Page 1

Наталія ОЛІЙНИК:

«Щастя – це з радістю іти на роботу і з радістю повертатися додому»

Десерти з кави Веснянки: 5 способів вивести пігментні плями

Як купити сонцезахисні окуляри і не помилитися з вибором?


Обкладинка року

Нотаріус, який народився…

нотаріусом

– Яким, на Вашу думку, Віталіно Віталіївно, має бути ідеальний нотаріус?

– У першу чергу він повинен показувати високий професіоналізм, проявляти компетентність, дотримуватися законності. Найважливіші риси характеру для нотаріуса – терпеливість, чесність та порядність. Він покликаний зберігати в таємниці відомості, одержані у зв’язку з вчиненням нотаріальних дій. І найголовніше: нотаріусу важливо мати свій власний стиль, аби одним лише виглядом та манерою спілкування викликати довіру у відвідувача. Представникам моєї професії нерідко доводиться працювати з клієнтами, які мають не простий характер. При цьому важливо дотримуватися правила: будь-яке спілкування повинно проявлятися у шанобливому ставленні до громадян. Тож нотаріус має володіти вмінням стримувати себе – його особисті проблеми не повинні впливати на стиль роботи з людьми… Я завжди прагну чинити так, як хотіла б, щоб чинили по відношенню до мене. Моїми незамінними помічницями стали Оксана Музичук, Іванна Шепелюк та Анастасія Крикун.

– Ви вважаєте себе ідеальним нотаріусом?

– Ні, бо ще не встигла накопичити достатньо досвіду. Нотаріальній роботі віддала дев’ять років. Дуже люблю справу, якою займаюсь. Вона спонукає мене до постійного розвитку.

– Що має бути основою взаємостосунків нотаріуса та його клієнтів?

аріус – т о н й и н Приват еність н в е п в а це Ваш ньому! т у б й а м у Нотаріус, який народився… нотаріусом. Так влучно висловився про приватного нотаріуса Луцького міського нотаріального округу Віталіну Віталіївну Грушицьку один з її клієнтів. У працівників редакції нашого журналу про неї склалося аналогічне враження. А від себе додамо: до пані Віталіни лучани ставляться як до чарівної палички, яка може змінити хід подій. Звісно, у рамках чинного законодавства. Вона носить звання кращого молодого нотаріуса України. На робочому столі Віталіни Віталіївни квітне орхідея, як символ великої людської вдячності і поваги.

6

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

– Взаємна довіра. Дуже легко працювати зі щирими та відкритими відвідувачами. Проте доводиться відчувати й упереджене ставлення до себе з боку клієнтів. Буває, що хтось боїться залишити в офісі документи для розгляду, комусь кортить приховати якусь інформацію, дехто намагається всупереч правовим нормам скористатися порадами сусідів чи знайомих… Нотаріус повинен вислухати людину, пояснити юридичні тонкощі справи, порадити, як правильно діяти в тій чи іншій ситуації. Тільки так можна запобігти появі спорів у майбутньому.

– Оноре де Бальзак свого часу влучно написав: «… Є в нотаріуса щось від священика і від судді, від чиновника і адвоката»

– Далеко не усі наші співвітчизники дійшли до розуміння справжньої ролі нотаріуса у житті суспільства. Уже не раз я ставала свідком того, як люди обирають правову послугу за принципом купівлі продуктів у магазинах: шукають простіший і дешевший варіант. Життя показує, що це дуже програшна позиція. У розвинутих країнах світу громадяни вважають за необхідність мати свого приватного нотаріуса. Нерідко його, як і сімейного лікаря, сприймають як неформального члена родини. Такий нотаріус вирішує багато правових питань суто особистого (приватного) характеру. І це створює у громадян почуття захищеності, сприяє суспільній злагоді. Недарма ж кажуть: «У безпеці той, хто про неї завчасно дбає». Приватний нотаріус Луцького міського нотаріального округу

Грушицька Віталіна Віталіївна

Луцьк, пр. Грушевського, 22 т.: (0332) 23 41 21, (097) 911 74 61


Травень 2013

зміст:

закон

Нотаріус, який народився… нотаріусом Строки проведення державної реєстрації прав

фото: Анастасія Хмарук візажист-стиліст: Тетяна Кундик тел: (099) 197-67-63, (068) 565-57-19

краса і здоров’я

будьмо!

Десерти з кави Чарочка до свята

мій дім

Наливні покриття – це витончені підлоги «Тоскана» втілює мрію про білий дім! Собаці зроблять модельну стрижку і зуби почистять

гороскоп

фотосесія проводилась у центрі меблів «Ренуар»

Наталія ОЛІЙНИК:

«Щастя – це з радістю іти на роботу і з радістю повертатися додому»

Десерти з кави Веснянки: 5 способів вивести пігментні плями

www.issuu.com/fresheconom

Наталія ОЛІЙНИК: «Щастя – це з радістю іти на роботу і з радістю повертатися додому» Пауерліфтери «Інтер-Атлетики» здобули «золото», «срібло» та «бронзу» Як купити сонцезахисні окуляри і не помилитися з вибором? Чудодійний лазер клініки «Модент» Влаштуйте собі морський курорт в «Аристосі»! «Авангард professional» – це мистецтво чарівності Веснянки: 5 способів вивести пігментні плями Боротьба з целюлітом: як зробити її ефективною?

Як купити сонцезахисні окуляри і не помилитися з вибором?

На обкладинці: Наталія Олійник Економ Фреш свідоцтво №ВЛ 341-75р від 21.05.2009р. Засновник Світлана Ящук Головний редактор Світлана Ящук Тексти підготували: Василь Недільський Дизайнер Оксана Божко Фотограф Анастасія Хмарук З питань розміщення реклами звертатись за тел.: (0332) 78-30-18, 097-255-82-18, 099-554-50-48 Ареса редакції: м. Луцьк, вул. Рівненська, 76а, e-mail: economfresh@mail.ru Відповідальність за зміст реклами несе реламодавець. Усі права на статті, фотографії та інші матеріали належать «ЕкономФреш» Рекомендована ціна 5 грн.

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

7


Закон

Строки проведення державної реєстрації прав Загальний строк проведення державної реєстрації права власності та інших речових прав складає 14 робочих днів. Якщо під час розгляду заяви про проведення державної реєстрації права власності чи іншого речового права було подано заяву про проведення державної реєстрації обтяження речових прав на те саме майно, така заява розглядається у строк, що не перевищує 10 робочих днів. Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно, іпотеки проводиться в день надходження відповідної заяви. Державна реєстрація прав, які виникають у результаті вчинення нотаріальної дії проводиться нотаріусом одночасно з вчиненням такої дії.

