__MAIN_TEXT__

Page 1

Život bez žiarenia Vitalita získaná z prostredia, ktoré nezaťažuje organizmus sa prejaví vo všetkých aspektoch Vášho života


Vitajte v Geovital Akadémii... V dnešnej dobe je život bez radiácie nemožný. Fyzici hovoria o niekoľko milion mnohonásobnom náraste elektrosmogu za posledných 15 rokov. Napr. v Nemecku a Rakúsku je okolo 400.000 veží mobilných operátorov (rapídne narastajúcich), okolo 3 miliónov smerových vysielačov, okolo 130 miliónov WIFI systémov a bezšnúrových telefónov a približne 140 miliónov mobilných telefónov. Dôsledky a problémy bezdrôtovej komunikačnej technológie sa stávajú jasnejšími každým dňom. Totálna únava, hučanie v ušiach u 30 – 40 ročných, ADHD u malých detí sa dramaticky zvýšila v posledných rokoch… O týchto problémoch sme pred rokom 2000 takmer nepočuli. My, ktorí praktizujeme prírodnú medicínu, máme obavy z ďalšieho vývoja, ktorý by sa týmto smerom uberal. Geovital si dal za cieľ bojovať proti týmto výdobytkom a zároveň neduhom doby všetkými svojimi prostriedkami. Viac ako 30 rokov zdokonaľujeme riešenia, aby sme zabezpečili detské izby, spálne a novopostavené domy proti prirodzenej zemskej aj ľudstvom vytvorenej radiácii. Sme nápomocní našim pacientom a to prostredníctvom dôkladnej prehliadky v ich domovoch, poradenstvom, návrhmi riešení. Stavebným odborníkom pomôžu naši dobre pripravení geobiológovia. Sme pripravení realizovať efektívne zmeny. Prajeme vám i sebe trochu zamyslenia a kľudu, pohody bez radiácie, aby sme oživili a doplnili energiu potrebnú na výzvy nášho života. Váš Sascha Hahnen Riaditeľ Geovital Akadémie, Sulzberg, Rakúsko

História

1981

02

Šťastná rodina pred diagnózou rakoviny

1982

Diagnóza rakoviny


1982

Montfort Castle / Langenargen – Sympózium rakoviny zvolané na osobný podnet Werner Hahnena

03


Ako toto všetko začalo- osobný príbeh

od diagnózy rakoviny k liečebným možnostiam s 80% úspešnosťou

V roku 1982, deň pred Vianocami, diagnóza rakoviny šokovala rodinu Hahnen z Langenargenu pri jazere Bodensee, Nemecko. Matka Roswitha, v tej dobe 32 ročná, mala rakovinu v bruchu a rakovinu prsníka - a s veľkým šťastím by podľa vyjadrenia svojho lekára mohla prežiť ešte pol roka. Otec Werner neprijal túto možnosť a zorganizoval sympózium rakoviny v Montfortskom kaštieli v Langenargen, na ktorý boli pozvaní vedci a alternatívni lekári. Werner Hahnen ponúkol 50 000 DM (približne 25 550 EUR) na financovanie výskumu osobe, ktorá by mohla pomôcť.

Táto šťastná novina motivovala Wernera Hahnena na ďalší výskum prírodnej medicíny a žiarenia. On vyvinul prvé merateľné tienenie geopatogenného stresu /zaťaženia/, založil zdravotné zariadenie napriek nepriateľskému postoju tradičného lekárstva a začal sa venovať štúdiu elektrotechniky a architektúry interiérov. A tak bol položený základ pre Geovital Akadémiu. V roku 2012 sme oslávili naše 30. výročie.

Na tomto sympóziu Werner Hahnen prvýkrát počul o vzťahu medzi tzv. geopatogénnym zaťažením a rakovinou. Dr. Erich Klemke, biochemik, navrhol alternatívnu liečbu, ktorá podporovala tvorbu rakovinu-usmrcujúcich buniek. Šesť týždňov po začiatku liečby so sérom vyvinutým doktorom Klemke, lekári neboli schopní nájsť akékoľvek rakovinové bunky u Roswitha Hahnen.

