Page 1

Veštenie

Gerta

má danosti, ktoré odhalia budúcnosť každého človeka P

ochádza z „kolotočiarskej“ rodiny. Od malička vyrastala ast stal alaa kočovným spôsobom života, hoci vo svojej podstate má radšej stabilitu bilitu a istotu. No ako sama hovorí, „svoju krv“ nezaprie. Už ako dieťa bola súčasťou veľkej rodiny, v ktorej babka zariekala nad lavórom s vodou a uhlíkmi, kde sa veštila budúcnosť a robili sa rôzne rituály. Odkedy si pamätá, vždy mala schopnosť vidieť do ľudí, do ich charakterov, čo ju v čase dospievania začalo obťažovať, a preto sa od tejto svojej schopnosti na čas dobrovoľne vzdialila. No v dospelosti ju to dobehlo a teraz sa venuje vešteniu budúcnosti naplno. Hlavne z krištáľovej gule, ale aj z kariet. Ak zistí u ľudí urieknutie, či iné nekalé praktiky, ktoré boli na nich vedome či nevedome vykonané, pomáha im formou očisty a bielou mágiou.

Gerta je veľmi príjemná a milá žena. Prišla som za ňou s kamarátkou, ktorá sa od tragédie, ktorá sa stala jej synovi, vešticiam vyhýbala, lebo sa bála, že bude počuť niečo, čo by psychicky nezvládla. No teraz nemala na výber, lebo táto naplánovaná návšteva bola cestou do Banskej Bystrice, kam som ju viezla autom. Po oficiálnom rozhovore, pri ktorom mi pani Gerta porozprávala o svojej práci, pri ktorej využíva hlavne krištáľovú guľu, lebo v nej vidí minulosť, prítomnosť aj budúcnosť každého človeka, prišlo k praktickej ukážke. Sadla si na posteľ, zahĺbila sa pohľadom do gule a keď sa aktiváciou tretieho oka dostala do stavu meditácie, začala rozprávať... Odpovedala na všetky otázky, ktoré som jej kládla. Keď to moja kamarátka videla a počula, tak neodolala a začala sa pýtať tiež. Pani Gerta videla v guli smútok v duši mojej kamarátky, ktorý pred celým svetom starostlivo strážila. Hoci o nej vôbec nič nevedela a videla ju prvýkrát v živote, povedala jej veci, ktoré

10

Iní - tí, čo vidia a vedia viac...

Meno: Gertík Adresa: Vráble kontakt: 0949 456 242 e-mail:

gertik77@gmail.com

ju doslova rozplakali a obidve sme pochopili, že Gerta vidí naozaj všetko. Opísala dokonca náš zdravotný stav, ktorý bol zhodný s reálnym stavom našich fyzických orgánov. Potom zobrala do ruky mystické karty madam Lenormand, ktorými sa udalosti, ktoré videla v guli nielen potvrdili, ale dali návod aj na vyriešenie určitých zamotaných životných situácií. Nezabudla nás však upozorniť, že podľa tohto návodu môžeme, ale aj nemusíme žiť, lebo keď sa rozhodneme situácie v živote riešiť inak ako je dané v kartách, aj náš život sa môže uberať úplne iným smerom. Zaujal ma tiež fakt, že cez svoju vešteckú guľu sa dokáže pozrieť aj na charakter človeka prostredníctvom fotografie. A samozrejme, pri osobnom kontaktee vidí do ľudí ešte viac, preto priznáva, že v osobnom živote pri nej obstojí iba čistáá duša. Ak za ňou príde klient, nechce o ňom nič vedieť a nepýta si od neho ani ni dátum narodenia, lebo ako sama vie, numerológia napovie o človeku veľmi veľa. No pani Gerta nepotrebuje človeka prelustrovať cez žiadne čísla, ani cez jeho ho meno, lebo je jedna z mála pravých veštíc, ktorá vidí všetko, čo sa stalo a aj to, čo sa len stane.

Iní - tí, čo vidia a vedia viac...

11

Gerta  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you