Хто має право на отримання інформації з Державного реєстру прав? Інформація з Державного реєстру прав про державну реєстрацію прав та їх обтяжень надається у формі витягу, інформаційної довідки та виписки. Витяг з Державного реєстру прав на підставі заяви мають право отримувати:

Чи потрібно проводити «перереєстрацію» прав на нерухоме майно, якщо права на нерухоме майно вже були зареєстровані до 1 січня 2013 року? З 1 січня 2013 року Реєстр прав власності на нерухоме майно, Єдиний реєстр заборон відчуження об’єктів нерухомого майна та Державний реєстр іпотек припинили своє функціонування. Їх замінює Державний реєстр прав. Втім, права на нерухоме майно та їх обтяження, що були зареєстровані до 1 січня 2013 року, визнаються державою, якщо їх реєстрація була проведена відповідно до законодавства, що діяло на момент виникнення цих прав, або якщо відповідне законодавство не передбачало проведення державної реєстрації цих прав. В обов’язковому порядку «перереєструвати» право на нерухомість необхідно тільки в разі, якщо виникла необхідність її відчуження. В такому випадку «перереєстрацію» речових прав на нерухоме майно проводить нотаріус, який перевірить інформацію в реєстрах і перенесе її у Державний реєстр прав.

1) власник нерухомого майна або уповноважена ним особа; 2) особа, яка має речове право на чуже нерухоме майно, або уповноважена нею особа; 3) спадкоємець (правонаступник - для юридичної особи) або уповноважена ним особа. Витяг з Державного реєстру прав про державну реєстрацію іпотеки, обтяження на підставі заяви мають право отримувати будь-які фізичні та юридичні особи. Інформаційну довідку з Державного реєстру прав на підставі письмового запиту мають право отримувати суд, органи місцевого самоврядування, органи внутрішніх справ, органи прокуратури, органи державної податкової служби, органи Служби безпеки України та інші органи державної влади (посадові особи), якщо запит зроблено у зв’язку із здійсненням ними повноважень, визначених законом. Орган державної реєстрації прав зобов’язаний за заявою власника надавати йому інформацію у формі виписки про осіб, які отримали відомості про права та обтяження прав на нерухоме майно, що йому належить. Надання витягу з Державного реєстру прав нотаріусом здійснюється виключно в результаті проведення державної реєстрації прав під час вчинення нотаріальних дій з нерухомим майном, об’єктом незавершеного будівництва.

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

м. Луцьк, вул. Рівненська, 107/3 тел.: 75-15-35, (067) 361-02-14 e-mail : alla-femida@mail.ru

м. Луцьк, вул. Винниченка, 16/1, тел.: 74-01-65, (050) 986-16-46 e-mail : kovalchuknotar@rambler.ru

м. Луцьк, вул. Ковельська,64/1 тел.: (0332) 72-72-47, (095) 492-30-92 e-mail : lnotariysl@gmail.com

ГАВРИЛЮК Алла Юріївна

8

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

КОВАЛЬЧУК Людмила Сергіївна

ГЛОВАЦЬКА Алла Володимирівна


Наталія ОЛІЙНИК: «Щастя – це з радістю іти на роботу і з радістю повертатися додому» Лучанка, лікар-стоматолог, власниця стоматологічного кабінету «Денталія» Наталія Тарасівна Олійник при кожній нагоді підкреслює: щастя – це з радістю іти на роботу і з радістю повертатися додому! Вона відтворює себе у багатьох іпостасях: любляча дружина, матуся трьох дітей, берегиня домашнього вогнища, віруюча жінка, бізнес-леді і справжній професіонал своєї справи! Важко збагнути, як в одній особі поєднується стільки образів. Пані Наталя живе з Богом у серці і тому неначе осяяна добротою та щедрістю душі.

Вона родом з міста Калуш Івано-Франківської області. Ще в дитинстві разом з батьками переїхала у Луцьк – її мама забажала повернутися на свою малу батьківщину. Закінчивши Івано-Франківську державну медичну академію, Наталія Тарасівна пропрацювала сімнадцять років у Луцькій міській стоматологічній поліклініці. Тут знайшла свою долю – знайомий молодий чоловік прийшов до лікарки-інтерна полікувати зуба, а після процедури запросив її на каву. Так до обох сердець прийшло справжнє кохання. …У стоматологічному кабінеті «Денталія» було так затишно, як у кольоровому сні. Готуючись до прийому пацієнтів, Наталія Тарасівна враз повернулася обличчям – мені здалося, що з її очей визирнули коханий чоловік Василь Олександрович Голуб, синочки-школярики Павлик та Тарасик, шестирічна донечка Соломійка. Бізнеследі незмінно усміхнена, мила, привітна, доброзичлива. До речі, допомогли їй у створенні приватного кабінету чоловік та його батько – Олександр Олександрович. Впродовж двох років вони опоряджували приміщення, в якому тепер панує домашній затишок і комфорт. – Найважливіше моє покликання – бути матір’ю, виховувати дітей, – каже Наталія Тарасівна. – Я залишила роботу у поліклініці і відкрила власну справу, бо хочу більше свободи, частіше бути вільною. Графік прийому пацієнтів складаю так, щоб мати можливість разом з синочками побувати на шкільних ранках, зайнятися чимось корисним з донечкою. І братиму відпустку у найкращий час, щоб відпочивати з сім’єю в своє задоволення… Дякую Богові за таланти, якими Він мене наділив. Адже ними можу послужити людям. Стоматологічний кабінет «Денталія» був відкритий на початку нинішнього року. Він відразу перетворився на осередок сімейного лікування – пацієнти, яким раніше надавала послуги Наталія Тарасівна, приводять сюди своїх чоловіків та дружин, дідусів та бабусь, дітей, друзів та знайомих. На прийом до неї записуються не тільки лучани, а й жителі приміських районів, найближчих населених пунктів Рівненської області. У чому секрет такого успіху?! Усі знають, що у «Денталії» лікують зуби якісно й недорого. Тому пацієнти надають перевагу саме цьому стоматологічному кабінету. Усі маніпуляції тут здійснюються згідно зі стандартами Міністерства охорони здоров’я України. Наталія Тарасівна намагається бути в курсі нових тенденцій в стоматології, постійно відвідує семінари, вдосконалюючи свої професійні навички.

Запис по телефону Консультації безкоштовні

ПРОТЕЗУВАННЯ В КРЕДИТ! – Я закуповую якісні інструменти та знеболюючі препарати, щоб допомогти пацієнту якомога безболісніше пройти ту чи іншу процедуру, – розповідає вона. – Зокрема, використовую японські наконечники до стоматологічної установки. Багато значить уміння психологічно підготувати пацієнта до виконання маніпуляцій. Щиросердечна розмова з ним не менш важлива, ніж ліки. Під час проведення процедури людина має відчувати турботу та піклування про себе. У моїй практиці дуже часто трапляються випадки, коли пацієнти засинають у стоматологічному кріслі. Мене це радує: людина спить – значить їй комфортно…

«Денталія» – осередок сімейної стоматології: лікування, протезування, вініри. Луцьк, вул. генерала Шухевича, 2 (колишня вулиця Кузнецова), тел. (0332) 23-12-04, (050) 378-45-12. ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

9


Краса і здоров’я

Пауерліфтинг чекає на Вас у мережі фітнесцентрів «Інтер-Атлетика». Це – крок у майбутнє! І Ваш шанс на успіх у великому спорті.