1983

04

Prvé semináre, tréning v Bezau, Bregenzerwald

1983

Prvá publikácia „ Arbeitskreis Erdstrahlen“


Sympózium rakoviny 1982

1983 – 1984

Budovanie TERRA Inštitútu | Vývoj ochranných prvkov pred radiáciou

05


Vaše zdravie je našou prioritou

Vízia: Radiačná ochrana by mala mať prospech pre všetkých ľudí

V 80-tych rokoch to bola vskutku priekopnícka práca vyvinúť efektívnu a fungujúcu radiačnú ochranu. V dnešnom pohľade by sa to dalo porovnať s obtiažnym výstupom na Mount Everest. Iba prostredníctvom usilovného experimentovania, ladenia a ďalšieho vylepšovania sa inžinieri malými krokmi blížili k riešeniu. Málokto si dnes vie predstaviť, koľko odhodlania a úsilia bolo investovaného do tohto vývoja. Vážna priekopnícka práca Zavedenie bezdrôtovych komunikačných technológií začiatkom 90-tych rokov prinieslo ďalšiu prekážku, ktorú bolo treba prekonať.

Profesionálny boj s príčinami Geovital akadémia osvetľovala problémy žiarenia od roku 1984, aby pomohla ľuďom s fyzickými a psychickými problémami. My vidíme zdravie ako dôležitú osobnú a sociálnú hodnotu. Jeho význam je často prvýkrát uznaný počas choroby alebo vo vyššom veku. Naším cieľom je vytvárať povedomie o príčinách ochorení, zmierniť príznaky alebo zabrániť ich plnému rozvoju. Naše metódy sú vedecky podložené a štúdie preukázali ich účinnosť. Viac ako 250,000 posúdených spální s úspešne zníženým žiarením sú dôkazom nášho úsilia a zdrojom motivácie pre budúcnosť.

Len vďaka úsiliu priekopníkov, teraz máme k dispozícii riešenia ako odpájajúci spínač, ochranný náter, antistatický matrac s trakciou a ďalšie dôležité stavebné bloky pre život bez radiácie.

1984

06

Prvé medicínske zariadenie otvorené

1984

Vývoj odpájačov el.okruhov | Ďalši vývoj radiačnej ochrany | Vývoj radiačnej ochrany pre novostavby


Priekopnícka práca na vedeckom základe

1986

TERRA Inštitút v Langenargen

1987

Posúdenie spálni, prvé štúdie začiatok

07


Geovital semináre: Špičkové učenie a skúsenosti Rozdiel medzi znalosťami a múdrosťou Každý je vítaný v Geovital akadémii: Poznatky sa ideálne zídu terapeutom, lekárom, architektom, remeselníkom, ale aj laikom so záujmom o geopatogénny stres a žiarenia prítomné v ich domovoch. Na našich seminároch a workshopoch zdieľame viac ako 30 ročný výskum a skúseností. Niektorí to využíjú profesionálne a ďalší len vo svojom súkromí, takže sa snažíme pokryť problematiku v širokom rozsahu.

Kurzy napĺňajú úžasom našich študentov a poskytujú informácie na riešenia problémov, zlepšenia ich životov alebo životov druhých. Aktuálny plán kurzov možno nájsť na našich webových stránkach www.sk.geovital.com

Široká škála technických aplikácií pre zdravie a blahobyt - vzrušujúce témy ako je elektrobiológia, stavebná biológia, geopatogénny stres, merania, tieniace techniky a dôsledky pre zdravie sú tu vysvetlené a znázornené v praxi.

