Page 1

produktu katalogs Nr.3

Tev. Tavai mājai FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

2010


Māja ar nākotnes vīziju Vēl vairāk lappušu, vēl vairāk lielisku produktu – kā redzat FM GROUP FOR HOME piedāvājums arvien paplašinās. Jaunajā katalogā pavisam neuzkrītoši pārvietojamies no mājas uz garāžu. Pirmos trīs kosmētikas līdzekļus automašīnām no ilgi gaidītās sērijas CAR CARE atradīsiet 54.-59.lpp. Esmu pārliecināts, ka tas iepriecinās visus autovadītājus, ne tikai tos, kas kā laureāti saņēmuši mersedesus. Sirsnīgi iesaku jaunos produktus visiem. Neaizmirsām arī par telpām: piedāvājam divus jaunus aromatizatorus drēbju skapim, kuru aromāts lieliski saskan ar FM smaržām (9.lpp.), pastu metāla tīrīšanai (22.lpp.), līdzekli nerūsējoša tērauda tīrīšanai (34.lpp.), līdzekli ekrānu mazgāšanai (23.lpp.) un vasku ādas virsmu kopšanai (31.lpp.). Jau zināmās un novērtētās šķidrās ziepes tagad arī jaunā versijā (6.lpp.). Vēlos pievērst Jūsu uzmanību arī produktiem, kas katalogā ir pēdējo reizi. Gaisa atsvaidzinātāji aerosoli (10.-11.lpp) un mikrošķiedras auduma cimds (51.lpp.) būs pieejami, kamēr prece ir krājumā.

iedomājies

māja

spīdoši tīra

Māja, kurā viss spīd un laistās. Ar baudu iekārtojies savā iemīļotajā krēslā, kamēr Tavi tuvinieki atpūšas.

Novēlu veiksmīgus pirkumus.

Tu vēlies, lai tādi brīži būtu biežāk. Tagad tas ir tik vienkārši. Arturs Travinskis FM GROUP Polska

Katalogā ir bruto cenas un tajās ietilpst PVN 21% apmērā. Katalogā iekļautais produktu piedāvājums un to cenas ir saistoši, kamēr prece ir krājumā. Produktu Katalogs FM GROUP FOR HOME Nr. 3 ir spēkā no 2010.gada aprīļa. Katalogi un Mārketinga Plāns ir vienīgie FM GROUP izdotie un akceptētie informācijas avoti FM GROUP produktu pārdošanai un reklāmai.

www.fmworld.com

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti


A

wardrobe fragrances (aromatizatori drēbju skapjiem) AIR FRESHENERS (gaisa atsvaidzinātāji aerosoli)

str. 09

L

MULTI FABRIC stain remover (traipu tīrītājs) LAUNDRY liquids (mazgāšanas līdzekļi) FABRIC softeners (audumu skalošanas līdzekļi) LUXURY FABRIC SOFTENERS (luksusa audumu skalošanas līdzekļi) ANTI-CREASE ironing spray (līdzeklis gludināšanai)

K

UNIVERSAL

BK B AT H

T

TOILET

B

BATH

kitchen

METAL cleaning paste (pasta metāla tīrīšanai) CRT & LCD SCREEN cleaner (līdzeklis ekrānu mazgāšanai) FIREPLACE GLASS & OVEN cleaner (līdzeklis kamīnu un cepeškrāšņu stiklu tīrīšanai)

GLASS cleaner (logu mazgāšanas līdzeklis) MULTI PURPOSE cleaner (universāls mazgāšanas līdzeklis) POWER cleaner (līdzeklis ļoti netīru virsmu mazgāšanai) LAMINATE floor liquid (laminētu virsmu mazgāšanas līdzeklis) CARPET & UPHOLSTERY cleaner (līdzeklis dīvānu un tapsējumu tīrīšanai) LEATHER WAX conditioner (vasks ādas virsmu kopšanai) FURNITURE cleaner (līdzeklis mēbeļu kopšanai)

FURNITURE

F

INOX cleaner (līdzeklis nerūsējošā tērauda tīrīšanai) DESCALER all purpose (universāls atkaļķotājs) KITCHEN cleaner (līdzeklis virtuves virsmu un galdu mazgāšanai) DEGREASER extra power (līdzeklis tauku notīrīšanai) DISHWASHING liquids (trauku mazgāšanas līdzekļi)

KITCHEN

U

LAUNDRY

AIR

BODY

str. 06

str. 07

str. 10-11

str. 14-15 str. 16-17

str. 22 str. 23 str. 24 str. 25 str. 26 str. 28 str. 29 str. 31 str. 32

30-32

str. 34 str. 35 str. 36

33-39

str. 37 str. 38-39

str. 43

str. 42

40-44

str. 44 str. 46 str. 47

A

POLISHING mitten (mikrošķiedras auduma cimds) DELICAT cloth (mikrošķiedras audums) MULTI FUNCTION roll wipes (daudzfunkcionālās auduma lapas)

str. 52

A

COCKPIT care spray (līdzeklis vadības paneļu kopšanai) ALUMINIUM RIM cleaner (līdzeklis alumīnija disku tīrīšanai) ORGANIC DIRT remover ((līdzeklis organisku netīrumu notīrīšanai)

ACCESSORIES

21-29

str. 27

str. 49

AUTO

12-20

str. 20

GROUT cleaner (līdzeklis šuvju un savienojumu tīrīšanai) LIMESCALE & RUST remover gel (akmens un rūsas tīrīšanas gēls) DRAIN cleaner (granulas cauruļu tīrīšanai)

www.fmworld.com

(šķidrās ziepes)

fresh woody soap citrus & conifers

str. 18-19

LEMON WC cleaning gel (gēls tualešu mazgāšanai)

04

royal fruity soap mango & peach

(šķidrās ziepes)

str. 41

SHOWER cleaner (līdzeklis dušas kabīņu mazgāšanai) BATHROOM cleaner (līdzeklis vannas istabu mazgāšanai )

08-11

PRODUKTI ĶERMENIM

str. 13

MULTI SURFACE soft cleanser (pieniņš virtuves iekārtu un santehnikas tīrīšanai)

05-07

str. 51

45-47 48-49 50-53

str. 53

str. 57 str. 58 str. 59

54-59

B

BODY

B

Tev. Tavai mājai

FRESH WOODY SOAP citrus & conifers (šķidrās ziepes) ROYAL FRUITY SOAP mango & peach (šķidrās ziepes)

Katru dienu, izejot ārā no mājas, Tu pieskaries priekšmetiem, kurus klāj putekļi, netīrumi un baktērijas. Tāpēc Tev nepieciešami teicami mazgāšanas līdzekļi. Tādi, kas mazgā un labi smaržo.

