Page 1

NAJLEPSZE WŁOSKIE MATERACE


NASZA POZYCJA NA ŚWIECIE

Stolwit Meble - wyłączny dystrybutor materaców Buoninfante w Polsce

Showroom

Siedziba Główna

Sklepy

www.buoninfante.pl


FIRMA

Dobry sen Za najważniejszy cel stawiamy sobie wytworzenie takiego produktu, który będzie chronił zdrowie oraz zapewniał dobry sen naszym Klientom. Wytwarzane w 100% we Włoszech Wszystkie materace Buoninfante wyróżniają się wysoką jakością surowców, dokładną kontrolą procesu produkcji, doskonałymi projektami oraz długim terminem gwarancji. Szacunek dla środowiska W naszej działalności przykładamy dużą wagę do ochrony środowiska, zgodnie z firmową polityką ochrony środowiska (EPP - Environmental Protection Program). Podczas całego procesu produkcyjnego zwracamy uwagę na ochronę środowiska, aby zminimalizować jego negatywny wpływ na otoczenie. Co więcej, nasze materace pakujemy próżniowo, tak aby zajmowały nawet do pięciu razy mniej miejsca podczas transportu i w ten sposób zmniejszamy zanieczyszczenia wynikające z transportu. Solidność i bezpieczeństwo Cała linia produkcji materaców Buoninfante zaprojektowana jest w taki sposób, aby spełniać najwyższe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa, zarówno dla naszych Klientów, jak i dla obsługujących ją pracowników naszej firmy.

A R A NC J

10 lat

DU C ENT

A

RO

P

Naszym celem jest dostarczanie Klientom najlepszej jakości materacy gwarantujących zdrowy sen i świetne samopoczucie na każdy nowy dzień.

W

A

NASZA FILOZOFIA

G

Gruppo Industriale Buoninfante Sp. z o. o. jest rodzinną firmą produkującą materace już od ponad 40 lat. W wysoko zautomatyzowanej fabryce zlokalizowanej w Salerno we Włoszech jest w stanie produkować nawet 800 tys. materaców rocznie. Projektujemy i wytwarzamy nasze produkty z najlepszych surowców i materiałów produkowanych wyłącznie we Włoszech. Nasza firma jest obecna na głównych światowych rynkach, w tym również amerykańskim. Wyroby Buoninfante są powszechnie rozpoznawalne i spełniają wszystkie oczekiwania klientów na całym świecie.


WYJĄTKOWOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW NIEZALEŻNE KIESZONKI SPRĘŻYNOWE Niezależne sprężyny stanowią element zaawansowanej technologii. Mogą dostosować się do różnego wzrostu i ciężarów ciała, gwarantując jednocześnie odpowiednie podparcie i stabilność. Nowy, unikatowy system sprężyn, nazywany Sensitive Pocket Spring System, to nowatorska struktura, która odróżnia się od tradycyjnych stref podziału poprzez użycie innowacyjnych materiałów i technologii. Nowa, rewolucyjna struktura została zaprojektowana w taki sposób, aby równomiernie rozkładać ciężar na sprężynach o różnej elastyczności na powierzchni całego materaca. Pracując łącznie na całej powierzchni materaca zapewniają wysoki komfort i odpowiednie wsparcie każdemu użytkownikowi materaca niezależnie od jego wzrostu czy ciężaru ciała. Sprężyny nie są zorganizowane w konkretne, ustalone z góry sekcje, tak jak ma to miejsce w strukturach materaców o zróżnicowanych sekcjach. Taka budowa zapewnia indywidualny komfort oraz lepsze krążenie, a więc i zdrowy sen.

PIANKA W produkcji materacy używamy wyłącznie wysokiej jakości pianek, które są bezwonne i bezpieczne dla zdrowia naszych Klientów, a także pianek naturalnych, produkowanych z użyciem olejków roślinnych. Dzięki połączeniu różnorodnych właściwości technologicznych i ergonomicznych w materiałach strukturalnych, udało nam się zaprojektować materace, które zaspokoją różne potrzeby odpoczynku, a także materace o wielu stopniach twardości oraz różnych poziomach wentylacji i termoregulacji. Materace Buoninfante to materace o wysokim stopniu higieny i zdrowia, którą zapewniają dwa systemy wentylacji, 3D Breathable System i Multi - Fresh System. Pierwszy z nich ułatwia cyrkulację powietrza w materacu, co zatrzymuje proces gromadzenia się wilgoci. Drugi system sprawia, że materac ma właściwości oddychające dzięki licznym kieszonkom powietrznym, usytuowanym wzdłuż całego materaca, które umożliwiają ciągłą cyrkulację powietrza, zapobiegając szerzeniu się roztoczy czy wilgoci.