1989

08

Dizertačná práca, Univerzita v Konstanze

1989

Stretnutie s francúzskymi geobiológmi na konferencii v Strassburgu


Komplexné témy vysvetlené jednoducho

1991

Televízne interview s Wernerom Hahnenom

09


Profesionáli s osobným prístupom

Naši kompetentní a skúsení riaditelia akadémii a kurzov

Tím Geovital Akadémie sa skladá z 22 učiteľov a asi 280 stavebných geobiológov. Väčšina z nich má vedecké vzdelanie a pochádza z rôznych odborov vrátane medicíny, elektrotechniky, fyziky, výpočtovej techniky a architektúry. Táto interdisciplinárna spolupráca v oblasti výskumu a vývoja poskytuje našim pacientom a študentom vynikajúcu vedomostnú základňu. Naš tím: Stavebná biológia a Elektro­biológia

Medicína

Sascha Hahnen Dipl. Geobiológ Predseda výkonnej rady Geovital Akadémie Rakúsko

Miroslav Dudra Dipl. Ing. Riaditeľ Geovital Akadémie pre Slovensko a Česko Geobiológ

Sabine Leistner-Mayer Liečiteľka Expertka na diagnostiku látkovej výmeny, detoxikáciu a riadenie orthomolekulárnej medicíny

Hartmut Hornbacher Liečiteľ Neurálna terapia Kirlian fotografia

Dietmar Hohn Odborný garant pre aplikovanú informatiku Expert na mobilné telefóny

Patrick van der Burght Geobiológ a Koordinátor Geovital Akadémie, Austrália

Peter Marcinowski MUDr. Odborný lekár pre ortopédiu a chiropraktik

Hans Gruber Rakovinový konzultant Rakovina 21

Evelyn Obermoser MUDr. Praktický lekár Zubný lekár

Monika Immler Liečiteľka Kineziológ Biorezonancia Prognostická diagnóza

Administratíva

Heiko Gärtner Výučbový tréner pre biogeológiu Vedúci výskumu

1992

10

Bianca Hahnen Účtovníctvo

Werner Hahnen, TERRA Inštitút | Tréning v Bregenzerwald


„Tam, kde konvenčná medicína zlyhá, jednoduché riešenia proti žiareniam pomôžu s väčšinou problémov.“

Werner Hahnen Emeritný riaditeľ Geovital Akadémie

Tieniaca Technológia

Stavebná biológia

Hans-Jörg Lübcke Dipl. Geobiológ Špecialista na Tieniacu Technológiu Kvalifikovaný Masér

Steffen Peter Dipl. Ing. Architect Špecialista na Stavebnú biológiu

Feng Shui

Marc Wirth Dipl. Ing. Stavebnej biológie (IBN) Geobiológ, Špecialista na biologickú kontamináciu

Martina Berwinger Geobiológ Feng Shui

Výskum spánku

Peter F. König Dipl. Geobiológ Expert na Tieniacu Technológiu Špecialista na Medicínsku Technológiu Oceanobiológ

Roman Schäfler Architekt Odborník na Geovital stavby Energetické poradenstvo

Siegfried Schröder Geobiológ Odborník a technický dozor pre solárnu a fotovoltaickú techniku

Kurt Tschofen Poradca pre zdravý spánok Geobiológ

Geológia

Rainer Scholz Dipl. Geobiológ Špecialista na Tieniacu technológiu a kvalitu vody

1992

Johannes Kautz Dipl. Ing. Geobiológ Expert na Bezradiačné Stavby

Jiri Polivka Geológ Odborník na bavorské vodohospodárstvo Odborník na zdroje prameňov / vŕtanie a tieniacu techniku

Prednášky o rakovine. Silný záujem pacientov | Strom s rakovinou

11


Väčšina domovov potrebuje úpravu, zlepšenie Môžete si myslieť, že váš domov je bez žiarenia. Váš domov môže byť nový, čistý, v dobrej oblasti, možno ďaleko od mesta a pravdepodobne nevidíte v blízkom okolí žiadne káble vysokého napätia. Možno ani nemáte nainštalovaný inteligentný systém a ste si istí, že sa vyhýbate radiáciu spôsobujúcim zariadeniam ... ale napriek tomu budete pravdepodobne veľmi znechutení tým, čomu ste vystavení vo vašej spálni každú jednú noc. Prečo je tomu tak? Mix elektriny a štandardných stavebných postupov je veľmi zlá kombinácia.

