Page 1

FAQE 3

BIBERAJ: PËR KOALICIONET DHE TAKTIKAT ELEKTORALE DO TË VENDOSË VETËM KUVENDI "PD e PS përfaqësojnë dy gjysmat e kalbura të klasës politike të tranzicionit që vjen nga komunizmi dhe ish-Sigurimi i Shtetit"

DREJTOR ARTUR ZHEJI - KRYEREDAKTOR ARION SULO - E ENJTE, 2 GUSHT 2012. NUMËR 644. VITI III BOTIMIT. ÇMIMI 30 LEKË. 1.5 EURO. WWW.MAPO.AL E-MAIL: GAZETAMAPO@GMAIL.COM. ADRESA: BLV "GJERGJ FISHTA"

ZBARDHET VENDIMI Pagat e reja të policëve, ushtarakëve dhe pedagogëve

KAMBISTI I PLAGOSUR:

RRËFEJ 4 MINUTAT E TMERRIT ME GRABITËSIT, SI M'I MORËN 100 MLN Skënder Hasani tregon përleshjen me dy grabitësit dhe përpjekjet e tij për të shpëtuar paratë. “I ndoqa i larë në gjak, por nuk munda t’i ndaloja. Policinë e njoftoi ministri i Drejtësisë, që banon në pallatin tim, ndërsa ambulanca nuk erdhi fare. Grabitësit nuk ishin të maskuar, por nuk i fiksova për fytyrë” Ënjtja në fytyrë ia bën thuajse të padallueshëm sytë, ndërsa gjurmët e goditjeve me levë në kokë janë mbyllur përkohësisht nga qepjet e fashat. Kambisti 53-vjeçar, Skënder Hasani po kurohet në katin e tretë të kirurgjisë në Spitalin

Këshilli i Ministrave vendosi dje të rrisë 1-3 % pagat për punonjësit e Policisë së Shtetit, Policisë së Burgjeve dhe Forcave të Armatosura. Tabelat me pagat e reja edhe për punonjësit e Shërbimit Informativ Shtetëror dhe stafin akademik të universiteteve

FAQE 8-9

Kryetari i bashkisë bën bilancin e punës 1 vjeçare. Rritja e punësimit, cilësia e jetës dhe projektet infrastrukturore FAQE 4

NGËRÇ

NGA BUJAR KAPEXHIU

Populli i thjeshtë

SIPAS MEJE EDISON YPI

Diktatura e historishkruesve

POLEMIKË EUGJEN MERLIKA

6 KRONIKË

Legalizimet, emrat e 4000 personave që marrin tapitë

Hakmarrja për 9-vjeçarin, hidhet në erë shtëpia e Shkretajve Një makinë e mbushur me tritol është përdorur për të hedhur në erë shtëpinë. Pronari i saj u vra pak ditë më parë në Tiranë, në hakmarrje për krimin e kryer nga dy djemtë e tij

Ish-të dënuarit politikë, 478 emrat që dëmshpërblehen

FAQE 21

“Kam vrarë vajzën, tash po vras dhe veten”, ky ka qenë sipas policisë komunikimi i fundit i 45-vjeçarit Mirash Bregu, i cili pak para kësaj telefonate me të vëllanë kishte qëlluar mbi të bijën vetëm 14 vjeçe, pasi ajo nuk kishte pranuar të kulloste bagëtitë... FAQE 7

IMUNITETI

TAKIMI

Rama: S'votojmë më 6 gusht, Berisha: Do marrësh përgjigje në zgjedhje

Botuesi Balliu pritet në Senatin Amerikan nga Xhon Kerri

FAQE 2-3

Në muajin e përurimeve

KËSTI I DYTË

Vret vajzën 14-vjeçe për bagëtitë, telefonata: Po vras edhe veten Mirash Bregu ekzekutoi me kallashnikov të bijën, Marjanën, pasi nuk pranoi të kulloste bagëtitë. Telefonata me të vëllanë para vetëvrasjes: Kam vrarë vajzën, po i jap fund vetes

Të lutem përsërite atë që the, por më qartë, më shkoqur, që ta kuptojmë, jo unë e ti, por...

Nga viti 1991 në Shqipëri kanë ndryshuar mjaft gjëra që dëshmojnë se...

Pika e këmbimit valutor të Skënder Hasanit

Këshilli i Ministrave miratoi dje kalimin e pronësisë për 3165 pasuri informale që i përkasin rreth 4000 familjeve. Kompensohen me 301 milionë lekë edhe 391 ish-pronarë, pasuritë e të cilëve janë zënë nga legalizimet FAQE 16-19

Basha: Nuk do jem pjesë e fushatës së PD në zgjedhjet e 2013

OP-ED / 10-11

Ushtarak, pas sulmit të grabitësve që mundën t’i rrëmbejnë nga duart plot 100 milionë lekë. I grabituri pranon të rrëfejë për “MAPO”-n gjithçka i ndodhi... FAQE 5

FAQE 14

KOMENT / 11 IBRAHIM REXHEPI

Leku, valutë e dytë në Kosovë? Asnjë valutë nuk është e ndaluar në Kosovë. Pagesat mund të bëhen me lekë, dollarë, lira, lireta, dinarë... Krejt kjo varet se cilën valutë pranojnë palët në transaksion. Madje, në listën zyrtare të kursit valutor të Bankës Qendrore të Kosovës, në mesin e tridhjetë valutave të tjera është edhe leku. Mirëpo, në praktikë ndodh diçka tjetër. Lekun, kosovarët e përdorin vetëm pasi hyjnë në territorin e Shqipërisë. Kur të kthehen, edhe nëse u mbetet ndonjë qindarkë në xhep e kanë vështirë ta konvertojnë në euro, meqenëse bankat me dëshirë nuk e pranojnë lekun. Po ashtu edhe transaksionet që bëhen ndërmjet bizneseve në Kosovë dhe atyre në Shqipëri mbyllen me euro- jo vetëm si monedhë për përllogaritje, por edhe për...


04 2

MAPO MAPO

13EQERSHOR ENJTE, 2 GUSHT 2010 2012 WWW.GAZETAMAPO.COM WWW.MAPO.AL

politika

Rama tha se kufizimi i imunitetit është vetëm pjesë e një procesi shumë më të gjerë, që ka të bëjë me një reformë të thellë në drejtësi, e cila aktualisht mungon

Imunitetet, Rama: Nuk votojmë më 6 gusht, nuk është datë historike Kryetari i PS-së tha se nuk mund të votohet njëherë në muajin gusht dhe më pas në shtator për ndryshime të tjera kushtetuese. Sipas tij, duhet votim për një paketë të plotë ligjore TIRANË Në përgjigje të kërkesës së vazhdueshme të mazhorancës për të votuar draftin për kufizimin e imunitetit më 6 gusht, kryetari i PSsë, Edi Rama tha dje se kjo datë nuk përfaqëson asgjë. Në një intervistë për “TCH”, Rama sqaroi se nuk mund të votohet një herë në muajin gusht dhe më pas në shtator për ndryshime të tjera kushtetuese, porse ato duhet të kalojnë si paketë në një kohë. “Data 6 gusht nuk përfaqëson asgjë, nuk është as një datë historike, as një datë simbolike. Është një datë e vendosur arbitrarisht duke, në fakt, copëtuar në mes një proces që duhet të jetë i plotë dhe i integruar. Procesi i diskutimit të ndryshimeve kushtetuese, bazuar në propozimet që janë në tryezë. Të gjitha këto propozime duhet të diskutohen dhe pastaj duhet të votohen. Ne nuk votojmë edhe në gusht, edhe në shtator për të ndryshuar Kushtetutën, nuk ia lejojmë vetes një gjë të tillë. Ne do të votojmë

njëherazi dhe sigurisht, për gjërat që kemi rënë dakord do të votojmë pro”,- tha dje Rama. Për pasojë, kryetari i PS-së saktësoi se opozita nuk do të votojë më 6 gusht draftin për imunitetet. ”Arsyeja është shumë e thjeshtë, kemi rënë dakord për variantin e diskutuar mbi bazën e propozimit tonë, e kemi votuar në komisionin e Ligjeve dhe do të votojmë kur të gjitha propozimet për ndryshimet kushtetuese të kenë kaluar në filtrin e diskutimeve dhe në mënyrë transparente të jenë ndarë me të gjithë publikun dhe kur

“Unë personalisht nuk kam imunitet, nuk kam pasur kurrë, por ndërkohë edhe gjithë deputetët e PS-së kanë dëshmuar në vijimësi se imuniteti nuk është mburoja e tyre përpara asgjëje. Këtu bëhet fjalë për të ndarë rrugën ku do të shkojë vendi”

në një seancë të vendosur së bashku, këto të kalojnë edhe në procesin e votimit”, - shtoi ai. Rama tha se kufizimi i imunitetit është vetëm pjesë e një procesi shumë më të gjerë që ka të bëjë me një reformë të thellë në drejtësi, e cila aktualisht mungon. “Dhe që duhet të nisë, sipas nesh, me një sërë ndryshimesh kushtetuese që i kemi propozuar për të fuqizuar sistemin e drejtësisë dhe për ta shkëputur atë nga kontrolli i partisë shtet”, - shtoi ai. Rama siguroi se heqja e imunitetit është një vullnet i shprehur nga i gjithë grupi parlamentar, duke sqaruar se nuk qëndron këtu problemi. “Unë personalisht nuk kam imunitet, nuk kam pasur kurrë, por ndërkohë edhe gjithë deputetët e PS-së kanë dëshmuar në vijimësi se imuniteti nuk është mburoja e tyre përpara asgjëje. Këtu bëhet fjalë për të ndarë rrugën ku do të shkojë vendi. Drejt uzurpimit të plotë të të gjitha pushteteve dhe nënshtrimit përfundimtar të sistemit të drejtësisë nën qeverinë, apo drejt ndarjes së këtyre pushteteve dhe krijimit të kushteve për një sistem drejtësie që të bëjë drejtësi. Ne jemi për këtë të dytën, ata që sot keqqeverisin, apo siç e thotë Konica, ç’qeverisin Shqipërinë, janë për të parën. Ky është një ndryshim themelor”, - tha ai.

Berisha- Ramës: Voto imunitetet, ndryshe do marrësh përgjigje në zgjedhje Duke iu referuar edhe një letre që ai kishte marrë nga Komisioneri për Zgjerimin, Stefan Fyle, kreu i ekzekutivit tha se kërkesë parësore e Brukselit mbetet heqja e imunitetit TIRANË Kryeministri Sali Berisha deklaroi dje se opozita duhet të votojë kufizimin e imunitetit më 6 gusht, në funksion të marrjes së statusit të vendit kandidat. Duke iu referuar edhe një letre që ai kishte marrë nga Komisioneri për Zgjerimin, Stefan Fyle, kreu i ekzekutivit tha se kërkesë parësore e Brukselit mbetet heq ja e imunitetit. ”Komisioneri Fyle më ka dërguar një letër, në të cilën shpreh të gjitha vlerësimet për progresin e bërë nga bashkëpunimi, por kërkon që ky bashkëpunim të kompletojë reforma të tjera, para së gjithash, reformën e imunitetit dhe më pas ligjet që janë në parlament…”, - tha dje Berisha në mbledhjen e qeverisë. Ai shtoi se kryetari i opozitës, Edi Rama po bën një gabim shumë të rëndë, pasojat e të cilit, sipas tij do të reflektohen në rezultatin e zgjedhjeve të ardhshme parlamentare. “…Zoti Rama, nëse mendon se duke mbajtur murin e imunitetin, do të dëmtojë Sali Berishën e qeverinë e tij, bën një gabim shumë të rëndë, se pas zgjedhjeve të 8 majit ishte ti që u the shqiptarëve se kemi bërë gabim me bllokimin dhe se do

“Në rast se mendon se, për inat të Sali Berishës, do t’i bllokoj Shqipërisë statusin, në 100- vjetorin e saj, e vërteta është se çdo shqiptar ka 100 motive për të të dhënë ty në zgjedhje, atë që ti meriton” të votojmë çdo reformë që kërkohet. Në rast se mendon se, për inat të Sali Berishës, do t’i bllokoj Shqipërisë statusin në 100-vjetorin e saj, e vërteta është se çdo shqiptar ka 100 motive për të të

dhënë ty në zgjedhje atë që ti meriton. Si mund të mendohet në këtë mënyrë! Kërkove ndryshime në projektin e përgatitur nga ndërkombëtarët dhe ato t’u pranuan të gjitha, një e nga një. Apo mos ndoshta i kërkove ato, i bindur se nuk do të të pranoheshin?! Sërish thua se nuk do ta votosh draftin në datën 6 gusht. Kjo datë nuk u caktua nga ne, por nga Parlamenti shqiptar në konsensus të plotë. Ajo u caktua në përputhje me amendamentin që grupi socialist e ka sjellë në vitin 2008, për procesin e ndryshimeve të Kushtetutës”, - shtoi Berisha. Duke kujtuar edhe njëherë se mazhoranca bëri të gjitha lëshimet e mundshme, Kryeministri tha se me mosvotimin e këtij drafti, opozita i ka bërë llogaritë gabim. “… Shfrytëzoj rastin të bëj thirrje se është një kalkulim tmerrësisht i gabuar, në qoftë se mendon se duke bllokuar statusin, dëmton më shumë qeverinë. Sigurisht dëmton Shqipërinë. Sigurisht dëmton interesat jetike të çdo shqiptari dhe i bën ata të rikujtojnë thënien e Konicës: Atë që i kanë bërë shqiptarët Shqipërisë, nuk ia ka bërë kush. Apo, Zoti e ruajt Shqipërinë nga shqiptarët! Por të jesh i bindur se shqiptarët do të flasin në mënyrën më serioze dhe kanë 100 motive për të të dhënë atë që meriton, nëse e bllokon kësaj radhe”,- shtoi ai, duke kërkuar që në këtë parti të dominojë interesi kombëtar, shoqëror dhe interesi i gjithë vendit.

LSI: Pretendimet për arnime të Kushtetutës janë alibi pa vend TIRANË “Heqja e imunitetit nuk mund të jetë test i forcës së një partie kundër partisë tjetër, por një moment i rëndësishëm për të kuptuar se të gjitha forcat politike janë të angazhuara për integrimin europian të vendit”. Mesazhi vjen nga Lëvizja Socialiste për Integrim, ku përmes një konference për shtyp, Sekretari i Përgjithshëm, Luan Rama ka kërkuar përgjegjshmëri për votimin më 6 gusht të draftit për kufizimin e imunitetit. “…Çështja e heqjes së imunitetit nuk lindi sot, nuk u shfaq përballë politikës shqiptare si një sfidë, as e korrikut dhe as e gushtit. Ajo është një detyrë që duhet të ishte përmbushur me kohë. Është bërë gabim që nuk është përmbushur, por ndërkaq nuk duhet të vazhdojë më tej tjerrja e këtij gabimi pasi data 6 gusht është, siç thashë, një test i rëndësishëm për të kuptuar seriozitetin, angazhimin, përgjegjshmërinë dhe për të matur, në këtë mënyrë, qytetarët shqiptarë edhe kontributin apo angazhimin real të politikbërësve të këtij vendi përballë interesave europiane të Shqipërisë”, - tha Rama. Ai e cilësoi non sens pretendimin e PS-së se vetëm me imunitetet po bëhet një arnim i Kushtetutës. “…Më lejoni t’ju sjell në vëmendjen tuaj që këta zëra kanë ndërhyrë duke deformuar sistemin në Kushtetutë pa u menduar gjatë, brenda një nate, në mënyrën më të turpshme do thosha, dhe nuk ka vend që për një çështje të tillë prioritare dhe shumë të rëndësishme të nxirren pretekste apo të krijohen alibi pa vend”, shtoi ai


E ENJTE, 2 GUSHT 2012 13 QERSHOR 2010 WWW.MAPO.AL WWW.GAZETAMAPO.COM

3 05

MAPO

Rama sqaron se qëllimi i saj është në shërbim të transparencës që ai dhe partia që drejton synojnë për zhvillimin e biznesit në një ambient miqësor, duke çmuar kontributin e bizneseve austriake në vendin tonë

Lotaria Kombëtare, Rama letër Kancelarit të Austrisë TIRANË Kryetari i opozitës, Edi Rama i ka nisur një letër Kancelarit të Austrisë, Werner Faymann, në lidhje me licencën e Lotarisë Kombëtare, dhënë nga tenderi i paracaktuar i kompanisë austriake “Austrian Lottery”. Në fillim të letrës Rama sqaron se qëllimi i saj është në shërbim të transparencës që ai dhe partia që drejton, synojnë për zhvillimin e biznesit në një ambient miqësor, duke çmuar kontributin e bizneseve austriake në vendin tonë. Rama informon Kryeministrin austriak, se dhënia e licencës nga qeveria shqiptare kompanisë austriake ishte e manipuluar kundra çdo interesi publik. Pasi vlerëson punën e “Austrian Lottery” në shërbim të interesave kombëtare të Austrisë, Rama thekson në letër se në opinionin e tij, kjo kompani në lidhje me tenderin në Shqipëri nuk ka aplikuar standarde të ngjashme me ato të cilat operon në Austri. “Unë jam i ndërgjegjshëm se

ndër vite, ‘Austrian Lotteries’ ka qenë e aftë të gjenerojë një vlerë domethënëse për shtetin austriak si edhe për publikun austriak, duke vepruar në një mënyrë të drejtë në këtë sektor, ku integriteti i operatorit është i një rëndësie thelbësore. Megjithatë, unë jam i mendimit se sjellja e tyre në rastin e tenderit shqiptar nuk ka qenë e të njëjtave standarde dhe se ata nuk kanë arritur të aplikojnë të njëjtat kritere që respektojnë dhe përmbushin në vendin Tuaj”, - shkruan Rama në letër. Për pasojë, kryetari i PS-së sqaron se opozita do të ndërmarrë çdo veprim të mundshëm ligjor për të hetuar të gjithë procesin, trukimin e pretenduar dhe për të riparuar dëmin që i është shkaktuar publikut shqiptar. “Unë dëshiroj t’ju informoj gjithashtu Juve mbi qëllimin tonë për t’i bërë thirrje ‘Austrian Lotteries’ që të tërhiqet nga ky proces, i cili nuk është transparent, që shkon kundër

Werner Faymann

interesave të shtetit shqiptar dhe publikut shqiptar, si edhe të gjitha rregullave e standardeve nën të cilat e njëjta kompani vepron në Austri…”,- shkruan Rama.

FRD, Biberaj: Për koalicionet dhe taktikat elektorale do të vendosë vetëm Kuvendi

Fyle: Heqja e imunitetit, hap thelbësor për integrimin TIRANË Në letrën e dërguar

kryeministrit Sali Berisha, Komisioneri për Zgjerimin, Stefan Fyle shkruan se klasa politike shqiptare është shumë afër plotësimit të implementimit të marrëveshjes politike të nëntorit 2011. Gjatë letrës, Fyle inkurajon klasën politike shqiptare që ta shfrytëzojë këtë periudhë për dialog politik konstruktiv dhe të kompletojë punën për plotësimin e 12 prioriteteve. “Mazhoranca dhe opozita kanë mundësinë për të ndërtuar nëpërmjet këtyre zhvillimeve dhe të përparojnë më tej në dialog politik konstruktiv. Ju si Kryeministër, jeni në pozicionin më të mirë për të inkurajuar këtë proces dhe për të promovuar gjithashtu progresin e Shqipërisë në perspektivën europiane”,- i shkruan Fyle-Berishës. Në letër, eurokomisioneri thekson se rënia dakord dhe votimi për ndryshimet kushtetuese për heqjen e imunitetit në linjë me

standardet europiane është shumë i rëndësishëm. “Rënia dakord dhe votimi për ndryshimet kushtetuese për heqjen e imunitetit do të jetë një hap krucial në drejtimin e duhur. Reformat ligjore janë faktor kyç për të lëvizur drejt rrugës së integrimit europian”,- shprehet Fyle.

TIRANË Fryma e Re Demokratike deri më tash është e bindur se nuk mund të ketë koalicion as me PD-në dhe as me PS-në. Një prej anëtarëve të grupit nismëtar të FRD-së, Aleksandër Biberaj deklaroi dje se partitë në fjalë përfaqësojnë “dy gjysmat e kalbura të klasës politike të tranzicionit që vjen nga komunizmi dhe ish-Sigurimi i Shtetit”. Megjithatë, Biberaj sqaron në një intervistë për gazetën “Mapo” se vendimi përfundimtar për koalicionet, taktikat dhe strategjitë që kjo forcë politike do të ndjekë në zgjedhjet e ardhshme, i takon vetëm Kuvendit të partisë që pritet të mblidhet në vjeshtë. Zoti Biberaj, kur pritet të jetë zyrtar angazhimi i zotit Topi në FRD, është folur madje edhe për një takim në funksion të këtij qëllimi mes z. Topi dhe drejtuesve të FRD-së brenda kësaj jave? Siç dihet tashmë, këtë javë do të ketë një takim ndërmjet z. Topi dhe drejtuesve të FRD-së për të diskutuar për bashkëpunimin ndërmjet FRD-së dhe z.Topi. Po punojmë pa pushim, ndërkohë që duke filluar nga vjeshta, FRD do të ndezë motorët deri në përfundimin me sukses dhe në fitoren në zgjedhjet e vitit 2013. Ditët e fundit po përflitet shumë çështja e koalicioneve. Ka një ftesë të hapur nga zoti Rama, e përforcuar dje edhe nga deputeti i PSsë, Pandeli Majko, i cili në një intervistë televizive tha se për këtë çështje pritet që të ketë zhvillime politike në të ardhmen. A shihet si mundësi koalicioni me PS-në për të rrëzuar Berishën nga qeveria dhe për të shkuar tek rotacioni i 2013-ës, siç ka deklaruar edhe zoti Topi pas lënies së detyrës së Presidentit? Siç jemi shprehur, ne nuk bëjmë koalicion as me PS-në dhe as me PDnë, koalicioni ynë do të jetë me qytetarët shqiptarë që dëshirojnë të ndryshojnë këtë realitet. Synimi ynë

është që të jemi forcë kryesore, forcë e rëndësishme vendimmarrëse në politikën shqiptare pas zgjedhjeve të vitit 2013, gjë që do të sjellë edhe rotacionin në qeverisjen e vendit. Me çfarë kushtesh mund të vijë një koalicion me njërën prej dy partive të mëdha? E përsëris që, nuk bëjmë koalicion as me PS-në dhe as me PD-në, pasi që të dyja përfaqësojnë dy gjysmat e kalbura të klasës politike të tranzicionit që vjen nga komunizmi, nga PPSH dhe ish-Sigurimi i Shtetit. Ndërkohë, parti të vogla të majta e të djathta shpesh janë shprehur për mundësinë e një poli të tretë në politikën shqiptare… A e sheh veten pjesë të këtij opsioni FRD? Është shumë shpejt për të folur për koalicione, për taktikat dhe strategjitë që do të ndjekë FRD-ja në zgjedhjet e vitit 2013, aq më tepër që do të jenë fo-

rumet e FRD-së që do të zgjidhen në vjeshtë, të cilat do të vendosin për koalicionet e mundshme, taktikat dhe strategjitë e fushatës së ardhshme elektorale. Ju jeni në fazën fillestare, atë të hapjes së degëve nëpër rrethe, megjithatë, a keni arritur të krijoni ndonjë perceptim për nivelin e mbështetjes që kjo parti ka në elektorat deri në këtë fazë ku jeni? Jemi totalisht të përqendruar në organizimin dhe po punojmë me qëllim shtrirjen e FRD-së në të gjithë territorin, nga niveli i qarkut, rrethit, bashkisë, komunave dhe deri në qendrat e votimit. Janë hapur shumë degë dhe po vazhdojmë me hapjen e degëve të reja. Jemi pritur shumë mirë dhe ka një perceptim shumë pozitiv për FRD-në, pasi qytetarët shqiptarë po shohin tek FRD-ja një shpresë të re, një besim të ri. Intervistoi: Nevila Perndoj


4

MAPO

e ENJTE, 2 GUSHT 2011 www.mapo.al

intervista

Kreu i Bashkisë, Lulëzim Basha bëri publike punën njëvjeçare në krye të Bashkisë, si dhe sqaroi pozicionin e tij në fushatën për zgjedhjet e ardhshme. “Angazhimi im, vetëm në funksion të qytetarëve”

Kreu i Bashkisë, Lulëzim Basha

Zgjedhjet e 2013, Basha: Nuk do jem pjesë e fushatës të PD Zoti Basha, çfarë trajton realisht plani i Tiranës? Merret me trajtimin e pronës dhe pronarëve, konceptet e zhvillimit të qytetit, një projekt ky që do t’u shërbejë brezave të ardhshëm. Është zhvilluar tashmë në 600 zona të Tiranës dhe do të miratohet pas konsultimeve me grupet e interesit si arkitektët, ambientalistët, ndërtuesit. Përveç kësaj, qytetarët do ta konsultojnë planin në mënyrë shteruese. Ky plan do të shpërndahet në minibashki, pra do të shkojë plani te qytetarët dhe jo qytetarët tek plani. Në këndvështrimin tim, mënyra sesi është zhvilluar qyteti deri më sot, pa një plan të përgjithshëm, por me studime pjesore, ka dëmtuar Tiranën. Ndaj edhe unë kam deklaruar se kur të mbyllet procesi i konsultimit, ai do të kalojë në Këshillin Bashkiak dhe në KKRRT. …Nga Shoqata e Ndërtuesve ka pasur një pretendim për Planin Urbanistik të Tiranës, se nuk kanë informacion nga Bashkia dhe duan të dinë kriteret e ndërtimit në Tiranë… …Dua të siguroj çdo ndërtues që Plani Urbanistik i munguar dhe tashmë i përfunduar do t’i nënshtrohet një transparence të plotë jo vetëm me ndërtuesit, por edhe me të gjithë qytetarët e Tiranës sapo të jetë gati, në shtator, (e kemi gati edhe në gusht, por nuk duam të ngutemi për shkak se shumica e qytetarëve nuk janë gjatë këtij muaji)… Plani Urbanistik sikundër buxheti do të jetë një proces i nënshtruar i transparencës, lupës së kamerave, analizave…Vetëm kur procesi i konsultimit të jetë mbyllur shterueshëm dhe bindshëm me qytetarët e Tiranës, Plani Urbanistik do të vijë për miratim në Këshillin Bashkiak Zoti Basha, na thoni një projekt që është konsultuar me qytetarët? Pas shumë vitesh, Bashkia e Tiranës është me një buxhet të miratuar. Dhe ai është bërë pas konsultimit me qytetarët. Mbi 90 % reflekton propozimet e kryetarëve të minibashkive. Pse në krye të një viti qeverisjeje tuajën mungon një vepër e madhe, shumë evidente publike? E keni gabim. Si rezultat i fokusimit të energjive tek zgjidhja e çështjeve dhe jo tek ngurtësimi i tyre, ne kemi arritur të avancojmë me një nga projektet më të rëndësishme të Tiranës, Unaza e Madhe e Tiranës, Unaza e cila ka filluar në një segment dhe javës që vjen fillon edhe segmenti tjetër…Unaza e Tiranës është një vepër që shihet dhe nuk mund të thuash që është e pakryer… Ju përmendët disa projekte që do t’i kenë produktet e tyre vitin që vjen, por mesi i vitit tjetër përkon edhe me zgjedhjet e vitit 2013 dhe ju sapo e thatë që partneriteti me push-

tetin qendror është shumë i rëndësishëm për efikasitetin e punëve tuaja. Ju do të angazhoheni në fushatën e PD-së për zgjedhjet e 2013ës, për shkak se efekti i fitores së kësaj mazhorance ka direkt efekt në efikasitetin e Bashkisë së Tiranës? Zgjedhjet e ardhshme janë parlamentare dhe jam i bindur se mazhoranca, PD do të angazhojë strukturat e saj të plota për zgjedhjet e ardhshme parlamentare, kontributi im është dhe do të mbetet për qytetin dhe qytetarët e Tiranës E konsideroni veten avantazh për mazhorancën, bilanci juaj njëvjeçar? Kjo është një çështje anësore. Për mua, çështje principale, (sigurisht që performanca jep impakt), por për mua parësore është realizimi i objektivave me të cilët kam dalë para qytetarëve të Tiranës… Duke pasur fokus qytetarin, Bashkia e Tiranës ka arritur këtë vit dhe mund të arrijë shumë më shumë sesa në rastin kur Bashkia është e angazhuar si njësi politike. Ju nuk jeni President i Republikës larg partive politike, jeni anëtar i Këshillit Kombëtar, anëtar i kryesisë së PD-së dhe keni akuzuar për punë jo të plotë në bashki. Gjatë tre muajve apo një muaji fushate në 2013 do jeni kryetar bashkie me kohë të plotë, apo pjesë e stafit për këtë fushatë? …Natyrisht që unë jam demokrat, jam krenar që jam demokrat i kësaj force, tek e cila kam kontribuar dhe kam pasur shansin të kontribuoj gjatë shtatë viteve të qeverisjes dhe arritjeve që janë bërë në këtë qeverisje dhe këtë nuk e luan as topi, nuk e fsheh dhe jam krenar për këtë, por gjithashtu jam kryetar i Bashkisë së Tiranës, jo President i Republikës dhe e marr shumë seriozisht përgjegjësinë me të cilën jam ngarkuar pasi jam zgjedhur nga qytetarët e Tiranës, sepse besoj fort se zgjedhja që qytetarët kanë bërë ka qenë që kryetari i Bashkisë të jetë me kohë të plotë dhe jo pjesë e luftës politike. Qytetarët e Tiranës këtë presin nga unë dhe këtë do të marrin nga unë deri në përfundim të mandatit… A do jeni pjesë e stafit të PD-së apo jo? Mendoj se kontributi më i mirë që mund të jepet për vazhdimësinë e përpjekjeve të Shqipërisë për t’u integruar në BE është duke kontribuar për një Tiranë moderne dhe europiane, nuk mendoj se kjo është në kundërshtim me interesat e mazhorancës. Në funksion të fitores së kësaj mazhorance, jemi më pak se një vit para zgjedhjeve, a janë duke shkuar punët e kësaj mazhorancë siç duhet drejt kësaj fitoreje, sepse ka një perceptim që kjo mazhorancë i ka marrë të gjitha

institucionet, pra në këtë kuptim mendoni se gjithçka po shkon si duhet? Kjo është një pyetje që mund t’ua drejtoni autoriteteve qendrore, unë kam ardhur këtu si kryetar i Bashkisë së Tiranës, mendoj që kemi shumë çështje që nuk i kemi prekur dhe të më jepni shansin për të folur për atë për të cilën kam ardhur këtu… Ju jeni një pjesëtar shumë i rëndësishëm i mazhorancës, nisur edhe nga sulmet e opozitës, bilanci juaj njëvjeçar është shumë herë më i sulmuar sesa 7 vite mandat të qeverisë. Si e shpjegoni këtë? Mendoj që ish-kryetari i Bashkisë duhet ta shohë më pak si dramë personale garën e 8 majit dhe më shumë si përplasje modelesh, njëri model është modeli i një kryetari bashkie që është edhe kryetar i partisë që nuk funksionoi dhe modeli tjetër që unë e ofrova, një kryetar bashkie me kohë të plotë…Fushatat politike mendoj që janë të parakohshme. Ka edhe tre vjet për zgjedhjet e Bashkisë, kështu që fushata ka nisur para kohe, unë nuk i kam kushtuar asnjë minutë kohë konfliktit politik, kam vazhduar dhe do të vazhdoj në punën time. Debati për romët… Çështja e romëve ka dy anë të problemit. 4 javët e kaluara ka pasur intensifikim të nxjerrjes së plehrave nga kazanët e qytetarëve. Kam marrë me dhjetëra mesazhe ankese nga qytetarët dhe i kaloi si problem instancave të Bashkisë. Mund të ketë një nxitje, por që mbetet për t’u analizuar në të ardhmen. Opozita ju akuzon se ka interesa ekonomike të Bashkisë... Opozita ka punën e vet, por shqetësimi u ngrit nga 6 firmat e pastrimit. Problemi qëndron tek rrjeti limtafik i interesuar për këtë aktivitet, ku në Tiranë ekzistojnë edhe pika të paligjshme të grum-

Duke pasur fokus qytetarin, Bashkia e Tiranës ka arritur këtë vit dhe mund të arrijë shumë më shumë sesa në rastin kur Bashkia është e angazhuar si njësi politike.

bullimit të plehrave. Ka një problem social të komunitetit rom. Më 20 korrik kam pritur përfaqësuesit e shoqatave që kanë lidhje me këtë çështje dhe kemi kërkuar emrat e të gjithë personave që mbahen me bukë, përmes këtij aktiviteti. Kemi punësuar 72 persona nga ata që merreshim me këtë aktivitet. Së bashku me Avokatin e Popullit do t’i kërkojmë qeverisë që të kalojë disa amendamente. Këta do të regjistrohen në zyrat e punës së Bashkisë dhe kompanitë do t’u ofrojnë punë. Shqetësim tjetër ka qenë heq ja e pastruesve… Ndërmarrja Nr.1 nuk ka pasur heqje nga puna, por ka pasur reformë. Kanë dalë në reformë rreth 80 vetë, pasi punët mund të mbulohen nga pjesa tjetër. Pse nuk jepni dorëheqjen si anëtar i kryesisë, sa kohë do angazhoheni vetëm për qytetarët e Tiranës? Nuk kam pse të jap dorëheqjen. Jam shumë krenar për angazhimin tim në 7 vite, por mendoj se po bëj detyrën time, për të cilën më votoi partia ime dhe qytetarët e Tiranës. Nuk ka pasur gjë të prekshme për qytetarët këtë vit… Kemi mundur të hapim brenda 1 viti 1200 vende të reja pune. Kjo është çështje e prekshme. Kemi folur për çështje të planifikimit…Kemi mbjellë pemë në parkun e Liqenit dhe qendrën e Tiranës. Çfarë ndodhi me projektin e rrugës së Elbasanit? Nuk është një projekt i imi, por daton në vitin 2004. Koha në të cilën po bëhet, përkon me ndërtimin Tiranë-Elbasan. Është momenti i duhur për të ndërhyrë. Nuk mund të zgjidhej vetëm me Unazën. Është pretendim absurd. Morëm projektin dhe gjetëm vullnet nga qeveria për ta zhvilluar. Projektin e dorëzoi Bashkia e Tiranës në Drejtorinë e Rrugëve. Kjo shpalli tenderin publik. Për 45 ditë, projekti u afishua online me të gjithë parametrat. Pati një tender dhe një fitues tenderi…Rruga është e domosdoshme, hap vende pune dhe zhvillon qytetin. Numri i pemëve që janë prerë është shumë më i vogël se pemët që janë mbjellë në Parkun e Liqenit. Numri i pemëve të prera për rrugën do të dhjetëfishohet brenda parkut. Pse nuk e konsultuat me grupet e interesit? Ne ndërtuam një plan me qeverinë, ku projekti ka qëndruar 45 ditë online. Anëtarët e komunitetit janë konsultuar një për një. Që nga zv/kryetarja e Bashkisë deri tek punonjës të Bashkisë, janë bërë konsultime. Marrë me shkurtime nga emisioni “Fakt”/UTV


e ENJTE, 2 GUSHT 2011 www.mapo.al

kronikë

100

Milionë lekë, por në valutë të ndryshme, i janë grabitur kambistit Skënder Hasani në momentin që po kthehej nga dyqani në shtëpinë e tij. Grabitësit i kanë rrëmbyer atij çantën dhe janë zhdukur

4

MAPO

5

Minuta zgjati i gjithë momenti i përleshjes mes Skënder Hasanit dhe autorëve të grabitjes. Ai tregon se u përpoq t’i izolonte ata në ashensor, por ishte dëmtuar me sende të forta në kokë dhe trup

Kambisti i plagosur: Rrëfej 4 minutat e tmerrit me grabitësit, më mbytën në gjak Skënder Hasani tregon përleshjen me dy grabitësit dhe përpjekjet e tij për të shpëtuar paratë. “I ndoqa i larë në gjak, por nuk munda t’i ndaloja. Policinë e njoftoi ministri i Drejtësisë, që banon në pallat, ndërsa ambulanca nuk erdhi” Ashensori ku ndodhi grabitja

Intervistoi:Dashamir Biçaku

Tiranë Ënjtja në fytyrë ia bën thu-

ajse të padallueshëm sytë, ndërsa gjurmët e goditjeve me levë në kokë janë mbyllur përkohësisht nga qepjet e fashat. Kambisti 53-vjeçar, Skënder Hasani po kurohet në katin e tretë të kirurgjisë në Spitalin Ushtarak, pas sulmit të grabitësve që mundën t’i rrëmbejnë nga duart plot 100 milionë lekë. I grabituri pranon të rrëfejë për “MAPO”-n gjithçka i ndodhi mbrëmjen e së martës kur po kthehej në shtëpinë e tij, pranë Librit Universitar, pasi kishte mbyllur dyqanin e këmbimit valutor. Gjendja e tij, sipas mjekëve tashmë është e stabilizuar dhe ai nuk paraqet rrezik për jetën, ndërsa duhet t’i nënshtrohet mjekimit për një kohë relativisht të gjatë. Në këtë intervistë, Hasani tregon se si u përlesh me dy grabitësit, pa mundur t’i ndalojë ata, por edhe detaje të tjera të ngjarjes si vonesa e ambulancës, telefonata për policinë nga fqinji i tij, ministër i Drejtësisë, dhe shumën e parave që iu vodhën. Skënder, si ndodhi ngjarja ku ju mbetët i plagosur dhe u grabitët ? Dyqani im i këmbimit valutor dhe hyrja e shtëpisë në pallat janë fare pranë. Gjithmonë, sa herë dal nga dyqani kontrolloj vendin se mos ka ndonjë njeri dhe dal me çantë. Mbrëmë, sapo dola nga dyqani dhe u futa në korridor drejt ashensorit. Aty pashë fillimisht vetëm 1 person, me të cilin u përlesha. Tentova ta tërhiqja dhe të futesha në ashensor bashkë me të, për t’u përleshur aty. Por në këtë moment u afrua dhe ai tjetri. U mundova që të futesha sërish në ashensor. Aty u përlesha me njërin, por nuk arrita dot të futesha në ashensor. U përleshëm aty në korridorin e pallatit me ta, më morën çantën dhe nisën të largoheshin. Në këtë gjendje siç më shikoni, isha edhe mbrëmë dhe i ndoqa deri jashtë, por ata mundën të largoheshin. Fillimisht doli i pari ai që më mori çantën dhe më pas unë u nisa të ndjek këtë të dytin, që doli më pas dhe u mundova ta bllokoj. Di që ashensori u bllokua dhe ngeli aty në katin e parë dhe nuk kishte lëvizur edhe më pas. Nuk kishte lëvizur pas ngjarjes. Unë mbeta jashtë në rrugë dhe nuk munda t’i ndjek. Isha i larë i gjithi në gjak. Rrobat, në fytyrë e të gjithë trupin kisha gjak. Por edhe i gjithë vendi ku kisha lëvizur unë, që nga ashensori deri jashtë,

Dyqani i kambistit

Autorët ishin pa maska. Asnjë prej tyre nuk kishte maska. Por besoj se ata mund të më kenë ruajtur prej kohësh. Besoj se kanë studiuar lëvizjet e mia

ishte thuajse i gjithi me gjak. Autorët ishin të maskuar apo pa maska ? Jo, autorët ishin pa maska. Asnjë prej tyre nuk kishte maska. Por besoj se ata mund të më kenë ruajtur prej kohësh. Besoj se kanë studiuar lëvizjet e mia. Me çfarë ju qëlluan? Nuk e di, nuk mbaj mend se me çfarë më qëlluan. Di se kishin në duar sende të forta. Mbase duhej të ishte ndonjë dorezë e fortë që kishin në duar. Ku ju qëlluan ? Kryesisht në kokë, por edhe në trup. Më së shumti më qëlluan në kokë e në fytyrë, ku edhe kam goditjet më të mëdha. Por më goditën edhe në trup, në shpinë, në gjoks, në shpatulla. Godisnin ku të mundeshin. Mendoni se ishin vetëm dy persona, apo se mund të kishte edhe njerëz të tjerë ? Aty mua më sulmuan dy vetë.

Unë vetëm dy persona arrita të fiksoj. Dy vetë ishin ata që më sulmuan dhe që kryen grabitjen, por mbase mund të kenë pasur edhe njerëz të tjerë, të cilët unë nuk i di. Përgjithësisht i marr paratë në shtëpi, sepse e kam shumë afër shtëpinë. Kështu që i marr me vete dhe nuk i lë në dyqan. Shuma e grabitur sa besoni që shkon ? Po aq sa ç’është botuar sot në media. E gjithë sasia që më morën shkon në shifrën e rreth 100 milionë lekëve të vjetra. Por në çantë nuk kisha vetëm lekë, në të kisha veç lekëve edhe euro, dollarë, franga e paund. Dyqanin e keni në të njëjtin pallat ku keni edhe shtëpinë, apo e keni më larg ? Është në të njëjtin pallat, përballë ‘Librit Universitar’. Ajo është rrugë me lëvizje. Në kohën e ngjarjes, ora ishte rreth 10:00 e mbrëmjes. Rruga e ndriçuar dhe ajo si rrugë ka edhe lëvizje deri vonë. Për fat të keq, në momentin e ngjarjes aty nuk kishte ndonjë person që të lëvizte për të hyrë apo për të dalë. A fiksuat ndonjë veshje apo përshkrim fizik të personit ? Nuk mbaj mend shumë gjëra. Momentet e para u mundova të fiksoja, por mendova më shumë të shpëtoja. Në atë moment mendova dhe thashë me vete: Më vodhën tani. Di të them se e gjithë kjo situatë zgjati dy deri në katër minuta. Policinë e lajmëruat vetë, apo e kishin lajmëruar të tjerë ? Më duket se e ka lajmëruar ministri i Drejtësisë, që ka shtëpinë aty. Por nuk e di mirë kush e ka njoftu-

Përleshja Aty pashë fillimisht vetëm 1 person, me të cilin u përlesha. Tentova ta tërhiqja dhe të futesha në ashensor bashkë me të, për t’u përleshur aty. Por në këtë moment u afrua dhe ai tjetri. U mundova që të futesha sërish në ashensor, por nuk ia dola.

Autorët Ishin pa maska. Asnjë prej tyre nuk kishte maska. Por besoj se ata mund të më kenë ruajtur prej kohësh. Besoj se kanë studiuar lëvizjet e mia. Di se kishin në duar sende të forta. Mbase duhej të ishte ndonjë dorezë e fortë që kishin në duar.

Policia Më duket se e ka lajmëruar ministri i Drejtësisë, që ka shtëpinë aty. Ata kishin ardhur aty, mbase e ka lajmëruar një gjykatës, që banon aty në pallatin ku banoj edhe unë, ose ministri i Drejtësisë, sepse kështu dëgjova.

Rreziku Ka pasur incidente të vogla, por jo gjëra të tilla. Kam jetuar dhe kam punuar në zona edhe më të vështira se kjo ku punoj e banoj tani, por nuk kam pasur probleme. Kam më tepër se 15-16 vite që punoj me ketë aktivitet dhe nuk kam pasur probleme të tilla.

ar policinë, por unë nuk kam njoftuar policinë. Ata kishin ardhur aty, mbase e ka lajmëruar një gjykatës, që banon aty në pallatin ku banoj edhe unë, ose ministri i Drejtësisë, sepse kështu dëgjova. Unë vetë nuk kisha mundësi të lajmëroja policinë. Sepse pasi ndoqa grabitësit deri jashtë derës, nuk mund të bëj asnjë veprim. Vetëm kur mësova se kishte ardhur makina e policisë, sepse ambulanca nuk erdhi. Po në spital me makinë policie erdhët ? Po, edhe në spital më sollën me një makinë policie të Komisariatit Nr.2, me sa di unë. Ata më sollën, sepse siç ju thashë ambulanca vonoi dhe nuk erdhi. Keni dijeni nëse zona ka ndonjë vend me kamera ? Me sa di unë, ka sepse ajo është zonë me dyqane, por edhe pallati vetë ka kamera. A jeni pyetur nga policia në lidhje me ngjarjen ? Po, kam folur sot me ta. Kam dhënë sot një deklarim për hetuesit, ku iu sqarova rrethanat e ngjarjes dhe situatën se si kishte ndodhur. Ju ka ndodhur ndonjëherë tjetër t’ju sulmojnë ? Ka pasur incidente të vogla, por jo gjëra të tilla. Kam jetuar dhe kam punuar në zona edhe më të vështira se kjo ku punoj e banoj tani, por nuk kam pasur probleme. Kam më tepër se 15-16 vite që punoj me ketë aktivitet dhe nuk kam pasur probleme. Deri par katër vitesh kam jetuar pranë ‘Shkollës së Bashkuar’, ku kam jetuar edhe në vitin 1997, por nuk kam pasur probleme. Nuk më kanë sulmuar ndonjëherë më parë.


6

MAPO

E ENJTE, 2 GUSHT 2012 WWW.MAPO.AL

rrethe

S’ndaloi ndërtimet pa leje, pezullohet inspektori Vlorë-Gjykata e Vlorës ka

pezulluar të mërkurën nga detyra kryeinspektorin e Inspektoratit Ndërtimor të Orikumit, Gaço Baço. Ky i fundit akuzohet për “shpërdorim detyre” dhe vendimi për pezullimin e tij erdhi pas një hetimi dymujor nga ana e

Sektorit kundër Krimit financiar të policisë, në bashkëpunim me njësinë Task-Forcë të Prokurorisë së Vlorës. Baço së bashku me inspektore të tjerë në Orikum, si dhe me inspektorë të Agjencisë Rajonale të Mjedisit në Vlorë, akuzohen për “shpërdorim

detyre”, pasi nuk kanë reaguar konform ligjit përballë ndërtimeve të paligjshme në zonën turistike të Orikumit. Ndërkohë, ndaj tij dhe të akuzuarve të tjerë vazhdojnë hetime në lidhje me abuzimet për të cilat akuzohen.

Hakmarrja për vrasjen e 9-vjeçarit, hidhet në erë shtëpia e Shkretajve Një makinë e mbushur me tritol është përdorur për të hedhur në erë shtëpinë. Pronari i saj u vra pak ditë më parë në Tiranë, në hakmarrje për krimin e kryer nga dy djemtë e tij

sekuestruar pjesë të një makine që është përdorur si mjet ku ishte vendosur bomba dhe po bën ekzaminimin e saj për të gjetur gjurmë apo shenja të atentatorëve. Hakmarrja

Mamurras-Vetëm disa ditë pas ekze-

kutimit në Tiranë të 71-vjeçarit Mark Shkreta, një shpërthim i fuqishëm ka tronditur rreth orës 02:00 të natës banesën e familjes së tij në qytetin e Mamurrasit, fatmirësisht pa shkaktuar viktima. Sulmi është, sipas policisë, vijim i hakmarrjes për vrasjen nga dy djemtë e 71-vjeçarit të 9-vjeçarit Indrit Llani, ndërsa dyshohet se edhe për këtë përgjegjës mund të jetë babai i fëmijës që humbi jetën në pritën që i ishte bërë xhaxhait të tij. Atentati

Burime nga policia thanë se eksplozivi ishte vendosur në një

makinë që është lënë afër banesës dhe më pas është hedhur në erë bashkë me të. Nga shpërthimi, sipas burimeve zyrtare të policisë është shkatërruar shtëpia e familjes Shkreta, ndërkohë që mësohet se në momentin e shpërthimit asnjë nga

pjesëtarët e kësaj familjeje nuk ndodhej në banesë, ndërsa janë dëmtuar edhe shtëpi pranë kësaj të fundit. Pas marrjes së njoftimit në vendin e ngjarjes kanë shkuar menjëherë forca të shumta policie dhe zjarrfikëse. Uniformat blu thanë se

kanë nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve. Ndërkohë që burime të besueshme bëjnë të ditur se janë marrë në pyetje deri tani dhjetë persona, por pa mundur të identifikohen autorët e krimit. Policia tha se kishte

71-vjeçari Mark Shkreta u ekzekutua disa ditë më parë me armë zjarri në rrugën “Hoxha Tahsim” në kryeqytet. Ai ishte babai i Oligert dhe Maringlen Shkretës, dy vëllezërve të arrestuar nga policia për vrasjen e 9-vjeçarit Indrit Llani dhe plagosjen e xhaxhait të tij, Muharrem Llani, ngjarje e ndodhur në 5 qershor të këtij viti në Mamurras. Ky është edhe momenti që ka shërbyer si katalizator i dhunës mes dy familjeve, gjë që duket se nuk ka ndërmend të ndalojë. Policia ende nuk ka mundur të ndalojë Jetmir Llanajn, babai i fëmijës së vrarë, i dyshuar për ekzekutimin e 71-vjeçarit, ndërsa pjesëtarë të familjes Shkreta duket se janë ngujuar dhe fshihen për t’iu shmangur hakmarrjes.

Sekuestrohen 40 kg marijuanë, ndalohen dy transportuesit Policia e Gjirokastrës ka goditur një tjetër rast të trafikimit të lëndëve narkotike nga fshati Lazarat, Gjirokastër me destinacion përfundimtar zonën e Fierit. Policia ka sekuestruar rreth 40 kilogramë marijuanë, ka ndaluar dy transportuesit e dyshuar të kësaj ngarkese me drogë, si dhe ka shpallur në kërkim dy persona të tjerë. Specialistët e Sektorit kundër Narkotikëve në orët e para të mëngjesit të djeshëm, në vendin e quajtur “ish-Zona Industriale”, poshtë varrezave të qytetit, anës lumit Drino, kanë ndaluar dy persona të cilët transportonin me krahë

dy çantat me lëndë narkotike. 21-vjeçari Osman Kovaçi dhe Alvaro Lika, 21 vjeç, të dy nga Gjirokastra, janë ndaluar për veprën penale të “prodhimit dhe shitjes së narkotikëve, kryer në bashkëpunim”. Në çantat që ata transportonin policia zbuloi 26 pako me peshë 1.5 kilogramë secila, të mbështjella me letër natriban dhe të futura në qeska plastmasi, duke bllokuar në total rreth 40 kilogramë marijuanë. Sipas grupit hetimor, sasia e lëndës narkotike ishte marrë në fshatin Lazarat të Gjirokastrës dhe do të transportohej në drejtim të Fierit.

Gjendet kanabis në fshat, arrestohen autori dhe kryeplaku Gramsh-Gjenden 100 rrënjë kanabis në fshat, në pranga kultivuesi dhe kryeplaku i fshatit. Zyra kundër lëndëve narkotike në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë në Gramsh, kanë finalizuar dje operacionin e koduar “Ujëvara” me bilanc arrestimin në flagrancë të Arjan Qyrës 22 vjeç, me banim në fshatin Sotirë të Gramshit dhe kryeplakun e këtij fshati, Resmi Deliu 57 vjeç, i cili mban përgjegjësi sipas sanksioneve të përcaktuara me ligj në të tilla raste. Sipas burimeve të policisë, shtetasi Arjan Qyra është kapur në flagrancë duke kultivuar 100

rrënjë bimë narkotike kanabis-sativa, ndërsa kryeplaku i fshatit, Resmi Deliu akuzohet për veprën penale “moskallëzim krimi”. Ndaj tyre janë ngritur akuzat “moskallëzim i krimit”, si dhe “kultivim i bimëve narkotike”. Çështja po ndiqet nga Prokuroria e Elbasanit. Gjatë këtyre ditëve i gjithë qarku i Elbasanit është duke u krehur nga shërbimet e policisë në kuadër të zbulimit të zonave ku kultivohet kanabis-sativa. Prej vitesh qarku i Elbasanit konsiderohej i pastër nga kjo bimë, por gjatë këtij viti janë gjetur disa parcela dhe janë arrestuar disa autorë. F.S.

Prrenjas, Pitbulli kafshon në fytyrë një qytetar Qentë e luksit kthehen në tmerr për qytetarët në Përrenjas. Një qen i racës ‘Pit Bull’ ka kafshuar dje në fytyrë një qytetar me banim në këtë qytet, ndërsa ishte nën shoqërinë e të zotit. Qeni është treguar papritmas agresiv duke sulmuar dhe kafshuar në pjesën e fytyrës qytetarin, i cili ka përfunduar në spitalin e Elbasanit. Sipas të dhënave, edhe javën e kaluar ka ndodhur e njëjta skenë. Ende nuk dihen shkaqet që të shpjegojnë arsyet se përse qentë e luksit në këtë qytet janë kthyer në agresorë duke tmerruar qytetarët. F.S.

MEGATEK, hipermarketi më i madh i tipit “Do It Yourself” në Shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punësojë: Manaxher Rajonal Shitjesh Qëllimi i Pozicionit: Shërbim i shkëlqyer ndaj klientëve ekzistues dhe identifikimi i klientëve të rinj, duke synuar rritjen e shitjeve në zonën perkatëse. Detyrat dhe Përgjegjësitë: • Mirëmban rrjetin e klientëve ekzistues dhe identifikon klientë të rinj në zonën përkatëse. • Prezanton në menyrë profesionale produktet, të cilat trajtohen me shumicë, tek klientët e zonës që mbulon. • Identifikon nevojat e klientëve dhe jep propozime për përmbushjen e nevojave të klientit. • Realizon shitje nga gjithë gama e produkteve, pjesë e katalogut të shumicës. • Ofron shërbim ndaj klientëve, si para, po ashtu dhe pas shitjes. • Monitoron procesin e porosive dhe bashkëpunon ngushtë me gjithë departamentet përgjegjëse deri në mbërritjen e tyre tek klienti. • Zbaton dhe respekton procedurat në fuqi dhe rregulloren e brendshme të kompanisë. • Raporton me shkrim tek manaxheri i shitjeve me shumicë mbi ecurinë e punës dhe problematikën e hasur. • Detyra të tjera siç nevojiten/kërkohen. Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara: Edukimi: Të ketë mbaruar studimet e larta, preferohet Administrim-Biznes. Eksperiencë pune: Minimalisht 2-3 vjet eksperiencë pune në shitje Aftësitë: • Aftësi shumë të mira komunikuese • Aftësi shumë të mira prezantuese • Aftësi shumë të mira negociuese • Aftësi analizuese. • Aftësi shumë të mira për të punuar në grup. Aftesi të tjera: • Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze. • Njohuri shumë të mira të paketës Microsoft Office. • Te disponojë patentë të klasit B. Megatek është punedhënës i mundësive të barabarta. Procedura e Aplikimit: Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dorëzoni dokumentet e më poshtë përmendura: 1. CV të detajuar 2. Letër Interesi tek Divizioni i Burimeve Njerëzore nëpërmjet njërës nga mënyrat si në vijim: 1. Me e-mail: burimenjerezore@megateksa.com 2. Duke dërguar me postë në adresën e mëposhtme: MEGATEK S.A Divizioni i Burimeve Njerëzore Autostrada Tiranë-Durrës km 7. Tirana, Albania


E SHTUNË, 16 QERSHOR 2012 EEMARTË, JANAR 2012 2011 ENJTE, 218GUSHT WWW.MAPO.AL WWW.MAPO.AL WWW.MAPO.AL

rrethe

MAPO

217

Makina del nga rruga, humb jetën çifti nga Kosova, rëndë fëmija Milot-Një çift që udhëtonte nga Gjermania drej Kosovës humbi jetën dje, pasi makina e tyre doli nga rruga në aksin Milot-Morinë, ndërsa djali i tyre ka mbetur i plagosur rëndë. Sipas burimeve zyrtare të policisë së Kurbinit mësohet se një çift nga Kosova ka gjetur vdekjen, ndërsa djali i tyre është plagosur gjatë aksidentit që ka ndodhur në orën 05:00 të mëngjesit. Si pasojë e përplasjes, makina ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë gjetur vdekjen e men-

jëhershme dy bashkëshortët Tafil Sele, 41 vjeç dhe Feride Sele, 39 vjeçe, ndërsa është plagosur djali i tyre Fatjon Sele, i cili ka përfunduar në spitalin e Laçit e prej andej në Spitalin Ushtarak të Tiranës në gjendje kritike për jetën. Aksidenti tragjik ka ndodhur në aksin Fushë Milot-Kukës, ku makina me targa gjermane me të cilën udhëtonin 3 pjesëtarët e familjes Sele, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me pjesën anësore të saj duke çarë atë dhe duke

dalë në një lëndinë në afërsi të aksit nacional. Tre personat vinin për pushime në Kosovë, dhe po udhëtonin nga Gjermania, pasi kishin zbritur nga trageti në Durrës. Pas aksidentit policia rrugore ka mbërritur në vendin e ngjarjes e pas saj edhe një grup ekspertësh, për të përcaktuar shkaqet e aksidentit. Paraprakisht mendohet se shkak i këtij aksidenti ka qenë shpejtësia e madhe, si dhe dyshohet për një dremitje të drejtuesit të mjetit.

Vret të bijën 14 vjeçe, nuk pranoi të kulloste bagëtitë Babai bijëvrasës njoftoi të vëllain në telefon: Kam vrarë vajzën, po vras edhe veten. Mirash Bregu 45 vjeç, ekzekutoi me kallash të bijën, Marjanën 14 vjeçe dhe më pas edhe veten “Kam vrarë vajzën, tash po vras dhe veten”, ky ka qenë sipas policisë komunikimi i fundit i 45-vjeçarit Mirash Bregu, i cili pak para kësaj telefonate me të vëllanë kishte qëlluar mbi të bijën vetëm 14 vjeçe, pasi ajo nuk kishte pranuar të kulloste bagëtitë. Marjana Bregu 14 vjeç, u qëllua nga i ati diku mes rrugës nga fshati Arrë i Temalit, drejt stacionit të trageteve në Koman, prej ku do të udhëtonte drejt Shkodrës. Policia që ka shkuar orë më vonë në vendin e ngjarjes, e lajmëruar nga të afërmit dhe banorë të zonës, ka mundur vetëm të konfirmojë masakrën, ndërsa hetimet kanë zbardhur se bëhej fjalë për një vrasje e vetëvrasje brenda familjes. Ngjarja 45-vjeçari Bregu, që sipas policisë ishte dënuar më herët për vrasje, ndod-

hej në fshatin e lindjes në Arrë të Dukagjinit me tre fëmijët e tij, për të veruar bagëtitë. Sipas dëshmive, familja jetonte në Bardhaj, në periferi të Shkodrës prej tre vjetësh, por në verë ata ktheheshin në Dukagjin për të veruar bagëtitë dhe kryer punë në tokën që kishin atje. Sipas të dhënave të policisë, sherri mes babait dhe vajzës ka filluar kur kjo e fundit ka kundërshtuar urdhrin e tij për të çuar dhitë në kullotë. Grindjen e kanë zbardhur dy fëmijë më të vegjël, që gjithashtu kanë qenë bashkë me ta në fshat. Sipas tyre, Marjana ka kundërshtuar babain dhe i ka kërkuar që ta linte të kthehej në Bardhaj, pasi ajo nuk donte të qëndronte më atje. Vajza më tej duket se ka braktisur bagëtinë që kishte nxjerrë nga stalla në rrugë dhe i ka thënë babait se po e linte dhe po largohej nga aty. Ky i fundit e ka ndjekur pas duke marrë me vete edhe armën, një kallashnikov që mbante pa leje. E ka ndjekur të bijën për të paktën një orë, atje ku rruga kthen nga fshati Arrë drejt Komanit dhe ka qëlluar mbi të duke e lënë të vdekur në vend. Menjëherë pas kësaj ai ka telefonuar të vëllain. “Vrava vajzën, tash po vras edhe

Grindjen e kanë zbardhur dy fëmijë më të vegjël, që gjithashtu kanë qenë bashkë me ta në fshat. Sipas tyre, Marjana ka kundërshtuar babain dhe i ka kërkuar që ta linte të kthehej në Bardhaj, pasi ajo nuk donte të qëndronte më atje. Vajza më tej duket se ka braktisur bagëtinë që kishte nxjerrë nga stalla në rrugë dhe i ka thënë babait se po e linte dhe po largohej nga aty...

veten”, - ka thënë 45-vjeçari në telefon dhe pas kësaj është vetëvrarë. Hetimet Policia është njoftuar nga të afërmit për krimin e rëndë dhe menjëherë është nisur drejt vendit të ngjarjes, por sipas burimeve nga kjo e fundit, zona është mjaft e thellë dhe janë dashur disa orë për të shkuar deri atje. Burime të policisë sidoqoftë njoftuan se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00, ndërsa nga verifikimet e para ka mësuar se babai bijëvrasës ka qenë i dënuar më herët për një vrasje me thikë dhe kishte vuajtur dënimin për këtë krim. Ndërkohë pas mbërritjes në vendin e ngjarjes, policia ka bërë edhe sekuestrimin e armës me të cilën është bërë vrasja dhe vetëvrasja dhe ka mbledhur dëshmitë rreth krimit. Burime pranë saj thanë se të vetmit që kishin dijeni rreth grindjes ishin dy fëmijët më të vegjël të Bregut. të cilët kanë treguar atë që kishte ndodhur para se babai i tyre të ndiqte dhe të vriste motrën rrugës për në Shkodër. Fëmijët më të vegjël thanë se motra nuk kishte pranuar të kulloste bagëtitë dhe se nuk donte të qëndronte më në fshatin Arrë.

Arrest në burg babait që vrau foshnjën Avokati i Hysen Bibës ka kërkuar hetim për gjendjen mendore të klientit të tij. Daja: Pak ditë më parë dhunoi dhe të ëmën Autori i vrasjes së foshnjës 3-ditëshe, Hysen Biba doli para gjykatës për t’u njohur me akuzën që rëndon mbi të, atë të vrasjes në rrethana cilësuese ndaj të miturit. Gjatë 10 minutave seancë me dyer të mbyllura, prokurori i kërkoi gjyqtarit Ilir Çeliku masën e arrestit me burg, pasi Hysen Biba e hodhi foshnjën nga dritarja e katit të katërt në çastin që kishte shkuar për të vizituar bash-

këshorten, dhe siç theksoi prokurori, sapo e ka marrë në dorë fëmijën, e ka flakur atë pa paralajmërim. Ndërsa Hysen Biba tha para gjykatës vetëm emrin e tij, avokati mbrojtës, Gëzim Allaraj i kërkoi gjykatës të kryhet hetim mbi gjendjen mendore të 31-vjeçarit, pasi sipas tij, Hysen Biba po kurohej prej kohësh nga çrregullimet mendore. “Deri tani, unë kam siguruar disa dokumente zyrtare, që ai para ngjarjes ishte duke u mjekuar, për shkak se kishte kaluar edhe më përpara disa turbullira të forta psikike që kanë bërë të mundur moskontrollimin e vepri-

Hysen Biba

meve të tij”, - tha avokati pas seancës. Edhe familjarët e Hysen Bibës ia kanë hedhur fajin problemeve mendore që ai kishte, të cilat sipas tyre shkaktuan ngjarjen e rëndë. Mehmet Toshi tha për mediat se nipi i tij kishte dhunuar në 10 korrik të ëmën dhe për këtë i kishin kërkuar spitalit psikiatrik që ta kuronte. Pas vrasjes së foshnjës në maternitetin “Koço Gliozheni”, drama po zhvillohet mes dy familjeve. Mësohet se varrimi i foshnjës është kryer nga familjarët e vrasësit, ndërsa familja e Lule Bibës ka refuzuar të marrë pjesë në ceremoninë mortore. 

ARRESTIMI

Rrihte gruan dhe djalin, policia e ndalon në flagrancë Fier-Denoncimi i fqinjëve dhe ndërhyrja në kohë e policisë kanë shpëtuar nënë e bir 45 dhe 17 vjeç, nga grushtet e ish-burrit dhe babait. Namik Zaçe 50 vjeç, është prangosur pasditen e së martës nga policia e Fierit, teksa ka qenë duke rrahur ish-gruan e tij 45-vjeçare L. Zaçe dhe djalin 17-vjeçar, F.Zaçe. Burimet zyrtare të policisë deklaruan se kanë qenë forcat e policisë ato që kanë neutralizuar dhe shpëtuar nga dhuna nënë e bir, duke arritur në kohë në banesën ku jetonin këta të fundit, e prangosur autorin dhunues. Burimet shtuan se kanë qenë fqinjët e të dëmtuarve që kanë lajmëruar duke telefonuar policinë për ngjarjen. Ka qenë ora 16:45, kur 50-vjeçari Zaçe ka hyrë në banesën ku jeton ish-bashkëshortja e tij pas prishjes së kurorës martesore të tyre dhe e ka qëlluar me grushte e sende të forta këtë të fundit. Në këtë moment në banesë është gjendur edhe djali i tyre 17-vjeçar, por edhe ai është bërë objekt i dhunës. Ndërkaq, fqinjët të cilët kanë dëgjuar të bërtiturat e gruas 45-vjeçare, kanë lajmëruar policinë. Kjo e fundit, fatmirësisht ka mbërritur në kohë në vendngjarje. Brenda pak minutash është bërë e mundur që të neutralizohet dhunuesi, i cili është prangosur. Nga banorë të zonës mësohet se ka qenë pikërisht karakteri i dhunshëm i 50-vjeçarit, që ka sjellë ndarjen mes tij dhe ish-bashkëshortes. Sipas fqinjëve, ai konsumonte herë pas here pije alkoolike dhe më pas bëhej i dhunshëm.


8

MAPO

e ENJTE, 2 GUSHT 2011 www.mapo.al

Qeveria rrit me 1,5% rrogat për policët Këshilli i Ministrave ka vendosur dje të rrisë me 1-3 për qind pagat e Policisë së Shtetit, Policisë së Burgjeve, pagat e ushtarakëve, Shërbimit Informativ dhe stafit akademik të universiteteve Pagat e Policisë, Ushtrisë dhe Shërbimit Informativ janë rritur me 1-2 % nëpërmjet një vendimi posaçëm që mori Këshilli i Ministrave gjatë mbledhjes së djeshme. Për pjesën dërrmuese kjo rritje nuk do të jetë më shumë se

300-400 lekë, por sipas ekspertëve të Ministrisë së Financave, rritja është në nivelin e inflacionit këtë vit. Paga më e ulët e punonjësve të Policisë së Shtetit është 36 500 lekë, ndërsa në varësi të punës që ata bëjnë, përfitojnë edhe rritje shtesë. Punonjësit e policisë, të cilët punojnë në strukturat e policisë shkencore, në zyrën e përgjimeve, në strukturat e anti-eksplozivëve dhe lëndëve të tjera plasëse, në strukturat e policisë së qarkullimit rrugor, përfitojnë shtesë për punë të vështira e të dëmshme për shëndetin. Sipas vendimit të djeshëm të qeverisë, rritja e

Për pjesën dërrmuese kjo rritje nuk do të jetë më shumë se 300-400 lekë, por sipas ekspertëve të Ministrisë së Financave, rritja është në nivelin e inflacionit këtë vit

pagës do të hyjë në fuqi nga 15 korriku i këtij viti dhe jo nga 1 korriku, siç ishte bërë traditë në dekadën e fundit. Gjithashtu edhe rritja e pagave për punonjësit e Shërbimit Informativ Shtetëror është 1 për qind, kjo në varësi të funksionit dhe gradës që ai ka në këtë strukturë. Të gjitha këto nivele do të pësojnë rritje 1%. Gjithashtu kanë hyrë në fuqi edhe nivelet e reja të pagave me një rritje mbi 1 për qind për Policinë e Burgjeve, Shërbimin e Aviacionit Civil dhe për stafin akademik të universiteteve. Nga mbledhja e djeshme e qeverisë

Pagat e punojësve të policisë

Lidhja Nr.1

Struktura dhe nivelet e pagave për punonjësit e Policisë së Shtetit Niveli

Grada

Paga bazë për grade

3 37500 41000

4 6500 6500

Drejtues

46000 55500 62000 84000 95500

6500 6500 6500 6500 6500

Drejtues i I-re

98500

6500

1 Niveli zbatues Niveli i pare drejtues Niveli i mesëm drejtues Niveli i lartë drejtues

Në funksione organike për hetimin e krimeve kunder krimit te organizuar. Oficerët e Policise. gjyqësore. Specialistë të policisë në zonë. Në funksione organike te mbrojtjes se te miturve dhe dhunes ne familje. Ne funksione te drejtorise se bashkpunimit dhe koordinimit nderkombetar

2 Neninspektor Inspektor Kryeinspektor Nenkomisar Komisar Kryekomisar

Zv/drejtor i Përgjithshëm

Shtesa per natyrë të veçantë pune e shërbimi

Në funksione të Forcës së Posaçme & Oficerë të Policisë Gjyqësore pranë Prokurori së për Krimet e Rënda

Në funksione të sigurisë publike. Policia rrugore. Qendra e Emergjencave e sallave operative. Ruajtja e siguria e objekteve.

5

Në funksion e ndalim paraburg imi

Në funksione organike të Policisë kufitare & migracionit

Në funksione operuese të Forcave speciale (Kom rep, Zv/k rep Shef Shtabi në RENEA. Reparti Helikopterëve Njësia Antieksploziv. Njësia e Negociatorëve & Njësia e Lëvizshme Teritoriale për Kufirin e Migracionin, si dhe reparti RESI)

Në funksione operuese Forcat e ndërhyrjes së shpejtë ( k.rep/N/rep, Zv.k/rep shef shtabi)

Lidhja nr.2

16500

8 9 10 11 12 13 Struktura dhe nivelet e pagave sipas klasifikimit të funksioneve, për punonjësit në 5500 40000 7000 30000 2000 Shërbimin Informativ të Shtetit 5500 40000 7000 30000 2000

17500 18500 19500 22000 20000

5500 5500 5500 5500 5500

6500

5500 Nivelet e 5500 klasifikimi 5500t 5500 55001

5500

5500I

40000 7000 Klasifikimi i 40000 7000 punonjësve sipas 40000 7000 niveleve 40000 7000 40000 2 7000

Punonjës mbështetës

40000

7000

109000

Klasa për çdo nivel klasifikimi

1

2 Punonjës mbështetës

3 I.1 I.2 I.3 I.4 I.5

Punonjës të nivelit

1.6

Paga bazë mujore për klasë në lekë 4 21000

Shtesa për vjetërsi në % 5 1%

Shtesa për gradë në % 6 2%

23000

1%

2%

26500

1%

3%

29500

1%

5%

38100

1%

6%

39000 43100

1%

Pagat e punojësve të zjarrëfikësve 46200 II.2

III 1

IV Bazë Jashtë klasifikimi t I Mesëm

Punonjës Grada të nivelit të mesëm drejtues 2

Punonjës të nivelit të lartë drejtues Agjent

Agjent i I-rë Asistent Asistent i I-rë Inspektor Kryeasistent i Përgjithshëm në

6000 3 6000

6000 I.1

I.4

6%

II

II.3 bazë Paga për gradë III.1

III.23 IV.1 36900

40100

42750 IV.2

44350 46900

Sh. I. Sh

1%

Nëninspektor Inspektor Kryeinspektor

51000 54800 64000

6000 6000 6000

I lartë

Nënkomisar Komisar Kryekomisar

73000 84100 96500

6000 6000 6000

Madhor

Drejtues Drejtues i I-rë

107300 117800

1.6 II.1 II.2

III

Punonjës të nivelit të mesëm drejtues

IV

Punonjës të nivelit të lartë drejtues

Jashtë Inspektor klasifikimi i Përgjithshëm në Lidhja nr.1 t Sh. I. Sh

II.3 III.1 III.2 IV.1 IV.2

2000

Paga bazë 30000 mujore 30000 për klasë 30000 në lekë 4 30000 21000

Shtesa 2000 për 2000 vjetërsi 2000 në % 5 2000 1%

23000

1%

30000

2000

Shtesa për gradë 15000 në % 6 15000 2%

15000 2%

26500

1%

3% 15000

29500

1%

5% 20000

38100

1%

6%

1%

6%

1%

8%

1%

12%

1%

12%

1%

14%

1%

16%

1%

20%

1%

20%

0%

0%

39000 43100 46200 47700 51200 52800 56800 64300 126000

Lidhja nr.1

Niveli i pagës për gradë sipas roleve për punonjësit e Gardës së Republikës

12%

47700 Shtesa për natyrë 1% 12% të veçantë pune e 51200 shërbimi 1% 14% 52800 1% 16% 4 56800 1% 20% 7000 7000 64300 8000 1% 20% 8000 126000 8000 0% 0%

I.5

Punonjës të nivelit zbatues

Struktura dhe për punonjësit e Policisë së Mbrojtjes nga Zjarri II nivelet e pagave II.1 zbatues 1% 8% dhe Shpëtimit

Roli

30000 Klasa për 6000 çdo nivel 6000 klasifikimi

I.3

Pagat e punojësve të SHISH

Klasifikimi i punonjësve sipas niveleve

Në funksione të shërb mbështetës e& administrati ve në Policinë e Shtetit

7 6500 6500

I.2

Nivelet e klasifikimi t

Në funksione të drejtorisë së mbrojtjes së dëshmitarëve dhe bashkëpunët orëve të drejtësisë.

6 5500 5500

Lidhja nr.2 Drejtor i 118000 Përgjithshëm Struktura dhe nivelet e pagave sipas klasifikimit të funksioneve, për punonjësit në Shërbimin Informativ të Shtetit

I

Drejtor e Zv/drejt i Policisë së Qarkut. Shef komisariati.S hef stacioni.Kom andant i Rep të Sigurisë së Brendshme e Ceremonialit

Në funksione organike Drejtor & Zëvendësdrej tor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit. Drejtor i Policisë së Qarkut Tirane & Drejtoria e Forcave të Lëvizëshme Operacionale

Pagat e punojësve të gardës

Roli i punonjësve sipas gradave

Grada

Për punonjësit oficerë

Gjeneral garde Kolonel N/Kolonel Major Kapiten N/Kapiten Toger N/Toger Kryekapter Kapter Kapter shtabi Kapter mjeshtër Kapter i parë Kapter i dytë Kapter i tretë Kapter i katërt Rreshter

Madhor I lartë

I mesëm I ulët Për punonjësit nënoficerë

Madhor I lartë

I mesëm

I ulët

Paga bazë për gradë 110100 95850 84600 72500 62000 58700 55600 52500 44500 42300 41300 40300 39800 39300 38800 38000 36900


e ENJTE, 2 GUSHT 2011 www.mapo.al

MAPO

9

Rritja e pagave 2.7 % për 9 600 ushtarakë Për shkak të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, pagat për ushtarakët janë rritur me 1 për qind më shumë sesa për policinë. Rritja mesatare e pagave për punonjësit e Ushtrisë për vitin 2012, sipas vendimit të djeshëm të qeverisë është 2.7%. Por rritja vijon sipas gradave. Më konkretisht në këtë vendim sanksionohet që pagat bazë për gradë të ushtarëve detarë profesionistë rriten mesatarisht 3.76 për qind. Pagat bazë për gradë të nënoficerëve rriten mesatarisht 2.68 për qind. Pagat bazë për gradë të oficerëve rriten mesatarisht 1.89 për qind. Sipas projektvendimit, nga rritja e përgjithshme e

pagave përfitojnë 9 600 ushtarakë aktivë të Forcave të Armatosura, me një rritje mesatare të pagave prej 2.70 %. Efekti financiar që rrjedh nga zbatimi i niveleve të propozuara të pagave, për paga e sigurime shoqërore, do të përballohet nga fondet e parashikuara në buxhetin e shtetit për rritjen e pagave për vitin 2012. Vendimi i

Zbatimi i kësaj shtese për pozicionet konkrete bëhet pas miratimit nga Departamenti i Administratës Publike dhe Ministria e Financave, sipas përshkrimit të pozicioneve të punës

djeshëm i qeverisë përcakton se ushtarakët aktivë të Forcave të Armatosura, të cilët punojnë në pozicione që lidhen me procesin e informatizimit të veprimtarisë së Forcave të Armatosura dhe kërkojnë në mënyrë të detyrueshme diplomë universitare “Master i Shkencave” apo të barazvlefshme me to, sipas legjislacionit të arsimit të lartë, në degët Inxhinieri Elektronike apo Informatikë, përfitojnë një shtesë “për kushte pune”, prej 10000 (dhjetë mijë) lekësh, mbi pagën mujore të gradës përkatëse. Zbatimi i kësaj shtese për pozicionet konkrete bëhet pas miratimit paraprak nga Departamenti i Administratës Publike dhe Ministria e Financave, sipas përshkrimit të pozicioneve të punës.

Pagat e ushtarakëve

PAGA BAZE SIPAS GRADES DHE VITEVE TE SHERBIMIT PER USHTARAKET AKTIVE TE FORCAVE TE ARMATOSURA

Vitet e sherbimit Nen 2

OFICERE

Mbi 2

Mbi 3

Mbi 4

Mbi 6

Mbi 8

Mbi 10 Mbi 12 Mbi 14 Mbi 16 Mbi 18 Mbi 20 Mbi 22

Mbi 24

Gj.Lejtnant (Admiral) Gj.Major (Nenadmiral) Gj.Brigade (Kunderadmiral) Kolonel (Kapiten i rangut I-re) Nenkolonel (Kapiten i rangut II-te) Major (Kapiten i rangut III-te) Kapiten (Kapiten lejtnant) Nentoger (Nenlejtnant)

44000

45000

47600 46000

NENOFICERE

Nen 2

Mbi 2

Mbi 3

Toger (Lejtnant)

51500 48800 46500

52000 49700 46700

52300 51000 47600

Mbi 4

Mbi 6

Mbi 8

57300 53000 51500

58300 53800

72700 59300 54300

74100 60300 55300

92000 93500 75300 76650 62200 63200 55850

116000 95500 77800 64500

146000 117000 97400 79200

Mbi 26 156000 149000 117000 99000 80400

Vitet e sherbimit K/Kapter Kapter Rreshter Tetar Nentetar

32300

USHTARE PROFESIONISTE

Nen 2

33100

Mbi 2

Ushtar/ detar profesionist II

32260

33550

Ushtar/ detar profesionist I

29500

31000

34300

Mbi 3 34600

37700 35500

Mbi 4 36100

39500 39000 38700

38100 37400

Mbi 6

Mbi 8

Ushtar rekrut II/ Detar II

3000

Ushtar rekrut I/ Detar I

2500

Studente ushtarak

2500

Mbi 2

Mbi 3

Mbi 4

Mbi 6

Mbi 8

Pagat e punojësve të policisë në burgje

Roli

1 Bazë

Grada

Shtesa për natyrë të veçantë pune e sherbimi Në funksion të policisë të regjimeve të jashtme, në Institucionet e Ekzekutimit të Vendimeve Penale dhe Grupet e ruajtjes së objekteve në D.P.Burgjeve.

Në funksion të policisë të regjimeve të brendshme në Institucionet e Ekzekutimit të Vendimeve Penale dhe grupet e transferim shoqërimit në I.E.V.P dhe në D.P.Burgjeve.

2 Nëninspektor Inspektor Kryeinspektor

3 36000 39600 44800

4 4000 4000 4000

5 8000 8000 8000 8000

I Mesëm

Nënkomisar Komisar Kryekomisar

54600 59300 82500

4000 4000 4000

8000 8000 8000

I lartë

Drejtues Drejtues i I-rë

94800 98000

41200 39700

44700 43400 40500

Mbi 14

46200 44700 41350

Mbi 16

47000 46200 42300

Mbi 18

Mbi 20

52400 53500 47600 49200 47000 43200

Mbi 22

55100 51300

Mbi 24

56200

Mbi 26

57200

Vitet e sherbimit Mbi 10 Mbi 12 Mbi 14 Mbi 16 Mbi 18 Mbi 20 Mbi 22

Mbi 24

Vitet e sherbimit Mbi 10 Mbi 12 Mbi 14 Mbi 16 Mbi 18 Mbi 20 Mbi 22

Mbi Lidhja 24 Mbi nr. 26 1

Mbi 26

Struktura dhe nivelet e pagave për punonjësit epersonelit akademik, nëinstitucionet Publike të Arsimit të Lartë

Lidhja nr.1

Pagat e akademikëve të Arsimit të Lartë

Struktura dhe nivelet e pagave për punonjësit e Policisë së Burgjeve Paga bazë për gradë

Mbi 12

37400

USHTARE TE SHERBIMIT TE DETYRUESHEM E STUDENTE USHTARAKE Nen 2

Mbi 10

Në funksion të policisë në drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve.

Nr rendor 1 2 3 4 5 6 7 8

6 2000 2000 2000 2000 6500 10000

9 10 11 12 13 14 15 16

Pozicioni

Paga

Rektor (Titullarinstitucioni) Zëvendësrektor, ngakategoria “Profesor” Zëvendësrektor, ngakategoria “Docent”/”Doktor” Dekan ngakategoria “Profesor” Dekanngakategoria “Docent”/”Doktor” Zëvendësdekan, ngakategoria “Profesor” Zëvendësdekan, ngakategoria “Docent”/”doctor” Përgjegjësinjësisëbazëngakategoria “Profesor” Përgjegjësinjësisëbazëngakategoria “Docent”/”Doktor” Titullarigrupitmwsimorkwrkimorngakategoria “Profesor” Titullarigrupitmwsimorkwrkimorngakategoria “Docent”/”Doktor” Profesor Profesor i Asociuar Docent (Doktor) Docent (Master) Lektor i Parë/Kërkues i parë Lektor/Kërkues

129500 122400 120400 122400 120400 109150 97000 110500 97000 110500 97000 108000 94000 85500 82000 80600 65500


OpEd

10

MAPO

E ENJTE, 2 GUSHT 2012 WWW.MAPO.AL

01 02 03

Arti është objektifikimi i ndjenjës. Ai që nuk ka dështuar në asgjë, nuk bëhet kurrë njeri i madh.

BUJAR KAPEXHIU NGA

Është më mirë të dështosh në origjinalitet, sesa të kesh sukses në imtim. Herman Melville, shkrimtar amerikan

Opinione dhe Editoriale

Diktatura e historishkruesve N

ga viti 1991 në Shqipëri kanë ndryshuar mjaft gjëra që dëshmojnë se sa dëm i ka sjellë regjimi komunist banorëve të këtij Vendi, duke i mbajtur të mbyllur në oborrin e burgut të tij të madh. Normalisht, ndryshimet materiale të një shoqërie pasohen me të njëjtat dukuri në sistemin e jetesës, në marrëdhëniet me mjedisin e afërt e të largët, duke ndikuar edhe në ndryshimin e mendësisë që, dashje pa dashje, ndjek hullinë e vet. Kështu, shqiptari i 2012-ës nuk e sheh botën me syzet e fundit të viteve ‘80. Në fjalorin e tij kanë hyrë me forcë fjalët ‘demokraci’, ‘liri’, në të gjitha shtjellimet e saj të mundshme, ‘pronë’, ‘reforma politike e institucionale’, ‘Evropë e SHBA’. Madje këto të fundit që, për gjysmë shekulli u lakuan vetëm nëpër hetuesitë e gjykatat duke i binjakëzuar me fajet imagjinare të fatkeqëve që duhej të nxirrnin mineralet nga nëntoka pa shpërblim, sot janë në gojën e të gjithëve, që nga politikanët tek populli i thjeshtë. Çuditërisht, emrat e kontinentit tonë dhe të federatës amerikano – veriore përmenden sot më shumë nga ishpërndjekësit e fatkeqëve se nga këta të fundit, që kuptuan shpejt se iluzionet e ushqyera për kaq kohë ishin të paracaktuara t’i përkisnin vetëm botës së përfytyrimeve. Në këtë mori ndryshimesh vihet re dhe një qëndresë e fuqishme e së shkuarës së afërt, që është ngulur në llogore si ushtari i famshëm japonez i fundit të viteve ‘40. Kjo trupëzohet në figurat e historishkruesve, apo të mëtuesve të këtij roli, të cilët mendojnë se për ta koha nuk lëviz, se dogmat e tabutë me të cilat janë ushqyer gjatë jetës, nuk kanë datë skadence, se përrallat e gënjeshtrat me të cilat e kanë nanurisur këtë popull për 70 vjet do të jenë të përjetshme. Lum ata që ushqehen me elizirin e pavdekësisë! Një dëshmi e kësaj mendësie qe më datën 30 korrik intervista e gazetares së Mapo-s, Aida Tuci, me historianpolitikanin diplomat, Pëllumb Xhufi, një nga përfaqësuesit e “brezit të ri” të studiuesve marksistë-leninistë të regjimit të Enver e Nexhmije Hoxhës dhe pasardhësit të tyre, Ramiz Alisë. Pëllumb Xhufi huazon nga stili i ‘Zërit të popullit’ të viteve të luftës një titull bombastik : “Mustafa Kruja dhe Xhafer Deva, monumente të turpit tonë kombëtar”. Në përfytyresën e tij ky është vendimi i “pakundërshtueshëm” i një gjykate që, dikur kishte pamjen e Koçi Xoxes, të Bedri Spahiut, të Aranit Çelës e të sa e sa rrogëtarëve të diktaturës së kuqe, për të cilën, simbas historianit të mirënjohur At Paulin

POLEMIKË EUGJEN MERLIKA

Gënjeshtra e tretë është e lidhur me makthin që e ka mbërthyer “politikanin e madh” pa parti se mos qytetet shqiptare iu ngrenë monumente bijve të tyre antikomunistë. Edhe pse i meritojnë plotësisht ato monumente, duke filluar nga ai i Dëshmorit të Kombit, Mark Gjomarkaj, nuk më rezulton se ekzistojnë projekte të tilla për personazhet e përmendura nga Xhufi... Margjokaj, Serbët e përsrisin edhe tash e thonë se kurrë nuk ka dalë në shesh ma fort shpirti gjaksuer i racës shqiptare sa nën këtë rezhim Hoxha-Shehu. Vetëm kanibalt e kohës s’Ali Pashës munden disi me u ndejë afër kanibalvet të kohës Hoxha-Shehu... ( Át Paulin Margjokaj “Kush janë anmiqt e Shqipnisë?” f.78) Është interesant konteksti në të cilin del ky përfundim “gjyqi partizan” i Xhufit. Ai është vrasja e Qemal Stafës nga milicia më 5 maj 1942. Në përputhje me stilin e konsoliduar të mashtrimit komunist, “i riu” Xhufi, për të shfryrë urrejtjen patologjike ndaj shqiptarëve nacionalista, del në beleg me tri gënjeshtra në një frazë. E para, nuk ka kurajën të thotë se djaloshi i ri 22-vjeçar, student plot ëndrra të bukura për botën... u çua në pusinë e milicisë nga kryetari i komunistëve, Enver Hoxha. Arsyet dhe motivet mund t’i dijë më mirë studiuesi Xhufi, i cili ka për detyrë t’i shpjegojë, meqë e fut veten në radhën e atyre që “paguhen për atë punë”. Gënjeshtra e dytë është termi “trimat e Mustafa Krujës”. Historiani Xhufi duhet ta dijë mirë se Mustafa Kruja, gjatë gjithë luftës, në postet e senatorit të Mbretërisë, të Kryetarit të Institutit të Studimeve shqiptare, apo të Kryemi-

nistrit, nuk ka patur asnjëherë forca të tijat të armatosura, madje as eskortë për roje. Kishte vetëm dy shoqërues që quheshin Sefë të dy, njëri i gjatë e tjetri i shkurtër. Njëri ishte kushëri i tij e tjetri ishte një mik. Njërin e vranë komunistët herët, ndërsa tjetrin në masakrën e vitit 1951, për ngjarjen në Ambasadën sovjetike. Për të plotësuar kuadrin, kujtoj se Mustafa Kruja ka qenë në krye të forcave vullnetare të qytetit të tij të lindjes në dy raste: në verën e vitit 1914, i grumbulluar nën komandën e Avdi Toptanit për t’u shkuar në ndihmë çetave të Themistokli Gërmenjit, Spiro Bellkamenit e Sali Butkës, që përlesheshin me andartët grekë, e, më pas, në verën e vitit 1920, në Koplik për të mbrojtur Shkodrën nga malazezët. Edhe për këto raste historiani diplomat Xhufi mund të shkruajë nëse mendon se përbëjnë një “monument tradhtie”. Gënjeshtra e tretë është e lidhur me makthin që e ka mbërthyer “politikanin e madh” pa parti se mos qytetet shqiptare iu ngrenë monumente bijve të tyre antikomunistë. Edhe pse i meritojnë plotësisht ato monumente, duke filluar nga ai i Dëshmorit të Kombit, Mark Gjomarkaj, nuk më rezulton se ekzistojnë projekte të tilla për personazhet e përmendura nga Xhufi. Nëse Kryeministri Berisha është shprehur në ndonjë rast për rivlerësimin e figurave historike të së shkuarës, me gjithë rezultatet e pakta në atë drejtim, mendoj se është një qëndrim i lëvdueshëm e për t’u përkrahur. Xhufi, ashtu si kolegët e tij më të moshuar e mjeshtër të tij, është betuar të mbetet deri në fund apologjet i komunizmit shqiptar, të kacavirret me thonj e me dhëmbë për të mbrojtur kauzën e humbur të tij, një kauzë që mban erë gjaku e ngjyrën e zezë të shamive mbi kokat e grave shqiptare, siç e ka përcaktuar shumë bukur një koleg i tij në fushën e politikës. I vetmi çengel ku varet e gjithë arkitektura e tij e mashtrimit dhe mbrojtjes së krimit komunist është se për herë të parë populli shqiptar u rreshtua me luftën e madhe të popujve e demokracive të mëdha. Është për t’u habitur me naivitetin e studiuesve si Xhufi që vazhdojnë ende sot të bëjnë levë mbi një argument që, për çdo mendje të patrullosur, kthehet në një bumerang për ta. snjëherë komunistët, në çfarëdo niveli, kryesisht në historishkruarje, nuk na shpjeguan pse ata që nga 7 prilli 1939 e deri në verën e vitit 1941, gjysmën e kohës së pushtimit italian, qëndruan pasivë, madje duke duartrokitur fitoret e Boshtit ndaj vendeve “imperialiste”, siç bënte padroni i tyre në Moskë, de-

A

Në muajin e përurimeve

ri më 22 qershor 1941, kur Hitleri vendosi të hedhë në kosh paktin Ribentrop-Molotov. Por ata u zgjuan nga letargjia kur ranë këmbanat e Kremlinit e të Kominternit, si ushtarë besnikë, jo të Shqipërisë, por të Titos e të Stalinit. Teoria mbi “renditjen” në botën demokratike që, simbas korrentit të alternuar të interesave të kastës, herë mbetet e tillë e herë kthehet në “Rrezikun anglo-amerikan për Shqipërinë”, bën të qeshin edhe pulat, e më kujton Esat Pashë Toptanin që mëtonte të njëjtën gjë në Luftën e Parë Botërore, mbasi kishte ndërruar të gjitha aleancat e mundshme. enditja në anën e fituesve mund të jetë synimi i politikanëve që duan të kenë pushtetin, por nuk duhet të jetë arma e historianit. Një historian i vërtetë nxjerr përfundime e jep gjykime të ndryshme nga Xhufi apo disa nga kolegët e tij kriptokomunistë. Ai nuk përzien analizën e tij me llogaritë e pushtetmbajtësve dhe as nuk kushtëzohet nga opinione të huaja, qoftë dhe autoritare. Akcjonet heroike qi kryen Shqiptarët mbas qershorit 1941 – i thrrasim akcjone heroike, pse kto lypen pernjimend therori të mdhaja nga vepruesat – u banë në sherbim të të huejit e jo gjithaq në sherbim të Shqipnisë. Po t’ishin krye kto akcjone ndermjet prillit 1939 e qershorit 1941, atëherë po do t’i kishim ndjehë si akcjone patrijotike shqiptare. (Át Paulin Margjokaj “Kush janë anmiqt e Shqipnisë?” F.64.) Kjo është logjika e historianit shqiptar të paanshëm e të paindoktrinuar. Me pak fjalë le të kujtojmë se çfarë i solli Shqipërisë e ashtuquajtura “Luftë Nacional-Çlirimtare”, që mundohet ta paraqesë me nota poetike e romantike historiani ynë. Shqipërinë e bashkuar, në kufijtë e saj etnikë, ëndrrën gjysmëshekullore të gjithë bijve më të vlefshëm të këtij Kombi, disa prej të cilëve i kujton edhe Xhufi, fituesit e luftës e dorëzuan sa hap e mbyll sytë, madje duke ndihmuar edhe me armë ushtrinë jugosllave të rimerrte ato treva që dikur ua kishin dhuruar Fuqitë e Mëdha. E ky qëndrim nuk mund të quhet ndryshe veçse turp kombëtar, se është shprehje e hapur e një tradhtie kombëtare. Vetëm fanatikë trundryshkur të regjimit komunist mund t’i japin një tjetër emërtim kësaj dukurie. Krahas saj duhet nënvizuar fakti se fituesit e luftës nuk ndërtuan një sistem demokratik në Shqipëri, nuk bënë që ajo të ishte pjesë e familjes së

R

madhe evropiane e të vlerave të saj të lirisë e të demokracisë, siç mëton, duke e ditur se gënjen, vetë Xhufi. “Përkatësia” në atë familje ishte një tjetër mashtrim i madh që shërbente për të marrë ndihmat nga anglezët e amerikanët, të cilët në Teheran kishin pranuar të plotësonin të gjitha tekat e Stalinit në lidhje me perandorinë e tij të ardhme. Fitorja e aleatëve nuk i solli Shqipërisë sistemin e demokracive anglo-saksone, por diktaturën më të egër të gjithë historisë së saj, me të gjitha pasojat ogurzeza e të stërnjohura për të gjithë. Rreth gjashtëdhjetë vjet më pas, një President i madh i ShBA, Xhorxh Bush, pati burrërinë e ndershmërinë të pranojë në Riga se 9 maji, “dita e fitores”, për popujt e Lindjes ishte dita e robërisë. Këtë pohim të Bushit, këtë të vërtetë të madhe që na përket edhe neve e historisë sonë, Xhufi e të ngjashmit e tij mundohen ta lënë në harresën biblike, duke mos folur asnjëherë për krimet e komunizmit, mbasi nuk mund të “shfrytëzojnë” arkivat, një tjetër gënjeshtër që përdoret si gjethe fiku për të mbuluar zellin e mbrojtjes së diktaturës. etëm një të vërtetë thotë Xhufi në intervistën e tij kur shprehet se vjen një ditë kur dhe historianëve u shkruhet historia. Ajo ditë ka ardhur, por ai dhe disa kolegë të tij do ta kuptojnë kur të ballafaqohen me mendimet e studiuesve të rinj, të paindoktrinuar, objektivë, që do të shkruajnë historinë e vërtetë të këtij Vendi. Atëherë do të kuptojnë se epoka e tyre ka perënduar së bashku me iluzionin se gënjeshtrat e tyre do të kenë ende të drejtë qytetarie tek shqiptarët. Sa i përket figurës së Mustafa Krujës, Xhufi është shumë i vogël të japë një mendim për të. Ai shumë shumë mund të shajë, një veprim që e ka mësuar bashkë me qumështin e nënës, por një proverb i njohur i yni thotë se “I shami të shan”. Personaliteti i fuqishëm poliedrik i M. Krujës, i shpalosur më së miri në Konferencën shkencore përkujtimore të 27 dhjetorit 2008 në Tiranë nga studiues të mirëfilltë, të njohur e objektivë, i vlerësuar nga shumë autoritete të jetës politike e kulturore të Kombit, gjatë një shekulli, i dëshmuar me një varg veprash gjuhësore, historike e publicistike të botuara në vitet e fundit e të tjerash gati për botim, nuk mund të skalfitet e as të errësohet aspak nga shprehjet e një njeriu që nuk ka asgjë të re për t’i thënë opinionit publik shqiptar.

V


E ENJTE, 2 GUSHT 2012 WWW.MAPO.AL

MAPO

11

Njoh edhe plot të tjerë që i kanë zgjidhur gjithaq thjesht problemet. Në fakt i gjithë populli shqiptar është një popull i thjeshtë. Mos harro se gjërat janë të lidhura. Po qe i thjeshtë nuk mund të mos jesh popull. Po të jesh popull nuk mund të mos jesh i thjeshtë...

Populli i thjeshtë T

ë lutem përsërite atë që the, por më qartë, më shkoqur, që ta kuptojmë, jo unë e ti, por shqiptarët e zakonshëm, shqiptarët e thjeshtë. Kështu i tha një mbrëmje të thjeshtë drejtuesi i thjeshtë i një programi televiziv të thjeshtë dikujt që po fliste thjeshtë për diçka më se të thjeshtë. Të nesërmen në mëngjez u nisa menjëherë në gjurmët e thjeshta të popullit të thjeshtë. Jo në Bllok, apo tek Komuna e Parisit ku jetojnë shqiptarët e sofistikuar. Në periferi të Tiranës, ku jeton populli i thjeshtë, në drejtim të Laknasit, në një kafene të thjeshtë, të një lagjeje të thjeshtë, ku jetojnë shqiptarë të thjeshtë. Pa arritur në Laknas ndala diku të marr karburant të thjeshtë më çmim të ndërlikuar. Ndërkohë që nafta gurgullonte brenda serbatorit bosh, se unë i hedh aq pak naftë makinës sa gjysma mbetet nëpër tuba, vura re që puntori mërmëriste diçka. -Çfarë po thua nëpër dhëmbë ? -Po këndoj. Por nuk është këngë. Janë vargje që më pëlqejnë aq tepër sa i këndoj. -Cilat janë ato vargje ? -”Këndojnë bashkë në mëngjez pesë kumbanare Këndojnë në ajri mbi Shkodrën ende fjetë...” -Të kujt janë këto vargje kaq rrënqethëse dhe kaq të thjeshta ? -Të Ernest Koliqit. -Ditke nga këto gjëra ti puntori i thjeshtë ? -Unë di përmëndësh të gjitha poezitë e Lasgushit dhe pothuaj të gjithë romanin “Dimri i Vetmisë së Madhe”. Një të arritur tek kafeneja e thjeshtë e periferisë së thjeshtë mes shumë shqiptarëve të thjeshtë iu drejtova njërit që po pinte një kafe të thjeshtë, në një filxhan të thjeshtë, përballë një muri edhe më të thjeshtë. -Më thuaj ndonjë gjë të thjeshtë nga jeta jote e thjeshtë. -Gjëja më e thjeshtë që më ndodh mua është se unë dal përnatë në ball-

kon ku rri me orë të tëra duke tymosur cigare dhe duke parë alienë që zbresin nga UFO-t dhe disqet fluturues, sillen sa sillen këndej rrotull, i përshëndes dhe më përshëndesin, dhe ikin. Unë nuk di më të thjeshtë se kjo që të thashë. Ai me mustaqe rrëzë dritares, ai që po llafoset me këmbë e duar me ata të dy që po bëjnë sikur po e dëgjojnë të habitur, nga ai mund të dëgjosh gjëra më të thjeshta se disqet dhe UFO-t e mia. -Sa i thjeshtë je ti ? pyes mustaqelliun. -Shumë i thjeshtë jam. Kam, pesë klasë shkollë, nëntë kalamanj, prej të cilëve tre nuk e di se ku i kam nëpër botë, tetë dyqane që i kam marrë me qera, prej tyre vetëm dy me fitim që mbulojnë humbjet e gjashtë të tjerëve. Tani më ler se s’ta kam ngenë. Po deshe ndonjë shqiptar më të thjeshtë se unë, ik tek një miku im i thjeshtë në Sauk ta thotë ai sa i thjeshtë është. Ika në Sauk. I thjeshti i Saukut i rekomanduar nga i thjeshti i Laknasit për të cilin u bë sebep i thjeshti i televizionit, më tha se vuante nga një sëmundje e panjohur nga Mjekësia, nga një sëmundje me ankthe, të dridhura, mbetje fryme, ngadalësim zemre, kërcitje brinjësh, dobësim dëgjimi, errje shikimi, që ishte vetëm e tija, e tija dhe e askujt tjetër në botë. Në fund sauksi tha; Kam arritur ta gjej vetë shkakun e sëmundjes time që nuk e zbulon dot asnjë klinikë. Në fakt, njoh edhe disa të tjerë që kanë të njëjtat simptoma por nuk ankohen. Është sëmundje e shqiptarëve të mirë, domethënë e shqiptarëve të thjeshtë. Duke u kthyer nga Sauku, tek fakulteti i Filologjisë më zunë sytë në trotuar një mik të vjetër, të thjeshtë. Parkova diku makinën. -Eja, i thashë, të bëjmë pak muhabet, të flasim thjesht për thjeshtësinë dhe popullin e thjeshtë. Për një konduktor televiziv që...kështu e ashtu. Ta nisim nga ty. A po mundesh ti i thjeshti i dikurshëm t’i mposhtësh sfidat e kap-

italizmit të sotëm ? -Po, i kam mposhtur sfidat. Ti e di që vështirësitë më të mëdhaja unë i kam pasur me komunikimin. Për t’i zgjidhur sa më thjeshtë ato vështirësi, kam përvetësuar një zanat të thjeshtë dhe shumë efikas që më ka dhënë rezultate të mrekullueshme. Kam mësuar që, në varësi të rrethanave të momentit, të cicëroj si zog, të këndoj si bilbil, të hungurij si ari, të leh si qen, të kakaris si pulë, madje së fundi ia kam arritur të pëllas edhe si lopë edhe si gomar. Hiç mos u habit. Rasti im s’është nga më të thjeshtët. Di plot raste të tjera shumë më të thjeshta. -Më thuaj disa. -Sa të duash. Një miku im, për shembull, që nuk ka pasur probleme me komunikimin por me ndjeshmërinë, e ka zgjidhur ndryshe. Ndjeshmëria e tepërt, mikut tim të thjeshtë, i shkaktonte ulje ngritje të presionit të gjakut dhe të rrahjeve të zemrës. E di si e zgjidhi ? Me anë të autosugjestionit ia arriti ta disiplinojë organizmin, në atë mënyrë që zemra t’i rrahi gjithë kohën 400 herë në minutë dhe presionin e gjakut ta ketë gjithmonë 20, dhe tani ndjeshmëri e ankth e më the e të thashë s’ka më, i janë zhdukur. Njoh një tjetër i cili, një numur numur frikërash lidhur me shëndetin, si anoreksinë, obezitetin, etj., i zgjidhi shumë thjesht. Me një thikë dhe një pirua në duar u stërvit të hajë një dash të pjekur pa luajtur vendit. Njoh edhe plot të tjerë që i kanë zgjidhur gjithaq thjesht problemet. Në fakt i gjithë populli shqiptar është një popull i thjeshtë. Mos harro se gjërat janë të lidhura. Po qe i thjeshtë nuk mund të mos jesh popull. Po të jesh popull nuk mund të mos jesh i thjeshtë. Po të mos jesh as i thjeshtë as popull, nuk mund të jesh as shqiptar. Po t’i them këto që të bind se lutja që ai konduktori televiziv i paska bërë të ftuarit për të folur thjeshtë, nuk është një veprim i thjeshtë por një veprim përçarës me pasoja kombëtare katastrofike. E falenderova mikun e thjeshtë për

SIPAS MEJE

EDISON YPI

këto shpjegime kaq të thjeshta përmes shembujsh aq të thjeshtë të marrë nga gurra e pashtershme e thjeshtësisë popullore shqiptare, dhe vazhdova të eci më këmbë në drejtim të Rrugës së Elbasanit. Kur isha përballë Liceut Artistik ‘Jordan Misja’ papritmas ndjeva një dorë të butë që më preku nga mbrapa në sup. Kthej kokën, kur shoh një derr femre që u hodh menjëherë në sulm; -Dëgjo tha... -Jo nuk të dëgjoj po s’më the cili ka qenë ky Jordan Misja, ç’ne ky emër i çuditshëm, nga ka qenë, nga Lindja e Mesme, përveç kobures, cilës vegël artistike i ka rënë Jordani që emrin e tij e mban Liceu ? Përgjigju së pari këtyre pyetjeve të thjeshta, pastaj vazhdojmë me të tjerat. -Ohu, nuk i di unë këto. Ti nuk më njeh. S’ka problem, të njoh unë nga leximi i shkrimeve të tua në Internet. Kot e lodh mendjen me këto thjeshtësira. E thjeshtë është, ka qenë e do të jetë e gjithë bota. Ja, unë para disa ditësh pashë filmin “Mesnatë në Paris” të Woody Allen. Nga ky film mësova, mes tjerash, se pothuaj të gjithë artistët parizienë të së ashtuquajturës “Belle Epoque” të viteve ‘20, Scot Fitzgerald, George Braque, Picasso, Heminguej dhe disa të tjerë ishin aq të thjeshtë sa të gjithë, laj, thaj, ndej, hekuros, palos, kishin vetëm një dashnore me emrin Adriana të cilën e kalonin dorë më dorë sa tek njëri tek tjetri. Madje Hemingueji u tregua aq i thjeshtë sa Adrianën e mori me vete si shoqëruese që të mos mërzitej gjatë udhëtimit në Afrikë, në Kilimanxharo, ku u inspirua për ro-

Leku, valutë e dytë në Kosovë? A snjë valutë nuk është e ndaluar në Kosovë. Pagesat mund të bëhen me lekë, dollarë, lira, lireta, dinarë... Krejt kjo varet se cilën valutë pranojnë palët në transaksion. Madje, në listën zyrtare të kursit valutor të Bankës Qendrore të Kosovës, në mesin e tridhjetë valutave të tjera është edhe leku. Mirëpo, në praktikë ndodh diçka tjetër. Lekun, kosovarët e përdorin vetëm pasi hyjnë në territorin e Shqipërisë. Kur të kthehen, edhe nëse u mbetet ndonjë qindarkë në xhep e kanë vështirë ta konvertojnë në euro, meqenëse bankat me dëshirë nuk e pranojnë lekun. Po ashtu edhe transaksionet që bëhen ndërmjet bizneseve në Kosovë dhe atyre në Shqipëri mbyllen me euro- jo vetëm si monedhë për përllogaritje, por edhe për pagesë. Kjo nuk ndodh për shkak të fanatizmit të kosovarëve për të mbrojtur paranë që kanë në qarkullim, por që të dyja palët duan valutë të fortë- euro, pa marrë parasysh problemet që ka ajo. Forma e tillë e pagesës kërkohet edhe nga pala shqiptare, meqenëse për eksportin e produkteve apo shërbimeve të tyre duan valutë të fortë. Ditëve të fundit, nga Tirana erdhi një ide që Kosova të përdorë lekun si valutë të dytë. Kur ka thënë këtë deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Mesila Doda, nuk ka menduar për unifikimin e monedhës mes Shqipërisë dhe Kosovës, por vetëm për një zyrtarizim

KOMENT

IBRAHIM REXHEPI

të lekut në Kosovë. Sipas saj, kjo do të sillte përfitime ekonomike për të dy vendet dhe do të ndikonte pozitivisht edhe në skenarët e ndryshueshëm lidhur me fatin e Eurozonës. Ide që ia vlen të analizohet, posaçërisht nën prizmin e bashkimit të dy vendeve. Ndërkaq, nëse deputetja ka menduar vetëm për rritjen e shkëmbimit të mallrave ndërmjet dy vendeve, atëherë kjo është një ide e kotë, meqenëse valuta asnjëherë nuk ka qenë pengesë, sa oferta e varfër e ekonomive të dy vendeve. Ndërkaq, e tërë çështja nuk është e thjeshtë, meqenëse futja e lekut si valutë e dytë në Kosovë nuk mund të ndodhë për shkak të disponimit të një individi, apo institucioni, përderisa nuk ndërtohen mekanizmat e sistemit monetar, që në esencë do të paraqisnin hapin e parë drejt integrimit të tregut. Kjo çështje nuk qëndron në vullnetin e guvernatorit të BSH-së, Ardian Fullani, se a do t’i thotë kolegut të tij në Prishtinë, Gani Gërgurit- merrni lekë sa të doni dhe futeni në qarkullim në Kosovë. Këtë nuk ka mundur ta bëjë Banka Qendrore Europiane me rastin

e futjes së euros në qarkullim, meqenëse paraprakisht është dashur të ndërtojë mekanizmat për funksionimin e tregut unik monetar, të zëvendësojë të gjitha valutat domicile, e më pastaj e tërë zona e euros të funksionojë me një valutë të vetme – jo vetëm si instrument i përllogaritjes, por edhe për pagesa. Ndërkaq, kur është në pyetje Kosova dhe Mali i Zi, gjërat janë zhvilluar më ndryshe. Në rastin e parë, vendit i mungonte valuta e vet, ndërsa paraprakisht në përdorim kishte markën gjermane. Ishte krejt e natyrshme që kjo markë të konvertohet në euro edhe për faktin se Kosova, për shkak të statusit të atëhershëm, më shumë ishte problem politik dhe ekonomik i Evropës. Edhe Mali i Zi euron e pranoi vetëm për përdorim, meqenëse ai nuk i takon zonës së euros. Madje, për një kohë si valutë të dytë kishte edhe dinarin jugosllav, meqenëse para pavarësimit i takonte sistemit që kishte këtë valutë zyrtare. Në aktualitetin ekonomik në Kosovë dhe në Shqipëri, zbatimi i idesë së deputetes Doda nuk do të jepte ndonjë efekt drejt zhvillimit apo integrimit të të dyja vendeve, pos që do t’i shkaktonte edhe më shumë kokëçarje Bankës së Shqipërisë për të ruajtur stabilitetin e valutës. Nga ana tjetër, Kosova do të paguante një kosto për përdorimin e lekut. Pos kësaj, rreziku për zhvlerësimin e lekut do të ishte shumë më i madh se tani, meqenëse edhe më tutje

bizneset do të insistojnë që transaksionet e tyre t’i zhvillojnë me euro, e cila atyre iu duhet më shumë se sa leku, i cili nuk mund të ketë përdorim matanë kufijve të shtetit shqiptar. Kur është në pyetje Kosova, futja e valutës së dytë zyrtare në përdorim do të krijonte bukur shumë telashe, më shumë të natyrës operative. Në rastin më banal po përmendim se të gjithë artikujt që janë në shitje çmimet duhet t’i kenë në të dyja valutat, kurse blerësi përcaktohet se si do të bëjë pagesën, apo se sistemi bankar duhet të futë pakot paralele, ato të shprehura në euro dhe në lekë, ku paraqiten kushtet dhe çmimet për shërbimet që ofrojnë ato. Ndërkaq, Banka Qendrore e Kosovës, me kompetencat që ka nuk ka ndonjë mekanizëm efikas për kontrollimin e tregut monetar, apo për ndërhyrje me qëllim të ruajtjes së valutës, në këtë rast të lekut. Sërish kjo kompetencë do t’i mbetej Bankës së Shqipërisë, e cila, për shkak të statusit politik që ka Kosova, nuk mund të ndërhyjë në mënyrë të drejtpërdrejtë në tregun saj, por vetëm se mund të rrisë, apo të zvogëlojë masën e monedhave që ka në qarkullim jashtë kufijve ku ajo ka kompetencë. Duke pasur parasysh këto rrethana, atëherë para futjes së lekut si valutë zyrtare në Kosovë kërkohen një varg veprimesh paraprake, të cilat fillimisht ndërlidhen me kompetencat e BQK-së, e më vonë me veprimin e përbashkët me BSH-në, ose unifikimin e

manin e famshëm. Kur pionierët e modernizmit në Letërsi, artet vizive, teatër, kinematografi, ishin aq të thjeshtë sa të kishin të gjithë një dashnore, si mund të jenë më pak të thjeshtë shqiptarët që dashnore kanë nga pesë e nga gjashtë ? Nuk mund të them se e kam zili’, as se do t”ja dilja a s’do ‘ja dilja dot mbanë të isha dashnorja e gjithë atyre, aq më pak të shoqëroja Heminguejin nëpër male afrikane me dëborë, por një gjë s’arrij ta kuptoj; Përtej hovit që ata i dhanë Artit, rrymave artistike që gjeneruan, që koha e provoi se s’ishin gjë tjetër përpos moda që u kalon stina, a ishte frustrimi seksual që i bëri të prodhojnë art, apo ishte arti që i katandisi në të frustruar seksualë ?! Mezi u ndava nga ajo llafazane. Tek Shoqata e të Përndjekurve takova Musain. Musai ka qenë disa vite i burgosur në Spaç. -O Musa, i thashë, dhe këtu-këtukëtu i rrëfeva fijepërpe odisenë e asaj dite, nga Laknasi tek ajo goca të cilën sapo e hoqa qafe. Hë si thua ti, është a s’është i thjeshtë populli shqiptar ? -Dëgjo, ia nisi Musai, ajo goca ia paska fut kot. Unë si ish i burgosur politik jam i bindur se thjeshtësia e dashnorëve të Adrianës, nuk qëndron as tek as frustrimi seksual as tek të qenët artista, por tek fakti i gjithënjohur se ata ishin komunista. Provat janë Lezha dhe Lushnja. Lezha me Preç Zogajn, Besnik Mustafain, Remzi Lanin, Rudolf Markun etj. dhe Lushnja e po atyre viteve, me Shpëtim Nazarkon, Bujar Xhaferrin, Visar Zhitin etj., a s’ishin edhe Lezha edhe Lushnja artistike e viteve ‘80 tepër të ngjajshme me Parisin artistik të viteve ‘20 ? Vetëm për një gjë nuk jam i qartë; Cila ishte “Adriana” e Lezhës dhe e Lushnjës ? Atë a ma gjen dot ? Se ajo është e komplikuar. Të tjerat, konduktori televiziv, Laknasi, Sauku, ajo goca, populli shqiptar bashkë me icklat e tij, e të tjera e të tjera, janë të gjitha broçkulla të thjeshta.

kritereve për funksionimin e sistemit monetar. Një organizim i këtillë vetvetiu imponon ndërtimin e formave që domosdoshmërisht do të drejtonin kah integrimi i sistemit monetar. Në esencë ky do të ishte edhe integrimi i tregut dhe i tërë ekonomisë. Ndërkaq, kur është në pyetje shkëmbimi tregtar ndërmjet dy vendeve, ai asnjëherë nuk ka qenë nën presionin e asaj se me çfarë valute do të bëhet pagesa. Eksporti dhe importi kryesisht kanë qenë të penguar nga barrierat absurde që kanë aplikuar qeveritë e të dyja vendeve. Për këtë flet rasti i çimentos, verërave, patates, bllokimi i projekteve në energjetikë... Në anën tjetër, vëllimi i tyre ka reflektuar edhe ofertën e të dyja ekonomive. Sado që ai ende mbetet modest, shkëmbimi tregtar është duke shënuar rritje. Vjet eksporti i Kosovës drejt Shqipërisë, krahasuar me vitin 2005, është rritur gjashtë herë, sa edhe importi. Rritjet më të mëdha shënohen në vitin 2010 dhe 2011, për shkak të përmirësimit të infrastrukturës rrugore, e cila ka lehtësuar qarkullimin e mallrave. Kjo gjendje tregon se qeveritë e të dyja vendeve më shumë duhet të fokusohen në heqjen e barrierave administrative, përafrimin e kushteve për themelimin dhe zhvillimin e biznesit, ndërtimin e infrastrukturës funksionale, se në deklaratat që tingëllojnë mirë, por që janë larg nga mundësitë reale që ofrojnë të dyja vendet.


f 16

REPUBLIKA E SHQIPËRISË Ministria e Punëve Publike DHE Transportit Drejtoria e përgjithshme e shërbimeve mbështetëse drejtoria e shërbimeve juridike sektori i shpronësimeve

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Adresa: Sheshi Skëndërbej nr.5 Tel: ++355 42 380 793; Fax: ++355 42 232 389

SHPALLJE KËRKESE PËR SHPRONËSIM PUBLIK Ministria e Punëve Publike dhe Transportit shpall kërkesën për shpronësim për interes publik të pasurive të paluajtshme pronë private, që preken nga ndërtimi i segmentit rrugor “Kuçovë-Belsh-Cërrik” (loti I - 5 km). Subjekti kërkues i këtij objekti është Drejtoria e Përgjithshme e Rrugëve. Me anë të këtij publikimi në shtyp kërkojmë të vëmë në dijeni personat të cilët preken nga ky shpronësim. Vënia në dijeni konsiston në masën e vlerësimit të llogaritur nga Komisioni i Posaçëm i Shpronësimit pranë Ministrisë së Punëve Publike dhe Transportit, për pronarët sipas listës emërore bashkëlidhur. Pronarët që kanë emrin në listën emërore dhe personat e tretë, brenda 15 ditëve nga plotësimi i këtij afati për publikim, kanë të drejtë të paraqesin pretendimet e tyre lidhur me çmimin, sipërfaqen titullin e pronësisë, apo llojin e pasurisë që kanë në pronësi, të shoqëruara me dokumentat REPUBLIKA SHQIPERISE përkatëse nëEMinistrinë kompetente (Ministria e Punëve Publike dhe Transportit). MINISTRIAqëE kjo PUNEVE PUBLIKE TRANSPORTIT Sqarojmë shpallje kërkeseDHE për shpronësim bëhet për pasurinë e llojit tokë arë, objekt, truall dhe kultura bujqësore. Kompensimi për efekt REPUBLIKA E SHQIPERISE DREJTORIA EdoPERGJITHSHME E RRUGEVE shpronësimi të bëhet pas miratimit të kërkesës për shpronësim nga Këshilli i Ministrave dhe pasi pronarët e pasurive të kenë paraqitur MINISTRIA E PUNEVE PUBLIKE DHE TRANSPORTIT dokumentacionin respektiv të pronësisë të rifreskuar pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Rrugëve (subjekti kërkues në bazë të ligjit nr.8561, datë DREJTORIA E SHPRONESIMEVE DREJTORIA E PERGJITHSHME RRUGEVE 22.12.1999 “Për shpronësimin dheEmarrjen në përdorim të përkohshëm, të pasurisë pronë private për interes publik”). DREJTORIA E SHPRONESIMEVE Vlera totale e shpronësimit për tokën arë, truall, objekt, kultura bujqësore dhe dru frutor është 5 258 997 (pesë milion e dyqind e pesëdhjetë eLista tetëemijë e nëntëqind e nëntëdhjetë shtatë) ilekë. pronareve qe shpronesohen ngaendertimi segmentit rrugor "Kuçov-Belsh-Cerrik" Lista e pronareve qe shpronesohen nga ndertimi i segmentit rrugor "Kuçov-Belsh-Cerrik"

Lloji i Pasurise Nr. Emri Nr. Emri 1 Halit Halit 21 Belul Belul 32 Ismail Ismail 43 Kristaq Kristaq 54 Petrit Petrit 65 Behar Behar 76 Rustem 7 Rustem 8 Misir 8 Misir 9 Xhafer 9 Xhafer 10 10 Rushan Rushan 11 Ruzhdi 11 Ruzhdi 12 12 Ruzhdi Ruzhdi 13 13 Ruzhdi Ruzhdi 14 Fatmir 14 Fatmir 15 15 Fatmir Fatmir 16 Azbije Azbije 16 17 Shefqet Shefqet 17 18 Bukuri Bukuri 18 19 Niko Niko 19 20 Faik Faik 20 21 Besim 21 Besim 22 Hajdar 22 Hajdar 23 Ruzhdi 23 Ruzhdi 24 Pasho 24 25 Pasho Nazmi 25 Nazmi 26 Agim 26 27 Agim Fatmir 27 28 Fatmir Azbije 28 Azbije

Atesia Atesia Xhafer Xhafer Riza Riza Hasan Hasan Hasan Hasan Hasan Hasan Faik Faik Faik Faik Xhafer Xhafer Halit Halit Haxhi Haxhi Pasho Pasho Pasho Pasho Pasho Pasho Shyqeri Shyqeri Shyqeri Shyqeri Shaqir Shaqir Mehmet Mehmet Murat Murat Kadri Kadri Kadri Kadri Mehmet Mehmet Pasho Pasho Pasho Pasho Mehmet Mehmet Pasho Pasho Pasho Pasho Shyqeri Shyqeri Shaqir Shaqir Shuma

Shuma

Mbiemri Z.K. Mbiemri 2598 Z.K. Paja Paja 2598 Tafani 2598 Tafani 2598 2598 Paja Paja 2598 Paja 2598 Paja 2598 Paja 2598 Paja 2598 Tafani 2598 Tafani 2598 Tafani 2598 Tafani 2598 Paja 2598 Paja 2598 Paja 2598 Paja 2598 Kuqja 2598 Kuqja 2598 Kuqja Kuqja 2598 2598 Kuqja 2598 Kuqja 2598 Kuqja Kuqja 2598 2598 Kuqja 2598 Kuqja 2598 Kuqja Kuqja 2598 2598 Kuqja 2598 2598 Kuqja Kuqja 2598 2598 Kuqja Kuqja 2598 2598 Kuqja Kuqja 2598 2598 Kuqja Kuqja 2598 2598 Kuqja Kuqja 2598 Kuqja 2598 Kuqja 2598 Kuqja 2598 Kuqja 2598 Kuqja 2598 Kuqja 2598 Kuqja Kuqja 2598 2598 Kuqja 2598 Kuqja 2598 Kuqja Kuqja 2598 2598 Kuqja Kuqja 2598 2598

Kuqja

Sip.Shpro ARE Nr. Pas Sip.Shpro m2 Cmimi AREVl (leke) Nr. Pas m2 Cmimi (leke) 306/4 79 250 Vl19750 306/4 79 250 47250 19750 306/5 189 250 306/5 189 250 47250 306/8/1 38 250 9500 306/8/1 38 250 9500 306/10 3 250 750 306/10 3 250 750 306/11 293 250 73250 306/11 293 250 158750 73250 306/12 635 250 306/12 635 250 158750 306/13 878 250 219500 306/13 878 250 219500 324/6 528 250 132000 324/6 528 250 132000 324/2 200 250 50000 324/2 200 250 50000 383/13 667 250 383/13 667 250 166750 166750 377/21 145 250 377/21 145 250 36250 36250 377/20 268 377/20 268 50m² 50m² objekt objekt 377/6 73 250 377/6 73 250 18250 18250 377/8 129 250 377/8 129 250 32250 32250 377/9 129 250 32250 32250 377/9 129 250 377/10 170 250 42500 42500 377/10 170 250 377/11 159 250 39750 39750 377/11 159 250 377/12 106 250 26500 26500 377/12 106 250 377/13 327 250 81750 81750 377/13 327 250 377/15 877 250 219250 377/15 877 250 219250 372/1 695 250 173750 372/1 695 250 173750 372/2 589 250 147250 372/2 589 250 147250 372/3 78 250 19500 372/3 78 250 372/4 94 250 19500 23500 372/4 94 250 23500 372/5 85 250 21250 372/5 85 250 372/8 252 250 21250 63000 372/8 252 250 63000 372/9 1390 250 347500

2598 372/9

1390

9076

9076

250 347500

2202000

2202000

TRUALL Lloji i PasuriseK.Bujq K.Drufr Cmimi Vl (leke) VlK.Bujq (leke) VlK.Drufr (leke) TRUALL

Cmimi Vl (leke) Vl799 (leke) Vl (leke)

799 1756

1756

600 600 160800 160800

5127.5 5127.5 6840 6840 8462 8462 9970 9970 3040 3040 10800 10800 2349 2349 1183 1183 4473 4473 26052 26052 2730 2730 2596 2596 1717 1717 5314 5314 13904 13904 9538

9538 797 797 1788 1788 873 873 4473 4473

Objekte Lloji Vl (leke) Objekte

Totali (Leke) Totali

(Leke) 20549 20549 49006 49006 11400 20900 11400 20900 750 750 78377.5 78377.5 165590 165590 227962 227962 141970 141970 53040 53040 177550 177550 38599 38599 160800 160800 Karburant Karburant 2534817 2534817 2534817 2534817 19433 19433 36723 36723 58302 58302 45230 45230 42346 42346 28217 28217 87064 87064 233154 233154 82398 256148 82398 256148 156788 156788 20297 20297 25288 25288 22123 22123 67473 67473 143000 490500 143000 490500

600 160800 124582 236798

600 160800 124582 236798

Lloji

Vl (leke)

2534817 5258997

2534817 5258997

Shenime Shenime

Konf ZVRPP Konf ZVRPP ZVRPP Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Leje Leje ndertimi ndertimi Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf ZVRPP ZVRPP Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf ZVRPP Konf ZVRPP Konf Konf ZVRPP ZVRPP Konf ZVRPP


14

MAPO

E ENJTE, 2 GUSHT 2012 WWW.MAPO.AL

SHKURT

Fahri Balliu pritet në Senatin Amerikan nga senatori Xhon Kerri

Mjeshtërit shqiptarë të karikaturës, për herë të parë bashkë Ekspozita mbarëkombëtare u çel mbrëmë në Pejë. Mes emrave të njohur të karikaturës shqiptare është dhe mjeshtri shqiptar Bujar Kapexhiu Asnjëherë tjetër nuk janë bërë bashkë më shumë se 30 karikaturistë nga mbarë trojet shqiptare në një vend. Ekspozita “Karikatura Kombëtare” që zhvillohet në kuadër të festivalit n d ë rko mb ë t a r t ë k a r i k at u r ë s “Kosovaaward/Karikatura botërore”, e ka bërë këtë. Ajo u çel mbrëmë në Galerinë e Arteve në Pejë. Lista e karikaturistëve pjesëmarrës është e gjatë. Një prej tyre është edhe mjeshtri shqiptar i karikaturës, Bujar Kapexhiu, i cili do t’u prijë artistëve të tjerë nga Kosova dhe trevat e tjera shqiptare, si Admir Banaj, Agim Sulaj, Arben Meksi, Avni Hajdari, Binjamen Haxha, Driton Hajredini, Nekra etj, etj. Një homazh në këtë mbrëmje të veçantë ishte rezervuar për veprat e dy mjeshtërve të karikaturës, të cilët nuk jetojnë më, Açif Kajmakçiu dhe Agim Qena. Karikaturisti Nexhat Krasniqi ose siç njihet me emrin e artit Nekra, është një nga organizatorët e festivalit të parë të këtij lloji që zhvillohet në Kosovë. “Për herë të parë në Kosovë po bëhet një përmbledhje e këtyre autorëve. Jam munduar të përzgjedh karikaturistët më të mirë të trevave mbarëshqiptare”, - tha

Nekra. Janë më shumë se 31 karikaturistë, të cilët do të paraqiten me punimet e tyre. Do të ekspozohen rreth 400 karikatura. Ky festival do t’i paraprijë në fakt një tjetër ekspozite që do të mbahet në Pejë në muajin shtator, por tashmë në rang ndërkombëtar ku grupit të mjeshtërve shqiptarë të karikaturës do t’i bashkohen edhe emra të njohur të karikaturës botërore. Ndërkohë ekspozita “Karikatura kombëtare” do të qëndrojë e hapur për tri javë, për t’i lënë vend ngjarjes finale që mbahet në shtator, kur edhe do të shpallen fituesit, në hapjen solemne me ekspozitën në Galerinë e Arteve në Pejë. “Sigurisht që jam shumë i kënaqur me gjithë rrjedhën e festivalit. Janë disa gjëra që nuk varen prej nesh si organizatorë, por besoj se me kohë gjërat do të bien në vend”, - ka thënë Nekra. Në ekspozitën ndërkombëtare që do të çelet në shtator do të marrin pjesë 1127 artistë nga 65 vende të botës, të cilët i janë nënshtruar konkurrimit për t’u bërë pjesë e festivalit të vetëm të këtij lloji në Kosovë. Juria profesionale e cila përbëhet nga Steffen Jahsnowski, karikaturist nga Berlini i Gjermanisë, Shpend Kada, karikaturist dhe disenjator nga Barcelona e Spanjës, dhe Nexhat Krasniqi - Nekra, karikaturist, disenjator dhe drejtor artistik i “Kosovaaward”, kanë përzgjedhur më të mirët, të cilët do të prezantohen në shtator.  Ky është edicioni i tretë i këtij manifestimi në Kosovë. Nisi si bienale e karikaturës, por rrugës e ndryshoi

formatin duke u shndërruar në festival. Këtë edicion festivali është zhvendosur në Pejë, ndryshe nga dy edicionet e kaluara që janë mbajtur në Prishtinë. Tema e këtij edicioni është “Mos shqetëso!” dhe kjo është vazhdimësi e dy temave të edicioneve të mëparshme, “Pavarësia” dhe “Lajmi”. Ideja për një festival të tillë zë fill në fillim të viteve ’80, kur Nekra thotë se ëndërruan e iniciuan mbajtjen e një festivali botëror të karikaturës dhe filmit të animuar në Pejë. Atëherë nuk u lejua që ideja të konkretizohej dhe edicioni i parë u mbajt në vitin 2006, për të vazhduar traditën. Bordi ndërkombëtar i karikaturistëve me seli në Bruksel FECO, organizatë profesionale është qendra mbikëqyrëse që vlerëson dhe sugjeron mbarëvajtjen e festivaleve ndërkombëtare të karikaturës. Kjo qendër e ka cilësuar “Kosovaaward/ Karikatura Botërore” si manifestim të kategorisë A, që do të thotë një vlerësim me pesë yje. Edhe këtë vit pjesë e këtij festivali do të jenë dhe shumë artistë nga Shqipëria. Çmimet që tashmë ka ndarë juria vlerësuese e festivalit janë çmimi “Grand Prix”, që ka vlerë prej 5 mijë eurosh, çmimi i parë me 3 mijë euro, çmimi i dytë me 2 mijë dhe çmimi i tretë me 1 mijë euro. Festivali ndan edhe dhjetë çmime speciale me vlerë prej 500 eurosh. Ndërkohë, në shenjë të njëqindvjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë do të ndahet dhe një çmim prestigjioz për karikaturë, që mban titullin “Përtej”.