SPIS TREŚCI

Diana, str. 8-11

Elizabetta, str. 12-13

Thermic, str. 14-15

Giulia, str. 16-17

Jessica, str. 18-19

Sofia, str. 20-21

Grace, str. 24-25

Silvia, str. 26-27

Bianca, str. 28-29

Monica, str. 30-31

Magnum, str. 32-33

Poduszki, Legenda, str. 34-35


LUXURY LINE


W

A R A NC J

10 lat

DU C ENT

A

P

RO

A

G

DIANA


DIANA

dwuczęściowy

bez CFC

memory graphite

bez deformacji

odwracalna warstwa poduszkowa

oddychająca tkanina

hypoalergiczny

pianka z pamięcią

zimowa i letnia strona

pakowane próżniowo

system multi-fresh

ekologiczne

pianka nasączona żelem

system SPS

box system

H2

H3

średnio miękki materac

średnio twardy materac

Diana to najbardziej wyjątkowy materac Buoninfante z prestiżowej kolekcji LUXURY LINE. Kładąc się na większości materacy nie odczuwamy znaczącej różnicy. Dopiero korzystanie z materaca takiego jak Diana sprawi, że odczujesz zupełnie inny sposób spania. Materac ten został opracowany w celu zapewnienia najwyższego poziomu komfortu najbardziej wymagającym użytkownikom. W tym celu w materacu zastosowano dwa niezależne od siebie poziomy pracy. Pierwsza warstwa to materac zbudowany z układu sprężyn oraz różnych typów pianek. Tak naprawdę już tę bazową część materaca Diana moglibyśmy potraktować jako wysokiej klasy materac. Niemniej jednak za ostateczny wyjątkowy komfort materaca Diana odpowiada jego druga wierzchnia część - unikatowy toper, który sprawia, że odczucie wygody snu staje się wręcz niemożliwym do opisania, to trzeba po prostu poczuć. Kiedy dobrze spędzisz noc, następnego dnia wszystko wychodzi lepiej. Odwracalna nakładka posiada wkłady pianek odpowiednie do snu w lecie jak i w okresie zimowym. Odpowiednio dobrany materac jest kluczowym elementem dla komfortowego podparcia w czasie wypoczynku. Diana zapewnia nam dodatkowo ogromną satysfakcję ze snu połączoną z uczuciem niezwykłej lekkości. Zastosowanie w procesie produkcyjnym unikatowych materiałów zapewnia nam odczucia porównywalne ze stanem nieważkości. Pokrowiec materaca Diana wykonany został z naturalnych surowców m.in. jedwabiu. Obecność tego luksusowego składnika sprawia, że materiał jest miękki, lekki i bardzo przyjemny w dotyku. Pokrowiec posiada system Cool Touch, który poprzez uwalnianie mikrokryształków zapewnia uczucie świeżości podczas każdego dotyku, noc po nocy. Sprawia wrażenie, że jest Ci ciepło w niskiej temperaturze, a chłodno w wysokiej. Ta doskonała tkanina jest naturalnie hypoalergiczna, odporna na roztocza i wilgoć. System Multi Fresh, złożony z mikroporów po obu stronach pokrowca materaca, wspomaga cyrkulację powietrza.

WYSOKOŚĆ OK. 33 cm

TOPER

SYSTEM MULTI-FRESH: napowietrzający, złożony z mikro-porów po bokach materaca, wspomagający cyrkulację powietrza

MATERAC

09


DIANA

górna część materaca

TOPER strona zimowa

1

POKROWIEC: JEDWAB, tkanina wyprodukowana naturalnie, luksusowa i lekka, z systemem COOLTOUCH, oferującym uczucie świeżości przy każdym dotyku

1 2 3

warstwa ze skręconej pianki z pamięcią CONVOLUTED GRAPHITE INFUSED MEMORY FOAM (2 x 2,5 cm) komfort i termoregulacja

2 3 4 5 6

4

warstwa z pianki OPEN CELL FOAM - miękka, oddychająca i hypoalergiczna

5 strona letnia

6

warstwa ze skręconej pianki CONVOLUTED GEL INFUSED FOAM (2,5 cm) komfort i świeżość

TOPER dwustronny: lato twardość H-3, zima twardość H-2

Nakładka ta jest elementem dwustronnym, gdzie jedna strona o twardości H-3 jest wykorzystywana w okresie letnim, druga o twardości H-2 w okresie zimy. Składa się z pięciu warstw niezależnych pianek, które współpracując zapewniają niesamowite doznania. W wierzchniej części nakładki po jej zimowej stronie znajduje się pianka Graphite Infused Memory Foam z zawartością grafitu, którego mikrocząsteczki odpowiadają za komfort, czystość oraz termoregulację. Strona letnia Topera wykonana jest z pianki Convoluted Gel Infused Foam, która zapewnia komfort oraz odpowiedni poziom chłodzenia podczas gorących letnich nocy. Warstwy wewnętrzne topera to oddychające i hypoalergiczne pianki Open Cell Foam, charakteryzujące się odpowiednio dużą miękkością. W centrum nakładki została jeszcze umieszczona warstwa pianki z pamięcią Memory Foam, której wrażliwość na ciepło, odpowiednio wysoka elastyczność jest gwarancją komfortu i trwałości materaca. 10


DIANA

dolna część materaca

1

2 WYPEŁNIENIE: włókna hypoalergiczne po obu stronach

POKROWIEC

3 pianka wysokoelastyczna

1

2

3

4 6 5

4

SENSITIVE POCKET SPRING SYSTEM

5

pianka wysokoelastyczna

6 BOX SYSTEM (PIANKA OBUDOWANA) aby uniknąć strukturalnego sprasowania

- wsparcie indywidualne

Podobnie jak w przypadku innych materacy Buoninfante, wkład ten oparty jest na systemie Sensitive Pocket Spring System, czyli indywidualnie pracujących sprężynach, które zapewniają odpowiednie podparcie dla każdego ciężaru ciała. Formuła ta została zaprojektowana w ten sposób, aby równomiernie rozkładać ciężar na sprężynach o różnej elastyczności na powierzchni całego materaca. Rozkład sprężyn zapewnia nam jednocześnie elastyczność i opór. Sprężyny nie są zorganizowane w określone, z góry ustalone sekcje, co zapewnia indywidualny komfort oraz lepsze krążenie, a przez to zdrowszy i bardziej efektywny sen. Opisany powyżej układ sprężyn został obustronnie zamknięty warstwami pianek wysokoelastycznych, które charakteryzują się zwiększoną sprężystością i wytrzymałością. Te otwarto-komórkowe pianki zbudowane są z milionów pęcherzyków, co wzmacnia efekt wentylacji materaca. Idealnie dopasowują się do anatomicznej budowy ciała, co gwarantuje przyjemny komfort snu. Dodatkowo układ sprężyn jest otoczony po bokach warstwą Box System, czyli pianką zamykająca wkład sprężynowy ze wszystkich stron materaca, która zapobiega powstawaniu odkształceń spowodowanych siadaniem na jego krawędziach. 11


W

A R A NC J

10 lat

DU C ENT

A

P

RO

A

G

ELISABETTA


ELISABETTA hybryda

bez CFC

ekologiczne

box system

system SPS

system multi-fresh

pillow top

pianka z pamięcią

memory graphite

opaska 3D PLUS

pakowane próżniowo

Elisabetta to kolejny materac z kolekcji LUXURY LINE. Zastosowane w nim rozwiązanie, polegające na stałym zintegrowaniu topera z częścią bazową materaca, zapewnia użytkownikom najwyższy poziom komfortu, precyzyjną termoregulację oraz idealne podparcie ciała. Unikatowy system sprężyn (SPS) zapewnia oddychająca bez deformacji hypoalergiczny pianka nasączona średnio miękki tkanina żelem materac równomierną podporę i elastyczność dla każdego użytkownika bez względu na wzrost i masę ciała. Elisabetta jest materacem jednostronnym o twardości H-2. Górna warstwa tego materaca jest kombinacją wrażliwej na ciepło pianki termoelastycznej (Graphite Infused Memory Foam) zawierającą włókna grafitu z miękką pianką nasączoną żelem (Convoluted Gel Infused Foam) oraz odpowiadającą za optymalne wsparcie pianką (Convoluted Medium Density Foam). Dzięki takiej budowie materac ten zapewnia uczucie komfortu i relaksujący efekt masażu, wspomagając przy tym termoregulację. Pokrowiec materaca Elisabetta wykonano z kaszmiru. To wełna z kóz kaszmirskich pozyskiwana za pomocą wyczesywania. Kaszmir to niezwykle luksusowa tkanina, delikatna dla ciała i charakteryzująca się wysoką zdolnością termoregulacji. Dodatkowo materac wyposażony jest w system Multi-Fresh, który dzięki licznym mikroporom usytuowanym wzdłuż boków materaca odprowadza wilgoć, zachowuje przewiewność i hamuje rozwój roztoczy. Pokrowiec został zaopatrzony w praktyczne uchwyty ułatwiające przenoszenie bądź zmianę położenia materaca.

