Page 1

Faqe 13

Gati Karta e Studentit, Basha hap sportelet e aplikimit në Tiranë Basha: Karta e Studentit do të ndikojë në përmirësimin e cilësisë së jetës së tyre

Drejtor Artur Zheji - Kryeredaktor Arion Sulo - E premte, 13 korrik 2012. Numër 625. Viti III botimit. Çmimi 30 lekë. 1.5 euro. ëëë.mapo.al e-mail: gazetamapo@gmail.com. Adresa: BLV "Gjergj Fishta"

Provimet me zgjedhje, notat për maturantët nga i gjithë vendi

rrëfimi i babait

grabitësit ma vranë djalin në gjumë Jurgen Lukaj, 10 vjeç, humbi jetën i qëlluar nga një plumb rikoshet prej dy personave që tentuan të grabisnin shtëpinë e tij. Babai rrëfen tmerrin: Grabitësit qëlluan për të na vrarë. Mendova që ishte në gjumë, po ky, thashë, me gjithë këtë krismë nuk u zgjua, kur iu afrova pashë gjakun

Ministria e Arsimit publikon rezultatet e provimeve me zgjedhje, “bllokohen” testet e 100 maturantëve të dyshuar për kopjim

Faqe 20-29

Legalizimet, 2800 emrat që marrin tapitë

NgërÇ

NGA bujar kapexhiu

Publik apo privat, nga një studente e të dyve

debati Teuta Nunaj

5 ekonomi

Me përmbylljen e reformës zgjedhore, Partia Socialiste pretendon se shkon në zgjedhjet e ardhshme parlamentare me një sërë garancish të reja. Përkundrejt shqetësimit të shprehur nga partitë e vogla, kryetari i PS-së, Edi Rama deklaroi dje nga Selaniku, (ku mori pjesë në takimin e Komitetit të Internacionales Socialiste për... Faqe 2-3

Skandali i “Diploma Bossi” bëri që gjatë dy muajve të fundit...

Kur kolegët kosovarë Gjeraqina Tuhina dhe Augustin...

Levan-Vlorë, akuza dhe fyerje në Kuvend për shtesën e fondit Olldashi-opozitës: Mund të hetoni kur të doni. PS: kredia shtesë është shembulli më i pastër i vjedhjeve

Imami: Jo kontroll punëtor-fshatar Ruçi: Po përdhunohet Parlamenti Ministri i Mbrojtjes debat me kreun e grupit të PS-së për kontrollin në dikasterin e Mbrojtjes

Fashizmi i përjetshëm serb

koment Halil Matoshi

Aleatët kundër Ramës për reformën, Kreu i PS: S'do ketë vjedhje në 2103 Gjinushi, Milo dhe Ndoka akuojnë PS-në për dështim në marrëveshjen për reformën zgjedhore. Islami: Shumë zhurmë për asgjë, PS hoqi dorë nga kërkesat ekstreme

ALUIZN-i bën publike listën e 2800 subjekteve, të cilat do të marrin tapitë e printuara tanimë, duke përmbyllur procesin e legalizimit të objekteve informale dhe shtesave pa... Faqe 18-19

op-ed / 10-11

Jurgen Lukaj, 10 vjeç, nuk u zgjua dot mëngjesin e djeshëm. Një plumb rikoshet nga persona që tentuan të grabisnin shtëpinë ku jetonte në Vlorë i mori jetën fëmijës, ndërsa flinte gjumë bashkë me babain dhe vëllain e tij. “Të gjithë u zgjuam, si ne që ishim jashtë ashtu dhe të tjerët që ishin brenda në shtëpi, por djali 10 vjeç nuk u ngrit...”, tregon duke ngritur duart, pa mundur të shpjegojë atë që ka ndodhur... Faqe 7

Kuvendi dhe në mënyrë të posaçme komisioni i Sigurisë do mund të kon-

trollojë veprimtarinë e Ministrisë së Mbrojtjes për të verifikuar akuzat për trafik armësh dhe përgjime të kundërligjshme vetëm nëse ngre një nënkomision të posaçëm të certifikuar për hulumtimin e materialeve... Faqe 4

pretenca

reportazh

Filmimet e 21 janarit, shefi i IT në qeveri rrezikon 2 vjet burg

Zvarritje

FAQE 9

Në rrjetin e shoqërisë civile gjermane dhe raportet me qeverinë

FAQE 12

editorial / 11 Artur Zheji

Triptik Kryeministri Berisha duhet të ketë qenë një vëzhgues i kënaqur në ditën e djeshme. Si asnjëherë këto kohët e fundit fushëbetejën politike e dominuan Sokol Olldashi dhe Arben Imami. Opozita ka përqendruar sulmin e vet politik kundër ministrit të Transporteve, Olldashi; ministrit të Mbrojtjes, Arben Imami, dhe kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Lulëzim Basha. Diçka ka ndryshuar. Ndoshta një kënaqësi jo e vogël, e shprehur me hare të brendshme, për kompromisin dhe konsensusin e reformës zgjedhore, nga ana e Partisë Socialiste, shënon me sa duket një armëpushim të përkohshëm me Kryeministrin. Apo ndoshta sulmi ndaj Berishës rezulton se nuk ndryshon ndonjë gjë në të ashtuquajturin opinion publik dhe po hartohet dhe...


2

MAPO

E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

kronikë

Gjinushi: Po shohim mundësinë e një poli të ri TIRANË Kreu i PSD-së, Skënder Gjinushi ka deklaruar dje se aleatët e PS-së po shohin mundësinë e krijimit të një poli të ri të së majtës. I ftuar në emisionin “Intervista” në “Vizion Plus”, Gjinushi ka kritikuar PS-në për çështjen e sistemit zgjedhor, por edhe për strategjinë e saj

ndaj aleatëve, duke deklaruar se Milo, Ndoka, Petro Koçi, si dhe parti të tjera po negociojnë për të krijuar polin e ri. Gjinushi ka lëshuar kritika të forta ndaj reformës zgjedhore që u mbyll dy ditë më parë, duke deklaruar se opozita dështoi. Gjinushi është shprehur edhe kundër

heqjes së imunitetit, i cili, sipas tij është e vetmja garanci për opozitën. Sipas Skënder Gjinushit, një prej gabimeve më të mëdha të PS-së ishte rrëzimi i kërkesës së partive të vogla për korrektimin e sistemit, gabim që do të ketë pasoja në betejën elektorale të vitit 2013.

Reforma, Ndoka: Pazar i ulët politik, PS sërish në opozitë Intervistoi: Nevila Perndoj TIRANË Përmbajtja e reformës zgjedhore e miratuar dy ditë më parë mes dy partive të mëdha, për Partinë Demokristiane është vetëm një pazar politik në dëm të transparencës zgjedhore. Kryetari i PDK-së, Nard Ndoka deklaron në një intervistë për gazetën “Mapo” se me këtë reformë, PS-ja sërish do të mbetet në opozitë, ndërkohë që thekson se do të rishikojë koalicionin me këtë të fundit, në rast se PS-ja nuk do të mbrojë përmirësimet në sistemin zgjedhor. Z.Ndoka, a keni ndonjë koment për marrëveshjen mes dy partive kryesore në vend për reformën zgjedhore; a garanton kjo përmbajtje transparencë zg jedhore dhe garanci për zgjedhje të lira? Fjala që i shkon më përshtat kësaj marrëveshjeje është “pazar politik”, madje një pazar i ndyrë në kurriz të standardeve, në dëm të transparencës dhe problematik për sistemin në tërësi. Së pari, nuk kemi një reformë zgjedhore të pranuar nga të gjithë aktorët politikë, por vetëm nga dy forca politike. Së dyti, kemi një marrëveshje jotransparente, të pakonsultuar, të padebatuar, të palogjikshme dhe pa asnjë standard dhe shpresë për zgjedhjet në tërësi. Së treti, ne do zhvillojmë zgjedhje sërish me militantë të dy partive në të gjitha nivelet e komisioneve, me një KQZ thellësisht politike të varur prej palëve. Së katërti, PD e PS treguan se kërkojnë të mbeten parti të mëdha vetëm nëpërmjet akrobacive dhe pazareve politike, ku nëpërmjet “ligjit”, në këtë rast, këtij palo kodi të vjedhin “ligjërisht” e tinëzisht votat dhe përfaqësimin e qytetarëve shqiptarë. Në draftin përfundimtar nuk u mor parasysh kërkesa kryesore e partive të vogla për ndërhyrje në sistemin zgjedhor. Cilët janë hapat që do të ndërmarrë PDK, në një kohë kur jeni deklaruar se keni lënë një derë gjysmë të

hapur edhe për PD në zgjedhjet e ardhshme? Kërkesat e të gjitha partive ishin; për ndërhyrje në sistem, për kthimin e sistemit zgjedhor në parametrat e pranuar kushtetues, madje firmosën në mënyrë demagogjike edhe dy partitë e vjetra, PS e PD. Ne patëm kërkesa që zgjedhjet të administrohen nga një trupë zgjedhore profesionale, jo nga militantët e partive. Ne kërkuam që KQZ-ja të ishte një institucion thjesht administrativ për organizimin e zgjedhjeve, ndërsa institucioni garantues për standardet dhe vlerësimet për zgjedhjet të ishin Gjykata e Lartë dhe ajo Kushtetuese. Ne kërkuam që numërimi i votave të ishte elektronik, që kartat e identitetit të kontrolloheshin në mënyrë elektronike, ne kërkuam që votat që marrin partitë politike të përfaqësohen në Kuvend, ne kërkuam që vota të jetë e barabartë për çdo qytetar. Ne kërkuam që të miratonim një Kod Zgjedhor të pranuar nga të gjitha partitë politike që garojnë një projekt-kod zgjedhor, që të diskutohej

gjatë nga mediat, analistët, politikanët, shoqëria civile, ndërkombëtarët etj. Sot kemi një Kod Zgjedhor të miratuar vetëm nga dy parti politike, kemi një bekim nga OSBE-ODIHR, të cilët janë të sigurt se sa herë ka pazar mes palëve, do ketë krizë të vazhdueshme dhe sa te ketë krizë, misioni i tyre do vazhdojë në Shqipëri. Partia Demokristiane e Shqipërisë është shprehur qartë dhe publikisht se, nëse PS-ja nuk do të mbrojë përmirësimet në sistemin zgjedhor, për të cilat kemi rënë dakord, ne nuk mund të jemi pjesë e një koalicioni me të. PS-ja është dy herë përgjegjëse për dështimet në reformën zgjedhore dhe ndryshimet në Kushtetutë. Një forcë politike që gabon rëndë dhe me pasoja për demokracinë e pluralizmin, si pa të keq, pranon që ka gabuar, por i përsërit gabimet. Është njësoj sikur një pilot të pranojë gabimet njerëzore, por për shkak të këtij gabimi të humbin jetën qindra qytetarë. PS ka gabuar rëndë me sistemin zgjedhor dhe Kushtetutën, kanë humbur pavarësinë e tyre institucioni i Presidentit të Republikës, Prokurori i Përgjithshëm, Shërbimi Informativ Kombëtar, pra është rrëzuar Kushtetuta nga gabimet njerëzore dhe politike të dy “pilotëve” të papërgjegjshëm Rama-Berisha. Kjo marrëveshje politike ngushton akoma më shumë hapësirat për pluralizëm politik, legalizon kapjen e shtetit nga pushteti, asfikson të gjitha institucionet që dalin nga vota e qytetarëve shqiptarë dhe nga Kuvendi. Pra kemi bërë hapa prapa, sinjalet janë të qarta. PS-ja sërish në opozitë dhe PD-ja, parti që do të kontrollojë gjithçka, edhe ajrin që thithim, na tha Presidenti para pak ditësh. Në këto kushte, nuk do ketë koalicione programore, morale apo grupime spektri politik, por pragmatizëm nga të gjithë, në kurriz të standardeve të votës, të institucioneve dhe të ardhmes sonë demokratike dhe integruese. Zoti e ruajttë këtë vend të mirë!

Milo: Një tjetër komplot kundra zgjedhjeve TIRANË Kryetari i PDS-së, Paskal Milo e ka konsideruar të ngutshëm e po aq të dëmshëm kompromisin mes dy partive të mëdha për reformën zgjedhore. “Për fat të keq, Partia Socialiste hoqi dorë nga këmbëngulja e saj për të garantuar identifikimin elektronik të zgjedhësve në të 12 qarqet e Shqipërisë duke e reduktuar atë vetëm në 1 qark, po kështu edhe për numërimin elektronik. Ne po e ndjejmë që është duke u përgatitur një komplot tjetër kundra zgjedhjeve të lira dhe të ndershme, por shprehim në të njëjtën kohë edhe pezmatimin dhe

pakënaqësinë tonë që PS-ja nuk arriti t’u qëndrojë vendimeve të saj dhe të opozitës për të garantuar një infrastrukturë zgjedhore, me një proces administrimi zgjedhor, që do të çonte në zgjedhje të lira dhe të ndershme”, - tha Milo. Duke komentuar ndryshimet në përbërjen e KQZ-së, Milo shtoi se përsëri fiton PD-ja. “Është një makiazh që po u bëhet disa neneve të Kodit Zgjedhor, që i jep mazhorancës në pushtet avantazhe të padiskutueshme, duke i garantuar përsëri që të zgjedhë ajo kryetarin e KQZ-së përmes disa procedurave në

dukje demokratike e transparente, por në fakt të kontrollueshme nga PD”, - tha ai. Përkundrejt kritikave, Milo e sheh veten në koalicion me çdo formacion të opozitës në të ardhmen. “Opsionet nuk mungojnë. Ato do të shqyrtohen në momentin e duhur, në kohën e duhur, kur ne të kemi ezauruar takimin, bisedimet me PS-në. Në rast se nuk do të gjendet një formulë bashkëpunimi me PS-në, ne do të mund të mendojmë dhe do të mendojmë për alternativa të tjera bashkëpunimi, gjithnjë brenda kampit opozitar”, - shtoi ai.

kritika

Mediu: Kodi Zgjedhor nuk është gjithëpërfshirës TIRANË Kryetari i Partisë Republikane,

Fatmir Mediu deklaroi dje votën kundër reformës zgjedhore të përgatitur nga dy partitë e mëdha. Në një prononcim për mediat, Mediu shtoi se ky draft nuk është gjithëpërfshirës dhe nuk garanton transparencën. “Absolutisht unë e kam shprehur qëndrimin tim, qëndrimi im është kundër kësaj reforme zgjedhore. Nuk ka qenë gjithëpërfshirës, nuk ka qenë transparent, nuk ka konsideruar shqetësime thelbësore, krijon një parlament të emëruar, jo një parlament funksional. Unë mendoj që kjo është në dëm të interesave të Shqipërisë dhe pa dyshim që do të votoj kundra”, - tha Mediu. Edhe kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule theksoi dje se PS dhe PD nuk ndërhynë në thelbin e problematikave zgjedhore. “Ne ishim dhe insistojmë

se një strukturë e administrimit zgjedhor që nga KQZ e deri tek komisionet e nivelit të dytë dhe të tretë do të ishte më e përshtatshme që të mos bëheshin nga militantë partiakë, po nga pjesëtarë të shoqërisë civile apo sektorëve të caktuar të administratës, të cilët me më shumë devotshmëri do i shërbenin procesi”, - tha Dule.


E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

MAPO

3

Bruksel, firmoset deklarata, Kukan: Kemi lajme pozitive TIRANË Mbyllja e reformës zgjedhore si dhe konsensusi për të firmosur një deklaratë të përbashkët në Bruksel, pas komitetit të pestë ndërparlamentar Shqipëri- BE, sipas drejtuesit të takimit, Eduard Kukan, janë sinjale për zhvillime pozitive në vend. “Tani është koha për të dhënë një përgjigje vërtet pozitive. Po, jam i kënaqur. Kemi miratuar deklaratën e përbashkët me

kompromis për ato që diskutuam. Ajo që është më e rëndësishme është se zhvillimet në Shqipëri janë pozitive. Gjatë mbledhjes ne morëm lajmin se është miratuar edhe reforma zgjedhore dhe votimi për të bëhet të mërkurën e ardhshme. Ky është një rezultat konkret që ne e kërkonim. Ne shpresojmë që kjo tendencë të vazhdojë, sepse Shqipëria ka punë të tjera për të kry-

er. Pas këtyre, ne mund të shohim se si do ta gjykojë Këshilli Europian vendimin për statusin e kandidatit për vendin. Ne jemi ende aty ku duhet. Por ky është një hap pozitiv në këtë drejtim. Dhe le të vazhdojmë kështu”, - tha Kukan. Në deklaratën e përbashkët, PD dhe PS mbajnë një qëndrim të unifikuar mbi përgjegjësitë respektive dhe rolin që duhet të luajnë për integrimin.

Islami: Shumë zhurmë për asgjë, PS hoqi dorë nga kërkesat ekstreme TIRANË Për deputetin Kastriot Islami, miratimit të draftit për zgjedhjet nga dy partitë e mëdha i shkon për shtat shprehja “shumë zhurmë për asgjë”. Islami shkruan në faqen e tij në Facebook se çështjet themelore mbeten ende të pandryshuara. ”Shumë zhurmë për asgjë, për çështjet themelore asgjë për të shënuar, mbeten në thelb të pandryshuara. Në fakt nuk kishte si të ishte ndryshe, zhurma e opozitës ishte pa argumente dhe pa asnjë bazë. Natyrisht, drejtuesit e opozitës që mezi dolën nga ky qorrsokak do t’ia shesin votuesve të tyre që janë të gëzuar e të kënaqur me ndryshimet, sepse nuk kanë asnjë mënyrë tjetër që t’iu u shpjegojnë atyre përse nga kërkesat ekstreme dhe të paarsyeshme për tre vjet, tani kthehen aty ku ishin në 2008, pra aty

ku duhet të ishin normalisht. Votuesit do ta kuptojnë të vërtetën e këtyre ndryshimeve që nuk ndryshojnë asgjë në thelb, vetëm atëherë kur Kodi Zgjedhor të zbatohet... Pra në vitin 2013, katër vjet pas humbjes në vitin 2009... Pas radikalizimit banal (2009-2010), atij naiv (2010-2011) mesa duket po përmbyllet edhe faza e radikalizimit të maskuar (2011-2012)”, - shkruan Islami. Sipas tij, veprimi ndërkombëtar dha rezultatin e duhur, “opozita hoqi dorë nga bllokimi i progresit që do të bllokonte fitimin e statusit të vendit kandidat për në BE”. “Opozita hoqi dorë nga kërkesat ekstreme për reformën zgjedhore, dhe bëri shumë mirë, ndërkohë që mazhoranca u tregua inteligjente të lëshonte diçka në aspektin formal që opozita të ruante faqen për

të dalë nga ky qorrsokak. Rëndësi ka që të merret statusi. Shqipëria fiton duke fituar statusin, shqiptarët fitojnë duke fituar statusin...”.

Rama në Selanik: Reforma zgjedhore, garanci që vota të mos preket Kreu i PS: “Besoj se jemi në një proces ku do të kemi një sërë garancish të reja, të cilat jo vetëm që nuk janë pak, por përbëjnë një bazë shumë të mirë për t’u thënë qytetarëve se tanimë ajo çka ka ndodhur, nuk do të përsëritet”

Gjiknuri: Firmosëm draftin, pasi morëm garanci TIRANË Bashkëkryetrari socialist i komisionit parlamentar të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri siguroi dje se PS-ja dha dakordësinë për reformimin e Kodit Zgjedhor pasi arriti të marrë disa garanci. “Janë arritur një sërë garancish shtesë, jo gjithçka që ne kemi kërkuar është materializuar në këtë marrëveshje, gjithsesi jemi në një situatë shumë më të mirë dhe Kodi ka përmirësime të dukshme krahasuar me gjendjen aktuale. Mund të them disa elementë kryesorë që duken; e para është që mundëm që përpara kohe të riformatojmë KQZ-në përpara fundit të mandatit të saj, duke i dhënë më shumë besim të gjithë implementimit të masave të reja. Së dyti, ka garanci të qenësishme në lidhje me përgatitjen e listës së zgjedhjeve, që ka qenë një nga problemet më serioze të përgatitjes së zgjedhjeve, duke përfshirë përfaqësuesit tanë në Ministrinë e

Brendshme, pra në Regjistrin Kombëtar të Gjendjes Civile dhe një informim të vazhdueshëm mbi çdo ndryshim që ndodh në këtë regjistër, pra një lloj aksesi i plotë mbi këtë listë. Së treti, ka shumë garanci të tjera shtesë që kanë të bëjnë me procesin e numërimit të votave, që do të thotë se nuk ka rezultat të qartë, të plotë të qarkut pa u numëruar çdo kuti…”, - tha ndër të tjera Gjiknuri.

“Janë arritur një sërë garancish shtesë, jo gjithçka që ne kemi kërkuar është materializuar në këtë marrëveshje

TIRANË Me përmbylljen e reformës zgjedhore, Partia Socialiste pretendon se shkon në zgjedhjet e ardhshme parlamentare me një sërë garancish të reja. Përkundrejt shqetësimit të shprehur nga partitë e vogla, kryetari i PS-së, Edi Rama deklaroi dje nga Selaniku, (ku mori pjesë në takimin e Komitetit të Internacionales Socialiste për Europën Juglindore), se reforma aktuale zgjedhore do të shërbejë si bazë e mirë për të mos u përsëritur gabimet e së shkuarës. “Çdo reformë zgjedhore është objekt debati dhe kundërshtish. Ajo që neve na duhet është që të garantojmë një sërë aspektesh, që deri dje kanë qenë aspekte të errëta të procesit zgjedhor. Besoj se jemi në një proces ku do të kemi një sërë garancish të reja, të cilat jo vetëm që nuk janë pak, por përbëjnë një bazë shumë të mirë për t’u thënë qytetarëve se tanimë ajo çka ka ndodhur nuk do të përsëritet dhe se zgjedhjet e vitit 2013 do t’i fitojmë, pasi vota juaj nuk do të preket. Procesi do të jetë i hapur dhe transparent në raport me një të shkuar, ku komisionerët shpeshherë kanë bërë çfarë kanë dashur për arsye korruptive; ku kutitë nuk kanë qenë të hapshme për arsye të fshehjes së provave të manipulimit nga ana e pushtetit; ku KQZ-ja është kthyer në një thertore

mëria e transparencës në proceset demokratike të vendeve të rajonit. “Komiteti i Internacionales për Europën Juglindore përbëhet nga liderët e partive socialiste dhe socialdemokrate të Ballkanit. Sot u mblodh për të diskutuar lidhur me sfidat që kanë të bëjnë me ekonominë, që kanë të bëjnë me shoqërinë, që kanë të bëjnë me demokracinë në rajon dhe që kanë të bëjnë në tërësi me atë çka duhet të mishërojë e majta e këtij shekulli në një kohë krizash. Nga ana tjetër, në “Asnjë forcë, e cila deri dje ka arritur të imponohet një kohë dysnë mungesë të transparencës dhe me mekanizma himesh të rënda mbi proceset dekorruptivë, nuk do të mund të na ndalë dhe mokratike për fitorja do të jetë e jona në vitin 2013” shkak të një të djathte gjithnjë e dhe fitorja do të jetë e jona në vitin më të rixhidizuar, gjithnjë e më të 2013”, - tha Rama. Gjatë qëndrimit ashpërsuar, gjithnjë e më të lidhur në Selanik, Rama ka zhvilluar ta- drejtpërdrejt vetëm me interesin e kime të veçanta me liderë të së ma- pushtetit. Diskutimet u fokusuan jtës europiane. Pas zhvillimit të pun- tek domosdoshmëria e transparimeve të Komitetit të Internacionales encës në procesin demokratik, doSocialiste për Europën Juglindore, mosdoshmëria e një politike të re Rama u shpreh se në qendër të dis- ekonomike dhe financiare, domoskutimeve ishin vlerat dhe parimet që doshmëria e një jete institucionale të duhet të mishërojë e majta e këtij bazuar mbi Kushtetutën dhe shekulli. Një tjetër temë ku u foku- rregullat e demokracisë funksiosua komiteti ishte dhe domosdosh- nale”, - tha Rama. N.Perndoj elektorale dhe ku me listat është bërë një mish-mash i neveritshëm që ka kondicionuar procesin zgjedhor. Adresimi i të gjitha këtyre aspekteve dhe një sërë aspektesh të tjera besoj se përbën një argument të fortë për ne që t’u drejtohemi qytetarëve me optimizëm dhe t’u themi se tanimë përpara nesh është rruga e fitores. Asnjë forcë, e cila deri dje ka arritur të imponohet në mungesë të transparencës dhe me mekanizma korruptivë, nuk do të mundë të na ndalë


4

MAPO

E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

politika

Rama: Imami, aktrim i keq për të mbuluar pisllëkun “Ministri i Mbrojtjes aktron keq për të mbuluar pisllëkun politik e financiar të institucionit që ku bëhen përgjime e trafiqe të paligjshme. Në Ministrinë e Mbrojtjes janë përgjuar opozitarë e dip-

lomatë të huaj dhe sot Arben Imami nuk e fshehu dot përzierjen e tij në atë batak! Moslejimi i kontrollit parlamentar të opozitës dhe sulmet banale ndaj saj janë përpjekje të kota për të fshehur atë që

tanimë është zbuluar. Është ky reagimi i liderit opozitës në “Twitter” pas seancës së sotme parlamentare, ku ministri Imami i ka cilësuar si foshnjore akuzat, duke i hedhur poshtë si të pavërteta.

konsensusi

Reforma në drejtësi drejt miratimit

Imami: Jo kontroll punëtor-fshatar Ruçi: Po përdhunohet Parlamenti Ministri i Mbrojtjes debat me kreun e grupit të PS-së për kontrollin në dikasterin e Mbrojtjes. Fejzi Braushi Kuvendi dhe në mënyrë të posaçme komisioni i Sigurisë do mund të kontrollojë veprimtarinë e Ministrisë së Mbrojtjes për të verifikuar akuzat për trafik armësh dhe përgjime të kundërligjshme vetëm nëse ngre një nënkomision të posaçëm të certifikuar për hulumtimin e materialeve dhe informacioneve sekrete. Këtë e ka bërë të ditur dje ministri i Mbrojtjes, Arben Imami, i cili duke replikuar me opozitën në sallën e Kuvendit, ka deklaruar ndër të tjera se kontrolli që kërkon të bëjë opozita është antikushtetues dhe i përngjan një kontrolli fshatar të kopjuar nga revolucioni kulturor kinez. Ndërkohë që deputetët e opozitës në sallë i kanë kërkuar shpjegime përse institucioni që ai drejton ka blerë kopsa dhe stilolapsa që funksionojnë si përgjues, duke aluduar se ato përdoren për të survejuar opozitën dhe trupin diplomatik në vendin tonë. Ruçi Ka qenë kryetari i grupit socialist, Gramoz Ruçi, ai që ka hapur debatin lidhur me kontrollin parlamentar të Ministrisë së Mbrojtjes, duke i kërkuar ndihmë kryeparlamentares Topalli që të bëjë të mundur zbatimin e Kushtetutës dhe Rregullores së Parlamentit në këtë pikë. “Ka mbi 3 javë që një komision i këtij Parlamenti për dy çështje shumë të rëndësishëm siç është përgjimi i opozitës dhe i diplomatëve dhe siç është trafiku i armëve nga Ministria e Mbrojtjes ka marrë vendim për kontroll, por kundërshtohet vendimi i komisionit parlamentar për të bërë kontroll mbi ekzekutivin dhe ju duhet të ndërhyni me urgjencë, sepse ky është përdhunim i parlamentarizmit”, - tha Ruçi në fjalën e tij. Më tej ai aludoi se edhe pse Shqipëria një vend

Debati mes Imamit dhe Ruçit Gramoz Ruçi: Ka mbi 3 javë që një komision i këtij Parlamenti për dy çështje shumë të rëndësishëm siç është përgjimi i opozitës dhe i diplomatëve dhe siç është trafiku i armëve nga Ministria e Mbrojtjes ka marrë vendim për kontroll dhe kundërshtohet vendimi i komisionit parlamentar për të bërë kontrollin civil mbi ekzekutivin dhe ju duhet të ndërhyni me urgjencë sepse ky është përdhunim i parlamentarizmit. I një vendi që është anëtar i NATO-s dhe institucioni i ministrisë të një vendi anëtar të NATO-s bën përgjime opozitarësh dhe diplomatësh. I një vendi të NATO-s që bën trafik armësh. I një vendi që aspiron për të marrë ftesën në vjeshtë dhe mungon kontrolli parlamentar mbi ekzekutivin. Jozefina Topalli: Unë mendoj se gjithë të tjerat do të zgjidhen me ndryshimet kushtetuese dhe në mënyrë të veçantë kur të diskutohet për heqjen e imunitetit. Do shqyrtohet edhe çështja e shpifjes, sepse në këtë Parlament gjatë viteve janë hedhur tonelata baltë ndaj gjithkujt nga gjithkush. Kështu që unë ju ftoj që të punojmë për të hequr imunitetin, duke përcaktuar që deputeti do mbajë përgjegjësi dhe për shpifjet që ai bën. Unë dua ta shoh pozitivisht përgjegjësinë e vullnetit tuaj për ta ndryshuar, në mënyrë që në këtë sallë mos hidhen shpifje për gjithçka e gjithkënd.

Arben Imami: Nuk është kontroll parlamentar, është kontroll, po ta them prapë, zoti Ruçi, është kontroll punëtorofshatar me inspirim nga revolucioni kulturor kinez, paraqitja e deputetëve të veçantë në dyert e një ministrie, cilësdo force që ata t’i përkasin. Erjon Braçe: Shko e re mbushu. Kujt i thua fshatar, opozitës? Arben Imami: Nuk do të ketë kontroll. Erjon Braçe: Do të ketë ore, do të ketë. Hap derën atje. Arben Imami: Shqipëria është një vend demokratik ku sundon procedura. Arben Ahmetaj: Hap derën atje mos e mbaj si k... Arben Imami: Sa i përket akuzave të tjera, akuzat për trafik armësh janë foshnjore si për përgjimet. por ju keni të drejtë të keni dyshime si çdo opozitë. Të ndërtohet komision i posaçëm me 3-4 personalitete që kanë punuar në këtë fushë, që betohen për sekretin shtetëror, të cilët do të mund të kontrollojnë çdo gjë që ka në Ministrinë e Mbrojtjes. Erjon Braçe: Ç’i duan kopsat përgjuese që ke blerë? Po çakmakët me përgjues për çfarë i do? Edhe pullat për çfarë i do? Na trego pra! Arben Imami: Unë do t’u lutem zoti Ruçi, për shkak se jeni në krye të këtij grupi dhe përvojës, të mos cenojmë disa rregulla që janë fondamentale të një shteti për shkak të interesave të momenti.

anëtar i NATO-s institucionet e tij, siç është dhe Ministria e Mbrojtjes keqpërdoren për interesa politike, duke përgjuar opozitën dhe ambasadat. “Institucioni i ministrisë të një vendi anëtar të NATO-s bën përgjime opozitarësh dhe diplomatësh”, - tha Ruçi. Imami I menjëhershëm ka qenë reagimi i ministrit të Mbrojtjes, Arben Imami, i

cili tha se ajo që kërkojnë të bëjnë përfaqësuesit e opozitës në komisionin e Sigurisë është një kontroll antikushtetues. “Nuk është kontroll parlamentar, është kontroll, po ta them prapë zoti Ruçi, është kontroll punëtorofshatar me inspirim nga revolucioni kulturor kinez, paraqitja e deputetëve të veçantë në dyert e një ministrie, cilësdo force që ata t’i përkasin”. Ai

nuk e ka mohuar të drejtën e Kuvendit për të kontrolluar ekzekutivin, por kjo sipas tij mund të bëhet vetëm nëpërmjet procedurave ligjore dhe jo ashtu siç kërkon ta bëjë opozita, pasi një gjë e tillë është antikushtetuese. Ndaj ai ka sqaruar më tej se një gjë e tillë mund të arrihet vetëm nëpërmjet një nënkomisioni që mund të ngrejë komisioni i Sigurisë dhe me pjesëmarrjen e një numri të kufizuar deputetësh, që duhet të betohen për ruajtjen e sekretit. “Të ndërtohet një nënkomision i posaçëm brenda komisionit të Sigurisë, me trekatër personalitete që kanë punuar në këtë fushë, që betohen për sekretin shtetëror, të cilët do të mund të kontrollojnë çdo gjë që ka në Ministrinë e Mbrojtjes. Përndryshe edhe komisioni parlamentar nuk mund të kontrollojë gjithçka dhe për këtë janë të vetëdijshëm ata njerëz që e shohin në mënyrë serioze politikën”, - tha Imami. Ai u përgjigj edhe ndaj akuzave për trafik armësh, duke i konsideruar amatoreske dhe foshnjarake. “Nuk mund të ketë trafik armësh në një vend të NATO-s. Për këtë të jeni të qartë. Është amatorizëm politik të akuzosh për trafik armësh. Kjo është e pamundur. Në fakt, në thelb, çështja qëndron këtu: Do të ketë dhe ka tregti të ligjshme të armëve, e cila është e rregulluar në mënyrë shumë rigoroze, nga legjislacioni i brendshëm dhe ai ndërkombëtar”, - theksoi Imami. Ai gjithashtu dha sqarime edhe për sulmet e opozitës për përgjime politike nga struktura të FA, duke theksuar se ajo që po përgjohet këtë radhë është vetë Ministria e Mbrojtjes. “Në fakt, nga deklaratat e z.Rama dhe ato të z.Gjoni, kuptohet se kush është i përgjuari. Qartazi, Ministria e Mbrojtjes është nën një sulm. Është e kuptueshme kjo. Është PS që po përpiqet të mbledhë informacion në rrugë të kundërligjshme për problemet e Ministrisë së Mbrojtjes. Kjo është rruga e vjetër e spiunëve dhe e mbledhjeve të bashkëpunëtorëve dhe informacioneve në rrugë të kundërligjshme”, - tha Imami.

Pjesa e mbetur e këtij sesioni parlamentar, pra deri në seancën e fundit më datë 6 gusht, pritet të jetë e mbushur me debate e diskutime të gjata për shkak të çështjeve tepër të rëndësishme që janë përfshirë në kalendarin e punimeve. Kështu, Konferenca e kryetarëve e mbledhur dje ka vendosur të përfshijë në kalendarin e punimeve të Kuvendit në komisione dhe në seancë plenare të një sërë nismash të rëndësishme, ku përveç ndryshimeve në Kodin Zgjedhor, përfshihet dhe paketa e mbetur e reformës në drejtësi. Sipas kalendarit, parashikohet që ndryshimet e reformës zgjedhore do të votohen në seancën e radhës parlamentare dhe kjo për shkak të përgatitjes së procedurave. Lidhur me këtë çështje kreu i grupit parlamentar socialist, Gramoz Ruçi, duke folur dje në fillim të seancës plenare kërkoi që deputetët të njihen më herët me përfundimin e komisionit të reformës zgjedhore, në mënyrë që ndryshimet të vijnë

të enjten e ardhshme për miratim. Ndërkohë që kryeparlamentarja Topalli lajmëroi seancën edhe për përfshirjen në kalendar të një sërë nismash të tjera të rëndësishme që janë pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Bëhet fjalë për ndryshimet që vijnë në ligjin për Gjykatën e Lartë apo dhe ato në ligjin për Konferencën Gjyqësore. “Sapo mbaroi edhe një mbledhje tjetër në të cilën u miratua me konsensus fillimi i punës dhe vendosja në kalendar e ligjeve “Për organizimin dhe funksionimin e Gjykatës së Lartë të Republikës së Shqipërisë”; projektligjin “Për organizimin dhe funksionimin e Konferencës Gjyqësore Ndërkombëtare”; projektligji “Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin ‘Për parandalimin e konfliktit të interesave në ushtrimin e funksioneve publike’, të ndryshuar”; projektligjin “Për disa shtesa dhe ndryshime në ligjin për deklarimin dhe kontrollin e pasurive, detyrimeve financiare të të zgjedhurve dhe të nëpunësve publikë, të ndryshuar”, - tha Topalli. Palët kanë diskutuar dje në nisje të seancës edhe për procedurat për miratimin e ndryshimeve në Kushtetutë dhe që kanë lidhje me imunitetin. Ruçi teksa ka kërkuar specifikimin e procedurës parlamentare, ka lënë të kuptohet se veç nismës së PD-së dhe asaj të LSI-së për ndryshime Kushtetuese, mund të ketë dhe propozime të tjera.


E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

MAPO

ekonomia Shtesa për Levan-Vlorë, shpërthejnë fyerjet në Kuvend

5

Debate dhe tension mes deputetëve në seancën plenare për miratimin e një kredie shtesë për autostradën Levan-Vlorë

Akuzat e ndërsjella kanë shpërthyer në fyerje personale dje gjatë debatit në seancën plenare për miratimin e kredisë 18 milionë euro, si shtesë për ndërtimin e autostradës Fier-Vlorë. Ja të gjitha debatet... Blerina Hoxha

Miratimi i një kredie shtesë prej 18 milionë eurosh për ndërtimin e autostradës Levan –Vlorë ka ndezur debate të ashpra dje në seancë plenare ndërmjet deputetëve të opozitës dhe mazhorancës. Akuzat e ndërsjella kanë shpërthyer në fyerje personale, ku në qendër të tyre ka qenë ministri i Transportit, Sokol Olldashi. Në fund të diskutimeve kredia shtesë është miratuar me 64 vota pro, ndërkohë që 46 deputetë të opozitës kanë abstenuar. Vetëm deputeti i PS-së, Arben Isarai ka zgjedhur të votojë kundër. Për deputetët e opozitës, kredia shtesë është shembulli më i pastër i vjedhjeve, abuzimeve dhe papërgjegjshmërive të qeverisë. Deputeti socialist i Vlorës, Eltar Deda tha se opozita nuk është kundër ndërtimit të

rrugës, por kundër shpërdorimit dhe vjedhjes së fondeve. Sipas tij, është zvarritur në mënyrën më të pakuptimtë ndërtimi i aksit Fier-Vlorë, megjithëse janë prerë 5 shirita përurimi nga kryeministri Berisha në çdo fushatë. Në sqarim të kësaj çështjeje ministri Olldashi tha se gjatë hartimit të projektit është bërë një gabim aritmetik, duke ulur koston e ndërtimit të autostradës me 4.9 milionë euro, për të cilat BERZH dhe BEI, pas rishikimit të dokumentacionit e kanë pranuar si gabim teknik. Ndërkohë, kostoja shtesë prej 2.9 milionë eurosh parashikon edhe ndërtimin e një shtrese stabilizanti për arsye sigurie, si dhe për modifikimin e shtratit të lumit Vjosë, i cili me kalimin e kohës pësoi ndryshime. Një tjetër element që sipas Olldashit çoi në rritjen e kostos, ishte edhe aspekti mjedisor, i vënë si kusht nga dy bankat, BEI dhe BERZH dhe që parashikohet në një vlerë prej 2.1 milionë eurosh. Olldashi ka sqaruar më tej se i gjithë procesi i verifikimit të shtesës së fondeve është monitoruar nga bankat donatore dhe Kontrolli i Lartë i Shtetit. Mirëpo sqarimet e Olldashit nuk e kanë zbutur aspak opozitën në qëndrimet e saj, madje debati është ndezur edhe më shumë. Deputeti socialist, Blendi Klo-

si në mes të sallës së Kuvendit i tha Olldashit, arrogant, mendjemadh dhe antishqiptar. I menjëhershëm ka qenë reagimi i Olldashit, i cili i ka përmendur disa çështje personale Klosit, duke e akuzuar atë për mitmarrje dhe si borxhli. Më pas debatet në sallë kanë vijuar në lidhje me rrugën. Deputeti Erion Braçe e cilësoi një praktikë të pastër korrupsioni ndërtimin e rrugës Levan –Vlorë që nga tenderimi i saj. “E keni tenderuar rrugën me rreth 20 për qind më pak se fondi limit në dispozicion dhe sot vini e kërkoni një shtesë fondi 45 për qind më të madhe”. Por menjëherë ka reaguar ministri Olldashi, i cili i ka ftuar ekspertët e opozitës që të gjykojnë mbi projektin teknikisht. “Ju keni ekspertë në këtë fushë. Unë jam i gatshëm të vë të gjithë dokumentacionin në dispozicionin tuaj”, - tha Olldashi. Gjatë punimeve për aksin Levan-Vlore, qeveria vendosi të shtoje edhe me 18 milionë euro kredinë për ndërtimin e saj. Në marrëveshje thuhet se është gabuar me 4.9 milionë euro në llogaritje; duhen ndërtuar nënkalime të tjera, duhen shtruar stabilizantë, por edhe indeksuar çmimet për firmën ndërtuese, ndërkohë që i gjithë segmenti është 24 km.

Debatet Eltar Deda: Këto janë qartazi tipare të një shteti autokratik që është instaluar në këtë vend, ku urdhëron klanin se çfarë do të bëhet, kur do të bëhet, kush do ta fitojë dhe cila është masa se sa do ta fitojë. Sokol Olldashi: Jemi koshientë që kjo kosto është një sakrificë për buxhetin, por kjo rrugë do jetë ndër më modernet, ajo do jetë më jetëgjatë. Nëse pretendojmë të bëhemi pjesë e BE-së, duhet të sigurojmë disa standarde. Besnik Baraj: Kjo tregon qartë abuzimin e madh financiar që ka bërë oborri i Kryeministrit me paratë e shqiptarëve. Sokol Olldashi: Ftoj opozitën të hetojë, se çdo cent për këtë rrugë është verifikuar nga vetë bankat me të cilat është nënshkruar marrëveshja financiare. Raportet unë i kam aty, mund t’jua vë në dispozicion në çdo kohë. Dërgoni financierët të vijnë në Drejtorinë e Rrugëve, të vijnë në Ministrinë e Transporteve. Arta Dade: Saliut po i vjen fundi dhe të tijtë janë sulur t’i rrëmbejnë ç’të mundin me vendime qeverie apo miratime parlamenti. Atë nuk e shpëtojnë dot as sulmet e opozitës se gjoja është kundër lirisë së kapitalizmit. Sokol Olldashi: Prapë do t’ju mundim vitin tjetër, se ky bilanc është në sytë e qytetarëve shqiptarë. Blendi Klosi: Dredh cigaren sepse je njeriu më arrogant dhe i paedukuar. Të gjitha ato që sajon për opozitën i ke akuza arrogante. Jeni menaxher rrugësh i korruptuar. Je antishqiptar. Nuk kemi asnjë rrugë. Turp t’ju vijë! Sokol Olldashi: Nuk kam asnjë replikë. Kam replikuar vetëm detaje dhe aspekte teknike, por ka ca limite që janë qytetare dhe jo politike. Të thashë se, a shkon të dielën për të marrë lekë diku? Dhe e dyta e punës, mos hajde të më kërkosh ndihmë në zona që nuk futesh dot; e treta: laj borxhet në Durrës! Erion Braçe: Keni një mal me kontrata të pashlyera. E keni tenderuar rrugën me rreth 20 për qind më pak se fondi limit në dispozicion dhe sot vini e kërkoni një shtesë fondi 45 për qind më të madhe.

Ministrat Olldashi dhe Noka dje në seancë plenare

Fullani: Ky është viti më i keq që nga 2008 Ekonomia e Shqipërisë gjendet në situatën më të vështirë që nga viti 2008. Ky ka qenë konstatimi më i fundit që guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani ka bërë dje gjatë një fjalimi në një konferencë ndërkombëtare në Vjenë. Në pjesën më të madhe të kësaj periudhe aktiviteti ekonomik ka qenë i qëndrueshëm dhe treguesit kryesorë si inflacioni, deficiti buxhetor, kursi i këmbimit dhe norma e papunësisë kanë pasur një ecuri pozitive, duke siguruar një mjedis makroekonomik të shëndoshë dhe të qëndrueshëm. Por pas kësaj tabloje guvernatori ka bërë disa komente

mbi sfidat e fundit dhe vështirësitë me të cilat po përballen ekonomitë tona. Viti i kaluar dhe gjysma e parë e këtij viti treguan se kriza që filloi në vitin 2008 ka arritur në fazën e saj më akute, e karakterizuar nga një lidhje e ndërsjellë midis borxhit sovran dhe krizës së sistemit bankar. “Për analogji, do të doja të përdorja titullin e filmit të paharrueshëm ‘Armiku tek porta”, për të përshkruar situatën e rënduar në rajonin tonë, e veçanërisht në Shqipëri, si rezultat i gjendjes së vështirë ekonomike të fqinjit tonë jugor, Greqisë, si dhe të situatës në Itali dhe në pjesën tjetër të

Europës. Rreth 80% e shkëmbimeve tona tregtare dhe financiare kryhen me këto vende”, - shtoi ai. Të gjitha ekonomitë po operojnë nën potencialin e tyre, kryesisht për shkak të rritjes anemike të kredisë, humbjes së besimit në ekonominë e brendshme dhe aktivitetin e dobët ekonomik në BE. Dhe të fundit, por jo më pak të rëndësishmet, humbja e konkurrueshmërisë dhe ngadalësimi i reformave strukturore po veprojnë si barriera për rritjen ekonomike në periudhën afatgjatë”, tha guvernatori. Për një pjesë të situatës ai ka bërë fajtore bankat e huaja, të cilat kanë shkurtuar fon-

Guvernatori i BSH-së, Ardian Fullani

det e kreditimit në mënyrë të befasishme duke krijuar probleme. “Që prej fundit të vitit 2011, krahas këtyre presioneve po përballemi me një problem të ri. Më konkretisht i referohem uljes së shpejtë dhe të

konsiderueshme të ekspozimit të grupeve të huaja bankare ndaj borxhit privat dhe atij publik, si pjesë e objektivave të tyre të tërheq jes së shpejtë nga ekspozimi i borxhit përkundrejt sektorit privat dhe atij publik”, - tha ai. Sipas Fullanit, ky proces nuk u arsyetua mbi gjendjen në Shqipëri, por u imponua në mënyrë të papritur nga jashtë, duke krijuar vështirësi të konsiderueshme për financimin e borxhit publik, si dhe për konsumin privat dhe veprimtaritë e investimit. “Të gjitha këto implikime negative mund të cenojnë më tej stabilitetin financiar dhe atë fiskal”, shtoi ai.


6

MAPO

E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

kronika

Policia tha se po verifikon edhe një pistë që lidhet me bashkëshorten, për shkak se kjo e fundit njihej si fallxhore

Kërcënimi me tritol, dyshime për gjobë ndaj kambistit Tiranë Një shpërthimi i fuqishëm eksplozivi zgjoi dje në mëngjes, rreth orës 02:30, banorët e një blloku pallatesh në rrugën “Kongresi i Manastirit”, pranë komisariatit të policisë nr.2 në kryeqytet. Pak momente pas shpërthimit, në drejtim të vendit të ngjarjes u nisën disa efektivë të policisë si dhe specialistë të hetimit të krimeve të rënda. Nga këqyrja e vendit të ngjarjes, policia konstatoi se nuk kishte pasur të dëmtuar në njerëz ndërsa është vënë re se në pragun e derës së shtëpisë së Gani Qatipit ishte hapur një gropë rreth 5 cm e thellë dhe me diametër rreth 20 centimetra. Ndërkaq,

është konstatuar se shpërthimi kishte shpërndarë nëpër korridorin e pallatit disa vazo lulesh që ndodheshin aty. Nga shpërthimi, disa prej mureve vëreheshin se ishin krisur. Në apartamentin e Qatipit këto dëmtime ishin më serioze, ku vihej re qartë dëmtimi i derës kryesore, por edhe i dyerve të brendshme dhe mureve. Policia nisi hetimet për ngjarjen, për të sqaruar rrethanat apo motivet e saj. Nga veprimet e kryera dhe nga dëshmia e marrë nga policia të dëmtuarve, është mësuar se çifti Qatipi nuk kishte pretendime për ndonjë konflikt apo mosmarrëveshje me ndonjë

njeri. Ndërkaq hetuesit po verifikojnë disa pista të cilat deri më tani nuk bëhen të njohura. Dyshimet e policisë lidhen fillimisht me ndonjë gjobë të mundshme të vënë ndaj të zotit të shtëpisë, Gani Qatipit, që ushtronte kambizëm në qendër të kryeqytetit, por vetë Qatipi ka mohuar të ketë pasur probleme, përveç një vjedhjeje me armë të ndodhur ndaj tij në vitin 1997. Policia tha se po verifikon edhe një pistë që lidhet me bashkëshorten, për shkak se kjo e fundit njihej si fallxhore. Por sipas hetuesve, edhe kjo pistë nuk është e tillë sa për të realizuar një krim të tillë.

Vendi ku ndodhi shpërthimi

Tritol në shtëpinë e kambistit dhe fallxhores: Nuk kemi konflikte Gani dhe Shqipe Qatipi tregojnë panikun e përjetuar pas shpërthimit të 100 gramëve tritol në derën e shtëpisë së tyre. “Nuk flas vetëm me komshiun, por s’kemi konflikte të tjera. Policia të zbardhë ngjarjen” Gani dhe Shqipe Qatipi ishin duke fjetur vetëm pak metra larg vatrës ku ndodhi shpërthimi, në apartamentin e tyre në rrugën ”Kongresi i Lushnjës” në Tiranë. Rreth orës 02:30 çifti i moshuar u zgjua i tmerruar nga tronditja, që sipas ekspertëve u shkaktua nga 100 gram tritol. Fatmirësisht, asnjëri prej tyre nuk është lënduar, por në banesë duken shenjat e shpërthimit të pak orëve më parë. Ai dhe e shoqja pranuan dje të rrëfenin për “Mapo”-n momentet kur u zgjuan nga zhurma e shpërthimit që vinte nga dera kryesore, fare pranë dhomës ku ata flinin. Të dy mohojnë të kenë pasur ndonjë problem apo konflikt, ndërsa nuk dinë t’i japin shpjegim asaj që ka ndodhur. Shqipe, si i mbani mend momentet e shpërthimit? Dera ishte e hapur. Duhej të ishte pas mesnate, sepse kishim pak që kishim rënë të flinim. Kur dëgjuam shpërthimin, dolëm në dritare. Pashë shumë njerëz. Erdhi dhe policia kur na thanë bombë. Isha e trembur nga shpërthimi. Më tha burri-bombë. Jo, jo i thashë nuk është bombë. Dola në ballkon dhe kur dola atje, hoqa pompën se mendova se kishte shpërthyer pompa. Dola aty dhe pashë që dera ishte e hapur. Aty mendova se mbase kanë ardhur hajdutët. Dola sërish në dritare, aty pashë policinë. Ata na pyetën nëse ishim mirë. Iu përgjigjëm se ishim mirë dhe se nuk kishim asnjë problem. Nuk e kuptuam se çfarë kishte ndodhur. Ata na thanë se ishte vënë tritol. Ne nuk e dinim fare se çfarë kishte shpërthyer. Na morën në pyetje dhe na morën informacion në polici. Na pyetën nëse dyshonim te ndonjë person apo nëse kishim konflikte. Ne nuk jemi grindur me ndonjë njeri. Nuk mund të themi se kemi ndonjë problem apo përplasje, që të themi se na e ka bërë ky apo ai. Nuk mund të them se nga se na ka ardhur. I vetmi problem është se me komshiun tim përballë, nuk kam folur asnjëherë, pasi prej kohësh ka bërë një shtesë. Pavarësisht kësaj, për gjëra të tjera nuk kemi pasur probleme. Cili është profesioni juaj? Unë kam punuar në poligrafik. Burri kambist.

Shqipe Qatipi duke folur për shpërthimin

ar me ju ? Nuk e di. Nuk njohim njeri që mund të jetë problematik. Ne vetë jemi familje e rregullt. Kam dy vajza, njërën e kam të martuar, banon këtu pranë meje. Ndërsa tjetra është në Itali, bashkëjeton me një italian. Ka mbaruar Akademinë e Arteve, tani studion për Shkenca Sociale. Po Ganiu, a ka pasur ndonjë grindje për shkak të punës si kambist? Jo, fare, asnjëherë. Pastaj ne nuk kemi ndonjë lek të madh që të na kërkojnë neve lekë. Neve mirë që na del për të paguar dritat e ujin. Mezi kam blerë një makinë, kaq “Ne na kanë ndjekur këto gjëra. Para ca kohësh i mezi e kemi blerë atë. Ne e njohim veten tonë mirë vunë pistoletën në kokë burrit, Ganiut. se kush jemi. Burrin e Poshtë në garazh. I morën lekët. Nuk kishte kam të urtë, nuk krijon shumë me vete, sepse ne nuk jemi milionerë” probleme. Jo se dua ta nxjerr të mirë, por ai asnjë konflikt, asgjë. Madje para ca ko- kështu është. Aktualisht me çfarë merreni ? hësh, prapë kam pasur një problem me Me asgjë, shtëpiake jam. Ndonjëherë një person, erdhi për të bërë dyert e shtëpisë. Na mashtroi e prapë nuk i bëra shoh ndonjë filxhan. Mblidhemi me asgjë. Mori paratë dhe iku pa vënë dyert. gratë, po asgjë më tepër. Por shoh filxhan U detyrova të paguaja sërish për të blerë vetëm për rrethin e ngushtë, mikeshat e mia, e jo më tepër. Ndonjëherë më lenë dyert. Mendoj se mbase personat që kanë ndonjë lek, po kaq. Po mbase ju ka lindur ndonjë kondashur të kryejnë këtë veprim kanë ngatërruar derën, se mbase kanë dashur flikt pikërisht për këtë shkak? Jo aspak. Unë nuk merrem me shumë t’ia vënë këtij përballë dhe jo mua. A ka ndonjë person problematik njerëz. Shoh vetëm për njerëz të mi të këtu në këtë bllok pallatesh dhe në njohur, apo për mikesha të mia këtu në vend t’ia vënë atij e kanë ngatërru- lagje. Ka ndonjë problem apo përplasje burri si kambist? Aman, me atë punë vetëm një paketë cigare nxjerr. Ne na kanë ndjekur këto gjëra. Para ca kohësh i vunë pistoletën në kokë burrit, Ganiut. Poshtë në garazh. I morën lekët. Nuk kishte shumë me vete, sepse ne nuk jemi milionerë. Por ia morën ato që kishte me vete. Pas kësaj, afërsisht nëntë muaj më parë, na shqyen derën. Tani vijnë dhe na vënë këtë. Nuk jemi zënë ndonjëherë me njeri. Arsyen nuk e dimë. Tani të shohim kush do ta zgjidhë këtë punë. Nuk kam pasur

Hetimet

Përleshje në Tiranë, plagosen 3 vëllezër Tiranë Tre vëllezër mbetën të plagosur në rrugën “5 maji” në Tiranë, pas një grindjeje për motive banale. Policia arreston dy nga autorët e dyshuar të krimit me akuzën e vrasjes së mbetur në tentativë. Policia tha se krimi ndodhi për motive banale, ndërsa të plagosurit ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën. Fatjon, Enver dhe Agim Baushi, të tre vëllezër, mbetën të plagosur pas një konflikti me Erjon Jaupin 24 vjeç dhe Arjan Çekrezin 25 vjeç. Burimet e policisë thanë se shkak për konfliktin kanë qenë motive banale, ndërsa vëllezërit janë goditur me thikë nga dy personat e arrestuar. Pas konfliktit, tre vëllezërit u dërguan në spitalin ushtarak dhe pas mjekimit të marrë kanë kaluar rrezikun për jetën. Fillimisht mësohet se vëllezërit u dërguan në spitalin “Nënë Tereza”, por dy prej tyre për shkak të plagëve të rënda u dërguan në spitalin ushtarak për mjekim më të specializuar. Pas mjekimit të marrë ata kaluan rrezikun për jetën, ndërsa policia nisi hetimin për ngjarjen. Pak kohë pas ngjarjes, blutë mundën të ndalonin dy të dyshuarit e krimit, Arjan Çekrezin dhe Erjon Jaupin, duke iu komunikuar atyre akuzën e vrasjes së trefishtë të mbetur në tentativë. Ndërkaq, në Allias, Naim Basriu, 34 vjeç, mbeti i plagosur me armë zjarri pistoletë, ndërsa policia tha se dyshohej se krimi kishte ndodhur pas një sherri për një femër. Policia tha se kishte identifikuar autorin e dyshuar të krimit, ndërsa i plagosuri përfundoi në spital jashtë rrezikut për jetën.


rrethe

E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

MAPO

7

Jurgen Lukaj 10 vjeç humbi jetën i qëlluar nga një plumb rikoshet, nga dy persona që tentuan të grabisnin shtëpinë e tij

Jurgen Lukaj

Arben Lukaj, babai i 10-vjeçarit

Plumbi rikoshet vret në gjumë 10-vjeçarin, autorët grabitës Babai rrëfen tmerrin: Grabitësit qëlluan për të vrarë. Mendova që ishte në gjumë, po ky thashë me gjithë këtë krismë nuk u zgjua, kur iu afrova pashë gjakun Vlorë-Jurgen Lukaj, 10 vjeç, nuk u

zgjua dot mëngjesin e djeshëm. Një plumb rikoshet nga persona që tentuan të grabisnin shtëpinë ku jetonte në Vlorë i mori jetën fëmijës, ndërsa flinte gjumë bashkë me babain dhe vëllain e tij. “Të gjithë u zgjuam, si ne që ishim jashtë ashtu dhe të tjerët që ishin brenda në shtëpi, por djali 10 vjeç nuk u ngrit...”, tregon duke ngritur duart, pa mundur të shpjegojë atë që ka ndodhur, babai i tij Arben Lukaj. Policia thotë se plumbi që plagosi rëndë, duke sjellë vdekjen e fëmijës, ndërsa transportohej për në Spitalin Ushtarak të Ti-

ranës, ishte rikoshet. Një plumb qorr fatal për fëmijën dhe familjen Lukaj, e cila është zgjuar nga të shtënat e armëve të dy personave rreth të 20-tave, që mesa duket donin të grabisnin, por janë zbuluar nga i zoti i shtëpisë. Këtij, kur e kanë parë, ia kanë prerë shkurt: “Tani do t’ju vrasim”. Të shtënat kanë qenë të menjëhershme pas kësaj fjalie. Babai i fëmijës thotë se ata qëlluan dy herë, ndoshta për të vrarë atë, ndoshta thjesht për ta trembur. E ndërsa njëri nga plumbat ka shkuar bosh, tjetri pasi është përplasur në mur është kthyer dhe ka gjetur kokën e fëmijës i cili po flinte. Ngjarja ka ndodhur në orën 02.30 minuta të mëngjesit të djeshëm në lagjen ‘24 Maji’ të qytetit të Vlorës. “10-vjeçari Jurgen Lukaj është qëlluar me armë zjarri në kokë nga persona ende të pa identifikuar, në kohën që po flinte në ballkonin e banesë së tij me babanë dhe vëllanë e tij”, njoftoi policia. I plagosuri është dërguar në spitalin rajonal,

por mjekët duke parë gjendjen e tij tejet të rëndë e kanë nisur urgjent për në Spitalin Ushtarak. Fëmija sidoqoftë nuk ka mundur t’i mbijetojë plagës dhe sipas policisë ka humbur jetën gjatë transportit. Morti në familjen Lukaj duket se është hapur që në atë moment kur

fëmija nuk u ngrit më bashkë me njerëzit e tjerë të shtëpisë, që u zgjuan duke bërtitur mes krismave. Babai Albert Lukaj tregon se ka qenë duke fjetur në ballkonin e banesës së bashku me dy djemtë kur ka dëgjuar zhurmat. “Rreth orës 2 e gjysmë dëgjova dy persona që hipën

Hetimet Policia: Plumbi ishte rikoshet. Babai: S’kam konflikte Policia e Vlorës thotë se ka filluar menjëherë hetimet për zbardhjen e ngjarjes, që dyshohet të ketë nisur si një grabitje. Burime nga kjo e fundit thonë se po verifikojnë deklarimet e familjarëve, ndërsa është kontrolluar edhe për gjetjen e shenjave të gishtërinjve të dy grabitësve të armatosur. Arben Lukaj, babai i viktimës, ndërkohë ka thënë se nuk i ka njohur dy personat, njërin prej të cilëve thotë se e ka fiksuar të veshur me të zeza, ndërsa tjetrin nuk ka mundur ta shohë nga afër. Ai thotë se i ka ndjerë kur grabitësi i dytë po kapërcente murin rrethues të avllisë, por nuk mund të përcaktojë se cilët janë dy grabitësit që qëlluan ndaj familjes së tij. Ndërkohë ai pohon se familja nuk ka konflikte dhe as nuk dyshon te ndonjë hakmarrje. Ndërkohë sipas policisë ende nuk mund të thuhet nëse kemi të bëjmë me një grabitje, por ekspertët kanë përcaktuar se plumbi nuk ishte drejtuar drejt fëmijës.

në murin rrethues të banesës, në kohën që unë i ndjeva njëri prej tyre më pa dhe më tha se tani që na ndjeve do të vrasim”, thotë burri dhe tregon se grabitësi ka mbushur menjëherë armën dhe ka qëlluar drejt tij. “Dola për t’i parë se kush ishin, por nuk i njoha, u bërtita dhe i shava, pastaj u ktheva në shtëpi dhe ndeza dritën, pyeta gruan a jemi të gjithë në rregull... aty pashë që djali nuk ishte ngritur”, tregon më tej Arbeni që ul herë pas here sytë dhe sheh tokën. “Mendova që ishte në gjumë, po ky, thashë, me gjithë këtë krismë nuk u zgjua, kur iu afrova pashë trutë e hapura, dola te porta dhe fillova të shaj e mallkoj”, thotë burri që duket se mezi i mban lotët. Ai kujton se pas kësaj ka shoqëruar të birin për në spital, prej ku mjekët e kanë përcjellë për në Tiranë, por pa mundur ta zgjojnë nga gjumi i përjetshëm prej një “ninulle” plumb të rëndë... Prej atij momenti Jurgen Lukaj vetëm “sheh” duke buzëqeshur nga fotoja e njoftimit të vdekjes, ndërsa nderon si kapiten.

Xega: Dy piktura të Mios u zhdukën pasi u ekspozuan për Arvizun Korçë-Ish-përgjegjësi i Galerisë së Arteve në Korçë, i dyshuari kryesor për zhdukjen e 61 pikturave nga kjo galeri, ka thënë dje se 2 prej veprave të Vangjush Mios ishin zhdukur vetëm pak kohë pasi janë shfaqur në një ekspozitë disaorëshe që u vizitua nga ambasadori amerikan Aleksandër Arvizu. Ekspozita është hapur në tetor të vitit të kaluar dhe sipas Sotiraq Xegës në të kanë qenë ekspozuar edhe pikturat “Mali i Moravës” dhe “Mbresa nga Rumania”, të cilat më pas janë zhdukur. Pohimet e Xengës kanë qenë shpesh kontradiktore, por policia thotë se po heton edhe në lidhje me thëniet e tij. Ndërkohë policia e Korçës pezullon ekzaminimin e pikturave të Sotiraq Xegës, ndërsa tha se për këtë kërkohen specialistë arti. Pas skandalit të vjedhjes së 61 veprave të artit në galerinë e Korçës, 27 prej të cilave të piktorit Vangjush Mio, policia lokale një ditë më

parë ka ushtruar kontrollin në banesën e ish-përgjegjësit të arkivave, Sotiraq Xega, duke gjetur atje rreth 1 mijë copë piktura, të cilat u sekuestruan për verifikim. Të gjitha këto piktura që piktori Xega i ka paraqitur si të vetat tani ndodhen në ambientet e Drejtorisë së Policisë në Korçë në pritje të verifikimit. Gjatë paradites së të enjtes policia me disa specialistë nga Korça ka nisur verifikimin duke e ndërprerë atë në mes. Sipas saj, kërkohen specialistë të mirëfilltë arti, ndaj ka kërkuar ndihmë në organet kompetente që kanë mundësi për ekspertizë dhe njohje veprash arti. Ndërkaq, nuk ka akoma një version zyrtar për këto vepra të sekuestruara, kur ish-përgjegjësi i arkivit në Galerinë e Arteve, Sotiraq Xega, njihet si piktor dhe me prodhimtari, ndërsa thuhet se ka hapur plot 32 ekspozita në vend, por dhe jashtë Shqipërisë. Ndërkaq specialistë që pritet të mbër-

Sotiraq Xega

rijnë nesër në Korçë dhe dy prej tyre do të jenë nga Pogradeci, do shohin nëse pikturat janë të Xegës apo të Mios. Fill pas kontrollit në shtëpinë e tij, Xega ka reaguar duke pohuar se veprat e gjetura janë të tijat dhe jo të Mios. “Ky kontroll është i pakuptimtë, për më

tepër që veprat e mia janë sekuestruar. Veprat janë të miat e siç thashë, unë jam piktor. Unë kam njoftuar edhe një avokat të vijë dhe po e pres. Ata nuk mund të vijnë të më kontrollojnë pa një vendim gjykate, unë jam një qytetar i lirë, jam artist dhe kam hapur me dh-

jetëra ekspozita”, ka deklaruar ai për gazetën. Nga verifikimet e deritanishme në Galerinë e Artit, “Guri Madhi”, në Korçë mungojnë 61 vepra arti, 27 prej tyre janë të piktorit Vangjush Mio. Por ajo që e bën më absurde këtë zhdukje është fakti se vetë ishpërgjegjësi i ekspozitës, Xenga, pretendon se janë zhdukur vetëm pak kohë më parë dy piktura të Mios, të cilat janë ekspozuar në një ekspozitë të posaçme disaorëshe për ambasadorin amerikan në Tiranë, Arvizu, gjatë një vizite të tij në qytetin e Korçës në tetor të vitit të kaluar. Sipas Xengës, piktura “Mali i Moravës” dhe “Mbresa nga Rumania”, janë dy punime në vaj që kanë pësuar fatin e 25 të tjerave. Xenga ndërkohë ka pranuar në deklarata televizive se disa herë ka firmosur procesverbale pa lexuar se çfarë shkruhej në to, ndërsa për policinë pohimet e tij janë shumë kontradiktore.