Në prani të një grupi të zgjeruar të senatorëve, kongresmenëve, anëtarëve të kabinetit “Obama”, senatori Xhon Kerri ka pritur botuesin Fahri Balliu, në nder të të cilit ai ka ngritur në Capitol Hill flamurin amerikan. Në Sallën Historike “Mike Mansfield” në senatin amerikan, në prani të një grupi të zgjeruar të senatorëve, kongresmenëve, anëtarëve të kabinetit “Obama” u zhvillua takimi i rezervuar i zotit Balliu me senatorin Xhon Kerri. Ai iu drejtua zotit Balliu si një mik i vjetër. Me dëshirën e zotit Kerri, takimi filloi me një fotografi pranë flamurit amerikan, të cilin e valëviti në Senatin Amerikan, personalisht në nderim të botuesit Balliu, në Capitol Hill, si dhe me shprehjen e kënaqësisë që zoti Balliu ishte i pranishëm në festimet për datëlindjen e mikut të tyre të përbashkët, Max Cleland. Zoti Balliu gjeti rastin të bëjë shpjegime mbi situatën politike e shoqërore në Shqipëri, dhe përsëriti me këmbëngulje ftesën për të vizituar Shqipërinë. Bisedat dhe takimet u zhvilluan në një respekt për vendin tonë dhe progresin e tij aktual.

100 mijë euro për dixhitalizimin e “Marubit” Dixhitalizimi i Fototekës Kombëtare “Marubi” do

Në njërën nga të kushtojë 100 mijë euro, një bashkëfinancim i kapelet shkruhet:

UNDP-së dhe Rajonit të Friuli , Venezia Giulia. Ky projekt pritet të përfundojë në 2013-ën, “Të gjithëambicioz ata me ndërtimin e muzeut virtual “Marubi”. që kam Përfaqësuesit e rajonit italian në takimet me takuar në krerët vendorë janë njohur me vlerat dhe pasurinë këto vite më 150-vjeçare që ka kjo fototekë. Muzeu virtual pyesnin nëse “Marubi” do t’u shërbejë jo vetëm shqiptarëve por kisha dhe të huajve, që të njohin dhe vlerësojnë një nga mbërritur me fotografike më të rëndësishme në koleksionet gomone në Ballkan. Ky projekt synon t’u adresohet edhe atyre Itali që ashtu kanë sisiqëllim udhëtimet turistike në këto gjithë vende, duke filluar që nga trashëgimia kulturore. shqiptarët Fototeka eKombëtare “Marubi” ruan rreth 500 mijë tjerë. Faji im negativë tëi fotografëve më të njohur të qytetit të vetëm ishte fotografi që dëshmojnë jetën, historinë Shkodrës, sedhe isha në kulturën e këtij qyteti, por edhe të Shqipërisë gjatë një periudhe më shumë se100-vjeçare. Fototeka është krijuar në vitin 1970, por në fondet e saj ruhen negativë të fotografive që i përkasin një periudhe gati 150-vjeçare, duke nisur nga viti 1858. 


REPUBLIKA E SHQIPERISE REPUBLIKA E SHQIPERISE Ministria e Punëve Ministria Publikeedhe Punëve Transportit Publike dhe Transportit e ENJTE, 2 GUSHT 2011 e Legalizimit, Agjencia Urbanizimit e Legalizimit, dhe Integrimit Urbanizimit te Zonave/Ndertimeve dhe Integrimit te Zonave/Ndertimeve Informale Informale www.mapo.al

16

MAPO

BACKA 2/625 8270 2/625 25,88270 25,8 5/589 8270 BALLA 68,4 5/589 8270 68,4 THIMJO ANDON ANDON KUME 42 Dede SHKODËR 42 Dede Mhill Lucaj Mhill 268 GezimSHKODËR 268 503 DURRES 9799 503 9799 KUME 36/67 8518 36/67 359,0 8518 SHKODËR 688 SHKODËR 688 883 SHKODËR 883 MILAZIM MILAZIM SHAQIR BALLA SHAQIR JANAQI GRIGOR VASIL PAPA VASIL PAPA 55 KujtimSHKODËR 55 Kujtim Shemsedin Mlloja Shemsedin 504 DURRES 5518 504 5518 30/110 8518 30/110 400,0 8518 270 Virgjina 270 SHKODËR SHKODËR 689 SHKODËR 689 SAMI SAMI RAHIM XHERAHI RAHIM XHERAHI 884 SHKODËR 884 HASANI SABA HYSNI HYSNI DIKA GjergjSHKODËR 150 Gjergj Pjeter Fermosi Pjeter 30/59 8518 30/59 320,0 8518 505 DURRES 8866 505 8866 1060 QazimSHKODËR 1060 SHKODËR 690 SHKODËR 690 ALFRED ALFRED ILIA MEHMETI ILIA MEHMETI 885 SHKODËR 885 7/508 8120 7/508 21,3 8120 DIKA 21,3 150 MANJANI 9/402 8120 300,0 9/402 8120 300,0 HYSNI KADRI DIKA KADRI DIKA 87 Irfan 87 Irfan Myrto Hoxha Myrto 506 DURRES 2791 506 2791 29/81 8518 29/81 194,0 8518 SHKODËR 449 Skender 449 SHKODËR 691 SHKODËR 691 SILVANA SILVANA HAKI BEJKO HAKI BEJKO SHKODËR 886 SHKODËR 886 SHENA SABA HYSNI HYSNI DIKA 823 Leke SHKODËR 823 Leke Vuksan Vuksan 507 DURRES 5463 507 5463 DIKA 29/165 8518 29/165 343,0 8518 232 HajrijeSHKODËR 232 SHKODËR 692 SHKODËR 692 Gjeloshi NAZMI NAZMI TOFIK GJINI TOFIK GJINI 887 SHKODËR 887 BLAKA DAMO BEJKO 8/144 8330 LUKU 210,8 BEJKO ONJEA 8/144 8330 210,8 29/181 8518 29/181 268,0 8518 508 DURRES 6017 508 6017 ONJEA 960 KujtimSHKODËR 960 Leke SHKODËR Leke Vuksan Vuksan AHMET LUKU AHMET FATMIR FATMIR 888 SHKODËR 888 SHKODËR 693 SHKODËR 326 693 326 Gjeloshi LAZE 7/500 8120 7/500 19,98120 HADO 19,9 SHPRESA DEMIR 5/315 8140 ISUFI 97,2 DEMIR HADO 5/315 8140 97,2 509 DURRES 9886 509 9886 29/61 8518 29/61 515,0 8518 475 FatmirSHKODËR 475 TAHIR TAHIR JASIM ISUFI JASIM 82 Njac SHKODËR 82 Njac Simon Mjeda Simon 889 SHKODËR 889 SHKODËR 694 SHKODËR 694 BARDHI 7/501 8120 7/501 6,8 8120 6,8 8260 ZUNA 274,1 8260 ZUNA 274,1 MITRO JORGO JORGO SAQELLARI 510 DURRES 8972 510 8972 SAQELLARI 33/198 8518 33/198 164,0 8518 360 AgronSHKODËR 360 ERMAL ERMAL PETRIT PETRIT 579 Mid'hat 579 Mid'hat Teofik Çaku Teofik SHKODËR 890 SHKODËR 890 SHKODËR 695 SHKODËR 695 THOMAI 7/504 8120 7/504 38,5 8120 SINA 38,5 117 SHEFQET 111/800 3976 VISHA 287,0 SHEFQET SINA 111/800 3976 287,0 SAMI 511 DURRES 2296 511 2296 31/195 8518 31/195 447,0 8518 968 Bujar SHKODËR 968 NAIM SHKODËR NAIM NEXHIP VISHA NEXHIP Vasilika 117 Vasilika Paskal Ndou Paskal SHKODËR 891 SHKODËR 891 696 SHKODËR 696 RIBAJ 7/503 8120 7/503 13,7 8120 SINA 13,7 122 SHEFQET 111/801 3976 XHINDOLLI 152,0 SHEFQET SINA 111/801 3976 152,0 CLIRIM 512 DURRES 6902 512 6902 41/135 8518 41/135 357,0 8518 FERDINAND FERDINAND XHEVDET XHINDOLLI XHEVDET 75 Faik SHKODËR 75 Gjyltere 122 Gjyltere Qazim Gruda Qazim SHKODËR 892 SHKODËR 892 SHKODËR 697 SHKODËR 697 ÇELOLLARI 513 DURRES 6149 513 6149 43/126 8518 43/126 125,0 8518 SHKODËR ZANA ZANA QAZIM GUMA QAZIM GUMA Ferit 9 Kole 9 Kole Mark Mlogja Mark SHKODËR 893 SHKODËR 231 893 231 SHKODËR 698 SHKODËR 698 Nr. Parcela 191 Shuma Totale 38925.41 m2 191 Shuma Totale 38925.41 m2 durrës 7/506 Qarku 8120 7/506 37,38120 37,3 ÇSEFER MUÇA 45/33 8518 45/33 377,0 8518 514 DURRES 2729 514 2729 TALI AGIM SHKODËR AGIM XHEVIT MIRAKA XHEVIT 111 Dake SHKODËR 111 Dake Kole Vistanaj Kole 699 SHKODËR 699 Ismet SHKODËR 894 SHKODËR 307 894 307 KUJTIM SEFER 1664 MIRAKA 97,0 TALI 1664 97,0 4/348 4/348 515 DURRES 6009 515 6009 48/71 8518 48/71 300,0 8518 SHKODËR KUJTIM KUJTIM BEQIR VELAJ BEQIR VELAJ 319 Shyqyri 319 Shyqyri Eljaz Bandula Eljaz PASHOLLI SHKODËR 700 SHKODËR 700 82 Sadedin 82 SHKODËR 895 SHKODËR 895 ALTIN SEFER TALI 1664 107,0 SEFER TALI 1664 107,0 4/349 4/349 516 DURRES 2982 516 2982 17/162 8518 17/162 360,0 8518 MUHARREM MUHARREM HASAN DULLA HASAN Riza SHKODËR 840 Riza Ymer Kiri Ymer SHKODËR 701 SHKODËR 701 ArbenSHKODËR 896 SHKODËR 81 896 81 3/451 8130 3/451 30,3 8130 CARA 30,3 840 MENI 8512 DULLA 52,0 8512 52,0 GEZIM MUSTAFA 29/170 MUSTAFA CARA 29/170 517 5 U 2830 S830 517 5 2830 830 USHINA 41/16 / SHKODËR 6500,0 8518 85 8 41/16 /Ridvan 6 ç SHKODËR 370,0 0,0 8518 85 8 DURRES REDION REDION GEZIM TABAKU GEZIM 637 RemziSHKODËR Remzi Idriz Memçaj Idriz j3 SHKODËR 702 SHKODËR 702 897 88 897 88 500 0 2574 500 637 500,0 02574 TABAKU FIQIRI BAJRAM 14/13 BAJRAM USHINA 14/13 QAJALLIU 41/138 8518 41/138 318,0 8518 518 DURRES 1070 518 1070 XHAFERAJ AVDYLI FERIDE FERIDE OSMAN OSMAN 557 Skender 557 Skender Elez Puka Elez FiqiretSHKODËR SHKODËR 703 SHKODËR 703 SHKODËR 898 SHKODËR 133 898 133 ULSI SHEME 4/373 8514 AVDYLI 281,0 SHEME XHAFERAJ 4/373 8514 281,0 LACI 519 DURRES 759 519 759 19/115 8518 19/115 448,0 8518 SHAHIN SHAHIN MUSA HAXHI MUSA HAXHI 538 Behar 538 Behar Skender Puka Skender SHKODËR Gezim SHKODËR 704 SHKODËR 704 SHKODËR 899 SHKODËR 162 899 162 GANI HAMID MULLAHI HAMID MULLAHI 3/84/1 1664 330,0 3/84/1 1664 330,0 5/480 5/480 8160 8,58160 8,5 BEJA 18/174 8518 18/174 279,0 8518 520 DURRES 3609 520 3609 KERXHALIU ASIM SHKODËR ASIM RIZA KASMI RIZA 152 MirashSHKODËR 152 Mirash Gjon Curi Gjon 705 SHKODËR 705 MinireSHKODËR 900 SHKODËR 191 900 191 ILIRXHAFERR XHAFERR KERXHALIU 4/114/1 1664 KASMI 515,0 4/114/1 1664 515,0 HOXHA 521 DURRES 897 521 897 18/175 8518 18/175 348,0 8518 ZIJA SHKODËR ZIJA SHYQYRI TORO SHYQYRI 620 Hatushe 620 Hatushe Reshit Isufi Reshit SHKODËR 706 SHKODËR 706 Muhamet SHKODËR 901 SHKODËR 217 901 217 YLLISLAM ISLAM STAFUKA STAFUKA 3/78/1 1664 TORO 161,0 3/78/1 1664 161,0 ALIKAJ 522 DURRES 894 522 894 18/110 8518 18/110 398,0 8518 PETRIT PETRIT ZIJA TORO ZIJA TORO 606 Muhamet 606 Muhamet Myftar Kapllani Myftar SHKODËR SHKODËR 707 SHKODËR 707 86 Selim 86 SHKODËR 902 SHKODËR 902 LULZIM BAJRAM BABASI BAJRAM BABASI 285/22/1 540,01665 540,0 285/22/1 1665 JARAZI 523 DURRES 896 523 896 18/176 8518 18/176 206,0 8518 ROLAND ROLAND ZIJA TORO ZIJA 172 Ismet SHKODËR 172 Ismet Sefo Bajrami Sefo SHKODËR SHKODËR 708 SHKODËR 708 Xhavid 903 SHKODËR 261 903 261 BAHRI XHEMALI BABAJ XHEMALI BABAJ 253/4/1 1665 TORO 273,0 253/4/1 1665 273,0 3/388 14,3 14,3 133 51/1 BASHAJ 41/84 8518 41/84 332,0 8518 524 DURRES 6845 3/388 524 6845 SKURA ANDREA ANDREA ARSHI ARSHI Bardhok 133 Bardhok Kin Mirashi Kin SHKODËR SHKODËR 709 SHKODËR 709 Mejreme SHKODËR 904 SHKODËR 233 904 233 MHILL VLASH VLASH SKURA 1840 MERKO 500,0 51/1 1840 MERKO 500,0 MUÇI KAMBER, ARTUR, KAMBER, ARTUR, 132 Petri SHKODËR 132 Petri Kin Mirashi Kin SHKODËR 710 SHKODËR 710 Tahir SHKODËR 905 SHKODËR 77 905 77 KUJTIM VATH KASEMI VATH KASEMI 56/7/1 3183 MYFTARAJ 530,0 56/7/1 3183 530,0 525 DURRES 5631 525 5631 VEIZ MYFTARAJ VEIZ 37/145 8518 37/145 504,0 8518 XHURXHI LULZIM LULZIM 79 Zaim SHKODËR 79 Sulejman Piranej Sulejman SHKODËR 711 SHKODËR 711 Maliq SHKODËR 906 SHKODËR 232 906 232 LIMAN AVDI AVDI 147/1 1185 Zaim 100,0 147/1 1185 100,0 8270 ZIRI 8270 ZIRI ALIKAJ 526 DURRES 3095 526 3095 ÇELA 45/47 8518 45/47 570,0 8518 RIZA SHKODËR RIZA SULEJMAN MEKA SULEJMAN 96 Zaim SHKODËR 96 Zaim Sulejman Piranej Sulejman 712 SHKODËR 712 XhabirSHKODËR 907 SHKODËR 792 907 792 GENC QAMIL QAMIL ÇELA 4/197/1 1664 MEKA 300,0 4/197/1 1664 300,0 527 DURRES 3190 527 3190 KALZIQI 45/36 8518 45/36 282,0 8518 BAJRAM BAJRAM TALIP DEMERXHIU TALIP 813 Bajram 813 Bajram Dik Selmani Dik SHKODËR 713 SHKODËR 713 EnverSHKODËR SHKODËR 908 SHKODËR 55 908 55 JARAZI MUHAMET ADEM 8511 DEMERXHIU 28,0 ADEM KALZIQI 8511 28,0 30/108 30/108 528 DURRES 7646 3/391 528 7646 REXHEPI 45/83 8518 45/83 339,0 8518 EDMOND EDMOND BAJRAM SALIHAJ BAJRAM SALIHAJ Besnik 391 Besnik Latif Ymeri Latif SHKODËR SHKODËR 714 SHKODËR 714 836 Ilir 836 SHKODËR 909 SHKODËR 909 NJAZI REXHEP REXHEP REXHEPI 3/391 27,7 27,7 391 BASHAJ 529 DURRES 8757 529 8757 KOKAJ 33/204 8518 33/204 600,0 8518 KOSTA KOSTA ISMAIL HENAJ ISMAIL 593 Astrit SHKODËR 593 Astrit Asllan Baca Asllan SHKODËR 715 SHKODËR 715 835 SaimirSHKODËR 835 910 SHKODËR 910 23/301 8512 HENAJ 27,0 23/301 8512 27,0 ALKET SADRI SADRI KOKAJ MUÇI 530 DURRES 4391 530 4391 12/33 8518 12/33 596,0 8518 HAXHI HAXHI MEHMET GERGURI MEHMET GERGURI SHKODËR 617 Sabri 617 Sabri Zejnun Baca Zejnun SHKODËR 716 SHKODËR 716 777 Florjan 777 SHKODËR 911 SHKODËR 911 PANDIL SANDRE GJURGJAJ SANDRE GJURGJAJ XHURXHI 531 DURRES 4350 531 4350 CUKO 12/34 8518 12/34 500,0 8518 JETA SHKODËR JETA HASAN GERGURI HASAN GERGURI Ramadan 5 Ramadan Rexhep Grenci Rexhep 717 SHKODËR5 717 674 Jani SHKODËR 674 SHKODËR 912 SHKODËR 912 ILIRLLAMBI LLAMBI CUKO BAMI 532 DURRES 4354 532 4354 RRUGA 12/103 8518 12/103 347,0 8518 BEHAR BEHAR IMER GERGURI IMER AdemSHKODËR GERGURI Adem Nuh Golemi Nuh SHKODËR 718 SHKODËR 718 673 ElidonSHKODËR 673 913 SHKODËR 913 BESIM QAMIL QAMIL RRUGA 36 36 LAZE 7/599 8513 55,0 7/599 8513 55,0 533 DURRES 4392 533 4392 KODRA 12/32 12/32 644,08518 IMER SHKODËR IMER MEHMET GERGURI MEHMET SHKODËR VehbiSHKODËR GERGURI Vehbi Ago Muça Ago 719 SHKODËR 719 Skender 914 SHKODËR8518 914 XHEMAL SALI SALI KODRA 1/800 1/800 8190 52,2 8190 52,2 RABDISHTA 35/136 8518 35/136 300,0 8518 534 DURRES 8146 534 8146 ABDIU ARIF SHKODËR ARIF RAHMAN SINANAJ RAHMAN SINANAJ 113 Faik SHKODËR 113 Faik Shyqyri Hagjani Shyqyri 720 SHKODËR 720 92 AgronSHKODËR 92 915 SHKODËR 915 NGADHNJIM ISMET ISMET ABDIU CAUSHI 535 DURRES 3959 535 3959 LULI 37/233 8518 37/233 575,0 8518 EDUARD EDUARD IRFAN SHEHI IRFAN SHEHI 114 Arif SHKODËR 114 Arif Sadik Xhilaj Sadik SHKODËR 721 SHKODËR 721 527 Xhild SHKODËR 527 916 SHKODËR 916 ARBEN FEJZO FEJZO LULI 15/289 62,0 15/289 8512 62,08512 MALI 536 DURRES 8628 536 8628 ÇOPANI 6/31 85186/31 258,0 8518 XHEVIT XHEVIT GANI SELIMAJ GANI SELIMAJ 501 Marjan 501 Marjan Ndue Maraçaj Ndue SHKODËR 722 SHKODËR 722 533 ZamirSHKODËR 533 SHKODËR 917 SHKODËR 917 PETRIT HAMDI HAMDI ÇOPANI BUDINI 537 DURRES 1963 537 1963 24/9 8518 24/9 396,0 8518 LEFTER LEFTER IZET HYSI IZET HYSI SHKODËR 119 Brahim 119 Brahim Sulejman Baneri Sulejman SHKODËR 723 SHKODËR 723 996 Vaxhid 996 EMIN HASAN HASA 8511 66,0 SHKODËR 918 SHKODËR 918 28/191 HASAN HASA 8511 66,0 28/191 9,8 4/698 4/698 9,8 DULAJ 538 DURRES 1708 538 1708 SHKJAU 24/126 8518 24/126 395,0 8518 FATOS FATOS IZET HYSI IZET HYSI SHKODËR 382 Hajri SHKODËR 382 Hajri Ramadan Dauti Ramadan SHKODËR 724 SHKODËR 724 1076 Qazim 1076 MUSA JUP 28/192 8511 39,0 919 SHKODËR 919 JUP SHKJAU 28/192 8511 39,0 8150 8150 24/125 8518 24/125 500,08518 539 DURRES 939 539 939 ADEMI GEZIM GEZIM FADIL FADIL SHKODËR BUDINI 383 Zenel SHKODËR 383 Zenel Sulejman Leshja Sulejman SHKODËR 725 SHKODËR 725 Sadetin KASTRIOT MYFIT KARAGJOZI 24/522 8512 ADEMI 32,0 920 SHKODËR 920 MYFIT KARAGJOZI 24/522 8512 32,0 4/699 4/699 12,1 12,1 540 DURRES 540 8518 8518 1144 LEK SHKODËR 1144 LEKNIK GJOKA NIK GJOKA 24/175 24/175 182,0 432 Zyhdi SHKODËR 432 Zyhdi Naim Toska Naim 726 SHKODËR 726 LEONARD XHEMAL MURATAJ 1076 QazimSHKODËR 1076 XHEMAL MURATAJ 921 SHKODËR 921 DULAJ 8518 8518 541 DURRES 541 ASTRIT ASTRIT ALI HASA ALI 24/10 24/10 298,0 1574 1574 22/459 8512 HASA 79,0 22/459 8512 79,0 357 FatmirSHKODËR 357 Fatmir Bajram Kadillari Bajram XHAVIT HAMIT PACI SHKODËR 727 SHKODËR 727 308 Zef SHKODËR 308 HAMIT PACI 922 SHKODËR 922 RIZAJ 6/322 8140 6/322 21,5 8140 HUSHI 21,5 303 542 DURRES 542 1575 ISUF SHKODËR 1575 ISUF RAKIP TOPI RAKIP TOPI 24/8 375,08518 Bardhyl 303 Bardhyl Ibrahim Sokoli Ibrahim SHERIFE HAXHI 728 SHKODËR 728 HAXHI HUSHI FatmirSHKODËR SHKODËR 923 SHKODËR851824/8 923 NINE 543 DURRES 7615 543 7615 19/46 8518 19/46 450,0 8518 BASHKIM BASHKIM SHEFKI BALLA SHEFKI BALLA BILBIL SELFO ALIKAJ 186 Maksim 186 Maksim Mehmet Memishaj Mehmet SHKODËR SELFO ALIKAJ SHKODËR 729 SHKODËR 729 585 Zef 585 SHKODËR 924 SHKODËR 924 LELAJ 30/183 8518 30/183 520,0 8518 544 DURRES 8283 544 8283 ALIKAJ ASTRIT ASTRIT BAJRAM TERZIU BAJRAM TERZIU BILBIL SELFO 417 Tonin SHKODËR 417 Tonin Gjon Shpati Gjon SELFO ALIKAJ SHKODËR 730 SHKODËR 730 585 Zef SHKODËR 585 925 SHKODËR 925 BEDAJ 28/206 8518 28/206 53,0 8518 545 DURRES 5537 545 5537 BEJDO AHMET AHMET HYSNI ADEMI HYSNI 6/287 8516 ADEMI 83,0 6/287 8516 83,0 MERO IZEIR 47 Xhevdet 47 Xhevdet Zyber Allkani Zyber SHKODËR IZEIR BEJDO SHKODËR 731 SHKODËR 731 790 Sadetin 790 SHKODËR 926 SHKODËR 926 DEMAJ 546 DURRES 546 3224 TILI SHKODËR 3224 TILITALE COKU TALE COKU 2/11 268,08518 RAMAZAN HARUN HARUN MUSTAFA 17 RamizSHKODËR 17 Ramiz Ali Kuçi Ali 732 SHKODËR 732 Hilmi SHKODËR 927 SHKODËR85182/11 927 6/319 8140 6/319 26,4 8140 MUSTAFA 26,4 PASHAJ SHABAN, SHABAN, NUREDIN IBRAHIM IBRAHIM BLAÇKORI 219 KudretSHKODËR 219 Kudret Shan Shatza Shan SHKODËR BLAÇKORI 733 SHKODËR 733 52 IsmailSHKODËR 52 928 SHKODËR 928 BROVINA, BAJRAM , ALBERT, BAJRAM , ALBERT, BROVINA, CANAJ 1/34 85181/34 387,0 8518 547 DURRES 6213 547 SHKODËR 6213 ABDULLA, ABDULLA, LEONORA MITRUSH KARAJ 4/172 8516 Fatmir 25,0 MITRUSH KARAJ 4/172 8516 25,0 616 FatmirSHKODËR 616 Bektash Beqiri Bektash 734 SHKODËR 734 520 Njac SHKODËR 520 929 SHKODËR 929 FICI, MANO FICI, MANO ILIRIAN ILIRIAN CANAJ NDUE SHKODËR LEPURI 19/372 8512 Bahri 500,0 MAHMUT MAHMUT VIKTOR NDUE LEPURI 19/372 8512 500,0 666 Bahri SHKODËR 666 Shaban Shatza Shaban 735 SHKODËR 735 680 GenciSHKODËR 680 930 SHKODËR 930 DIKOLLI 548 DURRES 548 8518 8518 BEJO SINANI 19/461 8512 METAJ 557,0 6980 6980 ARJAN ARJAN ETHEM METAJ ETHEM 28/183 28/183 469,0 BEJAZE BEJO SINANI 19/461 8512 557,0 SHKODËR 15 Shefike 15 Shefike Hamza Hepi Hamza SHKODËR 736 SHKODËR 736 317 Skender 317 SHKODËR 931 SHKODËR 931 4/266 8350 4/266 29,5 8350 PALUKA 29,5 RRUDHA LLAZI 19/488 8512 DIBRA 493,0 549 DURRES 549 PETRAQ 5280 MERUSHE 5280 MERUSHE MUHAMED DIBRA MUHAMED 24/122 8518 24/122 37,0 8518 LLAZI PALUKA 19/488 8512 493,0 75 Izmir SHKODËR 75 Izmir Brahim Jubica Brahim SHKODËR 737 SHKODËR 737 163 Mark SHKODËR 163 932 SHKODËR 932

3/38

3/38

6/38

6/38

9/38

Nikolin 330 SHKODËR Lucaj 9/264 8594 9/264 378,0 8594 Gezim Asllan Cafi Asllan 1078 SHKODËR 1078 359,0 330 Nike SHKODËR 1107 Mlloja 9/266 8594 9/266 300,0 8594 400,0 1107 Virgjina Nikoll Cafi Nikoll 1079 SHKODËR 1079 Skender 1069 SHKODËR Fermosi 9/262 8594 9/262 300,0 8594 320,0 1069 1080 SHKODËR 1080 Qazim Beqir Bushati Beqir 722 Gjon SHKODËR 722 Hoxha 9/261 8594 9/261 300,0 8594 194,0 1081 SHKODËR 1081 Skender Hasan Salihi Hasan Luigj SHKODËR 1115 343,0 1115 1082 SHKODËR 1082 Hajrije Alush Asllani Alush 9/268 8594 9/268 400,0 8594 Gjeloshi TomeSHKODËR 998 268,0 998 1083 SHKODËR 1083 Kujtim Rifat Mema Rifat 9/267 8594 9/267 34,2 8594 Gjeloshi TomeSHKODËR 1400 515,0 1400 1084 SHKODËR 1084 Fatmir Rifat Mema Rifat Mjeda 2/1028 8594 2/1028 200,0 8594 313 Çesk SHKODËR 313 164,0 1085 SHKODËR 1085 Agron Elez Lami Elez Çaku 3/424 3/424 13,9 8593 8593 259 Vlash SHKODËR 259 447,0 1086 SHKODËR 1086 Bujar Qamil Hoxha Qamil Ndou 3/423 3/423 16,8 8593 8593 PaulinSHKODËR 357,0 1087 SHKODËR 1087 Faik Taro Lika Taro Gruda 3/422 3/422 7,18593 8593 SimonSHKODËR 1217 125,0 1217 1088 SHKODËR 1088 Ferit Lan Lan Mlogja 8/850 8/850 380,0 Gjonaj 8592 8592 SHKODËR Bajram 1449 377,0 1449 1089 SHKODËR 1089 Vistanaj 8/821 8/821 300,0 8592 8592 Ismet Ramiz Ramiz Dabati SHKODËR Bajram 1449 300,0 1449 1090 SHKODËR 1090 Bandula 8/833 8/833 200,0 8592 8592 Sadedin Muharrem Xhabija Muharrem Haxhi SHKODËR 613 360,0 613 1091 SHKODËR 1091 Kiri 8/831 8/831 107,3 8592 8592 Arben Muharrem Muharrem Xhabija 370,0 0,0 1297 1297 1092 1092 Aleksander Memçaj 18/245 ç SHKODËR j3 18/245 154,4 , 8597 Ridvan Xhemal Xhemal 8597 Çanga Ç g SHKODËR 318,0 940 SHKODËR Ludovik 940 Puka 18/254 18/254 296,0 1093 1093 Fiqiret AliSHKODËR Ali 8597 8597 Haxhija 448,0 97 PjeterSHKODËR 97 Puka 18/255 18/255 246,3 1094 SHKODËR 1094 Gezim Abdyl Murati Abdyl 8597 8597 279,0 97 PjeterSHKODËR 97 Curi 19/245 19/245 300,0 1095 SHKODËR 1095 8597 8597 Minire Hasan Hasan Golemi 348,0 463 SHKODËR Xhevdet 463 Isufi 19/264 19/264 169,0 1096 SHKODËR 1096 8597 8597 Muhamet Halit Halit Huti 398,0 1096 Luigj SHKODËR 1096 Kapllani 19/254 19/254 54,2 1097 SHKODËR 1097 8597 8597 Selim Emin Mjeda Emin 206,0 938 SHKODËR Skender 938 Bajrami 19/255 19/255 105,0 1098 SHKODËR 1098 8597 8597 Xhavid Riza Riza Dibra 332,0 939 Tom SHKODËR 939 Mirashi 1099 SHKODËR 1099 Mejreme Qazim Qazim Krymi 19/265 8597 19/265 350,08597 278 RagipSHKODËR 278 Mirashi 1100 SHKODËR 1100 Tahir Muharrem Muharrem Vegshari 504,0 SHKODËR 105 Isa 105 Piranej 17/115 17/115 290,0 1101 SHKODËR 1101 8597 8597 Maliq Sadik Sadik Gurori 570,0 307 Zef SHKODËR 307 Piranej 17/117 17/117 24,7 1102 SHKODËR 1102 8597 8597 Xhabir Qazim Qazim Barbullushi 282,0 299 Eljaz SHKODËR 299 Selmani 18/252 18/252 41,4 1103 SHKODËR 1103 8597 8597 Enver Kasem Kasem Kraja 339,0 380 GezimSHKODËR 380 Ymeri 18/253 18/253 41,7 1104 SHKODËR 1104 8597 8597 Ilir Adem Banka Adem 600,0 SHKODËR 23 Hajredin 23 Baca 19/241 19/241 51,1 1105 SHKODËR 1105 8597 8597 Saimir Adem Banka Adem 596,0 SHKODËR 2 Fatmir 1106 SHKODËR 1106 Baca 19/240 19/240 85,12 8597 8597 Florjan Mark Pema Mark 500,0 181 SHKODËR Isa 181 1107 SHKODËR 1107 Grenci 18/251 18/251 52,5 8597 8597 Jani Mark Pema Mark 347,0 187 Sabri SHKODËR 187 1108 SHKODËR 1108 Golemi Elidon Mark Pema Mark 18/250 8597 18/250 142,48597 644,0 454 AgronSHKODËR 454 1109 SHKODËR 1109 Muça Skender Çela 300,0 205 Maliq SHKODËR 205 1110 SHKODËR 1110 Hagjani 18/248 18/248 52,5 8597 8597 Agron Nuri Parmeza Nuri 575,0 316 BlerimSHKODËR 316 1111 SHKODËR 1111 Xhilaj 18/247 18/247 34,8 8597 8597 Xhild Loro Laca Loro 258,0 321 Luigj SHKODËR 321 1112 SHKODËR 1112 Maraçaj 17/118 17/118 300,0 8597 8597 Zamir Idriz Sinori Idriz 396,0 SHKODËR 123 Adriatik 123 1113 SHKODËR 1113 Baneri 17/114 17/114 27,4 8597 8597 Vaxhid Xhemal Alibali Xhemal 395,0 424 AhmetSHKODËR 424 1114 SHKODËR 1114 Dauti 17/113 17/113 243,0 8597 8597 Qazim Brahim Ivziku Brahim 500,0 344 LulzimSHKODËR 344 1115 SHKODËR 1115 Leshja 17/112 17/112 36,0 8597 8597 Sadetin Durrsaku SHKODËR 182,0 238 Armand 238 1116 SHKODËR 1116 Toska 17/107 17/107 72,1 8597 8597 Qazim Brahim Ivziku Brahim 298,0 197 197 1117 SHKODËR 1117 HysenSHKODËR Kadillari 17/108 17/108 46,4 8597 8597 Zef Ndue Rrolba Ndue 375,0 7 Agim SHKODËR Sokoli 17/109 17/109 59,17 1118 SHKODËR 1118 8597 8597 Fatmir Troshani 450,0 61 XhelalSHKODËR 61 Memishaj 17/110 17/110 85,0 1119 SHKODËR 1119 8597 8597 Zef Pjeter Mici Pjeter 520,0 136 Idriz SHKODËR 136 Shpati 17/111 17/111 165,0 1120 SHKODËR 1120 8597 8597 Zef Pjeter Mici Pjeter 53,0 401 Ram SHKODËR 401 Allkani 19/256 19/256 47,0 1121 1121 8597 8597 Sadetin AliSHKODËR Kliti Ali 268,0 436 Hazir SHKODËR 436 Kuçi 17/106 17/106 31,3 1122 SHKODËR 1122 8597 8597 Hilmi Ahmet Kokiçi Ahmet 71 KujtimSHKODËR 71 1123 SHKODËR 1123 Shatza 19/252 19/252 116,0 8597 8597 Ismail Fahri Alija Fahri 387,0 438 Islam SHKODËR 438 1124 SHKODËR 1124 Beqiri 19/251 19/251 64,3 8597 8597 Njac Gjon Vata Gjon 222 Hysni SHKODËR 222 1125 SHKODËR 1125 Shatza 19/249 19/249 19,5 8597 8597 Genci Mirvet Nelaj Mirvet 469,0 466 GezimSHKODËR 466 1126 SHKODËR 1126 Hepi 19/247 19/247 40,0 8597 8597 Skender Arif Selmani Arif 37,0 255 MartinSHKODËR 255 1127 SHKODËR 1127 Jubica 19/242 19/242 64,0 8597 8597 Mark Kadri Pepkolaj Kadri

9/38

12/38

Shaban 6,9 263 1311 SHKODËR 1311 Armand Qamil Dulaj Qamil 72,1 263 Ivziku 3/676 3/676 8592 8592 Kujtim 359 1312 SHKODËR 1312 Hysen Halil Hysejni Halil 46,4 359 Rrolba 3/675 8592 3/675 8,68592 Arben 659 1313 SHKODËR 1313 Agim Zenel Bajraktari Zenel 59,1 659 Troshani Ramazan 494 1314 SHKODËR 1314 Xhelal Nuh Hysa Nuh 85,0 494 Mici 3/685 3/685 10,7 8592 8592 Mondi 39,6 219 1315 SHKODËR 1315 Idriz Met Hysaj Met 165,0 219 Mici 3/687 3/687 8592 8592 Fadbardh 1075 1316 SHKODËR 1316 Ram Imer Ramaj Imer 47,0 1075 Kliti 3/679 8592 3/679 16,28592 Kin 1317 SHKODËR 1317 Hazir Gjel Hasaj Gjel 31,3 Kokiçi

Vehbi 40,0 1276 1318 SHKODËR 1318 Kujtim Esat Sadrija Esat 116,0 1276 Alija 3/683 3/683 8592 8592 Aishe 1319 SHKODËR 1319 Islam Rasim Hysa Rasim 64,3 Vata 3/730 8592 3/730 7,58592 196 Seferin 196 1320 SHKODËR 1320 Hysni Smajl Dorzaj Smajl 19,5 Nelaj 987 Majlinda28,1 987 1321 SHKODËR 1321 Gezim Selman Hotaj Selman 40,0 Selmani 3/727 3/727 8592 8592 731 Agim 731 1322 SHKODËR 1322 Martin Dede Pllumbi Dede 64,0 Pepkolaj 3/742 3/742 32,0 8592 8592

12/38

15/38

Bujar Jonuz Mgushi 5/757 300,0 Bujar Jonuz Nika 5/730 328,5 Fadil Astrit Ishmakaj 5/725 260,0 Seferin Sadri Puka 5/770 53,4 Ndoc Ndue Alushaj 5/715 300,0 Seferin Sadri Leci 5/740 60,0 Ndoc Ndue Leci 5/737 60,2 Jakup Abdyl Rrolba 5/699 29,7 Ismet Ramiz Gjergji 5/696 56,5 Dylaver Riza Ndoja 320,0 5/719 Shkendi Ibrahim Kodheli 168,9 Hamdi Riza Peçi 5/691 400,0 Ramiz Sulejman Peçi 5/693 73,1 Ramiz Sulejman Muslija 5/707 35,2 Agim g Ragip g p , Haxhari 5/718 335,0 Agim Ragip Vuka 5/731 46,0 Gazmend Riza82,0 Dedukaj 5/734 Besnik Ferid Dedukaj 5/736 317,5 Hasan Rexhep Merkaj 5/702 73,5 Shuajp Bajram Dedaj 72,6 5/706 Shuajp Bajram Zaimaj 67,8 Bukurije Adem Doda 35,4 Fernand Enver4,3 Hoxhaj 8/143 Rudine Xhemal Hoxhaj 9/49 300,0 Lulzim Hajrullah Durgaj 9/50 106,6 Simon Dodë Kurtulaj 9/52 152,0 Emina Shefqet Qaraj 7/162 300,0 Ridvan Dushkaj 7/158300,0 Enver Rexhep Dushkaj 7/157 300,0 Agim Selmanaj 7/154300,0 Nadir Ymer Semanaj 7/155 300,0 Ardjan Kapllan Selmanaj 6/195 68,4 Françesk Rrok Bajraktari 5/146 Ferid Riza Bajraktari 6/180 29,8 Ferid Riza Kolnikaj 5/144 Fatmir Muhamet Ujkaj 5/142 10,1 Yzedin Riza Hysaj 5/140 4,9 Fikret Xhemal Dulaj 5/139

Shaban Halil 6,9 Dulaj 6/199 Kujtim Islam Hysejni 2/177 8,6 Arben Marash Bajraktari 2/153 Ramazan Mustaf Hysa 2/155 10,7 Mondi Xhevat Hysaj 2/156 39,6 Fadbardh Hysen Ramaj 3/50 16,2 Kin Mark Hasaj 4/14 Vehbi Maliq Sadrija 7/166 40,0 Aishe Hajri Hysa 6/197 7,5 Seferin Sadri Dorzaj 7/160 Majlinda Qemal Hotaj 9/45 28,1 Agim Hasan Pllumbi 7/164 32,0

15/38

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E MBIEMRI PARCELËS NDËRTIMORE

Koçija Riza 5/691 23,4 8594 8594 Rraboshta Sulejman23,0 5/693 Rraboshta Sulejman24,68594 5/707 8594 Zoga Ragip gg p 5/718 28,5 , 8594 8594 Zoga Ragip 5/731 35,58594 8594 Dani Riza 5/734 47,1 8594 8594 Piranaj Ferid 5/736 23,9

Deda Rexhep120,48594 5/702 8594 Kraja Bajram 8594 5/706 Kraja Bajram 21,88594 Kaja Adem Nuha Enver 260,02220 8/143 2220 Bërdica Xhemal420,02220 22209/49 Beqiri Hajrullah 515,02220 22209/50 Kocaj Dodë 480,02220 22209/52 Rehani Shefqet400,02220 7/162 2220 Kadija 300,02220 7/158 2220 Mehja Rexhep300,02220 7/157 2220 Raboshta22,42220 7/154 2220 Zhejani Ymer 7/155 23,32220 2220 Baca Kapllan 48,02220 6/195 2220 Mirijaj Rrok 5/146 43,92220 2220 Paçrami Riza 6/180 110,02220 2220 Paçrami Riza 5/144 425,02220 2220 Ishmakej Muhamet29,32220 5/142 2220 Ligataj Riza 5/140 290,02220 2220 Hebovija Xhemal300,02220 5/139 2220 Bekteshi Halil 6/199 150,52220 2220 Hyseni Islam 300,02220 2/177 2220 Gjeloshi Marash110,12220 2/153 2220 Zaganjori Mustaf 45,02220 2/155 2220 Grezda Xhevat 97,32220 2/156 2220 Halili Hysen 300,02220 22203/50 Baloji Mark 320,02220 22204/14 Mesi Maliq 7/166 7,82220 2220 Burgija Hajri 6/197 57,22220 2220 Skenderaj Sadri 7/160 27,72220 2220 Gokaj Qemal 145,02220 22209/45 Sula Hasan 101,62220 7/164 2220

18/38

Durraj 7/1004 Malaj 7/1057 9,0 Lekaj 7/1020 16/38 Zekaj 7/1046 Kopliku 33,8 Kopliku 7/104710,0 Kopliku 25,9 Ulaj 27,2 Ulaj 7/1001 Çelehiçiç 51,9 Cara Shqau 7/1042 Gerçari 7/1003 270,6 Spahija 7/105137,5 Ymeri 7/1050 27,6 Isaj 7/1077 21,4 Vasa 7/1065 Qekaçi Vasa 7/1063 16,3 Beshi 7/1055 29,2 Duma 7/1053 11,3 Doniku 7/1054 Ramja 7/1056 23,6 Martaneshi 35,1 7/1059 45,9 Karmeshtna Bajraktari 7/103053,9 Bajraktari 7/103127,0 18,0 Mani 7/1029 32,6 Hepaj Shabajj 57,7 , 7/1024 Gjurkaj 39,4 Shabaj 7/1025 Gjurkaj 35,4 Gokaj 7/1007 Piranej 7/102314,6 Piranej 19,2 7/1022 Hoxha 26,1 Papaj 7/107039,7 Bushaj 7/107812,1 Grishaj 7/1080 32,6 Çuka 206,6 7/1069 Rrukaj 200,0 Çuliqi 7/1074 330,0 Agovi 7/1075 217,0 Bruçi 7/1081 226,0 Smakaj 7/1043

Fishta 7/104471,4 Zekaj 7/1045 465,0 Vajushi 3/748158,0 Kotrri 3/753134,7 Sokoli 3/751164,0 Faci 3/750380,0 Gjoci 1/851190,0 Sima 145,0 1/853 Dema 193,9 Tuzi 1/854345,0 Tudini 1/855 85,5 Paloka 1/856122,5 Tahiri 295,0 1/857 Dibra 48,0 Gjoka 1/858 23,5 Muriqi 1/859 16,0 Muriqi 1/860 81,2 Muriqi 1/861241,0 Logu7 6 955,7 Elezi 345,0 Qerimaj 1/862500,0 Qerimaj 1/863410,0 17/38 Gruda 400,0 1/864372,0 Nikolla Xhabija 140,0 Kapera 1/865 30,7 Haxhija 1/866 23,0 Haxhija 1/868 25,0 Tata 1/867257,3 Tata 1/870235,0 Tata 22,4 1/869 Huti 75,6 Barbullushi 1/880135,2 Barbullushi 1/873 33,4 Osmanagaj 1/874235,0 Osmanagaj 200,0 1/879 Molla 27,5 Skenderaj 19,5 1/878 Lekaj 75,1 Skenderaj 2,0 1/875 25,2 Lekaj Zhejani 14,0 Dabati 1/876 30,8 Seferi 1/877 28,4 Rusi 1/882

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E MBIEMRI PARCELËS NDËRTIMORE

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS NDËRTIMORE ZONA KADASTRALE

Fishta Mark 1/764 71,48594 8594 Zekaj Fas 1/727 465,08594 8594 Vajushi Nuh 1/758 158,08594 8594 Kotrri Mahmut134,78594 1/737 8594 Sokoli Hamid 164,08594 1/741 8594 Faci Murat 380,08594 1/750 8594 Gjoci Myftar 190,08594 1/717 8594 Sima 145,08594 1/715 8594 Dema Hamit 193,98594 1/773 8594 Tuzi Gani 1/725 345,08594 8594 Tudini Ragip 1/736 85,58594 8594 Paloka Zef 1/728 122,58594 8594 Tahiri Ruzhdi 295,08594 1/707 8594 Dibra Salo 1/724 48,08594 8594 Gjoka Gjon 1/740 23,58594 8594 Muriqi Hamid 16,08594 1/768 8594 Muriqi Hamid 81,28594 1/782 8594 Muriqi Hamid 241,01076 219/69 1076 8 5/1040 7 955,78592 8 Logu Man 65 8592 Elezi Adem 345,08592 5/1036 8592 Qerimaj Ahmet 500,08592 5/1033 8592 Qerimaj Ahmet 410,08592 5/1039 8592 17/38 Gruda Sadetin400,0 5/914 8592 8592 Nikolla Mark 372,08592 5/916 8592 Xhabija Ragip 140,08594 5/728 8594 Kapera Bejto 5/688 30,78594 8594 Haxhija Elez 5/768 23,08594 8594 Haxhija Elez 5/767 25,08594 8594 Tata Nikoll 257,38594 5/755 8594 Tata Nikoll 235,08594 5/753 8594 Tata Nikoll 5/726 22,48594 8594 Huti Bajram 75,68594 5/760 8594 Barbullushi Riza 5/690 135,28594 8594 Barbullushi Riza 5/698 33,48594 8594 Osmanagaj Jonuz 235,08594 5/757 8594 Osmanagaj Jonuz 200,08594 5/730 8594 Molla Astrit 5/725 27,58594 8594 Skenderaj Sadri 5/770 19,58594 8594 Lekaj Ndue 5/715 75,18594 8594 Skenderaj Sadri 5/740 2,08594 8594 Lekaj Ndue 5/737 25,28594 8594 Zhejani Abdyl 5/699 14,08594 8594 Dabati Ramiz 30,88594 5/696 8594 Seferi Riza 8594 5/719 28,48594 Rusi Ibrahim

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E MBIEMRI PARCELËS NDËRTIMORE

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS NDËRTIMORE ZONA KADASTRALE SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS NDËRTIMORE ZONA KADASTRALE

ZONA KADASTRALE NR. I PASURISË

7 69 Hoxha 7/165 23,4 Haxhija 7/169 16,5 Bajraktari 6/185 Talaj 2/152 45,4 Bercaj 2/159 Çobani 56,8 8/137 Likaj 106,8 Rrustemaj 8/139 23,5 Rrustemaj Rrustemaj 8/140 26,2 Ramekaj24,5 8/138 Haxhija 17,5 Vekaj 2/166 22,5 Hoxhaj 2/165 43,0 Culaj 46,4 2/164 Lumaj 7,4 Bajraktari 6/183 20,6 Dushaj 6/184 71,5 Hoxhaj 2/175 39,0 Muja 6/190 94,7 Gjelaj 6/187 Delishaj 6/188153,7 Brojaj 7/168 38,2 Mlloja 7/167 31,5 Salihaj 2/162 24,5 Hasaj 2/161178,5 Pacaj 6/192 35,0 Pacaj 6/193 35,0 65,7 Curri 2/172 Kashari 165,8 , Rihnaj 27,5 2/173 Ymeri 51,0 Luli 18,4 6/182 Hasaj 86,2 Culaj 7,1 2/174 Hotaj 265,8 Ramaj 8/141 30,0 Bracaj 2/150 24,0 Smajlaj 2/168 Guri Kashari 22,0 2/169 Ujkaj Rrjolli 10/217 20,1 Babqari 10/219 Mehja 10/218 13,4 Elezi 7/1018 29,0 Hasapapaj 7/1083 49,5 Tafa 7/1011 Lopçi 7/1060 5,9 Bekteshi 7/1016 Bekteshi 77,0 Loku 7/1082 Lopçi 7/1027 28,4 Lopçi 7/1026 19,4 Kraja 7/1035 7,8 Katica 7/1039 Hebovija 7/1030 34,7 Hebovija 7/1048 Xhenje 7/1061 19,2 Bizaku 7/1012 60,0 Arrtunda 7/1072 Boshnjaku 7/1067 90,4 Reçi 7/1037 Shabanej 7/1066 Zaganjori 7/1041 7 6 9 8,2

ZONA KADASTRALE NR. I PASURISË

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE ATËSIA NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE ATËSIA

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E NR. MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E NR. MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

67 Bujar 300,0 67 Nikolin Zef Mgushi Zef 1273 SHKODËR 1273 378,0 Cafi 9/345 9/345 8591 8591 67 Bujar 328,5 67 Nike Prendush Nika Prendush 1274 SHKODËR 1274 300,0 Cafi 9/331 9/331 8591 8591 Fadil 260,0 130 Skender Sadik Ishmakaj Sadik 1275 SHKODËR 1275 300,0 130 Bushati 4/968 4/968 8591 8591 27 Seferin 53,4 27 1276 SHKODËR 1276 Gjon Kole Puka Kole 300,0 Salihi 4/966 4/966 8591 8591 18 Ndoc 300,0 18 1277 SHKODËR 1277 Luigj Dede Alushaj Dede Asllani 4/960 4/960 400,0 8591 8591 27 Seferin 60,0 27 1278 SHKODËR 1278 Tome Mark Leci Mark Mema 4/974 4/974 34,2 8591 8591 18 Ndoc 60,2 18 1279 SHKODËR 1279 Tome Mark Leci Mark Mema 4/972 4/972 200,0 8591 8591 38 Jakup 29,7 38 1280 SHKODËR 1280 Çesk Ndue Rrolba Ndue Lami 4/971 4/971 13,9 8591 8591 78 Ismet 56,5 78 1281 SHKODËR 1281 Vlash Gjergj Gjergji Gjergj Hoxha 4/970 4/970 16,8 8591 8591 67 Dylaver 67 1282 SHKODËR 1282 Paulin Ndoja Lika 4/976 4/976 320,0 7,1 8591 8591 Shkendi 242 1283 SHKODËR 1283 Simon Kin Kodheli Kin 380,0 242 Gjonaj 4/977 8591 4/977 168,9 8591 22 Hamdi 400,0 22 1284 SHKODËR 1284 Bajram Dan Peçi Dan 300,0 5/765 5/765 Dabati 8591 8591 Ramiz 73,1 275 1285 SHKODËR 1285 Bajram Dan Peçi Dan 200,0 275 Xhabija 8/1097 8/1097 8591 8591 Ramiz 35,2 275 1286 SHKODËR 1286 Haxhi Brahim Muslija Brahim 107,3 275 Xhabija 8/1096 8591 8/1096 8591 50 SHKODËR 1287 Agim g Aleksander Martin Haxhari Martin 154,4 , Çanga Ç 8/1084 g1287 8591 8/1084 335,0 , 50 8591 50 Agim 50 1288 SHKODËR 1288 Ludovik Hile Vuka Hile 296,0 8/1068 8/1068 46,0 Haxhija 8591 8591 Gazmend 259 1289 SHKODËR 1289 Pjeter Nik Dedukaj Nik 246,3 259 Murati 8/1070 8/1070 8591 82,0 8591 85 Besnik317,5 85 1290 SHKODËR 1290 Pjeter Nik Dedukaj Nik 300,0 Golemi 8/1072 8591 8/1072 8591 Hasan 73,5 221 1291 SHKODËR 1291 Xhevdet Ismail Merkaj Ismail 169,0 221 Huti 8/1074 8591 8/1074 8591 Shuajp 72,6 194 1292 SHKODËR 1292 Luigj Llesh Dedaj Llesh 54,2 194 Mjeda 8/1076 8/1076 8591 8591 Shuajp 67,8 194 1293 SHKODËR 1293 Skender Ismail Zaimaj Ismail 105,0 194 Dibra 8/1079 8591 8/1079 8591 163 Bukurije35,4 163 1294 SHKODËR 1294 Tom Zef Doda Zef 8/1094 8/1094 Krymi 8591 8591 350,0 208 Fernand 4,3 208 1295 SHKODËR 1295 Ragip Zymer Hoxhaj Zymer 8/1092 8/1092 8591 8591 Vegshari Rudine300,0 247 1296 SHKODËR 1296 Isa Idriz Hoxhaj Idriz 290,0 247 8/1086 8/1086 Gurori 8591 8591 69 Lulzim 106,6 69 1297 SHKODËR 1297 Zef Gjon Durgaj Gjon 24,7 Barbullushi 8/1082 8591 8/1082 8591 Simon 152,0 236 1298 SHKODËR 1298 Eljaz Zeke Kurtulaj Zeke 41,4 236 8/1089 8591 8/1089 8591 Kraja 12 Emina 300,0 12 1299 SHKODËR 1299 Gezim Ymer Qaraj Ymer 41,7 Banka 8/943 8/943 8591 8591 Ridvan 1300 SHKODËR 1300 Hajredin Sokol Dushkaj Sokol 300,08591 51,1 Banka 8/944 8/944 8591 98 Enver 98 1301 SHKODËR 1301 Fatmir Sokol Dushkaj Sokol 300,0 85,1 Pema 8/879 8/879 8591 8591 Agim 300,08591 1302 SHKODËR 1302 Isa Hajdar Selmanaj Hajdar 52,5 Pema 8/881 8/881 8591 240 Nadir 300,0 240 1303 SHKODËR 1303 Sabri Zenel Semanaj Zenel Pema 8/880 8/880 8591 8591 142,4 356 Ardjan 356 1304 1304 Agron IsaSHKODËR Selmanaj Isa Çela 3/681 8592 3/681 68,48592 25 Françesk 25 1305 SHKODËR 1305 Maliq Cuf Bajraktari Cuf 52,5 Parmeza 47 Ferid 47 1306 SHKODËR 1306 Blerim Adem Bajraktari Adem 34,8 Laca 3/691 8592 3/691 29,88592 47 Ferid 47 1307 SHKODËR 1307 Luigj Gjergj Kolnikaj Gjergj 300,0 Sinori Fatmir 10,1 120 1308 SHKODËR 1308 Adriatik Bejto Ujkaj Bejto 27,4 120 Alibali 3/678 3/678 8592 8592 Yzedin 677 1309 SHKODËR 1309 Ahmet Oso Hysaj Oso 243,0 677 Ivziku 3/677 8592 3/677 4,98592 Fikret 1019 1310 SHKODËR 1310 Lulzim Brahim Dulaj Brahim 36,0 1019 Durrsaku

8 7 65 9 8 3/740 Hoxha Hamdi 23,48592 8592 3/699 Haxhija Deli 16,58592 8592 Bajraktari Shaban 8592 3/698 45,48592 Talaj Jonuz Bercaj Rexhep 3/694 Çobani Tome 56,88592 8592 3/692 Likaj Zog 106,88592 8592 Rrustemaj Brahim 8592 3/718 23,58592 Rrustemaj Brahim 3/710 Rrustemaj Brahim 26,28592 8592 3/721 Ramekaj Harap 24,58592 8592 3/722 Haxhija Osman 17,58592 8592 3/723 Vekaj Ahmet 22,58592 8592 3/738 Hoxhaj Lan 43,08592 8592 3/732 Culaj 46,48592 8592 3/724 Lumaj Preke 7,48592 8592 3/735 Bajraktari Shaban 20,68592 8592 3/734 Dushaj Ahmet 71,58592 8592 3/736 Hoxhaj Man 39,08592 8592 Muja Myftar 8592 3/689 94,78592 Gjelaj Harap 3/671 Delishaj Bisho 153,78592 8592 3/711 Brojaj Sadri 38,28592 8592 3/746 Mlloja Haxhi 31,58592 8592 3/745 Salihaj Ramiz 24,58592 8592 3/707 Hasaj Sadik 178,58592 8592 3/702 Pacaj Lek 35,08592 8592 3/703 Pacaj Lek 35,08592 8592 3/701 Curri Bajram 65,78592 8592 3/695 8592 Kashari Hazis 165,8 , 8592 3/696 Rihnaj Jonuz 27,58592 8592 3/670 Ymeri Lan 51,08592 8592 3/709 Luli Ded 18,48592 8592 3/714 Hasaj Sadik 86,28592 8592 3/715 Culaj Riza 7,18592 8592 3/726 Hotaj Rexhep265,88592 8592 1/766 Ramaj Halil 30,08594 8594 Bracaj Bisho 8594 1/744 24,08594 Smajlaj Mem Guri Luc 8594 1/733 22,08594 Kashari Sale Ujkaj Hazis Rrjolli Ragip 8594 1/734 20,18594 Babqari Qazim 1/723 13,48594 Mehja Latif 8594 1/731 29,08594 Elezi Kadri 8594 Hasapapaj Ajet 8594 1/712 49,58594 Tafa Bajram 1/704 5,98594 Lopçi Teufik 8594 Bekteshi Fasli 8594 1/720 Bekteshi Ibrahim 77,08594 Loku Himo 1/767 28,48594 Lopçi Ali 8594 1/719 19,48594 Lopçi Ali 8594 1/703 7,88594 Kraja Riza 8594 Katica Kasem 8594 1/721 34,78594 Hebovija Selim Hebovija Haki 1/716 19,28594 Xhenje Qamil 8594 1/761 60,08594 Bizaku Xhel 8594 Arrtunda Isa Boshnjaku Daut 8594 1/746 90,48594 Reçi Vehit Shabanej Iber Zaganjori Shaban 8594 8 1/760 7 65 9 8,28594 8 Durraj Hasan Malaj Idriz 8594 1/776 9,08594 Lekaj Hajdar 16/38 Zekaj Fas 1/762 Kopliku Daut 33,88594 8594 1/710 Kopliku Daut 10,08594 8594 1/755 Kopliku Daut 25,98594 8594 1/713 Ulaj Zenel 27,28594 8594 Ulaj Zenel Çelehiçiç Islam 8594 1/709 51,98594 Cara Liman Shqau Nike 1/780 Gerçari Riza 270,68594 8594 1/757 Spahija Ahmet 37,58594 8594 1/754 Ymeri Rifat 27,68594 8594 Isaj Istref 8594 1/735 Vasa Marash 21,48594 Qekaçi Isa 1/742 Vasa Marash 16,38594 8594 1/758 Beshi Shaban 29,28594 8594 Duma Kapllan 8594 1/769 11,38594 Doniku Pjeter 1/739 Ramja Muhamet23,68594 8594 1/714 Martaneshi Islam 35,18594 8594 1/752 45,98594 Karmeshtna Sabri 8594 1/763 53,98594 Bajraktari Eljaz 8594 1/718 27,08594 Bajraktari Eljaz 8594 1/745 18,08594 Mani Nut 8594 1/730 Hepaj Hajdar 32,68594 8594 Shabaj Rrustem 1/775 j 57,7 , 8594 8594 1/702 Gjurkaj Bajram 39,48594 8594 Shabaj Rrustem 8594 1/722 Gjurkaj Bajram 35,48594 Gokaj Dilaver Piranej Vehid 1/743 14,68594 8594 Piranej Vehid 1/770 19,28594 8594 Hoxha Abedin 26,18594 1/779 8594 Papaj Halim 1/778 39,78594 8594 Bushaj Dul 1/777 12,18594 8594 Grishaj Gjoke 1/774 32,68594 8594 Çuka Xhemal206,68594 1/771 8594 Rrukaj Bisho 200,08594 1/748 8594 Çuliqi Xhemal330,08594 1/726 8594 Agovi Qazim 217,08594 1/738 8594 Bruçi Shaban 8594 1/749 226,08594 Smakaj Shpend

ZONA KADASTRALE NR. I PASURISË

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE ATËSIA

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E NR. MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E NR. MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E NR. MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NDËRTIMORE EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E NR. MBIEMRI PARCELËS

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E NR. MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

SIPËRFAQJA E PARCELËS NDËRTIMORE

NR. I PASURISË NR. MBIEMRI

NR. I PASURISËSIPËRFAQJA E NR. MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

SIPËRFAQJA E PARCELËS NDËRTIMORE ZONA KADASTRALE MBIEMRI ATËSIA EMËR NR. VETË QARKU DEKLARIMIT

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NR. NR.

NR. I PASURISË MBIEMRI NR.

ZONA KADASTRALE NR. I PASURISË ZONA KADASTRALE NR. I PASURISË

MBIEMRI ATËSIA

EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË DEKLARIMIT EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË DEKLARIMIT

NR. VETË DEKLARIMIT

EMËR ATËSIA

NR.

QARKU

NR. VETË EMËR DEKLARIMIT QARKU

NR.

290 ARESTIR DURRES GJANA SADIK 291 BAJRAM DURRES DACI RIZA 292 ARTAN DURRES LULASHI ZEF 825 293 QEMAL DURRES TIRANE 294 TIRANE 294 DENISA DURRES AQIF,JULIANA,SHA AQIF,JULIANA,SHA MALIQ,AQIF,MA MALIQ,AQIF,MA 108 1082 SINA TIRANE 295 TIRANE 1017 295 TRIFON 1017 DURRES BAN,ALKET,FARIE BAN,ALKET,FARIE LIQ,SHABAN,ALI LIQ,SHABAN,ALI TIRANE 296 TIRANE 1017 296 TRIFON 1017 DURRES TIRANE 297 TIRANE804 297 KUJTIM 804 DURRES 109 ARBEN,RAMI 724 ARBEN,RAMI RAMI,SELIM NELA RAMI,SELIM TIRANE 298 TIRANE 298 JONUZ DURRES 110 REFIK 1028 REFIK ARIF TOLA ARIF 1578 1578 299 TIRANE 299 SKENDER DURRES 111 NEZIR TIRANE 2581 NEZIR ISA KOSOVA ISA TIRANE 300 TIRANE 300 DHIMITER 2 4975 3 45 6DURRES 5 112 DEMIR DEMIR LUTFI GJANA LUTFI TIRANE 301 TIRANE 301 YLLI DURRES 113 HAJDIN 128 HAJDIN AVNI ALIAJ AVNI TIRANE 302 TIRANE 302 SKENDER DURRES 114 REMZI TIRANE 2826 REMZI MAHMUT KUÇI MAHMUT 422 303 TIRANE422 303 BELULDURRES 115 PERPARIM PERPARIM NURI KAMBERI NURI 2047 TIRANE 304 TIRANE 304 LULZIM DURRES 116 ALKET TIRANE ALKET BINO SINANAJ BINO 1478 305 TIRANE 305 DYLBERE DURRES 117 ZENEL,HASIM BEGA ZENEL,HASIM HASIM,DULE HASIM,DULE TIRANE 306 306 FERIDE 1 2 19 2 TIRANE 3 413 DURRES 118 SHKELQIM 2870 SHKELQIM ALI SHEHU ALI DURRES 307 TIRANE 307TIRANE BASHKIM 780 780 REBANI,DALAN,BA REBANI,DALAN,BA 308 TIRANE 308TIRANE HAJRI DURRES 119 2690 SABRI KACORRI SABRI RDHOSH RDHOSH 309 TIRANE 309TIRANE YLLI DURRES 310 1865 310TIRANE 1865 JANI DURRES 120 RAMIZ TIRANE 2157 RAMIZ TEKI BUSHAJ TEKI 311 311TIRANE DASHIDURRES 121 ERVIN TIRANE 2684 ERVIN DILAVER METAJ DILAVER 1180 1180 DURRES 312 312TIRANE FATMIR 122 DEME TIRANE 2876 DEME ABAZ BOZE ABAZ DURRES 313 TIRANE 313TIRANE FATMIR 123 LINDOR 1964 LINDOR HASENI RUÇI HASENI DURRES 314 TIRANE 314TIRANE PESHQESHE 124 8 ISMAIL MUÇAJ ISMAIL VIRON VIRON 315 TIRANE 315TIRANE ALBAN DURRES 125 LEK 543 LEKMEHMET CAUSHI MEHMET 316 TIRANE 316TIRANE ELES 203 203 126 RYZVAN 762 RYZVAN FAIK BEU FAIK DURRES 317 TIRANE 317TIRANE NERMIN 127 IBRAHIM 1148 IBRAHIM FERIT ALLUSHI FERIT DURRES 318 TIRANE 318TIRANE ERMIRA 128 ROBERT 1510 ROBERT FEHTA MBURIMI FEHTA 319 TIRANE 319TIRANE REZARTA DURRES 129 MARIGLEN 930/931 MARIGLEN HAJRI KANUSHI HAJRI 320 TIRANE 320TIRANE PASHKO 130 ILIR 1458 ILIRSERVET BACKA SERVET 321 1253 TIRANE 321TIRANE 1253 AGIM DURRES 322 1253/1 TIRANE 322TIRANE 1253/1 JANAQI THIMJO DURRES 131 DHIMITER DHIMITER MIHALLAQ MIHALLAQ TIRANE 323 1253/2 TIRANE 323 1253/2 GRIGOR DURRES 132 YMER YMER ISLAM HASANI ISLAM 324 TIRANE 324TIRANE SABA DURRES 1501 133 DILAVER DILAVER RAM MANJANI RAM 1225 1225 325 TIRANE 325TIRANE HYSNIDURRES 134 NESHET NESHET SALI SHENA SALI 326 TIRANE 326TIRANE SABA DURRES 135 LULËZIM LULËZIM KAMBER BLAKA KAMBER 327 1769 TIRANE 327TIRANE 1769 DAMODURRES 136 PETRIT 2531 PETRIT QANI LAZE QANI 328 TIRANE 328TIRANE SHPRESA 2497 2497 DURRES 137 SELIM TIRANE 1679 SELIM RIFAT BARDHI RIFAT 329 335 329TIRANE335 MITRODURRES 138 ILIA 754 ILIATRUSHI THOMAI TRUSHI 330 1775 TIRANE 330TIRANE 1775 SAMI DURRES 139 VELO TIRANE 568 VELO RAKIP RIBAJ RAKIP 331 966 331TIRANE966 CLIRIM DURRES 140 ASLLAN 528 ASLLAN NEZIR ÇELOLLARI NEZIR DURRES QARKU TIRANE QARKU TIRANE Nr. Parcela Ç DURRES 141 VALTER 1457 VALTER MYFTAR MUÇA MYFTAR DURRES 332 428 DURRES 332 428 KUJTIM 142 BARDHYL NEFAIL PASHOLLI NEFAIL DURRES 333 DURRES BARDHYL 333 ALTIN DURRES 429 429 428 143 ELIDA DURRES ELIDA FADIL MENI FADIL DURRES 334 334 9889 9889 GEZIMDURRES U2127S DURRES 335 335 2127 FIQIRI DURRES 144 ZAIM DURRES ZAIM NUREDIN QAJALLIU NUREDIN DURRES 336 2711 336 2711 ULSI DURRES 145 GENC DURRES GENC VATH LACI VATH DURRES DURRES 337 DURRES 337 GANI 379 379 759 146 LIRIJE LIRIJE VELI BEJA VELI DURRES 338 DURRES NDRIÇIM 338 ILIR DURRES 280 280 147 NDRIÇIM KADRI HOXHA KADRI DURRES DURRES 339 DURRES 339 YLL 37 37 148 LALO LALO IZET ALIKAJ IZET DURRES DURRES 340 DURRES 340 LULZIM 891 891 149 VIKTOR VIKTOR ALIKO JARAZI ALIKO DURRES DURRES48 341 DURRES 341 BAHRI 48 150 SPIRODURRES SPIRO GANI BASHAJ GANI DURRES 342 342 MHILL DURRES 238 238 151 ZAGOLL GJYSHO MUÇI GJYSHO DURRES 343 DURRES ZAGOLL 343 KUJTIM 404 404 DURRES 152 GANI DURRES GANI IBRAHIM XHURXHI IBRAHIM DURRES65 344 344 LIMAN 65 961 153 LALO DURRES LALO IZET ALIKAJ IZET DURRES 345 345 GENC DURRES 890 890 DURRES 154 VIKTOR ALIKO JARAZI ALIKO DURRES 346 DURRES VIKTOR 346 MUHAMET 1174 1174 DURRES 347 347 NJAZI DURRES 155 SPIRODURRES SPIRO GANI BASHAJ GANI 2491 2491 DURRES 348 DURRES ZAGOLL 348 ALKETDURRES 156 ZAGOLL GJYSHO MUÇI GJYSHO DURRES DURRES 349 DURRES 349 PANDIL 157 GANI GANI IBRAHIM XHURXHI IBRAHIM DURRES 350 350 ILIR DURRES 158 XHEJEDURRES XHEJE XHEMAL BAMI XHEMAL DURRES 351 DURRES SOKOL 351 BESIMDURRES 159 SOKOL REFAT LAZE REFAT 7442 7442 DURRES DURRES 352 DURRES 352 XHEMAL 160 EDMOND 185 EDMOND LEBIB RABDISHTA LEBIB DURRES DURRES 353 DURRES 353 NGADHNJIM 161 EDMOND EDMOND FAIK CAUSHI FAIK DURRES DURRES 354 DURRES 354 ARBEN 1955 1955 162 PASHKO MARASH MALI MARASH DURRES DURRES 355 DURRES PASHKO 355 PETRIT 163 DHURATA NEXHIP BUDINI NEXHIP DURRES 356 1680 DURRES DHURATA 356 EMIN DURRES 1680 164 YLLI DURRES YLLILAVDOSH DULAJ LAVDOSH DURRES 357 3981 357 3981 MUSA DURRES 638 DURRES 165 DHURATA NEXHIP BUDINI NEXHIP DURRES 358 8860 DURRES DHURATA 358 8860 KASTRIOT DURRES DURRES 359 359 LEONARD 166 YLLI DURRES YLLILAVDOSH DULAJ LAVDOSH DURRES 8512 8512 DURRES 360 360 XHAVIT 167 FASLLIDURRES FASLLI FETA RIZAJ FETA 229 DURRES DURRES 361 DURRES 361 SHERIFE 168 VERONIKA VERONIKA SPIRO NINE SPIRO DURRES DURRES 362 DURRES 362 BILBIL 169 SHAQIR SHAQIR NEXHIP LELAJ NEXHIP DURRES 363 363 BILBILDURRES 170 FATOSDURRES FATOS HALIL BEDAJ HALIL 8516 8516 DURRES 364 DURRES 364 MERODURRES 171 TAJAR TAJAR NEXHIP DEMAJ NEXHIPDURRES DURRES 365 DURRES 365 RAMAZAN 343 172 FATOSDURRES FATOS SABRI PASHAJ SABRI DURRES 366 366 NUREDIN 173 EDMOND CANAJ DURRES DURRES 367 8516 DURRES EDMOND 367 8516 LEONORA 174 BASHKIM ESTREF CANAJ ESTREF DURRES 368 DURRES BASHKIM 368 2879 VIKTOR 2879 175 HAXHIDURRES HAXHI NAZMI DIKOLLI NAZMI DURRES DURRES 369 452 369 452 BEJAZE 645 176 SOKRAT SOKRAT TODI RRUDHA TODI DURRES 370 5857 DURRES DURRES 370 5857 PETRAQ

NR. I PASURISË MBIEMRI

ALMADHI AHMET DURRES 249 DURIME BILALI HYSEN DURRES 250 SELAM ADILAJ KAMBER DURRES 251 VALENTINA STEFA MEHMET DURRES 252 ILIRIAN 294 LILA IZET 253 FATOS KATESHI HAMIT 336 DURRES 254 AGIM SHEFQET 255 PERIKLI 90 XHABAFTI DURRES MUHARREM 256 SEIT 337 ÇOLLAKU SHYKRI 257 SIMION 119 DURRES ALLARAJ MUHAMET 258 ISMAILDURRES 291 SINA RAMAZAN 259 RESMIDURRES 2587 DUMI IBRAHIM 260 ZYBI DURRES 261 FAIK DURRES BALLIU SELMAN 528 262 SHEZAI DURRES HOXHA EMIN O 263 ARDIAN DURRES DUMI REXHEP 264 VJOLLCA DURRES BALLIU SELMAN 265 ET'HEM 587 POSHNJARI XHELALDURRES 266 RRUSTEM DURRES LEKA SAMI 267 VALJER ÇELA SHAQIR 489 268 GJERGJ DURRES HOXHA SADIK 269 MINA ALLARAJ SHUKRI 270 MIRJANA DURRES BEQARI FADIL 271 YLLI DURRES ULIU SULEJMAN 272 IMER DURRES 94 273 LUAN DURRES ALMADHI BESIM 274 TATJANA DURRES HAXHIA HEKURAN 275 ABDYL DURRES BEQIRI BEZAT 276 ERVINDURRES HOXHA FADIL 277 KUJTIM DURRES SETA ALI 278 KUJTIM DURRES 322 CAKRRI BEQIR 279 KASEM DURRES BEQIRI HAZER 280 EUGEN DURRES GJOSHI GEZIM 281 ERVINDURRES MUÇOLLARI NEFAIL 282 GANI DURRES ISUFI IBRAHIM 283 BASHKIM DURRES 1451 284 NEXHAT ÇOLLAKU YMER DURRES 285 ARESTIR DURRES ISUFI RAMAZAN 286 BAJRAM DURRES TAHIRAJ SELIM 287 GANI DURRES ZIRA ILJAS 288 BASHKIM DURRES HASALLA QAZIM 1451 289 NEXHAT DACI RIZA DURRES

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E NR. MBIEMRI PARCELËS NDËRTIMORE EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E NR. MBIEMRI PARCELËS NDËRTIMORE EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA NR. E MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

NR. I PASURISË NR. SIPËRFAQJA E MBIEMRI PARCELËS ATËSIA NDËRTIMORE NR. VETË EMËR QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NR. I PASURISË NR. MBIEMRI

MBIEMRI ATËSIA NR. VETË EMËR QARKU DEKLARIMIT

MBIEMRI ATËSIA

NR. VETË EMËR QARKU DEKLARIMIT

NR. VETË DEKLARIMIT

NR.

QARKU

DILE BESIM 274 TIRANE HALIL HEKURAN 275 TIRANE HAZER BEZAT 276 TIRANE HYSEN FADIL 277 TIRANE IDRIZ ALI 278 TIRANE 322 ISMAIL BEQIR 279 TIRANE LUIZA HAZER 280 TIRANE MERKUR GEZIM 281 TIRANE OSMAN NEFAIL 282 TIRANE QEMAL IBRAHIM 283 TIRANE 1451 284 TIRANE SADIK YMER 285 TIRANE XHEVAHIR RAMAZAN 286 TIRANE ZAIM SELIM 287 TIRANE ZINIILJAS 288 TIRANE QAMIL QAZIM 1451 289 TIRANE DRITAN RIZA 290 TIRANE HAXHI SADIK 291 TIRANE ISUF RIZA 292 TIRANE PJETER ZEF 293 TIRANE825

215 ASQERI IBRAHIM LAKASI DURRES 216 ILIA DURRES PREK PRROÇKA 832 217 AGUSH DURRES KURTALI HAJDARDHI 218 MILENA DURRES ISMLAM KOÇIA 219 BESNIK MHILL NDOCI DURRES 220 IGLI DURRES AHMET PUCI 699 221 HASAN DURRES ABDULLA HOXHA 222 ALTIN DURRES ELMAZ TAKACI 223 AGIM DURRES TOM ÇARDAKU 224 BESNIK 699 DURRES AHMET PUCI 225 ASQERI DURRES MUSA RRUSHI 832 226 ILIA MUSA DELIU DURRES 227 AGUSH KAPLLAN ELEZI DURRES 228 ALTIN DURRES QEMAL CANO 229 SPIRO 6DURRES 5 HAXHI TOPOLLAJ 230 SOFOKLI 297 BAJRAKTARI QEMAL 231 EDUARD DURRES BARA EMIN 232 SUZANA DURRES SIDA HAJDAR 233 IZET DURRES SHEHU UK 234 IZET DURRES 30 235 IZET DURRES HYSA LUTFI 236 IZET DURRES DOKU HAMDI 237 ZYHDI DURRES DOKU HAMDI 238 ZYHDIDURRES GJECAJ ADEM,MEHMET 239 ZYHDIDURRES KACANI ARIF 269 240 HEKURAN DURRES TAKACI RIZA,ELMAZ 241 TOMORR 2 413 DURRES MASHA ISLAM 242 JORGAQ DURRES DERVISHI BEQIR DURRES 243 ASTRIT BANO ADIL 244 KADRIDURRES BAJRAKTARI LATIF DURRES 245 SKENDER PJETRI NUSH DURRES 246 ARBEN BRAHJA ZYBER 247 LONI DURRES 429 248 KADRIDURRES

7 269 415 3 8 72 65 9 413 8 Bahri Idriz 882 Memçaj Idriz Amir SHKODËR 882 236,0 HUSHI 4/347 8514 4/347 240,0 8514 933 SHKODËR 933 Mit'hat Fadil Isufi Fadil Sadik SHKODËR 1040 290,0 1040 HIDRI 25/206 8512 25/206 342,0 8512 934 SHKODËR 934 Rexhep Fadil 807 Isufi Fadil LulzimSHKODËR 807 500,0 HIDRI 25/228 8512 25/228 282,0 8512 935 SHKODËR 935 Mit'hat Musa 637 Alija Musa Zenel SHKODËR 637 300,0 MICO 7/110 8513 7/110 171,0 8513 936 SHKODËR 936 Islam Hyzel 54 Balloshiti Hyzel Agim SHKODËR 54 227,0 KALIQI 28/127 8512 28/127 412,0 8512 937 SHKODËR 937 Agron Fadil 184 Tuzi Fadil Abdullah 184 300,0 16/380 8511 16/380 500,0 8511 938 SHKODËR 938 SHKODËR SALLMANI Ymer Isuf 782 Hasanoviq Isuf Luan SHKODËR 782 300,0 16/224 8512 16/224 82 8512 939 SHKODËR 939 MASHA Gentian Gani Leku Gani Flamur 411,0 NDERJAKU 4/330 8512 4/330 260,08512 940 SHKODËR 940 SHKODËR 414 414 Fitim Fahri Samini Fahri AranitSHKODËR 557,0 27/258 8512 27/258 4558512 941 SHKODËR 941 HASA Muhamet Selim 157 Dauti Selim AdnanSHKODËR 157 400,0 BUSHI 25/253 8512 25/253 279,0 8512 942 SHKODËR 942 Eqrem Enver Muharremi Enver SabahSHKODËR 1002 488,0 1002 LASKA 8/61 85128/61 86 8512 943 SHKODËR 943 Lene Luc 751 Qeta Luc Ferid SHKODËR 751 300,0 KASA 2/866 8513 2/866 318 8513 944 SHKODËR 944 Gjelend Gjin 801 Qeta Gjin Kadri SHKODËR 801 390,0 CELA 8513 66 8513 945 SHKODËR 945 5/117 5/117 Vat Gjon 524 Gjoni Gjon EndritSHKODËR 524 946 SHKODËR 946 448,0 LAMA 1/1399 8513 1/1399 2778513 Shpetim Cuf 495 Hasani Cuf Pal SHKODËR 495 947 SHKODËR 947

