Page 1

15 Mart 2014 Sayı: 1

FiRMANIZ iCiN 4 YENİ İLETİŞİM PLATFORMU

E

3

4 TANITIM

2 KURUMSAL KİMLİK

BÜLTEN

1

SOSYAL MEDYA

konomi, teknoloji sanayi ve üretim de hızla ilerleyen işletmeler artık asıl işlerine odaklanıyor. Üretim ve hizmette kaliteyi yakalayabilmenin en temel koşulu bu. Kurumlar ‘ben her işi yaparım’ demek yerine ‘ben asıl işimde uzman ve rakipsizim’ feslesesi ile öne çıkıyorlar. Biz de sizin gibi işimize odaklandık. AS MEDYA, elindeki değerleri olgunlaştırıp, hep ileriye taşımak amacıyla çıktı yola. Artık siz üretirken biz sizin yerinize düşünüp kurumsal kimliğinizi ve markanızı bilinmezlikten çıkararak, geleceğin yolculuğuna çıkaracağız.

1


15 Mart 2014 Sayı: 1

3 1 Bİ MEDYANIZ OLSUN… Kurumsal yayınlar: İş ortaklarımızla yaptığımız yolculuk günübirlik değil uzun soluklu olacağı için kurumunuzla ilgili hazırlanacak bülten ya da dergilerin içeriğinin zenginleştirilmesi, kurumsal kimliğinize uygun olması, yeniliklerinizin müşteri kitlesi tarafından bilinmesi veya yeni projelerinizin geniş kitlelere ulaştırılması yine bizim işimiz. As Medya olarak firmanızın çalışmaları, hayata geçirdiğiniz yenilikler ve kurumunuzun faaliyetleri bültende yer alacağı gibi ayrıca çözüm ortaklarınız ile bağlarınızı güçlendirmek amacıyla her türlü kurumsal çalışmaların yapılması yine markalaşma sürecinizin önemli bir ayağı olacak.

2 DEĞİŞİN DEĞİŞTİRİN… Kurumsal kimlik: As Medyam öncelikle sizin ve tüketicilerinizin beklentilerini tespit etmekle işe başlıyor. Çünkü sizin beklentileriniz tüketicinizin beklentisiyle örtüşmüyorsa ürün ve hizmette rekabet şansınızın olmadığını biliyoruz. Ayrıca sizler farklı ya da yeni bir tüketici kitlesine de ulaşmak da isteyebilirsiniz. Bu nedenle pazarın ve üretim zincirinin genel beklentileri ışığında öncelikle kurumsal kimliğinizi hazırlamak için adım atarız. Sözgelimi logonuz. Unutmayın ki önemsenmeyen ama markanızın bilinirliğinin artması için en can alıcı nokta logonuz. Ardından kartvizit, antetli kağıt, zarf, fatura ve irsaliyelerle müşteri ve çözüm ortaklarınıza ulaşabilecek her türlü basılı materyal için size ve işinize özgün tasarımlar yaparak ayrıntıların ne kadar önemli olduğunu ve sizi rakiplerinizden ayıracak temel kriterler olduğunu verilerle ortaya koyarız. Biz biliyoruz ki her türlü yazışmada logonuz ve basılı evraklarınız sizi temsil ederek bilinirliğinizi artıracak.

2

SOSYALLEŞiN…

Sosyalleştiriyoruz: Artık çağımızın en etkin iletişim araçlarından biri olan internetteki sosyal ortamlarda aktif olmak şirketler için vazgeçilmez. Facebook, Twitter, Linkedin ve Instıgram gibi sosyal mecralar bugün geniş kitlelere ulaşmanın en etkili yöntemlerinden biri. Günümüzde irili ufaklı bütün şirketler kurumsal anlamda bu sosyal mecralarda yer alarak marka ve kurum kimliğinin hafızalara kazınmasını sağlıyor. Dolayısıyla firmaların sosyal medyada yer alması ürün, hizmet ve haberlerinin geniş kitlelere ulaştırılması çağımızın gerekliliği haline geldi. Öte yandan bu çalışmalar beraberinde sosyal medya kullanıcılarından geri bildirimler, uyarılar, öneriler alabilmek bakımından da önemli. Ancak profesyonelce yönetilmeli, belli zaman aralıklarında güncellenmeli ve bu hesaplar kontrol altında tutulmalı. As Medyam kurumunuz adına sosyal medyada sayfa ve hesaplar açıp, bu hesapların yönetimini yaparken kurumsal kimliğinizin her zaman dinamik ve hareketli olmasını sağlar.

