Page 1

8(15) òðàâåíü 2007 ðiê

Ãàçåòà Îðãàíiâ Ñòóäåíòñüêîãî Ñàìîâðÿäóâàííÿ ÍÒÓÓ “ÊÏI”

ГОСС...те, чого ти ще не знаєш

Королева КПІ -2007

традиційне свято краси в НТУУ «КПІ» Сьогодні в стінах Центру Культури та Мистецтв НТУУ «КПІ» розпочинається щорічний університетський конкурс краси «Королева КПІ-2007».

К

оролева КПІ вже у восьме проводиться в Національному технічному універ-

ситеті. Проста студентська ініціатива поступово перетворилась в грандіозне шоу. За вісім років удосконалення цей конкурс краси, став чи не найпопулярнішою подією року в НТУУ «КПІ». Красуні, що будуть змагатись за титул Королеви КПІ, приходять на конкурс з різних факультетів. В цьому році в конкурсі візьме

участь – 25 дівчат. Дівчат - учасниць, що не являються професійними моделями, кілька місяців до конкурсу готують професійні режисери, стилісти, візажисти. Традиційні організатори конкурсу Студентська Рада Університету, та Центр Культури і Мистецтв НТУУ «КПІ». http://queen.ntu-kpi.kiev.ua

Редакція газети ГОСС поцікавилась про подробиці життя королеви 2006 – го року, Дорош Людмили. Що змінилося чи відбулося в твоєму житті з того моменту, коли ти приміряла на собі корону королеви КПІ 2006?

Багато несподіванок і просто приємних моментів спіткали мене після цього конкурсу. Це і поїздка до Турції, і запрошення на різноманітні концерти...

Я знаю, що тебе разом з Зеніним Сергієм (Містер КПІ 2005) запрошували до Польщі, розкажи про це? Так, це була незабутня, фантастична поїздка! До речі, до делегації, яку було запрошено від

КПІ на святкування ювілею Варшавського Політехнічного Університету, входили також чотири пари з танцювального колективу та дві талановиті сестричкибандуристки, головою делегації був Варламов Г.Б. Всі ми з захопленням відвідали найкрасивіші місця Варшави, познайомились з гостинними польськими студентами та з трепетом чекали святкового концерту, на якому мали обирати Королеву Варшавського «Політехніка». Ми також мали виступати на цьому концерті. Коли вперше побачила головний корпус польського університету, де мав відбутись

Людмила ДОРОШ концерт, довго не могла відірвати очей! Він настільки красивий: сотні різних арок вздовж чотирьох поверхів, мармурові сходи,що вражають своєю величністю. А над усим цим-скляна стеля, що виблискує на сонці та так приваблює яскравими кольорами та дивним візерунком... Коли стояла на сходах, не вірилось, що вже на-

www.studrada.ntu-kpi.kiev.ua

продовження на 2 сторінці


ступного дня буду співати тут, усередині, і навіть сцена, яку вже було змонтовано, не могла переконати у реальності подій... Ця поїздка запам’яталася на все життя.

В які країни ти їздила?

Обожнюю подорожувати, тому з величезною радістю відкриваю для себе все нові й нові місця. Відвідала багато різних міст, країн. Із найулюбленішого: неперевершена спадщина Сальвадора Далі та Гауді в Іспанії, та центр всього культурного світового надбання-місто Рим. Нещодавно приємною здивувалась, познайомившись із Закарпаттям.. Це дивовижно красивий край! Наша країна має розвивати туристичний бізнес, адже існує неабияка кількість чарівних місць, про які, нажаль, мало хто знає.

Чим ти займаєшся? Яке твоє хобі ?

Скільки себе пам’ятаю, стільки співаю. Мені подобаються концерти, поїздки. Вже 15 років займаюсь

Чубук Ирин, ФМФ

1.у которой можно чему-то научиться. 2.чувство юмора. 3.конец света. 4.«Русалочка». 5.Принцесса ФМФ. 6.любовью.

2

у різних колективах, були й хорові капели, й театр українського фольклору, зараз естрадна студія. Навіть не уявляю, як можна жити без пісні. Однак, навряд чи пов’яжу з цим своє майбутнє, скоріше це для душі, для самоствердження.

Як вплинуло на навчання твоя перемога та усі зміни в твоєму житті?

Після довготривалих репетицій, слід визнати, навчання було дещо „запущене”. Однак все вдалось змінити на краще, і після декількох напружених тижнів навчання знову повернулось у старе русло.

Які в тебе стосунки з твоїми минулими «конкурентками» які змагалися разом з тобою за титул найпривабливішої дівчини КПІ?