H2

właściwości materaca ELISABETTA 1

POKROWIEC: KASZMIR, najdelikatniejsza tkanina, luksusowa i miękka, zapewnia doskonałą kontrolę temperatury

5

2

warstawa ze skręconej pianki o średniej gęstości CONVOLUTED MEDIUM DENSITY FOAM optymalna twardość

warstwa ze skręconej pianki CONVOLUTED GRAPHITE INFUSED MEMORY FOAM komfort i termoregulacja

3

 arstwa ze skręconej pianki nasączonej w żelem grafitowym CONVOLUTED GEL INFUSED FOAM komfort i świeżość

1

4 pianka wysokoelastyczna

2

3

4

6 6

warstwa ze skręconej pianki o dużej gęstości CONVOLUTED HIGH

7

DENSITY FOAM

9

wsparcie ortopedyczne

8 7

SENSITIVE POCKET SPRING SYSTEM - wsparcie indywidualne

Materac jednostronny: twardość H-2

8 pianka wysokoelastyczna

WYSOKOŚĆ OK. 31 cm

5

9 BOX SYSTEM (PIANKA OBUDOWANA) zapobiegający strukturalnemu sprasowaniu SYSTEM MULTI-FRESH: system napowietrzający, złożony z mikro-porów po bokach materaca, wspomagający cyrkulację powietrza OPASKA ODDYCHAJĄCA 3D - PLUS: wytworzona w precyzyjnym procesie, wspomaga przepływ powietrza, nawet w warstwie poduszkowej, dodatkowy element designu

13


W

A R A NC J

10 lat

DU C ENT

A

P

RO

A

G

THERMIC


THERMIC

H1 bez CFC

ekologiczne

system

bez deformacji

oddychająca

pianka

pakowane

termoregulacja

miękki

próżniowo materac tkanina z pamięcią multi-fresh Ten jednostronny materac o twardości H-1 to propozycja,która zapewni spokojny sen bez konieczności zmagania się ze zbyt wysoką lub zbyt niską temperaturą, która często przyczynia się do problemów z bezsennością. Wewnętrzna struktura materaca składa się z dwóch warstw: pianki o dużej gęstości (High Density Foam) oraz pianki termoelastycznej (Memory Foam). Taka kompozycja warstw zapewnia wygodne i ergonomiczne podparcie dla pleców i kręgosłupa, utrzymując je w naturalnej pozycji. Pianka wysokoelastyczna gwarantuje optymalną sztywność, a pianka termoelastyczna charakteryzuje się trwałością, nie ulega deformacjom, poprzez wyczuwanie ciepła i nacisku idealnie dopasowuje się do sylwetki. Materiał, z którego wykonany jest pokrowiec materaca Thermic, zawiera mikrokapsułki, które pod wpływem działania ciepła ciała aktywują proces termoregulacji, w wyniku czego powłoka zmienia kolor. Wyższa temperatura na powierzchni sprawia, że kolor pokrowca staje się bardziej biały. Dzięki materacowi Thermic termoregulacja jest nie tylko odczuciem, ale jest ona również widoczna. Ponadto oddychający system MULTI-FRESH, znajdujący się na obwodzie materaca, sprawia, że materac jest odpowiednio wentylowany, co pozwala zapobiegać nagromadzeniu się wilgoci. Pokrowiec posiada również wszyte w częściach bocznych uchwyty, które są bardzo pomocne podczas przenoszenia lub zmiany położenia materaca.

właściwości materaca THERMIC 1

POKROWIEC z mikrokapsułkami MAGIC COVER

2

4

pianka termoelastyczna (2,5 cm)

warstwa ze skręconej pianki o dużej gęstości CONVOLUTED HIGH DENSITY FOAM - wsparcie ortopedyczne

1

5

2 4

3 WYSOKOŚĆ OK. 26 cm

warstwa z pianki zapamiętującej kształty, termoelastycznej, niedeformującej się (4 cm)

5

6

6

warstwa podtrzymująca wykonana z pianki o wysokiej gęstości i optymalnej

3

warstwa z pianki wysokoelastycznej, niedeformującej się

sztywności SYSTEM MULTI-FRESH: system napowietrzający, złożony z mikro-porów Materac jednostronny: twardość H-1

po bokach materaca, wspomagający cyrkulację powietrza

15


W

A R A NC J

10 lat

DU C ENT

A

P

RO

A

G

GIULIA


GIULIA bez CFC

ekologiczne

do recyklingu

zróżnicowane strefy

hypoalergiczny

system multi-fresh

pianka z pamięcią

pianka nasączona żelem

memory graphite

H3

Giulia to materac odpowiedni, by zapewnić zdrowy i regenerujący sen. Jest ona materacem jednostronnym oddychająca pakowane bez deformacji zdejmowany średnio twardy tkanina próżniowo pokrowiec materac o twardości H-3, a zbudowana jest z trzech warstw pianek o zróżnicowanych funkcjach. Grafitowa pianka termoelastyczna (Graphite Infused Memory Foam) reguluje temperaturę ciała, zatrzymując i uwalniając ciepło wydzielane przez ciało podczas odpoczynku. Zapewnia ona wyjątkowy komfort i dopasowanie materaca do naszej budowy. Żelowa pianka termoelastyczna (Convoluted Gel Infused Foam) jest niezwykle miękka, dzięki czemu zapewnia komfort osobom śpiącym w każdej pozycji, a przy tym jest odpowiednio sztywna, by zapewnić wsparcie dla ciała i świeżość. Warstwa trzecia, czyli pianka o dużej gęstości (High Density Foam), stanowi wsparcie dla warstw wierzchnich zapewniając stabilność. Materiał zastosowany na pokrowiec to tkanina przewiewna i oddychająca, pod którą umieszczono włókna hypoalergiczne. Zastosowano w nim również system Multi-Fresh – znajdujący się na obwodzie materaca – umożliwiający uwalnianie powietrza przez boki materaca, co ogranicza gromadzenie się wilgoci i rozmnażanie roztoczy. Pokrowiec ten jest odpinany i można go całkowicie zdjąć i uprać na sucho.

