Page 1

drzwi zewnętrzne, wejściowe, wewnątrzlokalowe i PRIVATE

K ATALO G


Zaufaj marce, którą znasz. Good Lock wyznacza obecnie standardy na rynku drzwi i technologii zabezpieczeń. Nasza paleta drzwi wyposażonych w innowacyjne, trwałe i funkcjonalne zamki SCHLAGE zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników budynków, mieszkań i pomieszczeń biurowych. Z naszym doświadczeniem jesteśmy dumni z każdego rozwiązania, jakie wprowadzamy na rynek. To właśnie nasze zaangażowanie w proces tworzenia produktu, jego realizacja i dostarczanie do Klienta, sprawiają, że Ty również możesz być z nas dumny.

Nasze produkty kolekcja STYLE ................................ . .6 kolekcja CLASSIC ............................. 12 kolekcja MODERN ............................ 20 cennik ............................................... 36 informacje techniczne .................... 39 kolorystyka drzwi ......................... . 43 okucia SCHLAGE ................................... 44


katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

3


Drzwi Good Lock Kolekcja STYLE BOSTON CARMEL PACIFIC MONTE CARLO Kolekcja CLASSIC PARIS VIENA MADRID BARCELONA ROMA SOFIA Kolekcja MODERN SZAFIR ONYKS PERŁA RUBIN AGAT DIAMENT SZMARAGD AMETYST BERYL TOPAZ BRYLANT

4

Prawdziwe bezpieczeństwo to świadomość dokonania właściwego wyboru. Prestiż – wybierając ekskluzywne drzwi zewnętrzne marki GOOD LOCK ze SCHLAGE możesz być pewien, że codziennie będziesz cieszył się z ich posiadania, że Twój dom będzie się wyróżniał. Od dziś otwieranie drzwi nie będzie tylko obowiązkiem, lecz przyjemną codziennością. Trwałość – ekskluzywne drzwi GOOD LOCK ze SCHLAGE to gwarancja bezawaryjnego działania na wiele lat. Dzięki zastosowanym technologiom mróz pozostanie zawsze za drzwiami. Innowacja – wyobraź sobie życie bez kluczy, wyobraź sobie że nigdy nie zatrzaśniesz się we własnym domu. Dzięki zamkom SCHLAGE z klawiaturą numeryczną, już dziś możesz korzystać z rozwiązań, o których inni dopiero myślą. Już dziś możesz kreować styl w zgodzie z nowoczesnością.

Standardowe właściwości drzwi zewnętrznych GOOD LOCK:

Właściwości opcjonalne:


DRZWI ZEWNĘTRZNE

Dlaczego drzwi GOOD LOCK ze SCHLAGE? Najwyższej jakości sezonowane drewno dębowe lub meranti, pokryte farbami w nanotechnologii, dzięki czemu drzwi posiadają do 36 miesięcy gwarancji. Drzwi z kolekcji STYLE wykonane w unikalnej technologii łączenia litych elementów drewnianych, bez udziału materiałów drewnopodobnych. Dzięki temu uzyskaliśmy wyjątkową jakość wykonania, a waga drzwi to ponad 100 kg. Drzwi z kolekcji CLASSIC i MODERN charakteryzują się zwiększonymi parametrami termoizolacyjności. Ponad 100-letnie doświadczenie firmy SCHLAGE pozwala nam oferować gwarancję 30-letniego bezawaryjnego działania. 30 lat gwarancji na mechanikę i kolor okuć dla produktów na rynek mieszkaniowy - to nie abstrakcja, to dbałość o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.

Prestiż, bezpieczeństwo i design. Drzwi GOOD LOCK z zamkami marki SCHLAGE produkowane są z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowników, komforcie wykonawców oraz satysfakcji inwestorów. Funkcjonalość, elegancja, trwałość i oryginalność drzwi GOOD LOCK to cechy, które plasują nasze produkty w segmencie drzwi prestiżowych. GOOD LOCK w swojej ofercie posiada drzwi wejściowe, wewnątrzlokalowe oraz Private.

* 30-letnia gwarancja na mechanikę i kolor okuć marki SCHLAGE na rynek mieszkaniowy

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

5


6

projekt domu SEWERYNA (www.archipelag.pl), drzwi Good Lock, model MONTE CARLO


kolekcja

STYLE

Tradycyjny urok, nowe spojrzenie na naturę. Spokój i radość. O tym marzyłeś. Kolekcja drzwi Good Lock STYLE charakteryzuje się przede wszystkim nawiązaniami do klasyki, tradycji z zachowaniem jednak wszystkich nowoczesnych elementów konstrukcji, pozwalając w ten sposób tworzyć projekty piękne, ale także za sprawą niezwykle funkcjonalnych okuć marki SCHLAGE - projekty będące zaspokojeniem wszystkich potrzeb w odniesieniu do drzwi wejściowych.


kolekcja

STYLE

projekt domu ANTONELLA (www.archipelag.pl)

BOSTON Świat otwiera się u Twoich stóp. Szlachetne rysy, drzwi obdarzone naświetlem wraz z uchwytem SCHLAGE zmienią Twój dom w rezydencję. Lubisz Londyn, znasz Nowy Jork. Teraz poczujesz ten styl u siebie. Wybierając drzwi Boston nadajesz architekturze domu dobry design. Inni to zauważą.

FLORENCE Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Boston, dostępne w 9 różnych kolorach (strona nr 46- tabela kolorów SCHLAGE).

8


kolekcja

STYLE

projekt domu EDEK (www.archipelag.pl)

CARMEL Urok wejścia. Klasyczne oblicze drzwi w połączeniu z łagodnym uchwytem SCHLAGE dodaje wejściu świeżego, nowoczesnego i całkowicie ponadczasowego wyglądu. Dodaj odrobiny splendoru Twojemu domowi wybierając model Carmel w kolorze czerwieni lub bieli.

MONACO Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Carmel, dostępne w 9 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

9


kolekcja

STYLE

projekt domu EUGENIA I (www.archipelag.pl)

PACIFIC Eleganckie w swojej formie. Drzwi o wyjątkowej barwie w połączeniu z łagodnym uchwytem SCHLAGE to ponadczasowy wygląd Twojego domu. Gładkie krawędzie, delikatne linie. Drzwi Pacific nadają elegancji, a wdzięk ich uchwytu nie pozostawia wątpliwości, że to najwyższa klasa.

CAMELOT Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Pacific, dostępne w 8 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

10


kolekcja

STYLE

projekt domu SEWERYNA MAŁA (www.archipelag.pl)

MONTE CARLO Bogactwo klasyki. Klasyka bogactwa. Drzwi w kolorze orzecha lub dębu mają klasyczny i tradycyjny charakter. Dobierając je do Twojego domu stajesz blisko natury. Subtelny i ponadczasowy kolor będzie zawsze aktualny. Drzwi Monte Carlo w tej stylizacji i kolorze nadają zaskakująco dużo gracji Twojemu wejściu.

CAMELOT Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Monte Carlo, dostępne w 8 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

11


12

projekt domu SAMBOR (www.archipelag.pl), drzwi Good Lock, model ROMA


kolekcja

CLASSIC

Przyjemnie otwierać drzwi, które znamy od wielu lat. Klasycznie piękne, doskonale funkcjonalne. Kolekcja drzwi Good Lock CLASSIC, to nie tylko bezpieczeństwo, wygoda i funkcjonalność, ale także klasyka w nowoczesnym wydaniu. Funkcjonalność okuć marki SCHLAGE połączona z pięknym wzornictwem - to tylko część zalet tej kolekcji. Polecamy ją szczególnie do stylowych domów, rezydencji, czy obiektów nawiązujących swą architekturą do klasyki designu.


kolekcja

CLASSIC

projekt domu KARMINA (www.archipelag.pl)

PARIS Twój luksus. Drzwi o ponadczasowym wyglądzie, gdzie precyzyjne żłobienia kształtują ich ostateczny charakter. Model Paris to idealne wykończenie projektu każdego domu. Efektowne wejście, długoletnie wrażenia estetyczne i idealnie dopasowane okucia. Paryskie piękno.

PARTHENON Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Paris, dostępne w kolorze 609 (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

14


kolekcja

CLASSIC

projekt domu HELKA G2 (www.archipelag.pl)

VIENA Ciekawość. Twój sukces. Połączenie kilku elementów dało zaskakujący efekt finalny w modelu drzwi Viena. Proste geometryczne linie, wyrafinowany kształt i dekoracja przeszklenia w połączeniu ze stylowym okuciem SCHLAGE - oto nowy styl, który teraz będzie częścią Twojego domu!

FLORENCE Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Viena, dostępne w 9 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

15


kolekcja

CLASSIC

projekt domu ZOSIEŃKA I (www.archipelag.pl)

BARCELONA Radość w Twoim domu. Owalny kształt przeszklenia nadaje klasycznego charakteru drzwiom. Po chwili widać drobne elementy dekoracyjne, dzięki którym klasyka ta staje się świeża i nowoczesna. Na finalny efekt możesz wpłynąć osobiście wybierając spośród kilku modeli okuć SCHLAGE.

VENICE Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Barcelona, dostępne w 8 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

16


kolekcja

CLASSIC

projekt domu ERYK (www.archipelag.pl)

MADRID W zgodzie z pięknem natury. Mały domek przy lesie, rezydencja ukryta w górach, czy dom nad jeziorem w otoczeniu fauny i flory. Drzwi Madrid to idealne wykończenie architektury przyjaznej naturalnemu otoczeniu, dodatkowo okucia marki SCHLAGE sprzyjają ochronie środowiska.

SUTTON Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Madrid, dostępne w 7 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

17


kolekcja

CLASSIC

projekt domu KAJKA G1 (www.archipelag.pl)

ROMA Styl, na który zasługujesz. Nowoczesny design to podkreślanie piękna za pomoca drobiazgów, które nadają znaczenia całości. W drzwiach Roma to właśnie delikatne i stylowe przeszklenie jest tym szczegółem. To element przykuwający uwagę każdego gościa wchodzącego do Twojego domu.

VENICE Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Roma, dostępne w 8 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

18


kolekcja

CLASSIC

projekt domu FILIP (www.archipelag.pl)

SOFIA Odwaga i mądrość wyboru. Odważny projekt przeszklenia drzwi Sofia ożywi każdą elewację, doda styl każdemu wejściu, stanie się charakterystycznym elementem każdego domu. Wystarczy tylko wybrać kolor oraz okucie. Styl, bezpieczeństwo i funkcjonalność są już w komplecie!

SUTTON Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Sofia, dostępne w 7 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

19


20

projekt domu GRAPHICS (www.archipelag.pl), drzwi Good Lock, model AGAT


kolekcja

MODERN

Eklektyzm, glamour, prostota wyrażona poprzez doskonałość kształtu. Designerski modernizm.

Kolekcja MODERN to kwintesencja nowoczesności w jej najlepszym wydaniu - piękno wzornictwa, prostota kształtów oraz precyzja funkcjonalności. Z myślą o architekturze naszych czasów, stworzyliśmy drzwi będące jej idealnym wykończeniem piękne, pasujące do projektu budynku, bezpieczne, trwałe i funkcjonalne.


kolekcja

MODERN

projekt domu ANTEK G1 (www.archipelag.pl)

SZAFIR Trwałość wyglądu. Prostota kształtu podkreślona naświetlem. Drzwi, które staną się ozdobą i wizytówka każdego domu. Bezpieczne i fukcjonalne. Przekonaj się jak przyjemna może być świadomość pewności, że dokonując zakupu drzwi nie musisz martwić się o nic więcej.

SUTTON Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Szafir, dostępne w 7 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

22


kolekcja

MODERN

projekt domu DAMIAN (www.archipelag.pl)

ONYKS Luksus w czystej formie. Model drzwi Good Lock Onyks dzięki swej uniwersalnej formie dopasuje się do każdego projektu domu, rezydencji, budynku użyteczności publicznej. Geometryczne formy, w tym naświetla doskonale komponują się z nowoczesnymi projektami architektonicznymi.

SUTTON Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Onyks, dostępne w 7 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

23


kolekcja

MODERN

projekt domu APOLONIA G1 (www.archipelag.pl)

PERŁA Perła wśród drzwi. Unikat. Prostota kształtów - gładkie linie, prosty design doskonała kompozycja z okuciem marki SCHLAGE. Ten model z pewnością będzie zauważony przez każdego, a jego fukcjonalność i trwałość staną się powodem do dumy. Jeśli szukasz doskonałego akcentu elewacji domu - to znakomity wybór!

CENTURY Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Perła, dostępne w 5 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

24


kolekcja

MODERN

projekt domu NASTURCJA (www.archipelag.pl)

RUBIN Prestiż, który widać od razu. Klasyczne a zarazem nowoczesne dzięki okuciom marki SCHLAGE drzwi. Rubin to model, który pasuje do każdego projektu, dodatkowo możesz dowolnie kształtować jego ostateczny charakter poprzez dobór formy okucia marki SCHLAGE.

MONACO Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Rubin, dostępne w 9 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

25


kolekcja

MODERN

projekt domu MANUELA II G1 (www.archipelag.pl)

DIAMENT Niezniszczalny. Drzwi Diament to kolejny model, którego wszechstronność designu pozwoli na szerokie zastosowanie drzwi. Delikatnie zaakcentowane naświetle dopełnia efektu świeżości. Wybierz odpowiedni dla siebie kolor i model okucia, ciesz się trwałością i funkcjonalnością drzwi!

MONACO Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Diament, dostępne w 9 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

26


kolekcja

MODERN

projekt domu MATI G1 (www.archipelag.pl)

SZMARAGD Witaj w świecie luksusu. Ciekawie zaprojektowane naświetle to element przyciagający uwagę w pierwszej kolejności. Zaraz potem zauważysz wyjątkowe okucia - piękne i trwałe. Zamykając za sobą drzwi masz poczucie gwarancji spokoju, bezpieczeństwa i całkowitej kontroli. Doskonały wybór!

CENTURY Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Szmaragd, dostępne w 5 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

27


kolekcja

MODERN

projekt domu ARIZONA II G1 (www.archipelag.pl)

AMETYST Dyskretny urok. Unikalny klejnot. Przedstawiamy model drzwi Ametyst - zaprojektowany dla zapewnienia bezpieczeństwa przy jednoczesnej dbałości o każdy detal jego formy. Doskonałość stylu, precyzja wykonania. Drzwi idealnie komponują się z otoczeniem. Podkreślają Twój indywidualny charakter.

CENTURY Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Ametyst, dostępne w 5 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

28


kolekcja

MODERN

projekt domu RUFUS (www.archipelag.pl)

BERYL Odwaga przekazu. Odwaga formy. Szukasz idealnego akcentu dla architektury Twojego domu? Cenisz sobie nowoczesne kształty, odważne linie w zestawieniu z precyzją wykonania? Model Beryl spełnia wszystkie te kryteria. Dodatkowo możesz uzupełnić jego charakter poprzez wybór formy okucia marki SCHLAGE.

MONACO Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Beryl, dostępne w 9 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

29


kolekcja

MODERN

projekt domu KAJTEK (www.archipelag.pl)

TOPAZ Wyrafinowany, poszukiwany design. Proste kształty, geometryczny układ i doskonale dopasowany do całości uchwyt marki SCHLAGE. Każdy, kto poszukuje nowoczesnych inspiracji dla designu domu doceni ten model drzwi. Solidne wykonanie i lekkość formy nadadzą elegancji każdemu wejściu.

MONACO Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Topaz, dostępne w 9 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

30


kolekcja

MODERN

projekt domu LUCJAN G1 (www.archipelag.pl)

BRYLANT Modny minimalizm. Drzwi Brylant to brat bliźniak modelu Topaz, ale o prostszej formie, bez naświetla. Model ten doceni każdy znawca najnowszych trendów we wzornictwie. Drzwi zapewnią spokój, bezpieczeństwo i wygodę na długie lata.

SUTTON Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę, - 30 lat gwarancji na kolor, przykładowe okucie dla drzwi Brylant, dostępne w 7 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

31


kolekcja

MODERN

projekt domu ANABELA (www.archipelag.pl)

AGAT Niepowtarzalne wrażenie. Model Agat to drzwi o niesamowitej wręcz wszechstronności zastosowania - pasują zarówno do prostych minimalistycznych domów, jak i ogromnych rezydencji o bogato zdobionych elewacjach. Prosta forma drzwi została przełamana gładkimi łukami okucia Wakefield.

WAKEFIELD Handleset / uchwyt do drzwi SCHLAGE: - 30 lat gwarancji na mechanikę - 30 lat gwarancji na kolor przykładowe okucie dla drzwi Agat, dostępne w 9 różnych kolorach (strona nr 46 - tabela kolorów SCHLAGE).

32


9 5

6

2

3

1 10

8 4 7

Kilka sposobów, aby Twój dom

11

stał się bezpieczniejszy

Stworzenie bezpiecznego domu może być o wiele łatwiejsze, kiedy podążasz według poniższych kroków. Drzwi zewnętrzne 1

Zainstaluj zamki ryglowe SCHLAGE we wszystkich drzwiach zewnętrznych oraz w drzwiach łączących wejście do domu z garażem.

2

Zainstaluj osprzęt SCHLAGE taki jak wizjer z szerokim kątem widzenia, aby z łatwością można było zobaczyć kto znajduje się na zewnątrz.

3

Jeśli w Twoim domu znajdują się przesuwane drzwi ze szkła, możesz zastosować dla zwiększenia bezpieczeństwa urządzenie blokujące od wewnątrz.

4

Staraj się, aby Twoje drzwi frontowe były wykonane zawsze z solidnych materiałów.

7

Zainstaluj system alarmowy i zachęć domowników do korzystania z niego.

8

Przycinaj zieleń, zwłaszcza wokół okien i drzwi.

9

Zainstaluj oświetlenie z czujnikiem ruchu przy tylnych lub bocznych wejściach. Przypomnij właścicielom by nie chowali klucza na zewnątrz domu. Zamiast tego klucz można powierzyć zaufanemu sąsiadowi lub ustawić kod dla sąsiada do korzystania wraz z elektroniczną blokadą klawiatury lub zamkiem ryglowym.

10

Zawsze zmieniaj zamki przed wprowadzeniem się do nowego domu.

Mienie osobiste i rzeczy wartościowe

Zabezpieczone okna 5

Okna zawieszone na 2 zawiasach mogą być jeszcze bezpieczniejsze poprzez zaryglowanie górnej ramy okiennej do dolnej lub poprzez włożenie do zamka metalowej tabliczki by zapobiec ich otwarciu. Zamykaj drzwi i okna gdy nie ma Cię w domu. Upewnij się, że posiadasz właściwe oświetlenie zewnętrzne domu - widoczność wokół drzwi wejściowych nie powinna być mniejsza niż 30 metrów.

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

11

Zabezpiecz wszystkie przedmioty wolnostojące jak grill czy meble ogrodowe za pomocą kłódek i zapięć SCHLAGE. Używaj laminowanych kłódek do zabezpieczenia bram garażowych, magazynku na narzędzia itp.

Bezpieczeństwo gdy w domu nikogo nie ma

Bezpieczeństwo wokół/na zewnątrz domu 6

Upewnij się, że numer domu jest widoczny by w razie wypadku policja i inne pojazdy uprzywilejowane mogły z łatwością odszukać dom.

Przypomnij zaufanemu sąsiadowi by zbierał gazety, gdy domowników nie ma w domu. Zasugeruj, aby sąsiad parkował na podjeździe, gdy domowników nie będzie przez dłuższy okres czasu.

www.facebook.com/schlage.polska

33


34

BOSTON

CARMEL

PARIS

VIENA

MADRID

PACIFIC

MONTE CARLO

BARCELONA

ROMA

SOFIA


DRZWI GOOD LOCK - ZESTAWIENIE

SZAFIR

ONYKS

PERナ、

RUBIN

AGAT

DIAMENT

SZMARAGD

AMET YST

BERYL

TOPAZ

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

BRYLANT

35


CENNIK - kolekcja STYLE, CLASSIC

Model okucia

Kolor okuć

ADDISON z gałką Siena

619 / 622

ADDISON z klamką Avanti

619 / 620 622 / 716

CAMELOT z gałką Georgian

622 / 716

CAMELOT z klamką Accent

CENTURY z gałką Orbit CENTURY z klamką Merano

505 609 / 619 622 / 716 605 619 / 625 626 625 / 716

MONACO z klamką Callington

609

622 / 625 716 605 / 625 622 / 716

505

PLYMOUTH z klamką Accent VENICE z gałką Andover VENICE z klamką Merano

36

605

FLORENCE z gałką Andover

PLYMOUTH z gałką Siena

Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti

Dąb Meranti Dąb

622 / 625

FLORENCE z klamką Callington

Dąb Meranti

Meranti

MONACO z klamką Merano

FLORENCE z gałką Danbury

Meranti

Meranti

PARTHENON z klamką Avanti MONACO z gałką Danbury

Dąb

Dąb

PARTHENON z gałką Georgian PARTHENON z klamką Accent

Materiał

619 / 622 613 505 / 619 622 613 605 620 / 716 716 605

Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb

619 /625 626

Meranti

619 / 620 625 / 716

Meranti

VENICE z klamką Champagne

619

WAKEFIELD z gałką Andover

620

Dąb Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb

WAKEFIELD z klamką Champagne

619 / 620 626

Meranti

SUTTON z gałką Danbury

619 / 620 625

Meranti

MONTICIELLO z klamką Callington

605 613

Dąb Dąb Meranti Dąb Meranti

Cena netto za kompletne drzwi z okuciami

5 068 5 130 5 028 5 023 5 100 4 921 5 060 5 074 5 004 5 058 5 058 5 052 5 204 5 199 5 279 5 279 5 084 5 210 5 316 5 279 5 396 4 924 5 047 5 055 5 044 5 161 5 244 5 244 5 112 5 189 5 114 5 093 5 293 -

5 443 5 505 5 403 5 398 5 475 5 296 5 435 5 449 5 379 5 433 5 433 5 427 5 579 5 574 5 654 5 654 5 459 5 585 5 691 5 654 5 771 5 299 5 422 5 430 5 419 5 536 5 619 5 619 5 487 5 564 5 489 5 468 5 668 -

5 268 5 330 5 228 5 223 5 300 5 121 5 260 5 274 5 204 5 258 5 258 5 252 5 404 5 399 5 479 5 479 5 284 5 410 5 516 5 479 5 596 5 124 5 247 5 255 5 244 5 361 5 444 5 444 5 312 5 389 5 314 5 293 5 493 -

5 293 5 355 5 253 5 248 5 325 5 146 5 285 5 299 5 229 5 283 5 283 5 277 5 429 5 424 5 504 5 504 5 309 5 435 5 541 5 504 5 621 5 149 5 272 5 280 5 269 5 386 5 469 5 469 5 337 5 414 5 339 5 318 5 518 -

Materiał Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti

SOFIA

ROMA

BARCELONA

MADRID

VIENA

PARIS

BOSTON

PACIFIC

Dostępne modele drzwi:

