Page 1


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Маслова Дар’я Факультет: ММІФ, III курс

- Твої захоплення. Із дитинства займаюся народними танцями. Випускниця хореографічної школи та студії при ансамблі ім. П. П. Вірського. Зараз в балеті театру «Comme il faut» - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Так. Довідка надається. - Що ви очікуєте від конкурсу? Головне не перемога, а участь. Тому я очікую лише позитивних емоцій та задоволення від участі в конкурсі. - Які твої негативні риси характеру? Лінь та надмірна впертість. - Твій улюблений статус «vkontakte». «Балакаючи з чоловіком, за якого б ви не проти вийти заміж, дивіться на нього, як на величезну комаху, що вміє розмовляти. Тоді на вашому обличчі буде видно великий непідробний інтерес» :)

Христенко Наталія Факультет: ВПІ, I курс

- Твої захоплення. Фотографія, написання віршів, акторська майстерність. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Так, тому що кожна дівчина має в душі себе вважати справжньою Королевою, негарних жінок не буває. - Що ви очікуєте від конкурсу? Я очікую отримати нові враження, поспілкуватися з цікавими людьми і перемогти! - Які твої негативні риси характеру? Довго спати, розмовляти на парах. - Твій улюблений статус «vkontakte». Счастье подозрительно быстро изнашивается. Оно подобно женским колготкам, вроде новые и красивые, но неожиданно появляется маленькая стрелка, которая стает всё больше и больше.


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Логінова Дар’я Факультет: ПБФ, III курс

- Твої захоплення. Занимаюсь организацией культурных мероприятий на факультете. С детства занимаюсь танцами, обожаю петь в душе, не могу жить без вишнёвого мороженого. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Каждая девушка считает себя королевой, и я не исключение. - Що ви очікуєте від конкурсу? Море позитивных эмоций и, конечно же, новые знакомства. - Які твої негативні риси характеру? Очень близко всё воспринимаю к сердцу. - Твій улюблений статус «vkontakte». Хочешь быть счастливым — будь им! :)

Гржимовська Надія Факультет: ФАКС, I курс

- Твої захоплення. Всё, что связано с музыкой и танцами, экстримом и новизной. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Конечно! Разве мне не идёт корона?...) - Що ви очікуєте від конкурсу? Массу новых впечатлений, знакомств и победы. - Які твої негативні риси характеру? Я абсолютно не умею ждать, терпение – это не моё. - Твій улюблений статус «vkontakte». «Вы тоже в детстве в припеве «freestyler» вместо «Rock the microphone» пели «ракамакафо?»


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Коваленко Оксана Факультет: ЗФ, IV курс

- Твої захоплення. Аеробіка, шейпінг, танці. Взимку – лижі, влітку – туризм. Створення прикрас власноруч. Вечірки. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Так, звісно. Маю власне королівство, свиту, обожнюю королівський щербет, умію надавати накази… - Що ви очікуєте від конкурсу? Цей конкурс наповнить серця людей почуттям краси, подарує їм свято, гарний настрій та незабутні враження! - Які твої негативні риси характеру? Їх занадто багато, щоб перераховувати. - Твій улюблений статус «vkontakte». Успішними не народжуються, успішними стають.

Бикова Анастасія Факультет: ІЕЕ, IV курс

- Твої захоплення. Ромашки, фотографія, сноуборд. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Ні, поки я маленька принцеска, яка крок за кроком прямує до того, щоб стати справжньою королевою. - Що ви очікуєте від конкурсу? Відчути незрівнянні ні з чим емоції і, звісно, перемогти, перемогти, перемогти!!! - Які твої негативні риси характеру? Сором’язливість - Твій улюблений статус «vkontakte». Шоколадка, рожеві окуляри і особиста кишенькова райдуга… що ще треба?!


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Семенова Катерина Факультет: ФЛ, II курс

- Твої захоплення. Не уявляю свого життя без друзів, бігу, танців, хороших кінострічок, подорожей, цікавих книжок і приємної музики :) - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Не достатньо вважати себе Королевою. Королева – це стан душі. - Що ви очікуєте від конкурсу? Неймовірного шоу, шаленого драйву, море позитивних емоцій, і, звісно, перемоги! - Які твої негативні риси характеру? З цим питанням — до моїх друзів! От вони вам і підкажуть :) - Твій улюблений статус «vkontakte». [3 words, 8 letters… say it, and I’m yours].

Маслюк Ксенії Факультет: ФЕА, II курс

- Твої захоплення. Віднедавна — верхова їзда. Люблю танцювати та читати книжки у вільний час. . - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Ні, не вважаю. Тому що королівський титул ще треба підтвердити. - Що ви очікуєте від конкурсу? Позитивні емоції. - Які твої негативні риси характеру? Іноді не пунктуальна. - Твій улюблений статус «vkontakte». Don’t worry, be happy!


