Page 1

Agromet Norge AS Stasjonsveien 74 N-3175 RAMNES Tlf. +47 33 30 66 00 Fax. +47 33 30 66 10 e-post: post@agromet.no WEB: www.agromet.no

Agromet dumperhenger T-041/KO, KN

Reservedelskatalog versjon 1 2013


Delekatalog T-041/KN

Reservedelskatalog traktortilhenger T-041/KO, KN

Katalogen omfatter tegninger av alle komponenter, mekanismer, samt lister for sammensetningen deres. Katalogen skal brukes som følger: Se i innholdsfortegnelsen og gå til det avsnittet man skal lokalisere deler. Se på bildet i gitt avsnitt og finn den delen man må ha Gå så inn i tabellen å finn delenummeret på gjeldende del eller sats der.

OBS! Dersom det i løpet av garantiperioden oppdages feil ved komponenter som ikke er forårsaket ved feil bruk må dette raporteres til Agromet Norge AS. Slik at feilen kan utbedres. Agromet Norge AS forbeholder seg retten til konstruksjonsendringer uten varsel. Vi jobber hele tiden med å forbedre våre produkter og vil derfor bli kontaktet dersom det oppdages klare svakheter ved produktene.

2


Delekatalog T-041/KN

Innhold: Avsnitt 1 - Boggivogge Avsnitt 2 - Hjul og nav Avsnitt 2.1 - Bremser Avsnitt 3 - Kasse Avsnitt 4 - Hydraulikksystem baklem Avsnitt 5 - Hündbrems Avsnitt 6 - Ramme Avsnitt 7 - Tippsystem Avsnitt 8 - Kornkarm Avsnitt 9 - Hydraulikksystem brems Avsnitt 10 – El-anlegg

3


Delekatalog T-041/KN


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 1 – Boggivogge Nr pos. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Navn Boggivogge venstre (hydr brems.) Boggivogge høyre (hydr brems.) Pendelaksel boggivogge Låsejern pendelaksel boggivogge Sprengskive M12 Bolt M12x35 Smørenippel M10x1 Skive pendelaksel boggivogge T-041/K Låseblekk Mutter M36 Ansats for smørenippel pendelaksel Foring

Delenummer 7041-020-5300K2 7041-020-5400K2 7041-020-010000 7041-020-000500 DIN 128 DIN 933 DIN 71412 7041-020-000100 7041-020-000200 DIN 934 7041-020-010300 7041-020-140200

5

Ant. 1 1 2 2 4 4 4 2 2 2 4 4


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 2 – Hjul og nav

6


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 2 – Hjul og nav

Ref

Betegnelse

Varenummer kit

Delenummer

Ant:

9RCNA

902CC32210 902CC30213

1 1

9RNNA

915PG65 915PA52 915N30213

1 1 1

1a 1b

Hjullager 32210 Hjullager 30213

2a 2b 2c

Tettnings ring Tettnings ring 32210 Tettnings ring 30213

3a 3b

Kronmutter LĂĽsesplint

9RDF3960

908DF39-60 914C39E

1 1

4a

Navkopp

9RT125AC

56112501

1

5

Nav, 6 hull, M18 x 1,5

61L6NA002

61L06090120150

1

6

Hjulbolt M18x1,5

9RC18L1-6

903C18L1

7a 7b

Hjulmutter M18x1,5 Konet sprengskive

9RD188G-6

903D188G 903RL18G

7


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 2.1 - Bremser

8


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 2.1 - Bremser Ref

Betegnelse

Varenummer kit

Delenummer

Ant: 2 1 1 1 1 1 1 1

1a 1b 1c 1d 1e 1f 1g 1h

Bremsebånd O-ring W2,62, Ø37,77 Foring nokkaksel Smørenippel, M8x1,25 Ring Ø38 Støvhette Skive Ø24 Mutter M24x1,5

9RE0012

66LJ0630 53103801 771382601 98608A1 58513 53A08 9800241 97124B1

2a 2b

Fjær Ø3,5 L95mm Fjær Ø3,0 L73mm

9RK0008

738106 738104

1 1

3

Nockaksel

753032C200

753032C200

1

4a 4b

Bremsehevarm Seegering

9RQ0012

7611503 58511

1 1

5

Bremsetrommel 300x90 6-hull for M18x1,5

66LJ0630

66LJ0630

1

6

Hjulbolt M18x1,5

903RC18L1-6

903C18L1

1

7a 7b

Hjulmutter M18x1,5 Sprengskive con M18

9RD188G-6

903D188G 903RL18G

6 6

9


Delekatalog T-041/KN

10


Delekatalog T-041/KN

Asnitt 3 – Kasse

Nr pos.

Navn

Delenummer

Ant.

1

Kasse sveiset. Hardox

7041-030-1000K2_2

1

2

Kasse sveiset. S355J2G3 Sprelem

7041-030-1000K2_3 7041-030-1022K2

1 1

3 4

Hydraulisk baklem Hengsleaksel baklem

7041-030-1023K2 7041-030-1024K2

1 1

5 6

Frontlem skrå Skyvekloss hydraulisk baklem

7041-030-1025K2 7041-030-1008K2

1 1

7

Bolt N20x65

ISO 2341

2

8

Skive M20

ISO 8738

2

9

Skive M30

ISO 8738

2

10

Kingbolt kasse/ramme.