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

05


FM PADOMI

neitrāls pH 5,5

mitrina un mīkstina ādu

Šķidrās

ziepes ar piemērotu, ērtu dozatoru ir praktiskas un higiēniskas salīdzinājumā ar tradicionālajiem ziepju gabaliņiem. Tās ir īpaši noderīgas vietās, kur vienas ziepes lieto vairāki cilvēki. Tas ir lielisks risinājums gan lielākai ģimenei, gan mazās un lielākās firmās.

Pateicoties neitrālajam pH (5,5), delikāti mazgā un kopj ķermeni. Uz ādas sagabājas svaiga, maiga smarža.

Aromātiskās šķidrās ziepes optimāli mitrina un mīkstina ādu, padarot to gludu kā zīds un pieskārienam patīkamu.

royal fruity fresh woody

soap

citrus & conifers

Neparasti izmeklētā skuju koku (egles, cipreses) nošu kompozīcija ar atsvaidzinošu citrusu, citronzāles akordu un vieglu rožkoka akcentu. Izmeklēta kopmpozīcija tiem, kas meklē neparastas izjūtas.

soap

mango & peach

Saldais gardo mango un persika augļu aromāts Tevi aizvedīs tropiskā, saules pielietā dārzā. Ļaujies atpūtas brīdim katru dienu.

royal fruity soap

b 01

10.20 LVL/1 l

TILPUMS: 500ml

CENA: fresh woody soap

Izvēloties atbilstošu mazgāšanas līdzekli, ir jāņem vērā ādas vajadzības. Ādas virsējai kārtai ir viegli skāba reakcija pH 5,5. Vislabākajiem mazgāšanas līdzekļiem, ko lieto ikdienā, pH reakcija ir tuva ādas dabiskajai pH reakcijai, tāpēc tie nebojā maigo ādu aizsargājošo slāni.

FM PADOMI

šķidrās ZIEPES

5.10 LVL

b 02

10.20 LVL/1 l

TILPUMS: 500ml

CENA:

5.10 LVL

persiku un mango aromāts

oriģināla skuju koku un citrusu smarža 06

www.fmworld.com

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

07


Tev. Tavai mājai

ATSVAIDZINOŠIE PRODUKTI

AROMATIZATORI drēbju skapim

wardrobe fragrances (aromatizatori drēbju skapim)

air fresheners

(gaisa atsvaidzinātāji aerosoli)

Aromatizatori ar piesātināto oriģinālo smaržu kompozīciju pakāpeniski izplata maigu aromātu, kas izplatās skapjos un garderobēs. Tas ir pārbaudīts risinājums Tava mājā un birojā.

Izņem aromatizatoru no

breeze

iepakojuma un brīvi pakar tā, lai tas neskartos pie citiem priekšmetiem.

wardrobe fragrance Ielaid savā skapī saldās mandarīna, jasmīna un vaniļas notis! Šī smarža ideāli saskanēs ar luksusa audumu skalošanas līdzekli SUNNY BREEZE un parfīmu FM 23.

sunny breeze wardrobe fragrance

CENA:

AIR

A

Tu zini, kā radīt neatkārtojamu noskaņu. Vari iedarboties uz visām sajūtām - ar oriģināliem krāsu salikumiem, noskaņas mūziku un valdzinošu smaržu...

08

www.fmworld.com

FM PADOMI

sunny

a 04

7.50 LVL

morning

mist

wardrobe fragrance Ļauj uzplaukt jasmīna, baltās rozes, bambusa, ābola un citrona pūsmai. Šī smarža ideāli saskanēs ar parfīmu FM 33.

morning mist wardrobe fragrance

CENA:

a 05

7.50 LVL FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

09


GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI Ar vienu pieskārienu pietiek, lai nokļūtu austrumnieciskā dārzā, atrastos ziedošas pļavas vidū vai vētrainas jūras krastā. Kur vien vēlies. Kad vien vēlies.

violet

air freshener

Maigs ziedu aromāts, kurā dominē vijolītes, magnolijas, maijpuķītes un rozes siltās notis, kuras liegi pārklāj ābolu un svaigu gurķu aromāts (FM 81). Tas palīdzēs Tev viegli uzburt telpā neatkārtojamu plaukstošu ziedu un smaržojošu pļavu klimatu. splendid violet air freshener

a 01

15.00 LVL/1 l

TILPUMS: 300ml

CENA:

4.50 LVL oriental

flowers air freshener

Eksotiska, maiga svaigu zaru, liliju ziedu un citrusaugļu smarža, ko atnes viegls vējš. Pateicoties tam, iepazīsi neparasto Tālo Austrumu atmosfēru.

oriental flowers air freshener

augstas kvalitātes smaržu kompozīcija

Smaržas

lielā mērā iedarbojas uz mūsu pašsajūtu. Atceries, ka svaigās, zaļās un citrusu notis iedarbojas mazliet rosinoši, bet siltie ziedu aromāti ļauj nomierināt nervus un mazināt noguruma sajūtu.

Pirms lietošanas stipri sakrati. Neizsmidzini uz mēbelēm, ķermeņa un dzīvniekiem.