właściwości materaca GIULIA 1

POKROWIEC z zamkiem: wykonany z tkaniny hypoalergicznej

2

Pianka termoelastyczna CONVOLUTED GRAPHITE

3

INFUSED MEMORY FOAM - komfort i termoregulacja

Pianka żelowa CONVOLUTED GEL INFUSED - komfort i świeżość

1 4

warstwa ze skręconej pianki o dużej gęstości CONVOLUTED HIGH DENSITY FOAM - wsparcie ortopedyczne

2 4

3

5

7 ZRÓŻNICOWANYCH STREF dla ergonomicznego wsparcia

5

pokrowiec wewnętrzny

SYSTEM MULTI-FRESH: system napowietrzający, złożony z mikro-porów

6

pianka wysokoelastyczna

WYSOKOŚĆ OK. 26 cm

6 7

POKROWIEC MATERACA rozpinany za pomocą wszytego zamka.

po bokach materaca, wspomagający cyrkulację powietrza Materac jednostronny: twardość H-3

17


W

A R A NC J

10 lat

DU C ENT

A

P

RO

A

G

JESSICA


JESSICA

H1 H4 bez CFC

ekologiczne

do recyklingu

pakowane próżniowo

zróżnicowane strefy

zimowa i letnia strona

bez deformacji

system oddychający 3D

pianka z pamięcią

miękki materac

twardy materac

Jessica to dwustronny materac należący do prestiżowej kolekcji LUXURY LINE. Wykonany z wielowarstwowej płyty pianek precyzyjnie podtrzymujących każdą część ciała. Po obu stronach posiada warstwę Special Craft Slab, której unikatowa wyprofilowana powierzchnia zapewnia wyjątkowy efekt masażu i komfortu, a także przyczynia się do zwiększenia przewiewności. Górna warstwa zimowa o twardości H-1 jest połączeniem wrażliwej na ciepło i elastycznej pianki z pamięcią (Memory Foam) z warstwą pianki otwarto-komórkowej (Sea Touch Komfort). Strona zimowa materaca o twardości H-4 jest połączeniem pianek (Sea Touch Support) i wysokoelastycznej pianki z kanałami powietrznymi (Hight Density Foam). Pokrowiec materaca wykonany jest z przewiewnej, oddychającej tkaniny. Dodatkowo w częściach bocznych wszyta została specjalna oddychająca opaska, która dodatkowo wspomaga boczną cyrkulację powietrza. Takie unikatowe połączenie tkaniny pokrowca z opaską redukuje wilgoć wewnątrz materaca i zapobiega powstawaniu roztoczy. Istotne ułatwienie podczas przenoszenia czy też odwracania materaca stanowią wszyte po obu stronach pokrowca uchwyty.

właściwości materaca JESSICA

1

strona zimowa

3

POKROWIEC: naturalny, oddychający, wyszywana tkanina

pianka o otwartych komórkach SEA TOUCH COMFORT (6 cm)

2 WYPEŁNIENIE: pianka z pamięcią MEMORY FOAM (3,5 cm) po ZIMOWEJ STRONIE, wrażliwa na ciepło, nieodkształcająca się i elastyczna

1 2 3

Pianka OPEN CELL

5

WYSOKOŚĆ OK. 29 cm

6

4

FOAM po LETNIEJ STRONIE o potrójnym działaniu: miękka, oddychająca

6

i hypoalergiczna SYSTEM ODDYCHAJĄCY 3D: przestrzeń wewnętrzna (3D) wspomaga boczną cyrkulację powietrza, redukując gromadzenie się wilgoci i rozprzestrzenianie roztoczy Materac dwustronny: lato twardość H-1, zima twardość H-4

3 6

warstwa ze wsparciem SEA TOUCH SUPPORT, aby stworzyć zrównoważony komfort, napięcie i przewiewność, ze specjalnie wyprofilowaną płytą po obu stronach materaca z wyjątkowym efektem masażu

strona letnia

7 ZRÓŻNICOWANYCH STREF dla ergonomicznego wsparcia

19


W

A R A NC J

10 lat

DU C ENT

A

P

RO

A

G

SOFIA


SOFIA bez CFC

ekologiczne

do recyklingu

pakowane próżniowo

system SPS

box system

system multi-fresh

oddychająca tkanina

memory graphite

Materac Sofia z kategorii LUXURY LINE jest materacem jednostronnym o twardości H-1. Zapewnia najwyższy stopień termoregulacji i przewiewności. W tym celu zastosowany został unikatowy system Ultra-Comfort, składający się z trzech warstw. Pierwszy poziom stanowi pianka Graphite Infused Memory Foam, czyli pianka termoelastyczna zawierająca włókna grafitu. miękki antyroztoczowy hypoalergiczny bez deformacji materac Zapewnia ona uczucie komfortu i efekt masażu. Dodatkowo wspiera termoregulację. Kolejna warstwa – Open Cell Foam to miękka pianka, która zapewnia niepowtarzalne uczucie relaksu. Warstwa ta poprawia przepływ powietrza. Trzecią warstwę systemu Ultra-Comfort stanowi Convoluted High Density Foam. To pianka o dużej gęstości, która odpowiada za wsparcie ortopedyczne oraz zapewniająca optymalną twardość podczas snu. Centralnym poziomem w budowie materaca Sofia jest Sensitive Pocket Spring System, czyli warstwa indywidualnych sprężyn zapewniających punktowe wsparcie dla poszczególnych partii ciała. Układ sprężyn otacza struktura Box System, czyli 10-centymetrowa warstwa pianki High Density Foam o wysokiej gęstości. Pokrowiec materaca Sofia wykonany jest z wysoko hypoalergicznej tkaniny. Wytworzona ona jest z produktów roślinnych. Materiał pokrowca zawiera ekstrakty z cytryny, eukaliptusa i lawendy. Wysoka termoregulacja i przewiewność materaca Sofia wsparta jest systemem Multi-Fresh, który odpowiedzialny jest za odprowadzenie wilgoci i zahamowanie rozwoju roztoczy.

