Page 1

Katalog 2017


PODĚKOVÁNÍ Celému týmu GERnétic – LK SERVIS za skvělou profesionální práci vždy s úsměvem. Aleně Kimlové, hlavní firemní kosmetičce a školitelce, za zpracování odborných textů. PhDr. Evě Brixi-Šimkové, šéfredaktorce a vydavatelce časopisu Prosperita s přílohou Madam Business, za básničky plné ženskosti. RNDr. Zuzaně Pokutové za grafické zpracování katalogu. Všem kosmetičkám, profesionálům a také klientkám a klientům, protože milují GERnétic.

„Krásný a mladý vzhled není jen otázkou věku, ale především záležitostí pravidelné péče kvalitními přípravky!“ Alena Kimlová hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic

KATALOG 2017

3


4

KATALOG 2017


Zkuste si představit, že anti-ageingová péče už není snem. Zkuste si představit, že někdo objevil řadu produktů péče o pleť, které fungují na buněčné úrovni a umožňují tak pleti, aby se regenerovala a obnovovala úplně sama. Jemně, ale účinně.

VE SLUŽBÁCH KRÁSY A ZDRAVÍ V Laboratoires GERnétic Synthèse tým vědců nepřetržitě bádá, studuje a objevuje tajemství krásy a zdraví. Filozofie GERnétic rozumí rozdílu mezi zralou a mladou pletí a vyniká schopností vytvářet produkty, které korigují stav pleti a napomáhají jí k udržení optimálních podmínek. GERnétic využívá vědecké disciplíny s názvem aplikovaná buněčná biologie a zakládá na ní své produkty. Výrobky GERnétic nabízejí jedinečné výsledky a zároveň navozují pocit uvolnění a relaxace. V péči o krásnou pokožku napomáhají při řešení estetických případů, od těch nejjednodušších až po nejsložitější, jež jsou předmětem výzkumu: hojení kůže, stárnutí kůže, podráždění kůže, pigmentace, zeštíhlení i dosažení příjemného pocitu. Produkty GERnétic jsou plodem dlouhodobého výzkumu, kterým se po celou svou kariéru zabýval francouzský lékař Dr. Albert Laporte,

KATALOG 2017

zakladatel Laboratoires GERnétic Synthèse. Ve svém bádání vycházel ze studia biologie na buněčné úrovni – jde o studování života – a gerontologie – ta se zabývá procesem stárnutí. GERnétic zakládá svou metodu na schopnosti organismu znovu nalézt rovnováhu, pokud se buňkám dostanou odpovídající základní a vyživující prvky, v promyšleném dávkování. Tyto prvky, vycházející z biotechnologie (vitamíny, oligo-elementy, aminokyseliny), napomáhají k lepšímu organickému zdraví, vylepšují půvab a estetiku obličeje i těla.

PRODUKTOVÉ ŘADY Produktové řady jsou podrobovány neustá­ lému vývoji. Byly vytvořeny v souladu s filozofií o buněčné biologii, která je pro GERnétic charakteristická. Spolehlivost produktů GERnétic je hodnocena a podrobena dermatologické a oftalmologické kontrole.

5


JSI MOJE OZVĚNA Eva Brixi Nebe se svírá v křeči Já pořád ještě vítězím Nedám na vykřičené řeči Svou víru v dobro nabízím Bouřka se nese vesmírem Jak ornamenty pekla Déšť sváží všední radosti Po krůpějích potu A já jsem dnes nebezpečně vzteklá Popíjím v křesle vůně bylin z domácího plotu Nemyslím na nic Myslím na víc Jen nevím Jak bych ti to všechno řekla Opatruj můj smích Jsi moje ozvěna A zůstaň i můj hřích Co na tom Že jsem věrná láska bez věna

6

KATALOG 2017


KAPITOLA I Domácí ošetření kosmetikou GERnétic – KROK ZA KROKEM

KATALOG 2017

7


Domácí ošetření

ODLÍČENÍ Odlíčení patří k základním krokům ke zdravé pokožce. Zamezuje dráždění pleti cizorodými látkami, umožňuje jí přijímat a lépe vy­užívat potřebné výživné látky z následně nanášených přípravků. Umožňuje buněčné dýchání a odpočinek. Zvlášť důležité je odlíčení u pokožky, která trpí zánětlivými projevy. Pleť musí být zbavena všech líčidel, nečistot, které by ji mohly dráždit. Kvalitní očištění zánětlivé pokožky urychlí hojení a zklidnění.

8

PŘÍKLAD ZÁKLADNÍHO POSTUPU ODLÍČENÍ

PŘÍKLAD ZÁKLADNÍHO POSTUPU ODLÍČENÍ PROBLEMATICKÉ PLETI

Glyco – čisticí mléko naneste na dekolt, krk a obličej, lehce rozetřete a nechte chvilku (ideál­ně 5-7 minut) působit. Pak setřete suchým kosmetickým ubrouskem. Fibro – tonikum naneste na kosmetický tampon a pokožku dočistěte. Malé množství tonika mů­žete ještě jednou nanést prsty na pokožku a jemnou kompresí dlaněmi zapracovat. Urych­ líte tak kvalitnější zpracování následně nanesených regeneračních přípravků. Máte-li na pleti větší vrstvu líčidel, zopakujte ještě jednou krok Glyco, Fibro, popřípadě vy­ užijte jemného peelingu Nettoyant Gommant Marin.

Derma – tekuté mýdlo naneste na navlhčenou pokožku dekoltu, krku a obličeje, lehce roztí­ rejte a nechte chvilku (ideálně 5-7 minut) působit. Pak opláchněte teplou vodou a osušte kosmetickým ubrouskem. Sebo Ger – tonikem zvlhčete kosmetický tam­ pon a pokožku dočistěte. Malé množství tonika můžete ještě jednou nanést na pokožku a jemnou kompresí dlaněmi zapracovat. Urychlíte tak zklidnění a hojení pokožky. Máte-li na pleti větší vrstvu líčidel, zopakujte ještě jednou postup Derma, Sebo Ger.

KATALOG 2017


Domácí ošetření

HLUBOKÉ ČIŠTĚNÍ Hluboké čištění pleti umožňuje uvolnit póry do hloubky, odstranit komedony, odumřelé buňky a pokožku zjemnit a projasnit. Mecha­nické působení (vytlačování) není příliš vhodné, může pokožku podráždit a poškodit. Příznivější je využití jemných peelingů s  kulatou měkkou složkou, nebo přípravků, které jsou k hlubokému čištění přímo určené.

PŘÍKLAD HLUBOKÉHO ČIŠTĚNÍ Glyco – naneste na dekolt, krk a obličej, lehce rozetřete a nechte chvilku (ideálně 5-7 minut) působit. Pak setřete suchým kosmetickým ubrouskem. Nettoyant Gommant Marin nebo Ger Peel – naneste jeden z peelingů na celou ošetřovanou plochu a jemnými, krouživými pohyby roztí­ rejte. Během aplikace vlhčete vodou. Můžete

KATALOG 2017

nechat chvilku působit. Opláchněte vodou a pokožku osušte. Fibro – tonikum naneste na kosmetický tampon a pokožku dočistěte. Octo – na problematická místa s ucpanými póry nebo komedony vetřete malé množství krému a nechte vstřebat. Pokožku následně ošetřete příslušným krémem.

9


Domácí ošetření

RANNÍ PÉČE Ranní ošetření pleti a příprava na dokonalé nalíčení je příjemnou záležitostí. Z pokožky usnadní odstranit odpadní látky, které se na pleti usadily během noci. Pomůže k oživení a vitalitě, umožní bezproblémové nanesení líčidel a zabezpečí jejich trvanlivost na pleti. Denní krém navíc zabraňuje dehydrataci pleti a případné alergii na líčidla. Denní krémy GERnétic nanášíme včetně očního okolí a rtů.

PŘÍKLAD ZÁKLADNÍ RANNÍ PÉČE Glyco – naneste na dekolt, krk a obličej včetně očního okolí, lehce rozetřete a nechte chvilku (ideálně 5-7 minut) působit. Pak setřete suchým kosmetickým ubrouskem. Fibro – tonikem zvlhčete kosmetický tampon a pokožku dočistěte. Malé množství tonika můžete ještě jednou nanést na pokožku a jemnou efleráží zapracovat. Gel Contour Yeux – malé množství gelu naneste kolem očí, bříšky prstů lehce vklepejte a nechte několik vteřin zaschnout.

10

Denní krém (Tropo, Tropo Plus, Symbiose) – naneste na celou ošetřovanou plochu, chvilku vyčkejte. Krém sjednotí pleť a Vy se můžete nalíčit. Crème GG – aplikujte na závěr ranní péče, nebo jako podklad pod make-up. Naneste lehkým vtíráním rovnoměrně na obličej, krk, popř. i de­kolt. Během dne opakujte aplikaci podle potřeby. Do ošetření můžete zařadit podle potřeby i další specifické přípravky (Mito Spécial+, Ger Lift, Myo Myoso).

KATALOG 2017


Domácí ošetření

VEČERNÍ PÉČE Odstranění všech líčidel a odpadních látek, které se na pleti usadily během dne a aplikace regeneračního krému jsou činnosti večer naprosto nezbytné. V nočních hodinách pak dokáže pokožka i celý organismus mnohem lépe zpracovat výživné látky a pokožce se rychle navrací svěžest.

PŘÍKLAD ZÁKLADNÍ VEČERNÍ PÉČE Glyco – naneste na dekolt, krk a obličej, lehce rozetřete a nechte chvilku (ideálně 5-7 minut) působit. Pak setřete suchým kosmetickým ubrouskem. Fibro – tonikem zvlhčete kosmetický tampon a pokožku dočistěte. Malé množství tonika můžete ještě jednou nanést na pokožku a jemnou efleráží zapracovat.

KATALOG 2017

Synchro – vyvažující regenerační krém naneste v malém množství na celou ošetřovanou plochu. Krém nanášejte včetně očního okolí a rtů. Malé množství vetřete i do ušních lalůčků, popř. i plosek chodidel. Do ošetření můžete zařadit podle potřeby i  další specifické přípravky (Ger Lift, Vasco, Nuclea).

11


Domácí ošetření

PROBLEMATICKÁ PLEŤ Akné je charakterizované zánětem mazových žláz a vlasových folikulů. Nejčastěji postihuje obličej, hrudník, ramena a záda. Proje­vuje se zarudlými až hnisavými místy, po kterých mohou vzniknout jizvy a nepravidelně pigmentovaná pokožka. Problému akné je třeba se věnovat včas, aby nedošlo k nenávratnému poškození pokožky.

ZÁKLADNÍ ZÁSADY PŘI ŘEŠENÍ AKNÉ 99 Pravidelně navštěvujte kosmetický salon, popř. lékaře a o svou pokožku svědomitě pečujte dle jejich pokynů. 99 Rozhodně nedoporučujeme hnisavé projevy a pupínky vymačkávat. Při nešetrném vymačkávání dojde k poškození okolní tkáně. Navíc takovým zásahem zbytečně prodlužujete dobu hojení. 99 Nepoužívejte pleťové vody s alkoholem. Alkohol příliš vysušuje pokožku a následně zvyšuje již tak nadměrnou tvorbu kožního mazu.

PŘÍKLAD ZÁKLADNÍ PÉČE O PROBLEMATICKOU PLEŤ Ošetření provádějte ráno i večer dokud z pokožky neodstraníte všechna zánětlivá místa. Derma – naneste na navlhčenou pokožku dekoltu, krku a obličeje, lehce rozetřete a nechte chvilku (ideálně 5-7 minut) působit. Pak opláchněte teplou vodou a osušte kosmetickým ubrouskem. Sebo Ger – tonikum naneste na kosmetický tampon a pokožku dočistěte. Malé množství tonika můžete ještě jednou nanést na pokožku a  jemnou efleráží zapracovat. Urychlíte tak zklidnění pokožky. Máte-li na pleti větší vrstvu líčidel, stejný postup opakujte ještě jednou.

12

99 Nikdy neaplikujte hrubý peeling, protože infekce by se mohla rozšířit po celém obličeji. 99 Snažte se zvýšit příjem vitamínů, především B komplex. 99 Nepodceňujte zásady správné životosprávy a vylučování. Zařaďte do jídelníčku více ovoce, zeleniny, bílé maso, celozrnné obiloviny, těstoviny. Naopak omezte tučná jídla, uzeniny, tučné mléčné výrobky, sladkosti, bílé pečivo, instantní výrobky a příliš slaná a kořeněná jídla.

Immuno – masku naneste v transparentní vrstvě na celou ošetřovanou plochu a nechte minimálně 20 minut působit. Zbytky masky smyjte vodou, pokožku osušte a tonizujte přípravkem Sebo Ger. Immuno+Synchro (poměr 1:1) – smíchejte jeden díl masky Immuno + jeden díl krému Synchro a vetřete do pleti. Immuno (večer) – tenkou vrstvičku masky naneste pouze lokálně na nejvíce zanícená místa a nechte působit celou noc. K této základní péči můžete podle potřeby přidat i další specifické přípravky (Octo, Crème Spéciale Peaux Mixtes Et Grasses, Nuclea), které pomáhají problém řešit. KATALOG 2017


Domácí ošetření

OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ K partiím vyžadujícím mimořádnou péči patří okolí očí. Pokožka je v těchto místech velmi jemná a tenká a většinou bývá jako první postižena procesem stárnutí. Na předčasné tvorbě vrásek se velkou měrou podílí vnější prostředí. Těžké kovy se usazují na pleti a jejich oxidací dochází ke vzniku volných radikálů, které narušují kolagenová a elastinová vlákna, která zabezpečují pevnost a pružnost pleti. Pleť ochabuje a objevují se první vrásky. Vysoké procento žen trpí i ranními otoky očí, které jsou velmi nepříjemné, často brání perfektnímu nalíčení ženy. Vyzkoušejte specifické ošetření očního okolí, které odstraní otoky a vypne vrásky.

PŘÍKLAD SPECIFICKÉHO OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ Nettoyant Gommant Marin – pomocí lehké masáže naneste na navlhčenou pokožku očních kontur a jemně krouživými pohyby roztírejte. Nechte působit 1-2 minuty. Smyjte vlažnou vodou, pleť osušte. Dejte pozor, aby se přípravek nedostal do oka. Ger Lift – pomocí lehké masáže naneste malé množství krému kolem očí se zaměřením na vrásčité vějířky, nechte dobře vstřebat.

KATALOG 2017

Masque Yeux – naneste ve velmi tenké vrstvě na pokožku očního okolí. Nechte působit 1015 minut. Odstraňte navlhčenými tamponky, tonizujte tonikem Sebo Ger. Gel Contour Yeux – malé množství gelu naneste kolem očí, bříšky prstů lehce vklepejte a nechte několik vteřin zaschnout. Base De Jour Marine (nebo jiný denní krém GERnétic) – naneste malé množství přípravku a nechte dobře vstřebat.

13


Domácí ošetření

ZPEVŇUJÍCÍ PÉČE S přibývajícím věkem ztrácí pokožka svoji pevnost a pružnost. Obličejové kontury povolují, objevují se četnější vrásky, které se stále prohlubují. Obličej působí unaveným dojmem. Pokožka potřebuje zcela specifickou péči, která bojuje proti známkám stárnutí. Do domácí péče je nutné zařadit přípravky s intenzivnějším účinkem, které podpoří buněčnou aktivitu, zvýší tvorbu kolagenu, budou působit hydratačně. Žena by měla zařadit jedenkrát týdně i pravidelnou aplikaci regeneračních masek a specifických sér.

14

PŘÍKLAD ZPEVŇUJÍCÍ RANNÍ PÉČE

PŘÍKLAD ZPEVŇUJÍCÍ VEČERNÍ PÉČE

Glyco – naneste na dekolt, krk a obličej včetně očního okolí, lehce rozetřete a nechte chvilku (ideálně 5-7 minut) působit. Pak setřete suchým kosmetickým ubrouskem. Fibro – tonikem zvlhčete kosmetický tampon a pokožku dočistěte. Malé množství tonika můžete ještě jednou nanést na pokožku a jemnou efleráží zapracovat. Mito Spécial+ – buněčný stimulátor naneste v  dávce 2ml (8-10krát stiskněte pumpičku) a  lehkými kompresními pohyby dobře zapracujte do pokožky. Gel Contour Yeux – malé množství gelu naneste kolem očí, bříšky prstů lehce vklepejte a nechte několik vteřin zaschnout. Myo Myoso – liftingový krém aplikujte na problematické partie, kde se objevují vrásky. V případě zralé a stárnoucí pleti naneste na celou ošetřovanou plochu. Nechte dobře vstřebat. Denní krém (Tropo, Tropo Plus, Symbiose) naneste na celou ošetřovanou plochu, chvilku vyčkejte. Krém sjednotí pleť a Vy se můžete nalíčit. Do ošetření můžete zařadit podle potřeby i další specifické přípravky.

Glyco – naneste na dekolt, krk a obličej, lehce rozetřete a nechte chvilku (ideálně 5-7 minut) působit. Pak setřete suchým kosmetickým ubrouskem. Fibro – tonikem zvlhčete kosmetický tampon a pokožku dočistěte. Malé množství tonika můžete ještě jednou nanést na pokožku a jemnou efleráží zapracovat. Cells Life – reparační sérum nanesete lokálně do nejhlubších vrásek, zapracujte bříšky prstů a  nechte dobře vstřebat. Sérum aplikujte 2-3krát týdně. Ger Lift - zpevňující krém aplikujte na celou ošetřovanou plochu. Nechte dobře vstřebat. Synchro nebo Cytobi – vyvažující regenerační krém Synchro nebo reparační krém Cytobi naneste v malém množství na celou ošetřovanou plochu. Krém nanášejte včetně očního okolí a rtů. Malé množství vetřete i do ušních lalůčků, popř. i plosek chodidel.

KATALOG 2017


Domácí ošetření

FORMOVÁNÍ TĚLA Atraktivní postava je touhou každé ženy. Získejte štíhlou, pevnou a pružnou postavu pomocí kvalitních zeštíhlujících přípravků s ojedinělým komplexem rostlinných výtažků, tzv. buněčným trenérem, který umožňuje cílené zeštíhlení v  problematických partiích. Spalovače tuků usnadňují uvolňování mastných kyselin z  tukových buněk, urychlí jejich transport krví do svalových buněk a tím i následné spalování. Spojíte-li ošetření těla kvalitními produkty se zdravým životním stylem, úspěch Vás dozajista nemine. Věnujte pozornost obvodu pasu. Viscerální tuk (vnitřní tuk), který obaluje vnitřní orgány, omezuje jejich správnou činnost a zhoršuje látkovou výměnu. Navíc produkuje do organismu látky, které ho zatěžují. Jeho nadměrné množství způsobuje zdravotní problémy.

DOPORUČENÍ Obvod pasu u průměrně velkého člověka: 99 do 80 cm – normál 99 81 – 90 cm – je nutné snížit hmotnost, počátek zdravotních potíží 99 91 a více cm – vysoké riziko zdravotních potíží

PŘÍKLAD IDEÁLNÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍ DOMÁCÍ PÉČE Lympho – tonikum aplikujte dlouhými tahy na celé končetiny až k pasu – včetně chodidel. Přípravek umožní drenáž lymfy, odstraní otoky a pocit těžkých nohou, usnadní vstřebávání dalších aktivních látek. Beauté Corps Marin – tělový krém aplikujte na problematické partie s nejvyšší vrstvou tuku.

KATALOG 2017

Aktivní látky urychlí vyprázdnění tukových buněk. Adipo Gasta – naneste malé množství krému na chodidla a na problematické partie. Dobře zapracujte. Důmyslně zpracovaný rostlinný komplex umožní rychlý transport tuků z tukových buněk a jejich spalování. Přípravky aplikujte pravidelně dvakrát denně – ráno a večer, vždy do vstřebání. Věnujete-li se pohybové aktivitě, naneste produkty minimálně 20 minut před cvičením.

TIP: k urychlení procesu zeštíhlení doporučujeme využít doplněk stravy Food Control z řady Natur Diet.

15


Domácí ošetření

PEVNÉ POPRSÍ Péče o poprsí by měla být nedílnou součástí denního ošetření každé ženy. Věk, redukční diety, sluneční záření, antikoncepce, nevyvážená strava jsou faktory ovlivňující pevnost a tvar prsou. Pokožka postupně ztrácí pevnost, pružnost, ochabuje a prsa působí povadlým dojmem. Pokud chce žena zachovat krásné poprsí, je péče o tyto partie naprosto nezbytná.

PŘÍKLAD DOMÁCÍ PÉČE O POPRSÍ Ráno:

Večer:

Seino – tonikum aplikujte lehkou efleráží na celá prsa – do vstřebání. Endo Spécial+ – buněčný stimulátor naneste v dávce 2ml (8-10 stisknutí pumpičky) lehkou efleráží na celá prsa. Nechte dobře vstřebat. Endo Spécial+ aplikujte pouze 2-3krát týdně, nebo podle doporučení kosmetičky. Macro 2000 – zpevňující krém naneste v malém množství na celá prsa a nechte dobře vstřebat.