FM PADOMI

splendid

Gaisa atsvaidzinātāji ir veidoti uz alkohola, nevis ūdens bāzes, tāpēc labāk izsmidzinās un neatstāj pēdas apkārtējā telpā. Atsvaidzinātāji ātri un iedarbīgi neitralizē nepatīkamas smaržas un rada telpā svaigu, oriģinālu aromātu.

hydro

spa

air freshener

Vēss, atspirdzinošs jūras brīzes aromāts, kuras pulsējošajā sirdī sajutīsi citrusu un kadiķa noti. Tas atsauks atmiņā neaizmirstamos brīžus, ko pavadīji bangojošas jūras krastā.

hydro spa air freshener

a 03

15.00 LVL/1 l

TILPUMS: 300ml

CENA:

4.50 LVL

a 02

15.00 LVL/1 l

TILPUMS: 300ml

CENA:

10

www.fmworld.com

4.50 LVL

Pēdējo reizi katalogā! produkti pieejami, kamēr preces ir krājumā

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

05


Tev. Tavai mājai

PRODUKTI MAZGĀŠANAI MULTI FABRIC stain remover

LUXURY FABRIC SOFTENERS

LAUNDRY LIQUIDS

ANTI-CREASE ironing spray

(traipu tīrītājs)

(mazgāšanas līdzekļi)

(audumu skalošanas līdzekļi) (līdzeklis gludināšanai)

FABRIC SOFTENERS (audumu skalošanas līdzekļi)

TRAIPU TĪRĪTĀJS nesatur hloru multi

fabric

stain remover

Ar aktīviem enzīmiem bagātinātais šķidrais traipu tīrītājs sekmīgi iztīra pat iestāvējušos traipus. Tas nesatur hloru, tāpēc ar to var tīrīt gan baltus, gan krāsainus audumus. Šis līdzeklis nebojā materiāla struktūru. Ieteicams pat ļoti smalkiem audumiem.

multi fabric stain remover

Pirms lietošanas nelielu

TILPUMS: 750ml

CENA:

CENA:

daudzumu traipu tīrītāja uzlej uz auduma mazāk redzamā vietā, lai pārbaudītu krāsu noturīgumu.

5.50 LVL izsmidzinātājs

KOPĒJĀ CENA: 7.00 LVL

www.fmworld.com

l 01

(bez izsmidzinātāja) 7.33 LVL/l l

Mērķis ir viens: neatkarīgi no tā, vai mazgā ar rokām vai visu samet veļas mašīnā, vari būt pārliecināts, ka Tavas drēbes ir ideāli tīras, brīnišķīgi mīkstas un burvīgi smaržojošas. Mums izdevās šo mērķi sasniegt par 100%. 12

satur aktīvus enzīmus

AC 04

Uzmanību! Preparātu nedrīkst lietot tieši uz apģērba metāla daļām.

FM PADOMI

l

laundry

ērtais difuzors nodrošina preparāta klāšanos tieši uz traipa

1.50 LVL FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

13


FM PADOMI

MAZGĀŠANAS līdzekļi Pirms mazgāšanas jānoskaidro, kādā temperatūrā drīkst mazgāt audumu. UZMANĪBU! Ja drēbes ir

ļoti netīras, lieto traipu tīrītāju MULTI FABRIC stain remover (kataloga 13. lpp.).

piemēroti visu veidu veļas mašīnām un mazgāšanai ar rokām

vivid

colours laundry liquid

Speciāli izraudzītās līdzekļa sastāvdaļas aizsargā drēbes no krāsu izbalēšanas, izstiepšanās un saraušanās. Līdzeklis ir piemērots melnu un ļoti tumšu audumu mazgāšanai. Lieliski iztīra dažāda veida netīrumus. Šķidrās konsistences līdzeklis pilnīgi izšķīst ūdenī, perfekti iedarbojas arī zemā temperatūrā un neatstāj uz audumiem nosēdumus. Var lietot visu veidu veļas mašīnās un mazgāšanai ar rokām.

viegli šķīst iedarbojas arī zemā temperatūrā

white

laundry liquid

Unikālās līdzekļa sastāvdaļas atdzīvina balto un gaišās krāsas, piešķirot tām neparastu svaigumu un mirdzumu. Pilnīgi likvidē visāda veida netīrumus. Līdzekļa šķidrā konsistence nodrošina ātru izšķīšanu ūdenī, lieliski izskalojas un neatstāj uz audumiem traipus. Līdzeklis iedarbojas jebkurā temperatūrā neatkarīgi no mazgāšanai lietotā ūdens cietības pakāpes. Ieteicams smalku audumu mazgāšanai. white laundry liquid

vivid colours laundry liquid

l 02

TILPUMS: 000ml CENA: 6.80 LVL

juteklisks vijolītes un magnolijas aromāts (FM 81) 14

www.fmworld.com

l 03

TILPUMS: 000ml CENA: 6.20 LVL

smalks savvaļas orhidejas aromāts FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

15


AUDUMU SKALOŠANAS līdzekļi noturīga, patīkama smarža

star

viegli dozējama konsistence Atjauno jonu līdzsvaru un novērš apģērbu elektrizēšanos. Saglabā noturīgu, patīkamu smaržu.

fabric softener

Neparasti romantisks maiga rožu aromāta savienojums ar svaigo magnolijas smaržu, bagātināts ar aromātisko medus saldumu.

blue star fabric softener

l 04

TILPUMS: 000ml CENA: 6.20 LVL

ar tilpumu 45 ml dod iespēju viegli nomērīt vēlamo šķidruma daudzumu. Atceries, ka līdzekļa daudzums jāizvēlas atbilstoši norādēm uz etiķetes un vienmēr jārūpējas par vāciņa un dozatora tīrību.

sun

lime

fabric softener

moon

fantasy fabric softener

Saldā, intensīvā kompozīcijā dominē siltais jasmīna aromāts, kuru izceļ spēcīga muskusa nots.

moon fantasy fabric softener

Ievēro, ka jaunais dozators

FM PADOMI

blue

Koncentrētie audumu skalošanas līdzekļi ideāli mīkstina audumus, padarot tos brīnišķīgi pūkainus un mīkstus.