H1

WYPEŁNIENIE: włókna hypoalergiczne

właściwości materaca SOFIA 1

POKROWIEC: oddychająca tkanina z systemem GREEN FIRST, hypoalergiczna technologia oparta na olejkach roślinnych o działaniu przeciwko roztoczom

2 warstwa ze skręconej pianki z pamięcią nasączonej grafitem CONVOLUTED GRAPHITE INFUSED MEMORY FOAM - komfort i termoregulacja

3

1

5 3

4

warstwa ze skręconej pianki o dużej gęstości CONVOLUTED HIGH DENSITY FOAM - wsparcie ortopedyczne

pianka OPEN CELL FOAM - miękka, oddychająca, hypoalergiczna

2

pianka wysokoelastyczna

4

5

8 7

6

SENSITIVE POCKET SPRING SYSTEM - wsparcie indywidualne

7

pianka wysokoelastyczna

WYSOKOŚĆ OK. 27 cm

6

8 BOX SYSTEM (PIANKA OBUDOWANA zapobiegający strukturalnemu sprasowaniu SYSTEM MULTI-FRESH: napowietrzający, złożony z mikro-porów

Materac jednostronny: twardość H-1

po bokach materaca, wspomagający cyrkulację powietrza

21


ITALIAN STYLE


W

A R A NC J

10 lat

DU C ENT

A

P

RO

A

G

GRACE


GRACE Materac Grace to materac z unikatowej kolekcji box system system bez CFC ekologiczne do recyklingu pakowane system SPS zimowa i letnia bez deformacji oddychająca pianka oddychający 3D próżniowo strona tkanina z pamięcią ITALIAN LIFESTYLE. Zbudowany jest ze sprężyn (Sensitive Pocket Spring System) i wysokiej jakości pianek: termoelastycznej (Memory Foam), profilowanej pianki wysokoelastycznej High Density Foam oraz Open Cell Foam. Unikatowy system sprężyn (SPS) zapewnia równomierną podporę i elastyczność każdemu użytkownikowi bez względu na wzrost i masę ciała. Grace jest materacem dwustronnym, który możemy odwracać sezonowo. Górna warstwa – zimowa o twardości H-2, średnio miękki średnio twardy jest połączeniem wrażliwej na ciepło i elastycznej pianki z pamięcią (Memory Foam) nasączonej naturalnymi olejkami roślinnymi z warstwą profilowanej materac materac pianki o dużej gęstości (High Density Foam), która odpowiada za wsparcie ortopedyczne i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Tak nowatorskie połączenie wzmacnia uczucie relaksu i poprawia jakość snu. Strona letnia (twardość H-3) posiada wkład z pianki o otwartych komórkach (Open Cell), której profilowana struktura wzmacnia wentylację, przepływ powietrza oraz gwarantuje doskonały komfort i świeżość. Pozwala to na sen w zgodzie z naturą, a tym samym wspomaga uczucie relaksu i odprężenia. Unikatowy pokrowiec materaca Grace wykonany jest z tkaniny bardzo dobrze przepuszczającej powietrze, co sprawia, że pokrowiec oddycha. Pokrowiec posiada misternie wyszywany wzór, na który firma Buoninfante posiada patent. Stanowi to zwieńczenie włoskiego designu i estetyki. W bokach pokrowca umieszczono siatkę przepuszczającą powietrze, która dodatkowo wzmacnia wentylację całego materaca. Pokrowiec został zaopatrzony w praktyczne uchwyty ułatwiające przenoszenie bądź odwracanie materaca.

H2 H3

właściwości materaca GRACE 1

POKROWIEC: elastyczny, oddychający, wyszywana tkanina

WYPEŁNIENIE: pianka z pamięcią MEMORY FOAM 2 (grubość 3,5 cm) po ZIMOWEJ STRONIE, wrażliwa na ciepło, nieodkształcająca się i elastyczna

strona zimowa

3

Warstwa z naturalnej pianki nasączonej olejkami NATURAL OIL BASED FOAM - przyjazna środowisku

1 4

SENSITIVE POCKET SPRING

2

SYSTEM - wsparcie indywidualne warstwa złożona z niezależnych kieszonek sprężynowych INDEPENDENT POCKET SPRINGS

3

6 5

5 Pianka OPEN CELL FOAM po LETNIEJ STRONIE o potrójnym działaniu: miękka, oddychająca i hypoalergiczna

WYSOKOŚĆ OK. 27 cm

4

6 BOX SYSTEM (PIANKA OBUDOWANA) zrobiona z pianki o dużej gęstości HIGH DENSITY FOAM - wytrzymałość strona letnia

Materac dwustronny: lato twardość H-3, zima twardość H-2

25


W

A R A NC J

10 lat

DU C ENT

A

P

RO

A

G

SILVIA


SILVIA

H4 bez CFC

ekologiczne

do recyklingu

pianka z pamięcią

ekologiczna bez deformacji pianka z pamięcią

oddychająca tkanina

system oddychający 3D

hypoalergiczny

naturalne tkaniny

pakowane próżniowo

twardy materac

Silvia – kolejny materac z kolekcji ITALIAN LIFESTYLE, w którego procesie produkcyjnym używa się wyłącznie surowców naturalnych poddających się recyklingowi. Jego budowa opiera się na zintegrowaniu dwóch typów pianek: pianki termoelastycznej (Memory Foam) oraz pianki wysokoelastycznej (High Density Foam). Dwie warstwy pianki termoelastycznej nasączonej naturalnymi olejkami (Natural Oil Memory Foam) zapewniają komfort na najwyższym poziomie. Silvia jest materacem jednostronnym o twardości H-4. Poprzez wrażliwość na ciepło i elastyczność, gwarantują idealne dopasowanie materaca do budowy i wagi użytkownika. W efekcie każdy punkt naszego ciała ma właściwe podparcie, a kręgosłup należycie odpoczywa. Pokrowiec wykonany z tkaniny Bio Cotton Fabric, czyli w 100% z naturalnej bawełny, posiadającej właściwości hypoalergiczne i oddychające. Redukuje gromadzenie się wilgoci i rozprzestrzenianie roztoczy. W bokach pokrowca umieszczono siatkę przepuszczającą powietrze, która dodatkowo wzmacnia wentylację całego materaca. Pokrowiec został zaopatrzony w praktyczne uchwyty ułatwiające przenoszenie bądź zmianę położenia materaca.