Seino – tonikum aplikujte lehkou efleráží na celá prsa – do vstřebání. Macro 2000 – zpevňující krém naneste v malém množství na celá prsa a nechte dobře vstřebat. 99 Všechny přípravky aplikujte na pokožku celého poprsí včetně bradavek. 99 Pro urychlení nastoupení účinku doporučujeme přidat k domácí péči ještě salonní kúru. 99 První výsledky zpevnění pocítíte po 2-3 měsících pravidelné péče.

TIP: k urychlení procesu zpevnění a modelace poprsí doporučujeme využít doplněk stravy Bust z řady Natur Diet.

16

KATALOG 2017


Domácí ošetření

CELULITIDA Změna kožního reliéfu, vytváření neestetických dolíčků trápí mnoho žen. S prohlubujícím se problémem může být pokožka i lehce bolestivá a  citlivá na dotek. Je třeba zabezpečit zlepšení lymfatického proudění, aby byly odpadní látky odvedeny z těla a neusazovaly se kolem tukových buněk. Důležitou roli hraje i  pevnost a pružnost pokožky, která zamezí protlačování tukových buněk k povrchu. Pravidelná denní péče o pokožku je proto naprosto nezbytná. Tři základní kroky Vám pomohou celulitidu značně zlepšit nebo zcela odstranit.

PŘÍKLAD IDEÁLNÍ DOMÁCÍ PÉČE PŘI ODSTRAŇOVÁNÍ CELULITIDY Lympho – tonikum aplikujte dlouhými tahy na celé končetiny až k pasu – včetně chodidel. Přípravek umožní drenáž lymfy, odstraní otoky a pocit těžkých nohou, usnadní vstřebávání dalších aktivních látek. Confort Corps Marin – tělový gel aplikujte na problematické partie s nejvyšší vrstvou celulitické masy. Aktivní látky urychlí rozvolnění odpadních látek a jejich odvod.

Vasco Artera – naneste malé množství krému na chodidla a na problematické partie. Dobře zapracujte. V případě hlubšího problému aplikujte na celé končetiny. Důmyslně zpracovaný rostlinný komplex upraví krevní a lymfatický tok, vyplaví odumřelé buňky. Užívejte si každý den se svůdnými křivkami – bez celulitidy! Přípravky aplikujte pravidelně dvakrát denně – ráno a večer, vždy do vstřebání.

TIP: k urychlení procesu odstranění celulitidy doporučujeme využít doplněk stravy Cellu z řady Natur Diet.

KATALOG 2017

17


RANDE NA KRAJI LESA Eva Brixi Pošmournou krajinou Vleče se stín nebe Obloha padá níž A já už nevidím ani sebe V podvečer je jarní rande stále blíž Ornice přespolní mi po kotníky sahá Nedočkavostí jsem už nahá Noc je chladivý obklad Přesto vlahá Na pomoc vyrostla mi pod nohama tráva Země se otvírá Vystupují hosté Láska nás pokouší Růžové pokrmy noste Životní partie ve výškách smrků Sehrána bude až za sto let Nechci být moudrá Nechci zarostlé záhony plet Ano i ne je na vážkách Jenže jaro hromadí se právě v podléškách Utíkám obejmout Co ještě není moje Harfa smrkových větví mi K tomu hraje

18

KATALOG 2017


KAPITOLA II Doporučená péče o pleť PRO ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ

KATALOG 2017

19


Péče o pleť – JARO

JARO – VITALIZACE Probuďte s jarními měsíci i Vaši pleť. Dodejte buňkám energii a výživu získanou z mořských řas. Mořské řasy jsou svým buněčným složením velmi podobné buňce lidské. Proto jsou aktivní látky z řas lidským tělem dobře přijímány, vstřebávány a zužitkovány. Řasy jsou bohaté na vitamíny, minerály, stopové prvky a  aminokyseliny, jsou tedy vynikajícím zdrojem výživných látek pro pokožku. Využijte skvělých přípravků určených k pravidelné péči a Vaše pleť se Vám odvděčí vitalitou, svěžestí a zářivou krásou.

POSTUP VITALIZAČNÍ PÉČE

Nettoyant Gommant Marin – používejte den­ ně, ráno i večer. Jemný čisticí gel s měkkou brusnou složkou, pleť dokonale čistí, zanechá ji extrémně měkkou a jemnou, zároveň doplní buňkám pokožky základní minerální látky. Ger Lift – zpevňující krém, můžete používat, buď lokálně na místa, kde se začínají prohlubovat vrásky, nebo na celou ošetřovanou plochu. Díky peptidovému komplexu získá pokožka dávku energie k rychlejší obnově tvorby kolagenu. Kontury se rychle zpevňují, vrásky se vyhlazují. Masque Marin – vitalizační maska plná energizujících látek pokožku okamžitě oživí, stáhne póry, vyhladí vrásky. Masku můžete aplikovat včetně očního okolí a rtů. Nanášejte 1-2krát týdně.

20

Base De Jour Marine – svěží denní ochranný krém s výtažky z obilných klíčků, mandlovým olejem a komplexem vitamínů a minerálů získaných z mořských řas je zárukou vysoké kvality. Přípravky je možné používat jako ucelenou řadu nebo i jednotlivě podle potřeby. Při pravidelné péči získá pokožka oživený vzhled, pevnost, hebkost a vitalitu. Komfortní ošetření těmito přípravky můžete vyzkoušet i v kosmetických salonech, kde kosmetička přidá ještě další séra a krémy s výtažky z mořských řas.

KATALOG 2017


Péče o pleť – LÉTO

LÉTO – OCHRANA PŘED SLUNEČNÍMI PAPRSKY Slunce je zdrojem života a energie, pozitivní nálady a pohody, ale bohužel pokud nezachováme základní pravidla bezpečného opalování, může mít na lidské tělo i mnoho negativních účinků. Přirozené obranné mechanismy chrání naši pokožku jen do určité míry. Je jen na nás, jak se o svoji kůži postaráme. Dodržováním určitých zásad můžeme negativním účinkům slunce předcházet.

PRAVIDLA BEZPEČNÉHO OPALOVÁNÍ 99 Se sluněním začínejte opatrně – první den u moře rozhodně nezůstávejte na pláži od rána do večera. 99 Nepobývejte na slunci mezi 11-15 hodinou. 99 Podle Vašeho fototypu zvolte odpovídající opalovací přípravek a pravidelně opakujte jeho aplikaci. 99 Nanášejte dostatečnou dávku opalovacího přípravku (6 čajových lžiček na celé tělo),

KATALOG 2017

jinak se snižuje výška ochranného faktoru. 99 Nezapomeňte si namazat uši a nárty. 99 Nevystavujte pokožku obličeje slunečním paprskům, zabráníte tak předčasným vráskám a pigmentovým skvrnám. K udržení dlouhodobému bronzového opá­ lení používejte pravidelně na pokožku celého těla hydratační tělové mléko Lait Corps Douceur – večer po koupeli.

21


Péče o pleť – PODZIM

PODZIM – REGENERACE, PIGMENTY Následky letního slunce jsou na ple­ti v podzimních měsících často jasně pozorova­telné. Jemné vrásky se prohlubují, objevují se pigmentové skvrny. Pokožce je třeba dodat dostatek regeneračních látek, které pomohou obnovit pevnost pokožky a vypnou vrásky.

Doplňte svou domácí péči o buněčný stimulátor Mito Spécial+ nebo reparační a hydra­tační sérum Cells Life. Budete-li mít zájem své pokožce dopřát opravdu maximální péči, sáh­něte po séru Le Concentré Réparateur ze zlaté řady Les Parfaits. Neestetické pigmentové skvrny lze z po­kož­ ky odstranit pravidelným nanášením pří­pravků

22

Sérum Dépigmentant, nebo v případě rozsáhlejších pigmentových ploch rozjasňujícím krémem Crème Éclaircissante. Aktivní látky v přípravcích jsou výhradně rostlinného původu, pokožku nedráždí a výsledky jsou brzy pozorovatelné. Při pravidelné aplikaci se pokožka barevně sjednotí a Vaše pleť bude zářit vitalitou.

KATALOG 2017


Péče o pleť – ZIMA

ZIMA – OCHRANA PŘED DEHYDRATACÍ Péče o pleť v zimním období má svoje zvláštnosti, které by měla každá žena respektovat. Míra ochrany v zimě je závislá na aktuálních klimatických podmínkách, ve kterých se pohybujete. Pobyt na horách, kde je pleť namáhána silnými mrazy, větrem a UV zářením, vyžaduje jinou formu ochrany než běžný pobyt ve městě. Zde je pleť namáhána především smogem a pobytem ve vytopených nebo klimatizovaných místnostech. Pokud pleť není dobře chráněna, mohou prudké přechody ze zimy do tepla prohloubit také problém popraskaných žilek na pleti. Nerespektujeteli tato specifika, může se na pleti v krátké době projevit řada kožních problémů. Pokožka rychle ztrácí správnou hydrataci, pleť se začne šupit, pociťujeme nepříjemné pnutí a pálení, objeví se ekzém. V neposlední řadě se na pleti odrazí i špatná životospráva (přemíra těžkého jídla a snížená tělesná aktivita).

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA PÉČE O POKOŽKU V ZIMNÍCH MĚSÍCÍCH 99 Před pobytem venku ošetřete pokožku polomastným krémem, který zabrání úniku vody z pokožky a ochrání ji před povětrnostními vlivy. 99 Věnujte pozornost citlivé pleti kolem očí, používejte pravidelně ochranný oční gel Gel Contour Yeux. 99 Ve večerních hodinách pokožku dokonale odličte a ošetřete regeneračním nočním krémem. 99 Používejte pravidelně 1krát týdně hydratační masku Hydra Ger s novým složením pro ještě lepší účinky.

KATALOG 2017

99 V případě velmi suché pleti využijte skvělých účinků hydratačního séra Cells Life. 99 Nezapomínejte na rty, neboť jemná pokožka rtů neobsahuje mazové žlázy, a proto se rychle vysušuje. Naneste každé ráno a večer na rty vrstvičku krému Synchro a nechte vstřebat. 99 Ošetřujte pravidelně citlivou pokožku rukou krémem Manno, nezapomínejte nosit rukavice. 99 Dodržujte pitný režim a správnou životosprávu.

23


ANDĚL MEZI MOJE VRÁSKY Eva Brixi Jsou dny Které minu Jsou jiné Plné hříchů měkoučkých jak mech To stýská se mi po lidech Jsou týdny a roky Velké nic Najednou letím na měsíc V náruči mraků V objetí všech těch bezejmenných nezbedných Kteří mi kdysi ubírali smích Já matka, milenka, manželka i vdova Já duše staronová Já buřič prostopášný Já vyznavač vášní Nepouštím se rovnic bezesných Anděl tvůj se vkrádá mezi moje vrásky A čechrá všechny moje lásky Jedna vzpomínka je největší Tu ale paměť dávno neřeší

24

KATALOG 2017


KAPITOLA III Produktové řady kosmetiky GERnétic PÉČE O OBLIČEJ

KATALOG 2017

25


Péče o obličej

ČIŠTĚNÍ A ODLIČOVÁNÍ 99 Glyco 99 Fibro 99 Démaquillant Douceur Čištění a dokonalé odličování pleti je velmi důležité pro správnou funkci kožních buněk a celkový stav pokožky. Umožňuje pokožce v nočních hodinách odpočívat, dobře dýchat a zároveň vstřebávat regenerační látky. Využijte přípravků GERnétic, které poskytnou Vaší pokožce dokonalou péči. Glyco – výživné čisticí mléko na obličej Jemná, osvěžující, odličovací a čisticí emulze dokonale rozpouští líčidla a uvolňuje nečistoty z hloubky pórů. Změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže, odstraňuje odumřelé buňky, výživná složka působí na kvalitnější buněčnou obnovu. Proteiny získané ze syrovátky působí na pokožku zklidňujícím účinkem. Výjimečné složení přípravku přináší pokožce dokonalý komfort, zanechává pokožku měkkou, jasnou a perfektně čistou. Použití: ráno i večer naneste malé množství přípravku na pokožku dekoltu, krku a obličeje, nechte chvilku působit. Zbytky setřete kosmetickým ubrouskem. Doporučená MOC: 780 Kč / 30,00 Eur – 200 ml

Fibro – stimulační pleťové tonikum bez alkoholu Dokonalý doplněk čisticího mléka Glyco. Bohatý komplex bylinných výtažků z lipového květu, heřmánku, ženšenu, vilínu a okurky zabezpečí odstranění posledních pozůstatků make-upu a nečistot. Tonikum upravuje pH pokožky, lehce

26

prokrvuje, přináší pleti regeneraci, vitalitu a svěžest. Použití: zvlhčete tonikem kosmetický tampon a otřete celý obličej. Použití čisticího mléka Glyco a tonika Fibro patří k základním krokům při čištění a odličování. Doporučená MOC: 780 Kč / 30,00 Eur – 200 ml

Démaquillant Douceur – micelární voda Složení micelární čisticí vody umožňuje dokonalé odstranění make-upu i líčidel z pokožky dekoltu, krku i obličeje včetně očního okolí. Je ideální také pro hloubkové čištění pórů. Aktivní látky získané z bylin pročistí póry, zároveň pokožku zklidní a tonizují. Mají regenerační, tónovací a povzbudivý efekt. Micelární voda je vhodná především pro ošetření mladistvé pokožky. Použití: naneste přípravek přímo na pokožku a  nechte chvilku působit. Pak zvlhčete micelární vodou kosmetický tampon a otřete celý obličej. Doporučená MOC: 852 Kč / 32,80 Eur – 200 ml KATALOG 2017


Péče o obličej

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ 99 Ger Peel 99 Nettoyant Gommant Marin 99 Lotion Aux Acides De Fleurs 99 Octo Hloubkové čištění je druhým krokem ke zdravé pleti. Díky dokonalému složení výrobků není nutné používat mechanické čištění. Pokožka se zbaví posledních nečistot, uvolní se komedony a aktivní látky z následně nanášených výrobků mohou proniknout hluboko do pokožky. Ger Peel – peelingový krém na obličej a tělo

Lotion Aux Acides De Fleurs – květinový enzymatický peeling

Obsahuje speciální mikročástice, jejichž aktivní složky pronikají hluboko do pokožky, odstraňují „staré“ odumřelé buňky a aktivují buněčné dýchání. Pleť zůstává jemná, hladká a projasněná. Ger Peel zvyšuje účinnost následně nanášených krémů. Použití: aplikujte 1x týdně, rozetřete lehkými krouživými pohyby a opláchněte vodou. Doporučená MOC: 1 896 Kč / 72,90 Eur – 125 ml

Vyrovnané složení esencí z květů mandlovníku, frézií a lilií urychlí vyloučení odumřelých kožních buněk a pročištění pleti, zajistí lepší hydrataci, regeneraci a revitalizaci. Výsledkem je vláčná, vyhlazená a prosvětlená pleť. Použití: aplikujte 1x týdně (dávku 2ml – 9 stisknutí pumpičky). Doporučená MOC: 862 Kč / 33,20 Eur – 20 ml

Nettoyant Gommant Marin – čisticí gel s výtažky mořských řas Díky obsahu jemných mikročástic proniká až do nejhlubších vrstev pleti, uvolňuje ucpané póry a odstraňuje nečistoty. Dokonale odlíčí, osvěží a tonizuje. Použití: večer naneste na vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu, jemně rozetřete, příp. ještě vlhčete. Pleť opláchněte a osušte. Pro křehkou pleť doporučujeme použít jen 2x týdně. Doporučená MOC: 812 Kč / 31,20 Eur – 200 ml KATALOG 2017

Octo – krém na uvolnění komedonů a ucpaných pórů Krém Octo je bohatý na výtažky z rostlin jako je myrha, lopuch, jitrocel, sléz, tymián. Byl vytvořen pro čištění a ozdravení mastné pleti a ucpaných pórů. Obsahuje olej ze sladkých mandlí, který pleti dodává příjemný pocit a zklidnění. Použití: naneste každé ráno po dokonalém očištění pleti tonikem Sebo Ger nebo Nettoyant Gommant Marin či Derma, lehkou masáží lokálně do míst s komedony. Malé množství Octo lehce vetřete do pokožky, především v oblasti středové linie obličeje. Doporučená MOC: 1 312 Kč / 50,50 Eur – 30 ml

27


Péče o obličej

OCHRANA 99 Tropo 99 Tropo Plus 99 Ger Oxy 99 Symbiose 99 Base De Jour Marine Pokožka je denně namáhána vnějšími klimatickými vlivy, nečistotami které se pohybují v ovzduší a samozřejmě i líčidly, která používáme. Je proto důležité pleť během dne chránit, zamezit jejímu podráždění a dehydrataci. Denní ochranné krémy Vám pomohou uchovat pokožku v dobré kondici.

28

Tropo – denní matující krém pro mastnou pleť

Tropo Plus – denní hydratační krém pro smíšenou a suchou pleť

Lehký, dobře se vstřebávající, matující krém zabezpečí mastné pokožce každodenní ochranu a hydrataci aniž by pleť zatížil mastným povrchem. Sjednotí pokožku, chrání před eventuálním podrážděním vyvolaným některými líčidly. Vitamíny A, E, F, fytostimulátory, výtažky z heřmánku a pšeničných klíčků dodají pleti dostatek energie. Použití: po nanesení všech specifických přípravků naneste malé množství krému na pokožku dekoltu, krku a obličeje včetně očního okolí a nechte dobře vstřebat. Pak aplikujte líčidla. Doporučená MOC: 1 498 Kč / 57,60 Eur – 50 ml

Krém, jehož základ tvoří olej ze sladkých mandlí, sóji a bambuckých oříšků (tzv. bambucké máslo) je zárukou kvalitní ochrany před nepříznivými vnějšími vlivy. Vytváří na pokožce jemný ochranný film, který do pleti uzamyká vlhkost, a tím ji dlouhodobě hydratuje. Chrání pokožku před UV zářením, volnými radikály. Dodává pleti jemnost, vláčnost a pevnost. Použití: po aplikaci všech specifických přípravků naneste malé množství krému na pokožku dekoltu, krku a obličeje včetně očního okolí a nechte dobře vstřebat. Pak aplikujte líčidla. Doporučená MOC: 1 498 Kč / 57,60 Eur – 50 ml

KATALOG 2017


Péče o obličej Ger Oxy – okysličující krém pro všechny typy pleti Aktivní krém podporuje buněčné dýchání a buněčný růst, dodá Vaší pokožce větší množství energie a vitality. Díky bohatému komplexu rostlinných výtažků zpomaluje proces stárnutí a zlepšuje strukturu pokožky. Použití: po aplikaci všech specifických přípravků naneste malé množství krému na pokožku dekoltu, krku a obličeje včetně očního okolí a nechte dobře vstřebat. Pak aplikujte líčidla. Doporučená MOC: 1 552 Kč / 59,70 Eur – 50 ml

TIP: Ger Oxy je účinným přípravkem pro regeneraci pleti kuřáků. Jste-li silný kuřák, aplikujte krém Ger Oxy ještě večer pod noční krém.

Symbiose – výživný denní a noční krém pro suchou pleť Krém polomastné konzistence s regeneračním a ochranným účinkem, plný vitamínů spojuje účinnou ochranu a vyváženou výživu. Vysoce komfortní složení obohacené o důležité vitamíny, aminokyseliny a stopové prvky obnovuje kolagenová a elastinová vlákna, která zajišťují pevnost a pruž-

KATALOG 2017

nost pleti. Extrakty z Měsíčku lékařského a řasy Chlorella pleť zvláční, zjemní a podpoří její zdravý a přirozený půvab. U zralé pletí 35+ volíme Symbiose pouze jako denní krém. Při večerní péči využijte krém Synchro s intenzivnějším regeneračním účinkem. Použití: po aplikaci všech specifických přípravků naneste malé množství krému na pokožku dekoltu, krku a obličeje včetně očního okolí a nechte dobře vstřebat. Pak aplikujte líčidla. Doporučená MOC: 2 068 Kč / 79,50 Eur – 50 ml

DOPORUČUJEME: především jako denní krém v chladnějších ročních obdobích.

Base De Jour Marine – denní hydratační krém s výtažky mořských řas Jemný krém s lehkou vůní moře obsahuje vyvážený koktejl získaný z výtažků mořských řas, fytostimulátorů (pšeničné klíčky, heřmánek), minerálů, stopových prvků a vitamínů. Díky této receptuře se jedná o výjimečný krém, který stimuluje obnovu a  výživu kožních buněk a pleť revitalizuje. Byl vyvinut pro účinnou remineralizaci a vyrovnání struktury Vaší pleti. Použití: po nanesení všech specifických pří­ pravků naneste malé množství krému na po­ kožku dekoltu, krku a obličeje včetně očního okolí a nechte dobře vstřebat. Pak aplikujte líčidla. Doporučená MOC: 1 002 Kč / 38,50 Eur – 30 ml

29


Péče o obličej

VÝŽIVA A REGENERACE 99 Synchro 99 Synchro 2000 99 Cytobi 99 Nuclea

Synchro – vyvažující regenerační krém SYNCHRO je výsledkem dlouholetého vývoje a klinického testování. Jeho vysoká účinnost je daná specifickou biotechnologií, používanou při jeho výrobě. Krém obsahuje aktivní výtažky, které hrají značnou úlohu při obnově fyziologické rovnováhy kůže a zlepšení stavu pokožky. Redukuje a vyhlazuje vrásky, zjemňuje, vypíná, doplňuje potřebné výživné složky do kožních buněk, zpomaluje jejich odvyživování. Rychle zlepšuje celkový stav pleti. Při poranění pokožky podporuje granulaci a epitelizaci tkáně. Klinické studie prokázaly jeho vysokou účinnost při redukci jizev po chirurgickém zákroku nebo po jiném mechanickém či chemickém poškození kůže. Výrazné účinky byly zaznamenány i po ošetření pokožky poškozené popálením, zánětem, striemi. SYNCHRO je přípravek ve službách krásy, ale především zdraví. SYNCHRO má široké možnosti využití při ošetřování obličeje i těla. Slouží k hluboké regeneraci, k potlačení, nebo vyřešení různých kožních problémů, pomáhá zvyšovat celkovou imunitu a obranyschopnost organismu.