Atsvaidzinošs tikko savāktu, svaigu bambusa lapu aromāts ar stipru citrona un bergamotes akcentu, ko klusina silts maijpuķītes un ciedrkoka akords. sun lime fabric softener

l 06

TILPUMS: 000ml CENA: 6.20 LVL

l 05

TILPUMS: 000ml CENA: 6.20 LVL 16

www.fmworld.com

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

17


FM PADOMI

luksusa AUDUMU SKALOŠANAS līdzekļi izsmalcinātas Ja Tevi interesē analoģisku aromātu smaržas un ķermeņa kopšanas līdzekļi, prasi savam Izplatītājam, lai iepazīstina Tevi ar FM GROUP parfimērijas izstrādājumu bagāto piedāvājumu.

smaržu kompozīcijas

Pateicoties ideāli piemeklētajām sastāvdaļām, luksusa skalošanas līdzekļi lieliski mīkstina un piešķir audumiem aromātu.

garden luxury fabric softener

Baltu,uzplaukušu rožu vilinošā smarža, ko apņem savvaļas efeja, papildināta ar mandarīna un Āfrikas orhidejas aromātu (FM 10).

TILPUMS: 000ml CENA: 7.50 LVL

padara drēbes neparasti pūkainas un mīkstas

splendid

violet

luxury fabric softener Mazliet ekscentrisks magnolijas, vijolītes un maijpuķītes ziedu aromāts, ko maigi pārklāj ābola un svaiga gurķa aromāts (FM 81).

secret

secret garden luxury fabric softener

Skalošanas līdzekļu ražošanā pielietotas ekskluzīvas smaržu kompozīcijas, kas līdz šim bija tikai smaržās un parfimērijas produktos.

l 08

splendid violet luxury fabric softener

l 09

TILPUMS: 000ml CENA: 7.50 LVL

sunny

breeze

luxury fabric softener Pievilcīgs un ļoti juteklisks svaigu mandarīnu aromāts, ko izceļ spēcīgās jasmīna notis un saldā vaniļa (FM 23). sunny breeze luxury fabric softener

l 10

TILPUMS: 000ml CENA: 7.50 LVL 18

www.fmworld.com

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

19


Tev. Tavai mājai

UNIVERSĀLIE PRODUKTI

līdzeklis GLUDINĀŠANAI

METAL cleaning paste

MULTI PURPOSE cleaner

CRT & LCD SCREEN cleaner

POWER cleaner

Vienmēr

izlasi informāciju uz apģērba etiķetēm, lai izvēlētos audumam atbilstošu gludekļa temperatūru. Atceries, ka balti un gaiši apģērbi ir jāgludina pa ārpusi. Tumšas drēbes parasti gludina no kreisās puses.

lietaina priežu meža īpašā smarža

FIREPLACE GLASS & OVEN cleaner

(līdzeklis ļoti netīru virsmu mazgāšanai)

LAMINATE floor liquid

(līdzeklis kamīnu un cepeškrāšņu stiklu tīrīšanai)

(līdzeklis laminētu virsmu mazgāšanai)

GLASS cleaner

CARPET & UPHOLSTERY cleaner

(logu mazgāšanas līdzeklis)

(līdzeklis dīvānu un tapsējumu tīrīšanai)

burzījumus izgludinoša viela

gludeklis viegli slīd

Anti-crease

ironing spray

Aromatizētās putas atvieglina gludināšanu, veidojot uz tekstila plānu pārklājumu, kas novērš burzījumus un iestīvina gludināmo materiālu, kā rezultātā gludeklim, slīdot pa audumu, ir jāpārvar mazāka pretestība. Nebojā auduma šķiedru struktūru. Piešķir elegantu izskatu izgludinātajām drēbēm.

anti-crease ironing spray

l 07

16.33 LVL/1 l

bez ūdens smidzināšanas un tvaika 20

(līdzeklis ekrānu mazgāšanai)

(universālais līdzeklis)

www.fmworld.com

TILPUMS: 300ml

CENA:

4.90 LVL

U

UNIVERSAL

FM PADOMI

(pasta metāla tīrīšanai)

Tavā mājā visur valda viens stils – tīrība. Tieši tas nosaka Tava mitekļa īpašo raksturu. Tu pievērs uzmanību katrai detaļai. Mēs arī.

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

21


Uzmanību! Pastu nedrīkst

lietot virsmām, kas pārklātas ar metālu (piem. apzeltītas, apsudrabotas, niķelētas, hromētas) vai krāsotas. Ja vēlies notīrīt nerūsējoša tērauda priekšmetus, lieto preparātu INOX cleaner (34.lpp.).

satur koroziju kavējošu vielu

līdzeklis EKRĀNU mazgāšanai

metal cleaning paste

Koncentrētā tīrīšanas pasta ātri novērš netīrumus un piešķir spožumu priekšmetiem, kas izgatavoti no sudraba, zelta, vara, alumīnija, misiņa, nerūsējoša tērauda, hroma un niķeļa. Nodrošina notīrītajām virsmām atbilstošu kopšanu, koroziju kavējošās vielas bremzē metāla bojāšanās procesu un garantē ilglaicīgu aizsardzību. Pateicoties savām īpašībām pasta ir plaši pielietojama mājsaimniecībā (bižutērija, galda piederumi, pulksteņi, kalumi, baterijas un izlietnes no nerūsējoša tērauda, mūzikas instrumenti), dārzā (žogi, paliktņi augiem, metāla lampas, dārza mēbeles) un garāžā ( metāla elementi automašīnām, velosipēdiem, motocikliem). Pasta ir piemērota tīrīšanai ar rokām. Nesatur kodīgas skābes, tāpēc ir droša gan priekšmetiem, ko tīra, gan ādai.

crt & lcd

screen

Nekad tieši nesmidzini uz elektroniskām iekārtām, vienmēr vispirms lieto preparātu uz auduma. Ekrānu mazgāšanai izvēlies mikrošķiedru audumus, kas maigi tīra virsmu un neatstāj pūkas.

cleaner

Līdzeklis ekrānu mazgāšanai ir ieteicams stikla, šķidro kristālu un plastikāta virsmu tīrīšanai. Sekmīgi nomazgā netīrumus, putekļus, pirkstu nospiedumus un tauku traipus no kompjūteru monitoriem, televizoru ekrāniem, plazmas ekrāniem un LCD, atstarotājiem, mobilajiem telefoniem, kompjūteru klaviatūrām. Neatstāj švīkas. Pateicoties elektrostatiskajam apvalkam, ierobežo atkārtotu putekļu nosēšanos. Nesatur alkoholu.

