Page 1

Hilding Anders Polska Sp. z o.o. ul. Polna 17, 62-095 Murowana Goślina Tel. +48 (0) 61 642 14 00 Fax +48 (0) 61 642 14 10 curem.pl


Zrelaksuj siÄ™.


Relaks dla ciała: lekkość i wsparcie. Budzisz się na materacu CUREM i czujesz się lekki, a Twoje całe ciało jest odprężone i wypoczęte. Poczuj jak rozluźnione są Twoje biodra, nogi i plecy. W jakiej kondycji są Twoje barki i ramiona. Jak idelanie odpoczywa Twoja szyja i głowa. Delektuj się tym odczuciem - żadnego napięcia, żadnego bólu. Jesteś całkowicie odprężony i pełen energii, czerpiesz z życia wszystko co najlepsze i odczuwasz radość każdego dnia.


Sekret idealnego wsparcia Głęboki, odprężający sen ma kluczowe znaczenie dla życia pełnego witalności. Pamiętamy o tym tworząc nasze produkty. Materace CUREM wykonane są z termoelastycznej pianki Visco, która niezawodnie eliminuje punkty nacisku i w przeciwieństwie do zwykłych materacy piankowych, pianka zapamiętująca kształt aktywnie obejmuje całe Twoje ciało zamiast stawiać mu opór. Zintegrowany system wielostrefowy zapewnia optymalne ułożenie kręgosłupa, przy którym ramiona zagłębiają się mocniej w materac, podtrzymując okolicę lędźwiową. Twoje ciało jest idealnie podtrzymywane, a Ty możesz się cieszyć korzyściami płynącymi z lepszego ukrwienia mięśni, efektywnej redukcji stresu i doskonałej regeneracji sił. W rezultacie budzisz się zrelaksowany, pełen energii. Czujesz przepływ pozytywnych emocji, a Twoje ciało jest w idealnej kondycji.


Sekret idealnej oddychalności. Świerze powietrze i świadome oddychanie leżą u źródeł dobrego samopoczucia. Likwidują napięcia i wypełniają nasze ciała nową energią, wywierając na nas tym samym pozytywny wpływ pod każdym względem. Optymalny dopływ świeżego powietrza ma również zasadnicze znaczenie dla naszego odpoczynku i bezstresowego snu. Do stworzenia kojącej atmosfery, tak istotnej dla snu, niezbędna jest właściwa temperatura i optymalna regulacja wilgotności. Właśnie dlatego wszystkie komponenty użyte do produkcji materacy CUREM wyposażone są w zaawansowaną otwartokomórkową strukturę, zapewniającą nowy wymiar oddychalności, nigdy wcześniej niespotykanej wśród materacy termoelastycznych. Rezultat: przesypiasz całą noc w przyjemnie świeżym łóżku, a następnego ranka czujesz się wypoczęty i zrelaksowany.


Odśwież swój umysł: skupienie i koncentracja. Poczuj, jak łatwo przychodzi Ci koncentracja. Zrzuć z siebie balast całego dnia. Świadomie nabierz powietrza, a potem pozwól, by Twoje ciało oddychało samo. Pozbądź się wszelkich ograniczeń krępujących Twoje ciało i umysł. Całkowicie zrelaksowany zanurzasz się w spokojnym śnie...


Sekret doskonałej

higieny.

Sen w świeżym łóżku to cudowne uczucie, teraz możesz go doświadczać każdego dnia. Materace CUREM zostały wyposażone w innowacyjne zabezpieczenie higieniczne SANIGUARD wbudowane w powłokę. SANIGUARD działa antybakteryjnie, zapobiega rozwijaniu się pleśni i nieprzyjemnych zapachów, powstrzymuje namnażanie się roztoczy i innych alergenów. Dzięki doskonałej wentylacji wszystkich komponentów wykorzystanych do materacy CUREM udało nam się osiągnąć długotrwałą świeżość, przytulność i ochronę, a przy tym większy komfort i lepsze samopoczucie w czystym łóżku.

Zrelaksuj całe ciało: lekkość i higiena.


SANI GUARD


Sekret CUREM Pragniemy podarować Ci cudowne noce i dni wypełnione energią. Dzięki unikalnej symbiozie najnowocześniejszych technologii i wysokiej jakości materiałów, wszystkie materace CUREM zyskują całkowicie nowy wymiar pod względem właściwości oddychających oraz komfortu snu. Górna warstwa materacy CUREM z pianki termoelastycznej, o nazwie CureFeel, charakteryzuje się otwarto komórkową strukturą, zapewniającą lepsze oddychanie materiału. Oddaj się radości spania w świeżym łóżku i poczuj się wypoczęty i pełen energii następnego ranka - to nowy wymiar komfortu snu.