7 26 9 415 3 8 72 65 9 43 8 7 69 4 5 Memçaj Amir 18/243 Zyhdi 18/243 Grizhja Zyhdi Arsen 470,4 256 Arsen 3/740 Hamdi 470,4 240,0 256 1128 SHKODËR 8597 1128 8597 Grizhja Isufi Sadik 16/155 UcSHKODËR 263 16/155 Smajlaj Uc Shkelqim 143,0 263 Shkelqim 3/699 Deli143,0 342,0 1129 8597 1129 8597 Smajlaj Isufi Lulzim 16/159 Ramadan 141 16/159 Myftari Ramadan Istref 365,0 141 Istref Shaban 365,0 282,0 1130 SHKODËR 8597 1130 8597 Myftari 3/698 Alija Zenel 16/193 AliSHKODËR 66 16/193 Kraja Ali Xhelal 181,0 66 Xhelal Jonuz 181,0 171,0 1131 8597 1131 8597 Kraja Balloshiti Agim 16/188 Zeqir 452 16/188 Burgaj Zeqir Rasim 79,0 452 Rasim Rexhep 79,0 412,0 1132 SHKODËR 8597 1132 8597 Burgaj Tuzi Abdullah 16/191 Mujo 16/191 Dulaj Mujo Rrok 197,0 324 Rrok 3/694 Tome 197,0 500,0 324 1133 SHKODËR 8597 1133 8597 Dulaj Hasanoviq Luan 16/187 Nuh 16/187 Bilali Nuh Ragip 79,9 323 Ragip 3/692 Zog 79,9 82 323 1134 SHKODËR 8597 1134 8597 Bilali Leku Flamur 16/186 Dyl 464 16/186 Marvukaj Dyl Hysen 20,3 464 Hysen Brahim 20,3 260,0 1135 SHKODËR 8597 1135 8597 Marvukaj 3/718 Samini Aranit 16/157 Dyl 273 16/157 Marvukaj Dyl Sokol 232,0 273 Sokol Brahim 232,0 455 1136 SHKODËR 8597 1136 8597 Marvukaj Dauti Adnan 16/172 Faik 16/172 Uqinaku Faik Sokol 468,0 273 Sokol 3/710 Brahim 468,0 279,0 273 1137 SHKODËR 8597 1137 8597 Uqinaku Muharremi Sabah 16/180 Fetah 163 16/180 Hallunaj Fetah Asllan 129,0 163 Asllan 3/721 Harap 129,0 86 1138 SHKODËR 8597 1138 8597 Hallunaj Qeta Ferid 16/184 Hysen 162 16/184 Dervishi Hysen Ismet 124,0 162 Ismet 3/722 Osman 124,0 318 1139 SHKODËR 8597 1139 8597 Dervishi Qeta Kadri 16/183 Xhemal 111 16/183 Tahiri Xhemal Sherif 220,0 111 Sherif 3/723 Ahmet 220,0 66 1140 SHKODËR 8597 1140 8597 Tahiri Gjoni Endrit 16/181 Bahri 112 16/181 Piri Bahri Mehmet87,0 112 Mehmet 3/738 Lan 87,0 1141 SHKODËR 8597 1141 8597 Piri 277 Hasani Pal 16/178 Nike 16/178 Paplekaj Nike Riza 380,08597 Paplekaj Riza 3/732380,0 1142 SHKODËR8597 1142 Beqir Isa 320 Qekoçi Isa Kadri SHKODËR 320 Kadri 16/161 Sali 376 16/161 Aliu Sali Prele 363,0 376 Prele 3/724 Preke 363,0 948 SHKODËR 948 1143 SHKODËR 8597 1143 8597 Aliu 1/1404 8513 1/1404 153 8513 Qekoçi 153 XHERAJ 381,0 Sabri Ramadan 543 Kermishta Ramadan Eqerem 543 Eqerem 16/163 Fadil 140 16/163 Cani Fadil Istref 450,0 140 Istref 3/735 Shaban 450,0 949 SHKODËR 949 SHKODËR 1144 SHKODËR 8597 1144 8597 Cani VESELI 2/967 8513 2/967 92,0 8513 Kermishta 92,0 Flamur Daut Ramadani Daut Ilir Ilir 16/167 Nazmi 244 16/167 Sokoli Nazmi Hasan 292,8 244 Hasan 3/734 Ahmet 292,8 950 SHKODËR 950 SHKODËR 1145 SHKODËR 8597 1145 8597 Sokoli ISMAILI 8511 35,08511 Ramadani 35,0 270,0 28/200 28/200 851 851 Lulash Dede Pisha Dede Ardit SHKODËR Pisha Ardit 16/169 Nazmi 234 16/169 Sokoli Nazmi Rifat 284,0 234 Rifat 3/736 Man 284,0 951 SHKODËR 951 1146 SHKODËR 8597 1146 8597 Sokoli PERATI 500,0 Durim Ramadan 525 Dauti Ramadan EnverSHKODËR 525 Dauti Enver 16/171 Qemal 282 16/171 Mustafa Qemal Asllan 268,0 282 Asllan Myftar 268,0 952 SHKODËR 952 1147 SHKODËR 8597 1147 8597 Mustafa PERATI 3/689 Frrok Preng 441 Gega Preng Ferid SHKODËR 441 Gega Ferid 16/175 Ramiz 281 16/175 Bashli Ramiz Islam 181,0 281 Islam Harap 181,0 953 SHKODËR 953 1148 SHKODËR 8597 1148 8597 Bashli PERATI 303,0 15/13 3369 15/13 75,03369 75,0 Gjon Preng 241 Gega Preng Hajrullah 241 Gega Hajrullah 16/176 AliSHKODËR 102 16/176 Kliti Ali Deli 255,0 102 Deli 3/671 Bisho 255,0 954 SHKODËR 954 SHKODËR 1149 8597 1149 8597 Kliti RROSHI 305,0 Djana Shefik 457 Shami Shefik Xhevat 457 Shami Xhevat 16/177 Qamil 408 16/177 Sokoli Qamil Arif 120,0 408 Arif 3/711 Sadri 120,0 955 SHKODËR 955 SHKODËR 1150 SHKODËR 8597 1150 8597 Sokoli CALLIKU 500,0 Shan Dede 429 Pisha Dede Nexhmedin 429 Pisha Nexhmedin Shyqyri 408/1 Baja Shyqyri Ersen 408/1 Baja Ersen 3/746 Haxhi 956 SHKODËR 956 SHKODËR 1151 SHKODËR 1151 KAMERAJ 353,0 16/165 8597 16/165 342,08597 342,0 Dede 875 Pisha Dede ZamirSHKODËR 875 Zamir Rexhep0 Dorcaj Rexhep0 Ferit 410 Dorcaj Ferit 3/745 Ramiz Sokol 957 SHKODËR 957 1152 SHKODËR 1152 STOJKU 1664 180,0 1664 Pisha 180,0 410 2/275/1 2/275/1 268,0 Reshit Faik 1214 Matlija Faik Emin SHKODËR 1214 Emin 83 Ramadan Qose Ramadan Adem 224,0 117 Adem 3/707 Sadik 224,0 958 SHKODËR 958 1153 SHKODËR 8591 83 1153 8591 Qose STAFUKA 1664 380,0 1664 Matlija 380,0 117 3/40/1 3/40/1 500,0 Naxhije Rexhep Kodraj Rexhep 489 1095 DorianSHKODËR 1095 Dorian Sabri Troshani Sabri Marke 164,08591 Troshani Marke 3/702 Lek164,0 8591489 959 SHKODËR 959 1154 SHKODËR 1154 MERLIKA 8621 237,0 8621 Kodraj 237,0 4/471 4/471 210 210 Smajl Dul Hykaj Dul Hykaj 367 GenciSHKODËR 1096 Genci Sabri Troshani Sabri Marke 18,58591 Troshani Marke 3/703 Lek 18,5 960 SHKODËR 960 1155 SHKODËR8591367 1155 BURGU 117,0 1096 2/123/1 1664 2/123/1 42,01664 42,0 ManMuharrem Troshani Muharrem Troshani 913 161,0 877 Bice SHKODËR 877 Bice Shaban 68 Vlladana Shaban Kadri 161,0 68 Kadri 3/701 Bajram 8591913 8591 Vlladana 961 SHKODËR 961 1156 SHKODËR 1156 DEMIRI 300,0 Fiqiri 479 Gezim Gezim Tofik Hoti Tofik 3/695 45 962 SHKODËR 962 1157 SHKODËR 1157 qU Sulejman j U Fistraku Sulejman j SHKODËR 189 Agim g 10,8 , 45 Agim g Hazis 10,8 , 58/361 8518 58/361 428,0 ,479 8518 Fistraku 428,0 , 8591189 8591 Hoti U PUPULEKU 500 0 500,0 Fiqiri Sulejman 55 Fistraku Sulejman Agim SHKODËR 55 Fistraku Agim 190 Zeqir Burgaj Zeqir Shpetim45,08591 Burgaj Shpetim 3/696 Jonuz 45,0 963 SHKODËR 963 1158 SHKODËR8591190 1158 Myzafer Sulejman 567 Fistraku Sulejman BilhajrSHKODËR 567 Bilhajr 225 Sadik 93 Mujaxhi Sadik Rifat 15,5 93 Rifat 3/670 Lan 15,5 964 SHKODËR 964 1159 SHKODËR 8591225 1159 8591 Mujaxhi ALIKAJ 5/742 8513 5/742 185,0 8513 Fistraku 185,0 213,0 Naim Selim 736 Lohja Selim Raimonda 736 Lohja Raimonda 247 Hajdar Qerimaj Hajdar Kol 230,08591 Qerimaj Kol 3/709 Ded 230,0 965 SHKODËR 965 SHKODËR 1160 SHKODËR8591247 1160 300,0 Xhabir Sait 961 Bizi Sait RasimSHKODËR 961 Bizi Rasim 952 Halim 207 Sokoli Halim Ymer 84,0 207 Ymer 3/714 Sadik 84,0 966 SHKODËR 966 1161 SHKODËR 8591952 1161 8591 Sokoli 300,0 Shyqyri Rexhep 961 Bici Rexhep RasimSHKODËR 961 Rasim 283 Halim Sokoli Halim Lulzim 44,48591 Sokoli Lulzim 3/715 Riza44,4 967 SHKODËR 967 1162 SHKODËR 8591283 1162 ALIKAJ 5/56 85135/56 484,0 8513 Bici 484,0 332,0 Qerim Sait 123 Bizi Sait Gani SHKODËR 123 Bizi Gani 70 Alush 270 Haxhija Alush Kujtim 143,4 270 Kujtim 3/726 Rexhep 143,4 968 SHKODËR 968 1163 SHKODËR 8591 70 1163 8591 Haxhija 328,0 Xhabir Sait 32 Bizi Sait Isuf SHKODËR 32 Isuf 955 AliSHKODËR 125 Isufi Ali Shaqir 39,0 125 Shaqir 1/766 Halil39,0 969 SHKODËR 969 1164 8591955 1164 8591 Isufi LILA 2/460 8513 2/460 411,0 8513 Bizi 411,0 367,0 Sabah Sait 370 Bizi Sait Gavrosh 370 Gavrosh 972 Hasan 320 Gruda Hasan Kadri 24,8 320 Kadri Bisho 24,8 970 SHKODËR 970 SHKODËR 1165 SHKODËR 8591972 1165 8591 Gruda TOCKA 12/107 8513 12/107 396,0 8513 Bizi 396,0 1/744 171 Nimetulla 171 Nimetulla Muhamet 375 Bekteshi Muhamet DritanSHKODËR 375 Dritan 171 Fehmi 129 Selhanaj Fehmi Ramadan 115,2 129 Ramadan Mem 115,2 ASQERI ILMI HEBIPARI ILMI SHKODËR 776 SHKODËR 776 SHKODËR 971 SHKODËR 971 1166 SHKODËR 8591171 1166 8591 Selhanaj LAKASI 1/186 83201/186 243,6 8320 HEBIPARI 243,6 DURRES 583 DURRES 583 NAZMI QOSHI NAZMI 8/278 8513 8/278 364,0 8513 Bekteshi 364,0 9542 EUGEN 9542 HIDRI EUGEN 403 DURRES 3476 403 XHELAL 3476 XHELAL FADIL FADIL HIDRI 4/193 4/193 454,0 454,0 8515 8515 QOSHI 207 Isa 207 Isa Shaban 223 Zaganjori Shaban Mimoza 223 Zaganjori Mimoza 207 Hamdi 365 Sharki Hamdi Gjergj 94,5 365 Gjergj Luc 94,5 ILIA LIGOR LIGOR VAKO SHKODËR HALIMI 777 SHKODËR 777 SHKODËR 972 SHKODËR 972 SHKODËR 1167 SHKODËR 8591207 1167 8591 Sharki FATMIR FATMIR NAZMI NAZMI 404 DURRES 2266 404 HALIM 2266 HALIM NUSTREK NUSTREK HALIMI 2/182 2/182 497,0 497,0 PRROÇKA 13/166 8320 13/166 285,2 8320 VAKO 285,2 8515 8515 8/395 8/395 84,5 84,5 8330 8330 DURRES 584 DURRES 9186 584 9186 QOSHI QOSHI 8/277 8513 8/277 500,08513 500,0 1/733 876 DorianSHKODËR 876 Fejzi 233 Lahi Fejzi Liri 233 Lahi Liri876 Arshin Ago Arshin Behije 145,08591 Ago Behije Sale 145,0 AGUSH SULEJMAN SADIKAJ SULEJMAN SHKODËR ELMADHI 778 SHKODËR 778 973 SHKODËR 973 SHKODËR 1168 SHKODËR8591876 1168 405 DURRES 679 405 679 SEFER SEFER ELMADHI 3/199 3/199 500,0 500,0 NAZMI NAZMI IDRIZ IDRIZ EJUP499,1 EJUP 8515 8515 Dorian HAJDARDHI 1/194 83201/194 8320 SADIKAJ 499,1 409 409 877 Ilirjan SHKODËR 877 Ilirjan Fejzi 225 Lahi Fejzi Roland 225 Roland 877 Bajram Hebovija Bajram 76,8 MILENA SKENDER SELIMI SKENDER SHKODËR 779 SHKODËR 779 974 SHKODËR 974 SHKODËR 1169 SHKODËR 8591877 1169 Merita 76,88591 Hebovija Merita Hazis DURRES 585 DURRES 585 RAMIZ VELIU RAMIZ 9/338 8513 9/338 432,0 8513 Lahi 432,0 406 DURRES 3116 406 KUJTIM 3116 KUJTIM RAKIP RAKIP HASA 3/201 3/201 230,0 230,0 5800 BAFTJAR 5800 HASA BAFTJAR 8515 8515 VELIU KOÇIA 11/557 8310 11/557 317,7 8310 SELIMI 317,7 720 Smajl 720 Smajl Ali 232 Kallaçej Ali Vitore 232 Kallaçej Vitore 720 Gjin 720 Pali Gjin 38,0 Pali 38,0 675 Milihate 675 Milihate Ragip BESNIK ISMAIL ISMAIL BARA BARA SHKODËR 780 SHKODËR 780 SHKODËR 975 SHKODËR 975 8591 8591 SHKODËR 1170 SHKODËR 1170 DURRES 586 DURRES 586 5/564 8513 5/564 407 DURRES 635 407 SABRI 635 NEVRUZ NEVRUZ JAUPAJ 1/339 1/339 469,08515 HASANAJ 469,0 2672 RIZA 2672 JAUPAJ RIZA DIN HASANAJ DIN 39,08513 39,0 8515 NDOCI 13/379 8320 13/379 215,6 8320 SABRI 215,6 1/734 108 Ilir 108 Ilir Shaban 262 m2 Ramadani Shaban Astrit 262 m2 Ramadani Astrit 108 Xhemal Kalaja Xhemal 4,9 524 Mul 524 MulQazim4,9 IGLI BUJAR BUJAR KATROSHI KATROSHI SHKODËR 781 SHKODËR 781 SHKODËR 976 SHKODËR 976 8591108 8591 Kalaja SHKODËR 1171 SHKODËR 1171 460,0 460,0 408 DURRES 408 AHMET AHMET SHEHI 2/473 8515 2/473 8515 Shuma 4692 MENSUR 4692 MENSUR Qarku shkoder DURRES QARKU Nr. DURRES ParcelaSHEHI 237 Nr. Parcela 237 Shuma Totale 81588.00 Totale 81588.00 PUCI 7/139 39927/139 433,1 3992QARKU 433,1 8/397 8/397 8330 85,2 8330 85,2 108 Ilir 108 Ilir Shaban 130 Ramadani Shaban Ilir 130 Ramadani Ilir 108 Zef 108 Mrishaj Zef 8,7 Mrishaj 1/723 8,7 86 Ilir 86 Ilir Latif HASAN SADIK BRAHJA SADIK BRAHJA SHKODËR 782 SHKODËR 782 SHKODËR 977 SHKODËR 977 8591 8591 SHKODËR 1172 SHKODËR 1172 409 DURRES 6291 409 GEZIM 6291 GEZIM HARUN HARUN BICAKU BICAKU 2/622 2/622 463,0 463,0 8515 8515 HOXHA 13/327 8320 13/327 300,0 8320 300,0 Halil Spahija Halil Spahija SHKODËR 587 SHKODËR 587 Enver Enver 635 635 2/911 8592 2/911 35,1 8592 Dauti 35,1 1138 249 Shpresa 249 Shpresa Zija 399 Dauti Zija Agim SHKODËR 399 Agim 249 Xhemal Lami Xhemal 1/731 77,0 Agron 77,0 1138 Agron Kadri ALTIN ALEKSANDER FURXHI ALEKSANDER 783 SHKODËR 783 SHKODËR 978 SHKODËR 978 8591249 8591 Lami 1173 SHKODËR 1173 410 DURRES 504 410 504 4/885 4/885 329,0 329,0 VLADIMIR VLADIMIR QAMIL QAMIL KANXHA 8515 8515 Spahija TAKACI 7/428/1 8320 7/428/1 272,2 8320 FURXHI 272,2 Ragip Spahija Ragip SHKODËR 588 SHKODËR 588 Lirije SHKODËR KANXHA Lirije 14 Halil 14 Halil Salo 356 Behri Salo Asllan 356 Behri Asllan 14 Zejnun 14 Baca Zejnun 5,4 Baca 5,4 349 Petrit 349 Petrit Ajet SHKODËR 784 SHKODËR 784 SHKODËR 979 SHKODËR 979 8591 8591 AGIM SADIK BRAHJA SADIK BRAHJA SHKODËR 1174 SHKODËR 1174 411 DURRES 3581 411 3581 4/863 4/863 495,0 495,0 EDMOND EDMOND GEZIM GEZIM RUSHITI RUSHITI 8515 8515 ÇARDAKU 13/122 8320 13/122 402,0 8320 402,0 Bedrodin 190 Bedrodin Hamza Llukacej Hamza Llukacej 589 190 589 2/906 2/906 3,7 3,7 1/712 SHKODËR SHKODËR8330 8592 Behri 8592 Behri 3 Halil SHKODËR 3 Halil Salo 162 Salo Edmond 162 Edmond Jaho 3 SHKODËR Jaho 3Astrit 16,7 16,7 984 Astrit Bajram SHKODËR 785 SHKODËR 785 980 SHKODËR 980 8591 Angoni 8591 Angoni BESNIK ISMAIL ISMAIL BARA 8/398 4,6 8330 RUSHITI 4,6 SHKODËR 1175 1175 4/865 4/865 313,08515 313,0 412 DURRES 3582 412 3582 ALBAN ALBAN GEZIM GEZIM RUSHITI 8515 Bedrodin Bedrodin Hamza Llukacej Hamza Llukacej 590 190 8/398 590 190 2/907 2/907 23,0 23,0 984 PUCI 7/141 39927/141 433,3 3992 BARA 433,3 422 Taxhedin 422 Taxhedin Asim 153 Lohja Asim Reshit 153 Lohja Reshit 422 Nuh 422 Troshani Nuh 79,8 Troshani 1/704 79,8 1011 Enver 1011 Enver Teufik SHKODËR 786 SHKODËR 786 SHKODËR 981 SHKODËR 981 8591 8591 ASQERI ILMI HEBIPARI ILMI HEBIPARI SHKODËR 1176 SHKODËR 1176 4/182 4/182 500,0 500,0 413 DURRES 3583 413 3583 AVDYL AVDYL RUSHITI RUSHITI 8515 8515 GEZIM GEZIM Vahid Vahid Shyqyri Tymi Shyqyri Tymi 591 591 1072 2/908 2/908 12,9 12,9 RRUSHI 630/386 2372 630/386 381,4 2372 381,4 1072 SHKODËR SHKODËR 8592 Ulqinaku 8592 Ulqinaku 8/396 8/396 8330 8,7 8330 STRUCE 8,7 258 MehdiSHKODËR 258 Mehdi Haki 461 Haki XhelalSHKODËR 461 Xhelal 258 Haki Maknori Haki 35,98591 Maknori Njazi Njazi Fasli35,9 787 SHKODËR 787 982 SHKODËR 982 8591258 ILIALIGOR LIGOR VAKO VAKO 1177 SHKODËR 1177 414 DURRES 8859 414 ELMAZE 8859 REXHEP REXHEP STRUCE 5/2211 5/2211 187,0 187,0 8515 8515 Tymi Vahid SHKODËR Vahid Shyqyri Tymi Shyqyri 592 592 1073 2/909 2/909 19,8 19,8 324 DELIU 630/320 2372 630/320 391,2 2372 ELMAZE 391,2 1073 324 1/720 257 Syrri SHKODËR 257 Syrri Haki 337 Ulqinaku Haki KujtimSHKODËR 337 Kujtim 257 Maliq Asllanaj Maliq 28,7 Vehibe 28,78591 Asllanaj Vehibe Ibrahim 788 SHKODËR 788 983 SHKODËR 983 8591257 AGUSH SULEJMAN SADIKAJ SULEJMAN SADIKAJ 1178 SHKODËR 1178 5/1338 5/1338 442,0 442,0 415 DURRES 3627 415 3627 ADRIATIK RUSHAN RUSHAN LAME 8515 8515 Rumija AgronSHKODËR Agron Xheladin Rumija Xheladin SHKODËR 593 SHKODËR 593 1015 LAME 2/910 8592 2/910 21,1 8592 Ulqinaku 21,1 ELEZI 13/428 8320 13/428 206,3 8320 ADRIATIK 206,3 1015 97 Ilirjan 97 Ilirjan Isuf 296 Vigani Isuf Shkelzen 296 Vigani Shkelzen 97 Xhevdet 97 Bekteshi Xhevdet 370,0 Bekteshi 370,0 715 Myfit 715 Myfit Himo SHKODËR 789 SHKODËR 789 SHKODËR 984 SHKODËR 984 8591 8591 ALTIN GANI HAXHIU GANI HAXHIU SHKODËR 1179 SHKODËR 1179 416 DURRES 4794 416 4794 6/523 6/523 668,0 668,0 OSMAN OSMAN ZYDI ZYDI XEKA XEKA 8515 8515 Hajri Hajri Abdyl Faslija Abdyl Faslija SHKODËR 594 SHKODËR 681 594 681 2/915 8592 2/915 16,88592 16,8 CANO 7/486 83207/486 365,9 8320 365,9 771 Musa SHKODËR 771 Musa Sait 265 Bizi Sait FatmirSHKODËR 265 Bizi Fatmir 771 Hysen Hetoja Hysen 13,08591 1/767 895, 8591 895/1771 Shyqyri895, 895/1Hetoja Shyqyri Ali 13,0 SHKODËR 790 SHKODËR 790 985 SHKODËR 985 SPIRO ARQILE TIÇO ARQILE TIÇOREXHEP, 1180 SHKODËR 1180 REXHEP, Sheuqet Sheuqet Muç Martinaj Muç Martinaj SHKODËR 595 SHKODËR 612 595 612 7 6 8 7 9 8 9 TOPOLLAJ 1/344 83101/344 251,1 8310 251,1AFRIM 417 DURRES 6642 417 XHEVDET, 6642 AFRIMXHEVDET, SINAMETA 5/1301 8515 5/1301 500,0 8515 Musa 500,0 8/400 8/400 8330 50,18330 SINAMETA 50,1 771 Musa SHKODËR 771 Sait 231 Bizi Sait Binjamin 231 Bizi Binjamin 771 Myhedin Shpuza Myhedin 19,0 1/719 965 Nuri 965 Nuri Ali 19,0 791 SHKODËR 791 986 SHKODËR 986 8591771 8591 Shpuza SOFOKLI KIÇO KIÇO LULO SHKODËR LULO SHKODËR 1181 SHKODËR 1181 XHEVDET XHEVDET Zamir SHKODËR Zamir Kozmai Kozmai 596 SHKODËR 596 BAJRAKTARI 5/287 5/287 112,8 112,8 8310 8310 DISHA 8592 44,0 8592 Rejzi 44,0 861 2/914 2/914 552 Maksud 552 Maksud Lano 321 Rejzi Lano AgronSHKODËR 321 Agron 552 Halil Vogli Halil 26,3 1/703 Ramadan 861 Ramadan Riza26,3 792 SHKODËR 792 SHKODËR 987 SHKODËR 987 8591552 8591 Vogli EDUARD MUHAREM DISHA MUHAREM 1182 SHKODËR 1182 418 DURRES 5667 418 EDUART 5667 EDUART NESHAT NESHAT MARRA 500,0 500,0 5/1046 8515 5/1046 8515 Digli FatmirSHKODËR MARRA Fatmir Ramiz Digli Ramiz SHKODËR 597 SHKODËR 597 BARA 7/462 8320 7/462 391,0 8320 MANUSHI 391,0 22 Elvis 22 Elvis Skender Kashari Skender Kashari 22 22 209,1 209,1 354 Fatmir 354 Fatmir Zenel Ulaj Zenel Ulaj 179 Genc 179 Genc Kasem 8591 8591 SHKODËR 793 SHKODËR 793 SHKODËR 988 SHKODËR 988 SHKODËR 1183 SHKODËR 1183 SUZANA FEHMI MANUSHI FEHMI 419 DURRES18 419 AGIM SHKODËR 18 AGIM ABAZ ABAZ ABAZI ABAZI 300,0 300,0 7/105 8515 7/105 8515 Samir Samir Sadedin Zmijani Sadedin Zmijani 598 SHKODËR 180 598 180 SIDA 3/551 8320 3/551 260,8 8320 PASHOLLARI 260,8 330 1/721 132 Petrit SHKODËR 132 Petrit Qamil Xhenje Qamil 288 Fatmira 288 Fatmira AliSHKODËR Cenaj Ali Cenaj 905 Hilmi 905 Hilmi Selim 794 SHKODËR 794 989 SHKODËR 989 SHKODËR 1184 1184 IZET RAMIZ PASHOLLARI RAMIZ 420 DURRES 1693 420 VLADIMIR 1693 VLADIMIR SHAHIN SHAHIN GEGA GEGA 433,0 433,0 6/129 8515 6/129 8515 Vodinaj FatmirSHKODËR 330 Fatmir Shuajp Vodinaj Shuajp 2/916 2/916 22,3 SHKODËR 599 SHKODËR 599 8592 8592 Xhenje 2/118422,3 8591 2/1184 20,38591 20,3 2/667 2/667 30,1 30,1 1/38 1/38 1056 XhabirSHKODËR 1056 Xhabir Ahmet Jula Ahmet Jula 353 Zyhdi SHKODËR 353 Zyhdi Emin Pelinku Emin Pelinku SHEHU 7/159 3992 7/159 482,3 3992 PASHOLLARI 482,3 883 Abdullah 883 Abdullah Haki SHKODËR 795 SHKODËR 795 990 SHKODËR 990 1185 SHKODËR 1185 IZET RAMIZ PASHOLLARI RAMIZ 421 DURRES 1661 421 ELTON 1661 ELTON RIFAT RIFAT CYRBJA CYRBJA 496,0 496,0 5/2057 8515 5/2057 8515 485 Kujtim 485 Kujtim Rasim Aliku Rasim Aliku 2/905 2/905 19,0 19,0 SHKODËR 600 SHKODËR 600 8592 8592 8230 8230 ArdianSHKODËR Ardian Rroji 427 Fitim SHKODËR 427 Fitim Rasim Kubaj Rasim Kubaj 1/716 775 Petrit 775 Petrit Qamil 796 SHKODËR8515 796 991 SHKODËR 991 1186 SHKODËR 1186 IZET RAMIZ PASHOLLARI RAMIZ HYSA 10/251 8320 10/251 77,7 8320 PASHOLLARI 77,7 714 2/668 422 DURRES 1476 422 DRITA 1476 DRITA HASAN HASAN MURGU MURGU 271,08515 Loku 271,0 5/1408 5/1408 ArbenSHKODËR 714 Arben Myfit Loku Myfit 2/904 2/904 25,1 SHKODËR 601 SHKODËR 601 8592 8592 Rroji 2/118625,1 8591 2/1186 9,78591 9,7 2/668 56,2 56,2 250 Mazllum 250 Mazllum Fadil Kaja Fadil 1 Kleamir Kleamir Fevzi Gushta Fevzi Gushta 1/761 989 Halil 989 Halil Xhel 797 SHKODËR 797 SHKODËR 992 SHKODËR 992 SHKODËR 1187 SHKODËR 1187 IZET RAMIZ RAMIZ PASHOLLARI 423 DURRES 5144 423 FADILSHKODËR 5144 FADIL HYSNI HYSNI DIDA DIDA 404,0 404,0 5/2053 8515 5/2053 8515 Musaja DOKU 630/355 2372 630/355 443,6 2372 PASHOLLARI 443,6 470 Xhelil SHKODËR 470 Xhelil Ramadan Musaja Ramadan 2/903 2/903 16,81 16,8 602 SHKODËR 602 8592 8592 Kaja Gjystina 1 Gjystina Prek Vavaci Prek 2/1187 2/1187 440 Agostin 440 Agostin Tish Pemaj Tish 206 Gezim 17,3 206 Gezim Isa 17,3 SHKODËR 798 SHKODËR1 798 8591 8591 Pemaj SHKODËR 993 SHKODËR 993 SHKODËR 1188 SHKODËR 1188 ZYHDI BEJTULLA DAJTI BEJTULLA 8511 424 DURRES 424 AGOLLI AGOLLI 1/469 1/469 452,08511 452,0 8888 SOKOL 8888 SOKOL RAMADAN RAMADAN DOKU 630/352 2372 630/352 401,7 2372 DAJTI 401,7 419 Besnik 419 Besnik Ahmet Oblika Ahmet Oblika 2/902 2/902 16,8 16,8 SHKODËR 603 SHKODËR 603 8592 8592 Vavaci 262 Luigj SHKODËR 262 Luigj Luk Gazulli Luk 2/1190 2/1190 Kolec SHKODËR Kolec Deda 982 Nadire 14,6 982 Nadire Daut14,6 799 SHKODËR 799 8591 8591 Deda 994 SHKODËR 994 1189 SHKODËR 1189 ZYHDI BEJTULLA DAJTI BEJTULLA 425 DURRES 425 8511 8511 Curri 5328 JANI SHKODËR 5328 JANI PERIKLI PERIKLI HANXHARI HANXHARI 2/673 2/673 216,0 216,0 MartinSHKODËR 924 Martin Gjon Curri Gjon 2/901 2/901 15,98592 Gazulli 15,9 604 SHKODËR 604 8592 GJECAJ 1/210 8320 1/210 499,8 8320 DAJTI 499,8 924 1/746 96 KujtimSHKODËR 96 Kujtim Qazim Urovi Qazim 2/1198 2/1198 9,0 ZamirSHKODËR Urovi Zamir Kuçi 1107 Mehdi 1107 Mehdi Vehit 9,0 SHKODËR 800 SHKODËR 800 8591 8591 Kuçi 995 SHKODËR 995 1190 SHKODËR 1190 ZYHDI BEJTULLA DAJTI BEJTULLA DAJTI 426 DURRES 426 8511 8511 Sekja 1398 VLADIMIR, 1398 KOZMA VLADIMIR, THOMA THOMA HANXHARI HANXHARI 2/672 2/672 256,0 256,0 Tahsim Tahsim Murat Sekja Murat SHKODËR 605 SHKODËR 297 605 297 KACANI 630/360 2372 630/360 400,0 2372 400,0KOZMA 2/900 8592 2/900 77,08592 Dervishi 77,0 197 231 Naim SHKODËR 231 Naim Hysen Dervishi Hysen 2/1199 2/1199 Esat SHKODËR Esat Karaja 6/320 6/320 8140 100,5 8140 MUCA 100,5 Ruzhdi 11,1 197 Ruzhdi Iber 11,1 801 SHKODËR 801 8591 8591 Karaja 996 SHKODËR 996 1191 SHKODËR 1191 HEKURAN ISMAIL SKËNDERI ISMAIL SKËNDERI 427 DURRES 427 QEMAL QEMAL MUCA 8511 8511 Jubani 2040 BASHKIM 2040 2/614 2/614 384,0 384,0 Bahri SHKODËR Bahri Mehmet Jubani Mehmet SHKODËR 606 SHKODËR 606 114 TAKACI 7/427 8320 7/427 387,1 8320 BASHKIM 387,1 114 Hivzi Hivzi Çuliqi Çuliqi Fatlum Fatlum Rexhep Baleri Rexhep Baleri 1/760 Ali Ali Shaban SHKODËR 802 802 SHKODËR SHKODËR 1192 1192 TOMORR SELIM XHIKSELIMI SELIM XHIKSELIMI 2 DURRES 415 5102 3 2 65 5102 413 7 415 1049 65 9 1049 7 69 415 8 2/472 7 9 413 8 9 415 125 26 3 8 7 2 413 8 2SHKODËR 38511 2 6421,0 5 7997 2SHKODËR 6421,0 38592 8 2/924 7997 2 6174,8 5 9 4125 138592 8 7 2SHKODËR 6174,8 9 415 553 3 8 7 2 65 9 4553 3 8 7 69 4 5 428 428 VEIS VEIS DYRMISHI DYRMISHI 8511 SKENDER SKENDER 2/472 Kujtim Kujtim Braho Shpuza Braho Shpuza 2/924 SHKODËR 607 SHKODËR 607 MASHA 1/191 8320 1/191 428,58320 428,5 2/1195 8591 2/1195 8591 Zaganjori 25,8 493 Dashmir 493 Dashmir Hilmi Raxhimi Hilmi Ismet SHKODËR Ismet 2/918 2/918 Haderi Isa 38,58592 Haderi Isa 38,5 465 Zaganjori Sadetin 25,8 465 Sadetin Hasan JORGAQ THOMA 429 DURRES THOMA KAÇANI 429 ARAPI ARAPI 2/617 2/617 455,08511 Raxhimi 455,0 SHKODËR 608 SHKODËR 608 SHKODËR 803 SHKODËR8511 803 998 SHKODËR 8592 998 SHKODËR 1193 SHKODËR 1193 6663 HASIM 6663 KAÇANI HASIM SHYQYRI SHYQYRI DERVISHI 2/376 8170 2/376 299,38170 299,3 ArbenSHKODËR 4 Arben Ramadan 56 Hakaj Ramadan Ilir 56 Ilir2/921 Mustafa 2/921 Isufi Mustafa Zydi SHKODËR 104,2 170 Zydi1194 Selami 104,2 380 Bregu Selami Rexhep 380 Bregu Rexhep Idriz 430 DURRES 430 8511 8511 Hakaj ASTRIT RESMI RESMI ALLIU SHKODËR 609 SHKODËR4 609 804 SHKODËR 804 SHKODËR 999 SHKODËR 8592 999 8592 Isufi SHKODËR 1194 3079 LUFTAR 3079 ALLIU LUFTAR HEKURAN MOLLA HEKURAN MOLLA 2/618 2/618 400,0 400,0 170 1/776 BANO 5/700 8140 5/700 28,9 8140 ÇELA 28,9 623 Selamedin 623 Selamedin Ahmet 184 Xhaferi Ahmet Agim SHKODËR 184 Agim 2/923 Kadri 15 2/923 Tahiri Kadri Besnik 159,0 15 Besnik 2/1203 Rifat 159,0 862,8591 863 2/1203 Abulli Rifat Kujtim 10,3 862,8591 863 Abulli Kujtim Hajdar 10,3 431 DURRES 431 8511 8511 Xhaferi KADRI YMER YMER ÇELA SHKODËR 610 SHKODËR 610 SHKODËR 805 SHKODËR 805 1000 SHKODËR 8592 1000 SHKODËR 8592 Tahiri 1195 SHKODËR 1195 626 FERRIK 626 FERRIK BEDRI LUSHKA BEDRI LUSHKA 2/619 2/619 350,0 350,0 BAJRAKTARI 1/806 8140 1/806 140,2 8140 BEQIRI 140,2 622 4/38 4/38 188 7/38 7/38 10/38 10/38 1009 13/38 13/38 Ajet SHKODËR 622 Ajet Ahmet Xhaferi Ahmet Agim SHKODËR 188 Agim 2/922 Kadri 19 2/922 Tahiri Kadri Besnik 234,4 19 Besnik 2/1202 Xheladin 234,4 2/1202 Dervishi Xheladin Petrit 10,2 1009 Petrit Fas 10,2 432 DURRES 432 85112/14 8511 Xhaferi SKENDER DOMIN DOMIN BEQIRI SHKODËR 611 SHKODËR 611 806 SHKODËR 806 1001 SHKODËR 8592 1001 SHKODËR 8592 Tahiri 1196 SHKODËR 8591 1196 8591 Dervishi 9682 GEZIM 9682 GEZIM HASAN HIDRI HASAN HIDRI 2/14 500,0 500,0 2/293212,5 2/293 46,6 46,6 400/1068 2704 400/1068 212,5 2704 GJONI PJETRI 636 DurrijeSHKODËR 636 Durrije Idriz 95 Akshija Idriz Valbona 95 Valbona 2/912 Asllan 2/912 Xheladini Asllan SadijeSHKODËR 15,0 730 Sadije 2/1197 HamID 15,0 466 2/1197 Nurja HamID Kujtim 9,3 466 Kujtim 1/762 Daut 9,3 433 DURRES 433 SHABAN MARA SHABAN MARA 85112/98 8511 Akshija ARBEN THODHORI THODHORI GJONI SHKODËR 612 SHKODËR 612 807 SHKODËR 807 SHKODËR 1002 SHKODËR 8592 1002 8592 Xheladini 1197 SHKODËR 8591 1197 8591 Nurja 1443 MUHARREM 1443 MUHARREM 2/98 410,0 410,0 730 400/1813 3266 400/1813 38,0 3266 ÇUKO 38,0 341 BRAHJA Ismet SHKODËR 341 Ismet Ymer Çuliqi Ymer 2/913 2/913 Drita SHKODËR 37,3 155 2/1200 Idriz 37,3 466 2/1200 Boriçi Idriz Kujtim 9,3 466 Kujtim 1/710 Daut 9,3 434 DURRES 434 LONI MARK MARK ÇUKO SHKODËR 613 SHKODËR 613 808 SHKODËR8511 808 SHKODËR 1003 SHKODËR 8592 1003 8592 Drita 1198 SHKODËR 8591 1198 8591 Boriçi ALLKANJARI ALLKANJARI 3/125 3/125 545,08511 Çuliqi 545,0 155 4425 MARINGLEN 4425 MARINGLEN MIHAL MIHAL 59 Shkelzen 59 Shkelzen Shyqyri Shkreli Shyqyri Shkreli 8160 8160 400/1340 2704 400/1340 336,2 2704 GEGA 336,2 557 ALMADHI Xhemil 557 Xhemil Halil Pysqyli Halil 2/926 2/926 MartinSHKODËR 59,1 295 2/1201 Nikolle 59,1 466 2/1201 Kodra Nikolle Kujtim 10,0 466 Kujtim 1/755 Daut10,0 435 DURRES 435 KADRI RAMAZAN RAMAZAN GEGA SHKODËR 614 SHKODËR 614 SHKODËR 809 SHKODËR8511 809 SHKODËR 1004 SHKODËR 8592 1004 8592 Martin 1199 SHKODËR 8591 1199 8591 Kodra 5968 BASHKIM 5968 BASHKIM ZENUN SKURA ZENUN SKURA 3/364 3/364 277,08511 Pysqyli 277,0 295 Petrit SHKODËR 556 Petrit Xhemil 250 Pysqyli Xhemil RemziSHKODËR 250 Remzi 2/925 Ejup 31 2/925 Zeneli Ejup Drita SHKODËR 206,5 31 Drita 2/1204 Jonuz 206,5 1108 2/1204 Haveri Jonuz Rifat 10,8 1108 Rifat 1/713 Zenel 10,8 436 DURRES 436 8511 8511 Pysqyli DURIME FUAT FUAT GJONI SHKODËR 615 SHKODËR 615 810 SHKODËR 810 1005 SHKODËR 8592 1005 8592 Zeneli 1200 SHKODËR 8591 1200 8591 Haveri 4195 BASHKIM 4195 BASHKIM ZENUN SKURA ZENUN SKURA 3/117 3/117 232,0 232,0 14/451 1605 14/451 338,0 1605 GJONI 338,0 556 2/294 BILALI 2/294 46,6 46,6 39 MehdiSHKODËR 39 Mehdi Musa Lezha Musa Myfit SHKODËR Myfit 2/917 2/917 Dibra Adnand 62,0 420 Adnand Qemal 62,0 1109 Beqiri Qemal Rifat 1109 Beqiri Rifat Zenel 437 DURRES 437 SELAM RAMO RAMO KARDHASHI SHKODËR 616 SHKODËR 616 811 SHKODËR8511 811 1006 SHKODËR 8592 1006 SHKODËR 8592 Dibra 1201 SHKODËR 1201 ARANIT ARANIT JONUZ HAZISLLARI JONUZ HAZISLLARI 3/446 3/446 280,08511 Lezha 280,0 420 5979 5979 400/885 3266 400/885 295,8 3266 KARDHASHI 295,8 ADILAJ Mendu 566 Mendu Musa 169 Lezha Musa Vehid SHKODËR 169 Vehid 2/919 Ymer 2/919 Ramadani Ymer Bardhyl 38,5 220 Bardhyl Ibrahim 38,5 1100 Dragusha Ibrahim Skender 1100 Dragusha Skender Islam 438 DURRES 438 8511 8511 Lezha VALENTINA SELAM SELAM KARDHASHI SHKODËR 617 SHKODËR 617 SHKODËR 812 SHKODËR 812 1007 SHKODËR 8592 1007 SHKODËR 8592 Ramadani 1202 SHKODËR 1202 6203 MEXHID 6203 MEXHID REXHEP SMOQI REXHEP SMOQI 3/479 3/479 250,0 250,0 220 400/1278 3266 400/1278 300,0 3266 KARDHASHI 300,0 566 STEFA 1/709 2/1191 8591 2/1191 8591 Babameta 35,8 35,8 170 BesimSHKODËR 170 Besim AliSHKODËR Meti Ali Shahin 137 Shahin Ismet Babameta Ismet Bilal 953 BilalLiman 439 DURRES 439 85113/45 8511 Fushaj ILIRIAN SULEJMAN SULEJMAN KADIU SHKODËR 618 SHKODËR 618 ValterSHKODËR 599 Valter 813 SHKODËR 813 1008 1008 SHKODËR 1203 SHKODËR 1203 Dede Fushaj Dede 4/630 8593 4/630 92,0 8593 Meti 92,0 953 2711 ISLAM 2711 ISLAM REXHEP SMOQI REXHEP SMOQI 3/45 301,0 301,0 137 400/1817 3266 400/1817 225,8 3266 KADIU 225,8 599 LILA 168 Adlije SHKODËR 168 Adlije Et'hem 264 Alija Et'hem Petrit SHKODËR 264 Petrit Ahmet Grizhja Ahmet Gjelosh 325 Grizhja Gjelosh Nike FATOS XHEZO XHEZO HODAJSHKODËR HODAJ 814 SHKODËR 814 1009 SHKODËR 1009 1204 SHKODËR 1204 Krepi Dedë Krepi 16/362 8593 16/362 65,9 8593 Alija 65,9 325 619 SHKODËR 1086 619 Gjin SHKODËR 1086 GjinDedë 400/1801 3266 400/1801 241,3 3266 241,3 ARTUR KATESHI 440 DURRES 2085 440 PERPARIM, 2085 ARTUR PERPARIM, TEFIK SPAHIU TEFIK SPAHIU 3/50 85113/50 336,08511 336,0 183 Artan SHKODËR 183 Artan Abdyl 388 Kokoshi Abdyl Abdulla 388 Kokoshi Abdulla Muharrem 505 Reshketa Muharrem Gezim 505 Reshketa Gezim 1/780 Riza Ndue SHKODËR Ndue Mark Isufi Mark Isufi AGIM XHEZO XHEZO HODAJSHKODËR HODAJ 815 SHKODËR 815 1010 SHKODËR 1010 SHKODËR 1205 SHKODËR 1205 620 SHKODËR 620 8/878 8592 8/878 34,38592 34,3 3/347 8140 3/347 134,88140 134,8 62 DurimSHKODËR 62 Durim Bajram 405 Salihi Bajram Ali 405 Salihi Ali 2/1193 Brahim 223 2/1193 Muçejani Brahim Veli 14,9 223 Veli 1/757 Ahmet 14,9 407 FatmirSHKODËR 407 Fatmir Qazim Alivodaj Qazim Alivodaj PERIKLI FATO FATO NDREU 816 SHKODËR 816 1011 SHKODËR 1011 SHKODËR 1206 SHKODËR 8591 1206 8591 Muçejani SHKODËR 621 SHKODËR 621 3755, ABEDIN, 3755, RIZA, ABEDIN, RIZA, GJINIKA, GJINIKA, XHABAFTI 8/539 8190 8/539 300,0 8190 NDREU 300,0 441 DURRES 441 HEKURAN HEKURAN 3/388 8511 3/388 345,08511 345,0 Adnand 263 Adnand Qemal 404 Beqiri Qemal Liza SHKODËR 404 Beqiri Liza 2/1240 Frrok 117 2/1240 Vela Frrok Ymer 6,5 117 Ymer 1/754 Rifat 6,5 16 Bajram 16 Bajram Sule Gjurkaj Sule Gjurkaj SEIT LILO BEQIRI SHKODËR 817 SHKODËR 817 SHKODËR 1012 SHKODËR 1012 1207 SHKODËR 8591 1207 8591 Vela 622 SHKODËR 622 10132 LILO KOCOSHKODËR 10132 BEQIRI KOCO GJINIKA NIKA GJINIKA NIKA 263 8/862 8592 8/862 82,58592 82,5 11/800 8190 11/800 293,7 8190 VASO 293,7 922 ÇOLLAKU AgronSHKODËR Agron Hasani Edi SHKODËR Hasani Edi 1208 563 Gjergji Idriz 563 Gjergji IdrizIstref FatmirSHKODËR 922 Fatmir Bajram Gjurkaj Bajram SIMION MIHAL MIHAL VASO 818 SHKODËR8511 818 1013 SHKODËR 1013 SHKODËR 1208 SHKODËR 623 SHKODËR 623 442 DURRES 442 ARSHIM LAZE ARSHIM LAZE 3/833 3/833 322,08511 Gjurkaj 322,0 3358 TOMORR 3358 TOMORR 2/1208 8591 2/1208 27,48591 27,4 400/1393 2704 400/1393 501,0 2704 DYSHNIKU 501,0 904 ALLARAJ 1/735 74 Burhan 74 Burhan Rame Muslija Rame JonuzSHKODËR Jonuz 793 Tartari Hil 793 Tartari Hil Marash QamilSHKODËR 904 Qamil Reshit Sylaj Reshit 8/880 8/880 26,48592 Muslija 26,4 819 SHKODËR 819 SHKODËR 1014 SHKODËR 1014 1209 SHKODËR 1209 ISMAIL FERIT FERIT DYSHNIKU 1/649 8140 1/649 8,8 8140 SHEHI 8,8 624 SHKODËR 624 8592 443 DURRES 443 RIZA SHEHI RIZA 85111/62 8511 Sylaj 8499 VELI SHKODËR 8499 VELI 1/62 423,0 423,0 400/1800 3266 400/1800 395,7 3266 HOXHA 395,7 332 SINA 215 Muhamet 215 Muhamet Abdullah Kallaçej Abdullah Sulo SHKODËR 109 Sulo 2/1206 Malo 628 2/1206 Hyseni Malo Pashe 36,0 628 Pashe Isa 36,0 QemalSHKODËR 332 Qemal Viktor Tusha Viktor 8/881 8/881 13,5 13,5 820 SHKODËR 820 SHKODËR 1015 SHKODËR 1015 1210 SHKODËR 8591 1210 8591 Hyseni RESMI HYSNI HYSNI HOXHA 4/379 8230 4/379 26,8 8230 PETO 26,8 625 SHKODËR 625 8592 8592 Kallaçej 444 DURRES 444 KOLI PETO KOLI 8511 8511 Tusha 788 VERASHKODËR 788 VERA 1/833 1/833 500,0 500,0 109 11/802 8190 11/802 300,0 8190 MASKA 300,0 286 820 Fran SHKODËR 820 Fran Zef Ara Zef Zenel SHKODËR 329 Zenel 9/783 Selim 793 9/783 Kaloshi Selim Hil 287,0 793 Hil 1/742 Marash 287,0 DUMI Hydajet 286 Hydajet Esad Bajama Esad 8/882 8/882 82,0 82,0 SHKODËR 821 SHKODËR 821 1016 SHKODËR 1016 1211 SHKODËR 8593 1211 8593 Kaloshi ZYBI MASKA SHKODËR 626 SHKODËR 626 8592 8592 Ara 445 DURRES 445 NEZIR GUZA NEZIR GUZA 8511 8511 Bajama 8950 PRANVERA 8950 PRANVERA 1/742 1/742 300,0 300,0 329 1456 Ndue SHKODËR 1456 Ndue Zef Preka Zef Besnik 367 Besnik 9/756 Ferid 981 9/756 Piranaj Ferid Guri 321,0 981 Guri 1/758 Shaban 321,0 1043 HamidSHKODËR 1043 Hamid Selman Sallagaj Selman 8/884 8/884 55,2 55,2 822 SHKODËR 822 1017 SHKODËR 1017 SHKODËR 1212 SHKODËR 8593 1212 8593 Piranaj FAIK HOXHA SHKODËR 627 SHKODËR 627 8592 8592 Preka NEXHIP SALIU NEXHIP SALIU 8511 8511 Sallagaj 446 DURRES 446 ABEDIN ABEDIN 1/834 1/834 261,0 261,0 367 6383 6383 8/573 8190 8/573 299,8 8190 HOXHA BALLIU 2/292299,8 8160 2/292 29,08160 29,0 64 PjeterSHKODËR 64 Pjeter Ndue 71 Vata Ndue Alush SHKODËR 71 Vata Alush 9/831 Sait 764 9/831 Bakalli Sait Besim 300,0 764 Besim Kapllan 300,0 FatmirSHKODËR HASANAJ Fatmir Ymer Çekini Ymer 823 SHKODËR 823 1018 SHKODËR 1018 1213 SHKODËR 8593 1213 8593 Bakalli SHEZAI BEQIR BEQIR SKENDAJ SHKODËR 628 SHKODËR 628 447 DURRES 447 RIZA HASANAJ RIZA 8511 8511 Çekini 8175 MYSLIM 8175 MYSLIM 3/384 3/384 354,0 354,0 11/797 8190 11/797 300,1 300,1 , 8190 SKENDAJ , HOXHA O 1/769 8/863 8592 8/863 27,88592 Kroniku 27,8 254/16 294 Gjelosh 294 Gjelosh Mark Kroniku Mark Max SHKODËR Max 9/773 9/773 Memishaj Nikolle355,0 254/16 Nikolle Pjeter 355,0 8 FatmirSHKODËR 8 Fatmir Ymer Çekini Ymer 824 SHKODËR 824 SHKODËR 1019 SHKODËR 1019 1214 SHKODËR 8593 1214 8593 Memishaj ARDIAN SOTIR SOTIR TIKO 629 SHKODËR 629 8511 8511 Çekini 448 DURRES 448 ALI SHKODËR ALI HYDA SPAHIU HYDA SPAHIU 3/350 3/350 237,0 237,0 7730 7730 11/710 8190 11/710 300,0 8190 TIKO 300,0 DUMI 1291 Mark 1291 Mark Gjin 212 Koqeku Gjin Maliq 212 Koqeku Maliq 9/832 Halit 526 9/832 Dyli Halit Astrit 300,0 526 Dyli Astrit 1/739 Muhamet 300,0 50 Eduard 50 Eduard Preke Makaj Preke Makaj SHKODËR 825 SHKODËR 825 SHKODËR 1020 SHKODËR 1020 SHKODËR 1215 SHKODËR 8593 1215 8593 VJOLLCA MAHMUT MAHMUT PARLLAKU PARLLAKU SHKODËR 630 SHKODËR 630 449 DURRES 449 8511 8511 4738 SAMI 4738 SAMI IBRAHIM SHESHI IBRAHIM SHESHI 2/640 2/640 500,0 500,0 8/571 8190 8/571 361,18190 361,1 BALLIU 5/320 8130 5/320 7,7 8130 CULLHAJ 7,7 903 Gjelosh 903 Gjelosh Ndok Boka Ndok Ndoc SHKODËR 115 Ndoc 9/719 Mark 165 9/719 Ejlli Mark Liri 364,0 165 Liri 1/714 Islam 364,0 1111 Ferid SHKODËR 1111 Ferid Xhabir Shara Xhabir 8/868 8/868 36,9 36,9 826 SHKODËR 826 SHKODËR 1021 SHKODËR 1021 1216 SHKODËR 8593 1216 8593 Ejlli ET'HEM FIDO FIDO IBRAHIMI SHKODËR 631 SHKODËR 631 8592 8592 Boka 450 DURRES 450 8511 8511 Shara 7837 MUHARREM 7837 MUHARREM ZYLYF CULLHAJ ZYLYF 3/359 3/359 385,0 385,0 115 381/135 3976 381/135 476,0 3976 IBRAHIMI 476,0 POSHNJARI 785 Gjeline 785 Gjeline Tom Foljeta Tom Dede SHKODËR 382 Dede 9/787 Pjeter 9/787 Guri Pjeter 1/752 300,0 737 Besnik300,0 737 Besnik Sabri 118 Artor SHKODËR 118 Artor Ismajl Alivodaj Ismajl 8/861 8/861 53,4 53,4 827 SHKODËR 827 SHKODËR 1022 SHKODËR 1022 8593 8593 Guri 1217 SHKODËR 1217 RRUSTEM BRAHIM BRAHIM ISMAILUKAJ SHKODËR 632 SHKODËR 632 8592 8592 Foljeta NEXHIP SALIU NEXHIP SALIU 8511 8511 Alivodaj 451 DURRES 451 ABEDIN ABEDIN 1/298 1/298 206,0 206,0 382 6382 6382 ISMAILUKAJ 15/840 8190 15/840 242,68190 242,6 LEKA 413 Fran SHKODËR 413 Fran Mirash 89 Vrina Mirash AdemSHKODËR 89 Adem 9/770 Haki 9/770 Kumanova Haki 347,0 1/763 347,0 900 Sabahete 900 Sabahete Eljaz 101 Shyqyri 101 Shyqyri Smajl Sukaj Smajl Sukaj 8/829 8592 8/829 248,0 8592 Vrina 248,0 SHKODËR 828 SHKODËR 828 1023 SHKODËR 1023 8593 8593 Kumanova 1218 SHKODËR 1218 VALJER VEHAP VEHAP PESHKEPIA SHKODËR PESHKEPIA 633 SHKODËR 633 BRAHOLLARI, BRAHOLLARI, LEONARD, ALBERT, LEONARD, MEHMET, ALBERT, MEHMET, 400/1202 2704 400/1202 366,5 2704 366,5 ÇELA 4/844 8160 4/844 10,9 8160 KONDI, 10,9 509 Fran SHKODËR 509 Fran Mirash Vrina Mirash EnverSHKODËR 391 Enver 9/771 Nazmi 9/771 Mithi Nazmi 75,9 1/718 900 Sabahete 900 Sabahete Eljaz75,9 58 JonuzSHKODËR 58 Jonuz Smajl Sukaj Smajl 8/828 8592 8/828 232,4 8592 Vrina 232,4 829 SHKODËR 829 1024 SHKODËR 1024 8593 8593 Mithi 1219 SHKODËR 1219 634 SHKODËR 634 GJERGJ ARSEN ARSEN GJIKDHIMA 2/449 8511 2/449 500,0 8511 Sukaj 500,0 391 452 DURRES 7229 452 SHKODËR 7229 GJIKDHIMA KONDI, NEBI 125,48190 NEBI HYSEN, HYSEN, GANI HOXHA 6/422 8190 6/422 125,4 GANI 847 FrangSHKODËR 847 Frang Ndue 237 Prela Ndue Leke SHKODËR 237 Leke 9/804 Kole 9/804 Lekaj Kole 1/745 Hafete310,0 1004 Hafete Nut310,0 4 Caf SHKODËR 4 CafSmajl Sukaj Smajl Sukaj 8/830 8592 8/830 126,3 8592 Prela 126,3 1004 830 SHKODËR 830 1025 SHKODËR 1025 8593 8593 Lekaj 1220 SHKODËR 1220 635 SHKODËR 635 MINA PERIKLI PERIKLI NAQO SHKODËR NAQO TAULLAI TAULLAI 4/428 8190 4/428 300,5 8190 DAIU 300,5 1102 TATO ALLARAJ 846 Gjelosh 846 Gjelosh Ndue Prela Ndue XhelalSHKODËR 401 Xhelal 9/805 Xhemal 9/805 Lami Xhemal 1/730 300,0 911 Sherif 300,0 911 Sherif Hajdar Alban SHKODËR 1102 Alban Ahmet Omi Ahmet 8/865 8592 8/865 113,1 8592 Prela 113,1 831 SHKODËR 831 SHKODËR 1026 SHKODËR 1026 8593 8593 Lami 1221 SHKODËR 1221 SHKODËR 636 SHKODËR 636 MIRJANA MEXHIT MEXHIT DAIU 453 DURRES 453 RRAPO RRAPO TATO 8511 8511 Omi 1538 VULLNET 1538 VULLNET 2/622 2/622 502,0 502,0 401 BEQARI 400/1754 2704 400/1754 297,6 2704 HOXHA 297,6 374 1448 Mark 1448 Mark Pjeter Pjeter Pllumb Pllumb Nike Gjergji Nike 246 Lutfi Lutfi Rrustem Myfid 374 Myfid SHKODËR 832 SHKODËR 832 1027 1027 SHKODËR 1222 SHKODËR 1222 y y Teufik Tukaj Teufik j SHKODËR 8/873 j j SHKODËR 8592 8/873 Ahi j 300,0 ,409 8592 Ahi 9/812 300,0 , 9/812 j gj 480,0 ,246 j 1/775 gj 480,0 , SHKODËR 637 SHKODËR 637 YLLINASIBI NASIBI HOXHA 8593 8593 Gjergji 454 DURRES 454 8511 8511 Tukaj 1892 BASHKIM 1892 BASHKIM SEIT METAJ SEIT METAJ 3/360 3/360 275,0 275,0 409 ULIU 6/417 8190 6/417 300,1 8190 XHAFERAJ 300,1 480 ArbenSHKODËR 480 Arben Buto 301 Osmani Buto Gjon SHKODËR 301 Gjon 8/874 Lulash 8592 8/874 Luli Lulash GezimSHKODËR 93,4 397 8592 Luli Gezim 9/811 Reshat 93,4 33 9/811 Radohina Reshat Ilir 493,0 33 Ilir1/702 Bajram 493,0 IMER XHAFER XHAFER XHAFERAJ SHKODËR 638 SHKODËR 638 833 SHKODËR 833 1028 SHKODËR 1028 1223 SHKODËR 8593 1223 8593 Radohina 455 DURRES 455 8511 8511 Osmani 6186 XHELAL 6186 XHELAL GANI ELEZAJ GANI ELEZAJ 3/381 3/381 233,0 233,0 397 1/650 1/650 8140 14,58140 14,5 Shuajp 804 Shuajp Ahmet 738 Miloti Ahmet Mikel SHKODËR 738 Mikel 8/877 Zef 8592 8/877 Plavra Zef 208,48592 Plavra 9/779 208,4 246 9/779 Lutfi 402,7 246 LutfiRrustem 402,7 Agim SHKODËR Agim Jup Daija Jup LUAN BAJRAM BAJRAM FETISHI SHKODËR 639 SHKODËR 639 SHKODËR 834 SHKODËR 834 1029 SHKODËR 1029 1224 SHKODËR 8593 1224 8593 Daija 456 DURRES 456 8511 8511 Miloti 2932 REXHEP 2932 REXHEP ISUF HALILI ISUF HALILI 2/626 2/626 300,0 300,0 131 ALMADHI 400/1885 2704 400/1885 311,9 2704 FETISHI 311,9 804 131 Bajram 1036 Bajram Sait 1014 Musiçi Sait Ndoc SHKODËR 1014 Ndoc 8/889 Simon 8592 8/889 Gjelaj Simon 250,08592 Gjelaj 9/782 250,0 33 9/782 Ilir 414,0 33 Ilir1/722 Bajram 414,0 Asim SHKODËR Asim Agim Gushta Agim TATJANA MYZAFER MYZAFER ELEZI SHKODËR 640 SHKODËR 640 SHKODËR 835 SHKODËR 835 1225 SHKODËR 8593 1225 8593 Gushta 1030 SHKODËR 1030 457 DURRES 457 8511 8511 Musiçi 790 KODHEL 790 KODHEL SHAQIR SHAQIR TERVOLI 2/625 2/625 294,0 294,0 HAXHIA 400/1882 2704 400/1882 285,2 2704 ELEZI 285,2 1036 TERVOLI SmajoSHKODËR 1037 Smajo Sait 208 Musiçi Sait Lin 208 Lin 8/890 Gjon 8592 8/890 Zefi Gjon 214,7 8592 Zefi 9/818 214,7 988 9/818 Arben 300,0 988 Arben Dilaver 300,0 Pirro SHKODËR 324 Pirro Dhori Qirjako Dhori ABDYL BAJRAM BAJRAM FETISHI 641 SHKODËR 641 836 SHKODËR 836 1226 SHKODËR 8593 1226 8593 Qirjako SHKODËR 1031 SHKODËR 1031 8511 8511 Musiçi 458 DURRES 458 ALLKANJARI 3/126 3/126 450,0 450,0 324 4426 VILI SHKODËR 4426 VILILEKSI LEKSI BEQIRI 4/587 8190 4/587 228,4 8190 FETISHI 228,4 1037 ALLKANJARI Fadil SHKODËR 1038 Fadil Muho 249 Kraja Muho ArbenSHKODËR 249 Arben 8/888 Kole 8592 8/888 Peraj Kole 168,0 8592 Peraj 9/814 168,0 597 9/814 Kujtim 465,0 597 Kujtim Vehid 465,0 Zenepe 327 Zenepe Shuajp Sokoli Shuajp 1/743 ERVIN NAZMI NAZMI METALLA SHKODËR 642 SHKODËR 642 837 SHKODËR 837 SHKODËR 1227 SHKODËR 8593 1227 8593 Sokoli 1032 SHKODËR 1032 459 DURRES 459 8511 8511 Kraja 677 BEHAR 677 BEHAR SHERIF SHERIF SULA 2/145 2/145 130,0 130,0 327 HOXHA 6/419 8190 6/419 174,6 8190 METALLA 174,6 1038 SULA 1087 Pal SHKODËR 1087 Pal 1033 Lazer Paloka Lazer Paloka 9/781 588 9/781 Arben 315,0 588 Arben Vehid 315,0 396 Shkelqim 396 Shkelqim Shuajp Ulqinaku Shuajp 1/770 AhmetSHKODËR MINGA Ahmet Jup Omi Jup Omi KUJTIM SEFER SEFER KASA KASA SHKODËR 643 SHKODËR 643 838 SHKODËR 838 SHKODËR 1228 SHKODËR 8593 1228 8593 Ulqinaku SHKODËR 1033 460 DURRES 756 460 ROBERT 756 ROBERT VELI MINGA VELI 3/371 8511 3/371 416,0 8511 416,0 1011 8/866 8592 8/866 300,08592 300,0 SETA 400/1757 2704 400/1757 435,52704 435,5 1011 1259 Fran SHKODËR 1259 Fran Ndue Gjini Ndue Gjini 9/775 746 9/775 Myfarete 440,0 746 Myfarete Abedin 440,0 24 JakupSHKODËR 24 Jakup Besim Xhezairi Besim 1/779 Murat SHKODËR HASANKOLLI Murat Jup Omi Jup KUJTIM SEFER SEFER KASA 839 SHKODËR 839 1229 SHKODËR 8593 1229 8593 Xhezairi 1034 SHKODËR 1034 SHKODËR 644 SHKODËR 644 461 DURRES 7994 461 SELAM 7994 KASA SELAM REFAT HASANKOLLI REFAT 2/585 8511 2/585 191,0 8511 Omi 191,0 6/556297,2 6/556 8190 75,48190 75,4 CAKRRI 400/1758 2704 400/1758 297,2 2704 683 SimonSHKODËR 683 Simon Kol Jozja Kol 9/816 934 9/816 Zeqir 419,0 934 Zeqir Halim 419,0 23 Kapllan 23 Kapllan Zejnun Baca Zejnun 1/778 1087 KujtimSHKODËR 1087 Kujtim Sadri Bajraktari Sadri 8/835 8592 8/835 147,0 8592 Jozja 147,0 KASEM BAJRAM BAJRAM SEFERI 840 SHKODËR 840 SHKODËR 1230 SHKODËR 8593 1230 8593 Baca 1035 SHKODËR 1035 645 SHKODËR 645 8511 320,0 8511 Bajraktari 320,0 462 DURRES 8235 462 8235 SEFERI AGIM SHKODËR AGIM HAJREDIN BEKTESHI HAJREDIN BEKTESHI 2/605 2/605 BEQIRI 4/586 8190 4/586 157,4 8190 METALLA 157,4 1094 BEKTESHI 981 Gjovalin 981 Gjovalin Lazer Gjergjaj Lazer 9/807 439 9/807 Idriz 300,0 439 Idriz Dul300,0 23 Kapllan 23 Kapllan Zejnun Baca Zejnun 1/777 Petrit SHKODËR 1094 Petrit Sadri Bajraktari Sadri 8/836 8592 8/836 147,0 8592 Gjergjaj 147,0 EUGEN NAZMI NAZMI METALLA 841 SHKODËR 841 SHKODËR 1231 SHKODËR 8593 1231 8593 Baca SHKODËR 1036 SHKODËR 1036 SHKODËR 646 SHKODËR 646 463 DURRES 8236 463 8236 8511 397,0 8511 Bajraktari 397,0 RESIM RESIM HAJREDIN HAJREDIN BEKTESHI 2/604 2/604 GJOSHI 12/425 2704 12/425 273,0 2704 METALLA 273,0 1091 ABDYLI 731 Agim SHKODËR 731 Agim Gjeto Ndoka Gjeto 9/817 9/817 Pjeter 178,0 666 Pjeter Gjoke 178,0 Mentor 328 Mentor Shyqyri Merdosti Shyqyri 1/774 TeofikSHKODËR 1091 Teofik Çele Halili Çele 8/834 8592 8/834 278,0 8592 Ndoka 278,0 666 ERVIN NAZMI NAZMI METALLA 842 SHKODËR 842 SHKODËR 1232 SHKODËR 8593 1232 8593 Merdosti 1037 SHKODËR 1037 SHKODËR 647 SHKODËR 647 8511 381,0 8511 Halili 381,0 328 464 DURRES 457 464 457 ALUSH ALUSH ABDYLI 1/502 1/502 PETRIT PETRIT MUÇOLLARI 6/423 8190 6/423 300,5 8190 SHERI 300,5 124 Pal SHKODËR 124 Pal Ndue Vata Ndue 9/815 420 9/815 Xhevahire 476,0 420 Xhevahire Xhemal 476,0 Sabrije 189 Sabrije Sokol Valbona Sokol 1/771 65 JakupSHKODËR 65 Jakup Çel Karrabecaj Çel 8/854 8592 8/854 260,0 8592 Vata 260,0 GANI QAZIM QAZIM SHERI 843 SHKODËR 843 SHKODËR 1233 SHKODËR 8593 1233 8593 Valbona 1038 SHKODËR 1038 SHKODËR 648 SHKODËR 648 8511 515,0 8511 Karrabecaj 515,0 189 465 DURRES 458 465 458 ALUSH ALUSH NEXHIP ABDYLI NEXHIP ABDYLI 1/504 1/504 ISUFI 400/1755 2704 400/1755 334,6 2704 ÇUKA 334,6 578 1097 Kole SHKODËR 1097 Kole Preng Gjoka Preng 9/834 471 9/834 Sadik 252,0 471 Sadik Bisho 252,0 Idajet SHKODËR 159 Idajet Kapo Zylalaj Kapo 1/748 AhmetSHKODËR 578 Ahmet Rexhep Isufaj Rexhep 8/813 8592 8/813 300,0 8592 Gjoka 300,0 BASHKIM FERIK FERIK ÇUKA 844 SHKODËR 844 1234 SHKODËR 8593 1234 8593 Zylalaj 1039 SHKODËR 1039 SHKODËR 649 SHKODËR 649 8511 269,0 8511 Isufaj 269,0 159 466 DURRES 366 466 366 ABDYLI ABDYLI 1/503 1/503 SALEDIN SALEDIN QANI QANI 5/324 5/324 8130 12,2 8130 SALIU 12,2 920 KujtimSHKODËR 920 Kujtim Brahim Ara Brahim 9/835 9/835 Arben 120,0 833 Arben Xhemal 120,0 MehdiSHKODËR 461 Mehdi Selman Ura Selman 1/726 Muho SHKODËR 579 Muho Rexhep Isufaj Rexhep 8/811 8592 8/811 475,0 8592 Ara 475,0 833 NEXHAT FEJZI FEJZI BAKI 845 SHKODËR 845 1235 SHKODËR 8593 1235 8593 Ura 1040 SHKODËR 1040 SHKODËR 650 SHKODËR 650 ÇOLLAKU 3/1121 8160 3/1121 151,2 8160 BAKI 151,2 579 467 DURRES 467 RAMAZAN SALIU RAMAZAN 8511 8511 Isufaj 2647 MYSLIM 2647 MYSLIM 2/623 2/623 155,0 155,0 461 1266 Gjovalin 1266 Gjovalin Paloke Simoni Paloke 9/785 433 9/785 Bajram137,0 433 Bajram Qazim 137,0 459 KujtimSHKODËR 459 Kujtim Rexhep Dervishi Rexhep 1/738 PrengSHKODËR 128 Preng Llesh Lleshi Llesh 8/817 8592 8/817 460,0 8592 Simoni 460,0 ARESTIR LLAZI LLAZI MICI 846 SHKODËR 846 1236 SHKODËR 8593 1236 8593 Dervishi SHKODËR 1041 SHKODËR 1041 651 SHKODËR 651 468 DURRES 2038 468 AGIM SHKODËR 2038 AGIM RIZDAN CEKA RIZDAN CEKA 35/178 8518 35/178 405,0 8518 Lleshi 405,0 ISUFI 400/1756 2704 400/1756 377,9 2704 MICI 377,9 128 834 Mirash 834 Mirash Ndue Kroni Ndue 9/284 9/284 Dalip 424,0 403 Dalip Shaban 424,0 Fatlum Fatlum Nazmi Nazmi Gjelosh 1132 Gjelosh Marash Gjethinaj Marash 8/851 8592 8/851 300,08592 Kroni 300,0 403 Ademovi BAJRAM SHAQIR SHAQIR CAKA SHKODËR 847 SHKODËR 847 SHKODËR 1237 SHKODËR 8593 1237 8593 Ademovi SHKODËR 1042 SHKODËR 1042 SHKODËR 652 SHKODËR 652 469 DURRES 469 8518 8518 Gjethinaj 4263 GEZIM 4263 GEZIM MUSTAFA MUSTAFA ISMAILAJ 43/28 43/28 459,0 459,0 173 TAHIRAJ 11/691 8190 11/691 300,0 8190 CAKA 300,0 1132 ISMAILAJ 173 1/749 1201 Vinçens 1201 Vinçens Ndreke Lukaj Ndreke 9/823 9/823 Selman 500,0 254/39 Selman Shpend 500,0 42 LulashSHKODËR 42 Lulash Ndoc Gjeka Ndoc 8/849 8592 8/849 380,08592 Lukaj 380,0 254/39 NazmiSHKODËR Nazmi Hamdi Ademovi Hamdi GANI QAZIM QAZIM SHERI 848 SHKODËR 848 1238 SHKODËR 8593 1238 8593 Ademovi 653 SHKODËR 653 SHKODËR 1043 SHKODËR 1043 470 DURRES 2996 470 MEDI SHKODËR 2996 MEDI ALO DYRMISHI ALO DYRMISHI 37/200 8518 37/200 509,0 8518 Gjeka 509,0 ZIRA 13/937 8190 13/937 300,0 8190 SHERI 300,0 1187 Nora SHKODËR 1187 Nora Ndoc Marku Ndoc 9/800 9/800 Rrok 463,0 285 Rrok Mark 463,0 55 Gjin SHKODËR 55 Gjin Kole Dermani Kole 8/815 8592 8/815 30,0 8592 Marku 30,0 285 RemziSHKODËR 334 Remzi Sali Pelinku Sali 1/764 849 SHKODËR 849 1239 SHKODËR 8593 1239 8593 Pelinku BASHKIM FERIK FERIK ÇUKA 654 SHKODËR 654 1044 SHKODËR 1044 31/109 8518 31/109 305,0 8518 Dermani 305,0 334 471 DURRES 9063 471 9063 ALTINSHKODËR ALTIN VLADIMIR HASANI VLADIMIR HASANI HASALLA 400/803 3266 400/803 293,1 3266 ÇUKA 293,1 5/325 5/325 8130 12,8 8130 KELMENDI 12,8 954 Ndreke 954 Ndreke Preke Lulashi Preke 9/799 9/799 Petrit 560,0 1009 Petrit Fas560,0 825 Xhemal 825 Xhemal Halil Shabanaj Halil 8/801 8592 8/801 450,0 8592 Lulashi 450,0 1009 Adnand 598 Adnand Nexhip Çoba Nexhip 1/727 SHKODËR 850 SHKODËR 850 SHKODËR 1240 SHKODËR 8593 1240 8593 Çoba NEXHAT FEJZI FEJZI BAKI SHKODËR 655 SHKODËR 655 SHKODËR 1045 SHKODËR 1045 472 DURRES 6578 472 6578 BAKI 31/29 8518 31/29 500,0 8518 Shabanaj 500,0 598 DRITAN DRITAN JASHAR KELMENDI JASHAR DACI 80/1405 2380 80/1405 300,02380 300,0 1169 PaulinSHKODËR 1169 Paulin Zef Marceli Zef 9/797 9/797 Zamir 384,0 131 Zamir Nuh 384,0 173 Kole SHKODËR 173 Kole Prek Preka Prek 8/803 8592 8/803 27,4 8592 Marceli 27,4 131 Sait SHKODËR 299 Sait Taf Buhaj Taf 1/758 851 SHKODËR 851 1241 SHKODËR 8593 1241 8593 Buhaj ARESTIR LLAZI LLAZI MICI SHKODËR 656 SHKODËR 656 1046 SHKODËR 1046 473 DURRES 8666 473 8666 MICI 31/54 8518 31/54 550,0 8518 Preka 550,0 299 KUJTIM KUJTIM HAKI TILA HAKI TILA 111/750 shkoze 111/750 320,5 shkoze 320,5 GJANA 707/1 Mhill SHKODËR 707/1 Mhill Prel Sokoli Prel 9/796 930 9/796 Skender 261,8 930 Skender Mahmut 261,8 508 Tonin SHKODËR 508 Tonin Lulash Nika Lulash 8/807 8592 8/807 295,0 8592 Sokoli 295,0 18 MarijeSHKODËR 18 Marije Bardhok Gjergji Bardhok 1/737 852 SHKODËR 852 1242 SHKODËR 8593 1242 8593 Gjergji BAJRAM SHAQIR SHAQIR CAKA SHKODËR 657 SHKODËR 657 1047 SHKODËR 1047 19/120 8518 19/120 392,0 8518 Nika 392,0 474 DURRES 9884 474 9884 CAKA ABDYLI ABDYLI REXHEP REXHEP NUREDIN NUREDIN DACI 80/1406 2380 80/1406 300,0 2380 HASANI 300,0 213 707/2 Pal SHKODËR 707/2 Pal Prel Sokoli Prel 9/795 9/795 Fehmi 224,0 639 Fehmi Hamid 224,0 Lazer SHKODËR 213 Lazer Pjeter Kodra Pjeter 8/848 8592 8/848 430,0 8592 Sokoli 430,0 639 Faik SHKODËR 111 Faik Cuf Taraboshi Cuf 1/741 853 SHKODËR 853 1243 SHKODËR 8593 1243 8593 Taraboshi 658 SHKODËR 658 ARTAN GEZIM GEZIM HASANI 1048 SHKODËR 1048 475 DURRES 8961 475 8961 18/149 8518 18/149 356,0 8518 Kodra 356,0 111 ZALOSHKODËR ZALO SADUSH OMERI SADUSH OMERI LULASHI 80/1403 2380 80/1403 124,1 2380 LLUGA 124,1 177 5/326 5/326 8130 42,8 8130 SALKO 42,8 707 Angjelin 707 Angjelin Prel Sokoli Prel 9/794 9/794 Enver 298,0 696 Enver Murat 298,0 Sadik SHKODËR 177 Sadik Musa Metvelaj Musa 8/806 8592 8/806 307,0 8592 Sokoli 307,0 696 Lesh SHKODËR 164 Lesh Gjeto Lleshi Gjeto 1/750 854 SHKODËR 854 1244 SHKODËR 8593 1244 8593 Lleshi SHKODËR 659 SHKODËR 659 QEMAL AGIM AGIM LLUGA SHKODËR 1049 SHKODËR 1049 476 DURRES 984 476 984 18/148 8518 18/148 395,0 8518 Metvelaj 395,0 164 KUJTIM KUJTIM REXHEP SALKO REXHEP 944 Eduard 944 Eduard Fran Tellosi Fran 9/801 9/801 Taulant 500,0 111 Taulant Myftar 500,0 212 Dede SHKODËR 212 Dede Pjeter Kodra Pjeter 8/844 8592 8/844 300,0 8592 Tellosi 300,0 111 Mylfete 704 Mylfete Bajram Mithi Bajram 1/717 855 SHKODËR 855 SHKODËR 1245 SHKODËR 8593 1245 8593 Mithi SHKODËR 660 SHKODËR 660 DENISA AGIM AGIM LLUGA LLUGA SHKODËR 1050 SHKODËR 1050 477 DURRES 630 477 630 18/145 8518 18/145 419,0 8518 Kodra 419,0 704 FLAMUR, XHEVIT FLAMUR, OSMAN XHEVIT EJUPI OSMAN EJUPI SINA 12/535 2380 12/535 500,0 2380 LLUPO 500,0 Marash Marash Kol Mrapshtia Kol Vlash Vlash 67 NdokeSHKODËR 67 Ndoke Gjelosh Kroni Gjelosh 8/846 8592 8/846 340,0 8592 Mrapshtia 340,0 AhmetSHKODËR 320/4 Ahmet Hamid Boksi Hamid Boksi 1/715 856 SHKODËR 856 1246 SHKODËR 1246 SHKODËR 661 SHKODËR 661 TRIFON LIPI LIPI LLUPO 5/322 8130 5/322 20,5 8130 GJUZI 20,5 SHKODËR 1051 SHKODËR 1051 478 DURRES 1181 478 1181 19/11 8518 19/11 500,08518 Kroni 500,0 320/4 NAZMI NAZMI SABRI GJUZI SABRI 9/822 8593 9/822 500,08593 500,0 1088 Tonin SHKODËR 1088 Tonin Marash Mrapshtia Marash Osman 125 Osman Hamit 180 Pal SHKODËR 180 Pal Vate Kroni Vate 8/842 8592 8/842 332,0 8592 Mrapshtia 332,0 125 Violeta 157 Violeta Lazer Memçaj Lazer Memçaj 1/773 857 SHKODËR 857 SHKODËR 1247 SHKODËR 1247 662 SHKODËR 662 TRIFON LIPI LIPI LLUPO 1052 SHKODËR 1052 479 DURRES 8876 479 8876 LLUPO 19/131 8518 19/131 398,0 8518 Kroni 398,0 157 LUANSHKODËR LUAN FADIL ZENELI FADIL ZENELI 5/323 5/323 8130 16,08130 16,0 1026 Tonin SHKODËR 1026 Tonin Kole Temali Kole 9/825 9/825 Arben 300,0 140 Arben Gani 300,0 10 Sokol SHKODËR 10 Sokol Kole Vistaraj Kole 8/819 8592 8/819 300,0 8592 Temali 300,0 140 71 Elez SHKODËR 71 Elez Adem Dakaj Adem 1/725 858 SHKODËR 858 1248 SHKODËR 8593 1248 8593 Dakaj SHKODËR 663 SHKODËR 663 KUJTIM SULEJMAN SULEJMAN HOXHA 1053 SHKODËR 1053 480 DURRES 5448 480 5448 17/143 8518 17/143 343,0 8518 Vistaraj 343,0 SHPEND SHPEND MUSA CAMI MUSA CAMI NELA 80/1229 2380 80/1229 300,0 2380 HOXHA 300,0 401 Zef SHKODËR 401 Zef Ndue Galeja Ndue 9/792 9/792 392,0 Zyhdi 392,0 139 Zyhdi Ragip RagipSHKODËR 1023 Ragip Brahim Burgaj Brahim 8/825 8592 8/825 268,5 8592 Galeja 268,5 139 73 AdrianSHKODËR 73 Adrian Hajredin Alija Hajredin 1/736 8593 8593 Alija 859 SHKODËR 859 1249 SHKODËR 1249 SHKODËR 664 SHKODËR 664 JONUZ KONI 1054 SHKODËR 1054 481 DURRES 6754 481 6754 16/154 8518 16/154 200,0 8518 Burgaj 200,0 NIKOLIN NIKOLIN SKENDER SKENDER HAXHILLARI TOLA 80/1351 2380 80/1351 300,2 2380 KONI 300,2 1023 HAXHILLARI 5/321 5/321 8130 8130 HAXHILLARI 18,5 18,5 865 Ndue SHKODËR 865 Ndue Kol Marku Kol 9/819 9/819 79 Pjerin 497,0 79 Pjerin Zef497,0 Ramadan 413 Ramadan Ymer Çekini Ymer 8/823 8592 8/823 300,0 8592 Marku 300,0 40 AhmetSHKODËR 40 Ahmet Asllan Daka Asllan 1/728 SHKODËR 860 SHKODËR 860 8593 8593 Daka 1250 SHKODËR 1250 SHKODËR 665 SHKODËR 665 1055 SHKODËR 1055 SKENDER HAXHI HAXHI PICALLA 482 DURRES 999 482 999 16/153 8518 16/153 201,0 8518 Çekini 201,0 SKENDER SKENDER FEIM HAXHILLARI FEIM KOSOVA 2/800 8180 2/800 107,1 8180 PICALLA 107,1 413 851 Fran SHKODËR 851 Fran Ndoke Kodra Ndoke 9/791 9/791 436,0 Arsida 436,08593 Mandiqi Arsida Ruzhdi 347 Muhamet 347 Muhamet Dan Shpellzaj Dan Shpellzaj 8/841 8592 8/841 300,0 8592 Kodra 300,0 484 Genc SHKODËR 484 Genc Haki Mandiqi Haki 1/707 SHKODËR 861 SHKODËR 861 8593 1251 SHKODËR 1251 SHKODËR 666 SHKODËR 666 1056 SHKODËR 1056 DHIMITER THOMA THOMA THOMA 34/46 8518 34/46 420,0 8518 420,0 483 DURRES 7372 483 7372 ALLA ALLA NEFAIL NEFAIL JASHAR JASHAR 7 6 8 7 9 8 9 GJANA 80/1404 2380 80/1404 158,92380 158,9 1048 Tereze 1048 Tereze Zef Hila Zef 9/826 9/826 300,0 Agim 300,0 252 Agim Salo 781 Selim SHKODËR 781 Selim Qazim Agovi Qazim 8/839 8592 8/839 160,0 8592 Hila 160,0 252 568 Ruzhdi 568 Ruzhdi Shyqyri Muriqi Shyqyri 1/724 862 SHKODËR 862 8593 8593 Muriqi SHKODËR 1252 SHKODËR 1252 SHKODËR 667 SHKODËR 667 SHKODËR 1057 SHKODËR 1057 YLLISALI SALI SALIU 484 DURRES 6438 484 6438 SALIU 34/108 8518 34/108 367,0 8518 Agovi 367,0 BLEDIAN XHUMA SERIANI XHUMA SERIANI ALIAJ 12/642 8170 12/642 73,78170 BLEDIAN 73,7 687 Tonine 687 Tonine Dode Bicaj Dode 9/827 9/827 466,0 466,0 Agetina 257 Agetina Gjon 848 Elvis SHKODËR 848 Elvis Rifat Halili Rifat 8/827 8592 8/827 116,0 8592 Bicaj 116,0 257 158 Shejnaze 158 Shejnaze Teofik Hysa Teofik 1/740 863 SHKODËR 863 8593 8593 Hysa SHKODËR 1253 SHKODËR 1253 SHKODËR 668 SHKODËR 668 SHKODËR 1058 SHKODËR 1058 SKENDER RAMIZ RAMIZ XHEKO 18/127 8518 18/127 484,0 8518 Halili 484,0 485 DURRES 6682 485 6682 XHEKO AFRIM , ASTRIT AFRIM SKENDER , ASTRIT CANI SKENDER CANI KUÇI 297/202 3712 297/202 300,03712 LLESHI 300,0 1093 554 Eduard 554 Eduard Pjeter Xhanaj Pjeter 9/802 9/802 Mensur 444,0 255 Mensur Hamid 444,0 5/578 5/578 8150 8150 RUSI 18,0 18,0 HasanSHKODËR 1093 Hasan Hamdi Smaja Hamdi 8/838 8592 8/838 133,5 8592 Xhanaj 133,5 255 191 AlfredSHKODËR 191 Alfred Nikolle Ndoja Nikolle 1/768 864 SHKODËR 864 1254 SHKODËR 8593 1254 8593 Ndoja 669 SHKODËR 669 SHKODËR 1059 SHKODËR 1059 BELUL SHAQIR SHAQIR LLESHI 486 DURRES 5364 486 5364 29/195 8518 29/195 554,0 8518 Smaja 554,0 YLLI SHKODËR YLLI IRJAT RUSI IRJAT KAMBERI 297/203 3712 297/203 300,0 3712 VEJSIU 300,0 390 708 ÇungeSHKODËR 708 Çunge Lulash Sokoli Lulash 9/793 20 9/793 Nizamedin 88,0 20 Nizamedin Hamid 88,0 FatmirSHKODËR 390 Fatmir Mati Alija Mati 8/855 8592 8/855 225,0 8592 Sokoli 225,0 164 Faik SHKODËR 164 Faik Beqir Hyka Beqir 1/782 865 SHKODËR 865 1255 SHKODËR 8593 1255 8593 Hyka SHKODËR 670 SHKODËR 670 1060 SHKODËR 1060 LULZIM IRFAN IRFAN VEJSIU 487 DURRES 5239 487 5239 29/92 8518 29/92 534,0 8518 Alija 534,0 LULZIM LULZIM FETI XHIHANI FETI XHIHANI SINANAJ 297/251 3712 297/251 310,1 3712 KARABOLLAJ 310,1 2/38 2/38 313 184 Zef SHKODËR 184 Zef Ndoc Kepi Ndoc 9/820 20 9/820 Nizamedin 414,6 20 Nizamedin Hamid 414,6 Lutfi SHKODËR 313 Lutfi Ramiz Zeneli Ramiz 8/853 8592 8/853 232,0 8592 Kepi 232,0 Zija SHKODËR 856 Zija Shefqet Çiellza Shefqet 219/69 866 SHKODËR 866 1256 SHKODËR 8593 1256 8593 Çiellza SHKODËR 671 SHKODËR 671 1061 SHKODËR 1061 DYLBERE ARSHI ARSHI KARABOLLAJ 488 DURRES 5920 488 5920 29/208 8518 29/208 500,0 8518 Zeneli 500,0 856 MENTOR MENTOR MEHILL LENA MEHILL LENA BEGA 297/194 297/194 3712 OSTRENI 233,4 13 8 26 38518 2 6106,0 5 7 6106,0 8 9/821 7 923,3 8 26 3 8 2 6639,0 5 7 6639,0 8 8/870 7 9 4329 8 9 415 105 138518 2SHKODËR 38592 2 65 7 6 923,3 138592 2SHKODËR 38593 2 4105 38593 45 2 DURRES 33712 2 413 415 884 6 5 7 8 29/87 7 9 4183 8 9 415 329 Zef Zef Ndoc Kepi Ndoc Kepi 9/821 Bute Bute Man Sami Sami Hamdi Bazhdari Hamdi Bazhdari 8/870 Luan Luan Asim Shpuza Asim Shpuza 5/1040 SHKODËR 867 SHKODËR 867 SHKODËR 1257 1257 SHKODËR 672 SHKODËR 672 SHKODËR 1062 1062 FERIDE ASLLAN ASLLAN OSTRENI 415 3027 5 3027 7 9 415 183 6233,4 7 9 4884 489 489 29/87 JOVAN JOVAN HARALLAMB CIFLIGU HARALLAMB CIFLIGU SHEHU 297/193 3712 297/193 200,3 3712 KOKOSHI 200,3 1133 MEROLLARI MotratSHKODËR Oblate Te Zemres Motrat Oblate Se Paperlyer Te8592 Zemres Te Marise Se SHKODËR Paperlyer Marise 490 DURRES 4403 490 4403 15/20 8518 15/20 391,0 8518 391,0 Pellumb Pellumb Adem 1046 Eljaz 1046 Idriz Cenaj Idriz 5/1036 Zef SHKODËR 1133 Zef Gjon Livalli Gjon Livalli 8/856 8/856 405,0 8592TeEljaz 405,0 362 362 9/777 9/777 358,08593 Cenaj 358,0 PERPARIM PERPARIM HYSEN HYSEN MEROLLARI 1258 SHKODËR 1258 1063 SHKODËR 1063 SHKODËR 673 SHKODËR 673 868 SHKODËR 868 8593 BASHKIM RIZA RIZA KOKOSHI 5/426 20,0 8370 20,08370 5/426 491 DURRES 8031 491 8031 29/193 8518 29/193 347,0 8518 Livadhi 347,0 637 Mehdi 356,0 154 Mehdi Ahmet Hajri SHKODËR 637 Hajri Xhevat Rexha Xhevat 5/1033 358 Dede SHKODËR 358 Dede Gjon Livadhi Gjon 8/859 8592 8/859 300,0 8592 Perlesi 300,0 154 384 Andrea 384 Andrea Gjovalin Perlesi Gjovalin 9/780 9/780 356,0 SOKRAT SOKRAT MITI HILA MITI HILA 1259 SHKODËR 1259 SHKODËR 1064 SHKODËR 1064 SHKODËR 674 SHKODËR 674 869 SHKODËR 869 8593 8593 Rexha HAJRI RUSHAN RUSHAN GERBI KACORRI 297/191 3712 297/191 391,53712 GERBI 391,5 492 DURRES 8111 492 8111 ASHKUSHAJ 29/199 8518 29/199 406,0 8518 Livadhi 406,0 199 Mehdi 473,0 154 Mehdi Ahmet Abdullah 199 Abdullah Kapllan Pirani Kapllan 5/1039 302 Nike SHKODËR 302 Nike Gjon Livadhi Gjon 8/858 8592 8/858 300,0 8592 Peraj 300,0 154 629 Lul 629 Lul Nike Peraj Nike 9/809 9/809 473,0 FLAMUR FLAMUR ZIJA BEGAJ ZIJA BEGAJ SHKODËR 1260 SHKODËR 1260 SHKODËR 1065 SHKODËR 1065 SHKODËR 675 SHKODËR 675 870 SHKODËR 870 8593 8593 Pirani YLLI HYSEN HYSEN ASHKUSHAJ 5/38 5/38 630 8/38 8/38 552 11/38 11/38 14/38 14/38 493 DURRES 724 493 724 30/261 8518 30/261 332,0 8518 Livadhi 332,0 Zamir 170,0 Zamir Sadetin Kadri SHKODËR 552 Kadri Reshit Synaj Reshit 5/914 BledarSHKODËR 303 Bledar Nike Livadhi Nike 8/860 8592 8/860 265,0 8592 Peraj 265,0 Nike SHKODËR 630 Nike Prele Peraj Prele 9/810 9/810 170,0 PANDO PANDO KRISTO XHALLO KRISTO 1261 SHKODËR 1261 1066 SHKODËR 1066 SHKODËR 676 SHKODËR 676 871 SHKODËR 871 8593 8593 Synaj JANI NIKO 6/502 45,4 NIKO PRIFTI 6/502 45,4 8230 XHALLO 8230 BUSHAJ 297/189 3712 297/189 242,9 3712 PRIFTI 242,9 303 494 DURRES 545 494 545 31/211 8518 31/211 472,0 8518 472,0 Vasil 520,0 1364 Vasil Mark 510 Hysni 510 Hysni Reshit Synaj Reshit 5/916 1044 Zyhdi SHKODËR 1044 Zyhdi Daut Kruja Daut Kruja 8/893 8592 8/893 33,4 8592 33,4 1364 JUSUF JUSUF ISMAIL ZHOBE ISMAIL ZHOBE SHKODËR 1262 SHKODËR 1262 1067 SHKODËR 1067 SHKODËR 677 SHKODËR 677 872 SHKODËR 481 872 481 383/20 1148 383/20 1148 Synaj 520,0 Kisha SHKODËR Katolike Beltoje Kisha dhe Katolike objektet Beltoje e Murgeshave, dhe objektet e Murgeshave, DASHI ALO ALO SATKO METAJ 297/188 3712 297/188 220,6 3712 SATKO 220,6 48,8 3/60 83603/60 48,88360 495 DURRES 544 495 544 31/213 8518 31/213 430,03 8518 Lahi 430,0 Fiqiret 483,08593 Xhanej Fiqiret Ragip 72 ArdianSHKODËR 72 Ardian Kel Xhanej Kel 5/728 30 Ymer SHKODËR 30 Ymer Elez Lahi Elez 8/891 8592 8/891 41,1 8592 Fushaj 41,1 Dede SHKODËR Dede Lazer Fushaj Lazer 6/817 6/817 483,0 PETRIT PETRIT MUSTAFA DISHA MUSTAFA DISHA 1263 SHKODËR 1263 1068 SHKODËR 1068 SHKODËR 678 SHKODËR 678 873 SHKODËR3 873 8593 FATMIR ALO ALO SATKO BOZE 297/186 3712 297/186 329,4 3712 SATKO 329,4 496 DURRES 2281 496 2281 37/82 8518 37/82 506,03 8518 Miarra 506,0 665 Halim 495,0 127 Halim Bejto Ndoc SHKODËR 665 Ndoc Nike Drrasati Nike 5/688 Hajrullah 971 Hajrullah Caf Miarra Caf 8/875 8592 8/875 14,5 8592 Fusha 14,5 127 Rrok SHKODËR Rrok Lazer Fusha Lazer 6/820 6/820 495,0 OSMAN OSMAN SHYQRI MUCA SHYQRI MUCA 1264 SHKODËR 1264 1069 SHKODËR 1069 SHKODËR 679 SHKODËR 679 SHKODËR 874 SHKODËR3 874 8593 8593 Drrasati FATMIR QEMAL QEMAL GJEÇI RUÇI 297/185 3712 297/185 287,7 3712 GJEÇI 287,7 971 497 DURRES 7053 497 SHIKIM 7053 SHIKIM RUZHDI BICAKU RUZHDI BICAKU 36/140 8518 36/140 500,03 8518 Miarra 500,0 1348 36 Myfit 495,0 36 Myfit Elez Rifat SHKODËR 1348 Rifat Ramadan Gokaj Ramadan 5/768 971 Hajrullah 971 Hajrullah Caf Miarra Caf 8/886 8592 8/886 26,9 8592 Fusha 26,9 Fran SHKODËR Fran Lazer Fusha Lazer 6/822 6/822 495,0 1265 SHKODËR 1265 1070 SHKODËR 1070 SHKODËR 680 SHKODËR 680 SHKODËR 875 SHKODËR3 875 8593 8593 Gokaj PESHQESHE HIMET HIMET KALLULLI MUÇAJ 297/184 3712 297/184 300,03712 KALLULLI 300,0 36 Myfit 276,5 36 Myfit Elez 600 PrengSHKODËR 600 Preng Frrok Marku Frrok 5/767 25 Zef SHKODËR 25 Zef Nike Ducaj Nike Ducaj 1266 SHKODËR 1266 538 Jozef SHKODËR 538 Jozef Ndoc Ballfusha Ndoc Ballfusha 6/826 6/826 276,5 1071 SHKODËR 1071 SHKODËR KALLULLI 681 SHKODËR 681 876 SHKODËR 876 8593 8593 Marku ALBAN ENGJELL ENGJELL KALLULLI 4/951 8591 4/951 210,0 8591 210,0 498 DURRES 9748 498 ISAT 307,0 9748 DERVISH KERCUKU DERVISH 37/290, KERCUKU 37/291 37/290, 8518 37/291263,08518 263,0 CAUSHI 7/309 8140 7/309 8140 ISAT 307,0 1145 Rinard210,4 1145 Rinard Nikoll 1413 Tonin SHKODËR 1413 Tonin Gjon Shpati Gjon 5/755 439 ArbenSHKODËR 439 Arben Zef Ducaj Zef Ducaj 1267 SHKODËR 1267 536 EnverSHKODËR 536 Enver Ragip Naku Ragip Naku 6/824 6/824 210,4 1072 SHKODËR 1072 SHKODËR ISMAILAJ 682 SHKODËR 682 877 SHKODËR 877 8593 8593 Shpati ELES SHAZEMAN SHAZEMAN ISMAILAJ 4/818 47,6 4/818 21,0 8160 47,68160 BEU 3/322 8260 3/322 21,0 8260 LUZI Rinard182,0 1145 Rinard Nikoll Paç SHKODËR 1425 Paç Ndoc Kiri Ndoc 5/753 643 FatmirSHKODËR 643 Fatmir Shaqir Bajraktari Shaqir 4/954 8591 4/954 148,0 8591 Naku 148,0 1145 499 DURRES 1920 499 1920 8518 397,0 8518 Bajraktari 397,0 1425 1268 SHKODËR 1268 163 Taip SHKODËR 163 Taip Ragip Naku Ragip 6/823 6/823 182,0 1073 SHKODËR 1073 SHKODËR 683 SHKODËR 683 NERMIN ALI FERDINAND FERDINAND NAZIM XHANI NAZIM XHANI 36/204 36/204 878 SHKODËR 878 8593 8593 Kiri ALI LUZI ALLUSHI 8/398 8180 8/398 32,3 8180 LUZI 32,3 942 Rinard104,0 1145 Rinard Nikoll AntonSHKODËR 942 Anton Rrok Gjetja Rrok 5/726 Besnik 942 Besnik Abdurrahman Seitaj Abdurrahman 4/950 8591 4/950 465,0 8591 Nika 465,0 1145 500 DURRES 1923 500 1923 8518 297,0 8518 Seitaj 297,0 942 1269 SHKODËR 1269 695 Pashke 695 Pashke Kol Nika Kol 12/107 12/107 104,0 ERMIRA BEDRI SHKODËR 1074 SHKODËR 1074 SHKODËR 684 SHKODËR 684 MEHDI MEHDI NAZIM XHANI NAZIM XHANI 36/205 36/205 SHKODËR 879 SHKODËR 879 8593 8593 Gjetja BEDRI LUZI MBURIMI 7/502 7/502 20,48120 DOBRA 20,4 592 8120 37 Naim 292,1 37 Naim Bajram 1001 Tom SHKODËR 1001 Tom Pjeter Fishta Pjeter 5/760 Gjon SHKODËR 592 Gjon Pal Vrinca Pal Vrinca 4/957 8591 4/957 25,9 8591 Guri 25,9 1270 SHKODËR 1270 REZARTA BEDRI SHKODËR 168 MartinSHKODËR 168 Martin Kol Guri Kol 12/108 12/108 292,1 1075 SHKODËR 1075 REXHEP, REXHEP, 685 SHKODËR 685 BEDRI DOBRA 880 SHKODËR 880 8593 8593 Fishta 501 DURRES 7791 501 MEHMET, 7791 REXHEP MEHMET, REXHEP MEHMETI MEHMETI 40/177 8518 40/177 500,0 8518 500,0 KANUSHI 5/384 8250 5/384 131,68250 VESHI 131,6 588 23 Myhedin 23 Myhedin Riza 673 Shuaip 673 Shuaip Ramadan Zaganjori Ramadan Zaganjori 5/690 PASHKO KRISTO SHKODËR 1271 SHKODËR 1271 Vate SHKODËR 588 Vate Prele Staka Prele 9/263 8594 9/263 300,0 8594 Braqi 300,0 Met SHKODËR Staka Met Halil Braqi Halil KRISTO VESHI 1076 SHKODËR 1076 SHKODËR 686 SHKODËR 686 881 SHKODËR 881 MEHMET MEHMET 1339 1339 9/512 8591 9/512 320,08591 320,0 23 Myhedin 23 Myhedin Riza AGIM JAHO 96 Gjovalin 96 Gjovalin Ndue Rrolba Ndue Rrolba 5/698 SHKODËR 1272 SHKODËR 1272 195 GjergjSHKODËR 195 Gjergj Kole Arra Kole 9/265 8594 9/265 300,0 8594 Braqi 300,0 JAHO BALLIU Armanti Armanti Met Braqi Met SHKODËR 1077 SHKODËR 1077 502 DURRES 6923 502 6923 BALLIU 36/132 36/132 288,08518 Arra 288,0 SHKODËR 687 SHKODËR 687 882 SHKODËR8518 882 NAMIK NAMIK JAKUP MUSAKU JAKUP MUSAKU

NR.

DILE 89 564 TIRANE HALIL 90 258 TIRANE HAZER 91 1040 TIRANE HYSEN 92 801 TIRANE IDRIZ 93 708 TIRANE ISMAIL 94 718 TIRANE LUIZA 95 1041 TIRANE MERKUR 96 1325 TIRANE OSMAN 97 522 TIRANE QEMAL 98 782 TIRANE TIRANE SADIK 99 749 TIRANE 100 XHEVAHIR 311 101 ZAIM TIRANE 2043 TIRANE 102 ZINI 952 103 QAMIL TIRANE 879 TIRANE 104 DRITAN 1044/1 TIRANE 105 HAXHI TIRANE 788 106 ISUF TIRANE 1044 107 PJETER 588 TIRANE

EMËR ATËSIA

NR. VETË EMËR DEKLARIMIT QARKU

NR.

215 TIRANE 36 5403 IBRAHIM NAZMITIRANE NAZMI 216 TIRANE 37 88,89 PREK NDRETIRANE NDRE 832 TIRANE 217 TIRANE 38 5386 KURTALI NEXHMI NEXHMI 218 TIRANE 39 196/1 ISMLAM NURI TIRANE NURI TIRANE 219 TIRANE 40 56 PAL PAL MHILL TIRANE 220 TIRANE 41 660 AHMET RRAHIM RRAHIM 221 TIRANE699 1 42 2631 ABDULLA RAKIPTIRANE RAKIP TIRANE 8 43 5648 ELMAZ RIZA TIRANE RIZA222 TIRANE 223 TIRANE 0 44 TOM RROK 3990 RROK TIRANE 224 TIRANE699 71445 1919,5714 AHMET RUSHDI RUSHDI TIRANE 225 TIRANE 7 46 5067 MUSA RUZHDI RUZHDI TIRANE 226TIRANE832 9 47 5089 MUSA SAMI SAMI TIRANE 227TIRANE 1 48 2801 KAPLLAN SEFEDIN SEFEDIN TIRANE 228TIRANE 72649 2098,5726 SHABAN QEMAL SHABAN TIRANE 229TIRANE 2 4 3 45 50 HAXHI SHYQYRI471 SHYQYRI TIRANE 230TIRANE297 51 3581 QEMAL SHYQYRI SHYQYRI TIRANE 231TIRANE 52 5902 EMIN TEFIK TEFIK TIRANE 232TIRANE 53 4739 HAJDAR XHEVIT XHEVIT TIRANE 233TIRANE 54 5687 UK XHEVAT XHEVAT TIRANE 234TIRANE 30 TIRANE 235TIRANE 55 1924 LUTFI YLBER YLBER TIRANE 236TIRANE 56 5023 HAMDI YMER YMER TIRANE 237 TIRANE 57 5020 HAMDI ZENEL ZENEL TIRANE 238TIRANE 58 6016 ADEM,MEHMET ZIZE,ILIR ZIZE,ILIR TIRANE 239TIRANE ARIF 59 5081 ASLLAN ASLLAN TIRANE 240TIRANE269 RIZA,ELMAZ 60 1976 ASTRIT,RIZA ASTRIT,RIZA TIRANE 241 1 2 TIRANE 1 3 61 2252 ISLAM RRAHMAN RRAHMAN TIRANE 242 TIRANE 62 631 BEQIR ISMET ISMET TIRANE 243 TIRANE 63 711/05 ADIL LILJANA LILJANA TIRANE 244 TIRANE 64 379 LATIF RAHIM RAHIM TIRANE 245 TIRANE 65 520 MARJAN MARJAN NUSH TIRANE 246 TIRANE 66 798 IDRIZ IDRIZ ZYBER TIRANE 247 TIRANE 429 67 1121 AHMET GEZIM GEZIM TIRANE 248 TIRANE TIRANE 249 TIRANE 68 2177 DITAR DITAR HYSEN TIRANE 250 TIRANE 69 570 LONORA LONORA KAMBER TIRANE 251 TIRANE 70 1175 BASHKIM BASHKIM MEHMET TIRANE 252 TIRANE294 71 1235 HARIZ HARIZ IZET TIRANE 253 TIRANE 72 1210 FERDINAND FERDINAND HAMIT 336 TIRANE 254 TIRANE FATJON 2232 FATJON SHEFQET TIRANE 255 TIRANE 90 73 HATIXHE 2233 HATIXHE MUHARREM TIRANE 256 TIRANE337 74 1982 ILMI ILMISHYKRI TIRANE 257 TIRANE119 75 773 BISLIM BISLIM MUHAMET TIRANE 258 TIRANE291 76 809 ISLAM ISLAM RAMAZAN TIRANE 259 TIRANE 2587 77 1966 GENTIAN GENTIAN IBRAHIM TIRANE 260 TIRANE TIRANE 261 TIRANE 78 1401 NAZMI NAZMI SELMAN 528 TIRANE 262 TIRANE 79 1880 SHERIF S SHERIF S EMIN TIRANE 263 TIRANE 80 1967 IBRAHIM IBRAHIM REXHEP TIRANE 264 TIRANE 81 415 FLAMUR FLAMUR SELMAN TIRANE 265 TIRANE587 82 NAIM 404 NAIM XHELAL TIRANE 266 TIRANE 83 1458 NEXHMI NEXHMI SAMI TIRANE 267 TIRANE 84 130 HAZIS HAZIS SHAQIR TIRANE 268 TIRANE489 AGIM 85 86 AGIM SADIK TIRANE 269 TIRANE 86 246 ARBEN,KASTRIOT ARBEN,KASTRIOT SHUKRI TIRANE 270 TIRANE ASTRIT 87 143 ASTRIT FADIL TIRANE 271 TIRANE BARDHYL 88 377 BARDHYL SULEJMAN TIRANE 272 TIRANE 94 TIRANE 273 TIRANE

1

NR.

NR.

EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË DEKLARIMIT

NR. VETË QARKU EMËR DEKLARIMIT

Qarku Tiranë

NR. VETË EMËR QARKU DEKLARIMIT

9 0 1 1 4 2 3 6 2 5 0 8 3 9 6 1

1 2 1 3 2 413 2 41 5 3 2 65 413 7 26 415 72 659 413 8 7 26 9 415 7 2 9 413 8 3 8 3 8 65 418 Bahri SHKODËR 418 TIRANE 177TIRANE 177 NOK DURRES NOK GJOKE 371 DURRES 3050 NOKA GJOKE 371 3050 NOKA SADIL SADIL ELEZI 19/515 8512 19/515 236,0 8512 550 DURRES 2280 550 LIMAN 2280 ELEZI LIMAN XHAFERR HUSHI XHAFERR SHKODËR 738 SHKODËR 738 RIFANDURRES RIFAN 2 4 3 4 5 65 7 6 8 7 9 8 9 825 Mit'hatSHKODËR 825 TIRANE 178TIRANE 178 ALTIN DURRES ALTIN EQEREM 372 DURRES 6419 KALNXHI EQEREM 372 6419 KALNXHI SADIL SADIL ELEZI 19/516 8512 19/516 290,0 8512 DURRES 551 DURRES 5255 551 ILIR SHKODËR 5255 ELEZI ILIR SHABAN HIDRI SHABAN 739 SHKODËR 739 ENVER ENVER 24,98240 24,9 140 140 3/472 18,4 8240 3/472 1MEVLAN 683 MEVLAN MUÇO MUÇO BALILI 6/427 82706/427 18,4 8270 DEDJA 332 Rexhep 332 LIMAN LIMAN SULA 19/393 8512 19/393 500,0 8512 TIRANE 179 TIRANE 179 BAKI DURRES BALILI BAKI LIMAN 373 DURRES 515 DEDJA LIMAN 373 515 DURRES 552 DURRES 5799 552 AGIM SHKODËR 5799 SULA AGIM SHABAN HIDRI SHABAN 740 SHKODËR 740 SHKODËR ARMAND ARMAND 2SOTIRTIRANE 2162 SOTIR PJETER PJETER STEFA STEFA 8551 16/254,16/255 92,0 8551 HAMETLLARI 92,0 4833 91 Mit'hatSHKODËR 91 DURRES16/254,16/255 374 DURRES 2152 374 2152 ZYHDI ZYHDI AOSHI 19/164 8512 19/164 300,0 8512 180 TIRANE 180 ARBEN ARBEN SKENDER HAMETLLARI SKENDER DURRES 553 DURRES 553 SOTIRIKA 4833 AOSHI SOTIRIKA ZOI MICO ZOI SHKODËR 741 SHKODËR 741 LOLZIM LOLZIM 3AGIM TIRANE 5600 AGIM BRAHIM BRAHIM VAKA 6/270 83206/270 40,472 8320 LILA 40,4 8390 414 Islam SHKODËR 414 375 DURRES72 375 KARAFIL KARAFIL BAKA 28/250 8512 28/250 227,0 8512 181 TIRANE 181 ILIR. DURRES VAKA ILIR. SULEJMAN LILA SULEJMAN DURRES 554 DURRES 554 BESNIK 8390 BAKA BESNIK MEXHIT KALIQI MEXHIT SHKODËR 742 SHKODËR 742 BASHKIM BASHKIM 14/117 8320 14/117 377,3 8320 HAMETLLARI 377,3 4AGIM TIRANE 271 AGIM PAL PAL PEPKOLAJ 359 AgronSHKODËR 359 DURRES PEPKOLAJ 376 DURRES 3937 376 3937 ZYHDI ZYHDI NERJAKU NERJAKU 19/189 8512 19/189 300,0 8512 182 TIRANE 182 ARBEN ARBEN SKENDER HAMETLLARI SKENDER DURRES 555 DURRES 189 555 189 SHKODËR 743 SHKODËR 743 MUHARREM MUHARREM RESMIJE RESMIJE MUHARREM SALLMANI MUHARREM 62,88270 62,8 867/1 867/1 2/864 8270 2/864 AGOSTIN AGOSTIN PRENDI 1/448 83101/448 95,9 8310 LILA 95,9 4204 5AGRON 3090 AGRON 381 Ymer SHKODËR 381 377 DURRES 4042 377 4042 HAMDI HAMDI JANGORI 28/91 8512 28/91 300,0 8512 TIRANE 183 TIRANE 183 ILIR. DURRES PRENDI ILIR. SULEJMAN LILA SULEJMAN DURRES 556 DURRES 556 VATHSHKODËR VATH XHEMAL XHEMAL 744 SHKODËR 744 KUJTIM KUJTIM 4204 JANGORI MASHA MUHARREM MUHARREM TARA 11/345 8310 11/345 210,2 8310 ÇIÇO 210,2 6AGRON 3781 AGRON 70 Gentian 70 DURRES TARA 378 DURRES 4639 378 4639 SABRI SABRI POTAJ 28/68 8512 28/68 411,0 8512 TIRANE 184 TIRANE 184 DHIMITER DHIMITER ÇIÇO DURRES 557 DURRES 1249 557 HYSNI 1249 POTAJ HYSNI SADIK NDERJAKU SADIK SHKODËR 745 SHKODËR 745 SHKODËR NEXHAT NEXHAT 824 Fitim SHKODËR 824 KAME,AGUSH BEGOLLARI KAME,AGUSH 6/368 83206/368 409,4 8320 ALUSHI 409,4 7AGUSH,FISNIK 5177 DURRES BEGOLLARI 379 DURRES 5322 379 5322 FADIL FADIL KERTUSHA 19/168 8512 19/168 557,0 8512 TIRANE 185 TIRANE 185 ARBEN ARBEN TASIM TASIM ALUSHI DURRES 558 DURRES 6899 558 6899 KERTUSHA SHKODËR 746 SHKODËR 746 AGUSH,FISNIK FLAMUR FLAMUR MEXHIT MEXHIT LIMAN HASA LIMAN 93 Muhamet 93 380 DURRES 4276 380 4276 ISA ISA BASHMETA 3/179 8512 3/179 400,0 8512 TIRANE 186 TIRANE 186 LLOPI DURRES DACI LLOPI LLAMBI ROBO LLAMBI DURRES 559 DURRES 4107 559 YMERSHKODËR 4107 BASHMETA YMER NEZIR BUSHI NEZIR 747 SHKODËR 747 SHKODËR KLODJAN KLODJAN HAMDI HAMDI DACI 630/150 2372 630/150 258,5 2372 ROBO 258,5 8AHMET 5060 AHMET 24,38270 24,3 992/1 992/1 8270 3/517 3/517 81 EqremSHKODËR 81 381 DURRES 6822 381 6822 XHEMAL XHEMAL NDREU 4/118 8512 4/118 488,0 8512 TIRANE 187 TIRANE 187 LIRI DURRES ISMAJLSUFAJ LIRI KELANTHI BEZHANI KELANTHI DURRES 560 DURRES 9345 560 ALEKSANDER 9345 NDREU ALEKSANDER LLESH LASKA LLESH SHKODËR 748 SHKODËR 748 RRAHIM RRAHIM HAMDI HAMDI ISMAJLSUFAJ 1/187 83201/187 226,0 8320 BEZHANI 226,0 9ALFRED 1989 ALFRED 321 Lene SHKODËR 321 PELLUMB PELLUMB DEDEJ 9/20 85129/20 300,0 8512 382 DURRES 3193 382 3193 TIRANE 188 TIRANE 930/474R HAMDI 188 ERIONDURRES 930/474R KORRA ERION SERRI SULAJ SERRI 6/451 8210 6/451 70,0 8210 DEDEJ 70,0 DURRES 561 DURRES 8254 561 NAZMI 8254 NAZMI OSMAN KASA OSMAN SHKODËR 749 SHKODËR 749 ANDON ANDON HAMDI KORRA 1/234 83201/234 398,0 8320 SULAJ 398,0 10 2133 ARBEN,NDRICIM ARBEN,NDRICIM 458 Gjelend 458 HASAN HASAN MUHAJ MUHAJ 11/10 8512 11/10 390,0 8512 DURRES 383 DURRES 4784 383 4784 TIRANE 189 TIRANE 189 LUMTURI LUMTURI MUHAREM SYKO MUHAREM SYKO DURRES 562 DURRES 361 562 ISMET 361 ISMET SHERBET CELA SHERBET SHKODËR 750 SHKODËR 750 SHKODËR ADEM ADEM URAN URAN BUZHIQI BUZHIQI 12/152 8320 12/152 372,8 8320 372,8 11 2683 ARBEN,LEONARD ARBEN,LEONARD 145 Vat SHKODËR 145 TIRANE 190 ARBEN ARBEN BASHKIM 23723/718 KASORUHO BASHKIM SHKODËR 751 SHKODËR 751 MUSTAFA, MUSTAFA, INDRIT ARTAN INDRIT ARTAN ADEM ADEM LAÇKA LAÇKA 3/718 326,6 2372 KASORUHO 326,6 12 4880 ARIF TIRANE ARIF190 52,5 52,5 8360 8360 KODRA 1139 1139 1/235 1/235 DURRES 384 DURRES 2136 384 SHEFKI, GENTIAN 2136 SHEFKI, GENTIAN KODRA 12/133 8512 12/133 448,08512 DURRES 563 DURRES 1720 563 1720 SHAQIR LAMA SHAQIR 1403 Shpetim 1403 191 TIRANE 191 ALMA ALMA ABDULLA 83201/289 KASORUHO ABDULLA SHKODËR GENTIAN 752 SHKODËR 752 SHKODËR SHEFKI SHEFKI GENTIAN BAJRAM BAJRAM DUSHAJ DUSHAJ 1/289 359,2 8320 KASORUHO 359,2 13 2442 AVDI TIRANE AVDI 564 Beqir SHKODËR 564 192 TIRANE 192 FATBARDHA FATBARDHA XHEVDET 83206/407 XHEBLATI XHEVDET SHKODËR 753 SHKODËR 753 DURRES 564 DURRES 3005 564 3005 SANIJE SANIJE BAJRAM XHERAJ BAJRAM SHAHIN SHAHIN KAPXHILLARI 6/407 8320 XHEBLATI 458,3 14 5186 AVNI TIRANE AVNI DURRES KAPXHILLARI 385 DURRES 4275 385 ISUF,458,3 SHKELZEN 4275 ISUF, SHKELZEN, SHKELZEN ISA SHKELZEN, BASHMETA ISA BASHMETA 3/177 8512 3/177 381,08512 31 Sabri SHKODËR 31 SHKODËR 754 SHKODËR 754 TIRANE 193 TIRANE446 193 AVDURAHMAN 446 AVDURAHMAN ÇELA PETREF 1/239 8190 1/239 20,5 8190 AGRON 20,5 SHEFQET VESELI SHEFQET DURRES 565 DURRES 1681 565 1681 AGRON 15 1905 MUSE MUSE BUÇPAPAJ BUÇPAPAJ Ç 7/208 Ç PETREF 39927/208 301,4 3992 ÇELA 301,4 BAJRAM BAJRAM 329 Flamur 329 SHKODËR 755 SHKODËR 755 SHKODËR 194 TIRANE429 194 ASTRIT 429 ASTRIT MUFIT KAZIAJ MUFIT 4/297 8220 4/297 27,8 8220 BUNA 27,8 DURRES 566 DURRES 566 ARDIAN ARDIAN SALI ISMAILI SALI DURRES 386 DURRES 270 386 270 HALIT HALIT BUNA 6/170 8512 6/170 270,0 8512 9096/1 9096/1 XHIMI376,1 XHIMI 16 5019 HAMDI HAMDI DOKU DOKU 630/356 2372 630/356 2372 KAZIAJ 376,1 BESIMTIRANE BESIM 379 LulashSHKODËR 379 SHKODËR 756 SHKODËR 756 TIRANE 195 TIRANE648 195 GENCI 648 GENCI SELIM SELIM DALLADAKU DALLADAKU 2/263 2/263 83,78270 STRAZIMIR 83,7 DURRES 567 DURRES 8270 567 STRAZIMIR HYSEN PERATI HYSEN 2406, 2406, 17 5739 BAJRAM BAJRAM ALLA ALLA 7/425/1 8320 7/425/1 395,4 8320 395,4 BESNIK BESNIK DURRES 387 DURRES 387 GANI, KADRI GANI, NUREDIN, KADRI GANI NUREDIN, DERVISHI GANI DERVISHI 3/398 8512 3/398 500,08512 819 DurimSHKODËR 819 579 579 SHKODËR 757 SHKODËR 757 TIRANE 196 TIRANE 196 KOSTANDIN KOSTANDIN RAFAIL FLOQI RAFAIL DURRES 568 DURRES 568 STRAZIMIR STRAZIMIR HYSEN PERATI HYSEN 2407 2407 18 2473 ABEDIN ABEDIN BUDINI BUDINI 1/189 83201/189 314,6 8320 FLOQI 314,6 BUJAR BUJAR 115 Frrok SHKODËR 115 SHKODËR KERTUSHA 758 SHKODËR 758 TIRANE 197TIRANE 197 RAMAZAN RAMAZAN HASLLAN HASA HASLLAN HASA569 DURRES DURRES 569 STRAZIMIR STRAZIMIR HYSEN PERATI HYSEN DURRES VRESHTI 388 DURRES 388 KERTUSHA 19/545 8512 19/545 303,0 8512 8890 ISA 300,0 8890 FADIL 19 5024 MUHARREM MUHARREM VRESHTI 630/143 2372 630/143 2372 ISA FADIL 300,0 DILAVER DILAVER 46,2 46,2 8260 8260 HOXHA 678 1/463 1/463 116 Gjon SHKODËR 116 SHKODËR 759 SHKODËR 759 TIRANE 198TIRANE678 198 BAJRAM BAJRAM ABDI HEMSION ABDI HEMSION DURRES 570 DURRES 570 XHEVID XHEVID ALI RROSHI ALI 567 567 GANI GANI HOXHA 18/174 8512 18/174 305,0 8512 DURRES 389 DURRES 496 389 496 ALBERT 20 4588 BEQO BEQO ÇARÇIU ÇARÇIU 3/847 83203/847 90,0 8320 ALBERT90,0 FERDINANT FERDINANT 395 DjanaSHKODËR 395 SHKODËR 760 SHKODËR 760 TIRANE 199TIRANE 199 PETRIT QENAN GORENCA QENAN GORENCA 571 DURRES 571 NAZMI NAZMI IBRAHIM CALLIKU IBRAHIM 611 611 DURRES PETRIT 390 DURRES 2150 390 2150 IDRIZ IDRIZ HUSHI HUSHI 19/581 8512 19/581 500,0 8512 ZYHDIDURRES ZYHDI 21 2469 SHABAN SHABAN KORRA KORRA 1/192 83201/192 162,0 8320 162,0 FIDARIJE FIDARIJE Shan SHKODËR 761 SHKODËR8512 761 TIRANE 200TIRANE 200 QEMAL VEHBI DISHA VEHBI DISHA DURRES 572 DURRES 572 ABAZSHKODËR ABAZ FADIL KAMERAJ FADIL 350 350 ZYHDI ZYHDI HUSHI HUSHI 19/582 19/582 353,08512 DURRES QEMAL 391 DURRES 2151 391 2151 AGRON AGRON 380 380 22 ENVER ENVER SALLAKU SALLAKU 13/33 832013/33 305,5 8320 305,5 FLUTRA2719 FLUTRA SHKODËR 762 SHKODËR8512 762 Sokol SHKODËR TIRANE 201TIRANE 201 ARISTOTEL LLUKE ÇETRI LLUKE ÇETRI DURRES 573 DURRES 573 XHEMAL XHEMAL RAMADAN STOJKU RAMADAN 392 392 THOMA THOMA CANE CANE 268,08512 DURRES ARISTOTEL 392 DURRES 5882 392 5882 ARQILE ARQILE 6/288 6/288 23 30 FERID FERID SHIMA SHIMA 13/182 8320 13/182 303,7 8320 303,7 GENTJAN GENTJAN 83 ReshitSHKODËR 83 SHKODËR 763 SHKODËR 763 TIRANE 202TIRANE 202 ARBEN ARBEN ALIM BEGA ALIM DURRES 574 FLORA FLORA XHEMALI STAFUKA XHEMALI 102 ILIR, DURRES ANDON, BEGA ILIR,574 ANDON,102 DURRES QERIMI 393 DURRES 3493 393 263,7 3493 RIZA RIZA OKOLISHTA OKOLISHTA 8/17 85128/17 500,08512 24 5989 ISUF ISUF QERIMI 1/258 83201/258 8320 XINXO 263,7 HAMEZ HAMEZ 20,3 20,3 8260 8260 678 1/464 1/464 489 Naxhije 489 SHKODËR 764 SHKODËR 764 SHKODËR TIRANE 203 TIRANE678 203 PAVLI PAVLI VASIL VASIL XINXO DURRES 575 DURRES 575 BESNIK BESNIK QAZIM MERLIKA QAZIM 1216 1216 PELLUMB, ELIDON PELLUMB, ELIDON 25 5540 HAMIT HAMIT ÇUPI 10/170 8320 10/170 313,3 8320 BALLA 313,3 HEKURAN HEKURAN 367 Smajl SHKODËR 367 SHKODËR RRJOLLI 765 SHKODËR 765 TIRANE 204 TIRANE 204 YLLI DURRES ÇUPI YLLI SHEFQET SHEFQET BALLA 576 DURRES 576 XHAVIT XHAVIT IBRAHIM IBRAHIM 394 DURRES 7583 394 7583 SHABAN SHABAN RRJOLLI 5/33, 5/171 8512 5/33,BURGU 5/171 117,0 8512 SABRIDURRES SABRI 52 52 26 5051 FETAH FETAH JATA 630/365 2372 630/365 500,0 2372 VOKSHI 500,0 IMER TIRANE IMER 913 Man SHKODËR 913 SHKODËR HAJDARI 766 SHKODËR 766 205 TIRANE 205 BESNIK BESNIK OSMAN VOKSHI OSMAN DURRES 577 DURRES 577 ARBEN ARBEN HYSEN DEMIRI HYSEN DURRES JATA 395 DURRES 7678 395 7678 DALIP DALIP HAJDARI 13/17 8512 13/17 300,0 8512 SHEFRIF SHEFRIF 27 2221 ZENEL ZENEL HASA HASA 1/196 83201/196 8320 MUÇA 350,2 IMER TIRANE IMER 189 Fiqiri 767 SHKODËR 767 Ç 350,2 Ç 578 206 TIRANE 206 KUJTIM KUJTIM HAJDAR MUÇA HAJDAR DURRES DURRES 1560 578 1560 Uq U SHKODËR U189 ILMI SHKODËR ILMIHAKI PUPULEKU HAKI ZAMIRA, INDRIT, ZAMIRA, INDRIT, DURRES BALLIU 396 DURRES 5311 396 146,9 5311 SELAMI SELAMI MALIQI MALIQI 2/314 8512 2/314 500 08512 500,0 28 1964 SUL SUL BALLIU 5/181 83205/181 8320 VELSMALI 146,9 ISMAIL ISMAIL 190 Fiqiri SHKODËR 190 TIRANE 207 TIRANE 207 HAXHI HAXHI SALI VELSMALI SALI SHKODËR DRITAN 768 SHKODËR 768 HAMIT HAMIT DRITAN ENKELEJDA ENKELEJDA 29 4872 FUAT FUAT ALUSHI ALUSHI 3/837 23723/837 226,0 2372 ÇINA 226,0 KADRITIRANE KADRI 23,7 23,7 678 1/462 8260 1/462 8260 BALLA 225 Myzafer 225 208 TIRANE678 208 MYQEREM MYQEREM BAJRAM ÇINA BAJRAM SHKODËR 769 SHKODËR 769 SHKODËR ALIKAJ DURRES 579 DURRES 1002 579 1002 HAMIT HAMIT ARJAN ARJAN DURRES 397 DURRES 6495 397 6495 MURAT MURAT BALLA 12/49 8512 12/49 213,0 8512 FERID FERID 30 4573 MEHMET MEHMET HOXHA 3/637 83203/637 292,5 8320 HALILAJ 292,5 KADRITIRANE KADRI 247 Naim SHKODËR 247 209 TIRANE 209 BUJARDURRES HOXHA BUJAR HALIL HALILAJ HALIL SHKODËR SABAHI 770 SHKODËR 770 NASIP NASIP HAMIT HAMIT MUHARREM MUHARREM SABAHI 22/174 8512 22/174 300,0 8512 398 DURRES 409 398 409 AHMET AHMET 31 4876 HIDER HIDER RUÇI RUÇI 3/743 2372 3/743 242,9 2372 242,9 MEHMET MEHMET 952 XhabirSHKODËR 952 TIRANE 210 TIRANE 210 PETRIT PETRIT MEHMET MEHMET REXHEPI REXHEPI SHKODËR DACI 771 SHKODËR 771 HAMIT HAMIT DRITAN DRITAN DURRES 399 DURRES 1627 399 RAMADAN RAMADAN DACI 1/435 8512 1/435 300,0 8512 IBRAHIM 1627 IBRAHIM 32 2102 XHEMAL XHEMAL ÇELMETA 1/190 83201/190 20,8 8320 RADHESHI 20,8 1011 MEHMET MEHMET 283 Shyqyri 283 TIRANE 211 TIRANE 211 REXHEP REXHEP MEHMER RADHESHI MEHMER SHKODËR 772 SHKODËR 772 SHKODËR ALIKAJ DURRES 580 DURRES 580 1011 TOPI HAMIT HAMIT ARJAN ARJAN DURRES ÇELMETA 400 DURRES 7111 400 BURBUQE 7111 BURBUQE QAZIM QAZIM TOPI 5/940 5/940 332,0 8515 8515 33 2625 ENVER ENVER ZYBERAJ 3/840 23723/840 300,0 2372 SPAHIA 300,0 MIMOZA MIMOZA 70 QerimSHKODËR 70 TIRANE 212 TIRANE 212 SITKI DURRES ZYBERAJ SITKI RESHIT SPAHIA RESHIT SHKODËR LUFI 773 SHKODËR 773 401 DURRES 1168 401 1168 LUFI 1/464 1/464 328,0 NASIP NASIP HAMIT PREND PREND NDUE NDUE 8515 8515 50,48330 HAMIT 50,4 365 365 8/394 8330 8/394 34 2470 BESIM BESIM KORRA KORRA 1/235 83201/235 285,8 8320 TODRI 285,8 MUHAMED MUHAMED 955 XhabirSHKODËR 955 TIRANE 213 TIRANE 213 AGIM AGIM SPIRO TODRI SPIRO SHKODËR 774 SHKODËR 774 DURRES 581 DURRES 581 ASIM LILA ASIM 2739, PERPARIM 2739 PERPARIM PAVLIN, GJERGJ PAVLIN, , NDREC GJERGJ NDREC NDREC NDREC DURRES 402 DURRES 1770 402 1770 LULI LULI 1/465 8515 1/465 367,08515 972 SabahSHKODËR 972 TIRANE 214 TIRANE 214 YLLI YLLI MEDAR SHTYLLA MEDAR 35 4588 BAJRAM BAJRAM SHIMA SHIMA 2/248 83202/248 300,0 8320 SHTYLLA 300,0 SHKODËR 775 SHKODËR 775 MYZEJEN MYZEJEN DURRES 582 DURRES 582 VIKTOR TOCKA VIKTOR 6655 DEFRIM 6655 DEFRIM NDREC NDREC GJON GJON

NR.

0 1 7 0 9 3 3 0 2 6 5 9 9 3 4 8 9 9

Legalizimet, shpërndahen tapitë për 4000 persona

NR.

2 0

NR.

EVE E SIPAS PËR KALIM QARQEVE PRONËSIE PËR KALIM NGA SHTETI PRONËSIE TE POSEDUESI NGA SHTETII NDËRTIMIT TE POSEDUESI INFORMAL I NDËRTIMIT ME VENDIMIN INFORMAL ME VENDIMIN TË KËSHILLIT TËTË MINISTRAVE KËSHILLIT TË MINISTRAVE

Koçija 1/883 23,4 Rraboshta 1/884 23,0 Rraboshta 1/885 24,6 Zoga g 1/886 28,5 , Zoga 1/887 35,5 Dani 1/889 47,1 Piranaj 1/890 23,9 Deda 1/891120,4 Kraja 1/892 Kraja 1/893 21,8 Kaja 1/894 Nuha 1/896260,0 Bërdica 1/900420,0 Beqiri 1/898515,0 Kocaj 1/902480,0 Rehani 1/905400,0 Kadija 300,0 1/904300,0 Mehja Raboshta22,4 Zhejani 1/909 23,3 Baca 1/907 48,0 Mirijaj 1/913 43,9 Paçrami 1/916110,0 Paçrami 1/917425,0 Ishmakej 1/911 29,3 Ligataj 290,0 7/1085 Hebovija 300,0 Bekteshi 150,5 Hyseni 300,0 7/1086 Gjeloshi110,1 Zaganjori45,0 Grezda 7/108897,3 Halili 7/1089 300,0 Baloji 320,0 7/1090 7,8 Mesi Burgija 57,2 Skenderaj 7/109127,7 Gokaj 7/1092 145,0 Sula 7/1094 101,6

18/38


17

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E MBIEMRI PARCELËS NDËRTIMORE

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS NDËRTIMORE ZONA KADASTRALE

ZONA KADASTRALE NR. I PASURISË

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE ATËSIA

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA NR. E MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA NR. E MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA NR. E MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

NR. I PASURISË NR. MBIEMRI

24/38

27/38

27/38

30/38

30/38

33/38

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E MBIEMRI PARCELËS NDËRTIMORE SIPËRFAQJA E PARCELËS NDËRTIMORE

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS NDËRTIMORE ZONA KADASTRALE

SIPËRFAQJA E PARCELËS NDËRTIMORE ZONA KADASTRALE

33/38

NR. I PASURISË MBIEMRI

ZONA KADASTRALE NR. I PASURISË

ZONA KADASTRALE NR. I PASURISË

48Nr. Parcela

MBIEMRI ATËSIA

NR.

NR. VETË DEKLARIMIT

EMËR ATËSIA

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE DEKLARIMIT ZONA KADASTRALE SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS NDËRTIMORE ZONA KADASTRALE

24/38

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E MBIEMRI PARCELËS EMËRNDËRTIMORE ATËSIA

NR. I PASURISËE NR. SIPËRFAQJA MBIEMRI PARCELËS EMËR QARKU NDËRTIMORE ATËSIA NR. VETË DEKLARIMIT ZONA KADASTRALE NR. I PASURISË NR. NR. I PASURISËE SIPËRFAQJA MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE ATËSIA

QARKU

NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

QARKU GJIROKASTER QARKU GJIROKASTER Nr. Parcela

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E MBIEMRI PARCELËS NDËRTIMORE

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË QARKU NDËRTIMORE ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NR. VETË EMËR DEKLARIMIT

NR. I PASURISËE SIPËRFAQJA NR. MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. I PASURISËE SIPËRFAQJA NR. MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA

ZONA KADASTRALE NR. I PASURISË

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

QARKU

NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E NR. MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR. NR. I PASURISË SIPËRFAQJA E NR. MBIEMRI PARCELËS EMËR NDËRTIMORE QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

NR.

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

SIPËRFAQJA E MBIEMRI ATËSIA PARCELËS EMËR NR. VETË NDËRTIMORE QARKU ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE

NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

MBIEMRI ATËSIA EMËR NR. VETË QARKU DEKLARIMIT

MBIEMRI ATËSIA EMËR NR. VETË QARKU DEKLARIMIT

EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË ZONA DEKLARIMIT KADASTRALE NR. I PASURISË NR.

NR. NR.

NR. I PASURISË NR. MBIEMRI

NR.

EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË DEKLARIMIT

NR.

EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË DEKLARIMIT

EMËR NR. VETË QARKU DEKLARIMIT

EMËR NR. VETË QARKU DEKLARIMIT

MAPO

3 8 65 7 69 3 8 65 7 69 4 5 8 7 9 8 415 65 7 26 9 415 72 9 413 8 3 8 65 7 26 9 415 72 9 43 8 7 26 72 9 413 8 3 8 65 7 26 9 415 72 9 413 8 VLORE VLORE 2224 PELLUMB 1806/2 QOSJA PELLUMB NEXHIP FETA NEXHIP194,12124 FETA 28/510 ELBASAN 2098 ELBASAN 873 2098 ILIR 873 ILIR2224 GJOK GJOK 544/21 2124 544/21 194,1 300,08631 VASIU 300,0 Sula 7/1096 7/1096 40,5 40,5 MARTIN MARK MARKU MARK 10/38 8631 10/38 8592 8592 MARKU ELBASAN 1903 ELBASAN 1903 BUKURIE BUKURIE SHEFQET TOROMANI SHEFQET MAJLINDA 1271 MAJLINDA LLAZAR VASIU LLAZAR 12/241 12/241 39,7 39,7 1806/2 QOSJA 1710 FIER 1271 1710 8572 8572 TOROMANI ELBASAN 2099 ELBASAN 228 2099 GJOK VLORE 228 GJOK SPIRO QOSJA SPIRO 544/22 2124 544/22 474,7 ALIKAJ 12/456 2225 VLORE 2225 SOTIR 37,2 1356/2 SOTIR LAZE LAZE 474,72124 ALIKAJ 384,0 384,0 MARK NDREC KOKUSI NDREC 8/195 8632 8/195 8632 PRIFTI Halaj 7/1097 7/1097 29,0 29,0 8592 8592 KOKUSI 4/122 4/122 37,2 ÇAUSHI 2924 2924 QOSJA ELBASAN 1904 ELBASAN 171 1904 ENVER 171 ENVER XHEMIL XHEMIL SOKRAT 719 SOKRAT LILI PRIFTI LILI 12/223 12/223 54,6 54,6 1356/2 1711 FIER 719 1711 8572 8572 ÇAUSHI AGRONVLORE GJOK QOSJA GJOK QOSJA 544/23 2124 544/23 104,62124 BACAJ 104,6 ELBASAN 2100 ELBASAN 2100 228/1 500,08632 KUQI 500,0 228/1 GJOVALIN NIKOLL ZEFI NIKOLL 11/320 8632 11/320 Kraja 1/919 1/919 151,0 151,0 8591 8591 ZEFI 5/310 17,6 17,6 ELBASAN 1905 ELBASAN 1905 2226 VLORE 2226 MENDIM 859/2 MENDIM BEXHET BACAJ BEXHET 12/470 1813 11/225 11/225 16,7 16,7 859/2 5/310 1712 FIER 1813 1712 SOKRAT SOKRAT NDREKO KUQI NDREKO 8572 8572 AGRON 350 FLORI 350 FLORI MEVLUT KANANI MEVLUT KANANI 2924 2924 300,08632 RREZA 300,0 2101 ELBASAN 570 2101 MEHMET 570 HAMIT HAKA HAMIT HAKA 54/21 1258 54/21 DENIS FRAN HASI FRAN 10/234 8632 10/234 Kraja 1/920 1/920 143,0 143,0 8591 8591 HASI 5/311 14,5 14,5 1906 ELBASAN 1906 2009 11/227 11/227 9,0 9,0 912/2 5/311 1713 FIER 2009 1713 SENE ELBASAN SENE JANI RREZA JANI ELBASAN 8572 8572 MEHMET VLORE 2227 VLORE 2227 GJINOVEFA 912/2 GJINOVEFA FADIL FILAJ FADIL 82,71258 FILAJ 5/396 82,7 FATMIR FATMIR 300,0 300,0 ELBASAN 2102 ELBASAN 582 2102 582 REXHEP SULEJMANI REXHEP 55/11 1258 55/11 DED MARK MALUTAJ MARK 11/144 8632 11/144 8632 NUHU Hyseni 1/924 1/924 93,1 93,1 6365 8591 8591 MALUTAJ PLLUMB PLLUMB ELBASAN 1907 ELBASAN 1907 6365 DHIMITER VASIU DHIMITER 3/36 26543/36 252,8 2654 SULEJMANI 252,8 719/2 1/47 157,0 157,0 1714 FIER719/2 1714 REXHEP REXHEP IZDER NUHU IZDER 39341/47 3934 VASIU ARAPI 3/410242,6 VLORE 2228 VLORE 593/2 2228 DOLOR 593/2 DOLOR ISMAIL ISMAIL 242,61258 ARAPI YLLI NDUE DEDGJONAJ NDUE ELBASAN 2103 ELBASAN 714 1/1380 2103 DYLAVER 714 8534 DYLAVER FADIL ZAVALINA FADIL 83/31 1258 83/31 237,6 Murati 1/929 1/929 240,0 240,0 6366 8591 8591 DEDGJONAJ SANIJE SANIJE ELBASAN 1908 ELBASAN 1908 6366 ZAÇE ZAÇE VASIU VASIU 3/37 26543/37 499,3 2654 ZAVALINA 499,3 LLAMBI 338 LLAMBI DANE 1/1380 482,1 482,1 1715 FIER 338 1715 LIKO LIKO 8532, VLORE 2229 VLORE 138/3 2229 MERSIN 138/3 MERSIN SINAN MUCAJ SINAN 237,61258 MUCAJ 29/271 11/44 8632 11/44 500,0 8632 DANE 500,0 8532, 8534 LIZE PRENGE DEDGJONAJ PRENGE 716 8534 DYLAVER 716 8534 DYLAVER ELBASAN 2104 ELBASAN 2104 QAMIL GAVA QAMIL 83/32 1258 83/32 127,91258 RESULI 127,9 Duka 1/936 1/936 164,08591 DEDGJONAJ 164,0 1174 8591 FATMIR 1174 FATMIR HEKURAN KURTI HEKURAN KURTI 1/518 1/518 HYSEN HYSEN AHMET KAVAJA AHMET KAVAJA ELBASAN 1909 ELBASAN 1909 2446 2446 GAVA 1716 FIER 1716 8532, 8532, VLORE 2230 VLORE 726/3 2230 BESNIK58,9 726/3 BESNIK ISA 58,9 RESULI ISA 22/413 0 0 6/681 6/681 300,0 300,0 ZEF GJERGJ NIKOLLI GJERGJ ELBASAN 2105 ELBASAN 770 8534 2105 ILIRJAN 8532, 770 8534 ILIRJAN DAIL HALILAJ DAIL HALILAJ 83/33290,9 1258 83/33 115,31258 115,3 Donzhe 1/932 1/932 360,08591 NIKOLLI 360,0 8591 978 978 3/417 3/417 290,9 DHIMITRAQ DHIMITRAQ VANGJEL PETOVA VANGJEL PETOVA ELBASAN 1910 ELBASAN 1910 VASIL VASIL IDRIZ MEMA IDRIZ MEMA 2446 2446 1717 FIER 1717 8532, 12/4 863212/4 500,08632 500,0 ARTUR 237/3 ARTUR SULEJMAN KANAJ SULEJMAN KANAJ 8/470 VLORE 2231VLORE 237/3 2231 LULZIM ZEF FIER 44 NIKOLLI ZEF 8578 8534 XHEVDET 8578 8534 XHEVDET HILMI HAJRULLA HILMI 298,02446 HAJRULLA 4/153298,0 8521 4/153 496,68521 496,6 ELBASAN 2106 ELBASAN 2106 Muriqi 1/762 1/762 28,0 28,0 1286 8591 8591 NIKOLLI GEZIM 44 GEZIM MALO MUHAJ MALO MUHAJ 4/311 4/311 361,3 361,3 1286 5/175 5/175 1718 1718 8532, 8532, ELBASAN 1911 ELBASAN 1911 SHAHE SHAHE HARUN KOLA HARUN KOLA 2446 VLORE 2232 VLORE 419/3 2232 NURI 419/3 NURI HAXHI REXHEPI HAXHI 81,28521 REXHEPI 24/355 81,2 8632 500,0 8632 KRASNIQI 500,0 8532, GJOK NDUE LLESHI NDUE 12/547 12/547 8612 8534 RILINDA 8612 8534 RILINDA QANI SHUTURIQI QANI 8/521 83,7 8521 8/521 2107 ELBASAN 2107 Kodra 1/938 1/938 193,23 193,2 1173 8591 8591 LLESHI SALI ELBASAN SALI SHERIF KRASNIQI SHERIF 4/313 4/313 83,5 83,5 SABRIELBASAN 1173 SABRI MURAT BRAHJA MURAT BRAHJA 1/516 1/516 83,72446 SHUTURIQI 1719 FIER 3 1719 8532, 1912 ELBASAN 1912 2446 ARSHI LAMAJ ARSHI 36,98521 LAMAJ 29/280 36,9 2233 VLORE 2077/2 KOÇIASI 2233 BARXHOSH 2077/2 KOÇIASI BARXHOSH PASHK NDUE LUSHI NDUE 7793 FIGAN VLORE 7793 NESHAT NESHAT 11/175 8521 11/175 2108 ELBASAN Kodra 1/940 1/940 190,48591 LUSHI 190,4 8591 Arqile ELBASAN Arqile Koco Poci Koco ELBASAN 1720 FIER 1720 8532 2108 8532 FIGAN 1/517 1/517 28,3 28,3 1913 ELBASAN 1913 6/208 8632 6/208 135,0 8632 Poci 135,0 1174 FATMIR 1174 FATMIR HEKURAN KURTI HEKURAN KURTI 2446 METANI 2446 METANI VLORE 2234 VLORE 124/3 2234 MYZAFER 124/3 MYZAFER SABRI SHANAJ SABRI 24,28522 SHANAJ 29/283 24,2 ABDULLAH KUÇANA ABDULLAH LUMTURIE 942 ABDULLA 942 MUSTAFA MUSTAFA 5/255 8522 5/255 2109 ELBASAN Aga 1/934 1/934 293,48591 KUÇANA 293,4 8591 Thoma Thoma Rrapo Konomi Rrapo ELBASAN Konomi 1721 FIER 1721 8532 2109 8532 ABDULLA 1/518 1/518 43,4 43,4 ELBASAN 1914 ELBASAN 1914 43 43 5/661 5/661 75,8 75,8 VLORE 2235 VLORE 2235 BARDHI BARDHI SABRI BEGA SABRI BEGA 1986 500,0 1986 Rizvani 500,0 GJOVALIN NDUE NIKOLLI NDUE 333/58 333/58 368 KARAMAN368 KARAMAN IBRAHIM SINANI IBRAHIM34,62446 SINANI 4/236 34,6 8523 4/236 133,38523 133,3 ELBASAN 2110 ELBASAN 2110 Bilali 1/945 1/945 374,48591 NIKOLLI 374,4 1177 8591 Irma ELBASAN Irma Cercem Rizvani Cercem 1722 FIER 1722 8532 GJORGA 8532 GJORGA TOMORR 1177 TOMORR HYSEN HYSEN 5/176 5/176 1915 ELBASAN 1915 2446 517/3 517/3 26/428 VLORE 2236 VLORE 2236 EDUART EDUART IZET26,7 VERCANI IZET 8632 500,0 8632 Tare 500,0 6445 HIL FIER NDRECA HIL 8/318 8/318 MARÇELIN VELI 6445 VELI SULEJMAN FILJA SULEJMAN 6/240 8525 6/240 131,28525 VERCANI 131,2 ELBASAN 2111 ELBASAN 2111 Muça 1/768 1/768 300,08591 NDRECA 300,0 8591 Hajrie ELBASAN Hajrie ArifELBASAN Tare Arif 1723 1723 8532 KOKOLI 8532 KOKOLI 235 KRISTO 235 KRISTO ABDULLA ABDULLA 6/361 6/361 26,7 1916 1916 2446 2446 FILJA VLASH GJIN FIER 244 MARGJONI GJIN VLORE 2237 VLORE 8521 2237 LINDITA LINDITA XHELAL LAZAJ XHELAL 1251 ENVER 1251 ENVER FADIL BAKIU FADIL 6/241 8525 6/241 256,38525 LAZAJ 256,3 ELBASAN 2112 ELBASAN 2112 Muça 1/972 1/972 68,9 68,9 5308 8591 8591 MARGJONI AVDULLA 244 AVDULLA NAZIF CELA NAZIF CELA 22/74 22/74 480,0 480,0 1724 1724 8572 8572 HOXHA AGRON 5308 AGRON ZEQIR HOXHA ZEQIR 8/520 8/520 100,78521 BAKIU 100,7 ELBASAN 1917 ELBASAN 1917 4/387 8631 4/387 90,0 8631 SULKO 90,0 EDUART GJERGJ SHPANI GJERGJ 474 SOTIR386,0 474 SOTIR SABRI ALIMETA SABRI 13/248 8525 13/248 ELBASAN 2113 ELBASAN 2113 VLORE 2238 VLORE 2925/4 2238 KUDRET 2925/4 KUDRET SADIK OSMENAJ SADIK 297,28525 OSMENAJ 4/413297,2 Proni 1/760 1/760 207,3 207,3 8615 8591 8591 SHPANI BEKTASH 682 BEKTASH HYSEN SULKO HYSEN 22/44 22/44 386,0 1725 FIER 682 1725 8572 8572 HASKO MAKSIM 8615 MAKSIM SHEFQET HASKO SHEFQET 11/172 8521 11/172 87,7 8521 ALIMETA 87,7 ELBASAN 1918 ELBASAN 1918 RAM SADRI NEZIRAJ SADRI 7316 MERSIN 7316 MERSIN AHMET ALLKJA AHMET 14/244 8525 14/244 175,78525 BICI 175,7 ELBASAN 2114 ELBASAN 2114 Mlloja 1/758 1/758 141,3 141,3 8604 8591 8591 NEZIRAJ BESHIR 172 BESHIR ALIELBASAN KARAJ ALI KARAJ 22/61 22/61 495,0 495,0 1726 FIER 172 1726 8572 8572 KUSI VLORE 2239 VLORE 178/4 2239 VLADIMIR 178/4 VLADIMIR ISA 57,5 BICI ISA 22/452 FATOS 8604 FATOS HAMIT KUSI HAMIT 11/173 8521 11/173 57,5 8521 ALLKJA ELBASAN 1919 1919 8631 500,0 8631 QOKAJ 500,0 1466 DED MHILL NDOKA MHILL 3/174 3/174 AGRON 1466 AGRON KADRI ALLKJA KADRI 14/245 8525 14/245 293,38525 ALIU 293,3 ELBASAN 2115 ELBASAN 2115 Çelepia 1/967 1/967 15,32 15,3 1683 8591 8591 NDOKA BESNIK BESNIK NDUE QOKAJ NDUE 18/17 18/17 411,0 411,0 1727 FIER 2 1727 8572 8572 BODURRI FATMIR 1683 FATMIR VELI BODURRI VELI 4/235 8523 4/235 8523 ALLKJA 299,5 ELBASAN 1920 ELBASAN 1920 ALIU 18/423 VLORE 2240 VLORE 3570/4 2240 TAHIR299,5 3570/4 TAHIR REXHEP REXHEP 8631 104,0 8631 KULLOLLI 104,0 SHKELQIM HAMIT DEMIRI HAMIT 4/399 4/399 2116 ELBASAN 2116 MEHMET MEHMET HAMDI QOLI HAMDI Hysej 1/962 1/962 300,0 300,0 3284 8591 8591 DEMIRI BEXHET 72 BEXHET BEQO KULLOLLI BEQO 26/53 26/53 367,0 367,0 1728 FIER 72 1728 8572 8572 QEFALIJA RIZA ELBASAN 3284 RIZA MAHMUT QEFALIJA MAHMUT 20/376 8523 20/376 8523 QOLI 50,7 ELBASAN 1921 ELBASAN 1921 VLORE 2241 VLORE 1045/4 2241 JORGO50,7 1045/4 JORGO REFAT PAPOS REFAT PAPOS 44/391 31714/71 110,03171 NDONI,NDONI 110,0 GJET PRENG MARPEPA PRENG 4/71 ELBASAN 2117 ELBASAN 2117 SHAHE SHAHE DERVISH RUSTA(QOLI) DERVISH RUSTA(QOLI) Hysej 1/965 1/965 25,2 25,2 8591 8591 MARPEPA DHIMITER,PETRO 52 DHIMITER,PETRO PETRO,QAZIM NDONI,NDONI PETRO,QAZIM 22/52 22/52 444,0 444,0 1729 FIER 52 1729 8572 8572 HASAN HASAN HAMIT ADEMI HAMIT ADEMI ELBASAN 1922 ELBASAN 1922 VLORE 2242VLORE 3797/4 2242 HARUN34,0 3797/4 IZET ISAI IZET ISAI 29/366 7359 11/79 8525 11/79 8525 HARUN 3351 300,0 3351 TABAKU 300,0 5707 NDUE GJON MARSHI GJON 96/150 96/150 5707 12/326 34,0 8522 12/326 ELBASAN 2118 ELBASAN 2118 ARBEN ARBEN MEHMET MEHMET Bajraktari 1/960 1/960 31,5 31,5 7359 8591 8591 MARSHI DIFTIR 172 DIFTIR NAZMI TABAKU NAZMI 26/32 26/32 500,0 500,0 1730 FIER 172 1730 8572 8572 TERZIU HASHIM HASHIM DYLBIN TERZIU DYLBIN ELBASAN 1923 ELBASAN 1923 VLORE 2243 VLORE 3777/4 QOLI 2243 HYSNIE 3777/4 QOLI HYSNIE HAMIT ISUFAJ HAMIT 28,48522 ISUFAJ 32/179 28,4 31266/91 77,0 3126 BILBILI 77,0 MARK SHYTFIER 56 BUSHPEPA SHYT 6/91 ELBASAN 2119 ELBASAN 2119 RUDINA RUDINA MEHMET QOLI MEHMET Teta 1/922 1/922 224,4 224,4 5324 8591 8591 BUSHPEPA FLAMUR 56 FLAMUR SHERIF BILBILI SHERIF 22/48 22/48 491,08572 BOZHIQI 491,0 1731 1731 8572 ENVER 5324 ENVER SHERIF BOZHIQI SHERIF 14/239 8525 14/239 8525 QOLI 241,3 ELBASAN 1924 ELBASAN 1924 VLORE 2244 VLORE 725/5 2244 ZEF 241,3 725/5 ZEFNDUE MEXHAJ NDUE MEXHAJ 12/478 3126 245,0 3126 245,0 MARK DED DEDGJONAJ DED DEDGJONAJ 6/90 6/90 ELBASAN 2120 ELBASAN8572 2120 MERITA MERITA KOL QOLI KOL QOLI Harapi 1/921 1/921 161,5 161,5 8591 8591 HAXHI HAXHIELBASAN 811 PETRO KOCI PETRO KOCI 22/40 22/40 430,08572 CECO 430,0 1732 FIER 811 1732 478 478 1925 ELBASAN 1925 MEHMET MEHMET TAULLA CECO TAULLA VLORE 2245VLORE 1952/5 2245 EDMOND 1952/5 EDMOND ILMI MYRTAJ ILMI MYRTAJ 6/601 31263/21 300,03126 ELEZI 300,0 5334 VALENTINA QAMIL REXHAJ QAMIL 3/21 2121 ELBASAN 2121 DURIM500,0 5334 DURIM SHEFQET KASA SHEFQET6,71842 KASA 15/332 6,7 8523 15/332 19,98523 19,9 Ymeri 1/952 1/952 285,0 285,0 8591 8591 REXHAJ JANAQ 77 JANAQ DALIP ELEZI DALIP 26/48 26/48 500,0 1733 FIER 77 1733 8572 8572 KULLOLLI 5/268 1842 5/268 ELBASAN 1926 ELBASAN 1926 VERDIELBASAN VERDI EJUP KULLOLLI EJUP VLORE 2246 VLORE 573/5 2246 VLADIMIR 573/5 VLADIMIR BAKUSH NAZERAJ BAKUSH NAZERAJ 3/380 400 400 ÇUN FIER 1366 NDRECA ÇUN MARK RYZHDI RYZHDI AZIS BORIÇI AZIS BORIÇI ELBASAN 2122 ELBASAN 2122 Çuka 1/955 1/955 300,0 300,0 8591 8591 NDRECA 469,08572 KULLOLLI 469,0 JANAQ 1366 JANAQ NIKOLLA KONDI NIKOLLA 26/37 26/37 8572 1734 1734 ELBASAN 1927 ELBASAN 1927 MERITA MERITA KASEM KULLOLLI KASEM 6/85 31266/85 100,03126 KONDI 100,0 5522 5522 10/206 8525 10/206 ABAS ABAS HYSENJ AGO HYSENJ91,38525 AGO 6/603 91,3 VLORE 2247 VLORE 2690/5 BORIÇI 2247 2690/5 BORIÇI LULE GJON KAÇELI GJON EDLIR453,0 EDLIR RYZHDI RYZHDI Çuka 1/957 1/957 270,0 270,0 ELBASAN SHUTI 2123 ELBASAN8572 2123 8591 8591 KAÇELI XHOXHI 1365 XHOXHI ZIKO SHUTI ZIKO 26/42 26/42 453,0 1735 FIER 1365 1735 8572 DAKARE ELBASAN 1928 ELBASAN 1928 XHEVAIR XHEVAIR SHEFQET DAKARE SHEFQET 6 6/200 1842 6/200 13,31842 MICI 13,3 MUSTAFALLA GANI HYSEN HYSENAJ HYSEN 4/84 31264/84 300,06 3126 KOCI 300,0 5383 THOMA THOMA PETRIT PETRIT Kola 1/935 1/935 8,5 8,5 ELBASAN 2124 ELBASAN 2124 5383 22/207 8525 22/207 93,68525 MUSTAFALLA 8591 8591 HYSENAJ PETRO 499 PETRO HAXHI KOCI HAXHI 22/42 22/42 468,0 468,0 1736 FIER 499 1736 8572 8572 DAKARE ELBASAN 1929 ELBASAN 1929 ALBERT ALBERT XHEVAIR DAKARE XHEVAIR VLORE 2248 VLORE 2319/5 MICI 2248 AGIM 2319/5 AGIM FARI FARI 6/612 93,6 220,08631 ELEZI 220,0 PASHKO GJERGJ GJOKA GJERGJ 4/400 8631 4/400 RI 42 42 117/20 16,5 7864 117/20 300,07864 RI 300,0 Akshija 1/959 1/959 29,8 29,8 2125 ELBASAN 2125 ARBEN ARBEN KADRI CAKA KADRI 16,51842 CAKA 8591 8591 GJOKA SOKOL 158 SOKOL DALIP ELEZI DALIP 22/62 22/62 500,0 500,0 1737 FIER 158 1737 8572 8572 BEQIRI AMELIELBASAN AMELI FAIK BEQIRI FAIK 6/201 1842 6/201 ELBASAN 1930 ELBASAN 22 1930 22 224,0 224,0 PELLUMB LAZER MATIJA LAZER MATIJA 4/165 8632 4/165 8632 VLORE 2249 VLORE 2063/5 2249 SERVET 2063/5 SERVET HAMIT KABELLA HAMIT 300,07864 KABELLA 43/301 165 165 117/21 7864 117/21 300,0 Muça 1/951 1/951 104,0 104,0 2126 ELBASAN 2126 VILAJET VILAJET KADRI CAKA KADRI 8591 8591 THANAS THANAS 50 KOCO BASHO KOCO BASHO 22/54 22/54 447,0 447,0 1738 FIER 50 1738 8572 8572 SHTYLLA SHTYLLA 9/332 1842 9/332 26,8 1842 CAKA 26,8 ELBASAN 1931 ELBASAN 223 1931 MUSAELBASAN 223 MUSA JAÇE JAÇE , 3641 KONDI , 3641 500,0 500,0 NDUE GJON SYLA GJON SYLA 74/103 74/103 103 103 QANI Q QANI Q JASHAR XIBRAKU JASHAR XIBRAKU 26/61 2511 26/61 33,9 , 2511 33,9 , Dema 1/950 1/950 97,2 97,2 ELBASAN 2127 ELBASAN 2127 8591 8591 , , VLORE 2250 VLORE 2328/5 2250 MYNYR 2328/5 MYNYR RAZIP CANALIAJ RAZIP CANALIAJ 31/370 THANAS 253 THANAS PILO KONDI PILO 26/44 26/44 468,0 468,0 1739 FIER 253 1739 8572 8572 , , ARIANIT 431 ARIANIT KOÇI Ç GODOLE KOÇI Ç GODOLE ELBASAN 1932 ELBASAN 431 1932 9/333 1842 9/333 37 91842 CANI 37,9 37 9 3641 500,03641 KISHTA 500,0 TONIN GJON SYLA GJON 74/101 74/101 129 XHEVAHIR 129 XHEVAHIR FAIK CANI FAIK 26/62 37,9 2511 26/62 300,02511 300,0 ELBASAN 2128 2128 Koliqi 1/973 1/973 90,3 90,3 8591 8591 SYLA ZEIM ELBASAN 598 ZEIM HASAN KISHTA HASAN 26/49 26/49 448,0 448,0 1740 FIER 598 1740 8572 8572 AGOLLI XHENSILA,KOSTAD XHENSILA,KOSTAD 1933 ELBASAN 366 1933 QERIM 366 QERIM ALIELBASAN AGOLLI ALI PETRAQ DHAMAJ PETRAQ DHAMAJ 16/410 VLORE 2251 VLORE 3039/5 MUSAJ 2251 3039/5 MUSAJ 3641 500,03641 KONDI 500,0 NDUE JAK FIER 254 GJINI JAK GJINI 46/50 46/50 300 300 64/3/1 2511 64/3/1 249,9 2511 249,9 ELBASAN 2129 ELBASAN 2129 ARTAN ARTAN QEMAL QEMAL Bushati 7/389 7/389 240,0 240,0 8594 8594 KRISTO 254 KRISTO PILO KONDI PILO 26/45 26/45 420,0 420,0 1741 1741 8572 8572 IN IN 5663 PAVLLO 5663 PAVLLO KOÇO KAPURANI KOÇO KAPURANI 9/183 9/183 54,68525 54,6 ELBASAN 1934 ELBASAN 1934 8525 3641 280,03641 TAULLAU 280,0 GJONARIN NDUE GJINI NDUE 28/1004 28/1004 17 17 64/4/1 2511 64/4/1 ELBASAN 2130 ELBASAN 2130 SABRI498,0 SABRI MEHMET MUSAJ MEHMET Bushati 7/402 7/402 280,0 280,0 6740 8594 8594 GJINI ADRIATIK 196 ADRIATIK FADIL TAULLAU FADIL 26/36 26/36 498,0 1742 FIER 196 1742 8572 8572 PISHA PETRIT PETRIT ELBASAN 1935 ELBASAN 1935 6740 RAMAZAN PISHA RAMAZAN 2/39 26542/39 497,1 2654 MUSAJ 497,1 VLORE 2252 VLORE581 2252 XHELAL 581 XHELAL MAMO TELO MAMO 230,12511 TELO 30/21230,1 3332 500,03332 QARKU 500,0 BARDHOK GJERGJ NDOJ GJERGJ 62/500 62/500 Dibra 7/401 7/401 200,0 200,0 8594 8594 NDOJ ALFRED 457 ALFRED BAJRAM KAJDO BAJRAM KAJDO 26/78 26/78 500,0 500,0 1743 FIER 457 1743 8572 8572 BERISHA ELBASAN QARKU Nr. ELBASAN Parcela 236 Nr. Parcela 236 Shuma Totale 47797.20 Totale m2ISAI 47797.20 m2ISAI Qarku vlorë NAZMI NAZMI ELBASAN 1936 ELBASAN 260 1936 260 MUSTAFA BERISHA MUSTAFA 7/1 2654 7/1 1382,1 2654 Shuma 1382,1 VLORE 2253 VLORE 1281 2253 SHUAIP 1281 SHUAIP SULO SULO 10/200 SELMAN SELIM BARDHI SELIM BARDHI Sokoli 7/417 7/417 15,8 15,8 6819 8594 8594 REFIT REFITELBASAN 596 VATHI KAJDO VATHI KAJDO 26/85 26/85 500,0 500,0 1744 FIER 596 1744 8572 8572 ÇEREKJA 6819 1/149 8522 1/149 8522 ZOGA 1937 ELBASAN 1937 KAMERVLORE KAMER VESEL VESEL ÇEREKJA 33,7 33,7 2131 VLORE 922/1 2131 FATMIR 922/1 FATMIR HAMDI ZOGA HAMDI 12/381 8601 12/381 208,08601 KOCI AHMET KOCI AHMET 2/330208,0 VLORE 2254 VLORE 844/2 2254 PETRIT 844/2 PETRIT PJETER GJON MARKU GJON Bushati 7/403 7/403 160,6 160,6 7714 8594 8594 MARKU ADRIATIK 791 ADRIATIK NEZIR SHARKA NEZIR 22/45 22/45 440,0 440,0 1745 FIER 791 1745 8572 8572 JOLLDASHI 2/227 3224 2/227 42,3 3224 SHARKA 42,3 977/1 XHEVDET 7714 XHEVDET NEXHIP JOLLDASHI NEXHIP 8522 8522 BARJAMI VLORE 2132 VLORE 2132 BARDHOSH 977/1 BARDHOSH MUSTAFA BARJAMI MUSTAFA 4/395 8601 4/395 164,08601 SALATI 164,0 ELBASAN 1938 ELBASAN 1938 8/155 8/155 191,5 191,5 VLORE 2255 VLORE 707/3 2255 VLADIMIR 707/3 VLADIMIR RAMADAN SALATI RAMADAN 27/363 AGIM VLASH KUKA VLASH Marena 7/416 7/416 19,0 19,0 5066 8594 8594 KUKA BESIM 312 BESIM HYSNI KAIDO HYSNI KAIDO 26/87 26/87 500,0 500,0 1746 FIER 312 1746 8572 8572 DIMASHI KRISTAQ KRISTAQ JORGJI DIMASHI JORGJI 8522 8522 VLORE 2133 VLORE 717/1 2133 TEUTA 717/1 TEUTA ISMET FERRAJ ISMET FERRAJ 19/471 8601 19/471 197,0 8601 197,0 ELBASAN 1939 ELBASAN 1939 5066 14/403 14/403 61,2 61,2 VLORE 2256VLORE 483/3 2256 YMER 483/3 YMER ZEQIR HITAJ ZEQIR HITAJ 24/390 GJIN NDREC NIKOLLI NDREC Remani 7/411 7/411 53,3 53,3 6906 8594 8594 NIKOLLI PANAJOT 252 PANAJOT ZIKO SHUTI ZIKO SHUTI 26/43 26/43 311,0 311,0 1747 FIER 252 1747 8572 8572 PASHAJ VLORE 2134 VLORE 716/1 2134 BARDHOSH 716/1 BARDHOSH ET'HEM FERRAJ ET'HEM 29/470 8601 29/470 391,08601 FRAKULLA 391,0 6906 1/397 8524 1/397 8524 FERRAJ ELBASAN 1940 ELBASAN 1940 EDMOND EDMOND PETRIT PASHAJ PETRIT 54,0 54,0 VLORE 2257 VLORE 404/1 2257 LORENC 404/1 LORENC QEZAR FRAKULLA QEZAR 13/231 PAL NIKOLL GJOKA NIKOLL GJOKA Dibra 7/400 7/400 102,9 102,9 8594 8594 AVDULLA AVDULLA 434 DEHOLLI BEGAJ DEHOLLI BEGAJ 26/38 26/38 500,0 1748 FIER 434 1748 8572 8572 SHPATA VLORE 2135 VLORE 842/1 2135 ISUF 500,0 842/1 ISUF HASAN OSMENAJ HASAN OSMENAJ 12/395 8601 12/395 280,08601 280,0 ELBASAN 1941 ELBASAN 1941 MEREME MEREME MUSTAFA SHPATA MUSTAFA KOL PJETER BARDHOKU PJETER VLORE 2258 VLORE 542/1 2258 PETRIT 542/1 PETRIT HETEM DALIPAJ HETEM DALIPAJ 33/395 Vejuka 7/364 7/364 91,4 91,4 8594 8594 BARDHOKU ARJAN 1153 ARJAN ZYLYF HOXHA ZYLYF 26/63 26/63 450,0 1749 FIER 1153 1749 8572 8572 LIKA 2/228 3224 2/228 42,33224 HOXHA 42,3 557/1 2136 VLORE 2136 SERI 450,0 557/1 SERI DAUT XHAFERAJ DAUT XHAFERAJ 26/340 8601 26/340 300,08601 300,0 ELBASAN 1942 ELBASAN 1942 GANI VLORE GANI REXHEP LIKA REXHEP KOL GEG FIER 208 LLESHI GEG VLORE 2259 VLORE 551/1/82 2259 FIQIRET 551/1/82 FIQIRET BRESHAN BRESHANAJ BRESHAN BRESHANAJ 23/335 Vejuka 7/375 7/375 221,0 221,0 8594 8594 LLESHI DYRMISH 208 DYRMISH BANUSH BRACI BANUSH BRACI 26/50 26/50 500,0 1750 1750 8572 8572 LIKA VLORE 2137 VLORE 1023/1 2137 METE 500,0 1023/1 METE CELO BARJAMAJ CELO BARJAMAJ 28/472 8601 28/472 482,08601 482,0 ELBASAN 1943 ELBASAN 1943 HAVA HAVA REXHEP LIKA REXHEP ALEKSANDER NDUE DODA NDUE ALIAJ 27/412 VLORE 2260 VLORE 112/1 2260 ILIR 112/1 ILIR SERVET SERVET Kopliku 7/388 7/388 20,4 20,4 6247 8594 8594 DODA SYRJA 1790 SYRJA SYBI HALITI SYBI HALITI 26/95 26/95 460,0 460,0 1751 FIER 1790 1751 8572 8572 LIKA 6247 3/256 8524 3/256 29,8 8524 MATUSHAJ 29,8 VLORE 2138 VLORE 517/1 2138 ISMAHIL 517/1 ISMAHIL LESKO MATUSHAJ LESKO 29/423 8601 29/423 500,08601 ALIAJ 500,0 ANASTAS LIKA ANASTAS ELBASAN 1944 ELBASAN 1944 LILJANA LILJANA 47 Nr. Parcela 47 Shuma Totale Shuma 12569.80 Totale m2 KUBOLLI 12569.80 m2 KUBOLLI Qarku berat VLORE 2261 VLORE 1630/1 BEQIRI 2261 NADIR 1630/1 BEQIRI NADIR SHYQYRI GJATA SHYQYRI 25/161 Pepushaj 7/408 7/408 250,0 250,0 8594 8594 408 QAZIM 408 QAZIM ALUSH ALUSH 27/50 27/50 400,0 400,0 1752 FIER 1752 8572 8572 HOXHA ANDON ANDON FEJZI FEJZI 4/389 8601 4/389 178,08601 GJATA 178,0 VLORE 2139 VLORE 753/1 2139 753/1 MUSTAFA HOXHA MUSTAFA ELBASAN 1945 ELBASAN 1945 BEATRIÇE BEATRIÇE LUAN SHYQYRI SANI SHYQYRI 2310 2310 4/268 4/268 72,2 72,2 Bashli 7/472 7/472 307,0 307,0 8594 8594 SANI LIRI ELBASAN 207 LIRI QANI DERVISHI QANI DERVISHI 27/49 27/49 430,0 430,0 1753 FIER 207 1753 8572 8572 VLORE 2262 VLORE 1634/2 2262 KUJTIM 1634/2 KUJTIM NEBI LESKAJ NEBI LESKAJ 5/685500,0 ARTUR 914/1 ARTUR GEZIM KULAJ GEZIM KULAJ 35/66 8601 35/66 500,08601 VLORE 2140 VLORE 914/1 2140 1946 ELBASAN 1946 EVEREST EVEREST NUMAN HOXHA NUMAN HOXHA VANGJEL MIHAL GJIKA MIHAL GJIKA 2310 300,0 2310 300,0 2/358 2/358 Bashli 7/473 7/473 308,0 308,0 8594 8594 ARDJAN ARDJAN 308 ALUSH KUBOLLI ALUSH KUBOLLI 27/51 27/51 400,0 400,0 1754 FIER 308 1754 8572 8572 HOXHA VLORE 2263 VLORE 439/3 2263 HASIM 439/3 HASIM REXHEP CENO REXHEP 25/574 2141 VLORE18/1 2141 PETRIT 18/1 PETRIT DANO HOXHAJ DANO HOXHAJ 35/250 8601 35/250 300,08601 CENO 300,0 ELBASAN 1947 ELBASAN 1947 ENITA VLORE ENITA NUMAN HOXHA NUMAN FLAMUR TEFIK AHMETAJ TEFIK 2310 CELA 500,02310 CELA 500,0 9/556 Gjoni 7/462 7/462 171,3 171,3 8594 8594 AHMETAJ NAFIRETE 315 NAFIRETE XHEVAIR XHEVAIR 27/53 27/53 300,0 300,0 1755 FIER 315 1755 8572 8572 KUQANI AREDIN30,6 AREDIN MUHO HASANAJ MUHO 276,08602 HASANAJ 20/285 VLORE 2264 VLORE 368/3/71 2264 368/3/71 ASLLAN ASLLAN BODO ALUSHI BODO 12/536 8602 12/536 276,0 2142 VLORE 2843/2 2142 2843/2 71 9/556 EMIL VLORE 71 EMIL HYSEN KUQANI HYSEN 1/95 85251/95 8525 ALUSHI 30,6 ELBASAN 1948 ELBASAN 1948 YLLI KASEM GURI KASEM 2310 500,02310 CELA 500,0 11/746 11/746 Ceka 7/367 7/367 24,4 24,4 7257 8594 8594 GURI MARIJE 366 MARIJE UANI CELA UANI 27/54 27/54 374,0 374,0 1756 FIER 366 1756 8572 8572 SHABANI 2143 VLORE 398/2 2143 LAVDOSH 398/2 LAVDOSH OSMEN LAZEMETAJ OSMEN LAZEMETAJ 34/269 8602 34/269 VLORE 2265 VLORE 263/3 10/204 2265 HASAN 263/3 HASAN BORO BIDINAJ BORO 88,08602 BIDINAJ 25/421 88,0 10/204 104,7 104,7 ELBASAN 1949 ELBASAN 1949 SELIM VLORE 7257 SELIM MUSTAFA SHABANI MUSTAFA 8525 8525 PERPARIM SABRI BODURI SABRI BODURI 2310 240,02310 CANIA 240,0 5/106 5/106 Danja 7/382 7/382 29,6 29,6 8594 8594 PETRIT 685 PETRIT HAXHI CANIA HAXHI 27/55 27/55 384,0 384,0 1757 FIER 685 1757 8572 8572 KADRI, KADRI, 10/205 10/205 11,0 11,0 ELBASAN 1950 ELBASAN 7257 1950 SELIM 7257 SELIM MUSTAFA SHABANI MUSTAFA SHABANI VLORE 2266 VLORE 146/4/81 2266 SHABAN 146/4/81 XHELAJ SHABAN FECOR METKAJ FECOR347,08602 METKAJ 8/472347,0 VLORE 2144 VLORE 146/2 2144 ALFRED, 146/2 KADRI ALFRED, KADRI XHELAJ 7/345 8602 7/345 THOMA KOÇI PRENDI KOÇI PRENDI 2310 100,0 2310 100,0 4/331 4/331 Danja 7/479 7/479 2,48594 HALIM 2,4 3087 8594 HALIMELBASAN 1758 FIER 1758 8572 GJELI 8572 GJELI HAREDIN HAREDIN ENGJELL3087 ENGJELL SHYQYRI SHYQYRI 13/247 8525 13/247 8525 DAUT 33,2 1951 ELBASAN 1951 VLORE 2267 VLORE 2571/4 2267 DAUT 33,2 2571/4 REMZI DAUTAJ REMZI DAUTAJ 17/62 885 HAMDI HOXHALLARI HAMDI 27/58 27/58 500,0 500,0 AGIM ALI FIER 885 BUDURI ALI 2310 10/569 10/569 420,02310 HOXHALLARI 420,0 Vjerdha 7/358 7/358 13,38594 BUDURI 13,3 8594 BUJAR BUJAR 1759 1759 8572 MUJOLLARI 8572 MUJOLLARI 2145 VLORE 304/2 2145 LAVDOSH 304/2 LAVDOSH MYFIT MYFIT 34/250 8602 34/250 300,0 LIMAN VLORE LIMAN MAHMUT MAHMUT ELBASAN 1952 ELBASAN 1952 VLORE 2268 VLORE 3111/4 MALAJ 2268 ILMI 3111/4 MALAJ ILMI OSMEN BRAHIMI OSMEN300,08602 BRAHIMI 18/465 JANI GANI KOÇOLLARI GANI 2310 250,02310 LEKA 250,0 2/357 2/357 Demi 7/361 7/361 28,3 28,3 8594 8594 KOÇOLLARI ABEDIN 1206 ABEDIN HAMDI LEKA HAMDI 27/59 27/59 444,4 1760 FIER 1206 1760 8572 8572 DERVISHI AFRIM444,4 AFRIM FIGAN HASANI FIGAN HASANI 9/327 8602 9/327 300,0 8602 300,0 VLORE 2146 VLORE 1169/2 2146 1169/2 MYSLIM MYSLIM SULEJMAN DERVISHI SULEJMAN ELBASAN 1953 ELBASAN 1953 VLORE 2269 VLORE 2157/4 2269 BRAHIM 2157/4 BRAHIM FECORR BEHARAJ FECORR BEHARAJ 10/452 BARJAM AZBIFIER 1302 FISHEKU AZBI 2310 300,02310 BELISHAKU 300,0 2/394 2/394 Demi 7/360 7/360 38,7 38,7 7141 8594 8594 FISHEKU BESIM 1302 BESIM LIMI BELISHAKU LIMI 27/56 27/56 405,0 1761 1761 8572 8572 DUSHI ARAP KORKAJ ARAP 6/211 8602 6/211 173,08602 HIBRAJ 173,0 2147 VLORE 285/2 2147 NIKO 405,0 285/2 NIKO 7141 21/123 8525 21/123 41,6 8525 KORKAJ 41,6 JORGJIVLORE JORGJI KIÇO DUSHI KIÇO ELBASAN 1954 ELBASAN 1954 VLORE 2270 VLORE 2343/5 2270 PETRIT 2343/5 PETRIT HITO HIBRAJ HITO 39/465 LUAN SADIK KARJANI SADIK KARJANI 2310 235,0 2310 235,0 10/570 10/570 Kalaj 7/363 7/363 17,7 17,7 8594 8594 XHEMAL XHEMAL 1583 ABDYL CELA ABDYL CELA 27/64 27/64 397,0 397,0 1762 FIER 1583 1762 8572 8572 ELEZI ARAP KORKAJ ARAP KORKAJ 11/296 8602 11/296 125,08602 125,0 VLORE 2148 VLORE 1682/2 2148 ILIRJAN 1682/2 ILIRJAN SKENDER SKENDER LIVAN ELEZI LIVAN ELBASAN 1955 ELBASAN 1955 VLORE 2271 VLORE 156/5 2271 XHELO 156/5 XHELO ISMAIL HOXHA ISMAIL HOXHA 29/410 RAMADAN SADIK KARJANI SADIK 2310 235,02310 HALILI 235,0 10/571 10/571 Dividi 7/378 7/378 91,0 91,0 8594 8594 KARJANI LEONIDHA 35 LEONIDHA RAKIP HALILI RAKIP 27/66 27/66 500,0 1763 FIER 35 1763 8572 8572 HASA 2149 VLORE 762/2 2149 Thoma500,0 762/2 Thoma SOKRAT KONDO SOKRAT KONDO 14/334 8602 14/334 278,08602 278,0 ISLAM VLORE ISLAM MAHMUT HASA MAHMUT ELBASAN 1956 ELBASAN 1956 KARAFIL LIKO FIER 290 TAHIRAJ LIKO 2310 27,62310 CELA 27,6 ARAPAJ ARAPAJ 4/287 VLORE 2272 VLORE 1310/5 2272 SOKRAT1310/5 SOKRAT MERO MERO 9/559 9/559 Krymbi 7/379 7/379 50,5 50,5 8594 8594 TAHIRAJ FEJZI ELBASAN 290 FEJZI PETREF CELA PETREF 27/62 27/62 300,0 300,0 1764 1764 8572 8572 KASA ANDREA BUCKA ANDREA 7/351299,9 8602 7/351 500,08602 500,0 VLORE 2150 VLORE 458/2 2150 PALUSH 458/2 PALUSH 163 RAMAZAN 163 RAMAZAN DALIP KASA DALIP 181/10 2658 181/10 299,92658 BUCKA 1957 ELBASAN 1957 ILIRJAN GANIFIER 98 MULITA GANI 8/430 2310 8/430 27.642310 MUSAKU 27.64 VLORE 2273 VLORE 2994/5 2273 FIZE 2994/5 FIZE XHELO GOCKAJ XHELO GOCKAJ 37/515 Seferaj 7/397 7/397 31,5 31,5 490,0 490,0 8594 8594 MULITA SOTIRELBASAN 98 SOTIR HAXHI MUSAKU HAXHI 27/80 27/80 1765 1765 8572 8572 2151 VLORE 1464/2 KASA 2151 SULO, HAMZA 1464/2 KASA SULO, KASEM HAMZA 2658 GUCI KASEM298,52658 GUCI 12/458 8602 12/458 415,08602 415,0 84 84 191/31 191/31 298,5 1958 ELBASAN 1958 VATHI VLORE VATHI SULEJMAN SULEJMAN SHKELQIM FARI ALI FARI ALI 11/747 2310 11/747 23.36 2310 23.36 VLORE 2274 VLORE 846/5 2274 KRISANTHI,SPIRO 846/5 KRISANTHI,SPIRO MIHAL,KRISTO QIRO MIHAL,KRISTO 13/364 Seferaj 7/398 7/398 19,3 19,3 PELLUMB 335 IZET POCI IZET POCI 27/75 27/75 411,6 411,6 8594 8594 PELLUMB 1766 FIER 335 1766 8572 8572 KASA ASTRIT ASTRIT SEHIT ISUFI SEHIT 5/886 8602 5/886 500,08602 QIRO 500,0 VLORE 2152 VLORE 158/2 2152 158/2 118 118 191/30 2658 191/30 102,5 2658 ISUFI 102,5 ELBASAN 1959 ELBASAN 1959 TAJAR TAJAR ISLAM KASA ISLAM NIKO MUHAREM MALAJ MUHAREM 6/288 2310 6/288 19.422310 TARA 19.42 Lushaj 7/396 7/396 35,2 35,2 342 27/78 27/78 400,0 400,0 8594 8594 MALAJ 1767 FIER 342 1767 GJERGJI GJERGJI ENVER TARA ENVER 8572 8572 KASA VLORE 2275 VLORE 754/5 2275 VASILIQI,ZHANI 754/5 VASILIQI,ZHANI KRISTO,VASIL QIRO,DOKO KRISTO,VASIL 13/362 VLORE 2153 VLORE 2390/2 2153 GJOLEK 2390/2 GJOLEK FADIL SULCE FADIL 5/887 8602 5/887 500,08602 QIRO,DOKO 500,0 82 82 191/32 2658 191/32 297,5 2658 SULCE 297,5 ELBASAN 1960 ELBASAN 1960 FITIMTAR FITIMTAR HAXHI KASA HAXHI FARFURI VELI FIER 97 VELI Marku 97 27/79 27/79 480,0 480,0 8594 ZENELAJ 8594 ZENELAJ 1768 1768 DALIPELBASAN DALIP HAXHI MUSAKU HAXHI 8572 8572 TOSKA VLORE 2276 VLORE 1742/5 2276 YLLI 292,7 1742/5 YLLI MERKO PASHO MERKO165,08602 PASHO 27/390 7/343 2310 7/343 40.86 2310 MUSAKU 40.86 VLORE 2154 VLORE1/2 2154 TOMORR 1/2 TOMORR SEIT BILAJ SEIT BILAJ 4/378 8602 4/378 165,0 23 BILAL 23 BILAL SHEFQET TOSKA SHEFQET 25/40 1744 25/40 1744 292,7 1961 ELBASAN 1961 7/380 7/380 34,1 34,1 MEDI NEVRUS NEVRUS Balla 99 8594 ZENELAJ 8594 ZENELAJ 1769 FIER 99 1769 HAXHIELBASAN HAXHI 27/81 27/81 500,0 ASLLAN MUSAKU ASLLAN MUSAKU 8572 8572 TOSKA VLORE 2277 VLORE 315/5 2277 LULJETA 315/5 LULJETA ISLAM TAHIRAJ ISLAM 83,08602 TAHIRAJ 44/328 83,0 2155 VLORE 2210/2 2155 QAZIM500,0 2210/2 QAZIM HASAN XHUVELI HASAN 6/290 8602 6/290 ZEQO VLORE ZEQO FERIK TOSKA FERIK 25/41 1744 25/41 296,8 1744 XHUVELI 296,8 1962 ELBASAN5 1962 ARJAN SIMON SIMON 7/342 2310 7/342 205 2310 MUSAKU 20 Gega 8594 CERRA 8594 CERRA 100 27/82 27/82 500,0 1770 FIER 100 1770 FATMIR FATMIR HAXHI MUSAKU HAXHI 8572 8572 DRAGOTI VLORE 2156 VLORE 1581/2 2156 YLLI 500,0 1581/2 YLLI RAMO MANAJ RAMO 29/456 8602 29/456 311,0 ALIKAJ 31/363 VLORE 2278 VLORE78/5 2278 LATIF 496,6 78/5 LATIF MAZE MAZE 311,08602 ALIKAJ 97 97 85/20 1528 85/20 1528 MANAJ 496,6 ELBASAN 1963 ELBASAN 1963 ADRIATIK ADRIATIK FAIK DRAGOTI FAIK 7/394 7/394 6,2 6,2 ILIA STAVRI STAVRI 8/429 2310 8/429 26.31 2310 BUZI 26.31 Mollaj 8594 GAÇO 8594 GAÇO 1293 27/87 27/87 306,5 306,5 1771 FIER 1293 1771 ISLAMELBASAN ISLAM XHELAL BUZI XHELAL 8572 8572 2157 VLORE 1834/2 DRAGOTI 2157 EPAMINONDA 1834/2 DRAGOTI EPAMINONDA REFAT BALCA REFAT 5/896 8602 5/896 500,0 VLORE 2279 VLORE278 2279 THOMA60,7 278 THOMA KICO BOMBAJ KICO 500,08602 BOMBAJ 10/230 160 160 97/40 1528 97/40 1528 BALCA 60,7 1964 ELBASAN 1964 AVNI VLORE AVNI DALIP DALIP KUJTIM RAMADAN RAMADAN 9/557 2310 9/557 2310 KILJA 17.51 Gega 8594 XHELO 8594 XHELO 673 27/85 27/85 273,5 273,5 1772 FIER 673 1772 SALI SALI QAMIL KILJA QAMIL 17.51 8572 8572 SABAUDIN VLORE 2158 VLORE 316/2 2158 SABAUDIN 316/2 TEKI CELAJ TEKI CELAJ 10/322 8602 10/322 359,08602 METUSHI 359,0 39 39 98/50 1528 98/50 298,6 1528 298,6 ELBASAN 1965 ELBASAN 1965 NEVRUS NEVRUS SULO OLLDASHI SULO OLLDASHI VLORE 2280 VLORE 733/4 2280 RAKIP 733/4 RAKIP RRAPI METUSHI RRAPI 15/101 7/395 7/395 4,2 4,2 ILIRJAN KAPO KAPO 6/287 2310 6/287 102310 KILJA 10 Mollaj 8594 KAPAJ 8594 KAPAJ 998 27/83 27/83 290,0 1773 FIER 998 1773 LAVDI LAVDI QAMIL KILJA QAMIL 8572 8572 PREÇI 2159 VLORE 315/2 2159 BUJAR290,0 315/2 BUJAR TEKI CELAJ TEKI 10/321 8602 10/321 292,0 185 AGIM VLORE 185 AGIM XHAFERR PREÇI XHAFERR 104/20 1528 104/20 1528 CELAJ 24,4 ELBASAN HASANI 1966 ELBASAN 1966 ARQILE BEGAJ ARQILE292,08602 BEGAJ 34/246 VLORE 2281 VLORE 1160/4 2281 ELIDA 24,4 1160/4 ELIDA YMER NURI HASANI NURI 9/558 2310 10 10 415 841 65 7 6 926,3 8 9/558 7 9 8 Bregu 7/392 27/86 360,0 360,0 1774 1774 ARBEN ARBEN XHELAL BUZI XHELAL BUZI 8572 8572 7 26 FIER 38594 8 7/392 7 2 926,3 4841 38594 8 4 5 158 65 1 2310 7 26 9 1 3 8 27/86 7 2 9 2791/2 43 8 9 45 65 7 6 33,8 8 5/932 7 9 8 9 VLORE 2160 VLORE 2160 EDMOND EDMOND SKENDER SINANI SKENDER SINANI 5/932 8602 300,0 115/30 1528 1528 ELBASAN 1967 1967 ASQERI ASQERI KADRI KADRI VLORE DRAGOTI 2282 197/3 2282 MYFTI 933,8 197/3 MYFTI IDRIS SHEHAJ IDRIS 300,08602 SHEHAJ 28/272 1 2ELBASAN 1 3 2 4158 3 4 5 2791/2 DRAGOTI 65 7 6 VLORE 8 115/30 7 8 9 QEMAL REFIT KRASI REFIT 11/748 2310 11/748 34.68 2310 BUZI 34.68 Bregu 7/393 7/393 1715 16,9 27/89 27/89 450,0 450,0 1775 FIER 1715 8594 1775 ASTRIT16,9 8594 KRASI ASTRIT XHELAL BUZI XHELAL VLORE 2161 VLORE 321/2 8572 2161 SKENDER 321/2 8572 SKENDER ASLLAN SINANI ASLLAN SINANI 5/821 8602 5/821 300,08602 300,0 VLORE 2283 VLORE 2283 NIKOLLAQ NIKOLLAQ JANI PERROJ JANI PERROJ 95 95 85/20 1753 85/20 476,1 1753 476,1 ELBASAN 1968 ELBASAN 1968 SULEJMAN SULEJMAN PELLUMB GEGA PELLUMB GEGA FESTIM ESATFIER 1346 ESAT 8/431 2310 8/431 20.73 2310 BUZI 20.73 Docaj 1346 27/88 27/88 337,7 337,7 1776 8594 KOXHAJ 1776 MYQEREM 8594 KOXHAJ MYQEREM XHELAL BUZI XHELAL 8572 8572 PELLUMB VLORE 2162 VLORE 2677/2 2162 PELLUMB 2677/2 SELMAN LEVANI SELMAN LEVANI 28/742 8602 28/742 119,08602 119,0 513/3 513/3 24/500 7/366 7/366 23,5 23,5 2284VLORE 2284 TAJAR297,8 TASIM PETANAJ TASIM PETANAJ 18 YZEIR 26.5 18 YZEIR JASHAR ROÇI JASHARVLORE ROÇI 90/10 1753 90/10 1753 TAJAR 297,8 ELBASAN 1969 ELBASAN 1969 HAKI FERIT FERIT 9/560 2310 9/560 2310 BREGU 26.5 521/3 27/91 27/91 470,0 Ramadani 1777 FIER 356 1777 FLORAND356 FLORAND QEMAL BREGU QEMAL VLORE 8572 8572 KASIM 8594 HASANI 8594 HASANI 2163 VLORE 2163 KASIM470,0 521/3 MEZAN IDRIZI MEZAN IDRIZI 12/490 8603 12/490 194,08603 194,0 25/38 FAZLLI 25/38 142 FAZLLI ZENEL ALLKA ZENEL VLORE ALLKA 162/20 1753 162/20 19,2 2285 VLORE 2285 ZYBO 19,21753 MEMAJ ZYBO RUSHIT HASANAJ RUSHIT 46,0 HASANAJ ELBASAN 1970 ELBASAN 1970 EDMOND ESTREF HOXHA ESTREF 6/291 2310 6/291 2310 HOXHALLARI 31.24 28/38 28/38 22/38 22/38 142 34/38 34/38 1732 27/92 27/92 450,0 Hoxha 7/368 7/368 41,7 1778 FIER 1732 1778 BEQIR 41,7 BEQIR HAMDI HOXHALLARI HAMDI 31.24 8572 8572 FEJZI 8594 8594 HOXHA VLORE 2164 VLORE 465/3 2164 FEJZI 450,0 465/3 CENO MEMAJ CENO 26/430 31/38 8603 26/430 8603 46,0 31/38 63 MISIR 28.78 63 MISIR NUREDIN ÇELA NUREDIN 194/60 194/60 354,5 354,5 ELBASAN 1971 ELBASAN 1971 VLORE 2286 VLORE 2286 REMZI 14/151 REMZI HYDAI HOXHAJ HYDAI6167,0 14/151 1 8572 ÇELA 2 468,3 1 14/151 31753 2 4 31753 ALIU 45 5 7 6167,0 XHEVIT TEFIK ALIAJ TEFIK 6/292 2310 6/292 2310 SHABANI 28.78 588 27/93 27/93 Bushati 7/369 7/369 30,2 1779 FIER 588 1779 ORHAN30,2 ORHAN JASHAR SHABANI JASHAR 8572 8594 8594 ALIAJ ALIU 24/356 8603 24/356 8603 HOXHAJ VLORE 2165 VLORE 271/3 2165 ISLAM468,3 271/3 ISLAM REXHEP REXHEP 36 FLAMUR 36 FLAMUR REXHEP KOLA REXHEPVLORE KOLA 194/61 1753 194/61 1753 INEMIN ELBASAN 1972 ELBASAN 1972 ISMAIL HAZBI MEÇAJ HAZBI 6/293 2310 6/293 2310 QOLE 22.79 2287 VLORE 37500 2287 INEMIN44,9 37500 SALI44,9 KOLILA SALI 37/500 789 27/94 27/94 475,0 475,0 Domnori 7/370 7/370 7,9 7,9 1780 FIER 789 1780 BASHKIM BASHKIM REFAT QOLE REFAT 22.79 8572 8572 KASTRIOT 8594 8594 MEÇAJ VLORE 2166 VLORE 253/3 2166 KASTRIOT 253/3 RASIM KAMBERI RASIM KAMBERI 20/326 8603 20/326 179,08603 KOLILA 179,0 171 TOMORR 171 TOMORR ALI51.68 ALLKJA ALI ALLKJA 201/30 1753 201/30 107,71753 107,7 ELBASAN 1973 ELBASAN 1973 SHAHIN DERVISH TOSKA DERVISH 6/294 2310 6/294 51.68 2310 SHABANI 589 Xhahysa 7/371 7/371 45,3 27/95 27/95 370,0 1781 FIER 589 1781 8594 8594 TOSKA ARBEN 45,3 ARBEN JASHAR SHABANI JASHAR 8572 8572 Thoma VLORE 2167 VLORE91/3 2167 Thoma370,0 91/3 CERCIZ VIDO CERCIZ VIDO 28/320 8603 28/320 293,08603 PROKO293,0 PANDELI,SPIRO PANDELI,SPIRO VLORE 2288 VLORE 2288 MARJETA,LLAMBI MARJETA,LLAMBI PROKO 300/3 300/3 29/250 172 LAVDIMIR 172 LAVDIMIR ALI 82,1 ALLKJA ALI ALLKJA 201/31 1753 201/31 222,9 1753 222,9 ELBASAN 1974 ELBASAN 1974 BARJAM QANIFIER 1151 MUKA QANI 12/10 8503 12/10 82,1 8503 BILBILI Ashiku 7/374 7/374 23,1 23,1 SEFEDIN 1151 SEFEDIN IBRAHIM BILBILI IBRAHIM 27/5 374,0 8594 8594 MUKA 1782 1782 857227/5 8572 YLLI VLORE 2168 VLORE 204/3 2168 YLLI 374,0 204/3 FITIM MEMINAJ FITIM MEMINAJ 28/321 8603 28/321 8603 MUKAJ 466,0 VLORE 2289 VLORE 2289 ZIJA, STOLI ZIJA, MEDIN, STOLITEFIK MUKAJ MEDIN,466,0 TEFIK 16 XHEMAL 16 XHEMAL MAHMUT IDRIZI MAHMUT IDRIZI 222/10 1554 222/10 74,01554 74,0 ELBASAN 1975 ELBASAN 1975 DASHNOR QEMAL SLATINJA QEMAL 20/89 8503 20/89 135,0 8503 GODUNI 135,0 Rrotani 7/399 7/399 35,1 35,1 FATBARDH 821/16 FATBARDH HEKURAN GODUNI HEKURAN 1547/124 1547/124 500,0 500,0 8594 8594 SLATINJA 1783 FIER821/16 1783 1492 1492 ANDREA ANDREA VANGJEL BIDA VANGJEL BIDA 24/315 8603 24/315 VLORE 2169 VLORE 136/3 2169 136/3 VLORE IDRIZI 2290VLORE 559/2 2290 EQERREM 559/2 EQERREM MELEQ HEQIMI MELEQ 96,08603 HEQIMI 9/500 96,0 69 LUAN 69 LUAN SADI IDRIZI SADI 255/10 1554 255/10 394,4 1554 394,4 ELBASAN 1976 ELBASAN 1976 BEHAR FADIL ÇELA FADIL 18/132 8503 18/132 14,58503 GODUNI 14,5 796/3 Ashikja 7/404 7/404 40,4 40,4 ALI 821/65 ALI HEKURAN GODUNI HEKURAN 1547/125 1547/125 497,5 8594 8594 ÇELA 1784 FIER821/65 1784 1492 1492 GENCI VLORE 2170 VLORE 2170 GENCI497,5 796/3 ISUF VEIZAJ ISUF VEIZAJ 24/436 8603 24/436 193,08603 BACO 193,0 2291 VLORE 324/2 2291 PETRIT 324/2 MEHMET BACO MEHMET 22/430 31 EDMOND 31 EDMOND KUJTIM PAJA KUJTIM VLORE PAJA 82/40 3663 82/40 296,5 3663 PETRIT 296,5 ELBASAN 1977 ELBASAN 1977 ORHAN ARSHIN ARSHIN 18/137 8503 18/137 42,7 8503 GJECI 42,7 737/3 Kurtaj LLAMBI 680/33 LLAMBI LLAZAR GJECI LLAZARVLORE 490/103 490/103 500,0 500,0 8594 LULA 8594 LULA 1785 FIER680/33 1785 1492 1492 SOKRAT 2171 VLORE 2171 SOKRAT 737/3 SOTIR XHOXHI SOTIR XHOXHI 27/390 8603 27/390 23,08603 23,0 Qarku kukes QARKU VLORE QARKU Nr. Parcela VLORE Nr. Parcela 151 Shuma Totale Shuma43988.5 Totale 79 HYQMET 79 HYQMET IBRAHIM PAJA IBRAHIM PAJA 82/41 3663 82/41 299,73663 151 299,7 ELBASAN 1978 ELBASAN 1978 RODOLF BARJAM HODO BARJAM 16/157 8503 16/157 23,0 8503 MISKA 23,0 487/3 7/405 7/405 18,3 18,3 Osja ISMAIL 103 ISMAIL SEFER MISKA SEFER VLORE 83/24 83/24 252,0 252,0 8594 8594 HODO 1786 FIER 103 1786 3916 3916 EQEREM 2172 VLORE 2172 EQEREM 487/3 SHABAN SALIAJ SHABAN SALIAJ 9/369 8603 9/369 383,08603 383,0 32 LATIF 10,2 32 LATIF RAMAZAN ROÇI RAMAZAN ROÇI 93/50 3663 93/50 291,5 3663 KOMUNITETI 291,5 ELBASAN 1979 ELBASAN 1979 KOMUNITETI 179 MYSLIMAN SHQIPTAR MYSLIMAN 12/121 KUKES 2292 KUKES179 2292 ROLAND LOLI FIER 77 LOLI 16/158 8503 16/158 8503 MUCA 10,2348/3/85 Miruku XHEMAL 77 XHEMAL XHEVAHIR MUCA XHEVAHIR 83/27 83/27 500,0 500,0 8594 VALLE 8594 VALLE 1787 1787 3916 3916 AGALLIA AGALLIA JORGO PETRAJ JORGO PETRAJ 29/390 8603 29/390 365,08603 SHQIPTAR 365,0 VLORE 2173 VLORE 2173 348/3/85 14 DERVISH 14 DERVISH MERSIN ROÇI MERSINKUKES ROÇI 96/60 3663 96/60 3663 SELIM 1980 ELBASAN 1980 SELIM 98,8 49 BALI98,8 ÇELA BALI 129/4310,0 2293 KUKES 49 2293 YZEIR YMER YMER /18/138 8503 /18/138 34,7 8503 ALCANI 34,7 3195/4 HYSNIELBASAN 116 HYSNI DEMIR ALCANI DEMIR VLORE 83/30 83/30 425,0 425,0 Preçi 1788 FIER 116 1788 3916 3916 MYFIDE 8594 TARAJ 8594 TARAJ 2174 VLORE 2174 MYFIDE 3195/4 HAXHI NUHAJ HAXHI NUHAJ 34/260 8604 34/260 310,08604 ÇELA 123 FADIL 18,1 123 FADIL BELUL ROÇI BELUL KUKES ROÇI 96/64 3663 96/64 296,9 3663 HYSEN 296,9 ELBASAN 1981 ELBASAN 1981 KARAMAN YZEIR HOXHA YZEIR 16/159 8503 16/159 8503 MUCA 18,1 2294 KUKES190 2294 HYSEN 190 SELMAN JUPA SELMAN 8/110400,0 7/406 7/406 20,1 20,1 FATMIR 104 FATMIR AVDULLA MUCA AVDULLA 83/21 83/21 332,2 332,2 Osja 1789 FIER 104 1789 3916 3916 HIWMET 8594 8594 HOXHA ARAPI ARAPI 34/265 8604 34/265 400,08604 JUPA VLORE 2175 VLORE 183/4/74.1 2175 HIWMET 183/4/74.1 SHEME SHEME 35 YLLI 35 YLLI ISMAIL CANI ISMAIL CANI 42/30 2026 42/30 205,8 2026 205,8 ELBASAN 1982 ELBASAN 1982 RAMADAN BILAL BILAL 18/139 8503 18/139 29,28503 ISMAILI 29,2 4/3 VAID 4/3 VAID AVDI SOPAJ AVDI 500,08604 SOPAJ 3/29 500,0 KUKES 2295 KUKES 2295 BEDRI 44 BEDRI ISMAIL ISMAILI ISMAIL VLORE 4/72 74,43916 YMERLI 74,4 Suma 1790 FIER 44 1790 39164/72 8594 AGALLIU 8594 AGALLIU ARAPI ARAPI 34/266 8604 34/266 2176 VLORE 183/4/74.2 2176 YMERLI 183/4/74.2 SHEME SHEME 137 GURI 54,3 137 GURI QEMAL DUNGA QEMAL DUNGA 51/40 2026 51/40 382,42026 382,4 1983 ELBASAN 1983 EDUART LUTOFIER 136 RUSTAJ LUTO 6/376 8503 6/376 8503 HASKAJ 54,3 2850/4 MEDI ELBASAN 136 MEDI ISUF HASKAJ ISUF 7/559 7/559 300,0 Vuksani 7/424 7/424 6,9 6,9 1791 1791 8531 8531 AGIM 8594 8594 RUSTAJ AGIM 300,0 KADRI FISHEKU KADRI FISHEKU 44/420 8604 44/420 398,08604 SOPAJ VLORE 2177 VLORE 2177 2850/4 ZYBER 2/18 ZYBER DAN SOPAJ DAN 3/34 398,0 KUKES 2296 KUKES2/18 2296 49 ENKELEJDA 49 ENKELEJDA LUTFI SULA LUTFI SULA 96/20 2026 96/20 27,42026 27,4 ELBASAN ROLI 1984 ELBASAN 1984 FERDINAND GANIFIER 14 ROLI GANI 13/202 8503 13/202 11,1 8503 TORO 11,1 44/4 Beqiri 7/425 7/425 31,5 31,5 1792 1792 PELLUMB 14 SADIK TORO SADIK VLORE 500 2336500 700,0 2336 MUSTAFA 700,0 8594 8594 PELLUMB 2178 VLORE 2178 MUSTAFA 44/4 ISUF ISUF 32/515 8604 32/515 17/16 ISUFAJ ARIANIT 17/16 ISUFAJ ARIANIT KADRI BILALI KADRI 101,08604 BILALI 2/93 101,0 KUKES 2297 KUKES 2297 66 NDERIM 66 NDERIM SELMAN SELMAN BAJRAMI 96/21 2026 96/21 57,92026 57,9 ELBASAN SULKU 1985 ELBASAN 1985 HARTUR MYRTEZA SULKU MYRTEZA 13/203 8503 13/203 11,1 8503 11,1 3193/4 BAJRAMI Marena 7/413 7/413 8,78594 135 8,7 8594 VLORE 2179 VLORE 2179 NAMIK 3193/4 NAMIK HAMZA NEBIU HAMZA NEBIU 29/435 8604 29/435 500,08604 KURDINA QARKU FIER QARKU Nr. Parcela FIER Nr. Parcela 135 Shuma Totale Shuma 43312.92m2 Totale 43312.92m2 Qarku korçë 18/30 QERIM297,3 18/30 RAMADAN KURDINA RAMADAN 46/76500,0 2298 KUKES 2298 62 GANI 62 GANI SHAHIN KULLOLLI SHAHINKUKES KULLOLLI 96/22 2026 96/22 2026 QERIM 297,3 ELBASAN RUSI 1986 ELBASAN 1986 ASTRIT MUHAREM RUSI MUHAREM 6/377 8503 6/377 9,0 8503 ANDONI 9,0 351/4 Marena 7/414 7/414 5,2 5,2 8594 8594 DHIOGJEN ALBERT ALBERT ZINIKUKES TROQE ZINI TROQE 28/463 8604 28/463 159,08604 CENAJ VLORE 2180 VLORE 2180 351/4 1793 KORÇE A1-66 1793 DHIOGJEN A1-66 DHORI ANDONI DHORI 7/1002 8564 7/1002 81,5 8564 DUNGA 81,5 13/29 BYLBYL 13/29 MERSIN CENAJ MERSIN 48/25159,0 2299 2299 10 XHEZMI 10 XHEZMI BEDRI DUNGA BEDRI KUKES 107/10 2026 107/10 497,3 2026 BYLBYL 497,3 ELBASAN 1987 ELBASAN 1987 8/146 8503 8/146 8503 Alikokaj 8594 8594 VLORE 2181 VLORE 613/5 2181 SALUSHE 613/5 SALUSHE ZOTO DANJ ZOTO DANJ 7/469 8605 7/469 500,0 8605 1794 KORÇE A1-205 PIRO 1794 Perparim A1-205 PIRO Perparim Hekuran Bame Hekuran Bame 4/883 8562 4/883 26,78562 ALLKA 26,7 19/32 28,2 28,2 KATERINA VANGJEL VANGJEL RUSHIT 19/32 DILEMAN CENGU DILEMAN CENGU 48/73500,0 KUKES 2300KUKES 2300 164 FLAMUR 164 FLAMUR RUSHAN ALLKA RUSHAN 107/11 2026 107/11 462,7 2026 RUSHIT 462,7 ELBASAN 1988 ELBASAN 1988 8/147 8503 8/147 8503 MANCE Mustafaj 8594 1795 8594 SULEJMAN VLORE 2182 VLORE 1418/5 2182 SAMIT223,5 1418/5 SAMIT HAXHI SALIASI HAXHI SALIASI 8/206 8605 8/206 174,08605 MUJA 1795 KORÇE A-30 SULEJMAN A-30 HASIP MANCE HASIP 3/520 2573 3/520 2573 223,5 1/6 XHEVAT 1/6 XHEVAT ZENEL MUJA ZENEL 48/79174,0 KUKES 2301 KUKES 2301 165 LAURAND165 LAURAND MERDIN HYSA MERDIN HYSA 162/20 2026 162/20 295,62026 295,6 ELBASAN 1989 ELBASAN 1989 XHEVAIR IDAJET KARAMELO IDAJET KARAMELO 8503 8503 7/409 7/409 51,3 51,3 Galica 8594 8594 ADEM ADEM BRAHIM BRAHIMI BRAHIM BRAHIMI 9/482 8605 9/482 163,0 8605 163,0 VLORE 2183 VLORE 240/5/89 2183 240/5/89 1796 KORÇE A1-201 1796 SHKELQIM A1-201 SHKELQIM TEKI KOÇLLARI TEKI KOÇLLARI 1/212 2573 1/212 11,12573 LUMARAKU 11,1 7/29 14/171 14/171 11,9 ILIR 482,3 7/29 SULAJ DAN SULAJ 48/83 KUKES 2302KUKES 2302 143 REDIN 11,9 143 REDIN SHKELQIM LUMARAKU SHKELQIM 15/120 2468 15/120 2468 ILIRDAN 482,3 ELBASAN 1990 ELBASAN 1990 GEZIME SHABAN SHABAN 8503 KROJ 8503 KROJ Jubani 8594 KARAMELO 8594 KARAMELO VLORE 2184 VLORE 1872/5 2184 LEJDI 49,0 1872/5 LEJDI HIQMET XHYHERI HIQMET XHYHERI 30/412 8605 30/412 203,08605 203,0 1797 KORÇE A1-213 1797 FAREDIN A1-213 FAREDIN HAKI HAKI 1/325 2573 1/325 2573 PAJA 49,0 9/18 47 PETRIT 47 PETRIT XHAFERR PAJA XHAFERR 15/121 2468 15/121 2468 LULZIM 83,6 LULZIM83,6 9/18 RAMIZ KASTRATI RAMIZ KASTRATI 48/84 ELBASAN 1991 ELBASAN 1991 KUKES 2303 KUKES 2303 ARBEN MARKU TENEQEXHIU MARKU TENEQEXHIU 6/289 2310 6/289 300,0 2310 300,0 Shimaj 8594 8594 VLORE 2185 VLORE 1816/5 2185 SOKRAT 1816/5 SOKRAT VEIS BILLA VEIS BILLA 22/463 8605 22/463 415,0 8605 415,0 1798 KORÇE A1-151 1798 PETRIT A1-151 PETRIT MUSA XHELOLLARI MUSA XHELOLLARI 5/899 8563 5/899 57,48563 PAJA 57,4 16/29 177 VLADIMIR 177 VLADIMIR SHERIF PAJA SHERIF KUKES 15/122 2468 15/122 2468 BEQIR 138,7 ELBASAN 1992 ELBASAN 1992 BEQIR138,7 16/29 JEMIN SOPAJ JEMIN 165,08605 SOPAJ 48/85165,0 2304 KUKES 2304 AQIF SHEME MARRA SHEME 2310 2310 RAVOLLI 6/290 6/290 156,5 156,5 Grizhja 7/419 7/419 60,4 60,4 8594 8594 MARRA ABAS SHEGA ABAS SHEGA 43/460 8605 43/460 VLORE 2186 VLORE 2126/5 2186 SELAM 89,4 2126/5 SELAM 1799 KORÇE A-685 1799 BLERINDA A-685 BLERINDA PETRIT RAVOLLI PETRIT 1/757 8561 1/757 8561 PAJA 89,4 15 NIKO 15 NIKO SHEFQET PAJA SHEFQET 43/15 2468 43/15 2468 VAID 291,8 ELBASAN 1993 ELBASAN 1993 VAID 291,8 5/3 AVDI SOPAJ AVDI 444,08605 SOPAJ 48/86444,0 KUKES 2305 KUKES5/3 2305 ATEME QAZIM GOZHINA QAZIM 13/207 8503 13/207 9,6 8503 BODE 9,6 487/4 Grizhja 7/420 7/420 77,5 77,5 8594 8594 GOZHINA VLORE 2187 VLORE 2187 FARUDIN 487/4 FARUDIN METO ZOTAJ METO ZOTAJ 17/149 8605 17/149 1800 KORÇE A-100 1800 NEFAIL A-100 NEFAIL FUAT BODE FUAT 6/670/2 1187 6/670/2 312,9 1187 PAJA 312,9 111 ASQERI 111 ASQERI SHEFQET PAJA SHEFQET 97/30 2468 97/30 476,9 2468 476,9 ELBASAN 1994 ELBASAN 1994 4/E HAKI 4/E HAKI XHELADIN MATMUJA XHELADIN MATMUJA 48/90 KUKES 2306 KUKES 2306 HAJDAR NURI NURI Drinazi 8594 KANANI 8594 KANANI VLORE 2188 VLORE 2188 TOMOR 620/4 TOMOR HAMDI SHAHAJ HAMDI SHAHAJ 15/463 8605 15/463 511,08605 511,0 1801 KORÇE A-64 1801 FLORIE A-64 FLORIE GARIP BEÇOKU GARIP 4/327 2573 4/327 2573 PAJA 350,0 13/208 8503 13/208 8503 BEÇOKU 16,4 620/4 HAXHI 16,49 HAXHI ZEQO PAJA ZEQO 350,0 174/70 1531 174/70 1531 BURIM 43,6 ELBASAN 1995 ELBASAN9 1995 SHERIFE SELMAN SELMAN BURIM 43,6 15/22 ZAIM ISMAILAJ ZAIM 500,08605 ISMAILAJ 48/93500,0 2307 KUKES 2307 Dini ALIKO KUKES ALIKO KASEM MUSTAFA KASEM MUSTAFA 19/254 8605 19/254 VLORE 2189 VLORE 1436/5 2189 1436/5 1802 KORÇE A1 8594 169 KANANI 1802 SOTIR A1 8594 169 KANANI SOTIR PETRO ÇAPRAZI PETRO ÇAPRAZI 4/887 8562 4/887 15,0 8562 XHAFERRI 15,0 15/22 99 REXHEP NEZIR NEZIR KUKES 174/71 1531 174/71 384,1 1531 SHKELQIM 1996 ELBASAN 1996 AGIM SAMI MATA SAMI ELBASAN MATA 13/209 8503 13/209 19,4 , 99 8503 REXHEP 19,4 , 2483/5 XHAFERRI 11/5 SHKELQIM 11/5 ALI384,1 ELEZI ALI 48/94250,0 2308 KUKES 2308 , 8594 , 7/422 31,8 31,8 Lepri p , 8605 ELEZI , VLORE 2190 VLORE 2190 HASAN 26,2 2483/5 HASAN HASIM CORO HASIM CORO 6/318 8605 6/318 250,0 1803 KORÇE A1 8594 4737/422 1803 IDRIS ELBASAN A1 473 IDRIS BAJRAM XHAMBAZI BAJRAM XHAMBAZI 4/888 8562 4/888 26 2 8562 26 26,2 2 48 ZAMIR 48 ZAMIR RRAHMAN SULA RRAHMAN SULA 175/60 1531 175/60 298,3 298,3 1997 ELBASAN 1997 , 1531 NAMIK FEJZI FEJZI Gega 8594 ARAPI 8594 ARAPI VLORE 2191 VLORE 2191 SOSE 204,8 1389/5 SOSE ZALO ZALO LUZI 6/321 8605 6/321 300,0 14/23 LUZI ENVER 14/23 ENVER NUHI , HALLAÇI NUHI 300,08605 HALLAÇI 49/129 KUKES 2309 KUKES 2309 1804 KORÇE A-89 1804 ALI A-89 ALI SHABAN LIÇI SHABAN 6/182/1 1187 6/182/1 1187 SULA 204,8 13/210 8503 13/210 8503 LIÇI 27,1 1389/5 29 BEQIR 27,1 29 BEQIR RRAHMAN SULA RRAHMAN 175/61 1531 175/61 294,21531 294,2 ELBASAN 1998 ELBASAN 1998 AFERDITA ASLLAN ASLLAN Imeraj 8594 ARAPI 8594 ARAPI VLORE 2192 VLORE 2180/5 2192 HARALLAMB 2180/5 HARALLAMB VASIL VASIL 8605 ELEZI 70,08605 ELEZI 11/20 KONOMI SULEJMAN 11/20 KONOMI SULEJMAN ELEZ ELEZ 49/139 70,0 KUKES 2310 KUKES 2310 1805 KORÇE A1-311 1805 XHEMILE A1-311 XHEMILE TAIP QELIBARI TAIP QELIBARI 6/936 8564 6/936 75,0 8564 75,0 86 AGIM 86 AGIM ZENEL MUSAKU ZENEL MUSAKU 176/120 1531 176/120 295,11531 295,1 ELBASAN 1999 ELBASAN 1999 TAJAR SHYQYRI ZIU SHYQYRI 43/456 43/456 Shabanej 7/421 7/421 25,7 25,7 8594 8594 ZIU VLORE 2193 VLORE 2193 HAXHI 38,5 2180/5 HAXHI YMER MEMISHAJ YMER MEMISHAJ 8605 37,08605 DURAKU FASLI 297,4 5/20 FASLI HALIL DURAKU HALIL 50/243 37,0 2311 KUKES 2311 1806 KORÇE A1-411 1806 SAFET A1-411 SAFET NEZIR HAJDIN NEZIR 4/625 8562 4/625 8562 KULLOLLI 38,5 5/20 13/211 8503 13/211 29,1 8503 HAJDIN 29,1 2180/5 77 SHPETIM 77 SHPETIM SELIM KULLOLLI SELIM KUKES 12/20 1394 12/20 1394 297,4 ELBASAN 2000 ELBASAN 2000 VITORE QEMAL ZIU QEMAL Piranaj 7/427 7/427 31,7 31,7 8594 8594 ZIU VLORE 2194 VLORE 2180/5 2194 VIRON KUKES 2180/5 VIRON PELLUMB LAZEMETAJ PELLUMB LAZEMETAJ 8605 RUSTA 37,08605 RUSTA PLLUMB 12/8 NEBI NEBI 50/246 37,0 2312 KUKES12/8 2312 1807 KORÇE A-79 1807 NUREDIN A-79 NUREDIN HILMI HOXHALLARI HILMI HOXHALLARI 9\90 85649\90 8564 FEZULLAHU 293,9 106 XHAFERR 106 GANI GANI 293,9 47/30 1394 47/30 285,1 1394 PLLUMB 285,1 ELBASAN 2001 ELBASAN 2001 JULIAN FATMIR ÇILINGIRI FATMIR ÇILINGIRI 13/212 8503 13/212 35,0 8503 XHAFERR 35,0 2181/5 FEZULLAHU Hoxha 7/444 7/444 31,9 31,9 8594 8594 ANESTI ANESTI SOTIR JANKO SOTIR JANKO 8605 76,0 8605 VLORE 2195 VLORE 2195 2181/5 1808 KORÇE A-142 1808 NAZAR A-142 NAZAR ISLAM LIPO ISLAM LIPO 9\91 85649\91 8564 KURANI 231,7 AHMET 5/8 NEBI RUSTA NEBI RUSTA 50/248 76,0 KUKES 2313 KUKES5/8 2313 44 FASLLI 44 SHERIF KURANI SHERIF231,7 55/40 1394 55/40 148,9 1394 AHMET 148,9 2002 ELBASAN 2002 ZOI PJETRI NGJELA PJETRIELBASAN 9/225 8503 9/225 101,2 8503 FASLLI 101,2 Koldashi 7/442 7/442 18,6 18,6 8594 8594 NGJELA VLORE 2196 VLORE 2181/5 2196 SELAM 52,6 2181/5 SELAM REXHEP SHEHU REXHEP SHEHU 8605 HALLAÇI 1809 KORÇE A-141 1809 RUDI ELBASAN A-141 RUDI ZIQERI VOCI ZIQERI VOCI 5/53/1 1187 5/53/1 1187 SAJA 52,6 10/29 RAMAZAN 10/29 HALIT HALIT 37,08605 HALLAÇI 50/256 37,0 2314 KUKES 2314 43/457 43/457 82 82 3/118 3/118 299,9 299,9 2003 ELBASAN 2003 TOMORR REFIK REFIK KUKES 2908 2908 RAMAZAN JULIAN HAJDAR PELIGRINS HAJDAR PELIGRINS 1/140 8501 1/140 605 8501 TOMORR 605 2181/5 SAJA Breshku 8594 8594 VLORE 2197 VLORE 2197 NERITAN 2181/5 NERITAN DAUT SHTINO DAUT SHTINO 8605 37,0 8605 37,0 1810 KORÇE A1-114 1810 DASHMIR A1-114 DASHMIR NURI BEZOLLI NURI BEZOLLI 3/738 8561 3/738 50,78561 ZAIMI 50,7 4/8 HAZIZ 24,3 4/8 NEBI RUSTA NEBI RUSTA 50/258 2315 KUKES 2315 GRAMOS 8619 GUÇE GUÇE KUKES 11/174 8521 11/174 8521 HAZIZ 24,3 2004 ELBASAN 2004 MEDIAT ETEM MALEDHI ETEM ELBASAN 1/141 8501 1/141 500 8501 GRAMOS 500 2181/5 ZAIMI 7/446 7/446 44,6 44,6 8619 Demiraj 8594 8594 MALEDHI VLORE 2198 VLORE 2198 EMIRA 38,5 2181/5 EMIRA DAUT SHTINO DAUT SHTINO 8605 109,08605 109,0 1811 KORÇE A-926 1811 KRISTO A-926 KRISTO LEFTER ZGURI LEFTER ZGURI 6/1301 8564 6/1301 8564 KOBURJA 38,5 14/E ALI 14/E ELEZAJ FETAH ELEZAJ 50/262 KUKES 2316KUKES 2316 5865 XHEVAT400 5865 IBRAHIM IBRAHIM 9/416 8522 9/416 300,0 8522 ALI FETAH 300,0 ELBASAN 2005 ELBASAN 2005 FERDINANT SELMAN BORIÇI SELMAN BORIÇI 1/142 8501 1/142 8501 XHEVAT 400 1577/5 KOBURJA Kraja 8594 8594 VLORE 2199 VLORE 2199 KOSTANDIN 1577/5 KOSTANDIN DHIMITER STASA DHIMITER STASA 32/269 8605 32/269 20,0 8605 20,0 1812 KORÇE A-34 1812 DITARELBASAN A-34 DITAR SADIK LAKO SADIK LAKO 7/1049 8564 7/1049 8564 QORRI 300,0 8606 THANAS500 8606 JOVAN JOVAN300,0 12/324 8522 12/324 8522 ZENUN 23,6 2006 ELBASAN 2006 13/20 ZENUN 23,6 13/20 SADRI DEMA SADRI DEMA 54/86 KUKES 2317 KUKES 2317 SYRJA XHEMIL BORIÇI XHEMIL 1/143 8501 1/143 8501 THANAS 500 25/5 A1 QORRI Ndoj 7/447 7/447 15,5 15,5 8594 8594 BORIÇI 25/5 A1 1813 KORÇE A1-267 1813 ARJANIT A1-267 ARJANIT PETREF QASOLLI PETREF QASOLLI 7/1050 8564 7/1050 312,3 8564 312,3 2200 VLORE 2200 FATBARDHA FATBARDHA KAMBER ZHEKU KAMBER 54/326 8605 54/326 87,08605 BASHA 8620 MISIR VLORE 8620 JAKUP JAKUP SULA 16/671 8522 16/671 188,1 8522 ZHEKU 188,1 2007 ELBASAN 2007 HYSEN 4/2 HYSEN MEHMET BASHA MEHMET 55/66 87,0 KUKES 2318 KUKES4/2 2318 XHEVAHIR RIZA MEZINI RIZA ELBASAN MEZINI 1/144 8501 1/144 500 8501 MISIR 500 PAS 93 SULA Ndoj 8594 8594 PAS 93 1814 KORÇE A-143 7/448 1814 RAMADAN A-143 RAMADAN ISMAIL DINELLARI ISMAIL DINELLARI 4/754 8561 4/754 67,98561 HASALLA 67,9 7/448 16,9 16,9 2527 GANI 2527 ISMAIL HASALLA ISMAIL KUKES 10/381 8523 10/381 299,4 8523 ELMAZ 299,4 2008 ELBASAN 2008 ELMAZ 18/1 KURTISH BILALI KURTISH 51/215 2319 KUKES18/1 2319 FERDI SPIRO SPIRO ELBASAN 1/145 8501 1/145 500 8501 GANI 500 596/5 Kola 8594 HOTOVA 8594 HOTOVA VLORE 2201 VLORE 2201 SELFO 33,7 596/5 SELFO ISUF HAJDERAJ ISUF HAJDERAJ 7/6 2297 7/6 453,02297 BILALI 453,0 1815 KORÇE A-840 1815 KOSTAQ A-840 KOSTAQ MIHAL TAÇI MIHAL TAÇI 4/891 8562 4/891 8562 FLOQI 33,7 8609 GENTIAN 8609 RYZHDI FLOQI RYZHDI KUKES 20/377 8523 20/377 8523 HAXHI 300,0 ELBASAN 2009 ELBASAN 2009 DHIMITER HEKURAN 8594 LITO HEKURAN 1/146 8501 1/146 450 8501 GENTIAN 450 539/7 HAXHI300,0 19/2 HASAN TAFHASI HASAN500,02297 TAFHASI 83/16500,0 2320 KUKES19/2 2320 Hajdari 7/449 52,4 52,4 8594 LITO VLORE 2202 VLORE 2202 KRISTAQ 539/7 KRISTAQ LLAZO CABIRI LLAZO CABIRI 22/49 2297 22/49 1816 KORÇE A-36 7/449 1816 FLAMUR A-36 FLAMUR NEZIR NURE NEZIR NURE 3/139 1594 3/139 411,0 1594 MUJO 411,0 2089 GEZIM 426 2089 GEZIM SHEFQET MUJO SHEFQET 22/178 8523 22/178 294,5 8523 294,5 ELBASAN 2010 ELBASAN 2010 AGRON XHEVIT HYSENAJ XHEVIT HYSENAJ 1/147 8501 1/147 8501 426 20/31 KITO BEQIR 20/31 KITO BEQIR ALI CENAJ ALI 37/6 200,0 KUKES 2321 KUKES 2321 Uka 1817 8594 1817 8594 FERDINAND VLORE 2203 VLORE 802/90 2203 ROBERT 802/90 ROBERT DERVISH DERVISH 6/60 22976/60 200,02297 CENAJ KORÇE A1-10 FERDINAND A1-10 MUHAMER VINÇANI MUHAMER VINÇANI 1/355 2573 1/355 27,9 2573 27,9 7/452 7/452 32,4 32,4 6625 KAPO 410 6625 REXHO HOXHA REXHO HOXHA 19/180 8525 19/180 29,88525 29,8 2011 ELBASAN 2011 LILITOLI TOLI ELBASAN 1/38 85011/38 8501 KAPO 410 SEFEDIN 6/32 SEFEDIN AHMET CENAJ AHMET500,02297 CENAJ 37/7 500,0 Grizhja KUKES 2322 KUKES6/32 2322 8594 ÇOMENI 8594 ÇOMENI AIDHON AIDHON SULO KURTI SULO KURTI 7/52 22977/52 VLORE 2204 VLORE 552 2204 552 1818 KORÇE A-114 1818 KUJTIM A-114 KUJTIM NEVRUS SHKEMBI NEVRUS SHKEMBI 7/1052 8564 7/1052 294,0 8564 HOXHA 294,0 5857 DRITAN 360 5857 ALI 360 HOXHA ALI 21/124 8525 21/124 56,68525 56,6 2012 ELBASAN 2012 ROBERT TOLI ÇOMENI TOLI ELBASAN 1/39 85011/39 8501 DRITAN Dika 7/451 7/451 17,28594 ÇOMENI 17,2 VLORE 2205 VLORE 552/3 2205 LIMOZ KUKES 552/3 LIMOZ KAMBER KAMBER 2/2 2297 2/2 468,0 16/06 HYSA AVNI 16/06 HYSA AVNI QERIM BRATI QERIM 468,02297 BRATI 35/157 2323 KUKES 2323 1819 KORÇE 8594 1819 PETRAQ PETRAQ MITI KURILA MITI KURILA 121 121 142/41 32,0 2449 142/41 12,22449 12,2 2013 ELBASAN 2013 QAMILE500 ISMAIL MOLLAJ ISMAIL 32,08561 MOLLAJ A1-775 A1-775 4/949 8561 4/949 LUMTURI ADIL DINGO ADIL ELBASAN DINGO 1/148 8501 1/148 8501 QAMILE 500 802/77 Pusi 7/440 7/440 31,5 31,5 8594 8594 ADRIATIK ADRIATIK NAZMI SHEHU NAZMI SHEHU 6/21 2297 6/21 499,0 2297 499,0 VLORE 2206 VLORE 2206 802/77 16/06 AVNI 16/06 AVNI QERIM BRATI QERIM BRATI 35/158 KUKES 2324 KUKES 2324 1820 KORÇE 1820 LILIANA MIHAL GRABOCKA MIHAL GRABOCKA 112 112 163/21 2449 163/21 47,82449 47,8 ELBASAN LILIANA 2014 ELBASAN 2014 BESIM BESIM ALI KUQJA ALI KUQJA EDUART Taraboshi 7/453 7/453 35,9 35,9 8594 8594 DINGO VLORE 2207 VLORE 802/80 2207 MATINA 802/80 MATINA ZENEL KRECI ZENEL KRECI 5/53 22975/53 300,02297 BYTYQI 300,0 10/07 SULEJMAN 10/07 SULEJMAN SADRI BYTYQI SADRI 35/161 KUKES 2325 KUKES 2325 1821 KORÇE A-525 1821 LEONARD A-525 LEONARD XHEVAT GORA XHEVAT GORA 73/1/193 1298 73/1/193 500,0 1298 500,0 XHAFER DINGO XHAFER 1/149 8501 1/149 391.5 8501 391.5 278 268/41 2449 268/41 182,72449 182,7 ELBASAN 2015 ELBASAN 2015 ADRIATIK 278 ADRIATIK XHAVIT METAJ XHAVIT METAJ ARTAN Haliti 7/454 7/454 29,8 29,8 8594 8594 VLORE 2208 VLORE 558/12 2208 ISMAIL 558/12 ISMAIL HASAN HASANI HASAN HASANI 22/8 2297 22/8 493,0 2297 493,0 1822 KORÇE 1822 ELBASAN 4/954 4/954 19,4 19,4 10/07 SULEJMAN 10/07 SADRI BYTYQI SADRI BYTYQI 35/162 2326KUKES 2326 218 268/42 2449 268/42 202,1 2449 SULEJMAN 202,1 2016 ELBASAN 2016 ENVER ENVER SHAIP SHAIP KUKES NEKI32,1 A1-601 NEKI ILIAS 218 ISMAIL ILIAS 8561 MUSTA 8561 MUSTA NUREDIN AVDYL A1-601 ISUFAJ AVDYL 1/151 8501 1/151 500 8501 ISMAIL 500 736/6 Arkivani 7/455 7/455 32,1 8594 ISUFAJ VLORE 2209 VLORE 2209 DRITAN 736/6 DRITAN QEMAL HAXHIAJ QEMAL HAXHIAJ 5/46 22975/46 305,02297 ISMAILI 305,0 1823 KORÇE 8594 1823 ELBASAN 4/955 4/955 27,0 27,0 14/04 DOSTAN 14/04 DOSTAN SULË ISMAILI SULË 35/181 KUKES 2327 KUKES 2327 243 243 268/43 2449 268/43 24,52449 24,5 2017 ELBASAN 2017 SHKELQIM GANI250 SHARRA GANI SHARRA SALI AVDYL AVDYL 1/153 8501 1/153 250 8501 SHKELQIM Zeneli 8594 ISUFAJ 8594 ISUFAJ AHMETAJ AHMETAJ 5/12 22975/12 489,02297 489,0 VLORE 2210 VLORE 549/3 2210 BABUL250,7 549/3 BABUL HATEM HATEM 1824 KORÇE A-62 1824 BASHKIMA-62 BASHKIM AXHEM ÇEKREZI AXHEM ÇEKREZI 4/326 2573 4/326 2573 PERISNAKAJ 250,7 20/07 HALIT 148,7 20/07 MUSTAF KOVAÇI MUSTAF KOVAÇI 49/138 KUKES 2328 KUKES 2328 124 124 269/6 2449 269/6 2449 HALIT 148,7 2018 ELBASAN 2018 SHEFQET PETREF PERISNAKAJ PETREF SHKELQIM FILE SHPATA FILE ELBASAN 2/393 2310 2/393 400,0 2310 SHEFQET 400,0 7/457 7/457 8,5 8,5 Tuzi 8594 8594 SHPATA VLORE 2211 VLORE 590/29 2211 POLIKSEN 590/29 POLIKSEN JANI PAPA JANI PAPA 23/54 2297 23/54 500,02297 500,0 1825 KORÇE A-242 1825 MARJETA A-242 MARJETA HAMZA HAJDARI HAMZA HAJDARI 7/1043 8564 7/1043 122,6 8564 QERRETI 122,6 RUSHIT40,9 7/01 DILAMAN CENGU DILAMAN CENGU 39/217 KUKES 2329 KUKES7/01 2329 266 266 269/7 2449 269/7 2449 RUSHIT 40,9 2019 ELBASAN 2019 FERIT 300,0 MEHMET QERRETI MEHMET NIKO HAZBI DEMAJ HAZBI ELBASAN DEMAJ 2310 2310 FERIT 40/188 40/188 300,0 Shkembi 8594 8594 VLORE 2212 VLORE 567/4 2212 VASILLAQ 567/4 VASILLAQ STAVRI KITA STAVRI KITA 3/38 2297 3/38 478,0 2297 478,0 1826 KORÇE 1826 ROBERT ROBERT NEBI NEBIU NEBI NEBIU 270 270 273/41 2449 273/41 51,2 2449 AFERDITA 51,2 AFERDITA 28 SOKOL MUSTAFAJ SOKOL 38,08601 MUSTAFAJ 206.51 38,0 2020 ELBASAN 2020 YLLI QEMAL MUSTA QEMAL KUKES MUSTA 2330 KUKES 28 2330 AGRON SALI DOGA SALI ELBASAN 2310 2310 YLLI 12/236 12/236 17,5 17,5 995/1 Pali 7/438 7/438 45,1 45,1 8594 8594 DOGA VLORE 2213 VLORE 2213 SANIJE64,4 995/1 SANIJE FASLLI BASHAJ FASLLI BASHAJ 9/569 8601 9/569 A1-238 A1-238 3/899 8564 3/899 8564 64,4 1827 KORÇE 1827 GENCELBASAN GENC ROBERT NEBIU ROBERT NEBIU 126 126 273/42 2449 273/42 297,9 2449 39 297,9 2021 ELBASAN 2021 SHPETIM QEMAL MUSTA QEMAL MUSTA QARKU KUKES QARKU Nr. Parcela KUKES Nr. Parcela 39 Shuma Totale Shuma 9513.25 Totale Qarku diber PAJO MUHARREM8594 DARDHA MUHARREM DARDHA 2310 2310 SHPETIM 11/749 11/749 180,0 180,0 Gjergji 7/429 7/429 66,2 66,2 8594 VLORE 2214 VLORE 1563/1 2214 IDRIZ 1563/1 IDRIZ RAMADAN HALITI RAMADAN HALITI 1/460 8601 1/460 70,0 8601 70,0 1828 KORÇE 1828 ZYDI ZYDI MUHAMER DINKALLARI MUHAMER DINKALLARI 268 268 273/43 2449 273/43 2449 294,9 2022 ELBASAN 2022 LULZIM SHAIP MUSTA SHAIP MUSTA SPIRO RIZA GJIKA RIZA ELBASAN 2310 2310 LULZIM 17/162 17/162 300,0 300,0 Salihi 7/437 7/437 28,4 28,4 8594 8594 GJIKA HAMIT294,9 65 HAMIT SILAL STAFASANI SILAL STAFASANI 6/345 NIKOLLAQ, NIKOLLAQ, DIBER 2331 DIBER 65 2331 1829 KORÇE A-106 1829 VALTER A-106 VALTER FERIT GJONI FERIT GJONI 5/550 8564 5/550 8564 AHMATI 343,6 VLORE 2215 VLORE 83/1 2215 83/1 PETRO MINGA PETRO210,42449 MINGA 5/463210,4 8601 5/463 200,08601 200,0 199 GAZMIR 199 GANI AHMATI GANI 343,6 273/44 2449 273/44 2023 ELBASAN 2023 MELEQE JANÇE BEQIRAJ JANÇEELBASAN BEQIRAJ 2310 2310 GAZMIR 5/382 5/382 60,0 60,0 Hysenaj 7/458 7/458 34,2 34,2 8594 8594 VLADIMIR VLADIMIR 47 LULZIM 47 LULZIM ABDI KOLA ABDI KOLA 6/346 DIBER 2332 DIBER 2332 LUAN ELBASAN LUAN OSMAN KULA OSMAN KULA 8564 427,08564 META 427,0 1830 KORÇE 1830 A-105 A-105 5/501 5/501 8 275/21 2449 275/21 34,02449 34,0 2024 ELBASAN8 2024 BARDHUL SHYQYRI META SHYQYRI 12/235 2310 12/235 82.16 2310 BARDHUL 82.16 VJOLLCA REFAT REFAT Nika 8594 KOLA 8594 KOLA ALFRED ALFRED ASTRIT BRESHANAJ ASTRIT BRESHANAJ 19/453 8601 19/453 VLORE 2216 VLORE 139/1 2216 139/1 MIRJAN 108 MIRJAN DAUT STANA DAUT 373,08601 STANA 6/347373,0 DIBER 2333 DIBER 108 2333 NDREÇI A1-268 NDREÇI LLAMBI CIGARE LLAMBI CIGARE 8562 8562 MOLLAJ 26,3 1831 KORÇE 1831 A1-268 4/893 4/893 120 120 275/22 2449 275/22 156,72449 156,7 2025 ELBASAN 2025 ILIR BESIM BESIM 26,3 MELEQE JANÇE BEQIRAJ JANÇEELBASAN 5/383 2310 5/383 14,6 2310 ILIR 14,6 1356/1 MOLLAJ 7/459 7/459 50,5 50,5 Sykja 8594 8594 BEQIRAJ VLORE 2217 VLORE 2217 FATMIR 1356/1 FATMIR SEFER KAPAJ SEFER KAPAJ 28/459 8601 28/459 434,08601 ÇUPI RASIM288,7 120 SALI ÇUPI SALI 4/157434,0 DIBER 2334 DIBER 120 2334 AGIM ELBASAN AGIM ANDILER VOCI ANDILER VOCI 1187 288,1 1187 MURATI 288,1 1832 KORÇE 1832 A-47 A-47 6/670/2 6/670/2 129 129 284/38 2449 284/38 2449 RASIM 288,7 2026 ELBASAN 2026 ZAIM ZAIM IBRAHIM MURATI IBRAHIM FUAT MYNYR KAJO MYNYR KAJO 2310 2310 Kuçi 1833 8594 1833 8594 MIHALLAQ VLORE 2218 VLORE 1196/1 2218 GONXHE 1196/1 GONXHE REDAT DALIPAJ REDAT DALIPAJ 33/201 8601 33/201 149,08601 BESHIRI KORÇE705 MIHALLAQ PETRO NIÇO PETRO NIÇO 8562 47 8562 47 705 4/860 4/860 7/344 7/344 38.75 38.75 193 HAMIT 193 HAMIT MEHMET BESHIRI MEHMET 4/447149,0 DIBER 2335 DIBER 2335 279 279 297/1 2449 297/1 61,42449 61,4 ELBASAN BUJAR QEMAL LIÇI QEMAL LIÇI ALI HAZIZ KICA HAZIZ ELBASAN KICA2027 2310 2027 2310 BUJAR Brahimi 7/460 7/460 52,5 52,5 8594 8594 VLORE 2219 VLORE 470/1 2219 HARIZ 470/1 HARIZ DAUT HASKAJ DAUT HASKAJ 29/120 8601 29/120 500,0 8601 500,0 SOKOL SOKOL DAJLAN NAKO DAJLAN NAKO 8562 45,3 8562 AGO 1834 KORÇE A1-268 1834 A1-268 4/892 4/892 KUDRET 330 KURTISH SALKURTI KURTISH SALKURTI 11/137 DIBER 233645,3 DIBER 330 2336 138 138 306/21 2449 306/21 69,3 2449 KUDRET 69,3 ELBASAN 2028 ELBASAN JANI SHYQYRI SHYQYRI AGO BLEDAR ORHAN ORHAN 2310 2028 2310 JANI Keltyra 8594 TAJARI 8594 TAJARI ALBERT ALBERT AHMET DERVISHAJ AHMET DERVISHAJ 34/613 8601 34/613 500,08601 500,0 VLORE 2220 VLORE 536/2 2220 536/2 ILIA ELBASAN ILIA ENGJELLUSH CONE ENGJELLUSH CONE 2631 73,8 2631 73,8 1835 KORÇE 1835 A-107 A-107 669/40 669/40 7/345 7/345 26 26 332 GEZIM 332 GEZIM MUSTAF SHKURTA MUSTAF SHKURTA 31/61 DIBER 2337 DIBER 2337 REXHEP SEFER TROKA SEFER TROKA 2029 ELBASAN PERIKLI KOLI MASATI KOLI MASATI 2310 2029 2310 REXHEP 7/461 7/461 7,6 7,6 Hoxha 8594 8594 VLORE 2221 VLORE 355/1 2221 FATOS 355/1 FATOS SADIK BRESHANAJ SADIK BRESHANAJ 29/310 8601 29/310 300,0 8601 300,0 1836 KORÇE 1836 SAZAN SAZAN SEFER SHKEMBI SEFER SHKEMBI BESNIK 93 BAJRAM SPAHIU BAJRAM SPAHIU 1/385 2338DIBER 93 2338 109 109 485/7 2449 485/7 296,7 2449 BESNIK 296,7 SEFER 30.8 REXHEP TROKA REXHEPDIBER TROKA 2030 ELBASAN 2030 2310 2310 SEFER 30.8 765/2 2/429 ATHINA FASLLI CJAPI FASLLIELBASAN 8/432 8/432 Hajdari 8594 CJAPI VLORE 2222 VLORE 2222 GURI 19,3 765/2 GURI BERJAM ISMAILAJ BERJAM ISMAILAJ 21/355 8602 21/355 424,08602 424,0 2/429 19,3 1837 KORÇE 8594 1837 ADIL ELBASAN ADIL HYSEN SHEHAJ HYSEN SHEHAJ FLORI FLORI REXHEP TROKA REXHEP TROKA 2031 ELBASAN 2031 41 RIZA HOXHA RIZA 500,0 HOXHA 1/386500,0 DIBER 2339 DIBER 41 2339 BEHAR BEHAR 45 6 5 7 6 8 7 9 8 7 6 Parcela 8 76 7NIHAT 934,68594 8 Shuma 934,6 1 m2 26 9 1 773/2 3 8 2 43 8 7 6 8 7/390 7 9 8 9 76 Nr. Shuma Totale 12543.64 Totale m2 12543.64 Çekaj 7/431 7/431 VLORE 2223 VLORE 2223 SELIM 773/2 SELIM NURI 4 5 SERJANAJ NURI 65 SERJANAJ 7/390 8602 8602 fier 1838 1838 NIHAT QEMAL KAÇANI QEMAL KAÇANI 2 KORÇE 1 Qarku 38594 2 413 415 65 7 7 9DIBER 87 BUKURI BUKURI JAHO ÇARÇIU JAHO 65 ÇARÇIU 427/28 3339 3339 ELBASAN 2032 2032 2ELBASAN 3 2 487 3 45 7 6 9DIBER 72 8 427/28 7RAKIP 927,8 8 927,8 72 RAKIP XHEMAL HOXHA XHEMAL HOXHA 1/387 2340 2340 Gjonej 7/463 7/463 ALEKSANDER KOCO CEKU KOCO 11,28594 CEKU 6/481 11,2 6/481 281,4 281,4 8594 8533 8533 OPINGARI VLORE 2161 VLORE 321/2 2161 SKENDER 321/2 SKENDER ASLLAN SINANI ASLLAN SINANI 5/821 8602 5/821 300,08602 300,0 1839 KORÇE 1839 VIKTOR VIKTOR GAQO OPINGARI GAQO SHABAN SHABAN ABDI XHIHERRI ABDI 119,08602 XHIHERRI 1/388119,0 DIBER 2341 DIBER 3 2341 40 RITA 163,1 40 RITA FADIL RUÇI FADIL RUÇI 444/1 3339 444/1 271,93 3339 LEVANI 271,9 2033 ELBASAN 2033 Colaj 7/385 7/385 11,78594 SHEHAJ 11,7 VERA ZEQIR SHEHAJ ZEQIR ELBASAN 7/1062 7/1062 163,1 8594 8533 8533 VLORE 2162 VLORE 2677/2 2162 PELLUMB 2677/2 PELLUMB SELMAN LEVANI SELMAN 28/742 8602 28/742 1840 KORÇE 1840 PERPARIM PERPARIM SPAHO SPAHO 96 ARDJAN 96 ARDJAN QAMIL MUÇA QAMIL MUÇA 444/2 3339 444/2 437,4 3339 IDRIZI 437,4 ELTON 182 ELTON ABDURRAHMAN CELA ABDURRAHMAN 1/392194,0 ELBASAN 2034 ELBASAN 2034 DIBER 2342 DIBER 182 2342 2/428 18,7 Colaj 7/386 7/386 4,18594 BEGATORE 4,1 AGIM ABAZ ABAZ 7/1061 7/1061 209,9 209,9 8533 8533 TAHO VLORE 2163 VLORE 521/3 2/428 2163 KASIM 18,7 521/3 KASIM MEZAN IDRIZI MEZAN 12/490 8603 12/490 194,08603 CELA 1841 KORÇE 8594 BEGATORE 1841 VIOLETA VIOLETA ZIJA TAHO ZIJA RAMIS VLORE 196 RAMIS YZEIR RUÇI YZEIR RUÇI 444/3 3339 444/3 3339 MEMAJ 434,4 ELBASAN 2035 ELBASAN 2035 FAIK 434,4 167 FAIK TAHIR KADIU TAHIR 46,0 1/26 46,0 2343 DIBER 2343 26/38 26/38 465/3 Zhabjaku 8594 MEMO KRIENKO QAZO MEMO QAZO 23/38 23/38 196 29/38 29/38 167 35/38 35/38 2164 VLORE 2164 FEJZI DIBER 465/3 FEJZI CENO MEMAJ CENO 26/430 8603 26/430 8603 KADIU 1842 KORÇE 8594 1842 VASFIJE VASFIJE BARIAM ABAS BARIAM ABAS 7/433 7/433 27,5 27,5 32/38 32/38 102 AGRON 102 AGRON DEMIR XHIKA DEMIR XHIKA 464/3 3339 464/3 455,1 3339 455,1 ELBASAN 2036 ELBASAN 2036 AGRON 144 AGRON RAMAZAN 8603 DAUTI RAMAZAN 2344 DIBER 144 2344 1/389167,0 3/321 8534 3/321 71,68534 SULENJI 71,6 271/3 Nikshiqi 8594 HASANAJ GERTA AGIM AGIM ALIU ALIU 24/356 24/356 167,08603 DAUTI VLORE 2165 VLORE 2165 ISLAM DIBER 271/3 ISLAM REXHEP REXHEP 1843 KORÇE 8594 HASANAJ 1843 KUNDRET KUNDRET GARIP SULENJI GARIP 10 REXHEP 10 REXHEP ALUSH MEÇJA ALUSH DIBER MEÇJA 112/5 3313 112/5 293,1 3313 SALI 293,1 ELBASAN 2037 ELBASAN 2037 155 SALI 155 SHEFQET ELEZI SHEFQET ELEZI 1/390 2345 DIBER 2345 Lugaj 8594 8594 ANDI AGIM HASANAJ AGIM HASANAJ VLORE 2166 VLORE 253/3 2166 KASTRIOT 253/3 KASTRIOT RASIM KAMBERI RASIM KAMBERI 20/326 8603 20/326 179,0 8603 179,0 2/427 2/427 18,4 1844 KORÇE 1844 VLADIMIR VLADIMIR LIGOR SHKODRANI LIGOR SHKODRANI 7/390 7/390 19,3 19,3 29 ARTAN 29 ARTAN ABDYL ALLKO ABDYL 18,4 ALLKO 153/16 3313 153/16 3313 LUTFI 297,8 ELBASAN 2038 ELBASAN 2038 LUTFI 297,8 194 IBRAHIM MEMACI IBRAHIM 1/391293,0 Muçejani 2346 DIBER 194 2346 8594 PRIFTI NIKOLLAQ ZOI KORÇE 8594 PRIFTI ZOI 2/476 2/476 8534 237,6 8534 KEÇO 237,6 VLORE 2167 VLORE91/3 2167 Thoma DIBER 91/3 Thoma CERCIZ VIDO CERCIZ VIDO 28/320 8603 28/320 293,08603 MEMACI 1845 1845 GURAZI GURAZI XHEVAIR KEÇO XHEVAIR 56 QAMIL 38,2 56 QAMIL RAKIP RAKIP DIBER 173/11 3313 173/11 91,1 3313 SHEFQET 91,1 ELBASAN 2039 ELBASAN 2039 A1-43 7/481 A1-43 8563 QOSJA 8563 QOSJA Tirana 7/481 15,2 15,2 8594 BREGASI ASQERI PETREF BREGASI PETREF 3/325 3/325 8534 8534 NAKO 38,2 204/3 SHEFQET 10 XHEMAL FERRA XHEMAL 374 466,0 2347 DIBER 10 2347 VLORE 2168 VLORE 2168 YLLI 204/3 YLLI FITIM MEMINAJ FITIM MEMINAJ 28/321 8603 28/321 466,08603 FERRA 1846 KORÇE 8594 1846 YLLI ELBASAN YLLI SERVET NAKO SERVET 79 79 178/23 3313 178/23 293,2 3313 293,2 2040 ELBASAN 2040 GJERGJI GJERGJI REFIK REFIK ALLKJA ALLKJA Tirana 7/482 7/482 4,38594 MARKU 4,3 KLAJDO LEONIDHA MARKU LEONIDHA 3/327 3/327 8534 69,28534 TIKO 69,2 136/3 2/426 ANDREA ANDREA VANGJEL BIDA VANGJEL BIDA 24/315 8603 24/315 Totale 96,08603 VLORE 2169 VLORE 2169 136/3 Qarku gjirokastër QARKU DIBER QARKU Nr. Parcela DIBER 17 Nr. Parcela 17 Shuma Shuma Totale 2/426 18,4 18,4 1847 KORÇE 8594 1847 STAVRI STAVRI NAKO TIKO NAKO 1 2 1 3 2 4 3 4 5 6 5 7 3412.30 6 96,0 73 VASIF 73 VASIF SHABAN MEHILLI SHABAN MEHILLI 179/11 3313 179/11 294,03313 294,0 ELBASAN 2041 ELBASAN 2041 Tirana 7/480 7/480 11,6 11,6 8594 8594 BEATRICE ANTON PALOKA ANTON PALOKA VLORE 2170 VLORE 796/3 2170 GENCI 796/3 GENCI ISUF VEIZAJ ISUF VEIZAJ 24/436 8603 24/436 193,0 8603 193,0 1848 KORÇE 1848 MAKSUT MAKSUT BIDO MYRTEZA BIDO 3/329 8534 3/329 8534 MYRTEZA 18,7 89 89 180/21 3313 180/21 3313 RISTO 63,4 ELBASAN 2042 ELBASAN 2042 HAZIS 18,7 HAZIS KADRI KURTI KADRI KURTI 24 RISTO 63,4 24 SOTIR PUCI SOTIR 23,08603 PUCI 280/3 23,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2348 2348 Kodra 7/443 7/443 48,08594 PALOKA 48,0 GJENOVEFA ANTON PALOKA ANTON VLORE 2171 VLORE 737/3 2171 SOKRAT 737/3 SOKRAT SOTIR XHOXHI SOTIR XHOXHI 27/390 8603 27/390 1849 KORÇE 8594 1849 MUSTAFA MUSTAFA DEMIR ISUFI DEMIR ISUFI 78 REXHEP 78 REXHEP DEMIR BALLA DEMIR BALLA 181/11 3313 181/11 98,8 3313 ALI RAMADAN 98,8 ELBASAN Gropa 2043 ELBASAN 2043 20 ALI 20 DADAJ RAMADAN DADAJ 283/4 GJIROKASTER GJIROKASTER 2349 2349 Smakaj 4080 4080 Rexhep Zenel Gropa Zenel 2890, 1567 500,0 2890, 1567 500,0 VLORE 2172 VLORE 487/3 2/425 2172 EQEREM 487/3 EQEREM SHABAN SALIAJ SHABAN SALIAJ 9/369 8603 9/369 383,08603 383,0 2/425 18,7 18,7 1850 KORÇE 1850 PIRO ELBASAN PIRO MIKAIL THOMOLLARI MIKAIL THOMOLLARI 194 AVNI 194 AVNI SHABAN MEHILLI SHABAN MEHILLI 182/11 3313 182/11 299,2 3313 ALFRED 299,2 2044 ELBASAN 2044 22 ALFRED 22 DAJLAN HASKA DAJLAN365,08603 HASKA 312/1365,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2350 2350 6/563 6/563 25,08594 Gropa 25,0 2890, Peci 4079 4079 Shkelqim Zenel Gropa Zenel 1568 425,0 2890, 1568 425,0 AGALLIA JORGO PETRAJ JORGO PETRAJ 29/390 8603 29/390 VLORE 2173 VLORE 348/3/85 2173 348/3/85 AGALLIA 1851 KORÇE 8594 1851 SEHITELBASAN SEHIT NAZIF SHAHOLLI NAZIF SHAHOLLI 274 274 182/12 3313 182/12 195,9 3313 PANDELI 195,9 2045 ELBASAN 2045 FATOS FATOS HASAN HIDA HASAN HIDA Sulejmani 27 PANDELI 27 MUSA KACI MUSA 310,08604 KACI 279/6310,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2351 2351 6/100 6/100 21,8 21,8 3195/4 2174 Arben Muharrem Resulaj Muharrem Resulaj 2890, 1569 2890, 1569 VLORE 2174 VLORE MYFIDE 3195/4 MYFIDE HAXHI NUHAJ HAXHI NUHAJ 34/260 8604 34/260 1852 KORÇE 1852 ENGJELLUSHE ENGJELLUSHE JEMIN POTKA JEMIN POTKA 217 NAZMI 217 NAZMI SHEFIT MEHILLI SHEFIT MEHILLI 183/5 3313 183/5 294,9 3313 294,9 ELBASAN 2046 ELBASAN 2046 Kalaj TONIN MIHAL PRIFTI MIHAL PRIFTI 2/452 8534 2/452 8534 ÇAUSHI 292,0 292,0 21 ALBERT 21 ALBERT KRISTOFOR8604 DULI KRISTOFOR 86/5 400,0 ARAPI ARAPI 34/265 34/265 400,08604 DULI VLORE 2175 VLORE 183/4/74.1 2175 HIWMET 183/4/74.1 HIWMET SHEME SHEME GJIROKASTER GJIROKASTER 2352 2352 1853 KORÇE 8594 1853 ELIS ELBASAN BARDHYL ÇAUSHI BARDHYL 6/562 6/562 12,88594 ELIS 12,8 67 ARJAN 67 ARJAN SHERIF ÇABJA SHERIF 19,3 ÇABJA 183/6 19,3 3313 183/6 284,93313 284,9 2047 ELBASAN 2047 2/430 2/430 Brahimi ALTIN ARAPI ARAPI 34/266 8604 34/266 VLORE 2176 VLORE 183/4/74.2 2176 YMERLI 183/4/74.2 YMERLI SHEME SHEME 19 NIKOLLA 19 MIHO PRIFTI MIHO 500,08604 PRIFTI 323/4500,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2353 2353 1854 KORÇE 1854 VLADIMIR VLADIMIR AJVASH ÇAUSHI AJVASH PETRIT KORRESHI PETRIT KORRESHI 17/215 8571 17/215 8571 ÇAUSHI 33,4 68 HYSNI 33,4 68 HYSNI HAZIS ÇABJA HAZIS ÇABJA 183/7 3313 183/7 55,9 3313 NIKOLLA 55,9 ELBASAN 2048 ELBASAN 2048 Correj 6/561 6/561 14,48594 ANESTI 14,4 RIZAN AGIM AGIM KADRI FISHEKU KADRI FISHEKU 44/420 8604 44/420 398,08604 SOKOLI 398,0 VLORE 2177 VLORE 2850/4 2177 2850/4 1855 KORÇE 8594 1855 ANESTI NIKOLLA NIKOLLA 94 TEFIK 94 TEFIK FEJZI SOKOLI FEJZI 14/52 GJIROKASTER GJIROKASTER 2354 2354 193 193 187/26 3313 187/26 291,53313 291,5 ELBASAN 2049 ELBASAN 2049 ANASTASIO ANASTASIO XHEVIT BALASHI XHEVIT BALASHI Dizdari 6/589 6/589 10,4 10,4 AGIM HALIT QOSJA HALIT QOSJA 23/200 23/200 73,88571 SELIMLLARI 73,8 44/4 8571 VLORE 2178 VLORE 2178 MUSTAFA 44/4 MUSTAFA ISUF ISUFAJ ISUF ISUFAJ 32/515 8604 32/515 101,08604 ALIKO 1856 KORÇE A-123 NESHAT A-123 XHAFER SELIMLLARI XHAFER 8/267 8564 8/267 265,9 8564 BALASHI 265,9 446 BENARD 446 SHURAIP ALIKO SHURAIP 30/25101,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2355 2355 8594 1856 8594 NESHAT 37 SHPETIM 37 SHPETIM NAZMI BALASHI NAZMI 187/27 3313 187/27 295,9 3313 BENARD 295,9 ELBASAN 2050 ELBASAN 2050 Dizdari 6/560 32,8 32,8 XHEVIT VLORE 2179 VLORE 3193/4 2179 NAMIK300,0 3193/4 NAMIK HAMZA NEBIU HAMZA NEBIU 29/435 8604 29/435 500,08604 500,0 1857 KORÇE A-630 6/560 1857 BUKURIE A-630 BUKURIE GANI KULLOLLI GANI KULLOLLI 14/450 8582 14/450 8582 300,0 36 BESIM 36 BESIM QEMAL BALASHI QEMAL BALASHI 187/28 3313 187/28 299,7 3313 QIRJAKO 299,7 32 QIRJAKO 32 AHILEA KUREMENO AHILEA KUREMENO 91/16/3 ELBASAN 2051 ELBASAN 2051 GJIROKASTER GJIROKASTER 2356 2356 6/586 6/586 16,5 16,5 KADRI KORÇE GJONI KADRI GJONI 17/217 8571 17/217 230,0 8571 230,0 GEZIM ALBERT ALBERT ZINI TROQE ZINI TROQE 28/463 8604 28/463 159,08604 159,0 VLORE 2180 VLORE 351/4 2180 351/4 QARKU QARKU Nr. KORÇE Parcela 47 Nr. Parcela 47 Shuma Totale 6621.38m2 Totale 6621.38m2 Mustafa 8594 8594 Qarku 318elbasan NDRIÇIM 318 Shuma NDRIÇIM RRAHMAN ELEZI RRAHMAN ELEZI 190/41 3313 190/41 3313 MIHAL 299,9 ELBASAN 2052 ELBASAN 2052 31 MIHAL299,9 31 ANDON BAXHO ANDON BAXHO 91/16/2 GJIROKASTER GJIROKASTER 2357 2357 6/588 6/588 17,6 17,6 IBRAHIM VLORE 2181 VLORE 613/5 2181 SALUSHE 613/5 SALUSHE ZOTO DANJ ZOTO 297,23313 DANJ 7/469297,2 8605 7/469 500,08605 500,0 163/66 2717 163/66 297,7 2717 QOSJA 297,7 493 493 ÇALA ÇALA 1858 ELBASAN 1858 FERDINANT FERDINANT MUSA MUSA SHPETIM 3 SHPETIM SHAQIR QOSJA SHAQIR 190/42 3313 190/42 ELBASAN 2053 ELBASAN3 2053 3 DHIMITRI 3 DHIMITRI SPIRO KAÇIFA SPIRO KAÇIFA GJIROKASTER GJIROKASTER 2358 2358 Kraja 6/574 6/574 35,3 35,3 8594 8594 FLUTURA QEMAL KAMBERAJ QEMAL KAMBERAJ 17/215 17/215 21,28571 21,2 1418/5 2182 8571 VLORE 2182 VLORE SAMIT 84,7 1418/5 SAMIT HAXHI SALIASI HAXHI 299,43313 SALIASI 8/206299,4 8605 8/206 174,08605 92/80/1 174,0 213 213 192/2 2717 192/2 2717 KUQJA 84,7 1859 ELBASAN 1859 XHEVIT XHEVIT PETREF KABILA PETREF KABILA 192 192 194/6 3313 194/6 ELBASAN 2054 ELBASAN 2054 MARTIN MARTIN IBRAHIM KUQJA IBRAHIM 10 THANAS 10 THANAS KOSTA QIRO KOSTA 163,08605 QIRO 15/1/2163,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2359 2359 Gjeluci 6/567 6/567 18,08594 MUCO 8594 SYRJA MISIR MUCO MISIR 17/214 18,0 17/214 25,18571 25,1240/5/89 8571 ADEM ADEM BRAHIM BRAHIMI BRAHIM 9/482 8605 9/482 2183 VLORE 2183 240/5/89 286 286 197/63 2717 197/63 85,42717 KUQJA 85,4 1860 ELBASAN 1860 EDUART EDUART XHELAL XHELAL ÇELA ÇELA 24 LULZIMVLORE 24 LULZIM IBRAHIM KUQJA IBRAHIM 194/7 3313 194/7 186,13313 BRAHIMI 186,1 ELBASAN 2055 ELBASAN 2055 Zaja 6/566 6/566 225,08594 PAMBUKU 225,0 8594 66 VLADIMIR 66 VLADIMIR DINE ÇUPOLLARI DINE 203,08605 ÇUPOLLARI 13/303203,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2360 2360 ALBERT KRISTAQ PAMBUKU KRISTAQ 22/328 22/328 43,58571 SULA 43,5 1872/5 8571 2184 VLORE 2184 LEJDI 1872/5 LEJDI HIQMET XHYHERI HIQMET 30/412 8605 30/412 547 547 41/8 329441/8 47,2 3294 SALLJA 47,2 1861 ELBASAN 1861 IDAJET IDAJET JAKUP SULA JAKUP 11 ZABIT VLORE 11 ZABIT DALIP SALLJA DALIP 205/6 3313 205/6 497,83313 XHYHERI 497,8 ELBASAN 2056 ELBASAN 2056 Zaja 6/568 6/568 18,58594 LLUGA 18,5 8594 HAJDAR HAJREDIN LLUGA HAJREDIN 24/298 24/298 71,5 71,5 8571 8571 ADRIATIK ADRIATIK ADEM ALLKUSHI ADEM ALLKUSHI GJIROKASTER GJIROKASTER 2361 2361 VLORE 2185 VLORE 1816/5 2185 SOKRAT 1816/5 SOKRAT VEIS BILLA VEIS BILLA 22/463 8605 22/463 415,0 8605 415,0 555 555 85/17 3294 85/17 1862 ELBASAN 1862 ARDJAN ARDJAN BEQIR SADE BEQIR SADE 13 NEVRUZ 13 NEVRUZ DALIP SALLJA DALIP 79,93294 SALLJA 205/7 79,9 3313 205/7 498,3 3313 498,3 ELBASAN 2057 ELBASAN 2057 127 127 13/104 Zaja 6/569 6/569 71,68594 ZIU 71,6 8594 YLLI PETI ZIU PETI 2/117 2/117 105,02207 HOXHA 105,0 2207 ABAS SHEGA ABAS 43/460 8605 43/460 165,08605 HOXHA 165,0 2186 VLORE 2126/5 2186 SELAM 2126/5 SELAM JASHAR JASHAR MEHMET HOXHA MEHMET GJIROKASTER GJIROKASTER 2362 2362 262 262 87/48 3294 87/48 295,6 3294 SALLJA 295,6 1863 ELBASAN 1863 ASQERI ASQERI SEIT HOXHA SEIT 55 REFAT VLORE 55 REFAT VEIS SALLJA VEIS 205/8 3313 205/8 466,53313 SHEGA 466,5 ELBASAN 2058 ELBASAN 2058 Hoxha 6/582 6/582 245,08594 BALLA 245,0 8594 NIKOLLA YLVI BALLA YLVI 2/116 2/116 36,6 36,6 2207 2207 VLORE 2187 VLORE 487/4 2187 FARUDIN 487/4 FARUDIN METO ZOTAJ METO ZOTAJ 17/149 8605 17/149 444,0 8605 444,0 140 SEJDO 140 SEJDO HEKURAN SINORUKA HEKURAN SINORUKA 14/339 GJIROKASTER GJIROKASTER 2363 2363 267,33313 504 504 25/71 2070 25/71 80,92070 MEHILLI 80,9 1864 ELBASAN 1864 IZET ELBASAN IZET RAMADAN CERRIKU RAMADAN CERRIKU 311 RESHAT 311 RESHAT SHYQYRI MEHILLI SHYQYRI 207/16 3313 207/16 267,3 2059 ELBASAN 2059 Hoxha 6/580 6/580 300,08594 GOGA 300,0 8594 PETRO LONI GOGA LONI 3/141 3/141 22,4 22,4 620/4 2207 2207 ASLLANI VLORE 2188 VLORE 2188 TOMOR 620/4 TOMOR HAMDI SHAHAJ HAMDI 15/463 8605 15/463 503 503 25/72 2070 25/72 104,6 2070 LUTA 104,6 1865 ELBASAN 1865 ELMAS ELMAS RAMADAN RAMADAN ASLLANI 106 ESAT 272,6 106 ESAT QAMIL HARKA QAMIL 511,08605 HARKA 21/254511,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2364 2364 283 283 254/21 3313 254/21 3313 SHAHAJ 272,6 ELBASAN 2060 ELBASAN 2060 MUHARREM MUHARREM AQIF LUTA AQIF Lopata 6/577 6/577 212,08594 KALEMASI 212,0 8594 FLAMUR XHEVIT KALEMASI XHEVIT 2/118 2/118 117,0 117,0 2207 2207 ALIKO ALIKO KASEM MUSTAFA KASEM MUSTAFA 19/254 8605 19/254 500,0 8605 500,0 VLORE 2189 VLORE 1436/5 2189 1436/5 466 466 34/76 1452 34/76 298,91452 KURTI 298,9 1866 ELBASAN 1866 MUSAELBASAN MUSA QERIM QERIM ÇALA ÇALA 71 FATMIR 71 FATMIR DERVISH KURTI DERVISH 254/22 3313 254/22 295,13313 NADIRE 295,1 2061 ELBASAN 2061 NADIRE HYDA LILE HYDA LILE GJIROKASTER GJIROKASTER 2365 2365 Leka 6/571 6/571 146,0 146,0 8594 , 8594 KANINA , KUJTIM LUTFI KANINA LUTFI 1/117 1/117 495,0 495,0 , 72 , 2483/5 2207 2207 HOXHA 109 109 21/255250,0 , 8605 , VLORE 2190 VLORE 2190 HASAN 2483/5 HASAN HASIM CORO HASIM 34,2 CORO 6/318 34,2 8605 6/318 250,0 28 28 6/101 1093 6/101 295 295,3 31093 BALASHI 295 3 295,3 1867 ELBASAN 1867 ALI ALI QEMAL HOXHA QEMAL 72 AGRON AGRON ÇAUSH Ç BALASHI ÇAUSH Ç 255/26 3313 255/26 , ELBASAN 2062 ELBASAN 2062 VASILLAQ, 3313 VASILLAQ ANDON BUSHI ANDON BUSHI GJIROKASTER GJIROKASTER 2366 2366 Salihi 6/572 6/572 300,08594 GJOLENA 300,0 8594 BRAHIM HAKI GJOLENA HAKI 4/173 4/173 500,0 500,0 2207 2207 HYSA VLORE 2191 VLORE 1389/5 2191 SOSE 487,7 1389/5 SOSE ZALO LUZI ZALO 294,33313 LUZI 6/321294,3 8605 6/321 300,08605 300,0 114 114 31/50 1093 31/50 1093 LUTA 487,7 1868 ELBASAN 1868 AGRON AGRON ALIELBASAN HYSA ALI 14 ELMAZ 14 ELMAZ RAMAZAN LUTA RAMAZAN 256/16 3313 256/16 ELBASAN 2063 2063 72 MELEQ 72 MELEQ NEXHIP HALILI NEXHIP HALILI 2/114 70,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2367 2367 Ymeri 6/585 6/585 335,0 335,0 8594 8594 VELCANI TETEM NJAZI VELCANI NJAZI 280/25 280/25 210,0 2207 2207 HYSA VLORE 2192 VLORE 2180/5 2192 HARALLAMB 2180/5 HARALLAMB VASIL KONOMI VASIL 299,03313 KONOMI 8605 70,08605 116 116 31/51 1093 31/51 493,3 1093 BALLA 493,3 1869 ELBASAN 1869 BESNIK BESNIK ALIELBASAN HYSA ALI 82 VASIL 210,0 82 VASIL IBRAHIM BALLA IBRAHIM 264/6 3313 264/6 299,0 ELBASAN 2064 2064 87 BARJAM 87 BARJAM SULO HALILI SULO 1/70 37,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2368 2368 Ymeri 6/583 6/583 335,0 335,0 8594 8594 LUSHI ALTIN VANGJEL LUSHI VANGJEL 146/6 146/6 500,0 2207 2207 KUMRIA 43/456 43/456 VLORE 2193 VLORE 2180/5 2193 HAXHI 2180/5 HAXHI YMER MEMISHAJ YMER 8605 37,08605 HALILI 96 NDERIM 96 NDERIM XHEVIT KUMRIA XHEVIT 31/52 1093 31/52 122,9 1093 BALLA 122,9 1870 ELBASAN 1870 81 81 268/6 3313 268/6 293,83313 MEMISHAJ 293,8 ELBASAN 2065 ELBASAN 2065 REFAT500,0 REFAT IBRAHIM BALLA IBRAHIM Verri 6/570 6/570 342,0 342,0 8594 8594 KAJA 229 JOSIF290,5 229 JOSIF LIPE 10/128 37,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2369 2369 ZELO ISMAIL KAJA ISMAIL 466/2 466/2 280,0 280,0 2207 2207 KONSTANDINI VLORE 2194 VLORE 2180/5 2194 VIRON 2180/5 VIRON PELLUMB LAZEMETAJ PELLUMB 8605 LIPE 37,08605 LIPE 94 NIKO ELBASAN 94 NIKO DERVISH KONSTANDINI DERVISH 273/59 2163 273/59 496,9 2163 ÇELA 496,9 1871 ELBASAN 1871 259 PETRIT 259 PETRIT NAZMI ÇELA NAZMI 222/26 3862 222/26 3862 LAZEMETAJ 290,5 2066 ELBASAN 2066 Shytani 6/574 6/574 124,9 124,9 8594 8594 PERPARIM VAIT BASHLLARI VAIT BASHLLARI 19/33 19/33 266,9 266,9 8572 8572 91 LEONART 91 LEONART PETRIT ZYLFO PETRIT ZYLFO 2/110 GJIROKASTER GJIROKASTER 2370 2370 ANESTI ANESTI SOTIR JANKO SOTIR JANKO 8605 76,0 8605 76,0 VLORE 2195 VLORE 2181/5 2195 2181/5 113 ZENEL 113 ZENEL GANI MEHALLA GANI MEHALLA 313/21 2163 313/21 205,1 1872 ELBASAN 1872 MYFTAR 9 MYFTAR REFIK BRAHA REFIK 205,12163 BRAHA 344/88 3862 344/88 498,13862 498,1 ELBASAN 2067 ELBASAN9 2067 Gryka 6/576 6/576 89,3 89,3 8594 8594 MUSAKU GAZMIR KADRI MUSAKU KADRI 19/8 278,1 857219/8 8572 XHAKA VLORE 2196 VLORE 2181/5 2196 SELAM 2181/5 SELAM REXHEP SHEHU REXHEP 8605 MURATAJ 95 RESHAT 95 RESHAT HYSENJ HYSENJ 37,08605 MURATAJ 2/93 37,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2371 2371 95 95 9/331 9/331 92,7 92,7 1873 ELBASAN 1873 ILDA ELBASAN ILDA ILIA XHAKA ILIA 1842 1842 BAHA 161 HALIT 278,1 161 HALIT MEHEDI BAHA MEHEDI 351/91 3862 351/91 126,9 3862 SHEHU 126,9 2068 ELBASAN 2068 43/457 43/457 Ashta 6/578 6/578 158,4 158,4 8594 8594 AVDYL QERIM CANI QERIM CANI 19/10 19/10 292,0 292,0 8572 8572 VLORE 2197 VLORE 2181/5 2197 NERITAN 2181/5 NERITAN DAUT SHTINO DAUT SHTINO 8605 37,0 8605 37,0 513 513 5/267 5/267 21,01842 ALLKJA 21,0 7 351/92 STEFAN THOMA CIMA THOMA CIMA 4/1 1874 ELBASAN 1874 ZYBER ZYBER XHEPE KOKONECI XHEPE KOKONECI 1842 GJIROKASTER GJIROKASTER 2372 2372 163 DEMIREL 163 DEMIREL HAJDAR ALLKJA HAJDAR 351/92 3862 86,07 3862 STEFAN 86,0 ELBASAN 2069 ELBASAN 2069 Tetaj 6/577 6/577 77,3 77,3 8594 8594 TAULLAU FLAMUR SULEJMAN TAULLAU SULEJMAN 19/36 19/36 260,0 260,0 8572 8572 HOXHA VLORE 2198 VLORE 2181/5 2198 EMIRA 2181/5 EMIRA DAUT SHTINO DAUT 8605 MASTORA 109,08605 MASTORA 1875 ELBASAN 35 1875 SHEFKI 35 SHEFKI VESEL HOXHA VESEL 7/297 1842 7/297 23,2 1842 ZEKTHI 23,2 162 MYSLIM 162 MYSLIM HALIT ZEKTHI HALIT 359/91 3862 359/91 3862 SHTINO ELBASAN 2070 ELBASAN 2070 15 JORGO71,7 15 JORGO ILIA 71,7 ILIA 11/45109,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2373 2373 Beqaj 6/569 6/569 300,0 300,0 8594 8594 NEXHA RAMIS QERIM NEXHA QERIM 19/11 19/11 220,0 220,0 8572 8572 DERMYSHI VLORE 2199 VLORE 1577/5 BAHA 2199 KOSTANDIN 1577/5 BAHA KOSTANDIN DHIMITER STASA DHIMITER 32/269 8605 32/269 20,08605 NEBIAJ 20,0 1876 ELBASAN 82 1876 MITATELBASAN 82 MITAT AHMET DERMYSHI AHMET 167 167 359/92 3862 359/92 67,84 3862 STASA 67,8 2071 ELBASAN 2071 MARENGLEN MARENGLEN JONUZ JONUZ 4 BUKUROSH BUKUROSH RESHAT NEBIAJ RESHAT 63/92 GJIROKASTER GJIROKASTER 2374 2374 Jaku 16/279 16/279 300,08593 TAULLAU 300,0 GENTJAN XHEVIT TAULLAU XHEVIT 19/37 19/37 200,0 25/5 A1 NIPOLLI 8572 8572 ÇEKREZI 25/5 A1 NIPOLLI ÇEKREZI 1877 ELBASAN8593 1877 KUJTIM KUJTIM DULE DULE 256 ASJAN200,0 256 ASJAN RYZHDI RYZHDI 359/93 3862 3862 ZHEKU 81,8 ELBASAN 2072 ELBASAN 2072 5 359/93 BEGE 81,85 BEGE ISMAIL DEMAJ ISMAIL 87,08605 DEMAJ 67/34 87,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2375 2375 VLORE 2200 VLORE 1842 2200 FATBARDHA KAMBER ZHEKU KAMBER 54/326 8605 54/326 313 4/650 313 9/278 9/278 68,31842 FATBARDHA 68,3 Shkreli 4/650 17,8 17,8 ANDI BAJRAM BAJRAM 8572 8572 PAS 93 PAS 93 ÇEKREZI ÇEKREZI 1878 ELBASAN 1878 FERIDE FERIDE GANI GANI 213 19/133 XHELAL 213 XHELAL KAMBER BAHA KAMBER BAHA 367/1 3862 367/1 3862 491,0 ELBASAN LICKA 2073 ELBASAN 2073 LICKA 19/133 300,0 300,0 11 LIZA 491,0 11 LIZA THODHORAQ JANO THODHORAQ JANO 67/64453,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2376 2376 Shkreli 4/651 2,6 2,6 BAJRAM GANI GANI 8572 ÇELA 8572 ÇELA 2201 VLORE 596/5 2201 SELFO 596/5 SELFO ISUF HAJDERAJ ISUF 7/6 24,0 2297 7/6 453,02297 28 4/651 28 ALIELBASAN ALI 1879 ELBASAN 1879 SHEFQET SHEFQET 255 ERVIS VLORE 255 ERVIS BESIM ZEKTHI BESIM ZEKTHI 388/51 3862 388/51 24,03862 HAJDERAJ ELBASAN 2074 2074 12 JERAS 29,2 12 JERAS THODHORAQ THODHORAQ GJIROKASTER GJIROKASTER 2377 2377 Q 22/49 JANO 67/40500,0 Shkreli 4/652 4/652 1,18594 TAFILLARI 1,1 SPIRO XHEVIT TAFILLARI XHEVIT 19/42 19/42 245,0 245,0 8572 8572 ZANI VLORE 2202 VLORE 539/7 2202 KRISTAQ 539/7 KRISTAQ LLAZO CABIRI LLAZO 22/49 2297 500,0Q 2297 JANO 1880 ELBASAN8594 1880 RESMI RESMI DANE ZANI DANE 257 DERVISH 257 DERVISH FAIK ZEKTHI FAIK ZEKTHI 389/6 3862 389/6 3862 CABIRI 29,2 ELBASAN 2075 ELBASAN 2075 350 350 9/328 1842 9/328 28,6 1842 28,6 Shkreli 4/653 4/653 0,9 0,9 17 THANAS 17 THANAS KRISTO GOÇE KRISTO200,02297 GOÇE 67/84200,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2378 2378 SHKELQIM TAFIL LICKA TAFIL LICKA 19/41 19/41 270,0 8572 8572 ZANI VLORE 2203 VLORE 802/90 ZEKTHI 2203 ROBERT 802/90 ZEKTHI ROBERT DERVISH KITO DERVISH 6/60 22976/60 ALIMEELBASAN ALIME XHELO ZANI XHELO 1881 ELBASAN 1881 258 FAIK 270,0 258 FAIK DERVISH DERVISH 389/7 3862 389/7 486,4 3862 KITO 486,4 2076 ELBASAN 2076 Shkreli 4/654 0,9 0,9 ARTUR BAJRAM LICKA BAJRAM LICKA 19/44 19/44 300,0 300,0 18 ELMAZ 18 ELMAZ SINAN ISUFI SINAN 500,02297 ISUFI 70/74500,0 8572 8572 DOLLANI GJIROKASTER GJIROKASTER 2379 2379 AIDHON AIDHON SULO KURTI SULO 7/52 22977/52 VLORE 2204 VLORE552 2204 552 62 4/654 62 AGIM ELBASAN AGIM RAMADAN DOLLANI RAMADAN 1882 ELBASAN 1882 260 KAMBER 260 KAMBER IDRIZ HAKBAJRAMI IDRIZ HAKBAJRAMI 405/23 3862 405/23 149,2 3862 KURTI 149,2 2077 ELBASAN 2077 9/329270,0 1842 9/329 11,61842 11,6 Shuma 98339.80 Totale 98339.80 REXHAI TAFIL LICKA TAFIL LICKA 19/60 19/60 270,0 8572 8572 HASA VLORE 2205 VLORE 552/3 2205 LIMOZ 552/3 LIMOZ KAMBER HYSA KAMBER 2/2 2297 2/2 468,02297 HARIZI 19 KADRI492,9 19 KADRI REXHEP HARIZI REXHEP 70/27468,0 336 m2 336 m2 GJIROKASTER GJIROKASTER 2380 2380 ABAZ HASA ABAZ 1883 ELBASAN 1883 SERVER SERVER 159 RAMAZAN 159 RAMAZAN CENI TAFA CENI TAFA 498/1 3862 498/1 3862 HYSA 492,9 ELBASAN 2078 ELBASAN 2078 ELTON FASLLI TAFA FASLLI 19/62 19/62 300,0 8572 8572 DUSHKU ADRIATIK ADRIATIK NAZMI SHEHU NAZMI 6/21 22976/21 VLORE 2206 VLORE 802/77 2206 802/77 185/82 2364 185/82 500,0 2364 TAFA 500,0 BIBA 1884 ELBASAN 298 1884 REFAT 298 REFAT DAJLAN DUSHKU DAJLAN 9/330 1842 9/330 38,6 1842 NIPOLLI 38,6 155 SADIK300,0 155 SADIK AQIF NIPOLLI AQIF 504/36 3862 504/36 3862 SHEHU 381,0 ELBASAN 2079 ELBASAN 2079 21 AGIM 381,0 21 AGIM DAJLAN DAJLANI DAJLAN499,02297 DAJLANI 67/108499,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2381 2381 SELAMI MUHARREM HAXHO MUHARREM 19/68 19/68 300,0 8572 8572 DOKU 185/81 2364 185/81 500,0 2364 HAXHO 500,0 VLORE 2207 VLORE 802/80 2207 MATINA 802/80 MATINA ZENEL KRECI ZENEL 5/53 22975/53 BIBA 163 163 1885 ELBASAN 1885 ISUF ELBASAN ISUF MAHMUT DOKU MAHMUT 10/264 1842 10/264 50,2 1842 BAHA 50,2 158 GEZIM300,0 158 GEZIM EMIN BAHA EMIN 505/1 3862 505/1 3862 KRECI 381,6 2080 ELBASAN 2080 31 LIRIM 381,6 31 LIRIM ALIKO STROKA ALIKO 300,02297 STROKA 67/109300,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2382 2382 ALBERT HAMIT TAULLAU HAMIT TAULLAU 19/46 19/46 235,0 235,0 8572 8572 185/80 185/80 500,02364 FERIT 500,0 VLORE 2208 VLORE 558/12 BAHA 2208 ISMAIL 558/12 BAHA ISMAIL HASAN HASANI HASAN 22/8 229722/8 BIBA 1886 ELBASAN2364 1886 FERITELBASAN IBRAHIM LLOJKU IBRAHIM LLOJKU 157 ARDJAN 157 ARDJAN EMIN EMIN 505/2 3862 505/2 3862 HASANI 284,6 2081 ELBASAN 2081 32 TAQI 284,6 32 TAQI SPIRO JANKULLA SPIRO 493,02297 JANKULLA 67/57493,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2383 2383 FATMIR HAMIT TAULLAU HAMIT 19/47 19/47 300,0 300,0 8572 8572 LLOJKU 351 351 1/472 2924 1/472 2924 ZEKTHI 16,7 4/190 2364 4/190 16,0 2364 TAULLAU 16,0 VLORE 2209 VLORE 736/6 2209 DRITAN16,7 736/6 DRITAN QEMAL HAXHIAJ QEMAL217,23862 HAXHIAJ 5/46 217,2 22975/46 305,02297 305,0 1887 ELBASAN 1887 VJOLLCA VJOLLCA RAMIZ LLOJKU RAMIZ ÇERA 307 ASTRIT 307 ASTRIT FAIK ZEKTHI FAIK 511/1 3862 511/1 ELBASAN 2082 ELBASAN 2082 33 THODHORAQ 33 THODHORAQ SPIRO JANKULLA SPIRO JANKULLA 67/59 GJIROKASTER GJIROKASTER 2384 2384 BAJRAM HAMIT HAMIT 8572 POLISI 8572 POLISI 1888 ELBASAN2364 1888 FATMIR FATMIR BAFTJAR BAFTJAR 2/964 2/964 167,32364 TAULLAU 167,3 AHMETAJ 5/12 461,6 22975/12 489,02297 489,0 VLORE 2210 VLORE 549/3 2210 BABUL 549/3 BABUL HATEM HATEM461,63862 AHMETAJ HASA 150 150 541/23 3862 541/23 ELBASAN 2083 ELBASAN 2083 AGIM 300,0 AGIM PETRIT SHINKOLLA PETRIT SHINKOLLA TAULLAU 19/159 19/159 300,0 36 KRISTO 36 KRISTO MITI SHUPULI MITI SHUPULI 67/110 GJIROKASTER GJIROKASTER 2385 2385 BLEDAR BAJRAM BAJRAM 8572 KYÇYKU 8572 KYÇYKU 333 333 ANDON SHAQIR SHAQIR 1889 ELBASAN 1889 2/906 2364 2/906 70,0 2364 ANDON 70,0 VLORE 2211 VLORE 590/29 SHINKOLLA 2211 POLIKSEN 590/29 SHINKOLLA POLIKSEN JANI PAPA JANI 23/54411,6 2297 23/54 500,02297 500,0 DEDAJ 149 149 541/24 3862 541/24 411,63862 PAPA ELBASAN 2084 ELBASAN 2084 PELLUMB PELLUMB PETRIT PETRIT 1/473 2924 1/473 GJIROKASTER 23,22924 23,2 39 BILUSH 39 BILUSH TAIP BEGA TAIP 67/111478,0 GJIROKASTER 2386 2386 FERIT QERIM BILBILI QERIM 19/49 19/49 300,0 8572 8572 RIRA 361 361 AGIM ELBASAN AGIM FERIT RIRA FERIT 1890 ELBASAN 1890 1/165 2364 1/165 41,0 2364 BILBILI 41,0 151 151 541/25 3862 541/25 416,4 3862 KITA 416,4 VLORE 2212 VLORE 567/4 2212 VASILLAQ 567/4 VASILLAQ STAVRI KITA STAVRI 3/38 22973/38 478,02297 BEGA VATHI 2085 ELBASAN 2085 GENCI300,0 GENCI PETRIT SHINKOLLA PETRIT SHINKOLLA 40 BILUSH 40 BILUSH TAIP BEGA TAIP 67/112 38,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2387 2387 ZIJA HEKURAN HEKURAN 19/4 280,0 857219/4 8572 ÇELA 29 29 ÇELA 1891 ELBASAN 1891 LEONIDHA LEONIDHA FAIK FAIK 281 NAZMI280,0 281 NAZMI METAN ALLKJA METAN ALLKJA 46/68 2190 46/68 299,4 2190 BASHAJ 299,4 2364 BILBILI 2364 BILBILI ELBASAN 2086 ELBASAN 2086 VLORE 2213 VLORE 995/1 2213 SANIJE 995/1 SANIJE FASLLI BASHAJ FASLLI 9/569 8601 9/569 38,08601 BEGA STOJANI 42 DURO295,9 42 DURO HODO NISLLAI HODO 70,08601 NISLLAI 67/72 70,0 2/465 2924 2/465 17,9 2924 META 17,9 GJIROKASTER GJIROKASTER 2388 2388 TAHIR QERIM BILBILI QERIM 19/50 19/50 250,0 250,0 8572 8572 MUSA 1892 ELBASAN2364 1892 ENGJELLUSHE ENGJELLUSHE SHAHIN MUSA SHAHIN 292 BARDHUL 292 BARDHUL HYSNI META HYSNI 56/46 2190 56/46 2190 HALITI 295,9 1.164 1.164 25,72364 BILBILI 25,7 ELBASAN 2087 ELBASAN 2087 MILLOSHI VLORE 2214 VLORE 1563/1 2214 IDRIZ 1563/1 IDRIZ RAMADAN HALITI RAMADAN 1/460 8601 1/460 52 52 ARTI HEKURAN BILBILI HEKURAN 19/3 215,7 215,7 857219/3 8572 MUSA AGIM ELBASAN AGIM JAHO MUSA JAHO 1893 ELBASAN2364 1893 291 ILIR 291 ILIRMESUT SALLJA MESUT SALLJA 60/16 2190 60/16 253,2 2190 ELXHIN 253,2 2088 ELBASAN 2088 1.530 1.530 26,42364 BILBILI 26,4 DAJÇI NIKOLLAQ, NIKOLLAQ, 47 ELXHIN 47 LUTO ISLAMAJ LUTO ISLAMAJ 67/113 GJIROKASTER GJIROKASTER 2389 2389 VLORE 2215 VLORE83/1 2215 83/1 PETRO MINGA PETRO MINGA 5/463 8601 5/463 200,08601 200,0 39 39 SHKELQIM QERIM BILBILI QERIM 19/51 19/51 300,08572 VILA 300,0 1894 ELBASAN 1894 ROMEO ROMEO NEIM VILA NEIM INDRIT INDRIT ADRIATIK KOKUJA ADRIATIK KOKUJA ELBASAN BILBILI 2089 ELBASAN8572 2089 PJETRI VLADIMIR 48 FOTO 209,8 48 KRISTO JANKULLA KRISTO JANKULLA 67/52 GJIROKASTER GJIROKASTER 2390 2390 2/466 2924 2/466 22,92924 VLADIMIR 22,9 211 211 1/5 3856 1/5 3856 FOTO 209,8 34 34 ALBRAHIMI ELBASAN 1895 BILALELBASAN BILAL BESHIR BESHIR ALI1895 HEKURAN BILBILI HEKURAN BILBILI 19/5 490,0 490,0 8572 ALBRAHIMI ADRIATIK ADRIATIK RAMAZAN KOKUJA RAMAZAN KOKUJA 2090 ELBASAN857219/5 2090 BARDHI ALFRED ALFRED ASTRIT BRESHANAJ ASTRIT BRESHANAJ 19/453 8601 19/453 VLORE 2216 VLORE 139/1 2216 139/1 49 LEONIDHA49 LEONIDHA SPIRO JANKULLA SPIRO 373,08601 JANKULLA 67/50373,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2391 2391 1896 ELBASAN2364 1896 ILIRIAN ILIRIAN QERIM LATOLLARI QERIM AGRON SAFET MANOKU SAFET 11/230 11/230 89,8 89,8 1356/1 BULLARI 185 IBRAHIM 185 IBRAHIM BAJRAM BAJRAM 27/93 27/93 292,6 8572 8572 LATOLLARI ELBASAN 2091 ELBASAN 2091 3856 3856 KAPAJ BALOZI 4/850 4/850 150,02364 MANOKU 150,0 VLORE 2217 VLORE 2217 FATMIR 1356/1 BULLARI FATMIR SEFER KAPAJ SEFER 28/459 8601 28/459 434,08601 CAKA 55 CAKE 292,6 55 CAKE BYLYSH CAKA BYLYSH 70/29434,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2392 2392 1897 ELBASAN2364 1897 QERIM QERIM HAMZA LATOLLARI HAMZA 285 ZAMIR500,0 285 ZAMIR FERDINANT FERDINANT 67/56 67/56 296,9 TAJAR SHABAN HAJDINI SHABAN 10/157 10/157 500,0 ELBASAN 2092 ELBASAN 2092 3856 8572 8572 LATOLLARI NOKA 2/907 2/907 54,3 2364 HAJDINI 54,3 VLORE 2218 VLORE 1196/1 KOKUNJA 2218 GONXHE 1196/1 KOKUNJA GONXHE REDAT DALIPAJ REDAT296,93856 DALIPAJ 33/201 8601 33/201 14 14 61 SPIRO 61 SPIRO VASIL FUQI VASIL 149,08601 FUQI 67/114149,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2393 2393 1898 ELBASAN2180 1898 SYMEELBASAN SYME MALIQ LATOLLARI MALIQ 182 LUFTAR 182 LUFTAR FERDINANT KOKUNJA FERDINANT KOKUNJA 67/57 67/57 279,4 2093 ELBASAN 2093 3856 12/240 12/240 43,7 43,7 470/1 MUSTAFA HAMZA HAMZAI HAMZA 8572 8572 LATOLLARI 226,02180 HAMZAI 226,0 LLESHI 340/203 340/203 VLORE 2219 VLORE 2219 HARIZ 470/1 HARIZ DAUT HASKAJ DAUT 279,43856 HASKAJ 29/120 8601 29/120 500,08601 500,0 14 BUJAR 14 BUJAR JONUS SELA JONUS SELA 70/75 GJIROKASTER GJIROKASTER 2394 2394 1899 ELBASAN8631 1899 KADIFE KADIFE IMER LATOLLARI IMER 183 LUFTAR 183 LUFTAR FERDINANT KOKUNJA FERDINANT KOKUNJA 67/58 67/58 ELBASAN 2094 ELBASAN 2094 3856 12/239 12/239 106,5 106,5 ASTRIT SELIM KURBALLI SELIM 8572 8572 LATOLLARI 300,08631 KURBALLI 300,0 MARKU 4/313 4/313 ALBERT AHMET DERVISHAJ AHMET 36,53856 DERVISHAJ 34/613 36,5 8601 34/613 500,08601 500,0 VLORE 2220 VLORE 536/2 2220 536/2 2/467 2924 2/467 13,9 2924 ALBERT 13,9 22 ALEKS 22 ALEKS NASTAS MARKO NASTAS 67/5 300,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2395 2395 ASLLAN TOROMANI ASLLAN 1900 ELBASAN8631 1900 BAJRAM BAJRAM 184 AGRON 184 AGRON HYSNI KOKUJA HYSNI KOKUJA 67/59 67/59 298,4 298,4 ELBASAN 2095 ELBASAN 2095 3856 3856 BRESHANAJ RAMADAN QEMAL LIKA QEMAL 10/159 10/159 300,0 300,0 8572 8572 TOROMANI 300,08631 LIKA 300,0 MARKU 4/391 4/391 VLORE 2221 VLORE 355/1 2221 FATOS 355/1 FATOS SADIK BRESHANAJ SADIK 29/310 8601 29/310 300,08601 MARKO 182 SHEFI224,4 182 SHEFI NANE SELIMI NANE 424,08602 SELIMI 14/340424,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2396 2396 1901 ELBASAN8631 1901 BEHARE BEHARE XHEMAL TOROMANI XHEMAL 294 DAUT 380,0 294 DAUT ISMAIL BULLARI ISMAIL BULLARI 267/76 267/76 224,4 ELBASAN 2096 ELBASAN 2096 3856 3856 ISMAILAJ HAJDIN HALIT HAVOLLI HALIT 14/285 14/285 380,0 8572 8572 TOROMANI 300,0 300,0 DEDA 4/397 8631 HAVOLLI VLORE 2222 VLORE 765/2 2222 GURI 765/2 GURI BERJAM ISMAILAJ BERJAM 21/355 8602 21/355 24 4/397 24 1902 ELBASAN8631 1902 FATOS FATOS BAJRAM TOROMANI BAJRAM ELBASAN 2097 ELBASAN 467 2097 KIMET VLORE 467 KIMET FAIK HAMATI FAIK HAMATI 348/21 2124 348/21 483,7 2124 SERJANAJ 483,7 13 EDUART 13 EDUART YLLI PËLLUMBI YLLI 1/137500,0 GJIROKASTER GJIROKASTER 2397 2397 RUZHDI JASHAR MANOLI JASHAR 11/232 11/232 25,4 25,4 773/2 8572 8572 TOROMANI 25,58631 MANOLI 25,5 NIKOLLI 4/398 4/398 2223 VLORE 2223 SELIM 773/2 SELIM NURI SERJANAJ NURI 7/390 8602 7/390 500,08602 PËLLUMBI