1993 –1999

12

Geobiológovia pri plachtení

Pri meraní elektrického poľa pomerne ďaleko od interiérovej elektroinštalácie 9 z 10 meraní vykazujú vysokú úroveň. Môže to byť spôsobené telekomunikačnými technológiami v blízkosti vášho domova alebo vežami vzdialenými kilometre od vás. Okrem žiarenia vytvoreného našou modernou spoločnosťou, môžete byť tiež vystavení nadmernému zemskému žiareniu. Riešenie tejto otázky dlhujete sebe aj svojim blízkym (najmä deťom). Urobte svoj domov naozaj bezpečným útočiskom pre odpočinok, regeneráciu, aby vám pomohol žiť svoj život naplno.

1996

TERRA Inštitút v Langenargene


Čo vám bráni k správnej a dostatočnej regenerácii a zotaveniu?

1996

100,000 pacientov

1997

Zomrel Dr. Heinz Kohnen, Geofyzik – významný partner a vývojár

13


Iba dôkladné znalosti vedú k účinnému riešeniu Vzťah príčiny a dôsledku

Samozrejme, že nie všetko sa týka elektronického znečistenia a žiarenia. Ale zamyslime sa na chvíľu, ako sa svet okolo nás zmenil v priebehu posledných 20 rokov. Žijeme v digitálnom veku prešpikovanom elektronickými signálmi. To, čo teraz zažívame je len začiatok! Bude to čím ďalej horšie ... Môžete si vybrať a ignorovať to, čo sa deje. Argumenty typu: „ To je teraz všade ...“, majú svoje miesto. Faktom je však to, že výskyt zdravotných problémov sa zvyšuje dramaticky. Musíte sa rozhodnúť, či chcete byť ako 3 opice alebo urobiť niečo aktívne pre seba a svoju rodinu.

Pozerajte na vášho geobiológa ako na asistenta a priateľa rodiny, vášho partnera pri hľadaní problémov vo vašej domácnosti. My vás necháme vykonať merania, ukážeme vám ako používať meracie prístroje, aby ste si mohli merania urobiť sami a získať tak detailný pohľad na situáciu medzi vašimi štyrmi stenami. Iba vtedy, keď pochopíte v čom je problém, budete vedieť, čo je potrebné urobiť.

Chronické choroby a potiaže Ľudské telo sa môže brániť zaťaženiu po dlhú dobu, ale nakoniec sa jeho obrana unaví. Ľudia ochorejú a na prvý pohľad ani nevedia prečo a z čoho...

Riešenie – Fyzikálne a technické tienenie Identifikácia príčin (posúdením domova a spálne), je najdôležitejši komponent. Až potom môžu byť vykonané cielené protiopatrenia pre vytvorenie prostredia bez žiarenia. Telo to potrebuje, aby mohlo znovu získať schopnosť účinnej regenerácie.

2000 – 2001

14

Výstavba Geovital Akadémie pokračuje | Transformácia z TERRA Inštitútu na Geovital

2000

Testy Dr. Doeppa potvrdzujú účinnosť


Nemôžeš ma vidieť, nemôžeš ma počuť, ale verte mi, som tu ...

Máte na výber: Alebo toto…

alebo urobiť niečo.

2000

Skúšanie materiálov a zdokonaľovanie, Univerzita nemeckých ozbrojených síl, Mníchov

2000

Nova príručka

15


Iba s profesionálnym meraním môžete nájsť správne riešenia

Budete potrebovať geobiológa z Geovital Akadémie Klient alebo pacient bol vždy tým hlavným, na koho sa Geovital zameriaval. Či staviate svoj nový dom alebo si chcete nechať skontrolovať svoj existujúci domov, či je to preto, že chcete ochrániť svoje deti alebo už máte vážne zdravotné problémy, hnacou silou všetkého, čo Geovital Akadémia robí, je vždy dosiahnuť pre vás najlepšie dlhodobé výsledky. Život bez radiačného žiarenia je vo väčšine prípadov jednoduchši, než si viete predstaviť. Naši geobiológovia majú vždy za cieľ využiť najúčinnejšie riešenia, aby v každej situácii minimalizovali náklady a maximalizovali výsledky. Spokojný klient znamená, že sme dosiahli náš cieľ. Jasným príkladom toho sú nízke výdavky spojené s meraním a tie sa snažíme udržať primerané. Zahrnuté je 3-hodinové odborné posúdenie certifikovaného Geovital geobiológa a podrobná správa/ posudok merania.

