Page 1


138


ДУХОВІ ШАФИ

Franke

Загальні характеристики

140

Технологія DCT

142

Функції приготування їжі

144

Crystal Steel

146

Crystal Black

148

Crystal White

148

Ttrend Line

152

Smart

154

Smart Glass

156

Country

158

Мікрохвильові печі

160

139


ДУХОВІ ШАФИ FRANKE ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Надійність, функціональність та довговічність є результатом впровадження передових технологічних рішень під час проектування та виробництва духових шаф Franke. Харак­те­ристики духовок Franke максимально наближені до кращих зразків професійного обладнання. Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Встановлений у верхній частині духової шафи потужний тангенціальний вентилятор створює примусовий рух повітря між каркасом духовки та її внутрішніми стінками. Холодне повітря обдуває стінки шафи, створюючи термічний бар’єр, який сприяє підтриманню тепла всередині духовки. Таким чином, все тепло, яке виробляється електронагрівальними елементами, використовується для розігрівання внутрішньої порожнини духовки, в той час як бічні поверхні та дверцята лишаються холодними.

Освітлення Внутрішнє освітлення забезпечується задньою лампочкою потужністю 15 Ватт або двома бічними лампочками, які зміщені вздовж вісі для забезпечення видимості підчас приготування їжі на декількох рівнях.

«Підвішена» внутрішня камера Набираючи необхідну для приготування їжі температуру, внутрішня камера ніби «підвішена» і стикається з внутрішніми стінками шафи тільки в деяких точках з’єднання. Це необхідно для забезпечення мінімального теплообміну, який викликаний теплопровідними властивостями використаних матеріалів. Дане проектне рішення знижує передачу тепла, що виробляється електронагрівальними елементами, у внутріш­ ньому напрямку, забезпечуючи підтримку потрібної температури, зберігаючи меблі від псування, захищаючи людей від опіків та значно економлячи електроенергію.

Термоізоляція Каркас духової шафи ізолюється шаром білої скловати, що знаходиться між двома шарами алюмінієвої фольги, які, ущільнюючи її, значно поліпшують ізоляційні властивості та забезпечують її довговічність. Мова іде про ізоляційний матеріал, який набагато перевершує традиційно використовувану жовту скловату. Крім того, цей матеріал відповідає європейським нормам використання скловати, більш жорстким у відношенні безпеки та захисту навколишнього середовища.

Телескопічні направляючі Вони можуть бути двох або трьох рівнів. Зручні в установці, телескопічні направляючі забезпечують максимальну безпеку всіх операцій витягування та розміщення їжі всередині духовки.

Внутрішній об’єм до 77 літрів Внутрішній простір один з найбільших у цій області. Він може вміщати декілька блюд великих розмірів при одночасному приготуванні.

Термощуп Використання датчика вимірювання температури м’яса гарантує, що процес приготування завершиться в потрібний момент, тобто тоді, коли температура, виміряна всередині шматка м’яса, відповідатиме його готовності. При цьому немає необхідності встановлювати час приготування і неодноразово перевіряти готовність м’яса.

140

Піролітичне очищення (ПІРОЛІЗ) В асортименті духових шаф представлена модель SM 98 P, в якій застосовується найактуальніший метод очищення внутрішньої поверхні – ПІРОЛІЗ. Це система самоочищення, при застосуванні якої температура всередині духовки підвищується до 500°С і будь-які залишки їжі перетворюються у попіл. Після закінчення режиму піролізу, потрібно видалить попіл вологою серветкою, не докладаючи жодних зусиль та спеціальних хімічних речовин.


Знімання дверцят духовки

Для полегшення процесу чищення духової шафи можна зняти її дверцята. Петлі мають дві рухливі скоби, при підніманні яких петлі виходять зі своїх пазів, і дверцята знімаються без зайвих зусиль. Так само легко встановити дверцята на місце після чищення шафи.

Клас «А», «А-10%» і «А-20%» споживання елек­тро­ енергії та експлуатаційних характеристик Характерні для нових духовок фірми Franke проектні рішення сьогодні розповсюджуються на весь асортимент продукції. Це підтверджує Energy Label, європейська норма, яка діє з січня 2003 року та класифікує духовки на підставі споживання ними електроенергії. Починаючи з базової п’яти функціональної моделі, духові шафи Franke класифікуються під літерою А, в той час, як найсучасніші моделі з показником використання електроенергії менше 0,64кВт/год. споживають на 20% менше електроенергії, ніж духовки класу А. Це значна перевага для споживачів і навколишнього середовища.