Uzmanību!

Pirms sākt tīrīt elektroniskās iekārtas, noteikti atvieno tās no tīkla.

FM PADOMI

FM PADOMI

PASTA metāla tīrīšanai

novērš putekļu nosēšanos nesatur alkoholu crt & lcd screen cleaner U

08

(bez pulverizatora) 16.20 LVL/1 l

TILPUMS: 250ml metal cleaning paste

CENA:

U 07

4.05 LVL

45.00 LVL/1 l

TILPUMS: 50ml CENA: 6.75 LVL

22

tīra un konservē www.fmworld.com

pulverizators

KOPĒJĀ CENA: 5.55 LVL

CENA:

Ac 06

1.50 LVL FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

23


Uzmanību!

Lietojot līdzekli, noteikti nepieciešami aizsargājoši cimdi!

LOGU MAZGĀŠANAS līdzeklis

perfekti notīra kvēpus un piedegumu fireplace gL ASS & OVEN cleaner

Līdzeklis lieliski notīra piedegumu, piedegušus taukus un apdūmojumu (sodrēji, kvēpi), kas klājas cepeškrāsnīs, kamīnos, uz režģiem un grilos, kā arī uz mājsaimniecības priekšmetiem (pannas, katli utt.). Īpaši ieteicams kamīnu un cepeškrāšņu stiklu mazgāšanai. Nešvīkā tīrāmās virsmas un neatstāj svītras.

nebojā tīrāmās virsmas

fireplace glass & oven cleaner

bagātināts ar vielu, kas piešķir spīdumu zaļā ābola smarža

cleaner

Šķidrums ar alkoholu logu tīrīšanai ātri un iedarbīgi likvidē taukus un netīrumus (īpaši plaukstu nospiedumus), tajā ietilpstošie spīdumu piešķirošie līdzekļi nodrošina stikliem kristāla mirdzumu. Unikālās nanodaļiņas veido uz logu virsmas pārklājumu, kas kavē jaunu netīrumu nosēšanos. Rada patīkamu aromātu.

satur silīcija dioksīda nanodaļiņas

U 06

glass cleaner

CENA: 24

www.fmworld.com

TILPUMS: 750ml

3.50 LVL

CENA:

AC 04

1.50 LVL

u 01

(bez izsmidzinātāja) 6.53 LVL/1 l

TILPUMS: 750ml

izsmidzinātājs

Uzmanību! Lietojot līdzekli virsmām, kas atšķiras no stikla (spoguļi vai glazūras), jāpārbauda līdzekļa iedarbība mazāk redzamā vietā.

glass

(bez izsmidzinātāja) 4.67 LVL/1 l

CENA:

Vislabāko efektu sasniegsi, pēc mazgāšanas pārslaukot virsmu ar audumu DELICAT (skat. 52.lpp.).

FM PADOMI

FM PADOMI

Līdzeklis KAMĪNU UN CEPEŠKRĀŠŅU STIKLU tīrīšanai

4.90 LVL izsmidzinātājs

KOPĒJĀ CENA: 5.00 LVL

KOPĒJĀ CENA: 6.40 LVL

CENA:

AC 04

1.50 LVL FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

25


UNVERSĀLAIS līdzeklis

Līdzekli

vislabāk lietot kopā ar daudzfunkcionālajām auduma lapām (tās atradīsi katalogā 53. lpp.). Atceries, ka vienmēr jālieto auduma lapas tīrā puse. Bieži to skalo un labi izgriez.

svaigu granāta ziedu oriģinālais aromāts

multi

purpose

cleaner

Universālais līdzeklis domāts visu veidu mazgājamo virsmu mazgāšanai un tīrīšanai – virtuves virsmām, grīdām, sienām, glazūrām un sanitārajām armatūrām, utt. Ātri un sekmīgi novērš visus netīrumus un neatstāj traipus, bet tā rūpīgi izmeklētā aromātu kompozīcija dod iespēju uzturēt patīkamu smaržu ilgstoši.

multi purpose cleaner

TILPUMS: 000ml CENA: 6.00 LVL

u 03

power cleaner

Profesionāls preparāts ļoti netīru cieto virsmu, ūdensnoturīgu un vispārnoturīgu virsmu tīrīšanai (lamināts, glazūra, terakota, linolejs). Perfekti notīra organiskas, kā arī sintētiskas izcelsmes netīrumus (eļļas, smērus) mājsaimniecībās, garāžās, darbnīcās, siltumnīcās u.c. Lieliski var izmantot darba apģērbu, automašīnu tapsējumu, dzinēju tīrīšanai, logu mazgāšanai, ceptuvēm un skursteņiem, virtuves vilkmēm, žogiem, norobežojumiem, terasēm un balkoniem, dažādu organisko netīrumu uz bruģa un fasādēm tīrīšanai.

power cleaner

Ļoti netīrām virsmām lieto neatšķaidītu preparātu. Nomazgāto virsmu noskalo ar ūdeni un atstāj nožūt. Tīrot traipus grūti aizsniedzamās vietās, uzlej līdzekli uz auduma un paberž ar to traipu. Pirms lietošanas pārbaudi uz mazas vai mazāk redzamas virsmas vai preparāts nebojā krāsu.