NR. I PASURISË NR. MBIEMRI

MBIEMRI ATËSIA EMËR NR. VETË QARKU DEKLARIMIT

NR.

NR.

EMËR QARKU ATËSIA NR. VETË DEKLARIMIT

EMËR NR. VETË QARKU DEKLARIMIT

NR.

NR.

NR.

2 3 2 2 413 415 65 413 LEZHE 1517 LEZHE156 1517 Berhan 732 Berhan Hasan Sula Hasan MARTIN FIER 156 323 LEZHE 1518 LEZHE 96 1518 MARK 96 Rasim 634 Rasim Abdullah Halaj Abdullah 324 FIER 1519 1519 GJOVALIN 474 smajl LEZHE 272 Ismajl Isuf LEZHE474 Kraja Isuf 325 FIER LEZHE 1520 LEZHE 38 1520 DENIS FIER 38 Nimet 80 Nimet Ismail Kraja Ismail 326 LEZHE 1521 1521 DED 164 Bashkim 341 Bashkim HalitLEZHE164 Hyseni Halit 327 FIER LEZHE 1522 LEZHE270 1522 YLLI 270 Kujtim 106 Kujtim Muhamet Murati Muhamet 328 FIER LEZHE 1523 LEZHE 1523 LIZE Zymer 139 Zymer Ramadan Duka Ramadan 329 FIER LEZHE 1524 LEZHE262 1524 ZEF 262 Ermir 1135 Ermir Kolec Donzhe Kolec 330 FIER LEZHE 1525 1525 LULZIM FIER Enver 566 Enver HalilLEZHE Muriqi Halil 331 LEZHE 1526 1526 GJOK 550 Arjan 1018 Arjan Sali LEZHE550 Kodra Sali 332 FIER LEZHE 1527 1527 PASHK FIER 4 Petrit 1019 Petrit Sali LEZHE 4 Kodra Sali 333 LEZHE 1528 LEZHE 1528 LUMTURIE Qeuthere 246 Qeuthere Hysejn Aga Hysejn 334 FIER LEZHE 1529 LEZHE 6 1529 GJOVALIN 6 Fiqiret 247 Fiqiret Eqerem Bilali Eqerem 335 FIER LEZHE 1530 LEZHE486 1530 MARÇELIN 486 Zanfir 64 Zanfir Hajrullah Muça Hajrullah 336 FIER LEZHE 1531 LEZHE528 1531 VLASH FIER 528 Zanfir 63 Zanfir Hajrullah Muça Hajrullah 337 LEZHE 1532 1532 EDUARTFIER 527 Enver 1348 Enver Idriz LEZHE527 Proni Idriz 338 LEZHE 1533 LEZHE526 1533 RAM 526 Adem 356 Adem Muho Mlloja Muho 339 FIER LEZHE 1534 1534 DED 35 Adnan 63 Adnan FasliLEZHE 35 Çelepia Fasli 340 FIER 1535 LEZHE111 1535 SHKELQIM 111 smet LEZHE 225 Ismet Shyqyri Hysej Shyqyri 341 FIER 1536 LEZHE 40 1536 GJET 40 smet LEZHE 226 Ismet Shyqyri Hysej Shyqyri 342 FIER LEZHE 1537 LEZHE228 1537 NDUE 228 Shefqet 244 Shefqet Rexhep Bajraktari Rexhep 343 FIER LEZHE 1538 LEZHE580 1538 MARK 580 Kujtim 462 Kujtim Sejfullah Teta Sejfullah 344 FIER LEZHE 1539 LEZHE 1539 52 MARK 52 Sali 219 SaliBeqir Harapi Beqir 345 FIER LEZHE 1540 LEZHE804 1540 VALENTINA 804 Ramazan 659 Ramazan Tahir Ymeri Tahir 346 FIER LEZHE 1541 LEZHE 1541 623 MARK 623 Rasim 924 Rasim Veli Çuka Veli 347 FIER LEZHE 1542 1542 LULE 622 Haki 1005 Haki Veli LEZHE622 Çuka Veli 348 FIER LEZHE 1543 1543 1254 GANI 1254 Fatmir 288 Fatmir HivziLEZHE Kola Hivzi 349 FIER LEZHE 1544 LEZHE540 1544 PASHKOFIER 540 Hadi 243 Hadi Mehmet Akshija Mehmet 350 LEZHE 1545 1545 PELLUMB 487 Farije 416 Farije ManLEZHE487 Muça Man 351 FIER LEZHE 1546 LEZHE352 1546 NDUE 352 Besnik 442 Besnik Behxhet Dema Behxhet 352 FIER LEZHE 1547 LEZHE 1547 287 TONIN 287 Marjan 264 Marjan Islam Koliqi Islam 353 FIER LEZHE 1548 LEZHE 1548 1/114 NDUE 1/114 Sabri 267 Sabri Selim Bushati Selim 354 FIER LEZHE 1549 LEZHE311 1549 GJONARIN 311 Sami 472 Sami Selim Bushati Selim 355 FIER LEZHE LEZHE520 1550 BARDHOK 520 Sait 147 Sait1550 Sabri Dibra Sabri 356 FIER LEZHE 1551 LEZHE 1551 SELMAN Bardhyl 487 Bardhyl Ibrahim Sokoli Ibrahim FIER 357 LEZHE 1552 LEZHE 1552 PJETER FIER Sabri 290 Sabri Xhemal Bushati Xhemal 358 160 160 LEZHE 1553 1553 AGIM Teufik 181 Teufik AbdiLEZHE Marena Abdi 359 FIER LEZHE 1554 LEZHE 1554 GJIN Astrit 425 Astrit Ragip Remani Ragip 360 FIER LEZHE 1555 LEZHE132 1555 PAL 132 Xhevat 476 Xhevat Musa Dibra Musa 361 FIER LEZHE 1556 LEZHE 1556 KOL Jonuz 24 Jonuz Zenel Vejuka Zenel 362 FIER LEZHE 1557 LEZHE 1557 KOL sa 713 Isa Zenel Vejuka Zenel 363 FIER LEZHE LEZHE 1558 ALEKSANDER Ali 208 Ali 1558 Fahri Kopliku Fahri 364 FIER QARKU Nr.LEZHE Parcela Pjeter 816 Pjeter Dede LEZHEQARKU Pepushaj Dede 365 FIER BERAT 1559 BERAT 1559 LUAN 1234 1234 Faik 528 Faik Shyqyri Bashli Shyqyri 366 FIER BERAT 1560 BERAT959 1560 VANGJEL 959 Xhavit 529 Xhavit Shyqyri Bashli Shyqyri 367 FIER BERAT 1561 BERAT593 1561 FLAMURFIER 593 Agostin 710 Agostin Ndok Gjoni Ndok 368 BERAT 1562 BERAT664 1562 YLLI 664 Sokol 409 Sokol Ramiz Ceka Ramiz 369 FIER BERAT 1563 BERAT233 1563 PERPARIM 233 Lirije 19 Lirije Dana Danja Dana 370 FIER BERAT 1564 BERAT 1564 THOMA 1564 1564 Lirije 19 Lirije Dana Danja Dana 371 FIER BERAT 1565 BERAT 1565 AGIM 1215/30 Vjerdha 1215/30 Feride 218 Feride Kasem Kasem 372 FIER BERAT BERAT580 1566 JANI 580 Zija 269 Zija1566 Qazim Demi Qazim 373 FIER BERAT BERAT 1567 BARJAM 1197 1197 Ali 50 Ali 1567 Qazim Demi Qazim 374 FIER BERAT 1568 BERAT 1568 LUAN 1732 1732 Fatjon 86 Fatjon Halit Kalaj Halit 375 FIER BERAT 1569 BERAT 1569 RAMADAN 1732 1732 Arian 308 Arian Muhamet Dividi Muhamet 376 FIER BERAT 1570 BERAT273 1570 KARAFILFIER 273 Osman 318 Osman Shaqir Krymbi Shaqir 377 BERAT 1571 1571 ILIRJAN FIER 915 Hydajete 145 Hydajete FadilBERAT915 Seferaj Fadil 378 BERAT 1572 BERAT 1662 1572 SHKELQIM 1662 Hydajete 145 Hydajete Fadil Seferaj Fadil 379 FIER BERAT 1573 1573 NIKO 860 Sami 100 Sami ManBERAT860 Lushaj Man 380 FIER BERAT 1574 BERAT 1574 FARFURI Mark 340 Mark Leke Marku Leke 381 FIER 709 709 BERAT 1575 BERAT 1575 MEDI Feleke 310 Feleke Mehmet Balla Mehmet 382 FIER BERAT 1576 BERAT 865 1576 ARJAN FIER 865 Marina Marina Mikel Gega Mikel 383 BERAT 1577 BERAT395 1577 ILIA 395 Minire 415 Minire Qazim Mollaj Qazim 384 FIER BERAT 1578 BERAT 1192 1578 KUJTIM FIER 1192 Marina Marina Mikel Gega Mikel 385 BERAT 1579 BERAT 1355 1579 ILIRJAN FIER 1355 Minire 415 Minire Qazim Mollaj Qazim 386 BERAT 1580 1580 YMER 1933 13 2 BERAT 3 2 413 Sulltana Sulltana Myfit Bregu Myfit 387 2 4198 415 1933 65 FIER BERAT 1581 1901 1581 QEMAL FIER 1901 Sulltana 198 Sulltana MyfitBERAT Bregu Myfit 388 BERAT 1582 BERAT 1576 1582 FESTIM FIER 1576 Arben 410 Arben Sadri Docaj Sadri 389 BERAT 1583 BERAT837 1583 HAKI 837 Farida 150 Farida Xhabir Ramadani Xhabir FIER 390 BERAT 1584 BERAT 1285 1584 EDMOND 1285 Salih 270 Salih Musa Hoxha Musa FIER 391 BERAT 1585 BERAT880 1585 XHEVIT FIER 880 Agron 263 Agron Ramiz Bushati Ramiz 392 BERAT 1586 BERAT 1153 1586 ISMAIL FIER 1153 Kujtim 305 Kujtim Jahja Domnori Jahja 393 BERAT 1587 BERAT 1045 1587 SHAHIN FIER 1045 Nijazi 148 Nijazi Mehmet Xhahysa Mehmet 394 BERAT 1588 BERAT 1653 1588 BARJAMFIER 1653 Alban 333 Alban Kolec Ashiku Kolec 395 BERAT 1589 1205 1589 DASHNOR 1205 Palok 229 Palok Kin BERAT Rrotani Kin 396 FIER BERAT 1590 1590 BEHAR FIER 182 Salih 5 Salih MaloBERAT182 Ashikja Malo 397 BERAT 1591 1591 ORHAN FIER 277 Myftar 283 Myftar Arif BERAT277 Kurtaj Arif 398 BERAT 1592 BERAT137 1592 RODOLFFIER 137 Muhamet 360 Muhamet Salih Osja Salih 399 BERAT 1593 BERAT108 1593 ROLANDFIER 108 Sytki 359 Sytki Haxhi Miruku Haxhi 400 BERAT 1594 BERAT 63 1594 YZEIR FIER 63 Gjon 298 Gjon Ndoc Preçi Ndoc 401 BERAT 1595 BERAT294 1595 KARAMAN 294 Muhamet 360 Muhamet Salih Osja Salih FIER 402 BERAT 1596 BERAT110 1596 RAMADAN 110 Fejzi 277 Fejzi Xhemal Suma Xhemal FIER 403 BERAT 1597 BERAT 10 1597 EDUARTFIER 10 Nosh 230 Nosh Preke Vuksani Preke 404 BERAT 1598 BERAT 71 1598 FERDINAND 71 Lumnije 83 Lumnije Shaqir Beqiri Shaqir FIER 405 BERAT 1599 BERAT 70 1599 HARTUR 70 Xhevat 14 Xhevat Xhemal Marena Xhemal 406 BERAT 1600 BERAT113 1600 ASTRITKORÇE 113 Xhevat 14 Xhevat Xhemal Marena Xhemal 407 BERAT 1601 BERAT 1601 Xhabir 177 Xhabir Mustaf Alikokaj Mustaf 408 KORÇE 72 KATERINA 72 BERAT 1602 BERAT 1602 Rapo 78 Rapo Hetem Mustafaj Hetem KORÇE 409 BERAT 1603 BERAT 1603 XHEVAIR Ramadan 92 Ramadan Bajram Galica Bajram 410 KORÇE 16 16 BERAT 1604 BERAT 1604 GEZIME Eduard 261 Eduard Gjovalin Jubani Gjovalin 411 KORÇE BERAT BERAT911 1605 ARBENKORÇE 911 Ali 149 Ali 1605 Mehmet Shimaj Mehmet 412 BERAT 1606 1606 AQIF KORÇE 1215/39 Grizhja 1215/39 Hysen 7 Hysen NuhBERAT Nuh 413 BERAT 1607 BERAT 5 1607 ATEMEKORÇE 5 Adriatik 67 Adriatik Hysen Grizhja Hysen 414 BERAT 1608 BERAT 1608 HAJDAR Ferit Ferit Fuad Drinazi Fuad 415 KORÇE 1647 1647 BERAT 1609 BERAT 1609 SHERIFE Ferit Ferit Faslli Dini Faslli 416 KORÇE AGIM BERAT 1610 BERAT243 1610 243 Brahim 91 Brahim Shaban Lepri Shaban p 417 KORÇE BERAT 1611 BERAT 1611 NAMIK Angjelin Angjelin Serafin Gega Serafin 418 KORÇE 123 123 1612 BERAT 1612 AFERDITA Petrit BERAT Petrit Mhill Imeraj Mhill 419 KORÇE BERAT 1613 BERAT 1613 TAJAR Hasan 154 Hasan Zenel Shabanej Zenel 420 KORÇE 16 16 BERAT 1614 1614 VITORE Fiqiret 251 Fiqiret HalilBERAT Piranaj Halil 421 KORÇE BERAT 1615 BERAT 95 1615 JULIAN 95 Xhavit 59 Xhavit Rrustem Hoxha Rrustem 422 KORÇE BERAT 1616 1.646 1616 ZOI 1.646 Qazim 122 Qazim Isuf BERAT Koldashi Isuf 423 KORÇE BERAT 1617 BERAT 1483 1617 JULIAN 1483 Sherife Sherife Vesel Breshku Vesel 424 KORÇE BERAT 1618 1618 MEDIAT 175 Shaban 60 Shaban Arif BERAT175 Demiraj Arif 425 KORÇE BERAT 1619 BERAT 1434 1619 FERDINANT 1434 Sadetin Sadetin Zenel Kraja Zenel 426 KORÇE BERAT 1620 BERAT 1620 SYRJA 1468 1468 Mikel 342 Mikel Ndue Ndoj Ndue 427 KORÇE BERAT 1621 BERAT 35 1621 XHEVAHIR35 Mikel 342 Mikel Ndue Ndoj Ndue 428 KORÇE BERAT 1622 1622 FERDI 133 Ejup 46 Ejup HivziBERAT133 Kola Hivzi 429 KORÇE BERAT 1623 BERAT881 1623 DHIMITER881 Lutfije 434 Lutfije Myslim Hajdari Myslim 430 KORÇE BERAT 1624 BERAT 1121 1624 AGRON 1121 Gezim 27 Gezim Hasan Uka Hasan KORÇE 431 BERAT 1625 1277 1625 LILI 1277 Qeuthere 228 Qeuthere SaloBERAT Grizhja Salo 432 KORÇE BERAT 1626 BERAT 1658 1626 ROBERT 1658 Arben 79 Arben Sherif Dika Sherif 433 KORÇE BERAT 1627 BERAT 1353 1627 LUMTURI1353 Hilmi 39 Hilmi Shuajp Pusi Shuajp 434 KORÇE BERAT 1628 BERAT 1628 EDUART Bashkim 69 Bashkim Ragip Taraboshi Ragip 435 KORÇE 894 894 BERAT 1629 BERAT 1629 ARTAN Skender 278 Skender Sulejman Haliti Sulejman 436 KORÇE BERAT 1630 BERAT 191 1630 NUREDIN 191 Shyqyri 26 Shyqyri Shaqir Arkivani Shaqir KORÇE 437 BERAT 1631 BERAT210 1631 SALI 210 Sadullah Sadullah Nazif Zeneli Nazif 438 KORÇE BERAT 1632BERAT495 1632 SHKELQIM 495 Mejreme Mejreme Tuzi 439 KORÇE BERAT 1633 BERAT249 1633 NIKO 249 Skender 245 Skender Hajrulla Shkembi Hajrulla 440 KORÇE BERAT 1634 BERAT979 1634 AGRON 979 Mark 41 Mark Llesh Pali Llesh 441 KORÇE BERAT 1635 BERAT 1635 PAJO 1370 1370 Kole 294 Kole Gjergj Gjergji Gjergj 442 KORÇE BERAT 1636 BERAT 1636 SPIRO 869 869 Arvit 364 Arvit Tahir Salihi Tahir 443 KORÇE BERAT 1637 BERAT 1637 MELEQE 1306 1306 Arben 330 Arben Skender Hysenaj Skender 444 KORÇE BERAT 1638 BERAT 746 1638 746 VJOLLCA Zef 302 Zef Dede Nika Dede 445 KORÇE BERAT 1639BERAT 1313 1639 MELEQE 1313 Fatmir Fatmir Sykja 446 KORÇE BERAT 1640 BERAT 829 1640 FUAT 829 Burhan 289 Burhan Abdyl Kuçi Abdyl 447 KORÇE BERAT 1641 BERAT828 1641 ALI 828 Smajl 52 Smajl Ethem Brahimi Ethem 448 KORÇE BERAT 1642 BERAT 876 1642 BLEDAR 876 Fehmi Fehmi Isuf Keltyra Isuf 449 KORÇE BERAT 1643 1201 1643 PERIKLI 1201 Sheuki 213 Sheuki RizaBERAT Hoxha Riza 450 KORÇE BERAT 1644 BERAT 1255 1644 ATHINA 1255 Ardian Ardian Shaqir Hajdari Shaqir KORÇE 451 13 2 15 3 QARKU 2 Nr.6 43 2 4151 4BERAT 5 QARKU BERAT Parcela Rifat Rifat Halim Çekaj Halim 452 KORÇE 1 Alfred 140 Alfred Zef FIER 3 Gjonej Zef ALEKSANDER 3 453 FIER 1645 1645 KORÇE Pjeter 68 Pjeter Zef FIER 11 Colaj Zef VERA 11 454 FIER 1646 1646 KORÇE Pjeter 68 Pjeter Zef FIER 6 Colaj Zef AGIM KORÇE 6 455 FIER 1647 1647 Zyhdi 34 Zyhdi Idriz FIER Zhabjaku Idriz 456 KRIENKO FIER 1648 1648 KORÇE 40 Lirije 204 Lirije Qazim Nikshiqi Qazim 457 GERTAKORÇE FIER 1649 FIER 40 1649 Gjin 128 Gjin1650 Mark FIER Lugaj Mark 458 ANDI KORÇE FIER 1650 Zeqir 57 Zeqir Brahim Muçejani Brahim 459 NIKOLLAQ FIER 1651 FIER 5 1651 5 KORÇE Mustafe 217 Mustafe Shaqir Tirana Shaqir 460 ASQERI FIER 1652 FIER 7 1652 7 KORÇE Mustafe 217 Mustafe Shaqir Tirana Shaqir 461 KLAJDO FIER 1653 FIER 47 1653 47 KORÇE Mergim 216 Mergim Shaqir Tirana Shaqir 462 BEATRICE FIER 1654 FIER 1654 KORÇE 88 88 Sokol 257 Sokol Kole FIER Kodra Kole 463 GJENOVEFA FIER 1655 1655 KORÇE Halil 62 Halil Ali Smakaj Ali 464 219 FIER 1656 FIER 219 1656 RexhepKORÇE Zef 103 Zef 1657 Paloke Peci Paloke 465 822 FIER FIER 822 1657 Shkelqim KORÇE Gani 387 Gani Met FIER 3 Sulejmani Met 466 3 FIER 1658 1658 Arben KORÇE Fatmir 157 Fatmir Halil FIER 793 Kalaj Halil 467 TONIN KORÇE 793 FIER 1659 1659 Artan Artan Brahimi 468 ALTIN KORÇE FIER 1660 FIER 1660 61 61 Pale 513 Pale GjergjFIER Correj Gjergj 469 RIZAN KORÇE FIER 1661 1661 Nevruz 968 Nevruz Sulo FIER 1858 Dizdari Sulo 470 AGIM KORÇE 1858 FIER 1662 1662 Nevruz 968 Nevruz Sulo FIER Dizdari Sulo 471 XHEVITKORÇE FIER 1663 1663 472 952 GEZIM 1664 FIER 952 1664 Xhyhere FIER 352 Xhyhere Mehmet Mustafa Mehmet 473 IBRAHIM FIER 1665 FIER 1665 ELBASAN Semiha 441 Semiha Fahri Kraja Fahri 474 FLUTURA 504 FIER 1666 FIER 504 1666 ELBASAN Angjelin 94 Angjelin Kel FIER 588 Gjeluci Kel 475 SYRJA 588 FIER 1667 1667 ELBASAN hsan 1373 Ihsan Daut FIER 1733 Zaja Daut 476 ALBERT 1733 FIER 1668 1668 ELBASAN hsan 1374 Ihsan Daut FIER 922 Zaja Daut 477 HAJDAR 922 FIER 1669 1669 ELBASAN Muhamet 545 Muhamet HaxhiFIER 547 Zaja Haxhi 478 YLLI ELBASAN 547 FIER 1670 1670 suf 1258 Isuf1671 HaxhiFIER 545 Hoxha Haxhi 479 NIKOLLA 545 FIER 1671 ELBASAN Agron 442 Agron KadriFIER 502 Hoxha Kadri 480 PETRO 502 FIER 1672 1672 ELBASAN Tome 169 Tome NdueFIER 608 Lopata Ndue 481 FLAMUR 608 FIER 1673 1673 ELBASAN Nik 1010 Nik 1674 Ndoke Leka Ndoke 482 KUJTIM 180 FIER FIER 180 1674 ELBASAN Shyqyri 807 Shyqyri Haki FIER 190 Salihi Haki 483 BRAHIM 190 FIER 1675 1675 ELBASAN Latif 777 Latif Shaban Ymeri Shaban 484 TETEM 516 FIER 1676 FIER 516 1676 ELBASAN Artur 795 Artur Latif FIER 155 Ymeri Latif 485 ALTINELBASAN 155 FIER 1677 1677 Vehbi 230 Vehbi Brahim Verri Brahim 486 ZELO ELBASAN 150 FIER 1678 FIER 150 1678 Gjovalin 434 Gjovalin Hile FIER 5 Shytani Hile 487 PERPARIM 5 FIER 1679 1679 ELBASAN Marije 163 Marije Kole FIER 461 Gryka Kole 488 GAZMIR 461 FIER 1680 1680 ELBASAN Mhill 855 Mhill Lulash Ashta Lulash 489 AVDYL 356 FIER 1681 FIER 356 1681 ELBASAN Simon 917 Simon Prel FIER 1369 Tetaj Prel 490 FLAMUR 1369 FIER 1682 1682 ELBASAN Diana 844 Diana Xhemal Beqaj Xhemal 491 RAMIS 887 FIER 1683 FIER 887 1683 ELBASAN Gjon 1224 Gjon NdueFIER 252 Jaku Ndue 492 GENTJAN 252 FIER 1684 1684 ELBASAN smet 380 Ismet Rexhep Shkreli Rexhep 493 ANDI ELBASAN FIER 1685 FIER 1685 65,66 65,66 smet 380 Ismet Rexhep Shkreli Rexhep 494 BAJRAM FIER 1686 FIER 1686 ELBASAN smet 380 Ismet Rexhep Shkreli Rexhep 495 SPIRO 400 FIER 1687 FIER 400 1687 ELBASAN smet 380 Ismet Rexhep Shkreli Rexhep 496 SHKELQIM 610 FIER 1688 FIER 610 1688 ELBASAN smet 380 Ismet Rexhep Shkreli Rexhep 497 ARTUR 64 FIER 1689 FIER 64 1689 ELBASAN U SHKODER Nr. FIER Parcela 777 Nr. FIER Parcela 777 Shuma Totale Qarku 130 lezhë REXHAI 130 1690 1690 ELBASAN 505 ELTON 505 FIER 1691 FIER 1691 498 2119 NDOC NDOC NDREC BIBA NDREC ELBASAN SELAMI 332 FIER 1692 FIER 332 1692 499 2121 MARK MARK NDREC BIBA NDREC ELBASAN ALBERT 484 FIER 1693 FIER 484 1693 500 2120 NDREC NDREC NDUE BIBA NDUE ELBASAN FATMIR 485 FIER 1694 FIER 485 1694 501 2586/1 ELBASAN LUMTURI LUMTURI ADEM ÇERA ADEM BAJRAM FIER 1695 FIER 1695 ELBASAN 502 1623 ALI HASA ALI PERLANDA PERLANDA 486 486 BLEDAR FIER 1696 FIER 1696 ELBASAN 503 2152 LUSH LUSH MARTIN DEDAJ MARTIN FERITELBASAN 478 FIER 1697 FIER 478 1697 504 2040 PRENG PRENG PJETER VATHI PJETER ZIJA ELBASAN 379 FIER 1698 FIER 379 1698 505 GJOVALIN GJOVALIN SIMON STOJANI SIMON TAHIRELBASAN 1481 FIER 1699 1699 506 2496 ZEF ZEF JAK FIER 1481 MILLOSHI JAK ARTI ELBASAN 944 FIER 1700 FIER 944 1700 507 2440 GJOVALIN GJOVALIN NDUE DAJÇI NDUE SHKELQIM 562 ELBASAN FIER 1701 FIER 562 1701 508 ALFRED ALFRED GJON PJETRI GJON ELBASAN ALI 350 FIER 1702 FIER 350 1702 509 ZENEL ZENEL XHEMAL BARDHI XHEMAL ELBASAN AGRON 619 FIER 1703 FIER 619 1703 DED 510 2316 DED LAZER BALOZI LAZER ELBASAN TAJAR 211 FIER 1704 FIER 211 1704 KASTRIOT 511 1234 KASTRIOT GJERGJ NOKA GJERGJ ELBASAN 558 FIER 1705 FIER 558 1705 MUSTAFA 512 ARBEN ARBEN FRROK LLESHI FRROK 845 ELBASAN 830 FIER 1706 FIER 830 1706 ASTRIT 513 NDUE 9 NDUE MARK MARKU MARK ELBASAN RAMADAN 1022 FIER 1707 FIER 1022 1707 514 NIKOLL 544 NIKOLL PJETER MARKU PJETER ELBASAN HAJDIN 945 FIER 1708 1708 515 MARE 518 MARE PAL FIER 945 DEDA PAL ELBASAN RUZHDI 1548 FIER 1709 FIER 1548 1709 516 MARK 179 MARK NDUE NIKOLLI NDUE

e ENJTE, 2 GUSHT 2011 www.mapo.al

48 Shuma Totale Shuma 1561 Tota 35/38

35/38


PJETRI451

2

28 6/248

Emri Atësia

495,8 ELBASAN QARKU ELBASAN QARKU Qarku elbasan

451 12/52

Nr. i prot. te

Nr.i kateve

4

NOKA 1234

70461.79

7

6

8

2/906

11234

2/907

10 Qarku 9 Vlores 11

1 31,0

10

6/248

36,8

31,0

2 98,88 12/52

432

98,88

Atësia Mbiemri

70

12152

Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit

1

3

4

Sip. parceles

56

DEDAJ 2152

Qarku Vlores Qarku 8 7 9vlore 8

7 6

1

Mbiemri

Nr. i kateve

300

1

Qarku Lezhe

Nr. I pasurise Sip. parceles ndertimore per Nr. I kateve kalim pronesie Nr. Prot. vetedeklarimit m² Siperfaqja e ndertimit m² Nr. I pasurise

GJERGJ NOKA

1415 QYTYKU

3 175.52 47/97 439.62 175.52

2+1 148.11 47/92 499.94 148.11

Mbiemri Prot. Nr. I kateve Nr. Siperfaqja e vetedeklarimit ndertimit m²

300 65,7

PERLALA 28

Emri

Sip. Parceles Nr. Prot. ndertimore vetedeklarimit Nr. I pasurise per kalim

MARTIN DEDAJ

KASTRIOT GJERGJ

Nr. i prot. te vetdeklarimi t

Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie m2

Nr. I pasurise

Siperfaqja e ndertimit m2

Nr. I kateve

Sip.parceles ndertimore per kalim Siperfaqjam2 e pronesie ndertimit m2

Sip. Nr. Prot. Parceles vetedeklarimit ndertimore Mbiemri Siperfaqja per kalime nderimit m2 Atësia Nr. I kateve Mbiemri 4 5

65,7152/118

56 327,1 GEGE PERLALA GJON PJETRI

43

MARTIN LUSH

1

1

Sip.parceles Nr. i prot.

ÇEKA

2

24

KASTRIOT20

1

1+B 111.23 47/109 339.94 111.23

MILTIADH QYTYKU

4

4

1286 QYTYKU

Nr. i prot. te vetdeklari mit

VELI ÇEKA

3

LUSH

Atësia Emri Nr.i pasurise

1

193,6 7907 152/118

SHUMA TOTALE

QARKU LEZHE

Nr. I kateve Atësia Mbiemri Siperfaqja e nderimit m2

497,2

2

11 6/27 47/97

Sip.parceles ndertimore Nr. Prot. vetedeklarimit Nr. I pasurise per kalim pronesie m2

Nr. Prot. Zona Kadast vetedeklarimit Nr. I pasurise

Nr. I kateve

Nr. Prot. Vetedeklari mit Nr.i pasurise Emri

Emri Nr. I kateve Atësia

Nr i pasuri

Nr. i katev

Sipërfaqja ndërtimit m

Nr. i prot. te

Sip evetdeklarimi parceles Nr i tpasuri ndertimore per kalim pronesie m²

Nr. Prot. vetedeklarimit Zona Kadast

Nr. Prot. Vetedeklari Mbiemri mit

497,2182,7 1

Emri

ZONA KADASTRALE

182,711/61

300 24 2890 168/8 OSMAN 1 57,9 168/8 7907 193,6 CEKA CEKA57,9 1 300 20 QARKU TIRANE QARKU TIRANE Qarku t300 rane 2 10/173300 137,77 137,77 ANDON BINJAKU BINJAKU 1 2 1 3 2 43 4 5 Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 327,1108,9 3211 2 3211 134/9 2 108,9134/9 1 10/174 113,45 300 113,45 300 ZEF 2 ZEFGEGE PETER BINJAKU BINJAKU 3244 3244 2 2 10/1768632 188,37 300 188,37 300 8632 29 EDUART 29 EDUART GJON VELI ÇEKA ÇEKA Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri10/183 Emri 1 44,18 300 44,18 300 1272 1 1272 274/7 1 156,2274/7 495,8156,2

1/27 47/109

Qarku Lezhe Qarku lezhe

2+1 30018/6 47/92

Sip.parceles Nr. Prot. ndertimore vetedeklarimit per kalim Siperfaqjam2e pronesie ndertimit m2

138 10/183

2

357,7 SHUMA TOTALE

Nr. I pasurise

191 10/176

300

Atesia Mbiemri

Emri Atesia

Emri

300 4881 11/61

2

40,28

3

10

25/85 148.5 Dida300 18/6

QARKU LEZHE Qarku lezhe

1+B

MILTIADH KICI

9 11 Kastrati 6/27

1 249.28 50/130 499.85 249.28

3 125.4 49/69 479.28 125.4

MILTIADH QYTYKU

Nr. I pasurise Sip.parceles Nr. i prot. tendertimore vetdeklarimit per kalim pronesie m2 Siperfaqja e ndertimit m2 Nr.i kateve

Nr i pasurise Nr.i pasurise Sip. Sip e parceles ndertimore per kalim Parceles ndertimore pronesie m² per kalim Sipërfaqja e Siperfaqja e ndërtimit m² nderimit m2

Nr. Prot.

Nr. Prot. vetedeklari mit

Nr. I kateve

Nr. I kateve Siperfaqja e ndertimit m2

Nr. I kateve

Nr. I kateve Siperfaqja e nderimit m2

Nr i pasurise

Nr. I pasurise Nr i pasurise

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m²

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Siperfaqja e ndertimit m2

Nr. i kateve

Nr. I kateve Nr. i kateve

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Nr. i kateve

Nr. i prot. te Zona Zona vetdeklarimi Kadast. Kadastrale t Nr i pasurise

Zona Kadastrale

Nr. i prot. te vetdeklarimi Zona t Kadast.

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m²Sipërfaqja e ndërtimit m²

Zona Kadast.

Zona Kadast.

ZONA KADASTRALE

ZONA KADASTRALE

Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie m2

Sip.parceles ndertimore per kalim Siperfaqja e pronesie m2 ndertimit m2

Nr. I pasurise

Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie m2

Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie Siperfaqja e m2 ndertimit m2

Nr. Prot. vetedeklarimit Nr. I pasurise

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklarimit

Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie m2

Siperfaqja e ndertimit m2

Nr. I Sip.parceles pasurise ndertimore per kalim pronesie m2

Nr. I katevee Siperfaqja ndertimit m2

Zona Kadast.

Nr. Prot. Nr. I vetedeklari pasurise mit

Nr. I kateve

Zona Kadast.

Nr. Prot. vetedeklari mit

Nr. i prot. te

Nr. i kateve

Nr. i prot. te vetdeklarimi t

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m²

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m² Sipërfaqja e ndërtimit

Nr. i prot. te ZONA KADASTRALE vetdeklarimit Nr i pasurise

Nr. i kateve

Nr. i prot. te ZONA vetdeklarimit KADASTRALE

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m²

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Nr i pasurise

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m²

Nr. i katevee Sipërfaqja ndërtimit m²

ZONA KADASTRALE Nr. i prot. te Nr i pasurise vetdeklarimit

Nr. i kateve

Nr. KADASTRALE i prot. te ZONA vetdeklarimit

m m

Nr. i prot. te vetdeklarimit Nr i pasurise

Nr. i kateve Sipërfaqja e ndërtimit m²

Nr. i prot. te vetdeklarimit Nr i pasurise

Nr. i kateve Sipërfaqja e ndërtimit m²

Sip.

Nr. Prot. Vetedeklari Nr.i pasurise mit

Nr. I kateve

Nr. i kateve

Nr. i prot. te vetdeklarimit

Mbiemri

Nr. Prot. Vetedeklari mit

Mbiemri Atesia

Atesia

Emri

Emri

,

Sip.parceles ZONA ndertimore KADASTRALE , per kalim pronesie m2

,

Sip.parceles ZONA ndertimore KADASTRALE per kalim pronesie Siperfaqja e m2 ndertimit m2 ,

Nr. I pasurise

Siperfaqja e ndertimit m2

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklarimit Nr. I pasurise

Zona Sip.parcele Kadastrale s ndertimore per kalim

Nr.kateve Sipërfaqja e ndërtimit m² Nr. i pasurisë Zona Sip.parcele Kadastrale s ndertimoree Sipërfaqja per kalim ndërtimit

Sip e parceles Sip.parcele Nr. i prot. te ndertimore s per vetdeklarimi kalim pronesie ndertimore Nr.t i m² per kalim pasurisë

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklarimit

Sip e parceles Nr. i prot. te Sip.parcele ndertimore per vetdeklarimi sSiperfaqja Mbiemri kalim pronesie t ndertimore Sipërfaqja m² e e per kalim ndërtimit m² ndertimit m2 Nr.kateve

m

Nr. I kateve

Nr i pasurise

Nr. i kateve

ndertimit m2

Nr.ei prot. te Siperfaqja bazesvetdeklarimit se

Nr. i prot. te Sip vetdeklarimit e parceles Siperfaqja e Zona Kadast. ndertimore per2 parceles m kalim pronesie m² Nr.i Pasurise Siperfaqja e bazes se ndertimit m2 Siperfaqja e parceles m2

Nr. i prot. te Sip vetdeklarimit e parceles Zona Kadast. ndertimore per kalim pronesieem² Sipërfaqja Nr.i Pasurise ndërtimit m²

Nr i pasurise

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Nr. i kateve

Nr. i prot. teZONA KADASTRALE vetdeklarimit Nr i pasurise

Nr. i kateve

Nr. i prot. teZONA vetdeklarimit KADASTRALE

Zona Kadastrale

Zona Kadastrale

Sip e parceles Nr. Prot.ndertimore per vetedeklarimit kalim pronesie m² Sipërfaqja e ndërtimit m²

m

ZONA KADASTRALE

3

5

8501

8501

6

Sip. Parceles ndertimore per kalim

Sip. Parceles ndertimore Siperfaqja per kalime nderimit m2

Nr.i pasurise

Nr. I kateve

Siperfaqja e nderimit m2

Nr. Prot. Vetedeklari mit Nr.i pasurise

Nr. I kateve

Nr. Prot. Vetedeklari Mbiemri mit

Atesia Mbiemri

Emri Atesia

Emri

Zona Kadastrale

Zona Kadastrale

60

76

Qarku Vlores Qarku vlore

HAMNI VESHAJ

11/1 VESHAJ

1

11/1 35/227

Emri Emri Atësia LEZHE 10QARKU 9 11 10

11

Nr. i kateve

Sip.

Sip.e

Nr. i prot.

Nr. i prot. te vetdeklarim it

Nr.kateve Sipërfaqja e ndërtimit m²

AHMET BROVINA

2

2

37

9

9

9

8

19

2

12

7

BROVINA 1109 3KT,1KT 11

Qarku Vlores

1 115,4 35/227 343

Atësia Mbiemri

10

Sip.

Kati i banimit

Nr.i pasurise Sip. Parceles Nr. i prot. te ndertimore vetdeklarimit per kalim Siperfaqja e nderimit m2 Nr. i kateve

Nr. i Nr. I pasurise pasurisë Sip.parcele Sip.parceles Nr. Prot. s ndertimore ndertimore vetedeklarimi per kalim t per kalim pronesie m2 Sipërfaqja Siperfaqja e e ndërtimit ndertimit m2 m² Nr. I kateve

Atësia Mbiemri

Nr. I kateve Siperfaqja e nderimit m2

Nr. I kateve Siperfaqja e ndertimit m2

Nr. Prot. vetedeklarimit Nr. I pasurise

Sip. Parceles Nr. Prot. ndertimore Vetedeklari kalim Nr.i per pasurise mit pronesie

Emri Atësia Nr. I kateve

Nr. I kateve

Nr.i pasurise Mbiemri

Sip.Prot. Parceles Nr. ndertimore Vetedeklari per mit kalim Siperfaqja pronesie e nderimit m2 Nr. Prot. vetedeklarimit

Nr. I kateve

Siperfaqja e nderimit m2

Emri

BUJAR AHMET

e vetëdeklaruesit vetëdeklaruesit 7 6 Të dhënat 8 7 9 Të dhënat 8 e10 9 11

56

QARKU LEZHE 8 7 9 8 Qarku lezhe

Sip.parceles Nr. i prot. ndertimore te Nr. i per kalim vetdeklarim pasurisë pronesie m² it

AVDUL HAMNI

BUJAR

Nr.kateve

276

Nr.kateve Atësia Mbiemri Sipërfaqja e ndërtimit m² Nr. i pasurisë Nr. i prot. Sip.parceles ndertimore te vetdeklarim per kalim Mbiemri Sipërfaqja pronesie m²e it ndërtimit m²

4 5

300

8

300 160,69

10

Nr. i pasurise Sip. parcelesNr. i prot. te vetdeklarimi ndertimore per kalimet Siperfaqja ndertimit m² Nr. i kateve

Nr. I pasurise Nr i pasurise

Nr.i pasurise

276 122,6

300 8160

Sip.parceles ZONA Nr. i prot. te Nr. Prot. vetedeklarimit ndertimore vetdeklarimit per kalimKADASTRALE pronesie Nr. i Nr. I pasurise m2 pasurisë

Siperfaqja e ndertimit m2 Sipërfaqja e ndërtimit m²

Siperfaqja e nderimit m2

Nr. I kateve

ZONA Nr. Prot. KADASTRA vetedeklarimit Nr.LE I pasurise

Emri Atësia Nr. I kateve

Nr. Prot. ZONA vetedeklarimit KADASTRA LE

Emri

300 97,8

Sip.parceles ZONA Nr. i prot. te ndertimore Nr. Prot. vetedeklarimit vetdeklarimit Mbiemri per kalimKADASTRALE pronesie Siperfaqja e m2 ndertimit m2

97,8 1 152/27

Atësia Mbiemri

14121 152/27 401,32

6

2

Qarku Tirane

160,69 50/199 2+P

Zona Kadast.

Zona Kadast.

Emri

26906 152/93 2 152/93 300 85,03 8160 Qarku Vlore 85,03 Qarku Vlore Qarku vlore

Emri Nr.kateve Atësia

Zona Kadastrale

SHENJTARI 6906

138,17PEPA 401,32 138,17 3/56 4121

Sip.parcelesNr. Prot. Zona, Qarku Vetedeklar ndertimore imit per kalim Nr.i pasuris pronesie m2

ndërtimit m² Nr.² kat Zona eve Nr. i Kadastrale Sip e parceles Nr. pro per i ndertimore Mbiemri Atesia t. pasm²kalim pronesie m

Nr. Zona parceles i Sip eEmri Mbi Kadastrale pro ndertimore per em Atesia m² kalim pronesie em rit.e Sipërfaqja

Sip.parcelesNr. Prot. ndertimoreVetedeklar Mbiemri Zona, Qarku imit per kalim Siperfaqjam2 e pronesie ndertimit m2 Nr. I kateve

Nr i pasurise

e

Nr. I pasurise

Sipërfaqja e ndërtimit m²

rie ²

Siperfaqja e ndertimit m2

Atesia Nr. I kateveMbiemri

Atë Mbi Nr. iEmri kateve sia em 1

Zona Kadastrale

Sip e parceles Zona ndertimore per Kadastrale kalim pronesie m²

Nr. Prot. Sip. Parceles ndertimore per vetedeklarimit kalim pronesie Siperfaqja e

Zona Kadastrale Nr. i prot. te vetdeklarimit

Nr i pasurise

Siperfaqja e nderimit m2 Em Emri Nr.i pasurise ri,

Sipërfaqja e ndërtimit m²

,

Nr. I kateve

Nr. i kateve

Nr. i prot. te vetdeklarimi tNr i pasurise

FADIL SHENJTARI

HASAN PEPA 1488 3/56

2

Sip.parceles

50/199 15/26

59

Sip.parcele

2+P

Nr.i pasurise Sip. Parceles ndertimore per kalim Siperfaqja e nderimit m2

Nr. I kateve Siperfaqja e nderimit m2

Nr.i katevee Siperfaqja bazes se ndërtimit (m²) Nr. i pasurisë Sip.e parcelës ndërtimore Siperfaqja e për kalim bazes se ndërtimit (m²)

Nr. Prot. Vetedeklari Nr.i mit pasurise

Nr.Prot. Sip. parceles Vetedeklari ndertimore per Nr. i pasurisë mit kalim pronesie m²

Mbiemri

Nr. I kateve

Nr.i kateve

ndertimit m²

Qarku Tirane Qarku t rane

Hallaçi15/26

4

Nr. Prot.

uris Nr. Nr. I kateve Sip kat Emri ërf Siperfaqja eve aqj e nderimit aNr.e m2 i Nr.i pasuris ndë Mbiemri pas rtim Sip. uris Sip Nr. Prot. Zona ZONA Parceles Sip .pa Vetedeklarimit Emri Kadastrale ndertimore Siperfaqja KADASTRALE ërf rcel Atesia kalim eper nderimit aqj es m2 ae ndë Nr. I kateve rtim Sip. Sip Parceles Zona ZONA Nr. Prot. .pa Vetedeklarimit ndertimore KADASTRALE Kadastrale rcel Mbiemri Nr.i pasurise Atesia per kalim es

Nr. I pasurise

Kati i banimit Atësia Mbiemri Siperfaqja e ndertimit m² k.2

Hallaçi Nuhi 315 257 k.3 Hallaçi Nuhi 257 k.4 315 Duraku Xhevat

4

Nr. Prot.

290

Nr. Prot. Vetedeklari mit

Sip. Parceles Mbiemri Atesia ndertimore per kalim

k.2

Nuhi Rrahman 315101,48 XHELAJ 257 k.3 Nuhi Qazim XHELAJ 257 315 106,9 k.4 Xhevat Besnik

5

115,4

Mbiemri

Sip. Nr. i prot. te

290 GJIKA

Nr.Prot. Sip. parceles Vetedeklari ndertimore per mitMbiemri kalim pronesie Siperfaqja e m²

Nr.i pasurise

VASIL GJIKA

Sip. Parceles Nr. Prot. Siperfaqja e ZONA ndertimore vetedeklarimit parceles KADASTRALE per kalim Nr. I pasurise ndertimore pronesie per kalim

Sip. Parceles Nr. Prot. Siperfaqja e ZONA ndertimore vetedeklarimit parceles KADASTRALE Mbiemri per kalim ndertimore Siperfaqja e Siperfaqja pronesie e per kalim bazes se nderimit m2 2 ndertimit m Emri Atësia Kati i banimit

Emri

m2

Sip. Parceles ndertimore Atesia Siperfaqja kalim eper nderimit

Emri Nr. I kateve Siperfaqja e nderimit m2 Nr.i pasurise

Atësia Mbiemri Nr.i kateve Siperfaqja e bazes se ndertimit m2 Emri Nr.i Pasurise

Nr. I kateve

Siperfaqja e nderimit m2

Nr. Prot. Vetedeklarimi t Nr.i pasurise

Emri Atësia Nr.i kateve

Nr. I kateve

ARISTIDH VASIL

2315 Rrahman 52 2315 52 RUKA 6562 1 6562 153/102 1 101,48 153/102 SONILA 5 SONILA BAJRAM XHELAJ 417,2 148/18 667,1417,2 667,1 BAJRAM 2315 Qazim 2315 54 54 SONILA 6 SONILA BAJRAM XHELAJ RUKA 6563 1 6563 153/103BAJRAM 1 106,9 153/103 2315 Besnik 2315 55 55

DALI RUKA 5 136 148/18

Nr. Prot. vetedeklari Mbiemri mit

ARISTIDH 4

Zona Nr. i prot. te kadastrale vetdeklarimit Nr.i Pasurise

Nr. I kateve Zona Kadastrale Nr. Prot. Vetedeklari mit Nr.i pasurise

Zona Nr. Prot. KadastraleVetedeklari Mbiemri mit

Nr. Prot. Vetedeklarimi Mbiemri t

Atesia Mbiemri

Emri Atesia

nderimit m2 Em Emri Atë ri Nr. I kateve Atesia sia Nr. i kateve Zona Sip e parceles Kadastrale Nr. Prot. Sip. Parceles Nr. i prot. te ndertimore per ndertimore per vetedeklarimit vetdeklarimit Nr. I pasurise Nr i pasurise kalim pronesie kalim pronesie e m²

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie Sipërfaqja e m² ndërtimit m²

Emri

Sipërfaqja e ndërtimit m² Nr i pasurise

Nr. i kateve

Emri

Zona Kadastrale

Zona Kadastrale

m

m

ZonaNr. i prot. te vetdeklarimit kadastrale

Atesia Mbiemri

Emri Atesia

Emri

Zona Kadastrale 8517 Zona Kadastra

m

m m m

m Zona Kadastra

m mm m

GJON MAKESHDEDAJ

1

487 11/43

1

104,50 11/43

6/51

9/51 12/51

12/51

15/51

15/51

18/51

Nr. i pasurise

Nr. I pasurise

Sip e

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklarimit

Qarku Berat

Nr. Prot. Sip.parceles

Nr. Nr.i kateve Prot. vetedeklarimit

Nr. Nr.I kateve Prot. vetedeklarimit

Nr. I pasurise Sip.parceles Nr. Prot. ndertimore vetedeklari per kalim mitpronesie m2 Siperfaqja e ndertimit m2 Nr. I kateve Nr i pasurise Sip e parceles ndertimore per kalim Sipërfaqja e ndërtimit m²

Nr. i katevee Siperfaqja ndertimit m²

Nr. Prot. vetedeklarimit

Nr. I kateve Siperfaqja e ndertimit m2

Mbiemri Nr. Prot. vetedeklarimit

Nr. i kateve Sipërfaqja e ndërtimit m²

Nr. Prot. vetedeklari Nr. i mit pasurise

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m²

Sip.e Nr. i parcelës prot. te ndërtimorevetdekla Nr i pasurise për kalim rimit

Atësia Mbiemri

Siperfaqja e parceles Nr. Prot. ndertimore vetedeklarimit Nr. I pasurise per kalim

Siperfaqja e ndertimit m2

Nr. i kateve

Nr. Prot. Siperfaqja e vetedeklari ndertimit m2 mit Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie m2

Siperfaqja e Nr. Prot. parceles ndertimoree vetedeklarimit Siperfaqja per kalim bazes se ndertimit m2 Nr. I kateve

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie Sipërfaqja e m² ndërtimit m²

Nr. i Sip.e parcelës prot. te Siperfaqjavetdekla e ndërtimore bazes se rimit për kalim ndërtimit (m²) Nr. i kateve

Nr. I pasurise

Nr. I kateve

Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie m2

Nr.i kateve Siperfaqja e bazes se ndertimit m2 Nr.i Pasurise

Sipërfaqja e ndërtimit m² Atësia Nr i pasurise Emri

Nr. i kateve

Nr.i kateve Siperfaqja e bazes se ndërtimit (m²) Nr. i pasurisë

Sip eNr. parceles i prot. teZona ndertimore per vetdeklarimit Kadast. kalimNr.i pronesie m² Pasurise

Nr.Prot. Zona Kadast. Vetedeklari mit Nr. i pasurisë

Nr. I kateve

Nr.i kateve

Nr. i prot. Sip. Parceles te ndertimore per vetdeklarim kalim pronesie Emri itNr i pasurise

ndërtimit m²

Nr.i kateve

Nr. i kateve

Sip e parceles Nr. i prot. teZona ndertimore per vetdeklarimit Kadast. kalimSipërfaqja pronesie em²

Nr. i prot. Sip. Parceles te ndertimore per vetdeklarim kalim pronesie Siperfaqja it e nderimit m2 Nr.Prot. Zona Kadast. Vetedeklari Mbiemri mit

Nr. i kateve

Nr. I kateve

Atësia Mbiemri

Nr. i prot. te Zona Kadast. vetdeklarimit Nr i pasurise

Nr. Prot. ZONA KADAS Vetedeklarimit Nr.i pasurise

Emri Atësia

Qarku Berat

300 9/51

6/51

Nr. I kateve

Nr. i prot. te vetdeklarimit

Nr. Prot. Vetedeklarimit Mbiemri ZONA KADAS

Emri

Atesia Mbiemri

ZONA KADASTRALE

Sip. parceles Zona ndertimore per kadastrale kalim pronesie m²

Emri Atesia

300104,50

Nr. i kateve

Zona Kadast.

Sip. Parceles ndertimore per kalim pronesie

Sip.parceles ndertimore Zona Kadast. per kalim 8604 pronesie m2 Zona Kadastrale

nderimit m2

Sip. Parceles ndertimore per kalim pronesie Siperfaqja e Zona Kadastrale

Nr. I pasurise

Nr.i pasurise

Sip.parceles ndertimore Zona Kadast. per kalim Siperfaqjam2 e 8604 pronesie ndertimit m2

Siperfaqja e ndertimit m2

Siperfaqja e nderimit m2

Nr. I kateve

Nr. I kateve

Nr. I pasurise

Nr. I kateve

m m Nr. i kateve

MAKESHDEDAJ 487

m

u VLORE PASHK GJON

m

m

V ORE PASHK Q T

m

AD

Nr. Prot. Z.K.2654 Vetedeklarimit Nr.i pasurise

Q 4

m

Em

Nr. Prot. 8511 8511 8511 mvetedeklarimit m 8513 8511 8513

OR

G ON

511

N

m

N

N KO

Nr. I Atësia Nr. i kateve kateve Mbiemri Siperfaqja Sipërfaqja e e ndërtimit m² ndertimit Nr. I Nr i pasurise m2 pasurise

Emri Atësia Nr. I Nr. i kateve kateve Nr. Prot. Nr. i prot. te ZK.2654 vetedeklari vetdeklarimit mit I Nr. Nr i pasurise pasurise

m m

m

m

ZONA KADASTRALE Zona Kadastrale

Zona Kadast.

Zona, Qarku

4

Zona Kadastrale

DED MARK

ZONA KADASTRALE

G ERG

FADIL BAKI XHELEKU NEZIR 1488HASAN 1 XHELEKU RRAHIM XHEMAL

Sip. parceles Zona ndertimore per kadastrale kalim pronesie Siperfaqja e m² ndertimit

USH G N

Emri

U ASH

4

RRAHIM MUCA MUCA 7186 17186 152/120 122,6 1 152/120 1 2 1 3 2 4 3 QARKU ELBASAN QARKU ELBASAN OSMAN HAKA HAKA Qarku elbasan 486,38 486,38 7044 1 7044 1/19 1 154,2 1/19 7 9 8 10 9 11 10 e vetedeklaruesit 1060154,2 1060 AVDUL Te dhenat Te11 dhenat e vetedeklaruesit DEMIR HAKA HAKA 100 368/86 1 39 368/86 200,9 39 200,9 43 45 5 6 1 2 1 3 2 ISMAIL DERVISHI DERVISHI 4265 1 4265 3/42 1 114,8 3/42 373,25 114,8 373,25 SULLTANE Mbiemri SULLTANE NESIM NESIM JANKA Atësia Atësia Mbiemri ISMAIL DERVISHI Emri DERVISHIEmri

Nr. i kateve Siperfaqja e ndertimit m² Nr. i pasurise

AGRON

851748

BAKI 31 MANE XHELEKU NEZIR 13 RAKIP XHELEKU XHEMAL 48

ZONA KADASTRALE

NDREC

5 6

851713

Zona Kadastrale

PE R

9

851731

Nr. Prot. 8511 8511 8511 8513 8511 8513 vetedeklarimit mNr.mi pasurise

EDMOND

Siperfaqja e ndertimit m2

Sip.parcelesZ.K.8527 ndertimore m per kalim m pronesie m m2 m

m m

m

m

m

Nr. te Prot. Nr. i prot. ZK.2654 vetedeklari vetdeklarimit mit

Emri

8517

ZONA Z.K.8527 m KADASTRALE m

,

ZONA m m Z.K.8527 KADASTRALE

AGIM AGIM OSMAN 9 76 8 OSMAN OSMAN DEMIR DASHNOR XHAFER XHAFER BEQARI BEQARI 100 1 KOSTA KOSTA ISMAIL Gjirokaster Qarku Qarku Qarku gj100 rokaster 100Gjirokaster

45

Z.K.8526

PRENG

278

511

ORO Y

BEHAR MANE 8517 Mbiemri MINE RAKIP 8517

Nr. I kateve

UG

8517

Nr. Prot. Z.K.2654 Vetedeklarimit Mbiemri

PASHK

BEHAR 111 Atësia Mbiemri MINE

ZONA KADASTRALE

ARD AN

8541

MARK PRENG

Zona Kadastrale

Zona, Qarku

N

MARENG EN

300

TUSHA 735/4 JANKA 1 735/4 13/276 1 97 13/276 285 97 285 SEFEDIN SEFEDIN ISMAIL Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 1 2 1 3 2 43 45 5 6 76 8 G ENDUE E NDUE N KO A N KO A Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri ARDJAN ARDJAN MUSTAFA MUSTAFA MULLAHU MULLAHU Qarku Tiranes Qarku Tiranes Qarku t rane 7365 ARBEN 7365 ARBEN VIKTOR VIKTOR GJOLLA 299/2 GJOLLA 1 29 15 15 2637 2 2637 1/24 2 120,6 1/24 422,7120,6 422,7 PETRET ZEF DODA DODA 8602 8602 SKENDER SKENDER MUSTAFA MULLAHU MULLAHU 4 5 1 2 1 3 MUSTAFA 2 43 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 117366 Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri Emri VIKTOR 7366 VIKTOR SHABAN SHABAN GJOLLA 300/2 GJOLLA 2 30 ZEFKO KO DODA DODA Te 1 dhenat e vetedeklaruesit Te e2 vetedeklaruesit 2 1 dhenat 3 4 3 4 5 56 7 6 8 79 8 10 9 11 10 44 44 HETEM HETEM RUKA 1146 RUKA 2 1146 10/86 2 112,110/86 491,9112,1 491,9 XHEVIT XHEVIT KADRI KADRI BALLIU BESIM BALLIU BESIM Qarku Lezhes Qarku Lezhes Qarku lezhe A TMARK N MARK N KO A N KO A 36 36 1494 1 1494 1/45 1 156,8 1/45 339,72 156,8 339,72 ZEF ZEFMARK MARK DRAGUSHA DRAGUSHA 39 KOSTA 39 KOSTA KADRI KADRI BEGA 2080 BEGA 1 2080 10/97 1 137,2 10/97 498,89 137,2 498,89 1 2 1 3 2 43 45 5 6 76 9 7 10 XHEVIT 9 11 10 12 11 12 ÇLIRIM ÇLIRIM XHEVIT BALLIU BALLIU 96 1 10/304 96 1 54,00 10/304 200 54,00 8632 8632 MARENG MARK EN MARK N KO A N KO A ARTAN ARTAN NDUE NDUE DRAGUSHA DRAGUSHA 37 37 KOSTA KOSTA BEGA 7389 BEGA 1+1 7389 10/95 1+1 86.1+28.4 10/95 497,76 86.1+28.4 497,76 ALI LATIF 409 26/176 PEPA EDMOND PEPAEDMOND 21 KSENOFON 21 KSENOFON KONDIL KONDIL TAÇI TAÇI409 3 ALI 3 LATIF 300 26/176 168.2 300 168.2 Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri Emri MARK NDUE NDUE DUSH DUSH 8632156,1 8632 NAZMI NAZMI SKENDER SKENDER HOXHA HOXHA429 4 429 11/301 Mbiemri 4 86,50 11/301 223 86,50 35 35 1491 2 1491 1/44 2 156,1 1/44 494,96 494,96 Emri Atësia Emri Atësia Mbiemri 38 LEONARD 38 LEONARD KOSTA KOSTA BEGA 7390 BEGA 1 7390 10/96 1 87,6 10/96 498,4287,6 498,42 BESNIK BESNIK ALI ALI PEPA PEPA Qarku Durres Qarku Durres PRENG NDUE NDUE A A ZA A 8632 8632 GEZIM GEZIM PRENG PRENG TUKU TUKU 321 2 321 10/224 2110,00 10/224 300 110,00 Qarku durrës 46 RAMAZAN 46 RAMAZAN DEMIR DEMIR CANI 404 CANI 1 404 10/104 1 50 10/104 171,39 50 171,39 HASAN HASAN OSMAN OSMAN DELIU DELIU ARDPRENG AN PRENG A A ZA A QARKU TIRANE QARKU TIRANE 1 21 1 1/48 3 2 3 5 5 6115,810/92 7 6 115,8 Qarku 8 7 t 9 rane 8 10 9 11 10 11 39 39 1097 1097 1 140,441/48 413,64 413,64 34 HALIT 34 HALIT DEMIR DEMIR CANI 339 CANI140,44 2 339 10/92 2 498,33 498,33 SHKELQIM SHKELQIM HASAN HASAN DELIU DELIU PRENG PJETER PRENG PJETER GJOKA GJOKA 3 3 2 10/317 PASHK N KO N MH KO MH Te126.2+28 dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 35 XHEVIT 35 XHEVIT QAZIM 8240 QAZIM NOVAKU SIMON NOVAKU 3451 1+1 3451 10/93 GJON 1+1 126.2+28 10/93 471,23 471,23 8240 SIMON GJON GJETA GJETA 862 3K 862 4/350 3K 173,74/350 105,4173,7 105,4 ILIRJAN ILIRJAN HYSEN HYSEN PEPA PEPA Qarku Tirane Qarku Tirane Qarku t rane U G ESH BRUNGA ESH BRUNGA 36 ENVER 36 ENVER HASAN HASAN 47 47 10/94 1+199.5+9.1 10/94 479,59 99.5+9.1 479,59 119 119 390 1 3903/7 KLLOGJERI 1 127,7 3/7 KLLOGJERI 308,9127,71+1 308,9 HYSEN HYSEN RAKIP RAKIP PEPA PEPA Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit LIDHJA G LIDHJA G Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri Emri ORO UG BRUNGA UG BRUNGA QARKU VLORE QARKU VLORE Qarku vlore QARKU BERAT QARKU BERAT Qarku berat DHIMITER DHIMITER SABRI BLLOSHMI SABRI BLLOSHMI HAZBI, MEXHIT ARBEN MEXHIT KOLECI KOLECI Y ESH BRUNGA ESH HAZBI, ARBEN BRUNGA Të dhënat e vetëdeklaruesit Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri 8517 8517 1607 2 157/22 1607 2 232,6157/22 624 232,6 624 Të dhënat e vetëdeklaruesit Emri Emri 4 4 5 56,0 1 2 1 3 2 3 7 6,0 8 79 8 10 9 11 10 HAMIDE HAMIDE MERSIN MERSIN BLLOSHMI BLLOSHMI PRENG NDREC NDREC NDREKA NDREKA MEXHIT MEXHIT ASLLAN ASLLAN KOLECI KOLECI 113 113 119 1 1193/59 1 210,2 3/59 8210 391,8210,2 8210 391,8 231 FADIL 231 FADIL IBRAHIM IBRAHIM META 874 META 2K 874 2/351 2K100,3 2/351 299,9 100,3 Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri 8517 8517 1854 ARIF 1 157/23 1854 BLLOSHMI 1 57,1157/23 BLLOSHMI 373 57,1 373 2 3 2 4 3 5 4 5 6 6 7 87 9 ARIF SABRI SABRI EDMOND MARK MARK N KO A N KO A 8190 8190 ISMET,ASTRIT ISMET,ASTRIT SADIK,ISMET SADIK,ISMET BALAJ 788 BALAJ 4K 788 9/76 4K 168,57 9/76 408,0 168,57 Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri IDRIZ IDRIZ VELI VELI KORO KORO 8120 8120 EDUART EDUART MIÇO MIÇO GJERMENI GJERMENI 13 1KT PETRO SABRI SABRI PETR MARK T MARK PRENGA PRENGA 3903 2KT 3903 2KT 8517 8517 6760 PETRO 1 157/25 6760 BLLOSHMI 1 80,19157/25 BLLOSHMI 427 80,19 427 11/517 158,4 11/517 277,0 158,4 8310 8310 KOÇI,ROBERT KOÇI,ROBERT BEKTASH,KOÇI BEKTASH,KOÇI RAMO RAMO 1 2 1 3 2 43 45 5 6 76 8 7 9 8 10 9 11 KAMBER, 10 11 KAMBER, 2016 1KT 2016 1KT PELLUMB PELLUMB SIMON SIMON PANXHI PANXHI QERAXHI, QERAXHI QERAXHI, 7 QERAXHI 2K 8340 8340 SHEFIK , TAHIR SHEFIK , TAHIR NDREC P E ER P G ETER ON ISA G ON ISAVELI VELI KORO KORO KAMBER KAMBER2K334,7 440/696103,8 334,7 2679 2679 154 XHEMAL11 MEHMET KOTARJA 1802 KOTARJA 2K 1802 440/696 45 45 494 814 814 4/5 4/5 8517 8517 4759 499 72,154 52 499 14759 22 1157/27 3 22 72,15157/27 43 526 184,5 7 6 184,5 8 7494 9 8 YLBER 10 154 9XHEMAL 11YLBER 10 MEHMET 1 NURIJE 1 NURIJE XHEMAL XHEMAL HEBIBASI HEBIBASI 106 1 106 16/120 1 76,416/120 300 76,4 300 SHKELQIM SHKELQIM SIMON SIMON PANXHI PANXHI AGRON XHE A XHE MARKA A MARK A FATBARDH, FATBARDH, SELMAN SELMAN2K 8190 8190 84 BAHRI 84 NAZMI BAHRI LIMAN NAZMI LIMAN MICI 270 MICI 2K 270 9/236 414,55 9/236 110,0 414,55 SHKALLA SHKALLA SHKALLA 633, SHKALLA 2K 6 8170 8170 XHEVIT XHEVIT VELI VELI KORO KORO 8602 8602 3329 PERPARIM 3329 PERPARIM HABIL HABIL JAUPAJ 2281/2 JAUPAJ 1 2281/2 1/10 1 115,4 1/10 300 115,4 300 FLAMUR FLAMUR SELMAN SELMAN 8517 8517 8110 HANKO 1 157/28 8110 HAJDAR 1 75,25157/28 446.5 75,25 446.5 HANKO HAJDAR PEPA PEPA U ASH PRENDASH PRENDASH KODERVE EKA KODERVE EKA QARKU QARKU vlore 8220103,5 Qarku 8220 28 VLORE DRITAN 28 VLORE DRITAN GANI MAZREKU GANI MAZREKU 360 3K 360 1/238 3K299,9 1/238 88,0 299,9 34 34 2387 2 23874/4 2 103,5 4/4 409,2 409,2 QARKU LEZHE QARKU LEZHE 3233 LABO 3233 LABO GANI GANI ÇAPO ÇAPO 2 96/36 2 96/36 Qarku lezhe IBRAHIM IBRAHIM VELI VELI KORO KORO BLERIM BLERIM ALUSH ALUSH PEPA PEPA USHE ZEF G E H A G ETH A 1056 1056 44 44 300 PRENGA,TOPJANA, ARJAN, 300 NIKE, NDUE, ARJAN, PASHK, NDUE, PASHK, PRENGA,TOPJANA, 2832 2832 8517 8517 6758 1 157/29 6758 1 74,48157/29 447 74,48 447 e vetëdeklaruesit Të dhënat eNIKE, vetëdeklaruesit 1733 3K 1733 7/294 3K207.7 7/294 113.3 207.7 8310Të dhënat 8310 3261 3261 HAMIT HAMIT DRIZA DRIZA 1 412/77 1 412/77 ARTAN PASHK 290 PASHK TOPJANA TOPJANA 1082 1082 70,5ARTAN 290 70,5 G N G ON G PRENGA ON PRENGA B B QERIM QERIM XHEMALI XHEMALI ALLA ASQERI ALLA ASQERI FRROK FRROK MARK MARK PRENGA PRENGA ZENEL, FRANGU, ZENEL, HATE, AGOLLI, FRANGU, AGOLLI, BUJAR, NAIM, AGIM, BUJAR, NAIM,HATE, AGIM, QARKU DURRES QARKU DURRES 8517 8517 1440 1 157/32 1440 1 82,56 157/32 405.5 82,56 405.5 Qarku durres 85 5KT 85 4/800 5KT18,7 4/800 18,7 18,7 8160 8160 G ERG KO KOESH ESH 11 11 3754 1 3754 4/19 1 184,8 4/19 495,0184,8 495,0 FATI FATI QERIM QERIM ALLA ALLA Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri ENGJELL, DYRMISHI, ENGJELL, THEMA,DYRMISHI, THEMA, SYRJAN, PETRAQ SYRJAN, PETRAQ BENIAMIN MARK MARK PRENGA PRENGA DED G ON G MAKESHDEDA ON BENIAMIN MAKESHDEDA 1KT, 1KT, ALEKS QERIM ALLA ALLA95,7 8517 8517 1438 ALEKS 1 157/33 1438 QERIM 1 95,7157/33 416 416 5/533 121,0 5/533 370,0 121,0 8120 8120 REMZI, SHKELQIM REMZI, HALIT, SHKELQIM REMZI HALIT, ÇERA, REMZI ÇERA ÇERA, 2047 ÇERA 2047 2KT+P 2KT+P 16 28 3 2 45 5 6 76 8 MARK N KO N VOCA KO GJOVALIN VOCA GJOVALIN 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 71 9 8 10 493 11 10 11 OSMAN OSMAN IZET IZET BORIÇI BORIÇI MARK MARK PRENGA PRENGA Qarku Vlores Qarku Vlores 8517 8517 1439 2 157/31 1439 2 94,6157/31 395 94,6 395 174 174 315 2 315 11/2 2 168,5 11/2 490,7168,5 490,7 PRENG DED PRENG DED VOCI VOCI 394 Qarku vlore 1394 11/162 8601 8601 G OVA N KON N VOCA KO VOCA URIM URIM OSMAN OSMAN BORIÇI BORIÇI 21 21 5077 REFAT,AGRON 5077 REFAT,AGRON HAXHI,REFAT HAXHI,REFAT LAMAJ 943/1,1 LAMAJ 2 943/1,1 30/160 2 87,5 30/160 233 87,5 233 Të dhënat e MALTIN vetëdeklaruesit Të dhënat e MALTIN vetëdeklaruesit MARK MARK FRROK FRROK PRENGA PRENGA PRENG PRENG VOCI VOCI 8517 1441FATMIR 1+1 157/44 1441 MERSIN 1+1 80.7157/44 ASLLANI 362 80.7 362 N 8517 KO PREND PREND N KO A N KO A FATMIR MERSIN ASLLANI 35 SHEFKI 35 SHEFKI JASHAR 2 JASHAR FATIJA 2 162,7 FATIJA 7248 10/156 2 117 10/156 262 117 262 7 DENIS FRAN 7 DENIS FRAN HASI HASI 38 338 10/234 74 74 488,8162,7 2 488,8 3040 3040 7/68 7/68 7248 QARKU KUKES QARKU Qarku kukes PAUSHN E EN SHT KO EC EFEN KO EC SAMI, SAMI, ISMET HYSEN ISMET HYSEN DODA DODA Emri KUKES Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri VELI VELI1 MERSIN ASLLANI ASLLANI 8517 8517 1737 MERSIN 157/40 1737 1 109,8 157/40 300 109,8 300 90 NDUE 90 NDUE NIKOLL NIKOLL SHTJEFNI SHTJEFNI 7203 2 7203 15/76 2 117 15/76 276 117 276 6 Ded 6 Ded MALUTAJ MALUTAJ164 1164 11/144 V TOR N KO N MARKU KO MARKU Qarku LEZHE Qarku LEZHE KUJTIM KUJTIM MUSA MUSA SULA SULA Qarku lezhe 90 BARDHOK 90 BARDHOK NIKOLL NIKOLL SHTJEFNI SHTJEFNI 7201 2 7201 15/146 2 117 15/146 250 117 250 1 82,2 2 1 3 2 4 3 4285 5 6 MARTIN 7 6 79 8 10 9 11 MARTIN 28 MARK MARK MARKU 8 MARKU 156 2156 10 11/134 18 18 2242 1 2242 4/25 1 82,2 4/25 274,2 274,2 G ON P E ER P MAKESHDEDA ETER MAKESHDEDA MUSA MUSA KALEM KALEM SULA SULA 49 XHEVDET 49 XHEVDET HYSEN HYSEN BUZANI 9637 BUZANI 1 9637 11/266 1 113,211/266 178 113,2 178 QARKU ELBASAN QARKU ELBASAN Qarku elbasan QARKU RANE QARKU T RANE 8605 8605 Qarku KADRI PLAKAXHIU KADRI PLAKAXHIU Nr. Nr. t rane Emri Emri Atësia Atësia MbiemriMURAT MbiemriMURAT 6286 ARBEN 6286 ARBEN ZEQIR ZEQIR MECAJ 1672/5 MECAJ 1672/5 22/321 2 83 22/321 263 83 Te vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 1 22 1 7/35 3 2 2 130,447/35 3 5 5 6 76 8 7 9 8 10 9 11dhenat 10 e 2 11 40 40 3560 3560 488,8130,44 2 488,8 42 FAIK 42 FAIK ADEM ADEM LATA 564 LATA 564 11/175 2 105 11/175 358,2 105 358,2 T BASHKIM BASHKIM KADRI PLAKAXHIU KADRI PLAKAXHIU 2315 2315 Emri EmriMus Mus Nerguti Nerguti 167.66 499.77 167.66 499.77 8603 8603 15 15 9/23 2+1 9/23 51/156 MEHMET 2+1 6740 SHEFIT 6740 SHEFIT MEHMET DULE 51/156 40/3 DULE 2 40/3 24/281 2 160 24/281 178,3 Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri160 Emri Emri XHEVAHIR XHEVAHIR HAQIF HAQIF HASA HASA 26 BEKTASH 26 BEKTASH SABRI SABRI SHAHINI SHAHINI 1027 1 1027 19/146 1 93 19/146 290 93 290 2315 2315 Hume Hume Ramadan Ramadan Nerguti Nerguti 1 2 1 3 2 43 45 5 6 76 8 7 9 8 10 9 11 10 11 A AM m M m 209 209 3721 2 3721 11/70 2 105,711/70 399,3105,7 399,3 Em 1 1 ROZA ROZA GJON GJON NOKA NOKA289 1 289 11/179 RIZA 1 132,32 11/179 2315 300132,32 300 HAQIF HAQIF RIZA HASA HASA 2315 27 Sokol 27 Sokol Skender Skender Syla Syla 13/30 1 13/30 51/106REIS,JAUP 1 81 51/106 644/2 399.45 81 399.45 8602 8602 7181 DEMOKRAT,REIS 7181 DEMOKRAT,REIS REIS,JAUP MURATI MURATI 1 644/2 19/266 1 148,7 19/266 500 148,7 5 SOTIR, HASAN 5 SOTIR, HASANHASAN , ISMAIL HASAN LESKAJ , ISMAIL 326, LESKAJ 325 2 326, 325 24/72 2 160 24/72 500 160 500 5 4 4 65 67 7 8 98 11 2 2 NDREC NDREC NIKOLL NIKOLL LLESHI LLESHI 28 1 28 11/36 ZENEL 195.7+49.07 11/36 300 95.7+49.07 300 ISUF ISUF ZENEL GJIKA GJIKA 2315 2315 31 Bislim 31 Bislim Xhafer Xhafer Hallaqi Hallaqi 5/21 MERJEME 3+P 5/21 51/103 MALIQ 3+P 112.62 51/103 2817/4 469.52 112.62 2 469.52 6381 MERJEME 6381 MALIQ YZEIRI YZEIRI 2817/4 28/280 2 44,2 28/280 396,8 44,2 35 35 1922 2 1922 10/55 2 148,710/55 496,5 496,5 8604148,7 8604 8522 8522 13 HAREDIN KUJTIM 13 294/4/80 KUJTIM TOMORR ZHIKA 958 ZHIKA44,2 1 9 52 EMIRAND 52 EMIRAND KUJTIM 2315 KUJTIM 475 1 475 16/132 1Thaçi74 16/132 214 214 E3 ARDSHE AN FADNEEM3 SHEFDED KUME T NE M KUME DED PRENG K PRENG GJOKA KT ABDULLA GJOKA 169 1 169 11/41 1 71,40 11/41 300 71,40 300 6381 Maxhun 6381 ALI ALI1 BRAHIMI BRAHIMI 1 294/4/80 28/280 TOMORR 1 44,2 28/280 396,8 2315 44 SHAQOLLARI Petrit 44 SHAQOLLARI Petrit Maxhun 4/17 Thaçi74 HAREDIN 4/17 51/94 1 19,14 51/94 59,56 19,14 59,56 ABDULLA ABAS ABAS DISHA DISHA

8541

E

Emri Atësia

FR SKU

4FR 3 SKU DASHNOR 1683 FR SKU

PUSHA ETER

Zona Kadastrale

PE R

DALI ETHEM ZGURI 136 2 ZGURI ET'HEM GENTJAN

Sip e parceles Zona ndertimore per Kadastrale kalim pronesie Sipërfaqja e m² ndërtimit m²

1 PRENGE 3R SKU2 1060 1683 , PRENGE R SKU

FERD P E NANT ER

G E E

Emri G NA

NRKO SKU

111

Nr. i kateve

P G ETER NA

NDRECA

Atesia Mbiemri

ND

ERD NAN

275 KOÇO ZGURI ETHEM

7

Nr. Prot. Zona Kadast. vetedeklarimit

1 ON 2 G PRENGE 1060 , PARPRENGE ND

G ON

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklarimit Nr. I pasurise

ZONA KADASTRALE

O Sip. parceles ndertimore per kalim pronesie m²

m Z.K.8527 m Siperfaqjame ndertimit m m m2

Nr. I pasurise

m m

m m

m m

m m

m

A P E ER

PRENG N KO

APOSTOL THOMA

Nr. i prot. te vetdeklarimi t

D

,

A

PRENG

NDUE NDRECA

5 6

Nr. Prot. Zona Kadast. vetedeklarimit

ARBEN NDUE

275

KOÇO MbiemriTHOMA

76 8 HASAN HASAN ZENUN LULO LULAJ LULAJ 98 98 JONUZ MASKAJ MASKAJ 407/5 22 88/5 SOKRAT SOKRAT ZENUN SHEREF MEMINAJEmri MEMINAJ Emri ZEQIR FETAHU FETAHU Atësia 1158/5 2 145 ,3 MUHAMET MEMOÇELA HITAJ MEMOÇELA ZEQIR HITAJ 1957/5 33 144 Të dhënat e Qarku Durres Qarku Durres MERSIN ALIAJ 7/1 1 3 2ALIAJ 43 451

Z.K.8523

ZONA KADASTRALE

G ERG S MON

ARBEN

Atësia MbiemriTHOMA 123 APOSTOL

Z.K.8526

N

G ERG

123

Emri Atesia

S MON

,

V K OR

Emri

G ON

Emri Atësia

FE NA

Zona Kadast.

UKH 8517 , G ON KO 8513 , V KTOR S MON 8513 , S MON NDUE 8517 , MART PREND N

,

FREDER MARKK

UK

,

REDER K

,

,

MARK E

,

MARK

,

M

M

N KOE

Zona Kadastrale ,

,

GMARK ON

Zona Kadastrale

N KO

247 1 10/190300 33,82 10/190 33,82 SABRI KAMPULA KAMPULA 4 5 1 3 2 43

2 Hallaçi9/28 2+1 50/198 9/28 2+1143,9 50/198 300 143,9 THOMA ZGURIGENTJAN 6 278 ET'HEM RUKA Duraku15/8 1 50/224 15/8 1 117,18 50/224 300 117,18 9 8 10 9 11 10 11 Qarku Durres Qarku Durres Qarku durres Qarku Vlores Qarku Vlores ZENUN ZHARRIBRAHIM ZHARRI 70 70 ISMAIL BRAHIM ISMAIL LATIFI LATIFI 2065 1 2065 155/249 1 27,16 155/249 300 27,16 300 2315 Sherif Jahir Sulaj 2315 Sherif Jahir Sulaj HAVA HAVA RAMIZ RAMIZ LUKU LUKU k.2 k.2 56 16/9 50/183 56 16/9 812 812 174/46 1 78,9174/46 205,1 78,9 205,1 300 300 1 2 1 3 2 43 415 51 698,75 50/183 300 7 6 98,75 8 34 34 407/5 12/366 12/366 334 153,7 1 334 88/5 13/222 2 153,7 144,7 13/222 144,7 Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit ZENUN ZHARRI ZHARRI 2315 Misin Jahir Sula 2315 Misin Jahir Sula BASHKIM SALI SALI LALA LALA k.3 58 14/30 1 50/179 300 58 14/30 1 110,4 50/179 1004 110,4 k.p 500 500 ALBERT 1 ALBERT ILJAZ ILJAZ BANA BANA Atësia Mbiemri Mbiemri 35 33 AGUSTIN 33 PRENG AGUSTIN PRENG NDREU BASHKIM 35 NDREU5855 1 5855 11/165 1 7511/165 402 75 k.3 4021 1158/5 13/275 2 106,9 13/275 180 106,9 180 92 92 145 25/510 3 25/510 , KAMBER KAMBER ZOTO SHAMETAJ ZOTO SHAMETAJ 166 1 166 365/91 1 82,5365/91 216 82,5 216 QARKU VLORE QARKU VLORE 2315 Nuredin Jahir Sula 2315 Nuredin Jahir Sula BASHKIM 35 BASHKIM SALI SALI LALA LALA k.3 k.3 59 9/3 2+1 50/178 HASAN 108,19 50/178 JONUZAJ 300 59 9/3 2+1 2 QEMAL 2 QEMAL HASAN JONUZAJ 965 108,19 k.1 500100 500 35 1957/5 21/102 100 21/102 300 300 144 25/511 3 9225/511 92 QARKU VLORE QARKU VLORE Qarku vlore Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri KOSTA KOSTA LEKO LEKO DRENI 1119/5 DRENI 1 1119/5 26/160 1 106 26/160 363 106 363 vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit 2315 Behar Jashar Zela 2315 Behar Jashar Zela 8513 8513 8700 8700 5/266 58,7 5/266 82,5 58,7 82,5 XHULIETA 36 XHULIETA MIHAL MIHAL TETA TETA 8210 k.4 k.4 82103 TEFIK 3 SHAZIMAN TEFIK AGOLLI AGOLLI 965 103,95 k.2 162 7/16 3 51/164SHAZIMAN 162 7/16 3 103,95 51/164 300 8601 2210 , QAMIL 2210 QAMIL MERSIN 36 7/1 27/78 3427/78 1 2 51 6 6 34 2 8 7 3 9 10 4 3 9 11 10 4 5 11 17 297 1297 28 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 11 KO A MARK KO A 2315 Vexhi MUHARREM Veli Matmuja 2315165 Vexhi Veli Matmuja 4 4 SHABAN KALIÇONI 935 128,14 MUHARREM XHEVIT XHEVIT ALLIU XHEMIL ALLIUXHEMIL VASIL VASIL PETRO PETRO IKONOMI IKONOMI k.p k.p 20/16 2+P 53/53 SHABAN 128,14 24/219 300 165 20/16 2+P 53/53 KALIÇONI QARKU DURRES QARKU DURRES 1618 , MUÇO 1618 MUÇO XHELO 8604 KAMBERAJ XHELO 8511 8511 192 192 1703 1 1703 24/219 1155,54 283 155,54k.3 8604 2871 ALI 2871 KAMBERAJ MUARREM ALI MUARREM ALLIAJ ALLIAJ Qarku elbasan 37 37 SHERIFE SHERIFE SHAQIR LECI SHAQIR LECI k.p k.p 1860/5 1860/5 87,9 13/203 45387,9 4 5 453 1553/4 1 1553/4 16/176 300 300 32 32 1 21 1 13/203 3 21 43 51 6 102 16/176 7 6 102 8 7 9 8 10 9 10 2 ZEF PA UCA PA UCA QARKU LEZHE 111 111GJIROKASTER 3 DURRES 2 QARKU 45 3 DURRES ILIRJAN 45 5 6 76 8 QARKU LEZHE QARKU QARKU 5 ILIRJAN SELMAN SELMAN MEÇE 875 MEÇE k.4 QARKU GJIROKASTER SHEFQET SHEFQET XHAFERR XHAFERR MYFTARI MYFTARI k.1 k.1 ELBASAN QARKU ELBASAN 1659 , FREDERIK 1659 FREDERIK SHEREF SHEREF MEMINAJ MEMINAJ TAULAND 33 TAULAND EQEREM BAKU EQEREM BAKU k.1 k.1 38 38 Qarku G rokaster 1159/5 1 QARKU 1159/5 13/281 1 112,3 13/281 300 112,3 300 33 Emri Emri Atesia Atesia Mbiemri Mbiemri , , SHAMET SHAMET KAMBER KAMBER SHAMETI SHAMETI 167 1 167 365/90 1 100,5365/90 331 100,5 331 ZEF KO EC KO EC FESTIM 7303 FESTIM ZYBI ZYBI CANO CANO 2 vetedeklaruesit Te 7303 dhenat ek.2 vetedeklaruesit 1968/2 ABEDIN ABEDIN JASHAR JASHAR HODO HODO Te dhenat ek.2 Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 39 39 17/51 MARK PAÇUKU PAÇUKU MUHAMET 14/51 MUHAMET IBRAHIMI IBRAHIMI XHEMIL,RUSHIT,RAHIM XHEMIL,RUSHIT,RAHIM 14/51 ASQERI 40 ASQERI MUHAMET MUHAMET CAFAJ CAFAJ k.3 k.3 2017 2 8/51 8/51 40 8602 8602 5/51 5/51 Atësia Atësia Mbiemri THOMA MbiemriTHOMA H MARKU MARKU Emri 3613 1 3613 1 HILE KELLCIU HILE KELLCIU 11/51 11/51 8517 8517 404 KASTRIOT 404 IBRAHIM LIKA 8633 LIKA 8633 150/294 3 137,6 150/294 388 137,6Emri 388 MAKSIM MAKSIM DAUT 3 DAUT KRYEMADHI KRYEMADHI k.4 k.4 12/2/80 1 8517 156/227 440 KASTRIOT 92IBRAHIM 440 299 300 ARION , 299 HALIT 300 ARION HALITHALIT REXHEP HALIT SADIKAJ REXHEP SADIKAJ SADIKAJ SADIKAJ Atësia Atësia Mbiemri92 156/227 Mbiemri 41 41 Emri Emri 1744 1 1744 1 KO DODA DODA Qarku Tirane Qarku Tirane 8517 851720 HYQMET 20 HASAN HYQMET HASAN PISLI 8312 18312 152/46 1 92 152/46 300 KRISTAQ PISLI KRISTAQ SOTIR SOTIR NAKU NAKU 300 92 k.1 k.1 Qarku t rane 27 27 8513 , RRAHIM FADIL RRAHIM FADIL KARAFILI KARAFILI 3561 4 3561 5/730 4 78,0 5/730 252 78,0 252 1 2 1 3 2 4 3 4 5 56 7 6 8 79 8 10 9 11 10 8517 8517 19 XHEVDET 19 HAJREDIN XHEVDET HAJREDIN KUTRICI KUTRICI 7188 1 7188 152/45 124.15 1 152/45 300 124.15 300 S MARKU MON MARKU Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit HYSEN HYSEN JASHAR TUSHA TUSHA k.2 k.2 2 FADILILIR 4 2 5 4 65 6 74 74 8 78,0 5/741 9 8 78,0 11 9 28 12 11 13 28 12 14JASHAR 13 14 8513 , ILIR FADIL KARAFILI KARAFILI 5439 5439 5/741 208 208 8541 8541 1 MITRO 1 MITRO VASIL VASIL BOÇI 146 BOÇI 1 146 28/179 1 44 28/179 80 44 8517 851741 QEMAL 41 AVDI QEMAL AVDI KURTI KURTI 2779 1+1 2779 152/115 1+159.35+116152/115 59.35+116 300 300 NDUE MARKU MARKU 8513 8513 1594 1594 5-657 68 51,27 68 RAYMOND29 RAYMOND GASPER GASPER DELHYSA DELHYSA k.3 k.3 51,275-657 EMRULLA EMRULLA MEHMET 16471 MEHMET ÇERENI ÇERENI 8517 , GJOVALIN PRENG GJOVALIN PRENG SIMONI SIMONI6471 157/343 110 1 TOFIK 157/343 459 110 459 29 3574 3574 Agim 21 Agim Ismail MEHMETI Ismail MEHMETI 65 1 13/286 65 1 8 13/286 Mbiemri 8 8 8517 8517 26 26 TOFIK ZENEL BERSHINI BERSHINI 4476 14476 152/81 1 152/81 87,42 300 87,42 300 Atësia Atësia Mbiemri Emri Emri 128.4+14.5 294 128.4+14.5 29421 1 1 353ZENEL 2+1 353 10/164 2+1 10/164 PREND OR OR Qarku Fier Qarku Fier ANDREA HOXHA ANDREA STAVRO STAVRO KOCINI KOCINI 300 k.4 k.4 MENTAR MENTAR EMRULLA EMRULLA ÇERENI ÇERENI 8517 8517 2 RIFAT 2 RUSTEM RIFAT RUSTEM HOXHA 2774 1 2774 152/4 1 140,82 152/4 140,82 300 30 30 Qarku f er QARKU VLORE QARKU VLORE S MARKU MON MARKU Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7,06 8 8517 851749 49 NAZIF HAJREDIN NAZIF MIHA MIHA 7550 1+1 7550 152/134 1+1 152/134 34,63 34,63 300 KUJTIM KUJTIM HAXHI HAXHI DANGAJ DANGAJ300 k.5 k.5 12 ARBEN 12 ARBEN JONUZ JONUZ FACIHAJREDIN 123 FACI 1 123 13/182 1 28,213/182 39,9 28,2 39,9 31 31

ZONA KADASTRALE ,

8601

Zo Nr. i prot. te m na Zona Nr. Prot. 8511 8517 8513 mm 8517 8517 Zona1060 Kada Ka 8602 ### vetdeklarimi Kadastrale Vetedeklarimit m m t das m mm m , Nr. I kateve Nr. i kateve Zo Nr. i prot. te na Zona Nr. Prot. m 1060 8511 8517 8517 8517 8513 vetdeklarimi Zona Kada 8602 ### m Kadastrale Vetedeklarimit Ka m t , Nr.i pasurise das m Nr i pasurise m

Emri

FE NA MEHMET

Z.K.8523

m

8601

FE NA

43 45 1 3 2 QARKU DURRES QARKU DURRES Qarku durrës 8605 1448 NURI 1448 NURI LULO ,, 1500 SKENDER , 1500 SKENDER JONUZ 8605 1658 KRENAR 1658 KRENAR SHEREF ,, 1812 REXHEP , 1812 REXHEP ZEQIR 8601 Em A AM m M m , 2375 , JANI 2375 MUHAMET JANI 1813 DONIKA 1813 DONIKA ZEQIR , , 2

m

1 8605 8605

FE NA MEHMET

,

MU O MUSA MEHMET BEXHET

,

MU O MUSA BEXHET

ARD AN

m e Siperfaqja ndertimit m²

m

m

Nr. I pasurise

Z.K.8523 Z.K.8526

m

,

ZK.2654

SOKRAT KASTR OT SOKRAT KASTR OT MEHMET ZAHO ZAHO

m

ZONA KADASTRALE

MER EME

ZONA KADASTRALE ,

FATM R

,

ZK.2654

AHO

V

Nr. I kateve

Zona Nr. Prot. Kadast. vetedeklari m mit ZONA KADASTRALE m Zona Kadastrale 8591,86 Zona Kadast.

m

m Zona Kadast.