Електронний програматор У нових моделях вбудований електронний програматор дозволяє встановити режим для духовки або гриля: відкладений старт або негайний початок приготування при заданій тривалості та температурі з автоматичним вимкненням духової шафи. Коли духовка вимкнена, програматор часу приготування може використовуватися як звичайний годинник.

Внутрішня комплектація Всередині духовка комплектується решітками та листами з механізмами блокування та пристроями, що запобігають перевертанню, що робить використання духової шафи більш безпечним та приємним. Найсучасніша модель з серії Crystal комплектується також висувною шафою для сушіння та підігрівання посуду, приготування дріжджового тіста, розморожування, томління (приготування в режимі слабкого нагрівання) та підтримання страв у теплому стані, що робить процес приготування їжі ще комфортнішим.

Задній вентилятор Новий задній вентилятор підвищеної потужності для забезпечення циркуляції гарячого повітря, підтримання потрібної температури та рівномірного розподілення тепла всередині духовки. Час розігрівання зведений до мінімуму, що обмежує розповсюдження тепла та використання електроенергії.

Емаль легкого очищення Quick Clean Новий тип жаростійкої емалі Quick Clean, який покриває всі внутрішні поверхні духовки, дозволяє без зайвих зусиль очистити внутрішню камеру духової шафи. Завдяки своєму складу та відсутності пор, емаль Quick Clean забезпечує гладкість поверхні, гігієнічність та легкість очищення, що відповідає класу АА. Піддони теж вкриті цією емаллю. Всі внутрішні поверхні можна легко очистити водою: в холодну духову шафу налити невелику кількість води та включити гаряче повітря. Бруд розм’якне від гарячої пари та легко очиститься.

Дверцята з потрійним склом Дверцята духовки мають три (чотири в духовках з піролізом) скла, які розташовані окремо одне від одного. Внутрішнє відбиваюче тепло скло та відстань, на якій воно знаходиться від іншого скла, створюють тепловий бар’єр, який запобігає розповсюдженню тепла, сприяє підтриманню потрібної температури та обмежує використання електроенергії. Навіть у самих критичних ситуаціях дверцята духової шафи завжди лишаються холодними.

141


DCT – DYNAMIC COOKING TECHNOLOGY ТЕХНОЛОГІЯ ДИНАМІЧНОГО ПРИГОТУВАННЯ Різноманітні комбінації трьох нагрівальних елементів дозволяють досягти оптимального керування теплом. З функцією DCT компанія Franke впроваджує нову технологію, втілену в революційній духовій шафі. Звичайний кільцевий нагрівальний елемент замінений трьома комбінованими нагрівальними елементами, керування якими здійснюється за допомогою електронних пристроїв. Це забезпечує краще управління теплом, яке можна направити з більшою точністю туди, де воно необхідне. Оскільки можливо керувати нагрівальними елементами окремо один від іншого, Ви зможете змінювати концентрацію тепла ти його напрямок (що буде відповідати всім вимогам кулінарних рецептів), обмежити розповсюдження тепла за межі духовки та підтримувати постійну температуру. Крім того, всі три нагрівальні елементи можуть використовуватися одночасно для миттєвого розігрівання духовки та оптимального розповсюд­ження тепла всередині.

Комплектні меню Режим «Комплектні меню» дає можливість одночасного приготування чотирьох різних страв (закуска, перша страва, друга страва та десерт), які входять до складу комплектного меню, або приготування до чотирьох піц чи порцій хліба одночасно на чотирьох піддонах. Для духовок, що мають напівавтоматичне управління

ПЕРЕВАГИ ДУХОВОК З ТЕХНОЛОГІЄЮ DCT 1. Зникає необхідність у попередньому розігріванні духовки перед приготуванням. 2. Більш ефективне розповсюдження тепла завдяки сучасному нагріваль­ ному елементу. 3. Не відбувається змішування ароматів і смаків при одночасному приготуванні декількох різних страв. 4. Можливість керувати теплом з необхідною точністю для досягнення найкращих результатів у приготуванні 5. Скорочення тривалості приготування страв на 25%. Мінімальний ризик згорання їжі завдяки оптимальному термообміну всередині камери духовки (можливість утримання постійної температури на всіх 4 полицях) і приготування їжі зі збереженням максимальної кількості поживних речовин. Функція збереження енергії призначена для одночасного та економічного використання декількох електричних приладів. Максимальне споживання електроенергії 1,5 кВт та чудова функціональність при використанні.

