Page 1

KATALÓG SLUŽIEB

AHOJTE, JA SOM TEO! NOVÝ ČLEN VAŠEJ RODINY.

powered by

INTERNET

TELEVÍZIA

TELEFÓN


AIR OPTICKÝ

EŠTE RÝCHLEJŠÍ INTERNET, EŠTE LEPŠIE SLUŽBY, EŠTE VÄČSIE POKRYTIE - OPTICKÝ INTERNET AJ V OBCIACH Internet


1. INTERNET PRE DOMÁCNOSTI

Internetové služby Pevné pripojenie do internetu pre domácnosti prostredníctvom bezdrôtového pripojenia (AIR), alebo optickometalickej infraštruktúry (FIBER). Pri službe predpokladáme priame pripojenie jedného počítača, herných konzol, alebo malých počítačových sietí nenáročných firemných užívateľov. Prenosová rýchlosť pripojenia nie je garantovaná a závisí od konfigurácie počítača užívateľa a aktuálne aplikovanej agregácie.

1.1 TEATRO INTERNET AIR

TeatrO InterneT AIR je pripojenie realizované v pásme 5 GHz, pozostáva z rádiového zariadenia do vonkajšieho prostredia umiestneného na konzolke, do 10 m UTP kabeláže, konfiguráciou pristupujúceho zariadenia, mailovej služby, základného zabezpečenia a zaškolenia do zákazníckeho portálu. Akciová ponuka je platná od 1. 7. 2014 do 31. 8. 2014.

AIR 5

AIR 10

AIR 15

Maximálna dosahovaná rýchlosť

5Mbps / 1Mbps

10Mbps / 1Mbps

15Mbps / 1Mbps

Mesačný objem dát

NEOBMEDZENE

NEOBMEDZENE

NEOBMEDZENE

Pevná telefónna linka

Zadarmo

Zadarmo

Zadarmo

Zriaďovací poplatok bez viazanosti

99 €

99 €

99 €

Zriaďovací poplatok s viazanosťou 12 mesiacov

49 €

49 €

49 €

Zriaďovací poplatok s viazanosťou 24 mesiacov

1€

1€

1€

Akciové mesiace zadarmo pri viazanosti na 24 mesiacov

0

3

3

Mesačný poplatok bez ohľadu na viazanosť

9,90 €

13,90 €

15,90 €

WI-FI ROUTER

ZDARMA Internet


ZAHRAJME SA S TEOM!

TEATRO prináša špičkový a rýchly optický internet! Svoju sieť rozšírilo opäť do ďalších regiónov a obcí, ktoré si budú môcť vychutnať kvalitné a spoľahlivé optické pripojenie ako v meste. Pomôžte Teovi dotiahnuť internet aj k domčeku Kováčovcov, ktorí bývajú v peknej dedinke. Z internetu a televízie Teatro sa bude tešiť celá rodina.

TEATRO INTERNET UŽ AJ VO VAŠEJ OBCI Aktualné pokrytie Rimavská Sobota

k 1.9. 2014: Rimavské Janovce

Ožďany - celá obec Jesenské

Internet

k 1.11.2014:

Pokrytie v roku 2015

Bátka

Vyšný Skálnik

Vrbovce

Husiná

Teplý Vrch

Nižný Skálnik

Bakta

Uzovská Panica

Hrnčiarske Zalužany Hrachovo

Veľké Teriakovce Vyšná Pokoradz

Sušany

Malé Teriakovce

Nižná Pokoradz

Veľké Dravce

Dolné Zahorany

Hrnčiarska Ves


1.2 TEATRO INTERNET TeatrO InterneT Fiber, pripojenie je realizované pomocou optických rozvodov, v rámci interiéru pozostáva z kabeláže UTP do 10 m. V cene zriadenia je aj konfigurácia pristupujúceho zariadenia, mailovej služby, základné zabezpečenie a zaškolenie do zákazníckeho portálu. Akciová ponuka je platná od 1. 7. 2014 do 31. 8. 2014.

BASIC1

STANDARD1

RAPID1

ULTRA1,2

Maximálna dosahovaná rýchlosť

10Mbps/1Mbps

50Mbps/5Mbps

100Mbps/ 100Mbps4

250Mbps/250 Mbps4

Mesačný objem dát

NEOBMEDZENE

NEOBMEDZENE

NEOBMEDZENE

NEOBMEDZENE

TeatrO Pevná Linka

Zadarmo

Zadarmo

Zadarmo

Zadarmo

Digitálna Televízia

-

TeatrO TV LITE3 45 TV staníc 4 TV stanice HD

TeatrO TV LITE3 45 TV staníc 4 TV stanice HD

TeatrO TV LITE3 45 TV staníc 4 TV stanice HD

Zriaďovací poplatok bez viazanosti

99 €

99 €

99 €

199 €

Zriaďovací poplatok s viaz. 12 mes.

49 €

49 €

49 €

149 €

Zriaďovací poplatok s viaz. 24 mes.

1€

1€

1€

99 €

Akciové mesiace zadarmo pri viazanosti na 24 mes.

0

3

3

3

Mesačný poplatok bez ohľadu na viazanosť

9,90 €

13,90 €

15,90 €

19,90 €

V prípade samostatných optických prípojok FTTH je potrebné prenajať si Optický konvertor - ONU. Jednorázový poplatok za prenájom Optického konvertora ONU počas celej doby trvania zmluvy o pripojení je 49€. V prípade záujmu o mesačnú platbu za prenájom je poplatok za prenájom Optického konvertora ONU 1,95€ mesačne. Pri programoch TeatrO Internet Standard, Rapid a Ultra s viazanosťou na 24 mesiacov je možné dostať optický konvertor ONU do prenájmu za 1€ v prípade nevyužitia akcie 3 mesiace zadarmo. 2 TeatrO InterneT Ultra je dostupný iba vo vybraných lokalitách, info v Zákazníckom centre. 3 TeatrO TV LITE je súčasťou internetovej služby iba v prípade viazanosti na 24 mesiacov. 4 Rýchlosť uploadu pri FTTH je 10Mbps pre Rapid a 25Mbps pre Ultra. 1

Internet


WORLD

HOT ART – KULTÚRNE LETO PLNÉ HVIEZD Projekt HOT ART – umenie v uliciach mesta Rimavská Sobota ponúkne počas letných mesiacov kvalitné divadelné i hudobné produkcie pre deti i dospelých. Deťom i dospelým je venované tanečné hip-hopové predstavenie Laciho Strikea a jeho tanečnej skupiny JÚLIO a RÓMEA, hudobné predstavenie Divadla Maska Smejko a Tanculienka, rozprávkový muzikál Maťko a Kubko, Westernový deň s mnohými atrakciami, aj štyri tvorivé dopoludnia v Mestskej galérii s názvom Letná detská univerzita. Pozvanie prijali aj obľúbení hip-hoperi Moja reč, ktorá vystúpi spolu s kapelou Komplot, ktorá pri nich stojí od úplných začiatkov a dokonale dotvárajú štýlovú atmosféru. Počas hip-hopového večera po ich boku vystúpi aj ZVERINA s DJ SHOMI alebo DJ JAZZY. O perfektný divadelný zážitok sa postarajú aj skúsení a populárni herci v divadelnom predstavení: Štyria na kanape (Polnišová, Stanke, Horváth, Kostelný, Mičkovicová) v divadelnej sále DK.

ZRÝCHLENIE – POWER FEST 2014 Slovenský šprintérsky šampionát áut a motocyklov a Tuning show za podpory Teatra pozostáva z piatich pretekov. V súťaži sa stretne šprintérska špička zo Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska. Profesionálna časomiera odštartuje päť krát boj o majstrovské body. Koncom roka budú vyhlásení celkoví víťazi. Pretekári majú možnosť získať aj celoročnú licenciu SAMŠ. Okrem napínavej súťaže čaká návštevníkov pretekov aj množstvo sprievodných akcií a atrakcií.

Privítame aj divadlo Astorka so Shakespearovskou svadobnou komédiou Sen svätojánskej noci. Svetové šansóny v slovenskom i maďarskom jazyku zaspieva Viktor Horján, Svetlana Rimarenko a Kristína Turjanová. Uvidíme komédiu z manželského života „3 x 2“. Zaručenú zábavu a tanečný večer v štýle funky ponúkne legendárna kapela Love 4 Money, nové CD predstaví Peter Cmorík Band. Na prelome augusta a septembra zavíta do Rimavskej Soboty známy typ „open-air“ kina Bažant kinematograf, v rámci ktorého sa premietnu na Hlavnom námestí vynikajúce filmové tituly: Okresný prebor, Fair play, eŠteBák a Kandidát.

Projekt HOT ART – umenie v uliciach mesta pre Vás pripravuje Mestské kultúrne stredisko s finančnou podporou MK SR a miestnych firiem. Sledujte Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota na facebooku a všetky podrobnosti o kultúrnom lete HOT ART sa včas dozviete.

