Page 1

GWARANCJA Narzędzia marki Matador objęte są bezterminową gwarancją producenta na materiał oraz wykonanie narzędzia. Bezterminowa gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia narzędzi oraz ich niewłaściwego użycia. Klucze dynamometryczne Matador również podlegają bezterminowej gwarancji, jednak należy raz w roku dokonać kalibracji i sprawdzenia klucza w akredytowanym laboratorium.

Ściągacze Kukko® we większości przypadków objęte są bezterminową gwarancją producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń, które powstały na skutek niewłaściwego użycia ściągacza np. pracy wraz z narzędziami udarowymi (elektryczne oraz zasilane powietrzem), bądź w wyniku przeciążeń ściągacza. (Tabela max momentów pracy, szukaj na www.arpol.bydgoszcz.pl). Bezterminowa gwarancja nie obejmuje niektórych części składowych zestawów!

Narzędzia pneumatyczne Schneider objęte są specjalnym programem gwarancyjnym 1+2! Z każdym zakupionym narzędziem otrzymują Państwo 12-miesięczną gwarancję producenta. Po dokonanym zakupie należy zarejestrować narzędzie w Internecie, po dokonaniu rejestracji Państwa gwarancja zostanie przedłużona, aż do 36-miesięcy! To samo dotyczy sprężarek tłokowych. W przypadku sprężarek śrubowych, możemy również przedłużyć gwarancję do 36-miesięcy. Jednak nie rejestrujemy sprzętu w Internecie, a podpisać umowę serwisową, co spowoduje przedłużenie gwarancji! Serwis Schneider znajduje się na terenie Polski!

Produkty Compac objęte są 3-letnią gwarancją od daty zakupu przez użytkownika końcowego (Za wyjątkiem Alu-C i PT25-C). Gwarancja jest ważna tylko wtedy, gdy wszystkie zalecenia odnośnie bezpieczeństwa, eksploatacji, obsługi i konserwacji były przestrzegane. Gwarancja obejmuje wady materiału oraz uszkodzenia wynikające z niewłaściwego wykonania. Niniejsza gwarancja nie obejmuje wad spowodowanych przez zużycie, brak smarowania, niewłaściwej konserwacji, niewłaściwego użytkowania, oraz modyfikacji.

Znak towarowy Koken jest dla użytkowników gwarancją na wszelkie wady materiałowe lub produkcyjne. Każde narzędzie Koken jest produkowane ponad określone normy, przed opuszczeniem fabryki jest dokładnie sprawdzane czy wszystkie wymagania zostały spełnione. Wady które wynikną podczas użytkowania narzędzi, powstałe z powodu wadliwego materiału lub wykonania będą naprawione lub wymienione za pośrednictwem dystrybutorów Koken.

Pozostałe produkty, które umieszczone zostały w katalogu produktów ARPOL objęte są min. 24-miesięczną gwarancją producenta! O dokładne szczegóły prosimy pytać naszych przedstawicieli!

140

ARPOL 2011 08.Gwarancja  
ARPOL 2011 08.Gwarancja  

140 Znak towarowy Koken jest dla użytkowników gwarancją na wszelkie wady materiałowe lub produkcyjne. Każde narzędzie Koken jest produkowane...

Advertisement