Page 52

Nederland

België

correspondentieadres Fontaine Uitgevers Van Eeghenstraat 93-95 1071 EX Amsterdam Postbus 15511 1001 NA Amsterdam t 020 570 6100 E info@fontaineuitgevers.nl W www.fontaineuitgevers.nl @ twitter.com/fontaine_uitg

besteladres boekhandel

correspondentieadres Annoesjka van Dijk E avandijk@nieuwamsterdam.nl T 020 5706 138 Maroos Hendrickx E mhendrickx@nieuwamsterdam.nl T 020 5706 130

accountmanagers Liesbeth Sysling E liesbethsysling@nieuwamsterdam.nl T 06 107 99586

verkoop binnendienst

Rob Sluijter E rsluijter@nieuwamsterdam.nl T 06 212 744 17

verkoop buitendienst

e-commerce accountmanager

Debbie Van Wassenhove E debbie@agorabooks.com

Centraal Boekhuis

commercieel manager nederland en belgië Michel Schoonheim E mschoonheim@nieuwamsterdam.nl t 06 514 25322

verkoop binnendienst Stephan Beckers E verkoop@fontaineuitgevers.nl T 020 20 900 30

Mythras Books BV – Agora Ninovesteenweg 24 9320 Aalst Belgie T +32 (053) 78 87 00 E info@mythrasbooks.be info@agorabooks.com www.mythrasbooks.be / www.agorabooks.com

Tomas Blansjaar E tblansjaar@nieuwamsterdam.nl T 020 5706 154

pr Charley Haagsma E chaagsma@nieuwamsterdam.nl T 020 5706123

Marisa Braem E marissa@agorabooks.com Martine De Smet E martine@agorabooks.com

pr & marketing Eva Van Ootegem E eva.vanootegem@mythrasbooks.be T +32 491 06 65 30

www.fontaineuitgevers.nl

Profile for fontaineuitgevers1

Voorjaarsaanbieding 2020 Fontaine Uitgevers  

Voorjaarsaanbieding 2020 Fontaine Uitgevers  

Advertisement