8

MAPO

E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

rrethe

Dogji kullotën, ndalohet për zjarrvënie të qëllimshme Gjirokastër-Efektivat e Policisë së Qarkut të Gjirokastrës kanë ndaluar personin e parë për këtë verë, i dyshuar për zjarrvënie të qëllimshme. Ai është një banor i rrethi të Tepelenës, i cili ka ndezur një zjarr për të djegur kullotën, por flakët janë përhapur në një sipërfaqe të gjerë pyjore dhe kullosore. Sipas burimeve zyrtare në policinë lokale, specialistët antikrim në Komisariatin e Tepelenës kanë ndaluar 59-vjeçarin Novrus

Çaushi, për veprën penale të “shkatërrimit të pronës me zjarr”. Disa orë përpara ndalimit nga policia ai i ka vënë zjarrin sipërfaqes kullosore që kishte marrë me qira në zonën e Qesaratit, Tepelenë, me qëllim ripërtëritjen e saj. Por si pasojë e erës së fortë brenda pak minutash zjarri i ka dalë nga kontrolli, duke u përhapur në një sipërfaqe të madhe. Sipas grupit hetimor, zjarri ka djegur dy hektarë pyll e kullotë, pemë

të larta si pisha, lisa, shkurre dhe ka rrezikuar të përfshijë edhe një sipërfaqe të mbjellë me ullinj. Madje si shkak i problematikës që paraqiste vatra e zjarri edhe për pasurinë materiale të banorëve të zonës, për shuarjen e saj kanë ndërhyrë edhe forca të policisë të Komisariatit të Tepelenës, efektivat zjarrfikës si dhe banorë të zonës së Qesaratit. Në këtë mënyrë është bërë i mundur izolimi i zjarrit dhe më pas shuarja e flakëve.

SHKURT

Bie nga mushka në malin e Buretos, shpëtohet me helikopter bariu Gjirokastër -Ka qenë

ndihma e dhënë në kohë nga policia e Gjirokastrës dhe transportimi me helikopter për në spital që i kanë shpëtuar jetën një bariu pasi është lënduar aksidentalisht në shpatet e malit të Buretos, në rrethin e Gjirokastrës. Sipas burimeve zyrtare në policinë e Gjirokastrës, rreth orës 09.15 të së enjtes, policia ka marrë një thirrje për ndihmë pasi 47-vjeçari Artur Tosuni, banor i Libohovës, i rrëzuar nga mushka në malin e Buretos dhe nuk mund të lëvizte dot si shkak i lëndimit në shtyllën kurrizore. Pas marrjes

së njoftimit në drejtim të vendngjarjes janë nisur efektivat e policisë së Gjirokastrës. Megjithë terrenin e thyer dhe malor si dhe temperaturat e larta efektivat blu kanë ecur për disa orë me këmbë në drejtim të vendngjarjes për t’i ardhur në ndihmë të lënduarit. Ndërkohë si shkak i pamundësisë së transportimit të tij me krahë, është kërkuar edhe ndihma e një helikopteri. Rreth orës 12.00 është bërë i mundur transportimi i të lënduarit me helikopter për të marrë ndihmën e specializuar mjekësore.

Në rreth, bomba celular dje në Durrës

Mister atentati, bomba celular bie nga makina shënjestër Alarm në Durrës, ndërsa 3 kallëpe dinamit të lidhur në një nokia 3310 gati për t’u shpërthyer u gjetën në një karburant. Policia thotë se bomba ka rënë nga makina ku ishte vënë, ndërsa nuk njihet as shënjestra e atentatit dhe as atentatorët

Helikopteri duke marrë bariun në malin Bureto

Qeveria akordon nga 12 milionë lekë për viktimat e aksidentit të Himarës Elbasan-Mbërrin ndihma e akorduar nga qeveria për viktimat e aksidentit të Himarës. Sipas vendimit të ardhur në prefekturën e Elbasanit, shuma që çdo familje do të përfitojë është 1.2 milion lekë, ku 1 milion është mbështetje financiare dhe 200 mijë janë planifikuar për shpenzimet e ceremonive mortore. Lajmi u bë i ditur nga prefekti i Elbasanit, Shefqet Deliallisi. Deliallisi u shpreh se “prefektura është duke realizuar procedurat për kalimin e parave te familjet që kanë humbur fëmijët në aksidentin fatal”. Sipas tij, procedurat kanë lidhje me dokumentacionin që duhet të paraqesin familjarët, por që është mjaft e thjeshtë dhe nuk duhet të kalojë nëpërmjet njësive vendore. Në qarkun e Elbasanit janë

8 familje që përfitojnë nga ky vendim. Ndërkohë, një tjetër fond është miratuar për vajzat e plagosura në aksident. Familjet e tyre do të marrin 300 mijë lekë të reja për shërbimin dhe rikuperimin e të aksidentuarave. Prefekti i qarkut të Elbasanit, Shefqet Deliallisi, tha se disa nga familjet kanë paraqitur dokumentacionin për të tërhequr shumën, ndërsa pjesa tjetër është duke vazhduar procedurat. “Të hollat e dhëna nuk mund t’i kthejnë më të dashurit e tyre, por ato janë një ndihmë morale për këto familje për të përballuar tragjedinë që u ndodhi”, nënvizoi prefekti i Elbasanit. Në aksidentin e Himarës humbën jetën 12 studente të universitetit “Aleksandër Xhuvani”.

F. Salliu

Për fatin i një drejtuesi ende të panjohur makine, eksplozivi i telekomanduar që i ishte vënë poshtë kësaj të fundit, ka rënë në tokë, ndërsa ai po mbushte makinën me karburant, ndërsa është çaktivizuar pas denoncimit prej punonjësve të karburantit, nga specialistë xhenierë. Ngjarja alarmoi punonjësit e karburantit te rreth rrotullimi i Shkozetit në Durrës, ndërsa policia është duke kërkuar veç atentatorit edhe personin ndaj të cilit ishte drejtuar eksplozivi. Burime të policisë së Durrësit konfirmuan se deri në mbrëmje vonë nuk ishte identifikuar shënjestra e atentatit, ndërsa ngjarja mbetet misterioze. Ngjarja

@

mapo.com/

rrethe

Një telefon celular i mbështjellë me natriban është gjetur mesditën e së enjtes, fare pranë një karburanti në lagjen 14 të Shkozetit, në Durrës. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të saj. Sipas të dhënave të grupit hetimor, bëhet fjalë për një sasi eksplozivi e cila ka qenë e vendosur në automjetin e fundit që është furnizuar

me karburant gjatë ditës dhe që gjatë kohës së qëndrimit aty të makinës ka rënë në tokë. Menjëherë pas sinjalizimit nga ana e punonjësve të karburantit është alarmuar policia, e cila ka mbërritur në vendngjarje, ndërsa më pas është kryer dhe çaktivizimin i bombës nga ana e ekspertëve xhenierë. Hetimi

Blutë e qytetit bregdetar deklarojnë se celulari tip Nokia ishte i mbështjellë me tre kallëpe eksplozivi, por fatmirësisht nuk është aktivizuar. Nga të dhënat hetimore, dyshohet që celulari-bombë mund të ketë rënë nga një automjet, i cili mund të jetë furnizuar me karburant dhe gjatë kohës që është furni-

zuar lënda plasëse ka rënë në tokë. Ende nuk dihet mjeti në të cilin është vendosur lënda plasëse dhe autorët e këtij skenari. Ndërsa sipas policisë personi i cili ka vendosur lëndën plasëse ka planifikuar që në momentin që do të kryente thirrjen në celular të realizohej dhe shpërthimi. Hetimet për zbardhjen e ngjarjes janë fokusuar dhe në identifikimin e numrit të kartës sim e cila ndodhej në celular, me qëllim rënien në gjurmët e autorit. Ndërkohë agjentët e policisë pohojnë se po kryhet ekspertiza e eksplozivit dhe celularit dhe kartës me shpresën se atentatori mund të ketë lënë në të shenja gishtash apo shenja të tjera që mund të mundësojnë identifikimin e tij

Dëshmia

Punonjësi i karburantit: Shtanga kur pashë eksplozivin Të parët që kanë konstatuar lëndën plasëse kanë qenë punonjësit e turnit, në karburant. Sipas dëshmive të tyre lënda plasëse mund të ketë qenë në mjetin e fundit që është furnizuar me karburant, pasi, nëse do të kishte qenë në një nga makinat paraardhëse lënda do të ishte aktivizuar, duke rrezikuar më pas dhe pikën e karburantit. “Pashë masën dhe u afrova për ta marrë vesh se çfarë ishte, por kur pashë celularin e mbështjellë u shtanga. Vura në dijeni kolegët e turnit dhe vumë menjëherë në dijeni policinë e qytetit”, është shprehur njëri prej punonjësve, pak minuta pasi policia mbërriti në vendngjarje. Sipas grupit hetimor, celulari i markës Nokia 3310, ishte i mbështjellë me tre shufra dinamiti dhe i lidhur me një fije në celular, ndërsa autori ka patur si qëllim aktivizimin e saj nëpërmjet thirrjes që do të kryhej. Po sipas burimeve nga policia dyshohet që autori i të gjithë skenarit e ka ndjekur objektivin dhe ka pritur momentin për t’u larguar nga qendra e banuar dhe më pas të kryhej atentati.


E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

kronika

MAPO

9

FBI: Pamjet e kamerave u kopjuan 12 herë Një tjetër provë e paraqitur nga prokuroria është edhe ekspertiza e kryer në laboratorin e FBI-së në SHBA për serverin e kamerave të Kryeministrisë. Në raportin përfundimtar thuhet se pajisja është formatuar manualisht 7 herë, duke nisur nga 29 prilli i vitit 2010 deri më 28 janar të vitit 2011. Po ashtu nga ekspertimi i serverit

rezultoi se pamjet filmike janë kopjuar 12 herë, vetëm në datën 21 janar. “Regjistri i hyrjeve regjistroi se në datat e mëposhtme është përdorur hyrja automatike e administratorit, duke u kryer rifillimi i sistemit… 21.01.2011, ora 19.37.08”- thuhet në raportin e FBI-së. Më tej ekspertët kanë sqaruar se serveri ka aftësi të regjistrojë

nga 16 kamera, nga të cilat 5 prej tyre nuk kanë qenë duke regjistruar ditën e ngjarjes. Sipas FBI-së, të gjitha kamerat ishin vendosur të regjistronin në karakteristikat e cilësisë më të lartë, për më tepër, të gjitha kamerat ishin vendosur të regjistronin me shpejtësi të strukturës së plotë, që është 25 pamje për sekondë në secilin kanal.

Filmimet e 21 janarit, shefi i IT në qeveri rrezikon 2 vjet burg Prokuroria ka kërkuar të dënojë me 2 vjet burg Armando Kasajn, duke e akuzuar atë se ka riformatuar serverin e kamerave të Kryeministrisë, pak orë pas protestës Leonard Bakillari Tiranë Shefi i IT-së në Kryeministri, Armando Kasaj, rrezikon të dënohet me 2 vjet burg për fshehjen e filmimeve të protestës së 21 janarit, e cila përfundoi me 4 të vrarë dhe 7 të plagosur. Në konkluzionet përfundimtare, përfaqësuesi i akuzës kërkoi dënimin e Kasajt me 2 vjet heqje lirie, pasi, sipas prokurorisë, ai ka konsumuar veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës. Duke qenë se i pandehuri pranoi të gjykohej me procedurë të shkurtuar, ai do të përfitojë uljen e një të tretës së dënimit nëse shpallet fajtor nga Gjykata e Tiranës. Gjatë shpalljes së pretencës, prokurori i çështjes argumentoi se i pandehuri është fajtor për këtë vepër penale, duke renditur një sërë

provash, që sipas tij provojnë akuzën e ngritur ndaj shefit të IT-së në Kryeministri. Prokurori tha se pas ngjarjes së 21 janarit, me një urdhër-verbal, drejtuesit e prokurorisë kanë urdhëruar administratën e Kryeministrisë të ruajnë të paprekura pamjet filmike të regjistruara nga kamerat e Kryeministrisë. Në datën 26 qershor, prokuroria i ka kërkuar Sekretarit të Përgjithshëm të Kryeministrisë të vërë në dispozicion të hetimit kopje të këtyre pamjeve, por, sipas prokurorisë, janë dërguar vetëm pamjet e kameras lëvizëse, e cila ndodhej në tarracën e Kryeministrisë ditën e ngjarjes. Në datën 15 shkurt, prokuroria ka kërkuar sërish regjistrimin e të gjitha kamerave të Kryeministrisë që ndodhen në pjesën e jashtme të ndërtesës, por në përgjigje, sekretari i përgjithshëm i Këshillit të Ministrave thotë se këto kamera i përkasin sistemit kryesor, i cili është jashtë funksionit që prej fundit të vitit 2009. Prokurori tha se në datën 4 mars është kryer sekuestrimi i serverit të kamerave dhe po në këtë datë Kryeministria ka vënë në dispozi-

cion të prokurorisë pamjet e një kamere tjetër. Serveri i është nënshtruar ekspertimit teknik pranë policisë shkencore, e cila në raportin përfundimtar thotë se pajisja nuk ka qenë e programuar për të kryer formatim automatik. “Që nga data 01.01.2011 deri më datë 04.03.2011 , kësaj pajisjeje i është bërë formatim i hard diskut, përkatësisht më datë 21.01.2011 ora 12:14:14 , më datë 22.01.2011, ora 00:51:52 dhe më datë 28.02.2011 ora 12:10:21”- thuhet në pretencën e prokurorisë. Më tej ekspertët kanë arritur në përfundimin se në datën 21 janar nga ora 19:24 deri në orën 19:36:3i është realizuar kopjimi i të dhënave të regjistruara , duke i regjistruar ato në një pajisje të jashtme (hard disc). “Sipas informacionit të Këshillit të Ministrave, i pandehuri Armando Kasaj në kohën e kryerjes së veprës penale ka mbajtur detyrën e specialistit të IT-së në Kryeministri. I pyetur për këtë çështje, i pandehuri Armando Kasaj midis të tjerave ka deklaruar se: në momentin kur kam futur USB-në në kompjuterin tim, kam vënë re se u shfaqën dy foldera me

emërtime teknike të vetë sistemit. Këtu pashë se njëri kishte kapacitet më të madh dhe tjetri më të vogël. Unë zgjodha atë me kapacitetin më të madh dhe e hodha në një CD-DVD, të cilën ia dorëzova një punonjëseje të Gardës, të cilën e thërrisnin Vina. Folderin me kapacitet më të vogël e hodha në një CDDVD tjetër dhe e lashë në zyrë”- thuhet në pretencën e prokurorisë. Më tej prokurori argumentoi se prej orës

“Nga hetimet ka rezultuar se i pandehuri Armando Kasaj ka qëndruar në ambientet e Këshillit të Ministrave deri pas orës 23.30 dhe ka qenë personi i vetëm që ka patur dijeni për funksionimin e sistemit të survejimit të Këshillit të Ministrave”

19.24.00 deri në orën 19.36.31 është bërë kopjimi i pamjeve të njërës prej kamerave të sistemit të survejimit të Këshillit të Ministrave dhe prej orës 19.38.19 deri në orën 21.34.19 është bërë kopjimi i një kamere tjetër. Sipas përgjigjeve dhe pamjeve të vëna në dispozicion nga Këshilli i Ministrave, rezulton se kopjimi është bërë për kamerën nr.1 (që ndodhet në tarracën e KM) dhe të kamerës nr.2 (që ndodhet në portën e hyrjes së Ministrave, në krahun e ishQendrës Kombëtare të Kulturës), kamera që ka patur si fushë pamje dhe të paktën një prej vrasjeve të ndodhura në datën 21.01.2011. “Nga hetimet ka rezultuar se i pandehuri Armando Kasaj ka qëndruar në ambientet e Këshillit të Ministrave deri pas orës 23.30 dhe ka qenë personi i vetëm që ka patur dijeni për funksionimin e sistemit të survejimit të Këshillit të Ministrave. Ka qenë pikërisht Armando Kasaj që në orën 00.51.52 ka bërë formatimin e sistemit, duke fshirë gjithë pamjet filmike të të gjitha kamerave që kanë qenë funksionale më datë 21.01.2011”thuhet në pretencën e prokurorisë.

Shefi i IT-së në Kryeministri, Armando Kasaj në gjykatë

Unioni i Gjyqtarëve: Jo, heqjes së plotë të imunitetit Ervin Metalla pohon se heqja e plotë e imunitetit do ta ekspozonte pushtetin gjyqësor ndaj risqeve që cenojnë pavarësinë Tiranë Unioni i Gjyqtarëve kundër-

shton heqjen e plotë të imunitetit për togat e zeza, me argumentin se ky akt do ta ekspozonte sistemin ndaj presioneve. Rreth 120 gjyqtarë, anëtarë të Unionit, janë mbledhur dje për të diskutuar mbi këtë çështje

dhe pas takimit kryetari Ervin Metalla shpjegoi arsyet pse kundërshtohet heq ja totale e imunitetit. “Heqja e imunitetit do ta ekspozonte gjerësisht pushtetin gjyqësor ndaj risqeve që cenojnë pavarësinë e tij, ndërhyrjes së pushteteve të tjera. Ndërsa kufizimi i imunitetit për veprat penale që lidhen me detyrën, mundet të krijojnë ekuilibrin e nevojshëm. Kur flas për kufizim të imunitetit, kam parasysh që për disa vepra penale, për një kategori të caktuar të veprave penale, siç është korrupsioni dhe shpërdorimi i detyrës,

ndjekja penale ndaj gjyqtarëve të mund të fillojë pa qenë nevoja për autorizimin paraprak të KLD-së. Kjo do të thotë që autoritetet proceduese të mund të kryejnë veprime hetimore, me përjashtim të atyre veprimeve që cenojnë lirinë e gjyqtarit dhe paprekshmërinë e banesës”, -tha Metalla për TCH. Aktualisht, gjyqtarët kanë imunitet të përgjithshëm, që do të thotë se ndaj tyre nuk mund të fillojë një procedim penal, pa marrë fillimisht një autorizim nga Këshilli i Lartë i Drejtësisë. Koncepti i imunitetit për gjyqtarët hyri për

Ervin Metalla

herë të parë në vitin 1992, gjatë ndryshimeve në dispozitat përkatëse, ku dhe u parashikua në nenin 10 se gjyqtarët e Shkallës së Parë dhe të Apelit kanë imunitet dhe se lëvizja e tyre nga detyra mund të bëhet v e t ë m n g a o r g a n i ko m p e tent. Ndërkohë që ndryshimet e fundit për imunitetin e gjyqtarëve janë shënuar më 2008, në të cilin përcaktohet se gjyqtari i Shkallës së Parë dhe ai i Apelit mund të ndiqet penalisht, por me kushtin që autorizimi për fillimin e procedimit penal të miratohet nga KLD.


OpEd

10

MAPO

E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

Opinione dhe Editoriale

01

Ç’bëjmë gjatë orëve të punës, përcakton ato që kemi; ç’bëjmë gjatë kohës së lirë, përcakton kush jemi. George Eastman

02

Në marrëdhëniet njerëzore tragjedia fillon jo kur lind një keqkuptim rreth fjalëve, por kur nuk kuptohet gjuha e heshtjes. Henry David Thoreau

03

Nëse frëngjishtja nuk është më gjuha e fuqisë, mund të jetë gjuha e kundërfuqisë. Lionel Jospin

Bujar Kapexhiu Nga

Publik apo privat, nga një studente e të dyve S

kandali i “Diploma Bossi” bëri që gjatë dy muajve të fundit të riqarkullojnë diskutimet dhe debatet mbi arsimin e lartë në Shqipëri. Janë shkruar dhjetëra artikuj në shtypin tradicional dhe atë elektronik, janë zhvilluar mjaft debate si në nivel të thjeshtë pjesëmarrës dhe në nivele të larta analistësh e profesorësh, për t’iu përgjigjur pyetjes: duhet zhvilluar dhe mbështetur arsimi i lartë privat? Po kështu edhe gazetarë, specialistë të arsimit të lartë, intelektualë apo edhe drejtues universitetesh nuk kanë ngurruar të japin mendimin e tyre, i cili duhet thënë se u nda në dy kahe: pro dhe kundër. Por kishte mes tyre që mbajtën një qëndrim ndryshe, i njohur si asnjanës. Për këtë çështje kaq delikate dhe të rëndësishme, do të vazhdojë të shkruhet dhe të diskutohet vazhdimisht, sepse na përket të gjithëve dhe lidhet drejtpërsëdrejti me formimin dhe të ardhmen e brezave të rinj, rrjedhimisht me të ardhmen e kombit tonë. Me këtë shkrim, nuk synoj t’i jap lavde arsimit të lartë privat në Shqipëri, as ndonjë universiteti të cilësuar, por mendoj se është detyrë e çdo intelektuali që e ka prekur disi nga brenda ose nga jashtë këtë realitet arsimor, që t’i japë vlerën që i takon, e cila në këndvështrimin e analizës sime përbën vlerë kombëtare. Por menjëherë, pas kësaj, lind pyetja më e thjeshtë: Pse? Së pari, dua të sqaroj pozicionin tim: kam mbaruar studimet bachelor në Universitetin e Tiranës (UT) dhe vazhdoj studimet master në Universitetin Europian të Tiranës (UET). Pra, kam prekur vërtetësisht të dy këto realitete arsimore shqiptare. Nëse dikush do të më pyeste se kë do të zgjidhja, padyshim përgjigjja ime është: të dyja. Nëse dikush do të më pyeste se cili është më i mirë, padyshim përgjigjja e argumentuar ime është: të dyja. Pse e them këtë? Nuk mund të bësh një ndarje me thikë se cili është më i miri, se të dy janë mjaft të mirë dhe me vlera cilësore në vetvete, të cilët ecin në dy rrugë paralele dhe bashkimi i tyre është qëllimi i përbashkët për t’i shërbyer publikut të gjerë arsimdashës dhe kombit tonë në formimin e brezave elitarë, të cilët nesër do të kenë detyrën historike të marrin në dorë fatet e kombit. Pa asnjë dyshim, arsimi privat si

debati Teuta Nunaj

Si UET, ka edhe mjaft universitete të tjera private që janë elitarë në fushën e arsimit të lartë. Aty është shprehur fuqimisht puna e dhjetëra pedagogëve, intelektualëve shqiptarë dhe akademikëve që kanë derdhur djersën, mundin dhe të gjitha aftësitë e tyre intelektuale duke i vënë në shërbim të arsimit të lartë shqiptar. Por njëkohësisht aty pasqyrohet edhe puna e mijëra studentëve vit pas viti që kanë punuar realisht, kanë mësuar vërtetësisht dhe kanë rritur nivelin intelektual nëpërmjet studimit. Ndaj e gjithë kjo nuk mund të hidhet poshtë, apo të mos respektohet, përkundrazi i duhet dhënë vlera që bart, kjo për të qenë korrekt dhe të ndershëm intelektualisht si përpara vetes dhe përpara publikut.

dhe ai publik ka të metat e tij, ai është në rritje e sipër. Por pyetja që pason është: a ka thënë kush, apo a ka deklaruar kush dhe a e ka mbrojtur kush tezën se ai është perfekt? Sigurisht që jo. Do të ishte një gënjeshtër e madhe të pohoje publikisht të kundërtën. Perfeksioni është absolut dhe absolutja është ekskluzivitet vetëm i Zotit, gjithçka tjetër është relative se është njerëzore. Shumëkush mund të komentojë, të argumentojë me të drejtën e tij se niveli arsimor privat është i ulët, atëherë pyetja është po kaq e thjeshtë: kush e mati këtë? Me cilën metodë shkencore u arrit në këtë konkluzion? Por mund të thuhet se është e vërtetë që ekzistojnë edhe diploma fiktive, siç ishte rasti që përmendëm më sipër, siç është katërcipërisht e vërtetë që ka mjaft studentë të ekselencës që vetëm me punë, përpjekje të vazhdueshme dhe angazhim kanë arritur nivele mjaft të larta. Në vendin tonë është bërë zyrtarisht vetëm një renditje publike mes universiteteve, është projekti pilot i zhvilluar nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës në bashkëpunim me agjencinë gjermane CHE (Qendra për Zhvillimin e Arsimit të Lartë), e publikuar më dt. 15 korrik 2011, ku UET u rendit në katër kategori si Universiteti më i mirë në Shqipëri. Por për t’i qëndruar besnik të vërtetës, themi se në këtë renditje morën pjesë 21 institucione të arsimit të lartë, 7 prej të cilave ishin publike, ndërsa UT nuk mori pjesë. Si UET, ka edhe mjaft universitete të tjera private që janë elitarë në fushën e arsimit të lartë. Aty është shprehur fuqimisht puna e dhjetëra pedagogëve, intelektualëve shqiptarë dhe akademikëve që kanë derdhur djersën, mundin dhe të gjitha aftësitë e tyre intelektuale duke i vënë në shërbim të arsimit të lartë shqiptar. Por njëkohësisht aty pasqyrohet edhe puna e mijëra studentëve vit pas viti që kanë punuar realisht, kanë mësuar vërtetësisht dhe kanë rritur nivelin intelektual nëpërmjet studimit. Ndaj e gjithë kjo nuk mund të hidhet poshtë, apo të mos respektohet, përkundrazi i duhet dhënë vlera që bart, kjo për të qenë korrekt dhe të ndershëm intelektualisht si përpara vetes dhe përpara publikut. Nuk mund të mohohet puna e

Zvarritje

vazhdueshme në këto10 vite të arsimit të lartë në Shqipëri, të denigrohet dhe të trajtohet si një e keqe për Shqipërinë. Por pyetja mund të ishte: a ka vend për përmirësime? Sigurisht. Në arsimin e lartë janë dy elemente bazë të njëjtë si në publik dhe privat. Elementi i parë janë pedagogët, shumë prej tyre të nderuar për punën që kryejnë duke dhënë mësim si në auditorët e universiteteve publike dhe në ato private. Elementi i dytë janë studentët, të cilët vijnë nga i njëjti brez maturantësh. Personalisht kam një eksperiencë shumë të bukur në UET. E them me krenari dhe e mbroj me arsye bindjen time se UET është padyshim një nga universitetet më të mira në Shqipëri. Ndaj më lejoni të ndaj me ju vetëm një pjesë të vogël të asaj çfarë kam gjetur, kam parë dhe kam prekur realisht në UET, në këndvështrimin e sinqertë të një studenteje. Aty kam takuar profesorë të përkushtuar ndaj punës shkencore, mësimdhënies dhe studentëve; që krijonin një raport harmonik dhe marrëdhënie si mes kolegësh, kryesisht me studentët e nivelit master; që dëgjonin dhe respektonin opinionin e studentëve për çështje të ndryshme, edhe kur ishin në kundërshtim me mendimin e tyre. Kam takuar studentë që në UET mësuan të shkruajnë ese kërkimore apo shkencore, ku u formuan dhe u strukturuan intelektualisht. Ndaj sërish theksoj e gjitha kjo duhet respektuar dhe jo denigruar apo mohuar; shoqëria jonë duhet t’i përkrahë dhe t’i ndihmojë, për t’u zhvilluar, për të ecur përpara dhe për të korrigjuar parregullsitë që institucionet e arsimit të lartë ndeshin rrugës. Por edhe universitet kanë të metat e veta, por duhet të jemi të drejtë duke i dhënë atë që i takon çdo universiteti apo institucioni të arsimit të lartë. Ky veprim duhet të shoqërohet edhe me politika shtetërore, të cilat për të mbrojtur arsimin e lartë në Shqipëri duhet të veprojnë me drejtësi dhe të mbyllin të gjithë ato institucione që kanë dëmtuar imazhin e arsimit, që nuk plotësojnë kushtet e mësimdhënies, që shkelin rregullat e licensimit apo të akreditimit, që abuzojnë me të ardhurat dhe të ardhmen e të rinjve shqiptarë.

gazetamapo@gmail.com www.mapo.al

Marku foli “para Krishtit” Luan Meta

Mark Markun e kam njohur para viteve ’90, kur botoi ciklin e tij të parë me poezi, në gazetën “Zëri i Rinisë”. Ishte një cikël jashtë traditës, me një freski jetëgjatë, që vinte nga sinqeriteti dhe dija. Marku hyri në botën e letrave si produkt i asaj që është quajtur “shkolla poetike e Lezhës”. Megjithëse, nuk ka qëlluar të jemi takuar, e kam ndjekur nga larg krijimtarinë e tij. Ditët e fundit, ai u shpreh në media rreth problemeve që mbart mazhoranca e sotme, konkretisht PD-ja. Dhe një herë provoi se ai i takon racës së poetëve, të cilët, siç thuhet dhe në librat e shenjtë, janë “tradhtarë” të “mbretit”. Në fund të tetorit të vitit 1990, në qytetin e Korçës u zhvillua Konferenca e Talenteve të Reja, në të cilën reagimi kundër diktaturës dhe diktatorit ka qenë i jashtëzakonshëm. Në seksionin e letërsisë, ku diskutimet vazhduan gjatë, ra në sy debati i poetit të ri Mark Marku me dy drejtuesit, Teodor Laçon dhe Preç Zogajn. Thelbi i qëndresës së tij është metafora e shqiponjës, e cila rrit krahët për t’u realizuar në hapësirën e pafund... Unë dua të fluturoj, përfundoi Marku. Debati i gjatë i Markut për të legalizuar lirinë në përgjithësi dhe veçanërisht në krijimtari, ishte kulmi i këtij diskutimi. Natyrisht, drejtuesit mbrojtën idetë e tyre, ose formalisht e bënë këtë gjë, por argumentet dhe toni i tij ishin, pa asnjë dyshim, dëshmi e realitetit, e bindjes së tij, se gjërat që thuhen hapur kanë më shumë dashuri sesa heshtja. *Mësues letërsie në gjimnazin e Tepelenës.


E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

MAPO

11

Mbrojtja politike në interpelancën parlamentare të opozitës kundër Olldashit, një nga asetet e dikurshme dhe të efektshme anti-Rama të Berishës, ishte mjaft më e frytshme se shfaqjet e tij episodike në ndonjë inaugurim apo pranë ndonjë eskavatori që zgjeron shtratin e rrugës. Fushata Elektorale ka filluar de facto shumë para kohe dhe me sa duket, falë edhe aktivitetit të Opozitës, Imami, Olldashi dhe Basha, po hedhin një hap tjetër përpara në vëmendjen e publikut. — Artur Zheji

Fashizmi i përjetshëm serb K

ur kolegët kosovarë Gjeraqina Tuhina dhe Augustin Palokaj po ia përkujtonin një zyrtari të BE-së në Bruksel se mandatari për krijimin e qeverisë së Serbisë, Ivica Daçiq, ka qenë pjesë e regjimit të Milosheviqit, sikur ka qenë edhe presidenti i tashëm i Serbisë, Tomislav Nikoliq, ai jo vetëm që u mbajti ligjëratë atyre, por u qart krejt. “Jo, jo. Nuk do ta pranojmë lojën tuaj për t’u kthyer nga e kaluara. Duhet të shikoni nga e ardhmja. Lërini emocionet, sepse kjo nuk do të na çojë askund. Nëse shikojmë nga e kaluara, atëherë për secilin mund të shohim se ka qenë pjesë e diçkaje… Nikoliqin e kanë zgjedhur qytetarët e Serbisë dhe pikë”. Ndokush do të thotë se nuk mund të bëhet një paralele midis diktaturës naziste (që prodhoi Holokaustin) dhe asaj të regjimit milosheviqian (që krijoi hapësira të tilla për jetë të zhveshur), por esenca është e njëjtë. Pse? Atë që Giorgio Agamben e cilëson “hapësirë për jetë të zhveshur” nuk varet nga brutaliteti, por nga pikëpamja e së drejtës, si paradigmë dhe nomos i planetit tonë. Pra, nga ky këndvështrim krimet janë të barabarta dhe kriminelët janë të njëjtë, pa marrë parasysh numrat ose brutalitetin. Në këtë kontekst, nëse themi se Stalini ka vrarë 1 milion, Enveri po e zëmë vetëm disa mijëra, Sloba rreth 300 mijë, Pol Poti dyfish, e Hitleri 6 milionë, prandaj ky i fundit është më kriminel se të parët, ky relativizim i krimit ruan thellë në vete nomos’in biopolitik, se ideja e Holokaustit nuk vdes dhe se shoqëria njerëzore është e gatshme ta pranojë krimin për hir të do farë mitesh të të drejtave të shumicës, kombit, klasës etj. Relativizimi i krimit, këtu qëndron gabimi në zanafillë. Fashizmi konsensual është rikthyer në Serbi, pas një pauze, që supozohej se ishte prelud në një mendësi të re, europiane të Serbisë. Por Tadiq u përkujdes që në Serbi të rilindë Ur-Fashizmi ose fashizmi eternal (i përjetshëm), siç e definon Umberto Eco fashizmin e përjetshëm, që themelet i ka te teoria e “gjakut dhe truallit”, që në thelb është tradicionalizëm kundër modernizmit; nacionalizëm kundër liberalizmit; frustrim dhe paranojë kolektive kundër çlirimit nga frika. “Sot e tërë Gjermania është Hitler”. Ky është titull i gazetave nga 4 gushti i vitit 1934, shpreh ndërrimin themeltar të pushtetit që po ndodhte. Dy ditë më përpara, në ditën e vdekjes së Paul Vohn Hindenburg-ut, kryetarit të Rajhut, Hitleri pa vonesë e suprimoi vendin e kryetarit dhe e ndërroi betimin ushtarak – nga atëherë, ushtarët i betoheshin atij personalisht, “si udhëheqës i Rajhut dhe popullit gjerman”, do t’i jenë besnik pa kusht. Që këtu Adolf Hitleri është shef i shtetit dhe komandant suprem i forcave të armatosura, si dhe shef qeverie dhe i Partisë monopoliste Nacional-Socialiste të Gjermanisë. Në Ditën e Vodovdanit 1989 në Beograd, Serbia festonte “unifikimin”, shtypi profashist i Beogradit shkruante: “Sot e tërë Serbia është me Slobodan Milosheviqin”, ndërsa në Kosovë kishte filluar “Nata e thikave të gjata”. Kjo paralajmëronte të tjerët se së shpejti “të gjithë do të jenë shqiptarë.” Kështu nisën luftërat në ish-Jugosllavi, të inspiruara nga fashizmi eternal me idenë e “rikthimit në histori”, te

koment Halil Matoshi

“zemra e Serbisë - Kosova”. Radovan Karaxhiq, lideri i serbëve të Bosnjës, që po gjykohet në Hagë për krime lufte, ishte psikiatër dhe poet me vokacion. Një dekadë më vonë shfaqet midis Beogradit një koleg i tij “poet” dhe komandant i xhandarmërisë serbe, si autor i tekstit të betimit të kësaj force, me rastin e 152-vjetorit të formimit të saj... “Poetika” e tij përkon me rikthimin në mesjetë, në Kosovë. Sipas gazetës “Blic”, ministri i Brendshëm serb dhe mandatari për formimin e Qeverisë së re të Serbisë, Ivica Daçiq, ka vlerësuar se xhandarmëria serbe nuk duhet të shfrytëzojë betimin në të cilin thuhet se “serbi dhe populli serb nuk e ka pa Kosovën”, sepse, sipas tij, nuk duhet dhënë alibi që dikush të dyshojë në qëllimet e mira të Serbisë!? Daçiq ka thënë se ky nuk është betimi zyrtar i xhandarmërisë dhe se ai këtë tekst asnjëherë nuk e ka lejuar e as nënshkruar. “Sloba i vogël” ka vlerësuar se ky betim nuk duhet më të përdoret, në mënyrë që të mos ketë dilema se a paraqet teksti metaforë apo kërcënim. Në anën tjetër, një vlerësim konstitucional e ka dhënë politikani shqiptar Pandeli Majko, sipas të cilit betimi ushtarak nuk është një refren muzike, i cili ndryshohet apo i mohohet autorësia... por është betim zyrtar (shtetëror) i cili rrëzohet vetëm duke e ribërë me të njëjtën procedurë. Por a është ky betim metaforë apo kërcënim për luftë? Në xhandarmëri kanë pohuar se njësia e MPB-së sivjet kremton Vidovdanin si kremte të saj, dhe kjo është arsyeja që Kosova gjendet në fokus të betimit. “Bëhet fjalë thjesht për metaforë. Kemi dashur që në frymën e Vidovdanit të kthehemi në histori dhe t’i kujtojmë trimat e vjetër të Kosovës dhe në përgjithësi atë ditë si ditën e trimave kosovarë dhe në bazë të kësaj kemi thënë se do të fitojmë apo vdesim”, tha zëdhënësja e xhandarmërisë, Stanica Puzoviq. Ajo theksoi se betimi dhe simbolika e ndërlidhjes së Kosovës nuk kanë kurrfarë lidhjeje me ndërrimin e pushtetit në Serbi. “Kosova ka qenë gjithnjë e rëndësishme për këtë njësi, që nga formimi i saj e deri sot”, ka thënë ajo. Natyrisht, se fashizmi i heshtur serb u rilind pikërisht këtu në Gazimestan më 1989, kur u dhunua autonomia politike e Kosovës, prandaj nuk thuhet kot se krimineli rëndom kthehet në vendin e krimit... Si do të reagonte Brukseli zyrtar sikur ta zëmë FSK-ja të betohej zyrtarisht se për Zotin do të kthehet në tokat e të parëve për të marrë gjak, në Sanxhakun e Nishit, në Toplicë!? Kjo dihet. Po si është e mundur që në  Beograd policia serbe jep betimin fashist “Për Nënën Kosovë” përderisa në Prishtinë policia kosovare kritikohet për përdorim të tepruar të forcës, përse disa serbëve ua ka zhveshur (në mënyrë shumë estetike!) fanellat me surratet e kriminelëve të dëshmuar të luftës, Milosheviq, Sheshel, Karaxhiq dhe Mladiq… Nëse akti i policisë kosovare dikujt i duket i dhunshëm, le ta veshë fanellën

me portretin e Hitlerit në Berlin ose të Musolinit në Romë, por më përpara i duhet të kujdeset që ta zërë një avokat të fortë. Për habi, shefi i misionit të OSBEsë në Kosovë, ambasadori Werner Almhofer, ka dënuar të premten incidentet e dhunshme, sipas tij, që kanë ndodhur gjatë 28 qershorit, ditës kur serbët manifestuan përvjetorin e Betejës së Kosovës, ose “Vidovdanin”, në Gazimestan. Derisa zyrtarët e BE-së u thonë gazetarëve kosovarë “Jo, jo nuk do ta pranojmë lojën tuaj për t’u kthyer nga e kaluara...”, në rezonin europian duket se e kaluara e serbëve është ajo në të cilën duhet pasur kujdes, por që më parë e kaluara e shqiptarëve duhet të stigamtizohet, duhet të ndalohet!? E që habia të jetë neveritëse, një zyrtar qyqar i Qeverisë hajdute kosovare, në një bisedë për gazetën “Vesti”, që botohet në Frankfurt, ka thënë të mos i ketë pëlqyer ajo që ndodhi as te njëra e as te pala tjetër. “Heqja e fanellave gjithsesi që nuk është fotoja e mirë që u dërgua për ne, në botë”, është komenti i njërit nga zëvendëskryeministrat kosovarë. Edhe vetë Mahatma Gand’hi, ideatori i rezistencës në jodhunë, thoshte se mes qyqarllëkut dhe dhunës ai është për dhunë! Derisa në librin “Kosovo” Dobrica Qosiqi shkruante se “Kosova dhe Metohia” është sot tokë e dhunës permanente të shqiptarëve krimogjenë të indoktrinuar nga ideologjia shqiptaromadhe dhe se është territor i mjerimit ekonomik, pa sundimin të së drejtës dhe ligjit, është shoqëri e përfshirë në krim të organizuar, në tregti me drogë dhe gra; pra shoqëri e pashpresës sociale në nivelin më të ulët të qytetërimit në Europë, pra pragu i fundit i civilizimit. Tezat e tij për shqiptarët etnikë radikalizohen në nazizëm që shpërfaqet deri në formën e vet kërcitëse në librin “Kohë gjarpërinjsh”, ku, sipas tij, tabani social, politik dhe moral tribalist-barbar i Ballkanit i bën si aleatë Amerikën dhe Bashkimin Europian në luftë kundër popullit më demokratik, më të qytetëruar dhe më të iluminuar ballkanik – popullit serb. Pra, fqinjët e serbëve, shqiptarët etnikë në Ballkan, Qosiqi i cilëson tribalë dhe barbarë, cilësime shoviniste që u bartën njëkohshëm edhe në Enciklopedinë e Maqedonisë. Këto teza të autorit fashist serb Dobrica Qosiq dhe të kopjuara në Shkup nga Blazhe Ristovski, joinventiv sa duhet, për ta mishëruar të keqen universale dhe si një plagjiator i marrosur, nuk kanë asgjë mangut nga tezat naziste për superioritetin e racës ariane ndaj kombeve me shkallë të ulët të civilizimit. Qosiqit dhe Ristovskit u mungojnë vetëm furrat e gazit. Prandaj, një ditë dikush normal në Bruksel do të kujtohet se vazhdimi e këtyre temave është refreni i Tadiqit: “Ne kurrë nuk do të heqim dorë nga Kosova” dhe si të tilla janë kundër vlerave të përbashkëta europiane dhe nuk do të kalojnë pa u ndëshkuar. “Pa Kosovën nuk ekziston Serbia ime - Pa Kosovën nuk ekzistoj as unë...” – betohen xhandarët serbë. Serbia e shumë breza xhandarësh dhe kjo e xhandarit-poet Bratislav Dikiq nuk do të ekzistojë gjatë ose Ballkani do të zhytet sërish në kaos dhe dhunë! E nëse kjo ndodh, nuk do të ekzistojë më kurrfarë ideje europiane... Fashizmi po përparon në Europë... Pra, ndaleni sot!

Triptik

editorial

Artur Zheji

Gjykuar nga impulset dhe intensiteti komunikativ, sot Berisha mund të shijonte një relaks, nga ato që ai nuk para i pëlqen.

K

ryeministri Berisha duhet të ketë qenë një vëzhgues i kënaqur në ditën e djeshme. Si asnjëherë këto kohët e fundit fushëbetejën politike e dominuan Sokol Olldashi dhe Arben Imami. Opozita ka përqendruar sulmin e vet politik kundër ministrit të Transporteve, Olldashi; ministrit të Mbrojtjes, Arben Imami, dhe kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Lulëzim Basha. Diçka ka ndryshuar. Ndoshta një kënaqësi jo e vogël, e shprehur me hare të brendshme, për kompromisin dhe konsensusin e reformës zgjedhore, nga ana e Partisë Socialiste, shënon me sa duket një armëpushim të përkohshëm me Kryeministrin. Apo ndoshta sulmi ndaj Berishës rezulton se nuk ndryshon ndonjë gjë në të ashtuquajturin opinion publik dhe po hartohet dhe po vihet në veprim një strategji e re. Të sulmohen pra ministrat e ‘fortë’ të Partisë Demokratike, të lihen në ‘harresë’ ministrat e LSI-së, të vijojë të sulmohet, si tashmë është traditë e kahershme, kryetari i Bashkisë, Lulëzim Basha. Apo ndoshta skema taktike shkon më tej. Për të krijuar një ‘zhurmë’ paralele dhe ‘mbytëse’, në lidhje me protestën e pashmangshme të ‘aleatëve të tradhtuar’ të Partisë Socialiste, për kompromisin e paralajmëruar me Partinë Demokratike, është vendosur të intensifikohen polemikat dhe polemizimet me ministrat e rëndësishëm të PD-së. Në këtë kontekst, kush shqetësohej deri pak kohë më parë se Imami dhe Olldashi, sikur i shmangeshin hera-herës shfaqjes së tyre dinamike në plan të parë, tani po merr sadisfaksion. Olldashi u shfaq dje i hidhur dhe luftarak, Imami, i prerë, radikal dhe i ‘prekur’. Basha në reagim të akuzave të përditshme, të cilave ai nuk para u përgjigjet drejtpërsëdrejti, shpalli futjen në sistemin universitar publik të kartës së studentit, një akt elektoral në përputhje me një premtim elektoral. Gjykuar nga impulset dhe intensiteti komunikativ, sot Berisha mund të shijonte një relaks, nga ato që ai nuk para i pëlqen. Aleatët e Koalicionit Opozitar, kush më shumë e kush më pak, shpërthyen kundër Ramës dhe kompromisit të tij me Berishën për Reformën Zgjedhore, që relativizon dhe zvogëlon edhe më shumë partitë e vogla, që kësisoj bëhen edhe më të vogla. Olldashi dhe Imami, të vënë në shënjestër, reagojnë me eficiencë, duke vënë ‘rrezikshëm’ në dukje potencialet e tyre, prej disa kohësh disi të ‘përgjumura’, përtej kornizës së rutinës së punëve ministrore. Të sulmuar dhe të ngacmuar me akuza nga më të thekshmet dhe nga më bombastiket, të cilat kanë gjithmonë legjitimitetin e tyre në parim në logjikën e luftës politike, por të ‘konfeksionuara’ ndoshta me nxitim, Imami dhe Olldashi reaguan. Fort dhe me eficiencë komunikative. Një talent i tyre i kahershëm, që i ka ndihur jo pak në karrierat politike. Pa hyrë në thelbin e akuzave, pa i paragjykuar ato, në asnjërin kah, rizgjimi publik i tyre, më shumë e ka tonifikuar Partinë Demokratike, sesa ta demoralizojë atë. Replikat parlamentare të Imamit janë mjaft më elokuente, se heshtjet e tij shpesh shumë të gjata, në kohë dhe në hapësirë politike. Mbrojtja politike në interpelancën parlamentare të opozitës kundër Olldashit, një nga asetet e dikurshme dhe të efektshme anti-Rama të Berishës, ishte mjaft më e frytshme se shfaqjet e tij episodike në ndonjë inaugurim apo pranë ndonjë eskavatori që zgjeron shtratin e rrugës. Fushata Elektorale ka filluar de facto shumë para kohe dhe me sa duket, falë edhe aktivitetit të Opozitës, Imami, Olldashi dhe Basha, po hedhin një hap tjetër përpara në vëmendjen e publikut. Në ndërkohë dhe për të ‘keqen’ e të gjithëve, Opozita ka shenja tkurrjeje në komunikimin publik. Një virtuoz si Spartak Ngjela është dukshëm i pakënaqur me linjën e Ramës. Një komunikator brilant si Gjinushi, përhap përmes zhgënjimit të tij zhgënjimin paraelektoral të Koalicionit Opozitar. Paskal Milo, orator i sprovuar, vë gishtin në plagë deri në dhimbje. Në dhimbjen opozitare dhe të sindromës së mosbesimit, të sindromës së pamundësisë së fitores së Opozitës, as edhe në përplasjen e vitit 2013. Erion Veliaj, mbas gjullurdive të FRESH-it, ia ka lënë, pa dëshirën e tij, vendin dhe postin komunikativ Saimir Tahirit, i cili pa Veliajn dhe ata që rendita më lart nuk e mban dot i vetëm ‘llogoren’ e komunikimit publik. Një disbalancim të cilin, pra, as Rama nuk mund ta ekuilibrojë. Duke zhgënjyer kësisoj shumëkënd nga ata që duan një Opozitë më të efektshme dhe më kontrolluese ndaj kësaj Qeverie kaq jetëgjatë dhe kaq të përkëdhelur nga mosOpozitarizmi.


12

MAPO

E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

sociale

Ministria e Shëndetësisë dhe ajo e Arsimit kanë përgatitur rregulloren e re për shërbimin shëndetësor në shkolla

Problemet e nxënësve në shkolla, orë mësimore edhe me mjekët Rëndësi e veçantë do t’i jepet shëndetit riprodhues, sëmundshmërisë kronike, ushqimit, alkoolit, drogës, aktivitetit fizik dhe shëndetit mendor Jonida Tashi

Mjekët e shkollave, krahas shërbimeve të thjeshta shëndetësore, do të japin edhe orë mësimore për nxënësit. Këto do të jenë orë sensibilizuese, ku mjekët do t’u sqarojnë nxënësve se cilat janë rrugët e parandalimit të shumë problemeve sociale apo shëndetësore. Gjatë prezantimit të këtyre ndryshimeve, ministri i Shëndetësisë, Vangjel Tavo, tha se ato do të ndikojnë në zbutjen e fenomeneve që ndodhin në institucionet arsimore, si dhuna, përdorimi i lëndëve narkotike, marrëdhëniet seksuale në moshë të

vogël etj. “Ky produkt përmbush boshllëkun që ka pasur në vite shërbimi shëndetësor në shkolla, stimulon dhe forcon më tej mbështetjen e aksioneve promocionale për përfitimin e një edukate dhe sjellje të shëndetshme për fëmijët dhe adoleshentët. Ky dokument përfshin dhe grupin e indikatorëve të cilësisë, kompetencat dhe detyrat specifike të personelit dhe mënyrën e referimit për rastet e urgjencave mjekësore”, - u shpreh ministri Tavo. Për këto arsye, Organizata e Kombeve të Bashkuara ka trajnuar mjekët e shkollave në vendin tonë, për të qenë vigjilentë dhe të dallojnë edhe nëpërmjet shenjave të thjeshta nëse nxënësi është dhunuar, droguar apo shfaq probleme në shëndet. Madje, tashmë mjekëve të shkollave u është lënë detyrë që të raportojnë në organet drejtuese të shkollës dhe në ato të policisë për rastet e dhunës që evidentojnë, po kështu edhe për përdor-

imin e lëndëve narkotike. Ministria e Shëndetësisë në bashkëpunim me zyrën e UN (OKB) në vendin tonë kanë përmbyllur hartimin e dokumentit bazë për shërbimin shëndetësor në shkolla. Specialistë të Ministrisë së Shëndetësisë, Institutit të Shëndetit Publik, punonjës të shkollave dhe përfaqësues nga Ministria e Arsimit pjesë të punës së tyre, në riformulimin e kësaj rregulloreje, kanë pasur hartimin e 12 çështjeve kryesore që prekin shëndetin e fëmijëve si dhe ndikojnë në krijimin e sjelljeve të shëndetshme tek ata. Rëndësi e veçantë i është dhënë shëndetit riprodhues, sëmundshmërisë kronike, ushqimit, alkoolit, drogës, aktivitetit fizik dhe shëndetit mendor. Tashmë është krijuar ekipi i 20 trajnerëve kombëtarë që do të aftësojnë personelin shëndetësor në të gjitha shkollat e vendit. Pas trajnerëve do të trajnohet i gjithë stafi mjekë, infermierë, dentistë dhe psikologë në shkolla.

Ministri Tavo në takimin e djeshëm me përfaqësuesin e USAID

Në rrjetin e shoqërisë civile gjermane Reportazh / Marrëdhëniet e OJF-ve me qeverinë Gjermanisë Gentiana Ramadani*, Berlin

Është një ditë e zakonshme pune këtu në Berlin. Bëhemi gati të nisim udhëtimin drejt lindjes së Gjermanisë. Si rrallë herë, dielli premton se do rezistojë sot deri në fundin e ditës së gjatë. Përfaqësues të shoqërisë civile, të Ministrisë për Bashkëpunim dhe Zhvillim Ekonomik si dhe të medias gjermane do të shohin nga afër punën e shoqërisë civile në disa qytete të lindjes. Drejtues dhe specialistë të lartë të qendrës nuk ka shumë që kanë parkuar biçikletat në oborrin e ministrisë, kur ndiejmë që autobusi ka marrë kthesën e parë. Në hartën lëvizëse del Neustrelitz. Një qytet 100 km nga Berlini. Një grup të rinjsh na pret në një oborr të gjelbër dhe të freskët. “Në një vit punojmë me 146 të rinj, theksin kryesor e kemi tek edukimi”, - thotë koordinatorja e kësaj organizate. Kalojmë nga njëra sallë te tjetra duke dëgjuar mbi projektet dhe duke parë filmime nga protagonistët dhe përfituesit e këtyre iniciativave. Workshopet nuk janë thjesht takime ku teoria bëhet pjesë e mërzisë shumë shpejt. Nxënësit e klasave të 7-ta deri në të 12-ta, mosha me të cilën punohet, afërsisht 14 deri në 24 vjeç janë shumë të përfshirë në debatet, apo punët në grup në tre drejtime kryesore; edukimi dhe migrimi, edukimi dhe klima me ndryshimet e saj, si dhe edukimi dhe ambienti. Me dëshirën për të mësuar më shumë rreth përfituesve të këtyre programeve të zhvillimit të edukimit, më bën përshtypje që në të gjithë prezantimin dhe njohjen me produktet e projektit të financuar nga qeveria gjermane dhe donatorë të ndryshëm, unë nuk takova disa të rinj përfitues. Në fund të fundit, për të mësuar se nga shkojnë paratë e taksapaguesve. “Kjo nuk është mënyra e funksionit të shoqërisë civile këtu, pasi baza themelore është besimi reciprok mbi të cilën krijojmë marrëdhënien dypalëshe”,- më thotë duke qeshur kolegu nga ministria, Wolfang Koester.

Shtoji kësaj dhe faktin që të tilla organizata punojnë direkt në shkolla dhe shumë rrallë jashtë saj, dhe një grup prej 20 vetësh që jemi ne nuk mund të prishë ditën e mësimit. Nisemi drejt qytetit të qetë dhe të bukur Potsdam. Edhe këtu do takojmë një organizatë që ka në fokus edukimin, specifikisht në çështjet ekologjike. Kerstin Wippel, koordinatore projekti në një prej programeve të rrjetet të organizatave KATE, thotë se punojnë dhe trajnojnë rreth 1450 fëmijë dhe të rinj. “Kjo për ne përbën sukses, pasi këto shifra përkthehen në 80% e grupmoshave me të cilët punojnë kanë rritur ndjeshëm ndërgjegjësimin dhe kulturën për çështjet ekologjike. Dija është shumë e rëndësishme për të rinjtë gjermanë”, - pohon Kerstin. Nga organizata në organizatë, qytet më qytet vihet re një gjë” shumë punë, që nuk mbulohet dot nga një organizatë e vetme. Kultura e të punuarit bashkë për zhvillimin e edukimit në Gjermani, por edhe jashtë saj, është garancia për sukses që sjell formula e funksionimit të rrjeteve. Kemi kaluar natën në qytetin pa zhurmë të Halle/Saale, ku organizatorët e këtij turi Fondacioni “Stiftung NordSüd-Brücken” na pajisin me materiale të tjera informuese mbi OJF-të që do takojmë këtu. Kitas është një organizatë e cila ka në vëmendjen e saj edukimin që në gjenezë, me fëmijë të moshave 4-6 vjeç. Programe të tilla u ofrohen familjeve që e kanë të pamundur përballimin e kopshteve apo çerdheve si dhe atyre që kërkojnë t’i aktivizojnë fëmijët në kohën e lirë. Anja Wagner është drejtuesja e Departamentit të Përfshirjes Civile, në Berlin, në Ministrinë për Bashkëpunim dhe Zhvillim Ekonomik, partner në realizimin e këtij udhëtimi. Wagner, e cila ndjek nga afër zhvillimet e shoqërisë civile, shpjegon pse janë kaq të fokusuar tek edukimi. “Në këtë kohë globalizimi është shumë e rëndësishme që njerëzit të njohin jetën e njerëzve në pjesën tjetër të botës dhe të dinë kushtet e tyre të jetesës. Përveç kësaj, njerëzit në Gjermani duhet ta dinë nga vijnë produktet që ata blejnë, në çfarë kushtesh ato prodhohen dhe nga kush prodhohen. Nga ana tjetër është shumë e rëndësishme të dish dhe të njo-

Gentiana Ramadani me grupin shëtitës

Nga organizata në organizatë, qytet më qytet vihet re një gjë: shumë punë, që nuk mbulohet dot nga një organizatë e vetme. Kultura e të punuarit bashkë për zhvillimin e edukimit në Gjermani, por edhe jashtë saj, është garancia për sukses që sjell formula e funksionimit të rrjeteve.

hësh jetën e këtyre njerëzve, në mënyrë që të shohësh se si mund të ofrosh perspektivën. Të njohësh dhe të kuptosh kushtet e jetesës së këtyre njerëzve, të bën të jesh më tolerant”, - thotë ajo. Na duhet të udhëtojmë edhe 1 orë për të takuar në Leipzig, një organizatë shumë profesionale, kjo falë eksperiencave të krijuara në këto 20 vite që nga themelimi i saj. Rrjeti për zhvillimin e politikave në Saxony prej vitesh merret me edukimin, zhvillimin dhe ndërmjetësimin e kulturave për emigrantët në Gjermani. Migueli ishte shumë i ri kur erdhi në Gjermani dhe kur u njoh me këtë organizatë, ku nga përfitues direkt i shërbimeve të OJF-së, ai u bë këshillues për çështjet e emigracionit. Miguel tregon se nuk ka qenë aspak e lehtë për atë në fillim. Sot ai punon në fushën e zhvillimit dhe edukimit global, jo vetëm për emigrantët të cilët vijnë në Gjermani çdo vit, por edhe për organizatat jofitimprurëse, zyrtarët dhe institucionet administrative. Edukimi i emigrantëve është rruga më e sigurt e integrimit të tyre në shoqërinë gjermane. Rrugës për në Jena, qytetin e fundit

lindor që do vizitojmë, më vinin në mendje gjithë ata njerëz, historitë dhe pasioni i tyre për punën që bënin me më shumë dashuri. Vullnetarizmi. Të rinj dhe të reja të cilët pasi mbaronin shkollën ofroheshin për të ndihmuar qoftë edhe në rregullimin e një tavoline të vjetër që duhej për trajnim, e deri tek asistenca në shkolla. Ishin të lumtur teksa ndihmonin bashkëmoshatarët e tyre për të rritur dijen dhe edukimin. M’u kujtua sesi organizata ku punonte Migueli kishte një projekt mbi autizmin në Rusi. Të rinj gjermanë shkonin çdo vit atje për të ndihmuar fëmijët e prekur nga kjo sëmundje, duke bërë të mundur aktivitete fizike dhe mendore. Kthimi në Berlin bëhet dhe më i lehtë nga entuziazmi i marrë në lindje. Shoqëria gjermane është e zhvilluar në çdo drejtim dhe kjo dihet. Sërish ata punojnë me një uri të madhe për edukimin. Po ne të tjerët, çfarë duhet të bëjmë? *Drejtuese e departamentit të administrimit të programeve në AMSHC. Fituese e bursës “liderat e rinj në qeverisje” nga EFB në partneritet me Robert Bosch Foundation.


sociale

E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

MAPO

13

Aplikimi mund të bëhet në sportelin e hapur në Bashkinë e Tiranës ose pranë zyrave të caktuara pranë pesë universiteteve publike në kryeqytet

Kreu i Bashkisë, gjatë takimit me studentët në hapjen e aplikimit për kartat

Gati Karta e Studentit, Basha hap sportelet e aplikimit në Tiranë Basha: Karta e Studentit do të ndikojë në përmirësimin e cilësisë së jetës së tyre. Ky proces do të shtrihet shumë shpejt edhe tek universitetet private Jonida Tashi

Nis aplikimi për t’u pajisur me Kartën Bashkiake të Studentit, për të gjithë të rinjtë që i vijojnë studimet e larta në një nga pesë universitetet publike në kryeqytet. Për të përshpejtuar procesin e pajisjes së studentëve me Kartën Bashkiake të Studentit, duke nisur nga dita e djeshme janë hapur 6 pika aplikimi. Këto pika funksionojnë në Sektorin e Komunikimit dhe Pritjes së Qytetarit në Bashkinë e Tiranës; pranë Rektoratit të Universitetit të Tiranës; pranë Rektoratit të Unive r s it e t it Po l it e k n i k ; p r a n ë Fakultetit Ekonomik në Universitetin Bujqësor të Tiranës; pranë sekretarisë mësimore në Universitetin e Sporteve dhe pranë sekretarisë mësimore në Universitetin e A r t eve. B r e n d a nj ë ko h e t ë

shkurtër, pikat e aplikimit do të hapen edhe pranë çdo fakulteti të këtyre universiteteve, në mënyrë që studentët ta kenë më të lehtë dhe pa shpenzuar shumë kohë, për të aplikuar aty ku ata ndjekin studimet e tyre. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, ka ndjekur dje nga afër nisjen e aplikimit online, në pikën e hapur në Bashkinë e Tiranës. “Kapacitetet prodhuese të Kartës janë të mjaftueshme për të garantuar prodhimin e të gjitha kartave për kontingjentin aktual të studentëve të universiteteve publike, ndaj tashmë që kemi edhe bazën e të dhënave nga këto universitete, të cilat konfirmojnë çdo aplikim, dua t’i bëj një thirrje çdo studenti dhe çdo studenteje të këtyre 5 universiteteve, të paraqiten pranë rektorateve të tyre dhe së shpejti pranë fakulteteve përkatëse, ku do të shtrihet rrjeti i aplikimit online, për të marrë këtë kartë. Aplikimi zgjat dy apo tri minuta. Karta prodhohet falas”, - theksoi kreu i Bashkisë. Karta Bashkiake e Studentit, një premtim i bërë nga Basha gjatë fushatës elektorale, bazohet në modele të suksesshme euro-

Pikat e aplikimit

• • • • • •

Sektori i Komunikimit dhe Pritjes së Qytetarit në Bashkinë e Tiranës Pranë Rektoratit të Universitetit të Tiranës Pranë Rektoratit të Universitetit Politeknik Pranë Fakultetit Ekonomik në Universitetin Bujqësor të Tiranës Pranë sekretarisë mësimore në Universitetin e Sporteve Pranë sekretarisë mësimore në Universitetin e Arteve

piane. Përmes kësaj Karte, studentët do të kenë lehtësira në shërbimet e ndryshme publike dhe private që ofrohen në Tiranë, që nga bankat, telekomunikacioni, trans-

porti, supermarketet, njësitë e shërbimit kulturor, kinematë, teatrot, sporti etj. Aktualisht, është drejt përmbylljes marrëveshja me bankat kryesore të kryeqytetit dhe me kompanitë celulare. Kryebashkiaku garantoi se nga ky proces do të përfitojnë së shpejti edhe studentët e universiteteve private. “Ky është një hap i rëndësishëm përpara, për të përmirësuar cilësinë e jetës së studentëve të Tiranës, është një tjetër premtim i mbajtur i Bashkisë së Tiranës dhe do të vijojmë së shpejti me të gjithë universitetet jo publike, në territorin e kryeqytetit”, - u shpreh Basha. Karta do të ketë të njëjtin format si Karta e Identitetit me elemente sigurie. Kreu i Bashkisë ka sqaruar se Karta e Studentit ka të gjitha elementet e nevojshme të sigurisë dhe baza e të dhënave mbi të cilën bazohet është dopio e sigurt, pasi bazohet mbi të dhënat që posedojnë të gjithë universitetet, ku studentët janë të regjistruar. Lidhur me koston financiare që duhet të paguajë Bashkia për këtë projekt, Basha ka deklaruar se ai nuk do t’u kushtojë asnjë lek studentëve të kryeqytetit.

Çështjet mjedisore

Mediu “lidh” bashkëpunim me Politeknikun Ministria e Mjedisit dhe Universiteti Politeknik kanë nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi që do të shtrihet në fusha të rëndësishme mjedisore. Në sajë të kësaj marrëveshjeje Universiteti Politeknik mund të ofrojë konsulenca dhe shërbime për hartimin dhe zbatimin e politikave të ndryshme në fushën e mjedisit. Kështu, Universiteti Politeknik mund të japë kontributin e tij në konsultimin dhe vlerësimin e impaktit në mjedis të veprave të mëdha ekonomike, si: autostrada, porte, aeroporte, zona turistike, si dhe vepra të mëdha industriale, të cilat ka-

në impakte të ndjeshme në mjedis. Gjatë nënshkrimit të marrëveshjes, ministri i Mjedisit, Fatmir Mediu, tha se roli i universitetit është i domosdoshëm në fushën e mjedisit, pikërisht në ato që konsiderohen si probleme më të mprehta, mes të cilave menaxhimi i integruar i mbetjeve urbane dhe ujërave të ndotura, mbrojtja e pyjeve apo energjia dhe rritja e eficensës së përdorimit të burimeve energjetike. Ndërsa ka bërë të ditura progreset e arritura në fushën e mjedisit, duke veçuar ato në legjislacion dhe përafrimin e tij me direktivat e

Bashkimit Europian, ministri Mediu pranoi se Shqipëria ka ende probleme për të zgjidhur dhe shumë punë për të bërë në këtë drejtim. Sipas ministrit të Mjedisit, ndër problemet më të mprehta mjedisore ose siç janë quajtur së fundmi sfidat e së ardhmes mbeten: “menaxhimi i integruar i mbetjeve urbane; menaxhimi i ujërave të ndotura; mbrojtja e pyjeve dhe biodiversitetit; energjia dhe rritja e eficencës së përdorimit të burimeve energjike; promovimi i burimeve të rinovueshme të energjisë si dhe ndryshimet klimatike dhe masat që duhen

Ministri Mediu dhe rektori Kaçani

ndërmarrë në nivel kombëtar, rajonal dhe ndërkombëtar”. Ministri Mediu u shpreh se kapacitetet dhe eksperienca e Universitetit Politeknik për të ofruar asistencë për Ministrinë e Mjedisit është i domosdoshëm.

projekti Fondacioni Vodafone Albania, nxënësit i rikthehen shkollës Ndër shumë projekte të mbështetura nga Fondacioni Vodafone Albania do veçonim një prej projekteve fituese të programit “Bota e Ndryshimit”, të quajtur “Të Drejtat e Fëmijëve në Qarkun e Kukësit”. Ky projekt zbatohet në terren me shumë dashuri e motivim nga Agron Hoxha, i cili ka punuar me fëmijët për vite të tëra në projekte të ndryshme. Projekti i Agronit ka për qëllim të ndërtojë njohuri të qëndrueshme mbi rëndësinë dhe nevojën për të vënë në zbatim të drejtat e fëmijëve. Ai punon me fëmijët, mësuesit, prindërit dhe pjesëtarë të tjerë të komunitetit në zona të thella rurale të Kukësit, përfshirë fshatrat Shishtavec, Orgjost, Bushtricë, Topojan, Brekije dhe Zapod. Tashmë kanë kaluar 10 muaj që nga momenti i parë dhe ky projekt po zbatohet në 7 shkolla të këtyre zonave, ku është vënë re dukshëm një numër i konsiderueshëm fëmijësh që i janë rikthyer bankave të shkollës. Rreth 80 fëmijë, nga të cilët 48 janë femra, të cilët ishin pjesë e braktisjes së fshehtë, u janë bashkuar moshatarëve të tyre duke përvetësuar plotësisht programin mësimor. Ndërsa nga braktisja fizike, 11 fëmijë në 7 shkolla, janë rikthyer duke përfunduar këtë vit shkollor normalisht. Pas zbatimit të projektit dhe aktiviteteve të tij, si takime me bordet e shkollave, grupe prindërish dhe mësuesish, trajnime të shumta me prindër, nxënës dhe mësues, si edhe falë bashkëpunimit shumë të ngushtë me mësuesit e shkollave, bordet e shkollave, prindërit, pushtetin lokal, si dhe përmes punës së palodhur të psikologëve të organizatës “Partnerë për Fëmijët”, është bërë i mundur realizimi i shifrave të lartpërmendura.


