Page 1

BÜYÜK İLGİYE TEŞEKKÜRLER

ÇAĞIRICI ÇALIŞMA ARKADAŞLARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Hizmete devam Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı Bağcılar Belediyesi çalışanları ile kahvaltıda biraraya geldi. Lokman Çağırıcı Bağcılar’da güler yüzlü, sorun çözen ve hizmet öncelikli bir anlayışı dün ol-

GERİDE BIRAKTIĞIMIZ SAATTE

BAĞCILAR’DA NELER OLDU?

duğu gibi bugünde ekip olarak sürdüreceğiz dedi. Çağırıcı, çalışma arkadaşlarına gösterdikleri başarıdan dolayı kutlarken, belediye olarak hizmet öncelikli anlayışı sürdüreceklerini söyledi.

FOTOĞRAFLAR: VOLKAN ÇELİKTÜRK

lodos Bağcılar’ı kötü vurdu

YENİ BAĞCILAR’IN İNTERNET GAZETESİ twitter.com/bagcilargazete 15 BİN OKUNMA ORANIYLA OKUYAN BAĞCILAR’IN GAZETESİ HABERLER AYNI ANDA www.bagcilargazetesi.com’da

Bağcılar’ın tek canlı gazetesi

e-gazete ÜcrEtSİZ SOSYal PaYlaŞıM GaZEtESİ Yıl:1 SaYı:6

Bağcılar

8twitter.com/bagcilargazete

8bagcilarim@gmail.com

8GENEL YAYIN YÖNETMENİ: VOLKAN ÇELİKTÜRK

8www.bagcilargazetesi.com

Bağcılar’da kutlu doğum coşkusu Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda düzenlenen programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi Kuran-ı KErİM ZİYaFEtİ VErİldİ Kutlu Doğum programı kapsamında Bağcılar İSTOÇ Camii İmam Hatibi, Bünyamin Topçuoğlu, Beyazıd Camii İmam Hatibi Suat Gözüdok, Piyalepaşa Camii İmam Hatibi İshak Danış ve Şehzadebaşı Camii İmam Hatibi Ercan Çakıroğlu Kuran-ı Kerim tilavetinde bulundu.

İStanBul'un bazı kesimlerinde öğle saatlerinde bir anda etkili olan şiddetli lodos fırtınası sonrasında çatılar uçtu, boğazda seyreden gemiler zor anlar yaşadı. Yaşanan Fırtına en çok Bağcılar ve Mecidiyeköyü’ü vurdu. Havanın biranda karardığı Bağcılar’da trafik sıkışlığı yaşanırken göz gözü görmez oldu. Saat 13.15 sıralarında Sefaköy, Yenibosna ve Bağcılar'ın bir kesiminde etkili olan şiddetli rüzgarın etkisiyle yerdeki tozlar birden havalandı. Şiddetli rüzgar, kısa süreliğine fırtınaya dönüşürken, ev ve işyerlerinde bulunanlar heyecanla ne olup bittiğini anlamaya çalıştı. BAĞCILAR’DA ÇATILAR UÇTU Bağcılar kışla caddesinde çatı uçtu, iki araçda yola savrulan çatı malzemesinin altında kaldı. Yaşanan fırtına nedeniyle vatandaşlar korkulu anlar yaşadılar. Öte yandan Bağcılar’ın birçok ilçesinde ağaçlar sökülürken can kaybı yaşanmadı. CNN TÜRK haber kanalı fırtınanın ençok etkili olan ilçesi Bağcılar’dan canlı yayın yaptı.

Bağcılar'da uyuşturucu Operasyonu İStanBul narkotik polisi, sabah saatlerinde Beyoğlu, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Eyüp ve Küçükçekmece'de operasyon yaptı. Birçok adrese giren polisler, dedektör köpeklerin yardımıyla arama yaptı. Şüphelilerin uyuşturucuyu fayansların arkasına sakladıkları görüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bağcılar'da Silahlı Kişi Benzinciyi rehin aldı Bağcılar'da, akaryakıt istasyonuna giren bir kişi, market görevlisini silahla rehin aldı. Görevliyi yere yatırıp başına da silah dayayan şahıs, polisler tarafından ikna edilerek gözaltına alındı.

Bağcılar’da korkutan yangın Bağcılar Kazım Karabekir Mahallesi 10/1 Sokak 6 numaradaki 5 katlı binanın üst kadında çıkan yangında ölen yada yaralanan olmazken mahalle sakinleri büyük panik yaşadı.

Şamdan Madalya avında

tarafından verilen tasavvuf musikisi konseri ile Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Bağcılar devam etti. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Olimpik Spor Salonu’nda düzenlenen program Çağırıcı, Bağcılar Müftüsü Mustafa Derin ve AK yoğun ilgi gördü. Bağcılar Belediyesi ile Bağcılar Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk’ün açılış Müftülüğü’nün ortaklaşa düzenlediği programa VOLKAN ÇELİKTÜRK konuşmalarının ardından İstanbul Müftüsü Doç. yaklaşık 7 bin kişi katıldı. Ahi Evren Anadolu BAĞCILAR Dr. Rahmi Yaran “Hz. Peygamber, Kardeşlik Ahİmam-Hatip Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan Mektup-Şiir ve Esma-i Nebi Sergisi’nin açılışının lakı ve Kardeşlik Hukuku” konulu bir konferans verdi. yapılması ile başlayan program, Habil Öndeş ve ekibi Bağcılar Müftüsü Mustafa Derin’in kardeşlik hukuku-

nun önemine değinen konuşmasının ardından kürsüye çıkan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “1441. yılını idrak ettiğimiz Kutlu Doğum Haftanızı tebrik ediyorum” dedi. Açılış konuşmalarının ardından kürsüye çıkan İstanbul Müftüsü Doç. Dr. Rahmi Yaran verdiği konferansta kardeşliğin önemine dikkat çekti. Peygamber efendimize mektup ve şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. DAHA FAZLASI www.bagcilargazetesi.com’da

Bağcılar Spor Salonunda Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek Uluslarası 23 Nisan Karate Turnuvasına kulübümüz yine iddialı bir şekilde gidiyor. 2012 yılına büyük başarılarla başlayan kulübümüz başarılarını sürdürmeyi hedeflerken, ilk 2 23 Nisan karate Turnuvasında zirvede yer almıştı. Başarı temsilcimiz 3 gün sürecek turnuvada bu yıl da madalyalara ambargo koymak istiyor.

DAHA FAZLASI www.bagcilargazetesi.com’da

GAZETE BAĞCILAR  

GAZETE BAĞCILAR

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you