10

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013


Краса і здоров’я

«Інтер-Атлетики» здобули «золото», «срібло» та «бронзу»

Пауерліфтери

Завоювавши чотири медалі різного ґатунку, вихованці мережі фітнес-центрів «Інтер-Атлетика» успішно витримали іспит на першому чемпіонаті України з пауерліфтингу без використання спеціального спорядження за версією національної федерації пауерліфтингу України (ФПУ). Змагання відбулися у Луцьку на початку квітня – в спортивному комплексі ФСТ «Динамо» за звання чемпіонів боролися 150 спортсменів, які виступили у вагових категоріях від 40 до понад 120 кілограмів.

Пауерліфтери виконували три вправи (присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві і станова тяга штанги), які у сумі і визначали їхню кваліфікацію. Престиж турніру був дуже високий – за підсумками виступів спортсменів формуватиметься команда, яка захищатиме честь України на першому чемпіонаті світу з пауерліфтингу без спеціального спорядження, який відбудеться у місті Суздаль Російської Федерації. Як відомо, на традиційних змаганнях з пауерліфтингу спортсмени використовують спеціальне екіпірування: жимові сорочки, наколінні бинти, спеціальне трико. І таким чином досягають вражаючих результатів. Натомість учасники чемпіонату у Луцьку мали можливість скористатися лише поясом та бинтами на зап’ястях. Звісно, це не спричиняло суттєвого впливу на результати спортсменів. Не секрет, що без спеціального спорядження набагато важче стати чемпіоном з пауерліфтингу. Честь Волині відстоювало шість спортсменів, п’ятеро з яких представляли мережу фінтес центрів «Інтер-Атлетика». Найбільший успіх випав на долю лучанина Ігоря Сивого, який виступав серед юніорів (вікова група до 23 років). Він показав найкращий результат не тільки в своїй ваговій категорії (до 120 кілограмів), але й став абсолютним чемпіоном України у своїй віковій категорії. Високий клас підтвердила також лучанка Ірина Воробйова (вагова категорія 63 кг), здобувши срібну медаль. У цьому році вона вже здобула друге місце на чемпіонаті України з жиму лежачи. Третє місце серед спортсменок цієї вагової категорії посіла лучанка Світлана Пелих – майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики. Вона, до речі, дебютувала у змаганнях такого рангу. Окрім цих пауерліфтерів, «Інтер-Атлетику» представляли також Іван Маркевич (93 кг) та Олександр Шишкін (74 кг), які зайняли відповідно п’яте та шосте місце. Волинянин Юрій Білюга (83 кг) показав сьомий результат. За словами заслуженого тренера України старшого інструктора мережі фітнес центрів «Інтер-Атлетика» Олега Хом’яка, чемпіонат пройшов на високому організаційному рівні відповідно до всіх вимог Міжнародної федерації пауерліфтингу (IPF), спортсмени Волині виступили досить успішно, незважаючи на те, що пауерліфтинг культивується недавно у нашій області.

Мережа фітнес-центрів «Інтер-Атлетика» у Луцьку: вул. Єршова,11, тел. 8-0332-78-83-77, пр. Волі,15, тел. 8-0332-79-98-45, вул. Конякіна,14, тел. 8-0332-23-67-78. ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

11


Краса і здоров’я

Як купити сонцезахисні окуляри і не помилитися з вибором? Влітку без сонцезахисних окулярів не обійтися. Вони – незмінна складова пляжного відпочинку, захищають очі від ультрафіолетових променів, допомагають запобігти появі зморщок . А ще – це модний аксесуар, який додає людині шарму, загадковості та імпозантності. Давайте з’ясуємо, як правильно вибирати сонцезахисні окуляри, щоб вони не тільки доповнювали наш образ, але й оберігали наші очі.

Новинка сезону – окуляри з лінзою «Blue Blocker». Експертиофтальмологи рекомендують їх одягати водіям. Ця розробка допомагає їм уникати аварій та небезпечних ситуацій на дорозі, оскільки вона дозволяє зробити зображення більш чітким і контрастним, «блокує» усілякі відблиски, занадто яскраве світло та інші побічні ефекти видимості під час їзди автомобілем. Це – незамінний атрибут для кожного водія.

12

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

По-перше, не варто купувати окуляри на базарних лотках чи на вулиці – їхня оптика не відповідає загальним стандартам безпеки. Подруге, відвідайте магазин оптики, де працюють лікар-офтальмолог та фахівці-консультанти з підбору окулярів – консультація спеціалістів вбереже Вас від зайвих витрат. А вже потім визначайтеся, через які скельця (лінзи) дивитиметесь на світ. Окулярні лінзи розрізняють за складом – полімерні (мають різнокольорове забарвлення, що прикрашає обличчя або приховує вади очей), полікарбонатні (дуже міцні) та скляні. Найбільшою популярністю користуються полімерні та полікарбонатні лінзи – вони стійкі до подряпин, у кілька разів легші за скляні, відповідно оправа не тиснутиме на перенісся.

Для людей, яким необхідно постійно носити окуляри як на вулиці, так і в приміщенні, розроблені спеціальні лінзи-хамелеони, які автоматично затемнюються і світлішають залежно від того, де Ви перебуватимете. Вони поєднують в собі сонцезахисну та естетичну функції. Яким повинен бути колір сонцезахисних окулярів? Якщо Ви обираєте їх для частого носіння в сонячну погоду, то віддавайте перевагу лінзам димчасто-сірого або зеленого кольору. Перші дають можливість сприймати кольори навколишнього середовища практично без змін, а другі краще поглинають шкідливі промені і мають заспокійливий ефект. Що стосується окулярів інших кольорів, то краще ними надмірно не захоплюватися.


е н р азе

Л

я н ван

ю л і б від

впевнена посмішка

Перед жителями нашого краю відкрилися нові можливості в лікуванні зубів та ясен: клініка «Модент» вперше у Луцьку запровадила лазерну стоматологію. Йдеться про технологію, яка успішно пройшла апробацію у найрозвинутіших країнах і тому здобуває усе більше поширення у світі. Річ у тім, що при лікуванні лазером пацієнт не відчуває болю.