14

MAPO

E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

intervista

Sa më shumë vitet kalojnë, aq më i vështirë është sot identifikimi i tyre. Ariola Prifti rrëfen punën e përditshme, por sidomos vështirësitë për të “shkruar” historinë për këta pesë flamuj

Pas zbulimit të flamurit me të cilin u varros Ismail Qemali, është identifikuar nga studiuesit e Qendrës së Studimeve Albanologjike edhe flamuri i Shoqërisë “Drita” të Bukureshtit, e vitit 1884. Kanë mbetur edhe tre flamuj për t’u identifikuar, njëri prej tyre konsiderohet i një rëndësie të veçantë nga studiuesja Prifti

Ariola Prifti: Çfarë fshehin pesë flamujt e 100-vjetorit të Pavarësisë Aida Tuci

Në Fondin Etnografik të Qendrës së Studimeve Albanologjike së fundmi është i de nti fi ku a r fl a mu r i i Shoqërisë Shqiptare “Drita” të Bukureshtit, e vitit 1884. Deri më sot ky flamur kishte qenë pjesë e fondit etnografik, por asnjë studiues nuk i kishte dhënë rëndësi. Ariola Prifti, një studiuese e re që ka përfunduar studimet në Peruxha në muajt e parë të punës në Qendrën e Studimeve Albanologjike, një vit më parë gjëja e parë që bëri ishte të gërmonte në Fondin Etnografik. Aty “zbuloi” të lëna në një kuti kartoni disa flamuj. Vendosi që të merrej seriozisht me identifikimin e tyre. E habiste fakti sesi ata flamuj ishin lënë në ato kushte qysh prej vitit 1946, kur ishin transportuar nga Muzeu Historik për t’u transportuar sa në një fond muzeal në tjetrin, derisa kishin mbërritur në Fondin Etnografik. Flamuri i parë që ajo identifikoi së bashku me profesor Frederik Stamatin, ishte ai me të cilin u mbulua trupi i Ismail Qemalit. Ishte vërtet një rastësi e bukur për Ariolën, e cila kishte kryer studimet në Peruxha, aty ku plaku i urtë mbylli sytë. Siç është thënë edhe herë të tjera, koleksioni i flamujve që ruhen në Fondin Etnografik është dorëzuar në vitin 1946, në arkivin e Institutit të Shkencave nga një person, emri i të cilit ka mbetur anonim. Në vitin 1957, kur u krijua Universiteti i Tiranës, mori jetë edhe Instituti i Histori-Gjuhësisë, i cili pati në vartësi të tij edhe Muzeun Arkeologjik-Etnografik, si edhe Fondin Etnografik. Në këtë Fond kaluan edhe flamujt që ndodheshin dikur në Bibliotekën Kombëtare dhe Muzeun Kombëtar. Mirëpo nuk u la asnjë dokument për historinë e tyre. Kështu ata mbetën enigmë, për t’u identifikuar shumë vite më pas nga studiuesja Ariola Prifti dhe profesor Frederik Stamati. Por sa më shumë vitet kalojnë, aq më i vështirë është sot identifikimi i tyre. Ariola Prifti rrëfen punën e përditshme, por sidomos vështirësitë për të “shkruar” historinë për këta pesë flamuj që ajo i konsideron shumë të rëndësishëm në këtë 100-vjetor të Pavarësisë.

Si e zbuluat flamurin e shoqërisë “Drita” të Bukureshtit? Historia është e përbashkët për të gjithë grupin e flamujve të gjetur në Fondin Etnografik. Ajo nis nëntorin e vitit të kaluar, ku krejt rastësisht u hasa me një grup objektesh të painventarizuara. Kërkova ndihmën e profesor Frederik Stamatit për të zbuluar identitetin e këtyre flamujve, sepse m’u dukën me rëndësi historike. Në çfarë kushtesh ruheshin? Ishin objekte që nuk iu ishte kushtuar rëndësi, ndryshe nga objektet e tjera që ruhen në Fondin Etnografik. Ishin vendosur diku mënjanë në një kuti kartoni. Thjesht ishin lënë aty si objekte jo të rëndësishme. Profesor Frederik Stamatin kishte gjetur disa dokumente në Arkivin e Shtetit dhe i kujtohej se kish parë diçka të rëndësishme për një nga flamujt. Bëhej fjalë për flamurin që u përdor për varrosjen e Ismail Qemalit, që ishte dhe flamuri i parë që identifikuam nga pesë flamujt e gjetur në Fondin Etnografik. Kërkuam dhe gjetëm të tjera dokumente në Arkiv dhe në Muzeun e Pavarësisë në Vlorë, të shoqëruara me dokumentacione fotografike. Kështu arritëm të identifikonim flamurin me të cilën u varros trupi i Ismail Qemalit. Në fakt puna jonë u thellua duke kërkuar gjithnjë e më shumë mbi historikun e flamujve të tjerë. Derisa erdhi momenti kur unë personalisht bëra studimin e flamurit të shoqërisë “Drita” të Bukureshtit, e formuar në vitin 1884. Cila është historia që fshihet pas këtij flamuri? Historia që fshihet pas flamurit të Shoqërisë “Drita” të Bukureshtit ishte disi më e lehtë për t’u zbuluar, sepse sipër flamuri mban të shkruar emrin “Drita”, si dhe datën e formimit të kësaj shoqërie. Që në momentin e parë të këtij zbulimi nuk kishte dilema sikurse ka me flamujt e tjerë, të cilët janë thjesht flamuj të kuq me shqiponjë dhe nuk kanë asnjë të dhënë të dukshme. Edhe për identifikimin e këtij flamuri u ndihmova nga profesor Frederik Stamati dhe nga një koleksionist fotograf, Niko Kotherja, i cili mbante në koleksio-

Foto historike e shoqërisë “Drita” e vitit 1888

Flamuri i shoqërisë “Drita” e vitit 1884

nin e tij një foto historike të kësaj shoqërie, ku paraqiteshin një grup shqiptarësh anëtarë të shoqërisë, që mbanin në dorë këtë flamur. Kjo foto ishte e vitit 1888 dhe nga kjo vumë re një ndryshim që ka në flamurin që ne kemi në Fondin tonë. Kjo do të thoshte në radhë të parë se ekzistonte më shumë sesa një version i këtij flamuri. Nga studimi im, mendoj se flamuri që ne kemi në Fondin Etnografik është shumë më i vonshëm sesa ai në fotografi. Kjo duket nga mënyra e shkrimit që ndryshon nga ajo e flamurit të paraqitur në foton e vitit 1888, si dhe nga disa simbole sipër flamurit, që është gjysmë hëne me yllin. Në foton historike, ylli ishte me 8 cepa, kurse në flamurin tonë ai është me pesë cepa. Në flamurin tonë dallohet dhe një mbivënie e një kryqi ortodoks, pikturuar me laps karboni, që duhet të jetë një vendosje e viteve të mëvonshme. Ka një lloj paragjykimi në faktin se përse këto zbulime bëhen publike vetëm tani që përkojnë dhe me rastin e 100-vjetorit të Pavarësisë? Për mua personalisht është një rastësi shumë e bukur. Unë kam përfunduar studimet në Peruxha dhe kam një vit e gjysmë që kam filluar punë në Qendrën e Studimeve

Albanologjike. Pikërisht kjo më habiti dhe mua kur fillova punë. Më dukej e pabesueshme se si gjithë këto objekte me rëndësi janë lënë në këto kushte. Identifikimi i flamurit me të cilin u varros Ismail Qemali ishte një rastësi akoma më e bukur për mua, sepse unë i kam përfunduar studimet në Peruxha. Në hotelin ku plaku mbylli sytë, unë kaloja çdo ditë për të shkuar në universitet dhe sapo zbulova që flamuri që kisha në duar ishte pikërisht ai me të cilin ishte mbuluar trupi i tij, mendova se gjithë kjo ishte një koincidencë që kishte të bënte vetëm me mua, përveç kënaqësisë që ndjeja se isha unë një nga personat që munda të identifikoj këta flamuj që prej vitesh endeshin nga njëri Fond muzeal në tjetrin. Të gjitha objektet kanë një histori të përbashkët. Ato janë dërguar në vitin 1946 nga Muzeu Historik Kombëtar në arkivin e Institutit të Shkencave, derisa u krijua Fondi Etnografik. Të gjitha këto objekte janë sjellë këtu në atë periudhë dhe disa prej tyre nuk kanë një histori të veten dhe nuk dihet se kush i ka sjellë. Ka shumë objekte të paidentifikuara në Fondin Etnografik? Janë rreth 200 objekte që janë të pakartelizuara dhe nuk dihet se cili


E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

MAPO

15

Të ftuar specialë në “DokuFest” ishin regjisorja e njohur iraniane, Samira Makhmalbaf dhe regjisori shqiptar, Bujar Alimani

Samira Makhmalbaf dhe Bujar Alimani

Revolta bashkon kinemanë iraniane dhe atë shqiptare

R

Studiuesit Frederik Stamati dhe Ariola Prifti me dy nga flamujt që ndodhen në fondin etnografik

është historiku i tyre dhe kjo e bën akoma më të vështirë identifikimin e tyre, sepse sa më shumë vitet kalojnë aq më i vështirë bëhet identifikimi i tyre. Në çfarë gjendjeje janë ato, kanë nevojë për restaurim? Ne kemi shumë projekte për restaurimin e disa prej flamujve, projekte që kanë mbetur akoma pezull, sepse nuk na është mundësuar akoma një fond për restaurimin e tyre. Bëhet fjalë për shtatë flamuj që janë në Fondin Etnografik. Nëntori po afrohet dhe ne akoma nuk kemi një fond për restaurimin e tyre. Disa janë në gjendje relativisht të mirë, por ka dhe disa të tjerë që janë në gjendje jo të mirë, pasi mëndafshi i tyre është degraduar nga vitet dhe nga keqmbajtja. Ndërkohë çfarë keni në dorë? Është një flamur tjetër dhe deri tani kemi disa variante të ndryshme, por nuk mund të prononcohemi pa qenë të sigurt për të. Po presim disa analiza, nëpërmjet të cilave do të verifikojmë nëse i përket asaj periudhe që ne mendojmë. Për çfarë periudhe bëhet fjalë? Bëhet fjalë për periudhën para shpalljes së Pavarësisë, por këtë do na e verifikojnë analizat. Është diçka e rëndësishme.

egjisorja e njohur iraniane, Samira Makhmalbaf është padyshim një nga zërat më aktivë që thërret për lirinë e popullit të saj iranian në Hollivud. E ftuar si anëtarë e jurisë së “DokuFest”-it që po zhvillohet në Prizren, regjisorja iraniane së bashku me regjisorin shqiptar Bujar Alimani duket se kanë qenë në një mendje për sa i përket kinemasë së pavarur, që po gjen hapësirë dhe shënon sukses në kinematografinë botërore. Kjo pavarësi tek e cila beson regjisorja Samira Makhmalbaf është dhe tek filmat e saj si “The Apple”, “At five in the Afternoon”, “September 11” apo “Blackboards”, filma që tashmë janë shfaqur në të gjitha kinematë botërore, duke e bërë atë një nga figurat më të spikatura në mbrojtje të lirisë së popullit të saj. “Artisti duhet të flasë. Të kontribuojë për lirinë e popullit të tij dhe kjo është e rëndësishme në Iran. Kur dikush e shtyp aq fort dhe aq pamëshirshëm, një njeri, që madje nuk është as president, shtyp bashkëkombësit e tij, kjo të revolton dhe të bën të ndryshosh

Bujar Alimani dhe regjisorja Samira Makhmalbaf

diçka. Kinematografia iraniane është në piedestalin e saj vetëm për shkak të kësaj shtypjeje dhe genocidi kulturor. Shpresoj që ajo do të mbetet e suksesshme edhe kur gjërat t’i kthehen normalitetit”, - thotë Makhmalbaf. Por ajo gjen një pikë ku puqen kinemaja iraniane dhe ajo shqiptare.“Sa kam dëgjuar dhe parë, në Kosovë dhe Shqipëri është e njëjta situatë. Edhe këtu shtypet dhe ulet interesimi për të bërë një film. Ulen buxhetet apo edhe më zi, ndalohen fare. Por, shikojeni anën pozitive, ka rëndësi kur dikush nuk të lë të dalësh në hapësirë. Ka rëndësi sepse potenciali yt bën goditje të fuqishme për të dalë në atmosferë, ashtu siç kam bërë unë dhe brezi im”, - tregon Makhmalbaf, e cila nga kritika botërore konsiderohet si një ndër regjisoret më të arritura të Erës së Re iraniane. Në të njëjtën linjë mendimi është dhe regjisori shqiptar Bujar Alimani, i cili pranoi se në punën e tij ka ndikime nga kinematografia iraniane. “Në këta filma trajtohen çështje të vogla, kur i mendon në plan të

“Sa kam dëgjuar dhe parë, në Kosovë dhe Shqipëri është e njëjta situatë. Edhe këtu shtypet dhe ulet interesimi për të bërë një film. Ulen buxhetet apo edhe më zi, ndalohen fare

Universiteti i Arteve

Studentët e artit thyejnë heshtjen e kryeqytetit Në amfiteatrin e Universitetit të Arteve po përgatitet skena për një natë tërësisht klasike. Nën drejtimin e Sokol Gugës dhe me mbështetjen e “DigitAlb”, të rinjtë e këtij universiteti po përgatisin një mbrëmje të paharrueshme për të gjithë artdashësit e kryeqytetit. Skenografia e stilistja, Herolinda Koçllari dhe drejtorja e imazhit, Ketrin Gjermeni, kanë filluar me konceptimin e skenografisë dhe me stilimin e veshjes së prezantueses Marina Onuzi, e cila do të drejtojë koncertin “Mbrëmje klasike”. Të ftuarit e kësaj mbrëmjeje janë sopranoja Madila Caushi, trupa  e baletit e koreografes Kozeta

Bakiu, me prima-balerinët Luixhino Hala e Ariola Matoshi, orkestra e harqeve e drejtuar nga dirigjenti Enea Sadushi, si dhe shumë surpriza të tjera të cilat organizatorët dëshirojnë t’i lënë surprizë. “Kur u informova për pjesëmarrjen time në këtë koncert klasik u ndjeva e vlerësuar dhe shumë e lumtur, sepse synimi i karrierës sime është të jem pjesë e këtyre koncerteve”, -thotë sopranoja Caushi. Në këtë koncert sopranoja do të interpretojë tri pjesë, dy të huaja, ku njërën prej tyre e ka duet, dhe një shqiptare, një këngë shumë e dashur për të gjithë “Valsi i Lumturisë”, e artistit të madh Avni Mula.

parë, por mënyra sesi shkrihen ato në film e bëjnë këtë kinematografi kaq të mirë”, - u shpreh ai në konferencën që mbajtën të dy regjisorët në kuadër të Festivalit të Filmit “DokuFest” që po mbahet në Prizren. Të dy regjisorët ndodhen në Prizren në kuadër të festivalit “DokuFest”. Makhmalbaf, e veshur gjithmonë në të zezë, thotë se festivalet e tilla janë zëri i popullit, e jo zëri prej të cilit të gjithë janë lodhur, ai i qeverisë. “Ky nuk është zëri dhe vullneti i qeverisë. Ky është zëri i popullit, revolta e tij, një ndër mënyrat e pakta njerëzore për të bërë thirrje humane”, - shton Makhmalbaf, e cila vjen për herë të parë në Kosovë. Ajo është vajza e regjisorit dhe shkrimtarit të njohur Mohsen Makhmalbaf, i cili realizoi filmin “Kandahar”, që u shpall nga revista “Time” si një nga 100 filmat më të mirë të të gjitha kohëve. Po dje në vazhdën e aktiviteteve të “DokuFest”-it u çel në Muzeun e Hamamit edhe ekspozita e fotografes gjermane, Jutta Benzenberg, ku prezantohej arkivi i punës dhe përvojës së saj 20-vjeçare në Shqipëri.


18

MAPO

e premte, 13 korrik 2011 www.mapo.al

Legalizimet, ja 2800 emrat që marrin tapitë

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

Qarku Berat

NIKOLLA THEODHOR PANXHO SADIK HASAN DYMKA FATBARDH XHEMAL GURI ARBEN ABAZ ABAZI QEMAL REFAT SULI RAIMONDA LLAMBI ADËRI VLADIMIR KOSTANDIN BANO LLAZAR MIHAL ZOGA QEMAL PETREF LESKAJ ARTAN QATIP AGALLIU ISLAM AVDYL FETAHU SHKËLQIM QEMAL ABEDINI HATEM KASËM CENOLLARI JORGO MUHAREM KATI ZENEL ISUF SHULLA AVDULLA XHEMAL LAPARDHOTI FATMIR HEKURAN TOSKA BEQIR KALEM BRAHO GENCI RAKU RROGA ESTREF SHAQIR GJATA BELUL ELMAZ FEJZULLARI ZANE SABRI MESITI SADIK TAFIL ÇEPELE JETNOR XHEZO NAZËRAJ AJSHE AHMET NAZËRAJ BRAHIM XHELAL BEDINI BANUSH BEDRI OSMËNLLARI ARBEN AVDYL LESHI ANDON SADIK AGO KUJTIM ALUSH SELAMAJ MALO MUÇO DOLLËNGA FLAMUR REXHEP KURTI ENVER SALI DOGA SPIRO LILI MISTROVICA ENVER SABRI GLLAVA MYRTEZA SHAQIR TOSKA ANDREA PETRIT MBRIÇE MEHMET IDRIS HYSENI BASHKIM ALI XHAFA YZEIR BARJAM SHULI SELMAN IDRIS SKËNDAJ FATMIR RIZA MELANI DILAVER RAMËN TOSKA MERSIN BARJAM QERAJ AGURIM NOVRUZ ÇEREMI KUSHTRIM NOVRUZ ÇEREMI PERLAT FETAH MALAJ LUMNER SELIM PULAKE KRENAR HYSNI HYSENI GANI ALIT HYSAJ ANDREA ESAT VANGJELI FABION ASTRIT ISMAILAJ BASHKIM DEMIR ASLLANAJ AVDYL DEMIR ASLLANAJ SPIRO MITRI BIZHOTI BASHKIM NJAZI DERVISHI ADRIAN SHABAN MUÇAJ SHERIF IBRAHIM PLAKALLI MERJEME ASLLAN SULOVARI SKËNDER QAMIL LEZO ROBERT MYRTO MALI BEHAR SELMAN NUKA ISA SELMAN GALLA NOVRUS FERIK HOXHA PAJTIM FASLLI RUZI HIKMET MEDI SHEHU NURIJE HAMIT LILA : MIRELA TAFIL LILA: ELTON TAFIL LILA TAULAND TAFIL LILA : RRAPUSH TAFIL LILA SOKOL PETRAQ ÇOLLAKU GANI NEXHIP MERKAJ MAKSIM YSNI MARRA LULËZIM YSNI MARRA ARBEN YSNI MARRA LEFTER BIBI PAÇO NATASHA BEQIR MUSAJ SIMON JORGO PRIFTI FARI SADIK ISMAILI ZYLYFTAR DERVISH HOXHA ALTIN LLUKAN VËRIA ELMAS ZEJNEL HODO LLAZAR SOLLI MIHALI FATOS REXHEP PONE ISLAM KAREMAN GJOROVENI BARDHYL BEDRI GAVELLI VLADIMIR MIHO KUQALI LILI MIHO KUQALI BILBIL SAKO DOSTI NEXHIP MUHAREM MOLLAI REXHEP MUHAREM MOLLAJ HALIL ISLAM KURTI ADIL BEKTASH BUSHKA LUAN HILMI VREKO SALI AVDYL PLAKA ILIR ELEZ LILA PELLUMB XHEMAL HYSENI AGRON SEFER VEIZI HETEM ALI HYSAJ ALEKO SULO PISKU AJET SAMI NIÇAJ AVNI REFIT HAMZAJ PETREF QERIM ALIAJ RAZI QAZIM DEMIRAJ KUJTIM AZIS VEIZAJ ASTRIT KUJTIM VEIZAJ NASI VASIL VOGLI SHAHIN RAPUSH GURI SHPËTIM SULO MAHMUTI MYRTEZAN MEHMET LUZI LEFTER QEMAL BRAHO GËZIM ZELI KAJO MEVLUDE QEMAL LUMANI SADUSH QEMAL XHAFERAS KOLI LLUKAN DEVOLE BUJAR RAMADAN MARRA MYRTEZA MEHDI KOÇI RAMADAN SELIM KOÇI RIZA QANI HAJDARI QERIM TOFIK BANI SHAQIR TAFIL BISHA IZET HAXHI PIRE KUJTIM AHMET FISHEKU FATOS AHMET FISHEKU ANASTAS PETRO KUQALI BILAL ISUF ISUFI TAFIL HASAN KULLSI BUJAR NAZIF MIMANI NIKO NOVRUS HADAJ PAQESOR ASQERI ZINXHIRIJA AGIM YZEIR XHAMALLATI YZEDIN HEKURAN VZHARI HAJRI HEKURAN VZHARI LORENC ALI PERDITA DRITAN NAZMI TELEGRAFI BUKURIE XHEMAL GUDA ASQERI KUJTIM CENOLLARI MUSTAFA HYSEN HYSENAJ SHYQYRI XHEMAL ELEZI JONUS XHAFER HAMZAJ XHEZAIR ADEM GURI SULEJMAN IDRIZ CANI BARDHYL QANI XHELO BEDRI RRAPO DEMAJ ISLAM MURAT DERVISHI TOMOR NEXHIP LUZI KUJTIM TAFIL ZDRAVA GENTIAN FEJZI HATELLARI THOMA TAFIL GOGAS FITIM NOVRUZ HADAJ RAMIS SHERIF PALLA PETRO THEMI DAKA ASLLAN JASHAR AJDERAJ BARDHYL SELMAN SHERIFI SHEFQET BEQO ZYLALI DILAVER SEFEDIN FUSHTANI BESIM HALIT IBRUSHI ENVER BARJAM DYRMISHI QEMAL VELI KURTI LIPI LILI TRIFI

Qarku Dibër

Qarku Durrës

151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190

ALBION MITHAT XHETANI AHMET IBRAHM KUKA ZENEL SULEJMAN XHURRA PETRO GANI MURATI AGIM OSMAN SHQYPI NERIM ELMAZ BALA BESNIK BAJRAM SELITA HAQIF QAZIM LLESHI BESNIK ISLAM BRAHALILAJ GJERGJ PRENG GJONI NAFIJE MIFTAR MERXIRA ILIR SHABAN DODA JAHO HAMDI DRAGOJ BESNIK FAIK MEMA FATJON SKENDER GJERANI PRENG NDUE PRENGA AHMET SALI HABIBI AGIM FIQIRI IZVIRA EDMOND FAIZ XHELESHI ELTON FAIZ XHELESHI ELSON YLLI MAKSUTI LULEZIM RREME AZEMAJ TAFIL XHELADIN ÇERRI HAJREDIN HYSEN BASHA VALENTINO DHIMITER MUSTAKA XHEVRIJE ISUF BISTRI ; BEHARE SEJDIN BISTRI ; FLORA SEJDIN BISTRI AGRON SEJDIN BISTRI ; XHEMAL BAJRAM AJAZI PETRIT HASAN DEMA AGIM SELMAN KURA HAJDAR HYSEN KOVAÇI GEZIM MURAT SALILLARI ARTAN BASHKIM MIFTARI LUAN JAKUP KASA PRENG MARK PACI MARTE PRENGE BURAKU FLAMUR DILAVER REXHEPI BARDHUL SHAQIR IZVIRA VANGJUSH SOKRAT KARAMITRO; HYSNI ENVER LEKAJ ; PETRAQ STEFAN TANE VALENTINA MITRUSH DAFA ; QEMAL SULEJMAN DIBRA SHKELQIM HAMDI ÇELA HAKI KALEM GJOLENA SYRJA XHELAL SUBASHI LUIGJ NDUE TOÇI AVDYL RAMAZAN KAVAJA

191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362

363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382

MIRI SALI HABIBI NURI SKENDER MIFTARI FERDINANT HYSEN BEZATI URIM SERJAN KAMOLLI ASLLAN FIQIRI IZVIRA NEZIR OSMAN SPANESHI MILAZIM NEZIR SPANESHI BUJAR QAMIL MEKSHI ILMI AJAZ ISTREFI NJAZI HAZIS DANI KADRI HAZIS DANI SULEJMAN SADIK VUKA LUAN LUTFI DAJKO FATMIR ASLLAN LAIKA NDUE JAK NIKOLLI BEKTASH RUSHIT LLANGOZI BASHKIM SINAN MIFTARI PETRIT MURAT ISMALAJ BUJAR OSMAN SPANESHI ILMI SHEFKI DASHI QAZIM AHMET SHAHINI PETRAQ GANI OMERI BASHKIM QEMAL MEKSHI ARBEN ZENEL KULIQI FATIME NAZIF QOKU JANI GANI OMERI SKENDER IBRAIM MEÇKA FLAMUR ETEM SHEHAJ QEMAL IDRIS MARRA ARTUR QEMAL MARRA ARMAND MESTAN BODURRI NUREDIN BAJRAM QELIA ABEDIN ADIL TEREZIU RIDVAN IZET ZEQIRAJ VASIL KOÇ ÇAKALLI MONDI HALIL LARAKU ARBEN HALIL XHEKA KUSHTRIM NIKOLL PRENGA BESNIK FAIK MEMA LEONIDHA HYSEN BLLOSHMI GANI RAM REXHA ZARIFE JASHAR XHIPO IBRAHIM JASHAR SHEMBITRAKU SAMI FADIL SHTUFI BEKTASH KASEM DOSTI ELMI HAMIT BUSHI EDMOND SKENDE KALLULLI ; DRITAN SKENDE KALLULLI ALEKSANDER SKENDE KALLULLI FAIK ISUF HOXHA MUSTAFA SHABAN SULI YMER XHAFERR NAZO ARJAN GURI ÇAÇO NAZMI BAHRI RUSHITI DONIKA VATH PETRITI ROLAND ADEM BALLA FATMIR RAMAZAN MESITI XHAVIT VELI BASHA FATMIR ISUF MIJA QAZIM ALI VOGLI ; ILIR ALI VOGLI BESNIK ALI VOGLI YLBER RAPO HOXHA LORENC REXHEP SADO LUAN MUHARREM SADO PETREF TAFIL SHURDHA SAMI AHMET ISAKU GEZIM HASAN KASMI LEONARD SAFET KALA SAFET ZEQO KALA ISLAM ISUF BELBA FATMIR QERIM HOXHA LULZIM NDRIÇIM HIDRI SABRI SHEFQET DEDOLLI ARTAN ZYLYF PERFUNDI LEONARD SAFET KALA SAFET ZEQO KALA ARJOL YLLI XHARO SOKOL MARTIN GJOLI BLEDAR NEZIR SPONESHI LAURENC NEZIR SPONESHI SAMI AHMET ISAKU VULLNET SYBI SUBASHI ANDREA XHEVIT FASHO PETRIT HEKURAN HASA MAKSIM VAIT BENGU HASAN GANI GJYZELI HYSEN QAMIL MEKSHI SHABAN ALI JAHAJ BEHAR DERVISH GJOSHI ANDREA SHABAN BACE KADRI HAMIT KEPUTA FLORENC DHIMO ZORBA BILAL SABRI TOSKA NEIM SHABAN HYKA MARIGLEN NEIM HYKA ILIR MEXHIT BEGTESHI ISMET HYSEN BYKU XHAFER JONUS HASANAJ HALIT ABAZ SHABA ANDI AHMET SHARRA SKENDER EMIN BICI FATMIR VATH THANA ADMIR HYSEN PEROSHI HYSEN QEMAL SARAÇI VALJETA SHAQIR KOÇI DULL MERSIN MEMOLLA YLFI XHEMIL MUHAMETAJ SAMI AQIF MEMA ZAHIM TAHIR LAÇKU SHEFQET XHEVIT VELILLARI GURI OSMAN KASA JORGO RAMADAN IBUSHI ILIR MYRTEZA KRASNIQI TOMORR SYRJA NONAJ FERDINANT FATMIR BALLHYSA DHIMITRI PETRIT PUSHKA MARENGLEN PETRIT PUSHKA MEXHIT RAMAZAN AJDINI SKENDER RAMAZAN AJDINI HAKI NEVRUZ KALARI DASHAMIR FIQIRI CALAMA ASTRIT QEMAL SPAHIU BESIM REXHEP KORRI ELVIRA DYLAVER DERVISHI OSMAN JONUZ ALDEDJA ARBEN GANI HOXHA FERID ALEKS ÇELA MYRTEZA ALI KRASNIQI GANI RESHIT TARJA ELVI RAHMAN ISAKU VLASH PASK GJERGJI JONUZ XHEMALI DIBRA FAIK JONUS HASANAJ ZYHDI AQIF MEMA GEZIM HAKI MUKA DRITAN YMER MUÇA BASHKIM KADRI KAZIU BESNIK KADRI KAZIU VLASH KOLI LALA GRAMOS GURI KALARIU ; ILIAND GURI KALARIU JETNOR GURI KALARIU NAIM IDRIZ MANDRI PETRIT RAMADAN ABAZI NEXHMI QAMIL TOPALLI ANDREA SABRI KREKOS BESIM ISMAIL BARAMETA PASHKE PRENG MRRUKU BESLIM ISA DHJAKU THOMA MITRI MARINA MUSA SYL MATOSHI SAMI JASHAR TAFA FATMIR ZEF GJINAJ LULEZIM MURAT BAJRAMI GJOVALIN NIKOLL GJONMARKAJ SKENDER XHEVIT KASEMI ALIJE SHYQYRI QORRI ABDI XHEVAHIR JASHARI VULLNET SAMI KARAFILI ZYLE HAMIT ALLA GURI SHASHO KALARIU JANI SKENDER ÇELA HYSNI OSMAN TOSKA EDUART DILAVER BENGU KLODIAN DILAVER BENGU NDUE GJON NIKOLLI HAKI DYLE SHYTI MELEQ MYFTAR LESHI NDUE GJON KOLA SYBI HYSNI METUSHI BESNIK HARIF SPAHI MARK GJET GJERGJI PETRIT ZEF NDREJAJ ZEF GJIN NDREJAJ ROLAND SHERIF SARASELI ALVARALDO GJON PRENGA RESHAT BESIM XHEPO ZEF GJON GEGA MARK NDUE FRROKU FRAN GJIN MRRUKU RAMIZ HASAN THANA ALI FIDAI BALLA VLADIMIR LLESH DODAJ KUJDESE TOFIK PRENÇI NAZMI BESIM VOCI HAJER DEMIR LUKANI MUSTAFA VELI BALLIU KASTRIOT HATEM PEROSHI ILBER HAMDI XHEKA SHERIF QAMIL SARASELI

Qarku Elbasan

NOZI SPIRO PULLUMBI ENVER QAMIL ADEMI MEHMET ALI PISHA LUAN SHAHIN LUMANI BASHKIM MUHARREM ÇELA HALIL MEHMET LIKA BESIM TAFIL ELEZI FISNIK NEVRUS ELEZI DASHAMIR NEVRUS ELEZI SPIRO BAJRAM PEQINI ARBEN ILMI LEKA RAMIZ QEMAL BUDANI NAZMI HEKURAN KALLKU THOMA SPIRO KERÇYKU ALFRED DAUT TOSKA ENVER SHERIF HAZIZI LUTFI BARI AGOLLI FATMIR MARK DEMIR PETREF BILAL MUÇA SAMI ALI LLOÇJA AGRON ALI LLOÇJA ZEQO QAMIL QEFA

383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591

SHABAN FAIK VLLAHI VESEL JAHO HOXHA RAMIZ BEQIR PRODANI RAMAZAN SELIM LEKA AGIM QAMIL RRANÇI BERTI MUSTAFA XHERRI ILIR SHABAN PAJA MYSLIM QEMAL KOÇI SHEFQET ISMAIL RAMA SERVET SHEME HYKO MUHARREM SALI STAFA TOMORR ALI XHIKA MIHAL KOÇO BELLO SALI RRAPO ÇARÇIU BUKURIM LAVDI PALLOSHI HAXHI SELIM ÇEKOJA KADRI IBRAHIM BAKU ARBEN KADRI BAKU LEME ISMAIL DRAZHI SEFER HAMIT MALLUTA ARBEN QAZIM SULA BESNIK QAZIM ÇEKOJA ENVER ISLAM HIDRI REXHEP QAMIL LALOSHI GEZIM SKENDER NJELINA RAMAZAN PETRIT BARDHI SHERIF ZYLAL SHABANI KUJTIM IBRAHIM HUSHI YMER ISUF SHABANI ELTON BUJAR ADEMI PETRIT DILAVER RAKIPI ISAK BILAL MUÇA SEHIT QEMAL KOÇI KALOSH QERIM JASHARI FATMIR YMER LEÇAJ ALI XHAFERR PISHA ISMET HAQIF SINANI ILIA AGRON NUREDINI ENVER RIZA RUÇI ADEM ISMAIL DINI FEIM NEZIR KENGA BASHKIM ISLAM KAÇULI BASHKIM MUSTAFA KARAGJOZI AZEM IBRAHIM GRABA SHEFQET BAJRAM DYRMA RIZA QAZIM XHINA QAZIM HALIT HAKILJA XHEVAHIR YMER ÇEKOJA GEZIM ALI ALLUSTAJ FARIJE AJAZ KLLOGJRI PETRIT SHABAN PISHA SHPETIM SHEFQET RUÇI VELI SHABAN ÇIKOJA HEKURAN HAMIT COHA SHERIF ALI HAZIZI FIZ XHEMALI ÇEKOJA FATMIR ZEQIR SKURA REFAT SHAHIN PISHA HYSNI ZENUN ÇOTA FERDINANT MITRI TOPUZI VLADIMIR MITRI TOPUZI NAIM SHEFQET PISHA GURI FEIM LLESHI ISUF JONUZ PLAKAXHIU ASLLAN JONUZ XHERRI ISLAM SHABAN MUZHAQI SHPETIM RYZHDI QOSJA LLAMBI KOZMA BARDHI PAVLI KOZMA BARDHI LLAMBRI MARK RANXHA SHABAN RAMAZAN KOLA GEZIM SEHIT STOLLA YMER HASAN SINANI BESNIK HYSNI HASANI BESNIK HYSNI HASANI ARBEN SHEFKI LUMANI SHKELQIM IBRAHIMI PRODANI LEONAT AJDIN SALLAJ IBRAHIM TAHIR PISHA LUAN SHAHIN ÇEKANI XHEVAHIR PETRIT BARDHI ILIR DEMIR SULA ALI JONUZ DUSHKU ILIRJAN NEVRUS ELEZI FATMIR QAMIL LALOSHI BARDHUL BAJRAM KYÇYKU TRANE VELI GJINI XHEVAHIR VELI BALA NAZMI REXHEP BALLA ALBERT TAHIR PISHA IBRAHIM PETRIT KRYEZIU MITHAT BEHEXHET ÇARKU SADETE SEIT NUREDINI BESIM QAMIL RAMA KUJTIM RRAPUSH FYSHKU XHAFERR HYSEN ÇEKOJA HYSEN ISUF DELIU FILIP TASI PLLUMBI SALI HALIL KORRA ARBEN ALI HOXHA KASTRIOT YMER KUKA NEVRUZ XHELADIN ÇEKOJA KOSTANDIN KLIU BARDHI SHABAN ARIF RUÇI ALBERT SHAHIN LUMANI ENVER BEQIR PRODANI AGIM CAN DIKA DILAVER BAJRAM SHULI PETRIT SHERIF KARAJ BARDHYL ISMAIL ÇEKOJA QAZIM HAJRI ZEROLLARI SALI SELMAN GJINI MYSLIM HAZIS NERGJONI BUJAR SHABAN PISHA MYSLIM TAHIR LEÇAJ AGIM YMER SINANI MUSTAFA SHERIF KROZI PELLUMB VENEMIN SINANI XHEVDET ISMAIL KUKA AZEM FADIL BUDANI BESNIK RAMADAN HYSA BASHKIM ZEQIR KOCI MEHMET JONUZ MUÇA HEKURAN SEFEDIN HOXHA TASIM AZEM BIÇAKU YMER MAHMUT ÇARKU ENVER KASEM SHABANI QAMIL IMER MUÇA FAIK AJRULLA SADA ILIR HAMDI MUZHAQI SHPETIM HALIL KORRA NAZMI VELI BALA FATMIR JAKUP PISHA BESIM HAZIZ KACA DILAVER RAKIP RAKIPI ENVER AVNI XHAFERRI ARBEN ASLLAN KADRIU XHEMAL DYL LLESHANAKU ZEQO LAZE RAMA BESNIK HARIF PESHKU, ANILA HARIF PESHKOPI, ALMA HARIF PESHKOPI MANJOLA HARIF PESHKOPI, MIRELA HARIF PESHKOPI PETRIT YMER ÇELA RYZHDI IBRAHIM CANI ILIR OSMAN PISHA OSMAN ZYHDI GOGA KADRI NUHI GASHI JANI BAJRAM HIDRI SAMI IBRAHIM XHAFA HALIL ZEQIR SKURA BUJAR ASLLAN PAJA GEZIM PULLUMB MUSTAFAJ RRAPUSH RIZA RAGA AVNI NAZMI SULOLLARI VASIL SOTIR DEDJA VASIL MITRI BODURRI ALI RIZA HUSHI DALIP ISMAIL LLOÇJA SKENDER SHEFQET SINA DASHAMIR SHERIF BALA SHYQYRI ISLAM HASA AGRON GANI HAZMA ERGJENT RUSHIT ELEZI RAMAZAN CANE BAJRAMI ARBEN KODHEL ROÇI GEZIM MUSA LLOCJA PULLUMB ISMAIL ÇEKOJA NAIM ISLAM KAÇULI FERAT SULEJMAN BOGDANI SEFEDIN BEKTASH HALIMLLARI KUJTIM MUSTAFA DURAKU ARDJAN LEF TOPUZI QAMIL BEQIR BOCI DASHNOR ENVER HASKURTI BASHKIM XHEVDET METOSHI HAQIF MUSTAFA ÇEKOJA NAZMI SABRI KUKA DALIP ISMAIL LLOÇJA RIFAN BEXHET HALIMLLARI INDAET FERIT NUREDINI QEMAL FADIL MURTINI SHABAN SULEJMAN ÇARKU VULE MUSTAFA MUÇA XHEVDET ALI MUÇA XHEVDET ALI MUÇA PETRIT MUSTAFA BAKIU DYLBER NEZIR BITRI PETRIT QAMIL KLLOGJRI NDRICIM PETRIT XHAKA ALFRED REFAT HAZMA ENVER RAMAZAN ÇEKA BEHAR SHEFKI SHKREPI MISIR TAHIR QEFA MUSA ISMAIL LLOÇJA THOMA JANI NIKOLLA ARBEN MUSA LEÇAJ MUSA TAHIR LEÇAJ BASHKIM ISMAIL BUDANI PETRIT RAMAZAN DISHA MERITAN MEHMET MEÇO NEZIR ABAZ QOKU MESUT HASAN ASLLANI MESUT HASAN ASLLANI EDUART NAZMI KLLOGJERI ISUF BILAL BOZHIQI VLADIMIR HYSEN KLLOGJERI BUJAR SULEJMAN PEMA KADRI SALI MYZEQARI BEXHET SEIT HALIMLLARI ASTRIT BEQIR HAZIZI BILAL MALIQ BOZHIQI LUAN HALIL KUÇI

592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665

666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786

FERIT SELMAN FERRA XHEVAHIR FERIT FERRA ANDREA JANI NIKOLLAJ SHAHIN ADEM DUSHKU NAZIF ISAT TOSKA FERDINANT NAIM LEKA BUJAR ISUF SHABANI BARDHYL RYSTEM ÇEKANI QANI REFAT HYSA SPIRO NAUN SHQAU GANI HALIL PISHA AGIM ISUF DELIU SHKELQIM ALI LLOÇJA MISIR VATH KORRA HASAN RAMAZAN PISHA HAJDAR RAMAZAN PISHA NIKO JAHO NIKOLLA JANI NIKO NIKOLLA NEVRUZ HAMDI BUDANI SHPRESA DEMIR MALOKU, KRISTAQ DEMIR MALOKU DRITAN DEMIR MALOKU BEHARE IDRIZ CERRIKU MURAT DULE RUÇI ARDIAN SHEFQET HUSHI EDUART FATMIR PISHA SAFET KADRI PECAKU LUTFI HALIL GJINI ARDIAN SABRI KUKA QEMAL HASAN ALLUSTAJ BASHKIM HALIL GJINI HYSEN MISIR AHMATI FADIL FERIT MUSTA QAMIL JONUZ RAMA ARDJAN AHMET RAMA YLLI MURAT KOLONJARI ZAIM MURAT KOLONJARI HEDIJE XHEMAL MUSTAFAJ MINE MAHMUT BARDHI ILIRJAN SABRI KUKA SHPRESA BEQIR SHABANI BEQIR ZENEL ALLUSHI DILE BANUSH DEDA KUJTIM FERIT MUSTA SKENDER SHERIF CANGOJA APOSTOL KOSTANDIN BODURRI ANEST SELMAN KLLOGJERI GEZIM AVDULLA DRAZHI SULEJMAN QANI KULLOLLI MEHMET IBRAHIM HOXHA HYQMET ISUF MALOKU KADRI ADEM DURAKU SEFER DYLBER TAFA BAJRAM HASAN MUÇA PETRIT STEFAN SHQAU KADRI AQIF MEHALLA BAJRAM RRAPUSH SULAJ SABRI SELIM ZELLI JONUZ KASEM SHABANI RAMAZAN HYSEN MUSTA XHEVDET HAZIZ TUSHA LULZIM SHYQYRI ZEQIRI ARTAN HASAN META SULEJMAN HYSEN MURATI FATMIR IBRAHIM PISHA NEBI MEHMET ÇOTA MUSTAFA RAKIP PISHA FIQIRI MUSA XHAFA HYQMET MUSA XHAFA FERDINAND NAZMI LEKA KOZMA ISMAIL ÇEKOJA SULEJMAN HALIL PISHA XHEVAHIR ALI ALLUSTAJ GEZIM HALIL FYSHKU PETRIT SALI QOKU XHEMALI ISMAIL RUÇI LUTFI IBRAHIM GRABA XHEVRIJE DEMIR KARAI

Qarku Fier

MEHMET RESHIT HARREMI ILIR MEHMET HARREMI LIRI HALIL SELACI QANI RAMADAN JALLI JERON QANI JALLI VASILLAQ PALUSH MILJA RAMADAN ABAS BAZAJ NERITAN ANDON DAFA YLLI BILAL XHELAJ LEFTER LLAZI FURXHIU PETRIT RRAPI XHAFA PETI LLUK ÇOBANKA KUJTIM QEMAL KALLASHI LIGOR TODI PRIFTI ARTUR HALIL HARIZI MITI LLAZI MILJA GËZIM SELAM BUZIU SELIM REFAT MUHAJ NIKOLLAQ KRISTAQ STEFA AVDUL QAMIL LIZAJ LONI RISTAN SOTA RAJMONDA LONI LEVENDI SEIT SHERIF PRISHTA BUJAR DALIP SULOVARI DAUT ARAP SULA OSMAN ILMI DISHA VANGJEL TUSHE LOLI DHIMITRAQ VANGJEL PAÇO NIKOLLA TUSHA LOLI BESHIR KADRI PERO ARQILE JANI QORRI NOVRUS RAMAZAN BUZI ISMAIL SABRI RESULI ALTIN VELEDIN MUHAJ ALTIN ALI HALILAJ DËFRIM QEMAL GEGA SKËNDER KAREMAN GJATA KIÇO ARI BANI FERDINAND FEÇOR GJOZI VENETIKE QAZIM ALUSHAJ NIKOLLAQ PETI ÇOBANKA BUJAR AVDULLA ÇELA SKËNDER KADRI BACKA ALBERT KOZMA STEFA PËLLUMB RUSHIT SHKURTI KOZMA NAUN SEMINI FLAMUR AVNI AJDINAJ SAMI ABAZ HARREMI FATOS KUJTIM KANANI LEONARD NAZMI DYRMISHI ISUF LUTFI MEHONIQI JANI RAPI GOLEMI VASIL PALI DIMO UAN KOZMA LULE ABAZ JASHAR HODAJ HYRIJE RAMADAN GURGURI PIRO PALI RAPUSHI FAIK MUHAREM DINA METO MURAT MUSKAJ BELUL METO MUSKAJ BUJAR SAMI GORICA SHYQYRI BESIM SEFA KASTRIOT GJYSHO METAJ VASIL GJYSHO METAJ LULËZIM IZET BRAUSHI FËLLËZË ISLAM SALIAJ ISA KOVAÇ YZEIRAJ SELAM ARIF SHEHAJ NEIM NEXHMI BEQAJ MYRTO SHYQO REFATI BAKI ISUF SHEHAJ LANDI ISMAIL BOÇKA THEODHOR SOTIR ZHEZHA ILIA SOTIR ZHEZHA LAVDOSH BORAK BORAKAJ BASHKIM REXHEP ISUFAJ; NAMIK XHEMAL LUTO PIRO GAQI MITRUSHI ; THIMO MARKO GUSHO NIKOLETA TASI MUÇAJ; PËLLUMB PELIVAN SINANI QERIM RAPO RAPAJ; LIRI JANI DANO; FERUZE MEHMET SHEHU ALTIN JAÇE MUHAMETAJ ASTRIT HYSENJ GASHI AGIM SABRI MEHMETAJ FATMIR KUJTIM GUMA XHOXHI THOMA DIMO SHKËLQIM DYLBER METHOXHA SHKËLQIM ZENGJEL GROPA REXHEP ZENJEL GROPA AGIM PILO NAÇI BUJAR SAMI GOXHAJ NIKOLLAQ RAKO PJETRI FATMIR SEJKO HASANI VILSON TODI PJETRI PETRIT DILAVER MAMAJ ARTUR JANI PJETRI RUFAN SEFRET BUZI GËZIM SYRI KODHELI VELIDE SALO LAMAJ ASTRIT SYRI KODHELI LILI MITI DASHI TOMOR JANI THOMAJ ALBERT KOZMA STEFA PIRO LILI NUSHI ARTUR HALIL HARIZI MUHAMET BAJRAM HASANPAPA JANI RAKO PJETRI LUAN ADIL ZEQAJ ALEKSANDËR MITI DASHI SOTIRAQ MITI DASHI VULLNET QANI MUÇAJ ALBERT QANI MUÇAJ LLAMBI KRISTO LLUPI AGRON SEFER XHELAJ BUJAR SEJKO HASANI MITI LLAZI RAMA ARQILE SPIRO BITA FERIT RAKIP ÇEPELE ZOI GORI SOTIRI MONDI GORI SHKURTI VLLASI KOZMA STEFA GËZIM PAJTIM DURMISHI ANDON LLAZI MILJA SHIRE BANUSH SEFA ALTIN HAKI HAMITI DERVISH BAJRAM QUKA JANI THOMA PLAKU GENTIAN QANI DULAJ PIRO VIKTOR GJONI KLAJDI BASHKIM ALLKAJ SYRJA HAXHI HAXHIRAJ, etj. GËZIM PAJTIM DURMISHI

787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973

LAVER FASLLI KAPAJ VANGJEL PALUSH MILJA MIRELA LLAZI MILJA FAIK SAHID GODINAJ REZARJA SHEFKI GOLEMAJ TEODOR NAUN SAULI SHPËTIM MUHARREM KAPLLANI SAZAN KAPLLAN KAPLLANI QEMAL KUJTIM KANANI EDUART KUJTIM SOLLAKU GËZIM TEFIK AHMETI SHKËLQIM SYRI KODHELI ALBERT KRISTAQ DAKA NUREDIN RAMAZAN FERKO SELIM RIZA KAJA PËLLUMB ZANI TROKA DASHNOR MINA NASI PERLAT ILJAS JAUPAJ ; NATASHA HALIT KAÇANOLLI LLAZAR THANAS LOCI; DRITAN ARISTOTEL VËRRIA DRITAN ARISTOTEL VERRIA LLAZAR THANAS LOCI NATASHA HALIT KACANOLLI AGIM BALIL SKENDAJ VASILLAQ MITI ZHUKA NADIRE RASIM EREQI PËLLUMB ZANI TROKA ARBEN MINA NASI ILIA TAQI PJETRI JORGO FERIDUM BEGAJ VIRJON FASLLI LAMAJ EDMOND TAFIL TAFA LEFTER HALIL LULAJ LAVDIMIR KUJTIM SOLLAKU AZBI DULE XHEPI XHEMIL DEMIR BUZI HASAN MYRTEZA AJDINAJ AGIM NIKOLLAQ TOSKA TASI GAQI STEFA STAVRO PANAJOT MICI; TODI KOZMA GJEÇI XHEVIT HAMIT RIZAJ; LULE ALI MUHO RAMIS HALIL SINANAJ FAHRI NEXHIP HYSKO; ILIR FARI HUSKO ARDIAN FAHRI HYSI ALEKSANDER GAQI STEFA VLADIMIR MINUSH KONDAKÇIU FEÇORR HASIM MUHAJ ZHANETA JORGJI PAPUÇIU MATJAN MANE XHUFI NISTON MITI VOLI KUJTIM XHEZAIR HASANLLIU SHYQYRI BRAHIM KAÇANOLLI RRAPO SAMI ISUFAJ AIDA XHELADIN TOSKU DEMIR FEÇORR MUSKAJ: ASTRIT DEMIR MUSKAJ FESTIM DEMIR MUSKAJ FLAMUR BILAL BAZAJ BANUSH MUSA KANANI SHEFIT MEHMET ZOTAJ ANDREA SOTIR GJIKA ABEDIN SEFEDIN TAFA AGIM NAZIF VRENOZI GËZIME RAMADAN BOROVA REXHEP NAFAEL SINANI GJERGJI KOSTANDIN ANDREA FASLLI ISUF ÇELAJ AHMET FERIT ISUFAJ VASIL STEFAN PRIFTI GASTERE MANXHAR MUHO ALEKS LILO BASHA HAMDI LUBO XEFRAJ BEDRI MUÇA SHEFQET KADRI MURATI SELAUDIN ILJAZ YLLDIZI VIKTOR KITO DHANILI BESNIK SALI HOXHA VLLASI DHORI SOTA PAVLI ANDREA STAMBOLLIU GËZIM QEMAL KAJOLLI BARDHYL REXHEP LLAZANA NIKOLLAQ PAVLI ZARKA PETRIT ARSHI BEQARI ALI DAUT CAKA AGIM LLAZI ÇAKO ELIDON RAPI BOGDANI THEMI VANGJEL DASHI ARBEN MEHMET PASHA KASTRIOT KAMBER ÇELA ARDIAN PETREF ISLAMI MARIE KRISTO SPIRO ARDJAN TAFIL ALUSHAJ GJERGJI TEKI KORCARI VANGJEL SHEFKI HASANI ALI BARJAM ZOTO BUKUROSHE CANE GEGA ILIAS HASAN HASANI ARIAN SABAUDIN XHELILAJ DALIP BAJRAM RAPAJ DRITA PETRO PETUSHI AFERDITA THANAS BALLABANI AVNI MUSA KAZIAJ RRAPO AZBI HAZIZI VANGJEL SHEFKI HASANI ROLAND BRAHIM OSMENI MAHMUT BRAHIM OSMENI BEKIM DILAVER AHMETI VASIL KOSTANDIN ANDREA NESTI VASIL KAPURANI BAZIRE MEHMET RABIJA KRISTAQ KOSTANDIN ANDREA KUJTIM SELFO BREGASI DASHNOR ZIHNI LIÇAJ IDAJET KAPO KAPAJ LLAZI NIKOLL FERRA QEMAL SAKO KALLASHI FRANKO FLORI HOXHAJ HILL NAUN PRIFTI LEFTER RAHIM ISARA LAURENC TOLEM ZHUPA YLLI MEHDI MOLLOSIU HAXHI ARIF KOLLUNDRA ALKETA HAXHI ZIJAJ ANDREA SOTIR GJIKA LUAN AHMET AHMETAJ VLADIMIR ADEM GURGURI KRENAR MUKE DULE HYSMET IDAET PASHOLLARI ALTIN ISUF LATIFI PANDELI LLAZI SHKURTI ARTAN JANI THOMAJ AZEM ADEM GASHI KIMET RAMAZAN BUZI HASAN LULO LABA THOMA KRISTO VILA THOMA KRISTO VILA TODI NAUN GJEKA TODI NAUN GJEKA FLAMUR IDAJET PASHOLLARI AHMET RRAHIM KAÇANOLLI KOSTANDIN IRAKLI SHYTI KRISTAQ IRAKLI SHYTI SPIRO SHAHIN LAMAJ ELMAZ SULEJMAN DAUTI ELMAZ SULEJMAN DAUTI FASLLI GANI HEBEJA ARISTIR PETRO PROFKA RRAPI NAUN KËRRI HAXHI RUSHAN ZIJAJ SHERAF AQIF NEXHIPI BEQIR ADEM ADEMI ABDYL FATMIR KORRESHI BEHAR HALIL GJINI SPIRO PALI NAÇI ANILA TODI IMËSHTARI PETRIT HAMIT XHELILAJ NIKOLLAQ STAVRI GJINI BILBIL SEFEDIN TAFA KRISTAQ VASIL MEÇALLIU RASIM KADRI KASTRATI VASIL NDINO PLAKU MIMOZA MITI SOTA SHEME RIZA KOÇIAJ KURT RRAPUSH YMERI RAMAZAN SALI KLLOGJERI HARRUN ISLAM NAZERAJ JORGJIE LEKSI TUSHE DHE BASHKPRONARET QAMILE HEKURAN MUÇAJ SULO SHEFIT MUSKAJ YZEDIN FASLLI BREGU ASTRIT HAIR HYSENAJ Qarku Gjirokastër REIZ NAZIM SKENDO THANAS SALI KASAJ FUAT BAJRAM LULO ARQILE PETRO MESHINI HAZIS HYSENJ LIÇOLLARI AGIM SULO SKENDI ROBERT SPIRO DHIMARKO MIRELA LLUKA DHIMARKO ALIKO HYSO ALIKAJ ALIKO HYSEN HODAJ AGO SALI DULAJ AGRON HYSEN XHEBRA LEFTER HAREDIN RABO AGRON HAREDIN RABO FOTI SALI (KOSTA) KASAJ SHKELQIM HYSNI MATELI, KOSTAQ LILO RACA, KUJTIM HASAN OSMANI LUAN MESTAN ÇAÇULI, DRINI IBRAHIM MALIQI SOKOL MEÇAN MEÇANI , GURI NEBI ÇELA , MUHAREM BAJRAM ZOTO XHELIL LAME SELIMI BEHAR SELAM MALKA PELLUMB XHAFER MUHOLLARI HAJDAR RAMIS MANÇE, SPIRO KOÇO KOTO, BEDRI DAJLANI GJERGJI SIMO STEFO , ARJAN FASLLI CANKA AGRON TEKI XHAKOLLARI, FATOS MUHAREM BREGU, GEZIM SADIK META BEKTASH RAKIP ZYBERI BARIE FAIK MANUSHAQE MUHAREM HAXHI TEME

974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024

LULEZIM RIZA ALIKO ASLLAN SHAMET SHAMETAJ FATMIRA VELI VELIU ABEDIN FEJZI ZEQIRI SOFIE JONUS ISLAMI ÇETI MEDI HAZBIA LULO VELI VELIU PERIKLI SOKRAT TINGO NEIM SERVET BUNDO MUHARREM BAJRAM ZOTO BARJAM FEJZO LULA BARDHYL IZET SALIA AGRON ISMET SHEHU; GEZIM JONUS SALA BASHKIM FEJZI DURMISHI KLEMENT DERVISH MANAJ AGIM NUREDIN BEJKO ISTREF RESUL PASHAJ ROBERT VANGJEL DINE MUSA HAKI BESHIKU HAXHI SELFO SELFO KARAFILE MERSIN HOXHA ENVER SATEDIN SHEHU BUJAR QAZIM HYSENJI VLADIMIR GJOLEKE KRISHTI VLADIMIR PILO SHTAKA, ANASTASIA MIHAL STAVRO EDUART NIHAT BEJLERI, ZENEL HASAN PETA LAME JOTI DHANDILI MYSLYM REFAT ÇAKO GEZIM SHEFQET AGALLIU JANAQ ILIA KONDI; PETRIT SHUQO SADIKAJ MIHAL DINO MUHAMETAJ; VLADIMIR ZENEL LALA ÇELO DINO HOXHA BESIM MUHO BRAHIMI DASHAMIR LAVER LILA ASTRIT HAJDAR DINAJ; ALTIN MINELLA HAXHI KRISTO THANAS ZHULLA BUJAR AGUR MALAJ GRAMOS BELUL OSMËNLLARI ALTIN BESNIK BESHIKU ILIRJAN SERVET BAKIA MITRO VASIL BOÇI DHIOGJEN CACE ELMAZI HAKI MUFIT LAMKO; DASHNOR MUÇO DUÇKA, LEONARD RAMADAN ÇOBO SHAHIN METE GJINI NESHET TAHIR LLAKA ARBER GEZIM SULKA SOTIR KOSTA HYSA, ARBEN FERIT XHUKA DEMOKRAT DILAVER QENDRO HAMIT FEJZO GOLEMI XHELIL NEXHIP HALILAJ DELO TAIP ASLLANI , GEZIM HYSEN TOZAJ DRITAN SKENDER BISTRI FERIT SHEFKET MYFTARI STEFO THODHORI LENGO; SALI HASAN MAMO, SPIRO VANGJEL XHAVARA

Qarku Korçë

Qarku Kukës

Qarku Lezhë

1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160

ADRIATIK ENVER ZADE ANESTI PELLUMP MULLIRI JOANI ENGJELLUSH TOPALLI AGIM REXHEP DAJKO LACE FETA FIRAJ NIJAZI SELIM XHAMBAZI AZIS GANI XHAFA MYQEREM MUSA HYSENAJ ALO ZENUN IBRO ÇAUSH ÇAUSH LASKAJ HAXHI BEKTASH BANUSHI VASIL BEKTASH BANUSHI MUHAMET NEVRES MALO DRITAN NJAZI BAJRAKTARI ; HATIP NJAZI BAJRAKTARI RIZ NJAZI BAJRAKTARI ; HAZIZ NJAZI BAJRAKTARI ZAIM IBRAHIM ZHUBI AVNI SADIK BAJRAKTARI ZEF NIKOLL KOLA GJIN MARK MARKU ARBEN NIKOLL GJOKA ZEF SHKURT PRENGA TEREZE PASHK PREÇI; ROZALINDA GEZIM PREÇI FLAVJA GEZIM PREÇI; ZEF GEZIM PREÇI KOL MARK VUKA TONIN ZEF LLESHI PASHUK DOD GJOKA GJERGJ LLESH JAKU NIKE GJON CEKU MARIJE PRENG PALI PASHK NDREC MESULI NDUE PREND NDOJ PRENG DODE NIKOLLI ZEF GJETE SULI ARBEN DOD PRENGA ARBEN NDUE MARSHTJEFAJ NIKOLL DED NDOU GJERGJ FRROK LLESHI PJETER ZEF MARKU ERMAL NDUE JUSHI PREND GJOK PRENDI FRAN NDUE TOKRRI GJERGJ LLESH GJOKA NIKOLL LLESH GJOKA PREÇ NDUE DEDA ILIR SHTJEFEN LLESHI NOK KOL MARKU PREND GJON MARSHTJEFAJ GJOVALIN NIKOLLE SHERRI PASHKO LLESH NEÇAJ BARDHOK MARK CERA ZEF GJIN TOMA GJON PREK BATAKAJ BARDHOK PRENG NDOJ NDREC PRENGE NDOJ ARBEN MATI MARKU FRROK PRENG PRENGA BESNIK NIKOLL GJEÇI PASHKO DEDE RRUSTI PRENG FRROK NDRECA FRAN DED PERGJINI PETRIT DED PERGJINI PJETER NDUE BIBA PETRIT GJIN BIBA GJERGJ NDUE PREÇI PJETER NDREC MESULI NIKOLIN NIKE PJETRI PASHK SIMON DEDA PETRIT LLESH DEDGJONAJ DED FRROK PALI MARK NDUE TOKRRI PAULIN ZEF KOLA ZEF NDUE GJOKA GJOK MARK NIKAJ GJOK NDREC GJOKA GEZIM NIKOLL PRENGA JAK GJIN GJOKA; GJON GJIN GJOKA ARBEN GJIN GJOKA HIL MARK VOKRRI TONIN FRROK GJEGJA BIBE MARK NDOCA KEL SHTJEFEN LLESHI MARK NDUE LLESHI PRENG MARK GJONI NIKOLL MARK MARKU NIKOLL MARK MARKU MARK GEG GEGA GJON NIKOLL MARKAJ VIKTOR PJETER ZEFI MARK NDUE PREÇI ZEF PRENG BARDHOKU LLESH NDUE PERGJOKA NIKOLL ZEF STOJANI NIKOLL NDUE MOLLA ARBEN RAM SHALA ALEKSANDER GJON GJETAJ BESIM QAMIL DOKU NDUE ZEF MEMAJ PAL NIK MARKU VASIL NDREC LOCI NDUE GJIN TOMA TONIN LUK MIRASHI GJON NDUE TOKRRI PREND NDUE NIKOLLI SIMON NDUE NDRECA GJOVALIN NIKOLL PRENGA AGUSTIN NDUE MALÇI NDUE PREND MARKU FRAN MARK PERSHPALI NIKOLL FRROK GJEGJAJ MARK PREND MARKU MARTIN GJON DELIA FLORIN NIKOLL GJOKA MARK GJON MANI PASHKO NIKOLL FRROKAJ NDUE GJON DELIA ÇUN FRROK GJEGJAJ PRENG BARDHOK DODANI DOD NDREC GJOKA GJON MARK JAKU PRENG GJON BAÇUKU VASIL KOL BALA PRENA LLESH LLESHI PRENG NIKOLL MEMAJ GJOVALIN PRENG SULEJMANI MARK PRENG MARKU GJON FRROK GJINI VALENTIN ZEF LLESHI NDREC MARK SHYTI ZEF NDUE NDOJ SHKELZEN PASHKO COLAJ NDREC PJETER MARKU PJETER NIKOLL PRENGA GJERGJ NDUE NDOJ GEZIM ZEF PALUCA MARTIN GJERGJ GJEGJA LULASH MARTIN STENAJ ARBEN PASHKO COLAJ RUDOLF PASHKO COLAJ AGOSTIN MARK KOLA PRENG NDUE KUÇAJ

1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 1201 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 1210 1211 1212 1213 1214 1215 1216 1217 1218 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1225 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1249 1250 1251 1252 1253 1254 1255 1256 1257 1258 1259 1260 1261 1262 1263 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 1278 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1290 1291 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 1301 1302 1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309 1310 1311 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 1331 1332 1333 1334 1335 1336 1337 1338 1339 1340 1341 1342 1343 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369