FM PADOMI

FM PADOMI

lieliski piemērots lielu virsmu tīrīšanai

līdzeklis ĻOTI NETĪRU VIRSMU mazgāšanai

Uzmanību!

Pirms preparāta lietošanas dabīgu akmens virsmu tīrīšanai tas jāizmēģina mazāk redzamā vietā ( pārbaudi vai līdzeklis nebojā virsmu). Nemazgā ar šo līdzekli lakota koka virsmas un paneļus – šādām virsmām iesakām līdzekli laminētu virsmu mazgāšanai LAMINATE floor liquid (28.lpp.). Lietojot neatšķaidītu līdzekli, uzvelc gumijas cimdus. Lieto līdzekli proporcijās, kas norādītas uz iepakojuma.

u 02

TILPUMS: 000ml CENA: 7.50 LVL

iedarbīga formula 26

www.fmworld.com

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

27


Vienmēr atšķaidi

koncentrātu atbilstoši ražotāja ieteikumiem. Ievēro tos, lai nepārdozētu – dotais daudzums ir optimāli piemeklēts, tas nav jāpārsniedz.

līdzeklis DĪVĀNU UN TAPSĒJUMU tīrīšanai

tīra un kopj

laminate floor liquid

Alkoholu saturošais koncentrāts laminētu virsmu mazgāšanai labi iztīra gan parastus netīrumus un putekļus, gan arī eļļas saturošus traipus. Neatstāj švīkas un plankumus, neiesūcas tīrāmās virsmas struktūrā. Ieteicams laminētu grīdu un laminētu sienas paneļu, finierētu mēbeļu, kā arī lakota koka mazgāšanai un kopšanai.

carpet & upholstery

Pirms dīvānu un tapsējumu

cleaner

Līdzeklis paredzēts netīrumu un traipu iztīrīšanai no dīvāniem un tapsējumiem. Tajā esošās vielas veido aktīvas putas, kas iekļūst dziļi šķiedrā, sekmīgi likvidējot netīrumus. Līdzeklis satur elektriskos lādiņus neitralizējošu vielu, rezultātā šķiedras, kas nav elektrizētas, mazāk pievelk putekļus un netīrumus. Paredzēts mazgāšanai ar rokām. carpet & upholstery cleaner

mitrās tīrīšanas no tiem ir jāiztīra putekļi. Tad pārbaudi krāsu noturīgumu, nedaudz līdzekļa uzlejot uz dīvāna vai materiāla mazāk redzamas vietas. Atceries, nekad nedrīkst pieļaut dīvānu samirkšanu!

FM PADOMI

FM PADOMI

līdzeklis LAMINĒTU VIRSMU mazgāšanai

u 05

TILPUMS: 000ml CENA: 5.00 LVL laminate floor liquid

u 04

TILPUMS: 000ml CENA: 9.00 LVL

neatstāj švīkas

neitralizē elektriskos lādiņus citronu smarža

28

www.fmworld.com

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

29


Tev. Tavai mājai

LĪDZEKĻI MĒBELĒM

VASKS ĀDAS VIRSMU kopšanai

LEATHER WAX conditioner (vasks ādas virsmu kopšanai)

furniture cleaner (līdzeklis mēbeļu kopšanai)

conditioner

Aizsargājošais vasks ir radīts uz dabīga bišu vaska bāzes, papildināts ar kopjošām eļļām. Piemērots virsmu no dabīgas un ekoloģiskas gludas ādas kopšanai un impregnēšanai. Intensīvi baro ādu un padara to mīkstāku un elastīgāku. Piešķir nospodrinātām virsmām sākotnējo dabīgo krāsu un spīdumu, novērš pārmērīgu izžūšanu un plaisāšanu. Ieteicams ādas mēbeļu un automašīnu tapsējumu kopšanai, kā arī ādas galantērijai (somas, mapes, čemodāni, portfeļi, jostas, cimdi), ādas apģērbiem (jakas, mēteļi, bikses), apaviem, sēdekļiem un citiem ādas izstrādājumiem.

furniture

F

leather wax conditioner

Vēlies, lai Tavas mēbeles ilgstoši saglabā elegantu izskatu un izskatītos kā jaunas. Lai to sasniegtu, nepietiek tikai rūpēties par to tīrību. Ir jānodrošina tām pareiza kopšana. Pieskaries katrai mēbelei ar maigumu... 30

www.fmworld.com

Ar vasku vari tīrīt arī ādu. Pietiek, ja ar mīksta materiāla palīdzību uzklāsi nedaudz vaska uz netīrās virsmas un apļveida kustībām patīrīsi, kamēr nožūst. Tādā veidā noņemsi netīrumus, piešķirsi priekšmetiem sākotnējo spīdumu un nodrošināsi pret smērēšanos un bojājumiem. Uzmanību!

Vasku nedrīkst lietot zamšam un nubukam.

FMPADOMI PADOMI FM

leather wax

kopjošas eļļas

f 02

32.50 LVL/1 l

TILPUMS: 300ml

CENA:

9.75 LVL

piemērots sintētiskai un dabīgai ādai FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

31


Tev. Tavai mājai

PRODUKTI VIRTUVEI

līdzeklis MĒBEĻU kopšanai

INOX cleaner

DEGREASER extra power

DESCALER all purpose

dishwashing liquids

novērš putekļu nosēšanos

Koka

mēbeles nepanes pārmērīgu mitrumu (tā ietekmē koks plaisā un zaudē krāsu), tāpēc to tīrīšanai pēc iespējas mazāk jālieto ūdens. Ieteicams lietot vasku saturošus preparātus, kas aizsargā virsmu un piešķir tai smalku spīdumu. Koks arī viegli noskrāpējas, lai no tā izvairītos, tīrīšanai un pulēšanai jālieto mīksti audumi. Piemērotu materiālu izvēli atradīsi 51.-53.lpp.