KOLEKCJA : CLASSIC MONTE CARLO

CARMEL

KOLEKCJA : STYLE

Cena netto za kompletne drzwi z okuciami

5 656 5 322 5 717 5 384 5 615 5 282 5 610 5 277 5 688 5 354 5 509 5 175 5 647 5 314 5 661 5 328 5 592 5 258 5 645 5 312 5 645 5 312 5 639 5 306 5 791 5 458 5 786 5 452 5 866 5 533 5 866 5 533 5 671 5 338 5 797 5 464 5 904 5 570 5 866 5 533 5 984 5 650 5 512 5 178 5 634 5 301 5 642 5 309 5 631 5 298 5 748 5 415 5 832 5 498 5 832 5 498 5 699 5 365 5 776 5 443 5 701 5 368 5 680 5 347 5 880 5 547

5 072 4 739 5 134 4 800 5 032 4 699 5 027 4 694 5 104 4 771 4 925 4 592 5 064 4 730 5 078 4 745 5 008 4 675 5 062 4 728 5 062 4 728 5 056 4 723 5 208 4 874 5 202 4 869 5 283 4 950 5 283 4 950 5 088 4 755 5 214 4 880 5 320 4 987 5 283 4 950 5 400 5 067 4 928 4 595 5 051 4 718 5 059 4 726 5 048 4 715 5 165 4 832 5 248 4 915 5 248 4 915 5 115 4 782 5 193 4 859 5 118 4 785 5 097 4 763 5 297 4 963

5 156 5 489 5 217 5 550 5 115 5 449 5 110 5 444 5 188 5 521 5 009 5 342 5 147 5 480 5 161 5 495 5 092 5 425 5 145 5 478 5 145 5 478 5 139 5 473 5 291 5 624 5 286 5 619 5 366 5 700 5 366 5 700 5 171 5 505 5 297 5 630 5 404 5 737 5 366 5 700 5 484 5 817 5 012 5 345 5 134 5 468 5 142 5 476 5 131 5 465 5 248 5 582 5 332 5 665 5 332 5 665 5 199 5 532 5 276 5 609 5 201 5 535 5 180 5 513 5 380 5 713

5 906 6 239 5 967 6 300 5 865 6 199 5 860 6 194 5 938 6 271 5 759 6 092 5 897 6 230 5 911 6 245 5 842 6 175 5 895 6 228 5 895 6 228 5 889 6 223 6 041 6 374 6 036 6 369 6 116 6 450 6 116 6 450 5 921 6 255 6 047 6 380 6 154 6 487 6 116 6 450 6 234 6 567 5 762 6 095 5 884 6 218 5 892 6 226 5 881 6 215 5 998 6 332 6 082 6 415 6 082 6 415 5 949 6 282 6 026 6 359 5 951 6 285 5 930 6 263 6 130 6 463

5 006 4 672 5 067 4 734 4 965 4 632 4 960 4 627 5 038 4 704 4 859 4 525 4 997 4 664 5 011 4 678 4 942 4 608 4 995 4 662 4 995 4 662 4 989 4 656 5 141 4 808 5 136 4 802 5 216 4 883 5 216 4 883 5 021 4 688 5 147 4 814 5 254 4 920 5 216 4 883 5 334 5 000 4 862 4 528 4 984 4 651 4 992 4 659 4 981 4 648 5 098 4 765 5 182 4 848 5 182 4 848 5 049 4 715 5 126 4 793 5 051 4 718 5 030 4 697 5 230 4 897

5 806 5 839 5 867 5 900 5 765 5 799 5 760 5 794 5 838 5 871 5 659 5 692 5 797 5 830 5 811 5 845 5 742 5 775 5 795 5 828 5 795 5 828 5 789 5 823 5 941 5 974 5 936 5 969 6 016 6 050 6 016 6 050 5 821 5 855 5 947 5 980 6 054 6 087 6 016 6 050 6 134 6 167 5 662 5 695 5 784 5 818 5 792 5 826 5 781 5 815 5 898 5 932 5 982 6 015 5 982 6 015 5 849 5 882 5 926 5 959 5 851 5 885 5 830 5 863 6 030 6 063


CENNIK - kolekcja MODERN

619 / 620 622 / 716

CAMELOT z gałką Georgian

622 / 716

CAMELOT z klamką Accent

CENTURY z gałką Orbit CENTURY z klamką Merano

505 609 / 619 622 / 716 605 619 / 625 626 625 / 716

PARTHENON z klamką Accent

MONACO z klamką Callington

609

605 622 / 625 716 605 / 625 622 / 716

FLORENCE z gałką Andover

505

PLYMOUTH z gałką Siena PLYMOUTH z klamką Accent VENICE z gałką Andover VENICE z klamką Merano

Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti

Dąb Meranti Dąb

622 / 625

FLORENCE z klamką Callington

Dąb Meranti

Meranti

MONACO z klamką Merano

FLORENCE z gałką Danbury

Dąb Meranti

Meranti

PARTHENON z klamką Avanti MONACO z gałką Danbury

Meranti

Dąb

PARTHENON z gałką Georgian

619 / 622 613 505 / 619 622 613 605 620 / 716 716 605

Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb

619 /625 626

Meranti

619 / 620 625 / 716

Meranti

VENICE z klamką Champagne

619

WAKEFIELD z gałką Andover

620

Dąb Dąb Meranti Dąb Meranti Dąb

WAKEFIELD z klamką Champagne

619 / 620 626

Meranti

SUTTON z gałką Danbury

619 / 620 625

Meranti

MONTICIELLO z klamką Callington

605 613

Dąb Dąb Meranti Dąb Meranti

AMETYST

SZMARAGD

4 806 4 506 4 867 4 567 4 765 4 465 4 760 4 460 4 838 4 538 4 659 4 359 4 797 4 497 4 811 4 511 4 742 4 442 4 795 4 495 4 795 4 495 4 789 4 489 4 941 4 641 4 936 4 636 5 016 4 716 5 016 4 716 4 821 4 521 4 947 4 647 5 054 4 754 5 016 4 716 5 134 4 834 4 662 4 362 4 784 4 484 4 792 4 492 4 781 4 481 4 898 4 598 4 982 4 682 4 982 4 682 4 849 4 549 4 926 4 626 4 851 4 551 4 830 4 530 5 030 4 730

DIAMENT

6 056 6 389 6 117 6 450 6 015 6 349 6 010 6 344 6 088 6 421 5 909 6 242 6 047 6 380 6 061 6 395 5 992 6 325 6 045 6 378 6 045 6 378 6 039 6 373 6 191 6 524 6 186 6 519 6 266 6 600 6 266 6 600 6 071 6 405 6 197 6 530 6 304 6 637 6 266 6 600 6 384 6 717 5 912 6 245 6 034 6 368 6 042 6 376 6 031 6 365 6 148 6 482 6 232 6 565 6 232 6 565 6 099 6 432 6 176 6 509 6 101 6 435 6 080 6 413 6 280 6 613

AGAT

4 906 4 572 4 967 4 634 4 865 4 532 4 860 4 527 4 938 4 604 4 759 4 425 4 897 4 564 4 911 4 578 4 842 4 508 4 895 4 562 4 895 4 562 4 889 4 556 5 041 4 708 5 036 4 702 5 116 4 783 5 116 4 783 4 921 4 588 5 047 4 714 5 154 4 820 5 116 4 783 5 234 4 900 4 762 4 428 4 884 4 551 4 892 4 559 4 881 4 548 4 998 4 665 5 082 4 748 5 082 4 748 4 949 4 615 5 026 4 693 4 951 4 618 4 930 4 597 5 130 4 797

BRYLANT

ADDISON z klamką Avanti

Dąb

TOPAZ

619 / 622

5 239 4 906 5 300 4 967 5 199 4 865 5 194 4 860 5 271 4 938 5 092 4 759 5 230 4 897 5 245 4 911 5 175 4 842 5 228 4 895 5 228 4 895 5 223 4 889 5 374 5 041 5 369 5 036 5 450 5 116 5 450 5 116 5 255 4 921 5 380 5 047 5 487 5 154 5 450 5 116 5 567 5 234 5 095 4 762 5 218 4 884 5 226 4 892 5 215 4 881 5 332 4 998 5 415 5 082 5 415 5 082 5 282 4 949 5 359 5 026 5 285 4 951 5 263 4 930 5 463 5 130

Materiał

BERYL

ADDISON z gałką Siena

RUBIN

Kolor okuć

PERŁA

Model okucia

ONYKS

Dostępne modele drzwi:

MODERN

SZAFIR

KOLEKCJA:

6 872 7 206 6 934 7 267 6 832 7 165 6 827 7 160 6 904 7 238 6 725 7 059 6 864 7 197 6 878 7 211 6 808 7 142 6 862 7 195 6 862 7 195 6 856 7 189 7 008 7 341 7 002 7 336 7 083 7 416 7 083 7 416 6 888 7 221 7 014 7 347 7 120 7 454 7 083 7 416 7 200 7 534 6 728 7 062 6 851 7 184 6 859 7 192 6 848 7 181 6 965 7 298 7 048 7 382 7 048 7 382 6 915 7 249 6 993 7 326 6 918 7 251 6 897 7 230 7 097 7 430

5 339 5 672 5 400 5 734 5 299 5 632 5 294 5 627 5 371 5 704 5 192 5 525 5 330 5 664 5 345 5 678 5 275 5 608 5 328 5 662 5 328 5 662 5 323 5 656 5 474 5 808 5 469 5 802 5 550 5 883 5 550 5 883 5 355 5 688 5 480 5 814 5 587 5 920 5 550 5 883 5 667 6 000 5 195 5 528 5 318 5 651 5 326 5 659 5 315 5 648 5 432 5 765 5 515 5 848 5 515 5 848 5 382 5 715 5 459 5 793 5 385 5 718 5 363 5 697 5 563 5 897

5 656 5 989 5 717 6 050 5 615 5 949 5 610 5 944 5 688 6 021 5 509 5 842 5 647 5 980 5 661 5 995 5 592 5 925 5 645 5 978 5 645 5 978 5 639 5 973 5 791 6 124 5 786 6 119 5 866 6 200 5 866 6 200 5 671 6 005 5 797 6 130 5 904 6 237 5 866 6 200 5 984 6 317 5 512 5 845 5 634 5 968 5 642 5 976 5 631 5 965 5 748 6 082 5 832 6 165 5 832 6 165 5 699 6 032 5 776 6 109 5 701 6 035 5 680 6 013 5 880 6 213

Cena netto za kompletne drzwi z okuciami

4 572 4 356 4 634 4 417 4 532 4 315 4 527 4 310 4 604 4 388 4 425 4 209 4 564 4 347 4 578 4 361 4 508 4 292 4 562 4 345 4 562 4 345 4 556 4 339 4 708 4 491 4 702 4 486 4 783 4 566 4 783 4 566 4 588 4 371 4 714 4 497 4 820 4 604 4 783 4 566 4 900 4 684 4 428 4 212 4 551 4 334 4 559 4 342 4 548 4 331 4 665 4 448 4 748 4 532 4 748 4 532 4 615 4 399 4 693 4 476 4 618 4 401 4 597 4 380 4 797 4 580

5 122 4 789 5 184 4 850 5 082 4 749 5 077 4 744 5 154 4 821 4 975 4 642 5 114 4 780 5 128 4 795 5 058 4 725 5 112 4 778 5 112 4 778 5 106 4 773 5 258 4 924 5 252 4 919 5 333 5 000 5 333 5 000 5 138 4 805 5 264 4 930 5 370 5 037 5 333 5 000 5 450 5 117 4 978 4 645 5 101 4 768 5 109 4 776 5 098 4 765 5 215 4 882 5 298 4 965 5 298 4 965 5 165 4 832 5 243 4 909 5 168 4 835 5 147 4 813 5 347 5 013

5 239 4 906 5 300 4 967 5 199 4 865 5 194 4 860 5 271 4 938 5 092 4 759 5 230 4 897 5 245 4 911 5 175 4 842 5 228 4 895 5 228 4 895 5 223 4 889 5 374 5 041 5 369 5 036 5 450 5 116 5 450 5 116 5 255 4 921 5 380 5 047 5 487 5 154 5 450 5 116 5 567 5 234 5 095 4 762 5 218 4 884 5 226 4 892 5 215 4 881 5 332 4 998 5 415 5 082 5 415 5 082 5 282 4 949 5 359 5 026 5 285 4 951 5 263 4 930 5 463 5 130

5 239 4 906 5 300 4 967 5 199 4 865 5 194 4 860 5 271 4 938 5 092 4 759 5 230 4 897 5 245 4 911 5 175 4 842 5 228 4 895 5 228 4 895 5 223 4 889 5 374 5 041 5 369 5 036 5 450 5 116 5 450 5 116 5 255 4 921 5 380 5 047 5 487 5 154 5 450 5 116 5 567 5 234 5 095 4 762 5 218 4 884 5 226 4 892 5 215 4 881 5 332 4 998 5 415 5 082 5 415 5 082 5 282 4 949 5 359 5 026 5 285 4 951 5 263 4 930 5 463 5 130

37


WYPOSAŻENIE standardowe i opcjonalne

1

5

zamek główny - handleset

6 5

4

2

dodatkowy zamek ryglowy: zamek ryglowy B60

3 lub zamek

2

7

7

elektroniczny B365

4

8

kołatka - opcja

9

dwupunktowa listwa ryglująca Tru-Lock

8 9

10 10

38

wizjer - opcja

6

3

1

numer na drzwi - opcja

łańcuch zabezpieczający (zwykły lub sztywny) - opcja

płyta ochronna INOX (kickplate) - opcja


INFORMACJE techniczne Wyposażenie standardowe drzwi: • Antywłamaniowy zamek renomowanej amerykańskiej marki SCHLAGE kl. II, wybierany indywidualnie przez klienta • Skrzydło przylgowe przygotowane pod zamek główny, dodatkowy i listwę TRULOCK dwupunktową górną • Ościeżnica z litego drewna • Solidne 4 zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach • Nasadki na zawiasy zbliżone do koloru okuć • Próg aluminiowy z wkładką termiczną • Uszczelka w skrzydle drzwi i ościeżnicy • Szyba zespolona, niskoemisyjna P1: - kolekcja STYLE frezowana, barwiona w masie na kolor biały dla drzwi malowanych w RAL, barwiona w masie na kolor brązowy dla drzwi w odcieniach lazurowych - kolekcja CLASSIC i MODERN szkło refleksyjne lub mleczne

Konstrukcja: • Rama skrzydła o grubości 65 mm wykonana z najwyższej jakości drewna litego klejonego warstwowo • Płycina wykonana z najwyższej jakości drewna litego klejonego warstwowo ( kolekcja STYLE) • Płycina, płyta wykonana ze sklejki wodoodpornej oklejonej naturalnym obłogiem (kolekcja CLASSIC, MODERN) • System przylgowy dla zwiększenia parametrów termicznych i akustycznych • Ocieplenie stanowi materiał izolacyjny 10 mm – kolekcja STYLE, 25 mm - kolekcja CLASSIC ( z wyjątkiem modelu BARCELONA) i MODERN, 45 mm modele BARCELONA, PERŁA, BERYL, TOPAZ, BRYLANT • Ościeżnica wykonana z litego drewna • Antywłamaniowy zamek SCHLAGE, ryglowany w czterech punktach, kl. II • Próg aluminiowy z wkładką termiczną w systemie odrywania kropli wody • Solidne zawiasy o płynnej regulacji w trzech płaszczyznach • Podwójny system uszczelek na obwodzie skrzydła oraz ościeżnicy Drzwi wykonane są zgodnie z normą PN-EN 14531-1. Drewno to wyrób naturalny, dlatego te same kolory w zależności od rodzaju drewna posiadają różne wybarwienie. Ze względu na zróżnicowane usłojenie i barwę drewna, poszczególne elementy drzwi mogą posiadać niewielką różnicę kolorów i z tego powodu nie mogą podlegać reklamacji. * 30-letnia gwarancja na mechanikę i kolor okuć marki SCHLAGE na rynek mieszkaniowy. Ramowo - płycinowe

Płytowe

63 mm

48 mm

10 mm

25 mm

65 mm

38 mm

65 mm

145 mm

153 mm

65 mm

Kolekcja STYLE

85 mm

65 mm

85 mm

65 mm

85 mm

65 mm

Kolekcja CLASSIC / MODERN

Kolekcja STYLE wymiar

S0

S1

S2

S3

"80"

990

960

860

800

"90"

1090

1060

960

900

"100"

1190

1160

1060

1000

"110"

1290

1260

1160

1100

wymiar

S0

S1*

S2

S3

"80"

95

92,5

85,5

80

"90"

105

102,5

95,5

90

"100"

115

112,5

105,5

100

H0

H1

H2

H3

G

D

H0 min

H0 max

2115

2100

2040

2000

65

10

2010

2315

Kolekcja CLASSIC, MODERN

*możliwość wykonania S1 : 960, 1060, 1160 [ mm]

H0

H1

H2

H3

G

D

H0 min

H0 max

2115

2090

2043

2000

65

10

2010

2315

możliwość poszerzenie nadproża max. wys. do 200 mm [ w kolekcji Classic, Modern]

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

39


DOŚWIETLA

D1

STYLE

Kolekcja STYLE:

• Konstrukcja ramowo-płycinowa szerokość min. 350 mm • Szyba zespolona, niskoemisyjna P1, refleksyjna frezowana, barwiona w masie na kolor biały dla drzwi malowanych w RAL, barwiona w masie na kolor brązowy dla drzwi w odcieniach lazurowych • Filungi z klejonki z litego drewna, z frezami jak w skrzydle drzwi

D3

D1 CLASSIC MODERN

DOSTAWKI STAŁE

D2

D2

D4

D3

D4

D5

D6

Kolekcja CLASSIC, MODERN:

• Konstrukcja ramowo-płycinowa i płytowa szerokość min. 160 mm z wyjątkiem D4 min. 350mm • Szyba zespolona, niskoemisyjna P1, refleksyjna lub mleczna

DOSTAWKI RUCHOME tylko dla kolekcji CLASSIC, MODERN:

• Konstrukcja ramowo-płycinowa szerokość min. 430 mm • Konstrukcja płytowa szerokość min. 160 mm

DOŚWIETLE

NADPROŻE

40

Kolekcja STYLE,CLASSIC i MODERN:

• Naświetla górne przeszklone wysokość min. 200 mm • Poszerzenie nadproża max. do 200 mm


DOPŁATY

DOSTAWKI ( cena w PLN netto )

kolekcja STYLE

kolekcja CLASSIC, MODERN Szerokość

350-430 mm

430-560

160-300 mm

300-500 mm

D1

2500

wg zapytania

1775

1900

D2

2650

wg zapytania

1950

2070

D3

3000

wg zapytania

2070

2200

D4

3400

wg zapytania

---

2650

D5

---

---

2070

2200

D6

---

---

2000

2150

Szyba piaskowana Ruchome skrzydło min 43 cm Szyba wenecka Szyba P4 Dostawka dębowa

NAŚWIETLA GÓRNE ( cena w PLN netto )

w cenie

250

---

75 % wartości drzwi

wg zapytania

10% ceny dostawki

330

10 % ceny dostawki

w cenie

250

kolekcja STYLE

kolekcja CLASSIC, MODERN Wysokość

Szerokość

260-450 mm

210-350 mm

910-1110 mm

1080

650

1111-1400 mm

1150

775

1401-1800 mm

1400

875

w cenie

250

330

10% ceny naświetla

wg zapytania

10% ceny naświetla

kolekcja STYLE

kolekcja CLASSIC, MODERN

Naświetla dębowe Szyba P4 Szyba wenecka

POSZERZENIE NADPROŻA (cena w PLN netto )

Wysokość Szerokość

20-70 mm

910-1110 mm 1111-1400 mm

200 wg zapytania

1401-1800 mm

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

250 350

www.facebook.com/schlage.polska

41


DOPŁATY DOPŁATY ( cena w PLN netto )

kolekcja STYLE

kolekcja CLASSIC, MODERN

Zamek ryglowy BA 360

25

25

Rygiel elektroniczny BE 365

590

590

20

20

wg zapytania

wg zapytania

190

190

Skrzydło drzwi „100”

25% ceny drzwi netto

235

Skrzydło drzwi „110"

25% ceny drzwi netto

---

Wydłużenie drzwi max do 230 cm

30% ceny drzwi netto

20% ceny drzwi netto

Drzwi w kolorze kryjącym RAL

450

290

Drzwi dwukolorowe

600

490

Bolce antywyważeniowe (kpl)

160

160

Zawiasy z "msts" (kpl) - tylko kolekcja STYLE

95

---

Zawiasy puszkowe „sfs” (kpl) - tylko kolekcja CLASSIC i MODERN

---

350

standard

175

Sztywny łańcuch w zamku (szt)

wg zapytania

350

Listwy maskujące (mb)

wg zapytania

wg zapytania

Kopacz drzwiowy INOX (szt) - tylko kolekcja CLASSIC i MODERN

wg zapytania

120

Szyba antywłamaniowa P4

250

190

Szyba piaskowana

250

190

Szyba wenecka

wg zapytania

190

Szkło malowane

wg zapytania

Od 350

Witraże

wg zapytania

Od 700

Łańcuch zabezpieczający Numer na drzwi Skrócenie drzwi max do 201 cm

Ościeżnica krosnowa (szt) - tylko kolekcja CLASSIC i MODERN

Terminy oczekiwania na zamówienie: od 6 do 8 tygodni

Przykładowe realizacje dostawek:

42

* Wszystkie ceny w katalogu są cenami netto (bez VAT) podanymi w PLN i obowiązują do daty publikacji przez Good Lock Poland Sp. z o.o. nowego cennika.


KOLORYSTYKA DRZWI

biel (RAL 9003)

czerwień (RAL 3000)

niebieski (RAL 5014)

zieleń (RAL 6012)

dąb

jasny złoty dąb

złoty dąb

orzech

ciemny orzech

biel (RAL 9016)

bordo (RAL 3005)

grafit (RAL 7016)

granat (RAL 5005)

teak/mahoń

orzech

kalwados

kolekcja STYLE

kolekcje CLASSIC i MODERN (dąb)

kolekcje CLASSIC i MODERN (meranti) złoty dąb

jasny złoty dąb

orzech

ciemny orzech

biel (RAL 9016)

bordo (RAL 3005)

grafit (RAL 7016)

granat (RAL 5005)

teak/mahoń

kalwados

Piktogramy zawarte w katalogu:

przeszklenie/szyba przeszklenie/szyba bezpieczna antywłamaniowa

dodatkowy zamek pomocniczy

drzwi przylgowe

ilość punktów ryglowania

drzwi otwierane na zewnątrz

drzwi otwierane do środka

drzwi częściowo odporne na warunki atmosferyczne

wizjer szerokokątny

zamki SCHLAGE

* Ze względów technicznych kolorystyka drzwi w katalogu może nieznacznie odbiegać od kolorów w rzeczywistości.