оди, а ру н о к п р и р д е н е ц с а ч дент»! и – у наш Ідеа льні зуб льна робота к лініки «Мо а ідеа «Модент» використовує найновішу американську розробку – діодний лазер AMD «Picasso», який відповідає найвищим стандартам безпеки. За допомогою цього апарату лікарі виконують без післяопераційних ускладнень цілий комплекс процедур. При цьому повне знеболення проводиться дуже рідко, у переважній більшості випадків застосовується лише поверхневий анестетик – гель.

Така технічна інновація дала можливість клініці запровадити лазерне відбілювання зубів із збереженням стійкого результату на тривалий час. Цей метод вважається найбільш ефективним, оскільки дозволяє не просто освітлити емаль, потемнілу від куріння або чорної кави, але й подарувати сяючу білизну зубам з вродженим темним відтінком. Величезна кількість досліджень, проведених в США,

Великобританії та Росії, підтверджують абсолютну безпеку лазерного відбілювання зубів. Встановлено, що ця процедура не тільки не ушкоджує емаль, але й сприяє підвищенню її міцності. Методика дозволяє відбілювати зуби за один сеанс, який триває не більше п’яти хвилин.Лазерний промінь – це стоматологічний інструмент найвищої точності. З його допомогою фахівці клініки проводять безкровні розрізи м’яких тканин порожнини рота при проведенні всіляких хірургічних втручань. При цьому лікар позбувається необхідності накладати пацієнту шви. Процес загоєння ран значно прискорюється і відбувається без ускладнень, оскільки «Picasso» забезпечує стовідсоткову стерильність та інфекційну безпеку процедур. Стоматологічний кабінет «Модент»: м. Луцьк, пр. Соборності,38 А, т.: (0332) 71-81-71, (050) 597-11-70


Краса і здоров’я

Влаштуйте собі морський курорт В «Аристосі»!

П’ять причин, чому Ви повинні скористатися процедурами на основі препаратів «Thalaspa». 1. «Thalaspa» відновлює баланс всього організму. Мікронізовані водорості мають маленьку молекулярну масу, виготовляються у вигляді дрібнодисперсного порошка, очищеного від оболонки. Під час процедури обгортання вони проникають через роговий шар епідермісу (верхній шар шкіри), насичуючи організм необхідними мікроелементами (цинк, залізо, йод, хлор, фтор, магній, марганець, кобальт, бор, кремній), рослинними протеїнами та вітамінами. Такі процедури поліпшують природні функції шкіри, її кровообіг і постачання киснем, уповільнюють процес старіння. 2. «Thalaspa» очищує організм зсередини. Різні види обгортань, які можна зробити в салоні краси «Аристос» на основі цього препарату, сприяють також руйнуванню, знешкодженню і виведенню токсичних речовин з організму. Наприклад, такі процедури рекомендовано виконувати після занять з фізичної культури, фітнесу чи спорту. Це допомагає виводити з організму молочну кислоту і різні продукти розпаду, які накопичуються у ньому під час фізичних навантажень. Крім того, у ході процедури здійснюється тепловий вплив на організм, що позбавляє від болю в м’язах та суглобах. Для досягнення найбільшого ефекту фахівці рекомендують попередньо провести пілінг шкіри за допомогою скрабу для тіла.

14

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

Звичайно, на мо рському узбереж жі влітку людина отримує ма ксимальне задово лення від відпочинку. Але, на жаль, далеко не завжди ми маємо можливість відірватися від рі дної домівки на кілька тижнів, щоб поніжитися на те плому морському пісочку. То му до нас на допо могу приходить «Thalaspa» – чудодійний дар з французького узбережжя пров інції Бретань. Саме там на основі продуктів моря виготовляється професійна таласокосметика («т алассо» у перекл аді з грецької означає море), ак тивними компон ен тами якої є мікронізовані во дорості (ламінар ія, фукус, літотамнія) та глибок оводна морська глина. Ці препарати зберігаю ть біологічну ак тивність без застосування конс ервантів і стабіліза торів. У салоні краси «Аристос» лінія продукції «T ha laspa» щедро ділиться з відвідув ачами енергією мо ря. Тут фахівці використовую ть різні комбінац ії активних компонентів францу зької косметики для вирішення індивідуальних за вдань кожного кл ієнта.

«Thalaspa» – Ваш морський курорт у рідному місті, приємний і розслабляючий спосіб сформувати фігуру і поставу своєї мрії. 3. «Thalaspa» – це удар по «апельсиновій кірці». Морські водорості давно вже завоювали пальму першості серед усіх антицелюлітних процедур. Талассотерапія вважається однією з ефективних методик у боротьбі з цією проблемою, у комплексі з масажем (як і у випадку з корекцією ваги) дозволяє позбутися целюліту в рекордно короткі терміни. Крім усього іншого, процедура обгортання вирівнює текстуруРрезультаті зменшується глибина зморшок, підвищується тонус і еластичність шкіри. 4. «Thalaspa» моделює фігуру. Основна мета програм таласотерапії – зменшення відкладень жиру, набряклості, формування стрункого силуету. Тобто таласотерапія може використовуватися як окрема процедура і як складова комплексу для корекції ваги і фігури. При проведенні курсу обгортань з метою корекції фігури рекомендується чергувати процедури з ан-

тицелюлітною дією і моделюючим ефектом. У поєднанні зі спеціальним режимом харчування, масажем, гідропроцедурами, заняттями з фітнесу вони дозволяють швидко скинути зайві кілограми. 5. «Thalaspa» приносить відпочинок та розслаблення. В основі антистресових морських обгортань, як правило, лежить вплив ароматичних масел, заспокійливих рослинних екстрактів. Такі процедури рекомендуються усім, хто веде активний спосіб життя в умовах міста, піддається стресам і перевантаженням, відчуває брак часу для відпочинку. Головне: викроїти вільний час, відключити мобільний телефон і повністю віддати себе в руки фахівця салону краси «Аристос».

Салон краси «Аристос» м. Луцьк, вул. Кравчука, 46 Д, тел. (0332) 78-87-44.


«Авангард professional» – це мистецтво чарівності

Cалон-магазин «Авангард professional» на ринок індустрії краси у Луцьку увірвався неначе весняний вітер, принісши з собою нові тенденції та віяння. Він, що називається, став символом жіночності, бо ж відкрився 8 Березня нинішнього року. І відразу взяв собі за правило бути лідером у впровадженні новинок. Т ут досвідчені майстри перетворюють красу на чарівність, приділяють увагу усім аспектам догляду за зовнішністю: від кінчиків волосся до кінчиків нігтів.

