Page 1


Seiklusjutt karvase kangelasega 500 aastat on maapõues kivimürakate ja mullahunnikute all vangistuses püsinud legendaarne idamaine kangelane ning surematu pooljumal Ahvikuningas. Kui õelate mägitrollide eest maapakku põgenenud mungapoiss Liu külmutatud ja aheldatud Ahvikuninga otsa koperdab, õnnestub tal iidne päästja kogemata vabastada. Sellega paneb ta liikuma sündmuste ahela, mille käigus kohtub ta näiteks kehakuju muutva notsuga, taevaavarusi vallutava lohega ning aitab karvasel kaitsjal looduslikku tasakaalu ohustavate tumedate jõududega rinda pista.

marakratist Ahvikuningast, kes ajab näost sisse imebanaane ja pea suuruseid virsikuid, kargab saltodega maa ja taeva vahel ning hoiab oma jõusauaga kurje kolle ja ülbeid jumalaid süütutest inimlastest eemal. Juba detsembris saab näha, kuidas Ahvikuningas oma kirka raudrüü ja pika keebiga tagasi inimeste sekka naaseb. Eesti keelde dubleeritud animatsioonis annavad peategelastele hääled Mart Müürisepp ja Märten Männiste.

“Ahvikuningas: Kangelane on tagasi” on lugu kangelaslikust

“Ahvikuningas: Kangelane on tagasi” Sinu kinos alates 16. detsembrist

6


Operatsioon „Antropoid“ Anthropoid Thriller, ajalooline eepos, biograafia | 02.12

Aasta 1942. Euroopas möllab täistuuridel II maailmasõda, mille toonases faasis tundus, et Natsi-Saksamaa sammub võidult võidule ja neelab enda alla terve mandri. Välismaal eriväljaõppe saanud Jan Kubiš (Jamie Dornan) ja Jozef Gabcik (Cillian Murphy) naasevad ohtlikel aegadel tagasi kodumaale Tšehhoslovakkiasse pea võimatu ja ületamatult ohtliku ülesandega – korraldada atentaat rahvasuus Praha Lihuniku hüüdnime „auga“ välja teeninud Reinhard Heydrichile.

Maavärin Землетрясение Draama, katastroof, ajalooline eepos 02.12

1988. aasta 7. detsembril tabas Armeeniat ränk maavärin, mis purustas täielikult Spitaki, Leninakani, Kirovakani ja Stepanavani linnad. Hukkus 25 000 inimest, raskelt sai vigastada 150 000 inimest ja üle poole miljoni inimese kaotasid oma kodu. Traagiliste sündmuste keerises kohtuvad kaks peategelast - 45-aastane Konstantin Berežnoi ja 20-aastane Robert Melkonjan. Juhuse tahtel satuvad peakangelased vabatahtlikest koosnevasse päästerühma.

Maagiline jõulukarp Get Santa Animatsioon, kogupere | 09.12

8-aastane Julius elab lastekodus. Poiss palub tihti õpetajal jutustada lugu, kuidas ta kunagi jõuluõhtul beebina lastekodusse toodi. Julius ootab õhinal jõule, lootuses, et ehk avaldab jõuluvana nüüd talle tema päritolu saladuse. Kui ta suuremate poiste käest kuuleb, et tegelikult mängib igal aastal jõuluvana hoopis õpetaja Alfred, kaotab Julius korraga usu nii jõuluvanasse kui ka iseendasse. Kuid siis juhtub midagi kummalist - poiss leiab end korraga keset võlumaad.

14


DETSEMBER 2016  

Forum Cinemas Kinoguru

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you