Page 1

ÜCRETSİZDİR Alabilirsiniz...

23-28 Şubat 2013 Yıl: 1 Sayı: 3

funnytimestr

funnytimestr

Kadınlara Tuzak...!

Kadınların tamir için getirdikleri bilgisayarlara gizlice program yüklüyordu. ABD de bir bilgisayar teknisyeni, onlarca kadının bilgisayarına çıplak fotoğraflarını çekmek için gizlice casus yazılım yüklemek suçlamasıyla tutuklandı. Polis kaliforniya daki evinde çarşamba günü tutuklanan 20 yaşındaki Trevor Harwell in bilgisayarında yüzbinlerce fotoğraf bulundu. Harwell tamir için gelen bilgisayarlar gizlice bir program yüklüyor ve kendi bilgisayarından bu bilgisayarlara ve webcamlara geçiş sağlıyordu. Kadın kullanıcıları hedef alan Harwell kıyafet değiştirdikleri ve soyundukları sırada kurbanlarının fotoğraflarını çekiyordu. Bu fotoğrafları bir serverda depolayan Harwell, daha sonra kendi bilgisayarına aktarıyordu. Polis,adamın bir komşusunun kızının bilgisayarında şüpheli bir mesaj görerek polise haber vermesi üzerine yakalandığını söyledi.

2012 yılı internetinden çarpıcı rakamlar ! Geride bıraktığımız 2012'de bilgisayar ve internet dünyasında çok şey olup bitti. 2012'de sayısız e-posta gönderildi, Facebook durumu paylaşıldı ve arama gerçekleştirildi. İşte Pingdom'un yayınladığı 2012 rakamlarından dikkat çeken bazıları: Dünya çapında 2.2 milyar e-posta kullanıcısı mevcut Günde 144 milyar e-posta gönderildi.Bu e-postaların yüzde 68.8'i istenmeyen e-postaydı Tumblr blog'larının sayısı: 87.8 milyon Tüm üst seviye alan adları arasındaki alan adı kaydı sayısı: 246 milyon Dünya çapında internet kullanıcı sayısı: 2.4 milyar Twitter kullanıcılarının ortalama yaşı: 37.3 yıl Google'da 2012'de yapılan arama sayısı: 1.2 trilyon Ask.com'da en çok sorulan soru: "Rob ve Kristen tekrar bir araya gelecek mi?" Pingdom'a göre Facebook'ta en aktif olan ülke ise Brezilya.

Haftanın Okunası Tweetleri @KizAtasozu Gel otobüste yanımda oturan teyze gel tüm mesajları beraber yazalım tek okumakla kalma fikir falan ver yorum da yap bari gel.

@BuSenceNasiL Hayatımda pişman olduğum tek şey; bu kadar uzun süre hayatımda olmayı hak etmeyen insanları hayatımda tutmamdır. @beyazdelisi Şu iPhone'un şarjı yarım gün gitmiyor mu, sinir oluyorum.Akıllı telefon diye aldık gerizekali çıktı. @Benbirpisligim Taksiciye "Gideceğim yer yakın sorun olur mu" dedim. "Mesafeler önemsiz kalpler bir olsun yeter ki" dedi. Sanırım taksici twitter kullanıyor

Adanadan Haberler... Haftalık neşe ve eğlence kaynağınız Funny Times, bundan böyle Adana nın en seçkin ve hareketli mekanlarında... Üstelik ÜCRETSİZ çayınızı yudumlarken, kahvenizi içerken, siparişinizi beklerken artık hep sizinle olacağız. Karşınıza komik ve ilginç haberler, şakalar, haftalık burçlar, bulmacalar ve daha birçok içerikle pozitif enerji kaynağı olarak çıkacak ve ayrıca bu köşede sizleri Adana daki etkinliklerden kısaca haberdar edeceğiz. İyi vakit geçirmeniz dileği ile haftaya yeni sayımızla tekrar görüşmek üzere hoşcakalın. Unutmadan facebook.com/funnytimestr sayfamızı beğenenler süpriz hediyeler ve indirimler kazanıyorlar ayrıca birçok duyurudan anında haberdar oluyorlar.

( )Bul Ödülü Kazan...