142

Wellness Програма Wellness дозволяє готувати максимально натуральні та дієтичні страви з м’яса, риби та овочів за завчасно заданими рецептами. Ця функція передбачає тривале приготування при низькій температурі (біля 100°С) без використання рослинної олії або будь-яких інших спецій: це дозволяє зберігання всіх поживних речовин, що містяться в продукті (міне­ральних речовин, вітамінів, ін.) та підкреслює їх натуральний смак. Для духовок, що мають напівавтоматичне управління

Приготування вегетаріанських страв Така функція дозволяє одночасно приготувати 4 страви (закуску, першу та другу страви, і десерт), що ідеально підходить для аматорів вегетаріанських страв і для тих, хто любить рослинну їжу з низьким вмістом калорій.


1400 W

2800 W

1900 W

ФУНКЦІЇ ДУХОВОК З ТЕХНОЛОГІЄЮ DCT Лагідне приготування Максимальна потужність

Функція ВСЕ в ОДНОМУ 1000 Вт

Максимальна потужність

2600 Вт

Максимальна температура 230°С

Максимальна температура 270°С

Функція підходить для середніх температур (80°–130°С). Рекомендована для приготування делікатних страв (наприклад, безе) або для страв, що потребують тривалого приготування, щоб захистити органолептичні властивості їжі.

Ця функція активує всі нагрівальні елементи духової шафи, як DCT так і традиційні.

За допомогою цієї функції температура може змінюватися для: РОЗМОРОЖУВАННЯ (25°С) – повільне розморожування за допомогою вентилятора духовки.

На відміну від функції приготування з конвекцією, ця функція сприяє розповсюдженню тепла переважно у нижній частині духовки. Ідеальна функція для приготування великої кількості їжі на 4 полицях (випікання хлібу, 4 піц, апетитних пирогів).

ЗБІЛЬШЕННЯ ОБ’ЄМУ (30°С) – легке тепло допомагає продуктам значно збільшуватись в об’ємі (бісквітам, солодким пирогам, піці).

Прискорене приготування

ШВИДКЕ РОЗМОРОЖУВАННЯ (35/55°С) – специфічна функція для швидкого розморожування продуктів.

Найпотужніша функція духової шафи, яка використовує ефект посиленого нагрівання з технологією DCT.

ЗБЕРІГАННЯ У ТЕПЛОМУ СТАНІ (60/85°С) – підтримує страви у теплому стані та підігріває посуд перед використанням. Легке приготування Максимальна потужність

1500 Вт

Максимальна температура 270°С Функція збереження енергії (1500 Вт) призначена для великої кількості продуктів. Тривалість приготування більша, ніж при інших функціях, але оптимальне розповсюдження тепла разом з невеликою потужністю гарантують чудові результати. Функція «Піца» Максимальна потужність

2100 Вт

Максимальна температура 270°С Часткове поєднання різних нагрівальних елементів створює сильну концентрацію тепла в нижній частині духовки. Це ідеальна функція для приготування продуктів, що потребують нагрівання знизу та розташовані на одній середній полиці духовки. Приготування дуже швидке та результат бездоганний. Зручне приготування Максимальна потужність

2050 Вт

Максимальна температура 270°С Найзручніша функція для новачків. Збалансоване розповсюдження тепла, що досягається за допомогою DCT технології у комбінації з традиційними нагрівальними елементами, дозволяє приготувати велику кількість страв з обмеженим використанням електричної енергії. Приготування з конвекцією Максимальна потужність

2600 Вт

Максимальна температура 270°С Поєднання DCT технології та традиційних нагрівальних елементів з конвекцією сприяє поступовому розповсюдженню тепла переважно у верхній частині духовки. Ідеальна функція для приготування великої кількості їжі на 2–3 полицях.

Максимальна потужність

2850 Вт

Максимальна температура 270°С

Незрівняна функція для найшвидшого розігрівання духовки. Рекомендована для приготування великих шматків м’яса. Приготування з грилем і технологією DCT Максимальна потужність