7041-030-1026K2

2

11 12

låsesplint 5x32 Låsesneis 8x45

ISO 1234 ISO 8752

2 2

14 15

Sprengskive M12 Bolt M12x35-8.8

DIN 128 ISO 4017

3 2

16 17

Bolt M12x30-8.8 Stag skyvekloss/hydr. baklem

ISO 4017 7041-030-0686K2

1 1

18 19

Lampebeskytter Bolt M8x25-8.8

7041-030-0689K2 DIN 933

2 4

20

Sprengskive M8,4

DIN 125

8

21

Låsemutter. M8-8

DIN 985

4

22

Bolt til sprelem.

7041-030-0105K2

2


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 4 - Hydraulikksystem baklem

12


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 4 – Hydraulikksystem baklem

Nr pos. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Navn Ansats for gjennomføring. M22x1,5 Skive M22 Hydraulikkrør 1 Hydraulikkrør 2 Overtrykksventil Ansats GES 15 L/M 22x1.5-WD T-stykke. ETSD15L Hydraulikkslange L-2000 ISO kobling han Støvhette ISO kobling Ansats med reduksjon Hydraulikkrør 3 Hydraulikkrør 4 Skive 16x23x1,5 Cu Hydraulikkslange L-900 Bolt Ekspansjons splint M8x45 Skive M30 Sylinder Smørenippel M6 Støvhette smørenippel Endestykke gaffel sylinder/skyvekloss

Delenummer GSS 15L M. 6kt M DIN 125 7041-050-0500K2_3 7041-050-0600K2_3 ZCDT-00-03-000-00 GES 15 L/M 22x1.5-WD ETSD15L P11P11/233/13 L-2000 AM1115L M22x1,5 TF 12 7141-050-100140 7041-050-0705K2 7041-050-0805K2 Uszczelka 16x23x1,5 P11P21/233/13 L-900 7041-030-0106K2 ISO 8752 ISO 8738 CJ2E-16-50-28-320zP DIN 71412 MAT-ELZ-00052 Ucho UE2-50w

13

Ant. 2 4 1 1 1 2 2 2 2 2 2 1 1 2 2 2 2 2 1 2 2 1


Delekatalog T-041/KN

14


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 5 – Håndbrems

Nr pos. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Navn Lenke bremsearm/håndbremswire Sjakkel Håndbremswire Wirekuse 6 mm. Trinse Bolt M8x35-8.8 Skive A8,4 Låsemutter. M8-8 Wireklemme 6,5

Delenummer 7041-070-020000 DIN 82101 7041-070-0001K0 DIN 6899 2263-140-000100 DIN 931 DIN 125 DIN 985 DIN 741

17

Ant. 2 2 1 2 1 1 1 1 6


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 6 – Ramme

17


Delekatalog T-041/KN

Nr pos. 1 2 3 4 5 5.1 5.2 5.3 5.4 5.5 5.6 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 16.1 16.2 16.3 16.4 16.5 16.6 16.7 16.8 16.9 16.10 16.11

Navn Ramme ferdig sveiset Skive A 8,4 Låsemutter. M8-8 Bolt M8x25-8.8 Støttelabb komplett Rør regulerbart for støttelabb Støttelabb Låsebolt støttelabb Ekspansjonssplint 5x24 Låsesplint 3,2x32 Bolt Bolt Splint 3,2x32 Trekkøye Smørenippel M10x1 Skive trekkøye M52 Kronemutter M48x3 Låsesplint 8x90 Tippstøtte Bolt tippstøtte Slangeholder Sveivemekanisme håndbrems komplett Skrue Ekspansjonssplint 5x24 - St Fjør Sveiv Mutter. M16-8 Skive 17 Låseblekk 2 Glideskinne. Bolt M8 x 40 - 8.8 Skive 8,4 Trinse

Delenummer 7041-010-1011K2_1 DIN 125 DIN 985 DIN 933 7041-090-1000K0 7041-090-1200K0 7041-280-310000 7041-030-3100K0 ISO 8752 DIN 94 7041-280-300100 7041-280-000200 DIN 94 7141-000-030110 DIN 71412 DIN 125 DIN 979 DIN 94 7042-090-050000 7041-090-000400 7041-090-0100K0_2 7080-07-05-000-00 7080-070-430000 PN-EN ISO 8752 7080-070-400300 7080-070-440000 DIN 985 DIN 125 7080-070-400200 7080-070-510000 PN-EN 24014 DIN 125 2263-140-000100

17

Ant 1 3 3 3 1 1 1 1 1 2 1 1 4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1


Delekatalog T-041/KN

18


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 6 – Ramme

Nr pos. 17 17.1 17.2 17.3 18 18.1 18.2 18.3

Navn Hydraulikkrør klammer dobbel, komplett. Halvmåne hydraulikkrør klammer Topplate hydraulikkrør klammer Bolt M8x35-8.8 Hydraulikkrør klammer enkel, komplett. Halvmåne hydraulikkrør klammer Topplate hydraulikkrør klammer bolt M6x35-8.8

