Page 1

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY PRZEWODNIK PO OFERCIE MEDIALNEJ, KTÓRY POZWOLI NAS BLIŻEJ POZNAĆ

SPIS TREŚCI: O firmie – czym się zajmujemy?

2

GlobKurier.pl w liczbach

3

Co nas wyróżnia?

4

Grupa docelowa

5

Rekomendacje

6

Propozycje współpracy

7

Program partnerski i CSR

7

Karta Partnerów Logistycznych i E-Commerce

8

Kontakt

9


2

O FIRMIE Od 10 lat profesjonalnie zajmujemy się świadczeniem usług kurierskich. Transportujemy przesyłki na terenie kraju, jak i do ponad 190 krajów na całym świecie. Ponadto posiadamy integracje z 15 platformami sprzedażowymi, dzięki czemu pozwalamy naszym klientom na całkowite zautomatyzowanie procesów logistycznych. Gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo i pewność dostawy w atrakcyjnej cenie.

Nasze standardy: Pełna satysfakcja i zadowolenie Klientów. Stałe poszerzanie oferty usług kurierskich. Dostosowanych naszej oferty do potrzeb naszych Klientów. Nieustanny rozwój i inwestycja w najwyższą jakość obsługi Klienta. Społeczna odpowiedzialność biznesu.


3

GLOBKURIER.PL W LICZBACH

1

jedno miejsce, łączące 50 kurierów

10

lat doświadczenia

15

integracji

192 629 6.000 1.000.000

do tylu krajów dostarczamy przesyłki opinii na naszej stronie internetowej Nawet do 6000 zł oszczędności / rok na przesyłkach kurierskich System dostosowany do 1 mln operacji / min


4

TO NAS WYRÓŻNIA!

Wszyscy kurierzy w 1 miejscu

Obsługa klienta aż 6 dni w tygodniu tylko u nas!

Indywidualny Opiekun Klienta

Integracje z systemami e-commerce

Importy zamówień z Allegro

Szablony przesyłek i zlecenia stałe


5

NASZA GRUPA DOCELOWA

Małe i Średnie Przedsiębiorstwa,

Polonia,

Klient indywidualny w Polsce: osoby prowadzące własną działalność, właściciele sklepów internetowych, osoby mieszkające za granicą.


6

REKOMENDACJE Firma Handlowa Bajka Sp. J. „Z firmą GlobKurier współpracujemy od 2011r. Wszystkie usługi są przez nich świadczone na wysokim poziomie. Zawsze możemy liczyć na fachową pomoc pracowników firmy GlobKurier. Warunki i wskaźniki, ustalone na początku współpracy są rzetelnie przestrzegane. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego uważamy, że firma GlobKurier zasługuje na szczere uznanie oraz polecenie ich usług innym.”

Jerzy Piotrowski Właściciel

Firma Multipress „Nasza firma korzysta z usług firmy kurierskiej GlobKurier od 2011r. Możemy zapewnić, jako wymagający klient, że wszystkie usługi wykonywane są na rzetelnym i satysfakcjonującym nas poziomie. Firma GlobKurier jest bardzo elastyczna na nasze oczekiwania i potrzeby.”

Anna Wiórkiewicz Asystentka Biura

Firma Krulen Sp. z o.o. „Nasza firma korzysta z usług firmy GlobKurier od 10.05.2012r. Proces integracji informatycznej jak i później nadawania przesyłek przebiega sprawnie, oszczędzając nam dużą ilość czasu. Firma GlobKurier jest godna polecenia.”

Leszek Leniarski Prezes Zarządu


7

PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY Propozycja współpracy partnerskiej z naszej strony: tworzenie artykułów, newsów, nastawionych na edukację odbiorcy i dostarczenie mu wartościowej treści z zakresu e-commerce oraz handlu detalicznego. A co z Twojej strony? Publikacja tych materiałów z odnośnikiem do naszej strony internetowej na Twoich kanałach wraz z informacją o naszym autorstwie, współpraca przy tworzeniu e-booków, również o charakterze edukacyjnym (wzajemna dystrybucja, umieszczenie logo firm w materiałach oraz wymiana odnośników do stron) Dodatkowe korzyści współpracy: kody rabatowe upoważniające do 12% znizki na Twoje przesylki, publikacja Twojego logo na naszej stronie internetowej (w ramach nawiązanej współpracy jako partner medialny), wzajemna promocja na kanałach społecznościowych (na przykład raz w miesiącu), nasz blog: http://biznes.globkurier.pl

Współpraca przy Programie Partnerskim zostając naszym Partnerem zyskujesz: 10% prowizji za pierwsze zamówienie poleconego przez Ciebie Klienta oraz 3% od jego każdego kolejnego zamówienia. każde Twoje polecenie w naszym programie wspiera Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi w Zabrzu. Zobacz więcej: www.globkurier.pl/program-partnerski.html

Propozycja współpracy patronackiej dla mediów objęcie przez nas patronatu przy organizowanych wydarzeniach z branży e-commerce oraz handlu detalicznego.


8

PARTNERZY LOGISTYCZNI

PARTNERZY E-COMMERCE

api zintegruj swoją aplikację z globkurier.pl


9

Każdą ofertę medialną dopracowujemy indywidualnie z partnerem, dlatego jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zaproponować swoje warunki, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje współpracy, także na niekonwencjonalne rozwiązania.

Zapraszam do kontaktu: Agnieszka Synowiec Specjalista ds. PR i digital marketingu email: a.synowiec@globkurier.pl tel. +48696353692

Oferta medialna GlobKurier  

Każdą ofertę medialną dopracowujemy indywidualnie z partnerem, dlatego jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zaproponować swoje warunki, zach...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you