Reklamdaki Maskotu

Maskotumuz reklamların birisinin içerisine gizlendi. Reklamlarda gizlenen maskotumuzu bulun.Maskodumuzun hangi reklamda gizlendiğini bulursanız hemen 0545 656 00 46'ya SMS ile yada funnytimestr@gmail.com e-posta adresine adınızı, soyadınızı,maskodun gizlendiği reklamı gönderin hediyeler ve indirimler kazanın. (Ayrıntılı bilgi için FunnyTimes kazandırıyor kısmına bakınız...)

Bilginizi Ölçün... 1. KKTC Kaç yılında bağımsızlığını ilan etti ? 2. Matadorların boğa güreşinde kullandıkları kırmızı beze ne ad verilir ? 3. Kabine revizyonuyla bakanlığa atanan Adana Milletvekili Ömer Çelik hangi bakanlığa getirilmiştir? 4. 26 Mayıs 2012 tarihinde Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de yapılan 57. Eurovision Şarkı Yarışmasını kim kazanmıştır ? 5. Almanya birinci ligin adı nedir? (Cevapları arka tarafdan ulaşabilirsiniz...)

Vizyondakiler

Kelebeğin Rüyası

Aşk Seansları

inadına film çekmek

Zor Ölüm

Romantik Komedi 2

Nerelerdeyiz? Anemon Casaba Havana Cafe Munzur Cafe Nescafe Özsüt (Ziyapaşa) Özsüt (Turgut Özal) Özsüt (M1 AVM) Red Black Plus Shrak Cafe Şark Cafe Tabacco Taş Mekan Asi Cafe Hoş Mekan Cafe Yakamoz Cafe Cafe İnn Gönül Kahvesi(S.Demirel) Telve Cafe&pub Nevizade Cafe Pierre Cafe Anfi Tiyatro Cafe

Duygu Cafe Havana Cafe(B. Yolu) Jimmy Joker Lina Cafe Köylü Cafe(Reşatbey) Köylü Cafe(Baraj Y.) Köylü Cafe(Dörtyol) Moda Cafe Çaklıt Cafe Nur Türk Kahvesi Rooi Cafe Dream House Cafe Bambu Cafe&Pub Bonomi Neşve Babils Cafe Gül Cafe Fiskos Cafe Maki Zumba Fitness Cocosh Güzellik Salonu Style Bayan Kuaförü

'ı bulabileceğiniz Mekanlar


Burcunuz... Kardeşler ve yakın çevre ile ilişkilerde daha fazla iletişim yaşanıyor. Bir yandan da olumlu haberler göze çarpıyor. Zihinsel çalışmaların getirdiği meşguliyet, yeni şeyler öğrenme arzunuz sizi oldukça hareketli kılmakta. Hafta ortasından sonra biraz aileye yönelik uğraşlara yönelmeniz gerekecek.

İyimser ve girişken enerjilerle pek çok şey yaptınız. Kendinize kattığınız tecrübeler, uluslararası işler ve getirdiği bağlantılar üzerinden yeni sonuçlar alabilirsiniz. Ancak hafta ortasından sonra iş hayatına yönelik konular, kendinizi sorumlu hissetmeniz gereken gelişmeler olacak. Şimdiden akıcı şekilde ilerlemenin yollarını aramaya bakın.

Maddi açıdan oldukça güvenli adımlar attınız. Şimdi yeni bir değerlendirme yapmak, ortaklaşa alanda yaşanan parasal gelişmeleri incelemek lazım. Yeni desteklerin kısıtlı olması sizi yeni düşüncelere itebilir. Hafta ortasından sonra düşüncelerde yapıcı ve akıcı olacağınız zaman dilimleri var. Ticari bir konu nedeni ile yolcuklar öne çıkabilir.

Krediibiliteniz açısından olumlu dönemler yaşıyorsunuz. Ancak ödenemeyecek borçlardan kaçınmaya bakın. Alacaklarınız ve kardeşlerle ilgili parasal konuları yeniden gündeme getiren anlaşmalar öne çıkabilir. Hafta ortasından sonra kendinizi daha dışadönük ve huzurlu hissedeceksiniz. Sizi geliştirecek ve keyif katacak yolculuklar yapabileceksiniz.

Kendinizle ilgili kişisel konulara odaklı ve keyiflisiniz.. Sağlığınızla ilgili yenilenmeler yaşadığınız bu dönem pek çok yeni karar almış olmalısınız. Hafta ortasından sonra para durumunuzla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Aileden ya da anneden gelecek destekler sizi daha kararlı kılacaktır.