Z.K.8523 Z.K.8526

m

,

,

Em

G OVA

116,05

300

Shahu 1/27

KICI 3

10

10/12 50/130

13/26 49/69

4

, ,

,

UMB

BESNIK MUSTAFA

,

,

FATOS

,

A

MUSTAFA YMER

,

, ,

BRAH M

PRENGA

MUSTAFA 550 KURT BESNIK

Z.K.8527

A BERT

AFR M FATM R

PAU

1

SAMI VELI

TOPI 11/138300 4881 TOPI 11/185300

9 8 Veli Kastrati

7

35 25/85 2 148.5 Asllan Dida

1

3

MILTIADH KICI

Mbiemri

,

,

Z.K.8527

,

MEHMET

G ON

SHEFQET VELI

NDRECA 247 ARBEN 1 NDRECA

,

RAK P ENVER

m m

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklarimit

Zona Kadast. m

Zona Kadastrale

,

,

MYS M KURT

,

SMET

8591,86

,

, ,

N KO PRENGA

550

MYSRAS M M

RAS M

Em

SHEFQET 138 26NDOCI SAMI

2

8632

8

2 Qefali Asllan

Sinamati 10/12

Zhubi 13/26

KICI 2

5

1 114.74 50/123 499.27 114.74

Atësia Mbiemri

PERPARIM PERPARIM KADRI KADRI AGO AGO 8605 5244 MERUSHE KAMBER TOSKA 8605 5244 MERUSHE KAMBER TOSKA 1650/5 1 2/153 1650/5 1 93,4 2/153 300,0 93,4 ZERELLARI YMER ZERELLARI 16 28 1 3 28 5 6 7 6 8 1158,1 1 3 2 43 45 5 6 7 7 9 10 43 9 10 4 5 158,1 158,1 2 158,1 535 535 6/81KAPLLAN 2 6/81 8605 5987 YLLI ZIHADIN BARO 8605 5987 YLLI ZIHADIN BARO ILMI KAPLLAN ILMI 2 BIÇAKU BIÇAKU 1990/5 1 25/66 300 112,6 1990/5 1 112,6 25/66 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 1115 8522 8522 ARIF 15 ARIF ADEM MYFTARAGA ADEM MYFTARAGA 5864 1+1 MUSTAFA ZERELLARI ZERELLARI Avdyl Avdyl Mehdi Mehdi Shyti Shyti 8605 5457 BARJAM NOVRUZ HASANAJ 2706/4 1 18/372 8605 5457 BARJAM NOVRUZ HASANAJ 2706/4 1 114,8 18/372 300 114,8 18 18 7661 3 7661 19/211 3 127,819/211 300 127,8 300 274 274 84 5/220 84 600 5/220 150,4 600 150,4 DASHAMIR DASHAMIR ILMI ILMI BIÇAKU BIÇAKU 19 XHELAL 19 XHELAL DEMIR DEMIR BARDHOLI BARDHOLI 616 1 KLEANT,LEONARD KLEANT,LEONARD ZIJA ZIJA CANAJ 1174/1 CANAJ 4 1174/1 4 109 35/170 495 109 495 8601 8601 3045 3045 35/170 ALFRED DYLEJMAN ALFRED DYLEJMAN NUZI NUZI 8605 5254 Mehdi HALO HASKUSHI 5254 HALO HASKUSHI SMET SHER F MEKSH SHER F MEKSH Nazmi Nazmi Mehdi 8605 Shyti LUFTAR Shyti LUFTAR 693/5 1 2/145 300 693/5 1 92,3 2/145 92,3 ILIR ILIR ILMI BIÇAKU BIÇAKU 536 536 4956 1 49566/63 ILMI 1 147,4 6/63 300,9 147,4 300,9 8524 8524 AVRAM AVRAM TODI TODI LEKU LEKU 2608 AGIM 2608 AGIM EMIN EMIN SHEHU SHEHU Qarku 8605 5322 FADIL BELUL TOZAJ 2627/5 1 2627/5 33/379 1 76 33/379 290 76 290 Qarku Durres Qarku Durres 8605 5322 FADIL BELUL TOZAJ durres ETMOND ETMOND DYLEJMAN DYLEJMAN NUZI NUZI 416/5 33/350 109,4 33/350 300 109,4 416/5 RAK P CEEZ A E EZ CE A E SHEHRIJARE SHEHRIJARE NAMIK NAMIK LEKU LEKU 94 VIKTOR 94 VIKTOR JORGJI DEDJA TAHIR 912 DEDJA TAHIR 1 912 9/163 HAZIS 1 103,69/163 XHENGO 298,8103,6 298,8 2881 JORGJI 2881 HAZIS XHENGO 8605 5184 MUSTAFA MYSLYM SHEHU 2643/5 1 46/173 790/4 1 790/4 17/196 1 101 17/196 380 MUSTAFA 101 380 8605 5184 MYSLYM SHEHU 2643/5 1 45,45 46/173 300 45,45 PERIKLI PERIKLI SPIRO SPIRO THANO THANO 61 61 6001 1 ARTUR ARTUR AVRAM AVRAM LEKU LEKU 8605 8605 2595 ADHURIM 2595 ADHURIM KRENAR 226,3 KRENAR BRAHIMAJ BRAHIMAJ 671 671 322 1 322 8/51 RIZA 1 226,3 8/51 226,3 226,3 8601 4334 SAZAN MEHMET SHEHU 1133/5 2 1133/5 22/270 2 105 22/270 330 105 330 8601 4334 SAZAN MEHMET SHEHU RAKENVER P E EZP HAQIF HAQIF RIZA HASA HASA RAK E EZ 972/1 1 23/225 972/1 1 106,2 23/225 300 106,2 DHURATA DHURATA AVRAM AVRAM LEKU LEKU 159 159 3722 2 3722 9/35 2 134,9 9/35 403,2 134,9 403,2 DHIMITER DHIMITER SPIRO SPIRO THANO THANO 2611 METLLI 2611 METLLI EMIN EMIN SHEHU SHEHU 2502/5 1 2502/5 33/378 1 81 33/378 329 81 329 8601 4331 GAZMIR ISA ISUFI 8601 4331 GAZMIR ISA ISUFI 1055/1 2 23/219 1055/1 2 107,8 23/219 200 107,8 PELLUMB PELLUMB HAQIF HAQIF HASA HASA ARTA ARTA FATMIR FATMIR LEKU LEKU 8513 EMIN 8513 F MEHMET E TAFA F E TAFA 2616 EMIN 2616 SAFET SAFET SHEHU SHEHU NURI NURI JAHO JAHO BORIÇI BORIÇI 2410/5 2410/5 33/380 62 33/380 300 62 300 8605 5259 SPIRO KAMBER MUÇAJ 8605 5259 SPIRO MUÇAJ 273 NEZIR 273 NEZIR REXHEP 1 BARDHOSHI REXHEP 1 BARDHOSHI 5769 2 5769 9/22 KAMBER 2 86,6 9/22 1143/5 288,62 86,6 288,62 1 3/167 332 1 98,7 3/167 98,7 317 317 3965 MUSTAFA 3 39652/98 QERIM 3 164 2/98 491,8 164 491,8 HAMZA HAMZA ISTREF 1143/5 ISTREF SHULI SHULI MUSTAFA QERIM KULLOLLI KULLOLLI QARKU DURRES QARKU DURRES Qarku 177 177 8605 5463 FLAMUR REUF HOXHAJ 339/4 1 18/368 8605 5463 FLAMUR REUF HOXHAJ 339/4 1 79,7 18/368 5671 79,7 1+1 101 865 2+1 865durres 5/54 2+1 132+28.3 5/54 460,5 132+28.3 460,5 FETI FETI JAHO JAHO BORIÇI 101 BORIÇI MEHMET TAFA A BERT MEHMET TAFA 300 NAIME NAIME AHMET ZENELI AHMET ZENELI k.p k.p ADRIAN ADRIAN HAMZA HAMZA SHULI SHULI 42 42 AGRON AGRON MUSTAFA MUSTAFA KULLOLLI KULLOLLI 8605 5997 KUJTIM BEQIR BUBEQI 8605 5997 KUJTIM BEQIR BUBEQI 654/5 1 27/186 SAFET 300 101,4 FUAD FUAD MUHARREM HASA MUHARREM HASA k.1 k.1 654/5 1 101,4 27/186 ASLLANI ÇELNIK ÇELNIK ENVER ENVER VELIU VELIU ILIR ILIR SAFET ASLLANI 43 43 GANM FATM R 296 HA AFR GAN U HA U 215DURRES QARKU 215 DURRES 4933 2 296 424,4 424,4 4461 EQEREM 1 44612/53 SHEME 1 114,1 2/53 114,1 QARKU EQEREM SHEME BIÇAKU BIÇAKU ALI ALISHEFQET METANI SHEFQET METANI k.2 k.2 FATOS FATOS SAFET SAFET ASLLANI ASLLANI 70 70 121 1 12144 7/62 1 115,6 44 7/62 324,51 115,6 324,51 YLLI YLLI ENVER ENVER VELIU VELIU RUKIJE RUKIJE ABDURAHIM HASANI ABDURAHIM HASANI k.3 k.3 R ZA QAFA BRAH M R ZA QAFA ALBAN ALBAN EQEREM EQEREM BIÇAKU BIÇAKU LUAN LUAN SAFET SAFET ASLLANI ASLLANI 45 45 37 DRITAN 37 DRITAN KOL KOL DELIA 5216 DELIA 1 5216 155/101 1 40 + 35 155/101 311 40 + 35 311 4932 2 212 212 KUJTIM KUJTIM HAMDI HAMDI BUDANI BUDANI ADIL ADIL IMER NASUFI IMER NASUFI k.4 k.4 FERDINAND 46 46 FERDINAND SAFET SAFET ASLLANI ASLLANI 101 101 7407 1 740711/4 SALI 1 168,1 11/4 423,8 168,1 423,8 8513 8513 9603 9603 5/278 57,385/278 86,4957,38 86,49 SELIM SELIM SALI BALLA BALLA 8525 8525 ORGO A HAMO ORGO HAMO 374 HYSNI 374 HYSNI MERSIN MUÇA 2837 MUÇA 2837 153/141 2 91,5153/141 250 91,5 k.p 250 SONILA SONILA VEIZ TUFA VEIZ TUFA k.p 93 FEJZULLA 93 4919 2 4919 7/85 MERSIN 2 167,8 47 7/85 499,4 167,8 2 499,4 HAMDI FEJZULLA HAMDI BUDANI BUDANI 47 ENGJELL ENGJELL SKENDER SKENDER ISA ISA 314 314 5961 2 XHEVDET XHEVDET SALI SALI BALLA BALLA 8511 232 NDUE k.1 STENAJ KALIPSO 48 KALIPSO GRIGOR GOGUSHI GRIGORGJON GOGUSHI 8511 GJON NDUE k.1 STENAJ 823 ASTRIT 48 1 27/49 6.3+16 158 823 SKENDER 6.3+16 ASTRIT SKENDER ISA 1 27/49 ISA 253 SHEFQET 253 SHEFQET ISLAM ISLAM PLISI 8220 PLISI 2 8220 153/3 2 131 232 153/3 310 131 310 SHEMS RUC FATOS SHEMS RUC PETRIT MUSTAFA PETRIT MUSTAFA GJINI GJINI 11 11 3495 1 34951/221 XHEM 1 198,7 1/221 498 198,7 498 SHPETIM 49 SHPETIM HALIT KIKRRI HALIT KIKRRI REXHEP k.2 8511 REXHEP 112 GANI KARAFILI 8511112 GANI k.2 KARAFILI 237RAMADAN SALI SALI XHEM ATJANI ATJANI 49 216 RAMADAN 216 UC 2 28/80 UC 2290 1 57 57 KARRABECAJ 152 237 KARRABECAJ 2 28/80 QARKU BERAT QARKU BERAT Qarku berat SHPETIM SHPETIM MUSTAFA MUSTAFA GJINI GJINI HARRILLAQ HARRILLAQ QIRJAKO HAZHIJANI QIRJAKO HAZHIJANI k.3 HAMD S NA PE UMB HAMD S NA 8511 4 ZYBER SHKELQIM ASLLAN ASLLAN CARKANJI 8511 4 ZYBER SHKELQIM ASLLANk.3 ASLLAN CARKANJI 27 27 102 2 10250 7/21 2 128,9 50 7/21 377,17 128,9 377,17 55 DILAVER 55 ADIL 8573 ADIL 2 27/93 693 1 8573 857DILAVER 2 27/93857 RAMOLLARI 109 RAMOLLARI 500 109 VIKTOR VIKTOR SALI SALI ATJANI ATJANI SKENDER 51 SKENDER RIFAT SEFERI RIFAT SEFERI k.4 k.4 ASTRIT ASTRIT NEVRUS NEVRUS ELEZI ELEZI QARKU KUKES 51 QARKU 44 MAHMUT 44 KUKES MAHMUT ISA ISA DUKA 2740 DUKA 1 Qarku kukes QARKU VLORE QARKU Qarku SHKELZEN SALI ATJANI ATJANI 99,3 297,4 99,3 297,4 170vlorë 170 VLORE 732 SHKELZEN 2 73212/38 SALI 2 12/38 Qarku Tiranes Qarku Tiranes Qarku t rane Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri 25 LUAN 25 RAMAZAN LUAN RAMAZAN LAMÇJA LAMÇJA 51 3 ILIRJAN ILIRJAN NEVRUS NEVRUS ELEZI ELEZI T T 98 THEODHOR 98 THEODHOR NDINO NDINO NACO 3654 NACO 1 36547/9 1 142,9 7/9 496,86 142,9 496,86 8526 8526 1 SAIMIR 1 SAIMIR AQIF AQIF HANI 8129 HANI 3 SKENDER SKENDER XHAFERR XHAFERR ÇOLLAKU ÇOLLAKU 358 358 48763,5 487 1264 2 12643/24 2 63,53/24 Qarku Vlores Qarku Vlores A m Em AM M m 8502 8502 3 HEKURAN 3 HEKURAN SULO 1+1 FEJZOLLARI SULO 1+1 119,1 4/49 FEJZOLLARI 162 162 21/28 1 254,621/28 468 254,6 468 Qarku vlore 44 ZENEL 44 ZENEL VELI VELI GJATA 4672 GJATA 4672 4/49 499,9119,1 1 499,9 XHAFERR XHAFERR SALI ÇOLLAKU SALI ÇOLLAKU e vetëdeklaruesit vetëdeklaruesit 1 2 3 43 7 6 Të dhënat 8 11 1 2 45 56 7 9 Të dhënat 8 e10 9 10 QARKU DURRES QARKU DURRES 60 ROMEO 60 ROMEO SPIRO SPIRO TOSKA 4446 TOSKA 1 444610/60 1 7710/60 202,677 202,6 45 Agim Maxhun Thaçi 15/10 2 51/95 45 Agim Maxhun Thaçi 15/10 2 65.41 51/95 253.67 65.41 9 PETRIT 9 PETRIT TAFIL TAFIL CANI 563 CANI 1 563 7/113 1 119,87/113 2315 354,8119,8 354,8 2315 Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri NUR AHO AHO NUR AHO 45/1 Sokol Maxhun Thaçi 14/10 2 51/128 45/1 Sokol Maxhun Thaçi10 Emri 14/10 2 61.95 51/128 245.73 61.95 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 11 58 FERDINANT 58 FERDINANT DERVISH DERVISH KLLOGJERI KLLOGJERI 4447 1 444710/57 1 111,7 10/57 408 111,7 408 1 VIKTOR 1 VIKTOR EMIN EMIN DUSHKU DUSHKU 291 k.p 291 Hallaçi k.p 93 ASTRIT 93 ASTRIT ENVER DEMORETI ENVER DEMORETI 6177 3 6177 13/65 3 258,5 13/65 419,4258,5 419,4 2315 Kamber Nuhi 2315 Kamber Nuhi Hallaçi20/21 49 2 50/195 49 20/21 2 93.32 50/195 300 93.32 OSMEN HAM TA FATM R OSMEN HAM TA Qarku Vlore Qarku Vlore 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 6 8 Qarku vlore 2 SAIMIR 2 SAIMIR SELAMI SELAMI HILA HILA 2315 Bylbyl Kamber Hallaçi 2315 50 Bylbyl Kamber Hallaçi6/17 1 50/196 50 6/17 1 42 50/196 300 42 258 k.1 258 k.1 Të dhënat e vetëdeklaruesit 8602 8602 7346 NEXHIP 7346 NEXHIP DAUT DAUT MAXHUPI MAXHUPI 378/2 1 DAUTA MER UTO EME UTO DAUTA 123Të dhënat e vetëdeklaruesit OSMAN 123 OSMAN SALI KALOSHI SALI KALOSHI 4962RAMAZAN 1 4962 6/18 1 ROLANDA 54,4 6/18 71,2 54,4 71,2 3 3 MYFIT HILA HILA 5 GANI 5 GANI HALLULLI RAMAZAN HALLULLI 1226 1 1226 8/158 MYFIT 1 135 8/158 496 135 496 2315 ROLANDA Sokol Kamber Hallaçi 2315 Sokol Kamber Hallaçi 50,7 50,7 51 2 50/194 51 20/18 2 93,32 50/194 300 93,32 7/330 50,7 7/330 20/18 50,7 8220 8220

RN KO

R

A

PRENG NDRECA

PRENGA 191

1 10/171300 110.5+39.27 110.5+39.27

,

,

ZY YF

,

AVDY

Z.K.8523

SHKE Q M

,

Z.K.8523

M

,

m

m

m

,

Z.K.8521

M BE ERE

Z.K.8521

ESKO

,

ZONA Zona KADASTRALE ,Kadast. ,

,

,

BEQ R

,

Zona ZONA Kadast. KADASTRALE

A TN

PAR

283,0 PREND NDOCI 26 329

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklarimit

,

, Mbiemri m , ,

,

,

SEM NE

D

PRENG PRENGA

106 10/174 8632

500,0157,5 7 6 Veli Imer

ILIAZI 35 151

Ali Sinamati 499,5 Islam Zhubi

2 8501 Haxhi Shahu 500,03

3/30 50/123

,

THANAS SEFED N

MAR

ARBEN PRENG

,

,

,

Z.K.8527

, ,

Em

,

Z.K.8527

,

,

MUHAMET

PE

91,0

254 10/173

1 500 ANDON PETER

142 157,514/63 149

2

5Imer 6

300 RUSHAN 2315ILIAZI 151 Qefali

LIÇI LIÇI 323 1 11/186300 91,28 11/186 SHAQIR 91,28 2890 1 31 HASAN 31 HASAN OSMAN 413 4 11/139300 11/139 SHAQIR 117,92 LIÇI LIÇI 117,92

4 KUJTIM SHAQIR 362 2 ARDJAN ANDON

Milazim Islam Mbiemri 8501 Miftar Haxhi

1

Emri Atësia

,

,

DR TA

SHYQYR

57,0

427/1 Elbasan1 26/87 88,0 Qarku Qarku Elbasan Qarku elbasan 21 MARIE MARIE PREND

ZONA m KADASTRALE

FER T MUHAMET

KASO

NDUE NIKOLL

NIKOLL PREND 1270 11//44

8632

Astrit Ali 499,5145,9

145,914/86 131

ELEZI 4861 1 4861 14/53 1 165,6 14/53 357,7165,6 10/109 131,64 300 300 QARKU DURRES QARKU 2315 2315 166 166 DURRES Qarku durres ELEZI

BEKTASH MINIR BEKTASH TOPI 94/1 2 2 11/138 116,05 10 11 ALTIN MINIR TOPI 322 1 1 11/185 MINIR 40,28

467 QANI SHAQIR 1

4759 14/63

1 104,58 104,58 300 HAJRI 2110/170HAJRI RUSHAN 2315

508 10/171

1

2

1

Milazim Atësia Mbiemri Miftar

2 142.29 50/163 501.04 142.29

,

,

3 GEZ M

,

, ,

,

,

Em

FQR

21

ARBEN

,

Z.K.8523

Z.K.8523

MARK DED 30

2

XHELO

20

34/137

94,0 8/195

296

4759

300 2315 142

3/30

2

2

,

, MAtësia m ,

Emri 3

G ERGZEF 37 ZEF LULEZIM

,

, 2

34/128 34/136

,

BAR 186 AM

20

m

,

1 96

961 14/86 358 2315 131

Dida

Emri

2

1 93,5 50/212 299,44 93,5

366 4/12 50/163

M

VESE 184

NDUE

269/5 KAKUSI

NDUE KOLE

8

ZEF VATAJ

300 1 33,8 10/190 467 33,8 8632 QANI NDUE VATAJ VATAJ 323 300,0 89 89 KOLE SULI413 SULI KUJTIM 2378,0 90,6 8/195 362 90,6 8632 NIKOLL MARKU MARKU 254 ARDJAN 197,0 18 18NDOKAJ PREND NDOKAJ 106 8632 1162,5 11//44 500 162,5 ANDON 370

1

66 1 300 66.36+21.6 300 66.36+21.6 111/147 3 2 JANI 4 3 11/1472315 45 2315 149 IBRAHIM JANI

509 10/170 21 2917

1

NDOCI 508

SHYQYRI TERZIU

7 204 9

8

ZEFNDUE

2132/5 1 7/187 75 TeÇELA dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit FLAMUR FLAMUR PRENG 22 22 MASKAJ 521/5 1 34/145 BARDHOK 75,0 BARDHOK PRENG

,

AMCE 274

,

18

961

Ismen Dida

3/12 50/201 203 12/6 50/212

1 113.3 50/201 299.54 113.3

1

Te1dhenat e vetedeklaruesit Te e2vetedeklaruesit 2 1 dhenat 3 43 4 5 56 7 6 8 1 LAVER SHEF T SHEFIT MASKA 277,0 ARBEN SABRI 2 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 11 PRENG NDRECA 8605 63,8 8605 6286 ZEQIR, 6286 ARBEN ZEQIR, LATIF, ARBEN ZEQIR LATIF, MECAJ ZEQIR 1369/5 MECAJ 2 1 10 10 2434 1 2434 134/1 1 63,8 134/1 172,6 172,6 8220 8220 RUSLAND RUSLAND IMER KALLABAKU IMER KALLABAKU 734 2KT 734 2/454 2KT 112,02/454 244,9112,0 244,9 SHEFIT NE M MASKA NEIM MASKAJ 527/5 1 34/143 108 288 SABRI SABRI MERSIN MERSIN KAMPULA KAMPULA 23 GEG PREND NEÇAJ 251 1 10/187 121,98 300 23 GEG PREND NEÇAJ 251 1 10/187 121,98 300 Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri Emri Emri Emri Qarku Berat Qarku Berat Qarku 8521 852162 KASTRIOT 62 KASTRIOT NEVRUZ NEVRUZ HASANI 5238 HASANI 1 5238 16/333 1 75,116/333 202,1 75,1 202,1berat LAMCE MEMO MEMO CE A CELAJ 2048/5 3 34/135 TONIN 239,0 500,0 24 PREND NEÇAJ 250 1 10/188 193,62 300 24 TONIN PREND NEÇAJ 250 1 10/188VENEMIN 193,62 300 STAVRI STAVRI VENEMIN BERDUFI BERDUFI 8521 852150 AGRON 50 AGRON NEVRUZ NEVRUZ HASANI HASANI 296 296 16/324 1175.3+23.8 16/324 328,6 175.3+23.8 328,6 19 19 506 1 506 497,3195,1 4 15 497,3 1 2 1308/15 3300 21 195,1308/15 43 56 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 VESEL R2 ZA ARIZA ALOLLARI 2493/5 1 7/169 MARTIN 72,0 8 25 PREND 249 1 10/192 190,01 25 MARTIN NEÇAJ 249 11 1 10/192 190,01 300 1 1 3 2O AR 43 45 5 6 7 6PREND 7 150 9 8 10 9NEÇAJ 10 11 KRISTAQ KRISTAQ VENEMIN VENEMIN BERDUFI BERDUFI Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Qarku Vlores Qarku Vlores Qarku vlore 26 GJON NDUE NIKOLLI 178 1 10/186300 143,45 300 26 YZEIR YZEIR HYSEN HYSEN PEPA PEPA GJON NDUE NIKOLLI 178 1 10/186 143,45 BARJAM SE AM SELAM USHA SEIT LUSHAJ 2546/5 RRAHIM 1 7/170 STOLLA 87 354 RRAHIM SEIT STOLLA FLAMUR FLAMUR BAJRAM BAJRAM DYRMA DYRMA Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit 2 2 7197 1 7197 11/146 1 27,5 11/146 27,5 27,5 4011 2 4011 27/210 2 129 27/210 129 168 168 300 300 27 PJETER PREND NEÇAJ 252 1 10/193300 103.8+27.6 300 27 PJETER PREND NEÇAJ 252 1 10/193 103.8+27.6 QARKU LEZHE QARKU LEZHE 2310 ARTUR 3 3 ADIL ADIL POÇI 1911 POÇI 2 1 Qarku lezhe ARTUR LLAZAR 2310 LLAZAR JOSIFI ASTRIT JOSIFIASTRIT 135 135 3826 1 3826 149/11 1 178 149/11 489,7 178 489,7 XHEVDET XHEVDET BAJRAM BAJRAM DYRMA DYRMA GRAMOZ GRAMOZ SEIT SEIT STOLLA STOLLA 28 ZEFPREND PREND NEÇAJ 253 1 10/191300 100,42 300 28 ZEF NEÇAJ 253 1 10/191 100,42 Qarku Elbasan Qarku Elbasan Qarku elbasan Emri Atësia Atësia Mbiemri SAIMIR Mbiemri SAIMIR 8522 8522 4 4 ISMAIL ISMAIL GJOLENA GJOLENA 827 2 827 15/179 2 148,8 15/179 300 148,8 HAXHI HAXHI BAJRAM BAJRAM DYRMA Emri DYRMA KOL KOL PETER PETER RANXHA RANXHA 29 PRENG MARK KOLA 18 1 10/197300 121,91 300 29 PRENG MARK KOLA 18 1 10/197 121,91 Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 5 5 38 1 38 29/249 1 129,229/249 300 129,2 300 IDAJET IDAJET REFAT REFAT FRAKULLI FRAKULLI 52,20 30 GJOVALIN GJON NDOCA 42 1 10/195 300 30 GJOVALIN GJON NDOCA 42 1 10/195 52,20 300 ILIR ILIR KOL RANXHA KOL RANXHA 8523 8523 17 AGRON 17 AGRON HARIZ DUNICARI HARIZ DUNICARI 1631 1 1631 30/222 1 110,9 30/222 300 110,9 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 8 10 Emri 9 11 10 Emri 11 Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri MELEQ MELEQ REFAT FRAKULLI FRAKULLI 31 LEKE PJETER GJONI 285 1 11/70 95,59 300 31 LEKE PJETER GJONI 285 1 11/70 REFAT 95,59 300 ASLLAN ASLLAN REXHEP REXHEP ZOGU ZOGU 8604 8604 4026 LEONARDI 4026 LEONARDI HYDAI HYDAI SHEHAJ 3285/4 SHEHAJ 3285/4 8523 8523 18 RAMAZAN 18 RAMAZAN MAKSUT LIÇOLLARI LIÇOLLARI 2236 2236 30/224 18 92,3 30/224 300 8 92,3 245 116,2 6 17 245 1 21/176 MAKSUT 1 116,221/176 32 7 BIBE ZEF LLESHI 11 1 10/206 122,29 300 6 7 32 6 124 124 519,7323,1 519,7 2644 4 2644 205/22 4 323,1 205/22 BIBE ZEF 10 LLESHI 11 1 10/206 REFAT 122,29 300 LULEZIM LULEZIM REFAT FRAKULLI FRAKULLI 4 5 8 9 11 4 5 4 5 9 11 30 30 24 1 24 21/192 1 92,221/192 291,5 92,2 291,5 AGRON AGRON ASLLAN ASLLAN ZOGU ZOGU 4100 MARSEL,BLEDAR 4100 MARSEL,BLEDAR ISUF ISUF JAZO 1336 JAZO 3 1336 3 HARUN HARUN XHEMAIL 570 XHEMAIL ZENELI ZENELI 33 MARK PJETER LASKAJ 367 2 10/207 128,71 300 3140 3140 107/10 267,0 107/10 570 267,0 33 MARK PJETER LASKAJ 367 2 10/207 HASAN 128,71 300 GJERGJ N KO NIKOLLI REFAT REFAT HASAN FRAKULLI FRAKULLI 8523 8523 JANI JANI LIGOR LIGOR KAVAJA KAVAJA 10 10 2545 2 2 262EDMOND 2 12//4 163,9 ZOGU 500 8632 EDMOND ASLLAN ASLLAN ZOGU Qarku Elbasan Qarku 56 56 Elbasan 420 1 420 39/96 XHEMAIL 1 36,3 39/96 170,6 36,3 PETRIT PETRIT XHEMAIL ZENELI ZENELI 34 PRENG FRROK NDOJ 302 1 10/208300 100,48 300 34 PRENG FRROK NDOJ 302 1 10/208 100,48 ZEF N KO NIKOLLI ARTAN ARTAN REFAT REFAT FRAKULLI FRAKULLI Qarku elbasan 8524 8523 8523 PAL PAL JORGJI 8524 JORGJI KAVAJA HASAN KAVAJA Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit MUHARREM HASAN MUHARREM ÇEHU ÇEHU NIKOLIN PJETER LLESHAJ 107 1 10/209300 86,86 300 LULZIM HAZIZ 35 1 HAZIZ DERVISHI 35 NIKOLIN PJETER LLESHAJ 107 1 10/209 86,86 MARK PRENGA PRENGA 290 LULZIM 11/60 134 DERVISHI 300 8632 22 22 4538 1 4 ARBEN ARBEN ILMI ILMI QEVANI QEVANI 4 4 1895 1 1895 29/244 1 173,3 29/244 300 173,3 300 MUHARREM KASA MUHARREM XHEMALI XHEMALI ÇEHU ÇEHU 119 119 2680 2 2680 148/11 2 101,6 148/11 393,9101,6 8525 8525 GEZIM GEZIM SHABAN 393,9 SHABAN KASA ZEFNDREC NDREC GJINI ZEF GJINI QARKU ELBASAN QARKU ERION ELBASAN ERION LULZIM 36 LULZIM DERVISHI DERVISHI Qarku elbasan 14 14 2279 1 2279 31/124 1 173,6 31/124 300 173,6 310 3 10/211 93,81 300 36 310 3 10/211 93,81 300 BEDRIJE BEDRIJE JAHO JAHO QEVANI QEVANI GJERGJI GJERGJI VASIL VASIL ÇULLHAJ ÇULLHAJ Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri KUJTIM NDREC GJINI Emri Emri KUJTIM NDREC GJINI 8525 8525 EDUART EDUART SHABAN KASA KASA 149 SHABAN 149 4614 1 4 T Te 165 dhenat e vetedeklaruesit ADRIATIK 165 ADRIATIK NAZMI NAZMI ÇELA 1289 ÇELA 1289 LAVDI LAVDI RYZHDI RYZHDI CEKANI CEKANI GRIGOR ÇULLHAJ 27/208 2 163 27/208 8525 8525 2300 ALI 2 MUHARREM ALI MUHARREM ALLA SHPRESA 6227 ALLASHPRESA 1 6227 31/112 GRIGOR 1 89,5 31/112 ÇULLHAJ 300 89,5 37 KURT RUSTEM 5300 1 10/201 14,72 37 KURT RUSTEM2 CARA 5 300 163 1 10/201 14,72 300 46CARA 5767 2 5767 270/12 2 121,3270/12 407,6121,3 407,6 166 BASHKIM 166 BASHKIM NAZMI NAZMI ÇELA 6300 ÇELA 630046 Z.K.8522 Z.K.8522 MYRTE MYRTE ISUF METUSHI ISUF RAMAZAN METUSHI RAMAZAN SHABAN SHABAN KASNECI KASNECI RYZHDI RYZHDI VELI VELI CEKANI 4 CEKANI 4 5 A Atësia A M m Mbiemri M m Emri Em Qarku Tiranes Qarku Tiranes 14 14 1049 1 1049 16/498 1 119,7 16/498 299,7 119,7 5 6 6 Qarku t rane 1 2 1 3 2 3 7 8 7 151 9 8 10 151 9 11 10 11 7245 1 7 Z.K.8522 Z.K.8522 FEJZI FEJZI MYRTE MYRTE METUSHI METUSHI 93 GEZIM 93 GEZIM ZYLYF ZYLYF HASFATIA HASFATIA 4317 1 4317 23/169 1 140,423/169 286,6 140,4 286,6 LIRIJE LIRIJE HEKURAN HEKURAN KASNECI KASNECI 8521 8521 KADRI KADRI BRAHO BRAHO REFIK REFIK HYSNI HYSNI HASA QAMIL HASA QAMIL Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit Z.K.8522 Z.K.8522 NATASHA 538 NATASHA NAUN 538 SHAKAJ SHAKAJ 63,22 63,22 3 3 10/229 NAUN 1 63,2210/229 63,22 4 5 6 71 71 4276 1 4276 270/37 1 152,9270/37 489,9152,9 1 489,9 7 8 9 10 11 LIRIM LIRIM REXHEP ABAZI ABAZI 22 QAMIL 22 6501 1 6501 15/185 REXHEP 1 76,3 15/185 76,3 76,3 8521 8521 GEZIM GEZIM QAMIL BRAHO BRAHO Z.K.8522 Z.K.8522 STEFAN STEFAN DALAN 8525 16 DALAN SHAKAJ SHAKAJ HYSNI HYSNI DILAVER DILAVER DEDA DEDA 8525 16 7515 2+1+1 7 95 YMER 95 YMER HYSEN HYSEN CENAJ 848 CENAJ 3 848 23/178 3 120,8 23/178 300 120,8 300 GEZIM FER T FERIT CAN CANI Atësia Mbiemri Atësia Mbiemri Emri Emri 8521 8521 NASI NASI PREN PREN DEDJA DEDJA MYHYRI MYHYRI REXHEP REXHEP ABAZI ABAZI Z.K.8522 Z.K.8522 GEZIM MUHARREM GEZIM MUHARREM MALO MALO 69 SULEJMAN 69 4503 1 4503 16/372 1 72,5516/372 130,22 72,55 130,22 FERIT MUSA MUSA CAN CANI BASHKIM SULEJMAN 8521 HAZIZI PROF HAZIZI PROF 5 5 2 1820 15/168 ISMAIL 2 238,6 15/168 298,8 238,6 8521BASHKIM PREN PREN DEDJA DEDJA DHIMITER 1820 DHIMITER ISMAIL BOSHIFI BOSHIFI HYQMET HYQMET JACE JACE TABAKU TABAKU Z.K.8522 Z.K.8522 BESNIK MUHARREM BESNIK MUHARREM MALO MALO 52 52 3404 2 3404 162/31 2 141,5 162/31 373,5 141,5 373,5 1 2 3 41 6 79 8 10 9 10 11 1 KO 2 3 4 5 7 8 11 MUHAMET RFAN IRFAN DA KO DA 17 17 3546 1 3 95 95 1455 1455 21/198 156 93,1 21/198 296,4 296,4 852193,1 8521 60 SULEJMAN 60 XHELOZ.K.8522 XHELO HASANI 455 FERDINANT 1 455 16/329 LUTFI 1AGO 120,86 16/329 282,59 120,86 BUJAR SULEJMAN BUJAR HAZIZIBEHARE HAZIZIBEHARE Z.K.8522 FERDINANT HASANI LUTFI AGO ISMAIL ISMAIL BEQIR 282,59 BEQIR BORIÇI BORIÇI 3KT+1KT DR TE TA HA TE DAHA KOFATMIR DA KO 106,8 501,0 XHELAL GJANA3KT+1KT 1456/151 1/3 106,8 1456/151 501,0 2884 XHELAL GJANA 1/3 FATMIR HYQMET2884 HYQMET TABAKUDRITAN TABAKUDRITAN 950 2 950 16/513 2 113,9 16/513 291 113,9 22 22 8521 8521 SIFI JANI Z.K.8522 JANI DEDJA FATOS DEDJA FATOS Z.K.8522 LUTFI LUTFI AGO N/TOKESIFI N/TOKE SAMI SAMI ALI LLOÇJA ALI LLOÇJA 45 KUJTIM 45 KUJTIM ILMI SHALCANJI ILMI SHALCANJI 4291 1 4 145,44 145,44 65 65 727 1 727 16/367 1AGO 16/367 449,5 449,5 3KT+1KT 3KT+1KT MUHAMET SKENDER SKENDER NURED N NURED N 2884 SHKELZEN XHELAL GJANA 1/5+6 1456/171 501,0 81,0 1456/171 501,0 81,0 2884 SHKELZEN XHELAL GJANA 1/5+6 852183,8 8521 PETER PETER SIFI DEDJA 96 96 4865 1 4865 174/44 SIFI 1 139,4174/44 DEDJA 439,2139,4 439,2 31 BERBUQE 31 BERBUQE ISUF ISUF QOSJA 5770 QOSJA 1 5770 11/41 1 83,8 11/41 355,9 355,9 N/TOKE N/TOKE 8523 8523 ENVER ENVER HASAN HASAN XHEZAIRI XHEZAIRI 75 SKENDER 75 SKENDER SHAHIN SHAHIN GOSTIMA GOSTIMA 684 1 QARKU VLORE QARKU VLORE AGRON 2654 AGRON ALI LLOÇJA ALI LLOÇJA 2654 2 SOKOL 21456/154 SOKOL RIZA KUSHITI 4970 KUSHITI 1 4970 165/21 1 50 165/21 331,77 50 331,77 2884 XHELAL MEHMET GJANA 4KT 633 4KT 501 223 RIZA 2884 XHELAL MEHMET GJANA 633 1456/154 501 223 Qarku vlore Qarku Vlores Qarku Vlores 8523 8523 OSMAN OSMAN QAZIM QAZIM ZEQIRI ZEQIRI 187 BEHAR 187 BEHAR HALIL HALIL LLESHI 3010 LLESHI 3010 T T Qarku vlore BASHKIM BASHKIM SHERIF 299,9 SHERIF KODRA KODRA Qarku Vlores Qarku Vlores QARKU QARKU VLORE Qarku vlorë 2 6/11 2 195,4 6/11 VLORE 299,9195,4 Qarku vlore Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit 8523 8523 NEXHMIE NEXHMIE VAIT VAIT ZEQIRI ZEQIRI 189 HALIL 189 HALIL ELMAZ ELMAZ LLESHI 3011 LLESHI 3011 73 Të dhënat eHAJRIJE 73 503 Të dhënat 1 e vetëdeklaruesit 503 270/39 1 e142,9 270/39 469,1142,9 469,1 vetëdeklaruesit HAJRIJE AHMET AHMET KODRA KODRA Të dhënat vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit 8523 8523 XHEVDET XHEVDET ISLAM ISLAM LALA LALA 50 LUFTIM 50 LUFTIM SHERIF HALIMLLARI SHERIF HALIMLLARI 5023 1 5023 11/68 1 86,7 11/68 254,4 86,7 254,4 BASHKIM LUAN BASHKIM LUAN KODRA KODRA 1 1 5616 5 5616 14/295 5 32,4 14/295 32,4 32,4 A Em A M m M m Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri 8523 8523 FATMIRA FATMIRA BEHEXHET BEHEXHET LALA LALA Emri Atësia Mbiemri Emri Atësia Mbiemri BASHKIM BASHKIM ISLAM ISLAM BOZHIQI BOZHIQI 1 SABRI 1 SABRI HYSEN HYSEN KUKA 4124 KUKA 1 4124 7/128 1 103 7/128 500 103 500 Emri Emri Atësia Mbiemri 8523 8523 EQEREM EQEREM KAMER 447,5 KAMER CENAJ CENAJ 118 118 7570 2 7570 303/26 Atësia 2 90,9 303/26 Mbiemri 447,5 90,9 1 2 1 3 2 43 4 5 56 7 6 8 IBRAHIM IBRAHIM ISLAM ISLAM BOZHIQI BOZHIQI 8523 8523 AGIM AGIM JONUZ JONUZ BESHIRI BESHIRI 382 SHEFQET 382 SHEFQET NEZIR NEZIR KENGA 2911 KENGA 2 29118/9 2 176,3 8/9 414,3176,3 414,3 8604 8604 BESMIR, LAURETA BESMIR,XHEVIT LAURETA XHEVIT REXHEPI REXHEPI 1 2 3 45 56 6 GEZIM 79 8 10 9 1604 101 11 1 2 3 4 7 8 11 82 GEZIM 82 QAZIM QAZIM MOLLA MOLLA 1604 174/30 1 110,4 174/30 448,9110,4 448,9 THANAS RESU RESU PANO PANO 7038 1590/4 2+1 1 8523 8523 VJOLLCA VJOLLCA RIZA RIZA BESHIRI 7038 BESHIRI NATASHA NATASHA VANGJEL 11 VANGJEL REXHEPI REXHEPI 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 Z.K 8605 MUSA,YMER BRAHIM,HASAN BUFARAKU,TABAKU MUSA,YMER BRAHIM,HASAN BUFARAKU,TABAKU ASTRIT Z.K 8605ASTRIT QAMIL BUDANI BUDANI 1 7/99 1 62,9 7/99 106,8 62,9 106,8 2753 939/5 1110 22/285 110 478 2753 QAMIL 939/5 1 22/285 HALIT 478 ARBEN ARBEN HALIT HAKILJA HAKILJA QARKUR DURRESQARKUR DURRES MUHARREM SEFED N MA A MA A Qarku durres 384 MUHARREM 384 6770 677010 6343 SPIRO 6343 SPIRO PAVLLO 308,7 PAVLLO BABA 282/4 BABA 1 2 8604 8604 3747 ELBAN,ERMIR 3747 ELBAN,ERMIR CAKE ELMAZI CAKE ELMAZI 1805/4 1805/4 13/320 3 142,7 13/320 308,7142,7 10 299,2182,6 3 299,2 3249 1 3249 13/19 1 182,613/19 NISHAT SELIM DOKO NISHAT SELIM DOKO 26 1552/5 1 22/272 81,5 277 26 1552/5 1 22/272 81,5 277 1664 15 67 68 2/326 48,79 59,15 ISA ISUF ALCANI k.1 1664 15 67 68 2/326 48,79 5 8605 8605 ISA ISUF ALCANI k.1 , 1601 , SOTIRAQ 1601 SOTIRAQ NDINI NDINI HUDHRA HUDHRA 115/5 1 115/5 13/186 1 96,8 13/186 500 96,8 500 QAMIL BUDANI BUDANI 1 7/129 1 11,9 7/129 11,9 11,9 11,9 VALTER VALTER HALIT HALIT HAKILJA HAKILJA Z.K 8605 QAMIL Z.K 8605 8603 8603 6736 6736 ALI ALI MEHMET DULE 41/3 DULE 1 SEM G YSH NE GMUHA YSH MUHA 8604 8604 4066 AGIM 4066 AGIM AMELI BASHLLARI AMELI BASHLLARI 2661/4 2 2661/4 21/148 2 111 21/148 234 111MEHMET 234 NISHAT SELIM DOKO NISHAT SELIM DOKO 2637 Elbasan 1552 181,5 22/272277 81,5 277 2637 1552 1 22/272 ARBEN XHEMAL SEFAJ k.2 Qarku Elbasan Qarku ARBEN XHEMAL SEFAJ k.2 Qarku Vlore Qarku Vlore DASHAMIR DASHAMIR SOTIR SOTIR BEZHANI BEZHANI 8603 157,5 1 8603 IBRAHIM IBRAHIM BEDO BEDO SINANI SINANI Qarku vlore A A T EKO N AMUHA EKO MUHA 11 HAJDAR 11 HAJDAR QAMIL QAMIL KLLOGJRI KLLOGJRI 4790 1 4790 13/2 1 157,5 13/2 299,1 299,1 8604 8604 3777 ADMIRIM 3777 ADMIRIM AVNI SELMANLLARI AVNI SELMANLLARI 921/4 921/4 12/60 1 102,3 12/60 500 102,3 500 QARKU SHKODER QARKU SHKODER Qarku shkoder 12 12 340 1 340 307/22 1 114,2307/22 422,3114,2 422,3 7085VLORE 7085 VLORE 1143/2 2 1 QARKU QARKU Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit SHEME 436,1 SHEME ARAPI ARAPI ASTRIT SOTIR SOTIR BEZHANI BEZHANI 8604 ASTRIT 8604 3647 MARINELA 3647 MARINELA NAZIF NAZIF 634/4 13/238 2 92MELEQ 13/238 436,1 92MELEQ 17 17 KOL KUSHTA KOL KUSHTA 53 1 53HOXHALLARI 13/3 1 117,7 HOXHALLARI 13/3 634/4 295,7117,7 2 295,7 F ÇOBAN QR ÇOBAN HOXHA HOXHA 1 2 1 3 2 43 45 5 6 BASHKIM 7 6 BASHKIM 8 7 9 8 10 9 11 10 Të dhënat 1 2 1 11 3 2 43 4 5 e vetëdeklaruesit 5ARNALDO,ARTAN, 6 e vetëdeklaruesit 7ARNALDO,ARTAN, 6PAVLLO,PAVLLO, 8 7 9 8 10 9 11 10 Të dhënat PAVLLO,PAVLLO, BABA 3167/4 BABA 2 31 8604 8604 Atësia Atësia MbiemriRasim Mbiemri Rasim 3 ARDJAN 3 RAMAZAN BABA 836 BABA 836 10/64 345,19 97,36 1 345,19 8604 ARDJAN 8604 3750 RAMAZAN HYSEN 3750 HYSEN QEMAL 1 ÇUEDARI QEMAL 1 97,3610/64 ÇUEDARI 666/4 666/4 22/287 1 211 22/287 500 211 500 Emri Emri YMER YMER QAMIL KLLOGJERI QAMIL KLLOGJERI PAVLLO PAVLLO PILO PILO KASO XHEVAT HYSKA XHEVAT HYSKA AGIM AGIM IBRAHIM IBRAHIM BURGU BURGU k.p k.p Isuf Isuf Mani Mani 21 21 3 4786 13/4 3 131,9 13/4 299,8131,9 299,8 1118 2 1118 12/366 LULEZIM 2 1443467 12/366 4786 300 144 300 Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Shuajp Mbiemri Shuajp 8601TOMORR 8601 3467 LULEZIM FIDO ÇELAJ FIDO ÇELAJ308/2 308/2 28/290 2 112,528/290 303,6 112,5 KASTRIOT, 303,6 1 TOMORR 1 TASIM TASIM BAHA 7752 BAHA 1 7752 10/62 1 105,0810/62 318,84 105,08 2 318,84 SOKRAT, KASTRIOT, SOKRAT, LETIM LETIM BAJRAM BAJRAM SELIMAJ SELIMAJ 1 2 1 3 2E A 43 45 5 6 76 8 7 9 8 10 9 11 10 11 SHYQYR KAME E A MEHMET MEHMET FEINAJ 57/4 FEINAJ 4 5 8604 8604 KAME Prek Prek Sokol Sokol Mirashi Mirashi ZAHO ZAHO 1118 2 1118 12/366 ELMAZ, 2 144 12/366 ELMAZ, 300 144 300 13/51 246,0 13/51 8604 8604 ISUF, HAZBIE NEVZAT SHEHU, ISUF, NEVZAT CAUSHI Emri SHEHU, 692/4 CAUSHIEmri 2 692/4 24/623 Atësia 2 246,0 24/623 342,0 342,0 Atësia Mbiemri Mbiemri 2 TASIM 2 TASIM HAZIZ HAZIZ BAHA HAZBIE KLLOGJRI 2688 BAHA 1 2688 10/59 1 143,66 10/59 354,75 143,66 354,75 2 HALIT 2 HALIT QAMIL QAMIL KLLOGJRI 4791 1 4791 13/10 1 132,8 13/10 299,1 132,8 299,1 7/51 7/51 16/51 MUJO, MUJO, FATMIR FATMIR ADEMI ADEMI QARKU ELBASAN QARKU BEQ RAK F A ARBEN RAK A ARBEN 1 2 RP 1 3 2F P 43 45 5 6 76 8 7 9 8 10 9 ELBASAN 11 10 11 MEHMET 137 MEHMET FEINAJ 56/4 FEINAJ 3 5 8604 8604 3472 BILAL 3472 BILAL QEREM GRABOVAJ QEREM GRABOVAJ Qarku vlorë 8601 8601 1742/1 1 1742/1 18/206 1 MUSA,BEXHET 39 18/206 137MUSA,BEXHET 39 37 37 5368 1 5368 10/194 1 161,9 10/194 376,7 161,9 376,7 28 PETRIT 28 PETRIT QAMIL QAMIL KLLOGJRI KLLOGJRI 3610 1 3610 13/9 1 89,8 13/9 268,3 89,8 268,3 Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 3885 IBRAHIM 3885 IBRAHIM KUJTIM KUJTIM BUSHI BUSHI SHPETIM FATMIR FATMIR ADEMI ADEMI ESKO SYRSHA A SHPETIM DERV SHA A SYR A DERV A 10/51 10/51 8604 8604 252/4 1 252/4 20/191 1THOMA, 105,720/191 300 105,7 2832 2832 6709 6709 MENTOR THOMA, SIMO, MENTOR BEJO 300 LEKA, SIMO, VANGJELI BEJO LEKA, 1800 VANGJELI 2 1 18 FARIJE 18 FARIJE AJAZ KLLOGJERI AJAZ KLLOGJERI 6929 6929 16,4 13/37 16,4 16,4 4 5 16,4 1 21 3 43 7 6 8 11 1 13/37 21 56 7 9 8 10 9 10 4/51 4/51 3422 ASIFE 3422 ASIFE SULÇE SHABANAJ SULÇE SHABANAJ 8601 8601 32/1 1 32/1 28/287 1 99,828/287 300 99,8 300 VELEDIN, RRAPUSH RRAPUSH BERATI BERATI M R DEM R GAZMIR AUP GAZMIR DEM AUP 8602 8602 7224 ILIR, VELEDIN 7224 ILIR,VELEDIN, VELEDIN DALIPAJ 1999/2 DALIPAJ 2 19 19 QEMAL 19 GANI OLLDASHI GANI OLLDASHI 8JETNOR, 13/38 152,3 13/38 BINJAKAJ 300 152,3 300 8605 ,2 NURI8 5264 MIHAL SOTIRAQ MONE 2754/5 1 33/366 DERVISH 8605 , 2 NURI 5264 MIHAL SOTIRAQ MONE DERVISH 2754/5 1 140,4 33/366 350 140,4 8604 QEMAL 8604 3955 JETNOR, 3955 ARANIT RRAHMEN, ARANIT RRAHMEN, BINJAKAJ 939/4 1 939/4 25/254 1 115,925/254 300 115,9 300 Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri Emri 8604 8604 6414 ANULLOHET 6414 ANULLOHET ANULLOHET ANULLOHET - SHPETIM SHPETIM BERATI BERATI BEARSH ERE ARSH FERRAGEZIME FERRAGEZIME 7 RAMAZAN 7 NAIM GJARRI 3132 GJARRI 2 3132 13/15 XHEMAL 2 113,113/15 296,7 296,7 45 45 4830 1 4830 10/221 1 8,7 10/221 8,7RAMAZAN 8,7 NAIM 8,7 8604 8604 3712 XHAFER 3712 XHAFER XHEMAL HYSI HYSI113,1 1 1509/4 1509/4 11/186 1 89,6 11/186 300 89,6 300 8605 , 5459 KASTRIOT NOVRUZ HASANAJ 2653/4 1 18/373 8605 , 5459 KASTRIOT HASANAJ 1 18/373 2747/2 6700 NOVRUZ LIRJAN 6700 LIRJAN ZENEL 2653/4 ZENEL ZENELAJ ZENELAJ 1 27 74 300 74 DRITA RRAPUSH BERATI BERATI QARKU DURRES RRAPUSH QARKU DURRES DRITA 8604RAMADAN 8604 3629 3629 IBRAHIM FITIM BEDINAJ BEDINAJ Qarku durres 20 RAMADAN 20 HYSEN HYSEN HAJDARIFITIM HAJDARI 1663 1 1663 13/39IBRAHIM 1 130,113/39 1876/4 296,2130,1 3 296,2 1876/4 10/200 3 102,510/200 300 102,5 300 8604 7013 TETEM KADRI 7013 KADRI HAJRI 2 HAJRI SULEJMENI SULEJMENI 2618/4 26 2310 DRITAN TETEM 8604 ÇELA 38 115/5 700 346,9 1 2310 1 1 DRITAN ÇELA 38 2 346,9 115/5 VALBONA VALBONA GEZIM GEZIM BERATI BERATI 1 2 1 3 2 43 45 5 6 78604 6 8 7 9 8 10 3635 9 11 10 11 8604 3635 NAMIK ÇERCIZ SULLAJ SULLAJ 22 HAXHI 22 HAXHI ISUF ISUF DRAZHINAMIK DRAZHI 246 1 246 13/40 ÇERCIZ 1 104,413/40 1267/4 296,1104,4 1 296,1 1267/4 11/196 1 76,211/196 327 76,2 327 8602 8602 6835 BESNIK 6835 BESNIK LEVENT LEVENT ZYBERAJ ZYBERAJ 1620/2 2 16 QARKU VLORE QARKU VLORE Qarku vlore 8604 8604 3590 XHEMAL 3590 XHEMAL SULEJMAN SULEJMAN DEMÇELLARI DEMÇELLARI 2 1576/4 13/321 2 145,113/321 290,2145,1 290,2 FATMIR BEXHET SKENDERI SKENDERI 359 QEMAL 359 QEMAL HYSNI HYSNI DRAZHI DRAZHI 133 1 133 13/143 1 63,213/143 1576/4 180,3 63,2 180,3 15 VASIL 15 RAMAZAN VASIL RAMAZAN MJESHTRI MJESHTRI 4069 FATMIR 1 4069 8/491BEXHET 1 22,6 8/491 38,4 22,6 38,4 8604 Të dhënat e vetëdeklaruesit 8604 6992 NAFILE 6992 NAFILE FEÇOR FEÇOR SALLATA SALLATA 321/4/66 1 321 Të dhënat e vetëdeklaruesit 40 40 5607 4 5607 19/233 4119.9+15.1 19/233 297,9 119.9+15.1 297,9 8604 8604 3877 TOMI 3877 TOMI VASIL VASIL GJERGJI GJERGJI 3542/4 1 3542/4 21/159 1 125,2 21/159 436 125,2 436 168 BEXHET 168 ZABIT RUSHAN RUSHAN BAJRAMI BAJRAMI 5828 1 5828 165/1 1 134,3165/1 8602 442,5134,3 442,5 NATASHA NATASHA BEXHET SKENDERIZABIT SKENDERI 8602 7203 LUTFIJE 7203 LUTFIJE NELO NELO BEJAS BEJAS2477/2 1 24 8604 8604 3564 LILI 3564 PETRO LILI PETRO MITA MITA PETRIT PETRIT GANI GANI HALILI HALILI 406/4 1 406/4 13/286 1 117,313/286 300 117,3 300 QARKU VLORE QARKU VLORE SHKE QM HEKR KASA HEKR KASA Qarku Elbasan Qarku Elbasan 102,6 276,5 102,6 Qarku 276,5 82 82 8142 8142 22/113 1 22/113 vlorë EMIN RUSHAN EMIN1 RUSHAN AGO AGO Qarku elbasan QARKU BERAT QARKU BERAT Qarku berat Emri Atësia Mbiemri Emri Atësia Mbiemri 40 40 171 Të dhënat 1 e vetëdeklaruesit 171 10/297 1 108,1 10/297 299,7 108,1 299,7 GENCI GENCI PETRIT PETRIT HALILI HALILI Të dhënat e vetëdeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit AVDY XUME PA A XUME PA A ALBERT ALBERT EMIN EMIN AGO AGO SAMI SAMI YMER YMER LALA LALA 72,4 78,9 72,4 78,9 41 41 3737 2 373710/30RUSHAN 2 10/30 ZY XUME YF XUME PA A PA A KADRI KADRI RUSHAN AGO AGO Emri Emri Atësia Mbiemri Atësia Mbiemri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri Emri 1 3 43 7 6 8 11 1300 2 45 56 7 9 8 10 9 10 37 37 224 1 224 10/294 Atësia 1 111,210/294 Mbiemri 300 111,2 2 Emri Emri Atësia Mbiemri ENVER ENVER YMER YMER LALA LALA

,

,

18

21 PANDELI IBRAHIM

MINIR TERZIU 94/1 10 204 9 11 ALTIN VATAJ 322

,

SHEF 243 T

NDUE

KAÇUPAJ NDREC KAKUSI

SADEDIN ÇE A

Zona Kadast. ,

AVER 242

,

17

KOKALLAJ 270/5 DEDGJONAJ 1 DEDGJONAJ NDUE 19 19 NIKOLL 270 SHABANI 1 DEDGJONAJ 316/5 DEDGJONAJ

HEKUR XHE O

SADED HETEM N

Zona Kadast.

,

ÇERÇIKO HEKUR

34/158

17

66 GJONI 66 1 PANDELI

PREÇI 509 2917

PREND NDOCI

136 10/190 147,0

1247

41 11/49 11

358 1 11/47 2315 11/47 58,30 358 FITIM JUBA JUBA 58,30 500 Atësia Emri Emri 243 1 11/145 49,66 1 11/145XHELADIN 49,66 300 2315 IBRAHIM XHELADIN BLLOSHMI BLLOSHMI

SEFERAJ 243 IBRAHIM

387,9

Nr. I kateve

HETEM 172

268/5 NDRECA 1

ZEF

KOCI PRENG NDRECA

76

ERMIR ZEF

7/161

16

291

dhenat103,50 e vetedeklaruesit Te dhenat JUBA 11/49Te 300 e vetedeklaruesit 300 2315 2315 105 Astrit 105

GANI JUBA 1 103,50

1

74

114,813/106 366 114,8 Islamaj4/12

Siperfaqja e ndertimit m2

ÇERÇ 1167 KO

,

ERMIR

1965/5 1 NDRECA 247

16

NDUE ZEF

DEDPREND

ZEFI358500 117,5 1 NIKOLA NIKOLA FITIM 117,5 19/270

254 11/28

LUFTETAR LUFTETAR SKENDER SKENDER ELEZI 57 57DRAGUSHA ZEF 455 2 DRAGUSHA 455 2 10/109 131,64 SKENDER SKENDER DERVISH DERVISH ELEZI 500

MUSAMET SHYQYRI

MUSAMET

5 6

15

MALAJ PRENG NDRECA

24/176

GANI 1 10FITIM

Grosha3/12 74 16/372 203 Truni 12/6

822 13/106 Imer Islamaj 2

Nr. Prot. ZONA KADAST vetedeklarimit Nr. I pasurise

,

1

14

45

15

NDUE

DED

41 11 10FITIM 9FIZMANI 85

Jahir Grosha 471,8 474 16/372 1 Selman Truni

Nr. I kateve

DURRE 239

,

691/4

13

271 11/48

1

ISMAIL ILIA2

ZANE 2315 2315 64 Gazmir 64 Gazmir Jahir 1971 2 1971 5/29 2 177,7 5/29 471,8 177,7 XHAFER SHAQOLLARI XHAFER SHAQOLLARI 474 1 ZANE KUJTIM 2315 2315 70 Shaqir 70 Shaqir Selman ISMAIL BORIÇISPIRO BORIÇISPIRO 24 IDRIS IDRIS CANI 822 CANI 2 2315 2315 86 Ahmet 86 Ahmet Imer 1 11/483542 37,25 234 37,25 234 1 3542 7/39 1 127,8 7/39 387,9 127,8 ISMAIL GRACA QARKU 93 GJIROKASTER 2 11/28 GRACA 85,56QARKU 300 2315 2315GJIROKASTER 93 Agron Agron Ismen 85,56 300

Nr. Prot. vetedeklarimit ZONA KADAST

,

14

HODO

43

BAR BILAL BARJAM KAÇUPA 34 AM MARK 34 NDREC MARK , BARDHOSH MUHARREM KOKA A NDUE YLLI MUHARREM YLLI 80 , 80 DURRE HAK SHABAN HAKI LIZA LIZA

,

12

MIDIL ISMAIL 851324

FIKA ZANE

52 SAFET ZANE KUJTIM

ZONA KADASTRALE

A 236

BARDHOSH 237

,

B

,

HASKO HODO 2

3

,

SP RO 235

1

HANEME HAXH FLAMUR HAXHI MA A FLAMUR PRENG , SPIRO NAZM BARDHOK NAZMI KOC BARDHOK PRENG

,

,

, ,

HYSNI HASKO 2

1

HANEME 158

12 KAJO 13 ZGURO

VASO PREÇI

Sip e parce 8517 Zona Kadas ZONA Zona, Qarku ndertimore 85 KADASTRALE kalim prone m²

HYSN ,

AZBI KA O AVDULLA ZGURO

FRAN VASO

FRAN

MIDIL 8513 271 44LUSHAJ ILIABRUNGA 254

Zona Kadast.

QANI AZB AVDU GAQO A

ZEF114 22/245 PASHK

PASHK 4

270 NIKOLL SEFERAJ 66 ZEF GJONI 270

52

SAIMIR SAFET

Zona Kadast.

, QAN 388 GAQO

BAJRAM 7 FIZMANI 9 8 85 GJERGJ2 11 ZEFI 1166⁄4 19/270

LENA 10 2 GJERGJ 1166⁄4 HADERI

34/143 54 GJIN NIKOLL Qarku LEZHE

SAFET FIKA

Sip e parce 8517 Zona Kadas ZONA Zona, Qarku ndertimore 85 Sip. parceles KADASTRALE kalim prone ndertimore per Sipërfaqja m² kalim pronesie ndërtimit m m²

11

BAJRAM BRUNGA

SAFET 73 SAIMIR

Nr. I pasurise Sip. parceles ndertimore per kalim pronesie Siperfaqja m² e ndertimit m²

10 471/4

11 SHEHU

,

9

NDUE LUSHAJ 44

Nr. I kateve Siperfaqja e ndertimit m²

10 RRAPAJ

SHEHU ISUF

Atësia Mbiemri

HAREDIN RRAPA

Atësia Emri

VENIGJAR HARED N MUHARREM SUF

,

VEN G378 AR MUHARREM

, Emri

FAKAJ 9

,

BAFTJAR FAKA

,

SELIM 7 6BAJRAM8

5SELIM 6

8 LENA NAZO HADERI

9Qarku 2763/5 2 GJIN LEZHE Qarku lezhe

BAFT DAVIDAR

Nr. I pasurise

8 7

ZOTO NAZO

AHMET BAJRAM

AHMET

7

45

8 6

AGENDUE Mbiemri

Nr. Nr.I kateve Prot. vetedeklarimit

m 7

43 ZOTO 1280

m m

,

2

AGE Atësia Mbiemri

6

Nr i pasurise Nr. i prot. te vetdeklarimi m t m m Sipërfaqja e ndërtimit m² Nr. i katev

3

5

Emri Atësia

Mbiemri 6

Nr. i kateve

1

,

ZONA KADASTRA ,

2

vlorë 4,Qarku 8604 1280 ,5

DAV286 D

5

Emri

Atësia M m

Mbiemri Nr. Prot. vetedeklarimit

8604

MAPO

73

N GU H wwwma o a

m m

,

A Emri

QARKU VLORE

Të dhënat e vetëdeklaruesit

Nr. i prot. te vetdeklarimit

1

3

2

18

,

ZONA KADASTRA

,

,

Em

m

M

QARKU VLORE T


1

5 6

CELAMI 1703

1

1703 5/955

1

DURICI 5004

1

FIQIRI CELAMI NAIM DURICI

5004 5/1804

DASHAMIR FIQIRI CELAMI CELAMI 1 21 9 251 10 DASHAMIR 9 FIQIRI 10 2943 7 251 8 8 134 33 GRAMOZ 33 GRAMOZ ELMAZ BAJRAM SULA 5111 SULA 4 5111 5/1127 4 134 5/1127 623 11 8601 252 ASIM 252 DESTAN ASIM DESTAN MAKSUTI MAKSUTI 117 13/51 5 178,56 13/51 300 178,56 300 6673 2 34 34 JOSIF BAJRAM SULA 5110 SULA 1 5110 5/1128 1 40JOSIF 5/1128 407 40KOL 500 253 IBRAHIM 253 IBRAHIM DESTAN 8524 DESTAN MAKSUTI MAKSUTI 8524 6514 2 35 FERHAT 35 FERHAT BAJRAM 500 SHAQIR BALLIU 2427 BALLIU 2 2427 5/1411 2 233 5/1411 582 233 254 SHAHE 254 SHAHE RAM RAM QELIA QELIA 8264 1

1 5/994 3 2943

140Emri 5/955

1

6673 5/1891

3 138 4 5/994

ELMAZ SHEHU PELLUMB 8871

2

633

385

385

50

256 140Emri Atësia

36 5/1804

21

623 8601 8871

633 277

83 5/1891

189

N

256

36

Atësia Mbiemri

Mbiemri

189

310 138 4 5

310

211

211

SHEHU 1 PELLUMB ZENEL

83

MAPO

GU H wwwma o a

5 6

7 6

1 TAH R ZENEL KOLLESHI

7

8

8

TAH HAXH R KOLLESHI 319/1 2

9

19 10

9

11

PA A113 23/200 319/1 23/200 HAXH 2

317,9124,8

386,5 170,8 PAPA

NOVAKU 233,1142,5

23

292 99,7

2

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m²

M

LATIFI

LOLJA 11 10

504,1504,1

50

323,4242,5

32

b

n

199,7101,6 M

88 94,3

130,5 89,7

338,2 O 119,1 A

A

A

A

A

VRETO

29

KASA MYZEQAR AGO AGO

P SHA P SHA

10

TAFA

146

VOG

NOVAKU

Sip.parceles ndertimore m per kalim m Siperfaqjam e pronesie m2 ndertimit m2

NOVAKU KARA

u Du

10

1

10

DODA

3 U 2531VAS KONDAKC

9/209 KONDAKC U104,5

Q t u rane T n Qarku

Q

u T

2

n

11

LOLJA 304 86

381 304 337,7

1862

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m²

BOÇI ZHURDA RAMADAN SU

2

28/140

2

38/227

RAMADAN DEMA

104,4

29

65,9

2

DEMA

37

B

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m²

mm

m m m

m

m

m m

m m m

M

m M

m m M

m

ZONA KADASTRA LE

ZONA Sip. KADASTRA parceles LE ndertimore per kalim pronesie m²

Nr. I Sip. pasurise parceles ndertimore per kalim Siperfaqja e pronesie m² ndertimit m²

Nr. I pasurise

Nr. I kateve Siperfaqja e ndertimit m²

M

Siperfaqja Nr. Prot. e parceles vetedeklarimit Nr. I pasurise ndertimore per kalim

Nr.i Pasurise Siperfaqja e Nr. Prot. parceles vetedeklarimit ndertimore Siperfaqja per kalime bazes se ndertimit m2 Nr. I kateve

Nr. Prot. Mbiemri vetedeklari mit

Prot. Nr.Nr.I kateve vetedeklari mit

Nr.i kateve Siperfaqja e bazes se ndertimit m2

Nr. i prot. te vetdeklarimit Nr.i Pasurise

Nr. Prot. vetedeklarimit Nr. I pasurise

Atësia Mbiemri

Atësia Emri

Nr. Prot. vetedeklarimit

Sip e parceles Sip.parceles Zona Kadast.per ndertimore ndertimore kalim pronesie per kalim m² m2 pronesie

6037 5/899 482

3999 5/1890 318

2

92

5/899

330

2 68,4Emri 5/1890 Atësia Mbiemri

4386 5/1130

1

101 5/1130

92

330

Emri Atësia 168 68,4 Mbiemri

235

101

168

Atësia Mbiemri

235

1

Mbiemri

m m

KOV XOXA

XOXA

287

NAS XOXA P

XOXA

E NAS P

106,621/117 m MER TA

Q ZANA

ARBEN SP RO

ASHAR S AM

MAR N KOE A 81,7

BESN METUSH K N KO G OK PERNASKA K K K

AR

N SHEGAN KO A

81,7 106,6 ABD TA M m MER

BESN K

Q kukes K Qarku

ASHAR

N AR

SHEGAN

ABD DOM

DOM

METUSH BRAHO

BRAHO

TOP G OK ANAS K K

ZANA RRAPO

N

N

250

PERNASKA Y BER N KO

ADR Y BER AN

m

AGRON KOV 250 72,5

ARMANDO ZA M

MAR E AM

RADA

AGRON 72,5 8/472

1

300

429,4

M

m

Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie m2

Sip.parceles ndertimore per kalim Siperfaqjam2 e pronesie ndertimit m2

Nr. I pasurise

M

m

m

Siperfaqja e ndertimit m2

Nr. I kateve

Sip.parceles Nr. Prot. vetedeklarimit ndertimore Nr. I pasurise per kalim pronesie m2

Nr. I kateve

Nr. I kateve Siperfaqja e ndertimit m2

Nr. I kateve

Nr. I pasurise Sip.parceles Nr. Prot. ndertimore vetedeklarimit per kalim pronesie m2 Siperfaqja e ndertimit m2

Zona Kadast.

TOP ANAS

RRAPO NASO

NASO

ARBEN RUSTEM

RUSTEM S NO

S NO

SP ANASTAS RO

ANASTAS SHANO

SHANO

M

M

m

mm

Sip. Parceles ndertimore per kalim pronesie

Sip. parceles ndertimore per kalim pronesie m²

nderimit m2

Nr.i pasurise

Sip. Parceles ndertimore per kalim pronesie Siperfaqja e

Sip. parceles ndertimore per kalim pronesie Siperfaqja m² e ndertimit m² m

Siperfaqja e nderimit m2

Siperfaqja e ndertimit m² m Nr. I pasurise

N

Nr. I pasurise

Nr. i kateve Sipërfaqja e ndërtimit m²

Nr. i kateve

Nr. I kateve Nr. Prot. vetedeklarimit

Nr. i prot. te Nr i pasurise vetdeklari mit

Nr. i prot. te vetdeklari mit

Emri

Emri Atësia

Atësia Mbiemri

Nr. Prot. Vetedeklari Nr.i pasurise mit

Emri Nr. I kateve Atesia

Nr. Prot. Vetedeklari mit Mbiemri

Emri

Atesia Mbiemri

Zona Kadastrale

2 6 5 5/1149 257 127 6 17 2310 9548 LATIFI

1 89

5/1154 202

89

1 130

5/1148 466

130

1361 5/1017 1 3 456 257 2310 29 9548 5/1886

508

5/1017 43 2 111 7 8 FERDINAND 29 1 40 5/1886

266

Mbiemri

623

187 4 5 111 9 8 11 FERDINAND 352 40BEHAR

466

508

266

623

912 352

Mbiemri

HAXH

5 6 GA MEND

SHYQYR HAXH

MEND 7 6 GA HAXH 8

11 EDUAR 13 12 FAQEKUQI 14 13 1 EDUAR HAXH BEHAR FAQEKUQI 1840

30/51

m

ZA M ARBEN

SHYQYR E E

7

9

AGRON

HAXH E8 E BARDHU 10 9

14 HAXH R DVAN E1 E 172,9 1840 19/26 19/26

VEZE QAM 117,6 322

M

ARBEN ZA M

AGRON ZA M

E E

BARDHU ADEM

E11 E

33/51

117,6

NEVRUZ ZA M

m

10

R DVAN ADEM E300 E 172,9

QARKU VLORE

11 300

33/51

Em

T

36/51

Em A

m

QAM G ATA

G ATA

NEVRUZ XHEKA

XHEKA

ZA XHEKA M

XHEKA

ZA XHEKA M

XHEKA

ADEM SKURA

SKURA

ADEM SKURA

SKURA

QARKU VLORE

Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit 30/51

VEZE 322 9/330

3K

AM

2

2365 592 9/330

N

ZONA KADASTRALE

Sip.I parceles Nr. pasurise ndertimore per kalim pronesie m² Siperfaqja e ndertimit m² ZONA KADASTRALE Sip. parceles ndertimore per kalim pronesie m²

Atësia Mbiemri

QARKU VLORE

202

27/51

104,8 Atësia 85Emri 42

A Em

Siperfaqja e parceles ndertimore per kalim

Atësia Mbiemri 2 1 187

5/869

QARKU BERAT Em

ndertimit m

42

711

Siperfaqja e parceles ndertimoree Siperfaqja per kalim bazes se

1

Siperfaqja Nr. I katevee ndertimit m²

Mbiemri Nr. Prot. vetedeklarimit

6146 5/869 387

444

QARKU BERAT Qarku berat

QARKU VLORE

T

36/51

AM

m

M

m

m

24/51

8270

Atësia Mbiemri

NEZIRI

83

N

9134 5/1148 453,6

IMER LATIFI

5/1889 136 69 Qarku elbasan KAJA 5378 1 5378 5/1813 1 104,8 5/1813 Te dhenat vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 5/1288 448 148e 2 448 2 85 Emri

6146 5/1287 387 132 1 Atësia Emri HASKAJ Emri 1361 1 5/866 456 109 21 MILLA

20,2 2365 KOLECI 20,2 3 20,2 592 3 2440 YLLI HAQIF 1/530 TOFIK HAQIF 20,2 HAQIF KOLECI1/530 HAQIF KOLECIKOLECI 3K

444

es per sie

12

TOFIK

5/993

²

1915 5/1154

83

es per sie

ALEME HASKAJ

2595 5/866 XHELADIN 3 109 MILLA 25/1149 4 1 127 191 5

2

e

3 132

BARDHI 316

²

1 148

ESAT NEZIRI

27/51

24/51

Zona Kadastrale

Emri Atesia

Zona Kadastrale

2 69

ABDUL KAJA

8018 5/993

Nr. i prot. te Sip.parceles vetdeklarimit ndertimore Nr.i Pasurise per kalim pronesie m2 Nr.i kateve Siperfaqja e bazes se ndertimit m2 Nr.i Pasurise

8324 5/1287

PJETRI 2440 1605 YLLI 496

5377 5/1812ELBASAN 2 137 5/1812 711 137 QARKU QARKU ELBASAN 136

e

8067 5/1288

2

pronesie m2 Siperfaqja e ndertimit m2 Nr.i kateve

3998 5/1889

1

DRITA ABDUL

Atësia Emri

Sip.parceles ndertimore per Emri kalim pronesie m2

2

CULLHAJ 8067

KAJA 5377

Nr. I pasurise Sip.parceles Nr. i prot. te ndertimore per vetdeklarimit kalim

DRITA 243

ZENEL XHEMAL XHEMAL BARDHI 2 145 5/1295 316 145

Nr. I kateve Siperfaqja e ndertimit m2

CULLHAJ LATIF

21 ALFRED GJON GJON PJETRI 1605 3 143 5/1226 496 143 ISMAIL ZENELI ZENELI 8018 2

ABDUL KAJA

ON D R

FERIZ,SHPRESA HALIL,DEME

BUJAR NOVRUZ

16.8 ZENEL 3302 5/1295

ON D R

56

243

RAZI LATIF

244 NOVRUZ 244 ESAT SENKO ATNAN SENKOATNAN 8324 3 ALEME BESNIK BESNIK 245 RAMADAN 86 DASHNORE 86 DASHNORE RAMADAN STRAZIMIRI 245 STRAZIMIRI 3 Atësia Mbiemri Mbiemri MYRTEZA 2595 MYRTEZA XHELADIN 2 246 246 FIDAI 87 HALIT 87 HALIT JONUZ JONUZ MUCA FIDAI 191 MUCA 14 IMER 88 88 XHEVDET HALIT HALIT MUCA 1915 MUCA 1 67,0 XHEVDET 87,0 9 8 10 9 11 10 12 11 89 89 HYSEN SADIK 5786 DEMARKU SADIK 89,0 6/300 9134 DEMARKU 3KT+1KT 6/300 3KT+1KT 453,6 89,0 1 BRECANI,BRECANI HALIL,DEME HYSEN BRECANI,BRECANI 5786 NENTOKE NENTOKE BUJAR 85

ALFRED 1161 5/1226

SULKO 3998

Nr. Prot. Nr. I vetedeklari pasurise mit

RAZI 84

TAHIR SULKO

Nr. I kateve

QARKU TIRANE

HOXHA HOXHA 21 1161 3 241 DILAVER SHKELQIM SHKELQIM ISMAIL 16.8241 16.8 432 2 15/116 AZIZ 15/116 16.8 META META 3302 2 16.8 16.8 242 ALBERT 242 ALBERT ABDUL

Zona Kadastrale

2 SAMI AZIZ RUZHDI TAHIR

TOZAJ

Nr. Prot. vetedeklari mit

Atësia Emri

DRITAN DILAVER

RUZHDI 83

ALE

ASLLANI 432

SAMI 82

83

Sip.parceles ndertimore per kalim Siperfaqja e pronesie m2 ndertimit m2

8270

per kalim pronesie

Zona Kadastrale

Emri

kalim pronesie m²

Sip eZona parceles Kadastraleper ndertimore

ZONA Sip. Parceles KADASTRALE ndertimore

Nr i pasurise

Sip e parceles Zona per ndertimore Kadastrale kalim pronesie Sipërfaqja e m² ndërtimit m²

Nr.i pasurise

Sip. Parceles ZONA ndertimore KADASTRALE per kalim Siperfaqja pronesie e nderimit m2

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Siperfaqja e ndertimit m2 Nr. I pasurise

Nr. i kateve

Nr. I kateve

Siperfaqja e nderimit m2

Nr. I kateve

Nr. i prot. te vetdeklarimit Nr i pasurise

Nr. Prot. Vetedeklarimi t Nr.i pasurise

Nr. Prot. Vetedeklarimi Mbiemri t

DRITAN 81

82

N

i kateve Nr. INr. kateve

Zona Kadast.

383

BUSH

ZA RADA M

ARMANDO

48,4

E

367,6 7415 21/117

BUSH

ENR BUSH K

48,4 69,2

HYSN SHAH N N 2398 9/159 2 119,7 9/159 SHAH 287 119,7 294,7 BASHK MRANE BASHK S AM M QARKU RANE QARKU

185

SUBUSH ÇE

69,221/115

1

ALE

FERIZ,SHPRESA , 23

2

Zona Kadastrale

HYSENJ TOZAJ

85

54

6037

285,1 608/472

GREMI 133,9 4/194 367,6 7415 1 A AGIM GREMI Em GREMI Em 2 128 2/136 429,4 128 AGIM GREMI GREMI

379 4658 2/136

3

35/51

277,3

RAMAZAN IBRAHIM

QOSJA 7554

per kalim pronesie m2

TAIP ASLLANI

GEZIM HYSENJ

QARKU TIRANE Qarku t84rane

3

Nr. i kateve

Nr. i prot. te vetdeklarimit

81

DELO TAIP

Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit Emri

AVNI 221

RAMAZAN 222

Zona Sip.parceles Kadast. ndertimore

1

NEZIRI 2458 3 AVNI SAMI 1 2 HAXHIU 1900 3

OLTION AGIM KADRIU

10/273 GREMI 300

6681 21/115

AGIM GREMI 1133,9

QARKU VLORE QARKU VLORE Qarku Vlore Qarku Vlore Qarku vlore ADR AN vlore XHELO 99 Qarku 5/928 302 302 6004 2 6004 5/1072 2 80 5/1072 212 80 212Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit 5/957 274 274 LEKA 91

2458 5/947 3 125 5/947 393 125 1 SAMI 6911 CJAPI 1 2CJAPI 3 4225 3 4 1900 5/945 3 84 5/945 290 84 8602 KUJTIM 7535 IBRAHIM KUJTIM 7535 MUSA 1 DAJA 2442 DAJA 7554 5/1260 1 129 5/1260 316 129 8601 DRITAN 7534 DRITAN 7534 KUJTIM MECAJ MECAJ DASHNOR DASHNOR 511 YMER 223 AVNI SINANI SINANI YMER 8604 8604 k.4 3 2593 5/925 3 149 5/925 541 149 2 KULAJ KULAJ LEFTER 2593 LEFTER 2 2 85 85 7465 GURI 7465 GURI OSMEN ESAT NEZIRI NEZIRIARBEN ARBEN 224 ROMEO ROMEO XHELILI 3502 XHELILI15 1 k.5 1 5/868 1 15 5/868 268 7685 7685 JASHAR 7696 JASHAR 7696 BEQIR SALI DURICI YLLI DURICI 225 YLLI JASHAR JASHAR LALA 3576 LALA 6530 2 6530 5/1803 2 106 5/1803 291 106 1 8605 7487 SULEJMAN 8605 SULEJMAN SAFET 4 116 7487 116 4 AHMETAJ GANI AHMETAJ SANIJE 226 SANIJE BRAHIM DOKSANI DOKSANI 6909 2 1 5/1828 BRAHIM 1 8 5/1828 436 8 8782 8782

k.2 XHEMAL HAXHIU

k.3 MYRTEZA QOSJA

Sip.parceles Zona ndertimore Kadast. per kalim Siperfaqja e pronesie m2 ndertimit m2

GEZIM

2

222

Nr. I kateve

DELO

k.3 MYRTEZA VERI

Siperfaqja e ndertimit m2 Nr. I pasurise

43

PERTRIT

221

k.2 TELAT XHEMAL

Nr. Prot. vetedeklarim Nr. it I pasurise

Emri

2

ELEZI VERI 55

Nr. Prot. vetedeklari Nr. mitI pasurise

VEIZ

GRIPSHI TELAT 54

Nr. Prot. vetedeklarim it

VATH

MUHAMET ELEZI 55

Nr. Prot. vetedeklari mit

Emri

ERNEST 6122

RIZA GRIPSHI 54

XHELAL MUHAMET

Atesia Mbiemri

43 NAIM 6176

5 2

2 91 HYSEN LEKA

HALIT GREMI 3 185

607 4/194 579

1 121 5/1285 4658 379 121 2 1 113 113 KRESHNIK KRESHNIK AGIM JETMIR REXHEP 6270 REXHEP KADRIU KADRIU KAPO HOXHA 6270 HOXHAJETMIR 5/1145 1 145 5/1145 383 145 1 58 5/927 359 58 1 359

REXHEP XHELO 2 99

RIZMAN PUPULEKU PUPULEKU ADR A K ADR HYSN A2 K 1667 13/283 1109,5 13/2832398 294,7 109,5 KASEM PUPULEKU PUPULEKU 570

673 4386 10/273

35/51

393 1 3 25 43 5 68 10 7 7 911 8 10 9 11 10 KO A 11 6911 5/1196 2 6 116 5/1196 396 396 79 9 10 8 7 6 116 4 58 116 PROKOP PROKOP PURAVE KO A PURAVE 290 8602 8693 ZENEPE 8693 ZENEPE IMER IMER IMERAJ 611/2 IMERAJ 99 1 611/2 34/192 1 101,834/192 500 101,8 500 MUSA SKENDERAJ 104/4 10/207 SKENDERAJ 104/4 10/207 2442 5/1122 1 134 5/1122 360 134 2 360 PA TDA MEÇ PA HAXH T ME HAXH ÇAFU ÇAFU 300 300 A 2 M 99 R A RAM M R DA RAM Ç 316 8601 8754 ZYKE 8754 ZYKE JAUPAJ 427/1/82 JAUPAJ 53 4 427/1/82 12/404 4 220 12/404 220 220 220 KUJTIM SKENDERAJ 99/4 MUHARREM 1 53 10/208 SKENDERAJ 99/4 MUHARREM 1 10/208 300 300 A OS A DR OS QEMA DR QEMA 511 5/1213 2 195 5/1213 632 195 632 223 ESAT ESAT MURAT MURAT DA A DA A 56 ZIJA 56 ZIJA AVNI PALUSH PETRO PETRO KUMARAKU KUMARAKU k.4 541 QARKU DURRES QARKU DURRES Qarku durres OSMEN MALIQI MALIQI 3670/4 2 46/108 97.6 300 3670/4 2 46/108 97.6 300 HASAN HASAN REXH PECA REXH PECA 57 NESHIT 57 NESHIT ESAT 224 3502 5/1209 1 21 5/1209 255 21 255 G KE G KE O KURT O Q KURT Q ZAZAN ISLAM ISLAM DOLLAKU DOLLAKU k.5 268 BEQIR XHAFA 2258/4 1 103 42/100 103 XHAFA 2258/4 1 42/100 300 EN SHKE EN SHKE QAM SHE QAM300 A SHE A 58 DRITA 58 DRITA SALI 225 3576 5/1205 1 119 5/1205 478 119 478 291 QARKU VLORE QARKU VLORE DR TA DRAH TAM AH NASUF M NASUF Qarku vlore SAFET HYSAJ HYSAJ 3299/4 2 92.5 46/61 92.5 3299/4 2 46/61 300 UAN UAN AH R SADR AH 300 RA SADR A 59 FATMIR 59 FATMIR GANI 226 6909 5/1197 2 100 Qarku 5/1197Durres 192 100 192 436 Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit Durres O ANDA OSTEFAN ANDA STEFAN G KA G KA QarkuQarku durres U M U AVD M HARHU AVD A HARHU A 60 BANUSH 60 BANUSH BILAL BILAL KAZANI KAZANI 8917 3 8917 5/1815 390,42 5/1815 312 90,42 312 227 QEMAL 227 QEMAL VELI VELI HOXHA HOXHA 1194 1 1194 5/1224 1 107 5/1224 547 107 547 MAR POGA ETA MAR N KO ETAA N KO G KA A G KA DAN DAN XHE POGA XHE 61 RIFAN 61 RIFAN AQIF AQIF KROSI KROSI 9673 2 9673 5/906 IBRAHIM 2 100 5/906 247 100 247 228 HYSEN 228 HYSEN IBRAHIM ISLAMI ISLAMI 8515 8515 40 SHPETIM 40 SHPETIM GANI GOXHA GANI GOXHA 4231 2 4231 6/563 2 109 6/563 378 109 378 2084 1 2084 5/1230 1 107 5/1230 539 107 539 Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri VE VE KAQE MOR KAQENA MOR BEN AM N NA BEN QERAMUD AM N N QERAMUD Q AFKU N Q AFKU 62 ROBERT 62 ROBERT SKENDER SKENDER KROSI KROSI 8863 3 8863 5/991 3 205 5/991 552 205 552 8518 851816 ANDREA 16 ANDREA SAMI MANE SAMI MANE 3800 1 3800 34/138 1 127 34/138 478 127 478 229 REXHEP 229 REXHEP ALI HALLULLI ALI HALLULLI 383 2 383 5/1237 2 111 5/1237 566 111 566 MEHME MEHME A DERR A DERR B B 63 FREDERIK 63 FREDERIK BEQIR BEQIR KROSI KROSI PETR T PETR NEFA T PASHO NEFA AR PASHO AR 9439 3 9439 5/1845 3 118 Mit'hat 5/1845 423 118 423 8512 8512 9 9 Mit'hat Osman Osman Skuqi 6918 Skuqi 1 6918 18/272 1 48,0 18/272 173 48,0 173 QARKU TIRANE QARKU TIRANE QANI QANI Qarku t rane 45 5 6 7 6 ALFRED 8 7 9 REXHEP 8 10 9 11 10 11 PE R PE AVDY R UKPERA AVDY UKPERA 64 ALFRED 64 REXHEP ISMAJLAJ ISMAJLAJ 9014 1 9014 5/911 1 Dashamir 195 5/911 378 Dashamir 195 Hider 230 BUJAR 230 BUJAR ESTREF FEZOLLIU FEZOLLIU QARKU KUKES QARKU KUKES 3126 3126 Qarku kukes 161 ESTREF 161 Bujar Bujar 378 Hider Qoshja Qoshja 2+1 3/118 2+1 25+108 3/118 315 25+108 315 3123 3123 XHEMA XHEMA BA RAM KUKA BA RAM KUKA NAIM HAJRI HAJRI HITAJ HITAJ VERJAN 65 ALEKSANDER 65 ALEKSANDER RAMAZAN RAMAZAN DYRMA DYRMA 2615 2615 5/1257 2 201 5/1257 3127 504 201 504 8515 8515 1581/5 1 1581/5 33/440 1 74 33/440 4070 450 VERJAN 74 2 450 4070 5/1294 2 133 5/1294 418 133 2 418 3127 3 3/119 3114,0 3/119 283 114,0 283 162 Zamir 162 Hider Zamir Hider Hider Kadri Hider Qoshja Kadri Qoshja XHEVDE XHEVDE SY POGA SY POGA 3125 66 SEFEDIN 66 RAMADAN SELIM SELIM DYRMA DYRMA 231 QANI 231 QANI IBRAHIM DAJA 3904 DAJA 157 1 3904 5/1798 1 71 5/1798 3125 147 71 147 ERNEST SEFEDIN TOZAJ RAMADAN TOZAJ 2 4069 5/1290 2 157 5/1290 642 642 2023/5 1 2023/5 22/371 1 107,3 22/371 4069 380 107,3 380 IBRAHIM Qarku Vlore Qarku Vlore SE M SE REXHEP M REXHEP S RE S RE 67 VEIZ 67 VEIZ HAXHI HAXHI TUFA TUFA QARKU DURRES QARKU DURRES Qarku vlore 7671 3 7671 5/1871 3 124 5/1871 262 124 262 Qarku durres GEZIM GEZIM BEQIR BEQIR HOXHA HOXHA 232 232 1 2 1 3 Të dhënat 2 43 45 5 6 A A 7 6 8 7 DOÇ 9 8 10 DOÇ 9 11 10 11 Të dhënat e vetëdeklaruesit e vetëdeklaruesit MUS MUS QEMA A A QEMA B B 68 GEZIM 68 GEZIM JONUZ JONUZ LLORJA LLORJA BUKUROSH 7504 BUKUROSH 1 7504 5/890 1 112 5/890 330 112 3 330 870 870 5/1859 3 177 5/1859 587 177 587 7 ABEDIN 7 ABEDIN ASLLAN ASLLAN ASLLANI ASLLANI SE M SE REXHEP M REXHEP S RE S RE 69 NEXHAT 69 NEXHAT HALIM HALIM MURATAJ MURATAJ 3 7411 7411 5/893 3 122 5/893 291AGO 122 291 233 LEONORA 233 LEONORA KOCI KOCI AGO Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri 8 BESNIK 8 BESNIK KOCI AGO AGO 5580 1 5580 5/1857 1 64 5/1857 155 64 KOCI 155 BA AR BA R AR A E R E A E E 70 ALI 70 IBRAHIM ALI IBRAHIM SHABA SHABA 1 136 136 8460 3 8460 5/936 3 161 5/936 434 161 1 434 234 JONUZ 234 JONUZ SELAMI SELAMI KAMOLLI KAMOLLI 9 ABEDIN 9 ABEDIN ASLLAN ASLLAN ASLLANI ASLLANI 8803 8803 1 5/980 1 19 5/980 471 19 471 AH AH SA KOVAÇ SA KOVAÇ150,74 71 ILMI 71 ILMI AHMET METOLLARI AHMET METOLLARI 812 5 812 4/219 150,74 A 5 150,744/219 A F150,74 F M m M m 7432 2 7432 5/972 2 101 5/972 246 1014 5 246 56 4 1 2 3 79 8 10 9 10 11 1 2 3 7 6 XHELAL 8 11 KRISTO KRISTO 10 XHELAL 10 HAIR HAIR YLLI YLLI AGRON AGRON HYSEN B HYSEN A B A OSMAN VATH OSMAN GOLEMI GOLEMI 7373 1 7373 89/27 QERIM 1 147,089/27 7573 400 147,0 1 400 72 ARIF 72 ARIF QERIM MENERJA MENERJA 7573 5/1001 1 117 7640 5/1001 460 117 3 460 Em E mA m A B m B NIKO TOMOR 3 139 DEMIRI 222 2 166 16/19 300 166 300 7640 NIKO TOMOR DEMIRI 222 2 16/19 235 ANDREA 235 ANDREA GANI GANI MECI MECI 139 11 PELLUMB 11 PELLUMB HYSEN HYSEN GINA GINA 8642 8642 E E E ESU MY SU YR MY YR 73 AFRIM 73 AFRIM ALI ALI SHABA VASIL VASIL HAXHI VEIZ HAXHI TUFA TUFA 7671 3 7671 5/1871 SHABA 3 285 5/1871 7609 561,0 285 561,0 3579 3579 5/1079 28 5/1079 505 28 505 3 7609 5/951 3 140 7684 5/951 433 140 1 433 FILLOTA LEFTER 1 DEDI 1871 1871 1 55,8 1/104 300 55,8 300 7684 FILLOTA LEFTER DEDI 1 1/104 QARKU ELBASAN QARKU ELBASAN 12 DRITAN 12 DRITAN SIRI MINXHOLLI SIRI MINXHOLLI Qarku elbasan LIMAN LIMAN TURJA TURJA MEDAT MEDAT QEMA QEMA U GUR U GUR 74 QARKU GJIROKASTER QARKU 74 GJIROKASTER 7095 2 7095 5/1848 2 101 5/1848 274 274 236 XHEVAT KRISTO 236 KRISTO AQIF AQIF DOKO DOKO101 Qarku QARKU LEZHE QARKU LEZHE Qarku g rokaster lezhe MIRUSH MIRUSH XHEVAT XHETA XHETA 13 13 DAVID MARC VAN MARC ORMAN VAN ORMAN 779 1 779 5/1055 1 89DAVID 5/1055 147 89 147 T T XHEVA XHEVA RAM SHAHU RAM SHAHU 75 BEHARE 75 BEHARE SHYQYRI SHYQYRI LUZI LUZI 7715 2 7715 5/923 2 60 5/923 186 60 186 Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 237 GENTJAN 237 GENTJAN SULO SULO XHELILI XHELILI 900 4 900 4/236 4 32,2 4/236 32,2 32,2 32,2 14 BESNIK 14 BESNIK MERSIN MERSIN KLLOGJRI KLLOGJRI 6856 1 6856 5/1067 1 93 5/1067 148 93 148 DR AN DR HEB AN B G HEB ANA B G ANA 76 CAN 76 CAN REXHEP MUHAMETAJ REXHEP MUHAMETAJ 8062 3 8062 5/932 3 113 5/932 319 113 319 A AM m M m Em Em 15 DAVID 15 DAVID MARC VAN MARC ORMAN VAN ORMAN 238 RUZHDI 238 RUZHDI SHAQIR SHAQIR KAFAZI KAFAZI 4667 1 4667 5/1887 1 123 5/1887 432 123 432 AD AD RAM SHAHU RAM SHAHU 77 Atësia 77 QAMIL QAMIL ZENELI ZENELI Atësia Mbiemri ISMAIL Mbiemri ISMAIL Emri 9841 3 9841 5/978 3 154 5/978 433 154 433 2KT,1KT 183/725 2KT,1KT 101,93/725 498,3101,9 498,3 8230 8230 ESAT,FIQIRI MUSTAFA,QAZIM ESAT,FIQIRI MUSTAFA,QAZIM DEDEJ,BECI DEDEJ,BECI 18 BLEDAR BLEDAR BRAH M BRAH E MNENTOKE BY E YÇ BY YÇ SULO SULO XHELILI XHELILI 239 239 NENTOKE 78 MIFTAR 78 MIFTAR HAMIT HAMIT KEPUTA KEPUTA 2 2270 5/915 2 191 5/915 530 191 1+1 530 LORENC 2270 LORENC 6448 6448 5/1070 1+1 121+375/1070 121+37 AJET, 269 NEVRUS, AJET, 269NEVRUS, ABAS,NEVRUS ABAS,NEVRUS DURMISHLLARI DURMISHLLARI 903 3KT 903 3/767 3KT 104,13/767 214,2 8170 8170 SMA SMA SHAHU OSMAN SHAHU 214,2104,1 45 5 6 76 8 7 9 8 10 9 11 10 22 113 79 ISMET 79 ISMET QAMIL QAMIL ZENELI ZENELI 1 2 2 149 3 5 6 NATYREL 79 8 10 9 10 11 1 4 7 6 NATYREL 8 11OSMAN 9839 9839 5/976 5/976 431 1494 5 431 BEDRI BEDRI VESEL VESEL KOBACI KOBACI 240 240 AGRON AGRON HAXH HAXH G ATA G ATA Q E Q E VLASH VLASH 80 ROLAND 80 ROLAND KADRI KEPUTA KEPUTA GJOVALIN NDUE DAJCI GJOVALIN NDUE DAJCI 1902 1902 5/1865 2 126 5/1865 474 126 474 1 2236 5/916 1 283 5/916 403 283 2 403 8330 8330 MARTIN MARTIN PREND PREND NDOCI 1121 NDOCI Qarku 3K 1121 8/268 3K 78,668/268 73,4 78,66 73,4 PERTRIT MANE MANE BEQIRI BEQIRI 351 2 351 29/157 KADRI 2 97.2 29/157 2236 111,3 97.2 111,3 elbasan

HAJRI RIZA

Emri Atesia

2

5 6

SELMAN NEZIRI

JULIAN AGIM 1

607 SHTYLLA 579 137

3122 EN1EESH KO ESH ENR K ENR SU K ÇE 13/226 KO 77,1 13/226 277,3 77,1 3487 QARKU DURRES QARKU AN A DURRES AN ENR AK

GJOKA 6681 3 GJOKA 5/226 285,1 137,5 SALLA 60 1

BA

MANA

N

DESTAN SELMAN

JULIAN HARUN SHTYLLA 2 137 5/882 53 OLTION REXHEP KADRIU

354

3122 KOÇI PE EN UMB 1E 3487 KOÇO

A

MUHARREM MANA

N

DESTAN 53

5933 5/882 53 251

ALBERT KALLAVERJA ALBERT REXHEP KALLAVERJA ZENI 6093 6093 5/1285 3 126 5/907 126 1 435 435 4

KERCUKU 108 3 108 5/961 SHTEMBARI 3 148 5/961SHTEMBARI 482 148 JOSIF 219 JOSIF SIMON SIMON 3999 2 Emri Emri Atësia VELI GEGA165 16/200 693 GEGA 187 165 2 187 693 5/960 2 82 5/960 318 82 ISUF 220 RRAPUSH ISUF RRAPUSH ÇELA 4386 ÇELA 1 k.1

k.5

8525 277

MUSA GJOKA 4+P 137,5 REFAT SALLA

UMB

46,4 46,4 46,4 MUHARREM ARSH

ANXHAKU

XHEVAT A BA

N

53

k.1

487 5/957

245 8371 5/226 388

SAKO GJOKA

46,4 27/136 ARSH

298 7

N

AGIM VELI

8718 MANCE

KERCUKU QAMIL

6733 5/928

96

IBRAHIM KOÇI PE IBRAHIM KOÇO

298,7

NER XHEVAT TAN

298 7 83 9

N

AGIM 52

219 8718 16/200 220

MURATI VIKTOR REXHEP 6733 2 MUHAMETAJ 487 2 RASIM HYSEN

8525 5/905 277

SEIT AJDINIDHIMITER AJDINI 8 DHIMITER HARUN 5933 3 110 5/1814 251 110 2

415

1

SHUA ANXHAKU P

11

298,7 83,9

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m²

52

RASIM 218

5/949

245 71MUSA SELIME SHAHINI 8371 4+P 388 131 OSMAN REFAT SHAHINI

234

6355 27/136

83 9 2/124

NER TAN

Nr i pasurise

KUJTIM QAMIL

k.3

k.4

131

SAKO DALIPISOTIR

1

PAQE SHUA P 10

11

83,9 2/124

1

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie Sipërfaqja m² e ndërtimit m²

KUJTIM 51

BEXHET MURATI VIKTOR 217 MUHAMETAJ HAZIR

2

OSMAN 39 JONUS SHAHINI

87

1 7788 5/1066 1 127 5/1066 354 127 KASEM KASEM RIZMAN ASTRIT QERIM SHTOGU SHTOGU 2 2 132 132 1 3 84 ASTRIT 5/944 298 84QERIM 298 20 20 81 1667 ESAT NEZIRI NEZIRI FUAT KASEM 7684 7684 1 5/870 IBRAHIM 1 23 FUAT 5/870 570 23 QERIM QERIM IBRAHIM SHTOGU SHTOGU 2 116 5/880 428 116 428 NATASHA NATASHA OSMAN MERKU AGRON 501 MERKUAGRON 3 501 5/1796 3 272 5/1796 4386 673 272HALIT 52 JANI BALUKJA JANI BALUKJA 3 3 96

7788 DOLEQI

415

6355 HIDA

PAQE9 10

8

1

Sipërfaqja e ndërtimit m²

51

k.5

PASHA 1901 3 1901 5/944 81 ESAT RAMA SABRI 2868 2868 2 5/880 RAMA ZYBER OSMAN 52 KROSI 4995 4995 3 5/905 8523 8523118 MURATAJ 11 KASEM 10 SEIT 5459 5459 3 5/1814

HAZIZ DOLEQI

GENTJAN IBRAHIM DALIPI

5/1068

DALIPI SOTIR 51 1 71 5/1243 SELIME RAMIS SHAHINI

XHEMALI HIDA

9

260,3

6644 2/124

Nr. Prot. Sip. Vetedeklarimit ParcelesNr.i pasurise ndertimore per kalim Nr. I kateve

217 218

ETEMI

1

NIKO HAZIZ

87

7

32/51 6644 2/124

Nr. Prot. Sip e parceles vetedeklarimit ndertimore per Nr. I pasurise kalim pronesie m² Nr. I kateve

k.3

BALLA

MICI

SALI PASHA

KOLA 2176

215 RAMADAN NDRICIM 215 NDRICIM ZENI CAPA CAPA k.1 5002 5002 3 5/907 8527 8527 4 1 REKASOKOL REKA 216 SULEJMAN SOKOL 216 KAPO k.2 1 5/927 106 106

k.4

QEMAL MANCE

Emri

BEQIR SULEJMAN k.2 SADIK HAZIR

KAPLLAN QEMAL

14

BAFTJAR RAMADAN k.1 HASHIM BEXHET

KAPLLAN 10

13

KASEM 2149 HALIM MURATAJ 8 10

SADIK 50

VATH ETEMI

ZAZAN

7 214 9

HASHIM 49

FATBARDHA VATH

PALUSH

MERSIM HALIM 8

50

FATBARDHA 9

12

213

212 AVDI RAMA SABRI HALIL RAMA 213 AQIF KROSI ZYBER

212

49

ADEM BALLA

11

AVDI HALIL FATOS HALIL MUIS AQIF

BAFTJAR SALI

NIKO 211

2

8

1

Nr. i prot. te vetdeklarimi Sip e parceles tndertimore per Nr i pasurise kalim pronesie m² Nr. i kateve

7

IBRAHIM KOLA

211

5/881 6610 11 2176 5/1834

MARIJE MARIJE 5/929 261 119 261 51 DOKSANI 667 667 5/1243 151 1 BAJRAM RAMIS 1 13 BAJRAM 5/881 516 516 SAMI DALLANI DALLANI13 2 11 1020 1020 5/949 1842 1842 39 RAMIS RAMIS JONUS 1 86 5/1834 215 86 215

2 119 DOKSANI FAIK 3 151

GENTJAN 29 QEMAL DALIPI

377

7 6

6644

32/51 6644 1 GEGA GEGA 113,1 6/259 260,3

Nr i pasurise Sip ieprot. parceles Nr. te ndertimore per vetdeklarimi tkalim pronesie m² Sipërfaqja e ndërtimit m² Nr. i kateve

AGIM

AGIM IBRAHIM

TEFIK 210

3262 5/929

29

353 3582 5/1068

SALI GEGA QAMIL GEGA 2113,1

5855 6/259 202

Nr.i pasurise Sip. Parceles Nr. Prot. Vetedeklarimit Mbiemri ndertimore per kalim Siperfaqja e nderimit m2Nr. I kateve

48 BEQIR SEFA

DAUT MIRAKA

210

MALASI 3262 2 LATIF FAIK 3 MIRAKA 1 6610 TEFIK SAMI

1 12 ARTAN 5/950 353 12QEMAL GANI SULI SULI ARTAN 3582 2

5 6

438 29/51

6

Nr i pasurise Sip e parceles ndertimore per Nr. Prot. Mbiemri kalim pronesie vetedeklarimit m² Sipërfaqja e ndërtimit m² Nr. I kateve

47 BAFTJAR BALLA

48 HAMID SEFA

NESTAN DAUT

LATIF 209

6

Nr. i kateve Sipërfaqja e ndërtimit m²

47 ADEM BALLA

XHEMAL HAMID

BELUL MICI

LUZI LUAN RIZA 3088 1 3088 5/924 8522 8522 2 36,3 3218 5/950

2 2 186 5/1098 43 159 5/1098 438 186 4 5 QEMAL TOPALLI(DALIPI) 29/51 365 TOPALLI(DALIPI)

Atesia Nr. I kateve Mbiemri Siperfaqja e nderimit m2

AGIM ADEM

6

MUHARREM BELUL

2938 5/1293

263

26/51 1 3

IKE SALI FATMIR FATMIR QAMIL KAJMAKU 2 ARBEN QEMAL DALIPI DALIPI 3046 2 3046 5/1006 2 91 5/1006 5855 202 91IKE 1 89 5/1232 228 89QEMAL 228 6 6 1 1 73 73 46 HIQMET 46 HIQMET XHEMALI XHEVIT ALUSH QEMAL QEMAL DALIPI DALIPI 1 107 ALUSH 5/1293 359 107 359 2049 1 2049 5/1048 1 95 5/1048 377 95 DALIPI DALIPI 8525 852528 28 ARDIAN IBRAHIM SILVANA QEMAL DINE(DALIPI) QEMAL ARDIAN DINE(DALIPI) RIZA QYPI QYPI 1 104SILVANA 5/924 239 104 239 2706 2706 5/1061 1 110 5/1061 234 110 2 114 114 1

Nr. i prot. te vetdeklarimi Nr i pasurise t

5

XHEMAL

AGIM ADEM

27,1 26 4505 5/1232

BAJRAM KAJMAKUARBEN 26

Nr. i kateve

76

46 MERSIM

AGIM

MUHARREM 8

2 2 28 2

2262 MECJA 294 36 Atësia 11 XHAFA Emri 4996 3 2 2707 QYPI 143 68 MARRA 1 990 1 7 2844 KUQI 340 115 6 2

Nr. i prot. te vetdeklarimi t

5 6

46

LUAN 207

NAMIK MALASI

209

GJORGA

Nr. Prot. Vetedeklari mit

44

HALIL 44 FATOS 45 MUIS

Mbiemri

BAFTJAR 43

Atesia Mbiemri

Emri

Atesia 45

Sipërfaqja e Siperfaqja e ndërtimit ndertimit m2 m² Nr. I Nr i pasurise pasurise Sip e parceles Sip.parceles ndertimore Zona Kadast.per ndertimore kalim pronesie per kalim Sipërfaqja e m² Siperfaqja e pronesie m2 ndërtimit ndertimit m2 m²

Emri

PELLUMB NAMIK

NESTAN 41

43

OSMAN LUZI

207

23/51

RESHAT XHAVIT TOGU TOGU 1139 1 1139 3/331 1 25,4 3/331 3218 36,3 25,4 1 208 XHAVIT KRISTO 208 KRISTO GANI GJORGA

AGIM 42

45

43

6893

2949 NERJAKU 473 112 2605 KUKA

ZONA KADASTRALE

OSMAN GJORGA VEBI

VEBI 38 RESHAT 39

QARKU DURRES QARKU DURRES Qarku durres 42

RIZA MECJA 2 36 5/959 ABAZ XHAFA Emri

ZONA KADASTRALE

ALI HASAN

PELLUMB 40

FERIT GJORGA

23/51

Sip. Parceles ndertimore per kalim

41

TAHIR GJORGA

8294 5/1791

ZONA KADASTRALE

ETLEVA FERIT

40

ALI 37

HASAN GJORGA

3484 5/1003

205 LULZIM 205 LULZIM BAJRAM QAZIM AGALLIU AGALLIU 143 12/282 1 27,1 12/282 4505 27,1 27,1 1 BICA ENVER BICA ENVER 206 HASAN 206 XHEVIT 2938 1

ZONA KADASTRALE

ETLEVA

38 39

KEPUTA RIDVAN IZET 8294 1

Sip. Parceles ndertimore Siperfaqja per kalime nderimit m2

FERIT TAHIR IKBALE HASAN

HAMIT KEPUTA RIDVAN 196

196

RUÇI MUHARREM 36 QAZIM 143 MUHARREM 1 JANI RUÇI RUÇI

37

XHIKA IBRAHIM RIZA 3484 1

Nr.i pasurise

FERIT

36

BEDRI ABAZ

XHIKA IBRAHIM 193 BASHKIM 193

3521 5/959

203 AGRON 203 AGRON AHMET 91,9 199,8 91,9 199,8 103 12/286 1 12/286 MALASI NAMIK MALASI 8638 2 8638 5/930 2 118 5/930 263 118 26/51 204 MUHAMETAJ 204 GENTJAN RAMAZAN RAMAZAN URUCI URUCI 1 22 MAL REXHEP REXHEP GENTJAN MUHAMETAJ 159 ANDRONI QEMAL 8965 3 8965 5/933 3 111ANDRONI 5/933 365 111

MAL 35

SHABAN RUÇI

BEDRI 199

GEGA KASEM RIZA 3521 2

200 ANDREA 200 ANDREA IDRIZ 7 194 9 RUSTEM 8 10 ZAIM 9 11 10ZAIM RAMA RAMA 2 4 2 11 5 194 MYSLIM 3528 2 3528 5/965 201 ILMI 201 IBRAHIM ILMI 18 1605/5 31/171 18 117,39 31/171 298,2 298,2 ZIJA BEQIR BEQIR BRAHIMI BRAHIMI 7 195 9 10 11117,39 10 11 NAZIF 1959 NAZIF ISA 4594 3 4594 5/1023 202 NUREDIN 202 NUREDIN ALUSH

Nr. I kateve

ILIR JANI

35

KASEM 192

Nr. Prot. Vetedeklari mit Nr.i pasurise

SHABAN JANI

2 IKBALE

XHELAL

199

FLORENCA BASHKIM Mbiemri 7 6 8 MELAIM RUSTEM

6893 5/1246 2 131 5/1246 584 131 584 GERT TARABOSH ÇARÇAN 2949 5/1175 2 166 5/1175 572 166 572 GJIN 28 NDREC GJIN NDREC KOVACI KOVACI 51 GERT 351 TARABOSH 359/375 3 97,8 359/375 360 97,8 ÇARÇAN 1986 360 1986 473 2605 5/1152 2 126 5/1152 432 126 432 Em Em A AM m M m ANASTAS NDREKO NDREKO 2262 5/1157 Atësia 100 566 294 Mark Preng 1 1 100 Mark5/1157 566 Preng Prenga Prenga 37 THOMA 137 THOMA 75/3 1 96 ANASTAS 75/3 300 96 3259 300 3259 Mbiemri Mbiemri 4996 5/985 3 81 5/985 501 81 501 130 2 130 5/1163 418 MARGAR TA MARGAR SOT R TA SOT NDREKO R NDREKO 5/1163 418 ELBASAN. RIZA 2707 1QYPI68 5/1003 143 QARKU QARKU ELBASAN. Qarku elbasan IDRIZ MARRA 1 27 27 990 5/1052 1 119 5/1052 495 119 495 SABETA SHUA P SHUA H CKA P THANAS H CKATHANAS 42KUQI 65 728 88 5/1146 329 9 dhenat 8 12 11 E13SABETA 12 14 E 13 14 UKAN UKAN AN AN MYSLIM 2844 5/1146 88 e 11 329 115 5/965 340 Te vetedeklaruesit Te9 dhenat e vetedeklaruesit IBRAHIM LLESHI LLESHI 7699 2 7699 5/1095 2 169 5/1095 373 373 ALEKSANDER ALEKSANDER DINE DINE169 R REXHEP R REXHEP KRYEKUR KRYEKUR QARKU T RANE QARKU T RANE ISA ZEQIRi 2603 ZEQIRi 2 2603 5/1160 MITRAQ 2 129 5/1160 443 129 443 3 167 5/1023 258 167 MITRAQ 258 Qarku t rane ALUSH TOPI TOPI 1825 2 1825 5/1084 THANAS 2 119 Emri 5/1084 414 119 414 QARKU V ORE QARKU V ORE Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri IZET ZEQIRi 2604 ZEQIRi 1 2604 5/1153 1 153 5/1153 431 153 431 ALEKSANDRA ALEKSANDRA THANAS DALIPI DALIPI Emri Qarku vlore 1 76 5/1791 389 76 389 ZA M ZAAM ARADA RADA AHMET URUCI URUCI 4869 2 4869 5/1099HIMA(TOPALLI) 2 211 5/1099 407 211 407 EDMONDA EDMONDA QEMAL QEMAL HIMA(TOPALLI)

META FLAMUR SHEFQET NERJAKU 3433 1 3433 5/1296SHEFQET 1 1125/1296 EDMOND 198 EDMOND QAZIM QAZIM KUKA

Siperfaqja e nderimit m2

32

FLORENCA 30 Atësia Mbiemri 5 6 MELAIM 31

Nr. I kateve

JANI 48 ILIR

HAJRI

Nr. i prot. te Nr. Prot. vetdeklarimi vetedeklarim Nr. I it t Nr i pasurise pasurise

NAIM MALO 45

31

MALO NAZAJ 1605/5 NAZAJ ZIJA 32 5 6 76 QARKU 33ELBASAN QARKU HYSNI 33 ELBASAN HYSNI HAMIT XHELADIN SEFER SEFER DIBRANI DIBRANI 103 1 34 RESUL 34 RESUL NAMIK ARDIAN SEFER SEFER DIBRANI DIBRANI

XHELADIN 52 ARDIAN

2

i kateve Nr. INr. kateve

30

VELI GEGA

192

Nr. I kateve

NAIM 6193 43

Atësia Emri 45

SAMI META FLAMUR 191

191 198

Nr. I kateve

2

ARBEN SAMI

Nr. I kateve

Emri 43

Nr. i prot. te Nr. Prot. vetdeklarimi vetedeklarim it t

2

ARBEN 28

Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri 29 SHKELQIM 29 SHKELQIM VELI

Nr.i kateve

Nr. i prot. te vetdeklarimit

Zona Kadast.

Zona Kadast.

Zona ZONA Kadastrale KADASTRALE

ZONAZona Kadastrale Sip. parceles KADASTRALE ndertimore per kalim pronesie m²

Nr. I pasurise Sip. parceles ndertimore per kalim pronesie Siperfaqja m² e ndertimit m²

Nr. I kateve Siperfaqja e ndertimit m²

Nr. I pasurise

Nr.Nr.I kateve Prot. vetedeklarimit

Atësia Mbiemri

Mbiemri Nr. Prot. vetedeklarimit

m

m

m m

Sip.parceles ndertimore per m pronesie kalim m²

Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie m2

m

M mm

m

m m

m m

B

m m

Sip. Parceles ndertimore per kalim pronesie m

Sip. parceles ndertimore per kalim

Sip e parceles ndertimore per kalim Sipërfaqja pronesie m² e ndërtimit m²

Nr i pasurise

10

VRETO 163,1 292,8

89,7

Sip. Parceles ndertimore M m m per kalim Siperfaqja pronesie e nderimit m2

Nr.i pasurise

6

100,4 45,9

9

Sip.parceles ndertimore per Mmm kalim pronesie Sipërfaqja m² e ndërtimit m²

Nr. i pasurisë

29

69 69 BEKTESH

20/339

Sip.parceles ndertimore per kalim Siperfaqjam2 e pronesie ndertimit m2 m

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Siperfaqja e ndertimit m2 m Nr. I pasurise

33

295,2 93,9 BEKTESH

8

Sip. parceles ndertimore Siperfaqja per kalime ndertimit m² m

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Nr. i kateve

Nr. I kateve

Siperfaqja e nderimit m2

M m

Nr. I kateve

Siperfaqja e ndertimit m² m Nr. I pasurise

M Nr.kateve m

Nr. I kateve

Sip.parceles Nr. i prot. te ndertimore vetdeklarimit per kalimNr. i pasurisë pronesie m2

13

BARDH

3

337,7 LOLJA83

M m

Nr. Prot. vetedeklari Nr. mitI pasurise

m

m

Atësia Nr. I kateveMbiemri Siperfaqja e ndertimit m2 m Nr. I pasurise Sip.parceles Nr. i prot. te ndertimore per kalimvetdeklarimit Mbiemri pronesie m2 Siperfaqja e ndertimit m2 m Nr.kateve

Nr. Prot. vetedeklari Nr. I mit pasurise

Nr. Prot. vetedeklari mit

Emri

Emri Nr. I kateveAtësia

8210

Zona Kadastrale

8210

Zona Kadastrale

Zona Kadastrale

Nr. Prot. Vetedeklarimi t Nr.i pasurise

Nr. I kateve

m

Nr. Prot. vetedeklari Mbiemri mit

Nr. I kateve

m

Atësia Mbiemri

Emri Atësia

Emri

Zona Kadastrale

Zona Kadastrale

Sip e parceles 8523 ndertimore per kalim pronesie m²

Sip.e parcelës ndërtimore për kalim pronësie m²

Zona Kadastrale

ndërtimit (m²)

Nr i pasurise

Sip e parceles 8523 ndertimore per kalim pronesie Sipërfaqja e m² ndërtimit m²

Sip.e parcelës ndërtimore për kalim pronësie Siperfaqja e m² bazes se

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Nr. i kateve

Nr.i kateve Siperfaqja e bazes se ndërtimit (m²) Nr. i pasurisë

Nr.Prot. vetdeklarimit Nr. i pasurisë

Nr.i kateve

Nr.Prot. vetdeklarimit Mbiemri

Nr. i prot. te vetdeklari mit

Atësia Mbiemri

Emri Atësia

Nr. i prot. Sip.parceles te ndertimore vetdeklari Nr i pasurise per mit kalim pronesie m2

Nr. I pasurise Nr. i prot. Sip.parceles te ndertimore per vetdeklari kalim mit m2 pronesie Siperfaqja e ndertimit m2 Nr. i kateve

Nr. i prot. te vetdeklari mit

Emri Atesia

Atesia Mbiemri

Nr. Prot. Vetedeklarimi Mbiemri t

Nr. I kateve Siperfaqja e ndertimit m2

Nr. Prot. vetedeklarimit Nr. I pasurise

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklarimit

Emri

Nr i pasurise

Sip e ZONA parceles KADASTRAL ndertimore E per kalim

Sip. Zona Parceles Kadastrale ndertimore per kalim

m2

Sip. Zona Parceles Kadastrale ndertimore Siperfaqja kalim epernderimit

Sip e ZONA parceles KADASTRAL ndertimore E Sipërfaqja per kalim e ndërtimit m²

Siperfaqj ja e ndertimit t m2 Nr. I pasurise e

Nr. I kateve Siperfaqja e nderimit m2 Nr.i pasurise

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Nr. Ieve kate

pronesie m2

Nr. i kateve

Nr. i Nr. Prot. prot. Zona te Kadast. ari ZONAvetedekl vetdekla Nr. I mit KADASTRALE Nr i pasurise rimit pasurise e Nr. Sip.parceles Prot. 8522 Vetedeklari ndertimore mit per kalim Nr.i pasurise

Nr. I kateve

Atesia Nr. I kateve Mbiemri Siperfaqja e ndertimit m2 Nr. I pasurise

Nr. Sip.parceles Prot. Vetedeklari ndertimore 8522 Mbiemri mit per kalim Siperfaqjam2 e pronesie ndertimit m2

Nr. Prot. vetedeklari Nr. mitI pasurise

Emri

Nr. i pasurise Sip. parceles ndertimore per kalim pronesie Siperfaqja e m² ndertimit m² Nr. i Nr. Prot. prot. te ZONAvetedekl ari Zona Kadast. vetdekla Sip. parceles mit KADASTRALE rimit ndertimore per kalim pronesie m² Nr. Ieve kate Nr. i kateve

Nr. i pasurise

Emri Atesia Nr. I kateve

Nr. i kateve

Nr. i prot. te vetdeklari Nr i pasurise mit

Nr. i katevee Siperfaqja ndertimit m²

Nr. Nr.i kateve Prot. vetedeklarimit

Nr. Prot. vetedeklari mit

Nr. Prot. vetedeklarimit

Zona Kadast. Zona Kadastrale

ZONA KADASTRA LE

Zona Kadast.