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

43


ZAMKI RYGLOWE o najwyższym stopniu zabezpieczenia

7 6

1 4

3

5 2

1

5 i 6 pinowe bębenkowe cylindry zbudowane są ze stopu mosiądzu i zapewniają długotrwałe działanie

2

Mocna stalowa blaszka ościeżnicowa o grubości 3 mm i śrubach o długości 76 mm wzmacnia i chroni ościeżnicę drzwi przed włamaniem

3

Rygiel 25 mm ze stalowym hartowanym rdzeniem zapewnia maksymalną ochronę przed nieautoryzowanym otwarciem

4

Cylinder z mosiądzu zapewnia maksymalną ochronę przeciw nieautoryzowanym wejściom

5

Stop nickel-silver użyty w kluczach i pinach w cylindrze zapewnia wytrzymałość, trwałość oraz sprawne i długotrwałe działanie

6

Jednolita, jednoczęściowa obudowa zapewnia maksymalną ochronę przed uderzeniami młotem czy łomem

7

Owalna obręcz/osłona zwiększa bezpieczeństwo, uniemożliwia uchwycenie rygla np kluczem francuskim

z elektroniczną klawiaturą kodową Szybkie i łatwe wejście bez klucza dla członków rodziny, odwiedzających oraz innych osób do tego uprawnionych Możliwość dodania, zmiany lub usunięcia 19 kodów użytkowników w kilka sekund Średnio 3-letnia wytrzymałość baterii wraz ze wskaźnikiem jej wyczerpania Podświetlana, odporna na zużycie klawiatura

Plymouth 44

Camelot


OKUCIA ZESTAWY WEJŚCIOWE (HANDLESET) wykonane z kutego mosiądzu

strona zewnętrzna drzwi: Venice

Florence

Monaco

Sutton

Addison

Century

Camelot

Dostępność kolorów poszczególnych modeli 505/605 609 619 620 622 625 626 716

Wakefield

Plymouth

Monticello

Parthenon

Venice Florence Monaco Sutton Addison Century Camelot Wakefield Plymouth Parthenon Bowman

Bowman

strona wewnętrzna drzwi:

Accent Manhattan Callington Champagne

Avanti

Merano Siena

Orbit Georgian Danbury Andover

FUNKCJE OKUĆ dla drzwi zewnętrznych

zestaw Monaco - widok od strony zewnętrznej

zestaw Monaco - widok od strony wewnętrznej

B/BA 360 zamek ryglowy z pojedynczym cylindrem

F 360/FA 360/JH 60 zestaw wejściowy

BE 365 rygiel z klawiaturą kodową

* 30-letnia gwarancja na mechanikę i kolor okuć marki SCHLAGE na rynek mieszkaniowy

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

45


Drzwi Good Lock Wejściowe do mieszkań UNION FILLMORE FIRE CITY FIRE Wewnątrzlokalowe płaskie SCOTT (+ opcje przeszkleń) frezowane BRIDGE GREEN BROADWAY (+ opcje przeszkleń)

Prawdziwe bezpieczeństwo to świadomość dokonania właściwego wyboru. Bazując na najlepszych dokonaniach w zabezpieczeniach dla rynku komercyjnego, przenosimy najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania do naszych domów i mieszkań. Począwszy od drzwi z inteligentnymi zamkami elektronicznymi z klawiaturą kodową, po eleganckie i jedyne w swoim rodzaju drzwi wejściowe z zestawami marki SCHLAGE, oferujemy także drzwi wyposażone w innowacyjne klamki, gałki SCHLAGE oraz szeroką gamę akcesoriów. Drzwi z rozwiązaniami SCHLAGE, skierowane zarówno na rynek komercyjny jak również mieszkaniowy, to oprócz mnogości wzorów i kolorów, dzięki którym dopasują się do każdego stylu i charakteru budynku czy wnętrza, przede wszystkim najwyższy poziom zabezpieczeń gwarantowany licznymi certyfikatami.

z przeszkleniami SERIA B SERIA C

Union*

Fillmore Fire*

Drzwi do toalet, WC City Fire*

PRIVATE HEAVY PRIVATE LIGHT drzwi wewnątrzlokalowe* w wersji Q

3

w wersji Q

* szczegółowy opis piktogramów na stronie 36


DRZWI WEWNĘTRZNE

Prawdziwym bezpieczeństwem jest zaczynać każdego dnia pracę ze świadomością, iż jej część została już wykonana.

http://www.arkadia.wroclaw.pl/

Dlaczego drzwi Good Lock ze SCHLAGE? Najwyższej jakości materiały naturalne takie jak niepowtarzalne forniry drewniane, najwyższej klasy okleiny PCV, czy niezwykle trwałe lakiery odporne na pracę w trudnych warunkach. Nadzwyczajna trwałość, milion cykli gwarantowanych oraz do 7 lat gwarancji na mechanikę i kolor okuć dla produktów na rynek komercyjny. 30 lat gwarancji na mechanikę i kolor okuć dla produktów na rynek mieszkaniowy. Drzwi posiadające do 36 miesięcy gwarancji. Innowacyjne funkcjonalności okuć drzwi Good Lock - np: push-button, oznaczenia dotykowe dla osób niewidomych czy Vandlgard (anty-wandal) - uniemożliwiający wyłamanie klamki. Indywidualnie dedykowane rozwiązania dla różnego rodzaju obiektów - toalet, klas szkolnych, szpitali, laboratoriów, magazynów, kin, i wielu innych. Produkty przyjazne osobom niepełnosprawnym oraz posiadające szereg innowacyjnych rozwiązań potrzebnych na co dzień. Logistyka pomieszczeń - dzięki niespotykanej funkcjonalności sami możemy kreować przestrzeń, w której żyjemy czy pracujemy.

Prestiż, bezpieczeństwo i design. Drzwi Good Lock z zamkami marki SCHLAGE produkowane są z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowników, komforcie wykonawców oraz satysfakcji inwestorów. Funkcjonalość, elegancja, trwałość i oryginalność drzwi Good Lock to cechy, które plasują nasze produkty w segmencie drzwi prestiżowych.

* 30-letnia gwarancja na mechanikę i kolor okuć marki SCHLAGE na rynek mieszkaniowy

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

4


12


drzwi

WEWNĄTRZLOKALOWE

Przyjemnie otwierać drzwi, które znamy od wielu lat. Klasycznie piękne, doskonale funkcjonalne. Kolekcja drzwi Good Lock Classic, to nie tylko bezpieczeństwo, wygoda i funkcjonalność, ale także klasyka w nowoczesnym wydaniu. Innowacyjne funkcjonalności dzięki okuciom marki Schlage, piękne wzornictwo - to tylko część zalet tej kolekcji. Polecamy ją szczególnie do stylowych domów, rezydencji, czy obiektów nawiązujących swą architekturą do klasyki designu.


CAPRI

CAPRI Klasycznie piękne. Drzwi o ponadczasowym wyglądzie, gdzie precyzyjne żłobienia kształtują ich ostateczny charakter. Model Paris to idealne wykończenie starannego projektu każdego domu. Efektowne wejście, długoletnie wrażenia estetyczne i idealnie skomponowane okucia!

14


SCOTT

SCOTT Stylowy eklektyzm. Połączenie kilku elementów dało zaskakujący efekt finalny w modelu drzwi Viena. Proste geometryczne linie, wyrafinowany kształt i dekoracja przeszklenia w połączeniu ze stylowym okuciem Schlage - oto nowy styl, który teraz będzie częścią Twojego domu!

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

15


BRIDGE

BRIDGE Bogactwo zamknięte w łukach. Owalny kształt przeszklenia nadaje klasycznego charakteru drzwiom. Po chwili widać drobne elementy dekoracyjne, dzięki którym klasyka ta staje się bardzo świeża i nowoczesna. Na finalny efekt możesz wpłynąć osobiście wybierając spośród kilku modeli okuć Schlage.

16


ALBA

ALBA Funkcjonalna prostota. Mały domek przy lesie, rezydencja ukryta w górach, czy dom nad jeziorem w otoczeniu fauny i flory. Drzwi Bursztyn to idealne wykończenie architektury przyjaznej naturalnemu otoczeniu, dodatkowo okucia marki Schlage sprzyjają ochronie środowiska.

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

17


MANHATTAN

MANHATTAN Piękno i styl. Nowoczesny design to podkreślanie piękna za pomoca drobiazgów - szczegółów o wysokim znaczeniu dla całości. W drzwiach Roma to właśnie delikatne i stylowe przeszklenie jest tym szczegółem. To element przykuwający uwagę każdego gościa wchodzącego do Twojego domu.

18


BOLZANO Wyjątkowy kształt. Odważny projekt przeszklenia drzwi Rubin ożywi każdą elewację, doda stylu każdemu wejściu, stanie się charakterystycznym elementem każdego domu. Wystarczy tylko wybrać kolor oraz okucie - o reszte nie musisz się już martwić: styl, bezpieczeństwo i fukcjonalność są w komplecie!

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

19


12


drzwi

WEJŚCIOWE

Prostota formy i bezpieczeństwo użytkowania. Wyjątkowy design i trwałość. Drzwi wejściowe Good Lock to wymarzony produkt do mieszkań w budynkach wielorodzinnych klasy premium. Połączone z zamkami i klamkami marki SCHLAGE serii S, CS i S200 nadają architekturze mieszkania oraz klatce schodowej nadzwyczajnego uroku.


CITY FIRE

CITY FIRE Funkcjonalność i bezpieczeństwo. City Fire to drzwi bezprzylgowe, przeznaczone są do stosowania jako drzwi wewnętrzne wejściowe w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz budynkach mieszkalnictwa zbiorowego. Idealny produkt dla hoteli i biur.

14


FILLMORE FIRE

FILLMORE FIRE Odporność i wygoda. Fillmore Fire to drzwi z odpornością ogniową EI30, przeznaczone do stosowania jako drzwi wewnętrzne wejściowe w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz budynkach mieszkalnictwa zbiorowego.

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

15


UNION

UNION Wyjątkowe bezpieczeństwo. Jednoskrzydłowe drzwi UNION przeznaczone są do stosowania w miejscach, w których wymagane są dobre właściwości akustyczne, jak również podwyższona odporność na włamania, w warunkach lekkich, średnich i ciężkich przy częstym użytkowaniu.

16


KOLORYSTYKA DRZWI Okleiny NATURAL

dąb bianco

Okleiny NATURAL PREMIUM

Okleiny FASHION

klon samira

dąb forto

zebrano faba

zebrano bianco

bianco

aluminio

czereśnia amera

orzech jupiter

palisander sanbruno

palisander rio

griza

limone

sapelle rosa

meranti indi

wenge africa

teak rigato

orzech nero

nero

dąb brązowy

dąb rustykalny

mahoń

orzech italia

wenge zonetto

teak

dąb nero

heban malagasa

louro preto

buk silva

Okleiny FASHION

orzech bianco

klon acero

zebrano flava

orzech amati

palisander rega

Okleiny SHINE

brzoza alta

akacja milla

dąb forza

dąb rustico

bianco shine

olcha foro

wiśnia kioto

wisnia hanami

czereśnia avia

jabłoń avalon

ecru shine

orzech tiepolo

orzech nuksa

orzech colato

orzech malluma

jesion iberia

purpura shine

teak samoa shine

jesion sordo

mahoń beliza

wenge malluma

dąb verse

wenge mileta

orzech tiepolo shine

nero shine

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

fiore shine

orzech bianco

17


Prawdziwe bezpieczeństwo daje Ci wolność. TM

Zamki elektroniczne Elektroniczne produkty SCHLAGE zwiększą Twoje bezpieczeństwo i dostosują się do indywidualnych potrzeb. Nigdy więcej zgubionych, zapomnianych czy dorabianych kluczy. Nigdy więcej pożyczania kluczy innym członkom rodziny. Przejdź na bezpieczniejsze i bardziej elastyczne rozwiązanie z elektronicznymi zabezpieczeniami SCHLAGE. Te bardzo proste w montażu i obsłudze zamki pozwolą Ci na szybkie wprowadzenie kodów dostępu dla Twoich bliskich, gości czy robotników remontujących właśnie np. Twoją łazienkę. Dzięki precyzji i jakości wykonania, rozwiązania te doskonale nadają się do stosowania zarówno na zewnątrz budynków, jak i w ich wnętrzach.

Gałki i klamki do drzwi Co powinniśmy wybrać i na czym się skupić przy wyborze produktów, z którymi spędzimy przecież następnych kilka lub kilkanaście lat? SCHLAGE poprzez swoje ponad 100-letnie doświadczenie nadało swoim produktom do drzwi wiele niespotykanych dotąd funkcji, które zapewniają nie tylko prawdziwe bezpieczeństwo, ale dają również doskonały komfort ich użytkowania. Wybierając gałkę lub klamkę z zamkiem SCHLAGE można precyzyjnie dopasować funkcję, jaką mają spełniać drzwi do danego pomieszczenia, dlatego też więcej czasu możemy poświęcić na wybór ulubionego wzoru i koloru. Spośród szerokiej funkcjonalności w jaką zostały wyposażone produkty SCHLAGE, flagową jest funkcja F40 - push button, przeznaczona szczególnie do łazienek, toalet, sypialni i wielu innych miejsc, gdzie szczególnie wymagane jest zapewnienie prywatności. strona zewnętrzna

strona zewnętrzna

wzory dostępnych okuć:

strona wewnętrzna

Siena

Plymouth 13

Andover

Georgian

Bell

Orbit

Camelot x Accent

strona wewnętrzna

Plymouth x Flair


OKUCIA - LOGISTYKA POMIESZCZEŃ

Prawdziwe bezpieczeństwo to świadomość, że technologia stała się Twoim przyjacielem.

Przykładowy przekrój - dom jednorodzinny

pokój starszego dziecka

pokój małego dziecka

zamki serii 10

funkcja przejściowa , gałki/klamki z obu stron zawsze odblokowane.

zamki serii 40

funkcja prywatność (np. łazienki, sypialnie) zamknięcie poprzez wciśnięcie guzika (push-button), otwarcie od wewnątrz poprzez naciśnięcie/obrócenie klamki/gałki.

zamki serii 51, 70 lub elektroniczne

51, 70 - zamek wejściowy, zamykanie od zewnątrz za pomocą klucza, od wewnątrz za pomocą motylka (tylko 51); elektroniczne - z klawiaturą kodową, możliwość ustalenia aż 19 różnych kodów.

zamki serii 80

funkcja magazyn, otwieranie/zamykanie za pomocą klucza, otwieranie od wewnątrz poprzez naciśnięcie/obrócenie klamki/gałki.

sypialnia rodziców

łazienka, pokój kąpielowy

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

14


Prawdziwe bezpieczeństwo daje Ci wolność. TM

Zamki serii CS200 i S251 (spełniają wymogi normy PN-EN 179) Każdy wie jak ważne jest w życiu poczucie własnego bezpieczeństwa oraz jak wielka ciąży na nas odpowiedzialność za osoby przebywające w naszych biurach, domach, hotelach czy zakładach pracy. Zamki łączone SCHLAGE to kwintesencja innowacyjności w połączeniu z elegancją i funkcjonalnością, dzięki funkcji prostego otwierania, jednym ruchem naciskając klamkę odblokowujemy rygiel wraz z zamkiem w klamce. strona zewnętrzna

strona wewnętrzna

strona wewnętrzna

solidna obudowa

strona zewnętrzna

funkcja bezpiecznego wyjścia w standardzie

budowa zamka S200

Zamki ryglowe

Zamki ryglowe SCHLAGE to nie tylko dodatkowa ochrona głównych drzwi wejściowych, ale również zabezpieczenie stref codziennego użytku przed dostępem osób nieupoważnionych. SCHLAGE zapewnia elastyczne i wydajne rozwiązania dzięki pełnej lini zamków ryglowych do użytku komercyjnego i mieszkalnego o różnym natężeniu ruchu, z wysokim włącznie. Duży wybór styli i kolorów pozwala dopasować zamki do istniejącego już otoczenia i wystroju.

2

1

Rygiel serii B500 przeznaczony na rynek komercyjny

1. 2. 3. 4.

3 4 5 6

7

8 9

7

5. 6. 7. 8. 9.

korpus przygotowany pod wszystkie dostępne cylindry SCHLAGE w pełni zintegrowana obudowa antywyważeniowa ppoż. osłona dla pomieszczeń o odporności ogniowej EI korpus rygla z odlewu stali dla maksymalnego poziomu bezpieczeństwa i niezawodności regulowany rozstaw zamka z blokadą ustawień wyprofilowany motylek dla większego komfortu użytkownika kieszeń z dodatkową śrubą dla głębszego kotwienia i wzmocnienia zamka 10% większy rygiel z wbudowanym wałkiem stalowym przeciw przecięciom grubsza blaszka ościeżnicowa


OKUCIA - LOGISTYKA POMIESZCZEŃ

Przykładowy przekrój - budynek wielorodzinny

mieszkanie nr 1

zamki serii 10

funkcja przejściowa , gałki/klamki z obu stron zawsze odblokowane.

zamki serii 40

funkcja prywatność (np. łazienki, sypialnie) zamknięcie poprzez wciśnięcie guzika (push-button), otwarcie od wewnątrz poprzez naciśnięcie/obrócenie klamki/gałki.

zamki serii 51, 70 lub elektroniczne

51, 70 - zamek wejściowy, zamykanie od zewnątrz za pomocą klucza, od wewnątrz za pomocą motylka (tylko 51); elektroniczne - z klawiaturą kodową, możliwość ustalenia aż 19 różnych kodów.

zamki serii 80

funkcja magazyn, otwieranie/zamykanie za pomocą klucza, otwieranie od wewnątrz poprzez naciśnięcie/obrócenie klamki/gałki.

mieszkanie nr 2 mieszkanie nr 3

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

8


S251 S51 A53 ORB A53 TUL U NION

Zamek główny CS210 S251 S51 A53 ORB A53 TUL

B560 2 x B60 2 x B60 2 x B60

3131 2746 2684 2844

3176 2791 2729 2889

3504 3119 3057 3217

3818 3432 3371 3531

3504 3119 3057 3217

3389 3003 2942 3102

REGULOWANA KOMBI (rozmiar171–320 80,90) część895 metalowa w kolorze brązowym lub białym regulowana 3433 4025 OŚCIEŻNICA 970 FE 595 1875 2259 2669 2793 2189 2464 2936 na zamówieniu grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm 3048 3640Grubość* muru [mm] wskaż dokładną Fashion Natural Malowane białe Malowa Zastosowanie: Rynek komercyjny Shine k 2987 3578 S51 1864 2249709 2658 278380,90) 2179 100–170* OŚCIEŻNICA 858 858 część2454 815 1 3147 3738 REGULOWANA KOMBI (rozmiar metalowa w2926 kolorze brązowy A53 ORB 2052902 2461 2586 1981 2256 10092729 171–320* 1667 1052 1052 1 Grubość muru [mm] Fashion2746 Natural Shine 2889 Malowane bi A53 TUL* na zamówieniu wskaż zakres od B do L, zobacz …………………… 1827 2212zakresy str. 2621 2141 2416

3981 3595 3534 3694

WEWNĄTRZLOKALOWE - CENNIK

AL 50, 53, 70, 80 1870 2664 709 2788 2184 2459858 100–170* 2254 858 F IL L M O R Ekoszt F I Rzawiasów E UNION - PRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE (80,90) * do ceny należy dodać z tabeli dopłat (dopłata obowiązuje u sprzedawcy) 171–320* 902do odwołania - informacje 1052 1052 Fashion Natural Malowane DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH Shine * na zamówieniu wskaż zakres od B do L, zobacz zakresy str. …………………… Union 0 Union 0 Union 1,2,3 SKRZYDŁO Union Union Union WE WNĄT R Z L OK AL OWE U N IZamek ON Drzwi o rozmiarze 100 dodatkowy 0 1,2,3,4 Standard Prestiż 0 15% Kolor Kolor Białe Białe OPASKI, F I L LĆWIERĆWAŁKI, M O R E F I R E LISTWY MASKUJĄCE UNION - PRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE (80,90) Samozamykacz szynowy GEZE TS 3000V*DO CEN STANDARDOWYCH RAL RAL B560 2628 2672 3001 3280 3001 2851 3366 2896 3411 350 Fashion Natural Malowane DOPŁATY Shine komplet na jedną stronę dla drzwi pojedynczych 60/70/80/90 Samozamykacz chowany DORMA ITS 96* B560 2908 2952 3281 3560Union 03281 3131 3646Union 0 3176 3691 600 Union 1,2,3 (2 opaski długie + 1 krótka) SKRZYDŁO Zamek Zamek Union Union Union Samozamykacz chowany GEZE Boxer* 2główny x B60 2522 2567 2895 3175 2895 2746 3260 2791 3305 Drzwi o rozmiarze 100 dodatkowy 0 1,2,3,4 0 15% Kolor Kolor Malowane 600 Standard Prestiż Białe Białe Fashion Natural Shine MechanicznySamozamykacz próg opadajacy do podłoży nierównych* 2 x B60 2505 2834 3113 2834 2684 3199 2729 3244 220 szynowy GEZE TS 3000V* Białe RAL RAL CS210 B5602461 2628 2672 3001 3280 3001 2851 3366 2896 3411 350 Kolor Mechaniczny próg opadajacy do podłoży płaskich i równych* 2 x B60 2621 2665 2994 3273 2994 2844 3359 2889 3404 55 Samozamykacz chowany DORMA ITS 96* S251 B560 2908 2952 3281 3560 3281 3131 3646 3176 3691 600 OPASKI MASKUJĄCE i POSZERZONE RAL OŚCIEŻNICA Samozamykacz GEZE Boxer* S51 2 x B60 2522 2567 2895 3175 2895 2746 3260 2791 3305 600 Płaskie 60 mm 77 chowany 102 89 115 CIT Y F IR E Ościeżnica do drzwi o rozmiarze 100 102 15% Mechaniczny próg opadajacy do podłoży nierównych* A53 ORB 2 x B60 2461 2505 2834 3113 2834 2684 3199 2729 3244 220 Płaskie 100 mm 143 133OKUCIA 133 115 150 OŚCIEŻNICE DREWNIANE EI30 (rozmiar 80,90) Mechaniczny próg opadajacy do podłoży płaskich i równych* A53 TUL 2 x B60 2621 2665 2994 3273 2994 2844 3359 2889 3404 55 Modern Dopłata 133 133 115 15060 do B60 za B560 100 Grubość muru [mm] OŚCIEŻNICA