2880 Вт

Максимальна температура 270°С Гриль та верхній нагрівальний елемент поєднуються з технологією DCT. Тепло утворюється тільки у верхній частині духовки, опромінюючи поверхню продуктів. Рекомендовано використовувати для приготування ніжних або маленьких шматочків м’яса. Статичне приготування Тепло, що виробляється верхнім і нижнім нагрівальними елементами, розповсюджується рівномірно по всій духовій шафі. Ця функція ідеальна для традиційних рецептів, випікання хліба, тортів, бісквітів, печені та інших блюд, які потребують повільного приготування. Приготування з примусовою конвекцією Повітря нагрівається верхнім і нижнім нагрівальними елементами, в той час як потужній задній вентилятор створює примусову циркуляцію повітря, яка сприяє швидкому та однорідному приготуванню. Дана функція ідеально підходить для пудингів, запіканок, випічки або печені. Крім того, вона дозволяє готувати різні страви на двох рівнях одночасно, запобігаючи змішуванню запахів і смаків. Приготування страв зі скоринкою Тепло виробляється грилем та розповсюджується завдяки задньому вентилятору. Ідеально підходить для приготування великих шматків м’яса або курки з золотистою скоринкою. Приготування з грилем Використовується тільки верхній гриль. Функція ідеальна для під смаження хліба або отримання золотистої скоринки на м’ясі чи рибі. Приготування відбувається методом опромінення.

143


КОМФОРТ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ! Електронагрівальні елементи були спроектовані та підібрані для поліпшення якості приготування їжі. Збалансованість нагрівальних елементів полегшує динамічний рух теплових потоків, в той час як включення заднього вентилятора сприяє розповсюдженню тепла, захищаючи від збільшеної концентрації та підвищення температури поряд з нагрівальними елементами. Гриль, який, можливо, є найскладнішою та найкритичнішою функцією, охоплює великий простір, сприяючи рівномірному підігріванню всього листа. «Точне» приготування їжі Всі нові духовки фірми Franke багатофункціональні. Починаючи з п’яти функціональних, споживач має великий вибір функцій для «точного» приготування будь-якої страви. У моделях з дванадцятьма функціями електронний термостат гарантує точне регулювання заданої температури для чудового приготування навіть найскладніших страв.

Статичне приготування Тепло, що виробляється верхнім і нижнім нагрівальними елементами, розповсюджується рівномірно по всій духовій шафі. Ця функція ідеальна для традиційних рецептів, випікання хліба, тортів, бісквітів, печені та інших блюд, які потребують повільного приготування.

Статичне приготування з конвекцією на двох рівнях Повітря нагрівається верхнім і нижнім нагрівальними елементами, в той час як потужній задній вентилятор створює примусову циркуляцію повітря, яка сприяє швидкому та однорідному приготуванню. Дана функція ідеально підходить для пудингів, запіканок, випічки або печені. Крім того, вона дозволяє готувати різні страви на двох рівнях одночасно, запобігаючи змішуванню запахів та смаків.

Приготування на грилі Використовується тільки верхній гриль. Функція ідеальна для під смаження хліба або отримання золотистої скоринки на м’ясі чи рибі. Приготування відбувається методом опромінення.

Приготування на грилі з конвекцією Тепло виробляється грилем та розповсюджується завдяки задньому вентилятору. Ідеально підходить для приготування великих шматків м’яса або курки з золотистою скоринкою.

Підігрів страв Незначна потужність нагрівального елементу та робота вентилятора забезпечують рівномірні та м’які умови приготування. Це найкращій режим для страв, які потребують тривалого приготування при низькій температурі або розігрівання та утримання у теплому стані.

144

Розморожування Повітря кімнатної температури циркулює всередині духовки, значно скорочуючи час природного розморожування навіть у випадках різнорідних або крупних напівфабрикатів. У моделях, де немає окремо виділеної функції розморожування, достатньо вибрати функцію статичного приготування з конвекцією, встановивши перемикач вибору температурного режиму у положення «0».

Конвекція на трьох рівнях В такому режимі кільцевий нагрівальний елемент, вбудований в задню стінку перед вентилятором, розігріває повітря, а вентилятор розподіляє гаряче повітря по всій духовій шафі. Рівномірно циркулююче повітря скорочує час приготування їжі. Це дозволяє використовувати два або три рівні одночасно для приготування різних страв без хвилювання, що блюдо на верхньому рівні згорить раніше, ніж на середньому рівні встигне нагрітися. Оптимально підходить для приготування кондитерських виробів та випічки.

Мультиконвекція Ця функція активує кільцевий нагрівальний елемент на повну потужність і частково верхній і нижній нагрівальні елементи. Гаряче повітря подається з трьох боків, а вентилятор рівномірно розповсюджує його по всій духовці. Цей режим дозволяє швидше отримати задану температуру. Духова шафа з обдуванням повітрям в трьох вимірах дозволяє поставити всередину три листи одночасно. Однорідне розповсюдження температури робить цю функцію найкращою для приготування страв з глибоким пропіканням та хрусткою скоринкою, таких як печеня з м’яса або риба, а також для випічки. У цьому режимі (при меншому розігріванні) можна сушити гриби та фрукти.