Високі стандарти у роботі закладу задає його власниця Ольга Василівна Мельник – лідер компанії «Mary Kay». Понад шість років вона успішно працює під цим брендом, проводить безкоштовні консультації по догляду за обличчям та макіяжем, особисто надає послуги з використанням найновіших косметичних засобів. Тут вражає різноманітністю спектр препаратів «Farma Vita» (Італія): крем-фарби без аміаку з аргоновим маслом і вітаміном Е, перманентна стійка крем-фарба на основі екстракту бразильського горіха, стійка крем-фарба з ефірними маслами і травами Середземномор’я. Скористайтеся цими препаратами і Ваше волосся виглядатиме дуже бездоганно – ніби Ви зробили кілька процедур щодо догляду за ним. До уваги покупців – серії продуктів «Bio-plant» (Японія), «Matrix» і «Paul Mitchell» (США), які творять дива із сильно пошкодженим волоссям, що піддавалося хімічній обробці: повному блондуванню, перманентній завивці, фарбуванню з суперосвітленням. Торгова марка «TICO Professional» (Україна) представляє лінію засобів для домашнього догляду за волоссям, до складу якої входять шампуні, кондиціонери, маски, які виготовляються з використанням натуральних інгредієнтів. Це – серії продуктів для фарбування, тонування і зволоження волосся, лікування волосся і шкіри голови, хімічної завивки, випрямлення і укладання волосся, догляду за волоссям тощо. Одне слово, салон-магазин наче зібрав воєдино у своїх колекціях усі секрети зіркової краси і щедро ділиться ними зі своїми відвідувачами. І при цьому дотримується стратегії низьких цін. Салон-магазин також пропонує косметику торгових марок «CND» (все для нарощення нігтів), професійний перукарський інвентар «Moser» (Німеччина), «Ba Byliss» (Франція) та інших світових виробників.

«Авангард professional» – салон-магазин професійної косметики, приладдя та обладнання: - продукція по догляду за волоссям та обличчям, - все для нарощування нігтів, - спеціалізований інструмент та допоміжні матеріали для перукарів, майстрів манікюру та візажистів, - декоративні накладні вії та все для нарощування вій, - обладнання для салонів краси, - педикюр, манікюр, - депіляція, - макіяж, - массаж, - солярій (2 грн./хв.), - татуаж - перукар (чоловічий, жіночий), різноманітні види плетіння волосся, - корекція,моделювання, фарбування, татуаж брів, - відтворення з картинки чи фото будь-якого макіяжу або зачіски, - безкоштовні консультації по догляду за обличчям та макіяжем.

Для кожного відвідувача - смачна кава!

Відвідуючи салон-магазин «Авангард professional», Ви маєте можливість влаштувати для себе незабутнє свято – ДЕНЬ КРАСИ! Придбайте тут сертифікат «День краси» на усі косметичні послуги, які зможете отримати впродовж одного дня у будь-який зручний для Вас час зі знижкою 30%.

«Авангард professional»: м. Луцьк, пр.Грушевського,3, тел.: (099) 203-17-23 консультант з краси, візажист Ольга Мельник тел.: (0332) 24-38-12, (099) 71-77-066, (097) 04-82-557


Веснянки: 5 способів вивести пігментні плями Веснянки – це пігментні плями на шкірі, які проявляються внаслідок активності Сонця на обличчі, руках та ногах, а іноді навіть на всьому тілі. Веснянками природа «нагороджує» переважно світловолосих та рудих. Далеко не в кожної жінки ці пігментні плями викликають позитивні емоції. Отже, розповідаємо про те, як же позбутися їх у домашніх умовах. Спосіб № 3. Огірок

З огірка корисно робити як маску, так і настоянку. Як приготувати маску? Просто подрібни огірок. Потім нанеси його на обличчя так само, як і петрушку (див. спосіб №1). Рецепт приготування настоянки: подрібнений огірок залий горілкою і дай вистоятися 12 годин. Якщо у тебе не суха шкіра, використовуй цей засіб замість тоніка через день.

Спосіб № 1. Петрушка

Це – один з найефективніших способів боротьби з веснянками. Подрібни пучок петрушки в кашку, додай кілька ложок кисляку. З марлі виріж маску, накрий нею обличчя, а зверху виклади шар петрушки. Тримай блЯзмий прохолодною водою, протри тоніком і скористайся кремом.

Спосіб № 2. Картопля і кисляк

Звари картоплину в мундирі і розтовчи її, додай 4 ст. ложки кисляку і 1 ст. ложку подрібненого мигдалю. Нанеси маску на 20 хвилин, потім зніми її як скраб і змасти обличчя живильним кремом.

Спосіб № 4. Чорний чай

Протирай обличчя свіжим чорним чаєм вранці і ввечері – веснянки стануть менш помітними.

Спосіб № 5. Лимон і сир

З чверті лимона видави сік, змішай його з двома столовими ложками знежиреного сиру. Нанеси маску, витримай близько 10 хвилин і змий прохолодною водою. Скористайся тоніком і нанеси крем.


Краса і здоров’я

Боротьба з целюлітом: як зробити її ефективною? Целюліт – це зміна структури підшкірно-жирового прошарку, яка призводить до порушення мікроциркуляції і відтоку лімфи. Ми розповімо, як напередодні пляжного сезону потрібно попрацювати над собою, аби шкіра не втратила еластичності та пружності. 1. Ми – те, що ми їмо. Якщо ти знаєш, що можеш харчуватися правильніше, то вже зараз збалансуй свій раціон. Обмеж себе в солодкому, жирному, смаженому і борошняному. Зведи до мінімуму вживання газованих напоїв. Їж каші, овочі, рибу і відварене м’ясо. Пий більше води і почни регулярно відвідувати сауну. 2. До речі, про сауну. Вона не тільки забезпечує дренажний ефект, виводить шлаки з організму, а й розслаблює та надає відчуття свіжості. Поєднай приємне з корисним: візьми у сауну якісні косметичні засоби для тіла, полірувальний скраб та масажер. 3. Правильно підбирай антицелюлітні креми і скраби. Віддавай перевагу засобам з кофеїном, екстра-

ктами водоростей, кінського каштана і плюща, ефірними оліями кипариса, лаванди. Добре, якщо до складу скрабу входитимуть кислоти – молочна, фруктова або саліцилова. 4. Здорове харчування, косметику й сауну поєднуй з масажем. Інакше ти витратиш багато грошей і не отримаєш бажаного результату. Дозволь собі пройти курс апаратного лімфодренажного масажу у салоні кра-

си! Або ж користуйся ручним масажером, якщо твої фінансові можливості обмежені. Щодня, приймаючи душ або ванну, виконуй протягом десяти хвилин розтирання проблемних зон. Коли шкіра почервоніє і розігріється, нанеси антицелюлітну косметику.

5. Ключ до успіху в боротьбі з «апельсиновою шкіркою» – фізичні навантаження. Тобі підійдуть

вправи, спрямовані на посилення кровообігу та нарощування м’язової маси. Корисно займатись плаванням, ходьбою або бігом. Почни кататися на велосипеді або використовуй велотренажер, присідай або щодня стрибай зі скакалкою хоча б-10 хвилин.