Hayatınıza giren değişiklikler yolu ile ilerlemektesiniz. Yapılacak anlaşmalarla ortaklıklarınız farklı bir boyut kazanabilir. Evlilik ya da yakın arkadaşlıklarında destekleyici etkileri olacak. Hafta ortasından sonra maddi durumunuza yönelik konularla ilgileneceksiniz. İlerleyen günlerde yapılacak ortak yatırımlar, borçlanma planları içinde olmalısınız.

Profesyonel Cilt Bakımı 30 TL Sir Ağda 15 TL BİODERMA BİOMARİS SOLANTE SEBAMED PRİORİ REJUVİ VİCHY

ÜRÜNLERİNDE 0 532

638 75 28

%40 İNDİRİM

Tüm dikkatinizi başkalarına vererek haftaya başladınız. Artık bir takım yardımlarda bulunacağınız kişilere daha yakınsınız. Hafta ortasına kadar eldeki işleri tamamlamak adına çaba içinde olmalısınız. Daha sonra Ay burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Pek çok şeyi geri planda bırakmanın rahatlığı içinde olacaksınız.

Sizi sorumlu kılan işleri oldukça toparladınız. Kendinizi ve işlerinizi organize etmenizin sonuçlarını alıyorsunuz. Biraz yorgunlukları aşmak adına dinlenmeye özen gösterin. Hafta ortasından sonra gündeminiz ilişkiler yolu ile değişecek. Yeni anlaşmaların getirdiği bir dizi değişiklik sizi meşgul edebilir.

Başkaları adına yüklendiğiniz işler ve dostluklar tüm hızı ile sürüyor. Sosyal çevrede yaşadığınız yenilenme ve getirdiği ilişkiler keyifli zamanlar getiriyor.Hafta orasına kadar hareketli olsanız da daha sonra kendinize dönük olma ihtiyacı duyacaksınız. Bu dönem artan sorumluluklar, aile ili ilgili konular nedeni ile duygusal yorgunluklar artabilir.

Planlarınızı rahat ilerlettiğiniz ve hayattan keyif aldığınız zamanlar sürüyor. Ancak bir yandan da sizi zorlayacak iş konuları kendini göstermekte. Hafta ortasından sonra daha bilinçli ve kararlı olmanız gereken işler olacak. Duygusal yorgunlukların ve fedakarlıkların altında kalmak yerine disiplini elden bırakmamak lazım.

Hafta ortasına kadar çalışmalarınızı hızlandırmanız gerekiyor. İşle ilgili takım çalışmaları ilerleyen saatlerde yoğunlaşabilir. Ancak içinde bulunduğunuz gruplarda yeni bir yapılanma süreci. Kendinizi gelişmelere hazırlamalısınız. Bu hafta arkadaşlıkların getirdiği paylaşımlar, sosyal ilişkiler açısından size keyif veren bir hareketlilik yaşanacak

Daha rahat hareket edebileceksiniz. Hafta ortasına kadar eldeki işleri tamamlayarak dışadönük uğraşlara yönelebilirsiniz. Değişik hobiler yanında çocuklarınıza ayırmak istediğiniz zamanların keyfine varın. Aşk ve sevgi ilişkilerinde de hoş duygular yaşanabilir. Sevdikleriniz için yapacak çok şey bulabilir, onların mutluluğu için fedakarlık yapabilirsiniz.

Sudokusuz yapamayanlara... zorluk derecesi :

1 2

3

4

Cevap :

1

2

3

4

Sudokuyu çözüp cevabı bulduysanız hemen 0545 656 00 46 nolu numaraya cevabı mesaj atıp hediyeler ve indirimler kazanın.

Mantıksız Ve Yasal Değil !...

BİLDİĞİMİZ EL İLANININ EĞLENCELİ ÇOK OKUNAN ETKİLİ

3 kişiye Janjan Parfüm'den Parfüm 2 Kişiye Arsemiea Çifköfte'den çiğköfte keyfi 10 Kişiye Zumba Fitniss'dan % 40 İndirim 3 Kişiye Cocosh Güzellik Salonundan Ücretsiz Cilt Bakımı 3 Kişiye Safir Sürücü Kursundan % 40 İndirim

ÖDÜL KAZANABİLMEK İÇİN ÖNEMLİ NOT : Adınızı-Soyadınızı-Telefonunuzu-Funnytimes'ı Nerede Okuduğunuzu-Maskotunun gizlendiği reklamı-Kazanmak İstediğiniz Hediyeyi funnytimestr@gmail.com mail adresimize gönderiniz.