Wsparcie

Materace CUREM osiągają całkiem nowy wymiar pod względem właściwości oddychających oraz komfortu snu. Materace Curem pozytywnie przeszły badania w Szwajcarskim Laboratorium „Good night’s SleepLab” , gdzie testowane są materace wg parametrów i kryteriów warunkujących komfortowy sen, są to: Ergonomia, Higiena Snu, „Klimat” Łóżka oraz Trwałość. Badanie prowadzone są w ścisłej współpracy z Szwajcarskim Centrum Medycyny, Egronomii i Higieny (AEH).

sekret Wentylacja

Higiena


Innowacja CUREM Warstwa pianki: CureFeel Dopasowuje się do kształtu ciała, oddycha: śpisz komfortowo w atmosferze świeżości, z regulacją wilgotności - nie pocisz się i śpisz głębokim snem. Wkład: CureBase Zapewnia dopływ świeżego powietrza do materaca od dołu, gwarantuje atmosferę świeżości podczas snu, zachowuje korzystne cechy każdej kolejnej nocy. Pokrowiec: CureSense Jedwabny, oddychający materiał, który posiada właściwości odprowadzające wilgoć i charakteryzuje się dużą elastycznością: z bardzo wygodną strefą rozciągania ramion, bez pikowania: doskonałe podparcie w każdym miejscu, bez szwów. Technologia CureVent Oddychająca taśma 3D z innowacyjnymi wzorami, zapewniająca lepszy przepływ powietrza. Funkcja antypoślizgowa Funkcja antypoślizgowa na dolnej powierzchni materaca.


Wkład: CureBase

Warstwa pianki: CureFeel

Pokrowiec: CureSense

Technologia CureVent


CUREM na pierwszy rzut oka: 1.

3.

5.

Otwarto komórkowa struktura gwarantująca nadzwyczajne właściwości oddychające W materacach CUREM zastosowano wyjątkową strukturę otwartych komórek, osiągając tym samym nowy wymiar oddychalności, niespotykany w konwencjonalnych materacach termoelastycznych. Zapobiega ona zatrzymywaniu ciepła i związanemu z nim przegrzaniu. Certyfikowany materiał CureFeel uzyskał certyfikat OEKO-TEX® 100 (Klasa 1 w kategorii artykułów dla niemowląt i dzieci), ponieważ nie zawiera halogenu ani CFC. Zaawansowane technologicznie materiały CureFeel i CureBase produkowane są w Szwajcarii, według najwyższych standardów jakościowych. Długi okres trwałości CureBase jest materiałem bardzo trwałym. Zachowuje on zarówno swą pierwotną formę, jak i funkcjonalność, również pod wpływem wilgoci, ciepła i nacisku. * Zob. Warunki gwarancji CUREM

SANI GUARD Test-No. D05-0212

FI Hohenstein

2.

4.

6.

Odprowadzanie wilgoci CureFeel w sposób optymalny odprowadza wilgoć w ciągu nocy, zapewniając przyjemne uczucie suchości podczas snu.

System wielostrefowy Wyjątkowy system wielu stref zapewnia najlepsze możliwe ułożenie kręgosłupa. Pozwala Twoim barkom zapaść się głębiej i zapewnia odpowiednie wsparcie odcinka lędźwiowego, w ten sposób idealnie równoważąc pozycję Twojego ciała. Dopasowanie i wsparcie CureFeel wyróżnia się swoją zdolnością dopasowania się do kształtu ciała. Wkład ze specjalnej pianki CureBase to solidne podparcie ale jednocześnie elastyczne, którego parametry nie ulegają pogorszeniu z biegiem czasu pod wpływem użytkowania, nawet w wysokich temperaturach i w warunkach dużej wilgotności otoczenia.


Który produkt CUREM jest odpowiedni dla Ciebie? 1.

CUREM Heaven Forte S200 Dwie warstwy pianki Visco (CureFeel) o różnej twardości, o wysokości 4 cm każda, od dołu profilowana pianka EvoPor o wysokości 11 cm (inna twardość dla materaca typu Heaven). Miękki i komfortowy materac, dla osób, które preferują cieńszą warstwę pianki termoelastycznej CureFeel. Wysokość materaca: 20 cm.

2.