Із великим задоволенням зустрічаюсь з дівчатами. Деяких бачу досить часто.

Які плани на найблище майбутнє?

Збираюсь відвідати всеукраїнський з’їзд студентів на острові Хортиця.

Що порадиш дівчатам для перемоги?

Потрібно розкрити себе та свої таланти на всі сто! Закохайте оточуючих у себе, змусьте відчути вашу позитивну енергетику та подаруйте глядачам свою щиру посмішку. Зробіть все, що від вас залежить, і нехай буде, що буде. Хочу побажати всім дівчатам незабутнього вечора та нехай щастить!

Хочу побажати всім дівчатам завжди бути красивими та щасливими, всім читачам – завжди радіти життю, посміхатись, та впевнено йти до своєї цілі! спілкувалась Юлія АРТЕМЕНКО

Редакція газети “ГОСС” запрпонувала всім учасницям заповнити анкети й відповісти на декілька запитань аби МИ могли поближче познайомитися з дівчатами: 1. Справжня суперниця – це … 2. Перше, на що ти звертаєш увагу при знайомстві з хлопцем? 3. Що може викликати в тебе великий подив? 4. Яка улюблена казка з твого дитинства? Ткачук Руслана, ФС 5. Твої останні досягнення, 1. Я якими ти могла б пиша2. Эо обувь 3. Автомат по математике тись? 6. Чим би ти зайнялася за 4. Вини Пух 5. Стала мисс ФС годину до кінця світу? 6. Любовью

www.studrada.ntu-kpi.kiev.ua


Цымбалюк Оксана, ФЭА

1. Нас не учат быть соперницами, нас всех учат быть королевами 2. На то, как парень разговаривает (как подаёт себя с помощью речи) 3. Удивляюсь людям, которыё не замечают моего обаяния (и скромности) 4. «Царевна-лягушка» (любовь всё победит!) 5.Количество моих друзей увеличивается со скоростью света, и я горжусь этим 6. порезала бы всю свою одежду и прогулялась по политеху голой. Зачем теперь стесняться.

Клевець Олександра, ФАКС

Шеховцова Олександра, ІПСА

1. Дівчина, яка ставить перед собою мету. 2. На те, як він може себе подати. 3. Явище або подія, які не піддаються будь-яким логічним та науковим поясненням. 4. «Попелюшка» 5. 16 травня я буду стояти на сцені ДК КПІ перед схвильованими глядачами, і це стане останнім моїм досягненням! 6. Провела б цей час з коханою людиною.

1. Я. 2. очі та погляд. 3. Якщо я побачу червоні вітрила, що наближаються до мене, і точно буду знати, що підняла їх найдорожча мені людина у цілому світі. 4. «Попелюшка» 5. Відксерила перший том Л.Толстого «Війна та мир» :) 6. Тим же, чим і завжди, адже я проживаю кожен день так, наче він останній.

Фершал Юлія, ФІОТ

1. Девушка, уверенная в себе и в том, что она лучше чем я. 2. Я обращаю внимание на парней с ярким, уверенным взглядом и искренней улыбкой. 3. Гектаплазменный ускоритель биоинертных коллоидных клеток контагиозной конкретизации :) 4. «12 месяцев» и «Принцеса на горошине» 5. Участие в конкурсе «Королева КПИ-2007» 6. Боюсь ответить честно…

www.studrada.ntu-kpi.kiev.ua 3


Дятел Людмила, ВПІ

1.Це людина, яка вміє об’єктивно оцінювати (як ситуацію так і конкуренток) та знає ціну собі. 2.На очі, посмішку, відвертість. 3. Будь-яка дрібниця, яку може зробити людина, від якої я цього не чекаю. 4. «Дюймовочка», «Дикі Лебеді», «Пепі Довга-Панчоха» 5.Стала міс факультету, беру Участь в королеві. 6. Стрибнула б з парашутом, зібрала б всіх своїх друзів і сказала як я їх люблю.