Slovenský šprintérsky šampionát 2014: 1.máj - Slovakia Ring, Orechová Potôň: Power fest / MSR + HU OB 21.jún - letisko Piešťany: Carat tuning party / MSR 5.júl - letisko Boľkovce: Teatro Power fest / MSR 9.august - letisko Svidník: Tuningzraz Svidník / MSR 13.september - airport Kiskunlacháza: Dragracing.hu / MSR, HU OB viac informácii najdete na : www.zrychlenie.sk


KAMIL JUHANIAK - RÝCHLY AKO TEATRO INTERNET! Náš rodák Kamil Juhaniak pôsobí v športe už niekoľko rokov, a o svojej kvalite a rýchlosti presvedčil už viackrát. Úspešne reprezentuje tak náš región, ako celé Slovensko. Kamil bol vyhlásený v roku 2013 za 16. najlepšieho alpského vrchára do 29 rokov na najprestížnejšej horskej časovke pretekov Glocknerkoenigu v rakúskych Alpách, kde prevýšenie činilo neuveriteľných 1694m! Slovensko sa pod jeho reprezentáciou umiestnilo na krásnom štvrtom mieste. Celkovo sa stal najlepším slovenským cyklistom z 18-tich ročníkov tohto prestížneho športového podujatia. Darilo sa mu aj na pretekoch v maďarskom Esztergome, s názvom „Kínok Kínya“ , kde v kategórii Elite (muži 19-30 r.) skončil na 1.mieste. Neskôr v tejto istej kategórii skončil ako druhý v Salgótarjáne. Na popredných priečkach sa umiestňuje na každých cyklistických závodoch, ktoré sa konajú na Slovensku i v Českej republike. Jeho meno sa tak dostáva do povedomia cyklistickej verejnosti. Kamil Juhaniak má pred sebou zdarnú pretekársku budúcnosť. Sme radi, že Teatro RSNET môže byť pri tom, a tento nebývalý talent z nášho mesta podporiť. Máme radi kvalitu, a snažíme sa, aby ju naši zákazníci našli v našich produktoch a službách.

TEATRO STREET ART SUMMER 2013 Veríme, že naše mesto môže byť pekné a pomôcť vedia všetci, preto sme minulý rok iniciovali súťaž TeatrO Street Art Summer. Myšlienkou bolo zútulniť a skrášliť Rimavskú Sobotu dielami výtvarníkov. Podmienkou súťaže bolo, aby boli výtvory odstrániteľné. Vznikla celá plejáda nápaditých diel. Tie najkrajšie sme ohodnotili aj finančne. Ak máte nejaký zaujímavý nápad, ako a čím v podobnej tradícii pokračovať, dajte nám vedieť. Radi nové, originálne a prínosné projekty podporíme, alebo pomôžeme zrealizovať.


2. OPTICKÁ DIGITÁLNA TELEVÍZIA - TEATRO TV NAMIESTO STAREJ KÁBLOVKY PRINÁŠAME ČISTÉ OBRAZOVKY

NAŠLI SME CESTU K VÁM! Život mimo mesta má svoje čaro, ale každého poteší čistý obraz bez zrnenia a ďalšie vymoženosti digitálnej televízie, ako aj internet, ktorý je rýchly a spoľahlivý. Optický internet, ktorý sa nachádza prevažne v mestách poskytuje najkvalitnejšie možnosti pripojenia a televíziu v jedinečnej kvalite. Rozhodli sme sa preto poskytnúť túto príležitosť aj obciam v okolí Rimavskej Soboty. Chceme tak našim zákazníkom ponúknuť stabilné riešenie pre televíziu a internet aj na miestach, kde by ste to neočakávali. K TEATRO optickému internetu teraz dostanete 45 TV STANÍC v digitálnej kvalite, z toho 4 stanice v HD kvalite, 5 staníc v maďarčine a Teatro box ÚPLNE ZADARMO!

Televízia


2.1 TEATRO TV - PROGRAMOVÁ ŠTRUKTÚRA* Programové balíčky s plnou funkcionalitou pre plné využitie možností IPTV.

2.1.1 TEATRO TV PERFECT* Akciová ponuka je platná od 1.6.2014 do 31.8.2014. Viac ako 70 TV programov v digitálnej kvalite (13 v HD) 15 rádií 12 hodín nahrávania na nPVR2 7 dňový bezplatný televízny archív3 Videopožičovňa, Tematické balíčky, Prémiové balíčky

PERFECT

70

mesačný poplatok

Programy v TeatrO TV PERFECT 70: STV1 HD

HD

JOJ HD

TA3

STV1

HD

JOJ Plus HD

NOE

WAU HD

Musiq1

CT1 HD

Óčko

Doma

CT2

Šlágr TV

DAJTO

CT24

LUX

STV2

HD

Markíza HD

PERFECT

90

HD

7,90 €

a mnohé ďalšie4

Viac ako 90 TV programov v digitálnej kvalite (13 v HD) 15 rádií 24 hodín nahrávania na nPVR2 7 dňový bezplatný televízny archív3 Videopožičovňa, Tematické balíčky, Prémiové balíčky

Prvé 3 mesiace 0€

Programy z TeatrO TV PERFECT 70 plus navyše: Eurosport

Music Box

Discovery TLC

Sport 1

Disney Channel

Animal Planet

1

Slovak Sport TV1

Jim Jam

National Geographic

3

Slovak Sport TV3

Minimax

Paprika TV

AXN

Animax

Filmbox

MTV Dance

Discovery Channel

Filmbox PLUS

PERFECT

110

11,90 € mesačný poplatok

a mnohé ďalšie4

Viac ako 110 TV programov v digitálnej kvalite (13 v HD) 15 rádií 54 hodín nahrávania na nPVR2 7 dňový bezplatný televízny archív3 Videopožičovňa , Tematické balíčky, Prémiové balíčky

Prvé 3 mesiace 0€

Programy z TeatrO TV PERFECT 90 plus navyše: Eurosport 2

Duck TV

Nat Geo Wild

Sport 2

CS mini

Travel Channel

CNN

Viasat Explorer

Daring!

Cartoon Network

Viasat History

VH1

Nickelodeon

Viasat Nature

CS Film

Nickelodeon Junior

Viasat Spice

Universal Channel

15,90 € mesačný poplatok

a mnohé ďalšie4

nPVR – sieťový osobný videorekordér s kapacitou N hodín pre nahrávky, nahrávka môže byť najviac 30 dní stará. TV archív je dostupný pre najsledovanejšie TV stanice. Jedná sa hlavne o Slovenské a České TV stanice a taktiež o mnohé tematické TV stanice. Ich zoznam je k dispozícii na www.rsnet.sk v sekcii Televízia. 4 Kompletný zoznam TV staníc Vám radi poskytneme na prezentačných miestach, pobočkách alebo centrále spoločnosti. * Zmena skladby programových balíkov je vyhradená 2 3

Televízia


2.1.2 PRÉMIOVÉ PROGRAMOVÉ BALÍČKY mesačný poplatok

5,99 €

Cinemax Cinemax 2

HBO

5,99 €

HBO Comedy

HBO 2

HBO

HBO Comedy

Cinemax

HBO 2

HBO HD

Cinemax 2

HBO

HBO Comedy

HBO OD

HBO 2

HBO HD

Cinemax

HBO

HBO Comedy

Cinemax 2

HBO 2

HBO HD

Filmbox Family

Filmbox HD

9,99 €

10,99 €

HBO OD

12,99 €

3,99 €

Filmbox Extra

Filmbox Family

Filmbox HD

Fashionbox HD

Erox HD

Filmbox Extra

Fightbox HD

Docubox HD

Eroxxx HD

6,99 €

FACEBOOKOVÁ STRÁNKA TEATRO Užitočné informácie zo sveta internetu, televízie, kultúry i športu bližšie k vám. Rozhodli sme sa prostredníctvom facebooku zdieľať informácie, ktoré vás budú zaujímať. Na stránke nájdete odporúčané programy, náš robot Teo vám poradí, čo sa deje zaujímavé v športe, a dokonca, aj čo sa dnes oplatí pozrieť z vysielania vášho TV balíčka. Pridajte si nás na facebooku a budete o všetkom dobre informovaný. www.facebook.com/teatro.rsnet

Televízia


2.3.2

TEATRO TV PERFECT – VOLITEĽNÉ BALÍČKY PROGRAMOV*

Tematické programové balíčky poskytujú jednoduché riešenie ako si za rozumnú cenu rozšíriť ponuku programov tak, aby ste si vy alebo vaša rodina prišla na svoje. mesačný poplatok