Delenummer SP2D 215/15 PP GD AS M W3 2D 215/15 PP GD 2D W3 DIN 931(933) SP2 215 PP DP AS M W3 2 215 PP DP 2 W3 DIN 931(933)

Ant. 4 4 4 4 6 6 6 12


Delekatalog T-041/KN


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 7 – Tipp system

Nr pos. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Navn Ansats for gjennomføring. M22x1,5 Skive M22 Hydraulikkrør Tippsylinder NURMI 5-steg ISO kobling Han Støvhette ISO kobling Hydraulikkslange L-2000 Hydraulikkslange L-700 Sikkerhetswire tipp 16mm Kuse 16 Wireklemme 16mm Ansats med reduksjon Kobberskive 21,2x27x1,5 Bolt Skive M30 Splint ekspansjon M8x45

Delenummer GSS 15L M. 6kt M DIN 125 7041-100-0200K2_1 5000-NAS6 AM1115L M22x1,5 TF 12 P11P11/233/13 L-2000 P12P21/233/13 L-700 7041-100-0001K0 PN-M-80247-2 PN-73-M-80241-16 WN00-101-000000 Uszczelka 21,2x27x1,5Cu 7041-030-0102K2 ISO 8738 ISO 8752

Ant. 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 6 1 1 2 2 2


Delekatalog T-041/KN


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 8 – Kornkarm

Nr pos. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 20.1 20.2 20.3 20.4

Navn Frontlem Sidelem venstre Sidelem høyre Baklem Låseplate Sprengskive M12 Bolt M12x25-8.8 Skive. M 10 Låsemutter. M10-8 Bolt M10x70-8.8 Bolt M8x20-8.8 Låsejern Sprengskive M10 Bolt M10x25-8.8 Låsebolt Låseskive. A 10 -140HV Bolt M10x90-8.8 Låseskive. A 8 - 140HV Karmlås Strekkjetting Nakrętka samozab. M10-8 Płytka sciągacza Śruba M10 -szakla Łańcuch fi 6 ZPKB

Delenummer 7041-120-4000K2 7041-120-1000K2 7041-120-2000K2 7041-120-3000K2 7041-120-0003K2 DIN 128 ISO 4017 ISO 7089 ISO 7041 ISO 4014 ISO 4017 7041-120-0004K2 DIN 128 ISO 4017 7041-120-0001K2 ISO 7093 A ISO 4014 ISO 7089 - 8 - 140 HV 7042-040-400000 7041-120-0200K2 ISO 7040 7041-120-0102K2_1 Śruba M10 -szakla BN-74/5027-02

23

Ant. 1 1 1 1 2 2 2 8 6 4 6 2 4 4 2 2 2 6 2 1 2 2 2 2,5mb


Delekatalog T-041/KN

24


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 9 – Hydraulikksystem brems

Nr pos. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Navn Ansats for gjennomføring. M22x1,5 Skive M22 Hydraulikk rør T-Stykke TS 15 L Hydraulikkslange L-2000 Ansats GES 15LM-W D Bremsekobling hunn. M18x1,5 Bremsesylinder Ende bremsesylinder Bolt M12x50 Skive. M12 Låsesplint 3,3x25 Bolt M12x40 Fjær Skrue M5x25 Skive M 5,3 Mutter M5 Hydraulikkrør Albue hydraulikk m/mutter M22x1.5 Hydraulikkrør. Hydraulikkslange brems

Delenummer GSS 15L M. 6kt M DIN 125 7041-150-0400K2 TS 15 L P11P11/233/13 L-2000 GES 15LM-WD VF 0/1815 F 7041-150-100040 7041-150-120030 ISO 2341 DIN 125 DIN 94 ISO 2341 7041-150-0001K0 DIN 7991 DIN 125 DIN 934 7041-150-0305K2 7041-150-0505K2 P11P11/233/13 L-630

25

ant. 1 2 1 3 1 1 1 4 4 2 8 8 6 4 1 1 1 1 4 1 4


Delekatalog T-041/KN

26


Delekatalog T-041/KN

Avsnitt 10 – El. Anlegg

Nr pos. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Navn Markeringslys hvit front LED m/refleks Koblingsboks 80x80x40 Baklykt komplett LED venstre Baklykt komplett LED høyre Kabelmatte markeringslys Kabelmatte hoved Kontakt 7-pol hun Spiralkabel 7-pol han/han komplett Skrue M5x30-8.8 Skive. M5,3 Sprengskive. M5 Maskinskrue M5x25 Mutter M5-4 Koblingspunkt 7 punkt

Delenummer 650 W24RR 394 W70DL 397 W70DP 7041-080-0100K2 7041-080-0300K2 PN-ISO 1185-G 7-biegunowy ISO 4762 DIN 125 DIN 128 ANSI B18.6.7M - M5x0,8 x 25 ISO 4032 230V RT.20.90.32

27

Ant. 2 1 1 1 1 1 1 1 3 9 6 6 6 1

Delekatalog T-041/KN  

Elektronisk delekatalog

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you