Uzmanību!

Pirms lietošanas stipri sakratīt. Lietošanas laikā līdzeklis jātur vertikāli.

saldais karameļu un vaniļas aromāts

www.fmworld.com

(trauku mazgāšanas līdzekļi)

KITCHEN cleaner

(līdzeklis virtuves virsmu un galdu mazgāšanai)

furniture

cleaner

anti-dust

Lieliskais preparāts aerosola veidā ir bagātināts ar vasku un elektriskos lādiņus neitralizējošu vielu, ir piemērots koka un tam līdzīgo materiālu mēbeļu tīrīšanai un ikdienas kopšanai. Veido uz virsmas saudzējošu slāni, kura speciālais sastāvs aizkavē atkārtotu putekļu uzkrāšanos. Neiekrāso notīrītas virsmas un neatstāj traipus.

furniture cleaner

f 01

16.67 LVL/1 l

TILPUMS: 300ml

CENA:

5.00 LVL satur virsmu aizsargājošu vasku

32

(universāls atkaļķotājs)

(līdzeklis tauku notīrīšanai)

K

KITCHEN

FM PADOMI

(nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis)

Virtuve ir vieta, kur Tu katru dienu aizrautīgi realizē savas kulinārās fantāzijas. Lai Tu varētu mierīgi pievērsties radošajam procesam, ir svarīgi uzturēt virtuvē kārtību. Ja Tev ir vajadzīgs padoms, kā uzturēt virtuvē tīrību, tad atradīsi to nākamajās lappusēs... FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

33


inox

Nerūsējošais tērauds ir ļoti izturīgs,

taču ir sarežģīti to uzturēt tīru. Tāpēc tas regulāri jātīra ar speciāliem līdzekļiem, pēc mazgāšanas jānoslauka sauss (vari lietot daudzfunkcionālās auduma lapas MULTI FUNCTION roll wipes, 53.lpp.). Atceries, ka elektriskās iekārtas (piem. sildvirsmas) var tīrīt tikai tad, kad tās ir atdzisušas.

cleaner

Preparāts piemērots nerūsējoša matēta tērauda tīrīšanai (INOX). Sastāvā esošie maigie silikoni sekmīgi novērš dažādus netīrumus (piem. pirkstu nospiedumus, tauku nosēdumus), notīrītā vieta tiek labi mitrināta, kļūst spīdīga un nodrošināta pret jaunu traipu rašanos. Īpaši ieteicams tērauda elementu tīrīšanai ledusskapjos, mikroviļņu krāsnīs, sildvirsmu un cepeškrāšņu sānu malām. Ar preparātu var tīrīt arī katlu ārpusi, kuģu korpusu un dekoratīvos tērauda elementu.

delikāti silikoni

universāls ATKAĻĶOTĀJS intensīva iedarbība

descaler all purpose

Profesionāls skābes preparāts, ļoti iedarbīgs. Perfekti novērš akmens un kaļķa nosēdumus pat grūti aizsniedzamās vietās (piem., uz sildelementiem). Īpaši ieteicams tējkannu, sietu, sildītāju, gludekļu, espreso automātu un citu iekārtu tīrīšanai. Produkts nesatur naftas ķīmijas izejvielas, sintētiskas smaržvielas, sintētiskas krāsvielas, sintētiskus konservantus, ģenētiski modificētas vielas.

descaler all purpose

k 04

TILPUMS: 000ml CENA: 9.00 LVL inox cleaner

k 06

regulāra atkaļķošana saudzē iekārtas

(bez pulverizatora) 42.00 LVL/1 l

TILPUMS: 250ml

CENA:

10.50 LVL

pulverizators

CENA: 34

www.fmworld.com

AC 06

1.50 LVL

Regulāra kaļķa nosēdumu tīrīšana no mājsaimniecības elektriskajām ierīcēm pagarina to kalpošanas ilgumu, veicina ievērojami ātrāku sasilšanu, līdz ar to tiek patērēts mazāk elektroenerģijas. Atceries, ka daudzi elektrisko iekārtu ražotāji brīdina, ka nepieņem sūdzības par bojājumiem, ko izraisījuši kaļķa nosēdumi. Atkaļķošana jāveic vidēji reizi 3- 6 mēnešos (atkarībā no ūdens kvalitātes un iekārtas lietošanas biežuma), izņemot gadījumus, ja ražotājs lietošanas instrukcijā norādījis citādi. Akmens notīrīšanai no sanitārās armatūras lieto LIMESCALE & RUST remover gel (43.lpp.)

FM PADOMI

FM PADOMI

līdzeklis NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA tīrīšanai bez smaržas

Uzmanību! Nelieto atkaļķošanas līdzekli virsmām, kuras var ietekmēt organisko skābju iedarbība (hromēts un nehromēts misiņš, emalja, priekšmeti no mākslīgiem materiāliem, kas ir jutīgi pret skābju iedarbību, alumīnijs, kā arī mākslīgā un dabīgā akmens virsmas), jo tās var sabojāt. Lieto produktu atbilstoši norādēm uz etiķetes.

bez smaržas KOPĒJĀ CENA: 12.00 LVL FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

35


Pēc netīro virsmu rūpīgas nomazgāšanas noslauki tās sausas ar audumu DELICAT (skat. 52.lpp.). Ja virsmas ir ļoti netīras, lieto DEGREASER extra power. (37.lpp.).

līdzeklis TAUKU notīrīšanai notīra pat iestāvējušos, noturīgus taukus

kitchen cleaner

Universāls, maz putojošs preparāts virtuves virsmu kopšanai. Lieliski notīra ikdienas netīrumus. Lielisks līdzeklis skapīšu, virsmu, plīts virsmu, palodžu, margu, sienas un grīdas flīžu mazgāšanai un attaukošanai. Neatstāj traipus un plankumus. Ar preparātu var mazgāt emaljētas, keramikas, tērauda, lamināta, kā arī akmens virsmas.

piemērots ikdienas lietošanai

kitchen cleaner

degreaSER

Intensīvās iedarbības līdzeklis pamatīgi notīra tauku nosēdumus no virsmām, izlietnēm, ventilācijas šahtām, cepeškrāsnīm, restēm, virtuves flīzēm, krāsns podiņiem un dažādām virtuves iekārtām. Viegli notīra pat stipri piedegušus un nostāvējušos taukus un eļļainus, lipīgus netīrumus. Nešvīkā notīrītās virsmas un neatstāj traipus. Regulāra līdzekļa lietošana ievērojami atvieglo tīrības uzturēšanu un higiēnas ievērošanu katrā virtuvē. Uz notīrītajām virsmām saglabājas burvīgs svaigu apelsīna ziedu aromāts.