Мультифункція Духова шафа, що має таку функцію, поєднує в собі переваги традиційних «статичних» духовок з природною циркуляцією повітря та сучасних духових шаф з вимушеною конвекцією. Ця функція – дуже універсальне надання можливості вибору різноманітних методів приготування.


Швидке нагрівання Найпотужніша функція духовок Franke (2805 Ватт) виробляється завдяки верхньому, нижньому та кільцевому нагрівальним елементам разом з вентилятором. Може використовуватись для досягнення заданої температури та подальшого вибору режиму. Ідеальна для приготування піци, оскільки забезпечує високу температуру в нижній частині. Поверхня страви лишається м’якою, в той час як нижня частина стає хрусткою. Дозволяє використовувати три рівні одночасно.

Верхнє приготування з конвекцією

Книга рецептів Наявність даної функції в деяких моделях духовок Franke дозволяє готувати до 52 видів різноманітних страв з використанням спеціально підібраних програм зі заздалегідь заданими режимами, часом приготування та температурою. Після вибору рецепта в духовій шафі автоматично готується відповідна страва з використанням такої комбінації програм, часу та температури, які дозволять отримати найкращі результати. Всі задані рецепти були перевірені професійними кухарями.

Функція “Піца” Функція “Піца” частково активує кільцевий, верхній та нижній нагрівальні елементи. Оптимальне розподілення температури всередині шафи за допомогою заднього вентилятора робить цю функцію незамінною для приготування всіх видів піци.

Поєднання верхнього нагрівального елемента з вентилятором дозволяє отримати легку золотисту скоринку на блюдах. Цю функцію рекомендовано використовувати для приготування запіканок, лазанії, овочевого або м’ясного суфле.

Комплектні меню Режим «Комплектні меню» дає можливість одночасного приготування чотирьох різних страв (закуска, перша страва, друга страва та десерт), які входять до складу комплектного меню, або приготування до чотирьох піц чи порцій хліба одночасно на чотирьох піддонах. Для духовок, що мають повністю автоматичне управління

Wellness Програма Wellness дозволяє готувати максимально натуральні та дієтичні страви з м’яса, риби та овочів за завчасно заданими рецептами. Ця функція передбачає тривале приготування при низькій температурі (біля 100°С) без використання рослинної олії або будь-яких інших спецій: це дозволяє зберігання всіх поживних речовин, що містяться в продукті (мінеральних речовин, вітамінів, ін.) та підкреслює їх натуральний смак. Для духовок, що мають повністю автоматичне управління

Для духовок, що мають напівавтоматичне управління Для духовок, що мають напівавтоматичне управління

Для приготування чотирьох піц одночасно

145


146


CRYSTAL STEEL

Духові шафи Franke

CS 910 M 60+ CS 910 M XS 60+ Нержавіюча сталь полірована

116.0086.882

Внутрішній об’єм 77 літрів

560 0 . 55 Min

595

Min. 585

7

5

Багатофункціональна духова шафа 12 функцій Функція Wellness Функція “Комплектне меню” Функція “Піца плюс” LCD дисплей Управління Touch Control Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Термощуп Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних галогенних лампи 2 листи (1 глибокий) + 2 решітки Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Телескопічні направляючі на двох рівнях Клас споживання електроенергії А -10% Запрограмована книга рецептів Потужність підключення 2850 Вт

595

22

54780 5

CS 981 M М

Технологія DCT

Багатофункціональна духова шафа 12 функцій Функція Wellness Функція “Комплектне меню” LCD дисплей Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних галогенних лампи 2 листи (1 глибокий) + 2 решітки Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А -10% Внутрішній об’єм 73 літри Запрограмована книга рецептів Потужність підключення 2850 Вт

CS 981 M XS М DCT Нержавіюча сталь полірована

116.0253.289

Багатофункціональна духова шафа 9 функцій Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних галогенних лампи 2 листи (1 глибокий) + 2 решітки Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А -10% Внутрішній об’єм 74 літри Потужність підключення 2850 Вт