GJOVALIN GJON GJETA PJETER NDREC KOLA DEDE PRENG NIKOLLI DOD PRENG DEDA VASIL PRENG MARLEKA MIKEL MARK DODA MARK ZEF LLESHI MARTE GJIN DOÇI PJETER NIKOLL TUCI MARK DOD DODA VIKTOR NDUE FRROKU ENVER ZYLAL CANA NESHAT ISUF BALAJ PRENG GJON DODA LEK PRENG NDRECA ALI SHABAN VOKSHI FATMIR OSMAN SULAJ NIKOLL GJON DODA BRAHIM RAMAZAN KORBI HAJDAR MEHMET GEGA GEZIM PASHK LLESHI GJOVALIN NDRECE KOLA MARK SADRI FASLLIA PLLUMB GJERGJ NDRESHAJ PAL NDUE LLESHI FREDERIK NDUE LLESHI MARTIN NDREC PRENGA GJON PALOK NIKA PLLUMB LULASH DELIJAJ GJON PALOK NIKA MARK BIB BIBA KUJTIM QERIM BABOÇI LLESH MARK KALAJA LIRJAN IMER CAKONI TONIN NDUE MARKU PELLUMB HYSEN MITKU; NURI HYSEN MITKU SHPETIM HYSEN MITKU PJETER ZEF CAKONI PASHK MARK LLESHAJ MARK PREND MARKU MARTE GJOK DOÇI MARK GJON SEFGJINI SHYQYRI HYSEN MITKU PRENG PJETER NDREKA NDOC PAL PRENGA PASHK PRENG SHURBI TONIN LLESH GJONI GJON PRENG PERZEFI KOLE NDUE DEDGJONAJ ALEKSANDER GJOK GJOKA NDUE PAL SEFGJINI NIKOLL PJETER TIRTJA NIKOLL DODE NIKOLLI NIKOLL GJON LEKA NDUE PJETER TUSHA NDOC MARK GJERA NIKOLL ZEF GJINI BESNIK MUHAMET LITJA FRROK LLESH DODAJ PAL PREND DEDA MARTIN FRROK DODA SHPRESA FAHRI LITJA BARDHOK ZEF GJURA GJIN MARK NIKOLLI MARTE GJON NIKOLLI PRENG NDUE DOÇI FRAN GJERGJ PRENGA GJOVALIN NDREC MARKU PREND PAL MNELA NDREK GJIN RAJTA NDREK GJOK NDOKA PASHK GJON PJETRI PJETER ZEF SYZIU PJETER NDUE LEGISI IMER HAJREDIN BIÇI LUAN NDUE TUSHA ZEF FRROK PALI LUK PREND PALI TEREZE PJETER ZEKA TONIN FRAN GJONI PRENG NDUE MAXHUNI NDUE NIKE ZEFI SHKURT GJET DOÇI PJETER GJON PRENGA GJELINA NDREC PRENGA VALENTIN ZEF PJETRI PRENG NIKOLL PRENGA ANTON NDREC MESULI NDUE GJERGJ ÇUPI MARTIN FRROK DOÇI FRAN ZEF NDREU FRANÇESK ZEF GJERGJI JULINDA NDOC PRENGA PJERIN NIKOLL PRENGA SUTE NDUE NDOU GEZIM PJETER UKAJ LUK PREND PALI NDUE MARK DOÇI FERIT DED DEDA NDREK MARK UKA PERPARIM GJIN GEGA REXHEP IBRAHIM XHIXHA PRENGE DOD PRENGA PRENG SHKURT NDRECA BARDHOK GJON GJOKAZAJ ZEF NDUE GEGA AUGUSTO REMO FORNASIERO; SOTIRAQ KOLI PAPA ELDAR MUSTAFA ÇELKUPA NDUE PRENG DUKATI LEONARD SHTJEFEN COLI MARTIN DED BOBI LLESH PAL NDOJ NDUE GJON BAJRAKTARI NDUE MARK KACURRI NDUE MARTIN MARKU NIKOLL MARK VISHA PREL MARTIN MARKU GJOVALIN FRROK NIKOLLI ZEF NDOC NDREC SOKOL PAL GJONI PASHK MARK MAXHUNI PREND XHEM DODA PRENG NIKOLL KOLA FRAN LLESH MARKU DED MHILL GJONI NDRE BARDHOK BUSHPEPA GJEVALIN NIKOLL NDREU FRANGE PREND HILA BASHKIM ALI RRYQI XHEVAHIR HYSEN CAKONI GEZIM NDREC BOÇI PAULIN MARK LIKA ARTUR FARI ÇUÇKA RRUSTEM ISUF VOKSHI HALIT OSMAN SULAJ SALI IDRIZ GASHI ARTAN GEG STOJANI BARDHOK GEG STOJANI PRENG MARK KALUSHA VLADIMIR GEG STOJANI ZEF GJIN BAJRAKTARI ZEF PJETER LUKA ALEKSANDER NDUE NDOJ ALBERT PJETER SEFGJINI ASTRIT DALI SIMONI LLESH FRROK NIKOLLI VITOR PREND GJONI VIKTOR GJERGJ GJONAJ LEK GJIN PRENGA MARK BARDHOK PRENGA PAL PRENG LAZRI PASHKE LEKE ÇUNI BARDHOK MARK PJETRI NDOC KOL ALIA ZEF MARK LLESHI BARDHOK BIB STOJANI ZEF FRROK BIBA ZEF KOL GJOKA MARK LAZER PRENGA JAK PRENGE JAKU GJON NDUE LLESHI DALINA NIKOLL GJETA LEK HILE PALUCA DED GJOK LLESHAJ HASAN SALI LIKA ILIRJAN NDUE GJERGJI LAZER NDUE ÇUNI FRAN FRROK MARKU LUAN DED DEDA SANDER LLESH RICA NIKOLL ZEF BERSHIMI PRENG NDUE PRENGA GJON ZEF GJOKA PRENG ZEF LIMAÇI EDMOND NDREC NDOCI DED BIB DEDA YLBER PRENG GJOKA PJETER PRENG DOÇI LLESH GJON PRENGA NDREC PRENG SIMONI PETRIT GJIN GEGA NIKOLL PREND GJOKA ZEF DOD DEDA PASHK GJON PJETRI FRAN MARK TUSHA GJYSTE NDUE STOJANI MIRASH PREND MARKU FRROK FRROK LLESHI GJIN NDUE MARKU GJIN PJETER TUSHA GJON LLESH MARKU GJON ZEF GJINI NDREC NDUE NDOCI EDUART GJIN KOLMARKAJ DED GJOK MARKU BESNIK MUSTAFA XEKA FATBARDH MUSTAFA XEKA FAJKUSH ABAZ XHIXHA HASIM ZENEL XEKA NDREC KOL GJOKA SHPETIM REXHEP XHIXHA PJETER FRROK MARKU KASTRIOT ABAZ XHIXHA BARDHOK DOD GJONI AGUSTIN GJIN KOLMARKAJ MARK NDUE STOJANI NIKOLL ZEF STOJANI GEZIM MUSTAFA XEKA FILIP ZEF GJONI FRAN MHILL GJONI GJET MARK LLESHI FRROK PRENG LLESHI


e premte, 13 korrik 2011 www.mapo.al

1370 1371 1372 1373 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381 1382 1383 1384 1385 1386 1387 1388 1389 1390 1391 1392

1393 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 1401 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 1410 1411 1412 1413 1414 1415 1416 1417 1418 1419 1420 1421 1422 1423 1424 1425 1426 1427 1428 1429 1430 1431 1432 1433 1434 1435 1436 1437 1438 1439 1440 1441 1442 1443 1444 1445 1446 1447 1448 1449 1450 1451 1452 1453 1454 1455 1456 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468 1469 1470 1471 1472 1473 1474 1475 1476 1477 1478 1479 1480 1481 1482 1483 1484 1485 1486 1487 1488 1489 1490 1491 1492 1493 1494 1495 1496 1497 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 1512 1513 1514 1515 1516 1517 1518 1519 1520 1521 1522 1523 1524 1525 1526 1527 1528 1529 1530 1531 1532 1533 1534 1535 1536 1537 1538 1539 1540 1541 1542 1543 1544 1545 1546 1547 1548 1549 1550 1551 1552 1553 1554 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 1571 1572 1573 1574 1575 1576 1577 1578

GJERGJ ÇUN BIBLEKAJ TANUSH PAL SEFGJINI NDUE ZEF NIKOLLI GJIN MARK PLAKU GJIN FRROK LULI PETRIT NIKOLL GJOKOLAJ PETRIT SHYT KOLA NDUE GJON PRENDI MUHARREM OSMAN DAJA ZEF GJON PRENDI ARDIJAN PRENG GJERGJI KOL MHILL UKA DOD PRENGE GJERGJI DAVA PRENG DODA FITIMTAR PAL NDOCI GJOVALIN MARK LLESHI NDUE MARK NDREU STAK PJETER DODA MEHILL MARK BUSHATI PJETER ZEF NDREU FILIP NDOC MARASHI ZEF NDUE GEGA ASTRIT DAN RRAHMANI

Qarku Shkodër

AFERDITA HAMID KALAJA NDOC MARK AHI GJOVALIN PJETER PREÇAJ ARDJAN GJON FJERZA PAL NIKOLL GJOKA ARIAN SIMON KRAHI ZEF KOLE KOLA SYTKI XHEUDET HAFIZI REXHEP MUHO CURRAJ SHPETIM SMAJL MEHMETAJ BASHKIM MUSTAF CUBAJ RIZA AHMET CURRAJ GANI CAF KURTULAJ RIZA AHMET CURRAJ GANI CAF KURTULAJ PERPARIM MSUTAF CUBAJ RAMIZ ALI HYSAJ REXHEP MUHO CURRAJ ALI BRAHIM SENAJ SELAUDIN SHYQYRI QARAJ GJELOSH LEKE GILAJ GJEKE MARK VUKÇAJ LUIGJ MARK VUKÇAJ HAMDI LAN VUKAJ SELIM SALO UJKAJ NAZMI HASAN DELISHAJ MUSA LAN HASAJ BESIM MYRTO HOXHAJ IBER NUT LULAJ VITORE GJOK XHAKAJ XHELAL MALIQ ZEKAJ DEDE GJERGJ LUGAJ FATJON ADEM HASAJ LUIGJ PEJTER MAKAJ QAZIM OSO HOXHAJ CEN ARIF DELAJ GJOVALIN ZEF SHTOGAJ DEM DYL MEHMETAJ KOL PJETER MAKAJ NDREK GJOKE GJELAJ ISUF MALIQ ZAKAJ ESAT HAJRULLAH PJESHKA HASIM HAJRULLAH PJESHKA FAIK ABAZ SHABAJ SEJHAN ZYHDI BAJA NDREK GJELOSH DODA EMILJANE MUHO XHAFAJ TAFIL SHAQIR KAMERI QEMAL JAKUP TOTA SADIK JAKUP TOTA VEHBI SHUAJB KRAJA GJOVALIN JAK FRROKU GJETO DAN PUSHKA ALEKSANDER LUIGJ ÇURÇIJA SHPRESA SADIK KRAJA ARBEN HAJRULLAH BASHI SHPRESA HIVZI SARAÇI ILIR BRAHIM KRAJA AGRON SULEJMAN BASHA BESNIK JONUZ HYSAJ SAIT LAN IMERI BESNIK JONUZ HYSAJ SERJAN ZEQIR ALUSHI FATMIR SAMI ZAJA HAJRULLAH ASIM KOSI GJYSTE GJON DRANDAFILLJA ARDIANA NDOC DRANDAFILLJA LAURETA NDOC DRANDAFILLJA MIRELA NDOC DRANDAFILLJA ELVIS NDOC DRANDAFILLJA AGRON ABDULLAH LIKA NURI VESEL SYNAJ KADRI MEHMET HYKAJ REXHEP YMER BARDHAJ YMER REXHEP BARDHAJ BERHAN ISA SYLJA HYSEN XHEMAL HYKAJ KUJTIM ALI DRIA SMAJL ALI DRIJAJ MARKO XHEMAL HYKAJ SAIT SELIM SYKAJ XHEUDET HYSEN MALJA REMZI TAIP HURMI XHEMIL HAXHI TOSKAJ ASLLAN TAIP HURMI QEMAL SMAJL CENI XHEMIL HAXHI TOSKAJ DELI MYFTAR KURTULAJ AJET XHEMAL GURISHTA BESNIK XHELAL GURISHTA HALIL YMER VULAJ ÇEL YMER VULAJ MUSA MYFTAR KURTULAJ VALENTIN EJELL HILA ARANIT SHUAJP XHENJE EQEREM MUSA OSMANI QERIM AHMET VUCAJ BASHKIM SHUAJP XHENJË XHELADIN AHMET VUCAJ FRAN ZEF QEHAJA HAS YMER VULAJ GJELOSH PREND POÇAJ GJOVALIN NDUE TOMA SHUK FRAN PEPÇI PETRIT ASIM KASTRATI ARTUR QAZIM NUTI EQEREM RIZA RUSI NAZIRE MUSTAF BRAHIMI HALIT MET HASAJ LUIGJ NIKA NDUE PETRUSH BRISHTAJ LODOVIK SHUK PREÇETAJ KASTRIOT KASEM PRODA LEONARD ÇESK QYTEZA PJETER PRENG GJINI LUDOVIK SHUK PREÇETAJ DILAVER HAMDI NURJA SHPRESA BRAHIM BELJA LILJANA HAMDI HAMZI GEZIM MUHAMET BEGA FRANG NDUE PRELA NDUE PASHK RRESHPJA AGRON BEQIR MEMAÇI AGRON BEQIR MEMAÇI LUIGJ GJON ZHURI FADIL SELMAN SHEGA RROK GJON DEMAJ PAL LAZER PALOKA ELZET QAZIM GJYREZI TAULANT HYSEJN KADRIJA PAULIN NDREC ÇUPI VEHIT QAMIL DJEPAXHIJA GJELOSH KOLE BIBLEKA ISMET CUF MATAJ RIDVAN AVNI BEQIRI ARDI XHEMAL HYKAJ VESEL SHPEND SYNAJ SHKELZEN RAMADAN KARAKAÇI MIRJAN MUHAMET HAMZI BESIM RIZA REXHA BESIM RIZA REXHA GEZIM HALIT DUSHKU RUDINA SHYQYRI PUKA ALI DUL PUKA KUJTIM FADIL ADEMI FIQRET RAMIZ DIGLI LINDITA YMER MILLA FATMIR HAQIF GJURA BRAHIM OSO RUÇI BASHKIM OSMAN BERSAKU PREND ÇUN MARKU PRELE MARK ZEFI MARK PREKE PALI PALE KOLE BALLFUSHA MARK ÇUN GJONAJ RROK FRAN LUMAJ NIKE VULSON MARASHI MARTIN PREKE GJEKA KEL PJETER LORJA NDREK DEDË MARVATAJ MHILL DEDË ÇUNI STELA PJERIN MARDUSHA BESNIK RAMADAN KARAKAÇI SOKOL MARTIN GURALECI MARTIN GJON GURALECI HYSEN QAMIL TULA TOM GJEK DOSHI NIKOLIN PAL ZEFI VIKTOR KEL XHANEJ VAT GJON GJONI EDUART SHFEQET PIPA ILIR SHUAJP ERKOÇAJ HYDAJET ALI LEPOROSHI MHILL ZEF DOÇAJ ILIR HASIM GJURIQI FATMIR MUHO PAPAJ NIKOLL NDOJ NDOJA ZARIFE JONUZ LIKA QAZIM YMER KRAJA RAGIP XHEMAL MEHJA FLAMUR BRAHIM DIZDARI ENVER RAMADAN DUSHKU CAF DERVISH HYKAJ SKENDER TAHIR MASHKU GJINE TOME BLINISHTA GJINE TOME BIINISHTA ZYHDI HALIT KRONI NDUE VOC NDOCI SKENDER ZYHDI KRONI RAMADAN ISA SHEGA FADIL ISA ZEQIRAJ KOL PJETER DODAJ ISMET ASLLAN ÇEKORJA ARDIAN MALO FACI NDRE KOL DEDAJ ZEF SIMON KAPAKLIA FRANÇESK TOM ÇUKAJ SHAQIR BAJRAM SHEQJA SHAQIR BAJRAM SHEQJA SHAQIR BAJRAM SHEQJA ADEM JAKUP LIKAJ MENDUH HEKURAN HALILI HEKTOR HEKURAN HALILI

1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589 1590 1591 1592 1593 1594 1595 1596 1597 1598 1599 1600 1601 1602 1603 1604 1605 1606 1607 1608 1609 1610 1611 1612 1613 1614 1615 1616 1617 1618 1619 1620 1621 1622 1623 1624 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 1645 1646 1647 1648 1649 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 1663 1664 1665 1666 1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 1674 1675 1676 1677 1678 1679 1680 1681 1682 1683 1684 1685 1686 1687 1688 1689 1690 1691 1692 1693 1694 1695 1696 1697 1698 1699 1700 1701 1702 1703 1704 1705 1706 1707 1708 1709 1710 1711 1712 1713 1714 1715 1716 1717 1718 1719 1720 1721 1722 1723 1724 1725 1726 1727 1728 1729 1730 1731 1732 1733 1734 1735 1736 1737 1738 1739 1740 1741 1742 1743 1744 1745 1746 1747 1748 1749 1750 1751 1752 1753 1754 1755 1756 1757 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 1773 1774 1775 1776 1777 1778 1779 1780 1781 1782 1783 1784 1785 1786 1787

SKENDER GANI DOBROVODA MARTIN DEDE ÇETINA TONIN HILE SHLLAKU MARK KOLE GJERGJI FRANÇESK TOM ÇUKAJ HIVZI BRAHIM KOTRRI KUJTIM SHABAN SHEQI MENSUR KASEM KOTRRI NAZIR SHEUQET BEJTJA ZEF PJETER GURI MHILL PJETER GURI MARK BIB MELI ZEF LEKE GURI FEJZI SAIT BRAHIMI BAHRI DAN PUKA NAIM ZYHDI SYLIA GENC MUHAMET URUÇI MITHAT SHEFIK HOTI ASLLAN ELEZ GJONAJ SHYQYRI SELMAN NASUFI YMER ALI MURATI MERGIM ZEQIR ALIJA XHIHAT LATIF GUSHA IDMAN CUF HALILI SABAH NEXHAT KRAJA SHYQYRI ISA HOXHA XHELAL REXHEP KRAJA TAIP MEHMET KRAJA XHELAL XHEMAL ULQINAKU SHEUQET HALIL ZENELI BAHRI ADEM ADEMI SYTKI XHEVDET HAFIZI FAHRI MET QOSHJA NAZMI OSMAN BASHLI PRELE MARK HARDADHIA; FATMIR MARK HARDADHIA RAMADAN SYLO HOXHA LIRIM BEQIR QAHI MUSA RASIM ÇEKIÇI RIFAT IDRIZ DINI SYTKI ELJAZ HALILAJ MEHDI IDRIZ DRAGOVI YMER SHABAN VEJUKA PAULIN NDUE NDOCI PJETER ZEF BLINISHTA AGRON DELI LUGJAJ KUJTIM DELI LUGJAJ ZYHRA ISUF BALILAJ RAM IMER VULAJ MUSA BINAK HAXHIJAJ MUHO MUSA VEJUKA SABRI MUSTAFA XHILAJ QAZIM MUSTAFA XHILAJ RROK DED MALVATAJ PJETER NDREK GJINAJ SADIK CAF FERRACAKU BASHKIM RIFAT HURMI NEXHMIJE DEM HURMI ARIAN SIMON KRAHI NIKE GJELOSH PATOGU DEDE NIKE PATOGU ISA MUHO PAPAJ AGRON NIKE KRONI DEDE KOLE MRIZAJ ANTON KOLE MARKU AGUSTIN PRENG BUSHI BALE PJETER FERMOSI SABRI XHEMAL HALILI NIKE GJELOSH PATOGU DEDE NIKE PATOGU FAHRI MET TULA SKENDER SMAJL PLAVA MYZAFER SMAJL PLAVA BASHKIM SHYQYRI SELMANI FEJZI SALO TUKAJ AGIM HAMZ PARASPORJA HAMDI NUH MUSTAFA FAHRIJE IDRIZ TULA BEDRI TOFIK MUSTAFA XHABIR CUF KRAJA LULASH ZEF MARASHI SOKOL LULASH SHULLANI KOL LULASH BUJARI VATE PRELE PRELA SOKOL SHEQER PRELA NDOC VATE PRELA PAULIN PJETER GJONI REFIK ABAZ HAJDARI MARASH PASHKO GJINI BAJRAM REXHEP KURTULAJ ENVER JAKUP TULI ELJAZ SHAQIR CULUFAJ ILIR ISA CENAJ KUJTIM ELJAZ CELUFAJ ARIAN HALIL GOLEMI ILMI SAIT ZABELI GJELOSH KOL MARASHI ALFRED GJELOSH MARASHI SAMI HALIL ZENELI KUJTIM IBRAHIM SINANI HASIJE MALIQ MANDIJA SYTKI HAZIZ DANI REMZI QAZIM OKAJ FRAN LAZER GJONI ANGJELIN SIMON DABERDAKU KOLE ZEF CURRI NDOC MARK LOTI MARK NDOC LOTI GJIN NDOC DEDNDREAJ ZEF PREKE ARA ; GJOVALIN ZEF ARA NDOC GEG NDOCI MARTIN SADRI PALNIKAJ PAL KOLE GURRA PREND GJON MUSTAFAJ LAZER TOME BLINISHTA PREND GJON MUSTAFAJ ABDULLAH HYSNI DJEPAXHIJA PREL MARK PEPAJ; TONIN PREL PEPAJ LEONARD NDOC AHI ARTAN MUHARREM HAXHIJA; REDON ARJAN HAXHIJA DEDE PJETER PRENDI; PASHKE ZEF PRENDI ZOJE PJETER PRENDI(DELIA); DUKATE PJETER PRENDI(VOCA); XHOVALIN PJETER PRENDI ZEF KOLE LAZRI GJOKE DEDE PALI EQREM XHELAL BUSHATI FAHRI XHELAL BUSHATI ESAT HASAN RRANZA MARASH NIKE SOKOLI YLVER MSUTAF PODE FATMIR SULEJMAN KURTULAJ ISMAIL ELEZ GJORRETAJ NIKE LUIGJ PJESHKEZA BLERIM MET ALIJAJ SIDKI SALIH NIKSHIQI HAXHI AHMET ÇULAJ AGOSTIN KIN VUKAJ ESMA SAIT SHPUZA LUAN ASIM SHPUZA ZAMIR ASIM SHPUZA GANI FADIL BISHANAKU ERGYS BASHKIM MUJA BESIM HAXHI ÇULAJ MUHARREM FERHAT FERHATI GEZIM SULEJMAN VUCAJ XHAVID ALI FREGJAJ EQEREM HAMDI MUJA HYSMET ELEZ DRENI SHYQYRI QERIM SINANAJ MENTOR SULEJMAN KURTULAJ ARANIT SULEJMAN KURTULAJ ASLLAN BAJRAM DIBRANI FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ FATMIR SULEJMAN KURTULAJ ARBEN PETRIT JEGENI NIKOLIN NDREC ÇUPI EDUARD TOME KELAJ ZEF FRANO LUKAJ NOSH GJERGJ TOKA EDMOND PJETER LAZRI MARK MITER PAPLEKAJ ARBEN VLASH KOLA VLASH ZEF KOLA GJERGJ FRAN BJESHKEZA PREKE MARASH ÇARDAKU KEL MARK UJKA MARK NDUE NKJORI ALDIN HYSNI FUSHA NDUE MARASH BRACI NIKOLIN NDOC HILA MEDIN HAXHI ÇULAJ SHEUQET SULEJMAN BULIQI GJOVALIN SIMON GJONI ANDRO MIRO MATJA DRITA NOSH GURI HARAP CUF HANDRAJ BAHRI SYLEJMAN ASLLANAJ ALBAN SIMON KRAHI RROK PJETER GAJTANI FRAN NIKOLL DOKAJ PJERIN NIKE KOLAJ NAIM JONUZ PIRI ENVER FADIL BISHANAKU MARIJE PJETER SHKAMBI ZEF PREKE ARA GJOVALIN ZEF ARA NDOC GEG NDOCI NDOC VATE PRELA VATE PRELE PRELA SOKOL SHEQER PRELA GJELOSH KOL MARASHI ALFRED GJELOSH MARASHI LULASH ZEF MARASHI SOKOL LULASH SHULLANI KOLE ZEF CURRI PAL SADRI PALNIKAJ PAL KOLE GURRA PREND GJON MUSTAFAJ LAZER TOME BLINISHTA NDOC MARK LOTI MARK NDOC LOTI GJIN NDOC DEDNDREAJ GJELOSH MARK MUSA ZEF GJON PALALI TONIN GJON PALALLI KEL GJON PALALI NDUE ZEF NDREU MARK FILIP BIASHAJ XHELAL SYLEJMAN DIBRA VALTER NDUE LERA DODE NDUE LERA ;

1788 1789 1790 1791 1792 1793 1794 1795 1796 1797 1798 1799 1800 1801 1802 1803 1804 1805 1806 1807 1808 1809 1810 1811 1812 1813 1814 1815 1816 1817 1818 1819 1820 1821 1822 1823 1824 1825 1826 1827 1828 1829 1830 1831 1832 1833 1834 1835 1836 1837 1838 1839 1840 1841 1842 1843 1844 1845 1846 1847 1848 1849 1850 1851 1852 1853

1854 1855 1856 1857 1858 1859 1860 1861 1862 1863 1864 1865 1866 1867 1868 1869 1870 1871 1872 1873 1874 1875 1876 1877 1878 1879 1880 1881 1882 1883 1884 1885 1886 1887 1888 1889 1890 1891 1892 1893 1894 1895 1896 1897 1898 1899 1900 1901 1902 1903 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1915 1916 1917 1918 1919 1920 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1942 1943 1944 1945 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973

NDUE VATE LERA HYSEN MEHMET FSHARRI TONE PRELE TEMALI MARJAN BENARDIN TEMALI KUJTIM OSMAN ÇUJAJ KOL LULASH BUJARI FADIL ISA ZEQIRAJ KOL PJETER DODAJ ISMET ASLLAN ÇEKORJA ADRIATIK MALO FACI NDRE KOL DEDAJ ZEF SIMON KAPAKLIJA BESNIK RIFAT LLUKACEJ BAHRI RIFAT LLUKACEJ SHPETIM OSMAN RRASHA MIRSEN ALI BECI LEKE PAL CINGORE KOLE NDOC KRROQI ZYHDI HALIT KRONI SKENDER ZYHDI KRONI RAMADAN ISA SHEGA LUIZA LIN MAKA SALVATOR HILE SIMONI PREKE GJON SIMONI SOFIE NDOC MAKA ANDI LIN MAKA HAMIT YMER HOXHA FEHMI QEMAL OSMANI BUJAR QAZIM GJOKAJ LINDITA HYLLYRI GOLEMI XHABIR SAIT TELI ARJAN SALIH BEGU BUJAR BRAHIM MEMAJ LULZIM MUHAMET LAQJA XHELAL OSMAN KATANJA KADRI RRAPO HASANLLARI SUZANE HALIL HASANLLARI ADMIR ABAZ KOTRRI ALTIN ABAZ SHALA ÇESK NDUE ÇUNI MARK NDUE NDOJA MARK NDUE PALI NDUE PREÇ PALI ASTRIT NDUE PALI ELMAS KARAMAN ALLAJBEU DEDIN NDREKE GJINAJ AGIM ADEM ÇELIKU XHEMAL HAMIT MATLIJA SHPETIM QAMIL MUSTALI ARBEN QAMIL MUSTALI YMER RIZA GROPZA SKENDER RESHIT TROSHANI ZEN BINAK BINAKU XHEMIL ENVER HOTI MARTIN GJON CURRI MEHDI QAZIM KUÇI BEHIJE XHEMAL DEMJA FATMIR BRAHIM ZABELAJ OSMAN HYSEJN HOXHA BARDHYL RAMADAN SPAHIJA MHILL ZEF ARA KOL TOM ÇARKU GJELOSH MARASH VNESHTA KIN NDUE NDOU SKENDER MUHARREM FERHATI GJIN BIBE VATHAJ DEDE GJIN VATHAJ EJLL JAKE JAKU LUKE EJLL HILA GJOVALIN LAZER NDREU NIKE ZEF HASANAJ FRANG NDUE GURI GUXIM PREND DEDNDREAJ GJOVALIN ZEF ZOJZA HAVA ISUF RRANZA MUHAMTE FAZ PAPAJ HARTAN RIZA CURRAJ XHELAL ISA ISAJ ÇESK NDUE ÇUNI ÇESK NDUE ÇUNI

Qarku Tiranë

SOKOL JASHAR VELIU LAVDI AGUSH DEMKO MARK ZEF NDOU ; ANGJELIN MARK NDOU PAVLIN MARK NDOU HALIL XHEMAL LILA FLORJAN HALIL LILA TEREPE MARK NIKOLLI AGIM KOL MARASHI MITAT VEIS ZOICAJ FIDARI SEAT NURKA FATMIR VESEL ABAZI ARSINO LLUKAN PEÇI HASHIM RIZA PEÇI FERIT SEFER BODINI HAXHI NAZMI KACA XHAVID MUHARREM MATERA ISAK MENDU KURTI XHEVDET VESEL ABAZI BAKI REXHEP LIÇI SERVET BAKI LIÇI LARGIM SHYQYRI SALLAJ DYBLIN MEHMET ÇELA FIQIRETE MUHARREM DAUTAJ YLLI RESHAT QEFALIA HAJDAR HYSEN PACI FESTIM HYSEN PACI BASHKIM MUSA LAMNICA MUSA UKE LAMNICA ASTRIT QAZIM QERIMI RUZHDIE METE QERIMI LEONARD LUAN BUNGURI DILE ZEF LUCA AFERDITA XHELADIN BEQIRI FARI TEFIK ÇETA FRANG NIKOLL GJOKA SOTIR JANI KUTALI SABRI ISLAM BUÇI BARDHOK ZEF KOLA SIMON ZEF KOLA BESIM QAMIL XHIXHA PERPARIM MUHARREM SULI SHPETIM MUHARREM SULI ISLAM ABDULLA SULA TOHOR XHEVIT GENGOLLARI ALI MUHARREM KAJTAZI SHKELQIM NEKI JAUPI SHKELQIM NEBI FERKO RAKIP RAMAZAN NALLÇIA FIQIRI MEHMET MYRTA ISLAM HYSNI KALAJA GEZIM NIKE BUJA LAZE ISA GUÇE GERTI YMER BAJRAMI LULZIM MUSTAFA HOXHA ZABIT QAMIL LLESHI FRAN PAL KERAJ NDUE PAL KERAJ BESNIK SALI JAHOLLARI HYSNI RAMAZAN RAMA VALENTIN HAXHI HAJDARAJ FATMIR LIME BEZATI BASHKIM EQEREM LIKA NAZIF ATIP XHOLI QAZIM HYSEN META OLSI FARI MUÇOLLARI JULIAN FARI MUÇOLLARI KUJTIM ADULLA MEHMETAJ AHMET SABRI BICI PETRIT ZEQIR MEMIA PAULIN PREK TOMA MUSTAFA ALEM KASNECI ROLAND LAVDIM LLALLA RAKIP RAMADAN POLIÇI AFRIM ELEZ NDREU LAVDIM XHEMAL LLALLA HALIME REFIK AJAZI FIRDUS REFIK AJAZI BESNIK BAJRAM ELEZAJ SKENDER ÇELNIK KREKA GEZIM NURI GEGOLLI FATMIR SELIM KRASNIQI MAHMUT ARIF GJOKA TANE MEHMET HIDRI LAZER PJETER QOKAJ HAJRI FERIT KADIU ZEF NIKOLL SEFERAJ TAHIR ADEM MULGECI IDAET ZYBER SULILLARI GJIN MARK KOLPRESI NIKOLLAQ ALI PAPA BESNIK DINO KABA DEMIR MUSTAFA MURJA ALBERT RAPO KLLEPKA RAM SADRI IMERAJ NIK GJON LEKA FATMIR XHETAN HASANAJ RAKIP HAMID DERVISHI AVNI ZALO DALIPI REXHEP MUJE MEHMETI ANDRI LEKA LLAZAR THANASI XHEVIT ABAZI ERGES SHPK MEHMET AVNI HOXHA IRENA ZEQIR HOXHA MEHMET MUHAMED CARA ESMA REXHEP KONI SERVETE HYSEN IMERAJ GAZEP TAHIR VATA RAMAZAN QAMIL KOSENI LLAZAR BAJRAM RAZA ARBEN XHEMALI MESITI URIM ISLAM MATA AGRON VELI BREGU NEXHMI RESHIT HOXHA KUJTIM FADIL GAÇI HASAN HAXHI AFMATAJI ARBEN MYSTEHAK QYRANI PELLUMB HYSEN ZYFI FATMIR BAKI LIÇI XHAVIT ALI HIDRI KUJTIM ALI MIJA SADIK RAMADAN DUSHKU JOLSIT LUTFI CANI ÇELNIK MESTAN SKENDERI VLADIMIR KOSTANDIN GOGA SOFOKLI NEZIR DRAGOTI NAMIR HEKURAN MEHDIU FEHMI KUJTIM GJANA GZIM ZENEL MUSTAFA " GENER 2", SH.P.K IDAJET AHMET PROJKO GALIP ABDYL SKENDERI HALIL SHABAN LAMI FARIZ HASHIM HALILI MARTIN GEZIM SHAQIRI NEVRUZ ISUF SHAQIRI SEFULLA SADIK MUÇA NIMETE MUHARREM XHUMRI; AGRON ZENEL XHUMRI; HAXHI ZENEL XHUMRI VALENTINA ZENEL DUNGA; MERITA ZENEL MYRTA; YLLI ZENEL MYRTA

1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 2045 2046 2047 2048 2049 2050 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 2061 2062 2063 2064 2065 2066 2067 2068 2069 2070 2071 2072 2073 2074 2075 2076 2077 2078 2079 2080 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 2091 2092 2093 2094 2095 2096 2097 2098 2099 2100 2101 2102 2103 2104 2105 2106 2107 2108 2109 2110 2111 2112 2113 2114 2115 2116 2117 2118 2119 2120 2121 2122 2123 2124 2125 2126 2127 2128 2129 2130 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 2141 2142 2143 2144 2145 2146 2147 2148 2149 2150 2151 2152 2153 2154 2155 2156 2157 2158 2159 2160 2161 2162 2163 2164 2165 2166 2167 2168 2169 2170 2171

FITIM XHELAL HYSENAJ KRISTO VASIL GJOKRUSHI; DHIMITER KIÇO KRISAFI; EDMOND SALI LILA; LULEZIM HAXHI HAXHIRAJ; BASTRI MELEQ SHEHAJ; SIMON PRENG DODA BAFTJAR HALIL DODA CEN ALI LAMA SHEFIK REFIK OCKA ALBERT MUHARREM NALLÇIA HAMZA SULEJMAN LALA PRENDE PAL MARK SHPETIM SAFET SHEHAJ ZENUN ALI QELIA FATRI FUAT DOSTI BAJRAM SYTI HYSENBELLI VERZIKO ÇERÇIZ MBROÇI MAKSIM KOÇO NUSHI AGIM ENVER RAMA MUHAMET NAZIR KAMENA BAKI RAMAZAN PLAKU SHKELQIM SHYQYRI PENGILI GEZIM NUREDIN SHEHI RIFAT MEXHIT KADRIU ALEKSANDER SPIRO DOÇI AGIM NUREDIN FEJZO AGRON NUREDIN FEJZO SHKELQIM MAZLLEM KOROLI YLLI VEIS VEIS BESNIK SEID XHANI SHKELQIM ABDYL SULAJ AGRON OSMAN TURJA LULEZIM FEIM LIÇO KADRI BEQIR LENA FERDINAND DUKALT GODO KADRI HYSEN VATA IDAJET REFAT BRAHIMAJ ADHURIM RAMAZAN SULKU MARJETA QAZIM RASHA XHEVAHIR TAHIR MUSTAFAJ SKENDER DILAVER BALLA NAZMI QAMIL ÇULLHAJ LADIMIR SHEFKI GJIKA MUSTAFA JAKUP LLESHI AGIM MUHARREM SHIMA SOKOL HALIL MUÇO RAMAZAN MUSA MEMACI RUZHDI BESIM SHIMA SKENDER BESIM ÇAUSHI HASAN EMIN MARKAJ ALFRED FITIM ZHUPANI ARBEN ELMAS DIDINI ARTUR KAPLLAN ISMAILATI NIKOLL NDREC LLESHI ZAMIR HIQMET ÇENGA DASHAMIR HYSEN LIMANI FERIT FRAN PESHPALI SERVET HAJRULLA ISMAILI XHAVIT XHEMAL MURATI SELFIE DANO SHABANI; JORGJI HARALLANI JORGJI ANDONETA TODI GRIBIZI; LORETA PASKAL TASHO(GRIBIZI); PETRIKA PASKAL GRIBIZI JORGJI HARALLANI JORGJI ANDONETA TODI GRIBIZI LORETA PASKO (TASHO) GRIBIZI PETRIKA PASKAL GRIBIZI MAKSIM QYTET RAPO HAXHI QYTET RAPO FIQIRET HASAN BEKTESHI SHEFQET SALI KOLECI AHMET SHABAN KOÇI ENKELEJDA AHMET KOÇI MUÇO KAPO ARAPI ADRIATIK ZALO DYRMISHI DEMIR SELMAN TUFANI ABEDIN IBRAHIM ISMAILI SEFEDIN QAZIM NDREU PETRIT HASAN PERAJ MAKUT MYRTEZA SARAÇI BAJRAM HAMDI HOXHA ARBEN FEJZO ZAIMAJ LIRADIN REXHEP KURTI SAFET NUREDIN MATA ISMAIL NEZIR MEZIU XHEVAHIRE MUSTAFA TAHIRI ALFRED RAMADAN XHANGOLLI RIZA SELMAN GRRICA HURMA VATH SOKOLI ROBERT BILBIL MERKOHASANAJ ISMAIL BRAHIM AJAZAJ LULEZIM ILIAS GISHTO AGIM TEFIK SERANLLARI ARBEN MUSTAFA JAUPAJ XHEMAL XHELAL XHEPA ATHINA JORGO HALILAJ GENCI SHABAN MAHMUDI NANIE CENE LOGU TOMOR SKENDER UKA LOGU NASIBE XHEMAL LLAPUSHI HYSNI SHYQYRI MIJA ARJAN JORGO MIJA; POLIZOI JORGO MIJA RIZA XHEMDI BIBA VANGJEL SAFET MUHADES RUSHIT ANDI TAHIRAJ QAZIM HAXHI BERMETA QAZIM HAXHI BERMETA GURI BAKI OSMANI DRITAN GURI OSMANI BEHAR SEFER LIPO ALI SEFER LIPO HYSEN HALIM CAKA VLADIMIR RUZHDI TOPI XHEVDET HASAN DUMI KRISTINA MANI RUSHITI AZEM ELMAZ LEÇINI MIRI AZEM LEÇINI SKENDER SINAN BAZA SELAMI SELIM PERENJASI VALENTIN HAXHI HAJDARAJ NOVRUS MAZE ALIAJ AGRON PESHO HUSHA KUJTIM HYSEN BOKA HASHAR HAJREDIN ÇELA MUSTAFA ZYBER THASTORI PRENDUSH DODE MEMAJ NAZMI RAMIZ SULA PETRIT FEJZ KOLGJINI JONUS HALIL ELEZI ADIL SELIM FERGALI EDMOND HYSEN KONDI LORENC ISMAIL DERVISHI PELLUMB HAMIT ABEDINI ILIR VEBI BARA XHEVAHIRE MEHMET TOPALLI DEFRIM AVDULLA LEKA ENVER DEMIR AGO ALEKSANDER PASHK MARGJINI ENVER ISLAM DEMOLLARI AGRON MEHMET MERA DRITAN PETRI ÇAKRI QAZIME KADRI HOXHALARI QAZIM HYSEN ALIAJ SYRJA ABAZ BAJRAKTARI FITIM ZELFI TOTA LULEZIM BESHIR BEZHANI LAVDRIM RAMADAN ARIFAJ JOSIF KOÇO PAPAGJONI FIQIRETE SEHIT VRAPI VULLNET CEN NUHIALLARI NDRIÇIM KASEM BORIÇI SHEQERE REXHEP ZEBELI AVNI JAKUP ALIAJ ALI MYSLIM MEZINI EDMOND SERVET BAKIASI REFAT VELI KUMEZHI NJAZI NEIM ORHANI QETSOR HETEM JAHO ANDREA LILI ZAKA JONUS HALIL ELEZI NDRIÇIM MAHMUT MCINI AJET HAXHI SHIMA NAZMI FADIL GAPI IDAET NDRIÇIM KREKA ZEF PRENG FRROKU DILAVER SHUQRI QOSHJA ASTRIT ZENEL DRAGJOSHI ALI ZENEL DRAGJOSHI; GEZIM ZENEL DRAGJOSHI SELIM ADEM BALLA TAFIL TAIP AGOLLI MEHMET REXHEP LIÇI GEZIM MEHMET LIÇI RRAPUSH QAZIM XHANILUZI HALIM RAMADAN MUÇAJ LUTFI HYSEN NUREDINAJ ASTRIT MIFTAR TOTA HAXHI NEBI JOTA KUJTIM YMER QOKU PASHUK PJETER MEMAJ VEBI XHEMAL BURRI AGRON MAL DRAGJOSHI GEZIM QAMIL MURATI SAMI RAMAZAN FJOLLS SHEFKI LUTFI TOTA MEHMET SHAQIR MIJA ALEKS FERIT ISLAM BARDHYL NUREDIN HYKALEKA GANI ASLLAN LAMI ASLLAN SEFER CANO ILMI UKSHIN DIDA TAJAR FAIK LATIFI TELE AHMET ZAIMI VIOLETA BEXHET ZAIMI MUSTAFA RESHIT LAÇI LULZIM RAMIZ VELI KUJTIM RAMAZAN STAFA GENTJAN RAMAZAN STAFA VITOR GJERGJ NDOJ; ARTION MYFTAR SHEGAJ THANAS APOSTOL NAKA; SELMAN AVDI MYFTARI YMER HASAN ASLLANAJ SULEJMAN VESEL QOKU XHAVIT VATH BOJA RUZHDI SELIM HYSA SAMI AVDULLA SHQUTI HAMDI SHAQIR DAKA RAHMI FAHIK SPAHO ARBEN RAHMI SPAHO KRISTO FALI VESHI ZENEL ALI KACELI NURIE QAMIL XHEKA PETRAQ KLEANTH DIMROÇI ILIR NEXHDET CANHAS HYSEN HASAN NALLBANI BUJAR ALI ISMAIL PIDVAN XHEVAT RAKIPLLARI SAMI XHEVAT RAKIPLLARI GEZIM XHIPE NEXHIPI VIKTOR MERSIN HOXHAJ AQIF QAZIM DEMARKU KASTRIOT SELIM LEKA

2172 2173 2174 2175 2176 2177 2178 2179 2180 2181 2182 2183 2184 2185 2186 2187 2188 2189 2190 2191 2192 2193 2194 2195 2196 2197 2198 2199 2200 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 2211 2212 2213 2214 2215 2216 2217 2218 2219 2220 2221 2222 2223 2224 2225 2226 2227 2228 2229 2230 2231 2232 2233 2234 2235 2236 2237 2238 2239 2240 2241 2242 2243 2244 2245 2246 2247 2248 2249 2250 2251 2252 2253 2254 2255 2256 2257 2258 2259 2260 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 2281 2282 2283 2284 2285 2286 2287 2288 2289 2290 2291 2292 2293 2294 2295 2296 2297 2298 2299 2300 2301 2302 2303 2304 2305 2306 2307 2308 2309 2310 2311 2312 2313 2314 2315 2316 2317 2318 2319 2320 2321 2322 2323 2324 2325 2326 2327 2328 2329 2330 2331 2332 2333 2334 2335 2336 2337 2338 2339 2340 2341 2342 2343 2344 2345 2346 2347 2348 2349 2350 2351 2352 2353 2354 2355 2356 2357 2358 2359 2360 2361 2362 2363 2364 2365 2366 2367 2368 2369 2370 2371 2372

ARTAN SHEFQET MAMO YLLI HIDER ALLMETAJ SAMI SEIT SHARKA RAKIP NUHI SHEHU MARTIN GJON SIMONI MIRUSH HILMI MARKJA MELEQ NUREDIN KAPLLANI GRAMOS NEVRUS PLAKU DALIP DALIP SHERIFI LUAN DALIP PSHERIFI; LULZIM DALIP SHERIFI ARBEN MEHMET DOLLAPAJ SHKELZEN MEHMET DOLLAPAJ AUGUSTO REMO FORNASIERO; SOTIRAQ KOLI PAPA ELDAR MUSTAFA ÇELKUPA NALLIJE FASLLI ÇELIKU KADRI HALIL KOBUZI ALI JASHAR MESTANI SELIM XHEMAL VELI GEZIM KAMER MUÇA ARMIR RIZVAN RIZVANI NEVRUZ JASHAR BIÇERRI PETRAQ MUSTAFA LILOS LUAN SYRJAN KREKA RAMAZAN ELES HYSA TOMOR IBRAHIM LIFO QAZIM HAMDI QOLI NEXHIP XHAFER POTKA HYSEN NEBI TOTA FIQIRI RAMAZAN MUÇAJ FADIL VESEL DANUSHI LAZER ZEF CURRI ASLLAN SINAN BOGDANI REXHEP RAMIZ BIRACI DED NDUE ZEFI BASHKIM OSMAN BUÇI LULEZIM IDRIZ BERBERI ADRIATIK IDRIZ BERBERI ; ISLAM IDRIZ BERBERI FIQIRI HAXHI MUÇA RAMIZ HALIM ABDIAJ NDRIÇIM ALI LUSHA ARBEN HAJREDIN MARA DHURATA BEQIR KALAJA FATMIR BEXHET HASA KUJTIM SELIM XHELILI AGIM SOTIR JONGARI REFIK RAMAZAN MUÇA FESTIM ALI CALA ERJON RAMAZAN BUÇI MERSIN JUSUF SEFERAJ MARENGLEN BORIS SKENDI ABAZ NUREDIN QOKU FLORIAN ISA DAUTI HYSNI ADEM LASKU BLEDAR SHYQYRI ÇELA HALIM HAXHI LOKA HAXHI HALIM LOKA ISMAIL IBRAHIM DEMUSHI KADRI LIVAN RRODHE AFRIM SHEM MATA RIZA RAMIZ TILA VANGJEL KOZMA DHAMO KURT AVDI VATA THEODOR ALEKS RISTO BESNIK XHAVIT ÇELIKU TOFIK ISLAM CUKA GEZIM EMIN KUÇI ZAIM RAMADAN KRROSHI TAFIL TAIP AGOLLI SAMI HAXHI RUÇI PJETER NDUE PALAJ NEKI PAJO LAMAJ NDUE ZEF NIKOLLI NAPOLON QERIM SPAHIU FRANO DED PELLUMBI KADRI NEZIR KAÇI BAFTJAR RASIM TOÇILLA ALBERT MUSTAFA KOKA HADO MEHMET DURMISHI HALIM QERIM TAHIRI RAMIZ BERE KOVAÇI NURI HAKI HAJDINOLLI QAMIL KAMBER MJESHTRI SKENDER MISLIM RAMA IBRAHIM DALIP SUÇI LEK GJON SEFERI AGRON ZEF CURRI BEQIR QAZIM HIDRI SELIM QAZIM VATA BUJAR OSMAN KARRECI KADRI MEHDI SHAHINI ARTUR NURE BUSHALLARI SHKELZEN XHAVET NELI AGUSH SELIM MUÇA SHAQIR XHEMAL SKARRA PERPARIM MAZE LAMA SKENDER ABDULLA FIRI YLBER DEM HASANI YLLI REXHEP ABATI NAZMI QAMIL ÇULLHAJ ZAMIR HIQMET ÇENGA RIZA SELMAN GRRICA XHEVAHIR IBRAHIM JOCA VANGJEL SAFET MUHADES FARI MUSTAFA KALLAVERJA LAVDIM SELMAN HAMITI FRAGLIN ADEM FEKOLLARI NEIM ASLLAN MASKAJ ROBERT ZEQIR QATIPI SPIRO IBRAHIM KISHTA AGIM HALIT ZAIMAJ LUAN DEMLUSH THAÇI ILIRJAN REFAT METAJ TEUTA MUHAMET DERVISHI NAFIJE HAMDI HODAJ ELONA PETRIT DAMA HASAN HAXHI AFMATAJ BLERINA STAF KETA MARK PRENGE KOLMARKU STAF KURT KETA HYSNI SHYQYRI LITA; IRMA LLAZO MIJO ARJAN JORGO MIJO; POLIZOI JORGO MIJO SPIRO SELMAN DOGANI AVNI BEDRI DOKA SELIM SHABAN TAFANI ARTAN HABIL LUSHA NDUE GJETE DOÇI ALFRED PETRIT ÇELNIKU VANGJEL MASHO DORI ASLLAN HIDER METAJ SHPETIM QAMIL CINGA QAZIM YMER VISHKAJ SAMI ASLLAN MERA XHEMAL HYSEN BIBA SEFEDIN MEHMET HOXHA EDMOND DEMIR BEJKO ISUF HYSNI MURATAJ EMIN OSMAN BALLA FATMIR DEMIR ÇELA KRESHNIK SHEFQET MEMAJ FIQIRI DEMIR KUKA AGIM BESIM MEMBELIKA SIMON DEDE GECAJ AGIM KAMBER LILOLLARI FIQIRI SALI BARDHI ZYBER FAIK ZALTA FATMIR ENVER RAMA OLSI RAPO KLLEPKI JANI ISMAIL ZHUZHI TOMORR ORHAN KASO DRITAN HYSEN DIDA SAMI SELIM KOKONOZI SHERIF HALIT LITA KUJTIM MEHMET GOXHAJ NEBI HAFIZ TAHIRAJ ENVER ALI TOME PARO DESTAN LAÇI SHKELQIM AGIM MARKJA ZEF SELIM RAMAJ JONUZ SULEJMAN KAPLLANI PASHK PJETER NDOCI PELLUMB AVDULLA RAKOLLARI QEMAL SEJDIN TRESA SAIMIR SUHRIA DAUTAJ SUHRIA ASLLAN DAUTAJ; ARBEN SUHRIA DAUTAJ ESHTREF SHEFKI TOÇILLA BUJAR DAUT IBRA ISUF RAMAZAN KALEMI LUAN LUTFI KAMBERI IMRAN RESHAT HOXHALLARI XHEVDET ISLAM SUFAJ JETMIR ISMAIL DEMUSHI RUZHDI FEKIT IMERAJ GEZIM ALI BRUÇI NIMET ZEQIR SARÇI ELTON MERSIN SHEHU SHKELQIM FATBARDH ALIMADHI ARBEN FATBARDH ALIMADHI; ALFRED FATBARDH ALIMADHI ALBERT MUHAMET MERSINI MUHARREM SHERIF ELEZI BERADIN NEXHIP MIFTARAJ DASHAMIR NEXHIP DALIPI SHABAN HAJDAR XEXA KUJTIM QERIM SHEHI BUKURIJE BAHRI LUKRA FERIT MERSIN DUKA SINAN MUSTAFA DOKA ALBAN SHAQIR SPAHIU ELENI MUSTAFA ZHIVA RASIM ÇERÇIS MUSTAFARAJ ERMIRA OSMAN XHAMETA SHEMSIJE RIZA RUÇI ALBERT QEMAL RUÇI LIMAN FEZULLA MALI; RUZHDI DYLAVER DISHA SHEFQET MALIQ DASHI; BIDO KOÇI NANAJ MUHARREM RAPUSH KOKOSHI ARSHI VEXHI MANDRI BESIM VEXHI MANDRI QEMAL MUHARREM ELEZI ROBERT NAZIF AGA RAMAZAN MAL PASHKAJ KUJTIM NOVRUS RRAPOLLARI PELLUMB NIAZI HADRI ASLLAN RIZA KOÇIAJ ROVENA MEHMET ÇAKOLLARI SAMI MAHMUT BULKU BERTI IDRIS MUJOLLARI AGIM RAMIZ DOMI THANAS TELE PRIFTI MUHAMED ADEM DRIZA JETMIR GJIN IMERAJ GJIN LEKE IMERAJ XHAVIT SALI NELA HASAN XHEMAL SHIMA OSMAN JAKUP DOKA BUJAR MUSTAFA HAKA SHKELQIM HAMZA HOXHA PETREF RIZA POTKA

2373 2374 2375 2376 2377 2378 2379 2380 2381 2382 2383 2384 2385 2386 2387 2388 2389 2390 2391 2392 2393 2394 2395 2396 2397 2398 2399 2400 2401 2402 2403 2404 2405 2406 2407 2408 2409 2410 2411 2412 2413 2414 2415 2416 2417 2418 2419 2420 2421 2422 2423 2424 2425 2426 2427 2428 2429 2430 2431 2432 2433 2434 2435 2436 2437 2438 2439 2440 2441

MUSTAFA KAMBER LEVANAJ YLVI IDRIS LALA NIAT QEMAL BRAHOLLI PELLUMB FERIT HUTJA TAHIR IBRAHIM SULA TOMOR MESTAN MOLLA DEFRIM XHEMAL DOMI FLAMUR ALO KAJO MARK ZEF VATA KOSTA BARIQ JAHJOLLI NEIM FEJZULLA TURTULLI NURI RAMAZAN CALLAKU SPIRO GJERGJI CUNI DED IBRAHIM STEAJ ZHANETA DANIEL ZEQIRI ALBERT XHEMAL VEIZAJ LIN GJOKE SUKA ANDRE STEFAN RRUSHI BESIM GANI HOXHA HIKMET KASEM VESELAJ RAME FAZU MARAJ ARBEN ZYBER DJALOSHI AGRON XHEVDET SADAJ PETRIT HAJDAR LEKA LUAN JONUZ AGA BEXHET MALIQ AGOLI ARBEN ILJAS ÇORA BEXHET NURI ÇAMI BASHKIM BAKI LAZE ASTRIT ETHEM LLOÇI BUJAR LALAN QERIMAJ NAZMI MEHMET BEZATI GEZIM SEFEDIN LUSHNJAKU LULJETA SEFEDIN LUSHNJAKU NEXHBEDIN MALIQ SAHITAJ AGIM MAHMUT DAFKU GJON PREND MARKU XHAVIT SALI MEDA RASIM ISLAM KOLDASHI SELAMI RAHIM BABASULI MAKSIM FEJZI NEBIAJ HAJRULLA DAN RAMA DALIP XHEP GJANA SHEFQET SHAQIR DURAKA DYLBER GANI ZERELLARI LUTFI MISIM COKA YMBERLI ABI OSMANAJ ZENUN QERIM ISTREFI ERVIN AGIM ELEZAJ HASAN XHAFERR BRUCI QEMAL SHABAN SULA MUSTAFA NAIM BARDHI YMER SELMAN ÇERKA ASLLAN DAUT SPAHIU PRANVERA BAFTJAR MULLAHU ENVER HALIT BIRAÇI MUSA XHELAL HYSENAJ HAZIZ RIZA ALMADHI DALI DEMIR VLADI PETRO RAMAZAN SHARKA MARTIN HAMZI HYSA NUREDIN QERIM AGA GANI OSMAN ZYKA GEZIM MEDI SHEHU MURAT AXHEM ZENELI AFRIM CAN DELIU AZBI GURO LAMAJ GURI PREND DEDNDREAJ XHEMAL MAHMUT SULA EQREM MUSTAFA MAHMUTI XHEZAR ABAS DINOSHI

Qarku Vlorë

2442 ARSENI KALO ALIMUÇAJ 2443 ADIF RAZIP KANAJ 2444 HALIT MUSA DUKA 2445 XHEZMI ÇOMO KERRI 2446 SERVET VELEDIN XHAFERAJ 2447 LAVER SEJAT BAÇI 2448 QAZIM QANI DOKO 2449 GEZIM ARSHI DEVOLLAJ 2450 NEIM MASK TOZAJ 2451 TOMOR SAIP GJONA 2452 ADRIATIK RAZIP HOXHAJ 2453 FLUTURIM BALIL ALIRAJ 2454 BITIJE HEKURAN SHIMI 2455 ADRIAN MALO KAÇAJ 2456 HAKIM MAHMUT ALIAJ 2457 IRJAT SENDIAR FEZAJ 2458 PAJTIM ISMET SHEHU 2459 ISUF QAZIM ELMAZAJ 2460 PETRIT SHEFQET LEVENDI SHKELQIM SHEFQET LEVENDI 2461 JAHO NURI JAHO 2462 VIZHDAN REIS NELAJ 2463 VOJSAVA KADRI MALAJ; BUKUROSHE HYDAI MALAJ ELJONA HYDAI MALAJ ; MIREL HYDAI MALAJ ; KLODJAN HYDAI MALAJ 2464 LAVDIM SELAM ALIAJ 2465 RAMIS RIZA SINADEMI 2466 DIVIT MYSTEAK SERJANAJ 2467 STAVRI MALIQ BERDELLIMA 2468 SYRJAT MALIQ XHELAJ 2469 SKENDER SERVET BREGASI 2470 MYNEVER SHABAN AVDO 2471 IRFAN BORO METAJ 2472 HEKURAN GJYSHO YZEIRAJ 2473 PETRIT TOFIK SHEHAJ 2474 ANDON SHPETIM TAHIRAJ 2475 HASAN ZEQIR HYSENAJ 2476 ZOTO ALI ALIA 2477 RESMI LAZE BREGU 2478 ASTRIT SHERIF SERANAJ 2479 SHPETIM ABEN DUKAJ 2480 REFIT BORO METAJ 2481 KUDRET ORHAN SALA 2482 PANDI QIRJO LERA 2483 FERIK QAMIL SHKEMBI 2484 SHPETIM ABEN DUKAJ 2485 BESIM QERIM KANAJ 2486 HATIXHE ETHEM BEQIRAJ 2487 PELIVAN HASAN HASANAJ 2488 NEKIJE HEKURAN DOLLANI 2489 BARIE AXHEM XHUVELAJ 2490 SHPETIM SHAIP HASANAJ 2491 VELI TEKI MALA 2492 HYSEN NAZO HYSENI 2493 FARUSHE KOVAÇ KOÇIAJ 2494 IQMET TEKI MALAJ 2495 IMER DERVISH JAHAJ 2496 GJYSHO SHAHIN YZEIRAJ 2497 FLAMUR MYRTEZA ISLAMI 2498 ALI SHEFIT DURA 2499 RENATO KASEM ISLAMI ALFRED KASEM ISLAMI 2500 IDAJET HAJRULLA ZHOLLANJI 2501 MUHAMET RASIM BEQIRI 2502 DONIKA HAREDIN PRILLO ; ALEKSANDRA EMOND PRILLO KRISILDA EDMOND PRILLO 2503 FATMIR MEVLUT DAJA 2504 EQEREM HASAN KALAJA 2505 FATJAR XHELO PALAJ 2506 BESNIK BARJAM AGALLIU 2507 RESHAT MURAT ELMAZI 2508 BARDHYL NURI KUÇAJ 2509 PETREF QERIM SHEHU 2510 SKENDER TEKI LIPO 2511 SKENDER REXHEP ALIU 2512 BAKI DURO LULAJ 2513 PAJTIM HAKI MUSABELLIU 2514 LIGOR KIÇO LERA 2515 BUJAR ZOTO SALIAJ SELIM ZOTO SALIAJ 2516 AGRON BEKTASH BOÇI 2517 LEKO DHIMITRI DRENI 2518 VLADIMIR TAFIL TRAGAJ 2519 FATMIR SHYQYRI MEMAI 2520 KOSTA LEKO DRENI 2521 SHEFQET JONUS PALAJ 2522 MUHARREM QERIM SKËNDERAJ 2523 PUSHIME XHEZMI ALIAJ 2524 SELAM MUSTAFA ARAPAJ 2525 PELLUMP MAJKO HOXHAJ 2526 SELAM MYSLIM ZYLYFTARI 2527 DAMIR EQEREM HAXHIRAJ 2528 NASIP XHEZO JAUPAJ 2529 ARZIHAN AZBI PUÇI 2530 MOJSI SEZAI XHELILAJ 2531 PETRIT SADIK HODAJ 2532 ZINI MURAT MURATAJ 2533 ILIR ZIJA XHELILI 2534 ARJAN XHEMAL RAMA 2535 PETREF TAFIL ALIAJ 2536 JANI XHELADIN DUKAJ 2537 ENVER TEKI DELILAJ 2538 ÇUMAN MIFTAR DALIPAJ 2539 HATEME ISUF KASAJ 2540 LEFTER ZYBI KRISTO 2541 SULO PETREF SULAJ 2542 BASHKIM JONUS KASA 2543 PELLUMP SALIM SHAHAJ 2544 PETREF BAJRAM TOZAJ 2545 DASHO ISLAM ZENELAJ 2546 MJAFTIME HASAN SHTINO ARTAN VILSON SHTINO 2547 PIRO MEMO ÇELOHOXHAJ 2548 PETRIT TOFIK KAPAJ 2549 EQEREM HASAN KALAJA 2550 SPIRO BEKTASH GOZHDARI 2551 ZAHO MYFIT NAZAJ 2552 ÇOBAN SHEFQET LLAJAJ 2553 SIMON DURO BALLAJ 2554 TASIM XHELAL MANE 2555 ILIRJAN ALI DURA 2556 RUBIE REXHO RROKAJ 2557 FERDINANT LILO SHAHAJ 2558 DELO KUJTIM ALIMAJ 2559 IZET ARSHI LAMAJ 2560 YMER ZYFER BALLABANI 2561 VITORE NAMIK RAMAJ 2562 FERAT MUSTAFA HYSA 2563 ANDREA SHABAN CANI 2564 LAVDOSH REFAT TOSKA 2565 PETRIT ARAP SHAKAJ 2566 BUJAR ISUF XHELILAJ 2567 EQEREM HAIR ZEQIRI 2568 NIAZI RUSHIT ÇOLLAKU 2569 DASHNOR XHAFER BEQARI 2570 LIMOZ PILO BREGU 2571 ARTUR TAFIL TRAGAJ 2572 MUHEDIN FEJZI JAHO 2573 SELIM SHEFKI LIÇO 2574 FETI KODHEL XHANGOLI 2575 ENVER NEXHIP VELA 2576 HARALLAMB VANGJEL SHOLLA 2577 FERAT RAZIP KANAJ 2578 PERLLAT LAME ALIAJ 2579 ZIHO MEMET RUKAJ 2580 BILAL AVDI GJONAJ 2581 LEFTER JAZO HYSAJ 2582 ALBERT BEDRI ISUFI 2583 JETNOR CENO KAPAJ 2584 VIZHDAN XHEMIL KOÇIRAJ 2585 QEREM QAZIM XHAFERAJ

MAPO

2586 AVDULLA BILAL RUSTEMI 2587 ZYBER JONUS BEJAJ 2588 SARRIK KADRI ZEKAJ 2589 ZENI ESTREF DUSHKU 2590 TOSUN TEFIK MUKA 2591 BUJAR RUSHIT BRAHIMAJ 2592 MITAT QEMAL SKENDERAJ 2593 QAMIL ABDULLA ÇOTA 2594 NAMIK TEME RRAPO 2595 BILBIL XHEVO KOÇI 2596 GURI ORHAN KUKA 2597 ANDREA ESAT NDINI 2598 NASIBI ÇERÇIZ HALOLLARI 2599 SADUSH NOVRUS MUKAJ 2600 VELI PASHO RESULAJ 2601 BRESHAN CANO SELA 2602 MYRTEZA ASIM MALO 2603 DILAVER BRESHAN VESHAJ 2604 XHEVDET LAME BITAJ 2605 NURI ISLAM CANAJ 2606 BRAHIM ISMAIL HYSENAJ 2607 AGIM HAXHI SHEHU 2608 SELAM NELO BALLAXHIA 2609 HYSO QAZIM ISMAILAJ 2610 PAZAIT MURAT KAPAJ 2611 DHIMITER REFIT JANKA 2612 JORGO HYSO PAPAJ 2613 SIMON SELAM ÇOBAJ 2614 ALI HYSEN DERVISHI 2615 MUSA NELO BALLAXHIAJ 2616 NEKI BAXHUL HALILAJ 2617 XHAFER NELO XHAFERAJ 2618 FERJAT BAXHUL HALILAJ 2619 DERVISH XHELAL MANE 2620 BAKI TAFIL ALIAJ 2621 KUJTIM VAIT FEJZOLLARI 2622 FATMIR XHEVIT KURTI 2623 ILIRJAN KAMBER CAUSHAJ 2624 TAHIR ZYLAL RAMA 2625 PERLLAT ISLAM THANASAJ 2626 ZILIE ISTREF PENGU 2627 LAVDERIM MYNYR DESHAJ 2628 POLIKSENI PANDELI XOGA 2629 PERPARIM XHEVIT GJINAJ 2630 KIMET HITO AGAJ 2631 FIQIRI DERVISHI HYSENAJ 2632 AVNI QANI HAXHIRAJ 2633 DRITAN ASQERI MERKAJ 2634 FERIT HAZIZ XHAFA 2635 FATOS TAHIP TUSHE 2636 AGUSH ADEM BAKA 2637 TAJAR ESAT MIMANI 2638 DASHNOR VEIP DULAJ 2639 ARBEN REIS SHEHU 2640 ILIR DANUSH SAÇAJ 2641 OSMEN LATIF KASAJ 2642 QAZIM AQIF KASIMI 2643 MURAT RAMADAN ELEZAJ 2644 HAJRO SEFER KARÇANI 2645 NEXHAT NEIM SAÇAJ 2646 DILAVER XHEVIT HOXHAJ 2647 ILIRJAN ISMET SHEHAJ 2648 JORGO ESTREF LAGJINI 2649 SEFIDE HEKURAN MATRAKU 2650 SEFER DERVISH FISHKA 2651 BEQO BEJZO BEGAJ 2652 NAMIK QATIP BESHAJ 2653 VULLNET FEÇOR CAUSHI 2654 FATMIR MEHMET SAKO 2655 VELIKO MYRTO BANI 2656 MYSTEAK BILBIL ALLIU 2657 SHPETIM RAMO SEVAJ 2658 FEJZI FERIK BASHAJ 2659 ALFRED SKENDO HANAJ 2660 MYNYR JONUZ DELILAJ 2661 VALTER GURIM ANIAJ 2662 ASQERI NEXHIP KAJO 2663 GRAMOS ABAS KAPAJ 2664 XHELAL BEZAT SUBASHI 2665 MEHMET HYSEN KANANAJ 2666 KALO TELHA ALIMUÇAJ 2667 MEHMET REFAT SAKO 2668 ADRIAN MALO NAZAJ 2669 XHEVAIR SHABAN CANI 2670 AISHE GANI BARJAMAJ 2671 NOVRUZ XHEVIT KOTORRI 2672 FATMIR MUSTAFA SULI 2673 LUTFI NOVRUS GJINOLLARI 2674 IMER HETEM KASAJ 2675 KASTRIOT MATUSH LESKO 2676 MUHAREM GUÇE VREKA 2677 QERIM NEBI AJAZAJ 2678 PETREF ISUF GJONAJ 2679 KUJTIM NURO HOXHAJ 2680 BEQIR REFAT SAKO 2681 KAPO MUSA GJIKAJ 2682 HAJRO RAMADAN TAFILI 2683 EDMOND MEHMET SAKO 2684 ALBERT DERVISH DERVISHAJ 2685 ZYRDI GANI BARJAMAJ 2686 VIOLETA ISUF XHEMALAJ 2687 LAVDURIM QEREM RROKAJ 2688 AHMET BRAHIM DANA 2689 HALIT FETA KAPAJ 2690 SKENDER SEIT MANE 2691 QAMILE RUSHIT LIPO 2692 ARITON XHELO HANAJ 2693 FEJZI NELO XHAFERAJ 2694 ALUSH REFIT KAMBERAJ 2695 XHEVAIR DANUSH SAÇAJ 2696 RRAHIM MUHO BRAHO 2697 MONDI FERIT TAHIRLLARI 2698 KADRIJE VELIKO XHAFERI SHYQYRI ÇUMAN XHAFERI 2699 NIKO TAJAR MBRATI 2700 STAVRI QIRJO BENA 2701 PETRIT XHEZMI HOXHAJ 2702 AVNI PILO LIGAJ PERIKLI PILO LIGAJ 2703 KRISTAQ QERIM HARIZI 2704 RIZA TEKI LIPO 2705 TOMOR XHEZAR VRETO 2706 HAREDIN XHEZAIR QEJVANAJ 2707 AGRON BEQIR SAKO 2708 FASLLI HILMI CANAJ 2709 KRENAR BEQO DOKO 2710 ANIFE MERSIN HANAJ 2711 ZENEL TEFIK ALIAJ 2712 FATMIR ABAZ KAPAJ 2713 FAIK DERVISH HYSENAJ 2714 LAVDOSH VELI HASANI 2715 MUSTAFA ESAT SHAHAJ 2716 KRENAR HAXHI GJOLEKA 2717 SEFER LULO KASAJ 2718 ALEKS METE SEFERAJ 2719 AVNI RIZA MBRAKULLI 2720 FASLLI HITO MERKOHITAJ 2721 HITO MUST MUSTAJ VIKTOR MUST MUSTAJ 2722 IZDËR ISA GËRRA 2723 BUJAR MYFIT RUSHITI " KENI " SH.P.K 2724 EQEREM DERVISH GJATA 2725 VITORI MITAT HASANAJ 2726 YLLI NEZIR MUSTAFAJ 2727 SERVET QATIP DALIPI ; FATMIR SERVET DALIPI ARJAN SERVET DALIPI 2728 BILBIL SULO SHYTI 2729 " INSIG " SH.A 2730 " KENI " , SH.P.K 2731 KLAJDI BILAL ZEMANI 2732 SHEMSI BILAL ZEMANI 2733 ILEZ IDRIZ HYSENI 2734 SHERIF AZBI SELIMAJ 2735 PRANVERA IMER IMERAJ 2736 KOSTA VASIL BITA 2737 QANI HEKURAN LAMAJ 2738 YLLI FATMIR DALLO 2739 VELIDE HAXHI DELIRAJ SKENDER XHEMAL DELIRAJ 2740 BRAHIM ARIF OMERI 2741 ELIDON SHABAN DAPAJ 2742 HAJDAR SEFEDIN SHPATA 2743 BESNIK PELIVAN SHIMI 2744 FUAT RUSTEM ALINIKAJ 2745 BRAHIM ARIF OMERI 2746 MJAFTIME SERRI MERKAJ 2747 TAJAR HAMIT BULLA 2748 LAVDOSH HYSEN XHAFERAJ 2749 GENCI SAMI DERVISHI 2750 SHANISHA SHEFIK MUHO 2751 ALI SHAIP ALIAJ 2752 AGIM HEKURAN SORRA 2753 JANI KRISTO PATOS 2754 BLERIM ZEQIR RIBAJ 2755 FADIL HAIR BARJAMAJ 2756 NESHET XHEVDET NGUCAJ 2757 VEZIRE SAKO ALIAJ 2758 RIZA GAFURR KORBI 2759 ÇAPAJEV FEIM RUÇAJ 2760 TAFIL RAZIP RIBAJ 2761 KRISTAQ SOTIR LAMI 2762 HAXHI XHAFO HYSAJ 2763 BARJAM ABAZ ABAZI 2764 LIPI JOSIF NAKA 2765 ÇUMAN NAZIF SKENDAJ 2766 NIKO ASLLAN SELENI 2767 VASIL SHEMO GJIKA 2768 BEZHAN MEMISHO REXHAJ 2769 SABAUDIN BALIL ALIRAJ 2770 MITAT MYDO BARJAMAJ 2771 YZEDIN QAMIL MEMETAJ 2772 ISMAIL ASLLAN SELAMAJ 2773 ARANIT BEQIR FETA 2774 BEARI HADER HABILAJ 2775 BUJAR QEREM RROKAJ 2776 BESNIK QERIM XHAFERI 2777 ILIRJAN MAMUT MALAJ 2778 ENVER SKENDER MEZANI 2779 REFAT DERVISH FISHKA 2780 AJET ZENEL SERANLLARI 2781 KAREMAN RRAPO MEHMETAJ 2782 SHPETIM TAJAR HOXHA 2783 JANI HAXHI KANAJ 2784 SELIM QAMIL SELA 2785 ISUF HEKURAN KASAJ 2786 IRFAN MEHMET LIKOLLARI 2787 FERDI ASIM MALO 2788 NIGJAR SHERIF DALIPAJ 2789 NUSTRET SELMAN SELMANAJ 2790 GAZMIR PETREF ALIAJ 2791 ME-IL-ARB KONSTRUKSION 2792 HYJRIE KASEM CANI 2793 FLAMUR KASEM MBRATI 2794 LUAN MINO DAUTI 2795 NAZIF ELMAZ TROCI 2796 SAMI AXHEM GOXHA 2797 LEONARD DILAVER SULKA 2798 ÇUMAN IZET KRESHPAJ 2799 SKENDER SHYQYRI SHAHAJ 2800 ARSHI HYSENJ RRAPAJ 2801 KRISTO MYSLYM VENETI 2802 LIRJAN VELO MAHMUTAJ 2803 ASTRIT QANI PENGU

19


20

MAPO

e premte, 13 korrik 2011 www.mapo.al

Provimet me zgjedhje, notat për maturantët nga i gjithë vendi Ministria e Arsimit publikon rezultatet e provimeve me zgjedhje, “bllokohen” testet e 100 maturantëve të dyshuar për kopjim Jonida Tashi Ministria e Arsimit publikon zyrtarisht notat e provimeve me zgjedhje për maturantët nga i gjithë vendi. Por, nga 45 mijë maturantë që u janë nënshtruar këtyre provimeve, 100 prej tyre nuk do të njihen me notat në këtë fazë, pasi testet e tyre janë “bllokuar” si të dyshuara për kopjim. Ky është bilanci i kopjeve, sipas Ministrisë së Arsimit në provimet me zgjedhje,

në të cilat u shënuan disa incidente, si dalja e tezave në rrjetet sociale, shpërndarja e tyre me sms, shtuar këtu edhe arrestimin e katër mësuesve në Kamëz, që u merrnin ryshfet maturantëve për t’u siguruar përgjigjet e sakta të pyetjeve. Por, megjithë këto, sipas drejtuesve të Arsimit, penalizimet janë minimale. Kreu i Agjencisë Kombëtare të Provimeve, Alfons Harizaj, deklaron se nxjerrja e tezës nuk ka cenuar procesin, ndaj, sipas tij, në korrigjimin e provimeve me zgjedhje janë ndjekur të njëjtat procedura si në dy provimet e para. Megjithatë, në provimet me zgjedhje notat priten të jenë më të ulëta, pasi maturantët janë penalizuar me pikë për përgjigje të veçanta që i kanë kopjuar nga njëri-tjetri. Nga të

dhënat paraprake rezulton se notat e mira janë në masën 5%, po aq sa edhe vlerësimet negative. Në provimet me zgjedhje, vetëm 200 maturantë kanë arritur pikët maksimale, ndërsa numri i mbetësve do të mësohet pas përpunimit të të gjitha të dhënave. “Çdo rezultat që përbën një diferencë nga nota vjetore ne e kalojmë në një rezultat që duhet shqyrtuar dhe testi duhet verifikuar. Rezultati i këtij filtri të dytë të verifikimit mund të jetë rezultati i konfirmuar i nxënësit ose rezultati i zbritur i pikëve për shkak të pyetjeve që konfirmohen se mund të jenë jo të nxënësit, por të kopjuara. 0.5 për qind është shifra e atyre që janë bllokuar për t’u shqyrtuar në komision e shqyrtimit të parregullsive, ndërsa gjithë pjesa tjetër

është pjesa që do të marrë vlerësimin për testin”, shpjegon drejtori i Agjencisë Kombëtare të Provimeve, Alfons Harizaj. Me daljen e notave edhe për provimet me zgjedhje, maturantët do të nisin plotësimin e Formularit A2, ku do të përcaktojnë degët e preferuara për studimet e larta. “Maturantëve u është konfirmuar e drejta e tyre për plotësimin e Formularit A2 vetëm mbas marrjes së të gjitha rezultateve të provimeve të Maturës Shtetërore. Java e fundit të korrikut do të jetë java që maturantët do të plotësojnë Formularin A2”, - sqaron Harizaj. Këtë vit, Formulari A2 për pranimet në universitetet publike do të plotësohet online, dhe kjo do të jetë procedura e vlefshme e dorëzimit të tij.

