Page 1

slovensky


Náskok výkonom zasnežovania. Pri hraničných teplotných hodnotách dosahuje T60 svoju plnú silu. Skôr štartuje a vyrába vynikajúcu kvalitu snehu v celkovej prevádzkovej dobe. Váš základ pre perfektné zjazdovky na začiatok sezóny! Premyslené ovládanie. Pokrokové detailné riešenia v konštrukcii a použitie hliníkových častí znižujú celkovú hmotnosť. Nižšie ťažisko umožňuje jednoduchú, rýchlu a predovšetkým bezpečnú manipuláciu. Spoľahlivosť. Kombinácia dlhoročnej skúsenosti, vyzretej techniky a vysokokvalitných materiálov Vašej T60 zaručuje na dlhé obdobie bezchybnú a spoľahlivú výrobu najlepšieho snehu. Hospodárny & nenáročný na obsluhu. Použitím nových komponentov a súčastí sa zvyšuje hospodárnosť. Technika dýz a prúdenia sa zoptimalizovala, súčasne sa zlepšila ergonómia a manipulácia. Pri rovnakej spotrebe energie je prietok vody a zasnežovací výkon zreteľne vyšší. Premyslené usporiadanie komponentov znižuje náročnosť na prevádzkovanie a údržbu na minimum. Šetríte náklady, pracovný čas a personál – rentabilná investícia na dlhé obdobie! Oslovujúci dizajn. T60 ukazuje, že technická dokonalosť môže byť tiež sebavedomá a pekná.

NOVÉ DIMENZIE ZASNEŽOVANIA


1

EFEKTÍVNOSŤ PROSTREDNÍCTVOM DOKONALE ZOSÚLADENÝCH KOMPONENTOV.


2

3

4

5

1 Optimálne rozprašovanie počas celej životnosti. Nízko opotrebovateľné dýzy Quadrijet s keramickou vložkou sú s dlhou životnosťou, nenáročné na údržbu, odolné – tiež pri agresívnej vode – a garantujú optimálne rozprašovanie. Bodový vyhrievací systém trvale redukuje spotrebu energie. 2 Kompaktná ventilová technika so zabudovaným vodným filtrom. Vodný filter z vysoko kvalitnej chrómniklovej ocele šetrí miesto a je vsadený v hliníkovom-ventilovom bloku. Je dostatočne skonštruovaný na veľkosť dýz v T60, ľahko prístupný a v nutnosti rýchlo vyčistiteľný. 3 Bezolejový kompresor z hliníka so zabudovaným chladiacim obehom. Plnoautomatická T60 môže byť bezproblémovo umiestnená v akomkoľvek sklone. Tento bezolejový kompresor neznečisťuje životné prostredie a charakterizuje ho bezúdržbovosť. 4 Natáčacie zariadenia. Za vertikálnym a horizontálnym nastavením sa skrývajú dokonalé, k sebe zosúladené komponenty. 5 High-Tech turbína. Turbína so špičkovým výkonom a vysadeným motorom garantuje – pri nízkej hlučnosti – prechod veľkého množstva vzduchu, čím sa zvyšuje výkon zasnežovania.


1 2

3

ELEKTRONIKA ODOLNÁ VOČI NÍZKYM TEPLOTÁM.


4

1 Presné meranie teploty a relatívnej vlhkosti vzduchu novou vyvinutou TechnoAlpin-meteostanicou. 2 Menu-ovládací panel. Veľký, osvetlený, viacriadkový displej prehľadne zobrazuje merané hodnoty. 3 Elektrické ovládanie zvláda bezchybne svoju úlohu i v najťažších podmienkach. 4 Robustná elektronická riadiaca jednotka zaručuje optimálne regulovanie a bezporuchový priebeh funkcie. Je automatickou centrálou a riadiacim počítačom T60-ky.


1

2

3


ĽAHKÁ MOBILITA A VIACÚČELNOSŤ.

1 Mobilná T60. Montáž na podvozku zabezpečuje mobilitu a flexibilitu. Osvedčený 3-bodový transportný systém umožňuje jednoduchú prepravu každým snežným vozidlom na zjazdovke. 2 T60 na veži. Úseky zjazdovky s veľkou potrebou snehu a zároveň ťažko prístupné miesta sú najčastejšie pre použitie tejto pevnej konštrukcie. Zdvíhacie zariadenie, ručne alebo hydraulicky nastaviteľné – štandardné výšky: 4,5 m alebo 3,5 m, univerzálna veža-výška: 1,6 m. 3 T60 na ramene. Typické oblasti použitia sú oblasti s akútnym nedostatkom snehu a ťažko prístupnými miestami, kde poveternostné podmienky vyžadujú umiestnenie snežného dela na zjazdovke. Rameno je otáčateľné a výškovo nastaviteľné. 10 m a 6 m sú štandardné dĺžky ramena.


1.420 mm

1.200 mm

1.940 mm


T60. DÁTA A FAKTY.

Dĺžka s podvozkom Šírka s podvozkom Výška s podvozkom Hmotnosť dela (bez kábla) Hmotnosť podvozku s podperou (bez kolies, oja, nápravy) Natáčanie Maximálny sklon Menovitý výkon Kompresor Vyhrievanie

2.550 mm 2.450 mm 2.300 mm 655 kg 165 kg 360° 42° 18,5 kW 4 kW 0,5 - 1,8 kW

Napätie Frekvencia Zástrčka CEE-konform Prívod vody Kamlok Minimálny tlak vody Vodný filter Vodné trysky pevné Vodné trysky prídavné Nukleátory 2008 - Technické zmeny vyhradené.

400/440/460 V 50/60 Hz 63 A 2“ 8 bar 250 micron 7 Quadrijet 14 Quadrijet 7


www.technoalpin.com

T60_slovensky  

slovensky NOVÉ DIMENZIE ZASNEŽOVANIA EFEKTÍVNOSŤ PROSTREDNÍCTVOM DOKONALE ZOSÚLADENÝCH KOMPONENTOV. 1 2 4 3 5 ELEKTRONIKA ODOLNÁ VOČI NÍZKYM...

T60_slovensky  

slovensky NOVÉ DIMENZIE ZASNEŽOVANIA EFEKTÍVNOSŤ PROSTREDNÍCTVOM DOKONALE ZOSÚLADENÝCH KOMPONENTOV. 1 2 4 3 5 ELEKTRONIKA ODOLNÁ VOČI NÍZKYM...