Synchro a jeho využití Synchro – noční krém – vyrovnávací regenerační noční krém výrazně mastné konzistence Do domácí péče je vhodný jako první regenerační krém k vyvážení funkcí kůže, doplnění všech základních výživných látek především do epidermis. Doplnění výživných látek zpomaluje odvyživování buněk ve svrchní vrstvě kůže, pokožka si déle zachovává svěží vzhled, jemné vrásky se postupně vyhladí.

30

Použití: po aplikaci všech specifických přípravků naneste každý večer na pokožku dekoltu krku, obličeje včetně ušních lalůčků.

Synchro – krém pro suchou pokožku Díky své konzistenci (základ tvoří ušlechtilé oleje ze sladkých mandlí, Měsíčku zahradního, sóji), vyvažuje hydrolipidový film, zlepšuje soudržnost kožních buněk, zamezuje dehydrataci kůže. Snižuje citlivost pokožky. Použití: po aplikaci všech specifických přípravků naneste každý večer na pokožku dekoltu krku, obKATALOG 2017


Péče o obličej

POZNEJTE LEGENDU MEZI KRÉMY!

KATALOG 2017

31


Péče o obličej ličeje včetně ušních lalůčků. Velmi malé množství naneste i při ranním ošetření pleti a pak aplikuj-

va mnohem méně viditelná. Velmi dobrých výsledků lze dosáhnout při regeneraci zajizvené

te denní krém.

pleti po akné. Použití: nanášíme na jizvu malé množství minimálně 2krát denně.

Synchro – zlepšení stavu atopického ekzému Pokožka při tomto onemocnění má poruchu bariérové funkce kůže. Reaguje mimořádným a neobvyklým způsobem. Kůže je suchá, schází ji schopnost zadržovat vodu, tvoří se drobné trhlinky, kterými snadno pronikají dráždivé látky. Základem léčby je promazávání a zvláčňování kůže. Synchro je ideální krém, který zabezpečí stabilizaci struktury pokožky, chrání kůži před vysýcháním a svěděním. Díky protizánětlivým účinkům pomáhá pokožku zklidňovat. Použití: malé množství krému nanášíme několikrát denně na ložiska ekzému, popř. na celé tělo. Poznámka: U dětí krém zkoušíme 3-5 dnů na malé ploše, pokud ověříme jeho dobrou snášenlivost, můžeme ošetřovat celé tělo.

Synchro – řešení akné

Měsíc před plánovaným zákrokem doporučujeme aplikovat krém Synchro na partie, kde bude pokožka narušena. Kůže se bude lépe, rychleji a kvalitněji hojit.

Synchro – lupénka Projevy lupénky na kůži jsou velmi nepříjemné. Doporučujeme problematické partie, kde dochází k šupení, ošetřovat 2-3krát denně malým množstvím krému Synchro. Problém se postupně zmenší, pokožka se nebude šupit. Poznámka: v počátku se může zdát, že krém má spíš negativní účinek. Je to přechodná fáze, která postupně ustoupí.

Spolu s maskou Immuno tvoří krém Synchro základ při odstraňování zánětlivých procesů. Vytvořením směsi Immuno+Synchro (v poměru 1:1) zamezíme vytváření jizev. Intenzivní protizánětlivý, zklidňující a regenerační charak­ter této směsi pomáhá rychle odstraňovat problémy. Použití: po důkladném očištění pokožky a aplikaci všech specifických přípravků naneste ráno a večer směs v malém množství na celý obličej, popř. dekolt i krk.

Synchro – snížení přecitlivělosti pokožky

Synchro – jizvy, strie

Nepříjemné reakce na první jarní sluníčko lze omezit pravidelnou aplikací krému Synchro na problematické partie už koncem měsíce ledna. Díky zvýšení obranyschopnosti kůže, nebude pokožka reagovat svědivým zarudnutím a výsevem puchýřků. Doporučená MOC: 1 536 Kč / 56,90 Eur – 30 ml 1 998 Kč / 74,00 Eur – 50 ml

Aktivní látky obsažené v produktu podporují a zkvalitňují granulaci a epitelizaci na poškozené pokožce. Krém doplňuje výživné látky do buněk, které zlepšují jejich funkci, podporují tvorbu kolagenu a elastinu, urychlují novotvorbu cévní sítě, zabezpečují vláčnost poškozené kůži. Při pravidelném používání je výsledná jiz-

32

Synchro – plastické operace a invazivní kosmetické zásahy

Pravidelná denní aplikace malého množství krému Synchro postupně tyto neadekvátní reakce sníží.

Synchro – periorální dermatitida Aplikujte Synchro pravidelně dvakrát denně. S nanášením začněte v klidovém stádiu onemocnění. Postupně se zvyšuje obranyschopnost pokožky a projevy onemocnění nejsou tak časté.

Synchro – potlačení solární dermatitidy

KATALOG 2017


Péče o obličej Synchro 2000 – regenerační a výživný krém s lehčí konzistencí Složením jemnější a méně mastný než krém Synchro. Jeho přísady a  aktivní lát­ky jsou stejné jako u krému Synchro a  činí z něj excelentní zvláčňující krém pro všechny typy pleti. Použití: po aplikaci všech specifických přípravků naneste malé množství krému na dekolt, krk i obličej a nechte dobře vstřebat. Krém aplikujte včetně očního okolí. Doporučená MOC: 1 998 Kč / 76,80 Eur – 50 ml

Cytobi – revitalizační noční krém Sofistikovaná kombinace ušlechtilých olejů ze sladkých mandlí, sóji, oliv, Měsíčku lékařského, třezalky a mořské řasy Chlorella je zárukou kvalitní výživy a regenerace. Přírodní výtažek z kvasnic je zdrojem vyváženého komplexu minerálů a vitamínů, oligopeptidy aktivují funkci fibroblastů k produkci kolagenu, magnesium zabraňuje infekci pokožky. Tento krém je doko­nalým přípravkem pro ošetření zralé a stárnoucí pokožky. Hydratuje a mineralizuje, dodává aktiv­ní výživu kožním buňkám, zpevňuje pleť a vypíná vrásky, omlazuje. Hluboké i nejjemnější vrásky se přirozeně vyplňují a vyhlazují. Cytobi navrací pleti opět mladistvé kontury, vitalitu a svěžest.

KATALOG 2017

Použití: aplikujte lehkým vklepáním do celé ošetřované plochy jako tečku za celou večerní péčí. Doporučená MOC: 2 906 Kč / 111,80 Eur – 30 ml 4 378 Kč / 168,40 Eur – 50 ml

Nuclea – revitalizační a zklidňující krém Vdechněte své pleti nový život! Aktivujte radikální obnovu pleťové struktury, zastavte stárnutí jediným dotekem. Krém Nuclea ukrývá jedinečnou kombinaci proteinů, peptidů a ušlechtilých olejů. Má hluboké regenerační a hojivé účinky, významně obnovuje strukturu a pevnost pleti a znovu formuje mladistvé obličejové kontury. Umožňuje lepší pigmentaci depigmentovaných míst. Krém Nuclea je vhodný pro zralé typy pleti se sklonem k vráskám, dehydrataci a demineralizaci. Použití: naneste večer po aplikaci všech specifických přípravků v malém množství na celou ošetřovanou plochu, lehce vmasírujte především na obtížně se regenerující místa (hluboké vrásky, jizvy). Krém Nuclea můžete aplikovat i ráno pod denní krém. Zajistíte tak hlubokou regeneraci pleti i během dne. Doporučená MOC: 1 696 Kč / 65,20 Eur – 30 ml 2 988 Kč / 114,90 Eur – 50 ml

TIP: Nuclea přichází na pomoc také pleti s jizvami po akné, pleti poškozené sluněním, po spáleninách, pleti s vitiligem, ekzémem, při lupénce, striích a jizvách.

33


Péče o obličej

NOVINKY, KTERÉ SI ZAMILUJETE

34

KATALOG 2017


Péče o obličej

VYPNUTÍ (LIFTING) 99 Lift Crème 99 Myo Myoso 99 Ger Lift 99 Mito Spécial+ Lift Crème – liftingový krém na kontury očního okolí, rty a krk Lift Crème je přípravkem pro péči o krásné oční okolí, rty a krk. Účinkuje zejména na těžko vyhladitelné vrásky a bojuje proti přirozenému ochabování očního víčka. Obsahuje aktivní molekuly ze stromu s názvem Albízie růžová spolu s důmyslně nadávkovaným koktejlem z proteinů, organického křemíku a esenciálních aminokyselin. Použití: ráno a večer na závěr ošetření aplikujte malé množství do pokožky obličeje a krku s důrazem na oční okolí, víčka a okolí rtů. Díky tomuto luxusnímu krému budete vypadat stále mladě. Doporučená MOC: 1 786 Kč / 68,70 Eur – 40 ml

NOVI

NKA

Klenot mezi anti-ageingovými krémy

V nezávislé laboratoři ve Francii testo­ valo v průběhu 21 dnů krém Lift Crème 12 žen, potvrdily, že: 99 vrásky a jemné linky kolem očí mizí (100 %) 99 vyhlazení vrásek v okolí rtů (100 %) 99 pokožka na krku je pevnější (100 %) 99 váčky pod očima mizí (100 %) 99 pleť je hladší (100 %) 99 kontury očí jsou rozjasněné (100 %)

KATALOG 2017

35


Péče o obličej Myo Myoso – intenzivní vyhlazující krém Každé ráno se probouzí také Vaše pleť. Stejně jako Vy potřebuje i ona pořádnou dávku vzpruhy. Avokádový olej a rozpustný kolagen zvyšují elasticitu pleti a napomáhají regenerovat pleťové buňky. Vitamíny a aminokyseliny působí na vnitřní metabolismus pleti, napínají nejjemnější svaly upnuté do pokožky. Liftingový efekt je patrný již po první aplikaci. Každodenní péče zaručí trvalý efekt. Použití: každé ráno aplikujte malé množství na problematické partie očního okolí a okolí úst. U zralé pleti nanášejte na celý obličej, krk a dekolt. Nechte několik vteřin vstřebávat a pak doplňte denním krémem. Doporučená MOC: 1 672 Kč / 64,30 Eur – 30 ml 2 164 Kč / 83,20 Eur – 50 ml

Ger Lift – krém se zpevňujícím účinkem Zpevňující krém Ger Lift obsahuje cenné výtažky z mořských řas (Spirulina, Chlorella), získané z  ekologicky certifikovaných oblastí. Díky liposomům pronikají spolu s vitamíny, stopovými prvky a aminokyselinami hluboko do pokožky a stimulují zde tvorbu kolagenu a elastinu, podporují buněčnou aktivitu. Komplex peptidů stimuluje unavený metabolismus a  přiná-

36

ší pokožce větší množství energie. Avokádový olej zvláčňuje pleť. Každá žena ocení i příjemnou a jemnou vůni produktu. Použití: nanášejte ráno a večer v malém množství na celý obličej, krk i dekolt. Doplňte denním nebo nočním krémem. Doporučená MOC: 1 748 Kč / 67,20 Eur – 30 ml

Mito Spécial+ – buněčný stimulátor Sérum obsahuje přírodní antiradikálový, anti­oxidační a peptidový komplex, který aktivuje syntézu kolagenu, a přináší tak pleti mnohem vyšší pevnost a obnovení mladistvých kontur. Anti-ageingový efekt oživuje unavenou pleť a zcela evidentně redukuje jednotlivé vrásky v  jejich hloubce i šíři. Pokožka působí mnohem živějším a mladším dojmem. Použití: naneste 2-3krát týdně na očištěnou pleť dávku 2ml (8-10krát stiskneme pumpičku). Nechte dobře vstřebat. Doplňte denním nebo nočním krémem. Doporučená MOC: 1 596 Kč / 61,40 Eur – 20 ml

TIP NA RYCHLOU LIFTINGOVOU KÚRU: Po vklepání stimulátoru Mito Spécial+ na očištěnou pokožku naneste masku Immuno, nechte působit 15- 20 min, opláchněte vodou, pokožku osušte, vetřete malé množství krému Myo Myoso, zakončete aplikací denního krému. Pleť bude dokonale připravena na nalíčení.

KATALOG 2017


Péče o obličej

ZÁVĚREČNÁ PÉČE 99 Crème GG

NOVI

NKA

Na závěr kosmetického ošetření anebo jako poslední krok ranní péče o pleť využijte rozjasňující krém s optickou korekcí.

CRÈME GG – rozjasňující krém s optickou korekcí

Génération GERnétic Představujeme Vám dokonalý tónovací krém, který si zamilujete hned po prvním použití. Crème GG od kosmetiky GERnétic stírá hranice mezi péčí o pleť a líčením. Je výsledkem intenzivních studií expertů laboratoří GERnétic.

Výborně se roztírá, jemné zbarvení se přizpůsobí všem pigmentovým profilům a dodá pokožce zcela přirozený vzhled. Jemná parfemace činí z krému přípravek, který ocení i ta nejnáročnější žena. Praktické balení v tubě 30 ml je ideální do každé kosmetické taštičky. Dermatologicky testováno. Použití: krém se používá v závěru ranní péče o pleť nebo jako podklad pod make-up. Naneste lehkým vtíráním rovnoměrně na obličej, krk, popř. i dekolt. Během dne opakujte aplikaci podle potřeby. Doporučená MOC: 986 Kč / 37,90 Eur – 30 ml

99 Působí bezprostředně po aplikaci, pleť okamžitě sjednotí a vyváží. 99 Obsahuje mikrokapsle, které při rozetření krému uvolní na pokožku barevné mikropigmenty a rozjasňující látky, díky nimž dochází k optické korekci vzhledu pleti. 99 Účinné výtažky zabraňují únavě pokožky. 99 Stimulátory buněčného růstu podporují správné fyziologické funkce. 99 UV faktor ochraňuje pokožku před slunečními paprsky. 99 Matující kuličky bez silikonu doladí celkový efekt. Pleť tak na dotek působí hedvábným a napudrovaným dojmem.

KATALOG 2017

37


Péče o obličej

HYDRATACE 99 Hydra Ger 99 Cells Life Hydratace, jedna ze základních součástí péče o pleť, je pro pokožku stejně důležitá jako čištění a regenerace. Na obsahu vody v pokožce a ve svrchní části kůže závisí celkový vzhled pokožky. Přesušená pleť je drsná, bez jasu, povrch vykazuje větší množství vrásek. Klinickými testy bylo zjištěno, že nedostatek vody v kůži je jedním z faktorů předčasného stárnutí pokožky. Dopřejte Vaší pokožce kvalitní péči hydratačními přípravky. Hydra Ger – zklidňující hydratační maska na obličej NOVÉ SLOŽENÍ LEPŠÍ ÚČINKY Pečujte o svou pleť hydratační maskou Hydra Ger, vytvořenou pro optimální zabezpečení hydratace a zdraví Vaší pleti. Hydra Ger podporuje regeneraci buněk pokožky a zajišťuje dobrou hydrataci povrchové vrstvy kůže. Stimuluje a reguluje buněčný metabolismus, posiluje imunizační činnost a má protizánětlivý účinek. Zklidňuje podrážděnou pokožku, zjemňuje, vyhlazuje a  osvěžuje pleť. Aktivní hydratační složka je zabudována v liposomech a má proto schopnost pronikat do hlubokých vrstev kůže. Výsledkem péče je přirozená vláčnost a jemnost pleti. Použití: aplikujte jedenkrát týdně v transparentní vrstvě a nechte působit 10-20 minut. V případě silně vysušené pleti doporučujeme častější aplikaci. Doporučená MOC: 1 288 Kč / 49,50 Eur – 50 ml TIP: Nezapomeňte masku přidat ke svému vybavení na horách, u moře nebo při práci v klimatizovaných prostorách.

38

Cells Life – hydratační a liftingové sérum Objevte pro svou pleť omlazující péči Cells Life pro luxusní regeneraci a zpevnění. Reparační sérum Cells Life má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, zvětšuje objem pleti, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku. Působením séra jsou vrásky méně hluboké, pokožka se zpevňuje, kontury obličeje se vrací do své původní podoby. Výsledek je patrný velmi brzy. Pleti se rychle vrací vitalita a pevnost. Použití: naneste několik kapek na pokožku dekoltu, krku i obličeje na závěr večerní péče o pleť. Aplikujte ve 14 denních kúrách, vždy po třech měsících. U velmi zralé pleti aplikujte denně. Lze nanášet i lokálně v místech s nejvíce hlubokými vráskami. Doporučená MOC: 3 488 Kč / 134,20 Eur – 15 ml TIP: Doporučujeme také na vrásky kolem očí, ošetření jizev a strií.

DARUJTE luxusní přípravek s elegantním designem. KATALOG 2017


Péče o obličej

PÉČE O OČNÍ OKOLÍ 99 Gel Contour Yeux 99 Masque Yeux Křehká pleť očních partií vyžaduje mimořádnou ochranu a péči. Speciální produkty GERnétic den po dni efektně bojují proti známkám času, ochraňují mladistvý vzhled Vašich očí a tedy i Vaši krásu.

Gel Contour Yeux – ochranný a liftingový gel na oční okolí

Masque Yeux – oční maska proti otokům a vráskám

Jemný, průhledný gel je určený pro ošetření partií očního okolí a krku. Přináší citlivé pleti okamžité oživení a odstranění únavy, stimuluje a podporuje buněčný metabolismus, hydratuje, lehce vypíná jemnou pokožku a zamezuje otokům. Po jeho aplikaci se oční okolí projasní a rozzáří. Použití: ráno vklepejte malé množství gelu do očištěné pokožky očního okolí, krku a kolem úst. Nechte vstřebat, naneste denní krém. Doporučená MOC: 1 412 Kč / 54,30 Eur – 25 ml

Krémová maska odstraňuje otoky, zmírňuje tmavé kruhy pod očima, má uvolňující, liftingové a celkově zklidňující účinky. Výtažky z artyčoku a heřmánku mají detoxikační a hojivý účinek, pomáhají při řešení ekzémů. Při pravidelném používání vypne jemné vrásky a přináší pokožce uvolnění a oživení. Použití: aplikujte 2x týdně večer, příp. též ráno ve velmi malém množství. Večer: jemně vklepejte do vstřebání, naneste noční krém. Ráno: jemně vklepejte, nechte působit 3-10 minut, opláchněte, naneste denní krém. Doporučená MOC: 1 038 Kč / 39,90 Eur – 30 ml

V nezávislé laboratoři ve Francii testo­ valo v průběhu 21 dnů oční gel GEL CONTOUR YEUX 12 žen, potvrdily, že: 99 oční linie jsou vyhlazené a zpevněné (100 %) 99 pohled je omlazený (100 %)

TIP: Vyzkoušejte projasňující a zpevňující

99 pohled je svěžejší (100 %)

účinky masky Masque Yeux také na celém

99 jemné vrásky jsou vyhlazené (58 %)

obličeji, krku a dekoltu. Díky drenážnímu

99 oční linie jsou odlehčené (100 %)

efektu se pokožka zbaví odpadních látek

99 váčky pod očima jsou zmenšené (67 %)

a bude působit mnohem mladším dojmem.

99 propůjčuje pohledu jas (92 %) 99 zanechává příjemný pocit (100 %) KATALOG 2017

39


Péče o obličej

AKNETICKÁ PLEŤ 99 Derma 99 Sebo Ger 99 Immuno 99 Synchro Nadměrná tvorba kožního mazu a nedostatečné odstraňování odumřelých buněk je příčinou ucpávání pórů a tvorby komedonů. Speciální produkty GERnétic jsou vytvořeny tak, aby hloubkově pročistily pokožku, uvolnily mazová ústí, zároveň regulovaly tvorbu kožního mazu, dezinfikovaly a zamezily tak výskytu nežádoucích projevů na pleti. V případě již stávajícího akné působí proti zánětům, pokožku zklidňují a vyvažují její funkce. Působí preventivně proti vzniku jizviček a hyperpigmentací.