REZULTATET për provimet me zgjedhje 1212067 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 6 - 1212068 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1212069 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1212070 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1212071 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.71 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.84 - 1212072 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1212073 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1212074 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1212075 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1212076 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.71 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 10 - 1212077 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1212078 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1212079 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1212080 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1212081 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1212082 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1212083 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1212084 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1212085 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1212086 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1212087 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212088 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1212089 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1212090 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1212091 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1212092 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 1212093 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 1212094 - QYTETARI - 8.3 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 1212095 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.72 1212096 - QYTETARI - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1212097 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 7.95 1212098 - QYTETARI - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1212099 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 6.5 1212100 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 1212101 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1212102 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 1212103 - QYTETARI - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 1212104 - QYTETARI - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1212105 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 1212106 - QYTETARI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 1212107 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 1212108 - QYTETARI - 8.87 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 1212109 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 8.12 1212110 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.87 - QYTETARI - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 1212111 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.68 - QYTETARI - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 1212112 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 8.5 1212113 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 1212114 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 6.86 - 1212115 - QYTETARI - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1212116 - QYTETARI - 8.12 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 1212117 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 1212118 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 6.5 1212119 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212120 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1212121 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - QYTETARI - 7.64 - 1212122 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1212123 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1212124 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212125 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212126 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1212127 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 8.12 - 1212128 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.95 - 1212129 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1212130 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 8.5 - 1212131 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212132 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1212133 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6.67 - 1212134 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1212135 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1212136 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1212137 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212138 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1212139 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.28 - QYTETARI - 8.68 - 1212140 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - QYTETARI - 8.5 - 1212141 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1212142 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1212143 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1212144 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1212145 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1212146 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - QYTETARI - 7.28 - 1212147 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1212148 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1212150 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212151 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 6.32 - 1212152 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212153 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1212154 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 7.79 - 1212155 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1212157 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212158 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 1212159 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1212160 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1212161 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1212162 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 1212163 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1212164 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1212165 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - QYTETARI - 7.79 - 1212166 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1212167 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1212168 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212169 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - QYTETARI - 7.28 1212170 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1212171 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 1212172 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1212173 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 7.06 - 1212175 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 6.67 1212176 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212177 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.6 - 1212178 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1212179 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1212180 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.72 - QYTETARI - 7.28 - 1212181 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 1212182 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1212183 - QYTETARI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1212184 - SHKENCA E TOKËS - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - QYTETARI - 8.87 1212185 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 7.64 1212186 - QYTETARI - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 1212187 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - QYTETARI - 7.06 - 1212188 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 1212189 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1212190 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 1212191 - QYTETARI - 7.28 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.16 - 1212192 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1212193 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 1212194 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 1212195 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 1212196 - QYTETARI - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 1212197 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 1212198 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 1212199 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 1212200 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 1212201 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 7.28 1212202 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 1212203 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 1212204 - QYTETARI - 8.68 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 1212205 - QYTETARI - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1212206 - QYTETARI - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 1212207 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1212208 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1212209 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1212211 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1212212 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212213 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1212214 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1212215 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1212216 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 8.12 - 1212217 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212218 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 7.79 - 1212219 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4.85 1212220 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1212223 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1212224 - QYTETARI - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 1212225 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212226 - KIMI (BËRTHAMË) - 5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212227 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1212228 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1212231 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1212232 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 7.5 - 1212233 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1212234 - SOCIOLOGJI - 7.5 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1212235 - QYTETARI - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - SOCIOLOGJI - 5.5 1212236 - QYTETARI - 6.5 - SOCIOLOGJI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1212237 - SOCIOLOGJI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - QYTETARI - 7.95 1212238 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 9.28 - SOCIOLOGJI - 8.68 - QYTETARI - 8.12 1212240 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1212241 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 9.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1212242 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - SOCIOLOGJI - 5 - QYTETARI - 5.16 1212243 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - SOCIOLOGJI - 4 1212244 - SOCIOLOGJI - 7.64 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 1212245 - SOCIOLOGJI - 7.64 - QYTETARI - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 1212246 - QYTETARI - 4.85 - SOCIOLOGJI - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1212247 - QYTETARI - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 - SOCIOLOGJI - 7.79 1212248 - SOCIOLOGJI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1212249 - SOCIOLOGJI - 4.72 - QYTETARI - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 1212250 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1212251 - SOCIOLOGJI - 4.6 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 1212253 - QYTETARI - 9.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1212254 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1212255 - SOCIOLOGJI - 7.95 - QYTETARI - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.68 1212256 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.28

1212257 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1212258 - QYTETARI - 7.5 - SOCIOLOGJI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 1212259 - SOCIOLOGJI - 6.5 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1212260 - SOCIOLOGJI - 8.12 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1212261 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1212263 - SOCIOLOGJI - 5.5 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 1212264 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1212265 - SOCIOLOGJI - 7.64 - QYTETARI - 8.12 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 1212266 - QYTETARI - 7.06 - SOCIOLOGJI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 1212267 - SOCIOLOGJI - 5.6 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1212268 - SOCIOLOGJI - 6.5 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 1212269 - QYTETARI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - SOCIOLOGJI - 4.85 1212270 - SOCIOLOGJI - 5.5 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1212271 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI ARTI - 4.72 - 1212272 - QYTETARI - 6 - HISTORI ARTI - 4.72 - 1212273 - SOCIOLOGJI - 6.32 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 1212274 - SOCIOLOGJI - 4.72 - QYTETARI - 5.16 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.72 1212275 - SOCIOLOGJI - 5.72 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 1212276 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6 - SOCIOLOGJI - 6.67 - QYTETARI - 6.32 1212277 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 - SOCIOLOGJI - 6 1212279 - SOCIOLOGJI - 5.6 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1212280 - QYTETARI - 7.5 - SOCIOLOGJI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 1212281 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1212282 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.67 - SOCIOLOGJI - 7.5 - QYTETARI - 7.64 1212284 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 9.07 - SOCIOLOGJI - 8.3 - QYTETARI - 8.12 1212287 - SOCIOLOGJI - 6 - QYTETARI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 1212288 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1212289 - SOCIOLOGJI - 4.72 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 1212290 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1212291 - SOCIOLOGJI - 7.64 - QYTETARI - 8.68 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 1212292 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - SOCIOLOGJI - 4 1212293 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1212294 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1212295 - SOCIOLOGJI - 7.79 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1212296 - SOCIOLOGJI - 5.32 - QYTETARI - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 1212297 - SOCIOLOGJI - 5 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1212298 - SOCIOLOGJI - 5.5 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1212299 - QYTETARI - 5 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1212300 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5.5 1212301 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1212302 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 1212303 - SOCIOLOGJI - 5 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1212304 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1212305 - QYTETARI - 8.3 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.68 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 1212306 - SOCIOLOGJI - 7.06 - QYTETARI - 8.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1212307 - QYTETARI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - SOCIOLOGJI - 4 1212308 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1212309 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - QYTETARI - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 1212310 - SOCIOLOGJI - 5 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1212311 - SOCIOLOGJI - 4.6 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1212312 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 1212313 - QYTETARI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 1212314 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 1212315 - QYTETARI - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 1212318 - QYTETARI - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 1212319 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 1212320 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 1212321 - QYTETARI - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 1212322 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 1212323 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - QYTETARI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 1212326 - QYTETARI - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1212327 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - QYTETARI - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 1212329 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - QYTETARI - 8.12 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 1212330 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 - 1212332 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.84 - 1212333 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1212334 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.95 - 1212335 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1212336 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.5 - 1212337 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1212338 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1212339 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1212340 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.85 - 1212341 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1212342 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 1212343 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1212344 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1212345 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.5 - 1212346 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1212347 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1212348 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1212349 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1212350 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1212351 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 1212352 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 1212353 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1212354 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212355 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1212356 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - 1212357 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1212358 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.68 - 1212359 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1212360 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1212361 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.28 - 1212362 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1212363 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.72 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 4.5 1212364 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212365 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1212366 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1212367 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1212368 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 1212369 - QYTETARI - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 1212370 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.84 - 1212371 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1212372 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1212373 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1212374 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1212375 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1212376 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1212377 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1212378 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1212379 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1212380 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1212381 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1212382 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.6 - 1212383 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1212384 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1212385 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1212386 - QYTETARI - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1212387 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 1212388 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1212389 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1212390 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 10 - 1212391 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1212392 - QYTETARI - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1212393 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1212394 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1212395 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1212396 - QYTETARI - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1212397 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1212398 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.07 - 1212399 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 7.28 - 1212400 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1212401 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1212402 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212404 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1212405 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1212406 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1212407 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1212408 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 6.67 - 1212409 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1212410 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212411 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 7.5 - 1212412 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 1212415 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 1212417 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1212418 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 1212419 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 6 1212420 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 6.67 - 1212421 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1212422 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.64 - 1212423 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1212424 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5.32 - 1212426 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1212427 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 8.3 - 1212428 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212430 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212431 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1212432 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1212433 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212434 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1212436 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1212437 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1212438 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.67 - 1212440 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212441 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.32 - 1212442 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 6.16 - 1212443 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1212444 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1212445 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6 - 1212446 - QYTETARI - 6.67 - SHKENCA E TOKËS - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 1212447 - QYTETARI - 7.64 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - 1212449 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1212450 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - QYTETARI - 6.86 - 1212451 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 1212452 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - 1212453 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1212454 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 1212455 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 -

1212456 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1212459 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1212460 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 6.16 - 1212461 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1212462 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212463 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1212465 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 7.28 - 1212466 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1212467 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1212468 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 1212469 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1212470 - QYTETARI - 7.95 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1212471 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1212472 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1212473 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1212474 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1212475 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212476 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1212478 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 5 - 1212479 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 1212480 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1212481 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 1212482 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1212483 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1212484 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.16 - 1212485 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212486 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1212487 - SHKENCA E TOKËS - 6.86 - KIMI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1212488 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1212489 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1212490 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1212491 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212492 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 6.32 - 1212494 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 1212495 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 1212497 - QYTETARI - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 1212498 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212499 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1212500 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 7.5 1212501 - TRASHËGIMI KULTURORE - 7.06 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1212502 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1212503 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1212504 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1212505 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1212506 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6 - 1212507 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 1212508 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 1212509 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 1212510 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 1212511 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 1212514 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.67 - QYTETARI - 6.67 1212515 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.32 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1212516 - QYTETARI - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - TRASHËGIMI KULTURORE - 7.64 1212517 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.32 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1212518 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4 - QYTETARI - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1212519 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.85 1212520 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.6 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1212521 - QYTETARI - 8.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 1212522 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1212525 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1212526 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1212527 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 1212528 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1212529 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1212530 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1212531 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1212532 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 7.06 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5 1212533 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1212534 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1212535 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1212537 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.07 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 1212538 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 6.32 - 1212539 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212540 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1212542 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212543 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1212544 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212545 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 1212546 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1212547 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1212548 - SHKENCA E TOKËS - 5.16 - QYTETARI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 1212549 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1212550 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - 1212551 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 6.86 - 1212552 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1212553 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1212554 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1212555 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1212556 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 1212557 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212558 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6.67 - 1212559 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1212560 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1212561 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6.86 - 1212562 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6.32 - 1212563 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 1212564 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212565 - QYTETARI - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.16 - 1212566 - QYTETARI - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1212567 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1212571 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1212572 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1212573 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212576 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212579 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1212580 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - EKONOMI (E THELLUAR) - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 1212581 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.79 - 1212582 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1212583 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - 1212584 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1212585 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1212586 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 7.79 - 1212587 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1212588 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 6.16 - 1212589 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - PSIKOLOGJI - 4.72 - 1212592 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 7.95 - 1212593 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 5.72 - 1212594 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 5.72 - 1212595 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1212599 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1212600 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - QYTETARI - 6 - PSIKOLOGJI - 4 1212602 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - QYTETARI - 6 - 1212603 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212604 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212605 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1212606 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 6.67 - 1212607 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1212608 - QYTETARI - 4.85 - PSIKOLOGJI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 1212609 - QYTETARI - 8.87 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1212610 - PSIKOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1212611 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1212612 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212613 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - QYTETARI - 8.68 - 1212614 - QYTETARI - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - PSIKOLOGJI - 5.5 1212615 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1212616 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1212617 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212618 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1212619 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1212620 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1212621 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1212622 - PSIKOLOGJI - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1212623 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1212624 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1212625 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - QYTETARI - 8.12 - 1212626 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - QYTETARI - 7.5 - 1212627 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1212628 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 7.5 - 1212629 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1212630 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1212631 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1212632 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1212633 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1212634 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212635 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - QYTETARI - 8.87 - 1212636 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - QYTETARI - 8.5 - 1212637 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - PSIKOLOGJI - 6.16 - 1212638 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1212639 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1212640 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 6.86 - 1212641 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1212642 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1212643 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212644 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - 1212645 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1212646 - QYTETARI - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1212647 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1212648 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1212649 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.5 - QYTETARI - 7.28 - 1212650 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1212651 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1212652 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1212653 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1212654 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1212655 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 6.5 - 1212656 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212657 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1212658 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1212659 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6.67 1212660 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - QYTETARI - 7.5 -

1212661 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1212662 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1212663 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1212664 - QYTETARI - 8.68 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.3 - 1212665 - QYTETARI - 8.87 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - 1212666 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.5 - QYTETARI - 8.5 1212667 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1212668 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1212669 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1212670 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1212671 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212672 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1212673 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - 1212674 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1212677 - QYTETARI - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.12 - 1212678 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1212679 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 6.16 - 1212680 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 5.72 - 1212681 - QYTETARI - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 1212682 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212683 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1212684 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212685 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1212686 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1212687 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 5 - 1212688 - QYTETARI - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 1212689 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1212690 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1212691 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1212692 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1212693 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1212694 - QYTETARI - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1212695 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1212696 - QYTETARI - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 1212697 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212698 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - SHKENCA E TOKËS - 5.72 - 1212699 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.16 - 1212700 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1212701 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1212702 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1212703 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 1212704 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5.85 - 1212705 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 1212830 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1212831 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1212832 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - QYTETARI - 8.68 - 1212833 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1212834 - QYTETARI - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1212835 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.5 1212836 - QYTETARI - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - 1212837 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1212838 - QYTETARI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1212839 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - QYTETARI - 8.5 - 1212840 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1212841 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1212842 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - QYTETARI - 7.95 - 1212843 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1212844 - QYTETARI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - 1212845 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1212846 - QYTETARI - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1212847 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1212848 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - QYTETARI - 8.5 - 1212849 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1212850 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - QYTETARI - 6.67 - 1212851 - QYTETARI - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1212852 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1212853 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1212854 - QYTETARI - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4 - 1212855 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1212856 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1212857 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1212858 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - QYTETARI - 9.28 - 1212859 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1212860 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1212861 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - QYTETARI - 8.3 - 1212862 - QYTETARI - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1212863 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1212864 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1212865 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - QYTETARI - 8.68 - 1212866 - GJERMANISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - QYTETARI - 8.3 - 1212867 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1212868 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1212909 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 6 - 1212910 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212911 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.3 - 1212912 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1212913 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.64 - 1212914 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1212915 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 1212916 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1212917 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 1212918 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 1212919 - QYTETARI - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 1212920 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1212921 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212922 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1212923 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1212924 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1212925 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1212926 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.72 1212927 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1212928 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1212929 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1212930 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1212931 - QYTETARI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 1212932 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1212933 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1212934 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1212935 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 1212936 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1212937 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1212938 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1212939 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212940 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.6 1212941 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1212942 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1212943 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1212944 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 1212945 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1212946 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1212947 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 7.28 - 1212949 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1212950 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212951 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1212952 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1212953 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1212954 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212955 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212956 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1212958 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1212959 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1212961 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6.86 - 1212962 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - SOCIOLOGJI - 8.12 - QYTETARI - 6.86 1212964 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.67 - 1212965 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1212966 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1212967 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1212969 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 5.5 - 1212970 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1212971 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1212973 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1212974 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1212976 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1212977 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1212978 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1212979 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1212983 - SOCIOLOGJI - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 6.16 1212984 - SOCIOLOGJI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 6 1212985 - QYTETARI - 6.32 - SOCIOLOGJI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 1212986 - SOCIOLOGJI - 5.16 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 1212987 - SOCIOLOGJI - 5 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 1212989 - SOCIOLOGJI - 5.85 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1212990 - SOCIOLOGJI - 5.85 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1212991 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 1212993 - SOCIOLOGJI - 5.5 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 1212994 - QYTETARI - 6.67 - SOCIOLOGJI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1212995 - SOCIOLOGJI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 6.16 1212996 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - 1212998 - SOCIOLOGJI - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1212999 - SOCIOLOGJI - 5.32 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 1213002 - QYTETARI - 7.28 - SOCIOLOGJI - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 1213003 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1213004 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1213008 - SOCIOLOGJI - 5.6 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1213009 - SOCIOLOGJI - 4.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1213010 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 1213011 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1213012 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1213015 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1213016 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1213017 - SOCIOLOGJI - 7.5 - QYTETARI - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 1213020 - SOCIOLOGJI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 6.32 1213022 - QYTETARI - 5.5 - PSIKOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1213023 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1213024 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1213025 - QYTETARI - 5.5 - SOCIOLOGJI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.87 1213026 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - SOCIOLOGJI - 6.32 - QYTETARI - 5.85 1213027 - QYTETARI - 5.5 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1213028 - QYTETARI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - SOCIOLOGJI - 4 1213029 - SOCIOLOGJI - 4.6 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67


e premte, 13 korrik 2011 www.mapo.al

1213030 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 1213032 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 6.67 1213033 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1213034 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.32 - 1213035 - SOCIOLOGJI - 5 - QYTETARI - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 1213036 - SOCIOLOGJI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1213037 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 1213038 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 5.16 - 1213039 - SOCIOLOGJI - 5 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 1213040 - QYTETARI - 5.5 - SOCIOLOGJI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 1213041 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4.85 1213042 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.16 1213043 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1213044 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.86 - 1213045 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1213046 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - 1213047 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1213048 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1213049 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1213050 - QYTETARI - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.5 - 1213051 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1213052 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1213053 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1213054 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1213055 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1213056 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1213057 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1213058 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1213059 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1213060 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1213061 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1213062 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.16 - 1213063 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1213064 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 7.64 - 1213065 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1213066 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1213067 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.6 - 1213068 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1213069 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1213070 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1213071 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 5.16 - 1213072 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1213073 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.85 - 1213074 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1213075 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.6 - 1213076 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1213077 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1213078 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 4.85 - 1213079 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6.67 - 1213080 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1213081 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 5 - 1213082 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.16 - 1213083 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - 1213084 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.72 - 1213085 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - 1213086 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1213087 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1213088 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1213089 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1213090 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - QYTETARI - 6.86 - 1213091 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1213092 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1213093 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1213094 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1213095 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1213096 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.16 - 1213097 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1213098 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1213099 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1213100 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1213101 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1213102 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.5 - QYTETARI - 7.28 - 1213103 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 6.67 - 1213104 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1213105 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5.16 - 1213106 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1213107 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 5.72 - 1213108 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1213109 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1213110 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - 1213111 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1213112 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1213113 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1213114 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1213116 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1213117 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1213118 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1213119 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1213120 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.5 - 1213121 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1213122 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.85 - 1213123 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1213124 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 6.86 - 1213125 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 1213126 HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1213127 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 5.85 - HISTORI ARTI - 5.32 1213129 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1213130 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1213131 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1213132 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1213133 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1213134 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.85 - 1213135 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.16 - QYTETARI - 5.85 1213136 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1213137 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1213138 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1213139 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1213140 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1213141 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1213142 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1213143 - QYTETARI - 5.32 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 1213144 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4.85 - 1213145 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1213146 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1213147 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1213148 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1213149 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1213150 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1213151 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1213152 - QYTETARI - 6 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.72 - 1213157 - QYTETARI - 6 - SOCIOLOGJI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1213158 - SOCIOLOGJI - 4.5 - QYTETARI - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 1213159 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1213160 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1213161 - SOCIOLOGJI - 4.6 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1213162 - QYTETARI - 5.6 - SOCIOLOGJI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1213163 - SOCIOLOGJI - 4.72 - QYTETARI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1213164 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1213165 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1213166 - QYTETARI - 6.32 - SOCIOLOGJI - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1213167 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5.6 1213168 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 1213169 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4.6 1213170 - SOCIOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 4.6 1213171 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1213172 - QYTETARI - 5.6 - SOCIOLOGJI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1213173 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 1213174 - QYTETARI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - SOCIOLOGJI - 4 1213175 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1213176 - QYTETARI - 4.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1213178 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6.32 - 1213179 - QYTETARI - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1213180 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1213181 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1213182 - SOCIOLOGJI - 4.72 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 1213183 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 5.72 - 1213184 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4.85 1213185 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 4.6 - 1213186 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1213187 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 1213188 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 7.28 1213189 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 5.16 1213190 - QYTETARI - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1213191 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1213192 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - SOCIOLOGJI - 5 1213193 - QYTETARI - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1213194 - QYTETARI - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1213195 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1213196 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1213197 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.16 1213198 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1213199 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - SOCIOLOGJI - 5.72 - QYTETARI - 6.67 1213201 - SHKENCA E TOKËS - 5.6 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 1213202 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - SOCIOLOGJI - 7.64 - QYTETARI - 6.32 1213203 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1213205 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1213206 - SOCIOLOGJI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1213207 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1213208 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - SOCIOLOGJI - 6.32 1213329- -QYTETARI- -6.32- -HARMONI- -7.64- - 1213330- -QYTETARI- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.95- - 1213332- -QYTETARI- -5.85- -HARMONI- -8.3- - 1213333- -QYTETARI- -4.72- -HARMONI- -7.06- - 1213334- -QYTETARI- -5.5- -HARMONI- -8.3- - 1213335- -QYTETARI- -6.86- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.64- - 1213337- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.79- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213338- -QYTETARI- -5.85- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.16- - 1213339- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1213340- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.68- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1213341- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.28- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- - 1213342- -HISTORI (BËRTHAMË)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213343- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213344- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- - 1213345- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.72- - 1213346- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213347- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213348- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213350- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.3- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- - 1213351- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.87- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1213352- -QYTETARI- -7.95- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.95- - 1213353- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- - 1213354- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.67- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- - 1213355- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1213356- -QYTETARI- -7.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -9.07- - 1213357- -QYTETARI- -7.28- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1213358- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.28- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- - 1213359- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.07- -HISTORI (BËRTHAMË)- -9.5- - 1213360- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1213361- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- -SOCIOLOGJI- -5.85- - 1213362- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213363- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.3- - 1213364- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- - 1213365- -SOCIOLOGJI- -5.6- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.06- - 1213366- -SOCIOLOGJI- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213367- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- - 1213368- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1213370- -HISTORI (BËRTHAMË)- -9.5- -QYTETARI- -7.5- - 1213371- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213372- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -4.85- - 1213373- -QYTETARI- -5.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.5- - 1213374- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213375- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213376- -KIMI (BËRTHAMË)- -4.72- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1213377- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.28- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- - 1213378- -GJERMANISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64 1213379- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213380- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1213381- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- - 1213382- -QYTETARI- -6.86- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213383- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.85- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1213384- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213385- -KIMI (BËRTHAMË)- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213386- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.5- - 1213387- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.5- - 1213388- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- -

1213389- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213616- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1213390- -QYTETARI- -7.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1213617- -SOCIOLOGJI- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- -PSIKOLOGJI- -5.72 1213391- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.71- -KIMI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1213618- -EKONOMI (E THELLUAR)- -8.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.95- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)1213392- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- - -6.32 1213393- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- - 1213619- -SOCIOLOGJI- -7.06- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- - 1213394- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213620- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.86- -PSIKOLOGJI- -9.07- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.79 1213395- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213621- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213396- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213622- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213397- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- -SOCIOLOGJI- -7.5- - 1213623- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213398- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213624- -SOCIOLOGJI- -7.5- -QYTETARI- -7.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.85 1213399- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213625- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.6- -PSIKOLOGJI- -7.64 1213400- -QYTETARI- -6.86- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.32- - 1213626- -SOCIOLOGJI- -5.6- -QYTETARI- -7.06- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5 1213402- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213627- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- - 1213403- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213628- -QYTETARI- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- -SOCIOLOGJI- -6.5 1213404- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213629- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1213405- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213630- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.32- -PSIKOLOGJI- -5.72- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.06 1213406- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- - 1213631- -SOCIOLOGJI- -6.5- -QYTETARI- -7.64- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5 1213407- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.72- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1213632- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.3- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.07- - 1213408- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.68- - 1213633- -QYTETARI- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213409- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.71- -QYTETARI- -8.3- - 1213634- -SOCIOLOGJI- -5.16- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213410- -QYTETARI- -8.3- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.79- - 1213635- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.72- -SOCIOLOGJI- -4.85- -QYTETARI- -7.06 1213411- -QYTETARI- -6.16- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.85- - 1213636- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- -SOCIOLOGJI- -5.16- -QYTETARI- -7.5 1213412- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6- - 1213637- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.07- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -7.5- - 1213413- -QYTETARI- -5.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.85- - 1213638- -QYTETARI- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1213414- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.06- - 1213639- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.86- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1213416- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- -QYTETARI- -8.68- - 1213640- -QYTETARI- -6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6- - 1213417- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- - 1213641- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213418- -QYTETARI- -6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1213642- -QYTETARI- -6.32- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.6- - 1213419- -QYTETARI- -6.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213643- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1213420- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1213644- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1213421- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213645- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.3- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.16- -SOCIOLOGJI- -6.16 1213422- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213646- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- - 1213423- -QYTETARI- -7.95- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213647- -QYTETARI- -7.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1213424- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213648- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213425- -QYTETARI- -6.32- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1213649- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -7.95- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.71- - 1213426- -QYTETARI- -7.64- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.06- - 1213650- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16- -SOCIOLOGJI- -4- -QYTETARI- -6.67 1213427- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213651- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -7.06- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213428- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- -QYTETARI- -7.79- - 1213652- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- -QYTETARI- -6.67- - 1213429- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1213653- -HISTORI (E THELLUAR)- -7.95- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.79- - 1213430- -QYTETARI- -6.67- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213654- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -7.95- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.79- - 1213431- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- -SOCIOLOGJI- -5.85- - 1213655- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -7.5- - 1213432- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.5- - 1213656- -QYTETARI- -6.67- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- - 1213433- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -8.87- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.28- - 1213657- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- -QYTETARI- -6.86- - 1213434- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213658- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213435- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -4.85- -SOCIOLOGJI- -5.32- - 1213659- -SOCIOLOGJI- -6.16- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213436- -SOCIOLOGJI- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213660- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.95- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- - 1213437- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1213661- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- -HISTORI (E THELLUAR)- -7.64- - 1213438- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.281213662- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -QYTETARI- -8.12- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5 1213439- -SOCIOLOGJI- -4.85- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.72- - 1213663- -FIZIKË (E THELLUAR)- -8.5- -KIMI (E THELLUAR)- -6.86- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.07 1213440- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.6- - 1213664- -KIMI (E THELLUAR)- -8.5- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.6- -FIZIKË (E THELLUAR)- -9.5 1213441- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.84- -SOCIOLOGJI- -9.07- - 1213665- -HISTORI (E THELLUAR)- -5.32- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1213442- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1213666- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- -QYTETARI- -7.28- - 1213443- -SOCIOLOGJI- -4.85- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.72- - 1213667- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -7.64- -EKONOMI (E THELLUAR)- -7.28- -EKONOMI 1213444- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.28- - (BËRTHAMË)- -9.07 1213445- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.71- - 1213668- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213446- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.28- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -8.5- - 1213669- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.87- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- - 1213447- -SOCIOLOGJI- -4.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.6- - 1213671- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- - 1213448- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6- - 1213672- -KIMI (E THELLUAR)- -8.12- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.6- -FIZIKË (E THELLUAR)- -9.71 1213449- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213673- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213450- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1213674- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.71- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.84- - 1213451- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.32- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1213675- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.79- -QYTETARI- -7.28 1213452- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- -SOCIOLOGJI- -9.5- - 1213676- -QYTETARI- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1213453- -SOCIOLOGJI- -5.72- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213677- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.5- - 1213454- -SOCIOLOGJI- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213678- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.87- - 1213455- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213679- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.06- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1213456- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.6- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.5- - 1213680- -QYTETARI- -5.6- -PSIKOLOGJI- -5.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32 1213457- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6.32- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213681- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213458- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1213682- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213459- -KIMI (E THELLUAR)- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -10 1213683- -QYTETARI- -7.28- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.86- - 1213460- -SOCIOLOGJI- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213684- -QYTETARI- -5.6- -SOCIOLOGJI- -8.3- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5 1213461- -KIMI (E THELLUAR)- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.841213685- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- - -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5 1213686- -QYTETARI- -5.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- -PSIKOLOGJI- -5.72 1213462- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.28- - 1213687- -HISTORI (E THELLUAR)- -6.32- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1213463- -HISTORI (E THELLUAR)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1213688- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.79- - 1213464- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213689- -KIMI (E THELLUAR)- -9.6- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.84 1213465- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- -EKONOMI (E THELLUAR)- -8.3- - 1213690- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.5- -HISTORI (E THELLUAR)- -7.5- - 1213466- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -KIMI (E THELLUAR)- -9.71- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.71 1213691- -QYTETARI- -7.79- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1213467- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.84- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.28- - 1213692- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.79- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.85 1213468- -KIMI (E THELLUAR)- -9.84- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.5 1213693- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.87- - 1213469- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.6- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.84- - 1213694- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.5- - 1213470- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.12- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.6- - 1213695- -SOCIOLOGJI- -6.16- -QYTETARI- -6.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16 1213471- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.28- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.07- - 1213696- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -MATEMATIKË (E 1213472- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- - THELLUAR)- -7.95 1213473- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.28- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.5- - 1213697- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -6.67- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.5- - 1213474- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.28- -KIMI (E THELLUAR)- -9.6- - 1213698- -HISTORI (E THELLUAR)- -7.95- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1213475- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.6- - 1213699- -SOCIOLOGJI- -6.16- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.3- - 1213476- -KIMI (E THELLUAR)- -9.6- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.84- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -10 1213700- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.72- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1213477- -KIMI (E THELLUAR)- -7.5- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1213701- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.16- -QYTETARI- -5.16- - 1213478- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.87- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.87- - 1213702- -SOCIOLOGJI- -5.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.86 1213479- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.28- - 1213703- -QYTETARI- -5.85- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1213480- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.5- -KIMI (E THELLUAR)- -9.5- -FIZIKË (E THELLUAR)- -10 1213704- -SOCIOLOGJI- -6.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1213481- -KIMI (E THELLUAR)- -8.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.3- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.68 1213705- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.5- - 1213482- -KIMI (E THELLUAR)- -8.87- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.6- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.5 1213706- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12- - 1213483- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.87- - 1213707- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213484- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213708- -KIMI (E THELLUAR)- -9.28- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -10 1213485- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.95- -KIMI (E THELLUAR)- -9.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.5 1213709- -KIMI (E THELLUAR)- -9.71- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -10 1213486- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.5- -KIMI (E THELLUAR)- -8.87 1213710- -GJERMANISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.32- -EKONOMI (E THELLUAR)- -8.12- -EKO1213487- -KIMI (E THELLUAR)- -7.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - NOMI (BËRTHAMË)- -8.68 1213488- -HISTORI (E THELLUAR)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213711- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1213489- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1213712- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- - 1213490- -KIMI (E THELLUAR)- -9.84- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.84- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.71 1213713- -SOCIOLOGJI- -7.28- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.5- - 1213491- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.84- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.07- -KIMI (E THELLUAR)- -9.84 1213714- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213492- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1213715- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.5- - 1213493- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.6- -KIMI (E THELLUAR)- -8.3- -FIZIKË (E THELLUAR)- -8.87 1213716- -KIMI (BËRTHAMË)- -7.28- -KIMI (E THELLUAR)- -8.12- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.95 1213494- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1213717- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.84- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213495- -EKONOMI (E THELLUAR)- -6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1213718- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213496- -KIMI (E THELLUAR)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1213719- -EKONOMI (E THELLUAR)- -7.64- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -MATEMATIKË (E 1213497- -KIMI (E THELLUAR)- -8.68- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.84 THELLUAR)- -7.95 1213498- -KIMI (E THELLUAR)- -9.07- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.95- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12 1213720- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213499- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1213721- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1213500- -KIMI (E THELLUAR)- -9.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.87 1213722- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- -SOCIOLOGJI- -8.5- - 1213501- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.84- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.07- - 1213723- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1213502- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.87- - 1213724- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213503- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -10- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1213725- -PSIKOLOGJI- -7.64- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.79- - 1213504- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- -HISTORI (E THELLUAR)- -9.07- - 1213726- -QYTETARI- -8.5- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.64- - 1213505- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.79- - 1213727- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.64- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.84- - 1213506- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.6- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.71- - 1213728- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -6.67- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.84- -EKONOMI 1213507- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- -SOCIOLOGJI- -9.07- - (BËRTHAMË)- -9.84 1213508- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.6- -QYTETARI- -4.6- - 1213729- -SOCIOLOGJI- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213509- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213730- -QYTETARI- -8.12- -SOCIOLOGJI- -7.79- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.68 1213510- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213731- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -8.3- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.68- - 1213511- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1213732- -SOCIOLOGJI- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213512- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1213733- -QYTETARI- -7.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213513- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.07- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1213734- -KIMI (E THELLUAR)- -8.12- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E 1213514- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.28- -KIMI (E THELLUAR)- -8.87- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.6 PARË- -7.64 1213515- -SOCIOLOGJI- -5- -KIMI (E THELLUAR)- -5.16- -KIMI (BËRTHAMË)- -4.72 1213735- -QYTETARI- -6.16- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1213516- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213736- -QYTETARI- -7.06- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1213517- -QYTETARI- -9.07- -LETËRSI (E THELLUAR)- -8.5- - 1213737- -SOCIOLOGJI- -8.12- -QYTETARI- -7.64- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.86 1213518- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213738- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.28- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1213519- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- - 1213739- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.87- -KIMI (BËRTHAMË)- -6.86 1213520- -HISTORI (E THELLUAR)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.28- - 1213740- -FIZIKË (E THELLUAR)- -9.84- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -8.68- -KIMI (E THELLUAR)- -9.07 1213521- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.86- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.87- - 1213741- -HISTORI (E THELLUAR)- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213522- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1213742- -PSIKOLOGJI- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213523- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.07- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213743- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.6- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71 1213524- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213744- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213525- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213745- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213526- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.84- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.28- -FIZIKË (E THELLUAR)- -9.71 1213746- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- -PSIKOLOGJI- -6.67- - 1213527- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213747- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213528- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.28- -SOCIOLOGJI- -8.3- - 1213748- -QYTETARI- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213529- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.28- - 1213749- -QYTETARI- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1213530- -SOCIOLOGJI- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213750- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213531- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1213751- -QYTETARI- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- - 1213532- -KIMI (E THELLUAR)- -8.5- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.28- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.68 1213752- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213533- -SOCIOLOGJI- -9.28- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- - 1213753- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213534- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213754- -QYTETARI- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213535- -SOCIOLOGJI- -5.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.86- -HISTORI (E THELLUAR)- -5.16 1213755- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5 1213536- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.06- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.32 1213756- -QYTETARI- -7.79- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.79- - 1213537- -SOCIOLOGJI- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6- - 1213757- -SOCIOLOGJI- -4.5- -QYTETARI- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67 1213538- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -EKONOMI (E THELLUAR)- -6.86- - 1213758- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -8.5- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.6- - 1213539- -SOCIOLOGJI- -7.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1213759- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -8.12- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.71- - 1213540- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- -SOCIOLOGJI- -8.87- - 1213760- -QYTETARI- -7.95- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1213541- -KIMI (E THELLUAR)- -9.6- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.5 1213761- -HISTORI (E THELLUAR)- -7.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1213542- -SOCIOLOGJI- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- -EKONOMI (E THELLUAR)- -7.64 1213762- -SHKENCA E TOKËS- -5- -PSIKOLOGJI- -5.6- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.64 1213543- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.6- - 1213763- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.68- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.5 1213544- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- -SOCIOLOGJI- -8.3- - 1213764- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- -HISTORI (E THELLUAR)- -6.5- - 1213545- -KIMI (E THELLUAR)- -9.07- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.5 1213765- -SOCIOLOGJI- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.72- - 1213546- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.87 1213766- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.07- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213547- -HISTORI (E THELLUAR)- -7.95- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -SOCIOLOGJI- -7.64 1213767- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213548- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5- -SOCIOLOGJI- -7.64- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5 1213768- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.85- -SOCIOLOGJI- -7.06- - 1213549- -HISTORI (E THELLUAR)- -8.5- -SOCIOLOGJI- -8.3- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95 1213769- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.64- -QYTETARI- -8.3- - 1213550- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1213770- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213551- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -5.72- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1213771- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.68- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.71 1213552- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213772- -PSIKOLOGJI- -8.87- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12 1213553- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -7.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.71 1213773- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213554- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213774- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.71- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.5- - 1213555- -KIMI (BËRTHAMË)- -7.06- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.79- - 1213775- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.68- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.71 1213556- -PSIKOLOGJI- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1213776- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- -QYTETARI- -7.06- - 1213557- -QYTETARI- -5.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1213778- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.87- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- - 1213558- -KIMI (E THELLUAR)- -6.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.68- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.28 1213779- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1213559- -SOCIOLOGJI- -7.95- -PSIKOLOGJI- -7.28- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5 1213780- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6- - 1213781- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.07- - 1213560- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1213782- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213561- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5.5- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -7.06- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06 1213783- -QYTETARI- -7.64- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213562- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1213784- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.3- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.79 1213563- -QYTETARI- -6.16- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1213785- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1213564- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213786- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1213565- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213566- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5.72- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.64- -SOCIOLOGJI- -5.16 1213787- -SOCIOLOGJI- -5.72- -QYTETARI- -6.86- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.86 1213788- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.87- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.5- - 1213568- -KIMI (E THELLUAR)- -9.5- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.68 1213789- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.28- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1213569- -SOCIOLOGJI- -6.32- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213791- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- - 1213570- -PSIKOLOGJI- -6.32- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.28- - 1213792- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- - 1213571- -QYTETARI- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1213793- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12 1213572- -SOCIOLOGJI- -6.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1213794- -PSIKOLOGJI- -7.5- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213573- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213796- -KIMI (BËRTHAMË)- -4.72- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.32- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6.32 1213574- -SOCIOLOGJI- -6- -QYTETARI- -5.32- -HISTORI (E THELLUAR)- -5.32 1213797- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.95- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213575- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1213798- -SOCIOLOGJI- -6.5- -QYTETARI- -6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.85 1213576- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1213799- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- - 1213577- -QYTETARI- -6.67- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.67- - 1213800- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1213578- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ 1213801- -SOCIOLOGJI- -7.79- -QYTETARI- -7.28- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6 E DYTË- -9.07 1213579- -EKONOMI (E THELLUAR)- -10- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5 1213802- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- - 1213803- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.06- - 1213580- -TRASHËGIMI KULTURORE- -6.67- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.72- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -7.79 1213581- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.71- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.68 1213804- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.12- - 1213805- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.68- - 1213582- -QYTETARI- -6.16- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1213806- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.87- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213583- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5- -EKONOMI (E THELLUAR)- -8.68 1213807- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213584- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1213808- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.28- -PSIKOLOGJI- -7.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71 1213585- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -8.3- -EKONOMI (E THELLUAR)- -8.3- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28 1213809- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213586- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -10- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213810- -PSIKOLOGJI- -5.6- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5.72- -SOCIOLOGJI- -5.16 1213587- -SOCIOLOGJI- -7.06- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1213811- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.3- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.64 1213588- -QYTETARI- -7.64- -SOCIOLOGJI- -5.85- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.6 1213812- -QYTETARI- -6- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213589- -SOCIOLOGJI- -6.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1213813- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1213590- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.87- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.68- - 1213814- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.85- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -7.06- - 1213591- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1213815- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.68- -KIMI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1213592- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1213816- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213593- -SOCIOLOGJI- -7.95- -PSIKOLOGJI- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32 1213594- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -7.64- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.71- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6 1213817- -QYTETARI- -7.06- -PSIKOLOGJI- -8.12- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5 1213818- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.28- - 1213595- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- - 1213819- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- - 1213596- -QYTETARI- -6.32- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1213820- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.5- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213597- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1213598- -EKONOMI (E THELLUAR)- -7.64- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.67- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12 1213821- -PSIKOLOGJI- -8.12- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213822- -SPANJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.5- -PSIKOLOGJI- -6.16- -QYTETARI- -6.67 1213599- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.85- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1213823- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5.16- -PSIKOLOGJI- -6.16- -SOCIOLOGJI- -6.5 1213600- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -7.79- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1213824- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- -HISTORI (E THELLUAR)- -8.68- - 1213601- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213602- -EKONOMI (E THELLUAR)- -6.16- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.72 1213825- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.79- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5.72- -PSIKOLOGJI- -6 1213826- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -TRASHËGIMI KULTURORE- -6- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)1213603- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.68- - -6.86 1213604- -QYTETARI- -6- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.64- - 1213827- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- -SOCIOLOGJI- -8.12- -PSIKOLOGJI- -7.5 1213605- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1213828- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -10- - 1213606- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.16- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -5.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5 1213829- -PSIKOLOGJI- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- -FILOZOFI- -5.85 1213607- -SOCIOLOGJI- -5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1213830- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1213608- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6- -QYTETARI- -6- - 1213831- -QYTETARI- -4.72- -PSIKOLOGJI- -6- -HISTORI (E THELLUAR)- -5.32 1213609- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1213832- -HISTORI (E THELLUAR)- -7.28- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.3- - 1213610- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213833- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -PSIKOLOGJI- -6.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.95 1213611- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.6- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.07- - 1213834- -SOCIOLOGJI- -7.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12 1213612- -PSIKOLOGJI- -7.64- -SOCIOLOGJI- -7.95- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.67 1213835- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.87- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.5- - 1213613- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- -QYTETARI- -6.32- - 1213836- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- - 1213614- -SOCIOLOGJI- -4.5- -PSIKOLOGJI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.3 1213837- -PSIKOLOGJI- -5.85- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06 1213615- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32- -

MAPO

21

1213838- -PSIKOLOGJI- -5.72- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1213839- -QYTETARI- -5.32- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.32- -SOCIOLOGJI- -5.6 1213840- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.12- -HISTORI (E THELLUAR)- -7.79- - 1213841- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1213842- -QYTETARI- -6.86- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213843- -QYTETARI- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1213844- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.68- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.68- - 1213845- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.95- -QYTETARI- -6.86- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6 1213846- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.84- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.07 1213847- -QYTETARI- -7.79- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- -SOCIOLOGJI- -5.72 1213848- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1213849- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.3- -HISTORI (E THELLUAR)- -7.06- - 1213850- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1213851- -QYTETARI- -7.28- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.16- - 1213852- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213853- -QYTETARI- -5.85- -PSIKOLOGJI- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5 1213854- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1213855- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213856- -PSIKOLOGJI- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213857- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213858- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- -QYTETARI- -6.67- - 1213859- -QYTETARI- -7.06- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213860- -QYTETARI- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213861- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213862- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1213863- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1213864- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1213865- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- -PSIKOLOGJI- -7.28- - 1213866- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- -SOCIOLOGJI- -7.79- - 1213867- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213868- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- -SOCIOLOGJI- -7.64- - 1213869- -PSIKOLOGJI- -5.72- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213870- -QYTETARI- -7.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213871- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.71- - 1213872- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.07- -HISTORI (E THELLUAR)- -6.5- - 1213873- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1213874- -HISTORI (E THELLUAR)- -8.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.68- - 1213875- -SOCIOLOGJI- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1213876- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- -KIMI (E THELLUAR)- -8.3 1213877- -SOCIOLOGJI- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213878- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- -PSIKOLOGJI- -4- - 1213879- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.67- -QYTETARI- -6.32- - 1213880- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.87- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -5.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86 1213881- -QYTETARI- -6.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1213882- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.6 1213883- -QYTETARI- -6.67- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- - 1213884- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.5- -QYTETARI- -5.85- - 1213885- -QYTETARI- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1213886- -QYTETARI- -5.85- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.85- - 1213887- -QYTETARI- -8.87- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1213888- -QYTETARI- -5.72- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.6- - 1213889- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1213890- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.6- - 1213891- -QYTETARI- -5.85- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.6- - 1213892- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5- -QYTETARI- -7.5- - 1213893- -QYTETARI- -5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.6- - 1213894- -QYTETARI- -6.86- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.28- - 1213895- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213896- -QYTETARI- -6.32- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.85- - 1213897- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1213898- -QYTETARI- -7.79- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.79- - 1213899- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5- - 1213900- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.79- - 1213901- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213902- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.6- - 1213903- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- - 1213904- -QYTETARI- -6.67- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.5- - 1213905- -QYTETARI- -6.5- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.16- - 1213906- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6- - 1213907- -QYTETARI- -6.67- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213908- -QYTETARI- -6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- - 1213909- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.79- -QYTETARI- -7.95- - 1213910- -QYTETARI- -5.85- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.16- - 1213911- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213912- -QYTETARI- -5.32- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4- - 1213913- -QYTETARI- -5.85- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- - 1213914- -QYTETARI- -6.32- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.6- - 1213915- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4- -QYTETARI- -5.5- - 1213916- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- - 1213917- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1213918- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -4.6- - 1213919- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -9.5- - 1213920- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1213921- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.79- - 1213922- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1213923- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1213924- -QYTETARI- -7.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5 1213925- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67- - 1213926- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.87- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84 1213927- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.16- - 1213928- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213929- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1213930- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.12- - 1213931- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.5- -QYTETARI- -7.28- - 1213932- -KIMI (BËRTHAMË)- -5.85- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.5- - 1213933- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1213934- -KIMI (BËRTHAMË)- -4- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1213935- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1213936- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1213937- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.6- - 1213938- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.5- -KIMI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1213939- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.72- - 1213940- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.6- - 1213941- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1213942- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.32- - 1213943- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.16- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.5- - 1213944- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1213945- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1213946- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1213947- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1213948- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.72- - 1213949- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.85- - 1213950- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1213951- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1213952- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.32- -QYTETARI- -5 1213953- -QYTETARI- -5.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.64- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.72 1213954- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.5- -QYTETARI- -5.6 1213955- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.72- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1213956- -QYTETARI- -5.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4 1213957- -QYTETARI- -6.67- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4- - 1213958- -QYTETARI- -5.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.5 1213959- -QYTETARI- -6.86- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.3- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.5 1213960- -QYTETARI- -5.85- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.6- - 1213961- -QYTETARI- -5.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.5 1213962- -TRASHËGIMI KULTURORE- -4- -QYTETARI- -4- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4 1213963- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.86- -QYTETARI- -6.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.67 1213964- -QYTETARI- -5.6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.6 1213965- -TRASHËGIMI KULTURORE- -4- -QYTETARI- -5.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.16 1213966- -QYTETARI- -6.86- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.06 1213967- -QYTETARI- -5.6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.16 1213968- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1213969- -QYTETARI- -5.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4.72 1213970- -QYTETARI- -5.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.85- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.16 1213971- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.32- -QYTETARI- -4.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4.5 1213972- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.67- -QYTETARI- -5.6 1213973- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5- -QYTETARI- -5.85 1213974- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6- - 1213975- -QYTETARI- -6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.32 1213976- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.32- -QYTETARI- -5.6 1213977- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.79 1213978- -QYTETARI- -6.86- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32 1213979- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4- -QYTETARI- -5.5- - 1213980- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.95- -QYTETARI- -6.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67 1213981- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.86- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6- - 1213982- -QYTETARI- -7.28- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1213983- -HISTORI (E THELLUAR)- -6.67- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.67- - 1213984- -QYTETARI- -8.3- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.5- - 1213985- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.79- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1213986- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.07- - 1213987- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.16- - 1213988- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.3- - 1213989- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.85- - 1213990- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- -QYTETARI- -5.5- - 1213991- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.16- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.79- - 1213992- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.32- - 1213993- -QYTETARI- -7.64- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.72- - 1213994- -QYTETARI- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.95- - 1213995- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1213996- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.68- -QYTETARI- -6.67- - 1213997- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- - 1213998- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- - 1213999- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214000- -KIMI (BËRTHAMË)- -5.85- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5- - 1214001- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.85- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.32- - 1214002- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214003- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.87- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.87H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M Q R H OR R H M H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M H OR R H M Q R H OR R H M H OR R H M G OGR R H M ONOM R H M NG H G UH HU D M R H M O OG R H M H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M H OR R H M M R H M O OG R H M Q R H OR R H M M R H M O OG R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M NG H G UH HU D Q R H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M H OR R H M H G UH HU D Q R H OR R H M G OGR R H M Q R H OR R H M M R H M O OG R H M Q R NG H G UH HU D H OR R H M G OGR R H M Q R H OR R H M Q R ONOM R H M O OG R H M Q R NG H G UH HU D H OR R H M Q R G OGR R H M ONOM R H M Q R H OR R H M G OGR R H M Q R H OR R H M Q R O OG R H M G OGR R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M H OR R H M Q R M R H M O OG R H M H OR R H M Q R O OG R H M NG H G UH HU R R H M NG H G UH HU R ONOM R H M NG H G UH HU R Q R R H U R H G UH HU D ONOM R H M R H U R Q R Q R R H U R R H M M R H M H G UH HU D Q R Q R R H U R H G UH HU D NG H G UH HU R NG H G UH HU R ONOM R H M NG H G UH HU R OC O OG NG H G UH HU R ONOM R H M NG H G UH HU R Q R H G UH HU D ONOM R H M Q R R H U R M R H M O OG R H M


22

MAPO

e premte, 13 korrik 2011 www.mapo.al

1214063- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- - 1214064- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.6- - 1214065- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1214066- -KIMI (BËRTHAMË)- -6.5- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.28- - 1214067- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.87- - 1214068- -FIZIKË (E THELLUAR)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1214069- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.87- - 1214070- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.16- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.71- - 1214071- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1214072- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1214073- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1214074- -QYTETARI- -5.85- -GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR)- -6.32- -SOCIOLOGJI- -5.6 1214075- -QYTETARI- -4.72- -SOCIOLOGJI- -4- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.6 1214076- -SOCIOLOGJI- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1214077- -QYTETARI- -6.32- -SOCIOLOGJI- -7.06- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64 1214078- -QYTETARI- -5.16- -SOCIOLOGJI- -6.86- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67 1214079- -HISTORI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6- - 1214080- -SOCIOLOGJI- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1214081- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67- - 1214082- -SOCIOLOGJI- -6.67- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.32- -QYTETARI- -8.3 1214083- -SOCIOLOGJI- -4.6- -QYTETARI- -5.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32 1214084- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.28- -SOCIOLOGJI- -5.72- -QYTETARI- -6.16 1214085- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.32- - 1214086- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1214087- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- -SOCIOLOGJI- -5.6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6 1214088- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4- -SOCIOLOGJI- -4.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64 1214089- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- - 1214090- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -5.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.79- -SOCIOLOGJI- -6 1214091- -SOCIOLOGJI- -6- -QYTETARI- -6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.3 1214092- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.72- - 1214093- -SOCIOLOGJI- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.68- -QYTETARI- -6.32 1214094- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -5.85- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -SOCIOLOGJI- -8.87 1214095- -SOCIOLOGJI- -7.28- -QYTETARI- -6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6 1214096- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.6- -SOCIOLOGJI- -5.16- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -5.6 1214097- -SOCIOLOGJI- -5.6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.72- -QYTETARI- -5.5 1214098- -SOCIOLOGJI- -4- -QYTETARI- -5.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5 1214099- -SOCIOLOGJI- -4.72- -QYTETARI- -5.6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5 1214100- -SOCIOLOGJI- -4.6- -QYTETARI- -6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.16 1214101- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.72- -SOCIOLOGJI- -4.72- -QYTETARI- -6.16 1214102- -SOCIOLOGJI- -5.85- -QYTETARI- -6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6 1214103- -SOCIOLOGJI- -5.16- -QYTETARI- -6.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16 1214104- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1214105- -QYTETARI- -6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.32- - 1214106- -SOCIOLOGJI- -4.72- -QYTETARI- -4.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -4.85 1214107- -SOCIOLOGJI- -4.72- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.6- - 1214109- -QYTETARI- -7.5- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.86- - 1214110- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214111- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1214112- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.32- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1214113- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6- - 1214114- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- - 1214115- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6- -QYTETARI- -6.32- - 1214116- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.32- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -5.5- - 1214117- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1214118- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214119- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.32- -SOCIOLOGJI- -5.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5 1214120- -QYTETARI- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.87- - 1214121- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.3- - 1214122- -QYTETARI- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- - 1214123- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1214124- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.5- -QYTETARI- -7.5- - 1214125- -SOCIOLOGJI- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.86- - 1214126- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- - 1214127- -LETËRSI (E THELLUAR)- -8.5- -QYTETARI- -8.3- - 1214128- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1214129- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.87- -QYTETARI- -8.5- - 1214130- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1214131- -QYTETARI- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.28- - 1214132- -QYTETARI- -7.95- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5- - 1214133- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.16- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5.72- - 1214134- -QYTETARI- -6.5- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.32- - 1214135- -SOCIOLOGJI- -5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.32- - 1214136- -TRASHËGIMI KULTURORE- -6.67- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1214137- -SOCIOLOGJI- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.64- - 1214138- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -4- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1214139- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.6- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.6- - 1214140- -QYTETARI- -6.5- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.6- - 1214141- -QYTETARI- -8.87- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.32- - 1214142- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -QYTETARI- -8.12- - 1214143- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1214144- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5.6- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1214145- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- - 1214146- -QYTETARI- -7.95- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.32- - 1214147- -QYTETARI- -7.5- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.6- - 1214148- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1214149- -QYTETARI- -8.3- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.85- - 1214150- -QYTETARI- -7.64- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.5- - 1214151- -QYTETARI- -6.67- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5- - 1214152- -QYTETARI- -7.79- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.6- - 1214153- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- -FILOZOFI- -5.85- - 1214154- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.5- - 1214155- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5.72- -QYTETARI- -7.79- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28 1214156- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1214157- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1214158- -QYTETARI- -7.95- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.64- - 1214159- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5- -SOCIOLOGJI- -4.5- -QYTETARI- -7.95 1214160- -FILOZOFI- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1214161- -QYTETARI- -8.12- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.95- - 1214162- -QYTETARI- -6.5- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.85- - 1214163- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.32- -QYTETARI- -5.85- - 1214164- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1214165- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.85- -SOCIOLOGJI- -5.85- - 1214166- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214167- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.16- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.86- - 1214168- -QYTETARI- -7.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1214170- -QYTETARI- -5.6- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.5- - 1214171- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.32- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.67- - 1214172- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1214173- -QYTETARI- -7.06- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.85- - 1214174- -QYTETARI- -7.06- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.85- - 1214175- -QYTETARI- -6.32- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.5- - 1214176- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.64- - 1214177- -QYTETARI- -8.5- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.28- - 1214178- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- -QYTETARI- -9.5- - 1214179- -QYTETARI- -6- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.72- - 1214180- -QYTETARI- -7.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1214181- -QYTETARI- -5.72- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.5- - 1214182- -QYTETARI- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1214184- -QYTETARI- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1214185- -QYTETARI- -7.28- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6- - 1214186- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.5- - 1214187- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -5.6- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71 1214188- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6- - 1214189- -QYTETARI- -8.5- -LETËRSI (E THELLUAR)- -8.12- - 1214190- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.67- -QYTETARI- -7.95- - 1214191- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- -QYTETARI- -8.68- - 1214192- -QYTETARI- -7.95- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.32- - 1214193- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.28- -QYTETARI- -6.86- - 1214194- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1214195- -QYTETARI- -8.68- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.95- - 1214196- -QYTETARI- -7.06- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.67- - 1214197- -QYTETARI- -7.64- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.5- - 1214198- -QYTETARI- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214199- -QYTETARI- -6.32- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.5- - 1214200- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -6- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -5- - 1214201- -QYTETARI- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.87- - 1214202- -QYTETARI- -7.79- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.5- - 1214203- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1214204- -QYTETARI- -7.64- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6- - 1214205- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1214206- -QYTETARI- -8.12- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5- - 1214207- -QYTETARI- -7.5- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.16- - 1214208- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1214209- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.86- -QYTETARI- -6.16- - 1214210- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -5.16- - 1214211- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.28- - 1214212- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.07- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.87- - 1214213- -QYTETARI- -7.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.32- - 1214214- -QYTETARI- -7.64- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.06- - 1214215- -QYTETARI- -6.86- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.72- - 1214216- -QYTETARI- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1214217- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06 1214218- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -6.86- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.12 1214219- -QYTETARI- -8.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214221- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.95- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.68 1214222- -TRASHËGIMI KULTURORE- -6.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6- - 1214223- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.32- -QYTETARI- -7.79- - 1214224- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -6.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -EKONOMI (E THELLUAR)- -6.16 1214225- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- -QYTETARI- -7.79- - 1214226- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1214227- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.6- -QYTETARI- -6.5- - 1214228- -QYTETARI- -7.95- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.85- - 1214229- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1214230- -QYTETARI- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1214231- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214232- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- -QYTETARI- -6.67- - 1214233- -QYTETARI- -7.28- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1214234- -QYTETARI- -7.64- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.5- - 1214235- -QYTETARI- -6.67- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.72- - 1214236- -HISTORI (E THELLUAR)- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1214237- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.07- - 1214238- -QYTETARI- -7.79- -LETËRSI (E THELLUAR)- -8.68- - 1214239- -QYTETARI- -7.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1214240- -QYTETARI- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1214241- -QYTETARI- -7.06- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- - 1214242- -QYTETARI- -7.95- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.6- - 1214243- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- -QYTETARI- -7.06- - 1214244- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6.67 1214245- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.86- -QYTETARI- -6.86- - 1214246- -QYTETARI- -6.32- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214247- -QYTETARI- -7.06- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.87- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.6 1214248- -QYTETARI- -7.79- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.72- - 1214249- -QYTETARI- -7.5- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68 1214250- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.3- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5 1214251- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.5- -QYTETARI- -7.64- - 1214252- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1214253- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.6- -QYTETARI- -6.86- - 1214254- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5 1214255- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- -QYTETARI- -7.06- - 1214256- -QYTETARI- -7.64- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.6- - 1214257- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6- -QYTETARI- -7.64- - 1214258- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.5- -QYTETARI- -7.79- - 1214259- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.32- -HISTORI (E THELLUAR)- -6- - 1214260- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.06- -QYTETARI- -7.79- - 1214261- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1214262- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- - 1214263- -QYTETARI- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1214264- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.06- -QYTETARI- -9.07- - 1214265- -QYTETARI- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.28- - 1214266- -QYTETARI- -7.28- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.5- - 1214267- -QYTETARI- -8.68- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.16- - 1214268- -QYTETARI- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.86- - 1214269- -QYTETARI- -7.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1214270- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.32- -KIMI (BËRTHAMË)- -4.85- - 1214271- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1214272- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- - 1214273- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- - 1214274- -QYTETARI- -7.28- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.6- - 1214275- -QYTETARI- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1214276- -QYTETARI- -7.06- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1214277- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- -QYTETARI- -7.79- - 1214278- -QYTETARI- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.5- - 1214279- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- -QYTETARI- -7.95- - 1214280- -QYTETARI- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- - 1214281- -QYTETARI- -6.86- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.72- - 1214282- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6- -QYTETARI- -5.72- - 1214283- -QYTETARI- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1214284- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5.6- -HISTORI (E THELLUAR)- -6.5- - 1214285- -QYTETARI- -7.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.32- - 1214286- -QYTETARI- -7.06- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.3- - 1214287- -QYTETARI- -8.87- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6- - 1214288- -QYTETARI- -7.95- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.5- - 1214289- -QYTETARI- -7.64- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.5- - 1214290- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.3- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.68- -