Balíček BEZPLATNÝ 1 Deutche Welle,

M1,

M2,

ORF1,

ORF2,

HD

ZDF HD,

ZDF,

0€

France24

Balíček BEZPLATNÝ 2 Das Erste HD,

Das Erste,

DunaTV,

Duna 2,

Rai Uno,

Rai Due,

Rai Tre,

Rai News

Balíček BEZPLATNÝ 3 TVP1,

TVP2,

TVP info,

TVP Polonia,

0€

3sat

Balíček 1 Horor Film,

Film+,

1,99 €

Film Europe HD

Balíček 2 MTV Hits,

MTV Rocks,

VH1 Classic,

Deluxe Music

Fishing & Huntng,

Hustler TV

1,99 €

Balíček 3 Auto motor a Sport CZ,

1,99 €

Balíček 4 Kino CS,

Doku CS,

1,99 €

Muzika CS

Balíček 5 Nova Sport,

Nova Sport HD,

Sport 5,

1,99 €

Extreme Sports Channel

Balíček 6 Fine Living Network,

Spektrum Home,

Fashion TV,

1,99 €

Spektrum HD

Balíček 71 AXN Black,

AXN White,

Discovery World,

Discovery Science,

1,99 €

Discovery Investigation

Balíček 81 Discovery HD Europe,

Animal Planet HD,

1,99 €

Discovery Sience HD

Balíček 9 - Maďarský Cool TV,

Film+2 ,

RTL klub,

Muzsika TV,

Viva HU,

Sorozat+,

1,99 €

Prizma TV

Balíček 10 - Nemecký Kabel1,

n24de,

Super RTL,

RTL2,

SIXX,

RTL,

Balíček Mix Balíček 1, Balíček 2, Balíček 3, Balíček 4, Balíček 5, Balíček 6

Balíček Komplet Balíček 1 až 10

0€

PRO7,

SAT1,

VOX,

RTL Nitro,

n-TV

1,99 € 7,99 € 13,99 €

Televízia


2.5 TEATRO TV LITE*

Digitálna televízia z vysokou kvalitou obrazu. Ideálna ako náhrada za zastraralú menej kvalitnú káblovku.

TeatrO TV Lite

LITE

45 TV programov v digitálnej kvalite minimálne 4 kanály v HD kvalite minimálne 5 kanálov v maďarskom jazyku možnosť zvýhodneného prechodu na TeatrO TV Perfect

STV1 HD

ČT2

Óčko

Das Erste HD

STV1

ČT24

RTL Klub

France 24

STV2

LUX TV

M1

ORF1

STV2 HD

NOE TV

M2

ORF2

Markíza

TV8

Duna TV HD

3Sat HD

Doma

CE TV

Duna World HD

Film+

JOJ

LocAll

RTL

Viasat Explorer

JOJ Plus

Senzi TV

Pro7

Viasat History

TA3

Music Box

Sat1

Eurosport

Dajto

Šlágr TV

Deutsche Welle

Nickeodeon

WAU

Kika

RTL2

ČT1

Musiq1

VOX

TEATRO TV LITE ZADARMO K INTERNETU NA OPTIKE

3,90 €

mesačný poplatok

X LITE TEATRO BO

ZDARMA

TEATRO TV LITE – ŠETRITE S NAMI

IDEÁLNA NÁHRADA ZA NEKVALITNÚ KÁBLOVKU TeatrO TV LITE televízia je dokonalov alternatívou pre tých, ktorý používajú zastaralú poruchovú a nekvalitnú káblovku v činžákoch za 3,90€ mesačne. TeatrO TV LITE prináša riešenie s kvalitným obrazom a vačšou ponukov programov v porovnaní so starou káblovkou. Vďaka set up boxu získate aj mnohé ďalšie funkcie a informácie o programe, ktoré si budete pochvaľovať. DOSTANETE JU ZADARMO - pri rýchlom optickom internete ( TeatrO Standard, TeatrO Rapid, TeatrO Ultra) dostanete automaticky TeatrO TV LITE zadarmo, stačí si prenajať STB, čiže pre našich zákazníkov vytvárame priestor na úsporu financií, už nemusia platiť za nekvalitnú káblovku, od nás dostanú viacej kanálov, vyššiu - digitálnu kvalitu, kvalitný a rýchly servis.

Televízia


2.5 DOPLNKOVÉ BALÍČKY Rozšírenie nPVR1 o 6h

mesačne

0,99 €

Rozšírenie nPVR1 o 12h

mesačne

1,49 €

Rozšírenie nPVR1 o 24h

mesačne

1,99 €

Rozšírenie nPVR1 o 48h

mesačne

2,99 €

1 nPVR – sieťový osobný videorekordér. * Zmena skladby balíkov vyhradená.

2.6 VIDEOPOŽIČOVŇA Videopožičovňa

jednorázovo

Doba výpožičky je 24 hodín

Periodicita

Cena

IR klávesnica s myšou Motorola MKB22

Jednorázovo

25 €

Diaľkový ovládač k STB pre STB VIP 1910-9

Jednorázovo

15 €

Diaľkový ovládač k STB pre STB VIP 1003, 196x, 185x

Jednorázovo

15 €

Cena podľa vybraného titulu v ponuke.

2.7 DOPLNKOVÉ ZARIADENIA

2.1 AKTIVÁCIA TEATRO TV Služba

Cena bez viazanosti

Cena s viazanosťou na 12 mesiacov

Cena s viazanosťou na 24 mesiacov

Aktivácia prvej TeatrO TV Lite v domácnosti 2

49 €

29 €

1€

Aktivácia ďalšej TeatrO TV Lite v domácnosti 1

49 €

29 €

9€

Aktivácia prvej TeatrO TV Perfect v domácnosti 2

99 €

49 €

1€

Aktivácia ďalšej TeatrO TV Perfect v domácnosti 1

99 €

49 €

19 €

(Ceny týchto služieb sú s DPH a majú charakter jednorazového poplatku)

Týmto sa rozumie vykonanie potrebných prác a dodávka potrebných zariadení na rovnakej adrese prípojky. Súčasťou služby „Aktivácia ďalšej TeatrO TV v domácnosti“ je dodávka potrebného STB Switcha, max.10m eth. kábla, doplnkový inštalačný materiál, práca technika. 2 Pokiaľ na mieste aktivácie prvej TeatrO TV nie je zriadená optická prípojka, bude táto zriadená v cenách ako u TeatrO InterneT. 1

Štandardné technické riešenie: Pripojenie pomocou optických rozvodov. Každému užívateľovi je prípojka ukončená účastníckou prípojkou priamo v byte užívateľa. V cene riešenia je inštalácia ethernetovej kabeláže do bytu účastníka a 10m dlhý ethernetový UTP patch kábel k STB zariadeniu.

Televízia


PARÁDNE BALÍČKY OD NÁS DOSTANETE NIELEN NA VIANOCE 2.2 ZARIADENIA POTREBNÉ K PREVÁDZKE TEATRO TV Pre prevádzku služby TeatrO TV je potrebné každý TV prijímač vybaviť digitálnym STB (Set-top-box) zariadením – TeatrO BoX. V súčasnosti ponúkame nasledovné modely STB: • • •

TeatrO BoX Lite - iba pre TeatrO TV Lite ( podpora HD, výstup 1x HDMI, 1x Toslink, 1xComposite Video) TeatrO BoX Standard ( podpora HD, výstup 1x HDMI, 1xComposite Video) TeatrO BoX Extra ( podpora HD, výstup 1x SCART, 1x HDMI,1x Toslink, PVR, lokálny HDD 500GB)

Cena bez viazanosti

TeatrO BoX Lite

TeatrO BoX Standard

TeatrO BoX Extra

Predaj STB zariadenia

jednorázovo

99 €

99 €

249 €

Prenájom STB zariadenia

jednorázovo

49 €

49 €

129 €

Prenájom STB zariadenia max. 1 ks / zmluva

mesačne

-

1,95 €

5,95 €

Pri vrátení prenajatého STB zariadenia je potrebné zachovať pôvodný obal zariadenia a v prípade opotrebovania diaľkového ovládača, poškodenia zariadenia, je prevádzkovateľ oprávnený požadovať náhradu škody v takej výške, ktorá uvedie zariadenie do bezchybného stavu.

ŠTÝLOVÝ TEATRO BOX Televízia


3. TEATRO COMBO - BALÍČKY SLUŽIEB Akciová ponuka je platná od 1. 7. 2014 do 31. 8. 2014. Akciová ponuka nie je kombinovateľná s ďalšími akciovými ponukami.