CUREM Heaven Forte S230 Wkład zbudowany w oparciu o dwie warstwy pianki Visco (CureFeel) o różnej twardości i różnej wysokości - 6 i 5 cm, połączone z profilowaną pianką EvoPor o wysokości 11 cm (inna twardość dla materaca typu Heaven). Doskonała równowaga między swobodą ruchów a idealnym podparciem. Jest to możliwe dzięki grubszej warstwie pianki termoelastycznej CureFeel. Wysokość materaca: 23 cm

3.

CUREM Heaven Forte S260 Od góry wkładu dwie warstwy pianki Visco (CureFeel) o różnej twardości, o wysokości 7 cm każda, od dołu profilowana pianka EvoPor o wysokości 11 cm (inna twardość dla materaca typu Heaven). Kołysze Cię miękko w swych delikatnych objęciach. Najgrubsza warstwa pianki termoelastycznej CureFeel. Wysokość materaca: 26 cm

Oferowane wymiary materacy Curem: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm


VI

SC

O

36,60C KA

A

PIAN

YS

OK

OELASTYCZ

N

EvoPor

AW

EL

AS

TYCZNY

PIANK

AC

LA

CJA

MATER

LAT

GWA

I

Wszystkie materace dostępne są także w wersji “Heaven” dla osób preferujących bardziej miękkie podłoże snu.

CJ

Oferowane wysokości: 20, 23, 26 cm

TY

RA

N

WEN


TAJEMNICA IDEALNEGO PODPARCIA • DOPASOWANIE • PODPARCIE • ODCIĄŻENIE

• WENTYLACJA • ŚWIEŻOŚĆ

Łóżko kontynentalne CUREM Idealnie zbalansowane połączenie właściwości pianki termoelastycznej CureFeel zapewniającej ciału odpowiedni relaks i odprężenie oraz optymalne wsparcie współgrające z komfortową swobodą ruchów. Budowa: Baza – rama drewniana 12 cm + pianka o wysokiej elastyczności o wys. 14 cm Materac – od góry wkładu pianka Visco (CureFeel) o wys. 6 cm, połączona z profilowaną pianką EvoPor o wys. 11 cm. Materac nawierzchniowy – pianka termoelastyczna Visco (CureFeel) o wys. 6 cm , bezszwowy pokrowiec CureSense, pralny w temp. 60°C. Dostępny w dwóch twardościach (Medium oraz Firm). Tkaniny: Ash; Anthracite


Ponadczasowy styl łożka, oraz komfort zapewniający optymalną eliminację punktów nacisku. Łożko kontynentalne Curem to nie tylko zdolność dopasowania się do kształtu Twojego ciała, ale również solidne i jednocześnie elastyczne podparcie. Elegancki, klasyczny materiał tapicerski dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych gwarantuje ponadczasowy wygląd łożka. Jest ono dostępne w rozmiarach 160 i 180 cm. Do wyboru dwa rodzaje wezgłowia: Curem Gavel Lines oraz Gavel Curve, każde o wys. 115 cm oraz dostępnych szerokośćiach 160 i 180 cm. Możesz sam wybrać stopień twardości łóżka dobierając odpowiedni materac nawierzchniowy: 1.

CUREM Heaven Medium To miękki, wygodny i dopasowujący się materac wykonany z najnowocześniejszego materiału CureFeel, zapewniającego zupełnie nowy poziom wentylacji oraz najwyższy komfort snu. Materac ubrany w pokrowiec wolny od szwów na całej powierzchni leżącej, wyprodukowany z materiału CureSense, zapewniający dobrą wentylację oraz odpowiedni transport wilgoci. Pokrowiec jest zdejmowany i można go prać w temperaturze 60°C.

2.

Wezgłowie: Curem Gavel Lines Tkanina: Ash

CUREM Heaven Firm Materac ten ma nieco wyższy stopień twardości, jednak w połączeniu z optymalnym odciążeniem i podparciem zapewnia idealną stabilność. Jest ubrany w pokrowiec wolny od szwów na całej powierzchni leżącej, wyprodukowany z materiału CureSense, zapewniający zarówno dobrą wentylację, jak i odpowiedni transport wilgoci. Pokrowiec jest zdejmowany i można go prać w temperaturze i 60°C.

Oferowane wymiary łóżka: 160, 180 / 200 cm.

Wezgłowie: Curem Gavel Curve Tkanina: Anthracite


Idealny dodatek: poduszka CUREM CUREM Ergo S / CUREM Ergo L Poduszka „Ergo“ podpierająca odcinek szyjny, wykonana jest z pianki termoelastycznej CureFeel. Dopasowuje się idealnie do kształtu głowy i karku, dzięki swojemu ergonomicznemu kształtu. Kark, ramiona i całe ciało wypoczywają w optymalnych warunkach i w świeżym otoczeniu. Poduszkę można prać w całości w temperaturze 40° C. Pokrowiec pralny w temperaturze do 60° C.

