Page 1


Skuteczne wykorzystanie pamięci, jeszcze nigdy nie było tak proste! PAMIĘTAJ123 to jedyny w Polsce kurs dotyczący pamięci, który wykorzystuje zaawansowane technologie multimedialne. Łączy naukę i zabawę, co sprzyja szybkiemu, łatwemu i trwałemu zapamiętywaniu oraz zdobywaniu cennej wiedzy i umiejętności.

Andrzej Bernardyn - psycholog, trener rozwoju osobistego i coach specjalizujący się w tematyce skutecznej nauki aktywny, działacz w dwóch międzynarodowych organizacjach edukacyjnych Toastmasters International i Odyssey of the Mind. Andrzej od 7 lat uczy, w jaki sposób efektywniej wykorzystywać własny umysł. Prowadzi treningi grupowe i indywidualne. Już w liceum nauczył się szybko czytać, notować za pomocą map myśli i skutecznie wykorzystać własną pamięć. Dzięki temu bez problemu zdał 6 rozszerzonych matur, ponad 50 egzaminów na studiach bez ani jednej poprawki, a także otrzymał stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Funmedia sp. z o.o. - wydawca mediów edukacyjnych oraz lider w branży e-learningowej. Jako pierwsza firma w Polsce stworzyła szkołę języków obcych online. Poza interaktywnymi kursami językowymi, oferuje także kursy specjalistyczne, które znane są nie tylko w Polsce, ale i na międzynarodowych rynkach. Posiada w swoim portfolio ponad 30 produktów, z czego na polskim rynku oferuje 10 kursów językowych i specjalistycznych. Korzysta z nich już blisko 1500 instytucji oświatowych oraz 90 000 użytkowników. Funmedia jako jedyna firma w Polsce otrzymała akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej dla e-podręcznika do nauki języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych. Wspiera również polską edukację. Priorytetem firmy jest promocja i rozwój rodzimego e-learningu. W tym celu zainicjowała Narodowy 2.0, program mający na celu upowszechnienie nowoczesnych multimediów edukacyjnych w systemie oświaty poprzez kształcenie językowe. Ponadto przeprowadza proces wdrażania tej innowacji do szerokiego grona reprezentantów środowiska oświatowego.

2

www.pamietaj123.pl

Kurs skierowany jest do wszystkich osób, dla których zapominanie to luksus, na który nie mogą sobie pozwolić.


Uwielbiam uczyć siebie i innych. Za każdym razem, gdy dowiaduję się czegoś przydatnego, co może zmienić moje życie na lepsze, od razu zastanawiam się, jak mogę tego nauczyć kolejne osoby.


Co zyskasz biorąc udział w kursie PAMIĘTAJ123?

Poznasz 21 sprawdzonych strategii pamięciowych, których będziesz mógł użyć w 5 najważniejszych kontekstach.

Nauczysz się zapamiętywać szybko i skutecznie: imiona i twarze nowo poznanych osób nowe słówka z języków obcych daty, numery telefonów i kont długą listę elementów w odpowiedniej kolejności czytać za pomocą wskaźnika treść swojego przemówienia wiedzę potrzebną do zdania matury, egzaminu na studiach czy do wykorzystania w pracy

Będziesz pamiętał: o imieninach, urodzinach i innych ważnych świętach rodzinnych o złożonych obietnicach, terminowym płaceniu rachunków o umówionych spotkaniach o wszystkich szczegółach, nawet przy złożonych zadaniach o tym, gdzie leżą klucze od mieszkania i samochodu, portlef czy ważne dokumenty

4

www.pamietaj123.pl

Kurs skierowany jest do wszystkich osób, dla których zapominanie to luksus, na który nie mogą sobie pozwolić.


