Page 1

Orain da unea! diru-laguntzei buruz galdetu eta ikasi euskara!

be

Infórmate sobre las subvenciones y ayudas en tu euskaltegi más cercano o en el servicio de euskera de tu ayuntamiento

Antolatzaileak / Organizan:

Laguntzaileak / Colaboran:

Udalak / Ayuntamientos: Agoitz/Aoiz, Antsoain/Ansoáin, Aranguren, Artzibar/Arce, Atarrabia/Villava, Auritz/Burguete, Barañain, Berriobeiti/Berrioplano, Berriozar, Burlata/Burlada, Erroibar/Valle de Erro, Esteribar, Galar, Gares/Puente La Reina, Larraunaldea, Lizarra/Estella, Luzaide/Valcarlos, Orkoien, Oltza Zendea/Cendea de Olza, Etxauri, Uharte/Huarte, Ultzamaldea, Zizur Nagusia/Zizur Mayor. Mankomunitateak / Mancomunidades: Sakana.

ya

t

van za

Babeslea / Patrocina:

Batzorde Nagusiak / Juntas Generales: Aezkoa, Erronkari/Roncal, Zaraitzu/Salazar.

www.modelo-e.com · www.e-eredua.com

e us

con el euskeraa r

kararekin aurre


¡te estamos esperando! Gares Errobi aek euskaltegia

Agoitz

Burlata

Agoizko aek euskaltegia

Zaldualde aek euskaltegia

Ikastolan 948 33 44 22 / 948 76 40 87 garralda@aek.org www.aek.org

San Francisco 11 948 15 34 83 burlata@aek.org www.aek.org

Doneztebe

Itsasi aek euskaltegia

Ika Malerreka

Gartzia Ximenez 46, 1.a 948 46 82 58 / 607 62 43 92 sakana@aek.org www.aek.org http://itsasieuskaltegia.blogspot.com.es/

Rosa Seminario 6, beheiti 948 45 15 55 malerreka@ikanet.net www.ikanet.net

Atarrabia

Elizondo

Ika Atarrabia

Suinki aek euskaltegia

Kale Nagusia 10 948 33 26 60 atarrabia@ikanet.net www.ikanet.net

Jaime Urrutia 16 948 45 24 7 1 baztan@aek.org www.aek.org

Emili Arrieta 1 606 99 90 72 gares@aek.org www.aek.org

(Gela desplazatuak, Arrotxapea, Arrosadia) Errekoletak16, 1.a 948 21 04 33 irunezar@aek.org www.aek.org

Garralda

Irrintzi aek euskaltegia

Aezkoako aek euskaltegia

Altsasu-Sakana

Etxabarrengoa Kultur Elkartea 948 76 40 87 garralda@aek.org www.aek.org

Iruñea

Ika Leitza

Hizkuntza eskola ofiziala

Udaletxea. Eibarren I 948 61 07 76 leitza@ikanet.net www.ikanet.net

Konpainia 6 948 20 63 43 eoipdpeu@pnte.cfnavarra.es www.pnte.cfnavarra.es/eoip/eus

By & By euskaltegia

Barañain

Erronkari

Sahats, Ika Barañain

Erronkariko aek euskaltegia

Arturo Campion

Iriartea 3 948 47 52 63 erronkari@aek.org www.aek.org

Comedias kalea14 948 22 22 46 campion@ikanet.net www.ikanet.net

Berriozar eta Artika

Ezkaroze

Auzalor aek euskaltegia

Zaraitzuko aek euskaltegia

Errekaldea 4 948 30 06 02 berriozar@aek.org www.aek.org

Arrotxapea 11 948 89 03 93 zaraitzu@aek.org www.aek.org

www.modelo-e.com

(Gela desplazatuak, Sanduzelai) Iratxe Monastegia 66 948 27 41 60 donibane@aek.org www.aek.org

Leitza

San Inazio etorbidea 8 948 29 14 24 pamplona@baiby.com www.baiby.com

Haraneko etorbidea 2, behea 948 18 83 25 baranain@ikanet.net www.ikanet.net

Iruñezar aek euskaltegia

Ika Altzuza

Kale Nagusia 40 948 55 24 06 lizarra@aek.org www.aek.org

Mutiloa Zaldualde aek euskaltegia Ibaialde paseolekua 182 948 15 34 83 burlata@aek.org www.aek.org

San Adrian San Adrian aek euskaltegia Lizarrarako errepidea 4, behea 948 69 34 36 sanadrian@aek.org www.aek.org

Larraun aek euskaltegia

Tafalla-Faltzes

Udaletxea, 2.a 948 60 47 04 larraun@aek.org www.aek.org

Tafallako aek euskaltegia

Lekunberri

Tubal kalea. Kultur Etxea 948 75 5195 tafalla@aek.org www.aek.org

Ultzama Udaletxea 948 60 47 04 www.aek.org

Lesaka

Ika Iruñea

Bortzirietako Euskaltegia

www.e-eredua.com

Beñat Etxepare aek euskaltegia

Lekunberri

Altzuza kalea 4, behea www.ikanet.net

Ermitagaña kalea 44, behea 948 18 83 25 www.ikanet.net

Lizarra

Arretxea 22 (Matxinbeltzenea) 948 63 7 7 96 bortziriak@ikanet.net www.ikanet.net

Tutera Arrigarri aek euskaltegia Herrerias 63, 1.a 948 82 58 61 erribera@aek.org www.aek.org

Uharte Zubiarte Euskaltegia Zubiarte kalea, 13 948 36 10 91 euszubia@pnte.cfnava http://centros.educacion.navarra. es/zubiarte/nagusia.htm

Zangoza Zangozako aek euskaltegia Balate 9 948 87 12 22 zangoza@aek.org www.aek.org

Zizur Nagusia Ipurtargi euskaltegia Zizur Nagusiko igerilekuak 948 210433 zizur@aek.org www.aek.org

Zubiri Esteribarko Euskaltegia Orreaga etorb.13 948 30 40 7 1 euskara@esteribar.org


E eredua  

Súbete y avanza con el euskera! Igo eta aurrera euskararekin!

Advertisement
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you