ZONA KADASTRA LE Zona Kadastrale

Emri

Atësia Emri

28

Emri

Emri

3

8

BARDH

NAÇO FOTO XHEV D XHEV ZENE D ZENE PF PF BAHRI 119 AHMET NAÇO BAHRI 119 AH Q REA AQ Q KR R AQ STO KR STO MUSA Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri Emri 11 10 11 BESN M FTAR K M BRAKA FTAR BRAKA 142 AGIM 142 RAMAZAN AGIM RAMAZAN XHAJA 21 Astrit 21 Astrit Sulejman Sulejman Shehu Shehu14/05 K.P 14/05 19/54 K.P 34 19/54 34 34 34 Shaqir Shaqir Destan Destan Qinani Qinani 4/02 K.P 4/02 K.P 22/51 22/51 13 13 RAND XHAFERR RAND XHAFERR MUSA 8604 8604 8481 ENVER8481 , MIHAL ENVER HETEM , MIHAL BARJAMASI, HETEM M KANDO BARJAMASI, 2770/4 M KANDO 1 2770/4 11/208 1 190,811/208 MUSA 378 190,8 378 34/51 34/51 25/51 25/51 143 REBANI 143 REBANI BEJO BEJO BRESHA BRESHA SA BA SA RAM BAKUSHE RAM KUSHE 61 Rexhep 1 61 5/1799 1 114,7 5/1799 412 114,7K.P 412 8523 ALEKS 2 ALEKS DHIMITER DHIMITER TOÇI 4894 TOÇI 1 4894 4/179 1 92,9 4/179 300 92,9 300 28/51 28/51 Atësia Emri Atësia Mbiemri 8523 2 Mbiemri 23 Rasim 23 Rasim Rexhep Shahu Shahu 3/06 3/06 23/30 K.P44.62 23/30 44.62 44.62 44.62 UMB VLORE. PE ABDY UMB ABDY ESHANAKU ESHANAKU QARKU VLORE. PE QARKU 144 ANDREA 144 ANDREA TRIFON TRIFON TOMANI 545 TOMANI 5 545 5/1162 5 139 5/1162 413 139 Qarku 413 FATBARDHA FATBARDHA B DO B DURO DO DURO vlore 31/51 31/51 8524 8524 ISAK RAMAZAN ISAK RAMAZAN NDREU NDREU Qarku Elbasan Qarku Elbasan elbasan FAT ME FAT YMER ME YMER ESHANAKU ESHANAKU 1/350 FASLLI 198,21/350 297,9198,2Qarku 297,9 7 7 6458 2 6458 2 Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit ALUSH ALUSH FASLLI THANAS THANAS GODO GODO BUXHUKU BUXHUKU HAMITI 89 HAMITI 2 89 5/1170 2 120 5/1170 589 120 589 145RAMAZAN 145 SALI RAMAZAN SALI NDREU NDREU Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit ISMAIL ISMAIL ALUSH ALUSH GRAMOZ GRAMOZ PE UMB PEESHANAKU UMB ESHANAKU NDREC NIKOLL NDREC NIKOLLI 289 NIKOLLI 289 1 11/262 121,30 11/262 300 21,30 8632 300 8632 V AS V AS AZ DH AZ M TR DH M TR Qarku Qarku 146 Vlore AGRON 146 Vlore AGRON LATIF HAZBALLA LATIF HAZBALLA Emri Atësia Atësia MbiemriSA M R MbiemriSA 6831 3 6831 5/1060 3 134 Emri 5/1060 295 134 295 PE M UMB R PEESHANAKU UMB ESHANAKU GJOK DILE GJOK NIKA NIKA 2 2 80 80 ARTAN MUHARREM ARTAN MUHARREM P AKU P AKU Të dhënat vetëdeklaruesit 336 1336 Të dhënat 11/46e vetëdeklaruesit 187,38 11/46e 300 87,38 8632 300 Atësia Mbiemri Mbiemri17 147 ARSHIM 147 ARSHIM REXHEP 8632 REXHEP XHELILI Emri XHELILI Emri 2168 2168 1 5/1078 Atësia 1 17 5/1078 302 302 GENT AN GENT PE AN UMB PE ESHANAKU UMB ESHANAKU NIKA NIKA TOSUN TOSUN KA EM KAMANE EM MANE TIN GJOVALIN FIORENTIN GJOVALIN 148 SHUAIP 148 SHUAIP XHEZMI XHEZMI PLAKU PLAKU 4 5 6 AHMET 6 AHMET 5997 1 5997 5/1049 1 97 5/1049 377 97 4 5 377 NEB NEB HOXHA HOXHA Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri 1 2 1 3 2 3 7 8 7 9 8 10 9 11 10 11 ABDY ABDY HYSEN HYSEN S NAN S NAN SMAJL SMAJL PECAJ 164 PECAJ 164 1 11/144 1121,01 11/144 300 121,01 8632 300 2 8632 R JETRMIR 1 3 2PLAKU 43 45 56 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 11 149 MEFAIL 149 MEFAIL XHEZMI 1 XHEZMI PLAKU 5998 1 5998 5/1050 1 109 8418 5/1050 366 109 366 8604 8604 8418 ROBERT ROBERT HEKURAN HEKURAN ZYKAJ ZYKAJ253/4 MUHARREM 1 253/4 4/242 1 144,64/242 144,6 U ETA U ETA MUHARREM HOXHA HOXHA 300 300 THODHOR THODHOR A EKS A EKS AKO AKO PAL MARK PAL BOÇI 13 BOÇI 13 1 HAXHI 10/329 0.86+26.35 1 HAXHI 10/329 173 0.86+26.35 8632 173 1 8632 MANUSHAQE MANUSHAQE HYSNI HYSNI SADUSHI SADUSHI 8605 8605 7790 SEIT 7790 SEIT KANAJ KANAJ424/5 10/118 REXHEP 1 10/118 150 SULO 150 SULO REXHEP424/5 XHELILI XHELILI 123,6 340 123,6 340 2436 1 2436 5/1067 1 63 5/1067 6992 113 63 113 ABDY ABDY RESH MYFTAR 8602 8602 8129 ILIA 8129 ILIAMIHAL MIHAL DIMO DIMO 1515/2 59,3 51,5 59,3 23 23 1 6992 5/238 1 51,5 5/238 2 T 1515/2 5/652 RESH 2 TTHODHOR 86,2 5/652 MYFTAR 300 THODHOR 86,2 300 A EKS A EKS AKO AKO QARKU Qarku t TIRANE rane 8602 8602 7974 BAKI QARKU 7974TIRANE BAKI JAHJA JAHJA XHAKAJ XHAKAJ 1364/2 MEHMET 1 1364/2 5/831 MEHMETAJ 1 40 5/831 40 PEMBEZE PEMBEZE MEHDI MEHDI SADUSHI SADUSHI 151 MEHMET 151 SYL SYL MEHMETAJ 200 200 6886 2 6886 5/941 2 84 5/941 314 84 314 ADR AT K ADR ABDY AT K ABDY MYFTAR MYFTAR 8604 8604 8252 KRISTAQ 8252 KRISTAQ NURI NURI PETANI PETANI 1643/4 1 1643/4 2/253 1 119,2 270 119,2 270 A2/253 AAR F AR HAKAN F HAKAN Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit Qarku Qarku 152Durres GEZIM 152 Durres GEZIM SELIM SELIM MEMIA GEZIM MEMIAGEZIM 83 83 HAMIT HAMIT ARAPI ARAPI101 2 5111 13/285 2 146,9 13/285 300 146,9 300 Qarku durres 4580 1 4580 5/914 1 101 8239 5/914 5111 596 596 FAD FAD QAM QAM ÇE A ÇE A 8239 KACANDON KACANDON MUHARREM MUHARREM KAMBERAJ KAMBERAJ 510/4 1 510/4 3/249 1 118 3/249 340 118 340 AGUR AGUR FAS FAS AS ANA AS ANA 153 JONUZ 153 JONUZ SHAHIN SHAHIN SHAHU AGIM SHAHU AGIM 96 96 SHAHIN BENGU BENGU 5800 14/369 2 119,6 14/369 151,6 119,6 151,6 QEMA 6735 1 6735 5/1275 SHAHIN 1 189 5/1275 5800 540 189 2 540 ARBEN ARBEN QEMA ÇE A ÇE A 8605 8605 8291 FAIK 8291 FAIK NEBI NEBI ALLUSHAJ ALLUSHAJ Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri Emri NEXHM NAM GAÇ K GAÇ 2639/5 2639/5 1 13/257 1 18 13/257 200 NEXHM 18NAM K 200 154 KADRI 154 KADRI HYSEN HYSEN ILANI ISMAIL ILANI ISMAIL 5360 1 5360 5/1254 OSMAN 1 99 5/1254 556 556 42 42 OSMAN MEMA 667 MEMA99 1 667 9/402DURRES. 1 53,5 9/402 77,6 RRAPUSH 53,5 77,6 BA RUÇ RRAPUSH BA RAM RAM RUÇ QARKU QARKU DURRES. Qarku durres BASHK M BASHK HYSN M BEQ HYSN RAGA BEQ RAGA 161 524 155 155 RAMIZ SEIT SEIT PAJO 3885 PAJO 1+1 3885 5/1137 1+1 161 5/1137 524 3 54 56 67,0 87,0 9 8 10 9 11RAMIZ 10 12 11 12 DUR M DUR BAR M BAR AGO AGO 116 ESMERALDA 116 ESMERALDA GEZIM GEZIM QAHJA 6617 QAHJA + 1 6617 15/213 1 59,9 15/213 59,9 59,9 59,9 + FATM R FATM HYSN R BEQ HYSN RAGA BEQ RAGA 41 JORGJI 41 JORGJI LLAMBER LLAMBER GJEKA GJEKA 1984 2+1 5/104 1984 2+1119.6 + 27 5/104 119.6500 + 27 500 156 BILBIL 156 BILBIL SHAHIP 500,1 SHAHIP DOKSANI 3997 DOKSANI 1 3997 5/1198 1 73 5/1198 213 73 213 GAFUR, GAFUR, KOLMILI SELAM, RAMAZAN 95 SELAM, RAMAZAN KARASANI, KARASANI, 2206 KOLMILI 2KT 2206 4/520/1 2KT 136,2 4/520/1 500,1136,2 8513 8513 BAR BAR BRAH M AGOM AGO 123 ERMAL 123 ERMAL BARDHYL BARDHYL LENA 349 LENA 1 349 16/557 1 54,3 16/557 134 54,3 134 BRAH G o Q u G o HAMIT HAMIT 103 SKENDER ADRIAN 103 SKENDER SADI SKENDER ADRIAN SADI DISHA DISHA 4820 2+1 5/91 4820 2+1 135+42 135+42 500 500 157 SKENDER BILBIL 157 BILBIL YZEIR YZEIR BRISKU5/91 BRISKU QarkuQgj urokaster 3854 1 3854 5/1081 1 98 5/1081 248 98 248 QARKU DURRES QARKU DURRES HYRIJE 118 HYRIJE ISUF TRUSHILLA ISUF TRUSHILLA 1277 1KT 1277 2/302 1KT 40,0 2/302 500,0 40,0 500,0 Qarku durres LUAN MYRTEZA LUAN MYRTEZA HASANI HASANI T T 8516 851614 BASHKIM 14 ZENUN BASHKIM ZENUN KRASNIQI KRASNIQI 7072 2 7072 13/214 2 114,0 13/214 284 114,0 284 158 KOSTA 158 KOSTA DHIMITER SULA SULA 79 DHIMITER 79 6479 19/242 2 81,4 19/242 289,8 81,4 289,8 4189 4 4189 5/1065 4 115 5/1065 6479 377 115 2 377 , EDUARD EDUARD SHPETIM SHPETIM PODA 4144 PODA 2KT 4144 9/249 2KT 87,6 9/249 87,6 87,6 87,6 1 1 95 NIKO STEFA STEFA95 8515 851596 SHAQIR 96 HALIT SHAQIR HALIT MUCA MUCA 1913 1 1913 5/1154 AZEM 1 89 NIKO 5/1154 202 89MYRTEZA 202 72 MYRTEZA 159 FREDI 159 FREDI AZEM MARRA MARRA 8515 8515 72 MEFAIL ARIF KRASNIQI KRASNIQI 8243 1 8243 4/528 1 109,04/528 300 109,0 300 4494 4494 1 5/1047 1 69MEFAIL 5/1047 374 ARIF 69 374 A AM m M m Em Em QARKU VLORE QARKU VLORE RIFAT QAZIM 219 QAZIM SOLLAKU SOLLAKU 8515 851588 XHEVDET 88 HALIT XHEVDET HALIT MUCA MUCA 1915 2 1915 5/1155 YZEIR 2 96,0RIFAT 5/1155 219 96,0 160 RRUZHDI 160 RRUZHDI YZEIR BRISKU BRISKU 8515 8515 8 8 ZYDI MUHARREM MUSTA 2 MUSTA299,6 3852 1 3852 5/1080 1 100 ZYDI 5/1080 295 MUHARREM 100 295 159 159 3774 2 3774 27/216 86 27/216 86 299,6 4690 14690 9/113 1 9/113 128 300 128 300 Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit RIFAT RIFAT SOLLAKU SOLLAKU ALEKSANDER, ALEKSANDER, 161 ASTRIT 161 ASTRIT YZEIR YZEIR BRISKU AZEM BRISKUAZEM 269 PELLUMB 269 PELLUMB DILAVER HOXHA HOXHA1385 8858 2 8858 5/1083 2 68 5/1083 205 DILAVER 68 205 ISLAM, ZENEL ISLAM, MIHA ZENEL MIHA 5388 2 5388 5/1809 2 2215/1809 613 221 613 8515 851593 93 21385 10/172 2 10/172 104 434 104 434 ISLAM ISLAM A KO A KO HYSO HYSO A KA A KA SHAZE 851587 SHAZE BAJRAMI BAJRAMI 162 PELLIMB 162 PELLIMB YZEIR YZEIR BRISKU BUJAR BRISKUBUJAR 8515 87 ASLLAN ESAT KOLOVERI KOLOVERI 3853 1 3853 5/1082 1 61ASLLAN 5/1082 139 61 139 7094 104,1 37094 5/530 165 305 165 305 25 25 329 ESAT 2 329 10/315 2 104,1UTF 10/315 397,8 397,8 BRAHO BRAHO UTF ZOTO 3 5/530 ZOTO 15/149, 15/149, Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri 8516 8516 4 ALEKSANDER 4 ALEKS ALEKSANDER ALEKS KARAMANI KARAMANI 4371 4+2 4371 4+2 375+47 26.4+80.6 375+47 26.4+80.6 QARKU SHKODERQARKU SHKODER Qarku shkoder NEVRUZ NEVRUZ SHAZE BAJRAMI 163 ABAZ 163 ABAZ IBRAHIM SULEJMANI QARKU TIRANE BEHAR QARKU TIRANE BEHAR 15/154 IBRAHIM 15/154 SULEJMANI 5459 1 5459 5/1106 SHAZE 1 46 5/1106 BAJRAMI 158 46 Qarku 158 t rane SHER F SHER G OKA F G OKA 1 OSMAN 1 OSMAN SHEHIN SHEHIN SELITA SELITA 6655 2 6655 5/903 2 150 5/903 351 150 351 164 ILIA 164 ILIA IDRIZ IDRIZ MARRA MARRA VALBONA VALBONA ASLLAN ÇELA ÇELA107 7312 1 7312 5/1053 ASLLAN 1 107 5/1053 388 388 PE UMB PE HAM UMB D HAM A USH D A USH 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 117 7 3064 1 3064 4/193 1 163,9 4/193 298,7 163,9 298,7 2 TEKI 2 TEKI ISMAIL ISMAIL KUSHI KUSHI ABAZ ABAZ 5207 3 5207 5/1825 3 85RAZIJE 5/1825MYFTARALLARI 222 85RAZIJE 222 ADAIL MYFTARALLARI ADAIL 165 165 ASLLAN ÇELA ÇELA 82 RAMAZAN RAMAZAN KADR KADR BOD BOD 9003 2 9003 5/1104 ASLLAN 2 82 5/1104 340 340 1 PIRRO,SUZANA 6111 PIRRO,SUZANA PALI,ANDON PALI,ANDON KONDA 2252/4 KONDA 3 2252/4 4/251 3 128,1 4/251 305 128,1 305 FABIAN FABIAN 3 AVNI 3 AVNI SHAHIN SHAHIN SELITA SELITA 6656 3 6656 5/1883 KOTOBELLI 3 1255/1883 KOTOBELLI 294 125 294 166 KUJTIM 166 KUJTIM ILJAZ ILJAZ QARKU DURRES QARKU DURRES 3970 3 3970 5/450 3 111 5/450 319 111 319 HYSEN HYSEN YMER YMER HANKJA HANKJA Qarku durres QARKUkukes QARKU Qarku 4KUKES PERPARIM 4 KUKES PERPARIM FASLLI FASLLI MYRTEZAI MYRTEZAI 72 XHEMAL 72 664 1+1 664 14/299 1+1 192 14/299 257,9 192 257,9 5996 RRAHMAN 3 5996 5/1007 3 1055/1007 587 105 587 167 RRAHMAN 167 XHEMAL KRYEZIU KRYEZIU 3881 3881 5/400 301 108 4 5 301 SAIMIR SAIMIR HYSEN HYSEN HANKJA HANKJA 1 22 15/400 3 2 2 108 4 3 5 6 7 6 9 7 10 9 11 10 12 11 12 RAKIP RAKIP HARIZ HARIZ LECINI LECINI 5 5 Z ZG GG G 4897 4 4897 5/970 BASHMETA 4 106 5/970 BASHMETA 494 106 494 168 DAUT 168 DAUT AZIZ AZIZ 1162 1 1162 5/1223 1 ENGJELLUSH 25 5/1223 470 25 NJAZI 470 BLERIM BLERIM 170 SOKOL 170 SOKOL ISUF ISUF META 8173 META 1 8173 34/235 1 140,7 34/235 AVDULAJ 294,8 294,8 1 1 ENGJELLUSH NJAZI AVDULAJ 1026 140,7 1026 6 PETRIT 6 PETRIT MEHMET MEHMET SHABANI SHABANI QARKU ELBASAN QARKU ELBASAN 5736 2 5736 5/920 XHETAN 2CAMI 102 5/920 279 102 279 169 ASTRIT 169 ASTRIT XHETAN CAMI Qarku elbasan 4961 1 4961 5/1266 1 108 5/1266 448 108 448 3 6/337 3 36,4 6/337 36,4 36,4 36,4 2 BARDHU 2 MUHAMET BARDHU MUHAMET TAULLAK 1473/1 TAULLAK 1473/1 ALTIN ALTIN ALI BOSHNJAKU ALI BOSHNJAKU 7 VLADIMIR 7 VLADIMIR SHERIF SHERIF TETA TETA T T 4896 3 4896 5/999 3 136 5/999 358 136 358 170 RAMIS 170 RAMIS HYSNI KAMENICA HYSNI KAMENICA 499,9 57 57 4819 10/347 1 145,3 10/347 499,9 145,3 BARDHY FAD BARDHY FAD BA ANCA BA ANCA 6689 2+1 6689 5/1267 2+187+21 5/1267 4819 418 87+21 1 418 KP KP 3 OSMAN 3 OSMAN XHEMAL XHEMAL HYKA 1472/1 HYKA 1472/1 BLEDAR BLEDAR ALI BOSHNJAKU ALI BOSHNJAKU 8 NDRICIM 8 NDRICIM HALIT HALIT METUSHI METUSHI 3501 2 3501 5/992 DESTAN 2 83 5/992 235 83 235 171 FATMIR 171 FATMIR DESTAN BUSHI BUSHI SHEFQET SHABAN SHEFQET SHABAN KUQ KUQ 10101 1 10101 5/1292 1 80 5/1292 460 80 460 K AK AM m M m 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 11 8 Em Em QARKU VLORE QARKU VLORE 300 139,5 QEMAL 8 QEMAL NAZIF NAZIF BAJRAMI 3711 BAJRAMI 1 3711 22/131 1 139,5 22/131 300 Qarku vlore 9 LUMTURIE 9 LUMTURIE RAMADAN RAMADAN HASA HASA 4787 1 4787 5/1847SEJFULLA 1 92 5/1847 320 92 320 PAND THOMA PAND THOMA DURO DURO 172 BEDRI 172 BEDRI SEJFULLA BALLIU BALLIU K K 7860 2 7860 5/376/1 2 93 5/376/1 308 93 308 Destan 1 Destan Cen Cen Dina AGRON 16/22 Dina AGRON 1 16/22 23/153XHEVAT 1 71,2623/153 XHETA 94,9471,26 94,94 10 10 XHEVAT XHETA 86 BAKI 86 YZEIR YZEIR MUÇA 3232 MUÇA 2+Pf 3232 20/331 2+Pf 104 20/331 286,7 104 Qarku 286,7 QARKU T RANE QARKU T RANE 4901 1 4901 5/1849 1 70 5/1849 211 70 BAKI 211 173 REMZI 173 REMZI MEDI MEDI XHAFA XHAFA t rane 6992 2 6992 5/979 2 107 5/979 555 107 555 Ilir 1 Ilir Isak Nerguti Isak Nerguti 11 SEZAI 11 SEZAI HABIB TROQE VELI TROQE Qarku Gjirokaster Qarku Gjirokaster 898 1 898 5/982 ISMAIL 1 163 5/982 503 163 XHEVAH R XHEVAH ZERER ZERE U U Qarku g503 rokaster 174 HABIB 174 VELI ISMAIL GEGA GEGA 7636 2 7636 5/958 2 115 5/958 351 115 351 Haxhi 2 Haxhi Sulltan Domi Sulltan Domi 12 FETAH 12 FETAH ASLLAN BARCI EDMOND BARCIEDMOND QARKU ELBASAN QARKU ELBASAN Te dhenat Te dhenat e vetedeklaruesit 4900 2 4900 5/989 PETRIT 2 100 5/989 413 100 e vetedeklaruesit 413 175 ASLLAN 175 PETRIT SHABANI SHABANI 4119 2 4119 5/921 2 160 5/921 311 160 311 17/05 4 17/05 33/125 4 36,6733/125 44,2136,67 44,21 Qarku elbasan 3 3 86 86 13 LLESH 13 LLESH NIKOLL SHERRI ISUF SHERRI Fadil Fadil Ramiz Shahu Ramiz Shahu 380 380 1 5/968 1 17 5/968 269 17 269 T T 176 NIKOLL 176 ISUF SADIK SADIK SULAJ SULAJ 3 7520 7520 5/939 381 48 4 5 381 1 21 15/939 3 2 1 48 4 3 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 11 Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri Emri 14 LUAN 14 LUAN MYFTAR CAPA ROLAND CAPA ROLAND Fadil Fadil Shaqir Morina Shaqir Morina 4899 3 4899 5/987 BYLYKBASHI 3 108 5/987 BYLYKBASHI 416 108 416 177 MYFTAR 177 PETRIT PETRIT 4 10021 2 10021 5/937 2NJAZI, 120 5/937 120 ZAIMIR, ZAIMIR,390 NJAZI, XHEMO, NJAZI, 390XHEMO, NJAZI, A AM m M m Em Em AHMETI 3455/4 AHMETI 2 3455/4 17/201 2 139,5 17/201 197,3 139,5 197,3 8604 8604 15 ALBERT 15 ALBERT SHAHIN SHAHIN XHANI XHANI NUSTRET NUSTRET BE U BE TANE U TANE Ilir 5 Ilir Isak Nerguti Isak Nerguti 4898 3 4898 5/969 3 143 5/969 250 143 4 2 250 178 ANDREA 178 ANDREA PETRIT PETRIT PRIFTI ALFREDO NJAZI 1 2 15/1021 3 2PRIFTI 43 5 526 102 7 6 ALFREDO 8 7 9 8 10 9 11 10 11 5736 5736 5/920 5/920 279 102NJAZI 279 5/1021 MURAT MURAT RIFAT TOMJA TOMJA 16 16 EDV N NUSTRET EDV N NUSTRET TANE TANE 2414 4 2414 4 5/1022 348 115 348 179 RIFAT GJYLE 179 GJYLE LULZIM LULZIM RAKIPI 1424 RAKIPI 1 1424 5/1118 223 82 223 17/05 3 17/05 33/127 3 12,97 33/127 20,7712,97 20,77 Haxhi 6 Haxhi Sulltan Domi Sulltan Domi 8541 8541 1 SAMI1155/1022 1 SAMI EMIN EMIN RESHITI 1 82 5/1118 RESHITI 62 2 62 26/179 2 31,6 26/179 55,5 31,6 55,5 FADIL FADIL QARKU TIRANE. QARKU TIRANE. Qarku t rane 17 MYFTAR 17 MYFTAR HASAN CAPA RESMI CAPA RESMI DA ANDYSHE DA ANDYSHE FUAT FUAT REMA NAZ F REMA SE 4895 3 4895 5/986 ALBAJRAMI 3 181 5/986 ALBAJRAMI 292 181 292 180 HASAN 180 OSMAN OSMAN NAZAUD F N SE AUD COTA N COTA Fadil Fadil Ramiz Shahu Ramiz Shahu 185 2 185 5/644 5/644 Berat 277 133 277 Qarku Berat2 133 Qarku 7 Qarku berat Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 18 SYBI 18 SYBI HYSNI METUSHIKRISTO METUSHI U ETA HA U RED ETA N HA RED REMA N REMA 6553 2 6553 5/990 MEXHIT 2 72 5/990 297 72 297 181 HYSNI 181 KRISTO MEXHIT QOSHI QOSHI QARKU DURRES QARKU DURRES Qarku durres QARKU LEZHE . QARKU LEZHE . 4916 3 4916 5/276. 3 90 5/276. 185 90 185 19 NAIM 19 NAIM HAXHI PICI PICI FAT ME FAT HA RED ME N HA DURO REDREMA N DURO REMA 182 HAXHI SELIM 182 SELIM RAMADAN MEMIA MEMIA 925 1 925 5/1244RAMADAN 1 1125/1244 304 112 304 4581 1 4581 5/934 1 56 5/934 459 56 Atësia 459 Atësia Mbiemri Mbiemri Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Emri Mbiemri Emri NDRICIM NDRICIM XHEVIT XHEVIT DAKA ASTRIT DAKA ASTRIT 20 20 RA MONDA RA HA MONDA RED N HA RED REMA N REMA 183 183 BEKTASH XHEPA XHEPA 4159 2 4159 5/1255BEKTASH 2 1545/1255 447 154 447 6035 2 6035 5/900 2 122 5/900 285 122 285 NDRICIM NDRICIM XHEVIT XHEVIT 21 ASTRIT 21 ASTRIT NEVRUZ NEVRUZ FUSHA FUSHA EDUART EDUART HA RED N HA RED REMA N REMA 2 33 25/898 4 3 3 158 5 4 6 7 8 7 9 8 10 9 11 10 12 11 12 184 184 9188 3 9188 5/1259 3 1405/1259 375 140 375 6034 6034 5/898 428 158 5 6 428 ENVER ENVER HAMDI HAMDI KACI KACI AMET AMET RUSHAN RUSHAN DEMO DEMO 22 XHEMAL 22 XHEMAL SHAHIN KACA ABEDIN KACA HAT XHE HAT HA RED XHE N HA UKA RED REMA N UKA REMA 3266 3266 HAMEZ HAMEZ ISMEN MATRANXHI ISMEN MATRANXHI 2967 2KT 2967 516/2/13 2KT 81,0 516/2/13 81,0 81,0 81,0 185 SHAHIN 185 ABEDIN LUTFI LUTFI MANI MANI 7 7 1014 1 1014 643/15 1 103 643/15 300 103 300 6540 1 6540 5/1298 1 48 5/1298 120 48 120 6036 3 6036 5/897 3 112 5/897 397 112 397 23 SHERIF 23 SHERIF ZENEL HAJDARAJ ISUF HAJDARAJ A DA HA A DA RED N DARDHAR HA RED NREMA DARDHAR REMA ADRIATIK ADRIATIK MUSTAFA 500 MUSTAFA KOSOVA KOSOVA QARKU LEZHE. QARKU LEZHE. 186 ZENEL 186 ISUF VESEL VESEL OSMANI OSMANI Qarku lezhe 5597 2 5597 5/926 2 48 5/926 500 48 9 9 332 1 332 643/16 1 90,9 643/16 250 90,9 250 8715 3 8715 5/885 3 189 5/885 472 189 472 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 11 2179 2179 ADM R HASAPAPA SA HASAPAPA 24 SHEFQET 24 SHEFQET DINE DINE DALIPI DALIPI AN A HA AN RED A N TORRA HA REDREMA N ADM R TORRA SA REMA TOMOR TOMOR RUSHAN DEMO DEMO92 1 187 ILIR 187 ILIR ESAT ESAT NEZIRI NEZIRI 5420 2 5420 5/1005 2 129 5/1005 376 129 376 8 8 1016 643/17 1 117,2 643/17 300 117,2 300 6145 1 6145 5/871 RUSHAN 1 92 5/871 1016 460 460 MARK 6 NDUE MARK MARKU MARKU 9 1 9 4/313 1104,5 4/313 300,0104,5 8.631,0 300,0 8.631,0 ADEM ADU AH ADEM HASANPAPA HASANPAPA 25 KUJTIM 25 KUJTIM SHAHIN KACA ARTUR KACA ARTUR BUKUR E BUKUR E MAS E EÇARÇAN MAS ADU AH ÇARÇAN 188 SHAHIN 188 PETRIT PETRIT NEZIRI NEZIRI 3752 2 3752 5/1299 2 58KUJTIM 5/1299 172 58KUJTIM 172 SYBI SYBI HOXHA HOXHA 2840 3 2840 5/876 3 155 5/876 339 155 339 10 10 208 1 208 643/18 1 109,35 643/18 500 109,35 500 QARKU VLORE . QARKU VLORE . Qarku vlore QARKU VLORE QARKU VLORE 26 LAZIM 26 LAZIM ALI ALI REKA REKA EDUARD EDUARD TARABOSH TARABOSH ÇARÇAN ÇARÇAN 189 MIRI 189 MIRI PETRIT NEZIRI NEZIRI 3700 1 3700 5/946 PETRIT 1 99 5/946 305 99 Qarku 305 Qarku vlore Qarku Elbasan Elbasan 2839 3 2839 5/877 3 152Qarku 5/877 358 152 358 elbasan Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit T T 27 FAIK 27 FAIK JUSUF TUKA FATOS TUKA FATOS TARABOSH ÇARÇAN ÇARÇAN 190 JUSUF 190 ESAT XHELEKA ESAT XHELEKA 3529 1 3529 5/964 QERIM 1 90 5/964 333 90 e 2 333 1 dhenat 15/887 3 3 5 6 ARMAND 7 6 ARMAND 8 7 9 TARABOSH 8 10 9 11 10 11 197 BURHAN 197 BURHAN QERIM TOSKA TOSKA 4129 2 4129 2 117 4 5/887 368 117 4 5 368 Te vetedeklaruesit Te dhenat e2 vetedeklaruesit

118 122

19

m

BARDH

parceles m2

Nr. I pasurise

Nr.i Pasurise Siperfaqja e bazes se 2 ndertimit Siperfaqjame Siperfaqja e ndertimit m2 m m

Nr. I kateve

Nr. i prot. te vetdeklarimit Siperfaqja e parceles m2

m

300 7

HAZ DODA Z

LATIFI

M NA VAS

29

NOVAKU

Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie m2

AHMET HAZ Z

38

FEÇAN

298,8122,2 FEÇAN

7859

Sip e parceles ndertimore per kalim

LAMÇJA

Q

31

PA A

PAPA

Siperfaqja e parceles ndertimore per kalim

ndertimit m2

300 6 144,7

LAMÇJA

Sip e parceles ndertimore Sipërfaqja per kalime ndërtimit m²

Nr i pasurise Nr i pasurise

XHE KARA A

Q durres u Du Qarku

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m²Sipërfaqja e ndërtimit m²

Nr. i kateve

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Sip. Parceles Nr. Prot. ndertimore vetedeklarimit kalim Nr. per I pasurise pronesie

Mbiemri

5/1062 242 117 242 11 IRFAN HAMID HAMID 2 HOÇJA 889 889 1/249 1 HOÇJA 3 4 3 53 144,71/249 5/1144 292 123 292 QARKU VLORE QARKU . VLORE . SHKE Q M SHKELQIM HAK HAKI AMÇ A Qarku vlore 69 2 816 5/401 2 132 5/401 643 132 643 Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit ARD AN ARDJAN HAK HAKI AMÇ A RAMA AHMET 4466 2 4466 5/867 5/867 530 79 8 45 5 2 6 79 76 7 530 9 8 10 9 11 10 11 AR AN RAMAZAN ARJAN RAMAZAN AT F GJINI 8 M NA Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri 3618 2 3618 5/1113 2 102 Emri 5/1113 102 400 Karafil Feim Feim Dafku Dafku 400 K.P K.P 500 129,39 500 SAN E SANIJE RRAPUSH RRAPUSH AT F KORRI 1085 2 1085 5/1051 2 136 5/1051 496 136 496 Ruzhdi Xhevat Xhevat Syla K.I MEHMET AR8F ARIF O A10 400 96,94 2 400 4Syla 4K.I 5 5 6 MEHMET 1 1 3 2 3 7 6 30.37 7 9 8 9 PRENGA 17/07 19/78 30.3719/78 44,57 44,57 3053 1 3053 5/1074 1 128 5/107417/07 501 128 501 32 M 522/4/89 Bukurije Bajram Bajram Halili Halili K.II K.II SHPET MEHMET O A86 16/224 8300 FIQIRETE 8300 FIQIRETE DALAN DALAN MICAJ MICAJSHPETIM 1 522/4/89 16/224MEHMET 1 230 75,6 230 DOKO 8604 8604 1884 1 1884 5/1056 1 82 5/1056 157 82 157 8349 XHEVDET 8349 XHEVDET DALAN DALAN MICAJ 523/4/52 MICAJ 1 523/4/52 16/254 1 83 16/254 ARTAN ARTAN MEHMET MEHMET O A Qemal Ramiz Ramiz Imeraj Imeraj 11/06 K.I 11/06 K.I Ajet Ram Ram Hoda Hoda K.III K.III 500 89,6 500 DYLI 3192 1 3192 5/1714 1 79 5/1714 188 79 188 23/26 44.20 23/26 63.64 44.20 63.64 QARKU VLORE QARKU T VLORE PETRIT RUSHAN RUSHAN BOÇ 300 178,56 300 Zeqir Jah Jah Kastrati Kastrati 4/02 K.II 4/02vlore K.II PETR Shyqyrie Rrahman Rrahman Martini Martini 20/03 K.P 20/03 K.P KABOCI 2290 3 2290 5/1862 3 126 5/1862 523 126 Qarku 523 34 Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit ESTREF ESTREF M ZHURDA ILMI 102,92 102,92 102,92 SU Sabah Nezir Nezir Gaxha Gaxha 15/05 K.III 15/05 K.III MENERJA Uran Islam Islam Noka Noka 1/04 K.I 1/04 K.I 7577 1 7577 5/1097 1 191 5/1097 520 191 8523520 19/73 4.12 19/73 7.09 4.12 7.09 AMBRO AMBRO ND NO NDNAÇO NO FOTO CEKANI Baftjar Rrahman1 Rrahman Tahiraj Tahiraj K.P 13/06 19/66 K.P17.10 19/66 17.10 17.10 17.10 Selman Zenel Zenel Koldashi Koldashi 2/04 K.II 2/04 K.II 1185 1185 5/983 1 117 Emri 5/983 13/06 366 117 366 Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri STEFAN STEFAN AMBRO AMBRO NAÇO AH EA 7005 QERA 2+PAPA 7005 5/1127 87 5/1127 268 87 K.P 268 Admir Xhemali Xhemali Duraku2+PAPA Duraku 19/75 19/75 19/75 K.P49.22 19/75 49.22 49.22 49.22 Jusuf Elmaz Elmaz Çejku Çejku 3/04 K.III 3/04 K.III SMA SMA MUSA 43 5 6 XHEM E 1 22 1 3 2 2 139 5/1124 7 6 XHEM 8E 7 9 8 10 9K BESN 5581 XHAJA 5581 5/1124 389 139 4 5 389 1

QOSHI 816

Nr.i Pasurise

Nr. i prot. te vetdeklarimit

Nr.i pasurise

Atësia Mbiemri M m

Sip. Parceles Nr. Prot. ndertimore m vetedeklarimit per kalim Siperfaqja pronesie e nderimit m2

Nr. I kateve

Siperfaqja e nderimit m2

ndërtimit (m²) Nr. i kateve Nr. I kateve

Nr. i Sip.e Nr. Prot. prot. te parcelës Vetedeklarimit vetdekl ndërtimore Nr.i pasurise Nr i pasurise arimit për kalim

Atësia A Emri

Emri Em

152

Nr. I kateve

Nr i pasurise

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Sip e parceles ndertimore per kalim pronesie m²Sipërfaqja e ndërtimit m² Siperfaqja e parceles ndertimoree Siperfaqja per kalim bazes se

Sip.parceles ndertimore per kalim Siperfaqja e pronesie m2 ndertimit m2

Nr. I kateve

Siperfaqja e ndertimit m2 Nr. I pasurise

Nr.i kateve Siperfaqja e bazes se ndertimit m2 Nr.i Pasurise

Nr. i kateve

Nr. i prot. te Nr. i prot. te ZONA vetdeklarimi vetdeklarimit KADASTRAL t Nr i pasurise Nr.i Pasurise E

Nr. Prot. Sip. vetedeklariparceles Nr. mit I ndertimore pasurise per kalim

Nr. I kateve

Nr. Prot. Sip. vetedeklariparceles ndertimore mit Siperfaqja per kalime ndertimit m²

Sip.e Nr. Prot. parcelës Vetedeklarimit ndërtimoree Mbiemri Siperfaqja për kalim bazes se

Kati i banimit Atesia Mbiemri Siperfaqja e bazes se ndërtimit (m²) Nr. i pasurise

492

69

FER XHETA

1

4

PA A

Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie m2

Sip.parceles ndertimore per kalim Siperfaqja e pronesie m2 ndertimit m2

Siperfaqja e ndertimit m2 Nr. I pasurise

Nr. i pasurise Sip. parceles ndertimore per kalim Siperfaqja e pronesie m² ndertimit m² Nr. i prot. te Nr. i prot. te ZONA vetdeklarimi vetdeklarimit KADASTRAL Sip. parceles t E ndertimore per kalim pronesie m² Nr. i kateve Nr.i kateve

Nr. I kateve

Siperfaqja e ndertimit m² Nr. I pasurise

Nr. i katevee Siperfaqja ndertimit m²

Nr. i pasurise

Nr. Prot. vetedeklari Nr. mitI pasurise

Nr. I kateve

164

5/1824 152

2 117 IRFAN 1 123

Nr.Prot. Zona Kadast. vetdeklarimit Nr. i pasurise

Emri Kati i banimit Atesia

Nr.Prot. Zona Kadast. vetdeklarimit Mbiemri

Emri

69

Atësia Mbiemri

5668 5/1062 862111 1916 5/1144

Zona Kadastrale

Sip.parceles Zona ndertimore Kadast. per kalim pronesie m2

Zona Kadastrale

2

164Qarku 5/1109 492 Kukës

1

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklari Nr. mit I pasurise

8523

8523

Prot. Nr.Nr. i kateve vetedeklarimi t

Nr. Prot. vetedeklari Mbiemri mit

Nr. Prot. vetedeklarimi t

Sip.e parcelës ZONA ndërtimore për KADASTRALE kalim pronësie

Sip e Zona parceles Kadastrale ndertimor e per

e pere ndërtimit m²

Emri Atësia

DEMO 5668 8621 1916 GRAMSHI

8263 5/1824

Nr. i kateve

LAZER TOM FASLLI MUHAMET

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklari mit

43

1

Nr. i kateve

HYSEN ARIAN KICO PERIKLI

Atësia Mbiemri

Sip.e parcelës ZONA ndërtimore për KADASTRALE kalim pronësie Siperfaqja e m² bazes se ndërtimit (m²) Sip e Zona parceles SipërfaqjaKadastrale ndertimor

Sip.parceles Zona ndertimore Kadast. per kalim Siperfaqjam2 e pronesie ndertimit m2

Nr. I pasurise

Zona Kadastrale

2

SHABAN GJINI

2 8497 5/1109Kukës2 Qarku Qarku kukes 50,9

50,9 49,6

MADANI 8263

FER T

10

PA A 463 113

Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie m2

ndertimit m2

Nr. I pasurise

Sip.parceles ndertimore per kalim pronesie m2 Siperfaqja e

Nr. I kateve

Nr. i kateve Sipërfaqja e ndërtimit Emri Nr m²i pasurise Siperfaqja e ndertimit m2

Nr. I kateve

AVDI RAMA

3

16,3

Nr. i prot. te vetdeklari Nr i pasurise mit

1

ZENA 8497

Nr. i prot. te vetdekl arimit

2

SYBI SHABAN

XHEVAIR XHEVAIR CAUSH CAUSH AMATI AMATI 2315 2315 Karafil 7 1166 3 1166 647/22 3 129,39 647/22 5 5 134 HAMZA 134 HAMZA SKENDER SKENDER KORRI KALAJAERJON KALAJA ERJON 2179QAZIM XHEVAIR XHEVAIR AMATI AMATI Ruzhdi 10 10 1167 1 1167 647/25 1 96,94647/25 6 6 135 PJETER 135 PJETER NDUE NDUE PRENGA XHIXHABESI HAMDI XHIXHABESI FETI FETI JAHO JAHO ÇELA ÇELA Bukurije 15 15 1179 1 1179 647/30 1 75,6647/30 7 7 136 LAVDI 136 LAVDI AQIF AQIF DOKO 8125 5 26,0 3826,0 81252/328 5 2/328 38 BAKI QOSHJA QOSHJA FETI FETI JAHO JAHO ÇELA ÇELA Qemal Ajet 16 16 1185 1 1185 647/31 1 89,6647/31 8 8 14 14 137 HAKI 137 HAKI RAMO RAMO DYLI 5 5209 5/827 5 223,05/827 260 223,0 260 SHALA RUSTEM SHALA5209 HASHIMCINARI CINARI 85027 ENVER 7 RAMADAN ENVER RAMADAN HOXHA HOXHA 117 5 117 13/53 5 178,56 13/53 Zeqir Shyqyrie 138 VANGJEL 138 VANGJEL BAFTJAR KABOCI 15 BAFTJAR 15 9 9 HYSEN SULA SULA MEMI KICO MEMI 10 ARJAN 10 ARJAN IBRAHIM MUSTAFALLARI IBRAHIM MUSTAFALLARI 745 1 745 7/244 1 102,92 7/244 Sabah 139 SINAN 139 SINAN ARIF MENERJA ARIF Uran 16 16 10 10 GURI LAZER GURI FETAHU FASLLI FETAHU 140Elbasan SHKELQIM 140 Elbasan SHKELQIM FAIK FAIK CEKANI Qarku Qarku 17 Baftjar 17 Selman Qarku elbasan 11 11 KERTUSHA AHMET KERTUSHA QARKU LEZHE QARKU LEZHE 141 ZIJA 141 RAMADAN ZIJA QERA Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 20 RAMADAN Admir 20 Jusuf 12 12

16,3 16,3

Siperfaqja e ZONA parceles KADASTRAL E ndertimore per kalim

FAIK AVDI

1

Pasurise

FAIK 132

SYBI 133

ARIF DEMO

GRAMSHI ISUF MEXHIT QOSHI

Siperfaqja e ZONA Zona parceles KADASTRAL Kadastrale ndertimoree ESiperfaqja per kalim bazes se ndertimitEmri m2 Atësia

132

133

MEXHIT Mbiemri AGIM

Nr.i kateve Siperfaqja e bazes se ndertimit m2 Nr.i Emri

Nr. I kateve

Sip.parceles Nr. Prot. ndertimorevetedeklarimi per kalimtNr. I pasurise pronesie m2

NIKO ISUF

131 Atësia Mbiemri AGIM

Zona Sip.Nr. Parceles i prot. te kadastrale ndertimore vetdeklarimit Nr.iper kalim Pasurise pronesie

NIKO 130

Nr.i kateve

Nr. I kateve

Nr. I kateve

131

Nr. Zona i prot. te Sip. Parceles kadastrale vetdeklarimit ndertimore per Siperfaqja e kalim pronesie nderimit m2

130

Emri Atësia

Nr. i kateve Siperfaqja e bazes se ndërtimit (m²) Nr. i pasurise

Zona Kadast.

Nr.Prot. vetdeklarimit Nr. i pasurise

Nr. i kateve

Nr.Prot. vetdeklarimit Mbiemri

Nr. Prot. Sip.parceles vetedeklarimi ndertimore t per kalim e Siperfaqja pronesie m2 ndertimit

Nr. i Zonaprot. Sip. Parceles Kadastrale te ndertimore vetde per kalim e Siperfaqja pronesiem2 nderimit Nr. i kateve Nr. i Sip. Parceles Zonaprot. ndertimore Kadastrale te Nr i per kalim vetde pasurise pronesie

Atësia Mbiemri

Siperfaqja e nderimit m2 Nr.i pasurise

Nr. I kateve

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklarimit Nr. I pasurise

Nr. I kateve

Siperfaqja e ndertimit m2 Nr. I pasurise

Nr. Prot. Vetedeklarimi t Nr.i pasurise

Emri Atësia

Nr. I kateve

Nr. Prot. Vetedeklarimi Mbiemri t Nr. Prot. 8515 Mbiemri Vetedeklarimit

8/486 16,3 8/486 XHAVIT ZENA 188,3 488 6/145 2+P 49,6 6/145 HAMZA MADANI 300,4

Sip.parce eles ZONA ndertimo ore KADASTRALE per kalim m pronesie e m2

BAKINJAZI

TOM 122 MUHAMET 118

HYSEN META META ZENEL 127 ZENEL XHAVIT 80,5 188,3 2KT 4/734 80,5 NAZIF NAÇI 488 NAÇI 2+P 128 ASTRIT 128 ASTRIT HAMZA 65,5 300,4 6628/663 1KT 8/663 65,5 Qarku Berat Qarku Berat Qarku129 berat RAMADAN 129 RAMADAN ARIF 127 35 4/734

Sip.parce eles ZONA ndertimo ore KADASTRALE permkalim Siperfaqj pronesie e ejam2 ndertimit t m2

HAMDI ESAT

Atesia Mbiemri

Zona Kadastrale

Emri Atesia

Zona Kadastrale

Emri ESAT

1 NJAZI

Emri

21797

QAZIM SAIMIR 2179

ARIAN 121 PERIKLI

FLUTURA HYSEN 35 2KT JATA KATERINA NAZIF 662 1KT MUCA

QARKU DURRES QARKU DURRES Qarku durres

RAMAZAN RUSTEM RAMAZAN ARTA 120 HASHIM ARTA 8502

121

Nr. Prot. vetedeklarimit

19

SADIK KUJTIM

2179

120

FLUTURA JATA HAMIT KATERINA 19 MUCA SADIK

Siperfaqja e nderimit m2 Nr.i pasurise

HAMIT SEFER

KUJTIM

SAIMIR

Atesia Mbiemri

1842

Nr. Prot. 8515 Vetedeklarimit Nr.i pasurise

1842

SEFER 22

Emri

Zona kadastrale Zona Kadast.

ZONA KADASTR ALE

Emri Atesia

Zona Kadast.

ZONA KADASTR ALE

Emri

Zona kadastrale

Zona Kadast.

Nr. I kateve

Sip.parceles Nr. Prot. ndertimore vetedeklarimit perNr. kalim I pasurise pronesie m2

Siperfaqja e ndertimit m2 Nr. I pasurise

Nr. Prot. Sip.parceles vetedeklarimit ndertimore per kalim e Siperfaqja pronesie m2 ndertimit

Qarku Tirane

Nr. I kateve

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklarimit Nr. I pasurise

2

Nr. Prot. vetedeklarimit

Zona Kadast.

91 27/212 8605 2 Qarku Tirane Qarku t rane

Shtylla 8605

Zona Kadast.

Selam Shkelqim

6

Siperfaqja e ndertimit m2

KOL TOÇIEMRULLA TOÇIEMRULLA 1 1 ADR AN ADR TAH AN R TAH PAR A 407 MEHMET MEHMET ÇERENI ÇERENI 7530 7530 6/357 8 6/357 8 8 8 6514 5/1831 2 102 5/1831 425 102 425 9/219 124,89/219 18 18 355 1 355 1 ISMET ISMET BAJRAM KUÇI MENTAR KUÇI MENTAR 1 1 ANDREA ANDREA TAH R TAH PAR A EMRULLA EMRULLA ÇERENI ÇERENI Vojsava Selam Shtylla 2 27/213 111,0 500 Vojsava Selam Shtylla 6947 6947 2 27/213 111,0 SHAQIR 582 92 92 KUJTIM KUJTIM 5/1823SHYQERI 1 107 5/1823 255 107 255 7 Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit ANEST ANEST QAM QAM PAPA GEZIM GEZIM SHYQERI 8264 SHANI SHANI 1 1 BUKUROSH BUKUROSH AQIF AQIF KYÇYKU KYÇYKU Shkelqim Selam Shtylla Shkelqim Selam Shtylla 255 TOFIK 255 TOFIK BEQIR BEQIR UKA UKA 93 ALEKSANDER 93 ALEKSANDER ISLAM ISLAM MIHA 5388 MIHA 2 5388 5/1809 2 221 5/1809 8315 613 221 4 613 24 24 1725 2 1725 9/225 QAM 2 170,89/225 8315 5/1837 4 79 5/1837 485 79 485 VAR AM VAR QAM AM PAPA 67 LIPI 67 LIPI BUSHI BUSHI NISHKU NISHKU 111 1 111 14/209 1 118,9 14/209 248,4118,9 248,4 AQIF XHEMAL AQIF XHEMAL KYÇYKU KYÇYKU QARKU ELBASANQARKU ELBASAN Qarku elbasan BASHKIM BASHKIM IZET IZET BAJRAM 256 256 BAJRAM ASLLAN ASLLAN MULIU MULIU FAS FAS QAM QAM FEÇAN MUHAMET NIAZI NIAZI KALLA KALLA 4 7983 5/1882 4 75 5/1882 500 75 500 ZEQIRAJ 1522 ZEQIRAJ 3 1522 5/1151 3 152 5/1151 7983 512 MUHAMET 152 512 94 94 SADEDIN SADEDIN NIMAN NIMAN SHALA SHALA ARBEN ARBEN BASHKIM BASHKIM Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri Emri 50 50 8252 3+PF 8252 30/249 3+PF 122,230/249 QAM QAM BAR AM BAR FEÇAN AM 257 HAMIT 257 HAMIT QBEQIR QBEQIR JELLA JELLA 8525 852555 55 1 2412 13/222 1 86,613/222 86,6 86,6 86,6 NAIM MUHAMET NAIM MUHAMET KALLA KALLA 7065 5/1821 2 93ARIF 5/1821 2412 229 93ARIF 229 95 PERPARIM 95 PERPARIM FAREDIN FAREDIN HOXHA 7138 HOXHA 2 7138 5/1150 2 70 5/1150 7065 324 70 2 324 NIMAN NIMAN SHALA SHALA XHEV T XHEV QAZTM QAZ NOVAKU M MUHAMET MUHAMET KALLA KALLA 258 ASTRIT 258 ASTRIT HAMIT HAMIT JELLAEDMOND 7066 JELLAEDMOND 7066 5/1822 2 93 5/1822 164 93 164 Atësia Mbiemri Atësia Mbiemri 96 SHAQIR 96 SHAQIR HALIT HALIT MUCA 1913 MUCA 2 1913 5/1155 2 96 5/1155 219 96 2 219 LUTFIJE LUTFIJE MEHDI MEHDI TUSHA TUSHA Emri Emri FATM R FATM XHEV NOVAKU 45 45 2271 1R T 2271 11/61 XHEV 1 T142,511/61 5 56 6 7 7 71 Tirane KUJTIM 71 Tirane KUJTIM JAHO JAHO ABAZI 397 ABAZI 1 397 27/122 1 69,6 27/122 193,7 69,6 193,7 Qarku t rane 97 MUSTAFA 97 MUSTAFA SELMAN KISHTA 464 KISHTA 1 464 5/1180 1 35 Qarku 5/1180 451 35 451 MANDI MANDI NAZMI NAZMI TUSHA TUSHA 8330 8330 170 ARDJAN 170 ARDJAN DEMIR ALIU DEMIR ALIU 24 2KT 244/575 SELMAN 2KT 138,64/575 413,5 138,6 Qarku 413,5 Q u B berat Q u B Qarku SELMAN SELMAN IBRAHIM IBRAHIM HUSHI HUSHI 4 3 76 8 9 10 11 10FAIK 2 45 5 6 7 98 8 9 11 Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit FAIK 98 ADIL DALUSHI ADIL 1874 DALUSHI 1 1874 5/1203 1 106 5/1203 355 106 355 XHAVIT XHAVIT SUL SUL ÇAPJA ÇAPJA 32 32 5918 2 5918 16/31 2 185,516/31 474,2 185,5 474,2 MAROLLI MAROLLI XHAFERR XHAFERR RAMAZAN RAMAZAN HUSHI HUSHI 2 2 124 124 KUDRET VEIP BICA KUDRET VEIP BICA MAROLLI MAROLLI 99 ADIL 99 ADIL KADRI KADRI DALUSHI 1872 DALUSHI 1872 5/1202 5/1202 530 530 6 6 7488 2 7488 19/248 2 99,7 19/248 8526 8526 BEHEXHET BEHEXHET XHAVIT XHAVIT ÇAPJA ÇAPJA LLAZAR, LIGOR, LLAZAR, LIGOR, ROLAND, ATHINA,6996 ROLAND, ATHINA, 2 18/185 150,7 18/185 34 6996 150,7 491 1 1 14HASAN 14 Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri HASAN JAHO JAHO SENJA SENJA Emri Emri MAROLLI2 MAROLLI 491 Em Em A AM m AVNI VEIP BICA AVNI VEIP BICA 4266 7KT 4266 6/773 7KT 134,16/773 203,4134,1 1 203,4 LLAMBI, LLAZAR, LLAMBI, LLAZAR, 8310 831060 KOSTAQ, KASTRIOT, 60 KOSTAQ, KASTRIOT, 132 2265 4 2265 23/32 XHAVIT 4 239,223/32 499,2 239,2 499,2 EDUART EDUART XHAVIT ÇAPJA ÇAPJA 100 ABEDIN 100 ABEDIN ADIL DALUSHI ADIL 1873 DALUSHI 1873 5/1204 1 116 132 5/1204 490 116 490 MAROLLI MAROLLI ALBERT ALBERT HASAN HASAN SENJA SENJA PANDEL, ÇOME PANDEL, ÇOME ILIR, KRISTAQ ILIR, KRISTAQ BEQIR DEMIR POLISI BEQIR DEMIR POLISI PJETRI PJETRI AGRON AGRON SHERIF SHERIF BICI BICI 54 56 6 2 7 126 5/1129 229 101 SAJMIR 101 SAJMIR KUJTIM KUJTIM 4885 ÇELA 2 4885 5/1129 126 9 229 2 2 4 3ÇELA 87 8 64 10 VLORE 9 11 64 10 VLORE 12 11 12 QARKU 4355 1 18/220 103 69 4355 18/220 103 3 422,3 7914 1 7914 36/163 1 504,136/163 JOSIFI 1 JOSIFI 422,3 vlore QARKU 70 70 Qarku GEZIM BEQIR POLISI GEZIM BEQIR POLISI LUTFI SHERIF SHERIF BICI BICI 102 FASLLI 102 FASLLI ALUSH 8210 ALUSH HAMITI 210 HAMITI 1 SH.P.K. 210 5/1169 1 SH.P.K. 5/1169 307 307 2KT, 1KT LUTFI ALB INVEST ALB INVEST 8210 2KT, 1KT dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e387,7 vetëdeklaruesit 1001 Të 27 1001 1/494 1/494 775,0387,7 775,0 3KT+1KT 618/524 3KT+1KT 27 8190 819012 BARDHOK 12 BARDHOK BIB ARAPI BIB ARAPI 61 178,18/524 495,3178,1 495,3 A A C C SPIRO SPIRO MARK MARK KARAJ KARAJ BRAHIM DEMIR POLISI BRAHIM DEMIR POLISI NENTOKE NENTOKE 103 ASTRIT 103 ASTRIT FADIL 8517 FADIL SINA IMER 1308562 SINA IMER 2 8562 5/1818 KATAROSHI 2 148 5/1818 576 148 1 576 8517 130 HALIL HALIL KATAROSHI 4204 4204 152/177 1 98,5 152/177 300 98,5 300 3598A 2 3598 39/154 2 242,539/154 37 37 1020 1 18/245 103,5 423,8 94 1020 1 18/245 103,5 423,8 A C C Qarku Kukesit Qarku Kukesit Qarku kukes MARK MARK KOVI KOVI KARAJ KARAJ SHPETIM BRAHIM POLISI SHPETIM BRAHIM POLISI Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Qarku Lezhe1 102 Qarku Lezhe 104 HAKI 104 HAKI BESHIR BESHIR DAMARKU DAMARKU 6626 1 6626 5/1156 5/1156 653 102 653 Qarku lezhe Q u E b n Q u E LIRIM LIRIM ILMI ILMI MIRAKA MIRAKA Qarku elbasan AGIM MARK KASA AGIM MARK KASA 105 DILAVER 105 DILAVER SHERIF 496,9 SHERIF VRETO VRETO 44 44 2344 3 2344 3 101,629/274 T T 29/274 5116 2 5116 5/938 2 159 5/938 410 159 410 615 2 121 496,9 88 61518/239 2 18/239 121 ALBERT ALBERT ILMI ILMI MIRAKA MIRAKA 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 11 MARK ANASTAS KASA MARK ANASTAS KASA IDRIZ IDRIZ 1888 1888 Emri Atësia Emri Atësia Mbiemri Mbiemri 5 5/1811 5 202 5/1811 575 202 575 106 ILIR 106 ILIR AVDI MUHAMETAJ AVDI MUHAMETAJ QERIM ENVER XHELILI XHELILI A AM m 1886 1886 Em Em 8604 8604 8335 SAMI 8335 SAMI RUSHIT HAMETI RUSHIT HAMETI 2713/4 QERIM 3 2713/4 17/190 ENVER 3 113,9 17/190 SEFEDIN BESHIR XHYRA SEFEDIN BESHIR XHYRA 243 113,9 3 243 1 1 6868 6868 25/308 3 94,325/308 LIRIM LIRIM 1673 1673 1858 2 18/225 170,2 494,6 74 1858 2 18/225 170,2 494,6 MURAT MURAT XHELILI XHELILI QARKU BERAT. FLUTURA QARKU BERAT. FLUTURA Qarku berat BESNIK SEFEDIN XHYRA BESNIK SEFEDIN XHYRA 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 11 107 LUAN 107 LUAN AVDI MUHAMETAJ AVDI MUHAMETAJ 1889 1 1889 5/1810 1 40 5/1810 359 40 359 ISMAIL ISMAIL DALIP MERKOFSHI DALIP MERKOFSHI AGIM BAJRAM AGIM BAJRAM BRUNGA BRUNGA 258 1258 11/293 54.31+4.23 1 11/293 120 54.31+4.23 8632 120 8632 QARKU DURRES QARKU DURRES DH M TER DH M N KO TER N BARDH KO 2315 2315 1 Agim 1 Agim Bajram Zenelaj Bajram Zenelaj 19/05 2;1 19/05 34/98 2;1 85,58 34/98 85,58 85,58 85,58 Qarku durres 108 LUTFI 108 LUTFI MALIQ MALIQ BALLIU BALLIU 7982 2 7982 5/1846 2 96 5/1846 410 96 410 2 2 1238 3 1238 25/309 3 89,725/309 NAZMIJE NAZMIJE IBRAHIM IBRAHIM MERKOFSHI MERKOFSHI GJON NDUE GJON NDUE SULI SULI 414 2414 11/64 2106,70 11/64 300 106,70 8632 300 8632 Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri OR AND ORNAND KO N BARDH KO Qarku Qarku Vlore 109 Vlore BLERIM 109 BLERIM SUBI SUBI BALLIU BALLIU 7633 3 7633 5/1263 3 125 5/1263 560 125 560 Qarku vlore MIGEN MIGEN ISMAIL MERKOFSHI ISMAIL MERKOFSHI 92 FRROK MARK FRROK MARK DEDA DEDA 3 92 8632 300 8632 N KO PANDE N KO PANDE BARDH 23 12/331 2142,12 12/331 300 142,12 110 HAXHI 110 SEJFULLA HAXHI SEJFULLA BALLIU BALLIU Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit 7858 2+1 7858 5/1272 2+1 8 5/1272 300 8 300 39 DRITAN 39 DRITAN SKENDER SKENDER SINANI SINANI 1 3158 9/240 SABR 1 9/240 2310 2310 31 Tirane NAMIK Qarku 31 Tirane NAMIK GANI XHINDOLI GANI XHINDOLI 698 3 698 12/209 3 129,37 12/209 3158 188,16 129,37 188,16 HYSEN HYSEN SABR O 119,1 A Qarku Qarku t rane 111 AZEM 111 MUHARREM AZEM MUHARREM THACI 6331 THACI 3 6331 5/1164 3 115 5/1164 500 115 500 10 10 KOSTA SHEFQET BOÇI 4326 BOÇI 2+Pf 4326 9/211 MEHMET 2+Pf 93,9 9/211 2310 231034 KADRI 34 KADRI SAFET SAFET XHEMOKOSTA XHEMO 986 2 986 6/204SHEFQET 2 116,9 6/204 116,9 116,9 116,9 Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri BAFT AR BAFT MEHMET AR BEKTESH QAZIM QAZIM JASIN JASIN RESULI 4200 RESULI 3 4200 5/1211 3 172 5/1211 514 172 514 112 112 4 3 76 8 9 10 11 2 45 5 6 7 8 9 10 11 BAJRAM BAJRAM 3 ELBASAN PLEURAT 3 ELBASAN PLEURAT ABDYL ABDYL ÇELMUSAI 7066 SHPET 1M 3/346 BAFT 1 AR69 3/346 SHPET M ÇELMUSAI BAFT AR 7066 BEKTESH QAKU QAKU Qarku elbasan 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 11 113 ISMAIL 113 ISMAIL SHAQIR SHAQIR BALLIU 5390 BALLIU 1 5390 5/1140 1 121 5/1140 307 121 307 FAJE KURT JAKUPI k.p FAJE KURT JAKUPI k.p Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit AXHEM AXHEM SYRJA SYRJA QATO QATOMUSTAFA MUSTAFA SE MAN SE A MAN A 114 114 SHAHIN BALLIU BALLIU 2 5389 5/1820 2 232 5/18208524 550 232 550 852417 17 141 1 141 6/361 1 45,9 6/361 8604 8604 7923 Fiqiri, ALGERT 7923 Fiqiri, Osmen, ALGERT Fiqiri Osmen, Suloti Fiqiri ISMET 2949/4 Suloti ISMET 2+1 2949/4 27/231 SHAHIN 2+1 140 27/231 5389 208 140 208 ILO BOCI k.1 ILOPANDI PANDI BOCI k.1 FATBARDHA FATBARDHA MYSLIM MYSLIM QATO QATO BRAH D K D K M BRAH A M A Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri 115 Elbasan EDMOND 115 Elbasan HAMIT GJONI 7900 GJONI 2 7900 5/1165 2 102 Emri 5/1165 526 102 526 36 EDMOND 4/160 254/160 7968 36 7968 25 HAMIT Emri Qarku Qarku 1 2 1 3 2 43 45 5 6 76 8 7 9 8 10 9 11 SKENDER 10ZYBER 11 SAM SKENDER VRETO Qarku elbasan SKENDER ZYBER REXHA SAM REXHA SKENDER MYZAFER 104 ZIHNI KUMBULLA k.2 MYZAFER ZIHNI KUMBULLA k.2 116 FATOS 116 FATOS SHABAN SHABAN HASKU 6643 HASKU 1 6643 5/1218 1 86 5/1218 507 86 507 Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 SKENDER 8 10 AN9 11 10 AN 11 SAM VRETO 8525 852529 29 872 1 872 31/144 SAM 1 163,131/144 QEMAL QEMAL SKENDER REXHA REXHA 8350 8350 1 AGUR 1 MUHAMET AGUR MUHAMET KALEMAJ 930/852 KALEMAJ 930/852 BARDHYL 105 ISUF DUSHI k.3 BARDHYL ISUF DUSHI k.3 117 SHKELQIM 117 SHKELQIM FASLLI FASLLI MARRA 159 MARRA 3 159 5/1121 3 100 5/1121 331 100 331 SKENDER SKENDER QAZIM SALIBASHA QAZIM SALIBASHA A KET A NAZM KET NAZM KASA BUJAR BUJAR SKENDER REXHA REXHA QARKU TIRANE QARKU TIRANE 3 90 2+1 909/409SKENDER 2+1 137,39/409 228,3137,3 228,3 8522 85223 8350 8350 2 BEHAR 2 BEHAR HAXHI HAXHI MALAJ 930/34-P MALAJ 930/34-P Qarku t rane 118 FETI 118 FETI FLAMUR FLAMUR KULA 7904 KULA 1 7904 5/1199 1 99 5/1199 352 99 352 Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri Emri KRISTO KRISTO SKENDER SKENDER SALIBASHA SALIBASHA M TAT M QAN TAT MYZEQAR QAN QARKUN BERAT QARKUN BERAT Qarku berat 3/214 5 26 3/214 26 26 26 3 3 NDREC PERTENA 930/561 PERTENA 930/561 119 FADIL 119 FADIL TAFIL TAFIL XHAFA DAVE 1423 XHAFADAVE 2 1423 5/1179 NDREC 2 42 5/1179 345 42 5 345 BEHEXHET Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit AGRON BEHEXHET AGRON SHARRA SHARRA QEMA QEMA BRAH M BRAH AGOM 117 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 6 8 7 49 8 10 11 10 11 MYFIT 49 MYFIT HAKI HAKI MALKA 930/177 MALKA 120 ABERI 120 ABERI ILJAZ ILJAZ AGALLIU 3347 AGALLIU 2 3347 5/1206 2 117 5/1206 500 500 BEHEXHET 8524 8524 6 6 1709 1 1709 1/357 1 162,4 1/357 299,1162,4 299,1 AUREL BEHEXHET AUREL 930/177 SHARRA SHARRA AGRON AGRON QEMA QEMA AGO 21 21 Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri 8523 8523 DYLAVER JONUZIXHEMAL JONUZIXHEMAL 121 DYLAVER 121 BEQIR BEQIR ALIU EVGJENI 6645 ALIUEVGJENI 1 6645 5/1215 VASIL 1 90DURIM 5/1215 362 90 362 BEHEXHET 5 5 VASIL KRISAFI 930/691 KRISAFI 930/691 Atësia MbiemriSHABAN Atësia MbiemriSHABAN BEHEXHET DURIM SHARRA SHARRA Emri Emri BARDHU BARDHU A A P SHA 300 133,3 300 31 31 3804 1 3804 23/225 1 133,323/225 PETRIT PETRIT CELA CELA AFRIM AFRIM 122 122 3857 1 3857 5/1131 1 142 5/1131 218 142 218 3K+1K 3K+1K ASTRIT ASTRIT MUSA MUSA KONDI KONDI .8525 27 27 JASHAR MUSTAFA 618/524MUSTAFA NDREU 3638 NDREU 3638 6/207 1 150,2 298,7150,2 8190 8190 BARDHOK .8525 BARDHOK BIB BIB ARAPI JASHAR ARAPI 61 178,18/524 417,2178,1 1 417,2 A6/207 XHE A AD N 298,7 XHEPAD SHA N LIVAN LIVAN FAIK FAIK TOSKA TOSKA 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 NENTOKE NENTOKE 5 4 87 9 10 11 12 11LUAN PETREF PETREF CELA CELA LUAN 3 56 6 7 8 123 9 10 12 3856 2 3856 5/1132 2 83 5/1132 228 83 228 123 PERPARIM PERPARIM NEZIR NEZIR QOSE QOSE KUJTIM KUJTIM RIZA GOGUNJA RIZA GOGUNJA ADAM ADAM HYSEN HYSEN TAFA 8170 HASAN SEFEDIN SEFEDIN SPAHO SPAHO 510 2K 510 7/295 2K 72,7 7/295 101,5 72,7 101,5 PETREF 8170 PETREF RIZA RIZA TOSKAHASAN TOSKA 8502 8502 976 RAMADAN 976 NUREDIN RIPI124,720/18 84 RIPI124,72/186 84 500 2/186 146 500 8526 63 63 1480 RAMADAN 1 1480 20/18NUREDIN 1 492,6 492,6 42 42 1429 1 1429 28/133 HASAN 1 158,128/133 8526 300 158,1 300 HASAN FATMIR FATMIR AZEM, FAIK,SEFER, HAMIT JATA 35 2KT 613,8 22 AZEM, FAIK,SEFER, HAMIT JATA 35 4/158 2KT 273,5 4/158 273,5 613,8 124 124 KOLA KOLA ORGEN PERPARIM ORGEN QOSE QOSE 1408 1 1408 5/1835 1 86 5/1835 297 86 297 PERPARIM A B N A SMA B N SMA VOG GENTIAN GENTIAN KUJTIM KUJTIM GOGUNJA AGIM GOGUNJAAGIM IBRAHIM IBRAHIM PASMACIU PASMACIU 1 1 132 132 QARKU ELBASAN QARKU ELBASAN 1763 2K 1763 6/800 2K 300 6/800 138,2 300 138,2 8310 8310 FIQIRI IBRAHIM FIQIRI MASAR IBRAHIM MASAR MASAR MASAR Qarku elbasan FATM R 125 AHMET 125 AHMET SEJDIN 220,1 SEJDIN HASHYSA HASHYSA AZEM HAMIT JATA 35 2KT 86,5 220,1 22 AZEM HAMIT JATA 35 4/732 2KT 4/732 86,5 QARKU DURRES QARKU DURRES FATM XHEV RT XHEV NOVAKU T 8003 8003 5/917 PASMACIU 1 36 5/917PASMACIU 450 36Qarku 450 durres 1842 1842 XHEVAHIR XHEVAHIR AVNI AVNI META META 8/420 15,5 8/420 15,5 15,5 1 15,5 Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 126 ARTUR 126 ARTUR MEHMET MEHMET LLESHI 1637 LLESHI 2 1637 5/1217 2 73 5/1217 594 73 594 56 56 85 1 85 1 FAIK HAMIT JATA 35 2KT 205,4 22 FAIK HAMIT JATA 35 4/733 2KT 106,5 4/733 106,5 205,4 XHEV T XHEV QAZTM QAZ NOVAKU M 8330 8330 VLADIMIR VLADIMIR JAKUP JAKUP AMETLLI AMETLLI 656 1K 656 6/503 1K 100,26/503 48,5 100,2 48,5

Shkelqim

Sip e parcel ndertimore p

50 5/1844

m m Sipërfaqja e m ndërtimit m

277 5/1860

m m

1 1

Nr i pasurise

AKIL NAIM

1256 5/1860 6467 5/1844

Nr. i prot. te vetdeklarim it

AKIL 250

1 1

ZONA KADASTRA

250

7 6

IDAJET FIQIRI

TODORI 1256 KOKICI 6467

ZONA KADASTRA

IDAJET 249

XHEMAL TODORI SKENDER KOKICI

Siperfaqja e parceles ndertimore per kalim

Pasurise

249

BAJRAM BAJRAM BAJRAM 10 90 9 HOXHA 11711 10LUAN 5 LUAN GANI 91 GANI BAJRAM 111,0 500 27/212 111,0

90 9 7 HOXHA 8 RAMADAN

Nr.i kateve Siperfaqja e bazes se 2 ndertimit Nr.i m

Mbiemri

Nr.i kateve

Nr. I kateve

Atësia Mbiemri

248

Nr. i prot. te Sip. Parceles vetdeklarimi ndertimore per Nr.i t kalim pronesie Pasurise

45

76RAMADAN 8 ENVER

Nr. i prot. te vetdeklarimi Sip. Parceles t per ndertimore Siperfaqja e kalim pronesie nderimit m2

43

Emri Atësia

Qarku Berat

Siperfaqja e nderimit m2 Nr.i pasurise

Qarku Berat

173,9

ndertimit m2

173,9 60,0 173,9 VLASH XHEMAL ANDON ENVER SKENDER

Siperfaqja e parceles ndertimoree Siperfaqja per kalim bazes se

173,9 60,0

1KT 60,0 8/444 VLASH 247 ANDON ENVER 248

Sip.parceles ndertimore

8502 1 Shtylla Selam

1KT 60,0 8/444

408/444 247

Nr. Prot. Mbiemri Vetedeklarimit

Emri

2 5 6 ENVER

408/444

TAULLA,QAZIM MANOKU,MANOKUMANOKU,MANOKU 40 1KT

Nr. i kateve

3

TAULLA,QAZIM MANOKU,MANOKUMANOKU,MANOKU 40 1KT

NIKITA,JETA TAULLA,QAZIM

Siperfaqja e bazes se ndertimit m2

8502

1

NIKITA,JETA TAULLA,QAZIM

Nr. i prot. te vetdeklarim it

2 45

Atesia Mbiemri

Zona Kadastrale

Emri Atesia

Zona Kadastrale

Emri

1

4 3

2

NIKITA,JETA

8190 NIKITA,JETA QARKU DURRES QARKU DURRES

Nr. Prot. Vetedeklarimit Nr.i pasurise

8190

8190

Nr. I kateve

8190


MAPO

10

62 4/280

9

11

10

62

62

Nr. i kateve Nr. i prot. te

8

2

Atësia Mbiemri

Mbiemri

3527

3 90

BASHA 6689 9 11

1

40

2

189

8 1

2

19

4

66

2

39

META 6979

3

69

863260,27

Sip. i Nr.Kati Prot. Parceles banimit Vetedeklari Siperfaqj ndertimor mit e eaper nderimit Nr. m2 i kateve

Te dhena

nderimit Nr.im2 pasur

Mbiemri

,

8

K.

174 4/569 ERMIR 14 ERMIR ZENUN 15/3 1 17/7 CENGU 15/3 8563 8563 300 174 300 20/3 1+B HAJRI 15 HAJRI QAZIM MEÇKA 8563 100 8/148 250 100

1

Qarku Durres

43 12,6011/125

HYSEN TOSKA ALFRED

8130 BEKOLLI 4 5 12,60 8130 12,60

TOSKA ALFRED VASIL

8360

ZENUN DOBJANI 1 82,95 17/7 DEMIRALI

Qarku Vlore

8130 17

,

ILIRJAN KOLE

5 RIZA A1 152 LEFTERI LEFTERI 21 QANI

VASFI RIZA 8260 21 82,95 BAKI SHKEMBI 8260 22 8023 ISLAM ÇAUSHI 8260

Qarku Vlore

SHKEMBI FLORETA 22 ÇAUSHI KRISANTHI 23

QARKU VLORE.

7

16,92

8

10

11

1065 VEIZI

LONI TASE

Atësia Mbiemri

,

,

Emri Atësia

45/51

Mbiemri

Sip.parcele Sip.

10

1 2

1104 HIDA

8

8

10

4+B

11

3

7

KODRA

5 61,9 5/886 QANI KODRA HAJDER MIRASHI

BODARI 808 BODARI

69,2 61,9 KODRA 729 MIRASHI TASE

QARKU VLORE.

Kompensohen 391 ish-pronarë me 301 milionë lekë Emri

REPUBLIKA E REPUBLIKA SHQIPËRISËE SHQIPËRISË Ministria e Punëve Ministria Publike e Punëve dhe Transportit Publike dhe Transportit AGJENCIA E LEGALIZIMIT, AGJENCIA E URBANIZIMIT LEGALIZIMIT, DHE URBANIZIMIT INTEGRIMIT DHETË INTEGRIMIT ZONAVE/NDERTIMEVE TË ZONAVE/NDERTIMEVE INFORMALE INFORMALE DREJTORIA QENDRORE DREJTORIA QENDRORE

Nr. Prot.

ndërtimit m²

9

QANI KODRA

FLORETA HAJDER

CARKONJI

BODARI 808

NUREDIN HIDA

A1 152 5/886

1

41,4 41,4 VILA

Sip. parceles ndertimore Siperfaqja per kalime ndertimit m²

Siperfaqja e ndertimit m² Nr. I pasurise

KOLE BODARI RIZA VEIZI

Nr. I kateve

Nr i pasurise

Nr. Prot. Sip e parceles vetedeklari Mbiemrindertimore per mit kalim pronesie Sipërfaqja e m²

pasurisë

Sip.parcele s ndertimore Sipërfaqja kalim eper ndërtimit

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Nr.kateve Sipërfaqja e ndërtimit m² i Nr.

KOLE BODARI KOLE BODARI

9

6

VILA

KRISANTHI LONI

Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit 46/51

AtësiaNr. i kateve Mbiemri

Nr. i prot. te vetdeklarimit Nr i pasurise

ARBEN KOLE

7

111 VILA 10

CARKONJI HALIM

Nr. Prot. vetedeklari Nr. mitI pasurise

Nr. I kateve

Nr. Prot. vetedeklari Mbiemri mit

ARBEN KOLE

K.

9

VILA

9

MEDI VILA

5 6 76 8 12,60 8130 18 NJAZI 18 NJAZI RIZA VASIL ORMOVA ORMOVA 8360 19 , IKBALE 19 NUREDIN IKBALE 106/315 5 16,926/315 KOCO KAÇO KAÇO 16,9216,92 37,71 8260 20 LEFTERI 20 LEFTERI QANI

DOBJANI 82,95 82,95 DEMIRALI BAKI 8260

46/51

ARBEN 15 ARBEN 16

MEDI VILA 8 10

SOTIRI

K.

K.

BRAÇAJ

17,97 456 2/961 MEDI 3 41,4 2/961 VILA

HAREDIN HALIM

ILIRJAN 17

80 ISLAM AHMETAJ 8,85 SERIAN 8260

Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit

HAREDIN 14

9

Nr. I kateve

Nr.kateve

Nr. i prot. te vetdeklarim Nr. i it pasurisë

Emri Atësia Nr. i kateve

Nr. i prot. te vetdeklarimit

Emri ,

,

, Atësia Mbiemri

8130 16

10 KOCO 5 ALI TOSKA TOSKA THEODHORA THEODHORA 37,71 3 37,7111/127 8260 37,71 ALI TOSKA TOSKA , 2835 8260 NURI NURI VASFI

22/125 QAZIM 8,8522/125 AHMETAJ 20/3 1+B 8563 SERIAN 250

Nr. i prot. te vetdeklarim Mbiemri it

, Emri Atësia Emri , Atësia

8230 14 17,01 8130 15

ADEMI

LAKE BEKOLLI 2

, Atësia Mbiemri

Zona Kadastrale ,

,

Zona Kadastrale

,

Emri ,

, ,

Emri ,

8130

QAMIL ADEMI 3

8230 DOBJANI 17,0117,01 8130 AHMETAJ

7

5

eles

263,0 8563 11/127 136 2835 8563 325

QAZIM AHMETAJ

TOSKA 8230 8230 11 11 JULIAN MEDI 45 5 6 JULIAN 76 8 16,2016,20 16,20 10 5 106/312 5 17,97 6/312 17,97 TOSKA Iljaz Tajar Tajar Frakulla Frakulla 456 17,97 3 8230 8230 12 ELSON 12 ELSON MEDI 34,2034,20 34,20 8230 8230 13korçe 13 KORÇE. ARJOLA MEDI QARKU KORÇE. ARJOLA QARKU TOSKA Qarku

STEFAN SOTIRI RUSTEM VILA

se

OGERTA ALI , 8563 325 106,5

17,0111/124

STEFAN JANO

MAJLINDA RUSTEM

K.

eles per esie e m²

MEÇKA 8140 15 NUHI 217 480/3 8/148

300 20 300,0 1 3 11/125 178

3

MAJLINDA 10

AVNI BRAÇAJ

e m²

1318/2 4/569 2 8140 14 CENGU HAMDI

300,0

147

ZENUN DOBJANI

JANO 9

NAXHIE AVNI

e

106,5 OGERTA 13 13/259

300

11/124 47

SANIJE HYSEN 8563 290,0 75

12 ALI 263,0 96ADEM 8563 136 3 96ADEM 7/293 KOVAÇICA

1

ALI TOSKA

300

47

8230 9 31,86 8230 10

NAXHIE 8

Sip e parceles ndertimore se per kalim

8140 12 KOVAÇICA 41/2 7/293 1 ALI

8140 13 881/5 13/259

19

QARKU LEZHE.

Nr. Prot. Nr. I katev Vetedeklari Siperfaqj amit e

Nr. Prot. Vetedekl arimit Nr.i pasur

Nr. I katev

Atesia Mbiemri

,

290,0 215 8563 75 HASANPAPAJ

8230

31,8631,86 2 31,8611/120 LAKE BEKOLLI BEKOLLI 8230

8230 8

,

RAMIZ

8140 11 SANIJE 11 416/2 5/816 2 215 5/816 HASANPAPAJ

44/51

,

10

Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit

Atesia Emer

147

MERO 3916

4/327 60,27 90

QARKU LEZHE.

Qarku lezhe

526

BRAHI,1957 TAHIRI

10

META ETHEM

4/327

28

2

Nr.i kateve

ndërtimit m²

Nr i pasurise

Nr.Prot. Sip e parceles vetdeklarim Mbiemri ndertimore per it kalim pronesie Sipërfaqja e m²

Sipërfaqja e ndërtimit m²

Atësia Nr. i kateve Mbiemri 8

141

1

Atesia Nr. I pasurise Mbiemri Sip. parceles ndertimore per kalim pronesie Siperfaqja m² e ndertimit m² Nr. Prot. Vetedeklari ZONA Mbiemri Sip. parceles mit KADASTRALE ndertimore per kalim pronesie Nr.m²I kateve

Sip. parceles Nr. I kateve Siperfaqja e ndertimore ndertimit perm²kalim

BRAHI, TAHIRI REXHEP

QARKU DURRES

Nr. Prot. Vetedekl Mbiemri arimit

Nr. Objeteve Atesia Mbiemri

9,80 Emer 37,28

Siperfaqja Nr. i prot. te e parceles vetdeklarimi ndertimore tNr i pasurise per kalim

Siperfaqja Nr. i prot. te e parceles vetdeklarimi Sip e ndertimore t ndertimit per kalim (sip e Emri bazes) Atësia Nr. i kateve

Sip. parceles Nr. Nr.I kateve Prot. ndertimore vetedeklarimit Siperfaqja per kalime ndertimit m² Emri Atesia Nr. I pasurise

,

Nr. i kateve Sip e ndertimit (sip e Emri Nr.bazes) pasurise ,

, I kateve Mbiemri Nr. Nr. Prot. vetedeklarimit Siperfaqja e ndertimit m² Emri , Nr. I pasurise

GEZIM ETHEM

,

,

Emri Nr. Objeteve Atesia

,

Emri

,

68

11BAJRAM,

LAZAR 7 BASHA 9 MERO QAZIM

e

44/51

,

Zona Kadastrale

XHEMAL 10 XHEMAL LAKE 132 300,0 132 1 2 15/206 178 3 HAXHIAJ

Qarku Durres

Qarku Berat

43/51

68 GEZIM , 26,99 8518 SHPANI 527

Nr i pasurise

1

ENVER QAZIM 528

Sip e parceles ndertimore Sipërfaqja per kalim e ndërtimit m²

2

HYSAJ NUHI 8140 ASTRIT 217 156,97 480/3

11BAJRAM, 10 FUAT, QAMIL REXHEP SOTIRAQ 7 LAZAR 6 8

121

,

1318/2 DELAJ 8140 HAMDI ZYLFI

9

1

Sipërfaqja e ndërtimit m²

1

8

Nr. i kateve

1

10

SOTIRAQ ,5 6

FUAT, , QAMIL 97

121 ENVER , 528 6,32 8518 MARGJONI

Nr. i prot. te vetdeklar Nr i pasurise imit

8140 SEVAJ ALI 41/2 AGRON

SINANAJ 8140 881/5

9

88,37NEZIRAJ 526

,

2

ASTRIT

7

8518 97 2,41 1 17,48 8513

14 QARKU DURRES Qarku durres

Nr. i kateve

8140 416/2 VEIZAJ RAMIZ

8140 10 2 39,91 1071/4 15/206 HAXHIAJ BRAH

ADEMI

HYSEN TOSKA 1 3 2 43 11/121 116 1+B 16,2011/121 ALI TOSKA 8594 , Iljaz 11 11/122 124 1 34,2011/122

Zona Kadastrale ,

1+B ALI , 10ADEM 1

,

ZONA KADASTRALE ,

Sip e parceles Zonaper ndertimore Kadastrale kalim pronesie , m²

,

SANIJE HYSEN 2

11/120 25

8230

Nr. i prot. te vetdeklar imit

2

le

Zona , Kadastra

,

8

MEHMETI FEJZI

,

2 XHEMAL LAKE

QAMIL ADEMI

ALE

8140 KOCI22 39,91 1071/4 BRAH HYSNI

37,28 37,28 HAXHIAJ

Nr. Prot. Zona vetedeklari Kadastrale , Nr. mitI pasurise

Atësia, Mbiemri Nr. I kateve

kateve Sip. Nr. Prot. parceles Zona Vetedeklari ndertimore kadastrale , mit Nr. pasurise per kalim

Sip. Zona Nr. Prot. parceles Vetedeklari kadastrale ndertimore mit Siperfaqja per kalim e ndertimit m² , Nr. i

Atësia Emri

Nr. Prot. Zona vetedeklari Kadastrale Mbiemri mit

, Atësia Mbiemri

Siperfaqja e ndertimit m² Nr. i , pasurise

, i kateve Nr.

, i kateve Nr.

Nr. Prot. Sip e parceles ZONA ndertimorevetedeklari per Nr. i KADASTRALE mit kalim pronesie , pasurise m²

Emri , Atësia

Sip.e parcelës ndërtimore për, kalim pronësie Emri m²

ndërtimit (m²)

,

Zona Kadastra le

Sip e parceles Zonaper ndertimore Kadastrale kalim pronesie Sipërfaqja e m² ndërtimit m²

Nr. i prot. Sip.parceles te ndertimore vetdeklari per kalim Nr i pasurise mit pronesie m2

25 BUÇPAPAJ XHEMAL 3

8140 81406 OGERTA 6 OGERTA ALI DUÇJA 1747/2 2 1747/2 9/316 2 105 9/316 300 105 HAMEZ MATOSHI 47 BEQIR HAMEZ MATOSHI 8140 81407 ERMIR 7 ERMIR ZENUN REXHO 1297/1 2 1297/1 29/311 2 125 29/311 300 125 3 HAMEZ MATOSHI 47 BEQIR HAMEZ MATOSHI 8140 81408 HAJRI 8 HAJRI QAZIM SHORAJ 2 2 125 300,0 125 2053/4 2053/4 15/230 15/230 RAMIZ HASANPAPAJ 147 ZENUN RAMIZ HASANPAPAJ 8140 81409 FLUTURA 9 FLUTURA QAMIL LILAJ 210/2 1 210/2 9/318 1 119 9/318 300 119 11MUHARREM 10 11 BREÇANI 20 FLORIE MUHARREM BREÇANI

ZONA KADAS

Qarku Berat

43/51

FLUTURA QAMIL

ALE

,

, Nr. i kateve

,

8602

8140 7 59

MARGJEKA FLUTURA 2

MARGJEKA SANIJE 4 1 116 SALLAHU 59 8594 10ADEM 11 124 MEHMETI

SALLAHU NAZMI

ZONA KADAS ,

ZENUN

66,7 AHMET 8140MARGJEKA 4

Nr i pasurise

,

FERJAT SHORAJ

11

HASAN 8140BUÇPAPAJ 3

Siperfaqja e parceles ndertimore per kalim

BEQIR ,

8

FEJZI YLLI

Sip e parceles ndertimore per kalim

Sip e parceles ndertimore Sipërfaqja kalim eperndërtimit

pasurise

SHABAN REXHO

8140 7 6

AHMET 8140MARGJEKA 2

Siperfaqja e parceles ndertimore per kalim

1347

BEQIR

e bazes)

GEZIM FERJAT

Nr. i kateve Sip e ndertimit (sip e bazes) Nr. pasurise

Nr. Prot. Sip e parceles Vetedeklarimi ndertimore per t Nr. pasurise kalim pronesie m²

Nr. Prot. Sip e parceles Vetedeklarimi ndertimore per kalim pronesiet Sipërfaqja e m² ndërtimit m² Nr. i kateve

Nr i pasurise

1347

HAREDIN DUÇJA

NAZMI FERIDE

Siperfaqja e parceles ndertimore Sip e per kalim ndertimit (sip

GANI ,

,

GEZIM 9948

LAVDOSH HAREDIN

1347 1347 SHABAN Mbiemri RESUL , 1347 1347

Nr. i prot. Sip.parceles te ndertimore vetdeklari per kalim Siperfaqja e mit pronesie m2 ndertimit m2

Siperfaqja e ndertimit m2 Nr. I pasurise

Nr. I kateve

Nr. Prot. Sip.parceles vetedeklari ndertimore Nr. I mit per kalim pasurise pronesie m2

Nr. Prot. Sip.parceles vetedeklari ndertimore mit per kalim Siperfaqjam2 e pronesie ndertimit m2 Nr. I kateve

Nr. I pasurise

Siperfaqja e ndertimit m2

ALBERT ,

10 9 11 10 11 NJAZI NJAZI MENO MENO VEIZAJ Qarku 9819 Berat 1347 ASTRIT 1347 1476/4 15/261 1 117,015/261 300,0117,0 300,0 8602 , SHPETIM SHPETIM RAMO RAMO , AGRON 9867 9867 1347 1347 ,SEVAJ 1185/4 23/310 1 29,623/310 260,0 29,6 260,0 8605 , EDMOND,ELMIR EDMOND,ELMIR METLLI METLLI SINANAJ Mbiemri Mbiemri , 231510 , 10 9990 Atësia 9990 2315 416/4 20/138 2 116,720/138 330,0116,7 330,0 8602 , EDUART EDUART DELO DELO , ZYLFI 231526 ,DELAJ 26 9837 9837 2315 2764/5 11/257 1 139,811/257 350,0139,8 350,0 8603 SULO SULO HYSO HYSO 2315 ,2 38 ASTRIT 2315 ,HYSAJ 38 MEHMET XHAFAJ , 2 XHAFAJ 971 971 8/422 2 156,978/422 95,7 9913 9913 1360/5 4/116 4/116 300,095,7 300,0

,

ALIU 2764/5 1 8603 , 2 VLADIMIR MEHMET ARAPI,ARAPAJ 1360/5

SULAJ HYSNI

8

,

1

SALLAHU REXHEP

Siperfaqja e parceles ndertimore Siperfaqja e per kalim bazes se ndertimit m2 ,

9

8605

1

1347

,5 6 TAULANDI ADIL ADIL LILAJ 9854 1347 7 6 TAULANDI 8 7 9 8 10 9 FLORIE 1347 8605 ANDREA ANDREA DINUSH KOCI22 8/424 HASAN LARAKU, LARAKU A1-070 A1-070 8/424 DINUSH 9938 9938 ,1 1347 HYSNI ,1 1347

8602

Atësia VELIKAJ Emri 416/4 2

HAMIT ALIU

,

, 8602 , Qarku Berat Qarku berat 9819

DEMAJ 1185/4

VLADIMIR , 7 ARAPI,ARAPAJ MERO

, RESUL Atesia Mbiemri 9772

Sipërfaqja e ndërtimit m²

7

,

Nr. i kateve

,

TEKI DEMAJ GANI VELIKAJ Emri

Nr. I kateve

ZONA Nr. Prot. KADASTRAL vetedeklarimit E , Nr. I pasurise

Nr. I kateve

Nr. i kateve 8

1347

Nr.i kateve Siperfaqja e bazes se ndertimit m2 Nr.i Pasurise

QAZIM QAZIM HAMIT 9351 2310 , 2310 7 RAHMI,ADHURIM RAHMI,ADHURIM MERO 9278

Nr. i prot. te vetdeklari Nr i pasurise mit

Nr. Objeteve

Nr. i prot. te vetdeklari mit 76

1

IMER REXHEP 1347 , IMER OSMANI HAMEZ OSMANI 106 1+B 7 11 9 8 10 9 11 10 8270 ILMI SAHIT 1347 , ILMI KORTOÇI SHERIF KORTOÇI 142 1 620/1 35/350 1 384 35/350 770 384 500 8270 MEHMET UKË 1347 , MEHMET

151,9112,0 151,9 1347 , FERIDE 1347 , 2 43 4 5 per shtesen 5 6 Te27,0 dhenat Te dhenat per shtesen 1KT 27,0 6/709 49,0 49,0 1347 , YLLI 1347 ,

8602

CAUSHAJ 1476/4

8270 MUJ AGIM GJOÇAJ 144 8270

AGIM 1347 GJOÇAJ , MEHMET

9

Nr. i prot. te vetdeklarimit Nr.i Pasurise

,

TAFIL GANI

1

Nr. i kateve Sipërfaqja e ndërtimit m²i Nr

Nr.i pasurise Nr. i prot. Sip. Parceles tendertimore per vetdek kalim pronesie Siperfaqja e nderimit m2 Nr. i kateve Nr. i prot. Sip. Parceles te Nr i ndertimore per vetdek pasurise kalim pronesie 1347 , Mbiemri HAXHI MEHMET

KUJTIM ,5 86 10

KOVACIKA 9,80 9,80

16.79

133 4/172 4/172 300202.36 300 MULGECI 187 35,56 35,5635,56 HAJDAR 4 202.36 MULGECI 35,56 8270 FETAN FETAN JONUZ 187 JONUZ KRYEZIU KRYEZIU 2+B 4/183 2+B 4/183 1 1 3Ismet 2 4 Malaj 3 45 5 6 76 8518 8518 Merita Merita Ismet 2 Malaj 11 81 81 5146 1 5146 28/191 1 121 28/191 350 121 42 4/178 4/178 AVDIAJ BAJRAM 1 14.52 AVDIAJ 14,5214.52 8270 MARIANA MARIANA ESTREF 14,52 ESTREF MECI MECI TAFIL Riza TAFILNasufi DIN FRASHNI FRASHNI K.P1 8518 8518 Ismet Ismet Riza Nasufi DIN 1986 725/31 2 36.08 5/31 36,0836.08 2 36,08 131 4/197 48,244/197 P-2969 48,2448,24 ISMAJL HAJDARMETAJ 2 48,24 1 1 9 P-2969 2/675 9 522 2/675 219 522 219 8270HAJDARMETAJ ARTAN ARTAN MITIADH 131 MITIADH MECI MECI 8632 SELMAN ALI SELMAN ALIMUÇA MUÇA K.P2 QARKU VLORE QARKU VLORE MEMIA 70 48,6048,60 Qarku ZENEL 1+B 54.64 6/68 MEMIA 54,64 704/202 1 48,604/202 48,60 vlore 106/68 54.64 1 54,64 8270 EDMOND EDMOND XHEVID XHEVID SINANI SINANI , 1 , 1 35 ISLAM ARIF ISLAM ARIF BAJRAMI BAJRAMI 35 K.P3 Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit DANJOLLI REXHEP1+B 115.447/81 DANJOLLI 297/81 128,64 115.44 128,64 8270 BASHKIM BASHKIM ALI ALI SINO SINO SHERIF SHERIF SADIKU SADIKU FATMIR FATMIR K.P4 HOXHA 59 9,87 4/203 19,78 9,87 HYSEN2+PPF36.667/84/1 HOXHA 84.06 594/203 3 19,78 23 7/84/1 36.66 3 84.06 8270 FLAMUR FLAMUR MYZAFER MYZAFER PAZA PAZA GJOK MARTIN GJOK KOLGJOKAJ KOLGJOKAJ MARTIN K.P5 BUSHGJOKAJ PALI BUSHGJOKAJ 217/94 1 71.4 7/94 71.4 71.4 71.4 Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri QARKU TIRANE. QARKU TIRANE. 8270 ENEIDA ARISTOTEL ENEIDA ARISTOTEL HAXHI HAXHI Qarku tirane MULGECI 85 1+B 39,3839,38 MUJ MULGECI 856/72 1+B 39,38 6/72 39,38 1447/96 1 15.06 7/96 15.0615.06 15.06 8270 KRISTINA KRISTINA ARISTOTEL ARISTOTEL HAXHI HAXHI HOXHAJ 121 1+B 53,4826,43 REXHEP HOXHAJ 1216/75 1+B 26,43 6/75 53,48 106 12/106 1+B 119.55 12/106 119.55 119.55 1 119.55 2 1 3 2 43 45 5 6 76 8 7 9 8 10 9 11 10 11 8270 VJOLLCA VJOLLCA REXHEP REXHEP CUBI CUBI ÇAKRRAJ 44 1 33 6/80 33 SAHIT ÇAKRRAJ 446/80 1 33 33 8605 LEMO LEMO QANO QANO KOKAJ 1298/5 KOKAJ 1 1298/5 29/100 1 113 29/100 252 113 142 12/109 1 13.1312/109 8605 13.1313.13 13.13 770 8270MUSTAFAJ ARTOR ARTOR ISMET LEZHA LEZHA , 10630 ISMET , 191,837/113 10630 191,83 138 1+B 7/113 UKË MUSTAFAJ 138 1+B 191,83 191,83 8605 JETNOR JETNOR LEMO LEMO KOKAJ 1597/5 KOKAJ 1597/5 29/800 45 29/800 45 12/113/1 3 1 64.31 12/113/1 8605 64.3164.31 64.31 1 2 13 2 4 3 451 516 7108 6 8270LUSHAJ ARBEN ARBEN NDUE NDUE MARKAJ MARKAJ 1 46 7/98 46 OSMAN LUSHAJ 5 5 7/98 1 46 46 8230 6 6 SELFO BEGA 142 8603 10495 , ZIJA 10495 8230 ZIJA SULO SULO ISUFAJQEMAL 668/3 ISUFAJQEMAL 1 668/3 26/180 SELFO 1 42 26/180 BEGA 42 93 12/117 2+B 103.19 12/117 8603 146.08 103.19 , 146.08 8270MALIZI QIRIAKO QIRIAKO GAQO GAQO KORA KORA 1 85,38 BINAK MALIZI 145 1457/99 1 85,38 7/99 85,38 85,38 8230 8230 7 SHKODER. QAMIL 7 SHKODER. QAMIL KADRI KADRI KODRA KODRA 79 QARKU QARKU Qarku shkoder 8270DOÇI 1 , ILIR 1 MEHMET ILIR DURO DURO 18 29,93 1 187/477 1 95,757/477 103,995,75 103,9 173 B 7/101 MEHMET 29,93 CEN DOÇI 173 B 29,937/101 29,93

ZONA KADASTRALE

BEQIR FATMIR

14,72

8 2

,

FATMIR ,

ISMAILISUFAJ RAM

Sipërfaqja e ndërtimit m²

,

,

Atësia Mbiemri HAXHI ,

Nr.i kateve

FLAMUR TEKI

TAFIL 9404

KOPI , 5 6 ISTREF CAUSHAJ

Nr. Prot. Sip e parceles ZONA ndertimorevetedeklari per KADASTRALE Mbiemri mit kalim pronesie Sipërfaqja m² e ndërtimit m²

1+B 37,284/175 REFIK HAXHIAJ

Nr. i prot. te vetdeklarimit

FLAMUR 9214

5 04

8582 1

8605 KOPI HASAN ,

8602 9854

Sip.e parcelës ndërtimore për, kalim pronësie Siperfaqja e m² bazes se

24,04 4/175 166

8601 9772 8605 9948

Objeteve Nr i Nr. pasurise

24.04 4/165 24,0424.04 166 1+B DOZHLANI ADRIATIK ADRIATIK REFIK

, Emer Atesia ,

Emri ,

404/165 DOZHLANI SHABAN 1 8270

LAVDOSH 9856

4 ,5

,

DEMUSHI 40 SHABAN 1 BESIM 8270

8602 9856

Mbiemri 8602

Nr.i kateve Siperfaqja e bazes se ndërtimit (m²) Nr. i pasurisë

IBRAHIM BESIM 1347 DEMUSHI ,

AVNI NIMAN 1347

,

8605

43

,

4 14

Atësia Mbiemri 2

3

,

FESTIM ISTREF

1

Atësia Nr. ,i kateveMbiemri Sipërfaqja e ndërtimit m²

Zona Nr.Prot. vetdeklarimit Kadastrale , Nr. i pasurisë

, Nr.i kateve

Atësia Mbiemri

Emri Atësia

Emri

AZIZ IBRAHIM 1347 ,

AVNI ,

1347

MEHMET 128

105 1/139 1 8270 VATNIKAJ BEQIR

41,24

8

,

AZIZ ,

112,07/402

.

2

76

KOVACIKA ALI 9,80 4/174 1

,

,

Zona Kadast. Nr. Objeteve

Zona Kadast.

8602

11/130/2 192

16.7916.79

2,41 2,41 2,41 11/130/2 8518

32.25 4/174 130

3KT 307 7/402 3KT Qarku korçe

307 ITAJ

16.79 11/130/1

5 6

14,7214,72

32.25 4/163 32.2532.25 PELLUMB PELLUMB ALI 1 PALAJ 130

SOKOLAJ TAHIR 175,9

7 9 8 8270 HAJDARAJ

1347 831 4/410

SALLAHU 3 1 8270 OSMAN ALBERT SULAJ 93 2+B 8270 BINAK GANI Qarku Vlore Qarku Vlore Atësia Mbiemri Mbiemri 8270 , 1347 , Qarku GËZIM CEN 1347 vlore , GËZIM Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit 1347 DRITAN AHMET 1347 DRITAN 8140 5 6 6 7 8 7 9 8 10 9 11 10 , 1347 KUJTIM HASAN , 1347 KUJTIM 8140 Emri Emri Atësia 8232 Atësia Mbiemri Mbiemri TELHA BEÇKA 8232 BEÇKA 9/226 1 80,3 9/226 66,7 80,3 7 9 8 10 9 11 10 1 11 1347 DRITAN AHMET 1347 DRITAN 8140 Qarku Korce Qarku Korce

1 dhenat e2vetedeklaruesit 1 3 Te dhenat e vetedeklaruesit Te AVDURAMAN BIME 1056 BIME 1KT 1056 6/709

Zona Kadast. ,

, 45

FESTIM 9375

45

TELHA ALI 8

76

8601 Emer Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit

5 75

Zona Kadast.

43 ALI 2

QARKU VLORE QARKU . VLORE Qarku vlore

Emri Atësia 2

8582

,5 6 SELIM ITAJ

AVDURAMAN DRITA

1

43

3

RAJMONDA SELIM

DRITA 8

Emri

1

,

8521 2

ZONA Nr. Prot. KADASTRAL vetedeklarimit E

4 ,5

2

41,2431,13

1

Siperfaqja e nderimit m2

1347

1347 7 9

Atësia Emri

Mbiemri

,

8521

Emri Atësia Mbiemri 2

,

43 RAJMONDA 58

43

2

14,7211/129

129 4/163 8270 PALAJ MUS

Nr. I kateve

4 ,58

Nr. Prot. Vetedeklarimit Nr.i pasurise

Emri Atësia ,

1347 76

1347

Nr. I kateve

Nr. Prot. Vetedeklarimit Mbiemri

Atesia Mbiemri

ZONA KADA ,

Zona Kadast. ,

1

Atësia Emri 2

Emri

2

,

,

Zona Kadast.

1

2

Emri

25 6

.

ILJAZ

42 5

11/130/1 192

31,1311/128

1

110 2/107 1 8270 OSMANAJ LUSH

BESNIK TAHIR , BESNIK 3KT 322 3/496 175,9 322 5 6 7 6 8 8270 AJSHE MEHMET ,1K AJSHE 332 4/410 128 332 GJYRIQI ALI GJYRIQI 105 1 8270

1347 723 3/496 335

,

1347 , KUJTIM 6HAMEZ 10 8 1 1 3 7 11 1347 , 1347 , 1347 IBRAHIM , IBRAHIM SHERIF 8601 , 8601 9779 , MIKLOVAN 9779 MIKLOVAN REFAT REFAT LAMAJ 620/1 LAMAJ 1 ILJAZ NDUE NDUE BECI BECI 24 2+1 24138/3 2+1 133.5 +80 138/3 500 133.5 +80 1347 , Qarku Elbasan Qarku Elbasan 1347 , 1347 IDRIZ , IDRIZ REXHEP QARKU TIRANE. QARKU TIRANE. Qarku elbasan 1347 , Qarku tirane Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 1347 , 1347 KLEONARD , KLEONARD HYSNI Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 1347 ,

43

,

2

Emri Atesia

Emri

ZONA KADA

ARJAN

2

45

1

1

8270

, Nr. i kateve

1347 1347

11/129 190

1

1347

8270

DEMIRAJ SOKOL 243,0

,

,

,

Nr.Sip. i prot. parceles teZona ndertimore Kadastrale vetdeklari per kalim Nr. Objeteve Nr mit i pasurise pronesie m²

Nr.Sip. i prot. parceles teZona ndertimore Kadastrale vetdeklari per kalim Siperfaqja mit pronesie m²e ndertimit m² Emri Nr. ,i kateve Atësia

Zona Nr.Prot. vetdeklarimit Mbiemri Kadastrale

, Nr. I kateve

Siperfaqja e ndertimit m² Emri , Nr. I pasurise

Zona Nr. Prot. Kadastrale vetedeklarimit , Nr. I pasurise

, Nr. I kateve

Zona Nr. Prot. Kadastrale vetedeklarimit Mbiemri

,

, Atësia Mbiemri

Nr. Zona Prot. vetedeklari Kadast. Nr. mit ,I pasurise ZONA KADASTRALE ,

1347 1347

ÇOLLAKU 4 ,52 2278 1347

MUÇAJ 192

PAULIN

11/128 58

1

ISMAILISUFAJ 110 8270 LUSH GANI

, 2

SOKOL TAHIR 243,0 243,0

NIMAN JETMIR HAJDARMATAJ 133HAJDAR 4 1347 HAJDARMATAJ JETMIR 8270 , , 1 3 43 7 6BAJRAM 7386,5 9 8 10 9 11BAJRAM 10 2278 16/55 386,5 118,7 8 1347 DRITAN ,5 26 118,716/55 1347 DRITAN KUÇANA BAJRAM KUÇANA 42 1 MAL 1347 MAL 8270 LEK MARKLEK MARK PRECI PRECI 857 1857 339/121 1 83,9 339/121 300 83,9 1986 300 2 2 1347 , 1347 HYSNI , HYSNI REXHEP REXHEP GJYRIQI 72 ISMAJL 2 1347 , SHABAN 1347 GJYRIQI , SHABAN 8270 24 6/208 2120,74 6/208 135 120,74 8632 135 NDUEPASHK NDUE LUSHI LUSHI 4 ARJAN BAJRAM PASHK BAJRAM ÇOLLAKU ÇOLLAKU 1347 , IDRIZ 1347 GJOCAJ , IDRIZ 1347 , 1347 SKENDER , SKENDER BAJRAM BAJRAM GJOCAJ 10 ZENEL 1+B 1 1 8270 LUMTURIE LUMTURIE Abdullah Abdullah KUCANA KUCANA QARKU DURRES. QARKU DURRES. 1347 1347 BYBERI 1347 , 1347 SALI , SALI HASAN HASANSERVET BYBERISERVET 29 REXHEP1+B 8270 Qarku Vlore Qarku Vlore , 1347 ALFRED , Qarku 1347 MUSTAFAJ ALFRED 1347 , 1347 vlore HAMDI , HAMDI SOKOL SOKOL MUSTAFAJ 23 HYSEN2+PPF 8270 Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit 1347 1347 KULIÇI 1347 , 1347 SELIM , SELIM ZENEL ZENEL DODË KULIÇI DODË 21 PALI 1 ÇOLLAKU ALI 2

MUÇAJ 192

43

1

GJYRIQI 129MUS 8270 SELIM

1608 1347

GUNI

190 BREÇANI

300

GANI 1347 , 499,7 REXHEP SELIM 1347 GJYRIQI ,

, 1KT

8270

300 145

58 MURATAJ

MUÇAJ MUS 25,7 1 3 2 MUÇAJ MUS

2

8270

145 15/231

MURATAJ UJKAN 22,5 BREÇANI IDRIZ

ZONA KADASTRALE

BESNIK GUNI

MUS ISUF 25,7 25,7 1 MUS ISUF

1

499,7 269,7 SHABAN , 2 269,716/51 1347 SHABAN REXHEP ,

1347 XHABAFTI 0841

XHABAFTI AGIM

1347

1608 16/51 1347

TAHIR , 1KT 243,0 40/1

787/4 15/231

PAULIN NDUE NDUE GJERGJI GJERGJI , 5 152 1 11/132/1 17,4817,48 4 DEMIRAJ 152 1 17,48 11/132/1 8513 1 2 1 3 2 43 LULEZIM LULEZIM HASAN HASAN BASHA BASHA 167 1 3/137 6,32 6,32 SOKOLAJ 167 1 3/137 8518 6,32 , VLASH GJIN VLASH GJIN MARGJONI 10 9 11 10 11 XHEMIL XHEMIL RASIM RASIM BYTYCI BYTYCI 16 1 26,99 HAJDARAJ 16 1 23,01 4/169 8518 23,01 , , 1 ,4/169 1 EDUART GJERGJ EDUART GJERGJ SHPANI 39.63 1/139 39.6339.63 39.63 ARDIT ARDIT MIKALIS CUBI CUBI 74 1+B 88,37 88,37 VATNIKAJ 744/170 MIKALIS 1+B 4/170 88,37 RAMADAN SADRI RAMADAN SADRI NEZIRAJ 56,20 2/107 89,9256,20 89,92 NEXHAT NEXHAT BRAHIM MALIQI MALIQI 126 1 4/171 BRAHIM 14 4/171 14 OSMANAJ 126 1 14

1347 , SALA SALA 3454 10/45 HASAN 1 90.8 10/45 723 335 90.83KT 1 3 2 43 45 1347 ,1K NDUE PRENGA PRENGA 831 13471 BESNIK , 1 BESNIK ALI 1347 , Qarku Lezhe Qarku Lezhe Qarku lezhe , 1347 XHEVAHIR , XHEVAHIR RAM

GUNI

1347 0841 40/1

1

ZONA Sip. parceles KADASTRALE ndertimore per kalim pronesie m²

ASAF BESNIK

,

HALIM HASAN 3454 1 1 2 KORRA VLADIMIR NDUE

ISUF , 7/1 2 25,7 8/419 ISUF , 7/2

Nr. I pasurise Sip. parceles ndertimore per kalim pronesie Siperfaqja e m² ndertimit m²

XHAFERR GUNI

1347

485,7 7/1 1347 6171 8/419 13477/2

Nr. I kateve Siperfaqja e ndertimit m²

BESNIK XHAFERR

Emri , Atësia

ZONA KADASTRALE

HALIM ISLAM KORRA VLADIMIR

8330

Zona kadastrale ,

8330 AGIM ISLAM

AISHE ALI 2

1

Emri

Zona Kadastrale 1315

1058 11/100 HAXHI 2 171,211/100 1347 485,7171,2, PASHA PASHA 6171 2 1347 , AQIF BELLO BELLO

Nr. I pasurise

3

AISHE 53

8310 6

ISLAM ISLAM

MEBELLI 1058 2 HALIT HAXHI MEBELLI AGRON AQIF KORRA FLAMUR AGIM

Nr. INr. kateve Prot. vetedeklarimit

BESNIK 49 ASAF

8310 5

LUAN HYSENJ

8330 8330

GANI 4 HYSENJ MEBELLI HALIT 5 HYSENJ MEBELLI AGRON 6 ISLAM KORRA FLAMUR

Mbiemri Nr. Prot. vetedeklarimit

9

1315

3 YMER HOXHAKUJTIM

8310 4

, PANAJOT 9949 PANAJOT SABRI SABRI RRAPAJ 787/4 RRAPAJ ISMAJL UJKAN 1347 , ISMAJL TARE TARE 5611 3/170 TARE 1 21,9 3/170 1347 32,4 21,9 , 32,4 6170 2 6170 8/418 2 22,5 8/418 Kukes 22,5 22,5 Qarku Kukes Qarku Qarku kukes 1347 , ASTRIT IDRIZ 1347 , ASTRIT XHAFERR GANI XHAFERR ZALLA ZALLA

,

20 AGIM

8310

8310 3

Emri

8604 9949

Atësia Mbiemri

0

8310

GEZIM YMER KRENAR HYSENJ

, TARE 5611 HOXHAKUJTIM 1

Zona kadastrale

ISLAM

8310

8604

Atësia

KRENAR 32 LUAN

Mbiemri

Emri

HAJDIN

Atësia Mbiemri

Emri

32 AGRON

Zona Kadastrale

, BAJRAM

Nr. Zona Prot. vetedeklari Kadast. mit

8310

VELI 15 SAMI 2 XHEVAHIR

Atësia Emri

Nr.Prot.

9

51/2 4/280

Nr. Prot.

2

Sip. Kati i

7

Emri Atësia

Nr. i prot. te vetdeklari mit

8

OSMANI 51/2

Sip. Parceles ndertimore per kalim pronesie

76

Emri

nderimit m2

5 6 RESMI OSMANI

Sip. Parceles ndertimore per kalim pronesie Siperfaqja e

45

ADEM RESMI

, Nr.i pasurise

ADEM 9852

Siperfaqja e nderimit m2

43

,

, Nr. I kateve

2

Siperfaqja e Nr. Prot. parceles ZONA Vetedeklarimit ndertimore per KADASTRA , Nr.ikalim pasurise pronesie

3

8602 9852

ndertimit m2 , Nr. I kateve

,

Nr.i kateve Atesia Mbiemri e Siperfaqja bazes se ndertimit m2 Nr.i Pasurise

8602 Mbiemri

Siperfaqja e ZONA Nr. Prot. parceles KADASTRA Vetedeklarimit ndertimore Mbiemri eper Siperfaqja kalim pronesie bazes se

1

Sip.parceles Nr. i prot. te ndertimore vetdeklarimit per Nr.i kalim Pasurise pronesie m2

2

Sip.parceles Nr. i prot. te ndertimore vetdeklarimit per kalim Siperfaqjam2 e pronesie ndertimit m2 Emri Nr.i kateve Atesia

Mbiemri Atësia

GEZIM 4

43

8

1

Siperfaqja e ndertimit m2 Emri Nr. , I pasurise

Atësia Emri

, I kateve Nr.

Emri

Nr.Sip. Prot. Zona Parceles vetedeklari ndertimore per Kadastrale Nr. I mit ,kalim pronesie pasurise

Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit

, I kateve Nr.

Nr.Sip. Prot. Zona Parceles vetedeklari ndertimore per Kadastrale mit kalim pronesie Siperfaqja e nderimit m2

Siperfaqja e nderimit m2 , Nr.i pasurise

Sip.parceles Nr.Zona Prot. Kadastrale ndertimore Vetedeklarimit Mbiemri per kalim Siperfaqjam2 e pronesie ndertimit m2 , Nr. I kateve

Sip.parceles Nr.Zona Prot. Kadastrale Vetedeklarimit ndertimore , Nr.i per kalim pasurise pronesie m2 , Nr. I kateve

224 111Qarku 224 Qarku Elbasan Qarku Elbasan elbasan

111 25/298

SOKOL 35 ILIR

2

2

2

8602 , 8602 , ALIL ALIL JAHO JAHO SHABANI 2305/2 SHABANI 2 2305/2 28/214 2 42 28/214 70 42 1 2 13 2 4 3 45 5 6 76 Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Emri CO.BE.IN 8603 , 8603 , 90/3 12 90/3 26/400 HAXHI 12 48,526/400 1418/5 48,5 48,5 8605 , 8605 10580 CO.BE.IN , SAMI 10580 SAMI HAXHI SALIASI SALIASI 8502 , FADIL IDAET , 278 1 14/196 300 111,5 85022 , 2 FADIL IDAET ABDURAMANAJ 278 300 8515 8515ABDURAMANAJ 7 ASQERI , 7 ASQERI RRAPUSH RRAPUSH MARRA 1 111,514/196 MARRA 7716 2 7716 5/1242 2 81,0 5/1242 242 81,0 242 QARKU VLORE QARKU 1 2 1 3 2 43 425 76 7 9 8 6 10 9 116 10 11 1 1 3 25 6 43 4 58 5 7 8 7 9 8 10 9 11 10 11 8601 , Qarku 8601 10422 , GUSHAL 10422 VLORE GUSHAL HASAN HASAN ZANAJ 281/1 ZANAJ vlore 2310 , RAMADAN 13 SAFET GEGA 1 3/361 138 3/361 150 138 231013 , RAMADAN SAFET GEGA1141 1141 1 150 1574 , 1574 101 ARBEN , 101 ARBEN MERSIN MERSIN MISHKA MISHKA 7836 1 78361/1 1 50,0 1/1 300 50,0 300 8605 Të dhënat , 8605 10581 , AVNI 10581 AVNI HAXHI HAXHI SALIASI 1475/5 SALIASI BUJAR KLLOGJERI SABRI KLLOGJERI e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit 45 5 6 76 8 7 9 8 10 9 11 BUJAR 10SABRI 3194; 11 3194; Qarku Kukesit Qarku Kukesit 3 45/107 3 83,045/107 500 83,0 Qarku 500 , , Fadil 30Jetmir8525Fadil Islam , Jetmir Fadil Demirxhiu 8518 851830 , Fadil 1 314 1+P 314 5/169 1+P 46,2 5/169 104,5 46,2 104,5 85251 IslamDemirxhiu kukes Qarku Korce Qarku Korce 3195 8602 , 8602 10440 , LUTFI 10440 LUTFI ISTREF ISTREF BEJAJ 40/2 BEJAJ NATASHA 3195 NATASHA LONI KLLOGJERI LONI KLLOGJERI Qarku korçe VELI OSMAN OSMAN KAZAZI 2675 KAZAZI 1 2675 6/285 1 133,56/285 133,5133,5 133,5 Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit 8605 Te 8605 dhenat Te GANI dhenat , 10646 per shtesen , 10646per shtesenHAREDIN GANI HAREDIN SINANAJ 1895/5 SINANAJ QARKU TIRANE. QARKU TIRANE. Qarku tirane Qarku Vlore Qarku Vlore Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri Qarku vlore XHEVAHIR SAMI XHEVAHIR SINANI SINANI QARKU KUKES. QARKU KUKES. Qarku kukes 344 2 344 1/380 2 164,21/380 164,2 299,3 299,3 Të dhënat e vetëdeklaruesit Të dhënat e vetëdeklaruesit XHEVAHIR KALEM KALEM SINANI SINANI Emer Emer Atesia Atesia Mbiemri Mbiemri 2 3 2 49 3 45 5 6 76 8 7 9 8 10 9 11 10 1 2 43 71 6 8 10 11 1 3 2 45 5 6 71 9 8 10 11 BAJRAM HAJDIN HAJDIN LUMSHI LUMSHI Emri Emri Atësia Atësia Mbiemri Mbiemri 8/3 A1 PAS 9 2 8/3 A1 27/281 PAS 9 2 184 27/281 184 184 8603 , 8603 10480 ,1 81,56 ASTRIT 10480 ASTRIT HAMDI 81,56 HAMDI HODAJ HODAJ 1 SHEFQET 186 3/141 81,56 1347 , 1 SHEFQET MAXHUN HASANDOÇAJ 186 3/141 3482 2+PF 3482 8/133 2+PF 122,88/133 1347 485,9122,8, 485,9 AGRON BAJRAM BAJRAM LUMSHI LUMSHI 1 MAXHUN2 1 HASANDOÇAJ 3 2 4 3 4 15 5 6 7 681,56 8 7 9 8 10 9 11 10 11 8605 , 8605 10643 , 10643 LESKO LESKO XHAFERRI XHAFERRI 1058/5 1 1058/5 31/451 1 62 31/451 62 62 1 2 1 3 2 43 5 6 76 7 29 10 11QERIM 10 11LAMNICA 1347 , 8 HAXHI 194 4/201 39VIRON 1347 ,8 29 HAXHI QERIM LAMNICA 194 4/201 39VIRON 39 139 2 1 A1-11/9-2 15/138 3 21 3 5 6 76 1594 , 1594 1 FOTI , 1 FOTI MIHO 1 MIHO LENA 1 LENAA1-11/9-2 27 45/138 37,94 27 45 37,94 HAJDIN BAJRAM BAJRAM LUMSHI LUMSHI 4 5 1 2 1 3 2 43 45 5 6 7 6 8 7 9 8 10 9 11 10 11 ,3 8604 10557 ,3 21,56 LEONARD 10557 2315 LEONARD HETEM HETEM ZENELI 138/4/57 ZENELI 1 138/4/57 8/380 1 100+30 8/380 337100+30 1347 , RAM REXHEP LAMAJ 48 8/121 52,9621,56 8310 8310 1 BEHEXHET 1 QAMIL QAMIL SPAHO SPAHO 13473 , 3 RAM REXHEP LAMAJ 8604 48 8/121 52,96 , 2315 6 SADRI , 6 SADRI BARDHOSH BRASHA BARDHOSH BRASHA 19/02 Qarku Tirane Qarku Tirane BEHEXHET SOKOL TOPI GURTALI TOPIGURTALI tirane 2 6055 2 8/414 ZOTO 19,8 8/414 1812/2 19,8 19,8 19,8 8602 , 1 8602 9874 , 1 134,5 SIHAT 9874 SIHAT ZOTO ZOTAJ ZOTAJ 1 1812/2 6/413 1 143 6/413 294 143 Qarku 294 2269 2269 8/136 8/136 6055 289,2134,5 289,2 QARKU LEZHE QARKU LEZHE 1347 , MAN UKË LAMNICA 146 1 12/118 30,9630,96 Qarku 8310 8310 2 RAMAZAN 2 ALBERT SELAM SELAM DYRKAJ DYRKAJ 1347 , MAN UKË LAMNICA 146 1 30,9612/118 30,96 lezhe QARKU DURRES. QARKU DURRES. RAMAZAN ILIR HOXHAALBERT HOXHA Qarku durres

Emri

5

320/3 25/298

Emri , Atesia Nr. I kateve

Emri

Qarku elbasan

2

Siperfaqja e ndertimit m2 Nr. ,I pasurise

REXHITAJ 320/3

Te dhenat e vetedeklaruesit Te dhenat e vetedeklaruesit

2

48/51

45/51

47/51

47/51

PROJEKT VENDIMI PROJEKT I KESHILLIT VENDIMI TE I KESHILLIT MINISTRAVE TE MINISTRAVE

HAXHIRE DINE ELONA FADIL 23

EDNAND

22

EDNAND HAMIT

SYZI

23

SYZI HAMIT

LUMTURI

24

LUMTURI SULEJMAN

SEJDIJE

25

SEJDIJE SULEJMAN

MERIBAN

26

MERIBAN SULEJMAN

BASHKIM

27

BASHKIM SULEJMAN

XHETAN

28

XHETAN SULEJMAN

NERINE

29

NERINE SULEJMAN

TEUTA

30

TEUTA SULEJMAN

GRAZIELA 31

GRAZIELA HYSEN

VERA

VERA HYSEN

32

MARGARET 33

MARGARET HYSEN

DRITA

DRITA MURAT

34

HAMDI 35 NIMETE 36 37 GANI FATMIR 38 SADIK 39 40 DHURATA SABRI 41 NAILE 42 HAMIDE 43 LEJLA 44 HYSEN 45 HALIL 46 LUTFIJE 47 ZELIHA 48 49 ISUF HAXHI 50 51 NURI RUKIJE 52 GENCI 53 VALDETE54 ERMIRA 55 PETRIT 56 57 SKENDER

HAMDI NIMETE GANI ISMAIL FATMIR ISMAIL SADIK ISMAIL DHURATA ISMAIL SABRI IBRAHIM NAILE HAMIDE BESIM LEJLA BESIM HYSEN MURAT HALIL FADIL LUTFIJE FADIL ZELIHA FADIL ISUF FADIL HAXHI FADIL NURI FADIL RUKIJE FADIL GENCI MUSTAFA VALDETE MUSTAFA ERMIRA MUSTAFA PETRIT MUSTAFA SKENDER MUSTAFA

BEGEJA EMINE 95

96 BILBILIDAUT 97 BILBILIIDRIZ

96 BILBILIDAUT 97 BILBILIIDRIZ

98 ISMAIL BILBILIMEREME98 BILBILIMEREME 99 ISMAIL AUREL 99 BILBILI AUREL BILBILI

100ISMAIL VLASH BILBILI

SERVETE BASHKIM

Nr. i pronave

Nr. i pronave

Nr. i pronave

Nr. i pronareve / trashegimtareve

Nr. i pronave

Nr. i pronareve / trashegimtareve

Nr. i pronave

Nr. i pronareve / trashegimtareve

Nr. i pronave

Nr. i pronareve / trashegimtareve

Nr. i pronave

Nr. i pronareve / trashegimtareve

Nr. i pronave

Nr. i pronareve / trashegimtareve

Nr. i pronave

Nr. i pronareve / trashegimtareve

Nr. i pronave

SPIRO 159 KUÇI

158 DEMALIA NAKIJE

18 SPIRO 159 KUÇI

185

Milla

185

Gogo

188 HEBA

5 8260HEBA 54/326 8260HEBA GJENOVEFA 186 Polikseni186 10/40 KAMBA 122 KAMBA DHIMITRAQ122 DHIMITRAQ 10/40 187 HEBA HEBA 187 Aliqi

KACA 123 KACA FREDERIK 1235/40 FREDERIK

198

306 ASTRIT 306 ASTRIT KARAKYZJA KARAKYZJA PAPARISTO PAPARISTO 369B.KARAKYZJA GANIZona 10 369 KARAKYZJA GANI SAMI SAMI GERLICA GERLICA 5/12 5/12 B. Durres, Zona 10 Durres, 422.280 10.800 422.280 ARBEN 307 ARBEN Bashkia Elb Emri Atësia Emri Atësia“28 Mbiemri Mbiemri 48 8525 48 9/116 8525 240,8 9/116 9.000 240,8 2.167.200 9.000 2.167.200 PAPAJANI PAPAJANI 38 8603 388/171 8603 8/171 78,8 12.000 78,8 945.600 12.000 B. Vlore,945.600 L. “28 Nentori” B.BAKI Vlore, L. (GERLICA) Nentori” Lagjia "Hax 308 MAJLINDA 308 MAJLINDA KARAKYZJA KARAKYZJA 370 FATMIRE 370 FATMIRE BAKI DISHANI DISHANI (GERLICA) TRASHEGIMTARETTRASHEGIMTARET 231 INDRID 231 INDRID TRAJANI TRAJANI k KUÇI KUÇI 53 8523 539/22 8523 359,6 9/22 309 ARJAN 309 ARJAN KARAKYZJA KARAKYZJA SPIRO SPIRO SULI MAJLINDA 232 SULI MAJLINDA 371 EFTIMI 371 B. Vlore, EFTIMI PAPAJANI PAPAJANI 232 PAPAJANI PAPAJANI 160 SALIMUÇAJ 160 SALIMUÇAJ 39 8603 398/172 8603 141,8 8/172 12000 141,8 1701600 12000BEQIRI 1701600 L. “28 Nentori” B. Vlore, L. “28 Nentori” 310 VALENTINA 310 VALENTINA BEQIRI TRASHEGIMTARETTRASHEGIMTARET233 FABIO 233 FABIO PAPAJANI PAPAJANI 311 ALEMSHA 311 ALEMSHA 372 DIAMANDI IVAN 372 DIAMANDI IVAN PAPARISTO PAPARISTO HEBA HEBA 161 AGRON 161 AGRON 234SHARRA ESTA 234SHARRA ESTA PAPAJANI PAPAJANIB. Durres, 19 8518 1912/72 1/12 8518 12/72 90,8 1/12 90,8 762.720 762.720 Zona 9 3/12 B. Durres, Zona 9 3/12 8.400 8.400 312 GEZIM 312 GEZIM MUÇA MUÇA HEBA HEBA 373 AIDA2 373 AIDA23 PAPARISTO PAPARISTO45 1 1 3 4 162 NADIRE 162 NADIRE 1/12 1/12 235SHARRA SKENDER 235SHARRA SKENDER PIRO PIRO KOSTURI 36/192 KOSTURI 36/192 313 DURIM 313 DURIM MUÇA MUÇA 236ZGJANI KRISTO 236ZGJANI KRISTO KOSTURI 36/192 KOSTURI 36/192 163 HEBA DILAVIS 163 HEBA DILAVIS 1/24 1/24 314 AGIM614.040 314 AGIM MUÇA MUÇA GENCIANA 20 8518 2012/77 8518 12/77 73,1 8.400 73,1 8.400 B. Durres, 614.040 Zona 9 B. Durres, Zona 9 374 GENCIANA 374 PAPARISTO PAPARISTO 237SULSTAROVA ANA 1/24 237SULSTAROVA ANA 1/24 TIRANA 6/192 TIRANA 6/192 164 HEBA NELA 164 HEBA NELA 315 PETRIT 315 PETRIT MUÇA MUÇA 238CAKO ALEKSANDER 238CAKO ALEKSANDER TIRANA 6/192 TIRANA 6/192 165 MERJEME 165 MERJEME 1/24 1/24 375 BEDHIJA REA 375 BEDHIJA REA PAPAJANI PAPAJANI 65 316 DHURATA 316 DHURATA

158 DEMALIA NAKIJE

100 BILBILI VLASH AUREL 101 AUREL ISMAIL Hisku (BILBILI) Hisku (BILBILI) 102 VLASH 102 VLASH IBRAHIM BILBILI BILBILI 103 AUREL 103 AUREL HEBA HEBA BILBILI BILBILI 166 KEDRET 166 KEDRET 21 104 VLASH 104 VLASH HEBA HEBA 167 SELAUDIN 167 SELAUDIN BESIM BILBILI BILBILI 105 AGIM 105 AGIM HEBA (ETJ) HEBA (ETJ) 168 ZANA 168 ZANA BILBILIAUREL 106 BILBILIAUREL 106BESIM 169 HEBA LUMTURI169 HEBA LUMTURI 22 BILBILIVLASH 107 BILBILIVLASH 107MURAT 170 HEBA LUAN 170 HEBA LUAN 4 8370 8370 4/92 BILBILI 108FADIL VANGJEL 108 BILBILI VANGJEL HEBA 4 4/92 HEBA 35,4 171 VJOLLCA 171 VJOLLCA 172 DEJVIN 172 DEJVIN GUZJA (BILBILI) (BILBILI) 109FADIL EMANUEL 109 GUZJA EMANUEL HEBA HEBA 173 173 110FADIL MARGALINA 110 KACELI MARGALINA HEBA Gezim HEBA Gezim 23 KACELI (BILBILI) (BILBILI) 174 Safete 174 Safete 111FADIL AGIM 111 BILBILI AGIM POPA POPA BILBILI 175 Liri 175 Liri 112FADIL SONJA 112 BILBILI SONJA POPA POPA BILBILI 176 Gjyshi 176 Gjyshi 113FADIL HEBA HEBA BILBILIAGIM 113 BILBILIAGIM 177 Kujtim 177 Kujtim 114FADIL 178 HEBA Diana 178 HEBA Diana MUCAVILSON (BILBILI)114 MUCAVILSON (BILBILI) 115 PAUL(PAVLI) 115 PAUL(PAVLI) 179 DANIL Erjon 179 DANIL Erjon MUSTAFA MYFTIU MYFTIU 24 180 DANIL Flodian 180 DANIL Flodian 116 KRISTAQ116 KRISTAQ MUSTAFA MYFTIU MYFTIU 181 Leta 181 Leta 117 VASILIKA117 VASILIKA KONOMI KONOMI MUSTAFA MYFTIU MYFTIU 182 Algert 182 Algert 118 MAGDALENA 118 MAGDALENA HEBA HEBA 183 Lorenc 183 Lorenc MUSTAFA MYFTIU MYFTIU 119 LEONIDHA 119 LEONIDHA HEBA HEBA 184 Fillomilla184 Fillomilla MYFTIU 120MUSTAFA KTHANSIPI 120 MYFTIU KTHANSIPI HEBA HEBA 101