Co wyróżnia kurs PAMIĘTAJ123

NAGRANIA WIDEO Z EFEKTAMI SPECJALNYMI 3D

WIEDZA PODANA PROSTO I ATRAKCYJNIE

KONCENTRACJA NA TYM CO NAJWAŻNIEJSZE

INTERAKTYWNE GRY I QUIZY

21 SPRAWDZONYCH STRATEGII PAMIĘCIOWYCH

Kurs skierowany jest do wszystkich osób, dla których zapominanie to luksus, na który nie mogą sobie pozwolić.

www.pamietaj123.pl

5


Uczestnicząc w kursie PAMIĘTAJ123:

obejrzysz filmy video z efektami specjalnymi, w których nasz ekspert zapozna Cię z tajnikami pamięci

aktywnie zdobędziesz wiedzę wykonując multimedialne ćwiczenia

wyćwiczysz potrzebne umiejętności grając w specjalnie stworzone gry webowe

będziesz mógł pobrać lekcje w wersji audio i odsłuchiwać je nawet w tramwaju lub na spacerze

będziesz koncentrować się na tym, co najważniejsze i szybko robił postępy

6

www.pamietaj123.pl

Kurs skierowany jest do wszystkich osób, dla których zapominanie to luksus, na który nie mogą sobie pozwolić.


W pełni wykorzystujemy potencjał nowoczesnej technologii. (...) Tak powinna wyglądać edukacja XXI wieku.


“Tak powinna wyglądać edukacja XXI wieku”... W rozmowie Andrzej Bernardyn zdradza nam przepis na naukę skutecznego zapamiętywania.

Na rynku jest wiele “kursów pamięciowych”. Dlaczego zdecydowałeś się stworzyć kolejny? - Temat technik pamięciowych jest bardzo popularny. Nic dziwnego - w szkole i na studiach potrzebujemy opanować w krótkim czasie, coraz większe partie materiałów. W pracy, jeśli chcemy być profesjonalistami, potrzebujemy stale poznawać nowe odkrycia z naszej dziedziny i umieć je wykorzystać. Dlatego też coraz więcej osób szuka sposobów na poprawienie swojej pamięci. Najczęstszym wyborem są książki lub kursy internetowe. Niestety większość z nich, mimo iż uczy o pamięci głoszonych przez siebie zasad. Forma przekazu nie wspomaga zapamiętywania. -Do tej pory brakowało na polskim rynku kursu o pamięci, który tak jak PAMIĘTAJ123 wyróżniałby się multimedialnością, szerokim ujęciem tematu i praktycznością. Dlatego też zdecydowałem się stworzyć kurs, który wykorzystuje aktywne formy nauki oglądanie filmów z efektami specjalnymi, wykonywanie interaktywnych gier, ćwiczeń i quizów. To wszystko znacznie bardziej angażuje, zmusza do myślenia i pozwala dostać natychmiastową informacje zwrotną, niezbędną do efektywnej nauki. -Chciałem również pokazać, że temat skutecznego wykorzystania pamięci to znacznie więcej niż mnemotechniki. W wielu sytuacjach zamiast tworzyć zwariowaną historyjkę lepiej będzie wykorzystać checklistę, system przypomnień czy strategiczne rozmieszczanie przedmiotów i dokumentów. -Bardzo ważne jest dla mnie także praktyczne ujęcie tematu. W kursie postawiłem na sprawdzone, gotowe strategie, które można błyskawicznie wykorzystać w swoim życiu. Dlatego też w kursie PAMIĘTAJ123, nie tylko prezentujemy strategie, ale od razu podpowiadamy, jak możemy je wykorzystać w 5 ważnych dla pamięci kontekstach: nauce, życiu osobistym, pracy, językach obcych i przemawianiu.

Dla kogo jest ten kurs? - Kurs skierowany jest do wszystkich osób, dla których zapominanie to luksus, na który nie mogą sobie pozwolić. Skorzystają z niego zarówno uczniowie przygotowujący się do matury, studenci zdający dziesiątki kolokwiów i egzaminów, jak i osoby pracujące zawodowo, które chcą stale podnosić swoje kompetencje. Natomiast zapamiętywanie imion, twarzy i zadań albo pamiętanie o urodzinach, umówionych spotkaniach czy rocznicy to umiejętności potrzebne wszystkim ludziom, bez względu na wiek czy wykonywany zawód. Każdy znajdzie coś dla siebie w kursie PAMIĘTAJ123.

