Page 1

Tajemnica Poland Exclusive


Odkrycie

POLAND EXCLUSIVE The Finest Hotel & Restaurants Collection to elitarna grupa ekskluzywnych hoteli i restauracji w Polsce dla koneserów. Misją grupy jest propagowanie w świecie słynnej polskiej gościnnośći w najlepszym wydaniu. Do sieci należą najznamienitsze hotele o prawdziwie unikalnym charakterze oraz wyjątkowych walorach, a także restauracje z wyśmienitą kuchnią we wszystkich regionach Polski. W górach i nad morzem, nad jeziorami i w głębi starych lasów, zarówno w dużych miastach jak i na prowincji. Jeśli ktoś zamierza zakosztować pobytu w Polsce na wysokim poziomie, trafił pod właściwy adres!


i majątkach ziemskich, hotele designerskie położone w dużych metropoliach, kameralne hotele w urokliwych nadmorskich miejscowościach, oferujące odnowę biologiczną, hotele konferencyjne, hotele przyjazne dla dzieci, a także hotele dla golfistów. Fascynujące miejsca, które warto odwiedzić w Polsce.

hotels

Znaleźć tu można hotele w doskonale odrestaurowanych pałacach, dworkach


obejmuje również szeroką gamę wybornych restauracji, które wyróżniają się pięknymi i estetycznymi wnętrzami, w pełni profesjonalną obsługą, przyjemną i miłą amtosferą i co najważniejsze odpowiednio wysoką jakością potraw. Stylowa restauracja z letnim tarasem na romantyczną kolację we dwoje, kameralna restauracja nad brzegiem jeziora na uroczystości rodzinne, eleganckie i wykwintne restauracje hotelowe na prestiżowe spotkania ludzi biznesu i kultury to miejsca piękne, urokliwe i niezwykłe. Świetni kucharze zabiorą Państwa w podróż po niezapomnianych doznaniach smakowych kuchni międzynarodowej, polskiej, regionalnej, staropolskiej.....

dining

Oferta POLAND EXCLUSIVE The Finest Hotel & Restaurants Collection


naszą ofertę o luksusowe domy, apartamenty wakacyjne jak i kwatery w gospodarstwach agroturystycznych, zachwycające niepowtarzalnym klimatem, pięknem krajobrazu, swoim sielankowym urokiem, komfortem oraz pysznym domowym jedzeniem w najpiękniejszych zakątkach Polski.

apartments/villas

Z myślą o turystach planujących wakacje na własną rękę, poszeżyliśmy


z zakresu Zdrowia i Urody to kolejna nowa oferta opracowana przez ekspertów POLAND EXCLUSIVE. Są to zarówno renomowane Hotele Wellness & SPA, Uzdrowiska i Sanatoria klimatyczne, Gabinety kosmetyczne, Instytuty Piękna i Urody, jak i Instytuty Day SPA, oferujące szeroką gamę ekskluzywnych zabiegów z zakresu Wellness & SPA oraz odnowy biologicznej.

lifestyle

Masaże, kąpiele i wody termalne oraz wiele innych atrakcji wypoczynkowych


Klucz

POLAND EXCLUSIVE CLUB CARD O programie Karta rabatowa POLAND EXCLUSIVE CLUB CARD uprawnia każdego jej posiadacza do korzystania ze zniżek i rabatów na wybrane usługi oferowane przez podmioty wchodzące w skład programu. Każdy z Partnerów programu określa wysokość swoich rabatów indywidualnie

Jak zamówić kartę POLAND EXCLUSIVE CLUB CARD? Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.polandexclusive.com Ile kosztuje POLAND EXCLUSIVE CLUB CARD?

a ich wysokość umieszczona jest na stronie www.polandexclusive.com.

Cena detaliczna zakupu karty imiennej wynosi

Gdzie można użyć karty?

Cena detaliczna zakupu karty firmowej wynosi 159,00 zł

W programie uczestniczą hotele, restauracje, obiekty SPA, oraz inne podmioty gospodarcze.

79,00 zł

Cena detaliczna zakupu karty rodzinnej wynosi 119,00 zł

Jak długo ważna jest karta POLAND EXCLUSIVE CLUB CARD? Karta POLAND EXCLUSIVE CLUB CARD ważna jest przez okres jednego roku.


Witamy- jesteś w domu

Polska to nowoczesny i otwarty kraj o wielkich walorach turystycznych. Piękno przyrody, niepowtarzalne zabytki kultury, przyjazny personel oraz szeroka oferta rozrywkowo-wypoczynkowa spowodują, że pobyt w polecanych przez nas miejscach stanie się niezapomnianym przeżyciem! W imieniu Właścicieli i Zarządców zapraszam serdecznie! Konrad Taube Prezes Zarządu POLAND EXCLUSIVE UG


POLAND EXCLUSIVE UG

Kontakt

Poland Exclusive  

The Finest Hotel & Restaurants Collection

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you