2005

16

Prvé diplomované kurzy začínajú


Výsledky z posudku spální sú vždy jedinečné. Každý dom odhaľuje rôzne problémy a podporuje kreatívne stratégie.

2005

Zavedenie značky Physiologa do maloobchodných predajní

17


Šikovné riešenie: Budova bez žiarenia!

2005

18

Rozšírenie Akadémie | Výstavba druhej budovy


Pozemkové a stavebné posudky podľa Geovital Akadémie

Vytvorte si domov, ktorý dá viac vášmu zdraviu a šťastiu Dajte si skontrolovať stavebné plány Bez ohľadu na to, či budujete alebo rekonštruujete, geobiológ z Geovital Akadémie vám pomôže nájsť radiačnú záťaž vo vašej budúcej obývačke a spálňach. Na základe mnohoročných skúseností v stavebnej geobiológii, budú naši vyškolení konzultanti spoločne s vami plánovať radiačné tienenia, ktoré by mali byť začlenené do projektu. To šetrí peniaze a dáva vášmu domovu úroveň ochrany, ktorú si prajete zabezpečiť pre svoju rodinu. Nepostav chorý dom - Postav zdravší dom s radiačnou ochranou Váš špecialista na radiačnú ochranu z Geovital Akadémie pracuje s vami a vaším architektom, aby odhalili slabé miesta v návrhu, ktoré by mohli spôsobovať záťaž na zdravie. Ihneď na začiatku projektu vyberú vhodné stratégie a materiály. Vzhľadom na hodnotu domu sú náklady zanedbateľné, a je to skvelá investícia. Bezpečné strážiť vaše zdravie a pohodu, je najdôležitejšia funkcia, ktorú by mal váš dom spĺňať. Vedeli ste, že drevená konštrukcia domu alebo dom z drevených rámov je ideálny z hľadiska stavebnej biológie, ale elektrobiologicky je to katastrofa?

2006

Vedeli ste, že včasné plánovanie a správna stratégia vám môže ušetriť čas aj peniaze pri rekonštrukcii aj stavbe nového domu? Zabudujte si ochranu pred žiarením! Konzultant Geovital by mal byť prednostne zapojený ešte pred kúpou pozemku, aby ste sa vyhli miestu s neriešiteľným problémom! Vedeli ste, že 95 % všetkých odpájačov/spínačov elektrického napätia odborne inštalovaného elektrikárom je nesprávne zapojených? Odborné znalosti geobiológa sú potrebné k preskúmaniu a odhaleniu úniku žiarenia z elektrických rozvodov v interiéri. Tieto spínače sú účinné a prinášajú očakavaný efekt len vtedy, keď sú namontované správne. Vedeli ste, že solárne panely inštalované bez tienenia a v závislosti od veľkosti systému vyžarujú elektrické pole s intenzitou v priemere 1.700 V/m do okolia, do izieb a priestorov pod nimi? Odpojovač siete – Automatická eliminácia žiarenia V spálňach sú rôzne elektrické okruhy zodpovedné za žiarenie. Váš Geovital konzultant zmeria žiarenia v obvodoch a ukáže vám ako ich tento odpojovač siete môže eliminovať. Elektrický okruh, ktorý nepotrebuje elektrinu, bude automaticky prerušený, a tým účinne odstráni všetky žiarenia spojené s vnútorným vedením.

Sascha Hahnen, Zdravotnícky Kongres v Grazi

19


Meraním overiteľná radiačná ochrana pre vaše vlastné štyri steny až 99,999 percentné tienenie potvrdené

Vďaka mnohým rokom vývoja a spolupráce s výskumnými ústavmi a výrobcami, Geovital Akadémia vyvinula radu unikátnych riešení tienenia a testovala ich účinnosť. Tieto produkty a informácie o ich správnom použití a inštalácii sú k dispozícii u všetkých Geovital konzultantov.