40

Derma – tekuté mýdlo na problematickou pleť

Sebo Ger – čisticí, zklidňující tonikum pro citlivou pleť

Přípravek je určen pro šetrné čištění všech druhů problematické pleti (aknetické, nadměrně se mastící). Má účinný pročišťující a dezinfekční efekt. Reguluje tvrobu kožního mazu a zamezuje vzniku zánětlivých projevů na pleti. Zaručuje okamžitý účinek, uvolňuje, osvěžuje. Použití: ráno a večer naneste na navlhčenou pokožku obličeje, krku a dekoltu, příp. i zad. Lehce rozmývejte a nechte chvilku působit. Opláchněte teplou vodou a pokožku osušte. Doporučená MOC: 822 Kč / 31,60 Eur – 200 ml

Jemná tonizační voda je určená k ošetření mastné pleti nebo pleti s komedony, rozšířenými póry, aknetickými projevy. Neobsahuje alkohol, nevyvolává nadměrné odmaštění kůže. Přináší pokožce příjemné uvolnění a osvěžení, má protizánětlivé účinky. Použití tonika Sebo Ger doporučujeme také na citlivou a podrážděnou pleť k jejímu zklidnění a vyvážení. Použití: zvlhčete tonikem kosmetický tampon a  setřete pokožku dekoltu, krku a obličeje. Nechte dobře vstřebat. Doporučená MOC: 916 Kč / 35,20 Eur – 200 ml

KATALOG 2017


Péče o obličej

Immuno – regenerační a protizánětlivá maska

Synchro – regenerační a výživný noční krém

Výjimečný produkt Immuno je nezastupitelný při odstraňování zánětlivých procesů. Má intenzivní čisticí, zklidňující a protizánětlivé účinky. Podporuje obnovu a regeneraci kožních buněk, upravuje pH pokožky. Při pravidelné aplikaci zamezuje množení bakterií způsobujících záněty. Pokožka se zklidňuje a problém akné ustupuje. Vzhledem k hlubokému regeneračnímu účinku masky Immuno lze masku využít i na regeneraci zralé pleti. Použití: naneste transparentní vrstvu masky na ošetřovanou plochu a nechte 20 minut působit. Smyjte vodou, osušte a tonizujte pleť tonikem Sebo Ger. Ošetřete směsí Immuno+Synchro (poměr 1:1). Doporučená MOC: 1 022 Kč / 39,30 Eur – 30 ml 1 502 Kč / 57,80 Eur – 50 ml

Spolu s maskou Immuno tvoří krém Synchro základ při odstraňování zánětlivých procesů. Vytvořením směsi Immuno+Synchro (v poměru 1:1) zamezíte vytváření jizev. Intenzivní protizánětlivý, zklidňující a regenerační charakter této směsi pomáhá rychle odstraňovat problémy. Použití: po aplikaci všech specifických přípravků naneste směs Immuno+Synchro v malém množství na celý obličej, popř. dekolt i krk. Doporučujeme nanášet ráno a večer. Doporučená MOC: 1 536 Kč / 56,90 Eur – 30 ml 1 998 Kč / 74,00 Eur – 50 ml

TIP: Naneste po večerním ošetření lokálně vrstvičku masky Immuno na největší záněty a nechte působit do rána. Urychlíte hojení.

KATALOG 2017

41


Péče o obličej

CITLIVÁ PLEŤ 99 Vasco 99 Synchro 99 Nuclea 99 Cytobi Při péči o citlivou pleť je důležité zachovávat určitá pravidla, která zabezpečí vyvážení pokožky, zvýší její obranyschopnost a odolnost. Společné působení krému Vasco a Synchro jsou zárukou optimálního výsledku.

Vasco – speciální krém na křehké kapiláry Lehounká textura krému a rychlé účinky Vás okouzlí. Krém Vasco přináší řešení pro citlivou (velmi citlivou pleť se sklonem k tvorbě žilek). Zabezpečuje rovnoměrné prokrvení pleti, spolu s krémem Synchro dodává chybějící látky cévním stěnám a posiluje jemné kapiláry. Žilky postupně světlají a dále se nerozšiřují. Mandlový olej a extrakty ze šalvěje pleť dezinfikují, hojí a zjemňují. Pleť zůstává barevně vyrovnaná, projasněná, klidná a svěží. Použití: aplikujte večer pod noční krém Synchro, v případě hlubšího problému s rozšířenými žilkami můžeme nanést i ráno pod denní krém. Doporučená MOC: 1 376 Kč / 52,90 Eur – 30 ml 1 952 Kč / 75,10 Eur – 50 ml

42

V nezávislé laboratoři ve Francii testo­ valo testovalo v průběhu 21 dnů krém VASCO 12 žen, potvrdily, že: 99 poskytuje okamžitý zklidňující účinek (84 %) 99 chrání pokožku (92 %) 99 zanechává zářivou pokožku (72 %) 99 zjemňuje pokožku (92 %) 99 zklidňuje pokožku (90 %) 99 tiší nepříjemný pocit (90 %) 99 pokožka je méně náchylná k podráždění (90 %)

Synchro – regenerační a výživný noční krém Díky své konzistenci a účinkům (základ tvoří ušlechtilé oleje ze sladkých mandlí, Měsíčku zahradního, sóji), vyvažuje hydrolipidový film, zlepšuje soudržnost kožních buněk, zamezuje dehydrataci kůže a snižuje citlivost pokožky. Použití: aplikujte každý večer po vstřebání krému Vasco na pokožku dekoltu krku, obličeje. Doporučená MOC: 1 536 Kč / 56,90 Eur – 30 ml 1 998 Kč / 74,00 Eur – 50 ml KATALOG 2017


Péče o obličej

Nuclea – revitalizační a zklidňující krém pro zralou a stárnoucí pleť

Cytobi – revitalizační krém na zralou a stárnoucí pokožku

Regenerační krém velmi lehké konzistence má hluboké zklidňující, regenerační a hojivé účinky, významně obnovuje strukturu a pevnost pleti a znovu formuje mladistvé obličejové kontury. Výtažky z Měsíčku zahradního, třezalky a mandlový olej přináší pleti hebkost. Peptidový komplex pak energii. Krém Nuclea je vhodný pro citlivé typy pleti, které rychle reagují na podráždění. Použití: naneste večer v malém množství na ošetřovanou plochu, lehkou efleráží zapracujte především na citlivá a obtížně se regenerující místa (hluboké vrásky, jizvy). Po vstřebání aplikujte noční krém Cytobi. Krém Nuclea můžete aplikovat i ráno pod denní krém. Zajistíte tak hlubokou regeneraci pleti i během dne. Krém je vhodný především pro zralou a stárnoucí pokožku, ale lze ho využít i při nutnosti intenzivní regenerace v mladším věku (akné). Doporučená MOC: 1 696 Kč / 65,20 Eur – 30 ml 2 988 Kč / 114,90 Eur – 50 ml

Noční krém výrazně mastné textury je dokonalým přípravkem pro ošetření zralé a stárnoucí pokožky. Ušlechtilé oleje z oliv, sladkých mandlí, měsíčku, sóji zabezpečí dokonalou regeneraci. Podporuje hydrataci a dodává optimální výživu včetně celé škály důležitých aminokyselin. Přípravek obnovuje kožní ochranný lipidový film, zamezuje pronikání dráždivých látek do hlubších vrstev pokožky. Je dobrým pomocníkem pro zlepšení stavu ekzémů. Cytobi navrací pleti opět mladistvé kontury, vitalitu a svěžest. Použití: večer, po nanesení všech speciálních přípravků, aplikujte lehkým vklepáním do celé ošetřované plochy. Doporučená MOC: 2 906 Kč / 111,80 Eur – 30 ml 4 378 Kč / 168,40 Eur – 50 ml

KATALOG 2017

43


Péče o obličej

MLADISTVÁ PLEŤ DO 25 LET 99 Démaquillant Douceur 99 Peaux Jeunes Pravidelná péče o pokožku nezávisí na věku. I mladá pleť vyžaduje péči, která ochrání pokožku před prvními kožními nedokonalostmi a zajišťuje prevenci proti poškození pokožky časem.

Démaquillant Douceur – micelární voda Micelární čisticí voda umožňuje dokonalé odstranění make-upu, líčidel i nečistot. Je ideální pro hloubkové čištění pórů. Rostlinné výtažky z vilínu, ženšenu, lípy, heřmánku a okurky zároveň pokožku zklidní, osvěží a tonizují. Důmyslné složení pleťové vody Démaquillant Douceur dodá pleti pocit komfortu a svěžesti. Použití: naneste na kosmetický tampon a pokožku otřeV nezávislé laboratoři ve Francii testo­ valo v průběhu 21 dnů micelární vodu Démaquillant Douceur 11 žen, potvrdily, že: 99 jemně odstraňuje make-up (100 %) 99 perfektně odstraňuje make-up (91 %) 99 zanechává příjemný pocit (100 %) 99 zanechává pocit svěžesti (100 %) 99 nezpůsobuje napětí pokožky (100 %)

te. V případě většího množství make-upu naneste micelární vodu přímo na pokožku, nechte chvilku působit, pak setřete kosmetickým tamponem navlhčeným micelární vodou. Doporučená MOC: 852 Kč / 32,80 Eur – 200 ml

Peaux Jeunes – krém na ošetření mladistvé smíšené a mastné pleti Krém velmi lehké konzistence byl vyvinut speciálně pro obnovení rovnováhy pH, regulaci tvorby kožního mazu, hojení a zjemnění mladistvé pleti. Díky aktivním látkám získaných z myrhy, kořene lopuchu, tymiánu, jitrocele a potočnice chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí a ošetřuje první pleťové nedostatečnosti. Dokonalá textura nezanechává žádné stopy. Použití: přípravek nanášejte ráno i večer na celý obličej, zvláště pak na místa s pleťovými nedostatky. Vyčkejte do úplného vstřebání. Doporučená MOC: 898 Kč / 34,50 Eur – 50 ml

99 pleť je hebká (67 %)

44

KATALOG 2017


Péče o obličej

NADMĚRNÁ TVORBA KOŽNÍHO MAZU 99 Crème Spéciale Peaux Mixtes Et Grasses 99 Octo Nadměrná produkce kožního mazu obtěžuje nepříjemným leskem na pokožce, vede k ucpávání pórů a tvorbě komedonů. Postupně může vést až k zánětlivým procesům na pokožce, proto je nutné pleti věnovat specifickou péči. Pravidelné čištění pokožky ráno a večer doplníme aplikací přípravků, které vedou ke snížení tvorby kožního mazu, uvolní mazová ústí a pokožku pročistí do hloubky.

Crème Spéciale Peaux Mixtes Et Grasses – speciální krém pro mastnou a smíšenou pleť Lehounký, zklidňující krém obsahuje výtažky z myrhy, břečťanu, slézu, jitrocele a lopuchu. Ideální kompozice bylin spolu s L-kyselinou mléčnou a aktivním extraktem z Lactobacillus Casei uvolňuje komedony („tmavé tečky“), reguluje a vyrovnává tvorbu kožního mazu a podporuje přirozené funkce pokožky. Působí výrazně antisepticky a hojivě, matuje pokožku a  působí preventivně proti zánětům. Použití: krém nanášejte v malém množství ráno a večer pod denní nebo noční krém. Doporučená MOC: 889 Kč / 34,20 Eur – 30 ml 1 198 Kč / 46,10 Eur – 50 ml

Octo – krém na uvolnění komedonů a ucpaných pórů Účinně uvolňuje komedony, odstraňuje nečistoty a zároveň minimalizuje rozšířené póry. Dokonale pročišťuje pokožku do hloubky pórů a není proto nutné póry čistit mechanicky a zbytečně tak dráždit pleť. Bylinné výtažky z mateřídoušky a slézu zajišťují adstringentní účinky, pokožka je jemná a hebká. Použití: nanášejte lokálně na komedony nebo ucpané póry. Malé množství krému aplikujte pod denní nebo noční krém. Kvůli vystoupení nečistot na povrch může dojít k přechodnému zhoršení pleti, které rychle vymizí. Doporučená MOC: 1 312 Kč / 50,50 Eur – 30 ml

TIP: Volíme jako denní krém pro mladou mastící se pleť.

KATALOG 2017

45


Péče o obličej

PIGMENTOVÉ SKVRNY 99 Crème Éclaircissante 99 Sérum Dépigmentant Existuje mnoho faktorů, které jsou příčinou nepravidelného rozložení pigmentů, které pak vytváří na pokožce nepěkné tmavé skvrny. Nejčastější příčinou je užívání hormonální antikoncepce, některých léků, nadměrné slunění a nedostatečná aplikace opalovacích přípravků, těhotenství (kůže je velmi citlivá na sluneční paprsky), přirozené stárnutí kůže. Každá žena touží po vyvážené krásné pokožce. Řada projasňujících přípravků GERnétic splní zcela jistě Vaše očekávání. Přejete-li si projasnit pokožku, zbavit se nevzhledných pigmentových skvrn a ploch vzniklých neopatrným opalováním nebo jinými vlivy, využijte 100% přírodních projasňujících přípravků řady Skin Clair.

Crème Éclaircissante – zesvětlující krém Aktivní složky tohoto produktu brzdí produkci (melanogenezi) kožních pigmentů. Pokožku barevně vyvažují a sjednocují. Pleť postupně získává jednotný barevný tón. Crème Éclaircissante působí zároveň intenzivním antiradikálovým účinkem a má vynikající hydratační schopnost. Použití ráno: aplikujte na dokonale očištěnou pokožku na dekolt, krk i obličej, nechte dobře vstřebat. Pak naneste denní krém nebo ochranný krém Melano 15 (SPF 15). Použití večer: přípravek můžete použít i jako noční krém. Aplikujte na dokonale očištěnou pokožku dekoltu, krku a obličeje. Doporučená MOC: 1 524 Kč / 58,60 Eur – 50 ml TIP: Máte-li s tvorbou nepravidelné pig­ men­tace vážný problém, začněte Crème Éclaircissante používat již v časných jar­ních měsících. Zabráníte tak vzniku pigmentových skvrn během jara a léta.

46

Sérum Dépigmentant – depigmentační sérum na rostlinné bázi Přípravek je určený k odbourávání jednotlivých pigmentových skvrn. Účinné látky působí lehkým slupujícím efektem, odbourávají silně pigmentované buňky, zpomalují tvorbu dalších pigmentů a působí na útlum melanocytů. Při aplikaci přípravku dochází k zjemnění pokožky a zamezení dehydratace. Použití: aplikujte maximálně dvakrát denně na tmavě zabarvené skvrny. Důkladně očistěte pleť, zamiřte otvor tuby na skvrnu a naneste velmi malé množství (nesmí stékat) koncentrátu na skvrnu, nechte vstřebat. Následně naneste denní nebo noční krém. Přípravky Sérum Dépigmentant a Crème Éclaircissante lze spolu kombinovat. Sérum aplikujeme lokálně na nejvíce pigmentované plochy a po jeho zaschnutí naneseme na celý obličej Crème Éclaircissante. Doporučená MOC: 1 796 Kč / 69,10 Eur – 25 ml KATALOG 2017


Péče o obličej

MASKY 99 Argini 99 Hydra Ger 99 Immuno 99 Masque Marin Aplikace obličejových masek přináší pokožce aktivní látky a vedou k okamžitému oživení, zjemnění a vypnutí pokožky. Zároveň zásobují kožní buňky potřebnými výživnými látkami, které zlepší buněčné funkce. Jejich používání, alespoň jednou týdně, by se mělo stát pravidelnou součástí kosmetické péče každé ženy.

Argini – regenerační, protizánětlivá a čisticí maska

Hydra Ger – zklidňující hydratační maska

Jemná, chladivá maska, jejíž základ tvoří olej ze sladkých mandlí čistí, zjemňuje a zklidňuje pokožku, působí protizánětlivě. Adstringentní účinky vyrovnávají kožní reliéf, stáhnou póry a vyhladí pleť. Reguluje tvorbu mazotoku a udr­žuje akti­vitu buněk na potřebné úrovni. Velmi příznivé účinky má maska při ošetření začínajícího akné. Použití: po důkladném očištění pleti přípravky Glyco a Fibro (Derma, Sebo Ger) a po použití speciálních krémů naneste dostatečně silnou vrstvu (2-3 mm) masky na obličej a krk (kromě očních partií). Nechte působit po dobu 15-20 minut. Masku odstraňte vlažnou vodou a pleť ošetřete příslušným krémem (Tropo, Tropo Plus, Symbiose). Doporučená MOC: 1 138 Kč / 43,80 Eur – 50 ml

NOVÉ SLOŽENÍ LEPŠÍ ÚČINKY Vysoký obsah aktivních látek podporuje regeneraci buněk pokožky a zajišťuje optimální hydrataci povrchové vrstvy kůže. Stimuluje a reguluje buněčný metabolismus, posiluje imunizační činnost a má protizánětlivý účinek. Zklidňuje podrážděnou pokožku, zjemňuje, vyhlazuje a osvěžuje pleť. Po její aplikaci je pokožka hebká a vláčná. Přináší pocit dokonalého komfortu pleti. Použití: po důkladném očištění pleti a po aplikaci speciálních přípravků naneste transpa­ rentní vrstvu masky na obličej, krk a dekolt. Nechte působit po dobu 10-20 minut. Masku odstraňte vlažnou vodou a pleť ošetřete příslušným krémem. Doporučená MOC: 1 288 Kč / 49,50 Eur – 50 ml

KATALOG 2017

47


Péče o obličej

Immuno – regenerační a protizánětlivá maska

Masque Marin – vitalizační maska s výtažky z mořských řas

Ojedinělá maska je svými účinky řazena k top přípravkům GERnétic. Je určena k intenzivní regeneraci a pročištění pleti obličeje, vynikající výsledky dosáhneme při odstraňování akné. Při pravidelné aplikaci zamezí množení bakterií způsobujících záněty na pokožce. Problém akné postupně mizí, pleť získává přirozený vzhled. Použití: po důkladném očištění pleti a po aplikaci všech speciálních přípravků, naneste transparentní vrstvu masky na obličej (kromě očních partií), krk a dekolt. Nechte působit po dobu 20-30  minut. Masku odstraňte vlažnou vodou a pleť ošetřete směsí Synchro+Immuno (v poměru 1:1). Doporučená MOC: 1 022 Kč / 39,30 Eur – 30 ml 1 502 Kč / 57,80 Eur – 50 ml

Hedvábná maska se svěží parfemací obsahuje velké množství aktivních látek získaných z mořských řas. Rostlinné výtažky z vilínu, okurky a heřmánku osvěží pleť, výtažky z lastur ústřic rychle doplní potřebné minerály. Adstringentní, vitalizační, protizánětlivé a změkčující účinky staví tento produkt mezi nejluxusnější výrobky kosmetiky GERnétic. Výsledkem ošetření je pevná, jemná a vitální pleť. Je určena pro pleť každého věku, zejména demineralizovanou, povadlou a předčasně stárnoucí. Použití: po důkladném očištění pleti a po aplikaci speciálních krémů, naneste transparentní vrstvu masky na obličej (včetně očních partií), krk a  dekolt. Nechte působit po dobu 15-20  minut. Masku odstraňte vlažnou vodou a pleť ošetřete příslušným krémem (Tropo, Tropo Plus, Symbiose). Doporučená MOC: 1 198 Kč / 46,10 Eur – 30 ml

Vyzkoušejte v kosmetických salonech GERnétic novou generaci slupovacích masek na obličej PEEL OFF ANTI-AGE (proti stárnutí) a PEEL OFF ECLAIRCISSANT (projasňující). Seznam salonů na www.gernetic.cz a www.gernetic.sk 48

KATALOG 2017


Péče o obličej

LES PARFAITS

KATALOG 2017

49


Péče o obličej

ZLATÁ ŘADA LES PARFAITS 99 La Crème Anti-Temps 99 La Crème Jeunesse 99 Le Concentré Réparateur „Novou kosmetickou řadu jsem nazval LES PARFAITS (Perfektní). Nemohl jsem ji nazvat jinak, neboť ještě nikdy jsme nedosáhli tak dokonalých výsledků a dlouhodobého efektu při ošetřování pleti,“ řekl prof. Dr. Albert Laporte, zakladatel GERnétic.

Je čas přenechat vrásky a únavu včerejšímu dni! La Crème Anti-Temps – luxusní reparační noční krém

Okamžitá proměna pleti po prvním doteku… La Crème Anti-Temps pleť hýčká královským elixírem intenzivní regenerace, revitalizace a omlazení. Během spánku dochází k pozvol­ nému hlubokému pronikání ušlechtilých aktiv­ ních látek z exkluzivně sestavené receptury: 99 Peptidové mikročástice – odstraňují únavu pleti, vyrovnávají stresovanou pokožku. 99 Minerály, vitamíny, stopové prvky – přinášejí energii, vitalitu. 99 Tripeptidy – stimulují syntézu kolagenu a  elastinu, posilují pevnost a pružnost pleti, omlazují a oživují pleť.

