Page 1


у ди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? Повішу її на стіну в своїй кімнаті, поряд з факультетською. к ви тримаєте себе в формі? Ніяких особливих таємниць немає, я багато займаюсь собою і намагаюсь поменше їсти шкідливого. к принести вам задоволення? Отримати задоволення легко, головне налаштувати себе на те, що, чим би Ви не займались – Вам це подобається і йде на користь, тоді задоволення просто не уникнути. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Хотіла б опинитись на місці Елізабет з роману «Гордість і упередження» Джейн Остін. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Обираю cosmopolitan, можливо, це трохи банально, але він мені дуже подобається, глянець як не як. к виглядає жіноча краса? Жіноча краса – річ, яку не можна пояснити, і ніякого словникового запасу не достатньо, щоб її описати. Це неймовірно вдале поєднання зовнішніх параметрів і внутрішніх якостей, гармонійність. Це і одяг, і зачіска, і макіяж, жести, поведінка, навіть поглянувши на дівчину лише один раз – захоплюєшся навіки.

уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? Я повішу її на свою валізу, яка разом зі мною побуває у всіх країнах світу. к ви тримаєте себе в формі? Ще в дитинстві мої батьки відлили форму, у вигляді якої вони б хотіли бачити свою доньку. Відтоді кожного ранку я маю вставати у цю форму, щоб відповідати заданим параметрам. А якщо серйозно, то просто слідкую за своїм харчуванням та займаюсь фітнесом. к принести вам задоволення? Кур’єрською службою, попередньо загорнувши задоволення у гарну коробку і додавши до нього букет орхідей. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Якби Олександр Дюма у своїх романах про Робіна Гуда зробив головного героя дівчиною, то я б хотіла бути на її місці та допомагати знедоленим. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Міцний папір, яскраві фарби, багато читачів та він буде вигідно виглядати на моєму фоні. Кращої реклами ще пошукати треба. к виглядає жіноча краса? Це залежить від погляду того, хто на неї дивиться.


уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? На себе. к ви тримаєте себе в формі? Мій девіз – гнучкість харчування і легкість тіла, і навпаки. к принести вам задоволення? Приємно здивувати. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Якого Роману? – Кудрявцева! ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Справжня КПІшниця завжди обере «КПІшника»! к виглядає жіноча краса? Поукраїнськи: чарівна, приваблива і блиск в очах.

уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? У найвиднішому місці своєї оселі. Аби щоразу натикатися на неї поглядом і згадувати ті незабутні емоції, які пережила і увесь шлях підготовки до самого конкурсу. к ви тримаєте себе в формі? Не їм після 17.00, відмовляюсь від солодкого, займаюсь спортом. к принести вам задоволення? Мабуть, в першу чергу, людина має мене чимось порадувати. Хороша розмова і декілька компліментів, на додачу з квітами мене задовільнить. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Я хотіла б стати Скарлет О’Харою. Роман «Віднесені вітром» Маргарет Мітчел. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Тому що я його читаю. Він мені подобається: цікавий і викладає в деякій мірі унікальну інформацію. к виглядає жіноча краса? Жіноча краса – це, в першу чергу, доглянута дівчина, яка завжди дбає про свій зовнішній вигляд. Вона повинна бути обізнаною в моді, розумною та мудрою, не зазнаватись. Тільки коли усі ці чесноти з’єднати, можна назвати дівчину красивою.


уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? Спочатку я тиждень бігатиму із нею щаслива та дуже радісна, а потім повішу десь недалеко від ліжечка чи робочого столика. Для мене участь у Королеві КПІ має велике значення, я мріяла про це ще з першого курсу. к ви тримаєте себе в формі? Спорт – сік – панк-рок! Для мене формулою гарного зовнішнього вигляду є і спорт, як такий, а також загартування – вранці та ввечері майже протягом усього мого життя. к принести вам задоволення? Sex-DrugsRock’n’roll! Для того, щоб принести мені задоволення, потрібно як мінімум бути цікавим у спілкуванні, мене вже це починає захоплювати. Люблю людей із родзинкою. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Ассоль із «Алих парусів». Цей образ дуже близький мені – мрійлива, романтична, любить фантазувати й не боїться виражати свої фантазії. Ассоль вірна своїй мрії, та вірить у її здійснення до самого втілення в реальність! І вірність ця не лише у непохитності, а й в стійкості до чужих недоброзичливих думок. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Мені сподобалась його назва… у ній щось є! к виглядає жіноча краса? Жіноча краса не «виглядає», вона відчувається та випромінюється при першій зустрічі. Краса – це гармонія, це поєднання глибокого внутрішнього світу та здорового тіла.

уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? Як і усі, буду носити під одягом :) к ви тримаєте себе в формі? Не пропускаю жодного прийому їжі, щоб не втратити ні кілограма краси. к принести вам задоволення? Варіантів безліч. Найпростіший - усмішка. Приємно, коли людина тобі посміхається. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Скарлет з «Віднесені вітром». ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Тому що я представляю ММІ. к виглядає жіноча краса? Так, якою її бачить закоханий хлопець.


уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? В нашій кімнаті є куточок досягнень, в якому ця стрічка займе одне з головних місць! к ви тримаєте себе в формі? З цим мені пощастило! Я прикладаю не багато зусиль для підтриманні себе в формі. Майже не дотримуюсь дієт, але іноді роблю деякі вправи. к принести вам задоволення? Я життєрадісна людина! Я намагаюсь отримувати задоволення від оточуючого мене світу. Але коли поганий настрій, достатньо полоскотати за вушком. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Напевно, дівчиною Лаурою з роману Патріка Зюскінда «Парфумер». ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Напевне тому, що саме цей журнал я найчастіше читаю! к виглядає жіноча краса? На мою думку, це ідеальне поєднання ніжності та сили, розуму та хитрості, нахабства та покірності, стриманості та відвертості, а також велика щира посмішка.

уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? Спочатку на себе, а потім - як час покаже. к ви тримаєте себе в формі? Займаюсь активною діяльністю, а це, повірте, допомагає скинути чимало зайвих калорій. к принести вам задоволення? Займатись тим, чого душа прагне саме в даний момент, не відкладати нічого на потім. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Я завжди мріяла стати героїнею роману, але свого власного. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Мені дуже імпонує його дизайн, напевне один з небагатьох журналів в якому можна читати все. к виг л я д а є ж і н о ч а краса? Жіноча краса неповторна, через неї стаються війни, і вона ж їх і закінчує. Це щось таке, на що не повинно бути догм,оскільки кожен бачить красу по-своєму.


уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? У «куточок слави» моєї кімнати в гуртожитку. к ви тримаєте себе в формі? Дві паралельні вищі освіти, робота, репетиції «Королеви», хлопець… к принести вам задоволення? Зварити ароматну італійську каву + 0.5 кг Київського торта. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Роман Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром». Героїня – Скарлет О’Хара – норовлива, вередлива і надзвичайно чарівна дівчина. Вона знає, що їй потрібно від життя і вміє цього досягти. Єдина її слабкість – любов. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Forbes. Цей журнал мотивує мене на визначення цілей і досягнення результатів. к виглядає жіноча краса? Справжня жіноча краса виглядає, насамперед, природньо та гармонійно. Після зустрічі з нею на душі залишається приємне відчуття та незабутній спогад.

уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? У своїй кімнаті, щоб, дивлячись на неї, згадувати чудові дні підготовки до конкурсу та позитивні емоції, які я, напевно, отримаю під час виступу. к ви тримаєте себе в формі? Я регулярно займаюся фізичними вправами та споживаю лише корисну їжу. к принести вам задоволення? Найбільшу насолоду я отримую від масажу. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Я хотіла б стати Джейн Ейр – головною героїнею роману Шарлотти Бронте. Ця дівчина мала неймовірно сильний характер і витримку, і, незважаючи на всі труднощі в житті, не втрачала віри у світле майбутнє. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Я обрала журнал «Cosmopolitan», бо в ньому є багато корисної інформації не тільки з індустрії краси та моди, а й, наприклад, з кулінарії. к виглядає жіноча краса? Жіноча краса – це, перш за все, доглянутість. Красива жінка має виглядати природно та витончено.


уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? На тіло. Куди ж ще чіпляти стрічку під час конкурсу? к ви тримаєте себе в формі? Через взаємне притягання молекул у моєму організмі. к принести вам задоволення? Потрібно лише збільшити концентрацію ендорфіну у моїй крові. о л о в н о ю г е р о ї н е ю я к о г о р оману ви хотіли б стати? Я б мріяла бути Камілою Фок з роману Анни Гавальди «Просто разом». Її життя – суцільна незапланованість , випадковість. Цього мені зараз найбільше не вистачає. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Бо головний редактор цього журналу погодився надрукувати інтерв’ю з «місками». Це як жест вдячності йому. к виглядає жіноча краса? Безглузде питання. Та все ж, це поняття суб’єктивне. Бо жіночої краси як такої не існує. Вона лише вимірюється в загальній кількості заворожених чоловічих поглядів.

уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? На себе. к ви тримаєте себе в формі? Займаюся фітнесом. к принести вам задоволення? Зробити подарунок. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? (Я не відповіла на це питання) ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Тому що в цьому журналі багато цікавої інформації. к виглядає жіноча краса? Жіноча краса це перш за все природність,простота і гармонія.


уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? Взагалі-то, я збираюсь отримати не лише стрічку, а й корону Королеви, місце для якої я обов’язково знайду на власній полиці відзнак. к ви тримаєте себе в формі? Я везунчик, їм усе,що заманеться, та не товстію. А підтримувати власну форму мені допомагає спілкування з коханим хлопцем… к принести вам задоволення? Так,щоб це було незабутньо, та не соромно розповісти дітям! оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Можливо я стала б героїнею романів «Віднесені вітром» або «Червоні вітрила», але, врахувавши помилки справжніх героїнь цих романів, я побудувала б власний, менш трагічний, та обов’язково із щасливим фіналом. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Чоловічий журнал - саме те що треба, досить часто його гортаю, на відміну від жіночих, в яких усе доволі серйозно, тут статті написані легко, та з гумором. І в загалі «суперника» треба знати в обличчя. к виглядає жіноча краса? Справжня жіноча краса повинна виглядати природньо, але трохи туші, тіней та губної помади нікому не завадить.

уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? Я її повішу над ліжком, щоб кожного ранку прокидатися і згадувати ті миті, які я пережила на конкурсі. к ви тримаєте себе в формі? Намагаюсь більше часу проводити на свіжому повітрі, катаюсь на роликах, ходжу в спортзал і їм побільше фруктів. к принести вам задоволення? Радість рідних і оточуючих приносить мені найбільше задоволення. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Наташею Ростовою із роману «Війна і мир». В романі вона є ідеалом жіночності і материнства. Вона природня, весела, чуйна, живе в атмосфері закоханості і щастя. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Я обрала «Журнал мод», тому що моє улюблене заняття – в’язання, і з допомогою цього журналу я удосконалюю свої навички у цій приємній і цікавій справі. к виглядає жіноча краса? Жіноча краса – це дещо більше, ніж зовнішній вигляд. Це вічна загадка, індивідуальний шарм, природність і чарівність.


уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? Повішу на свого плюшевого ведмедика «олімпійку», який зберігає усі мої нагороди. к ви тримаєте себе в формі? Уже 12 років професійно займаюсь спортом. Можливо,мене тримають у формі суворі дзвінки тренера в 7 ранку, якщо пропускаю тренування. Щоденні запливи по 3-4 км зранку та ввечері не тільки підіймають настрій, але й позитивно впливають на фігуру. к принести вам задоволення? Відкрити візу в усіх напрямках, дати побільше грошей, а далі я зможу принести собі незабутнє задоволення та безліч позитивних емоцій. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Героїнею роману Анни Серж Голон «Анжеліка». ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Бо з журналом «Сад и огород» я виглядала б не як «Королева КПІ» к виглядає жіноча краса? Легко, невимушено, правдиво, щиро, але інтригуюче. Іноді вона може бути капризною та вибухонебезпечною. Але в будь-якому випадку жіноча краса - це гармонія.

уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? На двері при вході у гуртожиток к ви тримаєте себе в формі? По-перше, це здорове харчування та заняття спортом або танцями і ніяких шкідливих звичок. Важливу роль відіграє моя наполегливість та бажання с кожним днем ставати краще і краще. к принести вам задоволення? Задоволення мені може принести навіть незначна дрібничка. Мої друзі, які дарують мені гарний настрій і підтримують у різних ситуаціях, щасливі очі моїх батьків, коханий чоловік, активний відпочинок, смачна їжа, якісні фільми, музика та коробочка рафаелло. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Скарлетт О’Хара. Її героїня – це вольова, сильна жінка, яка могла слідувати поклику свого серця і заради кохання була здатна на все. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Машини - це моя пристрасть. У майбутньому планую отримати права та придбати спортивну машину к виглядає жіноча краса? Краса жінки – це відчуття гармонії між її зовнішністю та внутрішнім світом. У кожній жінці повинна бути родзинка, яка робить її особливою. Взагалі, некрасивих жінок не буває, просто треба бути впевненою у собі і доглянутою.


уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? На найбільш видне місце… к ви тримаєте себе в формі? Стараюсь не їсти пізно, робити ранкову зарядку, ходити на ФП. к принести вам задоволення? Любити,годувати і ніколи не відпускати… оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Королевою Марго з однойменного роману Олександра Дюма. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Оскільки більша частина студентів НТУУ КПІ чоловічої статі вибрала журнал, який подобається саме їм. Адже їхня підтримка є дуже важливою для мене. к виглядає жіноча краса? Поєднання хорошого виховання, зовнішнього вигляду та інтелекту.

уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? Повішу на «ковёр с оленями», а потім на цьому фоні сфотографуюсь. к ви тримаєте себе в формі? Після 6-ої години тримаю себе у руках. к принести вам задоволення? А це питання, чи пропозиція?! оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Мабуть героїнею пригодницького роману «20 000 льє під водою». Хотілось би власними очима побачити цю красу, яка є у блакитній воді морів і океанів. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Тому що останнім часом цікавлюся кулінарією і вчуся готувати , бо в майбутньому хочу бути гарною господинею, дружиною та матусею, яка смачно готує. к виглядає жіноча краса? Жіноча краса – це поняття суб’єктивне. Безперечно, вона є у кожній. Головне - вміння показати її. Просто потрібно наголосити на перевагах, а недоліки самі собою зникнуть.


уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? Хотілося б красиво збрехати, що я повішу її над ліжком і буду кожну мить милуватися, але щось мені підказує, що я складу її охайно і заховаю в гарну коробочку із бантиком. к ви тримаєте себе в формі? Кожного дня починається сутичка між моєю наполегливістю і лінню. Найчастіше лінь капітулює, і я роблю комплекс вправ. А загалом намагаюсь вести здоровий спосіб життя та активно відпочивати. к принести вам задоволення? В залежності від настрою, але найчастіше достатньо мене смачно нагодувати та розвеселити. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Кожна дівчина мріє, щоб її життя було схоже на захоплюючий, яскравий роман, і я не виключення) Хочу перевтілитися в героїню якоїсь цікавої, добре написаної фентезі, потрапити в інший світ і зустріти там свого принца. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Цей журнал призначений для розумних людей, які спроможні оцінити справжній стиль в літературі і моді. Esquire – це поєднання найвищої якості текстів, блискучої журналістики, ексклюзивних інтерв’ю та чудових фотографій! к виглядає жіноча краса? Жіноча краса – це гармонічне поєднання внутрішньої краси людини з її зовнішньою привабливістю, плюс адекватний підхід до життя.

уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? На стіну,звичайно ж. к ви тримаєте себе в формі? Я не про це не думаю,але іноді відвідую спорт-зал. к принести вам задоволення? Нагодувати мене,дати грошей, зробити за мене моє домашнє завдання,в тому числі курсову. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Важко сказати. Я не фанатка романів,якщо чесно. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Vogue, тому що це один з найпопулярніших жіночих журналів про моду і красу, що видається з 1892 року. к виглядає жіноча краса? Щастя в душі і посмішка на обличчі.


уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? Якщо мені пощастить, і я її отримаю, то повішу біля свого ліжка, щоб вона завжди мені нагадувала про цей конкурс, про цей цікавий період життя в КПІ. к ви тримаєте себе в формі? Це щоранкова зарядка, вітаміни, активний спосіб життя та гарний настрій, адже це запорука нашого здоров’я та гарної фігури. к принести вам задоволення? Мені достатньо того, щоб коло моїх рідних і друзів було в гарному настрої, і все, що я роблю, виходило та приносило мені успіх, наснагу. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Я хотіла б стати головною героїнею роману Джейн Остін «Гордість і упередження», тому що її життя дуже цікаве, і в ньому є справжнє кохання, а ще я чимось на неї схожа. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Я обрала цей журнал, тому що він, на мою думку, найцікавіший. к виглядає жіноча краса? Жіноча краса - це найоптимальніше поєднання розуму, привабливості, гармонійності та доброти. На мою думку, це дев’яте диво світу, адже ми її порівнюємо з найпрекраснішим. Красива жінка має чарівну зовнішність, прекрасний характер та гарні манери, але вона ще повинна бути хорошою людиною.

уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? В себе в кімнаті на стінку, щоб постійно дивитись на неї та згадувати незабутні хвилини радості, щастя, подиву та задоволення, отримані на репетиціях та на самому конкурсі. к ви тримаєте себе в формі? Насамперед, це здорове харчування,повноцінний, здоровий сон, завжди позитивний настрій та щоденні походи до спортивного залу. к принести вам задоволення? Більш всього в житті я люблю чотири речі: сміятися, читати, шоколад та тварин. Тому для того, щоб принести мені задоволення, потрібно небагато: всього-на-всього прийти з посмішкою на обличчі, з коробкою цукерок та книгою в одній руці, і цуциком у іншій. оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Мені хотілося б стати головною героїнею роману Шарлота Бронте «Джейн Ейр». Тому що це книга про просту сироту із сильним, незалежним характером, про те, які перешкоди їй доводилося долати задля свого щастя, яке вона потім все-таки знайшла. ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Тому що цей журнал мені подобається, в ньому завжди можна знайти щось цікаве і корисне для себе, дізнатися про щось нове, або згадати незабутнє минуле. к виглядає жіноча краса? Краса – це щастя. Жіноча краса нічим не відрізняється від чоловічої. Красива людина – це щаслива людина. Насамперед, в жінки повинні світитися очі від щастя, вона повинна бути впевненою в наступному дні, повинна кохати і бути коханою. Повинна досягати своєї мети. Бути красивою не важко, потрібно всього-на-всього бути щасливою.


уди ви повісите свою вітальну стрічку, яку отримаєте на конкурсі? Думаю, що повішу її над ліжком, щоб переді сном насолоджуватись спогадами про наші репетиції і конкурс. к ви тримаєте себе в формі? Це дуже легко, головне поєднувати приємне з корисним, їсти багато свіжих фруктів і овочів, і,звичайно, триматися подалі від фаст-фуду! к принести вам задоволення? Достатньо приділяти мені увагу, слідкувати за своїм мовленням і гідно себе поводити – все це приносить мені естетичну насолоду! оловною героїнею якого роману ви хотіли б стати? Я б хотіла стати героїнею французького роману Фредеріка Бегбедера «Кохання живе три роки», щоб довести, що справжнє кохання не вимірюється часом і не переходить у дружні почуття, а залишається незмінним протягом всього життя! ому ви обрали саме цей журнал для фотосесії? Тому що він ідеально поєднується з моїм взуттям. к виглядає жіноча краса? Кожна дівчина захоплює по-своєму: хтось поглядом, фігурою чи посмішкою, а хтось чарівністю, мовленням і емоціональністю. Але я вважаю, що справжня жіноча краса полягає в гармонії внутрішніх якостей і зовнішності!

ОРГАНІЗАТОРИ

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ


ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР

www.extravaganza.kiev.ua

ОФІЦІЙНІ СПОНСОРИ

www.aparty.com.ua

http://kleynod.ua/

http://meridian-sport.com.ua/

СПОНСОРИ

http://ccm.net.ua/

http://www.danceheads.org/

http://k2ukraine.com/

http://dreamcard.com.ua/main_1.php http://versal.in.ua/

http://kievsumki.com.ua/

http://kinokiev.com/?id_sait=4 http://www.zvezda.ua/ http://salonda.com.ua/ http://www.polygraphist.kiev.ua/ Mirovoy.com.ua


НАД ВИПУСКОМ ПРАЦЮВАЛИ: ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР: ВЕДМЕДЄВА АЛІНА

ВІДПОВІДАЛЬНА ЗА НОМЕР: ЯКОВЛЄВА ЄЛИЗАВЕТА

ДИЗАЙНЕР: ГАЙДАМАКА ЖЕНЯ

ВЕРСТАЛЬНИК: ЯКОВЛЄВА ЄЛИЗАВЕТА

КОРЕКТОРИ: БЕСАГА ОКСАНА РІЗОВА ЯРОСЛАВА

ФОТОГРАФ: СВЕТЛАНА ЗАМУЛА-ТУЧКОВЕНКО

ГОСС 3 (59)  

Спецвипуск КОРОЛЕВА КПІ 2012