TELEVÍZIA+INTERNET

TeatrO CombO Basic

TeatrO CombO Standard

TeatrO CombO Rapid

TeatrO CombO Ultra

Obsiahnutý internet Obsiahnutý internet

TeatrO Basic

TeatrO Standard

TeatrO Standard

TeatrO Rapid TeatrO Rapid

TeatrO Ultra22

Rýchlosť internetu Rýchlosť internetu

10 Mbps

50 50 Mbps Mbps

100 100 Mbps Mbps

250 Mbps

Mesačný objem dát dát Mesačný objem

Neobmedzene

Neobmedzene Neobmedzene

Neobmedzene Neobmedzene

Neobmedzene

1

2 2

3 3

4

1 balíček na 1 mesiac

22 balíčky balíčky na22 mesiace mesiace na

33 balíčky balíčky na66 mesiacov mesiacov na

4 balíčky na 12 mesiacov

-

--

HBO Pak HBO Max Max Pak na 6 mesiacov na 6 mesiacov

HBO HBOMax MaxPak Pakna na1212mesiacov mesiacov

Zastav, pretoč, pusti znoZastav, pretoč, pusti vu, TVznovu, ArchívTV Archív

Zadarmo

Zadarmo Zadarmo

Zadarmo Zadarmo

Zadarmo

Nahrávanie nana sieťový Nahrávanie sieťový disk nVR disk nVR

6 hodín

12 12 hodín hodín

24 24 hodín hodín

48 hodín

Zadarmo

Zadarmo Zadarmo

Zadarmo Zadarmo

Zadarmo

Zriaďovací Zriaďovacípoplatok poplatokBez Bez viazanosti viazanosti

99 € 11

99 99 €€11

99 99 €€11

199 € 11

Zriaďovací poplatok viazaZriaďovací poplatok nosť viazanosť 12 mes. 12 mes.

1 49 € 1

49 49 €€11

49 49 € € 11

149 € 11

Zriaďovací poplatok viazaZriaďovací poplatok nosť viazanosť 24 mes. 24 mes.

1 € 11

11 €€ 11

1 €11 1€

99 € 11

Mesačný poplatok s TeaMesačný poplatok trO TV Perfect 70 s TeatrO TV Perfect 70

16,80 € € 16,80

19,80 €€ 19,80

20,80 €€ 20,80

23,80 € € 23,80

Mesačný poplatok s TeaMesačný poplatok trO TV Perfect 90 s TeatrO TV Perfect 90

20,80 € € 20,80

23,80 €€ 23,80

24,80 €€ 24,80

27,80 € € 27,80

Mesačný poplatok s TeaMesačný poplatok trO TV Perfect 110 s TeatrO TV Perfect 110

24,80 € € 24,80

27,80 €€ 27,80

28,80 €€ 28,80

31,80 € € 31,80

Akciové Akciové mesiace mesiace Zadarmo Zadarmo pri viaz. pri viaz.na na24 24mesiacov mesiacov Akciové Bonusové Akciové Bonusové flexi balíčky Extra Promo Extra Promo

TeatrO Pevná linka TeatrO Pevná linka

1 V prípade samostatných optických prípojok FTTH je potrebné prenajať si Optický konvertor - ONU. Jednorázový poplatok za prenájom Optického konvertora ONU počas celej doby trvania zmluvy o pripojení je 49€. V prípade záujmu o mesačnú platbu za prenájom je poplatok za prenájom Optického konvertora ONU 1,95€ mesačne. Pri programoch TeatrO CombO Standard, Rapid a Ultra s viazanosťou na 24 mesiacov je možné dostať optický konvertor ONU do prenájmu za 1€ v prípade nevyužitia akcie Mesiace zadarmo. 2

TeatrO CombO Ultra je dostupné iba vo vybraných lokalitách, info v Zákazníckom centre.

Combo Balíčky


WORLD

2. RÝCHLE A SILNÉ AUTÁ! Oždianske serpentíny – Kopcový pohár

V blízkosti Rimavskej Soboty vzniklo uznávané motoristické podujatie Oždianske serpentíny – Kopcový pohár, ktoré sa teší výbornej popularite. Jazdci sa na štart pripravujú v rámci seriálu Majstrovstiev SR pretekov automobilov do vrchu. Na svoje si prídu milovníci rýchlych áut všetkých kategórií, dokonca sa zakaždým objavia aj formuly alebo veterány, či unikátne automobilové rarity, ktoré človek len tak na ulici nestretne. Ani o ostré súboje v rámci trati dlhej 2,8 km nie je núdza. Všetko dopĺňa výborná atmosféra počas dvoch dní venovaných nadšencom motorizmu. V roku 2014 sa podujatie uskutočnilo počas dvoch dní v sobotu a v nedeľu, 3. a 4. mája. Veľmi nás teší, že môžeme podporiť podujatia ako je práve toto. Sami máme k športu a autám blízko. Veľká pochvala patrí organizátorom za ich pracovné nasadenie a nadšenie, ktoré si aj my v našej práci neuveriteľne vážime. Už teraz sa tešíme na ďalšie pokračovanie Oždianských serpentín!

10. AJ LITERATÚRA JE SÚČASŤOU TEATRO SVETA SPISOVATEĽKA - PhDr. Marta Hlušíková

Marta Hlušíková je členkou Spolku slovenských spisovateľov, autorkou šestnástich knižných publikácií, spoluautorkou dvanástich zborníkov poézie a prózy, prekladateľkou, glosátorkou slovenského rozhlasu, no predovšetkým človekom, ktorý raz za čas rieši dilemu okolo vydania novej knihy. Konkrétne dilemu sponzorskú. Veď si priznajme – kto sa v dnešnej hektickej dobe zastaví len preto, aby si prečítal poviedku? Kto si nájde v honbe za konzumom čas na báseň? Literárne iniciatívy vydavateľstiev su nesmierne dôležité a veríme, že aktivujeme spoločne aj ďalšie organizácie, ktorým záleží na kultúrnej tradícii a radi podporia dobrú vec. Teší nás, že sme mohli pomôcť pri editovaní dvoch básnických zbierok spisovateľky (Rok červených moruší, 2008; Lúky tancujú koreňmi tráv, 2011 – obe vo Vydavateľstve Spolku slovenských spisovateľov) a jednej knihy poviedok (Karamelový smiech, Vydavateľstvo Matice slovenskej, s. r. o. 2013). Určite neváhajte a prečítajte si tvorbu Marty Hlušíkovej, ktorá pôsobí v Rimavskej Sobote. Píše skutočne pútavo a pre všetky vekové kategórie. Prehľad knižnej tvorby Marty Hlušíkovej: Ab urbe condita, Malá encyklopédia antickej kultúry, Latinsko-slovenský slovník, básnická zbierka Kamene, kniha poviedok Záhrady, básnická zbierka Rok červených moruší, kniha pre deti Kde pavúky tkajú cukrovú vatu, kniha pre mládež Neznášam, keď ma hladkajú po hlave – Najlepšia kniha zimy 2009, knihy pre deti Písmenkovo alebo Tam, kde pršia výkričníky, Bublinkové rozprávky, básnická zbierka Lúky tancujú koreňmi tráv, kniha pre deti Čo baby nedokážu – Najkrajšia kniha jesene 2011, kniha poviedok Karamelový smiech, knihy pre deti Môj dedko Rýchly šíp – Najkrajšia kniha Slovenska 2013 a Strelené rozprávky. Momentálne je v tlači kniha pre deti o Vežovníčkovi, škriatkovi v hodinách na mestskej veži.


1. TRANSISTOR – KULTÚRA MLADEJ GENERÁCIE.

Transistor, ako kultúrne podujatie v Rimavskej Sobote, má za sebou už desaťročnú tradíciu. Jeho tím aktívne podporuje športové a kultúrne aktivity mladých ľudí, predovšetkým v oblasti fotografie, filmu, vizuálneho umenia, skateboardingu a hudby. Okrem samotnej prezentácie diel a organizovania hudobných vystúpení a koncertov prináša aj edukatívny rozmer. Na podujatiach Transistora sa uskutočňujú rôzne diskusné fóra na aktuálne témy ohľadom kultúry, umenia, internetu, sociálnych sietí a podobne. Zrealizoval sa tu aj prvý DJ-ský workshop, na ktorom sa návštevníci mali možnosť dozvedieť o čom vlastne DJ-stvo je, a aké techniky využíva.

Transistor tím neustále hľadá do svojich radov aj nových ľudí, ktorým záleží na kultúre, športe a na tom, čo ich baví, a chceli by sa tomu venovať intenzívnejšie. Preto, ak máte vzťah k umeniu, športu alebo písaniu, rozhodne sa im ozvite. transistor.crew@gmail.com Celoročne usilovne pracujú na rôznych podujatiach a vedú aj vlastný informačný kanál na facebooku, na ktorom prinášajú novinky zo sveta mladej generácie.

Mladým ľuďom ponúka možnosť sebarealizácie a vystúpenia pred domácim publikom, a taktiež pomáha presadiť sa na Slovensku a v zahraničí. Počas niekoľkých rokov úspešne spolupracuje s rôznymi kultúrnymi organizáciami, občianskymi združeniami alebo firmami, ako sú Orange, O2 alebo Red Bull Slovensko.

7. VÝHODY A ZVÝHODNENIA, PRAVIDLÁ PRINESTE PRIATEĽOV A UŠETRÍTE 7.2 BONUSOVÝ SYSTÉM - BONUS Máte kamaráta, známeho, kolegu alebo iného človeka, ktorý nevyužíva naše služby a chcel by ich využívať? Máme pre Vás ponuku. Prvý mesačný zaplatený paušál Vami odporučenej služby Vám odpočítame od Vašich faktúr. Podmienkou je aby pri objednávke bolo jednoznačným spôsobom definované kto odporučil naše služby. Bonus nie je spätne nárokovateľný.