Wewnątrzlokalowe Fashion

Natural

C I T Y F I RDrzwi E

Shine

Malowane kolor opaski* Poszerzone 640 standardowego 520 640 690 * zamiast akcesoriów z wyposażenia Ościeżnica do drzwi o rozmiarze 100 ĆWIERĆWAŁKI MASKUJĄCE DREWNIANA EI30,STAŁA NA GRUBOŚĆ MURU wewnątrzlokaloweOŚCIEŻNICA (SCOTT, BRIDGE, GREEN BROADWAY) to jednoskrzydłowe , bezprzylWymiary: OKUCIA 57 75 66 CITY FIRE - BEZPRZYLGOWE458 DRZWI WEJŚCIOWE542 PPOŻ - EI30 100 - 150 542 o(80,90) 527 685 Dopłata do B60 za B560 drzwi klasy PREMIUM. Skrzydło wykonane jest z płyty pełnej wysokich parametrachĆwierćwałki - grubość: 38 mm LISTWY PRZYPODŁOGOWE Fashion EI30 Z TUNELEM Natural Malowane U NION Shine OŚCIEŻNICA DREWNIANA REGULOWANYM JEDNOSTRONNIE (+ regulacja 20mm)

ościeżnica + szerokość tunelu

Malowane białe

875

2931 815 Płaskie1009 60 mm Płaskie 100 m Modern Poszerzone Ćwierćwałki

Płaskie 60 x 1 Płaskie 100 x

* w kalkulacji oś

Private Ligh

15%

86 gowe 60 Zamek g * zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego akustycznych, ramiak wykonany z drewna iglastego wzmocnionyPełne jest płytą MDF.Szklone Zawiasy - szerokość: 60,OŚCIEŻNICE 70, 80, 90, 100, 110 METALOWE (rozmiar 80,90) Płaskie 60 x 150 mm 30 41 41 35 46 S51 od 51 do 300 Szklone 842 925Pełne 925 910 1068 Cgłówny I T Y 101 F I Rw E+ skrzydle Zamek Pełne Pełne Szklone chowane i ościeżnicy regulowane w 3 płaszczyznach. Dostępne ościeżnice: opaskowa - drzwi dwuskrzydłowe: odGrubość 110 do 220 z możliwością dowolnego zestawiania Kolor Kolor Kolor Białe Płaskie 100 x 2150 mm 40 53 muru 53 Kolor biały 47 60dowolny A53 ORB OŚCIEŻNICA DREWNIANA EI30 Z OPASKĄ REGULACYJNĄBiałe (+ regulacja CITY FIRE BEZPRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE PPOŻ 20mm) - EI30 (80,90) regulowna STYLE oraz stała na -grubość muru.3267 skrzydeł oposzerzonymi rozmiarach 60/70/80/90/100 (model PŁASKIE PEŁNE S51 RAL RAL [mm] lub brązowy RAL dostępny jest A53 BEL 2073 3043 2297 2297 2275 2738 3244 3708 * w kalkulacji ościeżnicy z opaskami należu uwzględnić cenę ościeżnicy STYLE 101 - 150 708 708 718 Malowane 935 Fashion625 Natural U N I O N Shine również w rozmiarze A53 ORB 2012 2981 2236 3205 2236 2213 2677 3183 3647 Ościeżnica metalowa kątowa 20/30/40/50) 373 448 AL 50, 53, 7 Pełne Szklone OŚCIEŻNICE METALOWE (rozmiar 80,90) A53 BEL Drzwi akustyczne Q to drzwi akustycznych. Zamek główny2172 Pełne Szklone Pełne Szklone Pełne 3141 wewnątrzlokalowe 2396 3365 o podwyższonych 2396 2373 parametrach 2837 3343 3807 Ościeżnica metalowaPrivate Heavy 100–170 709 783 Light Kolor Grubość muru Kolor biały Kolor dowolny ND 94, 96 Białe BiałePrivateKolor AL 50, 53,Dzięki 70, 80 specjalnej regulowana 2079 3048 wykonania 2302 3272 2302zastosowaniu 2280 2744 3249 progu 3713 171–320 858 932 technologii skrzydła oraz mechanicznego DRZWI PRIVATE S51 RAL RAL [mm] lub brązowy RAL 2073 3043 2297 3267 2297 2275 2738 3244 3708 ND 94, 96opadającego pozwala * na zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm 2769 na 3739 2993 3963 2993 akustycznych, 2971 3434 4404 uzyskanie2981 wysokich2236 parametrów aż Rw=323940 dB. ramiak z płyty MDF LIGHT HEAVY A53 ORB 2012 3205 2236 2213 2677 3183 3647 Ościeżnica metalowa kątowa 373 448z doklejką CS210 S251

A53 BEL

2271

3240 2172

2494 3141

3464 2396

2494 3365

2472 2396

2936 2373

3441 2837

3905 z709 drewna iglastego płytaOkleina MDF w opcji Malowane 100–170 Drewniane Niestandardo 3343 3807 Ościeżnica metalowa 783 4185 Zamek główny OŚCIEŻNICA REGULOWANA KOMBI (rozmiar 80,90) część metalowa w kolorze brązowym lub białym z frezem dekoracyjnym Fashion regulowana Kolor Białe 3249 3713 171–320 Obłogowane 858 932 Niestandardo [mm] Fashion Natural Shine Malowane białe Malowa RAL na zamówieniu grubość1881 muru; zakres regulacji3393 -5/+20 mm S51 1497wskaż dokładną 1614 3940 4404Grubość* muru Niestandardo 3332 3441 3905 A53 ORB 1436 1553 1819 100–170 709 858 858 815 Blacha ochro 1 3492 3721 OŚCIEŻNICA REGULOWANA KOMBI (rozmiar 80,90) część metalowa w kolorze brązowy A53 BEL4185 1713902 1979 171–320 1596 1052 1052 1009 Blacha ochro 1 3398 AL 50, 53, 70, 80 1503 1619 1886 Blacha ochro * na zamówieniu wskaż zakres od B do L, zobacz zakresy str. …………………… Grubość muru [mm] Fashion Natural Shine Malowane bi

2551 3520 2774 3744 2774 2752 3216 3721 WALcenie skrzydła: 50, 53, 70, 80 2079 3048 2302 3272 2302 2280 2744 - ND skrzydło przygotowane pod zamki SCHLAGE, 94, 96 2769 3739 2993 3963 2993 2971 3434 CIT Y F IR E - CS210 zawiasy chowane,DOPŁATY 2271 3240 2494 3464 2494 2472 2936 DO CEN STANDARDOWYCH WE WNĄT R Z L OK AL OWE 2551 3520 2774 3744 2774 2752str. nr 3216 - S251 szyba matowa lub przezroczysta (skrzydła przeszklone), grubość tafli - patrz 11. ZAWIASY DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE - PEŁNE I FREZOWANE (80,90)

80 - 520

Zawiasy chowane (nie Fashion dotyczy ościeżnicy metalowej)* 400 Natural Malowane Shine 4089 ND 94, 96 2193 2310 2577 SKRZYDŁO Płaskie Płaskie Frez kwoty podane wFrez tabelach poniżej są cenami netto w PLN. Zamekwszystkie główny Płaskie Płaskie W E W N Ą T R Z L O K A L O W E 100–170 709 858 858 Skrzydło 100 DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH 15% U NION Kolor Kolor Standard Prestiż Białe Białe 171–320 902 1052 1052 DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE - PEŁNE I FREZOWANE DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH Przeznaczenie: Rynek mieszkaniowy SKRZYDŁO Niestandardowe ułożenie okleiny naturalonej RAL (80,90) RAL 250 płyta izolacyjna o podwyższonych Fashion Natural Malowane * na zamówieniu wskaż zakres od B do L, zobacz zakresy str. …………………… Shine Funkcja 10*Klasa dymoszczelności Drzwi o rozmiarze 100 Niestandardowa wysokość 15% 836 Sa, Sm 892 1177 1367 1177 947 1201 1010 1288 15% 220 właściwościach akustycznych Płaskie Płaskie Frez Funkcja 40*Mechaniczny Mechaniczny próg opadajacy do podłoży płaskich i równych* Niestandardowa szerokość 15%55 902 1187 1377 1187 957 1211 1020 1298 Zamek główny Płaskie Frez Płaskie próg846 opadający RH FH+RD/48 dB DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH 53 Kolor Kolor Standard Prestiż Białe BiałeNiestandardowa Funkcja 51*(do podłoży nierównych)* Mechaniczny próg opadajacy 916 972 1257 1447 1257 1027 1281 1090 1368 wysokość i szerokośćdo podłoży nierównych* 25%99 Przeznaczenie: Rynek mieszkaniowy SKRZYDŁO RAL RALmetalowy ze stali nierdzewnej (szerokość 80mm)* FE 575* Samozamykacz Próg 1379 1435TS 3000V* 1720 1910 1720 1490 1744 1553 1831 28 Blacha ochronna TYP 1 - polerowana / gr 0,8 mm - cena za 1 szt 183Przekrój szynowy GEZE 350 ościeżnicy Funkcja 10* Drzwi o rozmiarze 100 836 892 1177 1367 1177 947 1201 1010 1288 panoramiczny 15% FE 595* Samozamykacz Wizjer metalowy w kolorze stali nierdzewnej 1477 1533 1818 2008 1818 1588 1842 1651 1929 55 bezprzylBlacha ochronna TYP 2 polerowana / gr 0,8 mm cena za 1 szt 108MDF chowany DORMA ITS 96* 600 Funkcja 40* Mechaniczny próg opadajacy do podłoży płaskich i równych* 846 902 1187 1377 1187 957 1211 1020 1298 55 Przeznaczenie: Rynek komercyjny OŚCIEŻNICA Blacha ochronna TYP 3 - polerowana / gr 0,8 mm - cena za 1 szt 129gowej STAŁEJ na Samozamykacz chowany GEZE Boxer* 600 Funkcja 51* Mechaniczny próg opadajacy do podłoży nierównych* 916 972 1257 1447 1257 1027 1281 1090 1368 99 S51 Ościeżnica do drzwi o rozmiarze 100 1467 1522 1807 1997 1807 1577 1831 1641 1918 15% Blacha ochronna TYP 4 -metalowy polerowana / grnierdzewnej 0,8 mm - cena za 1 80mm)* szt 104grubość muru Kratka wentylacyjna PPOŻ (stal nierdzewna) 890 Próg ze stali (szerokość 1379 1435 1720 1910 1720 1490 1744 1553 1831 28 A53 ORB FE 575* OKUCIA 1270 1325 1610 1800 1610 1380 1634 1444 1721 Blacha ochronna TYP 1 - szlifowana / gr metalowy 0,8 mm - w cena za 1stali szt nierdzewnej 174 Kratka wentylacyjna (stal nierdzewna) 135 Wizjer panoramiczny kolorze 1477 1533 1818 2008 1818 1588 1842 1651 1929 do B60 55 A53 TUL FE 595* Dopłata za B560 1430 1485 1770 1960 1770 1540 1794 1604 1881 60 Blacha ochronna TYP 2 - szlifowana / gr 0,8 mm - cena za 1 szt 117 - rozmiar od 160 do 180 = 2 x cena skrzydła 90 OŚCIEŻNICA Przeznaczenie: Rynek komercyjny AL 50, 53, Drzwi 70, 80dwuskrzydłowe: * zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego 1472 1528 1813 2003 1813 1583 1837 1646 1924 Blacha ochronna TYP 3 - szlifowana 0,8 mm 100 - cena za 1 szt 124 od 190 do1807 200 = 2 x cena 100 S51 Ościeżnica do drzwi/ ogrrozmiarze 1467 - rozmiar 1522 1997skrzydła1807 1577 1831 1641 1918 15% Dopłata do drzwi w wersji 25% 1270 OŚCIEŻNICA 25% Blacha ochronna TYP 4 - szlifowana / gr 0,8 mm - cena za 1 szt 99 OKUCIA 1325 25% 1610 1800 1610 1380 25% 1634 1444 1721 akustycznejA53 "Q".ORB C IT Y F IR E Grubość 1881 blachy 1,0 mm 20% Ościeżnica do skrzydeł 100 1430 15% A53 TUL DopłataOŚCIEŻNICE do B60 za B560 1485 1960 u sprzedawcy) 1770 1540 1794 1604 60 METALOWE (rozmiar 80,90) * do ceny należy dodać koszt zawiasów z tabeli dopłat (dopłata obowiązuje do 1770 odwołania - informacje Drzwi malowane w RAL 20% Ościeżnica AL 50, 53, do 70,drzwi 80 dwuskrzydłowych 15% * zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego 1472 1528 1813 2003 1813 1583 1837 1646 1924 Grubość muru Kolor biały Kolor dowolny

WE WNĄT R Z L OK AL OWE PRZESZKLENIA DO DRZWI SCOTT, GREEN, BROADWAY, BRIDGE Green / Broadway / Bridge* Scott szyba float matowa 4mm 158 ---

szyba bezpieczna 238 ---

Mała Ramka (MR)* Duża Ramka (DR)* Duża Ramka Dzielona *(DRD) dopłata do wersji akustycznej "Q" dla MR = 700 zł netto, DR = 950 zł netto

szyba float matowa 4mm 158 396 475

szyba bezpieczna 238 475 554

* na zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm

Kolor dowolny RAL 522 820 970

20

HP

ceny należy dodaćzkoszt zawiasówstandardowego z tabeli dopłat (dopłata obowiązuje do odwołania - informacje u sprzedawcy) * do zamiast akcesoriów wyposażenia

Samozamykacz ramieniowy DORMA TS71 ościeżnica 150 [mm] lub brązowy RAL Bezprzylgowa Samozamykacz ramieniowy 200 C I T Y Fkątowa IDORMA RE STAŁA naGROOM grubość muru 42 170522 Ościeżnica metalowa 448 OŚCIEŻNICE METALOWE (rozmiar 80,90) Samozamykacz ramieniowy TS1500 150820 z zawiasem chowanym Ościeżnica metalowa GEZE 100–170 746 Kolor 170 biały Samozamykacz ramieniowy GEZE TS2000 171–320 Grubość muru regulowana* 895 970 [mm] lub brązowy * na zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm Ościeżnica metalowa kątowa 448 Ościeżnica metalowa 100–170 746 32 53 regulowana* 171–320 895

80

25%

51

25% -

HZ

25%

11

OKUCIA Dopłata do drzwi w wersji 25% akustycznej "Q". dodatkowy wg cennika okuć dopłata za zamek

Blacha ochro Blacha815 ochro Blacha1009 ochro Blacha ochro Blacha ochro U NION Grubość blach Drzwi malow Samozamyk Samozamyk Samozamyk Samozamyk

wzory przeszkleń znajdują się na str. 11 katalogu

podłoga CIT Y F IR E OŚCIEŻNICE DREWNIANE EI30 (rozmiar 80,90) (80,90) Ościeżnica STYLE Malowane Shine Grubość muru [mm] Fashion Natural Shine M przekrój pionowy S0 S1 S2 H0 H1 H2 m T S/H Grubość muru Kolor białyC Kolor dowolny Bezprzylgowa ościeżnica ościeżnica + szerokość tunelu Seria Seria C Zamek główny Seria B Seria C Seria B 696 676 612 regulowana STYLE z zawiasem [mm] lub brązowy RAL OŚCIEŻNICA DREWNIANA EI30 STAŁA NA GRUBOŚĆ MURU Kolor Standard Prestiż Białe 796 776 712 chowanym 475 mieszkaniowy 554 SZ 542 Ościeżnica metalowa kątowa Zastosowanie: Rynek RAL 2078 100(zlicowana - 150 458 542 896 876 812 ze skrzydłem) 2062 2030 +20/+20 (1800 Ościeżnica metalowa 871 Funkcja 10 OŚCIEŻNICA DREWNIANA EI3051Z TUNELEM REGULOWANYM JEDNOSTRONNIE (+ reg 1234 11 100–170 1618 2028792 2152 1548 1823 2295 996 976 912 2400) regulowana 1029 1244 171–320 1628 2038950 2162 1558 1833 2305 101 + od 51 do 300 842 925 925 1096 1076 Funkcja 1012 40 OŚCIEŻNICA DREWNIANA EI30 Z OPASKĄ REGULACYJNĄ (+ regulacja 20m 1196 1176 Funkcja 1112 51 1314 1698 2108 2232 1628 1903 2375 FE 575 1777 2161 2571 2695 2091 2366 2838 101 - 150 625 708 708 W E595 W N Ą T R Z L O K A L O W E1875 42 FE 2259 2669 2793 2189 2464 2936 LA "B" - DRZWI WEJŚCIOWE FILLMORE FIREDOPŁATY (PPOŻ), UNION DO CEN STANDARDOWYCHRynek komercyjny Zastosowanie: S0 S1 S2 H0 H1 H2 m m2 SSP WSP T S/H S51 1864 ZAWIASY 2249 2658 2783 2179 2454 2926 PIANKA* 80 Zawiasy chowane Kubica* 1667 135 A53 ORB 2052 2461 2586 1981 2256 2729 926 906 850 818 SKRZYDŁO A53 TUL SP 2058 2042 2015 11 2016 +5/+5 1827 2212 2621 2746 2141 2416 2889 1026 1006 950 918 Skrzydło 10070, / 110 15% 50, 53, 80 1126 1106 AL 1050 1018 1870 2254 2664 2788 2184 2459 2931 Skrócenie skrzydła do 100mm PIANKA* 60 Ościeżnica STYLE * do ceny należy dodać koszt zawiasów z tabeli dopłat (dopłata obowiązuje do odwołania - informacje u sprzedawcy) CIT Y F IR E skrzydła powyżej 100mm 909 889 Skrócenie 850 820 15% przekrój poziomy DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH OŚCIEŻNIC 2049 2015 11 2014 +5/+5 1009 989 Światlo 950 przejscia min 900mm 920 20% ZAWIASY WE WNĄT R Z L OK AL OWE WE WNĄT R Z L OK AL OWE 1109 1089 Podciecie 1050 1020 wentylacyjne 55 TABELA WYMIARÓW - DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE STANDARD ORAZ W WERSJI "Q" ĄT R Z L OK AL O WE OPASKI, ĆWIERĆWAŁKI, Zawiasy chowane (nie dotyczy ościeżnicy metalowej)* 400 ZAPRAWA MURARSKA LISTWY MASKUJĄCE Tuleje wentylacyjne (plastik 5 szt.) 60 DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE Rozmiar S0 S1 S2 H0 H1 SKRZYDŁO H2 m T S/H komplet na- OŚCIEŻNICA jedną stronęSTYLE dla drzwi pojedynczych 949 889 850 820 60/70/80/90 Tuleje wentylacyjne (stal nierdzewna 4 szt.) +Malowane 150 Natural 60 696 676 612 bość 2074 2015 11 2014 +5/+5 Skrzydło 100 (2 opaski długie 1 krótka) 1049 Fashion 989 950 920 15% Shine opasek naPrestiż jedną stronę do drzwi pojedyńczych 100, 110 i uru 70 796Niestandardowe 776 712ułożenie okleiny naturalonej Kolor Standard Białe 1149 1089 Komplet 1050 1020 Malowane 250 20% Bezprzylgowe na 2078 Fashion Natural Shine podwójnych (3 długie opaski) PIANKA* RAL –100 80 896 876 812 Klasa dymoszczelności Sa, Sm 220 Kolor Białe 633 871 1005 871 728 950 ościeżnicy STYLE oraz (1800 2062 2030 11 +20/+20 919 - Każda 850 strona skrzydła w innej okleinie FASHION, SHINE 822 20% –120 90 996 976 912 OPASKI MASKUJĄCE i POSZERZONE RAL Mechaniczny próg opadający STAŁA na grubość muru 2400) RH FH+RD/48 dB 2059 2015 11 +5/+5 53 1019 - Wzmocnienie 950 922 2014 pod samozamykacz –140 100 1096 1076 1012 150 Płaskie 60 mm (do podłoży nierównych)* 77 102 102 89 115 1119 1050 950 1022 713 1093 950 OŚCIEŻNICA 823 1069 –160 110 1196 1176 1112szynowy GEZE TS 3000V* Płaskieognioochronną 100 mm Samozamykacz 143 133 133 115 150 350 leży zastosować piankę –180 Malowanie oscieznic metalowych w dowolnym RAL 79 Samozamykacz chowany DORMA ITS 96* Modern 100 133 133 115 150 600 WE WNĄT R Z L OK AL OWE F IL L MOR E F IR E , U NION –200 Oscieznica do drzwi 100 / 110 15% Poszerzone opaski* Samozamykacz GEZE Boxer* WYMIARY OŚCIEŻNICY REGULOWANEJ STYLE WRAZchowany Z OPASKAMI 444 553 553 596 758 600 792 1029 1188 1029 910 1188 TABELA "B" - DRZWI WEJŚCIOWE FILLMORE FIRE (PPOŻ), UNION –220 Ościeżnica do drzwi dwuskrzydłowych 20% (PO MONTAŻU) przy wymiarach standardowych ĆWIERĆWAŁKI MASKUJĄCE Kratka wentylacyjna PPOŻ (stal nierdzewna) 890 –240 TABELA "C" - DRZWI WEJŚCIOWE CITY FIRE (PPOŻ) S0 S1mm S290 mm H0100 mm H1110 mm H2 m m2 SSP WSP T S/H OKUCIA Oznaczenie 60 Rozmiar mm 70 mm 80 Kratka wentylacyjna (stal nierdzewna) Ćwierćwałki 57 75 66 86 135 PIANKA* –260 S0 S1 dopłata S2 za model H0 SIENA H1 H2 m m2 H1 + m SSP WSP TzłS/H SZ 778 878 978 1078 1178 1278 15 Drzwi FILLMORE FIRE, LISTWY PRZYPODŁOGOWE - rozmiar od 160 do 180 = 2 x cena skrzydła 90 871dopłata1108 1275 1108 1005 1298 –280 80 926 906 850 818 PIANKA OGNIOOCHRONNA SP 778 878 Drzwi dwuskrzydłowe: 978 1078 1178 1278 za zamek dodatkowy wg cennika okuć UNION na ościeżnicy STYLE - rozmiar od 19011 do 200 = 2- x cena skrzydła 100 x 150 mm 30 41 41 35 46 2058 2042 2015 +5/+5 –300 90 1026 1006 2124 950 918 2016 980 960 Płaskie 870 60 HZ * dopłata jest obowiązkowa do odwołania - informacje u sprzedawcy 819 regulowanej KOMBI OŚCIEŻNICA x 2150 mm 5353 919 47 60 2074 203040 6 2080 2026 +20/+20 1080 1060 Płaskie 970 100 2085 HP –320 100 1126 1106 2124 1050 1018 Ościeżnica do skrzydeł 100 kalkulacji ościeżnicy1370 z poszerzonymi opaskami 1093 należy uwzględnić 15% 1180 1160 1019ościeżnicy STYLE 950* w1070 1188 1188 1425cenę PIANKA* –340 ZAPRAWA MURARSKA do850 drzwi dwuskrzydłowych Powyższe ceny dotyczą skrzydeł, tafli szklanych o rozmiarze 60,70,80 i 90. W przypadku drzwi dwuskrzydłowych ceny skrzydeł uzależnione od rozmiaru drzwi: 15% –360 80 909Ościeżnica 889 są 820 1020 960dla 870 819 drzwi Light o rozmiarze od 120 do 180Heavy cena skrzydeł = 2 razy cena skrzydła 90, natomiast dla drzwi o rozmiarze od 190 - 220 cena 90 skrzydeł1009 = 2 razy989 cena skrzydła 100. OKUCIA 2049 2015 11 +5/+5 Private Private –380 950 920 2014 2110 2074 2030 6 2080 2026 +20/+20 Drzwi FILLMORE FIRE, 1120 1060 970 919 DRZWI PRIVATE dopłata za zamek 1029 1267 1457 1267 1188 1536 –400 100 1109 1089 1050dodatkowy wg cennika okuć 1020 UNION na ościeżnicy 1220 1160 1070 1019 ZAPRAWA MURARSKA LIGHT HEAVY –420 * zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego PIANKA OGNIOOCHRONNA metalowej kątowej 20