50

99 Kombinace nenasycených mastných kyselin s vitamínem E – chrání pleť proti vnějším vlivům. 99 Bambucké máslo, extrakt z Brutnáku lékařského – změkčuje, hydratuje, posiluje. Probouzejte se s viditelně mladší pletí v dokonale tvarovaných konturách, nadchněte se pro pleť prozářenou svěžestí a krásou. Použití: aplikujte v závěru večerní péče na dekolt, krk i obličej a nechte dobře vstřebat. Chcete-li umocnit a urychlit účinky tohoto luxusního krému, naneste po jeho vstřebání na pokožku velmi malé množství krému Synchro. Doporučená MOC: 4 572 Kč / 175,80 Eur – 50 ml

V nezávislé laboratoři ve Francii testo­ valo v průběhu 28 dnů krém La Crème Anti-Temps 22 žen, potvrdily, že: 99 pokožka je hydratovaná (77 %) 99 pokožka je hladší (77 %) 99 pokožka je pevnější (72 %) 99 zanechává příjemný pocit (81 %)

KATALOG 2017


Péče o obličej La Crème Jeunesse – luxusní rozjasňující a liftingový denní krém

prevence vzniku nových (i velmi jemných) vrásek. Použití: aplikujte po nanesení všech specifických přípravků na dekolt, krk i obličej a nechte dobře vstřebat. Poté naneste líčidla. Doporučená MOC: 6 436 Kč / 247,50 Eur – 50 ml

Le Concentré Réparateur – luxusní liftingové sérum Unikátní krém se vzácnou substancí z Extremophiles. Tak pojmenovali vědci zcela výjimečné mikroorganismy žijící na dně oceánů, které si dokázaly uchovat pozoruhodná tajemství z dávných dob života na zemi: schopnost dokonalé hydratace, jedinečné revitalizace a regenerace. Krém s bohatým koktejlem dalších speciálních substancí: 99 výtažek z řasy Samphire – stimuluje buněčný růst a dýchání, vyhlazuje vrásky. 99 lipopeptidy – podporují komunikaci mezi buňkami pleti, zamezují jejich stárnutí. 99 rostlinné glycoproteiny – zdroj hydratace a buněčné obnovy. 99 bio extrakty z Brutnáku lékařského a Motaru přímořského – posilují a zklidňují. La Crème Jeunesse aktivuje okamžitý omlazující proces pleti: stimuluje vypnutí a vyhlazení (biologický lifting), podporuje buněčné dýchání a  zajišťuje optimální hydrataci. Propůjčuje pleti přitažlivé, mladistvé kontury, hladkost a zářivou hebkost. La Crème Jeunesse je garantem účinné

V nezávislé laboratoři ve Francii testo­ valo v průběhu 28 dnů krém La Crème Jeunesse 23 žen, potvrdily, že: 99 linie očí je hladká (60 %)

Reparační sérum je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Klinické testy ověřily: 99 vyhlazení pleti o 68 % 99 vypnutí obličejových kontur o 47 % 99 zvýšení syntézy kolagenu I o 117 % a kolagenu IV o 327 % 99 zjemnění drobných a vyhlazení jemných vrásek o 55 % 99 stimulace buněčného dýchání o 131 %. Použití: aplikujte pod denní krém La Crème Jeunesse nebo noční krém La Crème Anti-Temps. Naneste na problematické partie s  vráskami, v případě potřeby na celý obličej, krk a dekolt. Doporučená MOC: 3 418 Kč / 131,50 Eur – 29 ml

TIP: Použijte jako specifický přípravek na ošetření očního okolí nebo krk. Redukce vrásek bude téměř okamžitá.

99 jemné vrásky jsou vyhlazeny (60 %) 99 pokožka je vyhlazená (74 %) 99 zanechává příjemný pocit (78 %)

KATALOG 2017

Všechny přípravky z řady Les Parfaits lze kombinovat se všemi produkty GERnétic.

51


JEDNA NEPATRNĚ VÁŠNIVÁ Eva Brixi A chtěla bych tě svádět Hrát si na šaška v sukních Rolničky jak Venušiny kuličky Sbírat při cestě Tvůj dárek nevěstě Chtěla bych se Z tebe svlékat A vysmát se z hříchů V jediném z tisíci okamžiků Kdy zmizí poslední ze všech pravidel A vášně zbavují se stavidel Proč o tom psát Když hned zítra Místo pozdravu mohu ti své ňadro Jablko hříchu dát Oděna do myšlenek před oltářem Vzdech neudusím hloupě pod polštářem Kytici růží přidej v barvě klobouku A pak si mne chyť v noci V Křižíkově oblouku Možná budu neuhasitelná Jako žízeň A neztracená jehla V kupce sena Chtěla bych se z tebe svlékat Jsem navždy připravená 52

KATALOG 2017


KAPITOLA IV Produktové řady kosmetiky GERnétic PÉČE O POPRSÍ A TĚLO

KATALOG 2017

53


Péče o poprsí

Péče o poprsí 99 Seino 99 Endo Spécial+ 99 Macro 2000 Kosmetika GERnétic nabízí řadu přípravků, které přírodním způsobem upraví nevyváženost poprsí. Jsou výsledkem dlouholetých výzkumů a klinických testů, na jejichž základě byly vytvořeny speciální produkty, které ženám umožní zpevnit a pozvednout poprsí a získat opět přirozenou ženskou krásu a přitažlivost. Vyzkoušíte-li ještě báječné ošetření poprsí v  kosmetickém salonu, zažijete zároveň celkové uvolnění těla i psychiky. Při prvním ošetření okamžitě zaznamenáte viditelné a měřitelné výsledky.

Seino – zpevňující tonikum na poprsí Rostlinné tonikum umožňuje lehké zpevnění a modelaci poprsí. Výtažky z chmelu, ženšenu a sóji revitalizují pokožku poprsí, stimulují syntézu kolagenu a elastinu. Lehkým prokrvením připravuje pokožku na příjem dalších aktivních látek. Použití: aplikujte denně ráno a večer na dekolt a poprsí včetně bradavek. Nechte dobře vstřebat, pak naneste další produkt. Seino je jediný přípravek na poprsí, který mohou používat mladé dívky do 20 let. Pomáhá jim zklidňovat problém akné. Doporučená MOC: 816 Kč / 31,40 Eur – 200 ml

Endo Spécial+ – buněčný stimulátor k výživě pokožky a prsních tkání Intenzivní preparát dosahuje mimořádného efektu zpevnění pokožky i svalové tkáně. Obsahuje 100% přírodní účinné látky, které působí na stimulaci buněk ve všech vrstvách kůže. Zvyšuje svalový tonus, pokožka je znatelně pružnější, pevnější a vypnutá. Výsledkem jsou půvabně tvarova-

54

né kontury dekoltu s výrazným push-up efektem. Použití: aplikujte 3x týdně množství 2ml (8– 10 stisknutí dávkovače). Po vstřebání tonika Seino na pokožku dekoltu a poprsí včetně bradavek. Doporučená MOC: 1 496 Kč / 57,50 Eur – 20 ml

Macro 2000 – krém na zpevnění a modelaci poprsí Lehká textura krému se sofistikovaným složením je zcela výjimečným produktem. Komplex 8 dů­myslně dávkovaných aminokyselin, výtažky z mořských řas a rostlinné výtažky z lísky, lékořice, tavolníku, kostivalu jsou zdrojem doko­nalé regenerace prsních tkání. Macro 2000 navrací pokožce její obvyklou pevnost, elastičnost a hebkost. Má významný modelační, vypínací a regenerační efekt. Současně působí jako prevence poklesnutí prsou. Užívejte si opět skvělý pocit ze svůdně tvarovaných křivek. Použití: ráno a večer aplikujte po vstřebání přípravku Seino (příp. také Endo Spécial+) na pokožku dekoltu a poprsí včetně bradavek. Doporučená MOC: 2 494 Kč / 95,90 Eur – 90 ml KATALOG 2017


Péče o poprsí

Přípravky prsního programu je možné používat i jednotlivě nebo v různých kombinacích. Vyberte si kombinaci, která Vám bude vyhovovat:

Seino – doporučujeme mladým dívkám s problematickou pletí (od 16 let) ke zlepšení problému akné. Přípravek navíc tonizuje prsní tkáň a zamezuje poklesnutí poprsí, ke kterému v tomto věku dochází díky nevyrovnané stravě, redukčním dietám a opalování.

poprsí, ke zjemnění pokožky a udržení hezkého tvaru. Této kombinace můžeme využít i u žen, které mají problematickou pleť, jejíž původ je v nevyrovnaném hormonálním systému (např. vysazení nebo nasazení hormonální antikoncepce).

Seino působí proti výpadu vlasů, který je dán hormonální změnou před menstruací. Aplikujte tonikum dvakrát denně 5-6 dnů před začátkem menstruace.

Seino, Macro 2000, Endo Spécial+ – je optimální kombinace přípravků určená k modelaci poprsí (zvětšení, zmenšení). Přípravky Seino a Macro 2000 se aplikují pravidelně jednou až dvakrát denně (ráno a večer), ampule Endo Spécial+ se nanáší dvakrát až třikrát týdně.

Macro 2000 – nanášejte v rámci prevence proti pokleslosti poprsí k dennímu použití. Seino, Macro 2000 – doporučujeme ženám v jakémkoli věku ke zpevnění a pozvednutí

Seino, Macro 2000, eventuálně i Endo Spécial+ doporučujeme ženám, které si chtějí zachovat ženskost a mladistvý vzhled.

V kosmetickém salonu GERnétic ve Francii testovaly salonní ošetření prsními produkty 4 ženy. Již po prvním ošetření potvrdily, že: 99 ošetření má viditelný výsledek (100 %) 99 poprsí znovu nabylo rovnováhy (100 %) 99 hruď je pevnější (100 %) 99 dekolt je vznešenější (75 %) 99 pokožka je jemnější (100 %)

KATALOG 2017

55


Péče o tělo

CELULITIDA 99 Lympho 99 Vasco Artera 99 Confort Corps Marin

Lympho – stimulační tělové tonikum Využijte výrazných stimulačních účinků rostlinného tonika. Lympho umožňuje lepší prokrvení pokožky, harmonizuje lymfatický systém, pomáhá odstraňovat celulitidu, otoky a pocit těžkých nohou. Aktivní složky s extra osvěžujícím efektem (ženšen, indický kaštan, mořské řasy) zanechávají pokožku hebkou, svěží a vitální. Použití: nanášejte ráno nebo večer, nebo kdykoliv během dne, lehkou masáží od chodidel k pasu. Doporučená MOC: 798 Kč / 30,70 Eur – 200 ml

TIP 1: Vyzkoušejte pro odstranění pocitu „těžkých“ nohou při dlouhém stání nebo cestování. TIP 2: Doporučujeme použít také proti ranním otokům očí. V případě častých otoků očí přiložte tampon navlhčený v toniku na několik minut na oči.

56

Vasco Artera – tělový krém na ošetření celulitidy a žilního systému Vypracovaný krém je mistrovskou kompozicí 100% přírodních aktivních látek (indický kaštan, cypřiš aj.), které přirozeně upravují krevní a lymfatický tok, vyplavují odumřelé buňky, odstraňují mikrozáněty a působí proti zadržování vody. Krém zanechává pokožku nádherně pev­nou a  hladkou, nepříjemné hrbolky mizí. Vypnutí a vyhlazení pokožky je viditelné již po prvním použití. Pravidelným nanášením dochází k maxi­mální redukci celulitidy. V receptuře Vasco Artera je obsažen „buněčný trenér“, který zesiluje účinky přípravku. Komplex biolo­gicky aktivních látek rostlinného původu je schopen cíleně vyhledávat hypertrofované a středně velké tukové buňky. Použití: nanášejte po vstřebání tonika Lympho, příp. stimulátoru Veinulo Spécial+. Aplikujte ráno, příp. i večer lehkou masáží na problematické partie, popř. na celé končetiny. Doporučená MOC: 2 196 Kč / 84,50 Eur – 150 ml

KATALOG 2017


Péče o tělo

TIP: Přináší skvělé výsledky při péči o po­kožku s nevyrovnaným cévním

Confort Corps Marin – tělový gel na celulitidu s výtažky mořských řas

systé­mem, který se projevuje výskytem popraskaných žilek, křečových žil a oto­ ků dolních končetin.

V nezávislé laboratoři ve Francii testo­ valo v průběhu 28 dnů krém Vasco Artera 22 žen, potvrdily, že: 99 redukuje celulitidu (63 %) 99 zeštíhluje siluetu (59 %) 99 pokožka je pevnější (72 %) 99 zeštíhlující efekt (54 %) 99 pokožka je hladká (81 %) 99 celulitida je méně viditelná (59 %) 99 přináší pocit lehkých nohou (63 %)

KATALOG 2017

Tělový gel s extra chladivým efektem obsahuje výtažky z šesti mořských řas včetně červenohnědé řasy Palmaria palmata. Bohatý obsah řas doplňují bio extrakty z červeného vína, lísky, Listnatce ostnitého a Vilínu virginského. Přípravek harmonizuje krevní a lymfatický tok, vyplavuje odpadní látky a zamezuje vzniku podkožních mikrozánětů a redukuje viditelné projevy „pomerančové kůže“: hrbolky se vyhlazují, pokožka se zpevňuje, objem zadečku a stehen se zřetelně zmenšuje. Kontury těla jsou opět pevně tvarované, pokožka je hladká a příjemně jemná na dotek. Použití: aplikujte ráno a večer lehkou masáží na místa s celulitidou. Nechte dobře vstřebat. Pak naneste krém Vasco Artera. Doporučená MOC: 1 594 Kč / 61,30 Eur – 150 ml

57


Péče o tělo

ŽILNÍ SYSTÉM 99 Lympho 99 Vasco Artera 99 Veinulo Spécial+

Lympho – stimulační tělové tonikum Využijte výrazných stimulačních účinků rostlin­ného tonika. Lympho umožňuje lepší prokrvení pokožky, harmonizuje lymfatický systém, pomáhá odstraňovat celulitidu, otoky a pocit těžkých nohou. Aktivní složky s extra osvěžujícím efektem (ženšen, indický kaštan, mořské řasy) zanechávají pokožku hebkou, svěží a vitální. Použití: nanášejte ráno nebo večer, nebo kdykoliv během dne, lehkou masáží od chodidel k pasu. Doporučená MOC: 798 Kč / 30,70 Eur – 200 ml

Vasco Artera – tělový krém na ošetření celulitidy a žilního systému Vypracovaný krém je mistrovskou kompozicí 100% přírodních aktivních látek (indický kaštan, cypřiš aj.), které přirozeně upravují krevní a lym­fatický tok, vyplavují odumřelé buňky, odstraňují mikrozáněty a působí proti zadržování vody. Krém zanechává pokožku nádherně pevnou a hladkou, nepříjemné hrbolky mizí. Vypnutí a vyhlazení pokožky je viditelné již po prvním použití. Pravidelným nanášením dochází k maxi­

58

mální redukci celulitidy. V receptuře Vasco Artera je obsažen „buněčný trenér“, který zesiluje účinky přípravku. Komplex biologicky aktivních látek rostlinného původu je schopen cíleně vyhledávat hypertrofované a středně velké tukové buňky. Použití: nanášejte po vstřebání tonika Lympho, příp. stimulátoru Veinulo Spécial+. Aplikujte ráno, příp. i večer lehkou masáží na problematické partie, popř. na celé končetiny. Doporučená MOC: 2 196 Kč / 84,50 Eur – 150 ml

Veinulo Spécial+ – koncentrát s proti­ zá­nětlivými účinky na popraskané žilky První spolehlivé řešení pro křečové žíly a popraskané žilky. Silný antioxidační účinek působí intenzivně proti volným radikálům, protizánětlivý účinek umožňuje výrazné a viditelné zlepšení problému. Vyvážený komplex vitamínů zlepšuje elasticitu žilních stěn a zamezuje jejich ztenčování. Při pravidelném používání jsou žíly opět zdravé a Vy si můžete užívat pocit svěžích a lehkých nohou. Použití: aplikujte lokálně na problematická místa s popraskanými žilkami nebo křečovými žílami. Sérum nechte dobře vstřebat a pak naneste malé množství krému Synchro. Doporučená MOC: 1 496 Kč / 57,50 Eur – 20 ml KATALOG 2017


Péče o tělo

FORMOVÁNÍ TĚLA 99 Adipo Gasta 99 Beauté Corps Marin 99 Perfect Body 99 Somito Formování postavy, zeštíhlení, zpevnění zadečku a stehen, to je téma, které se většinou stává ústředním tématem rozhovorů žen v každém věku. Není snad ženy, která by někdy nepodstoupila redukční dietu nebo nepoužila zeštíhlující přípravek. Vzájemné zkušenosti s tím kterým produktem, které si ženy vyměňují, dost často končí rozladěním z toho, že to zase nevyšlo. A tak milé dámy! Spalovače tuků GERnétic, neboli přípravky na hubnutí fungují, ale bez pohybu a trochu sebezapření to nepůjde. Chcete-li opravdu zeštíhlet a hlavně si svůj výsledek dlouhodobě zachovat, je nutné změnit životosprávu a  celkový životní styl. Nabízené přípravky Vám pomohou celý tento proces urychlit a dospět dříve k  vytoužené postavě. Prostudujte si pozorně účinky následně nabízených přípravků a skoncujte jednou provždy s tukovými polštářky.

Adipo Gasta – tělový krém na zeštíhlení Speciální tělový krém se zeštíhlujícími účin­ky, lehké konzistence, dobře se vstřebává, ne­zanechává pocit mastnoty. Receptura Adi­po Gasta obsahuje „buněčného trenéra“, který zesiluje účinky přípravku. Komplex biologicky aktivních látek rostlinného původu je schopen cíleně vyhledávat hypertrofované a středně velké tukové buňky. Zlepšuje jejich mitochondriální energetický metabolismus a  působí na jejich vyprázdnění, aniž by došlo k  buněčnému poškození. Tento „ultrasons-like“ efekt je naprostou novinkou. KATALOG 2017

Další aktivní látky harmonizují metabolismus, zamezují nárazovým chutím na sladké, vyvažuji trávení. Použití: nanášejte ráno na problematické partie s vyšší vrstvou tuku. Lehkou masáží dobře zapracujte do vstřebání. Krém doporučujeme aplikovat také před pohybovou aktivitou (cvičení, běh, jízda na kole). Vzhledem ke vstřebání aktivních látek se tukové buňky rychleji vyprazdňují. Spálíte dvakrát tolik kalorií než bez použití produktu Adipo Gasta. Při hlubším problému aplikujte přípravek i večer. Doporučená MOC: 2 196 Kč / 84,50 Eur – 150 ml

Beauté Corps Marin – zeštíhlující krém s výtažky mořských řas Objevte vynikající zeštíhlující krém s obsahem efektivních spalovačů tuků – L-Carnitinu, flavo-

59


Péče o tělo noidů z hroznových jadérek a hlohu, artyčoku a několika druhů moř-

ní těla (mořské řasy včetně druhu Laminaria digitata, červená

ských řas, včetně řasy Fucus vesiculosus (patří k nejúčinnějším aktivátorům metabolismu). Důmyslné složení krému urychlí metabolismus tuků a zabrání jejich ukládání. Aktivní složky omezují chuť k  jídlu, odvádějí toxické látky a dodávají potřebnou výživu jednotlivým buňkám pokožky (vitamíny, minerály, aminokyseliny, stopové prvky). Zatímco se tukové polštářky dávají na ústup, dochází ke zpevňování podkožních vrstev a formování štíhlé siluety. Pravidelnou aplikací přípravku dosáhnete viditelného zmenšení objemu problémových partií. Pokožka získává jemnost a pevnost. Použití: nanášejte ráno a večer lehkou masáží na problematické partie. Chcete-li účinky přípravku urychlit, naneste po jeho vstřebání ještě krém Adipo Gasta. Doporučená MOC: 1 594 Kč / 61,30 Eur – 150 ml

vinná réva, jasan a zelená káva). Klinické studie prokázaly: 99 viditelné zlepšení pevnosti o 16 % 99 ukládání lipidů do tukových buněk redukováno o 170 %.

TIP: Tělo se začíná formovat, podpořte svou krásu pohybem a dodržujte nový jídelníček pro udržení svůdných křivek.

IDEÁLNÍ NEJEN DO FITKA Perfect Body – zeštíhlující a zpevňující tělový krém Svými účinky si tělový krém Perfect Body poradí s prvními náznaky celulitidy, zeštíhlí postavu a především ji zpevní a zformuje do perfektních křivek. Využívá formující trojkomplex L-Carnitinu, kofeinu a koenzymu A, obohacený o další bio extrakty s prokázanými účinky pro formová-

60

V receptuře zeštíhlujícího krému Perfect Body je obsažen „buněčný trenér“, který zesiluje účinky přípravku. Komplex biologicky aktivních látek rostlinného původu je schopen cíleně vyhledávat hypertrofované a středně velké tukové buňky. Použití: aplikujte ráno a večer na problematické partie popř. na celé končetiny. Naneste 20–30 minut před tělesnou aktivitou. Urychlíte proces formování těla. Doporučená MOC: 2 196 Kč / 84,50 Eur – 150 ml

Somito – zpevňující tělový krém Hebký krém s okamžitou vstřebatelností dodá pokožce všechny potřebné látky k její regeneraci a zpevnění. Olej ze sladkých mandlí zvláčňuje pokožku, aktivní látky zpracované nejmodernější biotechnologií formují a tonizují pokožku v oblastech náchylných k  ochabnutí (paže, břicho, stehna, hýždě). Výsledkem je ne­odolatelně hladká a pružná pokožka. Při pravidelném každodenním používání se zpevnění tkání dostaví rychle. Použití: aplikujte ráno i večer lehkou masáží na problematické partie s uvolněnou pokožkou. Doporučená MOC: 2 196 Kč / 84,50 Eur – 150 ml KATALOG 2017


Péče o tělo TIP: Urychlete zeštíhlení pročišťující kúrou s červenou rýží: DETOX ORGANISMU – 3 dny Ráno: 99 čaj (2 litry - konzumujte v průběhu celého dne) – lopuch, kopřiva. 99 ovoce, káva z cikorky Svačina: 99 ovoce, čaj Poledne: 99 salát ze zeleniny +1 lžíce olivového oleje, šťáva z ½ citrónu (i celý) 99 50 gramů červené nesolené rýže Svačina: 99 čaj Večeře: 99 grilovaná zelenina 99 50 gramů červené rýže

Červená rýže Vyznačuje se červenou barvou a plnou oříškovou chutí. Není loupaná, řadí se mezi celozrnné potraviny. Obsahuje více vlákniny a vitamínů než rýže bílá. Zlepšuje funkci střev, zabraňuje zácpě, zpomaluje trávení. Neobsahuje žádný tuk, pomáhá při redukci nadváhy, předchází onemocnění srdce i některým druhům rakoviny. Konzumace červené rýže pomáhá doplňovat železo, které je důležité pro přenos kyslíku. Má příznivý vliv na snižování cholesterolu a krevní tlak. Červená rýže obsahuje několik sloučenin, které lze obecně nazvat monakoliny. Ty brzdí tvorbu škodlivého cholesterolu v játrech a jsou tak prospěšné pro krevní oběh a srdečně cévní systém.