1214291- -QYTETARI- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1214292- -EKONOMI (E THELLUAR)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.5- - 1214293- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.3- - 1214294- -QYTETARI- -7.79- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.85- - 1214295- -QYTETARI- -7.79- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1214296- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- - 1214297- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214298- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.07- - 1214299- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.68- - 1214300- -QYTETARI- -8.3- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.6- - 1214301- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.68- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- - 1214302- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.3- - 1214303- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.87- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- - 1214304- -QYTETARI- -7.06- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.95- - 1214305- -QYTETARI- -8.3- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1214306- -QYTETARI- -8.87- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1214307- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.84- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- - 1214308- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- - 1214309- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.86- -QYTETARI- -7.95- - 1214310- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.6- - 1214311- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.07- - 1214312- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1214313- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -5.16- -QYTETARI- -7.06- - 1214314- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.16- -QYTETARI- -7.79- - 1214315- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.6- - 1214317- -QYTETARI- -8.68- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1214318- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.68- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.07- - 1214319- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.6- -QYTETARI- -7.95- - 1214320- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.28- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- - 1214321- -QYTETARI- -7.06- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1214322- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6- -QYTETARI- -7.64- - 1214323- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.68- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- - 1214324- -QYTETARI- -7.28- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6- - 1214325- -QYTETARI- -7.79- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214326- -SOCIOLOGJI- -8.87- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.07- - 1214327- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -7.79- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84 1214328- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.3- - 1214329- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.95- - 1214330- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.71- - 1214331- -QYTETARI- -7.79- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1214332- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1214333- -QYTETARI- -7.28- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.16- - 1214334- -QYTETARI- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.6- - 1214335- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.84- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.28- - 1214336- -QYTETARI- -8.87- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.5- - 1214337- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1214338- -QYTETARI- -7.95- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214339- -EKONOMI (E THELLUAR)- -8.68- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.79 1214340- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6.67- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1214341- -QYTETARI- -8.68- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.5- - 1214342- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.72- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.06- - 1214343- -QYTETARI- -6- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.32- - 1214344- -QYTETARI- -6.67- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.5- - 1214345- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- -QYTETARI- -7.28- - 1214346- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- - 1214347- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- - 1214348- -QYTETARI- -8.12- -LETËRSI (E THELLUAR)- -5.6- - 1214349- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.68- - 1214350- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -4.5- - 1214351- -QYTETARI- -7.79- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- - 1214352- -QYTETARI- -7.28- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.06- - 1214353- -QYTETARI- -9.07- -HISTORI (BËRTHAMË)- -9.71- - 1214354- -QYTETARI- -9.6- -LETËRSI (E THELLUAR)- -8.5- - 1214355- -EKONOMI (E THELLUAR)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.87- - 1214357- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.5- - 1214358- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5- -QYTETARI- -7.28- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5 1214359- -QYTETARI- -8.3- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.3- - 1214360- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.791214361- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.79- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06 1214362- -QYTETARI- -7.95- -LETËRSI (E THELLUAR)- -7.5- - 1214363- -QYTETARI- -5.85- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.32- - 1214364- -QYTETARI- -7.95- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.16- - 1214365- -QYTETARI- -8.5- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.06- - 1214366- -QYTETARI- -7.79- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6- - 1214367- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -6.86- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.3- - 1214368- -QYTETARI- -7.95- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214369- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.28- -QYTETARI- -7.64- - 1214370- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.3 1214371- -KIMI (BËRTHAMË)- -6.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.79- - 1214372- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.87- - 1214373- -QYTETARI- -7.64- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.6- - 1214374- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.86- - 1214375- -QYTETARI- -9.07- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -4.85- -EKONOMI (E THELLUAR)- -6.5 1214376- -LETËRSI (E THELLUAR)- -8.3- -QYTETARI- -9.5- - 1214377- -QYTETARI- -7.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- - 1214378- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -8.68- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.5- - 1214379- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12 1214380- -QYTETARI- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- - 1214381- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.67- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.87- - 1214382- -QYTETARI- -8.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.72- - 1214384- -QYTETARI- -6.5- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -6- - 1214386- -QYTETARI- -8.68- -LETËRSI (E THELLUAR)- -8.12- - 1214387- -QYTETARI- -8.3- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- - 1214388- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.5- -QYTETARI- -7.5- - 1214389- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.64- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71 1214390- -QYTETARI- -8.12- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.06- - 1214391- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.87- - 1214392- -QYTETARI- -7.28- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1214393- -QYTETARI- -6.32- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1214394- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.5- -QYTETARI- -6.67- - 1214395- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.87- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1214397- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- -QYTETARI- -6.67- - 1214398- -QYTETARI- -6.32- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214399- -QYTETARI- -6.32- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1214400- -QYTETARI- -8.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1214401- -QYTETARI- -6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- - 1214402- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1214403- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.68- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.5- - 1214404- -QYTETARI- -8.3- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1214405- -QYTETARI- -6.16- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.6- - 1214406- -QYTETARI- -7.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.5- - 1214407- -KIMI (BËRTHAMË)- -6.67- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1214408- -QYTETARI- -5.6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5- - 1214409- -QYTETARI- -6.67- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6- - 1214412- -QYTETARI- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- - 1214414- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1214416- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1214417- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.3- - 1214418- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- -QYTETARI- -6.67- - 1214419- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1214420- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.72- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- - 1214421- -QYTETARI- -6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.72- - 1214422- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1214423- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1214424- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1214425- -KIMI (BËRTHAMË)- -7.64- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1214426- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.16- -KIMI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214427- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214428- -KIMI (BËRTHAMË)- -7.5- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.5- - 1214429- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1214430- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1214431- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.71- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.71- - 1214432- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.12- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.5- - 1214433- -QYTETARI- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.16- - 1214434- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1214436- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -10- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1214437- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1214438- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.64- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.5- -QYTETARI- -7.28 1214439- -KIMI (BËRTHAMË)- -6.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214440- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1214441- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1214442- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.84- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.07- - 1214443- -QYTETARI- -7.95- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1214444- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.95- - 1214445- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1214446- -QYTETARI- -8.12- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1214447- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.95- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1214448- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- -KIMI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214449- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.07- - 1214450- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.79- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.85- - 1214451- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.79- - 1214452- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.28- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -9.07- - 1214453- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.6- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.07- - 1214454- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -QYTETARI- -7.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.72 1214455- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214456- -QYTETARI- -7.28- -SOCIOLOGJI- -5.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.32 1214457- -QYTETARI- -6.16- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1214460- -QYTETARI- -6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- - 1214461- -SOCIOLOGJI- -4.6- -QYTETARI- -6.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -4 1214463- -QYTETARI- -6.86- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.16- - 1214464- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1214465- -KIMI (BËRTHAMË)- -4.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1214466- -SOCIOLOGJI- -6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.86- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.72 1214467- -QYTETARI- -8.3- -SOCIOLOGJI- -8.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06 1214468- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- -SOCIOLOGJI- -7.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.86 1214469- -QYTETARI- -5.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -4.6- -SOCIOLOGJI- -4.6 1214471- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.16- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.67- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.32 1214472- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.28- -SOCIOLOGJI- -7.5- -QYTETARI- -7.5 1214474- -SOCIOLOGJI- -4.6- -QYTETARI- -5.72- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -4.72 1214475- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.79- -SOCIOLOGJI- -6.32- -QYTETARI- -5.6 1214476- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1214477- -SOCIOLOGJI- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1214478- -SOCIOLOGJI- -5.72- -QYTETARI- -6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6 1214481- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.85- -SOCIOLOGJI- -4.72- - 1214483- -SOCIOLOGJI- -6.86- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1214484- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.32- -SOCIOLOGJI- -6.67 1214485- -SOCIOLOGJI- -6.32- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.85- - 1214486- -SOCIOLOGJI- -5.72- -QYTETARI- -7.06- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32 1214487- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- -SOCIOLOGJI- -4.72- -QYTETARI- -5.32 1214488- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- -SOCIOLOGJI- -4.85- -QYTETARI- -6.16 1214489- -QYTETARI- -5.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16- -SOCIOLOGJI- -5.5 1214491- -SOCIOLOGJI- -4.72- -QYTETARI- -6.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06 1214492- -QYTETARI- -7.06- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- - 1214493- -SOCIOLOGJI- -5.72- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.67- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.67 1214494- -LETËRSI (E THELLUAR)- -6.86- -QYTETARI- -6.32- - 1214495- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -10- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.87- - 1214496- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.79- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.85- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.6 1214497- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -4.72- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.32 1214498- -QYTETARI- -6.32- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4.5 1214499- -QYTETARI- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.28- - 1214500- -QYTETARI- -7.95- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.95 1214501- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.12- - 1214502- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.79- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1214503- -QYTETARI- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.85- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.16 1214504- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.85- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.79- - 1214505- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06- -KIMI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214506- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.95- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.84- - 1214507- -QYTETARI- -6.32- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -5.85- - 1214508- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- -QYTETARI- -6.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.85 1214509- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -9.6- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.28- - 1214510- -SOCIOLOGJI- -8.12- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.86 1214511- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1214512- -QYTETARI- -7.06- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.86- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.79 1214513- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.28- -QYTETARI- -7.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.67 1214514- -FIZIKË (BËRTHAMË)- -8.68- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.95- - 1214516- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- - 1214517- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.16- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.95- - 1214518- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.07- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- - 1214519- -QYTETARI- -7.64- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -9.5 1214520- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.72- -QYTETARI- -6.67- - 1214522- -QYTETARI- -7.28- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.6- - 1214523- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- - 1214524- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1214525- -TRASHËGIMI KULTURORE- -6.86- -SOCIOLOGJI- -6.32- -QYTETARI- -7.95 1214526- -QYTETARI- -6.16- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.5- - 1214527- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.32- - 1214528- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.5- -QYTETARI- -7.28- - 1214529- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- - 1214530- -QYTETARI- -6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5- - 1214531- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -4- -SOCIOLOGJI- -4- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4 1214532- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- -QYTETARI- -6.5- - 1214533- -QYTETARI- -5.72- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214534- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214535- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.16- -QYTETARI- -6.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5 1214536- -QYTETARI- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.85- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.6 1214539- -SOCIOLOGJI- -4- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5- -QYTETARI- -4.85

1214540- -SOCIOLOGJI- -7.5- -QYTETARI- -7.5- -TRASHËGIMI KULTURORE- -5.5 1214542- -SOCIOLOGJI- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.79- - 1214543- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.72- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -4- -SOCIOLOGJI- -4 1214544- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.06- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- - 1214546- -QYTETARI- -7.64- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1214547- -SOCIOLOGJI- -7.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.64- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68 1214548- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.64- - 1214549- -QYTETARI- -6.5- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.79- - 1214550- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- -QYTETARI- -6.86- - 1214551- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- -QYTETARI- -7.06- - 1214552- -SHKENCA E TOKËS- -6- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5- - 1214553- -KIMI (BËRTHAMË)- -7.95- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1214554- -QYTETARI- -7.06- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.12- - 1214555- -QYTETARI- -7.06- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6- - 1214556- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.5- -QYTETARI- -6.32- - 1214557- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- -QYTETARI- -5.32- - 1214558- -QYTETARI- -7.06- -HISTORI (BËRTHAMË)- -9.07- - 1214559- -QYTETARI- -6.32- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5- - 1214560- -QYTETARI- -6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- - 1214561- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1214562- -QYTETARI- -7.28- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1214566- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.5- - 1214567- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.28- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.3- - 1214568- -HISTORI (BËRTHAMË)- -9.6- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- - 1214569- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.79- - 1214570- -QYTETARI- -7.5- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.5- - 1214571- -TEKNOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- - 1214572- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.85- - 1214573- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.67- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.121214574- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -8.12- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1214575- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.87- -KIMI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214576- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214577- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -9.281214578- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.68- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214579- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -7.79- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.85- - 1214580- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.6- - 1214581- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.28- -KIMI (BËRTHAMË)- -4.6- - 1214582- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.28- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- - 1214583- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.6- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.5- - 1214584- -QYTETARI- -7.64- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1214585- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.79- - 1214586- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -9.07- - 214587- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1214588- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.95- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -7.5- - 1214589- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -9.07- - 1214590- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.85- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1214591- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1214592- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1214593- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.3- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.3- - 1214594- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1214595- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.87- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1214596- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.72- -QYTETARI- -7.06- - 1214597- -QYTETARI- -6.67- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.5- - 1214598- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.64- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1214599- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.64- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.12- - 1214600- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1214601- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.79- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.12- - 1214602- -KIMI (BËRTHAMË)- -5.72- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.72- - 1214603- -HISTORI (BËRTHAMË)- -9.07- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.87- - 1214604- -HISTORI (BËRTHAMË)- -9.07- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1214605- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.79- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1214606- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.3- -MATEMATIKË (E THELLUAR)- -5.6- - 1214607- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.79- - 1214608- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.87- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67- - 1214609- -QYTETARI- -5.72- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1214610- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1214611- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1214612- -QYTETARI- -7.95- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.86- - 1214613- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1214614- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67- - 1214616- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- - 1214617- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1214618- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.64- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214619- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.68- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214620- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.79- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1214621- -HISTORI (BËRTHAMË)- -9.28- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1214622- -QYTETARI- -6.16- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.72- - 1214623- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.28- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1214624- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.68- - 1214625- -QYTETARI- -7.28- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214626- -QYTETARI- -7.06- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1214627- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214628- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.5- - 1214629- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6- - 1214630- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- - 1214631- -HISTORI (BËRTHAMË)- -8.12- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -9.07- - 1214632- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- - 1214633- -QYTETARI- -6.86- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214634- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214635- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.64- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214636- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.95- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1214637- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.3- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1214638- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.95- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1214639- -QYTETARI- -6.32- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- - 1214640- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1214641- -QYTETARI- -6.67- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6- - 1214642- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64- - 1214643- -QYTETARI- -7.79- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.79- - 1214644- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1214645- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1214646- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.79- -QYTETARI- -5.6- - 1214647- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1214648- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214649- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214650- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1214651- -QYTETARI- -5.6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- - 1214652- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1214653- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214654- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214655- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214656- -QYTETARI- -5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1214657- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.95- - 1214658- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214659- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.72- - 1214660- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5- - 1214661- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1214663- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214664- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.32- - 1214665- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.28- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.5- - 1214666- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.79- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214667- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214669- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.06- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67- - 1214670- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.64- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67- - 1214671- -HISTORI (BËRTHAMË)- -7.28- -QYTETARI- -6- - 1214672- -QYTETARI- -6- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.86- - 1214673- -QYTETARI- -5.72- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.16- - 1214674- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -4- - 1214675- -QYTETARI- -6.32- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.85- - 1214676- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.5- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5- - 1214677- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.5- - 1214678- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6.5- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.16- - 1214679- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -4- - 1214680- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.95- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -6.32- - 1214681- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.5- - 1214682- -HISTORI (BËRTHAMË)- -6.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.3- - 1214684- -ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.51214685- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.71- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.68- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.71 1214686- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.3 1214687- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6.67- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.95 1214689- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6.67- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.87 1214690- -KIMI (E THELLUAR)- -7.28- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.79 1214691- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.72- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.06- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6.5 1214692- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6.86- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12 1214693- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.68- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.64- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.28 1214694- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -8.12- - 1214695- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.32- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6.16 1214696- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.79- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.28 1214697- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.68- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.12 1214698- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.07- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.64 1214699- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.79- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.6 1214700- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.28- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.6- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.71 1214702- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.64- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -8.5 1214703- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.64- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.79- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.5 1214704- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.12 1214705- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06 1214706- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -7.06- - 1214707- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -5.72- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.86- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.85 1214708- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.32- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.32- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6 1214709- -KIMI (E THELLUAR)- -5.72- -KIMI (BËRTHAMË)- -5.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6.5 1214710- -KIMI (E THELLUAR)- -9.28- -KIMI (BËRTHAMË)- -9.07- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.5 1214711- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -8.68- -KIMI (E THELLUAR)- -7.5- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.12 1214712- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.16- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6 1214713- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.67- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -5.32- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -5.5 1214714- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.95- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.86- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.5 1214715- -KIMI (BËRTHAMË)- -7.95- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -9.07- -KIMI (E THELLUAR)- -7.06 1214716- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -7.06- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.32 1214717- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.5- -BIOLOGJI (E THELLUAR)- -6.32- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5 1214718- -QYTETARI- -5.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.72- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5 1214719- -HISTORI (BËRTHAMË)- -5.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5- - 1214720- -QYTETARI- -5.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.16- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4.6 1214721- -QYTETARI- -4.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -4.72- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.16 1214722- -QYTETARI- -5.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5 1214723- -QYTETARI- -5.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5 1214724- -QYTETARI- -6- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.5- - 1214726- -QYTETARI- -6.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.95- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.72 1214727- -QYTETARI- -5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4 1214728- -QYTETARI- -5.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4.5 1214730- -QYTETARI- -5.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4.72 1214731- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4.6- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.68- - 1214732- -QYTETARI- -5.6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.85- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.16 1214733- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.5- -QYTETARI- -5.6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67 1214734- -QYTETARI- -5.85- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.32- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -6.5 1214735- -QYTETARI- -5.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.85- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.32 1214736- -QYTETARI- -6.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4 1214737- -QYTETARI- -5.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4.85 1214738- -QYTETARI- -6.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.67- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.06 1214739- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.16- -QYTETARI- -4.72- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4 1214740- -KIMI (BËRTHAMË)- -8.87- -QYTETARI- -6.86- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5 1214741- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.3- -QYTETARI- -6.5 1214742- -QYTETARI- -5.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.5 1214743- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.6- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.95- -QYTETARI- -7.64 1214744- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -6- -QYTETARI- -6.67- - 1214745- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -9.5- -QYTETARI- -6.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06 1214746- -QYTETARI- -5.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -4.72- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5 1214747- -QYTETARI- -6.16- -FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË- -5.85- - 1214748- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.95- -QYTETARI- -6.5- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12 1214749- -HISTORI (BËRTHAMË)- -4.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.06- - 1214750- -QYTETARI- -6.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5 1214751- -QYTETARI- -5.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.79 1214752- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.28- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.06- -QYTETARI- -6.16 1214753- -QYTETARI- -6- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4.5 1214755- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4.6- -QYTETARI- -5.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -4.85 1214756- -QYTETARI- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.28- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.32 1214757- -QYTETARI- -4.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.12- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -4 1214759- -QYTETARI- -5.85- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.5 1214760- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64- -QYTETARI- -6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.79 1214761- -QYTETARI- -6.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.64- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -9.5 1214762- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.32- -QYTETARI- -5.72- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16 1214763- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -7.79- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.28- - 1214764- -QYTETARI- -4.72- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16 1214765- -QYTETARI- -7.79- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.28- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.5 1214767- -QYTETARI- -6.67- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.28- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.5 1214768- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -7.79- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6- -QYTETARI- -5.5 1214769- -QYTETARI- -5- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.6- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.32 1214770- -QYTETARI- -6.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.3- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.5 1214771- -QYTETARI- -6.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.3- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.6 1214772- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -6.5- -QYTETARI- -5.32- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -5.32 1214774- -QYTETARI- -6.32- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -5.85- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.86 1214775- -QYTETARI- -6.86- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -9.28- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -8.12 1214776- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.64- -ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË- -8.12- - 1214780- -QYTETARI- -7.28- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -8.12- -BIOLOGJI (BËRTHAMË)- -7.5 1214781- -QYTETARI- -6.16- -GJEOGRAFI (BËRTHAMË)- -6.16- -EKONOMI (BËRTHAMË)- -7.06 1214896 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 4.6 - 1214897 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.85 - SOCIOLOGJI - 6 - 1214898 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1214899 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1214900 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 -

1214901 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1214902 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1214903 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.32 - 1214904 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1214905 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1214906 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1214907 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6 - SOCIOLOGJI - 6.5 - 1214908 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - QYTETARI - 7.64 - 1214909 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6.16 - 1214910 - SOCIOLOGJI - 7.79 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1214911 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1214912 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1214913 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1214914 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1214915 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1214916 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1214917 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1214918 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 8.3 - 1214919 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1214920 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - SOCIOLOGJI - 8.3 - 1214921 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1214922 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1214923 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1214924 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1214925 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1214926 - SOCIOLOGJI - 8.68 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1214927 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1214928 - SOCIOLOGJI - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1214929 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - SOCIOLOGJI - 8.3 - 1214930 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1214931 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1214932 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1214933 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1214934 - SOCIOLOGJI - 4 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1214935 - QYTETARI - 5.16 - PSIKOLOGJI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1214936 - QYTETARI - 6 - SOCIOLOGJI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1214937 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1214938 - QYTETARI - 6 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.85 - 1214939 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1214940 - SOCIOLOGJI - 7.64 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1214941 - PSIKOLOGJI - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1214942 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1214943 - SOCIOLOGJI - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4 - 1214944 - SOCIOLOGJI - 9.07 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1214945 - QYTETARI - 7.64 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1214946 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1214947 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 5.85 - 1214948 - SOCIOLOGJI - 5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1214949 - QYTETARI - 5.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4 - 1214950 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1214951 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1214952 - SOCIOLOGJI - 8.68 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1214953 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1214954 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1214955 - PSIKOLOGJI - 7.28 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1214956 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1214957 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1214958 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1214959 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1214960 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1214961 - QYTETARI - 7.5 - SOCIOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 1214962 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.5 - 1214963 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1214964 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1214965 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1214966 - SOCIOLOGJI - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.6 - 1214967 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1214968 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.6 - 1214969 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1214970 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1214971 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1214972 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1214973 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1214974 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1214975 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1214976 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1214977 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1214978 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.16 - 1214979 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1214980 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - TRASHËGIMI KULTURORE - 7.06 - 1214981 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1214982 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1214983 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1214984 - QYTETARI - 5.5 - PSIKOLOGJI - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1214985 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1214988 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1214990 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 5.85 1214991 - QYTETARI - 7.95 - PSIKOLOGJI - 9.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 1214992 - QYTETARI - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1214993 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - QYTETARI - 8.68 - PSIKOLOGJI - 8.5 1214996 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1214997 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1214998 - SHKENCA E TOKËS - 4.6 - QYTETARI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1214999 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - SHKENCA E TOKËS - 5.16 - QYTETARI - 5.72 1215000 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - QYTETARI - 6.5 - 1215001 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 7.5 1215002 - SHKENCA E TOKËS - 5.85 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1215003 - SHKENCA E TOKËS - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1215004 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1215006 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1215009 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.87 - 1215010 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 6.32 - 1215011 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1215012 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - SHKENCA E TOKËS - 6.32 1215013 - SHKENCA E TOKËS - 4 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 1215014 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1215015 - SHKENCA E TOKËS - 5.32 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1215016 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.84 - 1215017 - QYTETARI - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - PSIKOLOGJI - 9.71 1215018 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - 1215019 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - SHKENCA E TOKËS - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 1215020 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1215021 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6.67 1215022 - SHKENCA E TOKËS - 4 - QYTETARI - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1215023 - QYTETARI - 5.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - 1215024 - SHKENCA E TOKËS - 4 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 1215026 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 7.64 1215027 - SHKENCA E TOKËS - 5.6 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 1215028 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1215030 - QYTETARI - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1215031 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1215032 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1215033 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1215034 - QYTETARI - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1215036 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 1215037 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - SHKENCA E TOKËS - 6 1215038 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1215039 - QYTETARI - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1215040 - SHKENCA E TOKËS - 4 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 1215041 - SHKENCA E TOKËS - 5 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1215042 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 1215043 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 1215046 - QYTETARI - 5.32 - SHKENCA E TOKËS - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1215047 - QYTETARI - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1215049 - QYTETARI - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1215052 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 6.16 1215053 - SHKENCA E TOKËS - 5.6 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 1215054 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1215055 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1215056 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1215057 - QYTETARI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1215058 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1215059 - SHKENCA E TOKËS - 5.5 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 1215060 - SHKENCA E TOKËS - 5.72 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1215061 - QYTETARI - 7.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1215062 - QYTETARI - 6.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1215063 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1215064 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1215065 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1215066 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.64 1215067 - QYTETARI - 5.6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1215069 - QYTETARI - 6.86 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1215071 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1215072 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - QYTETARI - 6 - 1215073 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.6 - SOCIOLOGJI - 4.5 - QYTETARI - 8.68 1215074 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1215075 - EKONOMI (E THELLUAR) - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1215076 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1215077 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - 1215078 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1215079 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1215080 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1215081 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1215083 - QYTETARI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1215084 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1215085 - QYTETARI - 5.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - 1215086 - QYTETARI - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1215087 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1215088 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - QYTETARI - 7.5 - 1215089 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1215091 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1215093 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1215094 Q R R H U R R H U R Q R Q R H OR R H M Q R NG H G UH HU R Q R H G UH HU D H OR R H M NG H G UH HU R Q R NG H G UH HU R H NC O Q R G OGR R H M H NC O Q R G OGR R H M Q R H G UH HU D Q R H OR R H M Q R H OR R H M H NC O H OR R H M G OGR R H M Q R H OR R H M NG H G UH HU R Q R Q R H OR R H M ONOM R H M Q R G OGR R H M Q R H G UH HU D Q R H NC O G OGR R H M Q R H G UH HU D Q R H G UH HU D H OR R H M H OR H U R H G UH HU D Q R H G UH HU D NG H G UH HU R NG H G UH HU R Q R H G UH HU D NG H G UH HU D Q R H OR R H M H G UH HU D Q R ONOM R H M NG H G UH HU R R H U R Q R Q R NG H G UH HU R H OR R H M G OGR R H M Q R H G UH HU D H OR R H M G OGR R H M Q R R H U R G OGR R H M OC O OG Q R H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M OC O OG Q R OC O OG NG H G UH HU R OC O OG NG H G UH HU R Q R G OGR R H M OC O OG H OR R H M G OGR R H M OC O OG NG H G UH HU R G OGR R H M OC O OG Q R Q R H OR R H M R H U R Q R H OR R H M G OGR R H M OC O OG NG H G UH HU R NG H G UH HU R OC O OG Q R R H U R G OGR R H M NG H G UH HU R H OR R H M Q R H OR R H M G OGR R H M R H G M U UROR Q R OC O OG O OG R H M NG H G UH HU R


e premte, 13 korrik 2011 www.mapo.al

1215158 - QYTETARI - 9.07 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1215159 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 8.87 - 1215160 - QYTETARI - 7.64 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - 1215161 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1215162 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1215163 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1215164 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1215165 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 1215166 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - QYTETARI - 7.64 - 1215168 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1215169 - QYTETARI - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1215170 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.86 - SOCIOLOGJI - 5.16 - QYTETARI - 7.95 1215171 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1215172 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1215173 - SOCIOLOGJI - 6 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.16 - QYTETARI - 8.5 1215175 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 1215177 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - QYTETARI - 7.5 1215178 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1215179 - QYTETARI - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1215180 - QYTETARI - 5.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1215181 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.95 - 1215182 - QYTETARI - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1215183 - QYTETARI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1215184 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1215185 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1215186 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1215187 - QYTETARI - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1215188 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.5 - 1215189 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 1215190 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 - QYTETARI - 7.5 - 1215191 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1215192 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1215193 - QYTETARI - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 1215195 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1215197 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1215198 - QYTETARI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.28 - 1215199 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 8.5 - 1215200 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1215201 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1215202 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1215203 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1215204 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1215206 - SHKENCA E TOKËS - 5.16 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1215207 - SOCIOLOGJI - 5.16 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 1215208 - SOCIOLOGJI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 8.3 1215209 - SOCIOLOGJI - 4 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - 1215210 - SOCIOLOGJI - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1215211 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1215212 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1215213 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1215214 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1215215 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1215216 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - QYTETARI - 8.12 - 1215217 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - SOCIOLOGJI - 4 1215218 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1215219 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1215220 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1215221 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 7.79 - 1215222 - QYTETARI - 7.28 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1215223 - QYTETARI - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - SHKENCA E TOKËS - 7.64 1215224 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1215225 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - 1215226 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1215227 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1215228 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1215229 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1215231 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - QYTETARI - 7.64 - 1215232 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1215233 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1215234 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1215235 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - 1215236 - QYTETARI - 8.3 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1215237 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - 1215238 - QYTETARI - 7.64 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - 1215239 - QYTETARI - 8.12 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1215240 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1215241 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - QYTETARI - 6.32 - 1215242 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - QYTETARI - 7.79 - 1215243 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1215244 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1215245 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.64 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - 1215246 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - 1215247 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1215249 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - 1215250 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - 1215251 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1215252 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1215253 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - 1215254 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1215255 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1215256 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1215258 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1215259 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1215260 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - 1215262 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1215263 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - SOCIOLOGJI - 6.16 - QYTETARI - 6.16 1215264 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4 1215265 - QYTETARI - 7.06 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1215266 - QYTETARI - 7.64 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 1215267 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1215268 - PSIKOLOGJI - 5.85 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 - 1215269 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1215270 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1215271 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1215272 - PSIKOLOGJI - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - 1215273 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1215274 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 1215275 - QYTETARI - 7.95 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.16 - 1215277 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - PSIKOLOGJI - 5.72 - 1215278 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1215279 - QYTETARI - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1215280 - QYTETARI - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 1215281 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1215282 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1215283 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJERMANISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 1215284 QYTETARI - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1215285 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1215286 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1215287 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1215288 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 1215289 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1215290 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1215291 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1215292 - QYTETARI - 7.06 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 1215293 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1215294 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1215295 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1215296 - QYTETARI - 8.87 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 1215297 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1215298 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.3 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1215299 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1215300 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 1215301 QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 1215302 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1215303 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1215304 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1215305 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1215306 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.71 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1215307 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1215308 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1215309 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1215310 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1215311 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - 1215312 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1215313 - QYTETARI - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 1215314 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.28 - 1215315 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.06 - 1215316 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1215317 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1215318 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1215319 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1215320 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1215321 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1215322 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1215323 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1215324 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1215325 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1215326 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1215327 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1215328 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1215329 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 1215330 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1215331 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 1215332 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1215333 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1215334 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1215335 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1215336 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - QYTETARI - 7.79 1215337 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1215338 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1215339 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 8.3 1215340 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1215341 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1215342 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1215343 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1223138 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 1223139 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4 - 1223140 - QYTETARI - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1223141 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 1223142 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 1223143 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.6 1223144 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 1223145 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 1223146 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 1223147 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 1223148 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 1223149 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 1223150 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 1223151 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 1223152 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1223153 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.72 1223154 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1223155 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - QYTETARI - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 1223156 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 1223157 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 1223158 - QYTETARI - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1223159 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 1223160 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1223161 - QYTETARI - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 1223162 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1223163 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 5.72 1223164 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 1223165 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1223166 - QYTETARI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223167 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 5.32 1223168 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1223169 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1223170 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223171 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1223172 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 6.32 - 1223173 - QYTETARI - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 1223174 - QYTETARI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1223175 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 1223176 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1223177 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.85 - 1223178 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1223179 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1223180 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 1223181 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - QYTETARI - 7.5 - 1223182 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1223183 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1223184 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 1223185 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1223186 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223187 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.6 1223188 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 -

1223189 - QYTETARI - 7.28 - PSIKOLOGJI - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1223190 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1223191 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1223192 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1223193 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1223194 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 7.64 1223195 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - SOCIOLOGJI - 4.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.6 1223196 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - PSIKOLOGJI - 5.16 1223197 - PSIKOLOGJI - 4.5 - QYTETARI - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1223198 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - 1223199 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223200 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1223201 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5.72 - 1223202 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 6 - 1223203 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1223204 - PSIKOLOGJI - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 1223205 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1223206 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 1223207 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223208 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.72 - 1223209 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223210 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223211 - PSIKOLOGJI - 4.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1223212 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223213 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - QYTETARI - 7.28 - 1223214 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 7.28 1223215 - QYTETARI - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1223216 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1223217 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1223218 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 4.85 - 1223219 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1223220 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1223221 - QYTETARI - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1223222 - QYTETARI - 6.5 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.6 1223223 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1223224 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - QYTETARI - 5.85 - 1223225 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1223226 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5.85 - 1223227 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1223228 - PSIKOLOGJI - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1223229 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - PSIKOLOGJI - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1223230 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.5 - 1223231 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1223232 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5 - QYTETARI - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 1223233 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1223234 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1223235 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1223236 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1223237 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1223238 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1223239 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1223240 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 1223241 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.72 - 1223242 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - SHKENCA E TOKËS - 6 1223243 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1223244 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.71 - 1223245 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1223246 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - SHKENCA E TOKËS - 4.85 1223247 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 1223248 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1223249 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 4.72 1223250 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1223251 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223252 - SHKENCA E TOKËS - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 5.32 1223253 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1223254 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1223255 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1223256 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 1223257 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223258 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 1223259 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223260 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1223261 - QYTETARI - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 1223262 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1223263 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.85 - 1223264 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 1223265 - SHKENCA E TOKËS - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4.5 1223266 - QYTETARI - 6.32 - SHKENCA E TOKËS - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1223267 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1223268 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 1223269 - SHKENCA E TOKËS - 6 - QYTETARI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1223270 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223271 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.5 1223272 NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 5 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - 1223273 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1223274 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - 1223275 - QYTETARI - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1223276 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1223277 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - QYTETARI - 7.28 - 1223278 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 1223279 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1223280 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1223281 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1223282 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.71 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1223283 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1223284 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1223285 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1223286 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1223287 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1223289 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1223290 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1223291 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223292 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1223293 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - QYTETARI - 5.85 - 1223294 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - EKONOMI (E THELLUAR) - 8.68 - 1223295 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1223296 - EKONOMI (E THELLUAR) - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 1223297 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1223298 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1223299 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1223300 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1223301 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1223302 - SOCIOLOGJI - 8.3 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1223303 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1223304 - SOCIOLOGJI - 5.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1223305 - SOCIOLOGJI - 6.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223306 - SOCIOLOGJI - 5.6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1223307 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1223308 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - SOCIOLOGJI - 6.86 - 1223309 - SOCIOLOGJI - 5.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223310 - SOCIOLOGJI - 8.12 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223311 - SOCIOLOGJI - 4 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1223312 - SOCIOLOGJI - 4 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1223313 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1223314 - SOCIOLOGJI - 6.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223315 - SOCIOLOGJI - 7.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223316 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1223317 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1223318 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - SOCIOLOGJI - 7.06 - 1223319 - SOCIOLOGJI - 6.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223320 - SOCIOLOGJI - 6.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223321 - SOCIOLOGJI - 6.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1223322 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1223324 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1223325 - SOCIOLOGJI - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223326 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1223327 - SOCIOLOGJI - 5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.85 - 1223328 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - SOCIOLOGJI - 7.79 - 1223329 - SOCIOLOGJI - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1223330 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - SOCIOLOGJI - 6 - 1223331 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223332 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223333 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1223334 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 5.85 - 1223335 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 6 - 1223336 - QYTETARI - 4.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1223337 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1223338 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.3 - 1223339 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223340 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - 1223341 - QYTETARI - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.68 - 1223343 - QYTETARI - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - 1223345 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1223346 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - QYTETARI - 4.6 - 1223347 - LETËRSI (E THELLUAR) - 9.84 - QYTETARI - 8.12 - 1223348 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - QYTETARI - 5.72 - 1223349 - QYTETARI - 6.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1223350 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1223352 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1223353 - QYTETARI - 5.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - 1223354 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - SOCIOLOGJI - 7.06 - 1223355 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1223356 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1223357 - QYTETARI - 5.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - 1223358 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - SOCIOLOGJI - 8.87 - 1223359 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223360 - QYTETARI - 4.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.72 - 1223361 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1223362 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223363 - QYTETARI - 5.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - 1223364 - QYTETARI - 5.6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - 1223365 - QYTETARI - 5.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.72 - 1223366 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1223367 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1223368 - QYTETARI - 5.72 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1223369 - QYTETARI - 8.12 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.16 - 1223370 - QYTETARI - 6.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - 1223371 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1223374 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - 1223375 - QYTETARI - 6.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - 1223376 - QYTETARI - 4.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.72 - 1223377 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.79 - QYTETARI - 6.16 - 1223378 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1223379 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223380 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1223381 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223382 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1223383 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - QYTETARI - 5.16 - 1223384 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1223385 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223386 - QYTETARI - 6.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1223387 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - QYTETARI - 6.5 - 1223388 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223389 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1223390 - QYTETARI - 5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1223391 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - QYTETARI - 5.6 - 1223392 - QYTETARI - 5.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1223393 - QYTETARI - 5.6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.16 - 1223394 - QYTETARI - 5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - 1223395 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - QYTETARI - 5.32 - 1223396 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.71 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1223397 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - QYTETARI - 4.85 - 1223398 - QYTETARI - 5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.72 - 1223399 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1223400 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1223401 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1223402 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4 - 1223403 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.87 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - 1223404 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223405 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1223406 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.85 - 1223407 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - 1223408 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1223409 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1223410 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.06 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - 1223411 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.84 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1223412 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223413 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1223414 - KIMI (BËRTHAMË) - 10 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.84 - 1223415 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1223416 - KIMI (BËRTHAMË) - 10 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - 1223417 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1223418 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223419 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.84 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - 1223420 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1223421 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.07 -

1223422 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1223423 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1223424 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1223425 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1223426 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.84 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - 1223427 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1223428 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1223429 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1223430 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1223431 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.87 - KIMI (E THELLUAR) - 8.5 - FIZIKË (E THELLUAR) - 9.6 1223432 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.84 - 1223433 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.71 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - 1223434 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223435 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.6 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223436 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223437 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1223438 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1223439 - QYTETARI - 5.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.5 - 1223440 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - QYTETARI - 7.28 - 1223442 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - QYTETARI - 6.67 - 1223443 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - QYTETARI - 6.32 - 1223444 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - 1223445 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - 1223446 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - QYTETARI - 6.5 - 1223447 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223448 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1223449 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1223450 - EKONOMI (E THELLUAR) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1223451 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223452 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1223453 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - QYTETARI - 5.6 - 1223454 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223455 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 1223456 EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1223457 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223458 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1223459 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223460 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1223463 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1223464 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223465 - QYTETARI - 6.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - 1223466 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1223467 - QYTETARI - 5.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - 1223468 - QYTETARI - 5.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - 1223469 - QYTETARI - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223470 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1223471 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1223472 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1223473 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - 1223474 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1223475 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1223476 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223477 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1223478 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1223479 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223480 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1223481 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1223482 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1223483 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1223484 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - 1223485 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223486 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - EKONOMI (E THELLUAR) - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 1223487 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1223488 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1223489 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1223490 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1223491 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1223492 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223493 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1223494 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.72 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.85 - 1223495 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223496 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223497 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1223498 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223499 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1223500 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1223501 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1223502 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223503 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223504 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1223505 - KIMI (E THELLUAR) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1223506 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1223507 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1223508 - SOCIOLOGJI - 7.95 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.28 - 1223509 - QYTETARI - 5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - 1223510 - QYTETARI - 5.6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - 1223511 - QYTETARI - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.16 - 1223512 - QYTETARI - 7.28 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1223513 - QYTETARI - 8.68 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.87 - 1223514 - QYTETARI - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.72 - 1223515 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - QYTETARI - 5 - 1223516 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - QYTETARI - 6.32 - 1223517 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - 1223518 - QYTETARI - 5.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.5 - 1223519 - QYTETARI - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - 1223521 - QYTETARI - 4.72 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.5 - 1223522 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - QYTETARI - 5.72 - 1223523 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.5 - QYTETARI - 4.72 - 1223524 - QYTETARI - 6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1223525 - QYTETARI - 6.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - 1223527 - QYTETARI - 5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - 1223528 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - QYTETARI - 5 - 1223529 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - 1223530 - QYTETARI - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - 1223531 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 1223532 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - QYTETARI - 5.6 - 1223533 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - QYTETARI - 5.85 - 1223534 - QYTETARI - 4.72 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - 1223535 - QYTETARI - 4.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.72 - 1223536 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1223537 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - QYTETARI - 5.5 - 1223538 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1223539 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1223540 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1223541 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1223542 - SOCIOLOGJI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1223543 - SOCIOLOGJI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223544 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1223545 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1223546 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1223547 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.85 - 1223548 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - 1223549 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1223550 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223551 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223552 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223553 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1223554 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223555 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1223556 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1223557 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1223558 - SOCIOLOGJI - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1223559 - SOCIOLOGJI - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1223560 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223561 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1223562 - SOCIOLOGJI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1223563 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223564 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223565 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1223566 - SOCIOLOGJI - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1223567 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223568 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 10 - 1223569 - SOCIOLOGJI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1223570 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1223571 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1223572 - SOCIOLOGJI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223573 - SOCIOLOGJI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1223576 - SOCIOLOGJI - 7.06 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1223577 - SOCIOLOGJI - 8.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1223578 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1223579 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1223580 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 6.86 - 1223581 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1223582 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1223583 - QYTETARI - 5.6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.5 - 1223584 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 6.86 - 1223585 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1223586 - QYTETARI - 5.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - 1223587 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1223588 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1223589 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1223590 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 6.32 - 1223591 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1223592 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1223593 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.84 - 1223594 - QYTETARI - 7.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.5 - 1223595 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1223596 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - 1223597 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1223598 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1223599 - QYTETARI - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1223600 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223601 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - SOCIOLOGJI - 5.16 - 1223602 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - QYTETARI - 7.64 - 1223604 - QYTETARI - 6.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - 1223605 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223606 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - QYTETARI - 6.16 - 1223608 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.64 - 1223609 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 5.5 - 1223610 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - 1223611 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1223612 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1223613 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1223614 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.5 - 1223615 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1223616 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 1223617 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223618 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1223619 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 1223620 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 1223621 - QYTETARI - 7.79 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - 1223622 - QYTETARI - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - 1223623 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1223624 - QYTETARI - 5.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - 1223626 - QYTETARI - 6.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1223627 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - QYTETARI - 7.5 - 1223628 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1223629 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1223630 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1223631 - QYTETARI - 5.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - 1223632 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1223633 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 5.72 - 1223634 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 7.06 - 1223635 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1223636 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223637 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223638 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1223639 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1223640 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1223641 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1223642 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1223643 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1223644 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223645 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 5.5 - 1223646 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223647 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1223648 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223649 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223650 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1223651 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223652 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223653 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1223654 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1223655 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223656 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1223657 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 -

MAPO

23

1223658 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1223659 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1223660 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 5.5 - 1223661 - QYTETARI - 6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - 1223662 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1223663 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.84 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1223664 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1223665 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1223666 - QYTETARI - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1223667 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223668 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1223669 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1223670 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 8.12 - 1223671 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1223672 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1223673 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223674 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1223675 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223677 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1223678 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1223679 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1223680 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223681 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 1223682 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - SOCIOLOGJI - 4 - 1223683 - SOCIOLOGJI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1223684 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223685 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.64 - 1223686 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1223687 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1223688 - SOCIOLOGJI - 6.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1223689 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1223690 - SOCIOLOGJI - 7.28 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1223691 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223692 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1223693 - SOCIOLOGJI - 6.67 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1223694 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - SOCIOLOGJI - 4 - 1223695 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1223697 - SOCIOLOGJI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1223698 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223699 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1223700 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1223701 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 1223702 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1223703 - SOCIOLOGJI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1223704 - QYTETARI - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - SOCIOLOGJI - 8.12 1223705 - SOCIOLOGJI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1223706 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1223707 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1223708 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1223710 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 1223711 EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1223712 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1223713 - QYTETARI - 5.85 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6 - 1223714 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223715 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1223716 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 1223717 BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223718 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 1223719 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1223721 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223722 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1223723 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 1223724 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1223725 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - 1223726 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1223727 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1223728 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223729 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223730 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - 1223731 - QYTETARI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 1223732 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1223733 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.72 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4.72 - 1223734 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1223735 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1223736 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1223737 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1223738 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223739 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1223740 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223741 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1223742 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1223743 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1223744 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1223745 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1223746 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223747 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1223748 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1223749 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223750 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1223751 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1223752 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223753 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1223754 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - 1223755 - KIMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223756 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1223757 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1223758 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1223759 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1223760 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1223761 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1223762 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.85 - 1223763 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - KIMI (BËRTHAMË) - 5 - 1223764 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1223765 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - 1223766 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223767 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1223768 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1223769 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1223770 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1223771 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1223772 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1223773 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1223774 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1223775 - TRASHËGIMI KULTURORE - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 6.16 1223776 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223777 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1223778 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 6.16 - 1223779 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1223780 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1223781 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1223782 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1223783 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1223784 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1223786 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1223787 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1223789 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5 1223790 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - 1223791 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1223792 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6.16 - 1223793 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1223794 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1223795 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1223796 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 5.85 - 1223797 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.5 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 1223798 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1223799 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1223800 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1223801 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1223802 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1223803 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1223804 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223805 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 7.06 - 1223806 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1223807 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1223808 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 6.5 - 1223809 - QYTETARI - 7.64 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1223810 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223811 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1223812 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223813 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 7.28 - 1223814 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223815 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1223816 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 6.32 - 1223817 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1223818 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1223819 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223820 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1223821 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1223822 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1223823 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223824 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 7.5 - 1223825 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1223826 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1223827 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 5.6 - 1223828 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1223829 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1223830 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.67 - 1223831 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 7.5 - 1223832 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1223833 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1223834 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6.16 - 1223835 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 7.28 - 1223836 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223837 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 6.86 - 1223838 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 7.5 - 1223839 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1223840 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - QYTETARI - 8.3 - 1223841 - QYTETARI - 6.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - 1223842 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1223843 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1223844 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6.16 - 1223845 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 5.72 1223846 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1223847 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 1223848 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1223849 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 4.85 - 1223850 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1223851 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1223852 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 5.72 - 1223853 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1 O OG R H M M R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M G OGR R H M H OR R H M Q R NG H G UH HU R Q R G OGR R H M ONOM R H M H G UH HU D Q R M R H M O OG R H M Q R NG H G UH HU R NG H G UH HU R ONOM R H M Q R H OR R H M ONOM R H M NG H G UH HU R NG H G UH HU R Q R Q R H OR R H M Q R H OR R H M Q R NG H G UH HU R Q R H OR R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M Q R H OR URR U R Q R H OR R H M Q R H OR R H M H OR R H M Q R Q R H OR R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M H OR R H M Q R M R H M NG H G UH HU R Q R H OR R H M Q R H OR R H M R H M NG H G UH HU R


24

MAPO

e premte, 13 korrik 2011 www.mapo.al

1223950 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 1223951 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - 1223952 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1223953 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1223954 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223955 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.79 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 - 1223956 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1223957 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1223958 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1223959 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1223960 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223961 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1223962 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - TURQISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.5 1223963 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1223964 - TURQISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 1223965 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.95 - 1223966 - TURQISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 1223967 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - 1223968 - TURQISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 1223969 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1223970 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1223971 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223972 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1223973 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1223974 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1223975 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1223976 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1223977 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1223978 - SOCIOLOGJI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1223979 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223980 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223981 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1223982 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223983 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.32 - 1223984 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1223985 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223986 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1223987 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1223988 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.87 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - 1223989 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1223990 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.64 - 1223991 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1223992 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1223993 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1223994 - SOCIOLOGJI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1223995 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - 1223996 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1223997 - TURQISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 1223998 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1223999 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - TURQISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.28 1224000 - TURQISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 1224001 - TURQISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 1224002 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 1224003 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224004 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224005 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1224006 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.85 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224007 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 1224008 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1224009 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1224010 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 - 1224011 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224012 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - 1224013 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224014 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224015 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224016 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224017 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224018 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1224019 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1224020 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1224021 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1224022 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - 1224023 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1224024 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1224025 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224026 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.07 - 1224027 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.68 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - 1224028 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1224029 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - 1224030 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224031 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224032 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224033 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 10 - 1224034 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1224035 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1224036 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224037 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1224038 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - 1224039 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224040 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1224041 - KIMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224042 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1224043 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1224044 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1224045 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224046 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224047 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1224048 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224049 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224050 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1224051 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1224052 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1224053 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1224054 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1224055 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224056 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224057 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.67 - 1224058 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224059 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224060 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1224061 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.5 - 1224062 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - HISTORI (E THELLUAR) - 8.12 - 1224063 - HISTORI (E THELLUAR) - 5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1224064 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 1224065 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224066 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1224067 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224068 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.64 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.5 - 1224069 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - HISTORI (E THELLUAR) - 4 - 1224071 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1224072 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.32 - 1224074 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - HISTORI (E THELLUAR) - 4 - 1224075 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224077 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1224078 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1224080 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224081 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224082 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 1224083 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.5 - 1224084 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1224085 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1224086 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.64 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.28 - 1224087 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - HISTORI (E THELLUAR) - 5 - 1224088 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224089 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224090 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.5 - 1224091 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.86 - 1224093 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - 1224094 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1224095 - SHKENCA E TOKËS - 5 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 1224096 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224097 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224098 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224099 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224100 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224101 - SHKENCA E TOKËS - 4.85 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1224102 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1224103 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224104 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224105 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224106 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1224107 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1224108 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224110 - SHKENCA E TOKËS - 4.6 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1224111 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224112 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1224113 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1224114 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224115 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1224116 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1224117 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1224118 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224119 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - QYTETARI - 7.79 - 1224120 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1224121 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224122 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224123 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1224124 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1224125 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224126 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224127 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.6 - 1224128 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - QYTETARI - 7.95 1224129 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 1224130 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - 1224131 - QYTETARI - 7.28 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 1224132 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1224133 - QYTETARI - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 1224134 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 1224135 - QYTETARI - 7.5 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.07 - 1224136 - QYTETARI - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 1224137 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - QYTETARI - 8.3 - 1224138 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 1224139 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 6.86 1224140 - QYTETARI - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 1224141 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 4.85 1224142 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - QYTETARI - 7.95 1224143 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 1224144 - QYTETARI - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 1224145 - QYTETARI - 7.06 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 1224146 - QYTETARI - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1224147 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 1224148 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - QYTETARI - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 1224149 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - QYTETARI - 7.06 1224150 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 1224151 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1224152 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 6.67 1224153 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224154 - QYTETARI - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1224155 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6.67 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.79 - 1224156 - QYTETARI - 8.3 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 1224157 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 1224158 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.64 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 - 1224159 - QYTETARI - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 1224160 - QYTETARI - 7.95 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.07 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 1224161 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - QYTETARI - 7.64 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.5 1224162 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1224163 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - 1224164 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1224165 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224166 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224167 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224168 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224169 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224170 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - 1224171 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224172 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224173 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1224174 - SOCIOLOGJI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 5.72 1224175 - KIMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224176 - QYTETARI - 5.16 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1224177 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1224178 - SOCIOLOGJI - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 5.72 1224179 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6.86 1224180 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 1224181 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 5 -

1224182 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - QYTETARI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1224183 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 1224184 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224185 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 1224186 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 1224187 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4 1224188 - QYTETARI - 5.16 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 1224189 - SOCIOLOGJI - 4.5 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 1224190 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - SOCIOLOGJI - 4.72 1224191 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1224192 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1224193 - QYTETARI - 4.6 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1224194 - SOCIOLOGJI - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 5.6 1224195 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1224196 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - SOCIOLOGJI - 4.6 1224242 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224243 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - KIMI (BËRTHAMË) - 5 - 1224244 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1224245 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224246 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224247 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - FILOZOFI - 4 - 1224248 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224249 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 1224250 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224251 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1224252 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.67 1224253 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - 1224254 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1224255 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1224256 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1224257 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1224258 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224259 - KIMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224260 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224261 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1224262 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224263 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224264 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224265 - QYTETARI - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1224266 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1224267 - QYTETARI - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1224268 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.85 1224269 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 4.85 1224270 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 1224271 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1224272 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224273 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224274 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.6 1224275 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 1224276 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224277 - QYTETARI - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1224278 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224279 - QYTETARI - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1224280 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224281 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1224282 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1224283 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224284 - QYTETARI - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.6 1224285 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224286 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224287 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 1224288 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224289 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 5.5 - 1224290 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 6.5 1224291 - QYTETARI - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1224292 - BIOLOGJI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.72 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 5.6 - 1224293 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - QYTETARI - 7.64 - 1224294 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224295 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1224296 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224297 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1224298 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1224299 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224300 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1224301 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1224302 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1224303 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1224304 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224305 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1224306 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1224307 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224308 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - QYTETARI - 7.06 - 1224309 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1224310 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1224311 - QYTETARI - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224312 - QYTETARI - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1224313 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1224314 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1224315 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1224316 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1224317 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224318 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1224319 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224320 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224321 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - QYTETARI - 7.06 - 1224322 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1224323 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224324 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224325 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1224326 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - QYTETARI - 6.86 - 1224327 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224328 - QYTETARI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1224329 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6 - 1224330 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224331 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1224332 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1224333 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1224334 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1224335 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1224336 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224337 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1224338 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224339 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224340 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224341 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1224342 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1224343 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1224344 - GJERMANISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1224345 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224346 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1224347 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1224348 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1224349 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1224350 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1224351 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1224352 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1224353 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1224354 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1224355 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - QYTETARI - 6.86 - 1224356 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1224357 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1224358 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224359 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 7.64 - 1224360 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1224361 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1224362 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1224363 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - QYTETARI - 7.64 - 1224364 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1224365 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 7.28 - 1224366 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224367 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1224368 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1224369 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1224370 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - QYTETARI - 6.5 - 1224371 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1224372 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224373 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1224374 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1224375 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1224377 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1224378 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1224379 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1224380 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1224381 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224382 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1224383 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224384 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224385 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224386 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224387 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - QYTETARI - 6.32 - 1224388 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1224389 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1224390 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6.67 - 1224391 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 7.64 - 1224392 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224393 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.72 - 1224394 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1224395 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1224396 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1224397 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1224398 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1224399 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1224400 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1224401 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224402 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1224403 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224404 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224405 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224406 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224407 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - QYTETARI - 7.79 - 1224408 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6.5 - 1224409 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224410 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1224411 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224412 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1224413 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1224414 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 6.67 - 1224415 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224416 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224417 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224418 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224419 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.5 - 1224420 - QYTETARI - 8.87 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1224421 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1224422 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 4.85 - 1224423 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224424 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224425 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224426 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224427 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 7.06 - 1224428 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224429 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1224430 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1224431 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1224432 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224433 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1224434 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224435 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224436 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224437 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224438 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1224439 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1224440 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224441 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1224442 - QYTETARI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1224443 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 7.28 - 1224444 - QYTETARI - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1224445 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1224446 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1224447 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.5 - 1224448 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224449 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224450 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.64 - 1224451 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 -

1224452 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 8.68 - 1224453 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224454 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224455 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 5.6 - 1224456 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 7.28 - 1224457 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224458 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.32 - 1224459 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - QYTETARI - 6.16 - 1224460 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224461 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 7.06 - 1224462 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224463 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1224464 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1224465 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6.86 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1224466 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224467 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1224468 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1224469 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - QYTETARI - 7.5 - 1224470 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1224471 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224472 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224473 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 8.68 - 1224474 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224475 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224476 - SOCIOLOGJI - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1224477 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - 1224478 - SOCIOLOGJI - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1224479 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - SOCIOLOGJI - 6.5 - 1224480 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1224481 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - SOCIOLOGJI - 4.5 - 1224482 - SOCIOLOGJI - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1224483 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - SOCIOLOGJI - 5 - 1224484 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1224485 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1224486 - SOCIOLOGJI - 4.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4 - 1224487 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1224550 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 4.5 - 1224551 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224552 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224553 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 1224554 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224555 - QYTETARI - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 1224556 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224557 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224558 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224559 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224560 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1224561 - QYTETARI - 7.64 - PSIKOLOGJI - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1224562 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1224563 - QYTETARI - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1224564 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224565 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1224566 - QYTETARI - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1224567 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1224568 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1224569 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1224570 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224571 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1224572 - SHKENCA E TOKËS - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1224573 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 5.16 - 1224574 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224575 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.67 - 1224576 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224577 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1224578 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 5.6 - 1224579 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 5.32 - 1224580 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1224581 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1224582 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1224583 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1224584 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224585 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224586 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1224587 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224588 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224589 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1224590 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224591 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224592 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1224593 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224594 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224595 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224596 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 6.32 - 1224597 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6.5 - 1224598 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224599 - KIMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224600 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224601 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1224602 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1224603 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224604 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1224605 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 7.79 1224606 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224607 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224608 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1224609 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - QYTETARI - 6.5 - 1224610 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224611 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224612 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1224613 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1224614 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1224615 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1224616 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1224617 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1224618 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1224619 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1224620 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1224621 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224622 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1224623 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224624 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224625 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224626 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224627 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1224628 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1224629 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224630 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224631 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1224632 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1224633 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1224634 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1224635 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1224636 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224637 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1224638 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1224639 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - 1224640 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.72 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.5 1224641 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224642 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - QYTETARI - 8.68 - 1224643 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1224644 - QYTETARI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 1224645 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 6.16 - 1224646 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 6.16 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4.5 1224647 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224648 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1224650 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224651 - QYTETARI - 5.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.72 - 1224652 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1224653 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224654 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 1224655 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1224656 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224657 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1224658 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224660 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224661 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224663 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224664 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224665 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1224666 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1224667 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224668 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1224669 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 1224671 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 1224672 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224673 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224674 - QYTETARI - 7.64 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - 1224675 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224677 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.28 - 1224679 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.79 - 1224681 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1224682 - QYTETARI - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 1224683 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1224684 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224685 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - 1224686 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1224688 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224690 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1224691 - QYTETARI - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 1224692 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224693 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 7.06 1224694 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - QYTETARI - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 1224695 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224697 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1224699 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224701 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1224702 - PSIKOLOGJI - 5.85 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1224704 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1224705 - QYTETARI - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 1224706 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224708 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224710 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 1224711 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.5 - QYTETARI - 6 1224712 - QYTETARI - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1224713 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224715 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224717 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1224718 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224719 - QYTETARI - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 1224720 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224721 - QYTETARI - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 1224722 - PSIKOLOGJI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1224723 - QYTETARI - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 1224724 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224725 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1224726 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224727 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224728 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224729 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6.32 - 1224730 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224731 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224732 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224733 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224734 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 7.5 1224735 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.5 - QYTETARI - 6.32 1224736 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1224737 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 1224738 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1224739 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224740 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 1224741 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 1224742 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6 1224743 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224744 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1224745 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 1224746 - QYTETARI - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1224747 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224748 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 1224749 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1224750 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 6.32 - 1224751 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.16 - 1224752 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 -

1224753 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224754 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1224755 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224756 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224757 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224758 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.5 - 1224759 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 5.85 - 1224760 - QYTETARI - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 1224761 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224762 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 5.32 - 1224763 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224764 - QYTETARI - 7.06 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.5 - 1224765 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1224766 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 1224767 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224768 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - PSIKOLOGJI - 5.72 - 1224769 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224770 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224771 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.95 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - 1224772 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224773 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1224774 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224775 - QYTETARI - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 1224776 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1224777 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224778 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 5.85 - 1224779 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224780 - PSIKOLOGJI - 6 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1224781 - PSIKOLOGJI - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1224782 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1224783 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224784 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224785 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224786 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224787 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1224788 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224789 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1224790 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224791 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224792 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1224793 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224794 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - QYTETARI - 6.67 - 1224795 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224796 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224797 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1224798 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224799 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224800 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1224801 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224802 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224803 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224804 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224805 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224806 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 5.72 - 1224807 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224808 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1224809 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1224810 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224811 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1224812 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1224813 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1224814 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224815 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - QYTETARI - 7.5 - 1224816 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224817 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1224818 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224819 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224820 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1224821 - QYTETARI - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1224822 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1224823 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224824 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1224825 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1224826 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 6.5 - 1224827 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224828 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224829 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1224830 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224831 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1224832 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1224833 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 1224834 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1224835 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1224836 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1224837 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5 - 1224953 - SOCIOLOGJI - 4.5 - HISTORI MUZIKE - 5 - 1224954 - SOCIOLOGJI - 4.85 - HISTORI MUZIKE - 6.16 - 1224956 - SOCIOLOGJI - 4.72 - HARMONI - 9.6 - 1224957 - HISTORI MUZIKE - 5.85 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 6.16 1224958 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1224959 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1224960 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 5.85 - 1224961 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 5.6 - 1224962 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224963 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 5.6 - 1224964 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224965 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1224966 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224967 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224968 - QYTETARI - 9.6 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - 1224969 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1224970 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224971 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224972 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224973 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1224974 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 6.5 - 1224975 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - 1224976 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1224977 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1224978 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1224979 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1224980 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1224981 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1224982 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1224983 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1224984 - PSIKOLOGJI - 6 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - 1224985 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 5.85 - 1224986 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224987 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224988 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1224989 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1224990 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 1224991 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1224992 - KIMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1224993 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224994 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1224995 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1224996 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1224997 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1224998 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1224999 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 1225000 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1225001 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1225002 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - EKONOMI FILOZOFI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.5 1225003 - QYTETARI - 5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.72 - 1225005 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - 1225006 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225007 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225008 - QYTETARI - 5.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - 1225009 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1225010 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1225013 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225014 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - 1225015 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1225016 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - 1225017 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1225020 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1225021 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.5 - 1225022 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1225023 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - 1225024 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - 1225025 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1225026 - QYTETARI - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1225028 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1225029 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - KIMI (E THELLUAR) - 8.12 - 1225030 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1225031 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - SOCIOLOGJI - 5.6 - 1225032 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1225033 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.84 - 1225034 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1225035 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1225036 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1225037 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - SOCIOLOGJI - 9.84 - 1225038 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1225039 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.6 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.07 - 1225040 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1225041 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 1225042 - SOCIOLOGJI - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1225043 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225044 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1225045 - SOCIOLOGJI - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1225046 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.6 - 1225047 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - 1225048 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1225049 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.84 - 1225050 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1225051 - SOCIOLOGJI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1225052 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - 1225053 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1225054 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - 1225055 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1225056 - SOCIOLOGJI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1225057 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1225058 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.84 - SOCIOLOGJI - 9.71 - 1225059 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1225060 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1225061 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1225062 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1225063 - SOCIOLOGJI - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1225064 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1225065 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1225066 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1225067 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - SOCIOLOGJI - 8.3 - 1225068 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.71 - 1225069 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.84 - 1225070 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1225071 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1225072 - SOCIOLOGJI - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1225073 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 10 - 1225074 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1225075 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PAR O OG R H M OC O OG NG H G UH HU R NG H G UH HU R OC O OG O OG R H M NG H G UH HU R R H M NG H G UH HU R OC O OG NG H G UH HU R M M H U R R H M O OG R H M NG H G UH HU R M M H U R NG H G UH HU R O OG R H M NG H G UH HU R OC O OG NG H G UH HU R O OG R H M NG H G UH HU R O OG R H M NG H G UH HU R ONOM R H M NG H G UH HU R M R H M NG H G UH HU R M M H U R NG H G UH HU R NG H G UH HU R O OG R H M ONOM R H M NG H G UH HU R O OG R H M NG H G UH HU R O OG R H M NG H G UH HU R NG H G UH HU R O OG R H M O OG R H M NG H G UH HU R R H M NG H G UH HU R O OG R H M NG H G UH HU R ONOM R H M NG H G UH HU R OC O OG NG H G UH HU R R H M NG H G UH HU R


e premte, 13 korrik 2011 www.mapo.al

1225102 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225103 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.71 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1225104 - KIMI (E THELLUAR) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1225105 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.71 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - 1225170 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - QYTETARI - 5.85 - 1225171 - QYTETARI - 8.12 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1225172 - QYTETARI - 6.86 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1225173 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - QYTETARI - 7.28 - 1225174 - QYTETARI - 7.28 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1225175 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - QYTETARI - 5 - 1225176 - QYTETARI - 6.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1225177 - QYTETARI - 8.3 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225178 - QYTETARI - 7.64 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1225179 - QYTETARI - 7.06 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1225180 - QYTETARI - 6.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1225181 - QYTETARI - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1225182 - QYTETARI - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1225183 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 1225185 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - QYTETARI - 8.87 - 1225187 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - QYTETARI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 1225188 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 1225189 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 1225190 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 1225191 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 1225192 - QYTETARI - 7.06 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 1225194 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 - QYTETARI - 6.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 1225195 - QYTETARI - 6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.87 1225196 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - QYTETARI - 5.32 - 1225197 - QYTETARI - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 1225198 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - QYTETARI - 8.68 - 1225199 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - QYTETARI - 6.86 - 1225200 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1225202 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1225203 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1225204 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1225206 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - QYTETARI - 6.16 - 1225207 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225208 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1225209 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1225211 - QYTETARI - 6.67 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1225212 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - QYTETARI - 6.16 - 1225213 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1225214 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1225216 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1225218 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 1225219 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 6 - 1225221 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1225224 - GJERMANISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1225225 GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1225226 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 5.85 - 1225227 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1225228 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1225229 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1225230 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1225231 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1225232 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1225234 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 6.5 - 1225235 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1225236 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.06 - 1225237 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.68 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - 1225238 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1225239 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225240 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1225241 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.85 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225242 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1225243 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1225244 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - 1225245 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225246 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1225247 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.5 - 1225248 - SOCIOLOGJI - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 1225249 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225250 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.28 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1225251 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1225252 - SOCIOLOGJI - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 1225253 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - EKONOMI (E THELLUAR) - 4.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 1225254 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 - 1225255 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.79 - 1225256 - EKONOMI (E THELLUAR) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 1225257 - EKONOMI (E THELLUAR) - 8.12 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 1225258 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1225259 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1225260 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1225261 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - 1225262 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.84 - 1225263 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1225264 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.85 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1225265 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 6.16 - 1225266 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1225267 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1225268 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1225269 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - 1225270 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - EKONOMI (E THELLUAR) - 5.85 - 1225271 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1225272 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225273 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - 1225274 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1225275 - SOCIOLOGJI - 7.95 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 1225276 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 7.28 - 1225277 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225278 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1225279 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1225280 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1225281 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1225282 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 6 - 1225283 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - SOCIOLOGJI - 8.12 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.5 1225284 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1225285 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1225286 - SOCIOLOGJI - 8.3 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 1225287 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - QYTETARI - 7.28 - 1225288 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1225289 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225290 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1225291 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1225292 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.64 - 1225293 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1225294 - SOCIOLOGJI - 9.28 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1225295 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - EKONOMI (E THELLUAR) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 1225296 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1225297 - QYTETARI - 6.67 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 1225298 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - SOCIOLOGJI - 7.64 - 1225299 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.86 - 1225300 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1225301 - EKONOMI (E THELLUAR) - 9.71 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 1225302 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 8.5 - 1225303 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1225304 - SOCIOLOGJI - 5.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 1225305 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1225306 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1225307 - SOCIOLOGJI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1225308 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1225309 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225310 - QYTETARI - 7.95 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 1225311 - SOCIOLOGJI - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.86 1225312 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225313 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1225314 - SOCIOLOGJI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225315 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1225316 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225317 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1225318 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 1225319 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1225320 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1225321 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1225322 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - 1225323 - QYTETARI - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1225324 - SOCIOLOGJI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225325 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1225326 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1225327 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - QYTETARI - 7.79 - 1225328 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225329 - SOCIOLOGJI - 6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1225330 - SOCIOLOGJI - 7.06 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.5 - 1225331 - SPANJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1225332 - SOCIOLOGJI - 4.85 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - 1225333 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - SOCIOLOGJI - 7.95 - 1225334 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - SOCIOLOGJI - 7.95 - 1225335 - QYTETARI - 5.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 1225336 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225337 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1225338 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 1225339 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225340 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1225341 - SOCIOLOGJI - 5.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.87 - 1225342 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1225343 - SOCIOLOGJI - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.87 - 1225344 - SOCIOLOGJI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1225345 - SOCIOLOGJI - 7.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - 1225346 - SOCIOLOGJI - 4.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1225347 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1225348 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.68 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1225349 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1225350 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1225351 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1225352 - QYTETARI - 6.86 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1225353 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.16 - QYTETARI - 6.5 - 1225354 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - SOCIOLOGJI - 5 1225355 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1225356 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1225357 - QYTETARI - 6.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1225358 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - 1225359 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1225360 - SOCIOLOGJI - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 - 1225361 - KIMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1225362 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225363 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6 - QYTETARI - 5.5 - 1225364 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1225365 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1225366 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1225367 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225368 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225369 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225370 - QYTETARI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1225371 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1225372 - QYTETARI - 8.87 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1225373 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - QYTETARI - 6.16 - 1225374 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1225375 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225376 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225377 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225378 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1225379 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 1225380 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 1225381 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - FIZIKË (E THELLUAR) - 6.5 1225382 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1225383 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - 1225384 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - QYTETARI - 6.32 - 1225385 - QYTETARI - 6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1225386 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225387 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.85 - SOCIOLOGJI - 7.06 1225388 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1225389 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1225390 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.85 - QYTETARI - 6.32 - PSIKOLOGJI - 5 1225391 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1225392 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1225393 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.32 - SOCIOLOGJI - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 1225394 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1225395 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 -