WE WNĄT R Z L OK AL OWE W E W N Ą T R ZDRZWI L OK A L OWE WEWNĄTRZLOKALOWE Z PRZESZKLENIAMI SERIA B i C OŚCIEŻNICE METALOWE ĄTRZLOKALOWE STANDARD ORAZ W WERSJI "Q" Fashion (rozmiar 80,90) Natural


ASKI, ĆWIERĆWAŁKI, H LISTWY 221–240MASKUJĄCE lor tIna pojedynczych 60/70/80/90 IE drzwi 241–260 L Ljedną M O Rstronę E F I R dla 1108 1275 1108 (2 opaski + 1 krótka)871 J długie 261–280 białym K 281–300 Malowane Fashion Natural Shine Malowane kolor L 301–320 Kolor Białe 950 1188 1370 1188 M 321–340 OPASKI i POSZERZONE RAL 1059 MASKUJĄCE F102 IR E 102 89 115 1253 77 CNI T Y341–360 DOPŁATY DO 143 O 361–380 133 133 115CEN STANDARDOWYCH 150 1029 1267 ZAWIASY 1457 1267 100 P 381–400 133 133 115 150 R 401–420 (nie640 dotyczy ościeżnicy metalowej)* * 640Zawiasy chowane 520 690 875 S 421–440 SKRZYDŁO ĆWIERĆWAŁKI MASKUJĄCE T 441–460 57 Skrzydło 100 75 66 86 1188 1425 1639 1425 U 461–480 ułożenie okleiny naturalonej LISTWYNiestandardowe PRZYPODŁOGOWE W 481–500 dymoszczelności Sa, Sm m 30 Klasa 41 41 35 46 Z 501–520

mm

Zawiasy chowane (nie dotyczy ościeżnicy metalowej)* 400 SKRZYDŁO Skrzydło 100 15% Niestandardowe ułożenie okleiny naturalonej 250 Klasa dymoszczelności Sa, Sm 220 Mechaniczny próg opadający RH FH+RD/48 dB 53 (do podłoży nierównych)* Samozamykacz szynowy GEZE TS 3000V* 350 Samozamykacz chowany DORMA ITS 96* 600 Samozamykacz chowany GEZE Boxer* 600 Kratka wentylacyjna PPOŻ (stal nierdzewna) 890 Kratka wentylacyjna (stal nierdzewna) 135 - rozmiar od 160 do 180 = 2 x cena skrzydła 90 Drzwi dwuskrzydłowe: - rozmiar od 190 do 200 = 2 x cena skrzydła 100 OŚCIEŻNICA WYCENA OŚCIEŻNIC Ościeżnica do skrzydeł 100 15% Ościeżnica 15% W E W N Ą Tdo R Zdrzwi L O Kdwuskrzydłowych AL OWE OKUCIA DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE - OŚCIEŻNICA STYLE dopłata za zamek dodatkowy wg cennika okuć MalowaneNatural Grubość

WEWNĄTRZLOKALOWE - CENNIK 1005

1298

1093

1425

1188

1536

400 1370

RH FH+RD/48 dB60 40 Mechaniczny 53 próg opadający 53 47

15% 1773 250 220 53

(do podłoży nierównych)* y z poszerzonymi opaskami należu uwzględnić cenę ościeżnicy STYLE

wszystkie kwotyszynowy podane GEZE w tabelach poniżej są cenami netto w PLN. Samozamykacz TS 3000V*

WE W

F IL L

Zakres

60 - 500

Drzw UNIO regu

nych opasek to 500 mm szerokości i 2,5 m wysokości. W wersji15% bezprzylSkrzydło 100 / 110 gowej możliwość zastosowania opasek tylko po stronie bez zawiasów Skrócenie skrzydła do 100mm 60 (od strony zawiasowej opaska ma niezmienną szerokość 80 mm). Skrócenie skrzydła powyżej 100mm 15%Opaski dostępne są wmindwóch Światlo przejscia 900mm wariantach: w pierwszym górna krawędź 20%opasek Podciecie wentylacyjne bocznych styka się z dolną krawędzią opaski górnej, w drugim - krawędzie 55 Tuleje opasek wentylacyjne (plastiki5górnej szt.) tworzą wspólną krawędź. górne bocznych 60 Tuleje wentylacyjne (stal nierdzewna 4 szt.)

150 Komplet opasek na jedną stronę do drzwi pojedyńczych 100, 110 i 20% podwójnych (3 długie opaski) Istnieje możliwość ułożenia okleiny na opaskach w różnych kierunkach. Każda strona skrzydła w innej okleinie FASHION, SHINE 20% Wzmocnienie pod samozamykacz 150 Blachy ochronne - ceny dostępnemax w tabeli 2500 dopłat drzwi PRIVATE strona: 27 OŚCIEŻNICA 60 - 500 Malowane kolor Malowanie oscieznic metalowych w dowolnym RAL 79 Oscieznica do drzwi 100 / 110 15% Ościeżnica do drzwi dwuskrzydłowych 20% 685 OKUCIA

H0 = 1800 - 2400

max 2500

max 2400

max 3000

60 - 500

Drzw UNIO meta

Każda strona skrzydła w innej okleinie FASHION, SHINE Wzmocnienie pod samozamykacz Blachy ochronne - ceny dostępne w tabeli dopłat drzwi PRIVATE strona: 31 OŚCIEŻNICA Malowanie ościeżnic metalowych w dowolnym RAL Ościeżnica do drzwi 100 / 110 Ościeżnica do drzwi dwuskrzydłowych OKUCIA dopłata za model SIENA dopłata za zamek dodatkowy wg cennika okuć

Drzw UNIO meta

*wp

CIT

Bezp na oś

20% 150

Bezp na oś kątow

79 15% 20% 15 -

Bezp na oś regu

* dopłata jest obowiązkowa do odwołania - informacje u sprzedawcy

18

* dopłata jest obowiązkowa do odwołania - informacje u sprzedawcy

935

15 zł -

max 2400

max 2500

Wariant 1

Wariant 2 H0 = 1800 - 2400

dopłata 1068 za model SIENA dopłata za zamek dodatkowy wg cennika okuć max 3000

10

60 - 500

27 20mm)

Bezp oście STAŁ

60 - 500

ne białe

Zakres

350 WE WNĄT R Z L OK AL OWE chowany DORMA ITS 96* STAŁA NA GRUBOŚĆ MURU 600 PrivateSamozamykacz Heavy DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE - OŚCIEŻNICA Samozamykacz 600 DRZWI PRIVATEchowany GEZE Boxer* Natural Malowane Grubość Fashion Shine Fashion Shine Kratka wentylacyjna PPOŻ (stal nierdzewna) LIGHT HEAVY 890 * zamiastmuru akcesoriów z wyposażenia standardowego muru Kolor Kolor Standard Prestiż Białe Standard Prestiż Białe Kratka wentylacyjna (stal nierdzewna) Malowane 135 RAL RAL A 80–100 A 80–100 411 521Drewniane 684 521 472 614 Okleina 871 1005 871 728 950 633 rozmiar od 160 do 180 = 2 x cena skrzydła 90 B 101–120 B 101–120 531 657 819 657 611 794 Fashion Obłogowane W E W N Ą T R Z L O K A L O W E Kolor Białe Drzwi dwuskrzydłowe: - rozmiar skrzydła 100 C 121–140 PRZESZKLENIA DO DRZWI SCOTT, GREEN, BROADWAY, BRIDGE 554 681 844190 do 200 681= 2 x cena636 828 3393od RAL 1497 C 121–140 1614 1881 1069 Scott 713 950 Green1093 950/ Bridge*823 D 141–160 570 700 OŚCIEŻNICA 700 655 852 3332862 / Broadway 1436 D 141–160 1553 1819 E 161–180 E 161–180 587 719 3492882 719 675 878 do skrzydeł 100 15% 1596Ościeżnica 1713 1979 szyba float szyba szyba float szyba F 181–200 F 181–200 610 745 3398908 745 702 912 do drzwi dwuskrzydłowych 15% matowa 4mm bezpieczna matowa 4mm bezpieczna 1503Ościeżnica 1619 1886 1029 1188 1029 910 1188 792 G Ramka 201–220 634 771 4089 934 771 728 947 OKUCIA 2193 G 201–220 2310 2577 Mała (MR)* 158 238 158 238 H 221–240 H 221–240 657 960 797 755 982 dopłata za zamek dodatkowy wg 797 cennika okuć Duża Ramka (DR)* --396 475 I 241–260 I STANDARDOWYCH 241–260 677 821 984 821 778 1012 zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego DOPŁATY DO*CEN Duża Ramka Dzielona --475 554 871 1108 1005 1298 1275 1108 J 261–280 J 261–280 698 845 1008 845 803 1043 *(DRD) dopłata do wersji "Q" dla MR = 700 zł netto, DR = 950 zł netto sokość 15% max akustycznej 2500 U NION K 281–300 K 281–300 719 868 1030 868 828 1076 WE WNĄT R Z L OK AL OWE rokość 15% L 301–320 L 301–320 736 887 1050 887 846 1100 60 - 500 PRZESZKLENIA DO DRZWI SCOTT, GREEN, BROADWAY, BRIDGE lor sokość i szerokość 25% 950 1370 1188 1093 1425 1188 M 321–340 M 321–340 752 906 1068 906 865 1123 Green /183 Broadway / Bridge* Scott W E W N Ą T R Z L O K A L O W E TYP 1 - polerowana / gr 0,8 mm cena za 1 szt N 341–360 N 341–360 769 924 1087 924 884 1149 U N I O N białym OŚCIEŻNICE METALOWE (rozmiar 80,90) szyba float szyba szyba float szyba TYP 2 - polerowana gr 0,8 mm - cena 108 O 361–380 O / 361–380 785 za 1 szt943 1105 943 902 1174 4mm bezpieczna bezpieczna P 381–400 TYP 3 - polerowana gr 0,8 mm - cena 129 Grubość1457 muru Kolor biały 1188Kolor 1536 dowolny 1029 1267 1267 802 za 1 szt961matowa 1123 961 922 matowa 11984mm Malowane kolor P / 381–400 Mała Ramka (MR)* 158 238 158 238 [mm] lub brązowy RAL TYP 4 - polerowana gr 0,8 mm - cena 104 R 401–420 R / 401–420 819 za 1 szt979 1142 979 941 1224 1059 Duża Ramka (DR)* --396 475 TYP 1 - szlifowana 0,8 mm - cena 174 475 554 Ościeżnica metalowa kątowa S 421–440 S / gr 421–440 835za 1 szt 998 1160 998 960 1248 Duża Ramka Dzielona -475 554 TYP 21253 - szlifowana 0,8 mm - cena 117 Ościeżnica metalowa 100–170 792 871 T 441–460 T / gr 441–460 852za 1 szt1017 1180 1017 -978 1272 (DRD) * dopłata do wersji akustycznej "Q" dla MR = 700 zł netto, DR = 950 zł netto regulowana 1188 1425 1639 1425 1370 1773 TYP 3 - szlifowana 0,8 mm - cena 124 171–320 950 1029 U 461–480 U / gr 461–480 909za 1 szt1081 1244 1081 1045 1359 W 481–500 W / gr 481–500 964za 1 szt1144 1307 1144 1109 1442 TYP 4 - szlifowana 0,8 mm - cena 99 Z 501–520 Z 501–520 1022 1209 1328 1209 1175 1528 mm 20% WE WNĄT R Z L OK AL OWE WE WNĄT R Z L OK AL OWE RAL 20% OŚCIEŻNICE METALOWE150 (rozmiar 80,90) DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH mieniowy DORMA TS71 WE WNĄT R Z L OK AL OWE ZAWIASY Grubość muru Kolor biały Kolor dowolny mieniowy DORMA GROOM 200 170 Zawiasy chowane Kubica* [mm] lub brązowy RAL 135 mieniowy GEZE TS1500 150 SKRZYDŁO - 170 475 554 mieniowy GEZE TS2000 metalowa kątowa Ościeżnica Skrzydło 100 / 110 Ościeżnica metalowa 100–170 792 871 15% regulowana Skrócenie skrzydła do 100mm 171–320 950 1029 60 60-500 Skrócenie skrzydła powyżej 100mm 32 15% 53 Światło przejścia min 900mm 20% Podcięcie wentylacyjne WE WNĄT R Z L OK AL OWE 55 WYMIARY POSZERZONYCH OPASEK DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH Tuleje wentylacyjne (plastik 5 szt.) 60 ZAWIASY Tuleje wentylacyjne (stal nierdzewna 4 szt.) 150 max 1200 max 1200 Poszerzone opaski dają możliwość kształtowania wyglądu drzwi w135 stosunku Zawiasy chowane Kubica* Komplet opasek na jedną stronę do drzwi pojedynczych 100, 110 20% do standardowych opasek regulowanych. SKRZYDŁO Maksymalne wymiary poszerzoi podwójnych (3 długie opaski)

Przekrój ościeżnicy STYLE z szeroką opaską od strony bez zawiasów

60-500

LISTWY PRZYPODŁOGOWE

OPASKI MASKUJĄCE max 1200

płaska 100

ĆWIERĆWAŁKI

max 1200

modern

płaska 60

płaska 100

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

płaska 60

www.facebook.com/schlage.polska

30


FILLMORE FIRE - CENNIK,

WYMIARY I PRZEKROJE

Fillmore Fire

WYCENA SKRZYDEŁ

uszczelki pęczniejące

rama zbudowana z ramiaków z drewna iglastego z doklejką

U NION

wypełnienie płyta wiórowa DRZWI UNION - PRZYLGOWE WYCENA OŚCIEŻNICtworzy z płytyWEJŚCIOWE ognioochronnej (80,90) otworowanaFashion z prętami stalowymi Natural Malowane Shine wewnątrz Union 0 Union 0 Zamek Union Union Union dodatkowy 1,2,3,4 Standard Prestiż 0 Kolor Białe Bia F I L L M O R E F I0R E RAL B560 2628 OŚCIEŻNICE 2672 METALOWE 3001 (rozmiar 328080,90) 3001 2851 3366 28 B560 2908 2952 Grubość 3281 muru 3560Kolor biały 3281 3131dowolny 3646 31 Kolor 2 x B60 2522 2567 2895 3175lub brązowy 2895 2746 3260 27 [mm] RAL 2 xOścieżnica B60 2461 kątowa 2505 28343113 2834 2684 3199 27 448 522 metalowa 2 xOścieżnica B60 2621 2665 2994 2994 2844 3359 28 metalowa 100–170 3273 746 820 regulowana 171–320 895 970

WYCENA SKRZYDEŁ

Zamek główny CS210 FILLMORE FIRE - PRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE PPOŻ. - EI30 (80,90) S251 Fashion Natural Malowane Shine Fillmore 0 Fillmore 0 FillmoreS51 1,2,3 Zamek Fillmore Fillmore Fillmore A53 ORB dodatkowy 0 1,2,3 0 Kolor Kolor Standard Prestiż Białe Białe A53 TUL RAL RAL B560 2851 2896 3224 3538 3224 3109 3701 3153 3745 B560 3131 3176 3504 3818 3504 3389 3981 3433 4025 2 x B60 2746 2791 3119 3432 3119 3003 3595 3048 3640 2 x B60 2684 2729 3057 3371 3057 2942 3534 2987 3578 2 x B60 2844 2889 3217 3531 3217 3102 3694 3147 3738

wszystkie kwoty podane w tabelach poniżej są cenami netto w PLN. F IL L MOR E F IR E

* na zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm

110

Zamek główny CS210 S251 S51 A53 ORB A53 TUL

uszczelki pęczniejące

100 - 320

W cenie skrzydła FILLMORE FIRE: - skrzydło przygotowane pod zamki SCHLAGE, - 5 bolców antywyważeniowych, - uszczelki pęczniejące wzdłuż krawędzi skrzydła: pionowych i górnej poziomej, - wizjer panoramiczny ppoż. ze stali nierdzewnej, - samozamykacz ramieniowy Dorma TS 71, - mechaniczny próg opadający do podłoży płaskich, - 3 zawiasy czopowe w kolorze chrom.

Wymiary:

F I L L M O R E F I R -E drzwi jednoskrzydłowe 80/90/100 (w skrzydłach Fillmore Fire FIRE -100 PRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE PPOŻ - EI30 (80,90) 1,2,3 oFILLMORE rozmiarze wzór pozostaje jak w 90) Fashion Natural Malowane Shine - grubość skrzydła: 50 mm Fillmore 0 Fillmore 0 F Zamek Zamek Fillmore Fillmore Fillmore główny dodatkowy 0 1,2,3 0 Kolor Standard Prestiż Białe Bia konstrukcja wzmocniona RAL CS210 B560 2851 2896 3224 3538 3109 3701 31 blachą 3224 S251 B560 okładziny skrzydła 3131 3176 3504 3818 3504 3389 3981 34 wykonane z płyt MDF S51 2 x B60 2746 2791 3119 3432 3119 3003 3595 30 A53 ORB 2 x B60 2684 2729 3057 3371 3057 2942 3534 29 A53 TUL 2 x B60 2844 2889 3217 3531 3217 3102 3694 31

OŚCIEŻNICA REGULOWANA KOMBI (rozmiar 80,90)

część metalowa w kolorze brązow

Shine Malowane CITY FIRE - BEZPRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE PPOŻ - EI30 (80,90) 100–170* 709 858 858 815 Fashion Natural Malowane Shine OŚCIEŻNICE METALOWE (rozmiar 80,90) 171–320* 902 1052 1052 1009 Pełne Zamek główny Pełne Szklone Pełne * na zamówieniuPełne wskaż zakresSzklone od B do L, zobacz zakresy str. …………………… Grubość muru Kolor biały Kolor dowolny Kolor Białe Bia [mm] lub brązowy RAL U NION S51 RAL 2073metalowa 3043 2297 Przekrój 3267 ościeżnicy 2297 2275 2738 32 ościeżnica F I L L Mkątowa OR E F IR E UNION (80,90) - - PRZYLGOWE DRZWI 448 WEJŚCIOWE 522 Ościeżnica metalowa kątowa A53 ORB 2012 2981 2236 metalowej 3205 2236 2213 2677 31 kątowej Fashion Natural Malowane DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH Shine 100–170 746 820 Ościeżnica metalowa A53 BEL 2172 3141 2396 3365 2396 2373 2837 33 Union Union 0 Union 1,2,3 SKRZYDŁO Zamek Zamek Union Union Union regulowana 171–320 895 0 970 AL 50, 53, 70, 80 2079 3048 2302 3272 2302 2280 2744 32 Drzwi o rozmiarze 100 główny dodatkowy 0 muru;1,2,3,4 0 15% 3434 Kolor Kolor Standard Białe Białe * na zamówieniu wskaż dokładną grubość zakres regulacji -5/+20 mmPrestiż ND 94, 96 2769 3739 2993 3963 2993 2971 39 Samozamykacz szynowy GEZE TS 3000V* RAL RAL CS210 B560 2628 2672 3001 3280 3001 2851 3366 F I L2896 350 L M O R ECS210 F3411 IR E 2271 3240 2494 3464 2494 2472 2936 34 Samozamykacz chowany DORMA ITS 96* S251 B560 2908 KOMBI 2952 3560część metalowa 3281 w kolorze 3131 brązowym 3646lub białym 3176 3691 600 S251 OŚCIEŻNICA REGULOWANA (rozmiar 3281 80,90) 2551 3520 2774 3744 2774 2752 3216 37 Samozamykacz chowany GEZE Boxer* S51 2 x B60 2522 2567 2895 3175 2895 2746 3260 2791 3305 600 Grubość2muru Fashion Shine Malowane3199 białe Malowane kolor Mechaniczny próg opadajacy do podłoży nierównych* A53 ORB x B60[mm] 2461 2505 2834Natural 3113 2834 2684 2729 3244 220 opadajacy do podłoży płaskich i równych* A53 TUL 2 x B60 2621 2665 2994 2994 2844 2889 55 E W N Ą T R ZMechaniczny L O K A L O W próg E 100–170* 709 858 3273 858 8153359 1059 W 3404 OŚCIEŻNICA DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE - PEŁNE I FREZOWANE (80,90) 171–320* 902 1052 1052 1009 1253 Ościeżnica do drzwiFashion o rozmiarze 100 15% Natural Malowane Shine * na zamówieniu wskaż zakres od B do L, zobacz zakresy str. 30 (tabele drzwi wewnątrzlokalowych) OKUCIA Płaskie Płaskie Zamek główny Płaskie Płaskie Dopłata do B60 za B560 Frez 60 Kolor Standard Prestiż Białe Bia F IL L MOR E F IR E Przeznaczenie:* zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego Rynek mieszkaniowy RAL DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH CIT Y F IR E Funkcja 10* 836 892 1177 1367 1177 947 1201 10 SKRZYDŁO Funkcja 40* CITY FIRE - BEZPRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE PPOŻ - EI30 (80,90) 846 902 1187 1377 1187 957 1211 10 Drzwi o rozmiarze 100 15% WYCENA OŚCIEŻNIC Fashion Natural Malowane Funkcja 51* U N I O N Shine 916 972 1257 1447 1257 1027 1281 10 Samozamykacz szynowy GEZE TS 3000V* 350 Pełne Szklone FE 575* 1379 OŚCIEŻNICE 1435 METALOWE 1720 (rozmiar 191080,90) 1720 1490 1744 15 Zamek główny Pełne ITSSzklone Pełne Szklone Pełne WE WNĄT R Z L OK AL OWE Samozamykacz chowany DORMA 96* 600 FE 595* Kolor Kolor Grubość Kolor biały Kolor 1477 DRZWI1533 1818 muru - 2008 1818 1588dowolny 1842 16 Białe Białe WEWNĄTRZLOKALOWE OŚCIEŻNICA STYLE Samozamykacz chowany GEZE Boxer* 600 W E W N Ą T R Z L O K A L O W E 2073 ościeżnica metalowa S51 Przeznaczenie: Rynek komercyjny RAL RAL [mm] lub brązowy RAL 3043 2297 3267 2297 2275 2738 3244 3708 Natural Malowane Grubość regulowana Fashion Shine TABELA "A" DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE STANDARD ORAZ W WERSJI "Q" Mechaniczny próg opadajacy do podłoży nierównych* Przekrój ościeżnicy 55 S51 A53 ORB 1467 kątowa 1522 Standard 1807- Prestiż1997 1807 Białe 1577 16 2012 2981 2236 3205 2236 2213 2677 3183 3647 Ościeżnica metalowa 373 448 muru Kolor 1831 Rozmiar S1 S22396 H0 3365H1 H2 m 2373 T S/H 2837 OŚCIEŻNICA metalowej regulowanej A53 ORB A53 BEL 1270 1325 1610 1800 1610 1380 14 2172 S0 3141 2396 3343 3807 Ościeżnica 100–170 709 783 80 RAL 1634 A metalowa 80–100 633 871 1005 871 728 950 60 696 676 612 A53 TUL Ościeżnica 100 15% AL 50, 53, do 70,drzwi 80 o rozmiarze regulowana 1430 1485 1770 1770 1540 1794 16 2079 3048 2302 3272 2302 2280 2744 3249 3713 171–320 1960 858 932 B 101–120 70 796 776 712 AL 50, 53, 70, 80 OKUCIA ND 94, 96 1472 1528 1813 2003 1813 1583 1837 16 C 121–140 * na zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm Bezprzylgowe na 2769 3739 2993 2078 3963 2993 2971 3434 3940 4404 80 896 876 812 713 950 1093 950 823 1069 2062 2030 +20/+20 2936 ościeżnicy STYLE (1800 - 3464 D 141–160 Dopłata CS210 do Dopłata B60oraz za B560 60 11 2472 2271 996 3240 2494 3441 3905 do drzwi w wersji 25% 25% 25% 25% 90 976 9122494 STAŁA na grubość muru 2400) E 161–180 akustycznej "Q". S251 * zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego 2551 2774 3744 2774 2752 3216 3721 4185 OŚCIEŻNICA REGULOWANA KOMBI (rozmiar 80,90) część metalowa w kolorze brązow 100 1096 3520 1076 1012 CIT Y F IR E

Grubość muru [mm]

Fashion

(zakres regulacji -5/+20 mm)

FILLMORE FIRE to drzwi antywłamaniowe przeznaczone do stosowania jako drzwi wewnętrzne wejściowe w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz w budynkach mieszkalnictwa zbiorowego. Charakteryzują się 2. klasą antywłamaniowości, izolacyjnością akustyczną Rw=39 dB oraz odpornością ogniową EI 30. Wyposażone w bolce antywyważeniowe posiadają 8 punktów mocowania skrzydła w ościeżnicy. Drzwi występują w wersji jednoskrzydłowej przylgowej na ościeżnicy metalowej kątowej, metalowej regulowanej lub kombi. Drzwi wyposażone w zamki marki SCHLAGE.