Фершал Юлія, ФІФТ

Пилипак Альона, ІФФ

1. Девушка, уверенная в себе и в том, что она лучше чем я. 2. Я обращаю внимание на парней с ярким, уверенным взглядом и искренней улыбкой. 3. Гектаплазменный ускоритель биоинертных коллоидных клеток контагиозной конкретизации :) 4. «12 месяцев» и «Принцеса на горошине» 5. Участие в конкурсе «Королева КПИ-2007» 6. Боюсь ответить честно…

1. Достойна конкурентка, яка заслуговує поваги. 2. На його очі та взуття. 3. Майже ніщо. 4. «12 місяців» та «Попелюшка». 5. Майже щоденні репетиції «Королеви КПІ» 6. ЧОМУСЬ НА ДУМКУ ПРИХОДИТЬ ЛИШЕ ОДНЕ СЛОВО… ДАЙВІНГОМ :)

Гаврилюк Анастасія, ФЛ

1. 2. На його очі та мовлення, на те як він спілкується 3. Взагалі мене важко здивувати, але великий подив може викликати що завгодно, неймовірне. 4. «Гидке каченя» 5. Моя перемога на конкурсі «Міс Лінгвістика», чому б не пишатись? :) 6. Я б сказала батькам, як я їм вдячна та як сильно я їх люблю, провела б останній час з коханим.

www.studrada.ntu-kpi.kiev.ua 4


Рябуш Тетяна, ФЕЛ

1. впевнена в собі людина, що з повагою ставиться до інших суперниць. 2. Голос, манера розмовляти. 3. Жирафа в штанях. 4. Карлик Ніс 5. Водійські права. Перемога в «Очаровашка ФЕЛ» 6. Улюблені анекдоти ніколи не запам’ятовуються. 6. Провела б її з родиною та коханою людиною.

Ляшенко Наталя, РТФ

Власова Светлана, ІХФ

1. К счастью, я никогда не испытывала на себе настоящее соперничество. Потому не могу ничего сказать о настоящей сопернице 2. Как ни странно, но на внешность. По стилю одежды, манере говорить можно узнать о человеке очень много. 3. Ясное звездное небо. 4. «Золушка» 5. Победа в конкурсе «Мис ИХФ» 6. Любовью.

1. Людина, яка може скласти гідну конкуренцію 2. На його зовнішній вигляд та манеру спілкування 3. Те, чого я не очікую 4. Волков „Волшебник изумрудного города” 5. поборола свій страх і стрибнула з band jumping 6. Сподіваюсь, що мені не доведеться опинитись в такій ситуації.

Дубиніна Кіра, ХТФ

1. А для мене дівчата не суперниці, а, скоріш за все, майбутні подруги. 2.На безіменний палець правої руки. 3. Якщо я не стану королевою, то дуже здивуюся (жартую). 4.„Цветик-семицветик”. Завжди мріяла про чарівну квітку, що втілює бажання в реальність . 5.Перемога на рівні факультету, яка допомогла мені зберегти фігуру. 6.Наїлася б солодкого досхочу.

www.studrada.ntu-kpi.kiev.ua 5


Фаріна Ольга, ММІФ

1. людина, яка прагне того ж самого, що і я! 2. На зовнішній вигляд і на наявність чи відсутність обручки. 3. будь-що, в залежності від ситуації. 4. «Попелюшка», «Вовк та семеро конзенят» 5.перемога в конкурсі «Міс Факультету» 6. коханням.

Мусієнко Анна, ФП

Бас Юлія, ПБФ

1. Людина, яка одразу виділяється з натовпу своєю неповторністю і шаленістю. 2. На взуття. 3. Чесна політика 4. «Три горішки для попелюшки» 5. Вдосконалила своє вміння кататись на ковзанах. 6. Зібралася б зі своїми друзями і разом молилися Богу.

1. Образованная, уверенная в себе девушка, которая чётко знает свою цель и идёт к ней 2. Глаза, ведь они зеркало души 3. Неискренность со стороны близких мне людей 4. «Золушка» 5. Поступление в КПИ, победа на конкурсе «Мисс ПСФ» 6. Взобралась на Эверест, спрыгнула с парашютом

Малькова Мілена, ІЕЕ

1. Дівчина, змагатись з якою буде цікаво. 2. На його зріст і поставу, щоб поряд з ним я виглядала тендітнішою. 3. Нажаль, зараз мало що може викликати в мене великий подив. 4. «Попелюшка». Я і зараз з великим бажанням переглядаю фільми, зняті на основі цієї казки. 5. Те, що я зараз готуюсь до конкурсу «Королева КПІ» вже є досягненням, яким я пишаюсь. 6. Я мабуть полетіла б у Венецію – країну моєї мрії.

www.studrada.ntu-kpi.kiev.ua 6


Заволока Вікторія Вікторія, ФММ

Мартинюк Наталія, ФТІ

1. Та яку цікаво перемагати. 2. Звісно, перш за все, я сканую, як при рентгені на глибину його духовного потенціалу =).. А якщо щиро казати, то на посмішку… люблю, коли люди посміхаються… 3. Щось надзвичайне, наприклад, якщо зранку прокинусь з крилами за плечима =) 4. «Снігова королева» 5. Я приголомшлива шатенка, яка вчиться на фізика. 6. Сказала б все, що не встигла сказати раніше.