CS 82 M XS М Нержавіюча сталь полірована

116.0084.376

CS 82 M М

Телескопічні направляючі на двох рівнях з повним висуванням

112.0178.677

Телескопічні направляючі на трьох рівнях з повним висуванням

112.0178.679

147


148


CRYSTAL BLACK / CRYSTAL WHITE

Духові шафи Franke

CR 910 M 60+ CR 910 M BM 60+ Дзеркальне скло/ чорний колір

116.0059.905

CR 910 M WH 60+ Дзеркальне скло/ білий колір

116.0152.805

Внутрішній об’єм 77 літрів

560 0 . 55 Min

595

Min. 585

7

5

12 функцій Функція Wellness Функція “Комплектне меню” Функція “Піца Плюс” LCD дисплей Управління Touch Control Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Термощуп Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних галогенних лампи 2 листи (1 глибокий) + 2 решітки Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Телескопічні направляючі на двох рівнях Клас споживання електроенергії А -10% Запрограмована книга рецептів Потужність підключення 2850 Вт

595

22

54780 5

CR 981 M M

Технологія DCT

Багатофункціональна духова шафа 12 функцій Функція Wellness Функція “Комплектне меню” LCD дисплей Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних галогенних лампи 2 листи (1 глибокий) + 2 решітки Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А -10% Запрограмована книга рецептів Внутрішній об’єм 73 літри Потужність підключення 2880 Вт

CR 981 M WH M DCT Дзеркальне скло/ білий колір

CR 981 M M

116.0253.310

Технологія DCT

Багатофункціональна духова шафа 12 функцій Функція Wellness Функція “Комплектне меню” LCD дисплей Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних галогенних лампи 2 листи (1 глибокий) + 2 решітки Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А -10% Запрограмована книга рецептів Внутрішній об’єм 73 літри Потужність підключення 2880 Вт

CR 981 M BM M DCT Дзеркальне скло/ чорний колір

116.0253.305

149


150


CRYSTAL BLACK / CRYSTAL WHITE

Духові шафи Franke

CR 82 M M Багатофункціональна духова шафа 9 функцій Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 1 внутрішня лампа на задній стінці 2 листи (1 глибокий) + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А -10% Внутрішній об’єм 74 літри Потужність підключення 2850 Вт

CR 82 M BM M Дзеркальне скло/ чорний колір

116.0084.365

Телескопічні направляючі на двох рівнях з повним висуванням

112.0178.677

Телескопічні направляючі на трьох рівнях з повним висуванням

112.0178.679

CR 66 M - 1 Багатофункціональна духова шафа 7 функцій Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 1 внутрішня лампа на задній стінці 1 лист + 2 решітки Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А Внутрішній об’єм 59 літрів Потужність підключення 2310 Вт

CR 66 M WH-1 Дзеркальне скло/ білий колір

Багатофункціональна духова шафа 7 функцій Пристрій програмування початку та закінчення приготування Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 1 внутрішня лампа на задній стінці 1 лист + 2 решітки Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А Внутрішній об’єм 59 літрів Потужність підключення 2310 Вт

CR 66 M BM -1

116.0182.139

CR 66 M -1 Дзеркальне скло/ 116.0182.138 чорний колір

151


152


TREND LINE

Духові шафи Franke

TL 86 M Багатофункціональна духова шафа 9 функцій Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних лампи 2 листи (1 глибокий) + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А -20% Внутрішній об’єм 66 літрів Потужність підключення 2880 Вт

TL 86 M XS Нержавіюча сталь полірована

116.0183.317

Телескопічні направляючі на двох рівнях

112.0187.971

Телескопічні направляючі на трьох рівнях

112.0187.972

TL 65 M Багатофункціональна духова шафа 7 функцій Пристрій програмування початку та закінчення приготування Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з подвійним склом 1 внутрішня ламп на задній стінці 1 лист + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А Внутрішній об’єм 59 літрів Потужність підключення 2310 Вт

TL 65 M PW

Багатофункціональна духова шафа 7 функцій Пристрій програмування закінчення приготування Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з подвійним склом 1 внутрішня ламп на задній стінці 1 лист + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А Внутрішній об’єм 59 літрів Потужність підключення 2310 Вт

TL 62 M XS

Кремовий

116.0183.316

Бордо

116.0187.217

Нержавіюча сталь полірована

116.0176.974

TL 65 M BD

TL 62 M

153


SM 981 Р (ПІРОЛІЗ) Багатофункціональна духова шафа 11 функцій Функція Wellness Функція “Комплектне меню” Функція “Піца Плюс”

LCD дисплей Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Електронний термостат 4 скла у дверцятах 2 внутрішніх бічних галогенних лампи 2 листи (1 глибокий) + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А Внутрішній об’єм 59 літрів Запрограмована книга рецептів Потужність підключення 2990 Вт