Natural

Zakresy od B do L

(zakres regulacji -5/+20 mm)

Zakres

110

100 - 320

F IL L MOR E F IR E

1196

1176

F zawiasów 181–200 * do ceny należy dodać koszt z tabeli dopłat (dopłata obowiązuje do odwołania - informacje u sprzedawcy)

1112

100 - 320

Funkcja 10* Funkcja 40* Funkcja 51* Drzwi FILLMORE FIRE, FE 575* na ościeżnicy FE 595* metalowej kątowej Przeznaczenie: S51 A53 ORB A53 TUL Drzwi FILLMORE FIRE, na ALościeżnicy 50, 53, 70, 80 90 1019 950 metalowej Dopłata doregulowanej drzwi w wersji 100 1119 1050 25% 25% akustycznej "Q". * w przypadku drzwi FILLMORE FIRE należy zastosować piankę ognioochronną

25%

(zakres regulacji -5/+20 mm)

TABELA WYMIARÓW - DRZWI- PEŁNE WEJŚCIOWE FILLMORE FIRE (PPOŻ) (80,90) DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE I FREZOWANE RozmiarFashion S0 S1 S2 H0 H1 H2 m m2 SSP WSP T S/H Natural Malowane Shine PIANKA* Płaskie Płaskie Frez Płaskie Płaskie 80 926 Frez 906 850 818 Kolor Standard Prestiż Białe Białe +5/+5 Kolor 2058 2042 2015 11 90 1026 1006 950 918 2016 Rynek mieszkaniowy RAL RAL 100 1126 1106 1050 1018 836 892 1177 1367 PIANKA* 1177 947 1201 1010 1288 1377 1187 957 1211 1020 1298 80846 909 902 889 8501187 820 1257 11 1027 1281 1090+5/+5 1368 2015 90916 1009 972 989 9501257 2049 1447 920 2014 1379 1109 1435 1720 1910 1720 1490 1744 1553 1831 100 1089 1050 1020 ZAPRAWA MURARSKA 1477 1533 1818 2008 1818 1588 1842 1651 1929 80 949 889 850 820 Rynek komercyjny 2074 2015 11 2014 +5/+5 90 1049 989 950 920 1467 1522 1807 1997 1807 1577 1831 1641 1918 100 1089 1050 1020 1270 1149 1325 1610 1800 1610 1380 1634 1444 1721 PIANKA* 1430 1485 1770 1960 1770 1540 1794 1604 1881 80 919 850 822 1472 1528 1813 2059 2003 1813 11 1583 1837 20141646+5/+5 1924 2015

110

DrzwiZamek FILLMORE FIRE, główny na ościeżnicy regulowanej KOMBI Przeznaczenie:

922 1022 25%

kombi

OKUCIA

Dopłata do B60 za B560

S1

S2

H0

H1 H2 m m2 PIANKA OGNIOOCHRONNA

Shine 1188

1005

858 1052 1298

1093

1425

35 1188

1370

15% 1536 55 99 28 55 1773 15% 60

Przekrój ościeżnicy kombi

Grubość muru [mm]

TABELA "C" - DRZWI WEJŚCIOWE CITY FIRE (PPOŻ) S0

910

OŚCIEŻNICE METALOWE (rozmiar 80,90)

F IR E Rozmiar

80

W Eakcesoriów W N Ą T R zZwyposażenia L O K A L O Wstandardowego E * zamiast

CIT Y F IR E

i przekroje się na stronie 33. (dopłata obowiązuje do odwołania - informacje u sprzedawcy) *Legenda do ceny należy dodaćznajdują koszt zawiasów z tabelinr dopłat

25C I T Y

Fashion Natural 1029 1188 1029 H 221–240 100–170 709 858 I 241–260 171–320 1052 871 1108 902 1275 1108 J 261–280 * na zamówieniu wskaż zakres od B do L, zobacz zakresy str. …………………… K 281–300 L 301–320 DO 1188 CEN STANDARDOWYCH 950 1370 1188 M 321–340 DOPŁATY SKRZYDŁO N 341–360 361–380100 Drzwi oOrozmiarze 1029do podłoży 1267płaskich 1457 1267 P 381–400 Mechaniczny próg opadajacy i równych* R 401–420 Mechaniczny próg opadajacy do podłoży nierównych* S 421–440 Próg metalowy ze stali nierdzewnej (szerokość 80mm)* T 441–460 Wizjer panoramiczny metalowy w kolorze stali nierdzewnej 1188 1425 1639 1425 U 461–480 OŚCIEŻNICA W 481–500 ościeżnica Ościeżnica drzwiregulowana o rozmiarze 100 Z do 501–520 Grubość muru [mm]792 G 201–220

FWI LELW MNOĄ R TE RFZI RLEO, KU A N LI OONW E

Zakresy od B do L (str.30)

110

H1 + m SSP

WSP

T S/H

Ościeżnica metalowa kątowa Ościeżnica metalowa regulowana*

100–170 171–320

Kolor biały lub brązowy 448 746 895

Kolor dowolny RAL 522 820 970

Malowane

815 1009

U NION


UNION - CENNIK, WYMIARY I PRZEKROJE U NION

Zamek główny CS210 S251 S51 A53 ORB A53 TUL

Zamek dodatkowy B560 B560 2 x B60 2 x B60 2 x B60

UNION - PRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE Fashion Natural Shine Union 0 Union Union Union 0 1,2,3,4 Standard Prestiż 0 2628 2672 3001 3280 3001 2908 2952 3281 3560 3281 2522 2567 2895 3175 2895 2461 2505 2834 3113 2834 2621 2665 2994 3273 2994

(80,90)

Union 0 Białe 2851 3131 2746 2684 2844

Malowane

Kolor RAL 3366 3646 3260 3199 3359

Un

Białe 2896 3176 2791 2729 2889

Union

WYCENA OŚCIEŻNIC

Drzwi UNION to jednoskrzydłowe drzwi przylgowe pełne, przeznaczone F I Lstosowania L M O R E F I R Ejako drzwi wewnętrzne wejściowe antywłamaniowe klasy 2 do METALOWE (rozmiar dB. 80,90) Drzwi mogą być montowane SKRZYDEŁ OŚCIEŻNICE oWYCENA izolacyjności akustycznej Rw=39 Grubość muru Kolor biały Kolor dowolny na ościeżnicy metalowej kątowej, metalowej regulowanej lub kombi. Wyposażone [mm] lub brązowy RAL w bolce antywyważeniowe posiadają 8 punktów mocowania skrzydła 448 522 Ościeżnica Iościeżnicy. L L M O Rmetalowa E F Drzwi I R E kątowa wFOścieżnica wyposażone100–170 w zamki marki SCHLAGE. metalowa 746 820

CIT Y F IR E

Wymiary: - drzwi jednoskrzydłowe (w skrzydłach Union CITY FIRE - BEZPRZYLGOWE80/90/100 DRZWI WEJŚCIOWE PPOŻ - EI30 (80,90) WYCENA OŚCIEŻNIC 1,2,3 o rozmiarze Fashion 100 wzór pozostaje Natural jak w 90) Malowane Shine - grubość skrzydła: 50 mm Pełne

Zamek główny

110

* zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego

Grubość muru Kolor biały Kolor dowolny [mm] lub brązowy RAL ościeżnica metalowa Przekrój ościeżnicy CITY FIRE - BEZPRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE PPOŻ - EI30 (80,90) kątowa Ościeżnica metalowa kątowa 373 448 metalowej kątowej FashionNatural Malowane U NION Shine Ościeżnica metalowa 100–170 709 783 Pełne Szklone OŚCIEŻNICE METALOWE (rozmiar 80,90) Zamek główny Pełne Szklone Pełne 858 Szklone Pełne regulowana 171–320 932 Kolor Kolor Grubość muru Kolor biały Kolor dowolny Białe Białe * na zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm S51 RAL RAL [mm] lub brązowy RAL 2073 3043 2297 3267 2297 2275 2738 3244 3708 A53 ORB 2012 2981 2236 3205 2236 2213 2677 3183 3647 373 448 W E W N Ą TU RNZILOONK A LOścieżnica O W E metalowa kątowa OŚCIEŻNICA REGULOWANA KOMBI (rozmiar 80,90) część metalowa w kolorze brązowym lub białym A53 BEL 2172 3141 2396 3365 2396 2373 2837 3343 3807 Ościeżnica metalowa 100–170 709 783 DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE Z PRZESZKLENIAMI SERIA B i C (80,90) AL 50, 53, 70,muru 80 [mm] regulowana 2079 Fashion 3048 2302 2302 2280 2744Malowane 3249kolor 3713 171–320 858 932 Grubość Natural 3272 Shine Malowane białe Fashion Natural Malowane Shine ND 94, 96 * na zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm 2769 3739 2993 3963 2993 2971 3434 3940 4404 Seria C Seria C 100–170 709 858 858 815 1059 CS210 2271 3240 2494 3464 2494 2472 2936 3441Zamek3905 główny Seria B Seria C Seria B 171–320 902 1052 1052 1009 1253 Standard Prestiż 80,90) Białe S251 2551 3520 2774 3744 2774 2752 3216 3721 4185 OŚCIEŻNICA REGULOWANA KOMBI (rozmiar część metalowa Kolor w kolorze brązowym

CIT Y F IR E

80

Zastosowanie:

* na zamówieniu wskaż zakres od B do L, zobacz zakresy str. 30 (tabele drzwi wewnątrzlokalowych)

(zakres regulacji -5/+20 mm)

Kolor RAL 3708 3647 3807 3713 4404 3905 4185

100 - 320

Zakresy od B do L

Kolor RAL 3745 4025 3640 3578 3738

(zakres regulacji -5/+20 mm)

S Pełne Szklone Pełne Szklone Pełne Kolor Białe Białe F I L L M O R E F I R E S51 RAL 2073 3043 2297 3267 2297 2275 2738 3244 OŚCIEŻNICE METALOWE (rozmiar 80,90) FILLMORE FIRE - PRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE PPOŻ - EI30 (80,90) A53 ORB 2012 2981 2236 3205 2236 2213 2677 3183 regulowana 171–320 895 970 Fashion Natural Malowane Shine Grubość muru Kolor biały Kolor dowolny A53 BEL 2172 3141 2396 3365 2396 2373 2837 3343 W* nacenie skrzydła UNION: zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm 0 Fillmore Fillmore 0 Fillmore 1,2,3 [mm] lub brązowy RAL Zamek Zamek Fillmore Fillmore Fillmore AL 50, 53, 70, 80 2079 3048 2302 3272 2302 2280 2744 3249 - skrzydło przygotowane pod zamki SCHLAGE, O R E F I R Kolor E główny dodatkowy 0 1,2,3 0 448 522 KolorF I L L MBiałe Standard Prestiż Białe Ościeżnica metalowa kątowa ND 94, 96 2769 3739 2993 3963 2993 2971 3434 3940 -CS210 5 bolców antywyważeniowych, OŚCIEŻNICA (rozmiar 80,90) część metalowa brązowym3701 lub białym 3153 RAL RAL B560 REGULOWANA 2851 KOMBI 2896 3224 3538 3224 w kolorze 3109 3745 Ościeżnica metalowa 100–170 746 820 CS210 2271 3240 2494 3464 2494 2472z drewna 2936 3441 -S251 wizjer ze stali nierdzewnej, ramiak regulowana B560 3131 Fashion 3176 3504 3504 3389 3981Malowane 3433kolor 4025 171–320 895 970 Grubość muru [mm] Natural 3818 Shine Malowane białe płyta MDF z frezem S251 2551wskaż dokładną 3520grubość2774 3744 2774 2752 3216 3721 iglastego -S51 3 zawiasy 2czopowe, * na zamówieniu muru; zakres regulacji -5/+20 mm x B60 2746 2791 3119 3432 3119 3003 3595 3048 3640 dekoracyjnym 100–170* 858 3371 858 1059 -A53 próg drewniany do709 szerokości ościeżnicy pokryty okleiną fashion. ORB 2 x B60 dostosowany 2684 2729 3057 3057 2942 815 3534 2987 3578 902 1052 1253 płyta wiórowa, A53 TUL 171–320* 2 x B60 2844 2889 32171052 3531 3217 31021009 3694 3147 3738 OŚCIEŻNICA REGULOWANA KOMBI (rozmiar 80,90) część metalowa w kolorze brązowym * na zamówieniu wskaż zakres od B do L, zobacz zakresy str. …………………… blacha pręty stalowe otworowana WE WNĄT R Z L OK AL OWE Grubość muru [mm] Fashion Natural Shine DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE - PEŁNE I FREZOWANE (80,90) Malowane bia F IL L MOR E F IR E Fashion Natural Malowane Shine 100–170* 709 858 858 815 DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH Płaskie Płaskie 171–320* 902 1052 1052 1009 Zamek główny Płaskie Frez Płaskie 1,2,3 SKRZYDŁO Kolor Białe Białe * na zamówieniu wskaż zakres od B do Standard L, zobacz zakresyPrestiż str. …………………… wszystkie kwoty podane w tabelach poniżej są cenami netto w PLN.15% Drzwi o rozmiarze 100 Kolor Przeznaczenie: Rynek mieszkaniowy RAL U NION Samozamykacz szynowy GEZE TS 3000V* RAL 3411 350 Funkcja 10* 1177 1367 1177 947 1201 1010 F I L L M O R836 E F I R E 892 UNION - PRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE (80,90) Samozamykacz chowany DORMA ITS 96* 3691 600 Fashion Natural Malowane Funkcja 40* DOPŁATY DO 1187 CEN STANDARDOWYCH 846 902 1377 1187 957 1211 1020 Shine Samozamykacz chowany GEZE Boxer* 3305 600 Union 0 Union 0 Union 1,2,3 SKRZYDŁO Funkcja 51* Union Union Zamek Zamek Union 916 972 1257 1447 1257 1027 1281 1090 Mechaniczny próg opadajacy do podłoży nierównych* 3244 220 Drzwi o rozmiarze 0 1,2,3,4 Standard Prestiż główny dodatkowy 0 15% 1744 Kolor Kolor Białe BiałeFE 575* 1379 1001435 1720 1910 1720 1490 1553 Mechaniczny próg opadajacy do podłoży płaskich i równych* 3404 55 Samozamykacz szynowy GEZE TS 3000V* RAL RAL CS210 B560 2628 2672 3001 3280 3001 2851 3366 2896 350 FE 595*3411 1477 1533 1818 2008 1818 1588 1842 1651 OŚCIEŻNICA Samozamykacz chowany DORMA ITS 96* S251 B560 2908 2952 3281 3560 3281 3131 3646 3176 3691 600 Przeznaczenie: Rynek komercyjny Ościeżnica do drzwi o rozmiarze 100 15% Samozamykacz chowany GEZE Boxer* S51 2 x B60 2522 2567 2895 3175 2895 2746 3260 2791 3305 600 S51 1467 1522 1807 1997 1807 1577 1831 1641 35 OKUCIA Mechaniczny próg opadajacy 2 x B60 2461 2505 2834 3113 2834 2684 3199 2729 3244 F I L L M O R E A53 F I R ORB E A53 ORB 1270 1325 do podłoży 1610nierównych* 1800 1610 1380220 1634 1444 Dopłata do B60 za B560 60 Mechaniczny próg opadajacy i równych* 1770 A53 TUL 2 x B60 2621 2665 2994 3273 2994 2844 3359 2889 3404 b białym A53 TUL 1430 1485 do podłoży 1770płaskich1960 154055 1794 1604 * zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego OŚCIEŻNICA AL 50, 53, 70, 80 1472 1528 1813 2003 1813 1583 1837 1646 Malowane kolor Ościeżnica do drzwi o rozmiarze 100 15% Dopłata do drzwi w wersji 25% 25% 25% 25% OKUCIA 1059 akustycznej "Q". U NION Dopłata do B60 za B560 60 1253 * do ceny należy dodać koszt zawiasów z tabeli dopłat (dopłata obowiązuje do odwołania - informacje u sprzedawcy) one OŚCIEŻNICE METALOWE (rozmiar 80,90)

e 1,2,3

Rynek mieszkaniowy

RAL

Drzwi UNION na ościeżnicy metalowej regulowanej

889 989 1089

850 950 1050

80 90 100

949 1049 1149

889 989 1089

850 950 1050

2074

850 950 1050

2059

80 919 90 1019 100 1119 Legenda i przekroje znajdują się na stronie nr 33.

2049

-

2015

-

820 920 1020

11

-

820 920 1020

11

-

822 922 1022

11

ZAPRAWA MURARSKA -

2015

PIANKA -

2015

Poszerzone opaski*

2014

+5/+5

Zakresy od B do L (str. 30)

909 1009 1109

(zakres regulacji -5/+20 mm)

80 90 100

110

Drzwi UNION na ościeżnicy metalowej kątowej

100 - 320

110

100 - 320

Grubość muru [mm] Fashion Natural Shine Malowane bia Funkcja 10 1234 1618 2028 2152 1548 1823 2295 DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH U NION Kolor Funkcja 40 1244100–1701628 2038 709 2162 1558 1833 858 2305 WE WNĄT R Z L OK AL OWE 858 815 SKRZYDŁO RAL Funkcja 51 1314171–3201698 2108 902 2232 1628 19031052 2375 1052 1009 DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE - PEŁNE I FREZOWANE (80,90) 35 Drzwi o rozmiarze 100 1288 15% Fashion Natural Malowane FE 575 * na zamówieniu zakres od B do L, zobacz zakresy str. …………………… Shine 1777 wskaż 2161 2571 2695 2091 2366 2838 Mechaniczny próg opadający do podłoży płaskich i równych* 1298 55 Płaskie Płaskie Frez FE 595 1875 2259 2669 2793 2189 2464 2936 Zamek główny Frez Płaskie Mechaniczny próg opadającyPłaskie do podłoży nierównych* 1368 99 DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH U NION Kolor Kolor Standard Prestiż Białe Białe Zastosowanie: Rynek komercyjny WE WNĄT R Z L OK AL OWE Próg metalowy ze stali nierdzewnej (szerokość 80mm)* 1831 28 Przeznaczenie: Rynek"Q" mieszkaniowy TABELA "A" - DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE STANDARD ORAZ W WERSJI RAL RAL S51 1864 2249 2658SKRZYDŁO 2783 2179 2454 2926 Wizjer panoramiczny metalowy w kolorze stali nierdzewnej 1929 55 Funkcja 10* Drzwi o rozmiarze 100 Rozmiar S2 H2 m 947 T S/H 1201 836 S0 892S1 1177 H0 1367 H1 1177 1010ORB 1288 A53 1667 ościeżnica 2052 metalowa 2461 2586 1981 225615% 2729 OŚCIEŻNICA 60 676 612 Funkcja 40* Mechaniczny próg opadajacy do podłoży płaskich iPrzekrój równych*ościeżnicy 846 696 902 1187 1377 1187 957 1211 1020TUL 1298 A53 1827 regulowana 2212 2621 2746 2141 2416 55 2889 Ościeżnica do drzwi o rozmiarze70100 796 1918 15% 776 712 Funkcja 51* Mechaniczny próg opadajacy do podłoży nierównych* 916 972 1257 20781447 1257 1027 1281 1090 136880 99 Bezprzylgowe na AL 50, 53, 70, metalowej regulowanej 1870 2254 2664 2788 2184 2459 2931 OKUCIA 1721 80 896 876 812 FE 575* Próg metalowy ze stali nierdzewnej (szerokość 80mm)* 1379 1435 1720 (18001910 1553 1831 28 2062 1720 2030 111490 +20/+201744 ościeżnicy STYLE * do ceny należy dodać koszt zawiasów z tabeli dopłat (dopłata obowiązuje do odwołania - informacje u sprzedawcy) Dopłata do B60 oraz za B560 1881 60 90 976 912 FE 595* Wizjer panoramiczny metalowy w kolorze stali nierdzewnej STAŁA na grubość muru 1477 996 1533 1818 2400)2008 1818 1588 1842 1651 1929 55 * zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego 1924 100 1096 1076 1012 Przeznaczenie: Rynek komercyjny OŚCIEŻNICA 110 1196 1176 1112 W E W N Ą T1918 R Z L O K A LOścieżnica O W E do drzwi o rozmiarze 100 S51 1467 1522 1807 1997 1807 1577 1831 1641 15% C I T Y F I R E OPASKI, ĆWIERĆWAŁKI, LISTWY MASKUJĄCE U NION b białym A53 ORB OKUCIA 1325 1610 1800 1610 1380 1634 1444 1721 F I L L M O R E F I R E , UOŚCIEŻNICE N I O N 1270 METALOWE (rozmiar 80,90) komplet na Dopłata jedną stronę dlazadrzwi A53 TUL do B60 B560 pojedynczych 60/70/80/90 1430 1485 WYMIARÓW 1770- DRZWI1960 1540 1794 1604 1881 60 Malowane kolor TABELA WEJŚCIOWE1770 FILLMORE FIRE (PPOŻ), UNION Grubość muru Kolor biały Kolor dowolny (2akcesoriów opaski długie + 1 krótka) AL 50, 53, 70, 80 * zamiast z wyposażenia standardowego 1472 S0 1528 1813 H0 2003 H1 1813 1646 T S/H 1924 Rozmiar S2 H2 m 1583 m2 1837 SSP WSP [mm]S1 lub brązowy RAL 1059 Dopłata do drzwi w wersji Malowane PIANKA Fashion Natural Shine 25% 25% 25% 25% Ościeżnica metalowa kątowa 448 522 Drzwi UNION 1253 akustycznej "Q". CIT Y F IR E Kolor Białe 80 926 906 850 818 na ościeżnicymetalowa Ościeżnica 100–170 746 820 2058 2042- informacje 2015 u sprzedawcy) 11 +5/+5 METALOWE (rozmiar 80,90) * do ceny należy dodać koszt zawiasów dopłat1006 (dopłata950 obowiązuje do odwołania 90 z tabeli 1026 918 2016 OPASKI MASKUJĄCE OŚCIEŻNICE i POSZERZONE RAL regulowanej regulowana*KOMBI 171–320 895 970 100 1126 1106 1050 1018 Grubość muru Kolor115 biały Kolor dowolny Płaskie 60 mm 77 102 102 89 * na zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm PIANKA RAL Płaskie 100 mm 143 133 133 [mm] 115 lub brązowy 150

ez

Ościeżnica metalowa kątowa - 690 640 520 640 Ościeżnica metalowaMASKUJĄCE 100–170 ĆWIERĆWAŁKI regulowana* 171–320