Tienenie proti mobilným telefónom a iným vysielačom T98 Alpha je naše najúčinnejšie tieniace riešenie, ktoré chráni steny aj ostatné plochy od žiarenia. Tento elektricky vodivý náter je určený na dva bežne sa vyskytujúce problémy: Nízkofrekvenčné elektrické polia z interiérových elektrických rozvodov / zapojení a vysokofrekvenčné žiarenia z bezdrôtových vysielačov.

Tienenie proti excesom z prírodného, zemského žiarenia V Európe je geopatogénny stres dobre zdokumentovaný a v prírodnej medicíne braný veľmi vážne. Pravidelne školíme skeptických lekárov a ostatných odborníkov, aby boli schopní identifikovať túto zdraviu škodlivú záťaž. Geopatogénny stres (vodné žily, tektonické poruchy, atď.) je jednoducho a rýchlo vyriešený s Geovital riešeniami, ktoré sa ukázali ako efektívne a trvanlivé počas posledných 25 rokov.

Tieniace Rohože aj pre novostavby Keď je radiačná ochrana umiestnená do podlahy ihneď pri výstavbe, dom je chránený od samého začiatku proti prírodným vplyvom. Preto sa odporúča, aby umiestnenie týchto rohoží bolo plánované s architektom alebo staviteľom.

2006

20

Radiačná ochrana v poľnohospodárstve | Pokračujúce zdokonaľovanie tieniacích riešení | Nový tieniacy náter | Zdokonalené tieniace rohože pre novostavby | Účinné tienenie budov pomocou GPA siete


Jednoduché nástroje pre cielené riešenie

Tieniaca Sieť Pre exteriérové steny, strešné plochy a podlahy bola vyvinutá účinná tieniacia sieť proti vysokofrekvenčným žiareniam. Váš Geovital konzultant vám rád povie o materiáloch a ich správnom použití. Zatiaľ, čo mnoho výrobcov, predajcov a poskytovateľov služieb sa môže odvolávať len na skúšobné laboratórne protokoly, my vieme, čo skutočne funguje pre vaše zdravie v praktickom slova zmysle.

Tieniaca Tkanina S týmto semi-transparentným materiálom môžeme zabezpečiť účinnú ochranu proti vysokofrekvenčnému elektromagnetickému žiareniu. Vďaka vysokej vzdušnosti a priehľadnosti je tento materiál ideálny ako záclona alebo baldachýn.

Eliminácia žiarenia z interierového elektrického vedenia Po starostlivom preskúmaní, ktoré obvody prispievajú k vytváraniu elektrických polí, naše odpájače sietí /spínače/ môžu byť inštalované elektrikárom. Tento skvelý vynález preruší napájanie do obvodu, keď nie je potreba elektrickej energie, a tým efektívne odstráni všetky žiarenia súvisiace s vnútorným rozvodom. Keď zapnete spotrebič alebo svetlo, elektrina sa okamžite vráti. Kontrolné svetielko vám ukáže, kedy bol obvod prerušený.

21


Pre pohodlie v spánku

patentovaný Geovital matrac s trakčným efektom

História Že elektricky vodivé materiály v matracoch spôsobujú zdravotné problémy sme potvrdili v našom výskume v roku 1982. To znamená, že vo väčšine prípadov sa zvýšil účinok nízkofrekvenčného aj vysokofrekvenčného žiarenia zapríčinený kovovou pružinou, latexom, konským vlasom, pamäťovou penou, matracmi so striebornými niťami a ďalšími materiálmi. Akadémia hľadala matrac z vhodných materiálov, ktorý by odporučila svojim pacientom. Začalo sa rozsiahle testovanie, v ktorom bolo testovaných viac ako 600 rôznych matracov. K nášmu prekvapeniu neexistoval žiadny materiál, ktorý by splňal vysoké štandardy Akadémie, čo sa týka antistatiky, netoxicity, nízkej elektrickej vodivosti, vysokej vzdušnej priepustnosti a antialergie.

