Page 1

www.magazinkonya.com

9

Adese 2013 yılını değerlendirdi

Ulusal perakende markası Adese, yöneticilerine yönelik düzenlediği toplantıyla 2013 yılı faaliyetlerini değerlendirdi. Toplantıda 2014 hedeflerini de çalışanları ile paylaşan Adese, 2013 yılının başarılı çalışanlarını da ödüllendirdi.

Müdür yardımcılığı görevini mesai arkadaşlarıyla kutladı Aile ve Sosyal Politikalar Sosyal Hizmet Uzmanlığı'ndan İl Müdür Yardımcılığı'na atanan Bilal Erdoğan, kurumdaki arkadaşlarına börek ziyafeti verdi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Cemil Paslı ve diğer çalışma arkadaşlarıyla 'müdür yardımcılılığı' görevini kutlayan, kurumun başarılı ve çalışkan ismi Bilal Erdoğan'a biz de yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz.

Karadağ’ın zirvesinde halay çekti Konyalı dağcıların bu hafta sonu hedefi Karadağ'dı. Dağcılık konusunda kendisini kanıtlayan isimlerden Serbest Mali Müşavir Fikret Küçükmumcu da, zirve tırmanışların abonesi oldu. Karadağ'da zirveye ulaşmanın keyfini halay çekerek kutlayan Küçükmumcu, “Güzel bir gündü. Tek üzüntüm, bu aylarda Karadağ'ın eteklerinde karın başlamaması ve zirvesinde az miktarda kar olmasıydı” diye kaydetti.

9__  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you