właściwości materaca SILVIA 1

WYPEŁNIENIE: pianka z naturalnymi

POKROWIEC: tkanina bawełniana BIO COTTON, 100%

olejkami NATURAL OIL MEMORY FOAM,

2 WYPEŁNIENIE: włóknina hypoalergiczna

naturalnej bawełny (bez nawozów i pestycydów),

3

hypoalergiczna i oddychająca

źródło dobrego samopoczucia, przyjazne środowisku (2,5 cm)

1 4

warstwa z pianki z pamięcią MEMORY FOAM wrażliwa na ciepło, nieodkształcająca się, elastyczna (5 cm)

2

3 4 WYSOKOŚĆ OK. 27 cm

5

5

warstwa z pianki o dużej gęstości HIGH DENSITY FOAM - optymalna twardość SYSTEM ODDYCHAJĄCY 3D: przestrzeń wewnętrzna (3D) wspomaga boczną cyrkulację

Materac jednostronny: twardość H-4

powietrza, redukując gromadzenie się wilgoci i rozprzestrzenianie roztoczy

27


W

A R A NC J

10 lat

DU C ENT

A

P

RO

A

G

BIANCA


BIANCA

H3 bez CFC

ekologiczne

do recyklingu

pakowane próżniowo

pianka z pamięcią

ekologiczna hypoalergiczny bez deformacji antyroztoczowy pianka z pamięcią

naturalny bambus

średnio twardy materac

Bianca to materac z kolekcji ITALIAN LIFESTYLE. Jest to materac o twardości H-3, którego budowa oparta jest na trzech niezależnych warstwach pianek. Dwie z nich to pianki termoelastyczne (Memory Foam) o specjalnym typie pamięci. Bianca to idealna propozycja dla osób, które szczególną uwagę przykładają do życia w zgodzie z naturą. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, pianki zostały nasączone tylko naturalnymi olejkami roślinnymi, które są źródłem dobrego samopoczucia i znacznie poprawiają komfort snu. Pianka Memory Foam wykonana została z surowców odnawialnych, a poprzez swą elastyczność i wrażliwość na ciepło, zapewnia wysoki komfort i oddychalność. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, co w efekcie wpływa na jego rozluźnienie, poprawia przepływ krążenia i zapobiega odleżynom. Dolna warstwa materaca wykonana jest z opracowanej w specjalnej technologii pianki o dużej gęstości (High Density Foam). Warstwa ta zapewnia optymalną twardość i poprzez ortopedyczne podtrzymanie ciała reguluje rozłożenie jego ciężaru. Dzięki swojej budowie gwarantuje wysoką odporność na odkształcenia, a struktura otwartych komórek zapewnia aktywną wentylację. Pokrowiec materaca Bianca wykonany został z tkaniny, której głównym składnikiem jest naturalny bambus, który sprawia, że pokrowiec posiada właściwości antybakteryjne, hypoalergiczne. Włókna bambusa to naturalny dezodorant. Pokrowiec ma naturalny zapach i doskonałą przepuszczalność powietrza. Pozwala to uzyskać uczucie świeżości podczas snu, nawet w ciepłym klimacie. Tkanina uniemożliwia rozwój roztoczy i jest w 100 % biodegradowalna. Pokrowiec posiada praktyczne uchwyty pomocne podczas przenoszenia bądź odwracania materaca.

właściwości materaca BIANCA 1

2 WYPEŁNIENIE: z pianki z pamięcią nasączonej naturalnymi olejkami NATURAL OIL MEMORY

POKROWIEC: tkanina z naturalnego bambusa NATURAL BAMBOO, 100% biodegrodowalna, antybakteryjna,

FOAM, źródło dobrego samopoczucia i relaksu;

naturalny dezodorant, hypoalergiczna, oddychająca, o właściwościach absorbujących

przyjazne środowisku (2,5 cm)

1 3

warstwa z pianki z pamięcią

2

MEMORY FOAM wrażliwa

3

na ciepło, nieodkształcająca

WYSOKOŚĆ OK. 30 cm

się, elastyczna (5cm)

4

4

 arstwa z pianki o dużej gęstości w HIGH DENSITY FOAM optymalna twardość

ODDYCHAJĄCA OPASKA: ułatwia przewiewność i zapobiega gromadzeniu się wilgoci

Materac jednostronny: twardość H-3

29


W

A R A NC J

10 lat

DU C ENT

A

P

RO

A

G

MONICA


MONICA

H3 bez CFC

ekologiczne

do recyklingu

pianka z pamięcią

antystatyczny

bez deformacji

oddychająca tkanina

hypoalergiczny antyroztoczowy

pakowane próżniowo

średnio twardy materac

Monica to propozycja marki Buoninfante z kolekcji Italian Lifestyle. Jest to materac jednostronny, o twardości H-3, którego budowa wewnętrzna oparta jest na dwóch typach pianek. Warstwę odpowiedzialną za właściwe podparcie ortopedyczne stanowi pianka o dużej gęstości i optymalnej sztywności. Z kolei warstwa komfortowa złożona jest z dwóch niezależnie od siebie pracujących poziomów pianki termoelastycznej (Memory Foam). Pianka ta jest wrażliwa na ciepło, elastyczna, posiada właściwości zapamiętywania kształtu, zapewnia optymalny rozkład ciężaru oraz redukuje punkty nacisku. Zastosowana w Monice pianka termoelastyczna wykonana jest z surowców odnawialnych. Jest ona nasączona olejkami roślinnymi, które są źródłem dobrego samopoczucia i posiadają właściwości terapeutyczne. Pokrowiec materaca Monica wykonany jest z tkaniny Silver Safe zawierającej srebrne włókna. Struktura pokrowca zapewnia funkcje antybakteryjną, antystatyczną i termoregulacyjną. Jony srebra hamują działanie enzymów i namnażanie się mikrobów, a także przeciwdziałają powstawaniu brzydkich zapachów. Funkcja antystatyczna polega na usuwaniu przez srebro ładunków elektrostatycznych gromadzących się na naszej skórze poprzez codzienny kontakt z materiałami syntetycznymi.

właściwości materaca MONICA 1

POKROWIEC: SILVER SAFE, antybakteryjny, antystatyczny, termoregulowany, antyzapachowy

2

WYPEŁNIENIE: włóknina hypoalergiczna

3

WYPEŁNIENIE: pianka z pamięcią MEMORY FOAM (2,5 cm) po ZIMOWEJ STRONIE, wrażliwa na ciepło, nieodkształcająca się i elastyczna

1 4

warstwa z pianki zapamiętującej kształty, termoelastycznej, niedeformującej się (3 cm)