7.1 ZMENA PARAMETROV SLUŽBY TEATRO INTERNET - Program prístupu do internetu je možné meniť smerom hore bezplatne, ale vždy len k 1. dňu v mesiaci. - Žiadosť o zmenu programu je potrebné podať najneskôr do polnoci posledného dňa v mesiaci, po ktorom začína mesiac, v ktorom má byť program užívaný. - Žiadosť sa podáva písomne, mailom alebo osobne na zákazníckom centre podpisom dodatku k zmluve o zmene programu. Iná možnosť podania žiadosti o zmenu programu nie je prípustná. - Záväzná je vždy ostatná podaná žiadosť o zmenu programu v danom mesiaci. - Každý zákazník má nárok na jeden bezplatný servis internetu alebo IPTV v trvaní maximálne 1 hodinu každých kalendárnych 6 mesiacov. Bezplatný bude vždy prvý vykonaný servis u zákazníka každých kalendárnych 6 mesiacov. Nevyčerpaním možnosti bezplatného servisu v danom období nárok na takýto bezplatný servis zaniká. Z bezplatných servisov je vylúčená konfigurácia routra zakúpeného mimo RSNET, takýto servis bude účtovaný podľa štandardného cenníka.


4. TEATRO PEVNÁ LINKA 4.1 ZRIAĎOVACIE POPLATKY K používaniu služby IP telefónia je potrebné vhodné technické vybavenie. Služba môže byť využívaná jednou z nasledovných možností: • pomocou nainštalovaného softvérového telefónu v počítači, • pomocou samostatného zariadenia, ktorým môže byť: o VoIP telefónna brána umožňujúca pripojenie jedného, alebo viacerých analógových telefónov alebo bezdrôtových telefónov o VoIP telefónny prístroj • pomocou vhodnej telefónnej ústredne Popis služby

Typ poplatku

Cena

Zriadenie telefónnej služby a pridelenie telefónneho čísla

Jednorázovo

1,- €

Zriadenie služby virtuálneho faxu a pridelenie faxového čísla.

Jednorázovo

1,- €

Administratívny poplatok za prenesenie jednoduchého telefónneho čísla od iného operátora.

Jednorázovo

19,- €

Administratívny poplatok za prenesenie ISDN a DDI telefónneho čísla od iného operátora.

Jednorázovo

69,- €

Typ poplatku

Cena

Základná telefónna služba s kreditom 0 €

mesačne

0€

Služba virtuálneho faxu1

mesačne

1€

4.2 PREVÁDZKOVÉ POPLATKY Popis služby

Odosielanie faxu je realizované odoslaním PDF alebo TXT súboru, prijatie faxu je realizované prijatím PDF súboru, prijaté môžu byť odoslané na určenú e-mailovú adresu prijímateľa. Pre správu odosielania a prijímania faxov má užívateľ k dispozícii web aplikáciu dostupnú z internetu na adrese http://fax.rsnet.sk. 1

4.2 PREVÁDZKOVÉ POPLATKY Popis služby

Typ poplatku

Cena

Hovory v rámci siete RSNET, DTNET, DSI DATA

za minútu

0,00 €

Miestne hovory

za minútu

0,041 €

Medzimestské hovory

za minútu

0,041 €

Mobilné siete - Orange, T-Mobile, Telefonica O2

za minútu

0,200 €

Bezplatné čísla 08x0xxxxxx

za minútu

0,000 €

Telefón


4.2 HOVORNÉ Destination cena EUR bez DPH s DPH Afghanistan Afghanistan - Mobile Alaska Albania Albania - Eagle - Mobile Albania - Mobile Albania - Tirana Albania - Vodafone - Mobile Algeria Algeria - Algiers Algeria - Mobile Algeria - Orascom - Mobile Algeria - Watanya - Mobile American Samoa Andorra Andorra - Mobile Angola Angola - Mobile Angola - Unitel - Mobile Anguilla Anguilla - Mobile Antarctic Antigua And Barbuda Antigua And Barbuda - Mobile Argentina Argentina - Buenos Aires Argentina - Cities Argentina - Mobile Armenia Armenia - Mobile Armenia - Nagorni Karabakh Armenia - Yerevan Aruba Aruba - Mobile Ascension Australia Australia - Mobile Austria Austria - Hutchison 3G - Mobile Austria - Mobilkom A1 Austria - Mobile Austria - Orange - Mobile Austria - Special Numbers Austria - T - Mobile - Mobile Austria - Telering - Mobile Austria - Vienna Azerbaijan Azerbaijan - Baku Azerbaijan - Mobile Bahamas Bahamas - Mobile Bahrain Bahrain - Mobile Bangladesh Belarus Belarus - Minsk Belarus - Mobile Belarus - Special Services - Mobile Belgium Belgium - Base - Mobile Belgium - Bruxelles Belgium - Mobile Belgium - Mobistar - Mobile Belgium - Proximus Mobile - Mobile Belize Belize - Mobile Benin Benin - Mobile Bermuda Bermuda - Mobile Bhutan Bhutan - Mobile Bolivia Bolivia - Cities Bolivia - Mobile Bosnia - Herzegovina Bosnia - Herzegovina - Mobile Bosnia - Herzegovina - Mostar Bosnia - Herzegovina - Mostar - Mobile Bosnia - Herzegovina - Republika Srpska Bosnia - Herzegovina - Republika Srpska - Mobile Botswana Botswana - Mobile Brazil Brazil - Cities Brazil - Mobile British Virgin Islands British Virgin Islands - Mobile Brunei Bulgaria Bulgaria - Alternative Networks Bulgaria - Globul - Mobile Bulgaria - Mobile Bulgaria - Mobiltel - Mobile Bulgaria - Sofia Burkina Faso Burkina Faso - Mobile Burundi Burundi - Mobile Cambodia Cambodia - Mobile Cameroon Cameroon - Mtn - Mobile Cameroon - Orange - Mobile Canada Canada - Northwest Territories Cape Verde Cape Verde - Mobile Cayman Islands Cayman Islands - Mobile Central African Republic Central African Republic - Mobile Colombia Colombia - Cities Colombia - Mobile Comoros Comoros - Mobile

0,336 0,403 0,336 0,403 0,042 0,050 0,084 0,101 0,378 0,454 0,378 0,454 0,042 0,050 0,378 0,454 0,126 0,151 0,126 0,151 0,210 0,252 0,210 0,252 0,504 0,605 0,084 0,101 0,042 0,050 0,336 0,403 0,168 0,202 0,210 0,252 0,210 0,252 0,294 0,353 0,294 0,353 1,092 1,311 0,210 0,252 0,210 0,252 0,034 0,040 0,025 0,030 0,025 0,030 0,294 0,353 0,168 0,202 0,294 0,353 0,168 0,202 0,126 0,151 0,294 0,353 0,294 0,353 1,261 1,513 0,034 0,040 0,134 0,161 0,042 0,050 0,126 0,151 0,126 0,151 0,126 0,151 0,378 0,454 0,126 0,151 0,126 0,151 0,042 0,050 0,210 0,252 0,210 0,252 0,378 0,454 0,050 0,061 0,050 0,061 0,059 0,071 0,126 0,151 0,059 0,071 0,336 0,403 0,336 0,403 0,378 0,454 0,336 0,403 0,034 0,040 0,294 0,353 0,034 0,040 0,126 0,151 0,252 0,303 0,210 0,252 0,336 0,403 0,294 0,353 0,252 0,303 0,252 0,303 0,067 0,081 0,067 0,081 0,168 0,202 0,210 0,252 0,210 0,252 0,126 0,151 0,210 0,252 0,168 0,202 0,420 0,504 0,210 0,252 0,420 0,504 0,210 0,252 0,420 0,504 0,294 0,353 0,294 0,353 0,067 0,081 0,034 0,040 0,168 0,202 0,252 0,303 0,252 0,303 0,034 0,040 0,059 0,071 0,050 0,061 0,546 0,655 0,378 0,454 0,392 0,471 0,059 0,071 0,336 0,403 0,336 0,403 0,168 0,202 0,134 0,161 0,084 0,101 0,084 0,101 0,210 0,252 0,336 0,403 0,336 0,403 0,025 0,030 0,025 0,030 0,294 0,353 0,420 0,504 0,252 0,303 0,252 0,303 0,504 0,605 0,504 0,605 0,050 0,061 0,050 0,061 0,084 0,101 0,504 0,605 0,672 0,807