448 875 746 895

57 75 66 86 LISTWY PRZYPODŁOGOWE 2014 +5/+5 Płaskie 60 x 150 mm 30 41 41 35 46 Płaskie 100 x 2150 mm 40 53 53 47 60 * w kalkulacji ościeżnicy z poszerzonymi opaskami należuregulowana uwzględnić cenę ościeżnicy STYLE ościeżnica kombi Ćwierćwałki

2014

+5/+5

Private Light

522 82035 970

* na zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm

Private Heavy DRZWI PRIVATE LIGHT Malowane Okleina Zamek główny CIT Y F IR E Fashion Kolor Białe TABELA "C" - DRZWI WEJŚCIOWE CITY FIRE (PPOŻ) RAL S51 WSP 1497 1614 1881 Rozmiar S0 S1 S2 H0 H1 H2 m m2 H1 + m SSP T S/H katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I www.facebook.com/schlage.polska A53 ORB 1436 1553 1819 PIANKA OGNIOOCHRONNA A53 BEL 1596 1713 1979 80 980 960 870 819 2085 2074 2030 6 2080 2026 90 1080 1060 970 919 AL 50, 53, 70, 80+20/+20 1503 1619 1886 100 1180 1160 1070 1019 Bezprzylgowe drzwi CITY ND 94, 96 2193 2310 2577

80

Przekrój ościeżnicy

HEAVY kombi Drewniane Obłogowane 3393 3332 3492 3398 4089

26


Grubość muru [mm]

Fashion

Natural

Shine

709 902

858 1052

858 1052

Malowane kolor

CITY FIRE - CENNIK, 100–170* 171–320*

Malowane białe 815 1009

1059 1253

* na zamówieniu wskaż zakres od B do L, zobacz zakresy str. ……………………

F IL L MOR E F IR E WYCENA SKRZYDEŁ DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH SKRZYDŁO Drzwi o rozmiarze 100 15% FSamozamykacz I L L M O R E F I Rszynowy E GEZE TS 3000V* 350 FILLMORE FIRE PRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE PPOŻ - EI30 (80,90) Samozamykacz chowany DORMA ITS 96* 600 Fashion Natural Malowane Shine Samozamykacz chowany GEZE Boxer* 600 Fillmore 0 Fillmore 0 Fillmore 1,2,3 Zamek Zamek Fillmore Fillmore Fillmore Mechaniczny próg opadajacy do podłoży nierównych* 220 główny dodatkowy 0 1,2,3 0 Kolor Kolor Standard Prestiż Białe Białe Mechaniczny próg opadajacy do podłoży płaskich i równych* 55 RAL RAL CS210 B560 2851 2896 3224 3538 3224 3109 3701 3153 3745 OŚCIEŻNICA S251 B560 3131 3176 3504 3818 3504 3389 3981 3433 4025 Ościeżnica do drzwi o rozmiarze 100 15% S51 2 x B60 2746 2791 3119 3432 3119 3003 3595 3048 3640 OKUCIA A53 ORB 2 x B60 2684 2729 3057 3371 3057 2942 3534 2987 3578 Dopłata do B60 za B560 60 A53 TUL 2 x B60 2844 2889 3217 3531 3217 3102 3694 3147 3738

WYMIARY I PRZEKROJE

,2,3 Kolor RAL 3411 3691 3305 3244 3404

City Fire

WYCENA OŚCIEŻNIC

F IL L MOR E F IR E

OŚCIEŻNICE METALOWE (rozmiar 80,90)

Ościeżnica metalowa kątowa Ościeżnica metalowa regulowana

ne Kolor RAL 3708 3647 3807 3713 4404 3905 4185

Kolor dowolny RAL 522 820 970

Kolor biały lub brązowy 448 746 895

* na zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm

uszczelka

OŚCIEŻNICA REGULOWANA okładziny skrzydłaKOMBI (rozmiar 80,90) pęczniejąca

* zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego

CITY FIRE to drzwi jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe, pełne bądź przeszklone przeznaczone do stosowania jako drzwi wewnętrzne wejściowe w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz wUbudynkach mieszkalnictwa zbiorowego. Charakteryzują się odpornością ogniową EI 30 i klasą izolacyjnoNION OŚCIEŻNICE METALOWE (rozmiar 80,90) ści akustycznej Rw=32 dB. Występują w wersji bezprzylgowej z ościeżnicą metalową lub drewnianą. Drzwi na drewnianej są dostępne z klasąKolor dymoszczelności Sa, Sm. Drzwi mogą być stosowane Grubość muru biały Kolor dowolny U Nościeżnicy ION [mm] lub brązowy RAL (80,90) w warunkach odpowiadających 3. klasie wymagań wg PN-EN 1192:2001, tj. w ciężkich warunkach. Drzwi UNION - PRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE Fashion - Drzwi można Natural Malowane Ościeżnica metalowa kątowa 373 448 wyposażone w zamki marki SCHLAGE. dodatkowoShine wyposażyć w naświetla przeciwpożarowe.

Grubość muru [mm] 100–170 171–320

wykonane z płyt HDF

Grubość muru [mm] 100–170* 171–320*

część metalowa w kolorze brązowym

Fashion

Natural

Shine

709 902

858 1052

858 1052

Malowane biał 815 1009

* na zamówieniu wskaż zakres od B do L, zobacz zakresy str. ……………………

F IL L MOR E F IR E

rama zbudowana

wypełnienie tworzy

* zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego S251 2551 3520

2774

3744

2774

2752

3216

3721

4185

OŚCIEŻNICA REGULOWANA KOMBI (rozmiar 80,90)

część metalowa w kolorze brązowym

100 – 150

1924

(dodatkowa regulacja 20 mm)

Zakresy od B do L

100 – 150

DOPŁATY DO płyta CEN STANDARDOWYCH z ramiaków ogniotrwała z drewna iglastego Union Union 0 Union 1,2,3 SKRZYDŁO Ościeżnica 100–170 7090 783 Zamek metalowa Zamek Union Union Union Drzwi o rozmiarze 100 regulowana dodatkowy 0 1,2,3,4 Standard 858 0932 15% Kolor Kolor 171–320 Prestiż Białe Białe W główny cenie skrzydła CITY FIRE: Samozamykacz szynowy GEZE TS 3000V* RAL RAL B560 2628 muru;2672 3001 3001 2851 3366 2896 3411 350 * na zamówieniu wskaż dokładną grubość regulacji -5/+20 mm3280 - CS210 skrzydło przygotowane pod zamkizakres SCHLAGE, Samozamykacz chowany DORMA ITS 96* S251 B560 2908 2952 3281 3560 3281 3131 3646 3176 3691 600 - 4 zawiasy czopowe w kolorze chrom, Samozamykacz chowany GEZE Boxer* S51 2 x B60 2522 2567 2895 3175 2895 2746 3260 2791 3305 600 U NION OŚCIEŻNICA REGULOWANA KOMBI (rozmiar 80,90) część metalowa w kolorze brązowym lub białym - A53 uszczelki pęczniejące wzdłuż krawędzi skrzydła: pionowych i górnej poziomej, Mechaniczny próg opadajacy do podłoży nierównych* ORB 2 x B60 2461 2505 2834 3113 2834 2684 3199 2729 3244 220 L L M O R E F- Iszyba R E Grubość muru [mm] Fashion Natural Shine ognioodporna przezroczysta (w wersji z przeszkleniem), Malowane3359 białe Malowane kolor Mechaniczny próg opadajacy do podłoży płaskich i równych* A53 TUL 2 x B60 2621 2665 2994 3273 2994 2844 2889 3404 55 ałym - samozamykacz ramieniowy Dorma TS 71, OŚCIEŻNICA 100–170 709 858 858 815 1059 - mechaniczny próg opadający do podłoży płaskich. Ościeżnica do drzwi o rozmiarze 100 15% alowane kolor 171–320 902 1052 1052 1009 1253 OKUCIA * na zamówieniu wskaż zakres od B do L, zobacz zakresy str. …………………… 1059 Dopłata do B60 za B560 60 1253 * zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego DOPŁATY DO CENponiżej STANDARDOWYCH U NION Kolor wszystkie kwoty podane w tabelach są cenami netto w PLN. CIT Y F IR E SKRZYDŁO RAL CITY FIRE - BEZPRZYLGOWE DRZWI WEJŚCIOWE PPOŻ - EI30 (80,90) Drzwi o rozmiarze 100 1288 15% Fashion Natural Malowane U NION Shine 54 Mechaniczny próg opadajacy do podłoży płaskich i równych* 1298 55 Pełne Szklone OŚCIEŻNICE METALOWE (rozmiar 80,90) ościeżnica drewniana Zamek główny Pełne Szklone Pełne Pełne Szklone Mechaniczny próg opadajacy do podłoży nierównych* 1368 99 w zakresie 100 do 150 muru Kolor Kolor Grubość Kolor białyPrzekrój Kolor dowolny Białe Białe ościeżnicy Próg metalowy ze stali nierdzewnej (szerokość 80mm)* 1831 28 S51 RAL RAL [mm] lub brązowy 2073 3043 2297 3267 2297 2275 2738 3244 3708 drewnianejRAL Wizjer panoramiczny metalowy w kolorze stali nierdzewnej 1929 55 A53 ORB 2012 2981 2236 3205 2236 2213 2677 3183 3647 Ościeżnica metalowa kątowa 373 448 OŚCIEŻNICA 54 A53 BEL 2172 3141 2396 3365 2396 2373 2837 3343 3807 Ościeżnica metalowa 100–170 709 783 Ościeżnica do drzwi o rozmiarze 100 35 1918 15% regulowana AL 50, 53, 70, 80 2079 3048 2302 3272 2302 2280 2744 3249 3713 171–320 858 932 OKUCIA 1721 ND 94, 96 * na zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm 2769 3739 2993 3963 2993 2971 3434 3940 4404 Dopłata do B60 za B560 1881 60 CS210 2271 3240 2494 3464 2494 2472 2936 3441 3905

Grubość muru [mm] Fashion Natural Shine Malowane biał CIT Y F IR E WE WNĄT R Z L OK AL OWE METALOWE (rozmiar 80,90) W E W N Ą T R Z L O K AOŚCIEŻNICE L OWE 100–170 709 858 858 815 TABELA "A" DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE STANDARD ORAZ W WERSJI "Q" NĄT R Z L OK AL OWE Grubość muru Kolor- biały Kolor dowolny 171–320 902 1052 1052 1009 80 DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE PEŁNE I FREZOWANE (80,90) DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE - OŚCIEŻNICA STYLE Rozmiar S0 S1 S2 H0 H1 H2 m T S/H Fashion Natural Malowane * na zamówieniu wskaż zakres od B do L, zobacz zakresy str. …………………… [mm] lub brązowy RAL Shine Natural Malowane 60 696 676 612 rubość Fashion Shine Płaskie Frez Ościeżnica metalowa kątowa 448 522 muru 70 796 776 712 Kolor Płaskie Standard Białe Zamek głównyPrestiż Płaskie Frez Płaskie Bezprzylgowe na 2078 DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH U NION Kolor Prestiż Białe Białe RAL Ościeżnica metalowa 100–170 Standard 746 820 80–100 80 Kolor 896 876 812 633 871 1005 871 728 950 2062 2030 11 +20/+20 ościeżnicy STYLE oraz (1800 80 Przeznaczenie: Rynek mieszkaniowy SKRZYDŁO RAL ościeżnica drewniana 01–120 90 RAL996 976 912 regulowana* 171–320 895 970 STAŁA na grubość muru 2400) zakresie 100 do 150, 21–140 1096 1076 Funkcja 10* wskaż dokładną grubość Drzwi1012 o rozmiarzew100 836 muru; 892 1177 1177 947 1201 1010 100 1288 15% * na zamówieniu zakres regulacji -5/+20 mm1367 opaską regulacyjną Przekrój ościeżnicy drew713 950 1093 950 823 1069 41–160 1196 1176 1112 próg zopadajacy Funkcja 40* Mechaniczny do podłoży płaskich i równych* 846 902 1187 1377 1187 957 1211 1020 110 1298 55 MODERN nianej z opaską regulacyjną 61–180 C I T Y F51* IR E Funkcja Mechaniczny próg opadajacy do podłoży nierównych* 916 972 1257 1447 1257 1027 1281 1090 1368 99 MODERN F I L L M O R E F I R E , U N I O N 81–200 OŚCIEŻNICE DREWNIANE EI30 (rozmiar 80,90) 1490 FE 575* Próg metalowy ze stali nierdzewnej (szerokość 80mm)* 1379 1435 1720 1910 1720 1744 1553 1831 28 792 1029 1188 1029 910 1188 TABELA "B" - DRZWI WEJŚCIOWE FILLMORE FIRE (PPOŻ), UNION 01–220 FE 595* Wizjer panoramiczny metalowy w kolorze stali nierdzewnej 1533 1818 2008 1818 1588 1842 1651 1929 55 Grubość muru [mm] 1477 21–240 Rozmiarkolor S0 S1 S2 H0 H1 H2 m m2 SSP WSP T S/H Fashion Natural Shine Malowane białe Malowane Przeznaczenie: Rynek komercyjny ościeżnica + szerokość tunelu PIANKA* OŚCIEŻNICA 41–260 Drzwi FILLMORE FIRE, S51 Ościeżnica do drzwi o rozmiarze 100 1467 1522 1807EI30 STAŁA 1997NA GRUBOŚĆ 1807 MURU 1577 1831 1641 80 1918 15% OŚCIEŻNICA DREWNIANA 871 1275 1108 1005 1298 61–280 926 906 850 818 U N I O1108 N ałym UNION na ościeżnicy 54 A53 ORB 100 - 150 1270 1325 1610 1800 1610542 1380 1634 2058 2042 2015 OKUCIA 11 +5/+5 81–300 90 1721 1026 1006 950 918 2016 458 542 527KOMBI 1444 685 regulowanej A53 TUL Dopłata do B60 za B560 alowane 01–320 kolor 100 1126 1106 1050 1018 1430 1485 1770 1960 1770 1540 1794 1604 1881 60 OŚCIEŻNICA DREWNIANA EI30 Z TUNELEM REGULOWANYM JEDNOSTRONNIE (+ regulacja 20mm) 950 1188 1188 1093 1425 PIANKA* 21–340 AL 50, 53, 70, 80 1370 * zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego 1528 1813 2003 1813 1837 1646 101 + od 51 do 300 1472 842 925 925 1583 910 10681924 1059 41–360 80 909 889 850 820 Dopłata do drzwi w wersji OŚCIEŻNICA DREWNIANA EI30 Z OPASKĄ REGULACYJNĄ (+ regulacja 20mm) 25% 25% 25% 25% 35 1253 2049 2015 11 +5/+5 61–380 90 1009 989 920 2014 akustycznej "Q". C I T Y 950 F IR E Drzwi FILLMORE FIRE, 625 708 708 718 935 1109 1089 1050 1029 1267101 - 150 1457 1267 1188 1536 81–400 100 1020 42 OŚCIEŻNICE METALOWE (rozmiar 80,90) * do ceny należy dodać koszt zawiasów z tabeli dopłat (dopłata obowiązuje do odwołania - informacje u sprzedawcy) UNION na ościeżnicy ZAPRAWA MURARSKA * na zamówieniu wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm 01–420 metalowej kątowej Grubość muru Kolor biały Kolor dowolny 21–440 80 949 889 850 820 [mm] RAL 2074 2015 11 - lub brązowy +5/+5 41–460 90 1049 989 950 920 2014 DOPŁATY ZA WYMIARY1773 INNE NIŻ STANDARDOWE Ościeżnica kątowa 448 522 1188 1425 1639 1425 1370 61–480 100 1149 1089 1050 metalowa 1020 ościeżnica drewniana 100 WYSOKOŚĆ Ościeżnica metalowa 100–170 746 820 PIANKA* 81–500 z tunelem regulowanym Drzwi FILLMORE FIRE, standard regulowana* mniejsza niż większa niż większa niż 01–520 80 919 850 822 jednostronnie 171–320 895 970 UNION na ościeżnicy SZEROKOŚĆ w zakresie 51 do 400 2059 2015 11 2014 +5/+5 standard standard standard standard 15% 15%H0 ≤ 30%H0 > 90 1019 -* na zamówieniu 950 922 wskaż dokładną grubość muru; zakres regulacji -5/+20 mm 51 - 400

CIT Y F IR E

inna

15%

40%

40%

NĄT R Z L OK AL OWE

DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH ZAWIASY Zawiasy chowane (nie dotyczy ościeżnicy metalowej)* DOPŁATY DO CEN STANDARDOWYCH SKRZYDŁO ZAWIASY Skrzydło 100 Zawiasy chowane (nie dotyczy ościeżnicy metalowej)* Niestandardowe ułożenie okleiny naturalonej SKRZYDŁO Klasa dymoszczelności Sa, Sm Skrzydło 100

400

metalowej regulowanej 40% 100 1119 1050 * w przypadku drzwi FILLMORE FIRE należy zastosować piankę ognioochronną

* zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego

szyba bezpieczna

szyba float matowa 4mm

TABELA WYMIARÓW - DRZWI WEJŚCIOWE CITY FIRE (PPOŻ) S1 S2 H0 H1 H2 m m2 PIANKA OGNIOOCHRONNA

Rozmiar

S0

80 90 100

980 1080 1180

960 1060 1160

870 970 1070

2085

80 90 100

1020 1120 1220

960 1060 1160

870 970 1070

2110

80 90 100

924 1024 1124

904 1004 1104

870 970 1070

2057

80 90 100

964 1064 1164

904 1004 1104

870 970 1070

2082

80 90 100 Legenda znajduje się na stronie nr 33.