2

3 4 WYSOKOŚĆ OK. 26 cm

5

5

warstwa podtrzymująca wykonana z pianki o wysokiej gęstości o optymalnej sztywności ODDYCHAJĄCE PASY wspomagają oddychanie i zapobiegają gromadzeniu wilgoci

Materac jednostronny: twardość H-3

31


W

A R A NC J

10 lat

DU C ENT

A

P

RO

A

G

MAGNUM


MAGNUM

H2 bez CFC

ekologiczne

do recyklingu

antystatyczny

zdejmowany pokrowiec

bez deformacji

oddychająca tkanina

hypoalergiczny

antyroztoczowy

pakowane próżniowo

średnio miękki materac

Magnum jest dwustronnym materacem z kolekcji ITALIAN LIFESTYLE o twardości H-2. Jego budowa oparta jest na układzie sprężyn kieszonkowych oraz pianki wysokoelastycznej. Warstwę zewnętrzną dla układu sprężyn stanowi Box System. Jest on wykonany z pianki o wysokiej gęstości High Density Foam, która zapobiega strukturalnemu zapadaniu się krawędzi materaca spowodowanemu ciężarem ciała. Dzięki temu uzyskujemy wydłużenie okresu użytkowania materaca. Pokrowiec materaca Magnum wykonany jest z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny, w której w skład wchodzą również włókna kaszmirowe. Luźno połączone włókna kaszmiru idealnie magazynują powietrze oraz ciepło wytwarzane przez ludzkie ciało, przez co chronią przed zimnem, ale też nie pozwalają na przegrzanie latem. Z innych zalet tej tkaniny należy wymienić fakt, że nie pochłania zapachów, jest odporna na zabrudzenia oraz nie wchłania wody. Pokrowiec tego materaca w części bocznej posiada wszytą opaskę oddychającą w systemie Multi Fresh. Dzięki temu powietrze ma ułatwiony przepływ przez materac. Dodatkowo wszyte zostały specjalne uchwyty pomocne przy przenoszeniu bądź odwracaniu materaca. Pokrowiec materaca Magnum został wyposażony w suwak co pozwana na ściągnięcie pokrowca do czyszczenia.

właściwości materaca MAGNUM Pokrowiec wewnętrzny

2 1

3

POKROWIEC: tkanina KASZMIR z zamkiem

Pianka wysokoelastyczna

1 SENSITIVE POCKET SPRING

3

SYSTEM -

2

4

indywidualne warstwa złożona z niezależnych kieszonek sprężynowych INDEPENDENT POCKET SPRINGS

4 5 6 6

Pianka wysokoelastyczna

5

WYSOKOŚĆ OK. 22 cm

wsparcie

BOX SYSTEM (PIANKA OBUDOWANA) zrobiona z pianki o dużej gęstości HIGH DENSITY FOAM - wytrzymałość

SYSTEM ODDYCHAJĄCY 3D: przestrzeń wewnętrzna (3D) wspomaga boczną cyrkulację Materac dwustronny: lato twardość H-2, zima twardość H-2

powietrza, redukując gromadzenie się wilgoci i rozprzestrzenianie roztoczy

33


PODUSZKI

Poduszki anatomiczne wykonano z pianki lepkoelastycznej, której właściwości umożliwiają idealne dopasowanie do linii przez ramiona, szyję i głowę zapewniające właściwy sposób podparcia kręgosłupa podczas snu i wypoczynku. Pianka przystosowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury. Zastosowane w poduszce kanały powietrzne zapewniają jej właściwą wewnętrzną wentylację. Profilowana poduszka przynosi ulgę w przypadku wielu dolegliwości, takich jak bóle szyi, pleców, głowy czy chrapanie. Możliwy jest również wybór pokrowca.

Classic 60x40x10

Poduszka Classic - symetryczny kształt umożliwia jej dwustronne użytkowanie, gwarantując wygodę i idealne podparcie w każdej pozycji snu. Łagodne ścięcia polecane są szczególnie osobom preferującym sen i wypoczynek na niskich poduszkach.

34

Contoured 60x40x12

Poduszka Contoured - specjalnie wyprofilowany kształt z wycięciem szyjnym zapewnia właściwe podparcie głowy i barków redukując jednocześnie ucisk w okolicach szyjnych. Poduszka stosowana do większości pozycji spania. Również w pozycji na brzuchu, gdyż nieregularny kształt pozwala na łatwe oddychanie i swobodne objęcie jej rękoma.

Profile 60x43x11

Poduszka Profile - wyjątkowy kształt z profilowym wycięciem środkowym odpowiada naturalnej linii, jaką tworzą nasza głowa, szyja oraz ramiona. Rozwiązanie to zapewnia właściwe podparcie głowy i barków redukując jednocześnie ucisk w okolicach szyjnych. Poduszka zalecana szczególnie dla osób śpiących na boku oraz na plecach.

Silver – Zrelaksuj się śpiąc … Pokrowiec materaca wykonano ze specjalnej podwójnej dzianiny typu dżersej (Silver) ze srebrnej, antystatycznej przędzy odpornej na promieniowanie elektromagnetyczne. Srebro usuwa z naszego ciała ładunki elektrostatyczne, które gromadzimy przez codzienny kontakt z syntetycznymi materiałami i zapobiega nagłym wyładowaniom elektrostatycznym. Niezwykle wytrzymała i trwała srebrna przędza ma właściwości antybakteryjne, zwalcza nieprzyjemne zapachy, zapobiega gromadzeniu się kurzu, pozwala rozładować napięcia zapewniając relaks i spokojny sen. Srebrna przędza jest trwała i nie wypłukuje się. kanaliki wentylacyjne o średnicy Ø 7 mm


LEGENDA

ekologiczne

naturalne tkaniny

Naturalne włókna tkanin przepuszczają powietrze w dużo większym zakresie niż tkaniny produkowane w oparciu o włókna sztuczne. Dzięki tym naturalnym tkaninom uzyskujemy właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.

naturalny bambus

Dzięki specyficznemu tylko dla włókna bambusowego przekrojowi charakteryzującemu się wieloma „mikroporami”, tkanina bambusowa trzykrotnie lepiej chłonie wilgoć niż tkanina bawełniana. Tkanina bambusowa jest antystatyczna, nie gromadzi kurzu ani roztoczy.