Tři základní pilíře výživy GERnétic: 1. Vyloučit nebo hodně omezit mléčné výrobky. 2. Silně omezit konzumaci cukru (sladíme přírodními sladidly = med, javorový sirup, stévie). 3. Omezit konzumaci nasycených tuků. Pestrost, kvalita, jednoduchost, tři úplná jídla, mezi jídly ovoce, zelenina, redukce nasycených tuků, olivový olej, voda, pohyb. Kávu a alkohol střídmě. KATALOG 2017

61


Péče o tělo

STRIE 99 Anti Stries

Anti Stries – speciální krém k prevenci a ošetření strií Lehký krém s okamžitou vstřebatelností stimuluje buněčný metabolismus, zkvalitňuje syntézu kolagenu a elastinu, vyživuje. Při včasném a  pravidelném používání zlepšuje pružnost pokožky a zamezuje vzniku strií při změně hmotnosti. Při ošetření strií již vzniklých se jizvičky, díky elastinovým a kolagenovým vláknům uložených v  glykoproteinovém gelu, rychle vyplňují a vyhlazují. Kůže získává vyrovnanou barvu, je jemná a hebká na dotek. Doporučená MOC: 1 494 Kč / 57,50 Eur – 125 ml

Použití: Prevence – aplikujeme dvakrát denně od 3. měsíce těhotenství do 3. měsíce po porodu. Řešení již vzniklých strií – aplikujeme ráno a  večer v malém množství na partie s výskytem strií. K urychlení účinku naneste po vstřebání krému Anti Stries malé množství regene­ račního krému Synchro.

Kosmetiku GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech. Seznam naleznete na www.gernetic.cz. Odborně vyškolená kosmetička Vám poradí, jak produkty používat a nabídne i salonní ošetření.

62

KATALOG 2017


Péče o tělo

PRO POHODU 99 Crème De Massage 99 Sels De Bain 99 Lait Corps Douceur 99 Crème Soin Des Pieds 99 Manno

Crème De Massage – tělový krém se stimulačními účinky

Sels De Bain – koupelová sůl s esen­ ciál­ními oleji

Krém, který si zamilujete již po první aplikaci. Výtažky z makadamie, hroznových jadérek, cypřišku, artyčoku a indického kaštanu redukují celulitidu, upravují oběhové problémy, působí antioxidačně. Vůně citrónové trávy zbavuje stresu, uvolňuje svalové napětí a obnovuje ztracenou energii. Po aplikaci je pokožka jemná, hebká, zahalená do jemné vůně. Receptura Crème De Mas­sage obsahuje „buněč­ného trenéra“, který zesiluje účinky přípravku. Komplex bio­logicky aktivních látek rostlinného původu je schopen cíleně vyhledávat hyper­tro­fované a  středně velké tukové buňky. Zlep­šuje jejich mitochondriální energetický metabolismus a působí na jejich vyprázdnění, aniž by došlo k buněčnému poškození. Tento „ultrasons-like“ efekt je naprostou novinkou. Použití: nanášejte po koupeli lehkou masáží od chodidel vzhůru na celé tělo a obličej. Doporučená MOC: 1 594 Kč / 61,30 Eur – 150 ml

Voňavý obláček, který Vás zahalí, po vystoupení z lázně Vás bude provázet celou noc a podpoří hluboký spánek. Krystaly mořské soli obohacené éterickými oleji z citronové trávy mají sedativní účinek, hluboce zklidňují a osvěžují. Během příjemné relaxace si Vaše tělo i smysly vy­chut­návají příliv nové energie a pohody. Koupelová sůl zanechává Vaši pokožku hebkou a zároveň působí jako účinná terapie pro celý organismus: odstraňuje otoky dolních končetin, uvolňuje bolesti kloubů, redukuje zažívací potíže, potlačuje stres. Použití: 2-3x týdně rozmícháme 1 polévkovou lžíci v teplé vodě a vlijeme do lázně. V připravené lázni relaxujeme 20-30 min. Pak tělo lehce osušíme. Doporučená MOC: 722 Kč / 27,80 Eur – 400 g

KATALOG 2017

TIP: Koupel je velmi vhodná pro přesušenou až ekzematickou pokožku.

63


Péče o tělo

Lait Corps Douceur – zvláčňující a hydratační tělové mléko Sametová pečující emulze s  jemnou vůní meru­něk a  bambuckého másla zjemňuje, vyživuje a hydratuje pokožku. Regeneruje kožní buňky a díky obsahu minerálů posiluje kolagenová a  elastinová vlákna, a tím zpevňuje pokožku. Hebká textura přípravku osloví každou ženu. Použití: nanášíme v malém množství po ranní nebo večerní koupeli na celé tělo. Doporučená MOC: 994 Kč / 38,20 Eur – 200 ml

TIP: Tělové mléko jako beauty doplněk pro letní dovolenou podpoří dlouhotrvající opálení.

Crème Soin Des Pieds – regenerační krém na nohy Vaše nohy si zaslouží používání kvalitních přípravků, které zabezpečí maximální komfort. Speciální krém na nohy zvláčňuje a zjemňuje suchou a popraskanou kůži, dokonale ji regeneruje a vyživuje. Podporuje lehké povrchové prokrvení, stimuluje lymfatický tok a účinně

64

působí proti otokům a unaveným nohám. Aktivní látky omezují pocení nohou. Krém blahodárně působí při kožních problémech, má protiplísňový účinek. Vyživuje nehtová lůžka a tím podporuje růst zdravých nehtů. Přináší pokožce nohou pocit vysokého komfortu. Použití: aplikujte ráno a večer v malém množství a důkladně vmasírujte do pokožky nohou od prstů až ke kolenům. Doporučená MOC: 316 Kč / 12,20 Eur – 50 ml

Manno – regenerační krém na ruce Krásné ruce… gesty podtrhují slova, dotykem sdělují beze slov. S cennými oleji, mastnými kyselinami a svěžím výtažkem z citrónu budou Vaše ruce cítit dokonalý komfort. Krém Manno má hluboké regenerační, ochranné a zklidňující účinky. Pomáhá odstraňovat pigmentové skvrny a zabraňuje vzniku nových. Zvláčňuje a zjemňuje pokožku, vyživuje a zpevňuje nehty. Manno rukám navrací mladý a elegantní vzhled. Použití: několikrát denně a při večerní péči jemně vmasírujeme. Doporučená MOC: 634 Kč / 24,40 Eur – 50 ml

KATALOG 2017


Péče o tělo

VLASY A POKOŽKA HLAVY 99 Medul 99 Cuticul Extra Plus Zdravé, pevné a upravené vlasy jsou korunou každé ženy. Důležitým faktorem kvality je i jejich vlhkost, která určuje pružnost a tvarovatelnost účesu. Základem pro krásné zdravé vlasy je kvalitní péče o vlasovou pokožku a dobrá výživa vlasové cibulky, kde vzniká základ vlasu. Dodáme-li všechny potřebné výživné látky, vyroste vlas dobré kvality.

Medul – jemný šampon Jemný šampon, který pečuje o vlasy, vlasovou pokožku a vlasové cibulky současně. Šetrně odstraňuje nečistoty z vlasů, regeneruje a  zklid­ňuje vlasovou pokožku a  vyživuje vlasové cibulky. Podporuje a  zkvalitňuje růst vlasů, vlasy jsou pevnější a zdravé. Použití: k dokonalému umytí vlasů doporučujeme aplikovat dávku šamponu dvakrát za sebou. První dávka smyje hrubé nečistoty, po opláchnutí aplikujte druhou dávku a lehce masírujte vlasovou pokožku – aktivní látky se tak dostávají hluboko do pokožky až k vlasovým cibulkám. Šampon opláchněte teplou vodou a vlasy lehce osušte. Doporučená MOC: 894 Kč / 34,40 Eur – 200 ml TIP: Skvělý pro odstranění problémů vlasové pokožky (lupy, svědění) a proti vypadávání vlasů.

KATALOG 2017

Cuticul Extra Plus – vyživující vlasové sérum Stimulační a výživné tonikum je určené k hlu­boké regeneraci vlasové pokožky a především vlasové cibulky a následně růstu kvalitnějšího vlasu. Obsahuje důležité aktivní výtažky získané na bázi nejmodernější biotechnologie: glu­ta­min-peptidy, glycoproteiny, proteiny, aminokyseliny a vitamíny. Tyto látky umožňují stimulaci buněč­ného metabolismu, revitalizují buňky v plné šíři a regulují tvorbu kožního mazu. Vlasová pokožka získává opravdové maximum péče a regenerace, vlasové cibulky jsou kompletně vyživené. Cuticul Extra Plus udržuje vlasy v dokonalé kondici. Podporuje jejich růst, zamezuje vypadávání, tvorbě lupů, ekzémů a jiných problematických projevů. Použití: po umytí vlasů a lehkém osušení ručníkem, aplikujte tonikum postupně lehkou povrchovou masáží bříšky prstů do vlasové pokožky. Neoplachujte, vlasy pročešte a upravte obvyklým způsobem. Doporučená MOC: 1 244 Kč / 47,80 Eur – 100 ml

65


Péče o tělo

SPA PÉČE 99 Huile De Beauté 99 Huile De Massage

Huile De Beauté – výživný tělový olej Ušlechtilé oleje z hroznových zrníček, maka­da­mie, ravensary a citrónové trávy jsou plné vý­­živ­ných látek pro Vaši po­ kožku. Jejich součinnost činí z přípravku ideální produkt k ošetření po­kožky celého těla. Přípravek regeneruje buněčné membrány, restrukturalizuje tě­ les­né tkáně a chrání kůži. Jeho detoxikační a antioxidační účin­ ky jsou účin­ným nástrojem proti stárnutí. Díky výjimečnému slo­žení pod­po­ruje lymfatickou a krevní mikro­cirkulaci, posiluje povrchový kožní film a zlepšuje hydrataci. Huile De Beauté stimuluje imunitní systém, působí antimykoticky, vyživuje, vyhlazuje, změk­ čuje a tonizuje pokožku. Jeho svěží vůně po citrusech podpoří blahodárnou relaxaci a  pro­ voní Vaše tělo pohádkovou vůní. Dokonale se hodí pro citlivou a suchou kůži. Použití: nanášejte lehkou masáží od chodidel vzhůru na celé tělo. Doporučená MOC: 1 094 Kč / 42,10 Eur – 200 ml

66

Huile De Massage – masážní olej z hroznových semen Stimulační olej s rozmarýnovou vůní Vás okamžitě příjemně osvěží. Působí velmi příznivě na pokožku, má schopnost zmírnit svalové napětí a únavu, podporuje krevní oběh a zabezpečuje hlubokou relaxaci svalů a  nervů. Účinné složky z esenciálních olejů rozmarýnu a levandule jsou během aplikace pomalu vstřebávány pokožkou a  mají vliv nejen na pleť, ale i na celkové zdraví. Kůže se stává hladkou a jemnou, smysly se uvolní. Olej je zvláště vhodný pro suchou pokožku. Použití: naneste po koupeli na pokožku celého těla a nechte dobře vstřebat. Doporučená MOC: 798 Kč / 30,70 Eur – 200 ml

KATALOG 2017


Péče o tělo

ZÁBALY Vychutnejte si zcela nový přístup v péči o lidské tělo a vyzkoušejte v kosmetických salonech GERnétic celotělové zábaly. Kombinujte odpočinek, relaxaci a eliminaci stresu s péčí o zdraví a krásu. Během 70-120 minut Vám budou zapracovány technikou drenáž – efleráž výjimečné přípravky bohaté na esenciální živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky. Aktivní látky se postupně vstřebávají do pokožky a pozitivně ovlivňují zdraví, redukují kardiovaskulární rizika, stimulují imunitní systém, obnovují nervovou rovnováhu a harmonizují celý organismus.

Technika efleráž se používá především v oblasti obličeje a poprsí. Jde o postupné, velmi jemné a pomalé zapracování účinných přípravků s využitím kompresních pohybů, vždy do úplného vstřebání nanášeného produktu. Technika drenáž se používá při ošetření těla. Jedná se o lehkou masáž klouzavými hmaty s jemným přitlačením, která se provádí na celém těle od chodidel až po oblast srdce. Vždy do vstřebání jednotlivých krémů nebo olejů.

KATALOG 2017

Ojedinělý způsob masáže spojený s aplikací vysoce aktivních produktů navozuje stav abso­ lutní relaxace a pohody. Hloubkově působící biologický účinek zapracovávaných látek po­ máhá řešit vnitřní nedostatky organismu, umož­ ňuje účinnější asimilaci přírodních účinných látek, což se projeví upevněním zdraví a navenek omlazením a zkrášlením.

67


MALINOVÁ STOPA Eva Brixi Maliny už voní Ve vánku sládnoucím Jenž se stáčí z polí Mně podepsaly tričko šlehačkově bílé Pošťák otiskl tajnosnubně razítko malinové Je to jak v cukrové pohádce Mobily nám spolu zvoní Tentokrát to není o hádce Já zahradní princezna Ty na dálkové ovládání Kdesi na služební cestě V malinové vestě Jsem o braní i o dávání A chci ještě Posílám ti pozdrav na vlnové délce Malin mám už plná ústa Jsem jediná ze sta A vidím Až na dno tvých chuťových pohárků Zapečetím touhou obálku Jednu malinu ti skoulím Podél dne Ovocná stopa zůstane Snad navzájem se Zítra dotkneme 68

KATALOG 2017


KAPITOLA V Produktové řady kosmetiky GERnétic SLUNEČNÍ ŘADA PÉČE O MUŽE DOPLŇKY STRAVY

KATALOG 2017

69


Sluneční řada

SLUNEČNÍ ŘADA 99 Melano 15 99 Melano 30 99 Melano 50 99 Gel Après Soleil Sluneční záření je energie, která je vyzařována paprsky různých vlnových délek. Je součástí životního prostředí, je symbolem životní energie, napomáhá k pocitu psychické svěžesti, posiluje imunitní systém, účastní se vytváření vitamínu D. Opálení si většinou spojujeme se zdravým životním stylem a pobytem venku. Opálenou kůži často považujeme za krásnější, zdravější a přitažlivější. Sluneční záření má však i řadu nežádoucích účinků a je třeba najít správnou míru, aby nám neškodily.

Sluneční paprsky mohou být příčinou solární dermatitidy, nepravidelné pigmentace. Dlouhodobé působení UV záření se promítá v urychleném stárnutí pokožky, tvorbě předčasných vrásek, v nárůstu počtu nádorů kůže. Obecně platí, že kůže si pamatuje dávku ultrafialového záření, která na ni během celého života působí a každé další záření se k původní dávce přičítá. Čím je vyšší celková dávka záření, tím je vyšší riziko poškození kůže se všemi dalšími důsledky. Kožní lékaři opakovaně upozorňují, že nekontrolovaný pobyt na slunci může znamenat riskování života. Stačí jedno až

dvě intenzivní spálení až do puchýřků, zpravidla v dětském věku, a přirozená obranyschopnost pokožky může být navždy narušena. Ochrana proti slunečnímu záření by se měla stát každodenním návykem, zejména u lidí s nízkým fototypem. Využijte k ochraně pokožky přípravky GERnétic s filtry nové generace, které umožní příjemné opálení bez poškození kůže. Přípravky neobsahují nanočástice.

Melano 15 – opalovací krém na obličej, SPF 15 (střední ochrana) Ochraňujte svoji pleť před vznikem neestetických pigmentových skvrn. Jemný, výživný, zklidňující a ochranný krém Melano 15 je určený především k ošetření pokožky obličeje. Lehce se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Meruňkový olej s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin a vitamínů zajišťuje antioxidační účinky a pomáhá předcházet stárnutí pokožky. Bambucké máslo pleť vyživuje a regeneruje, působí proti dehydrataci. Kvalitní UV filtr nové generace chrání proti paprskům UVA i UVB pro-

70

KATALOG 2017


Sluneční řada dlužuje opálení a zabraňuje poškození kůže sluncem. Pokožka je i po opálení jemná, hebká a udrží

Jemná, lehce roztíratelná emulze se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty na kůži. Prak-

si dlouhou dobu nádherný bronzový odstín. Přípravek je určen pro fototyp III a IV (střední a velmi odolnou pokožku, která se snadno opaluje). Použití: krém Melano 15 doporučujeme aplikovat každé ráno jako podklad pod líčení. Zamezuje tvorbě nepravidelné pigmentace. Lze použít i na tělo. Doporučená MOC: 652 Kč / 25,10 Eur – 90 ml

tické balení ve flakonu s pumpičkou umožňuje snadnější aplikaci. Přípravek byl vyvinut pro mimořádně citlivou pokožku (bílou mléčnou pleť), která se obtížně opaluje, má tendenci ke spálení a tvorbě pigmentových skvrn. Lze použít na tělo i obličej. Chraňte své zdraví i krásu kvalitním přípravkem. Použití: doporučujeme nanést na tělo ½ hodiny před sluněním, aby mohly aktivní složky dobře proniknout do hlubokých vrstev kůže. Používejte pravidelně v souladu s fototypem a intenzitou slunečního záření. Doporučená MOC: 968 Kč / 37,20 Eur – 125 ml

Melano 30 – mléko na opalování, SPF 30 (vysoká ochrana) Jemná, lehce roztíratelná emulze, dobře se vstře­bává, nezanechává pocit mastnoty na kůži a poskytuje vysokou ochranu proti UVA i  UVB záření. Svým povzbuzujícím působením na metabolismus podněcuje buňky k obranné činnosti, zabraňuje vysoušení pokožky sluneč­ ním zářením, zánětům kůže, ekzémům, zarud­ nutí, podráždění a popraskání. Praktické balení ve flakonu s pumpičkou umožňuje snadnější aplikaci. Přípravek byl vyvinut pro světlou citlivou pokožku, která se opaluje, ale snadno se spálí. Lze použít na tělo i obličej. Užijte si sluneční lázeň bez následného poškození pokožky. Použití: doporučujeme nanést na tělo ½ hodiny před sluněním, aby mohly aktivní složky dobře proniknout do hlubokých vrstev kůže. Používejte pravidelně v souladu s fototypem a intenzitou slunečního záření. Doporučená MOC: 848 Kč / 32,60 Eur – 125 ml

Melano 50 – mléko na opalování, SPF 50 (vysoká ochrana) Dokonalá ochrana proti poškození pokožky slunečními paprsky. Důmyslné složení přípravku včetně meruňkového oleje poskytuje maximální ochranu před slunečními paprsky UVA i UVB. KATALOG 2017

Gel Après Soleil – zklidňující gel po opalování na obličej i tělo Chladivý, průhledný gel má okamžité tišící a zklidňující účinky. Zamezuje vzniku puchýřků a otoků po ne­ opatrném opalování, doplňuje vlhkost a  chrání před projevy stárnutí. Kukuřičný olej je zdrojem koenzymu Q10 a zabezpečuje pokožce dostatek energie. Gel Après Soleil přináší pokožce rychlý pocit osvěžení a úlevy. Lehce se vstřebává a proniká do hlubokých vrstev kůže, nezanechává pocit mastnoty. Je určený k ošetření pokožky po nadměrném vystavení se slunci či paprskům UVA v  soláriu. Využijte přípravku k dokonalému komfortu pro Vaši pokožku. Použití: přípravek aplikujte po slunění na osprchovanou pokožku celého těla. Naneste malé množství a nechte vstřebat. Gel po opalování můžete použít i  k ošetření lehkých popálenin, které nejsou způsobeny sluncem nebo k ošetření drobných oděrků na kůži. Doporučená MOC: 572 Kč / 22,00 Eur – 90 ml

71


Péče o muže

PÉČE O MUŽE 99 Baume Après Rasage 99 Gel Men 99 Hydra Men 99 Lift Men Mužská pleť se oproti ženské pokožce liší svou strukturou. Je mnohem silnější a pevnější, protože obsahuje více kolagenových vláken, která jsou v pokožce jinak rozložena. Je také mastnější, obsahuje mnoho mazových žláz a produkce kožního mazu je téměř dvojnásobná. Známky stárnutí se u mužů objevují později než u žen, objeví-li se, jsou výraznější.