1225396 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225397 - SOCIOLOGJI - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 1225398 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225399 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1225400 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1225401 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 5.6 - 1225402 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.06 - 1225403 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 7.64 - 1225404 - SOCIOLOGJI - 9.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1225405 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1225406 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1225407 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.67 - 1225408 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1225409 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.86 - 1225410 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1225411 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - TRASHËGIMI KULTURORE - 8.3 - PSIKOLOGJI - 5.32 1225412 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1225413 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1225414 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 5.16 - 1225415 - TRASHËGIMI KULTURORE - 7.28 - PSIKOLOGJI - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 1225416 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - EKONOMI (E THELLUAR) - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 1225417 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 5.85 1225418 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6.5 - 1225419 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225420 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1225421 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225422 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - PSIKOLOGJI - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1225423 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 5.85 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.16 - 1225424 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.72 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 7.5 1225425 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.5 - 1225426 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.87 - 1225427 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.6 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 1225428 FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1225429 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225430 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225431 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225432 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225433 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225434 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1225435 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1225436 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.71 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1225437 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1225438 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1225439 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225440 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1225441 - SOCIOLOGJI - 6.5 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1225442 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1225443 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1225444 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1225445 - SOCIOLOGJI - 6.67 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1225446 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1225447 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - SOCIOLOGJI - 5.85 - 1225448 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1225449 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225450 - SOCIOLOGJI - 5.6 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.79 1225451 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 1225452 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225453 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1225454 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1225455 - SOCIOLOGJI - 5.72 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1225456 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - SOCIOLOGJI - 6.5 - 1225457 - LETËRSI (E THELLUAR) - 9.07 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1225458 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225459 - SOCIOLOGJI - 6.5 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1225460 - LETËRSI (E THELLUAR) - 9.71 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1225461 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1225462 - SOCIOLOGJI - 6.16 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1225463 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.64 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 1225464 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1225465 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.07 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225466 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1225467 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1225468 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 1225469 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1225470 - QYTETARI - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 1225471 - QYTETARI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 1225472 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 1225473 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 1225474 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1225475 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225476 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1225477 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.16 - 1225478 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.87 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1225479 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1225480 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1225481 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - 1225482 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.87 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1225483 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.84 - 1225484 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1225485 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - 1225486 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1225487 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - 1225488 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 1225489 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1225490 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1225491 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1225492 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - PSIKOLOGJI - 5.72 1225493 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 1225494 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.85 1225495 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1225496 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1225497 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1225498 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1225499 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - 1225500 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1225501 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 7.28 1225502 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1225503 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1225504 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 10 - 1225505 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1225506 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1225507 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - 1225508 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1225509 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225510 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 7.79 1225511 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1225512 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1225513 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1225514 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.07 - 1225515 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1225518 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - EKONOMI (E THELLUAR) - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 1225519 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1225520 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1225521 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1225522 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1225523 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1225524 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.07 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1225525 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1225526 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1225527 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225528 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225529 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1225530 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1225531 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225532 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.87 1225533 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1225534 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5 - 1225535 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - 1225536 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.87 - 1225537 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - 1225538 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1225539 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.79 1225540 - HISTORI (E THELLUAR) - 4.85 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 1225541 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1225542 - HISTORI (E THELLUAR) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225543 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (E THELLUAR) - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 1225544 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1225545 - HISTORI (E THELLUAR) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1225546 - HISTORI (E THELLUAR) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1225547 - HISTORI (E THELLUAR) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1225548 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1225549 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.79 - 1225550 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225553 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (E THELLUAR) - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 1225554 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1225555 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1225556 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1225557 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1225558 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1225559 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 1225560 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1225561 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 1225562 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1225563 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225564 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225565 - HISTORI (E THELLUAR) - 6 - QYTETARI - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 1225566 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1225567 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1225568 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1225569 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1225570 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1225571 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1225572 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1225573 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 5.85 - 1225574 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - QYTETARI - 8.3 - 1225575 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - QYTETARI - 6.86 - 1225576 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1225577 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1225578 - QYTETARI - 6.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225579 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225580 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1225581 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225582 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 5.5 - 1225583 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 1225584 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6 - 1225585 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1225586 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1225587 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225588 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225589 - QYTETARI - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 1225590 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1225591 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1225592 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225593 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - QYTETARI - 5.85 - 1225594 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1225595 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1225596 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1225597 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1225598 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1225599 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 7.28 - 1225600 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 6.86 - 1225601 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1225602 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1225604 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225605 - QYTETARI - 6.32 - PSIKOLOGJI - 4 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.16 1225606 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.64 1225607 - QYTETARI - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 1225608 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (E THELLUAR) - 5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5 1225609 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.72 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.5 - QYTETARI - 6.16 1225610 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1225611 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.85 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.79 1225613 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1225614 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.5 - HISTORI (E THELLUAR) - 8.12 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 1225615 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.32 - PSIKOLOGJI - 5.16 1225616 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.06 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.06 1225617 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1225618 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.72 1225619 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.85 - 1225620 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.64 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.95 1225621 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1225622 - QYTETARI - 6.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.06 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.86 1225623 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1225624 - QYTETARI - 7.28 - PSIKOLOGJI - 6 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.64 1225626 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (E THELLUAR) - 6 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.5

1225627 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.86 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.85 1225628 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.85 - 1225629 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.16 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.28 1225630 - QYTETARI - 6.67 - PSIKOLOGJI - 6.67 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.5 1225631 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1225632 - PSIKOLOGJI - 5.85 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (E THELLUAR) - 6 1225633 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.6 - QYTETARI - 6.86 - PSIKOLOGJI - 4.5 1225634 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.86 1225635 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (E THELLUAR) - 4.6 - PSIKOLOGJI - 4 1225636 - PSIKOLOGJI - 5.32 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.72 1225637 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.16 1225638 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1225639 - BIOLOGJI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.85 1225640 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1225641 - SOCIOLOGJI - 8.3 - PSIKOLOGJI - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 1225642 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4 - 1225643 - PSIKOLOGJI - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1225644 - PSIKOLOGJI - 5.6 - SOCIOLOGJI - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 1225645 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1225646 - PSIKOLOGJI - 5.32 - SOCIOLOGJI - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 1225647 - SOCIOLOGJI - 7.06 - PSIKOLOGJI - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1225648 - SOCIOLOGJI - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1225649 - PSIKOLOGJI - 5 - SOCIOLOGJI - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1225650 - SOCIOLOGJI - 4 - PSIKOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1225651 - SOCIOLOGJI - 4 - PSIKOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1225652 - SOCIOLOGJI - 4 - PSIKOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 1225653 - SOCIOLOGJI - 6.67 - PSIKOLOGJI - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 1225654 - PSIKOLOGJI - 6.32 - SOCIOLOGJI - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1225655 - SOCIOLOGJI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1225656 - SOCIOLOGJI - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1225657 - SOCIOLOGJI - 4 - PSIKOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1225658 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1225659 - SOCIOLOGJI - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - PSIKOLOGJI - 6.32 1225660 - SOCIOLOGJI - 4 - PSIKOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 1225661 - SOCIOLOGJI - 6.16 - PSIKOLOGJI - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1225662 - SOCIOLOGJI - 5.72 - PSIKOLOGJI - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1225663 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - SOCIOLOGJI - 5.6 - PSIKOLOGJI - 4.85 1225664 - SOCIOLOGJI - 5 - PSIKOLOGJI - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 1225665 - PSIKOLOGJI - 5.72 - SOCIOLOGJI - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 1225666 - SOCIOLOGJI - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - PSIKOLOGJI - 4 1225667 - PSIKOLOGJI - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - SOCIOLOGJI - 4.85 1225668 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1225669 - SOCIOLOGJI - 4.85 - PSIKOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1225670 - PSIKOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - SOCIOLOGJI - 4 1225672 - PSIKOLOGJI - 5.72 - SOCIOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 1225673 - PSIKOLOGJI - 4 - SOCIOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 1225674 - SOCIOLOGJI - 4.72 - PSIKOLOGJI - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 1225675 - SOCIOLOGJI - 5.32 - PSIKOLOGJI - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1225676 - SOCIOLOGJI - 5.72 - PSIKOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1225677 - SOCIOLOGJI - 4.5 - PSIKOLOGJI - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1225678 - SOCIOLOGJI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1225679 - SOCIOLOGJI - 5.5 - PSIKOLOGJI - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1225680 - SOCIOLOGJI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1225681 - SOCIOLOGJI - 4.85 - PSIKOLOGJI - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 1225682 - SOCIOLOGJI - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - PSIKOLOGJI - 5.85 1225683 - PSIKOLOGJI - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - SOCIOLOGJI - 4 1225684 - PSIKOLOGJI - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - SOCIOLOGJI - 5.85 1225685 - SOCIOLOGJI - 5.6 - PSIKOLOGJI - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1225686 - SOCIOLOGJI - 4 - PSIKOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1225687 - SOCIOLOGJI - 4.72 - PSIKOLOGJI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 1225688 - SOCIOLOGJI - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1225689 - SOCIOLOGJI - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - PSIKOLOGJI - 5.32 1225690 - SOCIOLOGJI - 4 - PSIKOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1225691 - PSIKOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - SOCIOLOGJI - 4 1225692 - PSIKOLOGJI - 4 - SOCIOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 1225693 - PSIKOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - SOCIOLOGJI - 4.5 1225694 - SOCIOLOGJI - 6.16 - PSIKOLOGJI - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 1225695 - SOCIOLOGJI - 6.5 - PSIKOLOGJI - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1225696 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225697 - PSIKOLOGJI - 5.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1225698 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - SOCIOLOGJI - 4.72 - PSIKOLOGJI - 4 1225699 - SOCIOLOGJI - 4 - PSIKOLOGJI - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1225700 - SOCIOLOGJI - 4 - PSIKOLOGJI - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1225701 - SOCIOLOGJI - 4 - PSIKOLOGJI - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1225702 - PSIKOLOGJI - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - SOCIOLOGJI - 5.85 1225703 - PSIKOLOGJI - 5.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1225704 - SOCIOLOGJI - 6.32 - PSIKOLOGJI - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 1225705 - SOCIOLOGJI - 5.16 - PSIKOLOGJI - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1225706 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1225707 - PSIKOLOGJI - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - SOCIOLOGJI - 5.16 1225708 - PSIKOLOGJI - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - SOCIOLOGJI - 5.6 1225709 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - SOCIOLOGJI - 5 - PSIKOLOGJI - 5.5 1225710 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - SOCIOLOGJI - 5.32 - PSIKOLOGJI - 4.6 1225711 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - BIOLOGJI (KURRIKULA E VJETËR) - 5 - 1225712 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1225713 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.5 - 1225716 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1225717 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225718 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1225719 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1225720 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1225722 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225724 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1225725 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1225727 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225728 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1225729 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225731 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225732 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1225733 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1225734 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1225735 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1225736 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1225737 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.5 - 1225738 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.85 - 1225739 - SOCIOLOGJI - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1225740 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - SOCIOLOGJI - 5.32 1225741 - SOCIOLOGJI - 4.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 1225742 - SOCIOLOGJI - 9.07 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 1225743 - SOCIOLOGJI - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1225744 - SOCIOLOGJI - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1225745 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - SOCIOLOGJI - 4 1225746 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - SOCIOLOGJI - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 1225747 - PSIKOLOGJI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1225748 - SOCIOLOGJI - 4.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 1225749 - SOCIOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 1225750 - SOCIOLOGJI - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1225751 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - SOCIOLOGJI - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 1225752 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - SOCIOLOGJI - 4 1225753 - SOCIOLOGJI - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1225754 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - SOCIOLOGJI - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 1225755 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - SOCIOLOGJI - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 1225756 - SOCIOLOGJI - 4.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1225757 - SOCIOLOGJI - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1225758 - SOCIOLOGJI - 4.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.72 1225759 - SOCIOLOGJI - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 1225760 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - SOCIOLOGJI - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 1225761 - SOCIOLOGJI - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 1225762 - SOCIOLOGJI - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 1225763 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - PSIKOLOGJI - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 1225764 - SOCIOLOGJI - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1225765 - KIMI (BËRTHAMË) - 10 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 10 - 1225766 - HISTORI (E THELLUAR) - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1225767 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - QYTETARI - 8.3 - 1225768 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225769 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1225770 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1225771 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225772 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1225773 - QYTETARI - 9.6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1225774 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - HISTORI (E THELLUAR) - 9.07 - 1225775 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1225776 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1225777 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 5.72 - 1225778 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - QYTETARI - 7.64 - 1225779 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 5.85 - 1225780 - FIZIKË (E THELLUAR) - 8.68 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 1225781 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225782 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.84 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1225783 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - 1225784 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.64 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1225785 - QYTETARI - 8.87 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225786 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 10 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 1225787 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.84 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1225788 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1225789 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 1225790 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1225791 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225792 - SHKENCA E TOKËS - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 7.28 1225793 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.5 1225794 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 1225795 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.84 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1225796 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225797 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225798 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1225799 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - FIZIKË (E THELLUAR) - 7.06 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 1225800 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1225801 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 5.16 - 1225802 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1225803 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.95 - 1225804 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.84 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 10 - 1225805 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4.85 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225806 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - QYTETARI - 7.06 - 1225807 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1225808 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 7.64 - 1225809 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1225810 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225811 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225812 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1225813 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1225814 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1225815 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.6 - 1225816 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1225817 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.64 - 1225818 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 5.6 - 1225819 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1225820 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225821 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1225822 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1225823 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1225824 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.6 - 1225825 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1225826 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1225827 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1225828 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1225829 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1225830 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - HISTORI (E THELLUAR) - 4.6 - 1225831 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1225832 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225833 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.64 - 1225834 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1225835 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1225836 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1225837 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1225838 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1225839 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1225841 - QYTETARI - 6 - SOCIOLOGJI - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 1225842 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1225843 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225844 - SOCIOLOGJI - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1225845 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225846 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - KIMI (BËRTHAMË) - 6 - 1225847 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225848 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1225849 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 5.72 - 1225850 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1225851 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1225852 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225853 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1225854 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1225855 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225856 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 6 - 1225857 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - QYTETARI - 7.79 - 1225858 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.85 - 1225859 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1225860 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1225861 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5 -

MAPO

25

1225862 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.85 - 1225863 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1225864 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 6.32 - 1225865 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 1225866 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225867 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 5.6 - 1225868 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225869 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5 - 1225870 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1225871 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - SOCIOLOGJI - 6.32 - 1225872 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6 - SOCIOLOGJI - 9.28 - 1225873 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 1225874 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1225875 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.71 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 1225876 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.16 - 1225877 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1225878 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - 1225879 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 1225880 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 1225881 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - 1225882 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1225883 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225884 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1225885 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1225886 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1225887 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1225888 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225889 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1225890 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 1225891 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1225892 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225893 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1225894 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1225895 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225896 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 1225897 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1225898 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 1225899 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1225900 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225901 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 7.28 - 1225902 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225903 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1225904 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225905 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225906 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1225907 - QYTETARI - 7.95 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1225908 - KIMI (BËRTHAMË) - 10 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1225909 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 7.5 - 1225910 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225911 - QYTETARI - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - 1225912 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1225913 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225914 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1225915 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1225916 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 4 - 1225917 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1225919 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1225920 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5 - 1225921 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 6 - 1225922 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1225923 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225924 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1225925 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1225926 - QYTETARI - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1225927 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1225928 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1225929 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1225930 - QYTETARI - 4.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225931 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 6.86 - 1225932 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225933 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225934 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225935 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1225936 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225937 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1225938 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - PSIKOLOGJI - 4.6 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 1225939 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4 - 1225940 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1225941 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1225942 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225943 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1225944 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1225945 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225946 - QYTETARI - 7.06 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1225947 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1225948 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1225949 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1225950 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225951 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1225952 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1225953 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.86 - 1225954 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1225955 - QYTETARI - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1225956 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 5.16 - 1225957 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225958 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1225959 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1225960 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1225961 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1225962 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1225963 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1225964 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1225965 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1225966 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1225967 - QYTETARI - 5.85 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1225968 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 6.67 - 1225969 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1225970 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1225971 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 5.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226002 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226003 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226004 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226005 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1226006 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1226008 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1226009 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226010 - EKONOMI (E THELLUAR) - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 1226011 - QYTETARI - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1226012 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226013 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1226014 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1226015 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1226016 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1226017 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 1226018 - QYTETARI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1226019 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1226020 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226021 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - 1226022 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226023 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.71 - 1226024 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1226025 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1226026 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226029 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1226030 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226031 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.5 - 1226032 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1226033 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226034 - SOCIOLOGJI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1226035 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226036 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 1226037 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1226038 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - PSIKOLOGJI - 5.16 - 1226039 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226040 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226041 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 1226042 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1226043 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1226045 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1226046 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1226047 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226048 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1226049 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226050 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 5.72 - 1226051 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1226052 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1226053 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226054 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.6 - 1226055 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226056 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - 1226057 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226058 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1226059 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1226060 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 7.64 - 1226061 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226062 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1226063 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1226064 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226065 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1226066 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1226067 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1226068 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226069 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1226070 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226071 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.28 - 1226072 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226073 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E P R H OR R H M Q R H OR R H M G OGR R H M H OR R H M Q R Q R H OR R H M H OR R H M Q R Q R H OR R H M H OR R H M Q R O OG R H M NG H G UH HU R Q R H OR R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M H OR R H M Q R Q R H OR R H M Q R H OR R H M H OR R H M Q R NG H G UH HU R H OR R H M Q R H OR R H M O OG R H M NG H G UH HU R H OR R H M Q R Q R H OR R H M Q R H OR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M Q R Q R H OR R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M H OR H U R H OR R H M ONOM R H M NG H G UH HU R Q R H OR R H M O OG R H M NG H G UH HU R Q R H OR R H M M R H M NG H G UH HU R NG H G UH HU R O OG R H M ONOM R H M NG H G UH HU R O OG R H M NG H G UH HU R NG H G UH HU R O OG R H M NG H G UH HU R O OG R H M NG H G UH HU R O OG R H M ONOM R H M NG H G UH HU R O OG R H M NG H G UH HU R M R H M NG H G UH HU R M R H M NG H G UH HU R M R H M NG H G UH HU R O OG R H M NG H G UH HU R


26

MAPO

e premte, 13 korrik 2011 www.mapo.al

1226120 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.12 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226121 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226122 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1226123 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226124 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1226125 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226126 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226127 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1226128 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226129 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226130 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226131 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1226132 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.84 - 1226133 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1226134 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 8.3 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.32 1226135 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1226136 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1226137 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226138 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1226139 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226140 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1226141 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226142 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1226143 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1226144 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1226145 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226146 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1226147 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226148 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1226149 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - PSIKOLOGJI - 5.6 - 1226150 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1226151 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - PSIKOLOGJI - 5.6 - 1226152 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1226153 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1226154 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.85 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1226155 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 5.5 - 1226156 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1226157 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226158 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226159 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1226160 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 5.32 - 1226161 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226162 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226163 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1226164 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226165 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226166 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1226167 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1226168 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1226169 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 7.06 - 1226170 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226171 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 5.72 - 1226172 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 5.72 - 1226173 - PSIKOLOGJI - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1226174 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1226175 - SOCIOLOGJI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226176 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1226177 - SOCIOLOGJI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1226178 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226179 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226180 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226181 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1226182 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1226183 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226184 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226185 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 5.5 - 1226186 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226187 - PSIKOLOGJI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226188 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 6.16 - 1226189 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226190 - QYTETARI - 6.16 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 1226191 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6 - 1226192 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226193 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226194 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1226195 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - PSIKOLOGJI - 4.85 1226196 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1226197 - SOCIOLOGJI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1226198 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226199 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226202 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226203 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1226204 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - QYTETARI - 5.72 - 1226205 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 1226206 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1226207 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226208 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1226209 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1226210 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 5.6 - 1226211 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226212 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1226213 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226214 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6.32 - 1226215 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226216 - SOCIOLOGJI - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 1226218 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226219 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226220 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226221 - SOCIOLOGJI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226222 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1226223 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1226224 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226225 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 1226226 BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1226227 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 5.72 - 1226228 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 5.5 - 1226229 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.16 - 1226230 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1226231 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226232 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226233 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226234 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1226235 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1226236 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 6.5 - 1226237 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 5.5 - 1226238 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226239 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226240 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 5.72 - 1226241 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226242 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226243 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - SOCIOLOGJI - 8.5 - 1226244 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1226245 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1226246 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4 - 1226247 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226248 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226249 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226250 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226251 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 1226252 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1226253 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 1226254 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226255 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226256 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226257 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226258 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226259 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 1226260 - SOCIOLOGJI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226261 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226262 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226264 - QYTETARI - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1226266 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1226268 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1226269 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226270 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226271 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226273 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1226274 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226275 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - SOCIOLOGJI - 5.32 - 1226276 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226277 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - SOCIOLOGJI - 6.16 - 1226278 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226279 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226280 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226281 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1226282 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1226283 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - 1226284 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1226285 - QYTETARI - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.6 - 1226286 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1226287 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - PSIKOLOGJI - 8.68 - 1226288 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1226289 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226290 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226291 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1226292 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1226293 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226294 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1226295 - SOCIOLOGJI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1226296 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226297 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1226298 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 6.5 - 1226299 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226300 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226301 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226302 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1226303 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1226304 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1226305 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - 1226306 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1226307 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226308 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226309 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226310 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226311 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1226312 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 7.28 - 1226313 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.32 - 1226314 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 6.67 - 1226315 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226316 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.06 - 1226317 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1226318 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 5.72 - 1226319 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1226320 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1226321 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 7.06 - 1226322 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - 1226323 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 5.6 - 1226324 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - 1226325 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226326 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226327 - HISTORI (E THELLUAR) - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1226328 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226329 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.32 - 1226330 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6.67 - 1226331 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226332 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.32 - 1226333 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1226334 - QYTETARI - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1226335 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 5.6 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 6.16 - 1226336 - QYTETARI - 4.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1226337 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1226338 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226339 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 5.32 - 1226340 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1226341 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4.85 - 1226342 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1226343 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1226344 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226345 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1226346 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226347 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226348 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226349 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226350 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1226351 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 -

1226352 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226353 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226354 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1226355 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226356 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1226357 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1226358 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - SOCIOLOGJI - 7.06 - 1226359 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226360 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4.72 1226361 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226362 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1226363 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1226364 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1226366 - SOCIOLOGJI - 5.16 - QYTETARI - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1226367 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 5.85 - 1226368 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 1226369 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1226370 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - 1226371 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1226372 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226373 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1226375 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1226376 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226377 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 6.32 - 1226378 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.28 1226379 - QYTETARI - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - SOCIOLOGJI - 5 1226380 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 1226381 - QYTETARI - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - SOCIOLOGJI - 4.5 1226382 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226383 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.72 - BIOLOGJI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.85 1226385 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.5 - 1226386 - SOCIOLOGJI - 5.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 1226387 - PSIKOLOGJI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - 1226388 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1226389 - PSIKOLOGJI - 6.67 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 1226390 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226391 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226393 - QYTETARI - 9.07 - LETËRSI (E THELLUAR) - 9.28 - 1226394 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.85 - 1226395 - QYTETARI - 9.71 - LETËRSI (E THELLUAR) - 9.84 - 1226396 - PSIKOLOGJI - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1226397 - QYTETARI - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - 1226398 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - PSIKOLOGJI - 7.64 1226399 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.07 - 1226400 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1226401 - PSIKOLOGJI - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1226402 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1226403 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226404 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - PSIKOLOGJI - 5.72 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.28 1226405 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226406 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 10 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - 1226408 - SOCIOLOGJI - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6.67 1226409 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1226410 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226411 - QYTETARI - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226412 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - QYTETARI - 6 - 1226413 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1226414 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.64 - 1226415 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226416 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 5.16 - 1226417 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.5 - 1226418 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1226419 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.16 - QYTETARI - 6.16 - SOCIOLOGJI - 4 1226420 - SOCIOLOGJI - 4.72 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.5 - QYTETARI - 6 1226421 - SOCIOLOGJI - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.28 - 1226422 - SOCIOLOGJI - 6.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226423 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.85 - SOCIOLOGJI - 5.5 - 1226424 - QYTETARI - 6.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - 1226425 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.28 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226426 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1226427 - SOCIOLOGJI - 4.6 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.16 - QYTETARI - 5.85 1226428 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.72 - SOCIOLOGJI - 4.85 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.6 1226429 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226430 - SOCIOLOGJI - 5 - PSIKOLOGJI - 6.5 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6 1226431 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.5 - SOCIOLOGJI - 6.16 - QYTETARI - 6.86 1226432 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226433 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 5.6 - 1226434 - SOCIOLOGJI - 7.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226436 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226438 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.32 - QYTETARI - 6 - SOCIOLOGJI - 4.6 1226439 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 1226440 - QYTETARI - 5.85 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.6 - SOCIOLOGJI - 5.6 1226441 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - SOCIOLOGJI - 6 - 1226442 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - 1226443 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.32 - SOCIOLOGJI - 5.32 - QYTETARI - 6.5 1226444 - QYTETARI - 8.87 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.12 - 1226445 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226446 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226447 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 9.5 - 1226448 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1226449 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1226450 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226451 - QYTETARI - 6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - 1226452 - QYTETARI - 6.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - 1226454 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.71 - 1226455 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226456 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226457 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.85 - QYTETARI - 7.95 - 1226458 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1226459 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - 1226460 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1226461 - QYTETARI - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1226462 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - 1226463 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226464 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.64 - 1226466 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1226467 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1226468 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1226469 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - 1226470 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1226471 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6.86 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226472 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1226473 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1226474 - QYTETARI - 6.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - 1226475 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1226476 - QYTETARI - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.95 1226477 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1226478 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226479 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - 1226480 - QYTETARI - 6.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5 - 1226481 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226482 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226483 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1226484 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1226485 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1226486 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1226487 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226488 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226489 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226490 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226491 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1226492 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226493 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226494 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226495 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.71 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1226496 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 7.06 - 1226497 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226498 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226499 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1226500 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) 1226501 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - 1226502 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226503 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226504 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226505 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226506 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226507 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226508 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.64 - 1226509 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 6 - 1226510 - QYTETARI - 8.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.12 - 1226511 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1226512 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226514 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226515 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226516 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226519 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.64 - 1226520 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1226521 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1226522 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1226523 - QYTETARI - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - 1226524 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226525 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1226526 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 7.06 - 1226527 - QYTETARI - 6.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.5 - 1226528 - QYTETARI - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1226529 - KIMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1226530 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1226531 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1226532 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1226533 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - QYTETARI - 9.84 - 1226534 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226536 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1226537 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - 1226538 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226540 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1226542 - SOCIOLOGJI - 5.32 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.5 - PSIKOLOGJI - 5.5 1226543 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1226544 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - QYTETARI - 5.85 - 1226545 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1226547 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226549 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226550 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1226551 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226552 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1226553 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1226554 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226557 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226558 - QYTETARI - 7.64 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - 1226559 - SOCIOLOGJI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226561 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 6.67 1226562 MATEMATIKË (E THELLUAR) - 4.85 - FIZIKË (KURRIKULA E VJETËR) - 5.16 - 1226563 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - 1226564 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (E THELLUAR) 1226565 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1226567 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1226568 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1226569 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1226570 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5.6 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4 1226571 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4 - 1226572 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1226573 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1226574 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 1226576 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 1226577 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226579 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1226580 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226581 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226582 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1226583 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1226584 - QYTETARI - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1226585 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1226586 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 7.5 1226587 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.85 - 1226588 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1226589 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226590 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 5.85 1226591 - QYTETARI - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 1226593 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1226594 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1226595 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1226596 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4 1226597 - QYTETARI - 5.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1226598 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 1226599 - QYTETARI - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 1226600 - QYTETARI - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16

1226601 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - 1226602 - QYTETARI - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 1226603 - TRASHËGIMI KULTURORE - 7.28 - QYTETARI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 1226604 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6 - QYTETARI - 5.85 - 1226605 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 1226606 - QYTETARI - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 1226607 - QYTETARI - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 1226608 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5.16 1226609 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1226610 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.16 - QYTETARI - 7.64 1226612 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.16 - QYTETARI - 5.85 1226613 - QYTETARI - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 1226614 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1226615 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226616 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.32 1226617 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - 1226618 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.5 - QYTETARI - 7.06 - 1226619 - QYTETARI - 5.85 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.72 - 1226620 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1226621 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1226623 - QYTETARI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - 1226624 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.5 - 1226625 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1226626 - QYTETARI - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.6 - 1226627 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4.5 - QYTETARI - 5.16 - 1226628 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4.5 - 1226629 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4.6 - QYTETARI - 5.16 - 1226630 - QYTETARI - 5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.6 - 1226631 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.72 - 1226632 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226633 - QYTETARI - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.32 - 1226634 - QYTETARI - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.6 1226635 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.64 - 1226636 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1226637 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1226638 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1226639 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - 1226640 - QYTETARI - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.72 - 1226641 - QYTETARI - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4.72 - 1226642 - QYTETARI - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4.85 - 1226643 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - 1226644 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - QYTETARI - 7.5 - 1226646 - QYTETARI - 5.32 - SHKENCA E TOKËS - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 1226647 - QYTETARI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1226648 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226649 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - SHKENCA E TOKËS - 6.16 - QYTETARI - 7.79 1226650 - SHKENCA E TOKËS - 6.67 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 1226651 - SHKENCA E TOKËS - 6.16 - QYTETARI - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 9.07 1226652 - SHKENCA E TOKËS - 5.6 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 1226653 - SHKENCA E TOKËS - 4 - QYTETARI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1226654 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - SHKENCA E TOKËS - 7.5 1226655 - SHKENCA E TOKËS - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 5.85 1226656 - QYTETARI - 7.5 - SHKENCA E TOKËS - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 9.6 1226657 - SHKENCA E TOKËS - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 6.32 1226658 - QYTETARI - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1226659 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1226660 - SHKENCA E TOKËS - 4.85 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 1226661 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - SHKENCA E TOKËS - 4.72 - QYTETARI - 5.32 1226662 - SHKENCA E TOKËS - 6.32 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1226663 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1226664 - QYTETARI - 5.32 - SHKENCA E TOKËS - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 1226665 - SHKENCA E TOKËS - 5.6 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 1226667 - QYTETARI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.87 - SHKENCA E TOKËS - 6.86 1226668 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1226669 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1226670 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.85 - 1226671 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1226672 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1226673 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226674 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4.6 - 1226675 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1226676 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5 - 1226677 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1226678 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1226679 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - 1226680 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1226681 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226682 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226683 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1226684 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1226685 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - 1226686 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226687 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1226688 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1226689 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226690 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226691 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1226692 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226693 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1226694 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226695 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1226696 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1226697 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - 1226698 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1226699 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1226700 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226701 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1226702 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226703 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226704 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1226705 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226706 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1226707 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - 1226708 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1226709 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226710 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226711 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.5 - 1226712 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - 1226713 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1226714 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1226715 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226716 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1226717 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - 1226718 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1226719 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1226720 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1226721 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226722 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - 1226723 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 1226724 FIZIKË (E THELLUAR) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1226725 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226726 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 6.86 - 1226727 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1226728 - QYTETARI - 5.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6 - 1226729 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1226730 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - 1226731 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.5 - 1226732 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226733 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226734 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226737 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5 - BIOLOGJI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.72 1226738 - FIZIKË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - EKONOMI FILOZOFI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 1226739 ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - BIOLOGJI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.72 1226742 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.72 1226743 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - 1226745 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.16 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 6.32 1226746 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 5 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 7.64 - 1226747 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1226748 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226749 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.71 - 1226750 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1226751 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - EKONOMI (E THELLUAR) - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 1226752 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1226753 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226754 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - EKONOMI (E THELLUAR) - 6.67 1226755 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226756 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6 - EKONOMI (E THELLUAR) - 6.5 1226757 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - 1226758 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226759 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226760 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226761 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226762 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1226763 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1226764 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.84 - 1226765 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1226766 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1226767 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1226769 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226770 - EKONOMI (E THELLUAR) - 10 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 1226771 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226772 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1226773 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1226774 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226775 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226776 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1226777 - EKONOMI (E THELLUAR) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1226778 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226779 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226780 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1226781 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1226782 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - 1226783 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - EKONOMI (E THELLUAR) - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 1226784 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1226785 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1226786 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - 1226787 - QYTETARI - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1226788 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1226789 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226790 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - 1226791 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226792 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226793 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226794 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226795 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226796 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226797 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1226798 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1226799 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1226800 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - EKONOMI (E THELLUAR) - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 1226801 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1226802 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1226803 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226804 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - 1226805 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - EKONOMI (E THELLUAR) - 8.3 1226806 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1226807 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1226808 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226809 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1226810 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226811 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - 1226812 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226813 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226814 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1226815 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226816 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1226817 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1226818 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226819 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226820 - EKONOMI (E THELLUAR) - 9.84 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 1226821 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1226822 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226823 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226824 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1226825 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1226826 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1226827 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226828 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.28 - QYTETARI - 7.64 - 1226829 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226830 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226831 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.5 - QYTETARI - 9.07 - 1226832 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - QYTETARI - 7.5 - 1226833 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1226834 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226836 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 10 -

1226837 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226838 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226839 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1226840 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1226841 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1226842 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226843 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1226844 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226845 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1226846 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1226847 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1226848 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 4.5 - 1226849 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 4 - 1226850 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1226851 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1226852 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226853 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1226854 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226855 - QYTETARI - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 1226856 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226857 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226858 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226859 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6.16 - 1226860 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1226861 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1226862 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1226863 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226864 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1226865 - QYTETARI - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226866 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1226867 - SOCIOLOGJI - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 1226868 - SOCIOLOGJI - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 1226869 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226870 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1226871 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1226872 - SOCIOLOGJI - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 1226873 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226874 - SOCIOLOGJI - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 1226875 - QYTETARI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226876 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1226877 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226878 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - QYTETARI - 6.32 - 1226879 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1226880 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226881 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226882 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 7.95 - 1226883 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1226884 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - QYTETARI - 8.12 - 1226885 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - QYTETARI - 5.32 - 1226886 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226887 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226888 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226889 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226890 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.07 1226891 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - QYTETARI - 7.95 - 1226892 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1226893 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226894 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1226895 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1226896 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1226897 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - QYTETARI - 7.95 - 1226898 - SOCIOLOGJI - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 1226899 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1226900 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1226901 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1226902 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1226903 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1226904 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.67 1226905 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1226906 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226907 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1226908 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226910 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226911 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1226912 - QYTETARI - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226913 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1226914 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.71 - QYTETARI - 9.07 - 1226915 - QYTETARI - 9.07 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226916 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 7.28 - 1226917 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226918 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226919 - QYTETARI - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - 1226920 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - QYTETARI - 5.72 - 1226921 - QYTETARI - 8.68 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.68 - 1226922 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226923 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - QYTETARI - 7.64 - 1226924 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226925 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226926 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1226927 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226928 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1226929 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226930 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - QYTETARI - 5.5 - 1226931 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1226932 - QYTETARI - 5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1226933 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226934 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1226935 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1226936 - QYTETARI - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226937 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1226938 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1226939 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1226940 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226941 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1226942 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - QYTETARI - 7.79 - 1226944 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 7.95 - 1226945 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1226946 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226947 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1226948 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1226949 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1226950 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226951 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1226952 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226953 - QYTETARI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1226954 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1226955 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1226956 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226957 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226958 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1226959 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1226960 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 5.6 - 1226961 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226962 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1226963 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226965 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - QYTETARI - 7.5 - 1226966 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.16 - 1226967 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1226968 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1226969 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1226970 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226971 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - QYTETARI - 6.32 - 1226972 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 6.67 - 1226973 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 6.86 - 1226975 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1226976 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1226977 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1226978 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1226979 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1226980 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1226981 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1226982 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 7.28 - 1226983 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.32 - 1226985 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1226986 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1226987 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1226988 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1226989 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1226990 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1226991 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1226992 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1226993 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1226994 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1226995 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - QYTETARI - 7.64 - 1226996 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - QYTETARI - 6.5 - 1226997 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - QYTETARI - 7.28 - 1226998 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 5.85 - 1226999 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - EKONOMI (E THELLUAR) - 9.6 1227000 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227001 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1227002 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1227003 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1227004 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227005 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227006 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - EKONOMI (E THELLUAR) - 9.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 1227007 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - EKONOMI (E THELLUAR) - 7.95 1227008 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227009 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227010 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1227011 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 4.6 - 1227012 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1227013 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227014 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227015 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227016 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - QYTETARI - 7.28 - 1227017 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227018 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227019 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227020 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227021 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1227022 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1227023 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227024 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227025 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227026 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227027 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1227028 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1227029 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1227030 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227031 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227032 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227033 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227034 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227035 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227036 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227037 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227038 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227039 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227040 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 1227041 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1227042 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227043 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI ( R H M H OR R H M Q R Q R H OR R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M H OR R H M Q R Q R H OR R H M Q R ONOM R H M O OG R H M H OR R H M Q R NG H G UH HU R ONOM R H M Q R H OR R H M Q R NG H G UH HU R ONOM R H M NG H G UH HU R Q R H OR R H M H OR R H M Q R ONOM R H M NG H G UH HU R H OR R H M Q R Q R ONOM R H M O OG R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M O OG R H M M R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M Q R H OR R H M O OG R H M M R H M


e premte, 13 korrik 2011 www.mapo.al 1227068 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227069 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227070 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 5.5 - 1227071 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227072 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227073 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227074 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 6.5 - 1227075 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227076 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - QYTETARI - 6.32 - 1227077 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227078 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227079 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227080 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227081 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227082 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227083 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227084 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227085 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227086 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227087 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227088 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227089 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1227090 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227091 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227092 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227093 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 6.5 - 1227094 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1227095 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 5.6 - 1227096 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - SOCIOLOGJI - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 1227097 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 7.5 - 1227098 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1227099 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227100 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227101 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 5.72 - 1227102 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227103 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.16 - 1227104 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227106 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227107 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227108 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 6.16 - 1227109 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227110 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1227111 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227112 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227113 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.5 - 1227114 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227115 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227116 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - SOCIOLOGJI - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 1227117 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 7.06 - 1227118 - QYTETARI - 9.07 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1227119 - QYTETARI - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1227120 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227121 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227122 - QYTETARI - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1227123 - QYTETARI - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 1227124 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227125 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.32 - 1227126 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227127 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 1227128 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1227129 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227130 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227131 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1227132 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1227133 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1227134 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227135 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227136 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1227137 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1227138 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 5.32 - 1227139 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 5.32 - 1227140 - KIMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227141 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227142 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227143 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.68 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1227144 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 5.85 - 1227145 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227146 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227147 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1227203 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - 1227204 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1227205 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227206 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6.32 - 1227207 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227208 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227209 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227210 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227211 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227212 - QYTETARI - 5.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.64 - 1227213 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227214 - QYTETARI - 8.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.12 - 1227215 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227216 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.79 - 1227217 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 6.86 - 1227218 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227219 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 7.64 - 1227220 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227221 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227222 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1227223 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1227224 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227225 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227226 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227227 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1227228 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227229 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6.5 - 1227230 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227231 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.32 - 1227232 - QYTETARI - 8.3 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.95 - 1227233 - QYTETARI - 7.95 - LETËRSI (E THELLUAR) - 9.28 - 1227234 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.5 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.64 - 1227235 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227236 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227237 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1227238 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227239 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1227240 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227241 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227242 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227243 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227244 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227245 - QYTETARI - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - SHKENCA E TOKËS - 6 1227246 - QYTETARI - 4.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1227247 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227248 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227249 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.72 1227250 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - QYTETARI - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1227251 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227252 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1227253 - QYTETARI - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - SHKENCA E TOKËS - 6 1227254 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 5.72 1227255 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 1227256 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227257 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1227258 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227259 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.67 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227260 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1227261 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227262 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227263 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227264 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227265 - QYTETARI - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1227266 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227267 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 1227268 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1227269 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227270 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1227271 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 6 - 1227272 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227273 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227274 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227275 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227276 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227279 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227280 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227281 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1227282 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227283 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227284 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1227285 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - 1227286 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1227287 - SHKENCA E TOKËS - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 4.85 1227288 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227289 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227290 - SHKENCA E TOKËS - 4 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 1227291 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 7.28 - 1227292 - QYTETARI - 7.79 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - 1227293 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1227294 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1227295 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1227296 - QYTETARI - 9.84 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.64 - 1227297 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1227298 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227299 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.5 - 1227300 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227301 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227302 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227303 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227304 - SOCIOLOGJI - 4.6 - PSIKOLOGJI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 1227305 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227306 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227307 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - SOCIOLOGJI - 5.32 - PSIKOLOGJI - 6.16 1227308 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227309 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227311 - QYTETARI - 5.5 - SOCIOLOGJI - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 1227312 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227313 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.32 - SOCIOLOGJI - 5.72 - QYTETARI - 7.5 1227314 - SOCIOLOGJI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1227315 - QYTETARI - 5.85 - SOCIOLOGJI - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1227316 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227317 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1227318 - SOCIOLOGJI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1227319 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227320 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1227321 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227322 - TRASHËGIMI KULTURORE - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1227323 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 5.6 - 1227324 - QYTETARI - 5.16 - PSIKOLOGJI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1227325 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227326 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1227327 - SOCIOLOGJI - 5.32 - PSIKOLOGJI - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 1227328 - QYTETARI - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227329 - SOCIOLOGJI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1227330 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227331 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227332 - TRASHËGIMI KULTURORE - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227333 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227334 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 5.32 - 1227335 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227336 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227337 - SOCIOLOGJI - 6.5 - QYTETARI - 6.67 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.16 1227338 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1227339 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227340 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 7.28 - 1227341 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.16 - 1227342 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1227343 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227344 - TRASHËGIMI KULTURORE - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227345 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227346 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1227347 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.6 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 5.32 1227348 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - SOCIOLOGJI - 5.32 - QYTETARI - 6.86 1227349 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227350 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227351 - TRASHËGIMI KULTURORE - 8.12 - SOCIOLOGJI - 6.86 - QYTETARI - 6.5 1227352 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 6.5 - 1227353 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 -

1227355 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227356 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1227357 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227358 - SHKENCA E TOKËS - 5.85 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1227359 - QYTETARI - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4 1227360 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1227361 - QYTETARI - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1227362 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227363 - SHKENCA E TOKËS - 5.16 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 1227364 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 1227365 - QYTETARI - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 1227366 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1227368 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - SHKENCA E TOKËS - 4.85 1227369 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 5.16 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.5 1227370 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1227371 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 1227372 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227373 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227374 - QYTETARI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 1227375 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.5 1227376 - SHKENCA E TOKËS - 4 - QYTETARI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 1227377 - SHKENCA E TOKËS - 5.16 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1227378 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227379 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227380 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227381 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227382 - SHKENCA E TOKËS - 6.16 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1227383 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227384 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 8.3 - 1227385 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227386 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1227387 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227388 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227389 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227390 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1227391 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 6 - 1227392 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1227393 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227394 - QYTETARI - 8.12 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 1227395 - QYTETARI - 8.87 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 1227396 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 1227397 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227398 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 7.5 1227399 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1227400 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 6.32 - 1227401 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1227402 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1227403 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227404 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.79 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1227405 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1227406 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 1227407 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - 1227408 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227409 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - QYTETARI - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1227410 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227411 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 1227412 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.5 - 1227413 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227414 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227415 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - PSIKOLOGJI - 5.6 1227416 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1227417 - QYTETARI - 7.95 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1227418 - QYTETARI - 7.28 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - 1227419 - QYTETARI - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.72 - 1227420 - SOCIOLOGJI - 5.72 - QYTETARI - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 1227421 - SOCIOLOGJI - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 7.06 1227422 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - QYTETARI - 6.67 - 1227423 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227424 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1227425 - QYTETARI - 4.6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1227426 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - QYTETARI - 5.85 - 1227427 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1227428 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - QYTETARI - 4.85 - 1227429 - QYTETARI - 6.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.5 - 1227430 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - 1227431 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - QYTETARI - 5.16 - 1227432 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - QYTETARI - 6.86 - 1227433 - QYTETARI - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1227434 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - QYTETARI - 5.85 - 1227435 - QYTETARI - 5.72 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - 1227436 - SOCIOLOGJI - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 6.86 1227437 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227438 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1227439 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1227440 - QYTETARI - 6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - 1227441 - QYTETARI - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 1227442 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227443 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - QYTETARI - 6.5 - 1227444 - QYTETARI - 5.72 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - 1227445 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.5 - 1227446 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - SOCIOLOGJI - 4 - 1227447 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1227448 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1227449 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 7.06 - 1227450 - QYTETARI - 4.6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.72 - 1227451 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1227452 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1227453 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - QYTETARI - 6 - 1227454 - QYTETARI - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1227455 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - SOCIOLOGJI - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 1227456 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227457 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227458 - SOCIOLOGJI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1227459 - SOCIOLOGJI - 5.5 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1227460 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - QYTETARI - 6.16 - 1227461 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227462 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 6.5 - 1227463 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227464 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.79 - 1227465 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.6 - EKONOMI (E THELLUAR) - 4.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 1227466 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1227467 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227468 - QYTETARI - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - 1227469 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - QYTETARI - 7.79 - 1227470 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227471 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 7.28 - 1227472 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227473 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227474 - QYTETARI - 7.95 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.5 - 1227475 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 8.12 - 1227476 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227477 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227478 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227479 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.79 - QYTETARI - 7.5 - 1227480 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1227481 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227482 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6.5 - 1227483 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 7.06 - 1227484 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227485 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227486 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227487 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - QYTETARI - 8.5 - 1227488 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227489 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - TRASHËGIMI KULTURORE - 8.87 - EKONOMI (E THELLUAR) - 9.5 1227490 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1227491 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1227492 - QYTETARI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1227493 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 5.85 - 1227494 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1227495 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1227496 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - QYTETARI - 7.28 - 1227497 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1227498 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.06 - 1227499 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.64 - 1227500 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1227501 - QYTETARI - 4.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1227502 - QYTETARI - 6.32 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1227503 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1227504 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - QYTETARI - 8.3 - 1227505 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1227506 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1227507 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - QYTETARI - 8.87 - 1227508 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227509 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 7.06 - 1227510 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1227511 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227512 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227513 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1227514 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 7.28 - 1227515 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227516 - SHKENCA E TOKËS - 5.6 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1227517 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227518 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 6 - 1227519 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1227520 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.5 - QYTETARI - 5 - SOCIOLOGJI - 4 1227521 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227522 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 7.5 - 1227523 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227524 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 6.32 - 1227525 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 8.5 - 1227526 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1227527 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227528 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227529 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227530 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227531 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227532 - QYTETARI - 5.32 - PSIKOLOGJI - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 1227533 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - QYTETARI - 8.68 - 1227534 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - SOCIOLOGJI - 7.79 - 1227535 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227536 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227537 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227538 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227539 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227540 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227541 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 5.5 - 1227542 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227543 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - 1227544 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227545 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227546 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227547 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227548 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 1227549 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227550 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1227551 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227552 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1227553 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1227554 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227555 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227556 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227557 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1227558 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227559 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227560 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227561 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227562 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227563 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227564 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227565 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227566 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227567 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1227568 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227569 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227570 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227571 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227572 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1227573 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227574 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227575 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 1227576 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227577 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227578 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227579 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227580 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227581 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 -

1227582 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 7.06 - 1227583 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227584 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227585 - QYTETARI - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1227586 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1227587 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1227588 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1227589 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1227590 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227591 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227592 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1227593 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1227594 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1227595 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1227620 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1227621 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227623 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1227624 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1227625 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1227626 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227627 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1227628 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1227629 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1227630 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1227631 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1227632 - QYTETARI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1227633 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227634 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1227635 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - 1227636 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - 1227637 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1227638 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1227639 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227640 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1227641 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227642 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1227643 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1227644 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1227645 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1227646 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1227647 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1227648 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227649 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1227650 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1227651 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1227652 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1227653 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1227654 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1227655 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227657 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1227658 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227659 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1227660 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1227661 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1227662 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227663 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1227664 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227665 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - QYTETARI - 7.64 - 1227666 - QYTETARI - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - 1227667 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1227668 - QYTETARI - 6.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.64 - 1227669 - HISTORI ARTI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1227670 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 7.28 - 1227671 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1227672 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227673 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227674 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1227675 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227676 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - 1227678 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1227679 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227680 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227681 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1227682 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - 1227683 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1227684 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227685 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.64 - 1227686 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1227687 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 5.32 - 1227688 - QYTETARI - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - 1227689 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1227690 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.95 - 1227691 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1227692 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227693 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227694 - QYTETARI - 4.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1227695 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - 1227696 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 5.6 - 1227697 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.84 - 1227698 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - 1227699 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1227700 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1227701 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227702 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227703 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1227704 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227705 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1227706 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 5.72 - 1227707 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.64 - 1227708 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227709 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.87 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227710 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.64 - 1227711 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227712 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1227713 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227714 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1227715 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227716 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227717 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227718 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227719 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1227720 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1227721 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227722 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227723 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227724 - QYTETARI - 8.5 - GJERMANISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1227725 - QYTETARI - 8.87 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1227726 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227727 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227728 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - 1227729 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1227730 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - QYTETARI - 9.28 - 1227731 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - QYTETARI - 7.5 - 1227732 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 6.67 - 1227733 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.64 1227734 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227735 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.5 - 1227736 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227737 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227738 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227739 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227740 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227741 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1227742 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1227743 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227744 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227745 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5 - 1227746 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227747 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1227748 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227749 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227750 - QYTETARI - 8.87 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227751 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1227752 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227753 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227754 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227755 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227756 - QYTETARI - 9.07 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227757 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1227759 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1227760 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227761 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1227762 - QYTETARI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1227763 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.72 - 1227764 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6 - QYTETARI - 6.5 - 1227765 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227766 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1227767 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227768 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227769 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227770 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227771 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - SOCIOLOGJI - 9.07 - 1227772 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1227773 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1227774 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1227775 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227776 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1227777 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1227778 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227779 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227780 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227781 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227782 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227783 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 7.28 - 1227784 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1227785 - SOCIOLOGJI - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1227786 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 6.5 - 1227787 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227788 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1227789 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227790 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 8.68 - 1227792 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227793 - QYTETARI - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1227794 - QYTETARI - 5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1227795 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1227796 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1227797 - QYTETARI - 5.85 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1227798 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - QYTETARI - 5.16 - 1227800 - QYTETARI - 5.85 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1227801 - QYTETARI - 6.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1227802 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227803 - QYTETARI - 7.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1227804 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1227805 - QYTETARI - 9.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227806 - QYTETARI - 9.07 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1227807 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227808 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227809 - QYTETARI - 6.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1227810 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227811 - QYTETARI - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1227812 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - QYTETARI - 7.28 - 1227813 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - QYTETARI - 5.6 - 1227814 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1227815 - QYTETARI - 8.12 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1227816 - QYTETARI - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1227817 - QYTETARI - 9.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227818 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - QYTETARI - 6.32 - 1227819 - QYTETARI - 6.86 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1227820 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - QYTETARI - 7.95 - 1227821 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - QYTETARI - 6.5 - 1227822 - QYTETARI - 9.6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1227823 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1227824 - QYTETARI - 8.87 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1227825 - QYTETARI - 5.6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - 1227826 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - QYTETARI - 6 - 1227827 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.07 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1227828 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227829 - QYTETARI - 7.95 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1227831 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227832 - QYTETARI - 7.95 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1227833 - QYTETARI - 7.28 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1227834 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5 - QYTETARI - 5.5 - 1227835 - QYTETARI - 5.6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1227836 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1227837 - QYTETARI - 5.85 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1227838 - QYTETARI - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1227840 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.85 -

MAPO

27

1227841 - QYTETARI - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.5 - 1227842 - QYTETARI - 6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1227843 - QYTETARI - 6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1227844 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227845 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1227846 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227847 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.5 1227848 QYTETARI - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1227849 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1227850 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 1227851 ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - QYTETARI - 5.16 - 1227852 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1227853 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1227854 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227855 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227856 - QYTETARI - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.5 - 1227857 - QYTETARI - 4 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4 - 1227858 - QYTETARI - 4 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4 - 1227859 - QYTETARI - 5.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4 - 1227860 - QYTETARI - 6.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1227861 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4 - 1227862 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227863 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227864 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1227865 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227867 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227868 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227869 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227870 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1227871 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227872 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 1227873 ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5 - QYTETARI - 5.16 - 1227874 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - 1227875 - QYTETARI - 7.64 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1227876 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1227877 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - QYTETARI - 6.32 - 1227878 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - QYTETARI - 5.32 - 1227879 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - 1227880 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227881 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.5 - QYTETARI - 5 - 1227883 - QYTETARI - 6.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - 1227885 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1227886 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.5 - 1227887 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1227888 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1227889 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1227890 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1227891 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.5 - SOCIOLOGJI - 4 - 1227892 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1227894 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227895 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1227896 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227897 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1227898 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227899 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.32 - 1227900 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227901 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1227902 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1227903 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227905 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.79 - 1227906 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1227907 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227908 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1227909 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1227910 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227911 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1227912 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1227913 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1227914 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227916 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - 1227917 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1227918 - SOCIOLOGJI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1227919 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1227920 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.5 - 1227921 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227922 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1227923 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 6.32 - 1227924 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227925 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227926 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227927 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227928 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227929 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227930 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 4.6 - 1227931 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227932 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1227933 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1227934 - QYTETARI - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1227935 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 5.5 - 1227936 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1227937 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - 1227938 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227939 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1227940 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1227941 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1227942 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1227943 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 6.86 - 1227944 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227945 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1227946 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1227947 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6.32 - 1227948 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227949 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1227950 - QYTETARI - 8.68 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1227951 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1227952 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227953 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1227954 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.85 1227955 - QYTETARI - 6.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1227956 - QYTETARI - 5.6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - 1227957 - QYTETARI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - SOCIOLOGJI - 5.72 1227958 - QYTETARI - 6.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - 1227959 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1227960 - QYTETARI - 5.85 - SOCIOLOGJI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1227961 - SOCIOLOGJI - 4.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1227962 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1227963 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1227964 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1227965 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227966 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1227967 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1227968 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1227969 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - 1227970 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1227971 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1227972 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1227973 - SOCIOLOGJI - 5 - QYTETARI - 8.12 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 1227975 - QYTETARI - 6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1227977 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 1227978 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 1227979 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1227980 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1227981 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1227982 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.5 - 1227983 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1227984 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1227985 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1227986 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 1227987 QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1227988 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1227989 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1227990 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1227991 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.72 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.06 - 1227992 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1227993 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1227994 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1227995 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 4.72 - EKONOMI (E THELLUAR) - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 1227996 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 6.16 - 1227997 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.5 - 1227998 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.6 - 1227999 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1228000 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1228001 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1228002 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 1228003 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1228004 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 1228005 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.5 - 1228006 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 6.86 - 1228007 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1228008 - EKONOMI (E THELLUAR) - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 1228009 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 7.79 - 1228010 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1228011 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1228012 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1228013 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1228014 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1228015 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - QYTETARI - 5.72 - 1228017 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1228018 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 7.28 - 1228019 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1228020 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1228021 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1228022 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1228023 - QYTETARI - 5.72 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1228024 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1228025 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - QYTETARI - 6.32 - 1228026 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1228027 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1228028 - QYTETARI - 5.6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.16 - 1228029 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1228030 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1228031 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1228032 - QYTETARI - 6.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - 1228033 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1228034 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - QYTETARI - 7.5 - 1228035 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1228036 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1228037 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1228038 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1228039 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1228040 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1228041 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 5.85 - 1228042 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - QYTETARI - 6.5 - 1228043 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.67 - 1228044 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1228045 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1228046 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 7.5 - 1228049 - QYTETARI - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1228050 - QYTETARI - 4.72 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.5 - 1228051 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.5 - QYTETARI - 4.72 - 1228052 - QYTETARI - 7.28 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - 1228053 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1228054 - QYTETARI - 6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - 1228055 - QYTETARI - 5.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1228056 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - QYTETARI - 5.6 - 1228057 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - EKONOMI (E THELLUAR) - 4.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 1228058 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1228059 - QYTETARI - 6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - 1228060 - QYTETARI - 7.79 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1228061 - QYTETARI - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - 1228062 - QYTETARI - 5.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.5 - 1228063 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - QYTETARI - 7.95 - 1228064 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - 1228065 - QYTETARI - 6.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - 1228066 - QYTETARI - 5.6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1228067 - QYTETARI - 6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1228068 - QYTETARI - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.95 - 1228069 - QYTETARI - 6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1228070 - QYTETARI - 6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.16 - 1228071 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - QYTETARI - 6.32 - 1228072 - QYTETARI - 5.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - 1228073 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1228074 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1228075 - QYTETARI - 6.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.72 - 1228076 - QYTETARI - 8.3 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - 1228077 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1228078 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 -


28

MAPO

e premte, 13 korrik 2011 www.mapo.al

1228079 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - QYTETARI - 6.16 - 1228080 - QYTETARI - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - 1228081 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - QYTETARI - 6.16 - 1228082 - QYTETARI - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - 1228083 - QYTETARI - 6.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - 1228084 - QYTETARI - 6.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1228085 - QYTETARI - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - 1228086 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1228087 - QYTETARI - 8.3 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.5 - 1228088 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1228089 - QYTETARI - 5.72 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - 1228090 - QYTETARI - 8.3 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.79 - 1228092 - QYTETARI - 7.79 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.5 - 1228093 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1228094 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1228095 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1228096 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1228097 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - HISTORI (E THELLUAR) - 4 - 1228098 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1228099 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 5.85 - 1228100 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1228101 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1228102 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.5 - 1228103 - GJEOGRAFI (E THELLUAR) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1228104 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1228105 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1228107 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1228108 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1228109 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 6.32 - 1228110 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1228111 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1228112 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1228113 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1228114 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1228115 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1228116 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - HISTORI (E THELLUAR) - 4.6 - 1228117 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 7.5 - 1228118 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1228119 - GJEOGRAFI (E THELLUAR) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - 1228120 - GJEOGRAFI (E THELLUAR) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1228121 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - GJEOGRAFI (E THELLUAR) - 7.79 - 1228122 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.16 - 1228123 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1228124 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1228125 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1228126 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1228127 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1228128 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1228129 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1228130 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1228131 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - QYTETARI - 7.95 - 1228132 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1228133 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1228135 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1228136 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - QYTETARI - 7.95 - 1228137 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1228138 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1228139 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 6.67 - 1228140 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1228141 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - QYTETARI - 7.5 - 1228142 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1228143 - QYTETARI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1228144 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1228145 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 5 - 1228146 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1228147 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.32 - 1228148 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1228149 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1228150 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1228151 - QYTETARI - 5.6 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1228152 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 6.16 - 1228153 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1228154 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1228155 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1228156 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1228157 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1228158 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1228159 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1228160 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 1228161 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1228162 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1228163 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1228164 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1228165 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1228166 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1228167 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 1228168 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 1228169 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1228170 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1228171 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - 1228172 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1228173 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1228174 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1228175 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1228176 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1228177 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1228178 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 6.67 - 1228179 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1228180 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.86 - 1228182 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1228183 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 5.5 - 1228184 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.16 - 1228185 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1228186 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1228187 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1228188 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.68 - 1228189 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 7.06 - 1228190 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1228191 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 4.72 - 1228192 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1228193 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 6.86 - 1228194 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1228195 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1228196 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1228197 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1228198 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - 1228199 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 6.32 - 1228200 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1228201 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1228202 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 5.16 - 1228203 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1228204 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1228205 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 7.64 - 1228206 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1228207 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 7.95 - 1228208 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1228209 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1228210 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1228211 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1228212 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1228213 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1228214 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1228215 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1228216 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1228218 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1228219 - QYTETARI - 5.5 - PSIKOLOGJI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1228220 - QYTETARI - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - PSIKOLOGJI - 4.6 1228221 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.87 1228222 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1228223 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1228224 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1228225 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1228226 - FILOZOFI - 5.32 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1228227 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 1228228 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1228229 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1228230 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1228231 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1228232 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1228233 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1228234 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1228235 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1228236 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1228237 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - QYTETARI - 7.95 - 1228239 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.64 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - 1228240 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 9.07 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - 1228241 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1228242 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.72 1228243 - QYTETARI - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1228244 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1228245 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1228246 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1228247 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4.6 - 1228248 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1228249 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1228250 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 1228251 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 5.85 1228252 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - 1228253 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1228254 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1228255 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1228256 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1228257 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1228258 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.16 - 1228259 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1228260 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 1228261 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1228262 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1228263 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 4.6 - FILOZOFI - 4 1228264 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1228265 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - 1228266 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 7.5 1228267 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1228268 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1228269 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.68 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 1228270 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1228271 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 1228272 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1228273 - QYTETARI - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1228274 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1228275 - QYTETARI - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1228276 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1228277 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6 - 1228278 - SHKENCA E TOKËS - 5.72 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 1228279 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - QYTETARI - 6.5 1228280 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 1228281 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6 - 1228282 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 5 - 1228283 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1228284 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1228285 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1228286 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1228287 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 5.32 - 1228288 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1228289 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1228290 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1228291 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1228292 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1228293 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1228295 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1228296 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1228297 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1228298 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - QYTETARI - 8.5 - 1228299 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1228300 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1228301 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1228302 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1228303 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - 1228304 - QYTETARI - 8.87 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1228305 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 5.5 - 1228306 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1228307 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1228309 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1228310 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1228311 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1228312 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1228313 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1228314 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 -