Congo - Mobile Congo Dem, Rep,(See Zaire) Congo Dem, Rep,(See Zaire) - Mobile Cook Islands Cook Islands - Mobile Costa Rica Costa Rica - Mobile Cote D Ivoire Cote D Ivoire - Abidjan Cote D Ivoire - Mobile Cote D Ivoire - Orange - Mobile Croatia Croatia - Mobile Croatia - T - Mobile - Mobile Croatia - Tele2 Croatia - Vipnet - Mobile Cuba Cuba - Mobile Cyprus Cyprus - Mobile Cyprus - Mtn - Mobile Czech Republic Czech Republic - Mobile Czech Republic - Praha Denmark Denmark - Mobile Denmark - Tdc/Telenor/Telia - Mobile Denmark - Tele2 - Mobile Diego Garcia Dominica Dominica - Mobile Dominican Republic Dominican Republic - Mobile East Timor East Timor - Mobile Ecuador Ecuador - Mobile Egypt Egypt - Cairo Egypt - Mobile El Salvador El Salvador - Mobile Emsat Equatorial Guinea Equatorial Guinea - Mobile Eritrea Estonia Estonia - Elisa - Mobile Estonia - Mobile Estonia - Tele2 - Mobile Estonia - Vas - Mobile Ethiopia Ethiopia - Mobile Falkland Islands Feroer Islands Feroer Islands - Mobile Finland Finland - Elisa - Mobile Finland - Helsinki Finland - Mobile Finland - Ngn Finland - Service Numbers Finland - Sonera - Mobile France France - Bouygues - Mobile France - Folo France - Mobile France - Orange - Mobile France - Paris France - Sfr Mobiles - Mobile French Guiana French Polynesia Gabon Gabon - Mobile Gambia Gambia - Mobile Georgia Georgia - Mobile Georgia - Tbilisi Germany Germany - E Plus - Mobile Germany - Mobile Germany - O2 - Mobile Germany - Service Numbers Germany - T - Mobile - Mobile Germany - Vodafone D2 - Mobile Gibraltar Gibraltar - Mobile Globstar(8818) Globstar(88180) Greece Greece - Athens Greece - Mobile Greece - Vodafone - Mobile Greece - Wind - Mobile Greenland Greenland - Mobile Grenada Grenada - Mobile Guadeloupe Guam Guatemala Guatemala - Mobile Guinea Guinea - Bissau Guinea - Mobile Guyana Guyana - Mobile Haiti Haiti - Mobile Hawaii Honduras Honduras - Mobile Hongkong Hongkong - Mobile Hungary Hungary - Budapest Hungary - Pannon - Mobile Hungary - T - Mobile - Mobile

0,546 0,655 0,378 0,454 0,378 0,454 0,672 0,807 0,672 0,807 0,067 0,081 0,084 0,101 0,378 0,454 0,336 0,403 0,378 0,454 0,378 0,454 0,042 0,050 0,294 0,353 0,294 0,353 0,294 0,353 0,294 0,353 1,008 1,210 1,008 1,210 0,034 0,040 0,059 0,071 0,067 0,081 0,025 0,030 0,126 0,151 0,025 0,030 0,025 0,030 0,210 0,252 0,210 0,252 0,210 0,252 1,008 1,210 0,336 0,403 0,336 0,403 0,134 0,161 0,134 0,161 1,429 1,714 1,429 1,714 0,168 0,202 0,336 0,403 0,134 0,161 0,134 0,161 0,168 0,202 0,294 0,353 0,294 0,353 4,202 5,042 0,336 0,403 0,336 0,403 0,378 0,454 0,034 0,040 0,252 0,303 0,504 0,605 0,252 0,303 0,672 0,807 0,378 0,454 0,420 0,504 0,840 1,008 0,336 0,403 0,336 0,403 0,067 0,081 0,126 0,151 0,067 0,081 0,126 0,151 0,126 0,151 0,084 0,101 0,126 0,151 0,025 0,030 0,168 0,202 0,034 0,040 0,034 0,040 0,126 0,151 0,025 0,030 0,126 0,151 0,378 0,454 0,504 0,605 0,336 0,403 0,336 0,403 0,546 0,655 0,546 0,655 0,050 0,061 0,168 0,202 0,050 0,061 0,025 0,030 0,210 0,252 0,210 0,252 0,210 0,252 0,168 0,202 0,168 0,202 0,168 0,202 0,336 0,403 0,336 0,403 3,529 4,235 3,529 4,235 0,034 0,040 0,025 0,030 0,168 0,202 0,168 0,202 0,168 0,202 0,756 0,908 0,756 0,908 0,336 0,403 0,336 0,403 0,336 0,403 0,034 0,040 0,210 0,252 0,210 0,252 0,546 0,655 0,504 0,605 0,546 0,655 0,378 0,454 0,378 0,454 0,336 0,403 0,336 0,403 0,042 0,050 0,210 0,252 0,252 0,303 0,025 0,030 0,025 0,030 0,025 0,030 0,025 0,030 0,168 0,202 0,168 0,202

Hungary - Vodafone - Mobile Chad Chad - Mobile Chile Chile - Mobile China China - Mobile Iceland Iceland - Mobile India India - Bsnl - Mobile India - Cities India - Mobile India - States India - Vodafone - Mobile Indonesia Indonesia - Cities Indonesia - Mobile Inmarsat International Networks Iran Iran - Mobile Iran - Teheran Iraq Iraq - Asia Cell - Mobile Iraq - Baghdad Iraq - Mobile Ireland Ireland - Dublin Ireland - Meteor - Mobile Ireland - Mobile Ireland - O2 - Mobile Ireland - Vodafone - Mobile Iridium (8816) Israel Israel - Mobile Israel - Paltel Israel - Paltel - Mobile Italy Italy - Cities Italy - Hutchinson - Mobile Italy - Mobile Italy - Omnitel/Vodafone - Mobile Italy - Tim - Mobile Italy - Wind - Mobile Jamaica Jamaica - Mobile Japan Japan - Mobile Jordan Jordan - Fastlink - Mobile Jordan - Mobile Kazakhstan Kazakhstan - Almaty Kazakhstan - Mobile Kenya Kenya - Mobile Kenya - Nairobi Kiribati Kiribati - Mobile Korea Dem, Rep, Korea Rep Korea Rep - Mobile Kuwait Kuwait - Mobile Kyrgyzistan Kyrgyzistan - Bishkek Kyrgyzistan - Mobile Laos Laos - Mobile Latvia Latvia - Bite - Mobile Latvia - Lmt - Mobile Latvia - Mobile Latvia - Riga Latvia - Tele2 - Mobile Lebanon Lebanon - Mobile Lesotho Lesotho - Mobile Liberia Liberia - Mobile Libya Libya - Mobile Liechtenstein Liechtenstein - Mobile Liechtenstein - Mobilkom Liechtenstein - Mobile Liechtenstein - Orange Fl - Mobile Liechtenstein - Tele2 - Mobile Lithuania Lithuania - Bite Gsm - Mobile Lithuania - Mobile Lithuania - Omnitel - Mobile Lithuania - Tele2 - Mobile Luxembourg Luxembourg - Luxgsm - Mobile Luxembourg - Mobile Luxembourg - Tango - Mobile Macau Macau - Mobile Macedonia Macedonia - Cosmofon - Fix Macedonia - Cosmofon - Mobile Macedonia - Mobile Macedonia - Skopje Macedonia - Vip Operator - Mobile Madagascar Madagascar - Mobile Malawi Malawi - Mobile Malaysia Malaysia - Mobile Maldives Maldives - Mobile Malta Malta - Go Mobile Malta - Vodafone Mobile Mexico Mexico - Cities

0,168 0,202 0,378 0,454 0,378 0,454 0,672 0,807 0,126 0,151 0,025 0,030 0,025 0,030 0,210 0,252 0,210 0,252 0,042 0,050 0,034 0,040 0,034 0,040 0,025 0,030 0,034 0,040 0,025 0,030 0,126 0,151 0,042 0,050 0,168 0,202 6,050 7,261 4,202 5,042 0,126 0,151 0,168 0,202 0,126 0,151 0,067 0,081 0,168 0,202 0,050 0,061 0,168 0,202 0,025 0,030 0,025 0,030 0,294 0,353 0,294 0,353 0,294 0,353 0,294 0,353 3,109 3,731 0,025 0,030 0,126 0,151 0,252 0,303 0,294 0,353 0,025 0,030 0,025 0,030 0,294 0,353 0,504 0,605 0,210 0,252 0,210 0,252 0,252 0,303 0,336 0,403 0,336 0,403 0,042 0,050 0,210 0,252 0,034 0,040 0,084 0,101 0,084 0,101 0,126 0,151 0,025 0,030 0,168 0,202 0,134 0,161 0,168 0,202 0,126 0,151 0,756 0,908 0,756 0,908 0,756 0,908 0,034 0,040 0,067 0,081 0,168 0,202 0,168 0,202 0,168 0,202 0,168 0,202 0,168 0,202 0,084 0,101 0,084 0,101 0,050 0,061 0,252 0,303 0,252 0,303 0,294 0,353 0,050 0,061 0,252 0,303 0,134 0,161 0,252 0,303 0,210 0,252 0,252 0,303 0,420 0,504 0,420 0,504 0,336 0,403 0,504 0,605 0,126 0,151 0,672 0,807 0,672 0,807 0,672 0,807 0,672 0,807 0,059 0,071 0,210 0,252 0,210 0,252 0,210 0,252 0,210 0,252 0,034 0,040 0,252 0,303 0,294 0,353 0,252 0,303 0,050 0,061 0,050 0,061 0,042 0,050 0,042 0,050 0,378 0,454 0,378 0,454 0,042 0,050 0,420 0,504 0,504 0,605 0,420 0,504 0,168 0,202 0,168 0,202 0,034 0,040 0,059 0,071 0,672 0,807 0,672 0,807 0,059 0,071 0,294 0,353 0,294 0,353 0,084 0,101 0,025 0,030

