Page 1

polski


Skuteczność zaśnieżania przynosi korzyści. Mocne strony armatki T60 ujawniają się w temperaturach granicznych. Uruchamia się wcześniej i dostarcza w całym zakresie pracy śnieg o najwyższej jakości. Perfekcyjne stoki na rozpoczęcie sezonu! Przemyślana technika. Innowacyjne szczegółowe rozwiązania konstrukcyjne i użycie elementów ze stopów aluminiowych zmniejszają masę całkowitą. Nisko umieszczony punkt ciężkości umożliwia łatwe, szybkie, a przede wszystkim bezpieczne ustawienie. Za pomocą kilku ruchów T60 jest gotowa do startu. Niezawodna. Połączenie długoletniego doświadczenia, wyrafinowanej techniki i wysokojakościowych materiałów pozwala na wieloletnią, bezawaryjną i niezawodną produkcję śniegu z wykorzystaniem Państwa T60. Ekonomiczna i oszczędna w utrzymaniu. Zastosowanie nowych komponentów i modułów zwiększa rentowność. Technika przepływów i dysz zostały zoptymalizowane, poprawiono warunki ergonomiczne oraz łatwość obsługi. Przy identycznym zużyciu energii wyraźnie zwiększyła się wydajność przepływu wody i zaśnieżania. Przemyślane rozmieszczenie komponentów zmniejsza koszty serwisowe do minimum. Oszczędzają Państwo wydatki, nakłady pracy i koszty osobowe - rentowna inwestycja na wiele lat! Atrakcyjny design. T60 potwierdza, iż techniczna perfekcja może być zarazem dumna i ładna. Używając T60 stawiacie Państwo akcenty.

NOWY WYMIAR PRODUKCJI ŚNIEGU


1

WYDAJNOŚĆ DZIĘKI PERFEKCYJNIE DOPASOAWANYM KOMPONENTOM.


2

3

4

5

1 Optymalne rozpylenie przez lata. Długotrwałe i oszczędne w konserwacji dysze Quadrijet, z ceramicznym wkładem, są odporne na wręcz agresywną wodę – gwarantują optymalne rozpylenie. Punktowy system ogrzewania redukuje zużycie energii. 2 Kompaktowa technika zaworowa z wbudowanym filtrem wodnym. Filtr wody jest wykonany z wysokiej jakości stali chromoniklowej i zajmuje mało miejsca w aluminiowym bloku zaworowym. Jest dokładnie zoptymalizowany na wielkość dysz T60, posiada łatwy dostęp i w razie potrzeby może zostać szybko oczyszczony. 3 Bezolejowy aluminiowy kompresor ze zintegrowanym systemem chłodzenia. W pełni zautomatyzowana T60 może być bezproblemowo ustawiona pod każdym kątem. Bezolejowy kompresor nie wymaga konserwacji i jest przyjazny środowisku. 4 Obrót urządzenia. Pod pionową i poziomą regulacją kryją się idealnie dopasowane podzespoły. 5 Turbina High-Tech. Wysoko wydajnościowa turbina z zewnętrznym motorem gwarantuje –przy niskiej głośności- duży przepływ powietrza i zwiększa tym sposóbem wydajność zaśnieżania.


1 2

3

NIEZAWODNA ELEKTRONIKA DLA NISKICH TEMPERATUR.


4

1 Precyzyjny pomiar temperatury i wilgotności względnej przez nowo zaprojektowaną stację meteorologiczną TechnoAlpin. 2 Sterowany przez menu panel obsługowy. Duży, podświetlony wielowierszowy wyświetlacz przejrzyście pokazuje dane. 3 Elektryczne sterowanie nawet przy bardzo trudnych warunkach spełnia bezproblemowo swoje zadania. 4 Trwała jednostka elektryczna gwarantuje optymalną regulację i bezproblemową pracę. Jest sercem automatyzacji, kalkulatorem i komputerem pokładowym T60.


1

2

3


UŁATWIONA MOBILNOŚĆ ORAZ WSZECHSTRONNOŚĆ.

1 T60 mobil. Montaż na podwoziu oferuje mobilność i ułatwia zmianę miejsca ustawienia. Sprawdzony 3-punktowy system mocowania ułatwia transport każdym pojazdem górskim. 2 T60 na wieży. Na odcinkach tras o dużym zapotrzebowaniu na śnieg i w miejscach trudno dostępnych montuje się najczęściej stacjonarne wytwornice śniegu. Winda ręczna lub hydrauliczna; standardowe wysokości: 4,5 m lub 3,5 m. Uniwersalna wysokość wieży: 1,6 m. 3 T60 na ramieniu. Typowymi miejscami zastosowania są obszary, które ciągle są niedośnieżone i trudno dostępne, gdzie wiatr zmusza do umieszczenia wytwornicy śniegu w pasie trasy narciarskiej. Ramię jest skrętne i ma regulowaną wysokość. 10 m i 6 m to standardowe długości ramienia.


1.420 mm

1.200 mm

1.940 mm


T60. DANE I FAKTY.

Długość z podwoziem Szerokość z podwoziem Wysokość z podwoziem Waga armatka (bez kabla) Waga podwozia z podporami (bez kół, dyszla, osi) Obrót Maksymalne wychylenie Pobór energii Kompresor Ogrzewanie

2.550 mm 2.450 mm 2.300 mm 655 kg 165 kg 360° 42° 18,5 kW 4 kW 0,5 - 1,8 kW

Napięcie zasilania Częstotliwość Wtyczka zasilania CEE Zasilanie wody Kamlock Minimalne ciśnienie wody Filtr wody Stałe dysze Dołączane dysze Nukleatory 2011 - Techniczne zmiany zastrzeżone.

400/440/460 V 50/60 Hz 63 A 2“ 8 bar 250 micron 7 Quadrijet 14 Quadrijet 7


www.technoalpin.com

T60_polski  
T60_polski  

polski NOWY WYMIAR PRODUKCJI ŚNIEGU WYDAJNOŚĆ DZIĘKI PERFEKCYJNIE DOPASOAWANYM KOMPONENTOM. 1 2 4 3 5 NIEZAWODNA ELEKTRONIKA DLA NISKICH TEM...