Neskôr za pomoci ortopédov bol vyvinutý matrac s trakčným efektom, ktorý si kladie za cieľ poskytovať pomoc tým pacientom, ktorí bojujú s bolesťami kĺbov a chrbta. Jednoduchá mechanická akcia premieňa tlak na ťah (trakciu) a uvoľňuje nervové tkanivo. Ako to funguje: Váhou tela sa lamely šikmo sklápajú. Dochádza k zväčšeniu dotykovej plochy, čo následne vyvolá trakčný efekt /natiahnutie hornejkrčnej a dolnej-driekovej časti/, proporcionálne zodpovedajúci hmotnosti tela. Cieľom je vyvolanie negatívneho ťahu od -0,8 do -1 kg v chrbtici. Na základe výsledkov, vo väčšine prípadov matrac poskytuje úľavu až na 48 hodín, teda zreteľne zvyšuje kvalitu každodenného života.

Na základe týchto poznatkov boli vyvinuté nové techniky k získaniu požadovaného a vhodného materiálu.

2006

22

Otvorenie Akadémie des Wissens v novej budove


Geovital Matrac s Trakčným Efektom Fyzioterapia pre zdravý spánok

Fyzioterapia počas spánku - Zdravší spánok bez podráždenia Pomáha pri: ƒƒ Problémoch s medzistavcovými platničkami ƒƒ Chronických zdravotných problémoch ƒƒ Kožných chorobách / alergiách ƒƒ Poruchách spánku ƒƒ Ischialgii, problémoch s kĺbmi ƒƒ Srdcovej a obehovej sústave Anti-statický, bez latexu a elektricky neutrálny. Snímateľný a prací poťah. 90% vlastníkov ho odporúča.

Vitalita získana z osviežujúceho a regenerujúceho spánku bude plynúť do všetkých aspektov vášho života.

2006

250,000 Pacientov

23


Priekopníci profesionálnej Geobiológie Autorita vychádzajúca od jazera Bodensee do zvyšku sveta

Geovital Akadémia so svojimi viac ako 30-ročnými skúsenosťami je pre profesionálne vyškolených stavebných geobiológov stále jediná inštitúcia na svete. Väčšina odborníkov, ktorí teraz pracujú na tomto poli, buď prešli našou školou v Sulzberg alebo boli vyškolení jedným z našich absolventov. Týmto spôsobom sa naše hlboké vedomosti o stavebnej geobiológii šíria do sveta, vrátane Austrálie, kde má Akadémia teraz druhú školu. Náš úspech je našou hlavnou motiváciou pokračovať a naďalej propagovať náš kompletný holistický prístup k zdraviu.

Medzinárodne orientovaný Okrem našich hlavných činností, výskumu a vývoja, školíme viac ako 200 záujemcov každý rok. Tí dostanú obsiahly teoretický výklad a praktickú výučbu v našich Geobiology workshopoch. Geovital v súčasnej dobe prevádzkuje konzultačné strediská v 14 krajinách.

AUSTRALIEN

2010

24

Geovital u protinožcov. Druhá škola sa otvára v ​​Austrálii | Patrick van der Burght spúšťa pobočku v Austrálii a na Novom Zélande


Geovital - Na ceste do budúcnosti

2011

Príručka, štvrté vydanie 30,000 predaných kópií

2011

Tieniace púzdro pre mobilné telefóny

25


cie á m r o f n i é n t o Ho dn na internete

bách h oblastí,o služ ýc rn bo od z ie obné informác mii. Nájdete tu podr kurzoch v Akadé ch ci ia ol šk o o takist a produktoch, a ravotných mu žiarení a zd té na vy rá sp e jnovši našich Zaujímavé a na e môžte nájsť na m je ži om or kt v tredia, l.com | problémov z pros ww.sk.geovita w | u .a m o l.c ta www.geovi webstránkach l.com k | www.geovita www.geovital.s

2012

26

30-té výročie, Sulzberg, Rakúsko


Viac hodnotných informácií

4. vydanie učebnice „Heilung je (k) ein Wunder „(Obnova zdravia (nie) je zázrak), autor Sascha Hahnen (v nemčine) a informačná brožúra „Radiation Free Living“ (v angličtine), autor Patrick van der Burght sú k dispozícii k stiahnutiu.