Telefón


Mexico - Cities - Mobile Mexico - Mobile Mexico - Nea Mexico - Nea - Mobile Micronesia Micronesia - Mobile Moldova Moldova - Mobile Moldova - Moldcell Gsm - Mobile Moldova - Moldtelecom - Mobile Moldova - Orange - Mobile Moldova - Pridnestrovie Moldova - Pridnestrovie - Mobile Monaco Monaco - Kfor/Mobile Access - Mobile Monaco - Mobile Mongolia Mongolia - Mobile Montenegro Montenegro - Mtel - Mobile Montenegro - Promonte - Mobile Montenegro - T - Mobile - Mobile Montserrat Montserrat - Mobile Morocco Morocco - Meditel - Mobile Morocco - Mobile Morocco - Wana Morocco - Wana - Mobile Mozambique Mozambique - Mobile Myanmar Myanmar - Mobile Namibia Namibia - Mobile Nauru Nauru - Mobile Nepal Nepal - Kathmandu Nepal - Mobile Netherlands Netherlands - Amsterdam Netherlands - Kpn Mobile - Mobile Netherlands - Mobile Netherlands - Orange - Mobile Netherlands - T - Mobile - Mobile Netherlands - Tele2 - Mobile Netherlands - Telfort - Mobile Netherlands - Vodafone - Mobile Netherlands Antilles Netherlands Antilles - Mobile New Caledonia New Caledonia - Mobile New Zealand New Zealand - Mobile Nicaragua Nicaragua - Mobile Niger Niger - Mobile Nigeria Nigeria - Econet - Mobile Nigeria - Globalcom - Mobile Nigeria - Lagos Nigeria - Mobile Nigeria - Mtn - Mobile Nigeria - Nitel - Mobile Niue Norfolk Islands Northern Mariana Islands Norway Norway - Mobile Norway - Netcom - Mobile Norway - Telenor Mobil Sa - Mobile Oman Oman - Mobile Pakistan Pakistan - Mobile Palau Palestine Palestine - Mobile

0,168 0,202 0,210 0,252 0,126 0,151 0,210 0,252 0,294 0,353 0,294 0,353 0,210 0,252 0,210 0,252 0,294 0,353 0,294 0,353 0,252 0,303 0,210 0,252 0,210 0,252 0,042 0,050 0,420 0,504 0,378 0,454 0,126 0,151 0,126 0,151 0,210 0,252 0,378 0,454 0,420 0,504 0,504 0,605 0,210 0,252 0,210 0,252 0,084 0,101 0,504 0,605 0,504 0,605 0,420 0,504 0,504 0,605 0,126 0,151 0,336 0,403 0,504 0,605 0,504 0,605 0,126 0,151 0,294 0,353 0,504 0,605 0,504 0,605 0,210 0,252 0,210 0,252 0,168 0,202 0,034 0,040 0,034 0,040 0,210 0,252 0,034 0,040 0,210 0,252 0,210 0,252 0,210 0,252 0,210 0,252 0,210 0,252 0,168 0,202 0,168 0,202 0,294 0,353 0,294 0,353 0,034 0,040 0,252 0,303 0,336 0,403 0,336 0,403 0,210 0,252 0,294 0,353 0,134 0,161 0,126 0,151 0,126 0,151 0,168 0,202 0,168 0,202 0,126 0,151 0,168 0,202 0,840 1,008 1,092 1,311 0,042 0,050 0,034 0,040 0,294 0,353 0,210 0,252 0,210 0,252 0,378 0,454 0,378 0,454 0,126 0,151 0,126 0,151 0,336 0,403 0,294 0,353 0,294 0,353

Panama Panama - Mobile Panama - Panama City Peru Peru - Lima Philippines Philippines - Globe - Mobile Philippines - Manila hilippines - Smart - Mobile Poland Poland - Era - Mobile Poland - Folo Poland - Mobile Poland - Orange - Mobile Poland - P4 - Mobile Poland - Plus - Mobile Poland - Warszawa Portugal Portugal - Mobile Portugal - Optimus - Mobile Portugal - Tmn - Mobile Portugal - Vodafone - Mobile Puerto Rico Romania Russia - Fix 3 Russia - Globaltel - Mobile Russia - Mobile Russia - Moscow Russia - Moscow Mobile - Mobile Russia - St Petersburg Mobile - Mobile Russia - St, Petersburg Rwanda Saudi Arabia Saudi Arabia - Cities Saudi Arabia - Mobile Senegal Senegal - Mobile Senegal - Orange - Mobile Serbia Serbia - Belgrad Serbia - Mobile Serbia - Telenor - Mobile Serbia - Vip Mobile - Mobile Seychelles Seychelles - Mobile Sierra Leone Sierra Leone - Freetown Sierra Leone - Mobile Singapore Singapore - Mobile Slovenia Slovenia - Alternative Networks Slovenia - Ipko Net - Mobile Slovenia - Mobile Slovenia - Mobitel - Mobile Slovenia - Simobil - Mobile Spain Spain - Cities Spain - Mobile Spain - Orange - Mobile Spain - Services Spain - Telefonica - Mobile Spain - Vodafone Mobile Spain - Xfera - Mobile Suriname - Mobile Swaziland Sweden Sweden - Comviq (Tele2) - Mobile Sweden - Mobile Sweden - Stockholm Sweden - Telenor - Mobile Sweden - Telia Mobile - Mobile Switzerland Switzerland - Corporate Numbers Switzerland - Mobile Switzerland - Orange - Mobile Switzerland - Swisscom Mobile - Mobile Switzerland - Tdc (Sunrise/Diax) - Mobile Switzerland - Tele2 - Mobile Syria

0,059 0,071 0,210 0,252 0,059 0,071 0,042 0,050 0,042 0,050 0,168 0,202 0,210 0,252 0,210 0,252 0,210 0,252 0,025 0,030 0,126 0,151 0,025 0,030 0,168 0,202 0,126 0,151 0,210 0,252 0,126 0,151 0,025 0,030 0,034 0,040 0,168 0,202 0,168 0,202 0,168 0,202 0,168 0,202 0,034 0,040 0,034 0,040 0,084 0,101 0,067 0,081 0,067 0,081 0,034 0,040 0,067 0,081 0,067 0,081 0,025 0,030 0,210 0,252 0,168 0,202 0,134 0,161 0,210 0,252 0,252 0,303 0,378 0,454 0,378 0,454 0,126 0,151 0,126 0,151 0,336 0,403 0,336 0,403 0,336 0,403 0,084 0,101 0,067 0,081 0,546 0,655 0,546 0,655 0,546 0,655 0,025 0,030 0,025 0,030 0,034 0,040 0,126 0,151 0,504 0,605 0,210 0,252 0,134 0,161 0,134 0,161 0,025 0,030 0,025 0,030 0,210 0,252 0,168 0,202 0,034 0,040 0,168 0,202 0,168 0,202 0,210 0,252 0,294 0,353 0,252 0,303 0,025 0,030 0,084 0,101 0,084 0,101 0,025 0,030 0,084 0,101 0,084 0,101 0,034 0,040 0,034 0,040 0,504 0,605 0,294 0,353 0,252 0,303 0,294 0,353 0,294 0,353 0,168 0,202

Syria - Mobile Taiwan Taiwan - Mobile Tajikistan Tajikistan - Mobile Tanzania Tanzania - Mobile Thailand Thailand - Bangkok Thailand - Mobile Thuraya (88216) Togo Togo - Mobile Tokelau Tonga Tonga - Mobile Trinidad And Tobago Trinidad And Tobago - Mobile Tunisia Tunisia - Mobile Tunisia - Orascom - Mobile Turkey - Turkcell Northern Cyprus - Mobile Turkey - Vodafone - Mobile Turkey - Vodafone Northern Cyprus - Mobile Turkmenistan Turkmenistan - Mobile Turks And Caicos Islands Turks And Caicos Islands - Mobile Tuvalu Tuvalu - Mobile Uganda Uganda - Mobile Ukraine Ukraine - Astelit - Mobile Ukraine - Beeline - Mobile Ukraine - Cities Ukraine - Golden Telecom - Mobile Ukraine - Kyiv Star - Mobile Ukraine - Mobile Ukraine - Umc - Mobile United Arab Emirates United Arab Emirates - Mobile United Kingdom United Kingdom - Cellnet (O2) - Mobile United Kingdom - Hutchison - Mobile United Kingdom - London United Kingdom - Mobile United Kingdom - Nts - Mobile United Kingdom - Orange - Mobile United Kingdom - Personal Number Services United Kingdom - T - Mobile - Mobile United Kingdom - Vas - Mobile United Kingdom - Vodafone - Mobile United States Uruguay Uruguay - Mobile Uruguay - Montevideo Us Virgin Islands Uzbekistan Uzbekistan - Mobile Vanuatu Vatican City State Venezuela Venezuela - Caracas Venezuela - Mobile Vietnam Vietnam - Hanoi Vietnam - Mobile Wallis And Futuna Islands Western Samoa Western Samoa - Mobile Yemen Yemen - Mobile Zambia Zambia - Mobile Zimbabwe Zimbabwe - Econet - Mobile Zimbabwe - Mobile