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Тимофієва Лідія Факультет: ФСП, 4й курс

- Твої захоплення. Социология, философия, музыка, кино. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Да. Доверяю мнению жюри нашего факультета. - Що ви очікуєте від конкурсу? Приятных знакомств, общения, изнуряющих репетиций. - Які твої негативні риси характеру? Капризность, педантичность. - Твій улюблений статус «vkontakte». Отсуствует.

Кравченко Ольга Факультет: ФЕЛ, III курс

- Твої захоплення. Живопис та хореографія) - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Я вважаю, що насправді кожна жінка – Королева. Головний атрибут — це кохання. Я закохана у життя, у людей, у весну… Тому я Королева. - Що ви очікуєте від конкурсу? Участь у цьому конкурсі для мене – це занурення у атмосферу свята краси. Мені подобається відчуття легкого нервування, це підтримує мене в тонусі. - Які твої негативні риси характеру? Усе негативне про мене скажуть інші люди (спитайте у них) :) - Твій улюблений статус «vkontakte». Кожен стан — неповторний. А щось дійсно важливе і потаємне зазвичай тримаю в серці, а не в контакті.


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Левко Лілія Факультет: ФПМ, I курс

- Твої захоплення. Танці різних стилів, спорт і зокрема великий теніс, вокзал, велосипедні поїздки. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Поки що ні. - Що ви очікуєте від конкурсу? Яскравих вражень, цікавих подій, призів. - Які твої негативні риси характеру? Запальна, примхлива. - Твій улюблений статус «vkontakte». «Хочешь сэкономить в ресторане, начни с такого: «Но что будешь заказывать, моя коровушка?»

Пархоменко Тетяна Факультет: ФММ, II курс

- Твої захоплення. Хореографія. Вона завжди в моєму житті! - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Прагнення стати Людиною! Виховання в собі особистості, і безумовно дбайливе ставлення до небайдужих для мене людей — ось що переважає, на даний момент більше, ніж бажання отримати звання «Королеви»! - Що ви очікуєте від конкурсу? Унікальний досвід, море позитивних емоцій та нових друзів:) - Які твої негативні риси характеру? Напевно, лінь. Іноді впертість. - Твій улюблений статус «vkontakte». Особисто я намагаюсь надмірно не засмічувати «новини» друзів частими змінами свого настрою, але іноді пишу в жж, там централізовано і зрозуміло!:)


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Ісай Юлія Факультет: ХТФ, II курс

- Твої захоплення. Фотографія, танці, іноземні мови. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Ні, я зможу вважати себе справжньою королевою тільки тоді, коли отримаю корону. - Що ви очікуєте від конкурсу? Перемоги. - Які твої негативні риси характеру? Впертість, запальність. - Твій улюблений статус «vkontakte». Если тебе есть о чём поговорить с человеком — это начало товарищества, если же вам есть о чём вместе помолчать — это начало крепкой дружбы.

Баришевська Катерина Факультет: ІХФ, IV курс

- Твої захоплення. Найбільше захоплення — це захоплення життям та усіма його складовими… Підтримую себе в тонусі займаючись спортом… Навчанням, активним відпочинком.. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Звичайно... «Хто, якщо не я!» - Що ви очікуєте від конкурсу? Вибух емоцій!!! Та звичайно Корону. - Які твої негативні риси характеру? Впертість, недовіра до людей. - Твій улюблений статус «vkontakte». Душа хочет романтики, а полна приключений!


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Бутенко Катерина Факультет: ФБТ, ІІ курс

- Твої захоплення. Танці, займалась акробатикою (є деякі успіхи), активні ігри - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Звичайно. Що за питання? - Що ви очікуєте від конкурсу? Відкрити для себе нові можливості, набути досвіду, познайомитись с цікавими людьми. - Які твої негативні риси характеру? Якщо комусь не подобається мій характер, то це їх проблеми) - Твій улюблений статус «vkontakte». Я — сумасшедшая, а у тебя какое оправдание?

Петренчук Ольга Факультет: ФМФ, II курс

- Твої захоплення. Гарна музика, дружня компанія - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Звичайно, адже поряд зі мною Король :) - Що ви очікуєте від конкурсу? Нових вражень та досвіду. - Які твої негативні риси характеру? Я надто багато вимагаю від оточуючих. - Твій улюблений статус «vkontakte». Лише на другому курсі фізмату розумієш, що математика стає по-справжньому складною тоді, коли з неї зникають цифри :)


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Орлова Юлія Факультет: ИФФ, 1й курс

- Твої захоплення. Люблю танцювати сучасні танці, займаюся туризмом. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Називатись королевою не буду, але принцесою мабуть так. Я життєрадісна, впевнена у собі і добра!!! - Що ви очікуєте від конкурсу? Нових знайомств та відкриттів для себе. - Які твої негативні риси характеру? Я забудькувата і часто забуваю те, що мала комусь допомогти :( - Твій улюблений статус «vkontakte». Золотая рыбка сдохла, волшебная палочка треснула, фея лежит в психушке с амнезией, а Хотабыч сбрил бороду глядя на мои мечты…