1.вродлива, розумна дівчина, яка має сильний характер і ніколи не поступається своїм принципам 2. Наскільки в нього справжня чоловіча мужня, горда, велична, впевнена хода 3. Якщо моя кішка заговорить 4. „Пеппі Довга панчоха” 5. Перше місце на чемпіонаті України з танцювальної аеробіки; а також, я побила світовий рекорд зі сну 6. Пограбувала б банк, витратила б усі кошти на спортивну машину і їхала б з максимальною швидкістю, пройшлася б над прірвою, а останні хвилини провела б у поцілунку з коханою людиною

Ляшенко Наталя, ТЕФ

1. Гарна і талановита дівчина, з якою цікаво змагатися 2. Взуття 3. Несподівана новина 4. „Чарівник смарагдового міста” 5.Вступ до КПІ 6. Провела б цей час з батьками та коханою людиною

Кузнєцова Юлія, ММІ

1. Я. 2. На аромат. 3. Якщо я побачу серед зими оголеного чоловіка з букетом польових квітів. 4. Народна казка «Колобок» 5. Записалась до гуртка «Вишивання хрестиком» 6. Займусь коханням під водою.

www.studrada.ntu-kpi.kiev.ua 7


Головний редактор Іван Шинкаренко (ФС АМ-34) Заступик головного редактора Артеменко Юлія (ФС АМ-51) Кореспондентський відділ: Саша Волянська (ВПІ СК-51) Наталія Максименко (ВПІ СЕ-51) Верстка: Максим Герасимов (ФЕЛ ДК-33)

Коректор: Шиганова Віталіна (ФЕА ЕП-32) газету створено інформаційним відділом Студентської ради НТУУ “КПІ” Розповсюджується безкоштовно, наклад: 1500 примірників

Відповідальність за достовірність змісту матеріалів несуть автори статей. Редакція може не поділяти точку зору автора публікації. При використанні публікацій посилання на «ГОСС» обов’язкове.

З усіх питань звертайтесь за адресою: Пр-т Перемоги, 37, корпус 1, кім. 171-А Тел. 8 068 322 51 89 454 99 28, 241 97 00 goss@gala.net

Стефанська Марина, ФФВіС

1. человек, который не дает тебе расслабится, и дает стимул для само совершенства. 2. На внешность в целом. 3. Человеческая глупость. 4. Как бы банально не звучало, но наверное «Золушка» 5. перепоступила на другой факультет. 6. Последний раз увиділа бы море.

Пугач Марина, ЗФ

1. Більш гарна, більш талановита, більш творча, артистична… Взагалі таку складно уявити, а тим більше знайти. 2. Його зовнішній вигляд та вміння спілкуватись. 3. Це може бути і справжнє диво (прибулець з космосу, воскресіння мертвого) і якісь повсякденні речі (подарунок без приводу; коли для тебе приготував вечерю коханий…). 4. Майже всі казки зі щасливою кінцівкою («Попелюшка», «Снігова королева»). 5. Пройшла курс «Соло на клавіатурі», зробила раніше зазначеного терміну курсову роботу; прочитала «Код да Вінчі». 6. Я оптиміст і не думаю, що буде кінець світу, але якщо це уявити, то без вагань я провела б цей з коханою людиною.

Идет волк по лесу. Видит – стоит береза, а на ней корова. – Корова, ты чего на березу залезла? Корова: - Яблоки ем. – Так на березе яблоки не растут! – А я их с собой взяла! *** – Девушка, а вы москвичка? – Да, а шо? *** Один друг розповідає

âіä êîðîëåâ

іншому: «Слухай, я вчора таке бачив! Їду я за кермом, дивлюсь, дівчина в лівому ряду, одночасно керує авто, говорить по мобільному, фарбує губи та натягує колготки! Я був в такому шоці, що ледве бритву в каву не упустив!» *** «Почему блондики

www.studrada.ntu-kpi.kiev.ua

8

открывают йогурт в магазине? Потому что написано «Открывать здесь». *** Дело было так… Шел белый медведь по лесу. Видит – машина горит. Он сел в нее и сгорел…

15  
15  

Що змінилося чи відбулося в твоєму житті з того мо- менту, коли ти приміряла на собі корону королеви КПІ 2006? Ãàçåòà Îðãàíiâ Ñòóäåíòñüêîãî...

Advertisement