938 1038 1138

-

870 970 1070

2069

Bezprzylgowe drzwi CITY na ościeżnicy drewnianej

Bezprzylgowe drzwi CITY na ościeżnicy metalowej kątowej

Bezprzylgowe drzwi CITY na ościeżnicy metalowej regulowanej

WE WNĄT R Z L OK AL OWE 27 PRZESZKLENIA DO DRZWI SCOTT, GREEN, BROADWAY, BRIDGE Green / Broadway / Bridge* Scott szyba float matowa 4mm

80

Przekrój ościeżnicy drewnianej z tunelem regulowanym jednostronnie

CIT Y F IR E

15% 400 250 220 15%

Mechaniczny próg opadający RH FH+RD/48 Niestandardowe ułożenie okleiny naturalonejdB 25053 (do podłoży nierównych)* Klasa dymoszczelności Sa, Sm 220 Samozamykacz szynowy GEZE TS 3000V* 350 Mechaniczny próg opadający RH FH+RD/48 dB 53 Samozamykacz chowany DORMA ITS 96* 600 (do podłoży nierównych)* Samozamykacz Boxer* Samozamykacz chowany szynowy GEZE TS 3000V* 350600 Kratka wentylacyjna PPOŻ (stal nierdzewna) Samozamykacz chowany DORMA ITS 96* 600890 Samozamykacz chowany GEZE Boxer* Kratka wentylacyjna (stal nierdzewna) 600135 Kratka wentylacyjna PPOŻ (stal nierdzewna) - rozmiar od 160 do 180 = 2 x cena skrzydła890 90 Drzwi dwuskrzydłowe: --rozmiar rozmiarod od160 190do do180 200==22xxcena cenaskrzydła skrzydła90 100 Drzwi dwuskrzydłowe: - rozmiar od 190 do 200 = 2 x cena skrzydła 100 OŚCIEŻNICA OŚCIEŻNICA Ościeżnica do skrzydeł 100 15% Ościeżnicado dodrzwi skrzydeł 100 15% Ościeżnica dwuskrzydłowych 15% Ościeżnica do drzwi dwuskrzydłowych OKUCIA 15% dopłata za zamek dodatkowy wg cennikaOKUCIA okuć dopłata za zamek dodatkowy wg cennika okuć * zamiast akcesoriów z wyposażenia standardowego

1022

(dodatkowa regulacja 20 mm)

100

NA OŚCIEŻNIC

szyba bezpieczna

2074

2030

6

H1 + m SSP

WSP

T S/H

-

2080

819 919 1019

2026

+20/+20

-

2080

819 919 1019

2026

+20/+20

23

-

820 920 1020

2022

+5/+5

23

-

820 920 1020

2022

+5/+5

-

817 917 1017

2022

+5/+5

ZAPRAWA MURARSKA 2074

2030

6

PIANKA OGNIOOCHRONNA -

2030

6

ZAPRAWA MURARSKA -

2030

6

PIANKA OGNIOOCHRONNA -

2030

6

23


CITY FIRE - OPCJE WYKONANIA Wymiary i przekroje drzwi City Fire

L L MOR E F IR E ałym

Drzwi jednoskrzydłowe: 80/90/100, drzwi dwuskrzydłowe: od 160 do 200 z możliwością dowolnego zestawiania skrzydeł o rozmiarach 80/90/100, grubość skrzydła: 50 mm.

alowane kolor

100 - 320

(zakres regulacji -5/+20 mm)

1059 1253

ałym

Przekrój ościeżnicy metalowej regulowanej

108

ościeżnica metalowa kątowa lub metalowa regulowana

U NION

alowane kolor 1059 1253

ościeżnica metalowa kątowa

Przekrój ościeżnicy metalowej kątowej

WARIANTY DRZWI CITY FIRE EI30 S1 – P – D/ EI230 – A32: jednoskrzydłowe drzwi pełne EI230 na ościeżnicy drewnianej o klasie akustyki Rw=32dB

S2 – P – D/ EI230 – A27: dwuskrzydłowe drzwi pełne EI230 na ościeżnicy drewnianej o klasie akustyki Rw=27dB

S1 – P – D/ EI230 – A32 – Sm: jednoskrzydłowe drzwi pełne EI230 na ościeżnicy drewnianej o klasie akustyki Rw=32dB i klasie dymoszczelności Sa, Sm

S2 – P – D/ EI230 – A27 – Sm: dwuskrzydłowe drzwi pełne EI230 na ościeżnicy drewnianej o klasie akustyki Rw=27dB i klasie dymosz czelności Sa, Sm

S1 – P – M/ EI230 – A32: jednoskrzydłowe drzwi pełne EI230 na ościeżnicy metalowej o klasie akustyki Rw=32dB

S2 – P – M/ EI230 – A27: dwuskrzydłowe drzwi pełne EI230 na ościeżnicy metalowej o klasie akustyki Rw=27dB

S1 – S – D/ EI230 – A32: jednoskrzydłowe drzwi przeszklone EI230 na ościeżnicy drewnianej o klasie akustyki Rw=32dB

S2 – S – D/ EI230 – A27: dwuskrzydłowe drzwi przeszklone EI230 na ościeżnicy drewnianej o klasie akustyki Rw=27dB

S1 – S – D/ EI230 – A32 – Sm: jednoskrzydłowe drzwi przeszklone EI230 na ościeżnicy drewnianej o klasie akustyki Rw=32dB i klasie dymoszczelności Sa, Sm

S2 – S – D/ EI230 – A27 – Sm: dwuskrzydłowe drzwi przeszklone EI230 na ościeżnicy drewnianej o klasie akustyki Rw=27dB i klasie dymoszczelności Sa, Sm

S1 – S – M/ EI230 – A32: jednoskrzydłowe drzwi przeszklone EI230 na ościeżnicy metalowej o klasie akustyki Rw=32dB

S2 – S – M/ EI230 – A27: dwuskrzydłowe drzwi przeszklone EI230 na ościeżnicy metalowej o klasie akustyki Rw=27dB

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

28


GOOD LOCK - PRZEGLĄD WYMIARÓW DRZWI

Przegląd wymiarów drzwi DRZWI NA OŚCIEŻNICY METALOWEJ Przekrój pionowy drzwi bezprzylgowych

Przekrój poziomy drzwi jednoskrzydłowych bezprzylgowych ościeżnica

ściana

skrzydło

ściana

SSP

ościeżnica S2

90

S1

˚

H0

ościeżnica

H1

WSP H2

S0

Szerokość światła przejścia

ściana

skrzydło

Przekrój poziomy drzwi dwuskrzydłowych przylgowych

ściana ściana

skrzydło

skrzydło bierne

ościeżnica

skrzydło czynne

SSP

ościeżnica S1 S1 S0

H0

H1

WSP H2

m2

m

S2

S0

DRZWI NA OŚCIEŻNICY DREWNIANEJ /skrzydło MDF bierne ściana

skrzydło

˚

S2

90

Przekrój pionowy drzwi przylgowych

ościeżnica

skrzydło czynne

Przekrój poziomy drzwi jednoskrzydłowych przylgowych

podłoga

skrzydło

m

ściana S2

ściana

S2

m2

S1 S0

ościeżnica

Szerokość światła przejścia 90

skrzydło

˚

ściana

SSP

S2 S1 S0

ościeżnica

Przekrój poziomy drzwi dwuskrzydłowych bezprzylgowych

H2 H1 H0

ościeżnica

WSP

ściana ściana

skrzydło bierne

skrzydło czynne

SSP

S2 S1 S0

ościeżnica

S2 S1

H2 H1 H0

S0

m

skrzydło

ściana

skrzydło bierne

skrzydło czynne

ościeżnica

Legenda: – szerokość otworu w murze [mm] – szerokość drzwi z ościeżnicą S2 [mm] S2 – szerokość skrzydła drzwiowego (we wrębie S1 w drzwiach przylgowych) [mm] S0 SSP – szerokość światła przejścia [mm] skrzydło m – stała część ościeżnicy wystająca poniżej skrzydła do linii podłogi [mm] T S/H – dopuszczalna tolerancja odchyłki szerokości/wysokości otworu w murze [mm] m

S0 S1 S2

33

H0 H1

– wysokość otworu w murze [mm] – wysokość skrzydła drzwiowego z górną belką ościeżnicy [mm] H2 – wysokość skrzydła drzwiowego (we wrębie w drzwiach przylgowych) [mm] WSP – wysokość światła przejścia [mm] m2 – stała część ościeżnicy do zalania w wylewce posadzki lub obcięcia [mm]

˚

S2

podłoga WSP

ościeżnica

90

a

S2

podłoga


GOOD LOCK - AKCESORIA DODATKOWE Akcesoria dodatkowe i wentylacja

w okleinie FASHION

Kratki i podcięcia KRATKA WENTYLACYJNA (do drzwi płaskich), stal nierdzewna 165,00 zł netto

PODCIĘCIE WENTYLACYJNE (PW) Wymiary: wysokość 20 mm, odległość od krawędzi skrzydła 70 mm, promień krzywizny 20 mm. 55,00 zł netto

TULEJE WENTYLACYJNE w kolorze:• biały, chrom, złoty (5 szt.) 60,00 zł netto ze stali nierdzewnej • kwadratowe lub okrągłe (4 szt.) 150,00 zł netto

KRATKA WENTYLACYJNA PPOŻ

WIZJER PANORAMICZNY PRZECIWPOŻAROWY

• stal nierdzewna • wymiary: 500x150 mm • w zestawie: kratka z dwoma pokrywami 890,00 zł netto

Kolor: stal nierdzewna 65,00 zł netto

Progi

PRÓG DREWNIANY W OKLEINIE FASHION WYMIARY: dł. x szer. x wys. • 850 lub 950 x 60 – 90 x 20 mm 120,00 zł netto • 850 lub 950 x 91 – 520 x 20 mm 150,00 zł netto

metalowy

BULAJ • w okleinie FASHION (z szybą matową, przezroczystą lub ornamentową) 285,00 zł netto • malowany biały (z szybą matową, przezroczystą lub ornamentową) 325,00 zł netto • malowany kolor (z szybą matową, przezroczystą lub ornamentową) 425,00 zł netto • metalowy w kolorze stali nierdzewnej (z szybą przezroczystą) 425,00 zł netto • metalowy w kolorze stali nierdzewnej (z szybą matową) 555,00 zł netto

MECHANICZNY PRÓG OPADAJĄCY HS FH+RD/48 DB

MECHANICZNY PRÓG OPADAJĄCY RH FH+RD/48 DB

• próg z odpornością ogniową, dymoszczelnością oraz podwyższoną akustyką • do podłoży płaskich i równych 200,00 zł netto

• próg z odpornością ogniową, dymoszczelnością oraz podwyższoną akustyką • do podłoży nierównych 250,00 zł netto

PRÓG ZE STALI NIERDZEWNEJ DO OŚCIEŻNICY METALOWEJ LUB MDF

LISTWA SZCZOTKOWA 40,00 zł netto

szerokość 80 mm 125,00 zł netto

Samozamykacze

SAMOZAMYKACZ Z SZYNĄ TS 3000 V Kolor: biały, brązowy, srebrny (anoda) 625,00 zł netto

SAMOZAMYKACZ CHOWANY BOXER 1050,00 zł netto

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.goodlock.com.pl I

SAMOZAMYKACZ CHOWANY DORMA ITS 96 820,00 zł netto

www.facebook.com/schlage.polska

SAMOZAMYKACZ Z RAMIENIEM DORMA TS71 Kolor: biały, brązowy, srebrny 190,00 zł netto

34


Skutki nietrwałych drzwi i okuć Niedziałające drzwi w toaletach to: Niezadowoleni, czasem awanturujący się klienci, Niezadowolona obsługa stacji, hotelu czy restauracji zajmująca się naprawianiem usterek, a nie sprzedażą, Wycieczki i TIRY omijające miejsca z zaniedbaną przestrzenią toalet, Rodziny z dziećmi nie korzystają z oferowanych usług, Zakłopotani ludzie starsi i niepełnosprawni, Brudna i niedziałająca toaleta odstrasza od dokonywania zakupów towarów i usług, Zmniejszenie się ilości klientów, a tym samym obrotów.

Przykłady drzwi do toalet o nieodpowiednich standardach (stan faktyczny, stacje benzynowe, Polska):

4


DRZWI

PRIVATE

Dlaczego drzwi Good Lock PRIVATE? Drzwi Private są niezwykle wytrzymałe zarówno dzięki swojej budowie jak również zastosowaniu w nich okuć marki Schlage - okuć przeznaczonych do pomieszczeń o najwyższym stopniu natężenia ruchu. Prosty design umożliwia szerokie zastosowanie drzwi Private we wszelkich pomieszczeniach narażonych na nieustanny ruch, które jednocześnie powinny być doskonale zabezpieczone oraz funkcjonować w sposób ciągły, bez przerw na wszelkiego rodzaju naprawy czy konserwacje. Dzięki oferowanym drzwiom Private umożliwiamy Państwu całkowitą eliminację tych niedogodności, dodając do walorów użytkowych drzwi także aspekty dodatkowe takie jak prosty, wszechstronny design, innowacyjne możliwości zabezpieczeń pomieszczeń dzięki zastosowaniu okuć marki Schlage oraz gwarancję prawdziwego bezpieczeństwa w sposób właściwie pojęty z nieograniczoną możliwością ewakuacji w każdym momencie z każdego pomieszczenia. Drzwi Private stworzone zostały z myślą o zmianie wizerunku pomieszczeń WC i toalet, w których to najczęściej napotykamy na zniszczone przez wilgoć i wandalizm drzwi z wiszącą klamką i niefunkcjonującym zamkiem lub jego substytutem. Drzwi Good Lock zapewniają nadzwyczajną trwałość i niezawodność podczas ich użytkowania. Są one dedykowane do toalet, pomieszczeń WC i pomieszczeń i sanitarnych w obiektach handlowych, gastronomicznych i przemysłowych oraz użyteczności publicznej . Zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno dzieciom jak i dorosłym, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Drzwi wykonane są w wersji lekkiej (model Private Light ) i ciężkiej ( model Private Heavy ), które dobierane są w zależności od stopnia natężenia ruchu w obiekcie, w którym mają funkcjonować. Drzwi zbudowane są na bardzo trwałej i solidnej konstrukcji ramowej , z elementami zewnętrznymi z bardzo trwałej płyty warstwowej, wypełnionej izolatorem. Pokryte kilkukrotnie specjalistycznymi lakierami zapewniającymi estetykę i trwałość powierzchni zewnętrznej, a w szczególności zapewniają doskonałą odporność na pracę drzwi w warunkach wilgoci. Najmocniejsze i najtrwalsze zamki i klamki renomowanej firmy SCHLAGE oraz zastosowanie najbardziej wytrzymałych zawiasów pozwala uznać drzwi Private za najmocniejsze drzwi do WC i toalet , jakie dotychczas zostały na rynku stworzone. Drzwi można zamawiać w wersji standard lub z dodatkowym wyposażeniem typu : samozamykacz, indikator ( wskazujący status pomieszczenia - Otwarte lub Zamknięte ), blachy ochronne , stopki blokujące drzwi oraz zaczepy ścienne i podłogowe pozwalające na utrzymanie ich w stanie otwartym bez konieczności dodatkowego podpierania. katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

5


drzwi Private*

Drzwi Private to: Niespotykana trwałość Wytrzymałość Bezpieczeństwo Wielofunkcyjność Wygoda Design Jakość Doświadczenie Precyzja

Tam gdzie inne drzwi zawiodły.... INDYKATOR

powiadamiający o obecności klienta

DRZWI ZAWSZE DOMKNIĘTE

Wzmocnienie w miejscu montażu samozamykacza

MOCNA OŚCIEŻNICA

Wykonana z blachy o grubości aż 1,5 mm dla trwałego wzmocnienia miejsc montażu zawiasów

NIGDY WIĘCEJ WISZĄCYCH KLAMEK! SCHLAGE z serii ND lub AL o nawet 7 letniej

gwarancji mechanicznej również z VANDLGARD™ ochrona przed wandalami

DRZWI ZAWSZE NA MIEJSCU Zastosowanie bardzo mocnych 3 zawiasów czopowych trójdzielnych

ULTRA WYTRZYMAŁOŚĆ I STYLOWY DESIGN

Skrzydła drzwi pokryte sklejką i obłogiem bukowym o gr 4mm, wypełnione materiałem dzwiękochłonnym, z podcięciem lub kratką wentylacyjną

ŻADNYCH WGNIECEŃ DZIĘKI SCHLAGE KICKPLATE

STOP PRZETARCIOM I NASIĄKANIU WILGOCIĄ

3 warstwowa powłoka lakieru poliuretanowego firmy ADLER odporna na otarcia i działanie wilgoci

6

blacha chroniąca dół drzwi przed uszkodzeniami mechanicznymi


DRZWI

Private Heavy

PRIVATE

Private Light

Najmocniejsze drzwi świata Najmocniejsze i najbardziej wydajne drzwi świata - z taką myślą zostały stworzone drzwi Good Lock o nazwie PRIVATE. Przeznaczone są do toalet i wc oraz innych pomieszczeń w budynkach użyteczności publicznej o wysokim natężeniu ruchu jak np. stacje benzynowe, kawiarnie, kina, stadiony, lotniska, dworce autobusowe czy kolejowe. Ich najważniejsze cechy to wodoodporność, stalowa ościeżnica o ponadstandardowej grubości, trzy zawiasy oraz najbardziej wydajny zamek i klamka marki SCHLAGE serii ND i AL przeznaczone do drzwi przemysłowych o najwyższej trwałości.

Korzyści

Bezpieczeństwo

Zastosowanie

Pozwalają wyeliminować olbrzymi problem występujący na skalę masową na stacjach paliw, lotniskach, w szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej w Polsce tzn. problem niedziałających zamków i klamek oraz zniszczonych przez wilgoć drzwi.

Pełne bezpieczeństwo, także dzieci, czy osób niepełnosprawnych. Trwałość zamków liczona w milionach cykli, innowacyjność funkcji okuć oraz ich odporność na wandalizm.

- stacje benzynowe - biurowce - dworce - lotniska - urzędy

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

7


Prawdziwe bezpieczeństwo daje Ci wolność. TM

Zamki serii AL i ND Budynek firmy, obiekty użyteczności publicznej, urzędy to miejsca, które chcemy zabezpieczyć w sposób zarówno niezawodny i trwały, ale także odzwierciedlający prestiż i jakość świadczonych tam usług. Dlatego tak ważne jest, aby okucia montowane w drzwiach wykonane były z najlepszych gatunkowo materiałów, zapewniających wieloletnią trwałość i funkcjonalność. W przypadku serii AL i ND SCHLAGE wszystkie ww. cechy są gwarantowane, dodatkowo możemy skupić się na dopasowaniu wyglądu okuć do indywidualnego wystroju wnętrz. Najmocniejsze serie zamków SCHLAGE to do 7 lat gwarancji na mechanikę i kolor, do miliona cykli gwarantowanych, prosta instalacja, wzornictwo gwarantujące bezpieczeństwo, przyjazność dla osób niepełnosprawnych i wiele dodatkowych funkcji, zalet i korzyści.

klamka serii AL - przekrój 1

1. główne śruby mocujące mechanizm zewnętrzny z klamką od środka; dwa dodatkowe otwory w drzwiach 8 mm 2. zewnętrzna klamka o najwyższej wytrzymałości 3. mocna sprężyna trzymająca obie klamki podczas pracy 4. główne wrzeciono ze stali nierdzewnej blokujące mechanizm zamka 5. pełny mosiężny cylinder z pinami oraz niklowany klucz 6. dwa ultrawytrzymałe stalowe pierścienie mechanizmu 7. 13 mm uniwersalny zatrzask cylindryczny do drzwi lewych i prawych 8. blokada zatrzasku

2

3 6

4

5

7 8

Neptune

1

1. 2. 3. 4. 5. 6.

klamka zewnętrzna korek cylindryczny rozeta zewnętrzna zewnętrzna obudowa sprężyny mechanizm z regulacją grubości wewnętrzny przekręcany motylek z wizualnym oznaczeniem 7. śruby mocujące blaszkę 8. zatrzask z blokadą 12 mm 9. śruby mocujące zatrzask 10. blaszka ościeżnicowa 11. płytka wewnętrzna antyobrotowa 12. wewnętrzna obudowa sprężyny 13. główne śruby montażowe 14. wewnętrzna rozeta 15. klamka wewnętrzna

8

klamka serii ND - przekrój

2 3 4

Sparta

5 6 11 12

7 8 9

13 14

10 15


OKUCIA - LOGISTYKA POMIESZCZEŃ

Przykładowy przekrój - budynek biurowy

sala konferencyjna

zamki serii 10

funkcja przejściowa , gałki/klamki z obu stron zawsze odblokowane.

zamki serii 40

funkcja prywatność (np. łazienki, sypialnie) zamknięcie poprzez wciśnięcie guzika (push-button), otwarcie od wewnątrz poprzez naciśnięcie/obrócenie klamki/gałki.

zamki serii 51, 70 lub elektroniczne

51, 70 - zamek wejściowy, zamykanie od zewnątrz za pomocą klucza, od wewnątrz za pomocą motylka (tylko 51); elektroniczne - z klawiaturą kodową, możliwość ustalenia aż 19 różnych kodów.

zamki serii 80

funkcja magazyn, otwieranie/zamykanie za pomocą klucza, otwieranie od wewnątrz poprzez naciśnięcie/obrócenie klamki/gałki.

biura

toalety, palarnie

biura gabinet dyrektora

sala konferencyjna archiwum

sala konferencyjna

katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

9


10


katalog drzwi Good Lock 2012 I www.PiekneDrzwi.pl I

www.facebook.com/schlage.polska

11


KOLORYSTYKA OKUĆ Wiemy jak ważne jest ostateczne wykończenie każdego projektu. Dlatego poniżej proponujemy wybór kolorystyki okuć SCHLAGE* idealny dla Twojego wnętrza. Niezależnie czy będzie ono współczesne, tradycyjne czy innowacyjne. nr koloru

nazwa

505

Mosiądz Jasny PVD (Bright Brass PVD Finish)

605

Mosiądz Jasny (Bright Brass)

609

Mosiądz Antyczny (Antique Brass)

619

Nikiel Satyna (Satin Nickel)

620

Grafit (Antique Pewter)

622

Czerń Matowa (Matte Black)

625

Chrom Jasny (Bright Chrome)

626/626 AM

Chrom Satyna (Satin Chrome Antimicrobial Coating)

643e/716

Brąz Postarzany (Aged Bronze)

* nie wszystkie modele okuć mogą występować w pełnej kolorystyce - prosimy o szczegóły pytać sprzedawców.

Kreator Stylu Schlage Chcesz idealnie dopasować okucia do Twoich drzwi, sprawdzić czy będą pasowały do Twojego wnętrza, dobrać kolorystykę i funkcjonalność lub tylko zabawić się w stylistę wnętrz? Zapraszamy do skorzystania z naszego unikalnego narzędzia - Kreatora Stylu SCHLAGE - dostępnego na naszej stronie internetowej pod adresem: http://www.schlage.pl/selector

Zapraszamy na strony www 46

www.goodlock.com.pl www.pieknedrzwi.pl www.schlage.pl


LEED

Środowisko staje się bardziej zielone z drzwiami Good Lock ze SCHLAGE Good Lock staje się coraz bardziej przyjazny dla środowiska. Jako firma podejmujemy inicjatywę, aby proponować produkty przyjazne środowisku. Oprócz oferowania produktów przyjaznych środowisku, również dostarczamy bieżących informacji na temat LEED. LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) jest systemem oceny stworzonym w celu wsparcia projektowania trwałych i energooszczędnych budynków, jest więc systemem w rezultacie promującym czyste i zadbane środowisko. Certyfikat LEED koncentruje się na 5-ciu oddzielnych częściach konstrukcji budynku: trwałości, wydajności wody, energii i atmosfery, materiałach i zasobach, oraz wewnętrznej jakości środowiskowej. Dla tych 5-ciu dziedzin tworzone są osobne poziomy odniesienia, po przekroczeniu których przyznawane są punkty. Świadomość ekologiczna rośnie na całym świecie, ludzie zaczynają dostrzegać wartość w inicjatywach takich jak LEED. Otrzymanie certyfikatu LEED mobilizuje i pobudza do działania, tym samym ma to pozytywny wpływ na środowisko. Good Lock stosuje w swoich drzwiach produkty SCHLAGE. Przyczyniają się one do uzyskania certyfikatu LEED zgodnie z następującym kryterium: Materials & Resources Credit 4.1- Materiał recyclingowy Materials & Resources Credit 4.2- Materiał recyclingowy Materials & Resources Credit 5.1- Regionalna Produkcja Materials & Resources Credit 5.2- Regionalna Produkcja Więcej informacji na temat certyfikatu LEED znajduje się pod adresem: http://usgbc.org .

Good Lock Poland oświadcza, że wszelkie zawarte w katalogu szczegóły stanowią informacje ogólne będące wyłącznie wskazówkami dla potencjalnych Nabywców, nie stanowią one oferty handlowej, umowy, ani też jej części. Wszelkie opisy, rysunki i zdjęcia zamieszczone zostały w dobrej wierze oraz według stanu wiedzy na dzień druku katalogu i mogą ulec zmianie. Użyte rysunki, zdjęcia i wizualizacje są jedynie poglądowe. Prawo do reprezentacji Good Lock Poland mają jedynie autoryzowane osoby. Wszelkie prawa autorskie dotyczące niniejszego katalogu są zastrzeżone. Kopiowanie, przedrukowywanie, dalsze rozpowszechnianie jego zawartości bez zgody autora jest ściśle zabronione. Ceny i informacje zawarte w folderze obowiązują do momentu wydania nowej wersji katalogu.


Good Lock Poland Sp. z o.o. info@goodlock.com.pl www.goodlock.com.pl T: +48 71 78 58 217 F: +48 71 78 58 221

Twój partner handlowy:

Wszelkie prawa autorskie dotyczące treści, znaków handlowych i projektu - zastrzeżone.

folder_drzwi  

drzwi Good Lock

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you