BASHKEPRONARET BASHKEPRONARET KIKA 58 121KIKAGJENOVEFA 121 59 SERVETE BASHKIM60

Nr. i pronareve / trashegimtareve

Nr. i pronave

Nr. i pronareve / trashegimtareve

MURAT BEGEJA EMINE 95

197

8270 HEBA 7 5/5

Nr. i pronave

SANIE MEHMET

20 1 21

KAPAJVILSON 7 130

Nr. i pronave

19

AGRON KAPAJVILSON 130

Nr. i pronave

SANIE HAXHIRE ELONA 2

GRETA AGRON

Nr. i pronareve / trashegimtareve

AJETE MEHMET Atësia Emri GEZIM MEHMET

68

Nr. i pronave

MYZEJEN MEHMET

AJETE 17 Emri GEZIM 18

GRETA

SHIJAKU SHIJAKU 69 ARBEN 69 ARBEN NEXHDET MURTHI MURTHI 70 HASAN 70 HASAN STRUGA STRUGA 71 HASAN 71 HASAN

Nr. i pronareve / trashegimtareve

LIRIJE MEHMET

16

MYZEJEN

271KOKOSHI FERIJE 1/8 271KOKOSHI FERIJE 1/8 BYLYKBASHI (BUNGO) BYLYKBASHI (BUNGO) QAZIM 197 QAZIM Bashkia Vlo 44 Zona8602 44 905,0 905,0 12/470 12/470 14.000 12.670.000 14.000 12.670.000 8270 5/5 120.000 59,97 SHYQERI 7.196.400 120.000 B. Tirane, 7.196.400 5/2HYSKJA B. Tirane, Zona8602 5/2HYSKJA HEBA 59,97 272 272MINAROLLI SHYQERI 198 VILI VILI MINAROLLI 1/12 1/12 347 DEMIR 347 DEMIR SHOKI SHOKI ÇELA ÇELA Lagjia “Pavar KOSTURI 8 8250 13,7 42.621 13,7 583.908 42.621 B. Tirane, 583.908 Zona 7/1HYSKJA B. Tirane, Zona 7/1HYSKJA 131NEXHDET PAUL(PAVLI) 131 KOSTURI PAUL(PAVLI) DANIL 83/190 DANIL 3/190 273 LORETA 273MINAROLLI LORETA 199 199 DEVI 8250 DEVI29 MINAROLLI 1/12 1/12 8518 2914/53 8518 14/53 987,8 8.400 987,8 8.297.520 8.400 B. Durres, 8.297.520 Zona 9 B. Durres, Zona 9 348 348 SHOKI SHOKI ÇELA (VEJSELOSKA) ÇELA (VEJSELOSK 2746,4 HYSEN272.774 274KOKOSHI HYSEN HYSKJA HYSKJA SADIJE 132 KRISTAQ 132 KRISTAQ DANIL 93/173 DANIL 3/173 BAKALLI BAKALLI 9 8250 8250 6,4 42.621 42.621 B. Tirane, 272.774 B. Tirane,SADIJE Zona 7/1 200 200 ARTAN ARTAN KOKOSHI 1/4 1/4 Zona 7/1 275 KADRIJE 275LALO KADRIJE HASTOPALLI HASTOPALLI 133 BAKALLI VASILIKA 133 BAKALLI VASILIKA KONOMI KONOMI3/174 201 201 RIFAT8250 RIFAT LALO 1/12767.178 10 8250 103/174 18,0 42.621 18,0 42.621 B.1/12 Tirane, 767.178 Zona 7/1 B. Tirane,SHOKI Zona 7/1 55 349 349 SHOKI HASAN HASAN ÇELA ÇELA 276KOKOSHI ADRIANI ADRIANI HASTOPALLI HASTOPALLI 134 MAGDALENA 134 MAGDALENA HEBA HEBA XHEMAL BEGEJA BEGEJA 202 IKBALE 202 IKBALE 1/8 276KOKOSHI 1/8 72 MIRJAN 72 MIRJAN KONGOLI KONGOLI 350 ARTUR 350 ARTUR HASAN HASAN ÇELA27.695.700,0 ÇELA27.695.700,0 277 ORNELA 277 ORNELA HASTOPALLI HASTOPALLI 135 AUREL 135 AUREL HEBA HEBA 2.163,0 shuma 2.163,0 shuma XHEMAL BEGEJA BEGEJA 73 HAJRIE 73 HAJRIE SHEHU SHEHU 30 8518 3014/54 8518 14/54 75,8 8.400 75,8 8.400SHIJAKU B. Durres, 636.720 Zona 9 B. Durres, Zona 9 278 ALBERT 278 ALBERT MUSTAFA MUSTAFA SHIJAKU 636.720 QARKU ELBASAN QARKU351 ELBASAN 136 VLASH 136 VLASH HEBA HEBA ENKELEJDA 351 ENKELEJDA HASAN HASAN ÇELA ÇELA XHEMAL BEGEJA BEGEJA 74 EQEREM 74 EQEREM RISILA RISILA 279NAIM ABDYL 279MALIQI ABDYL MUSTAFA MUSTAFA SHIJAKU SHIJAKU 203 203 SKENDER SKENDER NAIM MALIQI 137 MUSTAFA 137 MUSTAFA KALAVREZI KALAVREZI 352 BESNIK 352 BESNIK SHAMET SHAMET BASHA BASHA 56 280 BEATRIÇE 280 BEATRIÇE MUSTAFA MUSTAFA HOXHA HOXHA 75 75 RISILA RISILA XHEMAL SEFA RUBIJE SEFA RUBIJE 204 XHAVIT XHAVIT MALIQI MALIQI 138 HAFIZE 138 HAFIZE BESHIRI SUZANA204 BESHIRI SUZANA 5.307,4 1/216 5.307,4 B.28.659.960 Durres, Zona 5 B. Durres, Zona 5 31 8511 311/216 8511 281 LUMTURI 281 LUMTURI MUSTAFA KOLGEZAJ 76 76 CERRAGA CERRAGA 205 ERLIRA 205 ERLIRA MUNIR MUNIR KOÇI (BEGA) KOÇI (BEGA) Bashkia Tirane5.400 Bashkia 28.659.960 Tirane 353MUSTAFA ARIF5.400 353 KOLGEZAJ MUSTAFA ARIF MUSTAFA DALIPI DALIPI 57 MEHMET UKA YMID UKA YMID 139 MUHARREM 139 MUHARREM KALAVREZI KALAVREZI 11 8270 112/466 8270 21,68 2/466 180.000 21,68 3.902.400 180.000 3.902.400 282 MUHAZES 282 MUHAZES MUSTAFA MUSTAFA KARIZA KARIZA Zona 5/1 Zona 5/1 206 206 ADRIANA ADRIANA MUNIR MUNIR ZAGOVIÇ (BEGA) ZAGOVIÇ (BEGA) 77 77 BEGINIKUDRETE 140 BEGINIKUDRETE 140 ALLA ALLA MEHMET AGO JOLLDIZ AGO JOLLDIZ QEMAL QEMAL AHMET AHMET MATISHI MATISHI 283 MIGJARE283 MIGJARE ABDYL ABDYL SHQERRA SHQERRA Sipërfaqja e Sipërfaqja e 207 207 SUZANA SUZANA MEHMET MEHMET XHOMO XHOMO Numri i Numri i Vlera truallit Vlera Vlera truallit e Vlera e 354 354 58 Elba 78 KUJTIM 78 KUJTIM KRYEZIUISMAIL 141 KRYEZIUISMAIL 141 MALUSH MALUSH BURGIJA BURGIJA 32 8517 32157/1 8517 7324,0 157/1 3.600 7324,0 26.366.400 3.600SHQERRA B.26.366.400 Durres, Zona 6 B. Durres, Zona 6 Bashkia 284 ISMETE 284 ISMETE ABDYL ABDYL SHQERRA MEHMET SULSTAROVA SULSTAROVA që do i parcelës208 që do Numri i parcelësNumri Zona perkatese sipas Zona perkatese sipas 45 8522 458/146 8522 421,1 8/146 12.500 421,1 5.263.750 12.500 5.263.750 208 ERVIN ERVIN MEHDI MEHDI XHOMO XHOMO (TRASHEGIMTARET) (TRASHEGIMTARET) Mbiemri 79 Mbiemri zonës sipas AKKP-se sipas shpërblimit AKKP-se shpërblimit Lagjia "Çliri 142 ILIRJAN zonës 142 ILIRJAN MAHMUT MAHMUT FERI FERI 33 8515 335/502 8515 1438,2 5/502 3.600 1438,2 5.177.520 3.600SHQERRA B. 5.177.520 Durres, Zona 6 B. Durres, Zona 6 79 Atësia PRANVERA PRANVERA KRYEZIU KRYEZIU 285hartes FATBARDHA 285 FATBARDHA SHQERRA të shpërblehet të shpërblehet pasurisë pasurisë hartes se vleres se vleres 209 209 MEHMET BEGEJA BEGEJA ETIS ETIS MEHDI MEHDI XHOMO XHOMO kadastrale kadastrale (lekë/m²) (lekë/m²) (lekë) (lekë) 20.426,4 117.585.240,0 shuma 117.585.240,0 355FERDINAND TAFIL 355 SHQERRA TAFIL VAIT VAIT DEMORETI DEMORETI 59 286 ELUERT 286 20.426,4 ELUERT FERDINANDshuma SHQERRA 80 XHELADIN 80 XHELADIN KRYEZIU KRYEZIU (m²) (m²) 210 ABEDIN 210 ABEDIN SELAMI SELAMI XHOMO XHOMO 51 8522 51 16/379 8522 140,7 16/379 MEHMET BEGEJA BEGEJA QARKU DIBER QARKU 287DIBER XHAFERR 287 XHAFERR FERDINAND SHQERRA 81 MEHDIJE 81 MEHDIJE GJYLBEGAJ GJYLBEGAJ 211 356FERDINAND SHEFKI 356 SHQERRA SHEFKI HAKI HAKI BERISHA BERISHA 60 IDUSH 211 IDUSH RIZA RIZA MALIQI MALIQI 288 ROVENA 288 ROVENA FERDINAND 9.500 FERDINAND SHQERRA DINE BEGEJA BEGEJA 143 FISNIK 143 FISNIK RIZA RIZA HOXHA HOXHA 34 2932 34 35/211 2932 1.409,4 35/211 1.409,4 13.389.300 9.500SHQERRA B. Peshkopi, 13.389.300 Lagjia "Treg" B. Peshkopi, Lagjia "Treg" 212 212 MALIQ MALIQ RIZA RIZA MALIQI 2.463.023 82 SHAQIR 82 SHAQIR OSMAN OSMAN VATA VATA 12 2460 12180/4 2460 99,50 180/4 24.754 99,50 24.754MALIQI F. Linze, 2.463.023 Zona 4/1 F. Linze, Zona 4/1 357 SEJDINI ISMAIL357 SEJDINI ISMAIL HAKI HAKIBERISHA BERISHA 61 289 XHULJETA 289 XHULJETA 144 TEUTA 144 TEUTA RAMADAN RAMADAN URUÇI (SHEHI) URUÇI (SHEHI) 3 4 4 5 6 5 7 6 8 7 9 8 10 9 10 11 11 FADIL BEGEJA BEGEJA 213 213 HEDIJE HEDIJE QAMIL QAMIL MALIQI 4.963.177 MALIQI 83 CAJE 83 CAJE MEHMET MEHMET DELIU DELIU 13 2460 13180/2 2460 200,50 180/2 24.754 200,50 24.754 F. Linze, 4.963.177 Zona 4/1 F.MURAT Linze, Zona 4/1 DERVISHAJ Sipërfaqja e Sipërfaqja 290 e SHKELQIM SHKELQIM MURAT DERVISHAJ 145 VIOLETA 145 VIOLETA RAMADAN RAMADAN TOPI TOPI Numri i (SHEHI) Numri i (SHEHI) Vlera truallit Vlera Vleratruallit e290 Vlera e 358 BAFTI 358 BAFTI SEJDI SEJDI BERISHA BERISHA 214 BESNIKE 214 BESNIKE ARIF ARIF BELSHAKU BELSHAKU parcelës qëBashkia do i parcelës qëBashkia do Numri Numri Zona perkatese perkatese HAMIT BEGEJA KOMUNITETI BEGEJA MUSLIMAN KOMUNITETI SHQIPTAR MUSLIMAN SHQIPTAR 84 84 14 8170 14 1/127 i 8170 46,20 1/127 21.593 46,20 997.597 21.593 B. Tirane, 997.597 Zona sipas 3/2Zona B.MURAT Tirane, Zona sipas 3/2 DERVISHAJ Tirane Tirane 291 PAJTIM 291 PAJTIM MURAT DERVISHAJ Emri Atësia Emri Mbiemri Mbiemri 42.621,0 zonës zonës sipas AKKP-se sipas shpërblimit AKKP-se shpërblimit 146 Atësia LUMTURIE 146 LUMTURIE RAMADAN RAMADAN KUÇI KUÇI (SHEHI) 3 8250 35/233 8250 5/233 21,8 21,8 (SHEHI) 929.137,8 42.621,0 215 MEREME 215 MEREME ARIF929.137,8 ARIF BELSHAKU BELSHAKU të shpërblehet shpërblehet pasurisë pasurisë hartes se vleres359MURAT hartes se vleres359 DERVISHAJ Bashkia Peshkopi,SEJDI Bashkia Peshkopi, BERISHA ARIFE ARIFE SEJDI BERISHA Zonatë 7/1 Zona 7/1 292 EDMOND 292 EDMOND MURAT DERVISHAJ 3.113,6 shuma 3.113,6 57.619.235,9 shuma 57.619.235,9 HAMIT BEGEJA BEGEJA kadastrale (lekë/m²) (lekë/m²) (lekë) (lekë) 2932 12/114 2932 124,5 12/114 11.000 124,5 1.369.500 11.000 1.369.500 35 147 YLLI 147 YLLI RAMADAN kadastrale RAMADAN SHEHI VJOLLCA SHEHI 216 216 VJOLLCA ARIF 35 ARIF BELSHAKU BELSHAKU Lagia "N. ÇAUSHI" Lagia "N. ÇAUSHI" (m²) (m²) 293 ILIR 293 ILIR MURAT DERVISHAJ QARKU DURRSIT QARKU DURRSIT 62 148 DIELLI 148 DIELLI RAMADAN RAMADAN SHEHI LILJANA SHEHI LILJANA 360MURAT ISUF 360 DERVISHAJ ISUF SEJDI SEJDI BERISHA BERISHA SULEJMAN ÇELA ÇELA 217 217 ARIF ARIF BELSHAKU BELSHAKU 294 SHKENDI294 SHKENDI MURAT MURAT DERVISHAJ DERVISHAJ 85 NUREDIN NUREDIN HUTRAHENE HUTRAHENE 15 8512 1/338 8512 291,0 1/338 7.200 291,0 7.200 B. 2.095.200 Durres, Zona 4 B. Durres, Zona 4 218 ARTUR 218 ARIF ARIF BELSHAKU 2.095.200 BELSHAKU 149 149 RAMADAN RAMADAN SHEHI15 (SINA) SHEHI ARTUR (SINA) SULEJMAN KURTI MARJETA 85 KURTI MARJETA 361MUSTAFA HALIL 361 DERVISHAJ HALIL SEJDI SEJDI BERISHA BERISHABashkia Elba 295 BLERTA 295 BLERTA MUSTAFA DERVISHAJ 46 8522 46 9/336 8522 9/336 88,6 12.500 88,6 1.107.500 12.500 1.107.500 1 2 1 2 3 3 4 4 5 6 5 7 6 8 7 9 8 10 9 10 11 11 219 DIBA 219 DIBA ARIF ARIF BELSHAKU BELSHAKU Sipërfaqja e Sipërfaqja e 150 LAURETA 150 LAURETA RAMADAN RAMADAN SEREZI (SHEHI) SEREZI (SHEHI) 86 REFAT 86 REFAT MECJA (etj) MECJA (etj)16 8514 164/363 8514 179,7 4/363 22.000 179,7 3.953.400 22.000 B. 3.953.400 Durres, Zona 1 KADRI B. Durres, Zona 1 SHMILI 1/12 ASTRIT 1/12 ASTRIT Lagjia Numri i Numri Vlera Vleratruallit e Sipërfaqja Vlera e"Çliri 296 296 KADRI SHMILI 52 Vlera truallit 8523 527/130 8523 7/130 3,0 SULEJMAN KADIU KADIU e perkates Si parcelës që do i parcelës qëi do Numri ishuma Numri Zona 362 RESHAT 362i RESHAT SEJDI SEJDI BERISHA BERISHA 220 ILIR ILIR ARIF ARIF BELSHAKU BELSHAKU Numri Numri i Vler 1.533,9 shuma 1.533,9 14.758.800,0 Emri 220 Atësia Emri Mbiemri297 Mbiemri zonës zonës KUMI14.758.800,0 sipas AKKP-se sipas shpërblimit shpërblimit 87 HALIL 87 HALIL KUÇI KUÇI 297 Atësia MAKBULE MAKBULE KUMI parcelësNumri që do i se par Numri iAKKP-se të shpërblehet shpërblehet pasurisë pasurisë hartes v SULEJMAN KADIU KADIU Emri BELSHAKU Atësia Emri Atësia Mbiemri Mbiemritë zonës zonës sipas 221 EDMOND 221 EDMOND ARIF ARIF BELSHAKU QARKU VLORE QARKU VLORE kadastrale kadastrale (lekë/m²) (lekë/m²) (lekë) (lekë) të shpërblehet të s pasurisë pasurisë 363 PALLUQI LEDI 363 PALLUQI HAMDI LEDI kadastrale HAMDI GERLICA GERLICA 298 BAKI 298 BAKI 88 AISHE 88 AISHE HOXHA HOXHA (m²) (m²) kadastrale (le 222 GJATA DASHAMIR 222 GJATA DASHAMIR ARIF ARIF BELSHAKU BELSHAKU 63 SULEJMAN KADIU KADIU (m²) 151 FATMIRA151 FATMIRA 299 MITHAT 299 MITHAT PALLUQI PALLUQI Sipërfaqja e Sipërfaqja 89 EMINE 89 EMINE DEMALIA DEMALIA 364 e VALBONA 364 VALBONA NIMAN NIMAN GERLICA GERLICA 223 VOJSAVA 223 VOJSAVA ARIF ARIF BELSHAKU BELSHAKU Numri i Numri i Vlera truallit Vlera Vlera truallit e10 Vlera e Vlore 152 KRESHNIK 152 KRESHNIK VUTNI 17 8515 176/344 8515 VUTNI 748,2 6/344 10.800 748,2 8.080.560 10.800 Durres, 8.080.560 Zona 10qëB.ZYBERI Durres, Zona Bashkia Bashkia Vlore 300 SEFIGJE 300 SEFIGJE ZYBERI SULEJMAN PIRRO PIRRO parcelës qëB. do do Numri Numri i45 parcelës perkatese sipas sipas 19/221i4zonës 19/221 36 36 360,0 12.000 12.000 8602 8602 1 2 1 23 3 6 360,0 5sipas 7 4.320.000 6 8Zona 7 4.320.000 9 8Zona perkatese 109 10 11 224 GENTJAN 224 GENTJAN ARIF ARIF BELSHAKU BELSHAKU 90 DAUT 90 DAUT KUÇI Emri KUÇI Atësia Emri Atësia Mbiemri Mbiemri zonës sipas AKKP-se shpërblimit AKKP-se shpërblimit Lagjia Korriku” Lagjia 365 SAMI 365 SAMI BAKI GERLICA 153 ADIL 153 ADIL BABAMETO BABAMETO 301 EDMOND 301 EDMOND PALLUQI PALLUQI 1 2 të 1shpërblehet 23 të shpërblehet 3 4 45“10 6 BAKI 5“10 7Korriku” 6 GERLICA 8 7 pasurisë pasurisë hartes se vleres hartes se vleres SULEJMAN MALKO MALKO kadastrale (lekë/m²) (lekë) (lekë) XHEMILE XHEMILE kadastrale STRINGA STRINGA(lekë/m²) Bashkia Elb 91 IDRIZ 91 IDRIZ KUÇI KUÇI (m²) 154 NAKIJE 154 NAKIJE 225 ILIA 225 ILIA 47 8522 47 17/147 8522 168,5 17/147 12.500 168,5 2.106.250 12.500 2.106.250 302 MIMOZA 302 (m²) MIMOZA BEQIRI BEQIRI 366 XHEMILE 366 XHEMILE QAMIL QAMIL GERLICA GERLICA Lagjia "Çlir (18 TRASHEGIMTARET) (18 TRASHEGIMTARET) HYSEN BEGEJA BEGEJA 92 MEREME 92 MEREME SALIMUÇAJ SALIMUÇAJ 155 FATMIRA 155 FATMIRA GJATA GJATA 303 ATLET 303 ATLET PALLUQI PALLUQI 226 IFTIMI 226 IFTIMI FOT FOT PAPAJANI PAPAJANI 367 GARUNJA AGIM 109 367 GARUNJA AGIM SAMI SAMI GERLICA GERLICA HYSEN BEGEJA HALIL BEGEJA HALIL 156 KRESHNIK 156 KRESHNIK VUTNI 3 VUTNI FLUTURAKE Bashkia Bashkia 93 93 1 KUÇI 2 1 KUÇI 23 4 45 6304 5 FLUTURAKE 7 6304 8 7 9 8 10 11 Vlore 11 Vlore 64 37 8602 37 19/227 8602 8602 19/227 17 0 12 000 17 0 204 12000 000 204 000 227 IVAN 227 IVAN 37 PAPARISTO PAPARISTO 8602 37 19/227 19/227 17,0 12.000 17,0 12.000 204.000 305 NAIM 305 NAIM KARAKYZJA HYSEN BEGEJA AISHE 94 BEGEJA AISHE Lagjia “10 Korriku” SAMI Lagjia “10 Korriku” GERLICA 368 AGRON204.000 368 KARAKYZJA AGRON SAMI GERLICA 94 157 HOXHA ADIL 157 HOXHA ADIL BABAMETO BABAMETO 228 AIDA 228 AIDA PAPARISTO PAPARISTO

68

Nr. i pronave

15

11

Nr. i pronareve / trashegimtareve

MUDIS XHEMAL

LIRIJE

10 11

Nr. i pronave

14

109

Nr. i pronareve / trashegimtareve

NUSRET XHEMAL

MUDIS

9 8

Nr. i pronave

13

7

Nr. i pronareve / trashegimtareve

NIMETE XHEMAL

NUSRET

8

Nr. i pronave

HAKI XHEMAL

12

6

Nr. i pronareve / trashegimtareve

11

NIMETE

5 7

Nr. i pronave

HAKI

6

Nr. i pronareve / trashegimtareve

HAJRIE NADIRE AFERDITA VAJE HAXHI SELIM ISHE MYZEJEN KIMETE

45

3 11 9 86 3 117 1049 6 45 11 QARKU TIRANES 3 11 3 11 429 6 1 425 5 8 7 10 3 3 7 10 429 6 1 42 5 5 7 10 8 7 10 1 1 3 3 7 42 6 1 5 8 7 10 9 86 1 1 23 QARKU TIRANES 3 42 425 6 1 5 8 7 425 9 86 1 DHURATA DHURATA GRACENI (HASTOPALLI) GRACENI (HASTOPALLI) MUHAMET DUNISHALULZIM 61 DUNISHALULZIM 1 3712 1 297/3/1 3712 2.416,0 297/3/1 12.000 2.416,0 28.992.000,0 12.000 28.992.000,0 Komuna Vaqarr 263 Komuna Vaqarr 263 189 189 AGALLIU (DINE) AGALLIU (DINE) 124 KACA PARASHQEVI 1245/40 PARASHQEVI 5/40 HEBA FATBARDHA HEBA FATBARDHA 61 KACA 341 DHURATA 341 DHURATA BEDHIJA BEDHIJA 8525 50 27/111 8525 385,0 27/111 264 ULIS 264 ULIS HASTOPALLI HASTOPALLI 50 190 LEONEL 190 LEONEL KOKOSHI KOKOSHI Bashkia Vlo TRASHEGIMTARET 62 ÇIZMJA JALLDIZ 62 ÇIZMJA JALLDIZ MEMA TRASHEGIMTARET 2/40 8605 43 33/325 8605 392,9 33/325 10.000 10.000 3.929.000 125 MEMA 1252/40 26 8518 26 14/51 8518 992,8 14/51 43 8.400 992,8 8.339.520 8.400 B. Durres, 8.339.520 Zona 9392,9 B. Durres, 3.929.000 Zona 9 PRIZRENI NAJARDA PRIZRENI Lagjia “Kush 265 JETA 265 JETA BASHA (HASTOPALLI) BASHANAJARDA (HASTOPALLI) 191 SOKOL 191 SOKOL KOKOSHI KOKOSHI Bashkia Tirane 342 Bashkia Tirane 342 HEBES HEBES 6 8140 62/362 8140 2/362 24,0 25.478 24,0 611.472 25.478 611.472 63 BACELLI ROLAND63 BACELLI ROLAND MEMA PROKOP 2/40 MEMA PROKOP 2/40 266 DAJKLI (HASTOPALLI) DAJKLI (HASTOPALLI) 192 TRASHEGIMTARET OSVALDA 192 OSVALDA BALLI JALLDYZ 266 BALLI JALLDYZ Zona 3/1 Zona 3/1 343 ZEQIR 343 ZEQIR MUÇA MUÇA TRASHEGIMTARET 64 KONXHOLLI 64 KONXHOLLI YLLI YLLI MEMA 2/40 193 126 MEMA 1262/40 27 8518 27 14/50 1/16 8518 267,3 14/50 1/16 8.400 267,3 2.245.320 8.400 Durres, Zona 9 B. Durres, Zona 9 267KOKOSHI RIZA 267KOKOSHI RIZA ÇIFTJA ÇIFTJA B. 2.245.320 193 YDAJETE YDAJETE MIHAL MIHAL HEBES HEBES 344 PRANVERA PRANVERA BALLA BALLA 268PECINI ZYHRA ZYHRA MALUKA (BUNGO)344 MALUKA (BUNGO) 65 STAFAEDMOND65 STAFAEDMOND MEMA 2/40 MEMA 2/40 194 FLLADI 194 FLLADI 1/16 268PECINI 1/16 127 AUREL 127 AUREL HEBA HEBA Bashkia Tirane Bashkia Tirane 269 MAKENSEN 269TELEZI MAKENSEN BUNGO BUNGO B. 8.725.080 28 8518 28 14/52 14/52 8.400 8.725.080 8.400 Durres, Zona 9 PALLUQI B. Durres, Zona 9 PALLUQI 1.038,7 1.038,7 195 195 MESHTANE MESHTANE TELEZI 1/168518 1/16 66 STAFARITA 66 STAFARITA2 MEMA 2/40 345 SHYQYRI 345 SHYQYRI 8190 22/199 8190 101,8 2/199 37.718 101,8 37.718 128 MEMA VLASH 1282/40 VLASH HEBA 3.839.692,4 HEBA 3.839.692,4 270KOKOSHI ATLIJE ATLIJE 1/16 BODINAKU (ÇIFTJA) BODINAKU (ÇIFTJA) HASIM 196 HASIM Zona 2/4 Zona 2/4 1/16270KOKOSHI 67 10/40 SKENDERI 10/40 196 129 SKENDERI AGIM 129 AGIM HEBA HEBA 346 HAXHI 346 HAXHI PALLUQI PALLUQI STAFAAGRON 67 STAFAAGRON 2

Nr. i pronave

SHKELZEN MUHAMET

4

Nr. i pronareve / trashegimtareve

HAJRIE 2 NADIRE 3 4 AFERDITA 5 VAJE HAXHI 6 SELIM 7 8 ISHE MYZEJEN9 KIMETE 10

3

1

Nr. i pronave

SHKELZEN 1

23

Nr. i pronareve / trashegimtareve

1

Nr. i pronareve / trashegimtareve

2

Nr. i pronareve / trashegimtareve

Nr. i pronareve / trashegimtareve

PËRSipas VKM PËR pronësi të shtetit. Ngarkohen pronës”, i ndryshuar. Zyra 001.9 m² tokë truall, me vlerë të Elbasanit. , pronarët e Këshilli i Ministrave vendosi dje SHPËRBLIMINSHPËRBLIMIN E PRONARËVEE TË PRONARËVE PASURIVE TË PALUAJTSHME, TË PALUAJTSHME, PRIVATE, PRONË PRIVATE,NGA QË PREKEN NDËRTIMET NGAINFORMALE NDËRTIMET INFORMALE Ministria e Financave, Agjencia e përgjithshme 307 395 710 lekë. Vlera Qendrore e Regjistrimit të Pasurive pasurive tëPRONË paluajtshme, përQË PREKEN shpërblimin e pronarëve për TË PASURIVE Legalizimit, Urbanizimit dhe të Paluajtshme, në përputhje me e përgjithshme për shpërblimin të sipërfaqen e zënë nga ndërtimet sipërfaqet takuese të pasurive të Sipërfaqja e Sipërfaqja e Integrimit të Zonave/Ndërtimeve këtë vendim, të kryejë ndryshimet përballohet nga fondi i kompensiminformale të shpërblehen në vlerë të paluajtshme, pronë private, të zëna Numri i Numri i Vlera truallit Vlera Vleratruallit e Vlera e që do i parcelës që do Numri i parcelësNumri Zona perkatese sipas Zona perkatese sipas Emri Atësia Emri AtësiaMbiemri Mbiemri zonës sipas AKKP-se sipas shpërblimit AKKP-se shpërblimitnga Informale dhe Agjencia eAtësia Kthimit përkatëse në regjistrat e pasurive të it të pronave, të parashikuar plotë,zonës sipas masës përkatëse që nga ndërtimet informale për 391 Sipërfaqja e Sipërfaqja e pasurisë të shpërblehet pasurisë të shpërblehet hartes se vleres hartes se vleres Emri Atësia Emri Mbiemri Mbiemri Numri i Numri i Vlera Vleratruallit e Sipërfaqja Vlera e Sipërfaqja e e kadastrale kadastrale (lekë/m²) (lekë/m²) (lekë) (lekë) Vlera truallit Sipërfaqja e Si e Sipërfaqja e parcelës që do i “Për parcelës qëi do paluajtshme Numri Numri i VleraNumri truallit Vlera Vleratruallit e Sipërfaqja Vlera eVlera Numri idatë Numri Zona perkatese Zona perkatese sipas dhe të Pronave për për kalimin esipas pasurisë (m²) (m²) ligji nr.9235, 29.7.2004, paraqitet nëAtësia listën bashkëlidhur ish- pronarë në qarqet e Tiranës, Numri i perkatese Numri i i Kompensimit truallit Vlera Vlera truallit e Vlera eVlerk parcelës që do parcelës qëi do Numri iNumri Numri iAKKP-se Numri i Zona perkatese sipas Zona Emri Atësia Emri Mbiemri Mbiemri zonës zonës sipas AKKP-se sipas shpërblimit shpërblimit parcelësZona që do par Numri i parcelësNumri që do i parcelës që do Numri i sipas perkates Emri Atësia Emri Atësia Mbiemri Mbiemri zonës AtësiaMbiemri zonës sipas AKKP-se sipas shpërblimit AKKP-se shpërblimit pasurisë pasurisë hartes se vleres hartes se vleres Emri Atësia Emri Atësia Mbiemri Mbiemri zonës zonës sipas Emri të shpërblehet Atësia Emri të shpërblehet Mbiemri zonës zonës sipas AKKP-se sipas shpërblimit AKKP-se shpërblimit të shpërblehet të shpërblehetnë pasurisë pasurisë hartes se vleres hartes se vlerestë shpërblehet tëvls pasurisë pasurisë të shpërblehet të shpërblehet pasurisë pasurisë hartes se kadastrale kadastrale (lekë/m²) (lekë/m²) (lekë) (lekë) zbatimin e këtij vendimi. së paluajtshme të kompensuar, kthimin dhe kompensimin e këtij vendimi, për sipërfaqen 34 Durrësit, Dibrës, Vlorës dhe kadastrale kadastrale (lekë/m²) (lekë/m²) (lekë) (lekë) (lekë/m²) kadastrale kadastrale kadastrale kadastrale (lekë/m²) (lekë) (lekë) (le (m²) (m²) (m²) (m²) (m²) (m²) (m²)

Nr. i pronareve / trashegimtareve

5 78

REXHITAJ SULO

QARKU ELBASAN QARKU ELBASAN

, Atesia Nr. I kateve Mbiemri

ASTRIT SULO

Zona Kadastrale

Zona Kadastrale

ASTRIT 9191

5

5 51

e ENJTE, 2 GUSHT 2011 www.mapo.al

QARKU DURRES. QARKU DURRES. ,

,

91

20

5/40 188 HEBA

Milla Polikseni 25 Aliqi Gogo

4/326 48,6

ILIA 229

ILIA GENCIANA 229

GENCIANA

39,1 8515 SULI186/345 8515 SULI 6/345 230 REA 230 REA

39,1 10.800 307

239 NIRVANA 239 NIRVANA 8518 SHARRA 2112/76 1/24 8518 SHARRA 252,3 12/76 401/24

NASI 6/192 NASI 6/192 Bashkia Vlore, Bashkia Vlore, 317 NAJARDA 317 NAJARDA PRIZRENI 2.119.320 B. 2.119.320 Durres, Zona 9 B. Durres, Zona 9 8.400 252,3 40 8.400 376 INGRID 376 PRIZRENI INGRID TRAJANI TRAJANI 12.000 12.000 8603 25/204 8603 25/204 29,1 29,1 349.200 349.200 ROÇI ROÇI 318 ZEQIR6/192 318 ZEQIR6/192 MUÇA MUÇALagjia “Lef Sallata” Lagjia “Lef Sallata” SILIQI 12/192 SILIQI 12/192 377 MAJLINDA 377 MAJLINDA PAPAJANI PAPAJANI 319 PRANVERA 319 PRANVERA BALLA BALLA 242 MIHAL 242SORRA MIHAL KOJA 1/192 KOJA 1/192 Bashkia Elb 1/12 3203,7 SHYQYRI 320 SHYQYRI PALLUQI 8518 SORRA 2212/78 8518 12/78 3,7 1/12 8.400 8.400 31.080 B. Durres, 31.080 Zona 9 Durres, Zona 9 49 8525 4926/72 8525 26/72 23,5 13.000 23,5 13.000PAPAJANI 305.500 378B. FABIO 378 PALLUQI FABIO PAPAJANI 305.500 Lagjia "5 M 243SORRA KOZETA 243SORRA KOZETA KOJA 1/192 KOJA HAXHI HAXHI1/192 PALLUQI PALLUQI 1/12 1/12 Bashkia Tirane 321 Bashkia Tirane 321 244 244SHARRA LIRIJA KOJA 1/192 KOJA 1/192 24.754 35,4 876.291,6 24.754 876.291,6 379 ESTA 379 ESTA PAPAJANI PAPAJANI 322 MAKBULE 322 MAKBULE KUMI KUMI SHARRA LIRIJA 1/6 1/64/1 Zona Zona 4/1 245SHARRA ANTONETA 245 ANTONETA KOJA 3/192 KOJA 3/192 323 BAKI 323 BAKI PALLUQI PALLUQI 1/6 SHARRA 1/6 380 MERITA 380 MERITA IBRAHIM IBRAHIM TIRANA TIRANA 246 KOZMA246 KOZMA KOJA 3/192 KOJA 3/192 324 MITHAT 324 MITHAT PALLUQI PALLUQI Sadiku 23 1/6 Sadiku 1/6 8.400 8.400 8518 12/73 8518 539,4 12/73 539,4 4.530.960 B. Durres, 4.530.960 Zona 381 9 B. Durres, Zona 381 9 HELGA HELGA IBRAHIM IBRAHIM CANI CANI 247 GRIGOR 247 GRIGOR STILIANO STILIANO NOSI 24/192 NOSI 24/192 325 SEFIGJE 325 SEFIGJE ZYBERI ZYBERI Sadiku 1/6 Sadiku 1/6 248 VASIL 248 STILIANO VASIL NOSI 24/192 NOSI 24/192 326 STILIANO EDMOND 326 EDMOND PALLUQI PALLUQI Cenaj (Sadiku) 1/6 Cenaj (Sadiku) 1/6 382 SHEJNAZ 382 SHEJNAZ SHEMSEDIN SHEMSEDIN CANI CANI 249 RUDOLF 249 RUDOLF STILIANO NOSI 24/192 NOSI 24/192 327 STILIANO MIMOZA 327 MIMOZA BEQIRI BEQIRI Sadiku 1/8 Sadiku 1/8 383 LUAN 383 LUAN SHEMSEDIN SHEMSEDIN CANI CANI 250 PERSEFONI 250 PERSEFONI FLOQI 3/192 FLOQI 3/192 328 ATLET 328 ATLET PALLUQI PALLUQI Sadiku 1/8 Sadiku 1/8 251 MAHMUT 251 MAHMUT HASTOPALLI HASTOPALLI Bashkia Vlore, SHEMSEDIN Bashkia Vlore, CANI 329 FLUTURAKE 329 FLUTURAKE GARUNJA GARUNJA 384 DRITA 384 DRITA SHEMSEDIN CANI 8602 416/61 8602 199,12 6/61 15.000 199,12 2.986.800 15.000 2.986.800 Sadiku 1/24 Sadiku 1/24 41 Lagjia “Uji I Ftohte” Lagjia “Uji I Ftohte” 252 FATIME 252 FATIME IBRAHIM IBRAHIM NALLBANI (HASTOPALLI) NALLBANI (HASTOPALLI) KARAKYZJA 330 NAIM 330 NAIM KARAKYZJA Sadiku 1/24 Sadiku 1/24 SUZANA SUZANA SHEMSEDIN SHEMSEDIN CANI CANI 253 SHKENDI 253 SHKENDI IBRAHIM IBRAHIM RUSI RUSI (HASTOPALLI) 331 ASTRIT 823.200 331 ASTRIT 8.400 8.400 B. Durres, Zona 385 9KARAKYZJA B. Durres, Zona 385 9KARAKYZJA 8518 2412/74 8518 12/74 98,0 98,0 (HASTOPALLI) 823.200 66 Sadiku 1/24 Sadiku 1/24 254 MAKBULE 254 MAKBULE BAHOLLI BAHOLLI 332 ARBEN 332 ARBEN KARAKYZJA KARAKYZJA 386 BALLKYZ 386 BALLKYZ HAMZA HAMZA CANI CANI Sadiku 1/24 Sadiku 1/24 255 VEHBI 255 VEHBI BAHOLLI BAHOLLI 333 MAJLINDA 333 MAJLINDA KARAKYZJA KARAKYZJA Sadiku LUAN 1/24 Sadiku LUAN 1/24 387 ARDIAN 387 ARDIAN DILAVER DILAVER CANI 549/27 8523CANI 153,4 256 256 BAHOLLI BAHOLLI 54 8523 9/27 334 ARJAN 334 ARJAN KARAKYZJA KARAKYZJA Sadiku TEFTA 1/24 Sadiku TEFTA 1/24 257 257 BAHOLLI BAHOLLI 335 VALENTINA335 VALENTINA BEQIRIMUSTAFA 388 BEQIRIMUSTAFA 388 DILAVER DILAVER CANI CANI 258Koleka NAZIF 258Koleka NAZIF BAHOLLI BAHOLLI 336 ALEMSHA 336 ALEMSHA DIAMANDI DIAMANDI 389 389 HYSEN HYSEN MESEREJA MESEREJA Kajani GEZIM GEZIM MUÇA ENGJELLUSHE MUÇA ENGJELLUSHE 259 259Kajani SKENDER BAHOLLI BAHOLLI 25.189 48,6 SKENDER 1.224.185,4 25.189 B. 1.224.185,4 Tirane, Zona 5/4337 B. Tirane, Zona 5/4337 Bashkia Vlore, Bashkia Vlore, 42 8602 42 6/75/5 8602 6/75/5 39,3 15.000 39,3 589.500 15.000 589.500 338 338 DURIM 260Koleka LAVDIJE 260Koleka LAVDIJE SERJANI (HASTOPALLI) SERJANI (HASTOPALLI) 8518 2512/75 8518 679,1 12/75 8.400 679,1 DURIM 5.704.440 8.400 5.704.440 B. Durres, Zona 390 9MUÇA B. Durres, Zona 390 9MUÇA NASHIFER Lagjia “Uji I Ftohte”XHAFERR Lagjia “Uji I Ftohte” NIMANI NASHIFER XHAFERR NIMANI Koleka Koleka 339 AGIM 339 AGIM MUÇA 261 HERVEHE 261 HERVEHE HASEKIU (HASTOPALLI) HASEKIU (HASTOPALLI) MUÇA 391 391 HYSEN HYSEN HASEKIU HASEKIU 340 340 MUÇA HAJRIJE MUÇA HAJRIJE 262Koleka FAIK 262Koleka FAIK SINANIPETRIT SINANIPETRIT 240SHARRA NIKOLLA 240SHARRA NIKOLLA 1/12 1/12 241PUSTINADRITA 241PUSTINADRITA 1/12 1/12

2/12

2/12 4/12

4/12 6/12

6/12


e ENJTE, 2 GUSHT 2011 www.mapo.al

MAPO

21

Vendimi, kompensohen 470 ish-të përndjekur

Qeveria ka miratuar gjatë mbledhjes së djeshme dëmshpërblimin financiar për ish-të dënuarit politikë dhe për familjarët e të dënuarve me dënim kapital. Masa e dëmshpërblimit për ish-të dënuarit Ministria e politikë dhe familjarët e të dënuarve me Financave, në bazë dënim kapital/ekzekutim, pa gjyq, për të një vendimi të motive politike, të bëhet me këste, sipas qeverisë që hyri kritereve e kufijve të përcaktuar në nenin në fuqi pak kohë 12, të ligjit nr.9831, datë 12.11.2007, të më parë, lajmëroi ndryshuar.   Shuma e llogaritur se të gjithë ish-të transferohet në një llogari speciale në dënuarit politikë Bankën e Shqipërisë. Pagesa e dëmshpërmbi 65 vjeç do blimit për secilin përfitues bëhet nga të përfitojnë Ministria e Financave, në llogaritë këstin e dytë, duke personale të këtyre përfituesve, të hapura zbatuar një sërë në bankat e nivelit të dytë. Ministria e procedurash Financave, në bazë të një vendimi të Ish-të përndjekur në protesta Përfitimet nga ligje të mëparshme Përfitimet nga ligje të mëparshme qeverisë që hyri në fuqi pak kohë më parë, Shuma e Mirash Mirash 5,840,000 200,000 720,000 e Finacës 1,474,795Qepuri 0 3,445,205 5,840,000 Musa Derguti 7,418,000 200,000 1,000,000 Musa0 Derguti 0 7,418,000 6,218,000 200,000 1,000,000 0Qepuri 0Shuma e 6,218,000 Ministria Ministria e Finacës Dëmshpërblimi Emër Mbiemër dëmshpërblimit në Emër Mbiemër dëmshpërblimit në Enti Kombëtar lajmëroi se të gjithë ish-të dënuarit Fran Enti Kombëtar Miri Fran Miri Denimi kapital 5,840,000 200,000 718,560 0 0 4,921,440 5,840,000 përfundimtar Z.Q.R.P.P Z.Q.R.P.P yperjan Çyperjani 2,438,000 44,000 399,310 Çyperjan 0 Çyperjani 0 2,438,000 1,994,690 44,000 Letra me 399,310 0 0 lekë 1,994,690Letra me lekë i Banesave i Banesave Llesh Bajraktari Llesh 5,840,000 200,000 720,000 0 Bajraktari 0 4,920,000 5,840,000 Lekë Vlerë Lekë Vlerë ajamit  Kapo  mbi 65 vjeç 6,090,000 800,000 0 Kapo  0 6,090,000 4,288,904 800,000 1,001,096 0 Shima 0 4,288,904 politikë do të përfitojnë këstin 1,001,096 Sajamit  Reshit 5840000 200000 720,000 0 4,920,000 5840000 Reshit Shima 0 Preng Marku 0 200,000 720,000 0 0 Preng Marku 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Shemsi 5,840,000 200,000 720,000 0 Kamberi0 4,920,000 5,840,000 Shemsi Thanas Dale 8,280,000 0 1,359,029 Thanas 0 Dale 0 8,280,000 6,920,971 0 1,359,029 0Kamberi 6,920,971 Muharrem Gjura 300,000 720,000 0 0 Muharrem Gjura 5,840,000 300,000 720,000 0 0 4,820,000 05,840,000 e dytë, duke zbatuar një sërë procedurash. Ndreke 200,000 720,000 0 6,380,000 7,300,000 Ndreke kodheli 0 Ali Çela0kodheli 200,000 720,000 0 0 Ali Çela 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 7,300,000 Dalip  Ramkja (Xhelezi)  3,514,000 0 500,000 Dalip 0 Ramkja (Xhelezi)  0 3,514,000 3,014,000 0 500,000 0 05,840,000 3,014,000 Ndue Gjergji 230,000 720,000 0 Ndue200,000 Gjergji 0 Martin Vata (Toma) 7,162,000 720,000 1,322,739 4,890,000 5,840,000 0 Martin Vata (Toma) 7,162,000 200,000 720,000 1,322,739 0 4,919,261 5,840,000 hpetim Alushi 2,298,000 0 789,104 Shpetim 0 Alushi 0 2,298,000 1,508,896 0 789,104 0 0 0 05,840,000 200,000 1,508,896 Fillimisht, të gjithë ata që kanë mbushur Lekmi 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Lekmi Sharra 0 Artan Çemi Sharra 200,000 977,842 0 0 Artan Çemi 5,840,000 200,000 977,842 4,662,158 5,840,000 Nuri 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Nuri9,620,000 Plaka 0 Miftar Jangulli 200,000 720,000 0 0 Miftar Jangulli 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Gani Pilinçi 9,820,000 0 200,000 Gani 0 Pilinçi 0 9,820,000 9,620,000 0 200,000 0 Plaka 05,840,000 200,000 këtë moshë duhet1,884,000 që të paraqesin në Banush Kapedana 200,000 720,000 0 Kapedana0 4,920,000 5,840,000 Banush Aleksandër Gjini Aleksandër Gjini 200,000 1,000,000 0 0 5,840,000 200,000 1,000,000 4,640,000 5,840,000 Nebi Mataj 0 319,233 Nebi 0 Mataj 0 1,884,000 1,564,767 0 319,233 0 0 0 05,840,000 1,564,767 Rakip Vlashi 5,840,000 545,753 0 0 Rakip Vlashi 5,840,000 0 545,753 0 0 5,294,247 5,840,000 Mustafa Deliallisi 200,000 0 Deliallisi0 4,920,000 5,840,000 Mustafa 0720,000 Sinan Elmazaj 3,374,000 0 1,233,136 Shaban Elmazaj 0 3,374,000 1,588,655 0 552,209 1,233,136 05,840,000 200,000 drejtorinë përkatëse të kësaj ministrie një 552,209 Sinan Shaban Caka Mala 447,000 720,000 0 0 Caka 5,840,000 447,000 720,000 0 0 4,673,000 5,840,000 Zog 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Zog1,588,655 Mala 0 Tare Çoçka 200,000 720,000 0 Tare Kalemasi Çoçka 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Preng Preng Perzefi 720,000 0 720,000 0 4,200,000 5,840,000 Arif  Kalemasi 1,106,000 0 176,850 Arif  0 0 1,106,000 929,150 0 176,850 0 0 Perzefi 05,840,000 200,000 929,150 Myftar Taga Gjini 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Myftar Taga 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 certifikatë që vërteton moshën e tyre mbi 962,630 Mark0 Preng Preng Gjini 0 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Mark Prenga 1,464,000 0 Prenga 0 1,464,000 501,370 0 962,630 0 0 0 05,840,000 200,000 400,000 501,370 Halit Hasaj 720,000 0 0 Halit Hasaj 5,840,000 400,000 720,000 4,720,000 5,840,000 Sali Kopaҫi 400,000 720,000 0 4,720,000 5,840,000 Sali Kopaҫi 0 Aristidh 720,000 Qendro 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Aristidh Qendro 5,840,000 200,000 0 0 4,920,000 0 65 veç, të jetë e pas100,000 datës 26 1,000,000 Jovan0 Jovan Jani e cila duhet 7,334,000 Jani0 7,334,000 6,234,000 100,000 1,000,000 0Martini Sule 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Sule6,234,000 Martini 0 Vasil Cura 0 200,000 720,000 0 0 Vasil Cura 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Pllum Isufi Pllum Isufi 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Nikolla Zaho 6,834,000 200,000 1,018,980 Nikolla 0 Zaho 0 6,834,000 5,615,020 200,000 1,018,980 0 0 0 5,615,020 Rexhep Qamil 0 200,000 720,000 0 0 Rexhep Qamil 5,840,000 200,000 720,000 4,920,000 5,840,000 mars të këtij viti. Në total, sipas të Hysni 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Hysni Sade 0 Dod Çoçi 400,000 720,000 0 0 Dod Papanikolla Çoçi 5,840,000 400,000 720,000 0 0 4,720,000 05,840,000 Niko Papanikolla 3,460,000 400,000 1,534,459 Niko 0 0 3,460,000 1,525,541 400,000 1,534,459 0 Sade 1,525,541 Muhamet Dokoli Muhamet 5,840,000 200,000 200,000 1,000,000 1,547,206Dokoli 0 3,092,794 5,840,000 Qamil Beça 0 720,000 0 0 Qamil Beça 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 dhënave të Ministrisë së Drejtësisë,0 Mynyr Lumi 4,370,000 715,000 Mynyr0 Lumi 0 4,370,000 3,655,000 0 715,000 0 Spiro 0 Krisostom Spiro 0 200,000 3,655,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Lulash Gjeloshi 7,708,000 Krisostom 400,000 720,000 0 0 Lulash Gjeloshi 7,708,000 400,000 720,000 0 0 6,588,000 5,840,000 Mark Mark Isufi 0 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Jakup  Hoxhaj  1,344,000 100,000 118,959 Jakup 0 Hoxhaj  0 1,344,000 1,125,041 100,000 118,959 0 Berhami 0 Isufi 05,840,000 200,000 1,125,041 Hasan Hasan Berhami 200,000 720,000 0 0 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 shpërndarja e këstit të dytë do të bëhet për Sul Kurti 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Sul 200,000 Kurti 0 Islam Zeqja Islam Zeqja 5,840,000 720,000 0 0 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 Nuhi Nela 514,000 100,000 20,000 Nuhi 0 Nela 0 514,000 394,000 100,000 20,000 0 0 394,000 Rexhep 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Rexhep Prini 0 Sokol Lika Prini Sokol Lika 5,840,000 200,000 720,000 0 0 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 11 Ymeraj 500 ish-të dënuar. Shpërndarja e 0këstit 120,000 Halo 0 Halo 7,178,000 Ymeraj 0 7,178,000 7,058,000 0 120,000 0 Vokrri 05,840,000 345,327 Kol 720,000 0 4,774,673 5,840,000 Kol7,058,000 Vokrri 0 Dilaver Pogoni 200,000 720,000 0 0 Dilaver Pogoni 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Zenel Muho 200,000 720,000 0 0 Zenel Muho 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Mark 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Mark1,337,315 Vokrri 0 Syl  Rrucaj  1,600,000 0 262,685 Syl  0 Rrucaj  0 1,600,000 1,337,315 0 262,685 0 0 Vokrri 05,840,000 200,000 të Marku parë ka përfunduar për dosjet e Osman (Azmo) HyseniDema 5840000 400000 720,000 0 0 Osman (Azmo) Hyseni 5840000 400000 720,000 0 0 4,720,000 5,840,000 Abdulla 200,000 900,000 0 4,740,000 5,840,000 Abdulla Dema 0 Frrok 2,922,000 50,000 600,000 Frrok0 Marku 0 2,922,000 2,272,000 50,000 600,000 0 0 2,272,000 Gjok Ndoci 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Gjok Ndoci 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Istref Mustafaraj 200,000 720,000 0 Mustafaraj 0 4,920,000 5,840,000 Istref miratuara, kurse ndryshimet që erdhën Xhafer 200,000 720,000 0 Xhafer Goça 5,840,000 200,000 720,000 963,203 Goça 0 3,956,797 5,840,000 Gjon Lleshaj 814,000 0 33,808 Gjon 0 Lleshaj 0 814,000 780,192 0 33,808 0 Abdiu 05,840,000 200,000 780,192 Islam 720,000 0 Islam Abdiu 0963,203 4,920,000 5,840,000 Bahri Samundja (Mukavelati) 200,000 718,560 0 0 Bahri 5,840,000 200,000 718,560 0 0 4,921,440 5,840,000 Lulash Curaj Lulash Curaj 0 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Niko Çikolla 3,338,000 50,000 273,644 Niko 3,800 Çikolla 0Samundja (Mukavelati)3,338,000 3,010,556 50,000 273,644 3,800 05,840,000 200,000 3,010,556 Nuri Samundja (Mukavelati) 200,000 720,000 0 0 Nuri Samundja (Mukavelati) 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 me vendimin e qeverisë, që hyri në fuqi në Jakup 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Jakup Vulaj 0 Fotaq Filipeu 11,310,000 0 1,900,000 Fotaq0 Filipeu 0 11,310,000 9,410,000 0 1,900,000 0 Vulaj 9,410,000 Sami Daja 200,000 720,000 0 0 Sami Daja 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 05,840,000 Veli Puca 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Veli Puca 0 Gjergj Gega 200,000 720,000 0 0 Gjergj Gega 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 05,840,000 muajin prioritet gjithë0ish-të 800,000 Ismail0 Ismail Aliaj prill, u japin 1,920,000 Aliaj 0 1,920,000 1,120,000 0 800,000 0 0Kryeziu 1,120,000 Nazmi Nazmi 5,840,000 200,000 720,000 689,368Kryeziu0 4,230,632 5,840,000 Shefqet Terziu 0 200,000 720,000 0 0 Shefqet Terziu 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Xhevit 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Xhevit Alikaj 0 Pjetër Marku 2,142,000 100,000 200,000 Pjetër0 Marku 0 2,142,000 1,842,000 100,000 200,000 0 05,840,000 200,000 1,842,000 Arif Rata0 Alikaj 200,000 720,000 0 0 Arif Rata 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 përndjekurve që janë gjallë dhe që kanë Mahmut Mahmut Kuqi 0 720,000 0 4,820,000 5,840,000 Kol Gega 200,000 720,000 0 0 Kol Gega 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Koço Duka 3,634,000 0 601,261 Koço0 Duka 0 3,634,000 3,032,739 0 601,261 0 0 Kuqi 05,840,000 300,000 3,032,739 Alush Mustafa 200,000 720,000 0 Mustafa0 4,920,000 5,840,000 Alush Enver 5,840,000 200,000 718,560 0 0 Enver Muça (Meçe) 5,840,000 200,000 718,560 0Muça (Meçe) 0 4,921,440 5,840,000 kaluar 65 vjeç. Radha e0 Vito Duka moshën mbi 1,972,000 0 Vito 0 Duka 0 1,972,000 1,972,000 0 00 0 0 05,840,000 200,000 1,972,000 Zenel 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Zenel Greca 0 Jakup Gjuzi Greca 200,000 720,000 0 0 Jakup Gjuzi 5,840,000 200,000 720,000 4,920,000 5,840,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Iljaz3,392,000 Peposhi0 Riza Muçi 200,000 720,000 0 0 Riza Muçi 5,840,000 200,000 720,000Iljaz 0 4,920,000 5,840,000 Sulejman) Peqini (Peqinsi) 3,392,000 0 Sul (Sulejman) 0 0 Peqini (Peqinsi) 0 3,392,000 3,392,000 0 00 0Peposhi 05,840,000 200,000 shpërndarjes së këstit të dytë do të jetë e 340,603 Mersin0 Muharrem Kruja 0 0 75,000 0 5,765,000 5,840,000 Prek 200,000 720,000 0 0 Prek Rrushaj 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Mersin Kaso 2,080,000 0 Kaso 0 2,080,000 1,739,397 0 340,603 0 Rrushaj 0 Kruja 05,840,000 Muharrem 1,739,397 Hamit Çejku Prifti 5,840,000 720,000 0 0 Hamit Çejku 5,840,000 200,000 720,000Halit 0 0 4,920,000 5,840,000 Halit200,000 Prifti 0 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 njëjtë me atë të shpërndarjes së këstit Miço  Qesko  6,284,000 0 të 720,000 Miço 0 Qesko  0 Dycaj (Durgaj) 6,284,000 5,564,000 0 720,000 Dycaj 0 Mena 05,840,000 200,000 5,564,000 Kolë (Durgaj) 200,000 720,000 0 0 Kolë 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Selman 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Selman Mena 0 Vlash 200000 720,000 1,388,324 4,920,000 5,840,000 0 Vlash Dimroçi 5840000 200000 720,000 1,388,324Dimroçi 0 3,531,676 5,840,000 Islam 200,000 720,000 0 Islam Mena 0 hefqet Islamaj 10,698,000 200,000 1,879,781 Shefqet 0 Islamaj 0 10,698,000 8,618,219 200,000 1,879,781 0 Mena 05840000 8,618,219 parë, në mënyrë kronologjike. Edhe0 më Alush 5,840,000 720,000 0 0 Alush Skënderi 5,840,000 200,000 720,000 0 Skënderi 0 4,920,000 5,840,000 Fekri Fekri200,000 Tafo 0 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Feim Fekolli 782,000 128,548 Feim0 Fekolli 0 782,000 653,452 0 128,548 0 Dhimiter 0 Tafo 05,840,000 200,000 653,452 Todi 200,000 359,280 0 0 Todi Dhimiter 5,840,000 200,000 359,280 0 5,280,720 5,840,000 Ibrahim Ibrahimi 200,000 720,000 0 Ibrahimi0 4,920,000 5,840,000 Ibrahim Besnik Ceka 200,000 720,000 0 18,597 Besnik Ceka 5,840,000 200,000 720,000 4,901,403 05,840,000 herët u është dhënë prioritet për 0 Tomor  Nebija  3,674,000 0 Tomor  0 Nebija  0 3,674,000 3,674,000 0 00 018,597 3,674,000 Xhemal Stafa 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Xhemal Stafa 0 Hysen 400,000 720,000 0 0 Hysen Çelaj (Celaj) 5,840,000 400,000 720,000 0 Çelaj (Celaj) 0 4,720,000 5,840,000 Ndrec Ndreca Ndrec Ndreca (Bardhoci) 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Haxhi  Muçaj  4,864,000 0 0 Haxhi 0 Muçaj  0 4,864,000 4,864,000 0 00 0 (Bardhoci) 4,920,000 5,840,000 05,840,000 200,000 4,864,000 Ndue Ndoj 0 200,000 720,000 0 0 Ndue Ndoj 5,840,000 200,000 720,000 përfitimin e parave disa kategorive Pashko Rrushaj 5,840,000 200,000 720,000 0 Rrushaj 0 4,920,000 5,840,000 Pashko Ramadan 313830 720,000 0 0 Ramadan Mezini Asllan - Kajo 5840000 313830 720,000 0 4,806,170 05840000 Shahin Mezini 1,080,857 100,000 0 Shahin 0 0 1,080,857 980,857 100,000 0 0Asllan -0Kajo 980,857 Kola (Çunkola) 200,000 720,000 0 0 4,920,000 Zef 200000 Kola (Çunkola) 5,840,000 Shemsedin Alishani 720,000 0 11,650 Shemsedin Alishani 5840000 200000 720,000Zef 0 4,908,350 5,840,000 specifike nga ish-të përndjekurit, si0p.sh., haban  Basha 11,292,000 1,856,219 Shaban  0 Basha 0 11,292,000 9,435,781 0 1,856,219 011,650 05840000 9,435,781 Jusuf Islami 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Jusuf Islami 0 Shuma e Kadri 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Kadri Muzhaqi 5,840,000 200,000 720,000 0 Muzhaqi 0 4,920,000 5,840,000 Sinan 720,000 0 200,000 0 4,720,000 5,840,000 Sinan Gega Ndue Kovaçi 6,814,000 150,000 1,018,390 Ndue0 Kovaçi 6,814,000 5,645,610 150,000 1,018,390 0 Gega 05,840,000 200,000 5,645,610 Hamza Rapaj (Rrapaj) 200,000 720,000 0 Hamza Rapaj (Rrapaj) 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 që në moshën mbi 85 120,000 vjeç, si dhe 3,308,001 Përfitimet nga ata ligje të ishin mëparshme Përfitimet nga ligje të0 mëparshme dëmshpërbli Rasim 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Rasim Gjyrezi 0 Dode Gjerkaj (Paloka) 200000 720,000 0 0 Dode 5840000 200000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Mark Nikolli 8,272,000 Mark0 Nikolli 0 Gjerkaj (Paloka) 8,272,000 4,843,999 120,000 3,308,001 0Gjyrezi 05840000 4,843,999 Zenel Koxherri 200,000 720,000 0 Koxherri0 4,920,000 5,840,000 Zenel200000 Llesh Frroku 5840000 720,000 0 0 Llesh Frroku 5840000 200000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 mit në lekë ata qëEmër paraqisnin2,922,000 probleme shëndetësore Frrok  Gegaj (Marku)  100,000 600,329 Frrok 0 Gegaj (Marku)  0 2,922,000 2,221,671 100,000 600,329 0 Mollasi 0Kazani 05,840,000 200,000 2,221,671 Nesim 400,000 720,000 0 0 Nesim Mollasi 5,840,000 400,000 720,000 0 4,720,000 Nazif 5,840,000 720,000 0 0 4,920,000 Nazif Kazani 5,840,000 Mbiemër Mark Ndou 200,000 720,000 0 0 Mark Ndou 5,840,000Dëmshpërblimi 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Alush 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Alush Breza 0 Javer Mixha 9,412,000 0 600,000 Javer0 Mixha 0 9,412,000 8,812,000 0 600,000 0 0 Breza 05,840,000 200,000 8,812,000 Dëmshpërblimi serioze. Can Marku Heti 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Can Marku 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Kadri 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Kadri Heti 0 Enti Enti

himiter Gjorgo tria Kombëtar Ali e Financës Llakaj  Isa Çala Banesave Arian Harilla Letra me Moisi  Popa  Vlerë Bajram Voci Abedin  Mahmutaj  000 170,000 Riza  0 Rrok Shkjepana 000 186,440 Sadik0 Haxhire Cako 0 587,836Staka  Bajram 0 jelosh  Vasil  000 165,198Duko Adem0 Bajram 0 1,400,000Ceka Ndue0 Mirash Zefi 000 1,717,482Gjoçi Bajram  0 Bib 0 600,000 Selfo 0 brahim Koçeku Islam  Hoxhaj 000 1,432,852 Vangjel 0 Spiro Rondo 0 780,164 Izet 0 Age Gjoka 000 70,926 Lutfi 0 Tahir  Muçollari  Arben 0 300,000Driza Refit 0 Hasan  Blushaj 000 170,000 Kristo 0 ksandër  Kalivopulli

000 ehmet Myslim  000 Syrja 0 Josef 425 herbet 000 Hysen Eshref 0 Haxhi 000 Kosta  000 Jace himitër 0 Preng 0 Bajram 000 Ndue  0 haban  Luk 0 Dilaver 0 Haxhire 0 Isuf  Riza 0 Zef  0 Harito 0 Ydo 000 ehmet  Nikollë 000 Murat 000 Jonus 600 Zef  Ndue  000 Feti  0 Jakup 0 Nikoll  000 Tashko Hasan 000 Baftjar 0 nastas 000 Sali Hasan  000 Nik 0 Haki 0 Fran 000 Prend Kaso 0 Mark 000 Sylë  000 Mark Osman 0 Niko  000 Ndue  0 ajredin 0 Dino

i

1,214,000 Z.Q.R.P. 7,408,000 P 3,588,000

100,000 përfundimtar

98,051 Dhimiter 16,132 Gjorgo 0 1,214,000 999,817 100,000 98,051 0Dashi16,132 Kir (Doshi) Kir Dashi (Doshi) Z.Q.R.P.5,840,000 përfundimtar 200,000 720,000 0 Mark Qepuri Ministria Gjon Gjon Kumllakui 5,840,000 15,000 718,000Ali 0 Kombëtar 0 0 Ali e 0 Financës Llakaj  0 7,408,000 7,408,000 0 0 0 Kumllaku 0 Marku P Qamil Cani Qamil Cani 5,840,000 210,000 720,000 0 0 Bajram 0 500,000 Isa 0 Çala 0 3,588,000 3,088,000 0 500,000 0 Mena Banesave Muhamet Spahija 0 Muhamet Spahija 5,840,000 238,722 720,000 0 Hasan Mena 0 835,696 Arian0 Harilla 0 5,104,000 4,268,304 0 0 0 Bajram Hykaj Bajram Hykaj 5,840,000 200,000 0 835,696 0 Hazis Shehu LetraMark me Popa  Mark (Cacej) 5,840,000 200,000 720,000 0 0 0 555,288 0 Triepshi (Cacej) 3,386,000 2,830,712 0 555,288Triepshi 0Hamzo Lekë Moisi 0 Mehmet Sabaudin Sabaudin Haznedari 5840000 200000 720,000 0 Haznedari 0 Vlerë Sadik 100,000 940,720 Bajram 0 Voci 0 6,358,000 5,317,280 100,000 940,720 0 Mlloja Simon Simon Dedaj 5840000 200000 720,000 1,644,372 Dedaj 0 Xhafer Bexhet Qafa Bexhet 200,000 720,000 0 0 1,100,000 330,000 0 0 1,986,000 1,656,000 0 1,100,000 330,000 0 0 Haka Abedin  Mahmutaj  1,470,000 200,000 170,000 0 Qafa 05,840,000 Qerim Merko Gjin Suli 0 Gjin Suli 5,840,000 400,000 720,000 0 0 0 Rrok 0 Shkjepana 0 3,906,000 0 0 0 Feri (Ferri) 0Muzhaqi Nezir Riza 243,560 Riza 200,000 720,000 0 520,000 243,560 90,000 186,440 0Feri (Ferri) 3,906,000 05,840,000 Isuf Eles Eles Dema 5,840,000 250,000 720,000 1,327,300 Dema 0 200,000 800,000 Haxhire 0 Cako 0 5,118,000 4,118,000 200,000 800,000 0Tafhasaj Veno Tata Terziu 3,556,000 0 0 587,836 0 Tata 05,840,000 Veno 200,000 700,000 0 Abdyl 0 2,968,164 1,026,600 Gjelosh  Staka  0 6,224,000 5,197,400 0 2,968,164 1,026,600 0 0 Fekri Tafo Alijaj Fekri Tafo 5,840,000 200,000 720,000Kolë 0 0 0 962,000 060,000 Vasil 0 Duko 0 4,236,000 4,236,000 0 736,802 00 0 Mena 736,802 165,198 0 Hoti 05,840,000 Nin Hoti Nin 200,000 720,000Man 0 Nikollë Nikollë Veshtja 5,840,000 200,000 720,000 565,000 Veshtja 0 Andrea 0 6,110,000 602,630 Bajram Ceka 0 3,664,000 3,061,370 0 6,110,000 602,630 0 Papa 7,510,000 0 0 1,400,000 0 Keta 05840000 Halil Keta Halil 200000 720,000 0 0 Sulejman Ajazi 0 0 Mirash 0 Zefi 0 276,000 276,000 0 0 0 Pepë Bushprendi (Lufi) Pepë Bushprendi (Lufi) 5840000 200000 745,000 0 0 Batjar Likaj 10,190,000 200,000 1,717,482 0 Krosi 150,000 Nikoll Krosi Nikoll 5840000 200000 720,000 0 8,122,518 978,740 Bib 0 Gjoçi 0 3,028,000 2,049,260 0 8,122,518 978,740 0 0 0 Pashk Marku(Lleshi) Sadik Sadik Lekaj (Lekiçi) 5840000 200000 720,000 0Lekaj (Lekiçi) 0 Martin 1,804,000 0 0 600,000 0 Rrukaj 05,840,000 0 2,898,000 572,825 Ibrahim Koçeku 0 2,566,000 1,993,175 0 2,898,000 572,825 0 0 Kukaj Pjeter Rrukaj 0 Pjeter 150,000 720,000 Veis Llesh Doçi Llesh Doçi 5840000 200000 720,000 0 0 0 5,963,148 700,00040,000 Islam 0 Hoxhaj 0 8,576,000 7,876,000 0 5,963,148 700,000 0 Sheko 7,436,000 1,432,852 0 0 Sulo Kadëllemaj Xhemal Hasani 5,840,000 100,000 200,000 Xhemal 720,000 0 100,000 991,178 Spiro0 Rondo 0 7,846,000 6,754,822 991,178 0 Hasani 0 Ujkaj Bisho Pjeter 400,000 Pjeter 720,000 0 Gjondrekaj 0 4,750,000 3,969,836 0 780,164 0Gjondrekaj 1,322,000 05,840,000 50,000 3,969,836 Llesh 50,000 0 Age 0 Gjoka 0 1,272,000 0 0 Topuzi 0Nikolla Selim Topuzi 5,840,000 200,000 Selim 720,000 0 Mehmet Vasil 200000 Vasil 720,000 0 2,780,000 100,000 70,926 0Grazhdani 05840000 0 2,609,074 268,500 Tahir 0 Muçollari  0 1,638,000 1,369,500 0 2,609,074 268,500 0 Grazhdani 0Shkupi Taro Balaj 5,840,000 290,000 Taro 785,000Muj 0 Balaj Byberi 0 0 150,000 Arben 0 Driza 0 260,000 110,000 0 150,000 0 Destan 2,122,000 1,822,000 0 300,000 0 Jareci 05,840,000 1,822,000 Maksut 200,000 Maksut 720,000 0 JareciBilallaj 0 Nik 100,000 300,000 Hasan  0 0 2,784,000 2,384,000 100,000 300,000 0 Bunjaj Muhamet Blushaj Nurja 5,840,000 Muhamet 200,000 720,000 0 Nurja 0 2,702,000 2,512,000 20,000 0 170,000 0 Murrja 05,840,000 200,000 2,512,000 Hamit Abdulla 150,000 Abdulla 280,000 0 200,000 0Aleksandër  Kalivopulli 0 2,672,000 2,472,000 0 0 Murrja 0Hoxha

5,104,000 Denimi me burg

300,000 Reshat 0 Duma  Çarçani  0 Filip  0 0 Isak Abedin0 Levi 1,200,000 Mihal0 Xhihani 1,000,000 Vasil 0 Haxhiaj 287,096Kazazi Riza 0 Veseli 504,603 Zabeko 0 Dhimulla  178,820 Kolë 0 Kapllani 520,000Nushi Kostaq0 Marku 749,400 Ejll 0 Hoxha 200,000Gjini  Mehmet  0 1,348,400 Enver0 Bulica  0Lukaj Pandeli 0 Hysaj 239,520 Ilia  0 Hasanraku 511,796 Sulejman 0 Haluci  609,300HotiNik 0 0Kola Lukë 0 Bita 342,587 Beshir  Hoxhaj 0 267,354Bega Shahe0 Shkafaj(Bala) 750,000 Sadik 0 Skëndaj 300,000 Fran 0 Braushi 2,240,988Noka Hamdi0 Skana  535,000 Ramadan 0 Meminaj  596 Prelë 0 Kurti 450,000 Preng 0 Behari 388,548 Geg 0 Marko Qeleshi 200,000 Dilë 0 Xheraj 117,370 Çune 0 Zogo 350,000GjiniDod 0 2,500,000Xama Kamber 953,245 0Boshi 0 Shaban  Karapici 239,520 Luk 0 Preducaj 900,836 Tom 0 Tanushi 0Shehu Vasil 0 Kola 0 Kadri0 Muçaj  720,000 Prelë0 Markaj 0Vora Qamil0 1,524,812Laço  Bujar0 Soku  404,055Meçe Hiqmet 1,468,723 0 Demir0 Dine (Hysenaj)

3,386,000 6,358,000 1,986,000 Hoxha 0 3,906,000 Dajlanaj 0 5,118,000 Prengjoni 0 6,224,000 4,236,000 Halikaj 0 3,664,000 Prenga 0 276,000 150,000 Sino  3,028,000 Asllani  0 2,566,000 8,576,000 Koçi0 7,846,000 Xhaferri 0 1,322,000 Fejzo  0 1,638,000 260,000 Toro 0 2,784,000 Qirushi 0 2,672,000

Agaj 0 970,000 4,938,000 Korra 0 1,756,000 Shuti 0 3,652,000 Çaro0 252,000 Zoja0 4,512,000 1,884,000 Rusi0 3,210,000 Memushaj 0 14,512,000 Kosmaçi 0 14,242,000 7,992,000 Miho 0 884,000 Curraj  0 3,650,000 Dautaj (Bojaxhiu) 0 2,058,000 Baxha 0 7,770,000 2,118,000 Guxo 0 3,234,000 Pandazi  0 6,742,000 Merolli 0 3,744,000 2,338,000 Vuktilaj 0 3,650,000 Çuni0 3,162,000 Shabaj (Beqiri) 0 5,108,000 Shuti 0 1,468,000 1,992,000 Rexhaj  0 3,462,000 Pepushaj 0 732,000 Sinani 0 6,978,000 2,124,000 Topalli 0 6,152,000 Lulaj  0 5,976,000 Brungaj  0 5,582,000 Preka 0 1,460,000 1,046,000 Preka 0 4,644,000 Tota  0 14,554,000 Lleshi 0 734,000 3,666,000 Petku 0 5,332,000 0 Metaliaj  11,410,000 Frroku 0 2,112,000 Jaku0 3,886,000 15,024,000 Bifsha 0 2,044,000 Bokrina 0 6,840,000 Duku 0 3,642,000 3,226,000 Disha 0 2,182,000 Ymeri 0 6,956,000 Nuri0 10,474,000 Hoxhalli 0 4,164,000

1,792,000 100,000 0 1,392,000 158,759 Mehmet 0 0 604,000 840,658 Myslim  0 504,000 100,000 0 285,000 Syrja0 360,000 360,000 0 0 110,000 Josef0 8,272,000 6,910,575 161,425 40,767 0 Sherbet 0 6,016,000 100,000 0 4,916,000 866,630 Hysen0 0 1,466,904 208,712 Eshref 1,754,000 0 0 100,000 150,000 Haxhi0 3,676,000 3,071,397 100,000 200,000 2,379,778 Kosta 0 1,100,000 891,180 90,000 2,360,00030,000 Jace 0 112,767 1,200,000 Dhimitër 2,874,000 2,354,000 0 0 260,000 179,836 Preng0 3,850,000 3,100,600 0 0 0 Bajram 0 1,464,000 1,164,000 100,000 0 70,000 Ndue 0 7,918,000 6,569,600 0 0 100,000 1,139,452 Shaban  0 2,102,000 345,828 Luk 2,102,000 0 0 100,000 700,000 Dilaver 0 1,460,000 1,220,480 0 0 100,000 1,080,000 Haxhire 1,178,000 666,204 0 0 999,123 Isuf  0 0 1,864,700 0 Riza 2,474,000 0 0 0 499,273 Zef  0 854,000 854,000 0 0 0 Harito0 1,460,000 1,117,413 0 0 0 104,334 Ydo 1,916,000 1,548,646 100,000 100,000 239,342 Mehmet  0 100,000 580,29350,000 Nikollë 0 4,446,000 3,646,000 100,000 466,884 Murat0 3,030,000 2,430,00065,000 300,000 100,000 Jonus0 13,662,000 11,317,412 103,600 200,000 1,156,497 Zef  0 200,000 350,000 Ndue 0 1,236,000 601,000 100,000 200,000 1,060,000 Feti  0 3,648,000 3,051,169 0 0 1,272,986 Jakup0 3,264,000 2,814,000 0 0 200,000 900,000 Nikoll  2,970,000 100,000 0 2,481,452 0 Tashko 0 0 1,354,000 295,00050,000 Hasan0 1,604,000 0 250,000 Baftjar 0 728,000 610,630 0 200,000 2,080,761 Anastas 0 2,728,000 200,000 0 2,178,000 120,658 Sali 0 125,000 926,704 Hasan 0 13,038,000 9,384,755 200,000 200,000 840,000 Nik 0 636,000 636,000 0 0 1,875,945 Haki 0 1,890,000 0 0 0 1,650,480 344,480 Fran 6,322,000 100,000 0 5,321,164 0 Prend0 0 1,651,397 Kaso 10,894,000 10,894,000 0 0 0 334,356 Mark0 2,232,000 2,132,000 100,000 0 1,124,384 Sylë  0 1,580,000 660,000 200,000 200,000 720,000 Mark0 0 5,834,000 531,000 Osman 5,834,000 0 0 0 350,466 Niko 0 9,420,000 7,695,188 200,000 100,000 1,000,000 Ndue 0 2,458,000 585,222 0 0 200,000 1,500,000 Hajredin 3,662,000 0 0 0 3,662,000 530,000 Dino

Teufik Beqiri 5,840,000 Duma 0 970,000 811,025 Ilia Dalla 5,840,000 Pashko Çarçani  Gurraj 5,840,000 0 4,938,000 4,097,342 Dervish Rushi 5,840,000 Isak0 1,756,000 1,471,000 Sabri Muçaj 5,840,000 Ibrahim Metjani 5,840,000 Levi0 3,652,000 3,542,000 Belul Kotorri 5,840,000 Xhihani 0 252,000 211,233 Ferit Memeli 5840000 Haxhiaj 0 4,512,000 3,645,370 Zef Nika 5,840,000 Bardhok Lleshaj (Gjini) 5840000 Kazazi 0 1,884,000 1,675,288 Frrok Frroku (Melyshi) 5,840,000 Veseli 0 Toshkësi (Ibrahimi) 3,210,000 2,960,000 Bektash 5,840,000 Luc Dhimulla  Nilaj 5,840,000 0 14,512,000 11,932,222 Ferik Haxhiu 5,840,000 Kapllani 0 14,242,000 11,792,000 Zenel Shehaj 5,840,000 Rushit Mallkazi 5,840,000 Nushi 0 7,992,000 6,679,233 Isuf Tato 5,840,000 Marku 0 884,000 444,164 Stavro Gjoka 5,840,000 Ndue Prenga 5840000 Hoxha 0 3,650,000 3,650,000 Ndue Luli 5,840,000 Gjini  0 2,058,000 1,988,000 Idriz Veseli 5,840,000 Bulica  0 7,770,000 6,530,548 Ahmet Shehu 5,840,000 Ded 5840000 Lukaj 0 Nilaj (Bajraktari) 2,118,000 1,772,172 Zef Marashi 5,840,000 Hysaj 0 3,234,000 2,434,000 Bajram Xeba 5,840,000 Qazim Hasanraku Keçi 5,840,000 0 6,742,000 5,562,000 Çun Lleshi (Kala) 5,840,000 Haluci  0 3,744,000 2,744,877 Frrok Prenga 5,840,000 Sula Osmani 5840000 Hoti0 2,338,000 2,338,000 Faik Lamçe 5,840,000 Kola 0 3,650,000 3,150,727 Sabri Biçaku 5,840,000 Bita0 3,162,000 3,162,000 Ndue Frroku 5,840,000 Mëhill Mëhilli 5,840,000 Hoxhaj 0 5,108,000 5,003,666 Nikoll Noj 5,840,000 Bega 0 1,468,000 1,128,658 Syl Brati 5,840,000 PllumShkafaj(Bala) 5,840,000 0 Ndoka (Çeliku) 1,992,000 1,311,707 Pelivan Mishova 5,840,000 Skëndaj 0 3,462,000 2,895,116 Nato Strati 5,840,000 Mark Melyshi 5,840,000 Braushi 0 732,000 567,000 Zef Ceku 5,840,000 Noka 0 6,978,000 5,621,503 Hajdar Xhika 5840000 Hilmi (Ilmi) Skana  Mustafaj 5840000 0 2,124,000 1,574,000 Nikoll Uksani 5,840,000 Meminaj  0 6,152,000 4,892,000 Andon Floro 5,840,000 Kurti 0 Smajli (Metahija) 5,976,000 4,703,014 Fran 5,840,000 Xhemal Mlika 5,840,000 Behari 0 5,582,000 4,482,000 Mark Mustafaliaj (Mustafa) 5840000 0 1,460,000 1,460,000 Aleksander Marko Gjini 5,840,000 Gjush Lumçi 5,840,000 Qeleshi 0 1,046,000 751,000 Ali Muha 5,840,000 Xheraj 0 4,644,000 4,394,000 Halit Kazazi 5,840,000 Vate Beqi 5,840,000 Zogo 0 14,554,000 12,273,239 Gjelosh Kola 5,840,000 Gjini 0 734,000 613,342 Agron Jaçe 5,840,000 Xama 0 3,666,000 2,614,296 Syrja Muhamet 5,840,000 Halil Alia 5,840,000 Boshi 0 5,332,000 4,292,000 Muharem Lamaj 5,840,000 0 11,410,000 9,534,055 Kasëm Karapici Zhupa 5,840,000 Qemal Preducaj Shkoza 5,840,000 0 2,112,000 1,767,520 Odhise Kokolli 5,840,000 Tanushi 0 3,886,000 3,886,000 Gjergj Dodaj 5,840,000 Zef Stakaj 5,840,000 Shehu 0 15,024,000 13,372,603 Teki Malushi 5,840,000 Kola 0 2,044,000 1,709,644 Beqir Lala 5,840,000 Muçaj  0 6,840,000 5,715,616 Vehip Dema 5,840,000 Ndrec 5,840,000 Markaj 0 Cufa (Shelnishta) 3,642,000 2,722,000 Thimjo Masho 5,840,000 Vora 0 Mehmeti (Shkupi) 3,226,000 2,695,000 Faik 5,840,000 Bajram Tarja 5,840,000 Laço  0 2,182,000 1,831,000 Bujar Osman 5840000 0 6,956,000 5,856,000 Soku  Çelo Lekaj 5,840,000 Abedin Xheka 5,840,000 Meçe 0 10,474,000 8,774,000 Arshin (Harshin) Toska 5,840,000 Dine (Hysenaj) 0 4,164,000 3,634,000 Sabri Baxho 5,840,000

300,000 0 0 1,200,000 1,000,000 287,096 504,603 178,820 520,000 749,400 200,000 1,348,400 0 239,520 511,796 609,300 0 342,587 267,354 750,000 300,000 2,240,988 535,000 596 450,000 388,548 200,000 117,370 350,000 2,500,000 0 239,520 900,836 0 0 720,000 0 1,524,812 404,055 0

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 953,245 0 0 0 0 0 0 0 0 1,468,723 0

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

0

999,817

5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Mark Qepuri 0 200,000 770,000 0 4,870,000 5,840,000 15,000 718,000 0 0 5,107,000 5,840,000 05,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Ali7,408,000 Marku 0 5,840,000 210,000 720,000 0 0 4,910,000 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Bajram Mena 0 0 3,088,000 238,722 720,000 0 0 4,881,278 5,840,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Hasan Mena 4,268,304 200,000 0 0 0 5,640,000 05,840,000 Hazis Shehu 0 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 05,840,000 5,840,000 226,000 2,830,712 720,000 0 0 4,894,000 5,840,000 Mehmet 5840000 200000 720,000 Hamzo 0 0 4,920,000 200,000 720,000 0 Sadik Mlloja 0 05840000 5,317,280 200000 720,000 1,644,372 4,920,000 5,840,000 0 3,275,628 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Xhafer Haka 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 0 1,656,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 Qerim Merko 5,840,000 400,000 720,000 0 0 4,720,000 5,840,000 05,840,000 200,000 3,906,000 720,000 0 Muzhaqi0 4,920,000 5,840,000 Nezir 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 840,000 0 Tafhasaj0 Isuf4,118,000 250,000 720,000 1,327,300 4,800,000 5,840,000 0 3,542,700 5,840,000 05,840,000 200,000 200,000 700,000 0 0 4,940,000 5,840,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Abdyl Terziu 0 05,840,000 200,000 5,197,400 5,840,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Kolë200,000 Alijaj 0 05,840,000 200,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Man4,236,000 Mena 0 200,000 720,000 0 4,355,000 5,840,000 720,000 0 Andrea Papa 0565,000 4,920,000 5,840,000 05,840,000 200,000 3,061,370 5840000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Sulejman Ajazi 0 200,000 200000 1,000,000 0 4,640,000 5,840,000 276,000 200000 745,000 0 0 4,895,000 05840000 Batjar Likaj 0 5,840,000 200,000 1,077,842 0 4,562,158 5,840,000 200000 720,000 0 0 4,920,000 05840000 2,049,260 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 Pashk Marku(Lleshi) 5840000 200000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Martin Kukaj 0 0 1,993,175 150,000 720,000 0 0 4,970,000 5,840,000 5,840,000 200,000 720,000 298,519 Sheko 0 4,621,481 5,840,000 Veis7,876,000 200000 720,000 0 0 4,920,000 05840000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 4,920,000 Sulo Kadëllemaj 5,840,000 4,920,000 05,840,000 200,000 720,000 0 0 6,754,822 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Bisho Ujkaj 0 4,720,000 5,840,000 5,840,000 400,000 720,000 0 0 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Llesh Nikolla 0 05,840,000 200,000 1,272,000 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Mehmet Shkupi 0 4,920,000 5,840,000 200000 720,000 0 0 05840000 1,369,500 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Muj290,000 Byberi 0 4,765,000 5,840,000 5,840,000 785,000 0 0 05,840,000 200,000 110,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Destan Bilallaj 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Nik2,384,000 Bunjaj 0 05,840,000 200,000 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 720,000 0 4,920,000 5,840,000 Hamit Hoxha 0 5,410,000 5,840,000 150,000 280,000 0 0 05,840,000 200,000 2,472,000 800,000 Teufik 720,000 0 BeqiriPrenga 0 4,320,0005,840,000 5,840,000 720,000 0 0 Preng 200,000 Preng800,000 720,000 0 Prenga 0 4,920,000 5,840,000 0 158,759 0 0Bushati 05,840,000 200,000 811,025 659,462 Ilia 720,000 Dalla 0 4,460,5385,840,000 720,000 0 0 Dom Dom659,462 0 0 Bushati 0 5,640,000 5,840,000 Pashko Gurraj 200,000 720,000 0 4,920,0005,840,000 200,000 720,000 0 0 Qemal Qemal 720,000 0 Kalo 0 4,920,000 5,840,000 0 840,658 0 0 Kalo 05,840,000 200,000 4,097,342 200,000 Dervish 720,000 0 Rushi 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Kolec 5,840,000 200,000 Kolec 720,000 0 Deda 0 4,920,000 5,840,000 0 285,000 0 Muçaj 0 Deda 1,471,000 200,000 Sabri 720,000 0 4,920,000 05,840,000 200,000 720,000 0 0 Islam Blloshmi 5,840,000 200,000 Islam 720,000 0 Blloshmi0 4,920,000 5,840,000 200,000 Ibrahim 720,000 0 4,920,000 05,840,000 200,000 720,000 0 0 0 110,000 0 Metjani 0Alizotaj Neki 5,840,000 200,000 Neki3,542,000 720,000 0 Alizotaj0 4,920,000 5,840,000 200,000 Belul 720,000 0 Kotorri 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 40,767 0 0 0 211,233 Sait Kazazi 5,840,000 200,000 Sait 720,000 0 Kazazi 0 4,920,000 5,840,000 200000 Ferit 718,560 0 Memeli 0 4,921,440 5840000 200000 718,560 0 0 Gjergj Mala Gjergj 720,000 0 Mala (Pali) 0 4,920,000 5,840,000 0 866,630 0 0 0 (Pali) 05,840,000 200,000 3,645,370 200,000 Zef 720,000 Nika 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Xhevit Molla 200,000 Xhevit 720,000 0 Molla 0 4,920,000 5,840,000 Bardhok 200000 480,000 Lleshaj 0 (Gjini) 0 5,160,000 5,840,000 5840000 200000 480,000 0 0 0 208,712 0 0 1,675,288 Riza Kalaja 270,000 Riza200,000 720,000 0 Kalaja 0 4,850,000 5,840,000 200,000 Frrok 720,000 Frroku 0 (Melyshi) 0 4,920,000 5,840,000 5,840,000 720,000 0 0 100,000 150,000 0Alikaj 05,840,000 200,000 Lahe Lahe2,960,000 780,000 0 Alikaj 0 4,860,000 5,840,000 200,000 Bektash 720,000 Toshkësi 0 (Ibrahimi) 0 4,920,0005,840,000 200,000 720,000 0 0 200,000 Luc 720,000 0 Nilaj 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Ramazan 200,000 720,000 0 Kullolli0 4,920,000 5,840,000 200,000 2,379,778 0Kullolli 05,840,000 Ramazan 11,932,222 200,000 Ferik 720,000 Haxhiu 0 4,920,000 5,840,000 5,840,000Prengë 200,000 720,000 0 0 Prengë (Preng) 0 Lleshaj 200,000 (Preng) 720,000 0 Lleshaj 0 4,920,000 5,840,000 90,000 2,360,000 0 0 11,792,000 200,000 Zenel 720,000 0 3,287,0005,840,000 5,840,000 200,000 720,000 0 Bardhok 1,633,000ShehajGjoka Bardhok Gjoka 01,633,000 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 Rushit 200,000 720,000 0 Mallkazi 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 112,767 1,200,000 0Demaliaj 05,840,000 200,000 6,679,233 Brahim Brahim 720,000 0 Demaliaj0 4,920,000 5,840,000 Isuf Tato 0 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Hamid Fusha 5,840,000 100,000 Hamid 718,560 0 Fusha 0 5,021,440 5,840,000 260,000 179,836 0 0 444,164 200,000 Stavro 720,000 0 Gjoka 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Ndoc Jakova Ndoc Jakova 0 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,000 5,840,000 200000 Ndue 720,000 4,920,000 05840000 200000 720,000 0 0 0 0 0 Prenga 0 0 3,650,000 Tish (Mati) Banda 5,840,000 Tish 200,000 (Mati) 720,000 0 Banda 0 4,920,000 5,840,000 200,000 Ndue 720,000 0 Luli 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 0 70,000 0Mirakaj 0 1,988,000 Pashk 200,000 Pashk 720,000 0 Mirakaj 0 4,920,000 5,840,000 200,000 Idriz 720,000 0 Veseli 0 4,920,0005,840,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Ndoc Ndoc 720,000 0 Mirakaj 0 376,680 4,920,000 5,840,000 100,000 1,139,452 0Mirakaj 05,840,000 200,000 6,530,548 200,000 Ahmet 720,000 376,680 Shehu 0 4,543,3205,840,000 200,000 720,000 0 Frrok Prevuka Frrok200000 5,840,000 200,000 720,000 0 Prevuka0 4,920,000 5,840,000 200000 Ded 720,000 Nilaj 0 (Bajraktari) 0 4,920,000 5840000 720,000 0 0 0 345,828 0 0 1,772,172 Haxhi Selimaj 200,000 Haxhi 720,000 0 Selimaj 0 4,920,000 5,840,000 200,000 Zef 720,000 0 Marashi 0 4,920,000 5,840,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 100,000 700,000 0 0Selimja 05,840,000 200,000 2,434,000 200,000 Bajram 720,000 Xeba 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Hariz Hariz 718,560 0 Selimja 0 4,921,440 5,840,000 Qazim Keçi 800,000 720,000 0 0 4,320,0005,840,000 800,000 720,000 0 0 Tahir Tahir5,562,000 720,000 0 Mata 0 4,920,000 5,840,000 100,000 1,080,000 0 Mata 05,840,000 200,000 200,000 Çun 720,000Zef 0Lleshi (Kala) 0 4,920,0005,840,000 5,840,000 720,000 0 0 Prevuka Zef 200,000 200,000 960,000 0 Prevuka0 4,680,000 5,840,000 0 999,123 0 Prenga 0 0 05,840,000 2,744,877 Frrok 200,000 720,000 4,920,0005,840,000 720,000 0 0 Nuri Xhydo Nuri200,000 Xhydo 0 200,000 800,000 0 4,840,000 5,840,000 200000 Sula 720,000 0 4,920,000 05840000 200000 720,000 0 0 0 0 0 Osmani 0 Juka 2,338,000 Xhemal 5,840,000 200,000 Xhemal 720,000 0 Juka 0 4,920,000 5,840,000 200,000 Faik 720,000 1,623,045Lamçe 0 3,296,955 5,840,000 200,000 720,000 1,623,045 0 Zog 5,840,000 200,000 Zog3,150,727 720,000 0 Vata 0 4,920,000 5,840,000 0 499,273 0 Vata 0 200,000 Sabri 720,000 0 Biçaku 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Hasim 5,840,000 200,000 Hasim 720,000 0 Kalaja 0 4,920,000 5,840,000 0 0 0 Frroku 0 Kalaja 3,162,000 200,000 Ndue 720,000 0 4,920,000 05,840,000 200,000 720,000 0 0 Rrahim Lita 200,000 Rrahim 720,000 0 Lita 0 4,920,000 5,840,000 200,000 Mëhill 720,000 4,920,0005,840,000 200,000 720,000 0 0 0 104,334 0 Mëhilli 0 0 05,840,000 200,000 5,003,666 Haxhi Haxhi 720,000 0 Gjana 0 4,920,000 5,840,000 200,000 Nikoll 720,000 0 Noj Gjana 0 4,920,0005,840,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Hatlije Hatlije 720,000 0 Tafani 0 4,920,000 5,840,000 100,000 239,342 0 0 Tafani 05,840,000 200,000 1,128,658 200,000 Syl 720,000 Brati 0 4,920,0005,840,000 200,000 720,000 0 0 Gjin Gjin1,311,707 720,000 0 Keçi 0 4,920,000 5,840,000 200,000 Pllum 960,000 Ndoka 0 (Çeliku) 0 4,680,0005,840,000 200,000 960,000 0 0 100,000 580,293 0 Keçi 05,840,000 200,000 Pelivan Mishova 200,000 718,560 1,244,000 0 3,677,4405,840,000 5,840,000 718,560 0 Llesh Prendi 200,000 Llesh200,000 720,000 0 Prendi 01,244,000 4,920,000 5,840,000 100,000 466,884 0 0Hasanaj 05,840,000 200,000 2,895,116 1,000,000 Nato 720,000 Strati 0 4,120,0005,840,000 1,000,000 720,000 0 0 Sefer Sefer 720,000 0 Hasanaj0 4,920,000 5,840,000 200,000 Mark 720,000 4,920,0005,840,000 200,000 720,000 0 0 100,000 65,000 0 Melyshi 0 0 05,840,000 200,000 567,000 Zenun Mulosmani Zenun 720,000 0 Mulosmani 0 4,920,000 5,840,000 Zef CekuKërniqi 200,000 720,000 0 0 4,920,0005,840,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Xhemal 200,000 Xhemal 720,000 0 Kërniqi 0 4,920,000 5,840,000 200,000 1,156,497 0 0 05840000 5,621,503 200000 Hajdar 720,000Ali 0 XhikaBegeja 4,920,0005,840,000 720,000 0 0 200,000 Ali 200000 720,000 0 Begeja 0 4,920,000 5,840,000 Hilmi 200000 (Ilmi)720,000 4,920,000 05840000 200000 720,000 0 0 200,000 350,000 0 Mustafaj 0 0 1,574,000 Rexhep Alla ( Tufa) 5,840,000 Rexhep 0 89,425 0 Alla ( Tufa) 0 5,750,575 5,840,000 250,000 Nikoll 3,600,000 0 Uksani 0 1,990,000 5,840,000 250,000 3,600,000 0 0 200,000 1,060,000 0Frasheri 0 Leonidha 5,840,000 Leonidha 200,000 4,892,000 720,000 0 Frasheri0 4,920,000 5,840,000 200,000 Andon 720,000 0 Floro 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Izet Duro Izet4,703,014 720,000 Duro 0 (Pepellashi) 1,755,000 0 3,165,000 5,840,000 0 1,272,986 0 (Pepellashi) 05,840,000 200,000 200,000 Fran 720,000 Smajli 0 (Metahija) 0 4,920,0005,840,000 200,000 720,000 0 Mark Allamani 200,000 Mark200,000 720,000 0 Allamani0 4,920,000 5,840,000 Xhemal 760,000 Mlika 200,000 0 4,880,0005,840,000 760,000 0 0 200,000 900,000 0 0 (Bruçaj) 05,840,000 200,000 4,482,000 Dan Coli Dan 200000 720,000 0Coli (Bruçaj) 0 4,920,000 5,840,000 200000 Mark 720,000 Mustafaliaj 0 (Mustafa) 0 4,920,0005,840,000 5840000 720,000 0 0 0 00 0 Çoba 05,840,000 200,000 Ndoc Ndoc1,460,000 720,000 0 Çoba 0 4,920,000 5,840,000 Aleksander 200,000 1,000,000 Gjini 0 4,640,0005,840,000 200,000 1,000,000 0 0 Gjush Lumçi Abdulla Abdulla 720,000 0 Koka 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 4,920,0005,840,000 200,000 720,000 0 0 0 295,000 0 0 Koka 05,840,000 200,000 751,000 200,000 Ali 800,000 0 Muha Miri 0 4,840,0005,840,000 5,840,000 800,000 0 0 Gjek 200,000 Gjek200,000 720,000 0 Miri 0 4,920,000 5,840,000 0 250,000 0 Kazazi 0 0 05,840,000 4,394,000 200,000 Halit 720,000 4,920,000 5,840,000 720,000 0 0 Beqir Deliallisi 200,000 Beqir200,000 891,014 0 Deliallisi0 4,748,986 5,840,000 200,000 Vate 720,000 0 Beqi 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 200,000 2,080,761 0 Fusha 05,840,000 Muhamet 12,273,239 Muhamet 200,000 720,000 0 Fusha 0 4,920,000 5,840,000 Gjelosh 750,000 KolaNumani 200,000 4,890,000 5,840,000 200,000 750,000 0 0 Ushtar Ushtar 720,000 0 Numani0 4,920,000 5,840,000 0 120,658 0 0 0 05,840,000 200,000 613,342 200,000 Agron 700,000 0 Jaçe200,000 4,740,000 5,840,000 200,000 700,000 0 200,000 Sokol Pali 5,840,000 200,000 Sokol 720,000 0 Pali 0 4,920,000 5,840,000 125,000 926,704 0 Muhamet 0 0 2,614,296 200,000 Syrja 720,000 4,920,000 05,840,000 200,000 720,000 0 0 Shtjefen Kin (Koca) 5,840,000 200,000 Shtjefen 720,000 0 Kin (Koca) 0 4,920,000 5,840,000 200,000 Halil 720,000 Alia 0 4,920,000 05,840,000 200,000 720,000 0 0 200,000 840,000 0 0 4,292,000 Selim Kelmendi 200,000 Selim 720,000 0 Kelmendi 0 4,920,000 5,840,000 Muharem Lamaj 200,000 720,000 0 0 4,920,000 5,840,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Mazllum 200,000 9,534,055 720,000 0 Shehu 0 4,920,000 5,840,000 0 1,875,945 0 Shehu 05,840,000 Mazllum 200,000 Kasëm 780,000 0 Zhupa 0 4,860,000 5,840,000 200,000 780,000 0 0 Sulo Sulo200,000 720,000 0 Beraj 0 4,920,000 5,840,000 200,000 Qemal 720,000 0 Shkoza 0 4,920,000 5,840,000 720,000 0 0 0 344,480 0 Beraj 05,840,000 200,000 1,767,520 Vrioni Yzedin Vrioni 0 200,000 720,000 4,920,000 5,840,000 200,000 Odhise 0 Yzedin 0 Kokolli 0 5,640,0005,840,000 5,840,000 200,000 00 0 0 0 0 0 Dodaj 0 05,840,000 200,000 Ndue Bajraktari Ndue3,886,000 720,000 0 Bajraktari 0 4,920,000 5,840,000 200,000 Gjergj 720,000 0 4,920,0005,840,000 200,000 720,000 0 0 175,000 Zef 718,560 0 Osmanaj Stakaj 0 175,000 718,560 0 0 Ruzhdi (Varvarica, Tonuzi)4,946,4405,840,000 Ruzhdi 718,560 Osmanaj 0 (Varvarica, 0 Tonuzi) 4,921,440 5,840,000 0 1,651,397 0 05,840,000 200,000 13,372,603 200,000 Teki 720,000Zef 0 Malushi 0 4,920,0005,840,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Zef1,709,644 720,000 0 Shkurti 0 4,920,000 5,840,000 0 334,356 0 0Shkurti 05,840,000 200,000 200,000 Beqir 720,000 Lala Zefi 0 4,920,0005,840,000 720,000 0 0 Mark 200,000 Mark200,000 720,000 0 Zefi 0 4,920,000 5,840,000 0 1,124,384 0 0 5,715,616 200,000 Vehip 720,000 0 Dema 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 Skënder Çelkupa 5,840,000 200,000 Skënder 720,000 0 Çelkupa0 4,920,000 5,840,000 Ndrec Cufa (Shelnishta) 200,000 718,560 0 0 4,921,440 5,840,000 200,000 718,560 0 0 200,000 720,000 0 Meça 0 2,722,000 Hasan 5,840,000 200,000 Hasan 720,000 0 Meça 0 4,920,000 5,840,000 Thimjo 0 239,014 0 Masho 0 5,600,986 5,840,000 0 239,014 0 0 0 531,000 09,960 2,695,000 200,000 Faik 720,000 Mehmeti 0 (Shkupi) 4,910,040 05,840,000 200,000 720,000 Dëmshpërblimi 0 9,960 Emër200,000 Mbiemër 200,000 Bajram 700,000 Tarja 4,940,000 05,840,000 700,000 përfundimtar 0 0 0 350,466 0 0 0 1,831,000 200000 Bujar 720,000 0 Osman 0 4,920,000 5840000 200000 720,000 0 0 100,000 1,000,000 0 0 0 5,856,000 Çelo Lekaj 200,000 720,000 4,920,000 05,840,000 200,000 720,000 0 0 Abedin Xheka 200,000 720,000 4,920,000 05,840,000 200,000 720,000 0 0 200,000 1,500,000 0 0 0 8,774,000 Elmaz Barçi 0 Arshin 200,000 (Harshin) 720,000 0 Toska 0 4,920,000 5,840,000 200,000 720,000 0 0 0 530,000 0 0 0 3,634,000 Sulejman 200,000 Sabri 720,000 Baxho 0 4,920,000 5,840,000 200,000 Qosja 720,000 0 00

1,392,000 504,000 360,000 6,910,575 4,916,000 1,466,904 3,071,397 891,180 2,354,000 3,100,600 1,164,000 6,569,600 2,102,000 1,220,480 666,204 1,864,700 854,000 1,117,413 1,548,646 3,646,000 2,430,000 11,317,412 601,000 3,051,169 2,814,000 2,481,452 1,354,000 610,630 2,178,000 9,384,755 636,000 1,650,480 5,321,164 10,894,000 2,132,000 660,000 5,834,000 7,695,188 585,222 3,662,000

Vlera 0

200,00 Dëmshpërbli 200,00 përfundimt

200,00 20000

4,920,000 200,00 4,820,000 200,00 4,920,000 230,00 4,919,261 200,00 4,662,158 200,00 4,920,000 200,00 4,640,000 5,294,247 200,00 4,673,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,720,000 400,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,720,000 200,00 4,920,000 200,00 6,588,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 345,32 4,920,000 4,920,000 200,00 4,720,000 200,00 4,920,000 200,00 3,956,797 200,00 4,921,440 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 300,00 4,920,000 200,00 4,921,440 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 4,920,000 0 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 3,531,676 200,00 4,920,000 200,00 5,280,720 200,00 4,901,403 200,00 4,720,000 200,00 4,920,000 200,00 4,806,170 200,00 4,908,350 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 4,720,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 5,107,000 200,00 4,910,000 200,00 4,881,278 200,00 5,640,000 200,00 4,920,000 226,00 4,920,000 200,00 3,275,628 200,00 4,920,000 200,00 4,720,000 200,00 4,920,000 200,00 3,542,700 4,940,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,355,000 200,00 4,920,000 200,00 4,895,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,970,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,720,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,765,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 5,410,000 4,320,000 200,00 4,460,538 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,921,440 200,00 4,920,000 200,00 5,160,000 270,00 4,920,000 200,00 4,920,000 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 3,287,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 100,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,543,320 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 4,920,000 200,00 4,320,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 3,296,955 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,680,000 3,677,440 200,00 4,120,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 0 1,990,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,880,000 200,00 4,920,000 200,00 4,640,000 200,00 4,920,000 4,840,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,890,000 200,00 4,740,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,860,000 200,00 4,920,000 200,00 5,640,000 200,00 4,920,000 4,946,440 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,920,000 200,00 4,921,440 200,00 5,600,986 4,910,040 4,940,000 4,920,000 4,920,000 4,920,000 4,920,000 4,920,000


t

22

MAPO

E ENJTE, 2 GUSHT 2012 WWW.MAPO.AL

PESHKIMI FATAL I RUSËVE ME GRANATË Dy rusë kishin vendosur të gjuanin peshq në një mënyrë tjetër. Nga gomonia e tyre kishin hedhur një granatë dore, por ajo sapo ka prekur ujin, ka eksploduar. Shpërthimi i fuqishëm ka rrëzuar peshkatarët kurse pajisjet nga barka i ka hedhur në ujë, shkruan “Daily Mail”. Rusët kishin fat dhe shpëtuan të gjallë. Marrëzia e tyre është xhiruar dhe ka përfunduar në You Tube. Është e qartë se pas fatkeqësisë ata shpejt janë rehabilituar.

Fjalëkryqi klasik 1

2

Ata që kanë tashmë një lidhje do tregohen me posesivë dhe mjaft xhelozë. Bëni shumë kujdes, mos e teproni sepse partneri mund të marrë edhe vendime që nuk do ju pëlqejnë. Beqarët do jenë shumë magnetikë dhe të sinqertë.

DEMI (21/IV-20/V)

Venusi dhe Marsi do ju mbështesin mjaft dhe do e përforconi më tepër lidhjen tuaj. Nuk do ju mungojë aspak besimi në vetvete dhe optimizmi. Beqarët do bëjnë gjithçka për të pasur sikur edhe një takim, por planetët nuk do jenë me ju këtë të premte.

5

6

17

18

29

26 30

Humori do të ndryshoje menjëherë dhe nuk do ndiheni shumë mirë. Kujdes me ato që do thoni sepse nuk do ketë kthim mbrapa. Beqarët nga ana tjetër do takojnë dikë që iu përshtatet shumë dhe që do të ndezë flakën e pasionit.

VIRGJERESHA (23/VIII-22/IX)

PESHORJA (23/IX-22/X)

AKREPI (22/X-21/XII)

Falë ndikimit të madh të yjeve, jeta juaj në çift do jetë harmonike. Dilni për ndonjë darkë sot që ta ndryshoni paksa edhe rutinën. Do ndiheni mjaft mirë! Beqarët do jenë sentimentalë dhe do i dorëzohen të parit që do i ngacmojë.

Klima në jetën në çift do jetë më e ngrohtë dhe më e bukur se disa ditë më parë. Për më tepër lidhja juaj do të forcohet më shumë dhe do mendoni edhe për një të ardhme së bashku. Disa beqarë do fillojnë një histori dashurie mjaft të ndërlikuar.

Nëse jeni në një lidhje, ngrohtësia dhe bashkëpunimi do kenë edhe një dozë të lehtë sensualiteti. Kujdes duhet të bëni vetëm nga skenat e tepruara të xhelozisë sepse ai nuk i meriton. Për beqarët pritet të vije një takim mjaft i bukur.

Do përjetoni një eksperiencë jo shumë të këndshme sot në lidhjen tuaj, e cila do të ngrejë disa pikëpyetje mbi atë që dashuroni. Përballuni me të, mos ia mbathni! Beqarët nuk duhet të kërkojnë dashurinë gjatë kësaj dite sepse nuk do e gjejnë.

SHIGJETARI (22/XI-21/XII)

BRICJAPI (22/XII-20/I)

UJORI (20/I-19/II)

PESHQIT (20/II-19/III)

Falë ndikimit të Uranit në jetën sentimentale, ka rrezik që të përballeni me disa vështirësi dhe një zhgënjim. Nëse jeni në çift do keni mosmarrëveshje me partnerin, por Marsi dhe Venusi do e rregullojnë shumë shpejt situatën.

Gjatë kësaj dite do keni përmirësime të jetës suaj në çift. Klima e ftohte që mbizotëronte do fillojë dalëngadalë të ngrohet. Bëni pak durim! Nëse jeni beqarë poshtë moshës 30-vjeçare, do keni takime të cilat do të ndryshojnë tërësisht jetën tuaj.

Nëse mendoni se lidhja juaj ka nevojë për disa ndryshime dhe rutina ju ka pushtuar, flisni me partnerin në mënyrë që të dy së bashku ta ndryshoni situatën. Për beqaret mundësitë për takime do jenë të shumta, por njëra do jetë vendimtare.

Tr e g o h u n i m ë t ë sjellshëm dhe të ëmbël me partnerin tuaj. Mos u nxitoni me ato që do i thoni sepse edhe vetëm një fjale mund të lëndojë shumë. Beqarët kësaj here do kenë fat të gjejnë dashurinë e madhe.

20

Fjalëkryqi klasik është një nga lojërat enigmatike më të përhapura në botë. Fjalëkryqet e para filluan të botoheshin që në shekullin e XVIII dhe vazhdon të jetë e preferuar edhe në ditët e sotme.

11

21

24

27 33

36

39

40

37

41

42

46

45

Koha e fillimit ____:____

47

Koha e mbarimit ____:____

48

50

Horizontalisht:

Vertikalisht:

1. Kontrolli e vëzhgimi i vazhdueshëm i një institucioni, a i një procesi. 8. Pacino

1. Anije e vogël dhe e shpejtë luftarake. 2. Fije pa rrymë. 3. Lak peri a vrimë e ha-

i kinemasë amerikane. 10. Urdhërpagesë, me të cilën dikush ka të drejtën të

pur për të mbërthyer në të kopsën. 4. Druajtje e ngurrim për diçka. 5. Një shpend

tërheqë nga banka. 12. Zbrite, ose... 13. Stema e një organizate. 16. Lodhem jashtë

i madh. 6. Qytet i vogël në jug të vendit tonë. 7. Përemër pronor. 8. Bimë të thjesh-

mase. 18. I ka luga në mes. 20. Skuadër. 22. Shenjë pikësimi, e përbërë nga dy vi-

ta që jetojnë në vende me ujë. 9. Lezha në makina. 10. Pirro i muzikës. 11. Litari

ja të harkuara, ku përfshihen fjalë sqaruese në mes të një fjalie. 23. Këngë pop-

që u shkohet kafshëve në kokë për t'i mbajtur a për t`i tërhequr. 14. Instutucion

ullore legjendare ose trimërie. 26. Që vepron sipas kushteve e rrethanave, që u

financiar. 15. Njeri që kapet pas vogëlsirash a pas cikërrimash, shpirtvogël. 17.

përshtatet shpejt atyre. 28. Njeri i drejtë e i ndershëm. 31. Pelingu, aktore. 32.

Janë në mes të gjolit. 18. Të qënit në numër më të madh se kundërshtari. 21. In-

Mendimi ose dëshira që kemi në kokë për të bërë diçka. 34. Christian i njohur i

stituti Drejtësisë. 24. Lloj rrjete peshkimi. 25. Popi i televizionit. 27. Këpucë sport-

modës. 35. Njeri që varet plotësisht nga dikush tjetër. 36. Markë kamioni. 37.

ive. 29. Notë muzikore. 30. Sheshi i luftimeve. 31. Grua që rrit fëmijët e të tjerëve.

Notë muzikore. 38. Lëviz në këmbë. 40. Njeri i ditur, shkencëtar. 42. Oficeri në

33. Tomas i letërsisë amerikane. 36. Skaji më i hollë dhe i mprehtë i diçkaje. 39.

shah. 43. Stuhi e fuqishme. 46. Larg vendit ku jemi, tutje. 48. Organizatë Letra-

Shkalla më e fundit ose më e lartë e diçkaje. 41. Termocentral, sigla. 44. Shkro-

re. 49. Pije e fortë alkoolike. 50. Ngjarje, rast etj, që ka ndodhur më parë.

një dyshe. 45. Kam njohuri. 47. Përemër vetor.

Sudoku | nivel mesatar

4 LUANI (23/VII-22/VIII)

19

10

32

49

Edhe pse do jeni larg partnerit sot, nuk do ketë aspak vend shprehja “larg syve, larg zemrës”. Do flisni gjatë gjithë kohës në telefon dhe çdo gjë do shkojë mirë. Beqaret do jenë mjaft joshës. Bëhuni gati për një dashuri me shikim të parë.

15

31

44

1

14

35

43

9

23

25

38

GAFORRE (21/VI-22/VII)

8

22

34

BINJAKET (21/V-20/VI)

7

13

16

28

HOROSKOPI I DITËS

DASHI (20/III-20/IV)

4

12

PRINCI SAUDIT LARGOHET PSE NUK I SIGURUAN PLAZH TË MBYLLUR Pjesëtari i familjes mbretërore të Arabisë Saudite, Abdul Aziz Fawaz Al Saud, në fillim të korrikut së bashku me përcjellësit e tij ka qëndruar në Split të Kroacisë duke shpenzuar “pa i ardhur aspak keq”. Plani ka qenë që atje të qëndrojë një javë, mirëpo ai u largua vetëm pas dy ditësh, sepse hoteli “Radisson Blu Resort Split” nuk ka arritur të plotësojë kërkesën e tij që t’i siguronte ‘intimitet’. Princi ka kërkuar plazh të mbyllur vetëm për vete dhe për përcjellësit e tij. Mirëpo, duke qenë se kuvendi komunal i Splitit nuk ia kishte lejuar një opsion të tillë këtij hoteli, princi është larguar dhe ka shkuar në Paris. Kjo ka bërë që hoteli të humbë një shumë të mirë parash.

3

3

6

1

9

3

5 9 9

7 8 1 6

4

3

2

4

7

2

6

7

3

2 8

5

4 8

1

Plotësoni vendet bosh në mënyrë që çdo rresht e kolonë të ketë numrat nga 1-9.

5

1

9 8

5

9

8

7

3

4 6

6

3 6

5

6 2 2

9 8

5

4

Koha e fillimit ____:____ Koha e mbarimit ____:____

2 7 6

3

Numërkryq 4 1 4 2

Shah | nivel mesatar Gjeni figurën duke bashkuar pikat

Plotësoni tabelën me numrat e dhënë!

Numra me 3 shifra:

25258, 31646, 32607, 48798, 65359, 65418, 74521.

176, 414, 343, 800.

Numra me 6 shifra:

Numra me 4 shifra:

Koha e fillimit ____:____ Koha e mbarimit ____:____

I bardhi lëviz dhe fiton në të dy rastet e e dhena në skemën e mësipërme. Sfidat e dhëna janë të përzgjedhura nga profesionistë të vërtetë të lojës së Shahut

Numra me 5 shifra.:

Ngjyrosni pjesën me pikë dhe zbuloni figurën

PËRGJIGJET NR TË DJESHËM

H

GJENI 10 NDRYSHIMET

000213, 102020, 152632, 259874, 362215, 379282, 384052, 402634, 515210, 596854, 656091, 722482, 823350, 906651.

0415, 1552, 2102, 2362, 2632, 4111, 4502, 4515, 4631, 4857, 5463, 5469, 5557, 8555, 9874.

O

E T

A

E

L

R

L

L

V

B

A

N I

E

Z

R

A R

M

A

G

O

L

J

K

E

R A

A

I

O

N

L

15451, 21263, 21314, 24215, 24529,

Z

D

I

A

I

D

A E T A

O U

N

R

E

K

A

J

5

2

3

6

2

1

4

5

8

7

8

8

8

9

6

5

2

6

3

2

0

0

0

0

1

2

1

5

0

1

5

6

2

3

2

0

1

E

4

0

4

5

4

1

5

2

1

3

2

6

9

P

3

8

5

6

4

1

5

7

8

4

8

5

4

1

5

2

1

0

2

2

2

3

2

6

3

6

9

5

6

2

3

2

1

1

1

1

5

4

45

A

U

M

A

N

A

M

B

A

N

O

G

R

D

G

J

E

N

T

I

N

I

K

A

D

U

S

H

I

4

5

4

5

2

6

3

2

9

2

0

8

0

R

A

K

T

I

K

3

2

6

0

5

1

2

0

2

3

3

3

6

A

M

9

5

2

1

0

4

7

8

4

1

5

4

6

6

6

6

2

0

1

5

3

9

6

2

2

1

6

3

4

1

8

7

7

7

4

1

2

0

1

5

6

3

2

4

7

5

6

9

7

I

R

K

A

N

A

F

P A

I

D

A

I

K I

A

E

L

J

E B

T

L M

U

1 8

S

R

E

R

S

T

L

T

J

E

A

K

T

A

R

N

O

D

I

A

5 2


retro 1990 FAQJA E FUNDIT profil&

2 GUSHT

SOT

E ENJTE, 2 GUSHT 2012 WWW.MAPO.AL

MAPO

23

Lufta e Gjirit Persik

Lufta e Gjirit Persik, 2 gusht 1990-28 shkurt 1991, e cila njihet më shumë si Lufta e Gjirit, nisi me autorizimin e OKB-së, e cila i dha viston një koalicioni prej 34 shtetesh të udhëhequra nga SHBA dhe Britania e Madhe kundër Irakut. Lufta njihet gjithashtu edhe me emrin e dhënë nga Sadam Hussein-i, “Nëna e

të gjitha Betejave”, ndërsa në gjuhën ushtarake amerikane u pagëzua si “Operacioni Stuhia e Shkretëtirës”. Lufta nisi pas pushtimit të Kuvajtit nga ushtria irakiane, e cila u pasua me dënimin ndërkombëtar të saj, si dhe sanksionet e menjëhershme ekonomike ndaj Irakut nga Këshilli i Sigurimit të OKB-së. Pres-

identi amerikan, George H. Bush, stacionoi forcat amerikane në Arabinë Saudite dhe iu bëri thirrje vendeve të tjera të dërgonin trupat e tyre. Një mori kombesh iu bashkuan koalicionit të Luftës së Gjirit. Shumica e trupave ishin amerikanë të ndjekur nga ndihmesa saudite-arabe, britanike dhe egjiptiane.

MARILYN MONROE

Biondet preferohen

Sex-Appeal dhe plot humor: Këto veti shpalosi “MM” në filmin “Si të peshkosh një milioner“ (1953), duke interpretuar krahas Lauren Bacall dhe Betty Grable. Ajo ecën si Pola miope, e cila vazhdimisht përplaset me dollapët dhe muret duke bërë megjithatë një figurë të mirë, që është aq mahnitëse, sa Monroe arrin t’ia kalojë Betty Grable, duke zënë vendin e parë si pin-up-girl e preferuar...

GAZETA

MAPO info@mapo.al cel: 068 20 20 5555477 GAZETAMAPO@GMAIL.COM CEL: 068 477

Marilyn Monroe u lind më 1 qershor 1926, në Los Anxhelos. Ajo u pagëzua me emrin Norma Jean Baker. Ishte një fëmijë jashtë martese. E ëma nuk mundi të kujdesej për të dhe ajo u rrit në familje të ndryshme prindërish kujdestarë, derisa në moshën 16-vjeçare e martuan me detyrim me një fqinj. Kjo martesë mbijetoi vetëm katër vjet dhe çifti u divorcua me marrëveshje. Për të fituar para me punën e saj, Norma Jean punonte në një fabrikë armatimesh. Atje ajo i tërhoqi vëmendjen një fotografi të ushtrisë. Ai e angazhoi vajzën e re si modele për kopertinën e revistës së ushtrisë së SHBA-së “Yank”. Menjëherë Monroe u kthye në një pin-up-girl, e preferuar prej ushtarëve të SHBA-së. Në vitin 1945 Norma Jean u bë e njohur si fotomodele në mbarë vendin. Shumë shpejt ajo pati një agjente të vetën, e cila e këshilloi të ndryshonte tipin e bukurisë së saj natyrore. Fillimisht ajo pati një petinaturë me kaçurrela brune. Më pas i drejtoi flokët duke u bërë bionde. Vendosi një protezë me tela për drejtimin e dhëmbëve dhe menjëherë pas kësaj e quajti veten Marilyn Monroe. Marilyn Monroe dinte si ta prezantonte trupin e saj perfekt dhe ndonjëherë pranonte ta fotografonin edhe nudo. Kjo natyrisht bëri që edhe të kritikohej. Në vitin 1962 u publikua kalendari, në të cilin ajo pozonte nudo mbi një mbulesë mëndafshi të kuqe. Pyetjes së një gazetareje, nëse vërtet nuk kishte veshur asgjë, ajo iu përgjigj: “Po! Radion!” Kjo fjali i shpëtoi asaj karrierën. Sex-Appeal dhe plot humor: Këto veti shpalosi “MM” në filmin “Si të peshkosh një milioner“ (1953), duke interpretuar krahas Lauren Bacall dhe Betty Grable. Ajo ecën si Pola miope, e cila vazhdimisht përplaset me dollapët dhe muret duke bërë megjithatë një figurë të mirë, që është aq mahnitëse, sa Monroe arrin t’ia kalojë Betty Grable, duke zënë vendin e parë si pinup-girl e preferuar. Në komedinë e Billy Wilders-it të vitit 1959, Marilyn Monroe luan këngëtaren Sugar, e cila udhëton me një orkestër grash për në Florida. Ajo njihet me Joe-n, i cili vishet si grua për t`i shpëtuar një bande gangsterësh. Joe, që luhet nga Tony Curtis, kërkon dashurinë e Sugar-it. Kjo është e vështirë, sepse ai hiqet sikur të ishte grua. Ky ishte filmi i tretë për Marilyn Monroe-n. Marilyn Monroe ka regjistruar këngë të paharruara. Krahas “I wanna be loved by you” në filmin “Some Like It Hot”, ndër himnet e të dashuruarve bën pjesë edhe perla “Diamonds are a girl’s best friends”, një nga këngët më të njohura të Divës bionde. Në filmin “Biondet preferohen” (1953) ajo këndon këngën e Lorelei Lee-s, të obse-

sionuar ndaj diamanteve Që Marilyn Monroe të ketë pasur një aferë me ish- presidentin John F. Kennedy, nuk është konfirmuar asnjëherë, megjithatë thashethemi vazhdon të ekzistojë edhe sot. Një fotografi në të cilën ajo ndodhet midis J.F.K. dhe Robert Kennedyt, është bërë menjëherë pas shfaqjes së saj në Madison Square Garden, ku ajo këndon për Presidentin “Happy Birthday”. Një skenë intime nga f i l m i “ Vit i i 7- t ë i mallkuar” (1955) gati i kushtoi Marilyn Monroe-s martesën e dytë. I shoqi i saj, lojtari i bejsbollit, Joe DiMaggio, ishte gjatë xhirimeve në metro dhe u bë aq xheloz, saqë shkaktoi para qindra njerëzve një skandal zemërimi. Martesa zgjati edhe nëntë muaj dhe u prish me mirëkuptim nga të dy palët. Marilyn Monroe u martua tri herë. Asnjë nga martesat nuk zgjati shumë. Martesa e tretë ishte më e lumtura në jetën e saj. Me dramaturgun Arthur Miller, ajo pati një dashuri të thellë. Por as kjo nuk zgjati: Grindje gjatë xhirimeve dhe t r i d ë s htime. Ai nuk mundi ta duronte më konsumin e tabletave prej saj, kurse ajo mësoi në fund se ai rrinte me të vetëm prej simpatisë. Megjithëse “MM” punoi edhe vetë për krijimin e imazhit si simbol seksi, ajo vazhdimisht e trajtonte veten si aktore që duhej marrë seriozisht. Këto kontradikta e rënduan shumë. Ajo pati trajtim psikologjik dhe u bë e varur nga tabletat. Marilyn vdiq më 6 gusht 1962 në moshën 36-vjeçare, nga një helmim prej medikamenteve.

Drejtor: Artur Zheji Kryeredaktor: Arion SULO. Zv/kryeredaktor: Alfred LELA, Aleksandra BOGDANI. Politika: Nevila PËRNDOJ, Fejzi BRAUSHI. Kronika: Leonard BAKILLARI. Rrethe: Vladimir Karaj. Ekonomia: Blerina HOXHA, Sabina VEIZAJ. Sociale: Jonida TASHI. Kultura: Jorida PASKU, Aida TUCI. Sporti: Jeton SELIMI. Komentatorë&Analistë: Mark MARKU. Gentian ELEZI, Arjan VASJARI. Rubrikat: Prof. Dr. Artan FUGA, Prof. Asoc. Dr. Adrian CIVICI. Karikatura: Bujar KAPEXHIU. Faqosja: Florenc ELEZI. Ilir DRIZARI, Koordinatore: Shkëndi ÇILI. Korrektore: Lila Plasari, Brunilda Meno. Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta pranë UET


Gazeta Mapo  
Gazeta Mapo  

E përditshme, e pavarur, politike, opinione, analiza, aktualitet, intervista, ngjarje, ekonomi, Berisha, Rama, Shqipëria, Albania, gazeta, m...

Advertisement