Page 1


NOC BOJOV 3

06. októbra 2012, 18.00 hod CIELE PROJEKTU: - Poukázať na potreby bežných ľudí, pre zviditeľnenie športov, ktoré sú v danom regióne menej rozšírené -

Nájsť súvislosť v bojových športov

- Zviditeľniť úspešných športovcov a poskytnúť príležitosti začiatočníkom v danom športe - Motivovať nadšencov armwreestlingu, kulturistiky, thajského boxu, kickboxu a boxu do úspešnej kariéry - Poskytnúť zúčastneným a sponzorom podujatia zviditeľnenie na verejnosti - Motivovať zúčastnených a návštevníkov podujatia k vytvoreniu kultúrnospoločenských aktivít

Zdroj: www.orava.sk, Foto: Peter Leginus


NOC BOJOV 1 Noc bojov nie je len jednorazové podujatie má za sebou už dva ročníky prvý ročník sa uskutočnil v roku 2009 vo Vavrečke, kde sa to všetko začalo a rozprúdilo správnym smerom. Na podujatie prišlo cca 800 divákov ktorí sa prišli pozrieť na úspešných nielen slovenských ale aj zahraničných armwrestlérov z Ukrajiny, kulturistov, boxerov, kickboxerov, thaiboxérov z Maďarska, a nechýbal ani sprievodný program, tanečného vystúpenia.

NOC BOJOV 2 Po úspešnom prvom ročníku prišiel na rad druhý ročník noci bojov, ktorí sa uskutočnil vo väčšej športovej hale v Rabči, pretože organizátor sa rozhodol pre vyšší záujem skvalitniť priestory, ktoré boli nabité novými technológiami čo sa týka svetiel, hudby, nové veľké plátna pre divákov aby podujatie kráčalo správnym smerom vpred. Dôležitou súčasťou pre druhý ročník bolo nielen vytvoriť kvalitné zápasy s kvalitnými zápasníkmi ale keďže šport sa spája s krásnymi ženami tak ani na druhom ročníku nechýbali finalistky MISS SR 2009 a barmanská show.

NOC BOJOV 3 Rok 2012 sa spája s tretím ročníkom. Vzniká otázka, „Prečo v roku 2011 nebola zrealizovaná noc bojov?“. Organizátor potreboval čas pre nové myšlienky a nápady, je vidieť kus práce pretože opäť sa posunieme o niekoľko krokov vpred. NOC BOJOV 3 sa uskutoční na Oravskom hrade v historickom štýle. Samotné bitky sa spájajú s históriu „tak prečo by noc bojov nemohla byť v inej atmosfére a prejsť zo športovej haly priamo na nádvorie Oravského hradu ?“.


HISTÓRIA PODUJATIA NOC BOJOV 1 KEDY:

19. septembra 2009, od 19.00 h

Dejiskom noci bojov 1 v roku 2009 bola obec Vavrečka, ktorá zažila bojový sviatok. Noc bojov sa nesie v ponímaní boxerov, kickboxerov, thaiboxerov a samozrejme nechýbajú armwrestléri a kulturisti nielen zo Slovenska ale aj z Maďarska:


ARMWRESTLING: RUSLAN BABIEVA VS. ĽUBOMÍR JAGNEŠÁK

KULTURISTIKA: FRANTIŠEK FEJA, PETER KASAN, ĽUBOŠ KALINA

Mega zápas medzi Ruslanom Babajevom z Ukrajiny brat Snezhany Babajevi, ktorá je manželkou Ľubomíra Jagnešáka 5 – násobného majstra sveta, najúspešnejší Slovák v Armwrestlingu. Rodinný zápas medzi týmito borcami, sa opakoval z majstrovstiev sveta v Taliansku. Kým Ruslan dominoval aj tento raz na pravú ruku, ľavačka bola v absolútnej dominancií Ľubomíra Jagnešáka

V prestávkach jednotlivých súbojov sa v ringu v exhibičnom vystúpení predstavili kulturisti z Oravy. Úspešný reprezentant Slovenska, ktorý si už obhájil aj bronzovú priečku na Majstrovstvách Slovenska v kulturistike Ľuboš Kalina z Dolného Kubína, František Feja z Námestova Vicemajster Slovenska so zlatou medailou z medzinárodnej súťaže a domáci organizátor Peter Kasan, ktorý sa pred kariérou“ pretláčača“ rukou venoval práve kulturistike, kde bol finalistom na dvoch významných súťažiach v kulturistike grand-prixtrnava a tatranský pohár.

SÚBOJE K1, KICK BOX, THAJSKÝ BOX : - - - -

najúspešnejší slovenský kickboxer, Popradčan Lukáš Body kicbox-er z Oravy Martin Furinda Martin Navrátil z Lipt. Mikuláša, majster Európy v kickboxe slovenský šampión v thajskom boxe Lukáš Bley z Bratislavy


NOC BOJOV 2 KEDY:

16. októbra 2010, 19:00 hod

Rok 2010 pre noc bojov nadobudol pompéznejší charakter pre výraznejší efekt a kapacitu ľudí sa organizátor rozhodol z Vavrečky presunúť do športovej haly v Rabči, akcia nadobudla profesionálnejší charakter a gradujúcu atmosféru od publika:

SÚBOJE K1, KICK BOX, THAJSKÝ BOX:

- KickboxVeronikaKalousková (Liptovský Mikuláš) a Dominika Brieniková (Dolný Kubín) - kickboxe do 84 kg, Erikom Kyseľom (Liptovský Mikuláš) a VolodimiromLavrenchukom (Ukrajina) - K1 zápas do 71 kg, Peter Petrík (BA) a Yurii Stanko (Ukrajina) - MMA zápas do 81 kg, Miroslav Ščibran (Žilina) a Ukrajinec OlexiyMaksimchuk - Kickboxový zápas do 75 kg, PavolomGarajom (Poprad) a VitaliymKanchugom (Ukrajina) - súboj podľa pravidiel K 1 nad 91 kg, Tomáš Možný (Košice) a Roderik Jambor (Bratislava)


ARMWRESTLING: ĽUBOMÍR JAGNEŠÁK VS. JÁN GERMANUS

Súboj titanov, dvoch najväčších hviezd armwrestlingu nie len na Slovensku ale aj vo svete sa stretli po prvý krát za jedným stolom práve na noci bojov 2 v športovej hale v Rabči. Zápas medzi Ľubomírom Jagnešákom 5 – násobným majstrom sveta a 14 - násobným majstrom sveta Jánom Germanusom určil ktorý šampoión kraľoval slovenskému armwrstlingu pre rok 2010. Ľubo vyhral ľavú ruku pomerom 2:1 no v pravačke podľahol svojmu súperovi po ťažkých zápasoch v pomere 2:1.

KULTURISTIKA: FRANTIŠEK FEJA, JAROSLAV HORVÁT

Na rad opäť kulturistika a skvelý Jaro Horváth. Ten dosiahol krásny úspech na Olympia Weekend-e 2010a napriek tomu, že od tejto súťaže uplynuli už viac ako 3 týždne, jeho forma bola stále veľmi dobrá a divákov priviedol do varu. Následne s Ferom Fejom pri spoločnom pózovaní divákov zabávali a tí si ich užívali (najmä ženské publikum).


PROGRAM Noc bojov 3 Úvodná časť večera: /Undercard/ - 67kg MuayThai 3x2min Vladimír Sklouza (Firegym BB-DK) vsTBA (Diamondgym ZA) - 71kg K1 pravidlá 3x2min David Červeň (Kickbox DK) vs DmitrijTadič (Srbsko) - 65kg MuayThai 3x2min Matej Kaliský (Firegym BB) vs TBA (ČR) - 71kg K1 pravidlá 3x2min Hayko Mkrtchyan (Armensko) vs TBA (SR)

Zápas o titul Medzinárodného Šampióna Euroligy MuayThai do 71kg

- 71kg MuayThai 4x2min Jakub Dobiáš (HurongymTrenčin) vs Milan Ďurica (Aresgym ZA)


Hlavná časť večera: /Maincard/ -75kg K1 pravidla 3x3min Ján Mazúr (EasternBeasts by Dynamo) vs Evgenij Finogenov (Rusko) -75kg K1 pravidla 3x3min Jakub Gazdík (EasternBeasts by Dynamo) vs TBA (Polsko) -70kg MMA pravidlá 3x5min Ondrej Cetkovský (Saigym Martin) vs Nikola Lazič (Srbsko) +91kg Muay Thai/K1 pravidlá 3x3min Ivan Bartek (CerberosgymNMnV) vs TBA -57kg K1 pravidla 3x3min Dominika Brieniková (Kickbox DK) vs NataliaDjachkova (Rusko)


ROZPOČET Plánovaný rozpočet projektu ( rozpočet je orientačne prepočítaný podľa dostupných cien možných dodávateľskýchspoločností a nezohľadňuje žiadnu formu bártrových spoluprác. Prípravné procesy, propagácia ( režijnénáklady, plagáty, bilboardy, TV spot, nákup reklamného priestoru)

,- €

Honoráre pre účinkujúcich ( športovci, moderátor, rozhodcovia, kameraman, fotograf, trofeje)

,- €

Finálový večer, recepcia ( ozvučenie, svetlá, kamery, stage, prekrytie ringu, ostatná technika, uby tovanie, ochranka, zdravotný dozor) ,- €

SPOLU:

,- €


PARTNERSKÉ POZÍCIE ŠTANDARDNÝ SPONZOR

- 1500ks plagátov rozmiestnených po celej Orave a strednom Slovensku - 600ks propagačných kartičiek na stôl rozmiestnených po vybraných podnikoch na Slovensku - 200ks plagátov nalepených na osobných autách - LCD obrazovkách vo fitnescentrách a vybraných podnikoch na Orave a celkom Slovensku, veľkoplošných obrazovkách priamo na podujatí

PARTNER

- 1500ks plagátov rozmiestnených po celej Orave a strednom Slovensku - 600ks propagačných kartičiek na stôl rozmiestnených po vybraných podnikoch na Slovensku - 200ks plagátov nalepených na osobných autách - LCD obrazovkách vo fitnescentrách a vybraných podnikoch na Orave a celkom Slovensku, veľkoplošných obrazovkách priamo na podujatí + Vo vysielaní TV Oravia + V regionálnych novinách MY ORAVA + V rozhlasovom vysielaní vybraných partnerských rádiach + Viacerých veľkých športových internetových serveroch. + každý jeden zápas bude venovaný od jedného sponzora, pred každým začatým zápasom sa predstavívé kto je sponzorom daného zápasu a následne odovzdá ocenenie

HLAVNÝ SPONZOR


Noc bojov 3 NEW  
Noc bojov 3 NEW  

Noc bojov 3 NEW

Advertisement