CUREM “Ergo” w dwóch wersjach wysokości Oferowane wymiary: 500x314x80mm, 500x314x110mm

CUREM Classic / CUREM Classic Forte Dwie wersje CUREM Classic

Niezwykła wszechstronność - oto poduszka CUREM „Classic“. Wypełnienie z pianki termoelastycznej CureFeel jest jednocześnie miękkie i stabilne. Materiał wykazuje wyjątkowe właściwości oddychające i zachowuje przyjemne uczucie suchości podczas snu. Pokrowiec można prać w temperaturze 60° C. Poduszki w wersji „Classic“ nie można prać w całości. Model CUREM „Classic Forte“ o tradycyjnym kształcie ma wypełnienie z pianki termoelastycznej CureFeel. Doskonale nadaje się dla osób, które preferują leżenie na twardszych powierzchniach i poszukują stabilniejszego podparcia. Poduszka zapewnia regulację temperatury i można ją prać w całości w temperaturze 40° C. Pokrowiec pralny w temperaturze 60° C. Oferowane wymiary: 630x430x110mm


Doskonały stelaż dla Twojego materaca. Tajemnica idealnego wsparcia odsłania przed Tobą swoje drugie oblicze, gdy połączysz materac CUREM® z odpowiednim stelażem CUREM®. Wykorzystanie tej synergii pozwala uzyskać odświeżający efekt systemu CUREM®-Sleep System działającego na ciało, umysł i duszę. Wszystkie stelaże CUREM® składają się z różnorodnych poruszających się swobodnie elementów sprężynowych, mocowanych w sposób elastyczny do podstawy, co zapewnia wyjątkowo precyzyjne i relaksujące rozmieszczenie nacisku, a także miękke, płynne i dynamiczne dostosowanie się do wszystkich ruchów. Rozpocznij dzień z poczuciem cudownej lekkości.


Oto, dlaczego powinieneś zdecydować się na stelaż CUREM®: wyjątkowa elastyczność punktowa i idealne dopasowanie wysoka elastyczność wszystkich komponentów idealne dopasowanie do każdego ruchu optymalna powierzchnia kontaktowa z materacem technologia Easy-Lift gwaranatująca idealną wentylację materiały niezwykle odporne na zużycie indywidualna regulacja twardości wraz z materacem Curem tworzy idealną kombinacje dostępny jest zestaw nóżek, przy pomocy których można stworzyć niezależne łóżko


Technologia Easy-Lift Gdy nie leżymy na materacu, będzie on lekko unoszony przez innowacyjne elementy sprężynowe stelaża, co zapewnia idealną wentylację materaca od spodu.

System tarcz CUREM® Każdy stelaż CUREM® wyposażona jest w innowacyjny system tarcz CUREM® w okolicy ramion i obszarze lędźwiowym. Obracając białą tarczę możesz indywidualnie dopasować poziom twardości do swoich upodobań.


Stelaż CUREM® Basic Od systemu tarcz CUREM®-Disc-System do technologii Easy-Lift - stelaż Basic ma wszystko, co potrzebne Twojemu materacowi CUREM.

Stelaż CUREM® Move Move umożliwia ręczną regulację wysokości powierzchni pod głową i pod stopami. Stelaż został podzielony na 5 stref gwarantując zdrowy i niezwykle komfortowy sen.

Stelaż CUREM® Power

Zestaw nóżek Zestaw nóżek do stelaży, dostępny jako opcja, pozwala na stworzenie niezależnego łóżka.

Teraz możesz zmienić swoje łożko, szkoda byłoby używać go tylko do spania. Czytanie, oglądanie telewizji, praca, surfowanie po Internecie, czy po prostu odpoczynek - dlaczego by nie robić tego również w łóżku? Stelaż CUREM® Power to obietnica czystego luksusu i najwygodniejsza pozycja uzyskiwana poprzez naciśnięcie przycisku na pilocie. Strefy pod plecami i stopami reguluje się przy pomocy dwóch mocnych, niemal niesłyszalnych silników elektrycznych, które delikatnie, komfortowo i płynnie ustawiają łóżko w dowolnej żądanej pozycji. Oferowane wymiary stelaży: 70, 80, 90, 100, 120, 140 / 200 cm.

Curem Katalog Meble Milano Nowy Sącz  
Curem Katalog Meble Milano Nowy Sącz  

Katalog firmy Curem - Galeria Mebli Milano Nowy Sącz.

Advertisement