Díky pravidelnému holení dochází u mužů k neustálé zátěži jejich pleti, na kterou mnohdy pokožka reaguje přecitlivělostí. Je proto důležité vždy po holení pokožku zklidnit a pravidelně o ni pečovat. Na domácí péči jsou pro muže vhodnější přípravky s lehkou strukturou, mastné krémy jsou pokožkou hůře přijímány.

Baume Après Rasage – balzám po holení bez alkoholu Holení je pro většinu mužů každodenním rituá­lem, patří k jejich každodenní péči o upravený vzhled. Pro pokožku je však tento úkon velkou zátěží. Při holení dochází k odstranění povrchové vrstvy kožních buněk, která pokožku chrání. Pleť ztrácí přirozené pH a je pak mnohem citlivější na vnější podněty. Může reagovat pocitem pálení, pnutí, drobnými záněty.

72

Chladivý přípravek Baume Après Rasage přináší příjemné osvěžení, zklidňuje podrážděnou po­ kožku, zamezuje vzniku nepříjemných zánět­ livých puchýřků a účinně vyrovnává pH pleti. Aktivní výtažky z arniky, přesličky, břízy a měsíčku, zpracované moderními technologiemi, zaručují profesionální péči o pokožku po každém holení. Baume Après Rasage neobsahuje alkohol. Má velmi jemnou charismatickou vůní. Použití: aplikujte po každém holení a zpříjemněte si nový den. Doporučená MOC: 894 Kč / 34,40 Eur – 50 ml

V nezávislé laboratoři ve Francii testo­valo v průběhu 21 dnů balzám po holení Baume Après Rasage 12 mužů, potvrdili, že: 99 přináší okamžitou úlevu (100 %) 99 zanechává pocit svěžesti (100 %) 99 nedráždí pokožku (100 %) 99 pokožka je jemnější (100 %) 99 pokožka je chráněná (100 %) 99 má zklidňující účinek (100 %) 99 dobře hydratuje (92 %) KATALOG 2017


Péče o muže

Gel Men – čisticí tekuté mýdlo Efektivní složení čistí pleť do hloubky, uvolňuje z pórů nečistoty a upravuje tvorbu kožního mazu a dezinfikuje pokožku. Zamezuje vzniku zánětů a vyrovnává pH pleti. Neobsahuje alkohol. Spolehněte se na dokonale čistou a svěží pleť. Použití: používejte ráno a  večer na navlhčenou pokožku, opláchněte vodou a pokožku osušte. Doporučená MOC: 522 Kč / 20,10 Eur – 90 ml

Hydra Men – denní hydratační krém Jemný krém lehké konzistence s rychlou vstřebatelností zabezpečí mužské pleti dokonalý komfort. Nezatíží pokožku mastným filmem, dlouhodobě hydratuje, vyživuje, revitalizuje a posiluje její přirozenou obranyschopnost. Hydra Men působí jako spolehlivá prevence proti vzniku vrá-

KATALOG 2017

sek. Má velmi jemnou vůní, která podtrhne Vaše charisma. Použití: malé množství aplikujte každé ráno na očištěnou pleť. Doporučená MOC: 1 194 Kč / 45,90 Eur – 50 ml

Lift Men – liftingový krém pro muže Vzdušný krém přináší opravdové vyhlazení a vypnutí vrásek spojené s celkovým zpevněním obličejových kontur. Široká škála vitamínů, sto­pových prvků, výtažků z mořských řas a vzác­ných rostlinných olejů zabezpečí výživu kožním buňkám a obnoví jejich přirozené funce v plné šíři. Použití: nanášejte v malém množství do problematických partií s vráskami a doplňte denním krémem. Doporučená MOC: 1 594 Kč / 61,30 Eur – 50 ml

73


Doplňky stravy

DOPLŇKY STRAVY 99 Natur Diet ACN 99 Natur Diet STIMULE 99 Natur Diet JEUNESSE 99 Natur Diet CELLU 99 Natur Diet BUST 99 Natur Diet FOOD CONTROL 99 Natur Diet ZEN CONTROL

Natur Diet ACN – doplněk stravy s výtažky z rostlin, vitamíny a mědí

74

Unikátní doplněk stravy napomáhá uvolnění a pročištění mastné, podrážděné pleti. Komplex vitamínů a výtažků z kopřivy, kořene lopuchu přispívá k udržení bezchybného stavu pokožky. Pomáhá pročišťovat pleť, uvolňuje ucpané póry a vyvažuje její promaštění. Měď usměrňuje produkci pigmentů a zabraňuje jejich nepravidelnému rozložení. Pokožka působí zdravým dojmem. Doplněk stravy ACN doporučujeme kombinovat v rámci ucelené péče s produkty kosmetiky GERnétic: Octo, Immuno, Synchro. Lze užívat i samostatně. Použití: doporučené dávkování je 1 kapsle denně. Užívá se s jídlem a je třeba zapít sklenicí vody. Doporučená MOC: 810 Kč / 31,20 Eur – 30 kps.

KATALOG 2017


Doplňky stravy

Natur Diet STIMULE – doplněk stravy s výtažky z rostliny Echinacea, s mateří kašičkou, vitamíny a minerály Trápí Vás časté onemocnění dýchacích cest, chřipky a virózy? Podpořte obranyschopnost doplňkem stravy Stimule, který byl vyvinutý speciálně pro správnou funkci imunitního systému. Obsahuje optimální kombinaci vitamínů A a C, zinek a selen, které chrání buňky před oxidačním stresem. Echinacea (třapatka) podporuje řádnou funkci přirozeného obranného systému, zklidňuje podrážděné horní dýchací cesty. Receptura je doplněna mateří kašičkou. Doplněk stravy Stimule doporučujeme kombinovat v rámci ucelené péče s produkty kosmetiky GERnétic: Synchro, Cytobi, Nuclea. Lze užívat i samostatně. Použití: doporučené dávkování je 1 kapsle denně. Užívá se s jídlem a je třeba zapít sklenicí vody. Doporučená MOC: 810 Kč / 31,20 Eur – 30 kps.

KATALOG 2017

Natur Diet JEUNESSE – doplněk stravy s výtažky z rostlin, vitamíny a minerály

Zdraví a krása. Tak by se mohl nazvat doplněk stravy Jeunesse. Jedinečné a důmyslné složení je zdrojem vitamínů A, C, E, B1, B2 a B3, důležitých pro pevné zdraví i kvalitní vzhled pokožky. Hořčík, selen a aktivní rostlinné výtažky z hroznů a borůvek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, podporují cirkulaci krve, pomáhají udržovat integritu krevních cév a kapilár. Doplněk stravy Jeunesse přináší energii celému tělu a přirozený vzhled pokožce. Doporučujeme kombinovat v rámci ucelené péče s produkty kosmetiky GERnétic z řady Les Parfaits: La Crème Anti-Temps, La Crème Jeunesse a Le Concentré Réparateur. Lze užívat i samostatně. Použití: Doporučené dávkování je 1 kapsle denně. Užívá se s jídlem a je třeba zapít sklenicí vody. Doporučená MOC: 810 Kč / 31,20 Eur – 30 kps.

75


Doplňky stravy

Natur Diet CELLU – doplněk stravy s výtažky z rostlin, vitamínem C a mědí

Natur Diet BUST – doplněk stravy s výtažky z rostlin, vitamínem C a mědí Krásné, pevné poprsí je chloubou každé ženy. Zabraňte povadnutí a poklesnutí prsou optimální výživou pojivových tkání. Doplněk stravy Bust zabezpečí přirozenou tvorbu kolagenu, přispívá ke zpevnění pojivových tkání a optimální výživě. Doplněk stravy Bust pro krásné poprsí doporučujeme kombinovat v rámci ucelené péče s produkty kosmetiky GERnétic: Seino, Endo Spécial+, Macro 2000. Lze užívat i samostatně. Použití: doporučené dávkování je 1 kapsle denně. Užívá se s jídlem a je třeba zapít sklenicí vody. Doporučená MOC: 810 Kč / 31,20 Eur – 30 kps.

Celulitida, neestetické dolíčky, trápí ženy v každém věku a často znepříjemňují letní měsíce. Zbavte se tohoto problému jednou pro vždy. Doplněk stravy Cellu pomáhá omezovat projevy celulitidy, podporuje udržování dobré kvality a vzhledu kůže. Přispívá k tvorbě kolagenu, udržuje kvalitu pojivových tkání. Pokožka se rychle vyrovnává a vyhlazuje. Doporučujeme kombinovat v rámci ucelené péče s produkty kosmetiky GERnétic: Lympho, Vasco Artera, Confort Corps Marin. Použití: doporučené dávkování je 1 kapsle denně. Užívá se s jídlem a je třeba zapít sklenicí vody. Doporučená MOC: 810 Kč / 31,20 Eur – 30 kps.

76

KATALOG 2017


Doplňky stravy

Natur Diet FOOD CONTROL – doplněk stravy s výtažky z rostlin, vitamínem B3 a minerály

Štíhlá, atraktivní postava je snem každé ženy. Urychlete proces zeštíhlení doplňkem stravy Natur Diet Food Control obohaceným o vitamín B3, vápník a chrom, s obsahem dalších aktivních látek z ostružiníku a hnědé řasy Fucus. Pomáhá ke zmírnění chuti k jídlu a usnadňuje trávení. Hnědá řasa Fucus napomáhá zvýšit pocit sytosti, harmonizuje trávení, díky obsažené vláknině podporuje střevní funkce. Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů. Niacin (vitamín B3) pomáhá udržovat přirozený stav sliznic. Chrom přispívá k rychlejšímu metabolismu makroživin a k udržení vyrovnané hladiny glukózy v krvi. Doplněk stravy Food Control doporučujeme kombinovat v rámci ucelené péče s produkty kosmetiky GERnétic: Adipo Gasta, Beauté Corps Marin, Perfect Body. Použití: doporučené dávkování je 1 kapsle denně. Užívá se s jídlem a je třeba zapít sklenicí vody. Doporučená MOC: 810 Kč / 31,20 Eur – 30 kps.

KATALOG 2017

Natur Diet ZEN CONTROL – doplněk stravy s výtažky z rostlin, hořčíkem a vitamínem B6 Prožíváte denně emoční stres, fyzické vypětí, cítíte se vyčerpáni a unaveni? Máte problém se spánkem? To vše může být minulostí. Využijte kombinace hořčíku a vitamínu B6 a rostlinných výtažků z meduňky a rozchodnice, které přinesou okamžitou úlevu. Zen Control napomáhá k obnově psychické vyrovnanosti, vyvažuje nervovou soustavu a snižuje míru únavy a vyčerpání. Podporuje optimální uvolnění a zklidnění, pomáhá navodit spánek. Přispívá k udržování dobré nálady, podporuje mentální funkce. Doplněk stravy Zen Control doporučujeme kombinovat v rámci ucelené péče s produkty kosmetiky GERnétic: Sels de Bain, Crème de Massage. Lze užívat i samostatně. Použití: doporučené dávkování je 1 kapsle denně. Užívá se s jídlem a je třeba zapít sklenicí vody. Doporučená MOC: 810 Kč / 31,20 Eur – 30 kps.

77


MÉ VÁŠNĚ JSOU DNES NARUBY Eva Brixi Mé vášně jsou dnes naruby Kradmo se dívám Když utíkáš Jak pára nad hrncem Třeba už patříš jinam Popíjím hořkou útěchu Kávu naděje Ale vlastně se nic neděje Šálek tvých dálek Odkládám vedle jídelního lístku s polibkovým menu Který jsi mi dával na bolístku Když jsi našel ženu Řádky mé sžínají luční trávu Myslím na červen To jsi mne našel tehdy v onen den Mne lesní jahodu A v duši pohodu Ve vzpomínkách kradu den V sekundě tvých návratů Upravuji slova nahonem Jak denní zprávy O tom všem Co ještě nikdo nikdy neslyšel

78

KATALOG 2017


KAPITOLA VI O kosmetice GERnétic

KATALOG 2017

79


O kosmetice GERnétic

O kosmetice GERnétic ZNAČKA GERNÉTIC Zakladatelem společnosti GERnétic je Albert Laporte, francouzský biolog a lékař. Před více než 40 lety založil první laboratoř specializovanou na buněčnou biologii se zamě­ řením na péči o pleť. Kromě buněčné biologie se Dr. Laporte zajímal o přírodní a bylinnou medicínu, vitaminologii a homeopatii. Na zá­ kladě soustavného vývoje dospěl k metodě výživy organismu prostřednictvím průniku aktivních látek pokožkou – buněčné terapii. Vý­živné látky aktivně pronikají k jednotlivým buňkám organismu. Dr. Albert Laporte založil Laboratories GERnétic Synthèse. Laboratoře a sídlo firmy GERnétic – Château d´Ensoulès – se nacházejí u městečka Béraut v jihozápadní Francii. Výrobky firmy GERnétic byly po dlouhou dobu testovány na francouzských klinikách s velmi dobrými výsledky. Náročným testováním a kontrolou procházejí výrobky také po celou dobu výrobního procesu. Společnost GERnétic vyvíjí a produkuje kosmetiku určenou pro profesionální práci kos­ me­tiček a následně pro každodenní domácí péči o pleť. Filozofie této společnosti je založena na předpokladu, že pokožka odráží vnitřní stav orga­nismu. Kosmetická péče neřeší pouze následky, ale odstraňuje i vnitřní příčiny pro­ blé­­mů. Kosmetická péče GERnétic zamezuje předčasnému stárnutí pokožky, ošetřuje tukové polštáře, celulitidu, zpevňuje a modeluje poprsí.

80

Zároveň řeší problémy, které se na pokožce mohou vyskytnout, jako např. akné, vrásky, strie, jizvy, ekzémy, popáleniny či lupénka. Kosmetika GERnétic dbá na komplexní péči a celkový zdravotní stav. Předpokladem optimálních výsledků je ideální syntéza působení přípravků GERnétic a správné výživy. Název kosmetiky – GERnétic – se skládá ze dvou slov, a to: gerontologie a genetika. Gerontologie je věda, která zkoumá změny v lidském organismu v závislosti na stárnutí a dále zdravotní, psychologické a sociální důsledky stárnutí. Genetika je obor, který studuje zákonitosti a mechanismy dědičnosti, zabývá se studiem dědičnosti lidských chorob a možnostmi jejich prevence. Kosmetika GERnétic se řídí třemi základními principy: buněčná terapie, homeopatické dávkování a využití meridiánových zakončení a meridiánových drah. Buněčná terapie je založena na poznatku, že vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a další látky lze získat nejen z přijímané potravy, ale i z kosmetických přípravků. Jinými slovy, pokud tělo tuto výživu získává z potravy v nedostatečném množství, kosmetika GERnétic ji doplňuje prostřednictvím pokožky. Zlepšuje se tak funkce buněk a kosmetika „nutí“ buňky chovat se jako buňky mladší. Všechny látky jsou dávkovány homeopaticky. Velmi malé dávky povzbuzují životní sílu k vyšší činnosti. Při aplikaci regeneračních krémů využívá GERnétic stimulaci meridiánových zakončení (ušní lalůčky, plosky chodidel, Solar plexus).

KATALOG 2017


O kosmetice GERnétic

Dr. Albert Laporte

Způsob práce s kosmetikou a aplikace přípravků je u této značky odlišná. Jednotlivé krémy lze vzájemně kombinovat a vrstvit. Díky tomu GERnétic nabízí nepřeberné množství druhů ošetření a dokáže vyřešit široké spektrum pleťových nedostatků. Klientkám a klientům doporučujeme spo­ lu­práci s odborníkem – speciálně vyškolenou kos­metičkou. Proto, aby byla poskytované kos­ metické ošetření opravdu účinné, kosmetička analyzuje zdravotní stav ženy, navrhne nejvhod­ nější ošetření a doporučí výrobky pro domácí péči.

KATALOG 2017

Vyškolené kosmetičky řeší např. problém celulitidy, tukových polštářků, jizev, strií, akné, vrásek. Pomáhají ženám modelovat poprsí, zpevnit pokožku nebo zbavit se pigmentových skvrn. GERnétic oslovuje všechny věkové kategorie – zaměřuje se na mladou i zralou pleť, ženy i muže. Komplexní péči a podporu výsledků kosmetických ošetření završují doplňky stravy. Na vysokou kvalitu a bezpečnost kosmetiky GERnétic ukazuje i fakt, že z ošetření klientka odchází se zklidněnou pletí bez jakýchkoli alergických, či jiných reakcí.

81


O kosmetice GERnétic

99 GERnétic je vysoká profesionální péče o zákazníka. 99 GERnétic je kosmetika, ke které se klientky neustále vracejí. 99 GERnétic je kosmetickým koktejlem zdraví a krásy.

Krédem kosmetiky GERnétic je „Zdraví a krása“. Principy kosmetiky vycházejí z předpokladu, že pokožka zrcadlí zdravotní stav organismu. Co se děje uvnitř je viditelné i navenek. Kosmetička v salonu objevuje tyto signály a jejich příčiny postupně odstraňuje. S individuálním přístupem, využitím aktivních látek výrobků GERnétic, meridiánových drah a homeopatického dávkování kosmetička synchronizuje a harmonizuje organismus.

Přípravky obsahují pouze stoprocentně přírodní látky – výtažky ze 192 druhů rostlin a 15  druhů mořských řas. Účinnost kosmetických přípravků je založena na principu buněčné terapie. Jedná se o doplnění výživných látek buňkám skrze pokožku. Přípravky GERnétic současně s péčí o pokožku obohacují tělo o vitamíny a minerály.

Pozitivní názor žen, které testovaly přípravky GERnétic v nezávislé laboratoři ve Francii: 99 hezká barva (98 %) 99 příjemná textura (93 %) 99 příjemná vůně (93 %) 99 přípravky jsou při aplikaci příjemné (98 %) 99 přípravky se snadno aplikují (98 %) 99 přípravky se rychle vstřebávají (83 %) 99 přípravky nezanechávají mastný film (92 %) 99 přípravky mají vhodný obal (86 %)

82

KATALOG 2017


O kosmetice GERnétic

DOBRÉ DŮVODY PROČ VYZKOUŠET KOSMETIKU GERNÉTIC 99 Nabízí špičkovou péči o celé tělo, obličej i poprsí. 99 Ve svém pojetí neodděluje pokožku od těla. Pokožka je zrcadlem vnitřního stavu organismu. 99 Odstraňuje vnitřní příčiny problémů, neošetřuje pouze následky. 99 Dosahuje opravdových výsledků při ošetření. 99 Stojí v čele kosmetického průmyslu díky používání biotechnologií, buněčné terapie, využíváním meridiánů a homeopatickému dávkování aktivních látek.

99 Dosahuje výborných výsledků nejen při kaž­dodenním ošetřování pleti, ale i při odstra­ňování vrásek, akné, jizev, celulitidy, strií, zeštíhlování, při zpevňování a regulaci velikosti poprsí, detoxikaci organismu. 99 Napomáhá reaktivovat vlastní energii. 99 Pomáhá zpomalit stárnutí buněk. 99 Je značka, kterou oceňují nejen nároční zákazníci, ale i odborníci. 99 Při výrobě prochází náročnou kontrolou i testy – garantuje kvalitu.

KOSMETICKÉ SALONY GERNÉTIC Objevte svět dokonalé péče v kosme­ tických salonech a wellness studiích, které pracují s francouzskou kosmetikou GERnétic. Špičkové služby salonů zahrnují:

99 Maximální péči se skvělými výsledky. 99 Účinné řešení pro aknetickou pleť a další pleťové nedostatky. 99 Odstranění celulitidy. 99 Zeštíhlení.

99 Diagnostiku pleti.

99 Zpevnění a modelace poprsí.

99 Sestavení individuálního programu.

99 Relaxační a detoxikační zábaly.

Kosmetické salony najdete na www.gernetic.cz a www.gernetic.sk

KATALOG 2017

83


RÁNO V POLEDNE Eva Brixi Jak čas šel Tak jsi odešel A centimetrů země ubývalo V orosené trávě Značilo se ráno Tvé stopy v zajetí Tvé ruce v objetí Tak už nepřešlapuj Od chodidel výš Moji duši zmapuj Už je skoro poledne Den je peklo bezedné Pod švestkou vějíř včel Polibek společný jsi promlčel

84

KATALOG 2017


KAPITOLA VII VYBRÁNO Z DOTAZŮ KLIENTEK

KATALOG 2017

85


Z dotazů klientek

Zeštíhlení

Otázka:

Už poněkolikáté si dávám předsevzetí, že tentokrát opravdu zhubnu. Můžete mi doporučit opravdu účinné přípravky, které mi pomohou tento můj závazek urychlit a ulehčit?

