Page 1

ZMENY, KTORÉ MOŽNO VŠETCI NEUVIDIA, ALE ZARUČENE POCÍTIA. DOTERAZ NAJLEPŠÍ VÝKON RIADIACEHO. LEN S AKTUALIZÁCIOU PRE ROK 2019.

Všetko po starom a predsa úplne inak: Aktualizácia riadiaceho softvéru ATASSplus pre rok 2019 robí to, na čo sme zvyknutí, lepším. Mnohé vylepšenia, ktoré na prvý pohľad nie sú badateľné, zaručujú najlepšie možné riadenie vášho zariadenia. Citeľne rýchlejší. Výrazne prehľadnejší. Intuitívny ako vždy. Aktualizácia je k dispozícii od marca roku 2019 a môžete si ju nainštalovať jednoducho cez internet.

PODROBNOSTI VO VEĽKOM FORMÁTE Riadenie a kontrola zasnežovacích zariadení budú ešte jednoduchšie. Vďaka aktualizácii pre rok 2019 je riadiaci softvér ATASSplus k dispozícii aj pre tablety. Prehľadný náhľad kariet, podrobná schéma postupov, rozsiahle podrobnosti o vašom snežnom dele – všetky výhody riadiaceho softvéru ATASSplus sú teraz k dispozícii aj vo veľkom formáte, optimalizované pre tablety s operačným systémom android.

NAJLEPŠIA PAMÄŤ VŠETKÝCH ČIAS ATASSplus je pamäťou budúcnosti. Pri každej zložke zasnežovacieho zariadenia – či už ide o snežné delo, čerpadlo alebo ventil – uloží riadiaci softvér ATASSplus okamžite celú históriu upozornení priamo do príslušného zariadenia. Vďaka tomu si môžete aj v budúcnosti priamo vyhľadať každú informáciu, výstrahu alebo správu o chybe. Pokiaľ nastanú počas aktuálnej sezóny problémy napr. s cudzím snežným delom, nebudete si ich už musieť zapisovať, lebo si ich môžete pohodlne prečítať na konci sezóny priamo na stroji.

UŽ ŽIADNE PAPIERIKY Tieto poznámky máte vždy po ruke – a v riadiacom softvéri ATASSplus k nim má prístup každý. S aktualizáciou pre rok 2019 prináša TechnoAlpin funkciu poznámok v riadiacom softvéri ATASSplus. Zapisujte poznámky priamo do náhľadu kariet, nastavte upozornenia pre snežné delo alebo si poznačte všetky dôležité záležitosti priamo do náhľadu čerpacích staníc. Vytvorte ďalšie úlohy a priraďte ich iným používateľom riadiaceho softvéru ATASSplus. Používatelia, ktorým bola úloha priradená, budú pri jej blížiacom sa termíne upozornení a efektívnej komunikácii nebude stáť už nič v ceste. Vďaka digitálnym poznámkam sa už žiadna informácia nestratí.

w w w.technoalpin.com

INŠPIROVANÉ VAMI ATASSplus je optimálny riadiaci softvér na efektívnu výrobu snehu najvyššej kvality. Vďaka pravidelnej spätnej väzbe od zákazníkov a prebiehajúcim analýzam sa zasnežovací softvér nepretržite prispôsobuje vašim potrebám. Radi prijmeme vaše návrhy na aktualizácie, na základe ktorých budeme softvér ATASSplus ďalej rozvíjať.

Profile for TechnoAlpin AG

ATASSplus Update 2019 SK  

ATASSplus Update 2019 SK