4 AYRINTILARLA FARK YARATIN… Medya elinizin altında: Bütün bunlardan sonra işin medya ayağını takip etmek ve yaygınlığı da sağlamak gerekiyor. Bu noktada As Medya yeni çıkan ürünlerinizin tanıtımı, yaptığınız yatırımların gerçek değerini bulması, gerçekleştirdiğiniz etkinliklerle her türlü faaliyetiniz için basın bültenleri hazırlayıp bunu gerekli kurumlara servis eder. Bu yolla da yerel ve ulusal medya kanalıyla daha geniş kitlelere ulaşmanın kapılarını aralar. Sizin için özel günlere yönelik çalışmalarımız da var. Biliyoruz ki yılbaşı, dini ya da resmi bayramlar gibi özel günler için kurumsal kimliğinizle uyumlu gereken her türlü çalışma markanızı rakiplerinizin önüne taşıyacak. As Medya bünyesindeki deneyimli editör ve tasarımcı grafikerlerimizin hazırlayacağı reklam tasarımları sektörünüzdeki farklılığınıza artı değer katacak.


15 Mart 2014 Sayı: 1

DERNEK AJANSLIĞI UZMANLIK ALANIMIZ! Dernek ve sivil toplum örgütlerinin etkin olabilmeleri için faaliyetlerini iyi şekilde duyurabilmeli, basınla sağlıklı ilişkiler kurabilmelidir. Derneklerin kurumsal varlığının en önemli göstergesi olan internet siteleri profesyonelce hazırlanmalı, hedef kitleye ulaştırılmak üzere dernek yayınları periyodik olarak çıkarılmalıdır. Bütün bunlar kurumsal iletişim alanına giren konular olup, farklı alanlarda uzmanlık gerektiren profesyonel bir firmanın desteğini gerektirir. Bu noktada As Medya sekiz yıllık dernek ajanslığı deneyimiyle, size en kaliteli ve en geniş ölçekli hizmeti en uygun ekonomik koşullarda sunabilecek ajansların başında gelmektedir.

seçeneklerini sunan As Medya, amaçlarınıza ulaşmanız noktasında sizlerin en önemli çözüm ortağı ve destekçisi olur. Derneklerin yapısı, amaçları, hedef kitleleri, sektör ya da alanları konusunda onlara özel çözümler sunup, öncelikler sıralamasını sizlerle beraber yapan As Medya ile tanışmak ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Bugüne kadar İSİFED, ESİDER, HASİAD, BEYSİAD, KSİAD, TÜMSAD VE EVREN OTO SANAYİ SİTESİ gibi dernek ve çeşitli sivil toplum örgütlerinin ajanslığını üstenmiş olan As Medya özellikle dernek ajanslığı konusunda Türkiye’nin en deneyimli ajansıdır. Kurumsal hizmet verdiği derneklere talepleri ve bütçeleri ölçüsünde en optimum çözüm

HILTON DOUBLE TREE’DE HADIMKÖY SANAYİ ETKİNLİĞİ As Medya ve HASİAD tarafından ortaklaşa düzenlenen düzenlenen ve bölge sanayicisi ile onlara hizmet sunan firmaları bir araya getiren Hadımköy Sanayi Etkinliği 17 / 18 Ocak tarihlerinde Avcılar Hilton Double Tree Hotel’de gerçekleşti. Bölgede ilk defa düzenlenen sanayi etkinliği İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı tarafından da ziyaret edildi. HASİAD tarafından bu sene ilki düzenlenen Hadımköy Sanayi Etkinliği 17 Ocak tarihinde İSO Başkanı Erdal Bahçıvan’ın açılış kurdelesini kesmesi ile start aldı. Sanayi etkinliğinin bölge açısından çok faydalı bir girişim olduğunu ve bu etkinliğin gele-

neksel hale gelmesini umut ettiğini belirten Bahçıvan, açılış sonrası tüm stantları da tek tek ziyaret etti. Açılış törenin ardından konuşma yapan HASİAD Başkanı Hüseyin Bozdağ ise bölgesel anlamda hayata geçecek bir sanayi etkinliğinin firmaların birbirlerini daha yakından tanımaları ve ortak iş birliği fırsatları yaratmaları bakımından önemli olduğunu vurguladı. Fuar ve bu gibi etkinliklerin yüz yüze iletişim imkanı sağladığı ve önemli tanıtım mecraları olduğunu kaydeden tüm katılımcı firmalar fuarın başarılı geçtikleri ve önemli iş anlaşmaları imzaladıklarını belirttiler.

CHT TEKSTİL KİMYA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR CHT TEKSTİL KİMYA; 1990 yılında İstanbul’da özellikli tekstil kimyasalları üretim ve satışı için Türk- Alman ortaklığı olarak kurulmuştur. 2007 yılı itibariyle, tekstil, inşaat, yapıştırıcı ve benzeri sektörlere hitap eden su bazlı emülsiyon polimerleri üretimine başlayan CHT TEKSTİL KİMYA, sadece tekstil endüstrisinde değil; inşaat, kağıt, ambalaj ve ahşap sektörlerinde de günden güne büyümeye devam etmektedir. Polimer üretiminin CHT ürün çeşitliğine getirdiği sinerji ile, diğer CHT grup şirketlerinin olduğu ülkelere ihracat hızla artmıştır. Üretim, Kalite kontrol, AR-GE, Uygulama, Entrümantal analiz, ürün güvenlik, Teknik servis faaliyetlerini etkin biçimde gerçekleştiren CHT TEKSTİL KİMYA ürün gamı içerisinde; önterbiye, boyama, finisaj, kaplama, elyaf yardımcıları, baskı, garment, BAZEME markalı tekstil boyaları, inşaat kimyasalları, yapıştırıcılar yer almaktadır. CHT TEKSTİL KİMYA, 2003 yılından beri İSO 9001:

2008 kalite belgesine sahiptir. Ve konusunda eğitim sahibi ekibi ile entegre kalite yönetim sistemi yazılımı kullanmaktadır. CHT TEKSTİL KİMYA tüm ticari sistemi yazılımı kullanmaktadır. CHT TEKSTİL KİMYA tüm ticari faliyetlerinin ekonomik, ekolojik ve sosyal sorumluluk boyutlarına azami önem vermektedir. Her aşamada sorumluluk bilinci ile hareket ederek, sürdürülebilir bir büyüme modelini temel ilke olarak kabul etmektedir.

BİZ SİZİN İÇİN DÜŞÜNÜR VE TASARLARIZ… “As’lolan Yaratıcı Fikirlerdir”… Tanıtım, bir yanıyla tekniktir; bir yöntemi, bir yapılış tarzı vardır… Tanıtım bir yanıyla da yaratıcı fikirlerdir; doğru tekniği kullanarak, mesajı en doğru ve en kısa yoldan vermenin yolu yordamıdır. Bilmek, anlamak, düşünmek, tasarlamak ve ürünlerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak için bütün bunları bir araya getirmektir yaratıcılık. Bazen, sadece bir “ajans”a değil, yaratıcı bir fikre ihtiyacınız olduğunu hissedersiniz ve fark edersiniz ki “AS’lolan yaratıcı fikirlerdir”… Biz, As Medya olarak firmanızın tüm reklam tasarım işlerini üstlenebiliriz. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve çalışmalarımızın sağlıklı çıkması için seferber oluruz. Kurumsal kimlik çalışmanızı oluşturur, süreç içerisinde tüm reklam faaliyetlerinizin kurumsal kimliğinize uygun yürütülmesini sağlarız. Dilerseniz tüm tasarım işlerinizi baskıya ve uygulamaya hazır hale getirir, ürün tedarikçinize göndeririz. Dilerseniz daha fazlasını yaparız. Gerekli tüm tasarım işlerinizi hazırladıktan sonra ürünün son aşamasına kadar takip eder, imalat sürecinin doğru biçimde gerçekleşmesini sağlar ve ürün tesliminde çözümler sunarız. Biz sizinle aynı dili konuşuruz; hedefimiz sizin konumunuzla ilgili harcadığınız zamanı en aza indirmektir. Sizin dışınızda ama sizden biri gibi çalışırız. Uzun bir süredir profesyonel ajans hizmetleri veren As Medya, benzeri profesyonel ajanslardan en önemli farkını ise “Dernek Ajanslığı” konusunda uzmanlaşarak, sektöründe farklılaşarak sağlamıştır. Bizler özellikle iş adamları derneklerin ihtiyaçlarını bilir, bu ihtiyaçlara yönelik en hızlı ve en kaliteli çözümleri sunarız. Bu nedenle birçok saygın sanayici ve iş adamları derneği gönül rahatlığıyla tüm ajans hizmetlerini bizlerden alır. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir kuruluşun bizimle yürüttüğü profesyonel iş birliğini kesmemesi, aksine bizlerle girdiği iş birliğinin alanını genişleterek hizmet verdiğimiz tüm alanlarda hizmet talep etmeleri, çözüm ortaklığı noktasında yarattığımız memnuniyetin sonucudur. Sizlere en iyi hizmeti, hepsi alanında profesyonel bir kadroyla sunarız. Fotoğrafçı, grafiker, tasarımcı, metin - reklam yazarı, gazeteci, editör ve web tasarımcısı arkadaşlarımız sadece kendi alanlarındaki işler ile ilgilenir ve uzman oldukları alanda en kaliteli hizmeti sunarlar.

İMTİYAZ SAHİBİ Rasyo Medya Yayıncılık Reklam ve Bilgisayar Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti adına Yaser YILMAZTÜRK Yazı İşleri Müdürü Yaser YILMAZTÜRK Genel Koordinatör Serdar YILMAZTÜRK Genel Yayın Yönetmeni Umut Behram TURAN Marmara Cd. Erenler İş Merkezi B-1 Blok No: 20 Kat: 3 34310 Avcılar / İSTANBUL Tel: 0212 509 79 49 (pbx) Fax: 0212 509 79 28

3


4

As Medya Bülten | Sayı 1  

As Medya Tanıtım Bülteni, PR

As Medya Bülten | Sayı 1  

As Medya Tanıtım Bülteni, PR

Advertisement