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

17


Будьмо!

Десерти з кави

Кавове морозиво Для приготування візьміть: 250 г цукру, 4 яєчних жовтки, 750 г міцної натуральної кави з молоком, 300 г вершків. Яєчні жовтки розтерти з цукром, долити каву з молоком, поставити на вогонь і при постійному помішуванні довести до кипіння. Масу зняти з плити, вилити у форми та заморозити. Подаючи на стіл морозиво, покрийте його зверху піною зі збитих вершків з шоколадом.

Кавовий торт Для приготування тіста візьміть: 250 г цукру, 2 яйця, 25 зерняток смаженої чорної кави, 250 г меленого мигдалю. Для начинки: 3 ст. ложки міцної чорної кави, 100 г цу-

20

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

кру, 60 г шоколаду, 3 яєчні жовтки, 200 г вершкового масла, 700 г вершків, молоко. Цукор і яйця збивати на парі до отримання густої маси. Знявши масу з пари, продовжуйте збивати її до охолодження. Додайте мелені зерна чорної кави, мелений мигдаль і все ретельно вимішайте. Форму змастити маслом, посипати борошном і наповнити приготовленою масою. Випечений корж розрізати по горизонталі на три однакових шматки, охолодити їх і покрити кремом. Приготування крему: каву, цукор і шоколад закип’ятити на малому вогні. 3 яєчні жовтки розбовтати з 1 ложкою холодного молока і обережно перемішати з шоколадною масою. Крем проваріть і остудіть. Розітріть його з вершковим маслом і розбавте вершками.


Кавове суфле

Кавовий крем Для приготування візьміть: 6 яєчних жовтків, 6 ст. ложок цукру, 650 г міцної чорної кави (натуральної без цикорію) з молоком, 5-10 г желатину, 550 г вершків, 100 г цукру, ванілін. 6 ст. ложок цукру добре розтерти з 6 яєчними жовтками, розвести чорною кавою з молоком, поставити на помірний вогонь, підігріти, помішуючи, але не доводити до кипіння. Загуслу масу зняти з плити, влити в неї розведений у невеликій кількості води желатин і помішувати до повного охолодження. Потім пропустити через сито і додати 250 г вершків, цукор і ванілін. Розлити в склянки готовий крем і поставити в холодильник. Перед подачею на стіл прикрасити зверху збитими з цукром вершками та шоколадом.

Кавуйте, чаюйте та насолоджуйтесь життям у кав’ярні «Джеміні»! • потужний сервісний центр по обслуговуванню кавового обладнання (незалежно від виробника)

Шукайте на вулицях вашого міста та області.

Кав’ярня на колесах "Джеміні"

Кав’ярня

Для приготування візьміть: 3 шт. прісних булочок, 200 г міцної чорної кави, 50 г вершкового масла, 5 яєчних жовтків, 70 г цукру, 2 яєчні білки. Для ванільної підливи: 350 г вершків, 1/2 палички ванілі, 70 г цукру, 5 яєчних жовтків, 1 чайну ложку борошна вищого сорту. Зрізати з булочок скоринку, намочити їх у міцній чорній каві з цукром та розтерти в однорідну масу. До хлібної маси додати топлене вершкове масло, 5 яєчних жовтків і міцну піну з 2 яєчних білків. Форму рясно змастити вершковим маслом, викласти в неї масу і щільно закупорити. У велику каструлю налити киплячої води, поставити в неї форму і парити суфле до готовності. Суфле перед подачею на стіл полити ванільною підливою.

• широкий асортимент кави в зернах і монодозах та чаю ТМ «Gemini» (продаж товару на вагу і у пакетованому вигляді) • кавова дегустація • високоякісне і високопродуктивне обладнання для приготування еспрессо та напоїв на його основі Кав’ярня «Джеміні» м. Луцьк, вул. Єршова, 11-Б, (бутик №1 навпроти супермаркету «Фуршет») тел.: 097-122-77-22, 066-329-40-04

• тренінги для персоналу клієнта • кав’ярні під ключ • гнучка та індивідуальна політика стосовно кожного клієнта

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

21


Чарочка до свята Свята не обходяться без чарки за столом. Якщо звичайну горілку гості не п’ють, здивуйте їх оригінальним напоєм – хрінівкою, медовухою, домашнім «коньяком» тощо. Їх легко пити, на ранок немає похмілля. Виходить і смачніше, і благородніше, і оригінальніше... Приготувати такі напої дуже просто, навіть якщо у Вас немає відповідних навичок. Для інгредієнтів з сильним вираженим смаком потрібно менше часу для настоювання, а для ледь виражених – більше. Однак не забувайте: надмірне вживання алкоголю шкодить здоров’ю!

Медовуха Інгредієнти: 500 г меду, 500 г цукру, 4 літри води, 100 г свіжих дріжджів. Цукор і половину меду розвести водою, прокип’ятити впродовж 10 хвилин, помішуючи і знімаючи піну. Охолодити до 30 °С. Додати заздалегідь розведені у цій же рідині дріжджі. Перемішати і поставити для бродіння у тепле місце на три дні. Потім процідити і перенести в прохолодне місце (можна поставити у холодильник). Після цього ще раз процідити, додати решту меду і перемішати, щоб він повністю розчинився.


Перцівка Інгредієнти: 1 пляшка горілки,1-2 маленькі стручки чилі, 1 ст. ложка меду, пакетик чаю – для кольору. У пляшку горілки додати мед, чилі, добре збовтати. Залишити для настоювання на 10 днів. Напій буде готовий, коли чилі впаде на дно пляшки. Пакетиком чаю забарвити вміст, опустивши його на кілька хвилин у горілку.

Хрінівка Інгредієнти: 1 літр горілки, 200-300 г хрону,2 ст. ложки квіткового меду,по 3 горошини чорного і духмяного перцю, 1 сушений бутон гвоздики. Хрін ретельно вимити, нарізати тонкими брусочками. Мед підігріти. Вкласти хрін у бутель, залити мед, додати гвоздику і перець. Залити половиною горілки, ретельно потрусити. Коли мед змішається з горілкою, вилити решту. Ще раз потрусити, щільно закоркувати бутель і поставити бутель в темне прохолодне місце. Можна пити через тиждень. Хороша хрінівка може стояти у темному місці півроку. За цей час вона стане м’якою, прозорою і дуже корисною.

«Коньяк» домашній Інгредієнти: 3 літри горілки або розведеного спирту, 8 гвоздик, 8 ч. ложок цукру, 1/2 ч. ложки натертого мускатного горіха, 1/2 ч. ложки меленої кориці, 1/4 ч. ложки ванілі, 1 ч. ложка лимонної кислоти або 1 ст. ложка лимонного соку, 1 ст. ложка розчинної кави. Усі складові висипати у банку з горілкою, розмішати так, щоб цукор розчинився. Залишити настоюватися на 2 тижні. Процідити за допомогою фільтрувального паперу або паперових серветок і вати. Можна додати різні добавки в кожну пляшку: вишневе листя, кілька родзинок або ягід лимонника, дубову кору, влітку – свіжі ягоди агрусу.