Odpověď: Firma GERnétic uvedla na trh nové formule přípravků Adipo Gasta a Vasco Artera, určených k zeštíhlení a k boji s pokročilou celulitidou. V receptuře se objevuje buněčný trenér, který zesiluje jejich účinek. Komplex aktivních látek rostlinného původu je schopen cíleně vyhledávat a oddělovat hypertrofované tukové buňky. Zlep­šuje jejich mitochondriální energetický metabolismus a způsobuje jejich vyprázdnění, aniž by došlo k buněčnému poškození. Tento „ultrasons-like“ efekt je naprostou novinkou a klinické studie ukazují, že se jedná o výrazný inovující aktivní komplex, který snižuje tloušťku a objem tukové tkáně, redukuje pomerančový vzhled, vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Aby účinky aktivních látek byly trvalé a dlouhodobé, je nutné je podpořit určitými opatřeními.

86

1. Zvýšení příjmu vody Zvýšený příjem vody zlepšuje funkci lymfa­ tického systému a umožňuje rychlejší odpla­ vo­vání škodlivin uvolněných aktivními látkami. POZOR! Ne všechny tekutiny jsou vhodné a je třeba se vyhnout nápojům s vysokým obsahem kalorií, nedoporučují se bublinaté nápoje. 2. Snížení kalorického příjmu Tím se výrazně podpoří a urychlí účinky přípravků. 3. Zvýšení pohybové aktivity Ten vede ke zvýšení energetického výdaje a také přirozenému vytvarování postavy. Umožní rychlejší využití aktivních látek v celém organismu a tedy i rychlejší výsledky.

KATALOG 2017


Z dotazů klientek

Rozšířené žilky

Otázka:

Tváře mám protkané drobnými červenými žilkami, místy jsou dokonce vidět i drobné krevní výronky. Mám pocit, že je pokožka i citlivější. Nevím, jak mám s pletí zacházet.

Odpověď: Problém rozšířených žilek, odborně řečeno kuperóza, je velmi častý. Většinou se jedná o vro­zenou dispozici, ale tyto projevy mohou mít i další příčiny – užívání různých léků, nanášení kortikosteroidů na pleť, které pokožku ztenčí a naruší. Žilky jsou i projevem atrofie kůže u  starých lidí. V neposlední řadě mohou vzniknout po silné expozici UV záření či při nesprávné péči o pokožku. Jedná se o praskání stěn drobných kožních artérií (cévy rozvádějící okysličenou krev) a tvorbě sle­pých ramen, ve kterých se krev prakticky nepohybuje a sráží se. Kůže je v takovém místě špatně vyživená, snadněji podléhá infekci,

KATALOG 2017

mění se její struktura. Při nedostatečném ošetření tohoto problému je nebezpečí rozvinutí onemocnění (rosacea), které svým projevem opravdu velmi naruší vzhled obličeje. Může dojít (hlavně u mužů) i k značnému zbytnění a zčervenání nosu (rhinophyma). K zastavení rozšiřování a postupnému zlepšování tohoto nepříjemného projevu doporučuji využít dva produkty – Vasco a Synchro. Přípravky je důležité aplikovat následně po sobě – po vstřebání krému Vasco, nanášíme krém Synchro. Oba přípravky doporučuji i dámám, které podstoupí odstranění žilek invazivnější cestou. Aplikace krému Vasco a Synchro zabezpečí, že se daný problém nevrátí.

87


Z dotazů klientek

Rosacea

Otázka:

Ve střední části obličeje mám začervenalou citlivou pokožku, občas se mi tam dělají zánětlivé pupínky. Problém se ještě zhorší po konzumaci horkého nápoje nebo alkoholu. Nevím, jak mám pleť ošetřovat, mám pocit, že mě dráždí i kosmetické přípravky, které jsem si koupila v parfumerii.

Odpověď: Dle Vašeho popisu se domnívám, že trpíte rosaceou. To je poměrně častá kožní choroba, která se vyskytuje především v centrálních partiích obličeje. Jedná se o chronické onemocnění, které se v průběhu let šíří a zhoršuje. Čím dříve se budete tomuto problému věnovat, tím snadněji zabráníte jeho zhoršování. Doporučuji Vám pravidelné používání krému Vasco a Synchro. Z dlouholetých zkušeností vím, že součinnost obou přípravků dokáže postupně

88

pokožku vyrovnat, zklidnit, zpevnit jemné kapilárky a zabránit nepříjemnému zhoršování. Vasco je jemný krém, který se aplikuje v malém množství na očištěnou pokožku. Po jeho vstřebání naneseme regenerační krém Synchro s vyvažujícím a s hlubokým zklidňujícím efektem. Pravidelné používání obou produktů omezí, nebo zcela zastaví navrácení problému. V běžném životě se vyvarujte velkému slunění, sauně, kořeněným jídlům, horkým nápojům a alkoholu.

KATALOG 2017


Z dotazů klientek

Pigmenty nad rtem

Otázka:

Nad horním rtem se mi vytvořila velká pigmentová plocha, která jde velmi špatně zalíčit. Z dálky dělá dojem, že mám knír. Moc mě to trápí a nevím, co mám dělat. Poradíte mi?

Odpověď: Zmnožení pigmentu nad horním rtem je velmi časté a také pro ženu velmi obtěžující. Doporučuji pravidelnou denní aplikaci přípravku Sérum Dépigmentant (depigmentační sérum na rostlinné bázi). Přípravek má lehký slupovací efekt. Poměrně rychle odloučí nejvíce pigmentované buňky. To je žádoucí, aby pigmentová skvrna šla lépe zalíčit. Dalším pravidelným nanášením dochází ke zpomalení tvorby kožního barviva a tím k barevnému vyrovnání s okolní pokožkou. Sérum aplikujeme na úplný závěr denního či večerního ošetření pleti. Naneseme lokálně ve velmi malém množství na pigmentové skvrny a necháme dobře zaschnout. Na pokožce se vytvoří tenký film, který uvolňuje aktivní složky odbourávající nadměrné pigmenty. První efekty můžeme pozorovat již během 14 dnů, ale celkové barevné vyrovnání je otázkou několika měsíců pravidelné aplikace vybraných produktů. A jak ochránit pleť před opětným pigmentováním? Od časných jarních měsíců je nutné chránit horní ret přípravkem s vyšším ochranným fil-

KATALOG 2017

trem. Totéž platí i při zimním pobytu na horách, kde je sluneční záření hodně intenzivní. Doporučuji Melano 15. Tento krém je koncipovaný především pro pokožku obličeje s tendencí k nepravidelné pigmentaci. Pokud provádíte depilaci chloupků v těchto místech, je třeba postupovat šetrně, spíš odstraňovat jednotlivé chloupky pinzetou. Depilaci voskem nedoporučuji, pokožka se tímto způsobem zbaví ochranného filmu, hodně se podráždí a má tendenci pigmentovat. Vždy po depilaci ošetřit pleť dobrým regeneračním krémem a následně ochranným filtrem. V případě, že pigmentová plocha je opravdu velká a zasahuje do ostatních partií obličeje, využijte přípravek Crème Éclaircissante (zesvětlující krém na obličej). Krém se nanáší ráno a večer na celý obličej. Účinné složky přípravku, výhradně rostlinného charakteru, tlumí činnost melanocytů (buňky produkující kožní barvivo). Produkce kožního barviva se snižuje a skvrny postupně světlají. Krém má zároveň hlubokou hydratační schopnost a ochranný UV faktor.

89


Z dotazů klientek

Pleť kuřačky

Otázka:

Přestože je mi teprve 38 let, připadá mi, že moje pleť je hodně unavená a kolem očí a hlavně úst se rýsují hluboké vrásky. Jsem dlouholetá kuřačka. Nevím, jestli může mít kouření na pokožku tak velký negativní vliv. Poradíte mi, jak můžu pokožku zlepšit?

Odpověď: Kouření je pro pokožku (ale i pro celé tělo) opravdu nepříznivé. Během vdechování cigaretového kouře dochází v těle ke vzniku velkého množství volných radikálů, které zatěžují organismus. V pokožce narušují kolagenová vlákna a činnost buněk, které kolagen produkují. Pokožka ztrácí na vitalitě, pevnosti a pružnosti. Postupně získává našedlý nádech. Kouřením dochází také k velkým ztrátám vitamínu C, který patří mezi významné antioxidanty. I jeho nedostatek se odráží na stavu pokožky. Je důležité se o pleť dobře starat, dodat jí výživu a podpořit vitalitu buněk. Základem je kvalitní regenerační krém, který dodá buňkám pokožky dostatek vitamínů, minerálů a obnoví lipidový film. Vyzkoušejte krém Synchro, jehož základ tvoří ušlechtilé oleje z měsíčku, oliv a sladkých mandlí. Jsou lisované zastudena a jsou zá-

90

rukou dostatku výživných látek. Z denních krémů vybírejte z přípravků, které podpoří okysličení pokožky. Dostatek kyslíku je důležitý pro získání energie pokožky. Výbornou zkušenost mám s krémem Ger Oxy, po jehož aplikaci okamžitě pocítíte změnu na pokožce. Zařaďte do pravidelné péče vitalizační masku Masque Marin. Jedná se o masku jemného krémového charakteru, která se aplikuje 1-2krát týdně. Po 20 minutách působení je pokožka oživená, jemně růžová, hebká na dotek i pohled. K základní péči patří samozřejmě i kvalitní odličovací přípravky. Příznivě by na pokožku působilo i ošetření v kosmetickém salonu, kde může kosmetička přidat i různá séra a specifické masky. A ještě jedna rada na závěr. Pokuste se kouření z Vašeho života vytěsnit, nebo alespoň omezit množství cigaret. Není to jednoduché, ale stojí to za to. Omládnete. J

KATALOG 2017


Z dotazů klientek

Pokleslé poprsí

Otázka:

V nabídce GERnétic mě velmi upoutaly přípravky na ošetření prsou. Mám po těhotenství prsa pokleslá a povadlá. Který přípravek si mám koupit?

Odpověď: Ideální by bylo používat kompletní prsní program: tonikum Seino, buněčný stimulátor Endo Spécial+, krém Macro 2000 a doplněk stravy Bust z řady Natur Diet. Každý z přípravků má svou nezastupitelnou úlohu. Seino působí na mikrocirkulaci pokožky, lehce prokrví pokožku a tkáně. Zabezpečí rychlý průnik aktivních látek do hloubky. Endo Spécial+ používáme většinou pouze 3krát týdně. Aktivní látky tohoto preparátu obsahují antioxidační komplex, který působí proti volným radikálům, stimuluje tvorbu kola-

KATALOG 2017

genových vláken. Macro 2000 má intenzivní vyživující a zpevňující efekt. Doplněk stravy Bust je důležitý k umocnění účinku produktů, které se aplikují na poprsí. Bust obsahuje vyvážený komplex rostlinných výtažků obsahující fytoestrogeny (látky, které se ve svých účincích podobají ženskému hormonu estrogenu). Prohlubuje a hlavně urychluje účinky produktů, které se nanáší na poprsí. Pravidelným používáním prsního programu brzy pocítíte změny – zpevnění, pozvednutí poprsí, zjemnění pokožky, zlepšení stavu případných strií.

91


Z dotazů klientek

Křečové žíly

Otázka:

V kosmetickém salonu jsem na doporučení kosmetičky zakoupila krém Vasco Artera, protože mám problém s křečovými žílami. V horkých letních dnech mě tento problém dost trápí. Kosmetička mi doporučila ještě Lympho a Veinulo Spécial+. Je opravdu nutné používat všechny přípravky najednou?

Odpověď: Kosmetička Vám doporučila ideální postup ošetření, který Vám brzy uleví od Vašeho problému. Tonikum Lympho podpoří mikrocir­ kulaci v kůži a zabezpečí rychlý průnik dalších aktivních látek. Koncentrát Veinulo Spécial+ má intenzivní protizánětlivý účinek, zklidňuje drobné záněty a rychle ulevuje od bolesti.

92

Krém Vasco Artera podpoří lymfodrenáž, zlepší celkový stav krve, odstraní případné otoky a pocit těžkých nohou. Při pravidelné aplikaci těchto přípravků brzy pocítíte značnou úlevu. A k tomu ještě jeden bonus. Přípravky Vám pomohou odstranit případnou celulitidu a zpevní pokožku.

KATALOG 2017


Z dotazů klientek

Oční okolí

Otázka:

V letošním roce mi bude 40 let. Všimla jsem si, že se mi začínají prohlubovat vrásky kolem očí a ráda bych tento problém zlepšila. Doporučíte mi, jak se o tuto část obličeje lépe starat a které přípravky používat?

Odpověď: Pokožka kolem očí je nejtenčí kůže na našem těle a zároveň nejcitlivější a nejméně odolná část obličeje. Zde vznikají první vrásky, proto je důležité této oblasti věnovat specifickou péči. Oční partie jsou nejvíce poškozovány vnějším prostředím, působením smogu a klimatickými vlivy. Jistý vliv má i stravování a pitný režim. Navíc je oční okolí namáháno stálým mrkáním a dalšími mimickými pohyby. Základem péče je dokonalé večerní odlíčení, aby pokožka mohla přijímat aktivní látky z následně nanesených přípravků. Jemná emulze čisticího mléka Glyco od kosmetiky GERnétic tento úkol bezezbytku splní. Teprve potom aplikujeme regenerační, výživný krém. V případě, že chceme věnovat této zóně intenzivnější péči, můžeme využít různých typů sér a masek, které pokožku zpevní a rozjasní. Za vyzkoušení stojí sérum Cells Life s obsahem rozpustného kolagenu,

KATALOG 2017

který působí proti vráskám a má výbornou hydratační schopnost. Přípravek Masque Yeux zase dokáže oční okolí krásně projasnit a zamezit případné tvorbě otoků. Ranní péče se skládá z tonizace příslušným přípravkem. Nepoužíváme tonika s obsahem alkoholu, protože by jemnou pokožku příliš vysušila a podráždila. Vhodné jsou přípravky s výtažky bylin. Doporučuji tonikum Fibro s výtažky z lipového květu, vilínu, okurky a ženšenu, který má zklidňující a hojivé efekty. Důležitá je i aplikace ochranného gelu, který ochrání pleť před vznikem volných radikálů. Gel Contour Yeux se velmi rychle vstřebá a díky liftingovému efektu umožňuje i perfektní nalíčení. Po jeho vstřebání naneseme denní krém s UV filtrem. Dobrou zásadou je používání přípravků z jedné řady. Zabráníme tak vzniku chemického koktejlu na pokožce, který by mohl citlivou pleť podráždit.

93


Rejstřík produktů GERnétic Adipo Gasta. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 15, 59, 60, 77, 86 Anti Stries. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 62 Argini. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 Base de Jour Marine. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 13, 20, 29 Baume Après Rasage. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 Beauté Corps Marin. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 15, 59, 77 Cells Life. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 14, 22, 23, 38, 93 Confort Corps Marin. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 17, 57, 76 Crème De Massage. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 63, 77 Crème Éclaircissante . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22, 46, 89 Crème GG. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10, 37 Crème Soin Des Pieds. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 64 Crème Spéciale Peaux Mixtes Et Grasses . 12, 45 Cuticul Extra Plus . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 65 Cytobi. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 14, 33, 43, 75 Démaquillant Douceur . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 26, 44 Derma. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8, 12, 27, 40, 47 Endo Spécial+. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 16, 54, 55, 76, 91 Fibro. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8, 9, 10, 11, 14, 26, 47, 93 Gel Après Soleil. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 71 Gel Contour Yeux . . . . . . . . . . . 10, 13, 14, 23, 39, 93 Gel Men. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 73 Ger Lift. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10, 11, 13, 14, 20, 36 Ger Oxy. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 29, 90 Ger Peel. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 9, 27 Glyco . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8, 9, 10, 11, 14, 26, 47, 93 Huile De Beauté. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 66 Huile De Massage. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 66 Hydra Ger. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23, 38, 47 Hydra Men. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 73 Immuno. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 12, 32, 36, 41, 48, 74 La Crème Anti-Temps . . . . . . . . . . . . . . . . . 50, 51, 75 La Crème Jeunesse. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 51, 75 Lait Corps Douceur. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 21, 64 Le Concentré Réparateur. . . . . . . . . . . . . . 22, 51, 75 Lift Crème. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 35 Lift Men. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 73 Lotion Aux Acides De Fleurs. . . . . . . . . . . . . . . . . 27 Lympho. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 15, 17, 56, 58, 76, 92

94

Macro 2000.. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 16, 54, 55, 76, 91 Manno. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23, 64 Masque Marin. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 20, 48, 90 Masque Yeux. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 13, 39, 93 Medul. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 65 Melano 15. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 46, 70, 71, 89 Melano 30. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 71 Melano 50. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 71 Mito Spécial+. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10, 14, 22, 36 Myo Myoso. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10, 14, 36 Natur Diet ACN. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 74 Natur Diet BUST. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 16, 76, 91 Natur Diet CELLU. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 17, 76 Natur Diet FOOD CONTROL. . . . . . . . . . . . . 15, 77 Natur Diet JEUNESSE . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 75 Natur Diet STIMULE. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 75 Natur Diet ZEN CONTROL. . . . . . . . . . . . . . . . . . 77 Nettoyant Gommant Marin. . . . . . . . 8, 9, 13, 20, 27 Nuclea . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11, 12, 33, 43, 75 Octo. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .9, 12, 27, 45, 74 Peaux Jeunes. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 44 Perfect Body. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 60, 77 Sebo Ger. . . . . . . . . . . . . . . . . . 8, 12, 13, 27, 40, 41, 47 Seino. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 16, 54, 55, 76, 91 Sels De Bain. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 63, 77 Sérum Dépigmentant. . . . . . . . . . . . . . . . . 22, 46, 89 Somito . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 60 Symbiose. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10, 14, 29, 47, 48 Synchro. 11, 12, 14, 23, 29, 30, 32, 33, 41, 42, 48, 50, 58, 62, 74, 75, 87, 88, 90 Synchro 2000. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 33 Tropo . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10, 14, 28, 47, 48 Tropo Plus . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10, 14, 28, 47, 48 Vasco . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11, 42, 87, 88 Vasco Artera . . . . . . . . . . . . . 17, 56, 57, 58, 76, 86, 92 Veinulo Spécial+. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 56, 58, 92

KATALOG 2017


Obsah Úvod. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5 KAPITOLA I Domácí ošetření kosmetikou GERnétic – krok za krokem . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 7 Odlíčení. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8 Hluboké čištění . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 9 Ranní péče. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10 Večerní péče . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11 Problematická pleť . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 12 Ošetření očního okolí. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 13 Zpevňující péče . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 14 Formování těla . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 15 Pevné poprsí. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 16 Celulitida. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 17

Masky. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 Zlatá řada Les Parfaits. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 50 KAPITOLA IV Produktové řady kosmetiky GERnétic – Péče o poprsí a tělo. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 53 Péče o poprsí. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 54 Celulitida. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 56 Žilní systém. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 58 Formování těla . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 Strie. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 62 Pro pohodu. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 63 Vlasy a pokožka hlavy. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 65 Spa péče . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 66 Zábaly. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 67

KAPITOLA II Doporučená péče o pleť pro čtyři roční období . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 19 Jaro – vitalizace . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 20 Léto – ochrana před slunečními paprsky. . . . . . 21 Podzim – regenerace, pigmenty. . . . . . . . . . . . . . . 22 Zima – ochrana před dehydratací. . . . . . . . . . . . . 23

KAPITOLA V Produktové řady kosmetiky GERnétic – Sluneční řada, Péče o muže, Doplňky stravy. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 69 Sluneční řada. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 70 Péče o muže. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 Doplňky stravy. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 74

KAPITOLA III Produktové řady kosmetiky GERnétic – Péče o obličej. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 25 Čištění a odličování . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 26 Hloubkové čištění . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 27 Ochrana. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 28 Výživa a regenerace. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 30 Vypnutí (lifting). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 35 Závěrečná péče. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 37 Hydratace. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 38 Péče o oční okolí . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 39 Aknetická pleť. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 40 Citlivá pleť. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 42 Mladistvá pleť do 25 let. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 44 Nadměrná tvorba kožního mazu. . . . . . . . . . . . . . 45 Pigmentové skvrny. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 46

KAPITOLA VI O kosmetice GERnétic. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 79

KATALOG 2017

KAPITOLA VII Vybráno z dotazů klientek. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 85 Zeštíhlení. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 86 Rozšířené žilky. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 87 Rosacea. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 88 Pigmenty nad rtem. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 89 Pleť kuřačky. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 90 Pokleslé poprsí. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 91 Křečové žíly. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 92 Oční okolí. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 93 Rejstřík. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 94 Doporučené ceny pro zákazníky včetně DPH jsou platné od 16. ledna 2017.

95


LK SERVIS Generální zastoupení GERnétic pro Českou a Slovenskou republiku

21 let s Vámi pro krásu a zdraví. Děkujeme.

Generální zastoupení GERnétic pro ČR a SR: LK SERVIS Slánská 381/10, 163 00 Praha 6 tel.: +420 235 325 659 info@gernetic.cz www.gernetic.cz www.facebook.com/GERnetic.cz Výhradní zastoupení GERnétic v SR: GERnetic SK s.r.o. Zámocká 30, 811 01 Bratislava tel.: 02/591 040 01 info@gernetic.cz www.gernetic.sk

Katalog kosmetiky GERnétic 2017  
Katalog kosmetiky GERnétic 2017  

Připravili jsme pro vás krásný nový KATALOG kosmetiky GERnétic s podtitulem „Doteky GERnétic“. Obsahuje přehled kompletního sortimentu kosme...

Advertisement