154

Функція ПІРОЛІЗУ

SM 981 Р XS Нержавіюча сталь полірована

116.0152.150


SMART

Духові шафи Franke

SМ 981 M M

Технологія DCT

Багатофункціональна духова шафа 12 функцій Функція Wellness Функція “Комплектне меню” LCD дисплей Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних галогенних лампи 2 листи (1 глибокий) + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А -10% Запрограмована книга рецептів Внутрішній об’єм 73 літри Потужність підключення 2850 Вт

SM 981 M XS M DCT Нержавіюча сталь полірована

116.0253.311

Багатофункціональна духова шафа 9 функцій Цифровий пристрій програмування початку та закінчення приготування Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних галогенних лампи 2 листи (1 глибокий) Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А -20% Внутрішній об’єм 66 літрів Потужність підключення 2880 Вт

SM 86 M XS Нержавіюча сталь полірована

116.0152.143

SM 86 M

Телескопічні направляючі на двох рівнях

112.0187.971

Телескопічні направляючі на трьох рівнях

112.0187.972

SM 66 M Багатофункціональна духова шафа 7 функцій Цифровий пристрій програмування початку та закінчення приготування Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з подвійним склом 1 внутрішня лампа на задній стінці 1 лист + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А Внутрішній об’єм 59 літрів Потужність підключення 2310 Вт

SM 66 M XS Нержавіюча сталь полірована

116.0152.140

Лист (глибина 36 мм)

112.0057.885

SM 62 M XS Нержавіюча сталь полірована

116.0151.896

SM 62 M Багатофункціональна духова шафа 7 функцій Пристрій програмування закінчення приготування Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з подвійним склом 1 внутрішня лампа на задній стінці 1 лист + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А Внутрішній об’єм 59 літрів Потужність підключення 2310 Вт

155


156


SMART GLASS

Духові шафи Franke

SG 981 M M

Технологія DCT

Багатофункціональна духова шафа 12 функцій Функція Wellness Функція “Комплектне меню” LCD дисплей Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних галогенних лампи 2 листи (1 глибокий) + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А -10% Запрограмована книга рецептів Внутрішній об’єм 73 літри Потужність підключення 2850 Вт

SG 981 M MI M DCT Дзеркальне скло

SG 981 M M

116.0253.317

Технологія DCT

Багатофункціональна духова шафа 12 функцій Функція Wellness Функція “Комплектне меню” LCD дисплей Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних галогенних лампи 2 листи (1 глибокий) + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А -10% Запрограмована книга рецептів Внутрішній об’єм 73 літри Потужність підключення 2850 Вт

SG 981 M OA M DCT

Багатофункціональна духова шафа 7 функцій Пристрій програмування закінчення приготування Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з подвійним склом 1 внутрішня лампа на задній стінці 1 лист + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А Внутрішній об’єм 59 літрів Потужність підключення 2310 Вт

SG 62 M OA

Бежевий (скло)

116.0253.328

SG 62 M Бежевий (скло)

116.0150.069

SG 62 M SH Сахара (скло)

116.0151.619

SG 62 M GF Графіт (скло)

116.0151.608

157


CM 981 M Багатофункціональна духова шафа 12 функцій Функція Wellness Функція “Комплектне меню” Функція Піца Плюс” LCD дисплей Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних галогенних лампи 2 листи (1 глибокий) + 2 решітки Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А -20% Внутрішній об’єм 66 літрів Запрограмована книга рецептів Потужність підключення 2850 Вт

158

CM 981 M OA Бежевий

116.0183.308

CM 981 M GF Графіт

116.0183.311

CM 981 M СO Мідь

116.0183.309

Телескопічні направляючі на двох рівнях

112.0187.971

Телескопічні направляючі на трьох рівнях

112.0187.972


COUNTRY

Духові шафи Franke

CM 85 M Багатофункціональна духова шафа 9 функцій Аналоговий годинник з пристроєм програмування закінчення приготування Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 2 внутрішніх бічних лампи 2 листи (1 глибокий) + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А -20% Внутрішній об’єм 66 літрів Потужність підключення 2875 Вт

Телескопічні направляючі на двох рівнях

112.0187.971

Телескопічні направляючі на трьох рівнях

112.0187.972

CM 85 M OA Бежевий

116.0183.281

CM 85 M GF Графіт

116.0183.306

CM 85 M SH Сахара

116.0183.307

CM 85 M CO Мідь

116.0183.292

CM 65 M XS Нержавіюча сталь полірована

116.0183.270

CM 65 M Багатофункціональна духова шафа 7 функцій Аналоговий годинник з пристроєм програмування закінчення приготування Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 1 внутрішня лампа на задній стінці 1 лист + 2 решітки Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Клас споживання електроенергії А Внутрішній об’єм 59 літрів Потужність підключення 2880 Вт