Наливні покриття – це витончені підлоги

Чи знаєте Ви, що підлоги можна не настилати, а наливати? Це покриття так і називається – «наливні підлоги», або, як їх ще охрестили, «рідкий лінолеум». Виявляється, зовні наливна підлога дуже схожа на лінолеум, а на дотик нагадує гладку плитку. Цей будівельний матеріал буває різних відтінків – від салатового до світло-коричневого (у продажі є понад 150 забарвлень продукції). Для житлового приміщення фахівці рекомендують використовувати наливні підлоги товщиною 1,5 міліметра. Вони до невпізнанності перетворять Вашу квартиру. Наливні підлоги – це спеціальні безшовні полімерні покриття: метилметакрилаті, епоксидні, цементно-акрилові (готуються з сухої будівельної суміші і так званого «рідкого компоненту») та поліуретанові. Перші три види наливних підлог більше підходять для виробничих приміщень. А для житлових використовується поліуретанове покриття. Чому? Звичайно, всі види підлог безпечні для здоров’я (продукція проходять обов’язкову сертифікацію), проте поліуретан найбільш міцний, зносостійкий і легкий матеріал – підлоги з нього виходять витончені. Вони мають високу ударостійкість (витримують падіння вантажу масою 3-5 кг з висоти 1м). Поліуретанові підлоги можна застосовуватися навіть у неопалюваних приміщеннях. Наливні безшовні покриття найчастіше застосовуються там, де до підлоги пред’являються підвищені вимоги: хімічна стійкість і стійкість до стирання (у тому числі в умовах підвищеної вологості), необхідність забезпечення антистатичного захисту або спеціальних гігієнічних вимог. Цей будівельний матеріал чудово підходить для кухні, ванних кімнат, дач, засклених лоджій. Виробники придумали додатковий і вельми оригінальний декоративний спецефект: на свіже покриття наносяться так звані чіпси – кольорові частинки з шматочків акрилової фарби різної форми та розмірів. І таким чином створюється враження, що таку підлогу облицьовано природними матеріалами, наприклад, мармуром або гранітом. Наливні покриття відповідають найвищим вимогам гігієни й чистоти, адже вони герметичні. На них не розмножуються бактерії й мікроорганізми. Наливні підлоги мають великий термін служби – 20 років. Вони стійкі до впливу ультрафіолету та агресивних середовищ, мають чудові антистатичні властивості. Для чищення наливних підлог можна застосовувати розчинники й активні миючі рідини. Наливні покриття швидко наносяться на підготовлену поверхню – уже через 24 години після нанесення по ньому можна ходити.


уд

ст йн-

за

ди

, трів с й ма и анда нат ком і вико с ті. е ц о » - у рівн ДEЯ ія «I оком ої ск ладн р’у с туд вис ь-як iнте йнна уд т б к за е ру Ди - п ро е р’є здатна йн о нт і за щ ди йн оти ий ро б ксн диза

72 569 2 9 2 ) 099 006087 ( : . те л (098)

ьн i пле яд ком лювал ерева нагл д об й з зд и в о і ьк ро б о рс авт я ви

Диза

йн

та

ото виг

вле

нн

ди схо і н і е в’я дер ві меб л о сад ки тан ь ал


«Тоскана» втілює мрію про білий дім! У продажу з’явилася клінкерна цегла білого кольору, яка

належить до кращих європейських зразків стінових матеріалів. Її виробництво освоїла одна з місцевих компаній.

Кажуть, аби відчути себе по-особливому святково, досить одягнутися у біле з ніг до голови. А якщо довкола себе створити цілий світ з такого кольору?! Тож виробники будівельних матеріалів чарівним та загадковим словом «Тоскана» підсолодили життя усім, хто марить подібним бажанням. Ах, Ви не знаєте, що воно означає… Тоскана – це один з найпопулярніших регіонів Італії. Свого часу він був колискою для таких геніїв, як Леонардо да Вінчі та Мі-

келанджело. Кожне містечко цього регіону вважається шедевром – Флоренція, Піза, Лука, Сієна, Вольтера, Ліворно, Гросетто… «Тоскана» – таку назву має біла цегла. Фахівці передбачають, що вона стане хітом сезону. І відтепер білі будинки будуть все частіше радувати наше око. Вже навіть з’явилося так зване «правило трьох мрій» сучасної людини: їй хочеться жити в ідеальному світлому будинку, носити кристально-білий одяг і посміхатися, демонструючи бездоганно білі зуби! Підкреслимо таку деталь: «Тоскана» виготовляється з екологічно чистої сировини, яка не містить жодної хімічної сполуки. Білий колір цегли утворюються в процесі випалу. Штучні барвники, які застосовують деякі виробники будівельних матеріалів, як правило, вигоряють на сонці. І від цього псується зовнішній вигляд продукції. Натомість «Тоскана» за будь-яких умов не може втратити свого кольору. Вона – зразок високого стилю і тонкого смаку. Інтер’єр, створений з використанням такої цегли, сповнений краси і витонченості, дарує відчуття легкості, комфорту і святкового настрою. Одна з головних переваг такого клінкеру – міцність. Виробник випускає білу цеглу з маркою міцності 300. Це означає, що вона гарантовано витримує навантаження в 300 кілограмів на один квадратний сантиметр. Наприклад, для будівництва багатоповерхових будинків вико-


Мій дім

ристовується цегла М150, а для будівництва котеджів заввишки в декілька поверхів придатна навіть цегла М100. Так що «Тоскана» ідеально підходить для зведення висотних будівель. Виявляється, зразки білої цегли пройшли сто циклів заморожування-розморожування. Без перерви вона піддавалася такому «екстриму» впродовж тридцяти днів. Під час випробувань цеглини поміщалися у морозильну камеру, температура у якій опускалася до -18 градусів. Потім на дві години їх опускали у воду, температура якої становила +20 градусів (це один цикл). А тоді знову вироби потрапляли холодильник. Ця робота тривала цілодобово. Контролери регулярно оглядали цеглу, щоб перевірити, чи вона не почне міняти свої характеристики – масу, міцність тощо. Можна з упевненістю сказати, що «Тоскана» могла б пройти більше циклів заморожування. Ця цегла має солідний запас по морозостійкості. З приводу цього фахівці дали красномовне пояснення. Цегляну кладку з «Тоскани» можна робити навіть на березі Баренцового моря або в Ісландії – цей регіон характеризується холодним і одночасно вологим кліматом і тому вважається найбільш несприятливим для будівництва. «Тоскана» – це кераміка для тих, хто має свій стиль, вишуканий смак і вимагає від будівельного матеріалу високої якості та естетичної привабливості.