“At first I was sceptical when my wife came to me with the idea of a bedroom assessment. But what I really liked, was that the consultant from Geovital Academy allowed US to take measurements and do tests. At the same time he explained the results. This gave me a completely new insight.

Radiation free sleep

Today, four years later, I would not want to give up the shield­ ing we put in place for anything in the world! Through this, many aches and pains have disappeared and we have gained the everyday quality of life the way we had always imagined it would be.

Best value for your health

Because our roots are in natural medicine the long term effect on our patients’ health has always been the basis for our research and development. This is sadly unique in our industry and also the reason Geovital is highly valued by doctors, therapists and those who are health conscious. Here are some of our solutions which, once in place, will keep working for you providing ongoing protection and peace of mind.

Poskytneme vám podložené informácie o technických komponentoch a dôležitých témach: rakovina, solárne systémy a pod.

Effective protection against radiation for a rejuvenating sleep

With a clear conscious we say today that WE did something for US!”

Radiation free building

Exciting testimonials on the subject of radiation free living can be found on the internet: www.geovital.com.au www.geovital.co.nz www.geovital.com

Shielding Mesh

Effective protection against man-made and natural radiation

For external walls and roof areas effective shielding mesh has been developed against high frequency radiation. Your Geovital consultant will gladly educate you about the materials and how they are correctly utilised. Whilst many manufacturers and service providers only rely on lab test reports, we know what actually works for your health in a practical sense.

Shielding Paint

If you have questions, please call us:

Wall to wall radiation protection with Geovital T98 Alpha. This is achieved by creating a highly electrically conductive layer which deflects or leads away radiation. This unique paint with its graphite base can simply be wallpapered or painted over.

Exciting testimonials on the subject of radiation free living can be found on the internet: www.geovital.com.au www.geovital.co.nz www.geovital.com

Shielding Mats When radiation protection is incorporated into the flooring during construction the home is protected from the outset against natural influences. Geovital has over 30 years of reliable results in protection of sleeping areas or an entire home.

Meaningful electric wiring With well thought out electrical cabling the greatest source of home made electronic pollution can be avoided. The correct choice of materials and shielding provides the desired results. In this regard average electricians are the worst source of information as they lack knowledge and practical application in this field. Flyer_Schlaf_GB_240913_RZ.indd 1-3

If you have questions, please call us: Geovital Academy for Building Geobiology and Radiation Protection PO Box 7002 Upper Ferntree Gully VIC 3156 Australia

24.09.13 16:52

Phone AU +61(0)3 9020 1330 Phone NZ +64(0)9 887 0515

Up to 99.999 % shielding effectiveness! This efficiency is certified in a test report by the German Armed Forces University in Munich.

help@geovital.com.au www.geovital.com.au www.geovital.co.nz www.geovital.com

Flyer_Bauen_A5_GB_081013_RZ.indd 1-3

08.10.13 10:59

Akadémia pre Ochranu pred žiarením a Geobiológiu

2013

Nové Logo

Úspešný príbeh pokračuje...

27


Geovital Akadémia pre Slovensko a Česko Akadémia pre stavebnú geobiológiu a ochranu proti žiareniu Obvodová 6 Ružomberok 034 01 Slovensko Phone +421 (0) 948 123 578 miro@geovital.com www.sk.geovital.com

28

Profile for Geovital Akadémia pre Slovensko a Česko

Život bez žiarenia  

Získajte náhľad do Geovital Akadémie, ktorá má 30 ročné skúseností s pomocou ľuďom. Brožúra sa zaoberá súčasnými problémami a výzvami, ktorý...

Život bez žiarenia  

Získajte náhľad do Geovital Akadémie, ktorá má 30 ročné skúseností s pomocou ľuďom. Brožúra sa zaoberá súčasnými problémami a výzvami, ktorý...

Advertisement