Лист глибокий (36мм)

CM 65 M OA Бежевий

116.0183.266

CM 65 M GF Графіт

116.0183.268

CM 65 M СO Мідь

116.0183.267

112.0057.885

CM 55 G Газова духова шафа 5 функцій Верхнє статичне приготування (електро) Таймер з акустичним сигналом Вертел Електричний гриль Автоматичне електрозапалювання Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Дверцята з потрійним склом 1 внутрішня лампа на задній стінці 2 листи (1 глибокий) + 1 решітка Покриття листів та внутрішньої поверхні шафи Quick Clean класу АА Запобіжний клапан (газ-контроль) Автоматичне блокування гриль / газ Внутрішній об’єм 59 літрів Потужність підключення: 2500 Вт (газ), 2250 Вт (електро) Лист глибокий (36мм)

CM 55 G OA Бежевий

116.0183.312

CM 55 G GF Графіт

116.0183.313

112.0057.885

159


CRYSTAL

Максимальна потужність НВЧ 1000 Вт Гриль сильної потужності 1200 Вт НВЧ + Гриль 3300 Вт

Мікрохвильова піч з грилем 3 функції Світлодіодний дисплей Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція 1 внутрішня лампа Обертова скляна тарілка Ø 320 мм Максимальний розмір посуду 380 мм Внутрішня поверхня шафи з нержавіючої сталі Функція блокування від дітей Внутрішній об’єм 38 літрів Режим роботи гриля - незалежний та комбінований Запрограмована книга рецептів Споживання енергії 3300 Вт

FMW 380 CR G BK Дзеркальне скло/ чорний колір

131.0158.882

FMW 380 CS G XS Нержавіюча сталь полірована

131.0158.885

CRYSTAL STEEL

Максимальна потужність НВЧ 1000 Вт Гриль сильної потужності 1200 Вт НВЧ + Гриль 3300 Вт

160

Мікрохвильова піч з грилем 3 функції Світлодіодний дисплей Електронний пристрій програмування початку та закінчення приготування Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція 1 внутрішня лампа Обертова скляна тарілка Ø 320 мм Максимальний розмір посуду 380 мм Внутрішня поверхня шафи з нержавіючої сталі Функція блокування від дітей Внутрішній об’єм 38 літрів Режим роботи гриля - незалежний та комбінований Запрограмована книга рецептів Споживання енергії 3300 Вт


Мікрохвильові печі FRANKE SMART

Максимальна потужність НВЧ 900 Вт Гриль сильної потужності 1000 Вт НВЧ + Гриль 1400 Вт

Мікрохвильова піч з грилем 7 функцій Світлодіодний дисплей Електронний пристрій програмування на 95 хвилин Електронний термостат Тангенціальна охолоджувальна вентиляція 7 запрограмованих рецептів 7 рівнів потужності 4 режим роботи гриля (незалежний та комбінований) 1 внутрішня лампа Обертова скляна тарілка Ø 270 мм Максимальний розмір посуду 314 мм Внутрішня поверхня шафи з нержавіючої сталі Функція блокування від дітей Внутрішній об’єм 25 літрів Запрограмована книга рецептів Споживання енергії 1450 Вт

FMWO 250 SM G XS Нержавіюча сталь полірована

131.0158.475

FMWO 300 SM С XS Нержавіюча сталь полірована

131.0158.476

SMART

Максимальна потужність НВЧ 900 Вт Гриль сильної потужності 1050 Вт НВЧ + Гриль 1400 Вт Конвекція 2050 Вт

Комбінована мікрохвильова піч з функіями духової шафи та грилем 7 функцій Світлодіодний дисплей Електронний пристрій програмування на 95 хвилин Електронний термостат Кільцевий нагрівальний елемент Тангенціальна охолоджувальна вентиляція Режим конвекції (незалежний та комбінований) 7 запрограмованих рецептів 7 рівнів потужності 4 режим роботи гриля (незалежний та комбінований) 1 внутрішня лампа Обертова скляна тарілка Ø 314 мм Максимальний розмір посуду 330 мм Внутрішня поверхня шафи з нержавіючої сталі Функція блокування від дітей Внутрішній об’єм 30 літрів Запрограмована книга рецептів Споживання енергії 1450 Вт

161

Franke_Каталог_2012-2013_138-161_Духовки_OVENS_2012-07-22_LR