1228315 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1228316 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1228317 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 1228318 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1228319 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1228320 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1228321 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1228322 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 1228323 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1228324 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1228325 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1228326 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1228327 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1228328 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1228329 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1228330 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1228331 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1228332 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1228333 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1228334 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - 1228335 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1228336 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1228337 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1228338 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.84 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1228339 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1228340 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1228341 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1228342 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 1228343 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.85 1234030 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234031 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234032 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234033 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.5 - EKONOMI (E THELLUAR) - 4.85 1234034 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 5.32 - 1234035 - QYTETARI - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234036 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234037 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 1234038 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 6.5 - 1234039 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234040 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234041 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4 - QYTETARI - 5.32 - PSIKOLOGJI - 4.5 1234042 - QYTETARI - 4.6 - PSIKOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1234043 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234044 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - EKONOMI (E THELLUAR) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 1234045 - EKONOMI (E THELLUAR) - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.67 1234046 - QYTETARI - 8.12 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - 1234047 - QYTETARI - 6.86 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1234048 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1234049 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234050 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.6 - EKONOMI (E THELLUAR) - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 1234051 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6 - EKONOMI (E THELLUAR) - 6.16 1234052 - QYTETARI - 5.85 - PSIKOLOGJI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 1234054 - EKONOMI (E THELLUAR) - 6 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 1234055 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234056 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 - EKONOMI (E THELLUAR) - 4 1234057 - QYTETARI - 6.16 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1234058 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1234059 - QYTETARI - 5.16 - PSIKOLOGJI - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1234060 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 5.72 - 1234061 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.6 - QYTETARI - 5.16 - PSIKOLOGJI - 5.72 1234062 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 1234063 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4.5 1234064 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234065 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - SOCIOLOGJI - 4 1234066 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4.6 1234067 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - SHKENCA E TOKËS - 6.86 - QYTETARI - 6.86 1234068 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 1234069 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 6.32 1234070 - SOCIOLOGJI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1234071 - SOCIOLOGJI - 5.16 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1234072 - QYTETARI - 5.16 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 1234073 - SOCIOLOGJI - 5.32 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 1234074 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1234075 - SOCIOLOGJI - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6.16 1234076 - SOCIOLOGJI - 5.32 - QYTETARI - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 1234077 - SHKENCA E TOKËS - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 6.16 1234078 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - SHKENCA E TOKËS - 4 1234079 - QYTETARI - 7.5 - SOCIOLOGJI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 1234080 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1234081 - SOCIOLOGJI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1234082 - SOCIOLOGJI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 7.28 1234083 - SOCIOLOGJI - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5 - 1234084 - SOCIOLOGJI - 7.28 - QYTETARI - 8.12 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1234085 - SOCIOLOGJI - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 5 1234086 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - SOCIOLOGJI - 4.6 - 1234087 - QYTETARI - 4 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1234088 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 4.6 1234089 - SOCIOLOGJI - 4.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1234090 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - SOCIOLOGJI - 4 1234091 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 4.6 1234092 - SOCIOLOGJI - 4.5 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 1234093 - SOCIOLOGJI - 4.6 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1234094 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1234095 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.5 - QYTETARI - 6.32 - PSIKOLOGJI - 5.5 1234096 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 4.6 - 1234097 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5.32 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.72 1234098 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234099 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.5 - 1234100 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1234101 - SOCIOLOGJI - 4.6 - QYTETARI - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1234102 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1234103 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234104 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1234105 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.28 - SOCIOLOGJI - 5.85 - 1234106 - SOCIOLOGJI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.28 - 1234107 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 1234108 - SOCIOLOGJI - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.06 - 1234109 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234110 - TRASHËGIMI KULTURORE - 6.32 - QYTETARI - 8.12 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 1234111 - QYTETARI - 6.32 - SOCIOLOGJI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1234112 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234113 - QYTETARI - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234114 - SOCIOLOGJI - 4.72 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1234115 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1234116 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234117 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 6 - 1234118 - QYTETARI - 8.12 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1234119 - QYTETARI - 8.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - 1234120 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 6.86 - 1234121 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5.32 - 1234122 - QYTETARI - 6.86 - SOCIOLOGJI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1234123 - QYTETARI - 5.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - 1234124 - SHKENCA E TOKËS - 5.85 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1234125 - SOCIOLOGJI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1234126 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 6.32 - 1234127 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234128 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1234129 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234130 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234131 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234132 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1234133 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5 - QYTETARI - 5.6 - 1234134 - QYTETARI - 8.87 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1234135 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234136 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1234137 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234138 - QYTETARI - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - 1234139 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1234140 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1234141 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1234142 - PSIKOLOGJI - 7.79 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.5 - 1234143 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.85 - QYTETARI - 6.86 - 1234144 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1234145 - PSIKOLOGJI - 9.6 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1234146 - QYTETARI - 5.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1234147 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234148 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 4.72 - 1234150 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1234151 - PSIKOLOGJI - 7.79 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1234152 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1234153 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - QYTETARI - 7.95 - 1234154 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1234155 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1234156 - PSIKOLOGJI - 5.85 - QYTETARI - 8.3 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1234157 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - QYTETARI - 9.07 - 1234158 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - PSIKOLOGJI - 5.5 - 1234159 - PSIKOLOGJI - 8.68 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1234160 - PSIKOLOGJI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1234161 - QYTETARI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - 1234162 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 1234163 - PSIKOLOGJI - 8.12 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1234164 - SOCIOLOGJI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 8.12 1234165 - SOCIOLOGJI - 4.5 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1234166 - QYTETARI - 5.6 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1234167 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.5 - 1234168 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1234169 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 6.67 1234170 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - 1234171 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.28 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1234172 - SOCIOLOGJI - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 5.32 1234173 - SOCIOLOGJI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 6.16 1234174 - SOCIOLOGJI - 5.32 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1234175 - SOCIOLOGJI - 4.72 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1234176 - SOCIOLOGJI - 4.6 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1234177 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - SOCIOLOGJI - 5.32 - QYTETARI - 7.5 1234178 - SOCIOLOGJI - 7.64 - QYTETARI - 8.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.87 1234179 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 1234180 - PSIKOLOGJI - 8.3 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1234181 - PSIKOLOGJI - 9.07 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1234182 - QYTETARI - 5.72 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1234183 - QYTETARI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1234184 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1234185 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - PSIKOLOGJI - 6.16 1234186 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - QYTETARI - 8.5 - 1234187 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234188 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - 1234189 - QYTETARI - 8.12 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - 1234190 - QYTETARI - 8.68 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - 1234191 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.16 - 1234192 - QYTETARI - 5.16 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1234193 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234194 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - QYTETARI - 6.86 - 1234195 - QYTETARI - 5.72 - PSIKOLOGJI - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 1234196 - QYTETARI - 5.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1234197 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - QYTETARI - 5.5 - 1234198 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - 1234199 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - 1234200 - QYTETARI - 5.6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1234201 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1234202 - QYTETARI - 5.72 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - 1234203 - QYTETARI - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - 1234204 - QYTETARI - 7.28 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - 1234205 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - QYTETARI - 7.95 - 1234206 - QYTETARI - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - PSIKOLOGJI - 5.6 1234207 - QYTETARI - 7.28 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - 1234208 - QYTETARI - 7.79 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - 1234209 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - 1234210 - QYTETARI - 7.79 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - 1234211 - QYTETARI - 6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - 1234212 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1234213 - QYTETARI - 4 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - 1234214 - QYTETARI - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 1234215 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.06 - EKONOMI (E THELLUAR) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 1234217 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1234218 - EKONOMI (E THELLUAR) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 1234219 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1234220 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.67 1234221 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1234222 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1234223 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1234224 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.79 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1234225 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234226 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.6 - 1234227 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234228 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 6.67 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.6 1234229 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 1234230 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.5 - 1234231 - QYTETARI - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72

1234511 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234232 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - 1234512 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1234233 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.72 - EKONOMI (E THELLUAR) - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 1234513 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - SOCIOLOGJI - 7.28 - 1234234 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1234514 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1234235 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1234515 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234236 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1234516 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1234237 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.16 - 1234517 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 7.28 - 1234238 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1234518 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1234239 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1234519 - QYTETARI - 5.16 - PSIKOLOGJI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 1234240 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1234520 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234242 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1234243 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1234521 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - QYTETARI - 8.5 - 1234522 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - QYTETARI - 6 - 1234244 - QYTETARI - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 1234523 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234245 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234524 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 5.85 - 1234246 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1234525 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234247 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234526 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1234248 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 1234527 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234249 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1234250 - EKONOMI FILOZOFI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - BIOLOGJI (KURRIKULA E VJETËR) - 7.95 - 1234528 - SOCIOLOGJI - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1234251 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 1234529 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - SOCIOLOGJI - 6.32 1234530 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234252 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4.85 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 1234531 - SOCIOLOGJI - 5.72 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 1234254 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1234532 - SOCIOLOGJI - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 1234255 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234533 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1234256 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234534 - SOCIOLOGJI - 6.32 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 1234257 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234535 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 1234258 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4 - 1234536 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234259 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234537 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - SOCIOLOGJI - 5.5 1234260 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1234538 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1234261 - QYTETARI - 4.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234539 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 1234262 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1234540 - SOCIOLOGJI - 8.12 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 1234263 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234541 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - SOCIOLOGJI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 1234264 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1234542 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - SOCIOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 1234265 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1234543 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - SOCIOLOGJI - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 1234266 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234544 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1234267 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234545 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 7.28 - 1234268 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4.5 - 1234546 - SOCIOLOGJI - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1234269 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1234547 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1234270 - SHKENCA E TOKËS - 4.6 - QYTETARI - 5.32 - 1234548 - QYTETARI - 5 - SOCIOLOGJI - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1234271 - SHKENCA E TOKËS - 5.32 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 1234549 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1234272 - SHKENCA E TOKËS - 4.72 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 1234550 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - SOCIOLOGJI - 4 1234273 - SHKENCA E TOKËS - 4.6 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 1234551 - SOCIOLOGJI - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 6.32 1234274 - SHKENCA E TOKËS - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 5.32 1234552 - PSIKOLOGJI - 5.72 - SOCIOLOGJI - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1234275 - QYTETARI - 5.5 - SHKENCA E TOKËS - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 1234553 - SOCIOLOGJI - 4 - PSIKOLOGJI - 4 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4 1234276 - SHKENCA E TOKËS - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 5 1234554 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234277 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - SHKENCA E TOKËS - 4 - QYTETARI - 4 1234555 - SOCIOLOGJI - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 1234278 - SHKENCA E TOKËS - 4 - PSIKOLOGJI - 4.6 - FILOZOFI - 4 1234556 - SOCIOLOGJI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 1234279 - SHKENCA E TOKËS - 4 - QYTETARI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1234557 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1234280 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - SHKENCA E TOKËS - 6.16 1234558 - SOCIOLOGJI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4 1234281 - QYTETARI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - SHKENCA E TOKËS - 4 1234559 - SOCIOLOGJI - 5.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.32 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1234282 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - SHKENCA E TOKËS - 4 - QYTETARI - 5.72 1234560 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234283 - SHKENCA E TOKËS - 5.85 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 1234561 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1234284 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - SHKENCA E TOKËS - 4.72 - QYTETARI - 4.85 1234562 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 7.06 - 1234285 - SHKENCA E TOKËS - 5.5 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 1234563 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1234286 - SHKENCA E TOKËS - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.64 1234564 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234287 - SHKENCA E TOKËS - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 4.6 1234565 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1234288 - QYTETARI - 5.6 - SHKENCA E TOKËS - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1234566 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234289 - SHKENCA E TOKËS - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1234567 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234290 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1234568 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234291 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1234569 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1234292 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - 1234570 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234294 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 4 - PSIKOLOGJI - 4 1234571 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234295 - QYTETARI - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - SOCIOLOGJI - 5.16 1234572 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1234296 - SOCIOLOGJI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1234573 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1234297 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1234574 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234298 - SHKENCA E TOKËS - 4 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 5.32 1234575 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1234299 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.71 - 1234577 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234300 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4 - QYTETARI - 4.6 - 1234578 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1234301 - SOCIOLOGJI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1234579 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234302 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1234580 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1234303 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 1234582 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 7.06 - 1234304 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - 1234583 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - QYTETARI - 7.06 - 1234305 - SOCIOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.32 1234584 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 5.72 - 1234306 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1234585 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234307 - QYTETARI - 5.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - 1234586 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.87 - 1234308 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1234587 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234309 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - SOCIOLOGJI - 6 1234588 - QYTETARI - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1234310 - QYTETARI - 6.16 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - 1234589 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1234311 - QYTETARI - 6.5 - SOCIOLOGJI - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 1234590 - SOCIOLOGJI - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 1234312 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 6 1234591 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1234313 - SOCIOLOGJI - 5.32 - QYTETARI - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1234314 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 1234592 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1234315 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1234593 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 6.32 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 6.5 - 1234316 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.6 1234594 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1234595 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1234317 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234596 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1234318 - SOCIOLOGJI - 5.6 - QYTETARI - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 1234597 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1234319 - QYTETARI - 5.6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - 1234598 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 6.32 - 1234320 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5.5 1234599 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1234321 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4.72 1234600 - HISTORI (E THELLUAR) - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1234322 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.86 - QYTETARI - 7.79 - 1234601 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1234323 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234602 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1234324 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1234603 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1234325 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 1234604 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234326 - QYTETARI - 8.87 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - 1234605 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1234327 - QYTETARI - 5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - 1234606 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234328 - QYTETARI - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - 1234607 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1234329 - QYTETARI - 5.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - 1234610 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1234330 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1234612 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1234332 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4 1234613 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.32 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1234333 - KIMI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234614 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1234334 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234615 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1234335 - QYTETARI - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.5 - 1234616 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234336 - SOCIOLOGJI - 5.5 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1234617 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1234337 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1234618 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234338 - QYTETARI - 7.95 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.5 - 1234619 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1234339 - QYTETARI - 8.3 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1234620 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234341 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1234621 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1234342 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.6 - 1234622 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234343 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1234623 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234344 - SOCIOLOGJI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1234624 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234345 - SOCIOLOGJI - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - 1234625 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234346 - QYTETARI - 9.07 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - 1234626 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234347 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - SOCIOLOGJI - 6 - QYTETARI - 8.3 1234627 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234348 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.84 - 1234349 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234628 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234350 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6.16 - 1234629 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - 1234351 - QYTETARI - 7.64 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - 1234630 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1234352 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1234631 - QYTETARI - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234354 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234632 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1234355 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234633 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1234356 - QYTETARI - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4 - 1234634 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234357 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1234635 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234358 - TEKNOLOGJI (E THELLUAR) - 4.72 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234636 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 4 - 1234359 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - TEKNOLOGJI (E THELLUAR) - 5.32 - 1234638 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1234360 - TEKNOLOGJI (E THELLUAR) - 4.72 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234639 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234361 - TEKNOLOGJI (E THELLUAR) - 6 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234640 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234362 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - TEKNOLOGJI (E THELLUAR) - 4 - 1234641 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1234363 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - TEKNOLOGJI (E THELLUAR) - 5.32 - 1234642 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234364 - TEKNOLOGJI (E THELLUAR) - 4 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1234643 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1234365 - TEKNOLOGJI (E THELLUAR) - 5 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234644 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 4.85 - 1234366 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - TEKNOLOGJI (E THELLUAR) - 6.32 - 1234645 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234367 - TEKNOLOGJI (E THELLUAR) - 6 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1234646 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234368 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234647 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234369 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234648 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1234371 - QYTETARI - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 4.72 - 1234649 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234372 - QYTETARI - 6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1234650 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234373 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234651 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1234374 - QYTETARI - 8.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234652 - QYTETARI - 4.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234375 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1234653 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234376 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1234654 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234377 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234655 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1234378 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1234657 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1234379 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1234658 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1234380 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - 1234659 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1234381 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - 1234660 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1234382 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1234661 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1234383 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234662 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234384 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1234663 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.6 - KIMI (BËRTHAMË) - 5 - 1234385 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234664 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234386 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234665 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1234387 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234666 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234388 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.6 - 1234667 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234389 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234668 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234390 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234669 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6 - 1234391 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1234670 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1234392 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234671 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 7.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.72 1234393 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234672 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234394 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1234673 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1234395 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234674 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1234396 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234675 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234397 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1234676 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234398 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234677 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 5.16 - 1234404 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 6.86 - 1234678 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1234406 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234679 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234442 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1234681 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.16 - 1234443 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - SOCIOLOGJI - 6.16 - 1234682 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1234444 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1234683 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234445 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1234684 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1234446 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1234685 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1234447 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1234686 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1234448 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1234687 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1234449 - SOCIOLOGJI - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1234689 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1234450 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1234690 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1234451 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.12 - 1234691 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1234452 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - SOCIOLOGJI - 8.12 - 1234692 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1234453 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1234693 - HISTORI (E THELLUAR) - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234454 - SOCIOLOGJI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1234694 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234455 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1234695 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234456 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - SOCIOLOGJI - 6.86 - 1234697 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1234457 - SOCIOLOGJI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1234698 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234458 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1234700 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 5.85 - 1234459 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1234701 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1234460 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1234702 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234461 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.85 - 1234703 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 6.5 - 1234462 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1234704 - HISTORI (E THELLUAR) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234463 - SOCIOLOGJI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1234705 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1234464 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 10 - 1234706 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234465 - SOCIOLOGJI - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1234707 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 6.16 - 1234466 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1234708 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1234467 - SOCIOLOGJI - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1234709 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1234468 - QYTETARI - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1234711 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234469 - SOCIOLOGJI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1234712 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234470 - SOCIOLOGJI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1234713 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 5.85 - 1234471 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - SOCIOLOGJI - 7.28 - 1234714 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234472 - SOCIOLOGJI - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5 - 1234716 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234473 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 6.16 - 1234717 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 7.5 - 1234474 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - QYTETARI - 4.72 - 1234718 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234475 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1234719 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1234476 - TEKNOLOGJI (E THELLUAR) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1234720 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234477 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - QYTETARI - 7.06 - 1234721 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 5.6 - 1234478 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1234722 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - 1234479 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - SOCIOLOGJI - 5.16 - 1234723 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234480 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1234724 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234481 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1234725 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1234482 - QYTETARI - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234726 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1234483 - SOCIOLOGJI - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1234727 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - GJERMANISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1234484 - SOCIOLOGJI - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1234728 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1234485 - SOCIOLOGJI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1234729 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1234486 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234730 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234487 - QYTETARI - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234731 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - QYTETARI - 5.16 - 1234489 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234732 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1234490 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1234733 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234491 - SOCIOLOGJI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - 1234734 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234492 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - QYTETARI - 4.85 - 1234735 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1234493 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1234736 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234494 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234737 - QYTETARI - 7.28 - HISTOR R H M 1234495 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - H OR R H M G OGR R H M 1234496 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - H OR R H M G OGR R H M 1234497 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.5 - R H M O OG R H M 1234498 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - SOCIOLOGJI - 5.85 - O OG R H M R H M 1234499 - SOCIOLOGJI - 7.64 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 - M R H M O OG R H M 1234500 - SOCIOLOGJI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - M R H M O OG R H M 1234502 - QYTETARI - 5.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - M R H M O OG R H M 1234504 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - H OR R H M G OGR R H M 1234505 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - H OR R H M Q R 1234506 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - Q R H OR R H M 1234507 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - H OR H U R H OR R H M 1234508 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 7.06 - Q R H OR R H M 1234509 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - H OR R H M Q R 1234510 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - SOCIOLOGJI - 7.79 - QYTETARI - 8.12 Q R H OR R H M


e premte, 13 korrik 2011 www.mapo.al

1234752 - LETËRSI (E THELLUAR) - 9.07 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1234753 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1234754 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234755 - QYTETARI - 7.06 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1234756 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1234759 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 6.32 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.16 - 1234762 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.5 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - 1234763 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234764 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1234765 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1234766 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1234767 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1234768 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1234769 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1234770 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1234771 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1234772 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.3 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1234773 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.84 - 1234774 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1234775 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1234776 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1234777 - KIMI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1234778 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234779 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1234780 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.3 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1234781 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1234782 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234783 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.72 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234784 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234785 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1234786 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1234787 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234788 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1234789 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1234790 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1234791 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1234792 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1234793 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - 1234794 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1234795 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1234796 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.68 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.07 - 1234797 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1234798 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1234799 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1234800 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234801 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1234802 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1234803 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234804 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 1234805 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - SOCIOLOGJI - 5.5 1234806 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1234807 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1234808 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1234809 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1234810 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1234811 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234812 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 6.67 - 1234813 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1234814 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1234815 - QYTETARI - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1234816 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1234817 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1234818 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234819 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1234820 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1234821 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1234822 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234823 - SOCIOLOGJI - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1234824 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1234825 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1234826 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1234827 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1234828 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1234829 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234830 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234831 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1234832 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234833 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234834 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234835 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1234836 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234837 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1234838 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1234839 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234840 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234841 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234842 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.6 - 1234843 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1234844 - SOCIOLOGJI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1234845 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1234846 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1234847 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1234848 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1234849 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234850 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1234852 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1234853 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1234854 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1234855 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234856 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1234857 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - QYTETARI - 6.16 - 1234858 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1234859 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - KIMI (BËRTHAMË) - 6 - 1234860 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 6.32 - 1234861 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1234862 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234863 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1234864 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.32 - 1234865 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1234866 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - 1234867 - KIMI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234868 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1234869 - TRASHËGIMI KULTURORE - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1234870 - QYTETARI - 6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1234871 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234872 - TRASHËGIMI KULTURORE - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1234874 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234875 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1234876 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 5.5 - 1234877 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - QYTETARI - 6.86 - 1234878 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1234879 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6.16 - 1234880 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234882 - QYTETARI - 6.67 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1234883 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 7.5 - 1234884 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234885 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234886 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 6.32 - 1234887 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 1234888 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1234889 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 - 1234890 - QYTETARI - 5.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234891 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1234892 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1234893 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1234894 - QYTETARI - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234895 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1234897 - QYTETARI - 6.67 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1234898 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 5.6 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 1234899 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1234900 - QYTETARI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1234902 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1234903 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.6 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.07 - 1234904 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1234905 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.6 1234906 - QYTETARI - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 1234907 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 1234908 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1234909 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1234910 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234911 - QYTETARI - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1234912 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.28 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.64 - 1234913 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 1234914 - KIMI (BËRTHAMË) - 4.85 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1234915 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 1234916 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - QYTETARI - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1234917 - QYTETARI - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1234918 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 5.5 1234919 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.16 - QYTETARI - 7.28 1234921 - QYTETARI - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 1234922 - QYTETARI - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 1234923 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - QYTETARI - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 1234924 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 5 1234925 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 1234926 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 1234927 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 1234928 - QYTETARI - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1234930 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 EKONOMI (BËRTHAMË) - 5 1234931 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 1234935 - QYTETARI - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 1234936 - QYTETARI - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 1234937 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.68 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 1234938 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 1234939 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 1234940 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1234941 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 6 1234944 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1234945 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 10 - 1234946 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1234947 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 1234948 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - QYTETARI - 8.3 - 1234949 - QYTETARI - 5.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1234950 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1234951 - QYTETARI - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 1234952 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.71 - QYTETARI - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 1234953 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.84 - 1234954 - QYTETARI - 7.95 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 1234955 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1234956 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1234957 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 1234958 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1234959 - QYTETARI - 6.86 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 1234960 - QYTETARI - 6.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 1234961 - QYTETARI - 5.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1234984 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 1234985 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 1234986 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1234987 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - 1234988 - QYTETARI - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 1234989 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.32 - 1234990 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1234991 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.5 - QYTETARI - 4.72 1234992 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5 - QYTETARI - 6.5 1234993 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1234994 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.5 - 1234995 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1234996 - QYTETARI - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.16 - 1234997 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 1234998 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1234999 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1235000 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - QYTETARI - 4.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 1235001 - QYTETARI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1235002 - QYTETARI - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - SOCIOLOGJI - 7.64 1235003 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.6 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 5.16 1235004 - QYTETARI - 6.67 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 1235005 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 1235006 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.72 - SOCIOLOGJI - 4.72 - QYTETARI - 5.85 1235007 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4 - QYTETARI - 4.72 - SOCIOLOGJI - 4 1235008 - QYTETARI - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4 1235009 - SOCIOLOGJI - 4.72 - QYTETARI - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32

1235010 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 1235011 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 1235012 - QYTETARI - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.6 1235013 - QYTETARI - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 1235014 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.32 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - SOCIOLOGJI - 7.79 1235015 - SOCIOLOGJI - 6.5 - NJOHURI PËR SHOQËRINË (KURRIKULA E VJETËR) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1235016 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 6.5 1235017 - QYTETARI - 6.86 - TRASHËGIMI KULTURORE - 7.95 - SOCIOLOGJI - 6.32 1235018 - QYTETARI - 5.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.72 1235019 - QYTETARI - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 1235020 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.16 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5.85 1235021 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 1235023 - SOCIOLOGJI - 4.5 - QYTETARI - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 1235024 - QYTETARI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - SOCIOLOGJI - 5 1235025 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1235026 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - SOCIOLOGJI - 4.72 - QYTETARI - 6.86 1235027 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.32 - SOCIOLOGJI - 4 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.5 1235028 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.12 - QYTETARI - 7.28 - 1235029 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1235030 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1235031 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1235032 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.5 - SOCIOLOGJI - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 1238467 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.6 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - 1238468 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238469 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238470 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238471 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.71 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - 1238472 - SOCIOLOGJI - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1238473 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238474 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1238475 - EKONOMI (E THELLUAR) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238476 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238477 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.84 - 1238478 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238479 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238480 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238481 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1238482 - QYTETARI - 8.87 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.84 - 1238483 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238484 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1238485 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238486 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238487 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.6 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.79 - 1238488 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238489 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1238490 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238491 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1238492 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238493 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238494 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238495 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1238496 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1238497 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238498 - QYTETARI - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1238499 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 12385 - SOCIOLOGJI - 4.6 - 1238500 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1238501 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.28 - 1238502 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238503 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238504 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1238505 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.64 - 1238506 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1238507 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238508 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1238509 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1238510 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1238511 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238512 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1238513 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238514 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1238515 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1238517 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238518 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1238519 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - QYTETARI - 6.5 - 1238520 - QYTETARI - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238521 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238522 - QYTETARI - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1238523 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 10 - 1238524 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.64 - 1238525 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238526 - QYTETARI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238527 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238528 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238529 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1238530 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238531 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238532 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238533 - QYTETARI - 8.3 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.68 - 1238534 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1238535 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238536 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1238537 - QYTETARI - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1238538 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238539 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238540 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1238541 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1238542 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238543 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238544 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1238545 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1238546 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238547 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - QYTETARI - 8.5 - 1238548 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238549 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1238550 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - 1238551 - QYTETARI - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238552 - SOCIOLOGJI - 6.67 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - 1238553 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1238554 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1238555 - EKONOMI (E THELLUAR) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238556 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238557 - EKONOMI (E THELLUAR) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238558 - QYTETARI - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238559 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - 1238560 - EKONOMI (E THELLUAR) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238561 - QYTETARI - 7.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1238562 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238563 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - QYTETARI - 7.28 - 1238564 - QYTETARI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238565 - SOCIOLOGJI - 9.71 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - 1238566 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - QYTETARI - 8.3 - 1238567 - QYTETARI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238568 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.06 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.6 - 1238569 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - 1238570 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1238571 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - QYTETARI - 6.32 - 1238572 - QYTETARI - 8.3 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 5.6 - 1238573 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1238574 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1238575 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238576 - EKONOMI (E THELLUAR) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238577 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1238578 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238579 - QYTETARI - 6.67 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 1238580 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - QYTETARI - 7.5 - 1238581 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1238582 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - 1238584 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - 1238585 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.79 - QYTETARI - 8.12 - 1238586 - QYTETARI - 6.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - 1238587 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - 1238590 - PSIKOLOGJI - 6.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5 - QYTETARI - 7.5 1238591 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1238592 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - 1238593 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238594 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1238595 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.3 - 1238596 - QYTETARI - 7.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.68 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 1238597 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238598 - QYTETARI - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238600 - QYTETARI - 7.95 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - 1238601 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238602 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - QYTETARI - 8.68 - 1238603 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238604 - QYTETARI - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - 1238605 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238606 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238607 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1238608 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.85 1238609 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1238610 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1238611 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - QYTETARI - 8.68 - 1238612 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1238613 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1238614 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1238616 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1238617 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1238618 - SOCIOLOGJI - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1238619 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1238620 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1238621 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238622 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238623 - QYTETARI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238624 - SOCIOLOGJI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238625 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1238626 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238628 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238629 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 7.95 - 1238630 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238631 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238632 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238633 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238634 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1238636 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238637 - SOCIOLOGJI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238638 - SOCIOLOGJI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1238639 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1238640 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238641 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238642 - EKONOMI (E THELLUAR) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238643 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238644 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - SOCIOLOGJI - 5.6 - 1238645 - SOCIOLOGJI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238646 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - SOCIOLOGJI - 6.32 - 1238647 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238648 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238649 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - SOCIOLOGJI - 7.06 - 1238650 - SOCIOLOGJI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1238651 - SOCIOLOGJI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1238652 - SOCIOLOGJI - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1238653 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - SOCIOLOGJI - 9.07 - 1238654 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1238655 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238656 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - SOCIOLOGJI - 6.67 - 1238657 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - SOCIOLOGJI - 8.12 - 1238658 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238659 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1238660 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - 1238661 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238662 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - SOCIOLOGJI - 7.28 - 1238663 - SOCIOLOGJI - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238664 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238665 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4.72 - 1238666 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.3 - SOCIOLOGJI - 4.72 - 1238667 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238668 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.68 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.6 1238669 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1238670 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1238671 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1238672 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1238673 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1238674 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1238675 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 -

1238676 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1238677 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1238678 - EKONOMI (E THELLUAR) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238679 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6.86 - 1238680 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1238681 - QYTETARI - 8.68 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - 1238682 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1238683 - QYTETARI - 7.95 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - 1238684 - QYTETARI - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1238685 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238686 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.87 - 1238687 - QYTETARI - 8.3 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.5 - 1238688 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1238689 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1238690 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1238691 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.87 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1238692 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1238693 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238694 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - SOCIOLOGJI - 9.28 - 1238695 - SOCIOLOGJI - 8.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.79 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 1238696 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 5.85 - 1238697 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1238698 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1238699 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1238700 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238701 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238702 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - SOCIOLOGJI - 5.6 - 1238703 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1238704 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1238705 - KIMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238706 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - 1238707 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - QYTETARI - 6.86 - 1238708 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1238709 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1238710 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6 - QYTETARI - 8.12 - PSIKOLOGJI - 8.68 1238711 - KIMI (E THELLUAR) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1238712 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - QYTETARI - 8.68 - 1238713 - QYTETARI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238714 - QYTETARI - 6.86 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1238716 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238717 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1238718 - QYTETARI - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1238719 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1238720 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - QYTETARI - 5.72 - 1238721 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.95 - 1238722 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238723 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.64 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - 1238724 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.28 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1238725 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1238726 - QYTETARI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238727 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1238728 - KIMI (BËRTHAMË) - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1238729 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1238730 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - QYTETARI - 7.64 - 1238731 - QYTETARI - 8.68 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.16 - 1238732 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.68 1238733 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1238734 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238735 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1238736 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - QYTETARI - 7.79 - 1238737 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 6.5 1238738 - QYTETARI - 7.95 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.3 - 1238739 - QYTETARI - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238740 - SHKENCA E TOKËS - 5.72 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 1238741 - QYTETARI - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1238742 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - SOCIOLOGJI - 5.6 - 1238743 - SOCIOLOGJI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238744 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238745 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - QYTETARI - 7.95 - 1238746 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1238747 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - QYTETARI - 8.12 - 1238748 - SOCIOLOGJI - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238750 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1238751 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1238752 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.67 - QYTETARI - 6.16 1238753 - QYTETARI - 8.12 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - 1238754 - QYTETARI - 7.64 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - SOCIOLOGJI - 5.32 1238755 - SOCIOLOGJI - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1238756 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.67 - QYTETARI - 7.06 - 1238757 - QYTETARI - 8.68 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - 1238758 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - 1238759 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1238760 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1238761 - QYTETARI - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1238762 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238763 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238764 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1238765 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - QYTETARI - 5.72 - 1238766 - QYTETARI - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - 1238767 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1238768 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - QYTETARI - 7.64 - 1238769 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 6 - 1238770 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238771 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238772 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238773 - QYTETARI - 6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.64 - 1238774 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.3 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6 - 1238775 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1238776 - QYTETARI - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1238777 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1238778 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 5.85 - 1238779 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1238780 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1238781 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1238782 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 - 1238783 - PSIKOLOGJI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238784 - PSIKOLOGJI - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238785 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 5.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238786 - QYTETARI - 5.72 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - 1238787 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - 1238788 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - FRENGJISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.95 - 1238789 - QYTETARI - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1238790 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1238791 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1238792 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.16 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1238793 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4.72 - 1238794 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 4.85 - 1238795 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - SOCIOLOGJI - 6.86 - 1238796 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1238797 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238798 - QYTETARI - 7.28 - LETËRSI (E THELLUAR) - 6.32 - 1238799 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1238800 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - SOCIOLOGJI - 9.28 - 1238801 - SOCIOLOGJI - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238802 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1238803 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1238804 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.6 - 1238805 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 1238806 - SOCIOLOGJI - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1238807 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.79 - SOCIOLOGJI - 6.5 - PSIKOLOGJI - 7.5 1238808 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1238809 - QYTETARI - 6.67 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.32 - 1238810 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - SHKENCA E TOKËS - 5.16 1238811 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1238812 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238814 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1238818 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1238819 - QYTETARI - 5.6 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - 1238822 - QYTETARI - 7.06 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.16 - 1238823 - SOCIOLOGJI - 5.85 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 1238824 - SOCIOLOGJI - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 7.28 1238825 - QYTETARI - 6.32 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1238826 - QYTETARI - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - 1238827 - SHKENCA E TOKËS - 5.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 8.87 - QYTETARI - 7.95 1238828 - QYTETARI - 7.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.06 - 1238829 - QYTETARI - 7.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1238831 - QYTETARI - 6.16 - PSIKOLOGJI - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1238832 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 1238833 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1238835 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.16 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1238836 - LETËRSI (E THELLUAR) - 5.72 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1238837 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238838 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.32 - GJEOGRAFI (KURRIKULA E VJETËR) - 5.6 - 1238839 - HISTORI (KURRIKULA E VJETËR) - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1238840 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1238841 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238842 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1238843 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238844 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1238845 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.6 - 1238846 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - SOCIOLOGJI - 5.85 - 1238847 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1238848 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1238849 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1238850 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238851 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - 1238852 - KIMI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238853 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238854 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238855 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238856 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - 1238857 - QYTETARI - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238858 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238859 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 10 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.71 - 1238860 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - 1238861 - SOCIOLOGJI - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238862 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1238863 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1238864 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.5 - KIMI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1238865 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 8.5 - 1238866 - QYTETARI - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238867 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1238868 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - QYTETARI - 7.95 - 1238869 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238870 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.07 - 1238871 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - 1238872 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238873 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.84 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.84 - 1238874 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1238875 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238876 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238877 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1238878 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.5 - 1238879 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - 1238880 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 10 - 1238881 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238882 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238883 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238884 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238885 - HISTORI (E THELLUAR) - 6.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 8.68 - 1238886 - QYTETARI - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238887 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - QYTETARI - 9.07 - 1238888 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238889 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238890 - QYTETARI - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238891 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1238892 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238893 - SHKENCA E TOKËS - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238894 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.12 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238895 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238896 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - KIMI (BËRTHAMË) - 8.12 - 1238897 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1238898 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.12 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1238899 - PSIKOLOGJI - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238900 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1238901 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1238902 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - SOCIOLOGJI - 6.16 - 1238903 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1238904 - MATEMATIKË (E THELLUAR) - 9.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 9.71 - 1238905 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238906 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1238907 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238908 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.6 - 1238909 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.68 - 1238910 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1238911 - QYTETARI - 9.28 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - 1238912 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238913 - SOCIOLOGJI - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238914 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238915 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.84 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238916 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - PSIKOLOGJI - 7.28 -

MAPO

29

1238917 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.71 - 1238918 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1238919 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 9.07 - 1238920 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1238921 - SOCIOLOGJI - 7.79 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238922 - QYTETARI - 8.5 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.79 - 1238923 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - 1238924 - SHKENCA E TOKËS - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238925 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - SOCIOLOGJI - 5.6 - 1238926 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238927 - LETËRSI (E THELLUAR) - 8.3 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238928 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - QYTETARI - 7.95 - 1238929 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238930 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1238931 - SOCIOLOGJI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238932 - QYTETARI - 6.86 - LETËRSI (E THELLUAR) - 7.28 - 1238933 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1238934 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238935 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - SOCIOLOGJI - 7.5 - 1238936 - SOCIOLOGJI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.16 - 1238937 - SOCIOLOGJI - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1238938 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - SOCIOLOGJI - 8.3 - 1238939 - QYTETARI - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238940 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238941 - QYTETARI - 8.12 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1238942 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1238943 - SOCIOLOGJI - 4.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.64 - 1238944 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 5.85 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.6 - 1238945 - SOCIOLOGJI - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238946 - SOCIOLOGJI - 4.72 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238947 - SOCIOLOGJI - 5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 8.68 - 1238948 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.64 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238949 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 4.6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1238950 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - 1238951 - QYTETARI - 7.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1238952 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1238953 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.28 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238954 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - PSIKOLOGJI - 5.5 - 1238955 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.68 - 1238956 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1238957 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 7.79 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1238958 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.87 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238959 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.3 - 1238960 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238961 - PSIKOLOGJI - 7.28 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238962 - PSIKOLOGJI - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1238963 - SOCIOLOGJI - 5.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E DYTË - 6.86 - 1238964 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.5 - 1238965 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.71 - 1238966 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1238967 - SOCIOLOGJI - 6.5 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238968 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238969 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.28 - 1238970 - QYTETARI - 8.3 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1238971 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.5 - 1238972 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.28 - 1238973 - QYTETARI - 7.95 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1238974 - PSIKOLOGJI - 4 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1238975 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1238976 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.6 - 1238977 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - FIZIKË (BËRTHAMË) - 8.87 - 1238978 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 8.3 - 1238979 - SOCIOLOGJI - 9.07 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.07 - 1238980 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.64 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1238981 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1238982 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.32 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.87 - 1238983 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1238984 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - 1238985 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 9.71 - 1238986 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.28 - 1238987 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 9.71 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1238988 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - PSIKOLOGJI - 7.5 - 1238989 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.12 - 1238990 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 9.6 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1238991 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (E THELLUAR) - 9.28 - 1238992 - SOCIOLOGJI - 8.12 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 8.5 - 1238993 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.68 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - 1238994 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1238995 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - 1238996 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1238998 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - 1238999 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 - 1239000 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1239001 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1239002 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 6.5 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1239003 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - 1239004 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1239005 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1239006 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.32 - 1239007 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - 1239008 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1239009 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1239010 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - 1239012 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.95 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1239013 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1239014 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1239015 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - 1239016 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.5 - 1239018 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.28 - 1239019 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - 1239020 - QYTETARI - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - TEKNOLOGJI (BËRTHAMË) - 4 1239021 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - 1239022 - QYTETARI - 7.79 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - 1239023 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1239024 - HISTORI (BËRTHAMË) - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - 1239025 - BIOLOGJI (BËRTHAMË) - 5.6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1239026 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.16 - 1239027 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 - 1239028 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - 1239029 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.72 - HISTORI (BËRTHAMË) - 4 - 1239031 - SHKENCA E TOKËS - 6.67 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1239032 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.72 - SHKENCA E TOKËS - 5.85 - 1239033 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.79 - SHKENCA E TOKËS - 7.79 - 1239034 - SHKENCA E TOKËS - 6.16 - QYTETARI - 7.06 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1239036 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.67 - SHKENCA E TOKËS - 7.5 - 1239038 - SHKENCA E TOKËS - 5 - QYTETARI - 5.72 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1239039 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 5.6 1239040 - SHKENCA E TOKËS - 6 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1239041 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5.16 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 7.28 1239042 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - SHKENCA E TOKËS - 6 - 1239043 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.79 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1239044 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.85 - 1239045 - TRASHËGIMI KULTURORE - 4.6 - SOCIOLOGJI - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.67 1239046 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 - QYTETARI - 6 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 1239047 - SHKENCA E TOKËS - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.79 - QYTETARI - 8.5 1239048 - QYTETARI - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 7.5 1239049 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - SHKENCA E TOKËS - 4.85 1239050 - SHKENCA E TOKËS - 7.95 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.86 - 1239051 - SHKENCA E TOKËS - 5.72 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1239052 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - 1239053 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6.32 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.86 - 1239054 - SHKENCA E TOKËS - 6 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1239056 - SHKENCA E TOKËS - 4.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 - QYTETARI - 6.16 1239057 - TRASHËGIMI KULTURORE - 5 - SOCIOLOGJI - 4 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 6.32 1239059 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 - QYTETARI - 5 1239060 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 7.79 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 1239061 - SOCIOLOGJI - 5 - QYTETARI - 6.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1239062 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.16 - SOCIOLOGJI - 4.6 - QYTETARI - 7.06 1239063 - QYTETARI - 7.28 - ITALISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 7.06 - 1239064 - QYTETARI - 7.5 - SOCIOLOGJI - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1239065 - QYTETARI - 6.86 - SOCIOLOGJI - 4 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1239066 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1239067 - QYTETARI - 6.5 - SOCIOLOGJI - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.72 1239068 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 6.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.6 1239069 - QYTETARI - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.5 - EKONOMI (BËRTHAMË) - 8.3 1239071 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 5.85 1239072 - SOCIOLOGJI - 4.5 - QYTETARI - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1239073 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 - SOCIOLOGJI - 4.5 - QYTETARI - 7.06 1239074 - QYTETARI - 7.64 - SOCIOLOGJI - 4.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1239076 - SOCIOLOGJI - 5.72 - QYTETARI - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.5 1239077 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 7.64 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1239078 - SOCIOLOGJI - 5.85 - QYTETARI - 7.5 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.95 1239079 - SOCIOLOGJI - 4.85 - QYTETARI - 5.32 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.32 1239080 - SOCIOLOGJI - 5.85 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.67 1239081 - SOCIOLOGJI - 5.72 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6 1239082 - SOCIOLOGJI - 6 - QYTETARI - 6.86 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.86 1239083 - SOCIOLOGJI - 6.32 - QYTETARI - 6.67 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.64 1239084 - SOCIOLOGJI - 4 - QYTETARI - 5.85 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 4.85 1239085 - QYTETARI - 6.86 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 6 - 1239086 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.06 - QYTETARI - 7.06 - 1239087 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - ANGLISHT, GJUHË E HUAJ E PARË - 5.16 - 1239088 - HISTORI (BËRTHAMË) - 7.28 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 6.5 - 1239089 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) - 7.06 - 1239090 - HISTORI (BËRTHAMË) - 6.16 - GJEOGRAFI (BËRTHAMË) G OGR R H M NG H G UH HU R H OR R H M G OGR R H M H OR R H M NG H G UH HU R NG H G UH HU R ONOM R H M H OR R H M Q R ONOM R H M NG H G UH HU R ONOM R H M NG H G UH HU R Q R H OR R H M ONOM R H M NG H G UH HU R Q R H OR R H M Q R G OGR R H M ONOM R H M H OR R H M Q R H OR R H M NG H G UH HU R H OR R H M Q R H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M H OR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M ONOM R H M Q R H OR R H M Q R Q R H OR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M ONOM R H M NG H G UH HU R H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M R H U R H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M NG H G UH HU R H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M H OR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M Q R H G UH HU R H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M H OR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M H OR R H M H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M H OR R H M H OR R H M G OGR R H M G OGR R H M H OR R H M


30

MAPO

E premte 13 korrik 2012 www.mapo.al

Tërheq me dhëmbë autobusin Georges Christen nga Luksemburgu ka vënë rekord në tërheqjen me dhëmbë të automjetit më të rëndë deri më tani. Vetëm autobusi peshonte 8.3 tonelata, mirëpo rekordmeni kërkoi që të hipnin edhe disa njerëz, ashtu që pesha e tij arriti mbi nëntë tonelata (9.064 kg).

I shpëton policisë – përfundon në një shtëpi

Fjalëkryqi klasik 1

2

3

4

15

16

25

26

18

GAFORRE (21/VI-22/VII)

Venusi do kujdeset për jetën tuaj sentimentale sot. Ai do ju bëjë ju edhe më joshës dhe sharmantë. Nëse jeni në çift do e rinovoni lidhjen tuaj dhe do ndiheni më së miri. Nëse jeni beqarë, do keni mundësi me shumicë për takime.

Jeta në çift do jetë mjaft harmonike gjatë kësaj dite. Mundohuni të mos e neglizhoni për asnjë moment atë që keni në krah. Priten momente të nxehta dhe romantike. Edhe beqarët do kenë mundësi të njihen me persona interesantë.

Konfliktet që kanë rrethuar këto kohë jetën tuaj në çift do të zhduken njëherë e përgjithmonë. Sot do i shtonidozatekomunikimit. Beqarët duhet të tregohen të hapur ndaj çdo takimi,sepsevetëmkështudo mundtëgjejnëpersoninqë kanë ëndërruar.

Dita do jetë shumë e mirë për të gjithë ata që janë në çift. Do jenë më të disponueshëm të dëgjojnë njëri-tjetrin dhe do kuptohen për mrekulli. Beqarët do kenë flirte me shumicë. Do afroheni shumë me atë që ju ka pëlqyer prej kohësh.

27

VIRGJERESHA (23/VIII-22/IX)

PESHORJA (23/IX-22/X)

AKREPI (22/X-21/XII)

Të gjithë ata që kanë kaluar një periudhë të vështirë në jetën në çift sot do i vendosin gjërat në vijë.Tregohuni më të hapur dhe më tolerantë. Ju beqarë nuk duhet t’i neglizhoni propozimet sepse, nëse vazhdoni kështu, do të ngeleni gjithmonë vetëm.

Jeta juaj sentimentale do jetë e mbrojtur gjatë gjithë kohës sot. Do flisni për gjithçka dhe nuk do mërziteni nëse partneri do bëjë ndonjë shaka. Nëse jeni ende beqarë njihuni me shumë persona dhe më pas vendosni se cili ju përshtatet më shumë.

Jeta juaj në çift do të kërcënohet nga monotonia dhe nga rutina. Zgjerojeni imagjinatëndhendryshoni disazakonetëpërditshme. Beqarët mund të fillojnë njëhistoridashuriesiatotë filmave. Bëjini sytë katër nëmënyrëqëtakuptonicili është personi i duhur.

Sektori i dashurisë nuk do influencohet nga asnjë planet sot dhe nuk pritet të ndodhë ndonjë gjë ndryshe nga ditët e tjera. Beqarët nuk duhet të ëndërrojnë më shumë sesa duhet, sepse realiteti është pak ndryshe dhe do lëndoheni.

SHIGJETARI (22/XI-21/XII)

BRICJAPI (22/XII-20/I)

UJORI (20/I-19/II)

PESHQIT (20/II-19/III)

VenusidheMarsi,planetët e dashurisë, nuk do interesohenshumëpërata që janë në çift sot. Megjithatë mos u shqetësoni, sepse nuk do kaloni vështirësi, thjesht do përballeni me një hapësirë boshe që më pas tagjenisërishentuziazmin.

Bëni shumë kujdes të mos tundoheni nga një aventurë kalimtare sot, sepse ajo do e dëmtojë së tepërmi lidhjen tuaj aktuale. Beqarët do kenë një takim mjaft interesant, por që do ketë më shumë një tërheqje sensuale sesa sentimentale.

Nëse jeta në çift nuk ju jep kënaqësitë që ju dëshironi, duhet të bëni hapin e parë dhe të flisni me atë që keni në krah. Beqarët do kenë takime, por nuk do vendosin menjëherë duke qenë se ata po kërkojnë një dashuri të fortë, jo një aventurë.

Ndikimi i Saturnit në jetën në çift mund ta ndërlikojë pak marrëdhënien me partnerin tuaj dhe t’ju shtyjë të gënjeni. Bëni kujdes dhe nëse keni probleme zgjidhini një nga një! Ndërsa beqarët, falë mbështetjes së Mërkurit do takojnë dashurinë.

19

Fjalëkryqi klasik është një nga lojërat enigmatike më të përhapura në botë. Fjalëkryqet e para filluan të botoheshin që në shekullin e XVIII dhe vazhdon të jetë e preferuar edhe në ditët e sotme.

11

14

20 24

28

33

31

34

35

41

36

42

37

43

38

44

47 51

39

45

48

Koha e fillimit ____:____

49

Koha e mbarimit ____:____

52

Horizontalisht: 1. Mali më i lartë i Afrikës. 9. Grup që bën presion për miratimin, a ndryshimin e një igji. 12. Vendoset, ose... 14. Notë muzikore. 15. Moment i vitit, kur dita, ose nata është më e gjatë. 18. Grumbuj avujsh në qiell. 20. Kësulë. 21. Ecje e kalit. 22. Aparat që përdoret për të mbajtur të pandryshueshme temperaturën e një mjedisi. 24. Kafshë e vogël brejtëse. 25. U rrëzua. 26. Nënë në dialekt. 28. Pronar i madh tokash në Mesjetë. 29. Pelingu e kinemasë shqiptare. 31. I mbushet mendja, ose... 32. Ylli, regjizor i njohur, mbrapsht. 35. Mur i portit. 36. Disa. 37. Akoma, ose... 40. Shuma e përgjithshme. 42. Sipas mitologjisë greke ishte gruaja e Zeusit. 45. Hapësirë e madhe me ujë. 46. Prona të patundshme. 47. Numër rendor. 48. Pjesa përballë e një ndërtese. 50. Targa e makinave të Elbasanit. 51. Spiro i politikës. 52. Thonë se ajo e hedh ujin përpjetë.

Vertikalisht: 1. Skuadër futbolli e kampionatit shqiptar. 2. Aleksandër, kompozitor. 3. Afrohet. 4. Qytet në Francë. 5. Shëtitje. 6. Historia Europës. 7. Dobësim i organizmit nga mungesa e ushqimit. 8. Njësia e matjes së rezistencës elektrike. 10. Lumë i vendit tonë. 11. Është mjet udhëtimi. 13. Bimë që përdoret për ushqim. 16. Aparat që mund të varet në mur. 17. Ana e pjerrët në krahun e një rruge të ngritur, a të një hendeku. 19. Vetia më e rëndësishme e diçkaje, tipari më i qenësishëm i diçkaje. 20. Vozë për bulmet. 23. Fitnete, këngëtare. 27. Ndërmarrje Industriale. 29. Pjesë e një makinerie. 30. Agjensi Monetare. 31. Insekt fluturues. 33. Vrima të lëkurës. 35. Qytet në Maqedoni. 38. Copëtoj në pjesë. 39. Ferdinand i muzikës shqiptare. 41. Njësi monetare. 43. Simboli kimik i radiumit. 44. Lokal për pije. 47. Tregu Europian. 48. Notë muzikore. 49. Pyesim për sasinë.

Sudoku | nivel mesatar 8

1

7

2

3 2

4

3

4

2

6

Plotësoni vendet bosh në mënyrë që çdo rresht e kolonë të ketë numrat nga 1-9.

1 2 9

3

1

8

2

7

8

3 9 8 7

6 2

2

2 9 6

LUANI (23/VII-22/VIII)

10

23

30

50

BINJAKET (21/V-20/VI)

9 13

46

DEMI (21/IV-20/V)

8

22

40

DASHI (20/III-20/IV)

7

17

21

32

Horoskopi i ditës

6

12

29

Ndjekja e arsimtarit Kip Arnold nga Los Angelesi, i cili akuzohet për keqtrajtim të fëmijëve, ka përfunduar kur ai e ka humbur kontrollin dhe është përplasur në një shtëpi. Policia e kishte ndalur të dyshuarin për shkak të akuzës së keqtrajtimit të fëmijëve, mirëpo ai u ka ikur atyre me automjetin e tij. E gjithë ngjarja është xhiruar nga ajri dhe është publikuar në internet. Kip Arnold aktualisht është duke u mjekuar tashmë në spital.

5

7

8 9 2

5

6

1 7

8 3

4

9

Koha e fillimit _____:____

4

5

Koha e mbarimit ____:____

Numërkryq

Shah | nivel mesatar Gjeni figurën duke bashkuar pikat 9 1 5 1 Plotësoni tabelën me numrat e dhënë!

Numra me 3 shifra:

23625, 24062, 28662, 32101, 32835, 45427, 61465, 68574.

130, 151, 210, 420.

Numra me 6 shifra:

Numra me 4 shifra:

Gjeni 10 ndryshimet

Koha e mbarimit _____:_____

002156, 152415, 210122, 320178, 326598, 342453, 455110, 502821, 511511, 575460, 632012, 651541, 755541, 841521.

Numra me 5 shifra:

Ngjyrosni pjesën me pikë dhe zbuloni figurën

Përgjigjet nr të djeshëm

Koha e fillimit _____:_____

I bardhi lëviz dhe fiton në të dy rastet e e dhena në skemën e mësipërme. Sfidat e dhëna janë të përzgjedhura nga profesionistë të vërtetë të lojës së Shahut

1596, 2162, 2632,3201, 4362, 4841, 5212, 5445, 5836, 6320, 6856, 7381, 7415, 8682. 05386, 14555, 24062, 22125,

5

2

6

3

2

1

4

5

2

1

0

2

3

5

2

6

3

2

1

4

5

2

1

0

2

6

5

9

6

8

5

7

8

4

8

5

4

1

6

5

9

6

8

5

7

8

4

8

5

4

1

4

8

5

0

7

3

3

3

2

6

5

3

1

4

8

5

0

7

3

3

3

2

6

5

3

1

5

2

4

9

6

5

8

7

8

4

5

1

5

5

2

4

9

6

5

8

7

8

4

5

1

5

2

1

0

2

2

2

3

0

2

1

5

6

3

2

1

0

2

2

2

3

0

2

1

5

6

3

3

2

5

9

6

8

5

2

1

1

1

1

5

2

2

5

9

6

8

5

2

1

1

1

1

5

2

6

3

2

0

1

4

7

8

5

4

6

5

9

6

3

2

0

1

4

7

8

5

4

6

5

9

5

2

1

5

4

8

0

8

7

9

5

4

1

5

2

1

5

4

8

0

8

7

9

5

4

1

5

2

6

3

2

0

1

5

6

5

2

1

4

5

2

6

3

2

0

1

5

6

5

2

1

4

7

7

7

8

4

8

5

4

1

5

2

1

6

7

7

7

8

4

8

5

4

1

5

2

1

6

3

2

0

1

5

6

3

2

1

2

5

9

6

3

2

0

1

5

6

3

2

1

2

5

9

6

5

6

3

2

1

4

5

2

1

0

0

0

3

5

6

3

2

1

4

5

2

1

0

0

0

3

2

1

4

5

6

3

2

5

6

1

4

4

1

2

1

4

5

6

3

2

5

6

1

4

4

1


retro 1878 SOT faqja e fundit profil&

E premte, 13 korrik 2012 www.mapo.al

MAPO

31

13 korrik

Traktati i Berlinit

Traktati i Berlinit ishte akti final i Kongresit të Berlinit, me anë të të cilit Mbretëria e Bashkuar e Britanisë, Austro-Hungaria, Franca, Gjermania, Italia, Rusia dhe Perandoria Osmane nën sulltan Abdyl Hamidin rishikuan Traktatin e Shën Stefanit të firmosur më 3 mars të të njëjtit vit. Detyra më e rëndësishme e Kongresit ishte

vendimi për fatin e Principatës së Bullgarisë të sapoformuar. Traktati njohu formalisht pavarësinë e Rumanisë, e Serbisë dhe të Malit të Zi, si dhe autonominë e Bullgarisë, megjithëse kjo e fundit mbeti nën zotërimin formal të Perandorisë Osmane dhe u nda në tri pjesë: Principata e Bullgarisë, provinca autonome e Ru-

melisë Lindore dhe Maqedonia, e cila iu dha përsëri osmanëve. Sanxhaku i Novi Pazarit u la nën pushtimin austro-hungarez, megjithëse formalisht mbeti pjesë e Perandorisë Osmane. Pazaret e Fuqive të Mëdha dëmtuan më së shumti shqiptarët dhe interesat e tyre në Ballkan, trojet e të cilëve përfunduan në hartat e fqinjëve.

Daniel Godelli Një peqinas si outsider në Londër

Rreth cashtjes s’Alfabetit të Monastirit Përgjegje Z. Lul Shkurtit Kur merren parasysh me u rrah çashtjet hitsorike rendi të parë për jetën e nji kombi, sikur asht p.sh. alfabeti i Monastirit, si edhe kur flitet mbi vehtje, të cillavet kerkohet me u dhanë randësi përgjegjësije publike, nuk asht aspak e bukur qi auktori të struket nen pseudonyma e kryptonyma sikurse asht tue ndodhe nder kohët e fundit. Nuk kje prandej penda e të panjohunit Z. Lul Shkurtit, qi më bani me i shkrue këto fletë, sa randësija e çashtjes në vetveti, qi nuk mund të zgjidhet kurrsesi me thana e thasha këtij e atij, po qi mund të zgjidhet vetem në bazë të nji kritike së paanshme. Edhe në vendin t’onë ky fenomen i çuditshëm: thanëjet, gjatë qarkullimit të vet, mërrijn me marrun trajta aq të ndryshme, sa mos me mujtun ma vonë me u njohtun për të tilla as prej atij, nga i cili kanë dalë për të paren herë. E jo vetem kaqë, por ndodhë edhe nji gjasend tjetër: hartuesi i thanëjes së parëm, tue pa sukcesin e trokut të sajë, çuditet edhe aj vetë nji herë, mandej fërkon duerët e së mbramit në nji mënyrë të pavetëdijshme ulet në gjuj para idhullit, qi pat fabrikue me duert e veta, e, me intransigjencen e njij fanatiku, qet e bertet kundra kujdo qi nuk don me pijë ujin e budallit. Deri sa të flitet e të shkruehet mbi nji njeri, veprimtarija e të cillit ka lënë gjurmë të ndjeshme në zhvillimin e jetës së nji populli të rilindun, kushdo ka të drejtë me e çfaqë ata shka din se mund të viej për nderetesen e historis. Për ma tepër asht detyra e njanit e tjetrit me mbledhun sa ma shumë landë thanëjesh e ngjarjesh qi kanë përpjekje me atë njeri. Por me kaqë nuk mund të thohet se vetem me grumbullimin e landës asht krye goditja; faza e dytë e kontrollimit barasuese mbi landen e grumbullueme asht ajo, qi ban me lanë në njanen anë elementat e pavlerë e të rrejshme e me e pështetë synthezen historike mbi themele të shqyrtueme mirë e të nimendta. Na gjindemi para këtyne pohimevet: Cirka vj. I nr. 13. 14. 27 Dhetuer 1936, fq 216.217: “Kur në vjetin 1908 u mblodh në Monastir Kongresi qi do të vendote mbi çashtjen e alfabeti të përbashkët, D. Mjedja kje njani nder antarët ma të randësishmet e proponimi i tij per alfabet, qi do t’ishte të përziemeit a tij të “Bashkimi”-t me të “Agimit”-t, kje pranue nji zani me pak ndryshime e asht aj qi perdorin na sod”.

GAZETA

MAPO info@mapo.al cel: 068 20 20 5555477 Gazetamapo@gmail.com cel: 068 477

Leka nr. 3, 1937, fq. 112: “Dom Ndreu në Kongres të Monastirit në pj.1908 qet të qujtunin “alfabeti i Monastirit” qi s’asht tjeter veç se ky, qi perdorim sod pa kurrni ndryshim. Cirka vj. II. Nr. 28-28 Shtatuer 1937, fq 202: Me 1908 (D. Ndre Mjedja) propozoi alfabetin e libravet të vet, qi me pak ndryshime u pranue dhe mbeti në përdorim e asht ky i soçmi”. Kumbona e së Dielles vj. V.nr. 20. 17 Majë 1942, fq 234: Sikurse asht dishtue prej pjestarvet të kongresit, alfabeti i sodshem ash veper e D. Ndre Mjedës...” Nji analyzë perballuese, sado e perciptë, mbi këto citime të lën me pa se autenciteti i “alfabetit të Monastirit” nuk i asht lanë më të njajten gradë D. Ndre Mjedjes. E me të vertetë, në se Cirka vjetin 1936 shkruete “se ka kenë D. Ndre Mjedja qi ka proponue me përzie alfabetin “Bashkimi” me alfabetin “Agimi”, gja këjo qi kje pranue nji zani e asht alfabeti qi kemi na sot”, në vj. 1937 Cirka shkruen se “D. Ndre Mjedja propozoi alfabetin e libravet të vet, qi me pak ndryshime u pranue dhe mbeti në përdorim e asht ky i soçmi . Gjithëkush mund të vejë ore evolucionin, qi bani Cirka prej vjetit 1936 deri 1937 nder dy pohimet e veta të ndryshme e tham se edhe Z. Lul Shkurti do të ketë dijeni për ketë gja, mbasi zotnija në fjale dan se nuk asht kenë krejt i jashtem në redaksin e rivistës “Cirka aso kohe”. Nji herë pranohet të mbahet, se alfabeti i sodshem asht nji perziemje e alfabetit “Bashkimi” me atë “Agim”, e mandej nji vjetë ma vonë pohohet, me nji kurajo të çuditshëm, para alemit e polemit, me penden e linguistit Z. Ernest Koliqi “se alfabeti i “Agimit” me pak ndryshime. Në këtë mes nderhin Leka vj. 1937 tue thanë se “D. Ndreu në Kongres të Monastirit në vj. 1908 qet të quejtunin “alfabeti i Monastirit”, qi s’asht tjeter veç se ky qi perdorim sod pa kurrnji ndyrshim”. Pëvesim e lexuesin e vemendshem të këtynë citacjoneve, si mund të kombinojë qi D. Ndreu të ketë qitë në vjetin 1908 një alfabet, i cilli të jetë kenë përzimemje e alfabetit “Bashkimi” me alfabetin “Agimi” e qi t’a ketë perdorun aj vetë ndër libra të vet edhe para vjetit 1908, tue kenë se në Kongresin fjalët:....me pakë ndryshime (Cirka 1936)..pa kurrnji (Leka 1937)...me pak ndryshime (cirka 1937), janë oshilacjone qi presin nji percaktim të përpikët sasuer e cillsuer cillash ndryshime.

Princ Vidi me krerë të vendit Durrës, 1914©

Hylli i Dritës

Drejtor: Artur Zheji Kryeredaktor: Arion Sulo. Zv/kryeredaktor: Alfred Lela, Aleksandra Bogdani. Politika: Nevila Përndoj, Fejzi Braushi. Kronika: Leonard Bakillari. Rrethe: Vladimir Karaj. Ekonomia: Blerina Hoxha, Sabina Veizaj. Sociale: Jonida Tashi. Kultura: Jorida PASKU, Aida Tuci. Sporti: Jeton Selimi. Komentatorë&Analistë: Mark Marku. Gentian Elezi, Arjan Vasjari. Rubrikat: Prof. Dr. Artan Fuga, Prof. Asoc. Dr. Adrian Civici. Karikatura: Bujar Kapexhiu. Faqosja: Florenc Elezi. Ilir DRIZARI, Koordinatore: Shkëndi çili. Korrektore: Lila Plasari, Brunilda Meno. Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta pranë UET

Me brohoritje plot entuziazëm përshëndetet në Shqipëri Daniel Godelli - 20 vjeç, flokë të qethura shkurt, i vogël, trup muskuloz dhe së shpejti ndoshta edhe në Londër me shanse të mira për fitore. Fakti që ai u bë peshëngritës, është pothuajse rastësi. Sipas tij, “Peqini, është qytet shumë i vogël. Atje mund të bëje vetëm dy gjëra: futboll ose peshëngritje. Dhe futbolli s’më pëlqen.” Pra, mbeten vetëm peshat dhe një vullnet i hekurt: Daniel Godelli donte të dilte nga qyteza shqiptare. Këtë e ka arritur. “Kur isha 9 vjeç fillova. Si 14-vjeçar kisha fituar medaljen e parë. Gjashtëmbëdhjetëvjeçar isha Kampion Europe për të rinj. Dhe kështu ka vazhduar”, thotë ai. Viti 2011 ishte pika kulmore. Daniel Godelli ka sukses absolut në skenën ndërkombëtare. “Deri tani 2011-ta ishte viti më i mirë për mua. Kampion Europe për të rinj dhe dy herë medalje bronzi me të rriturit. Dhe tani vijnë Lojërat Olimpike. Një pikë kulmore absolute për mua. Të shohim si do eci.” Problemi: Shqipëria nuk është vendi më i mirë për sportistë të rinj ambiciozë. Sponsorë gati nuk ka fare. Dhe shteti dështon te nxitja financiare. “Shqipëria është e vështirë. Kushtet e stërvitjes nuk janë aq optimale. Më së shumti më mbështet familja. Shteti nuk ka para.” As Daniel Godelli vetë s’ka para: “Po ta bëj llogari: del më tepër një rrogë punëtori, jo të ardhura milionëshe të një profesionisti.” Ai shpreson për një jetë më të mirë pas Lojërave Olimpike. Trajneri i tij Sokol Bishanaku beson në fitimin e një medaljeje. “Përgatitjet janë në ecje e sipër, por mungojnë paratë. Për stërvitje vërtet të mirë ushqimi duhet të ishte më i mirë. Ministria e Sporteve ka premtuar ndihma financiare, mirëpo te ne nuk ka mbërritur kurrë asgjë. Domethënë: pagat tona nuk paguhen dhe mungojnë paratë për ushqim special për stërvitje.” Peshëngritësit shqiptarë janë një ekip me shanse të pakta fitoreje, por edhe me vullnet absolut për fitore, thotë Sokol Bishanaku. “Ekipi është i ri, midis 20 dhe 22 vjetëve, dhe është në pjesën më të madhe për të parën herë në Lojërat Olimpike. Në përgjithësi është hera e parë prej 20 vjetësh që ne marrim pjesë me 4 peshëngritës. Edhe vetëm kjo është sukses. Nuk do të jetë e lehtë. Konkurrenca është e madhe.” Në shkëputje Romela Begaj do të përpiqet të mundë kinezet tepër të fuqishme. Ajo ka qenë e gjashta në Lojërat Olimpike të Pekinit, njëra nga favoritet kryesore për medalje në Londër. Në Kampionatin Europian në Antalja pati një përjetim të pakëndshëm për arsye të një gabimi siç pretendohet në ngritje. Kjo gjë bëri që ajo të humbasë titullin e dëshiruar me afsh të Kampiones Europiane. “Më dhemb shumë. Në shpirt jam Kampione Europe, nuk kam bërë gjë gabim”, thotë Begaj. Peshëngritësi më i mirë shqiptar Erkand Qerimaj do gjithashtu të fitojë me çdo kusht një medalje: “Është një ndjenjë e veçantë kur ngrihet flamuri shqiptar. Unë e kam flamurin tonë gjithnjë në xhep, kjo më jep forcë. Vetëm momenti i ngjitjes njëherë në podium është jashtëzakonisht madhështor.” Problemi: Dopingu. Erkand Qerimaj e humbi titullin e tij të Kampionit Europian. Ajo që i mbeti është titulli “Hero i punës”, i akorduar prej Presidentit të shtetit të Shqipërisë. Me gjasa këtë titull do ta fitojë së afërmi edhe Daniel Godelli, shpresa e madhe shqiptare për Lojërat Olimpike në Londër.


Gazeta Mapo  

E përditshme, e pavarur, politike, opinione, analiza, aktualitet, intervista, ngjarje, ekonomi, Berisha, Rama, Shqipëria, Albania, gazeta, m...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you