8

www.pamietaj123.pl

Kurs skierowany jest do wszystkich osób, dla których zapominanie to luksus, na który nie mogą sobie pozwolić.


Jak wygląda nauka technik zapamiętywania w kursie PAMIĘTAJ123? - W pełni wykorzystujemy potencjał nowoczesnej technologii. W każdej części kursu znajdują się filmy z efektami specjalnymi, interaktywne gry i ćwiczenia, quizy w których możemy sprawdzić swoją wiedzę, a także podsumowania audio. Nie trzeba nic ściągać ani instalować. Nawet dostępu do komputera nie jest niezbędny. Wystarczy nam telefon komórkowy z dostępem do internetu. Możemy więc uczyć się kiedy tylko chcemy i gdzie tylko chcemy. Tak powinna wyglądać edukacja XXI wieku.

Czego jeszcze nauczy się osoba, która ukończy kurs Pamiętaj123? - Wiele książek i kursów o pamięci uczy wyłącznie mnemotechnik. W Naszym kursie tematyka jest znacznie szersza. Prezentujemy 21 sprawdzonych strategii pamięciowych, w których oprócz mnenotechnik, pokazujemy jak wykorzystań checklistę, system przypomnień, skuteczne notatek, strategiczne lokowanie przedmiotów i dokumentów, rekwizyty i wiele wielu innych. Zamiast kazać kursantowi domyślać się, do czego użyć daną strategię, prezentujemy w jaki sposób ją użyć w 5 najważniejszych dla pamięci kontekstach: nauce, życiu osobistym, pracy, językach obcych i przemawianiu.

Jakie masz doświadczenie w tworzeniu kursów i nauczaniu? - Uwielbiam uczyć siebie i innych. Za każdym razem, gdy dowiaduję się czegoś przydatnego, co może zmienić moje życie na lepsze, od razu zastanawiam się, jak mogę tego nauczyć kolejne osoby. Od 7 lat prowadzę szkolenia, na których pokazuje ludziom jak można uczyć się i działać skuteczniej. Miałem okazję pracować z setkami osób w całej Polsce. Jestem także psychologiem, prowadzę treningi indywidualne, coachingi oraz jestem autorem najbardziej interaktywnego kursu o szybkim czytaniu w Polsce www.czytaj123.pl Ponadto działam w dwóch międzynarodowych organizacjach edukacyjnych - Odyssey of the Mind i Toastmasters International, w których dzielę się zdobytą wiedzą, a także sam uczę się od bardziej doświadczonych osób. Wszystkie te doświadczenia pozwoliły mi stworzyć jedyny w swoim rodzaju kurs skutecznego zapamiętywania.

Kurs skierowany jest do wszystkich osób, dla których zapominanie to luksus, na który nie mogą sobie pozwolić.

www.pamietaj123.pl

9


Lista produktów na rynku polskim:

Kursy językowe dla młodzieży i dorosłych


Kursy specjalistyczne

PHOTOSHOP

Kursy językowe dla dzieci


KONTAKT: Funmedia Sp. z o.o. ul. Kiełczowska 70 51-354 Wrocław NIP:8992683620 Regon: 021130835 KRS: 0000343034 kontakt@fun-media.com +48 71 333 24 23

www.fun-media.com www.pamietaj123.pl www.facebook.com/funmediapage www.issuu.com/fun-media www.youtube.com/user/funmediachannel

PAMIĘTAJ123  

PAMIĘTAJ123 to e-learningowy kurs do nauki skutecznego zapamiętywania. Jest jedynym w Polsce kursem dotyczącym pamięci, który wykorzystuje...

Advertisement