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

27


Мій дім

28

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013


Собаці зроблять модельну стрижку і зуби почистять Не всім собакам випадає доля волоцюги. Деякі з них ведуть шикарне життя! Дбайливі господарі інколи так опікують своїх улюбленців, що ті навіть у страшних снах не можуть собі уявити, що відбувається за межами їх затишного гніздечка. Для собак створюються такі умови, яким заздрять навіть люди! Королівські наряди, прикраси, сите вигодовування... Мимоволі задаєшся питанням: чому я не собака? Для забезпечених господарів і їх вихованців відкриваються салони для собак. В них пропонується широкий спектр різноманітних послуг, які надають професійні стилісти, косметологи і навіть психологи. Господарі не скупляться і з радістю віддають собачок в руки фахівців. Тварина залишається на кілька годин наодинці з ними для проведення цілого комплексу процедур – її забирають вже в повній «бойовій комплектації». Адже більшість з людей, що працюють у подібних закладах, не тільки мають ветеринарну освіту, а й добре знайомі з психологією тварин і до кожного чотирилапого відвідувача можуть знайти індивідуальний підхід. Стрижка собак – найпоширеніша послуга. Вона необхідна не тільки для того, щоб вихованець виглядав естетично, красиво і відповідав останнім тенденціям моди. Така процедура переслідує ще й гігієнічні цілі, оскільки

перед нею собаку обов’язково миють спеціальними шампунями та іншими мийними засобами, а також вичісують. Усе більшої популярності набуває послуга з чищення зубів домашніх тварин від нальоту. Це – важливий аспект лікування та профілактики більшості патологій ротової порожнини собак. Відкладення на їхніх зубах знімаються безболісно і ця процедура може проводитися без місцевої анестезії. Салон для собак також пропонує послуги стиліста. Цей фахівець підкаже, які моделі зараз в моді, які підійдуть до тої чи іншої породи тварин. Адже одяг для домашнього улюбленця – це не тільки засіб захисту його від холоду чи спеки. Це ще й аксесуар, який виділяє собаку на сірих вулицях міста. І її краще помітять, якщо не сусідські собаки, то перехожі! Це точно!

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

29


Травень

Гороскоп Овен

21.03 - 20.04

На початку місяця переживете стрес та конфліктні ситуації, які спричинить Ваше бажання усім нав’язати свою волю. Зорі рекомендують Вам знизити темп життя і спрямувати енергію у творче русло. У другій половині травня відчуєте себе набагато впевненіше, наведете порядок у своїх справах.

Тiлець

21.04 - 20.05

Останній весняний місяць викличе у Вас почуття ностальгії: зустрінете старих знайомих, повернетеся до вирішення вже забутих справ. Не намагайтеся досягти кар’єрного росту – перечекайте цей час і не приймайте серйозних рішень. Ще одне застереження: не нервуйте через дрібниці – це може негативно позначитися на Вашому здоров’ї.

Близнюки

21.05 - 21.06

Використовуйте час для того, щоб розібратися зі справами, які накопичилися у «довгій шухляді». Позбавтеся від всього зайвого і непотрібного. Звільняйте простір для нових перемог! У другій половині травня Меркурій вийде з ретроградної фази, а це означає, що комерційні проекти просуватимуться успішно.

Рак

22.06 - 22.07

У Вас з’явиться можливість змінити своє життя і почати все з чистого аркуша. Робочі будні нагадуватимуть біг з бар’єрами. Поліпшите своє матеріальне становище. Ви навіть зможете приміряти на себе роль мецената – допоможете незнайомій людині. Наприкінці місяця отримаєте дуже вигідну комерційну пропозицію.

30

ЕкономФРЕШ №5 (40) 2013

Лев

23.07 - 22.08

Намагайтеся з усіма проблемами справитися самотужки. Небажано починати нові справи, оформляти кредити, брати гроші в борг. Активні дії краще перенесіть на наступний місяць, а візит в офіційні інстанції відкладіть до середини травня. Термінові поїздки можуть спричинити серйозні ускладнення. В особистому житті обставини складатимуться сприятливо.

Дiва

23.08 - 23.09

Ваше життя стане бурхливішим, адже з’являться нові інтереси та зв’язки. Будьте обережні – існує висока ймовірність обману. На першу декаду травня небажано призначати важливі зустрічі. Бажання зайняти на роботі керівне становище виявиться нездоланним, проте за це доведеться поборотися. Утримайтеся від вживання спиртних напоїв.

Терези

24.09 - 23.10

На початку місяця можете наштовхнутися на протидію з боку партнерів та колег. Проте не відмовляйтеся від своїх планів – зберігайте об’єктивність та розсудливість. Вам належить відстоювати свою думку і боротися за місце під сонцем. До активних дій приступайте після 15 травня.

Скорпiон

24.10 - 22.11

Зорі закликають Вас до порядку та зібраності. Якщо Ви визначилися з головною метою на найближчий час, то дійте активно, не відволікайтеся на дрібниці. У разі зупинки виникне небезпека втратити завойовані позиції. Не відчуватимете фінансової скрути – дозволите собі відкласти гроші на не передбачувані витрати.

Стрiлець

23.11 - 21.12

Готуйтеся до періоду випробувань у відносинах з друзями – існує велика ймовірність розриву навіть найміцніших дружніх стосунків, у тому числі і тих, якими Ви дорожите. Рятувальним колом стане кохана людина – проводьте більше часу разом з нею. Можливо, Вам доведеться розпрощатися зі старим місцем роботи.

Козерiг

22.12 - 20.01

Ви опинитеся у творчому пошуку. Вміло оминатимете перешкоди і прийматимете правильні рішення. Успішно втілюватимете свої плани та ідеї, які раніше здавалися безперспективними. Все піде як по маслу. Фінансові питання доведеться відсунути на другий план. Лише у другій половині травня зможете суттєво поповнити свій гаманець.

Водолiй

21.01 - 18.02

Велика кількість напруженої роботи спричинить перепади настрою і відіб’ється на стані здоров’я. В особистих справах – нестабільність і перешкоди. Проте при усіх складнощах обов’язково знайдеться місце і для приємних подій. При вирішенні фінансових питань все владнається на Вашу користь у другій половині місяця.

Риби

19.02 - 20.03

Ви знову опинитеся в центрі уваги і зможете продовжити позитивні зміни у своєму житті. Все складеться вдало, якщо добре продумаєте свої дії. Прислухайтеся до думки оточуючих: не поспішайте відповідати відмовою на їх прохання та пропозиції. У союзники собі візьміть самодисципліну та терпіння.


ECONOMFRESH №40  

Рекламно-інформаційний журнал

Advertisement