0,252 0,303 0,034 0,040 0,126 0,151 0,168 0,202 0,210 0,252 0,252 0,303 0,294 0,353 0,025 0,030 0,025 0,030 0,025 0,030 1,681 2,017 0,546 0,655 0,546 0,655 0,756 0,908 0,420 0,504 0,420 0,504 0,126 0,151 0,126 0,151 0,378 0,454 0,672 0,807 0,546 0,655 0,210 0,252 0,084 0,101 0,210 0,252 0,168 0,202 0,168 0,202 0,336 0,403 0,336 0,403 0,504 0,605 0,504 0,605 0,210 0,252 0,210 0,252 0,134 0,161 0,210 0,252 0,126 0,151 0,126 0,151 0,126 0,151 0,168 0,202 0,210 0,252 0,210 0,252 0,210 0,252 0,210 0,252 0,025 0,030 0,126 0,151 0,252 0,303 0,025 0,030 0,294 0,353 0,252 0,303 0,168 0,202 0,504 0,605 0,134 0,161 0,126 0,151 0,134 0,161 0,025 0,030 0,084 0,101 0,294 0,353 0,084 0,101 0,034 0,040 0,126 0,151 0,126 0,151 0,672 0,807 0,034 0,040 0,034 0,040 0,034 0,040 0,126 0,151 0,067 0,081 0,059 0,071 0,084 0,101 0,672 0,807 0,336 0,403 0,504 0,605 0,210 0,252 0,210 0,252 0,059 0,071 0,210 0,252 0,126 0,151 0,672 0,807 0,420 0,504

5. ZARIADENIA 5.1 HOMEAP •

Home AP je služba, ktorá zahŕňa konfiguráciu zariadenia potrebného na bez¬drôtové šírenie WIFI signálu v uzavretej miestnosti - miestnostiach

Cena zariadenia

Cena zariadenia pri podpise novej 24 mesačnej viazanosti internetových služieb

Cena HOME AP Standard

19 €

0€

Cena HOME AP EXTRA

39 €

19 €

Telefón


5.2 DOPLNKOVÉ ZARIADENIA POTREBNÉ NA PREVÁDZKU Jednorázový poplatok za prenájom zariadení

Mesačný poplatok za prenájom zariadení

STB switch* - zariadenie na pripojenie viacerých STB

10 €

0,50 €

ONU1* – Optický konvertor jednoportový na pripojenie do zariadení do optickej siete

49 €

1,95 €

ONU4* – Optický konvertor štvorportový na pripojenie do zariadení do optickej siete

99 €

3,95 €

diaľkový ovládač k Teatro BOXu

15 €

1€

* prenájom zariadení môžete zaplatiť buď jedorázovým poplatkom, alebo sa môžete

6. DOPLNKOVÉ SLUŽBY A MATERIÁL 6.1 DOPLNKOVÉ SLUŽBY Služba

Popis služby

Cena

Zriadenie pripojenia Optika, Metalika, Anténa

99 €

Prekládka, zmena distribúcie1

Prekládka miesta pripojenia so zmenou distribučného média

49 €

Prekládka bez zmeny distribúcie1

Prekládka miesta pripojenia bez zmeny distribučného média

19 €

Znovupripojenie po odpojení z dôvodu neplatenia faktúr

15 €

Administratívna zmena v zmluve, zmena subjektu

5€

Statická verejná IP adresa

5€/mesiac

Zaslanie tlačenej faktúry poštou

1€

Zriadenie služby do 2 pracovných dní

29 €

Upomienka z dôvodu omeškania platieb

1,50 €

Inštalácia1

Znovupripojenie Zmena zmluvy Static IP Zaslanie poštou Uprednostnené zriadenie Upomienka

V prípade použitia verzie so zatiahnutím optického vlákna až do bytu resp. domu účastníka, nadzemným vedením v dĺžke do 20m od nášho distribučného bodu, cena obsahuje aj prenájom FO prevodníka. 1

Ostatné


6.2 VÝKONY TECHNIKOV MJ

Cena s DPH

Minimálna jednotka

1ks

19 €

1ks

Práca technika servis Internet RSNET

1 hod

9€

1/2 hod

Práca technika na PC

1 hod

20 €

1/2 hod

Práca technika na Servri

1 hod

60 €

1/2 hod

Práca technika na Sieti - konfigurácia

1 hod

50 €

1/2 hod

Práca technika - Budovanie infraštruktúry

1 hod

15 €

1/2 hod

Práca technika - Diagnostika závady na PC

1 hod

30 €

1/2 hod

Práca technika - Diagnostika na Servri

1 hod

100 €

1/2 hod

Práca technika - Diagnostika na Sieti

1 hod

100 €

1/2 hod

Názov položky Konfigurácia Routra zakúpeného mimo RSNET

6.4 PRÁCE A POLOŽKY SPOJENÉ S OPTICKOU INFRAŠTRUKTÚROU MJ

Cena s DPH

Minimálna jednotka

Zváranie optických vlákien

1 ks

15 €

1ks

Manipulácia s káblom pri zváraní do 12 vl.

1 ks

30 €

1ks

Manipulácia s káblom pri zváraní od 13 vl.

1 ks

50 €

1ks

Meranie optickej siete

1 ks

15 €

1ks

Meranie optickej siete s protokolom

1 ks

30 €

1ks

Ochrana zvaru

1ks

1€

1ks

Optický adaptér simplex

1 ks

3€

1ks

Optický adaptér duplex

1 ks

5€

1ks

Optický pigtail SC, ST 9/125 G652D, PC

1 ks

10 €

1ks

Patchcord optický simplex 9/125, PC

1ks

15 €

1ks

Patchcord optický duplex 9/125, PC

1ks

20 €

1ks

Krabička na zvar jednoduchá

1 ks

15 €

1ks

Optický prevodník, SFP, 100Mbps

1ks

50 €

1ks

Optický prevodník, SFP, 1000Mbps

1ks

60 €

1ks

Optická spojka - vaňa

1ks

50 €

1ks

Optický kábel 2 žilový

1m

1€

1m

Optický kábel 4 žilový

1m

2€

1m

Optický kábel 12 žilový

1m

3€

1m

Optický kábel 24 žilový

1m

4€

1m

Názov položky

Ostatné


6.5 PRÁCE A POLOŽKY SPOJENÉ S METALICKOU INFRAŠTRUKTÚROU MJ

Cena s DPH

Minimálna jednotka

Sieťová karta - materiál + práca technika

1 ks

9€

1ks

Spínaný zdroj napájania 5-12V

1ks

9€

1ks

Patchcord metalický 0,5m

1 ks

1€

1ks

Patchcord metalický 1m

1 ks

2€

1ks

Patchcord metalický 2m

1 ks

3€

1ks

Patchcord metalický 3m

1 ks

5€

1ks

Patchcord metalický 5m

1 ks

7€

1ks

Ethernetový kábel s ukončením

1m

1€

1m

Spojka Ethernet RJ45, Krono

1ks

5€

1ks

Koncovka RJ45 + nalisovanie

1ks

1€

1ks

Manipulácia kábla do podlahových rohových líšt

1m

3€

1m

Dátová zásuvka na stenu jednoportová, práca + materiál

1ks

9€

1ks

Dátová zásuvka na stenu dvojportová, práca + materiál

1ks

15 €

1ks

Názov položky

6.6 DOPRAVNÉ NÁKLADY MJ

Cena s DPH

Minimálna jednotka

Dopravné náklady servis internetu RSNET v rámci mesta Rimavská Sobota

1ks

2€

1ks

Dopravné náklady servis internetu RSNET mimo mesta Rimavská Sobota

1ks

4€

1ks

Dopravné náklady zemná raketa

1km

1,2 €

1km

Dopravné náklady ostatné

1km

1€

1km

MJ

Cena s DPH

Minimálna jednotka

Zemný pretlak Φ 95mm

1m

30 €

5m

Zemný pretlak Φ 135mm

1m

60 €

5m

Lišta s prácou a drobným inštalačným materiálom

1m

5€

1m

Prechod cez stenu - vŕtanie

1ks

5€

1ks

Názov položky

6.3 INÉ PRÁCE Názov položky

Ostatné


Teratro katalog sample full  
Teratro katalog sample full  
Advertisement