Немченко Катерина Факультет: ІТС, III курс

- Твої захоплення. Люблю танцювати, захоплююся фотографією. Хочу навчитися готувати страви різних народів. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Звичайно, адже кожна дівчина повинна себе так відчувати, щоб оточуючі так її сприймали… А ще мені дуже личить корона:) - Що ви очікуєте від конкурсу? Море позитивних вражень, навчитися чогось нового, познайомитись із цікавими людьми, і звичайно ж перемогти) - Які твої негативні риси характеру? Я інколи буваю занадто емоційна. - Твій улюблений статус «vkontakte». Щастя є) я знаю його номер телефону, колір його очей, його посмішку…


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Гапеєва Наталія Факультет: ІПСА, II курс

- Твої захоплення. Творчість, подорожі, книжки, тварини, кулінарія (особливо полюбляю випікати тортики :) ) - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Так. Кожна дівчина народжена королевою. - Що ви очікуєте від конкурсу? Розкрити себе, познайомитись з цікавими людьми та отримати масу не- забутніх вражень. - Які твої негативні риси характеру? Впертість, відсутність пунктуальності, сором’язливість і вредность. - Твій улюблений статус «vkontakte». В університеті :)

Малік Олена Факультет: ФТІ, I курс

- Твої захоплення. Танці, музика, головоломки, дуже люблю їжачків. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Ні, бо я ще занадто маленька для королеви:) - Що ви очікуєте від конкурсу? Отримати нові враження, нові знайомства. - Які твої негативні риси характеру? Примхливість, лінь, іноді занадто запальна. - Твій улюблений статус «vkontakte». Відсутність цього статусу.


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Шурова Валерія Факультет: ТЕФ, IV курс

- Твої захоплення. Теплова енергетика, співи, іноземні мови, життєствердні якісні фільми, театр - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Кожна жінка є Королевою від на- родження. - Що ви очікуєте від конкурсу? Очікую нових цікавих вражень, знайомств, яскравих спогадів на майбутнє. - Які твої негативні риси характеру? Неслухняність, наївність.

- Твій улюблений статус «vkontakte». Щось типу «Пішов їсти. Скоро буду»:)

Волкова Юлія Факультет: РТФ, II курс

- Твої захоплення. Фотография, шопинг, музыка, лошади. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Да. Почему бы и нет? У меня есть все шансы. - Що ви очікуєте від конкурсу? Ярких впечатлений конечно же. - Які твої негативні риси характеру? Лучше вам не знать :)) - Твій улюблений статус «vkontakte». «Я сдалааааа!»


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Мізіна Лілія Факультет: ФИВТ, V курс

- Твої захоплення. Жизнь… А еще я крестиком вышиваю. - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Да, особенно утром. «Утром война, а днём светский приём» (тяжело, но интересно) - Що ви очікуєте від конкурсу? Победы. «Мы вызываем судьбу на дуэль» - Які твої негативні риси характеру? Люблю командовать. «Стоять, бояться, упасть, отжаться. Поблажки я не дам». - Твій улюблений статус «vkontakte». Самой большой кайф в этой жизни — это жизнь.

Волковська Марина Факультет: ММИ, 3й курс

- Твої захоплення. Следить за всем, что делает женщину неповторимой. Это стиль, интеллект, литература… - Чи вважаєте себе справжньою Королевою? Чому? Я понимаю, что совершенству нет придела, поэтому мне еще работать и работать над собой, ну а пока претендую на роль Принцессы. - Що ви очікуєте від конкурсу? Вопервых, это испытание себя, на что ты способен, во–вторых, это уникальная возможность познакомиться с новыми людьми, а в-третьих, победа. - Які твої негативні риси характеру? Люблю чистить рыбу под музыку Венских классиков. - Твій улюблений статус «vkontakte». У каждой девушки в шкафу есть колготки под названием «ну, под штанами всё равно не видно».


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ»

гЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР Міжнародна система інтернет-розрахунків WebMoney Transfer - один із найактивніших учасників сучасного ринку on-line платежів. З 2003 року WebМoney працює в Україні. Сьогодні системою користуються близько 2 млн. українців. Їх кількість активно зростає, що є важливим показником довіри. До системи підключено більше 1000 комерційних ресурсів України. Моментальність, лояльна комісія і гарантована безпека роблять цей вид розрахунків найбільш популярним в мережі Інтернет. http://webmoney.ua/

офІцІйнІ партнерИ:

Дизайнер КУПАЛЬНИКІВ


Газета органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ»

медІа-партнерИ:

наші партнерИ:


Goss  

Goss kpi gazeta

Goss  

Goss kpi gazeta

Advertisement