Page 2

Czas pereł Czas pereł

Za każdym razem, gdy widzimy coś pięknego, chcielibyśmy się tym z Wami podzielić. Nie inaczej jest z biżuterią FM GROUP Fashion, dla której inspiracją były czar i subtelność pereł. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu premierową Pearls Collection. To eleganckie szklane perełki w oryginalnych aranżacjach – w oprawie z kryształkami na wielkie wyjścia, w połączeniu z supermodnym sznurem do codziennych stylizacji, czy ponadczasowe, klasyczne długie sznury na każdą okazję. Dzisiejsza moda jest bardzo zróżnicowana, podobnie jak potrzeby kobiet. By pomóc Państwu w doborze możliwie najlepszego modelu w opisach produktów staramy się nie pominąć żadnego elementu. Dodatkowo zamieszczamy wskazówki, na jaką okazję polecamy dany wzór, ponieważ chcemy, byście stali się prawdziwymi ekspertami w dziedzinie biżuterii. Życzymy niezapomnianych wrażeń, Katarzyna i Artur Trawińscy

FM GROUP Fashion by Federico Mahora

Każdy z prezentowanych w katalogu modeli został stworzony dla FM GROUP World. Tylko oryginalna biżuteria sygnowana marką FM GROUP Fashion posiada zawieszkę z dyskretnie wygrawerowanym logo firmy.

Dbamy o każdy detal!

Większość naszyjników i bransoletek FM GROUP Fashion ma możliwość regulacji długości. Ten prosty zabieg pozwala na szybkie i precyzyjne dopasowanie naszyjników do wielu typów strojów o zróżnicowanych wycięciach dekoltu.

Pomóż nam pomagać innym

Sakiewka z organzy

Biżuteria FM GROUP Fashion trafia do Twoich rąk w czarnej, gustownej sakiewce, wiązanej wstążeczką sygnowaną logo FM GROUP. Wewnątrz znajdziesz również wkładkę z podstawowymi informacjami dotyczącymi zamówionego modelu, a także ogólne zasady użytkowania biżuterii. Zachowaj woreczek i przechowuj w nim zakupioną biżuterię – dzięki temu zawsze odnajdziesz swój ulubiony komplet wśród innych klejnotów.

www.golden-tulip.com

Elegancka kasetka Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT w wysokości 23%. Katalog produktów FM GROUP Fashion obowiązuje od grudnia 2011 roku. Zawarta w katalogu oferta w zakresie ceny i produktów jest wiążąca od grudnia 2011 r. aż do wyczerpania zapasów albo wprowadzenia nowego katalogu (bądź ogłoszenia o zmianie ceny na stronie internetowej www.fmgroup.pl lub w cenniku FM GROUP Polska). Katalogi, Plan Marketingowy oraz inne materiały reklamowe, promocyjne i informacyjne wydane lub wyraźnie zaakceptowane przez FM GROUP World albo FM GROUP Polska są jedynymi oficjalnymi źródłami informacji przy sprzedaży i reklamie produktów FM GROUP Fashion.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego pięknego opakowania, możesz dokupić elegancką bordową kasetkę, wyściełaną miękkim materiałem. Świetnie nadaje się do przechowywania biżuterii. To również doskonałe rozwiązanie, gdy biżuteria przeznaczona jest na prezent dla wyjątkowej osoby.

Metal wykorzystany przy tworzeniu biżuterii FM GROUP Fashion to stop cynku. Może zawierać nikiel w zakresie dopuszczonym przepisami prawa.

2

www.fmworld.com

Produkty FM GROUP Fashion zostały wyprodukowane dla FM GROUP World. Oferta limitowana.

3

FM Group Fashion  

Katalog Mody FM

FM Group Fashion  

Katalog Mody FM

Advertisement