Mantar Pano facebook.com/funnytimestr sayfamıza bekleriz :) Bir İlanı Gönderin üc nız mı var? retsiz yayınl ayalım. r...

YILLIK-DERGİ-BROŞÜR DİJİTAL BASKI MERKEZİ ORGANİZE MATBAACILIK

EN

Hayat va Trafikte rü cü Kursu) (Safir Sü

Bay-Baya çalışma arka n part time daşları funnyt im dağıtımını ya pacak gülery es üzlü çalışma arka Başvuru funn daşları arıyoruz. ytimestr@gm ail.com

Mantar Pano'ya ilan vermek çok kolay!!! funnytimestr@gmail.com adresine mail atın, ilanınızı ücretsiz yayınlayalım...

www.yenidogusmatbaa.com Bunları Biliyormusunuz... -Salatalığın yüzde 96'sı sudur. -Coca-Cola'nın orijinal rengi yeşildir. -Sümüklüböceklerin dört tane burnu vardır. -Uranüs çıplak gözle görülen bir gezegendir. -Dünyadaki tavuk sayısı insanlardan fazladır. -Salyangozların 25.000 civarında dişi vardır. -Bir doğumda yaşayan en çok çocuk sayısı 6. -Bir kadının sahip olduğu en fazla çocuk sayısı 69. -Hawaii alfabesinde sadece 12 harf bulunmaktadır. -Timsahlar daha derine batabilmek için taş yutarlar. -Bukalemunların dilleri,vücutlarından iki kat uzundur.

Fikirleriniz Bizim için Önemli! Daha eğlenceli bir yayınla karşınızda olabilmemiz için tüm istek - şikayet ve önerilerinizi funnytimestr@gmail.com adresine mail atabilir veya 545 656 00 46 numaralı telefona bildirebilirsiniz.

Cevaplar... 2. Mutela 3. Kültür ve Turizm 4. İsveç 5. Bundesliga Ligi

VERSİYONUNDA YER ALMAK İÇİN; BİZİ ARAYIN

kazandırıyor...

İdare ve Yönetim Yeri : Bahçeşehir Mah. 86083 Sok. No.16 Seyhan/ADANA Tlf : 0545 656 00 46 Basıldığı Yer: Yeni Doğuş Matbaacılık Funny Times 2013 Tüm Yayın Hakları Saklıdır.

www.yenidogusmatbaa.com

Videoyu izlemek için barkodu okutun...

1. 1983

Haftanın Videosu

Üniversite son sınıf öğrencisi yazılı sınavından kalınca doğru hocasına gider: -"Siz sınıfta bırakarak hayata atılmamı önlüyor ve beni cezalandırıyorsunuz. İşin bu yanını hiç düşündünüz mü?" -"Tabii düşündüm. Hocanın görevi bilgiyi ölçmek, yeterli olmayanı sınıfta bırakmak değil mi?" -"İyi. O zaman size bir teklifim var. Bir soru da ben size soracağım. Doğru cevabı verirseniz, ben kötü notumu kabul edip sınıfta kalacağım. Bilemezseniz, notumu düzeltecek ve sınıfı geçirteceksiniz. (Hocanınkeyfi yerinde. Teklifi kabul eder.) Ve öğrenci sorar: -"Yasal olup, mantıklı olmayan nedir? Mantıklı olup, yasal olmayan nedir? Ve de ne mantıklı ne de yasal olmayan nedir?" Hoca uzun uzun düşünür ama cevabı bulamaz. İddia gereği öğrencisine iyi not vererek sınıfı geçirir. Ama aklı da soruda kalır. Sonunda sınıfın en iyi öğrencisini çağırır, olayı anlatır ve sorunun yanıtını bilip bilmediğini sorar.Öğrenci hemen cevap verir: -"Siz 65 yaşındasınız ve 23 yaşında bir kadınla evlisiniz. Bu yasal ama mantıklı değil. Karınızın 25 yaşında bir sevgilisi var. Bu mantıklı ama yasal değil. Siz karınızın sevgilisini, zayıf alıp sınıfta kalması gerekirken iyi not verip mezun ediyorsunuz. Bu da ne mantıklı, ne de yasal."

funny times  

Adana01-2 kgnngjhgkyıy ykkgıkkgj