Budowa materaca i użyte w jego produkcji materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających oraz podrażniających. Materace takie są idealne dla hypoalergiczny osób z alergią.

antyroztoczowy

pakowane próżniowo

Użyte materiały i technologia produkcji materaca ograniczają możliwość powstawania i namnażania się roztoczy w naszych materacach, które bardzo często są powodem alergii i astmy.

Pakowane próżniowo materace zapewniają klientom dostarczenie produktu oryginalnie zapakowanego w sterylnych warunkach. Dzięki tej metodzie pakowania chronimy również środowisko redukując niezbędną przestrzeń ładunkową do ich transportu niemal o 5 razy w stosunku do tradycyjnie pakowanych materacy.

ekologiczna pianka z pamięcią

pianka nasączona żelem

Natural Memory Foam jest specjalnym rodzajem pianki z pamięcią podczas produkcji której wykorzystywane są głównie surowce naturalne.

Nasączenie miękkim żelem sprzyja termicznej stabilności i świeżości a także działa łagodząco, antybakteryjnie oraz tonizująco.

Dzięki bardzo dobrej jakości pianek zastosowanych w materacach oraz unikatowym systemie SPS mamy pewność, że na materacu nie powstaną bez deformacji zdeformowania.

pillow top

zróżnicowane strefy

Wspomaga przepływ powietrza zarówno w warstwie poduszkowej jak i na całej powierzchni materaca. system oddychający 3D

opaska 3D PLUS

system multi-fresh

oddychająca tkanina

system SPS

Opaska została wytworzona w precyzyjnym procesie, dzięki czemu wspomaga przepływ powietrza zarówno w warstwie poduszkowej jak i na całej powierzchni materaca a także stanowi element dopełniający design materaca. To unikatowy system napowietrzający, który składa się z mikro- porów usytuowanych po bokach materaca, który wspomaga cyrkulację powietrza. System ten osłabia powstawanie roztoczy, grzybów czy bakterii jak również pleśni wewnątrz materaca. Zastosowanie naturalnych tkanin w pokrowcach materacy zapewnia idealne odprowadzenie wilgoci oraz odpowiednią cyrkulacje powietrza.

Zastosowanie tego innowacyjnego pomysłu sprawia, że czujemy się doskonale odprężeni i zrelaksowani, ponieważ warstwa poduszkowa daje nam uczucie ukojenia i masażu.

Dzięki zróżnicowanym strefom twardości zastosowanych wewnątrz materaca mamy zapewnione doskonałe wsparcie pod każdym punktem naszego ciała.

Każda sprężyna w tym innowacyjnym układzie pracuje niezależnie od pozostałych w celu zapewnienia równomiernej podpory do różnego wzrostu i ciężarów ciała.

Ten odwracalny toper pozwala na wykorzystanie właściwości letniej i zimowej strony bez konieczności odwracania odwracalna warstwacałego materaca. poduszkowa

box system

termoregulacja

Pozwala uniknąć naturalnego sprasowania całego produktu oraz zapewnia doskonałą elastyczność na bokach materaca.

zdejmowany pokrowiec

W

A R A NC J

10

RO

lat

A

Po recyklingu materacy produkty, które z nich pozyskiwaliśmy możemy ponownie użyć do produkcji np. dywanów, filcu czy stali z przetworzonych sprężyn.

pianka z pamięcią

Memory Foam czyli pianka z pamięcią jest to unikatowy materiał, który dzięki swoim właściwościom idealnie dopasowuje się do każdego punktu naszego ciała, który naciska na materac.

antystatyczny

P

do recyklingu

Proces produkcji większości pianek do materacy wymaga użycia olejów, którymi najczęściej są te ropopochodne. Aby uzyskać produkt ekologiczny firma Buoninfante używa w produkcji materacy pianek wyprodukowanych z zastosowaniem naturalnych olejków roślinnych (głównie sojowych).

memory graphite

DUCENT

A

bez CFC

Antystatyczność materaca sprawia że jest on nieelektryzujący się.

Strona zimowa materaca utrzymuje stałą temperaturę ciała przez całą noc. Dzięki zastosowaniu letniej strony materaca podczas ciepłych letnich nocy zimowa i letnia mamy uczucie chłodzenia i komfortu podczas snu. strona

G

Wolne od chlorofluocarbonu, który niszczy warstwę ozonową.

Jest to warstwa pianki z pamięcią nasączona grafitem, która zapewnia wysoki komfort, a dodatkowo dzięki temperaturze ciała dopasowuje się do jego anatomicznej budowy w sposób idealny.

Pokrowiec posiada wszyty zamek błyskawiczny, dzięki czemu istnieje możliwość zdjęcia pokrowca i prania na sucho.

Materace są objęte 10 letnią gwarancją producenta, której warunki są dołączone do każdego materaca.

Oznaczenia twardości materacy:

H1 miękki materac

Materace miękkie przeznaczone są głównie dla osób o masie ciała do 60 kg i oczekujących od materaca uczucia miękkiego wtulenia się w niego.

H2

Materace średnio miękkie przeznaczone są głównie dla osób o masie ciała w przedziale 60-80 kg oczekujących od materaca uczuśrednio miękki cia komfortu i odpowiedniego wsparcia. materac

H3

Materace średnio twarde przeznaczone są głównie dla osób o masie ciała w przedziale 80-100 kg oczekujących od materaca uczuśrednio twardy cia silnego wsparcia i sprężystości. materac

Materiał, z którego wykonany jest pokrowiec materaca zawiera mikrokapsułki, które pod wpływem działania ciepła ciała aktywują proces termoregulacji.

H4 twardy materac

Materace twarde przeznaczone są głównie dla osób o masie ciała powyżej 100 kg i oczekujących od materaca uczucia silnego wsparcie ciała.

35


Wyłączny dystrybutor materaców Buoninfante w Polsce

STOLWIT MEBLE Sp. z o.o. Sp. k. 98-400 - Wieruszów - POLSKA, Polesie 25 Tel (+48) 627 842 632; Fax (+48) 627 841 100 info@buoninfante.pl www.buoninfante.pl Przedstawiciel handlowy Polska północna – Łukasz Komar +48 607 929 266 Przedstawiciel handlowy Polska południowa – Hubert Grabek +48 601 550 393 Gruppo Industriale Buoninfante S.p.a. Via delle Industrie, 31 84092 - Bellizzi (SA) - ITALY Tel (+39) 0828 54055 Fax (+39) 0828 52932 info@gruppobuoninfante.com www.gruppobuoninfante.com

Buoninfante katalog 15 02 2017  
Buoninfante katalog 15 02 2017  
Advertisement