CENA:

K 01

degreaser extra power k

36

www.fmworld.com

05

(bez izsmidzinātāja) 9.00 LVL/1 l

TILPUMS: 750ml

6.30 LVL

CENA:

AC 04

1.50 LVL

47

speciāli piemērots

TILPUMS: 750ml

izsmidzinātājs

piedegumu un kvēpus no griliem, cepeškrāsnīm vai kamīnu stikliem, iesakām FIREPLACE GLASS & OVEN cleaner. (24.lpp.).

extra power

(bez izsmidzinātāja) 8.40 LVL/1 l

CENA:

Ja vēlies notīrīt noturīgu

FM PADOMI

FM PADOMI

līdzeklis VIRTUVES VIRSMU UN GALDU mazgāšanai

6.75 LVL izsmidzinātājs

KOPĒJĀ CENA: 7.80 LVL

KOPĒJĀ CENA: 8.25 LVL

CENA:

AC 04

1.50 LVL FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

37


Šķidruma augstā produktivitāte nodrošina, ka pietiek ar pāris pilieniem, lai netīrie trauki kļūtu atkal mirdzoši.

Atceries,

ka nomazgātie trauki vienmēr ir rūpīgi jānoskalo. Pēc skalošanas atstāj tos nožūt vai kārtīgi noslauki ar audumu DELICAT (kataloga 52.lpp.). Ievēro, ka, pateicoties speciālajam sūknim, vari dozēt līdzekli, nepaceļot pudeli.

Trauku mazgāšanas līdzekļi ātri un iedarbīgi nomazgā taukus un citus netīrumus, trauki kļūst tīri un mirdzoši.

z ē š a n ai

Citrusu saulainais spēks savienojumā ar ziedošo ķiršu svaigumu. Neparasta apetīti rosinoša smarža, kas vienmēr valdīs Tavā virtuvē.

i

na

do

dishwashing liquid

dishwashing liquid

is d o zēša

citrus

aloe

li

Maigs alvejas aromāts, pazīstams ar savām kopjošajām īpašībām. Atraisi tā neparasto spēku savā virtuvē!

oja m s sū

s s ū k nis

red

ē r ti

et

am

ē r ti lie t oj

ar rokas mitrinošu glicerīna piedevu

kn

ļoti augsts mazgājošo līdzekļu saturs (pat 20%)

FM PADOMI

TRAUKU MAZGĀŠANAS līdzekļi

nekairina ādu

red citrus dishwashing liquid

k 02

aloe dishwashing liquid

(bez sūkņa) 6.93 LVL/1 l

TILPUMS: 750ml

CENA:

CENA: 38

www.fmworld.com

TILPUMS: 750ml

5.20 LVL sūknis

CENA:

AC 05

1.50 LVL

k 03

(bez sūkņa) 16.93 LVL/1 l

5.20 LVL sūknis

KOPĒJĀ CENA: 6.70 LVL

KOPĒJĀ CENA: 6.70 LVL

CENA:

AC 05

1.50 LVL FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

39


Tev. Tavai mājai

pieniņš VIRTUVES IEKĀRTU UN SANTEHNIKAS tīrīšanai

PRODUKTI VANNAS ISTABĀM / VIRTUVĒM multi surface soft cleanser (pieniņš virtuves iekārtu un santehnikas tīrīšanai)

drain cleaner (granulas cauruļu attīrīšanai)

grout cleaner

(līdzeklis šuvju un savienojumu tīrīšanai)

LIMESCALE & RUST remover gel (akmens un rūsas tīrīšanas gēls)

multi

surface

Atceries, ka pirms līdzekļa lietošanas ir jānotīra lielākie netīrumi, kas var sašvīkāt nomazgātās virsmas. Noslaucīšanai noteikti izmēģini daudzfunkcionālās auduma lapas (skat. kataloga 53.lpp.).

soft cleanser

Maigais pieniņš virtuves iekārtu, santehnikas un niķelētu virsmu tīrīšanai palīdz iztīrīt pat visnoturīgākos netīrumus, nesašvīkājot virsmu. Pēc šīs receptes izgatavotais līdzeklis lieliski kopj un piešķir neparastu spīdumu.

multi surface soft cleanser

FM PADOMI

maiga konsistence

bk 01 7.07LVL/1 l

TILPUMS: 750ml

CENA:

Divas atšķirīgas funkcijas, bet kopīgas prasības. Virtuve un vannas istaba, divas dažādas vietas, bet abām nepieciešama speciāla pieeja. Tu rūpējies par to īpašo raksturu, mēs par to tīrību. 40

www.fmworld.com

5.30 LVL

svaiga citronu smarža

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

41


Šaubu gadījumos uzklāj

mazliet preparāta mazāk redzamā vietā, lai pārliecinātos vai netiek bojāta virsma. izbalēšanu (var tīrīt gan baltus, gan krāsainus savienojumus).

AKMENS UN RŪSAS tīrīšanas gēls

pašattīrošs nanodaļiņu pārklājums

grout cleaner

Līdzeklis teicami un ātri noņem netīrumus no sienu paneļu un grīdu (flīzes, terakota, marmors, mozaīka) cementējošām šuvēm. Veido pašattīrošu nanodaļinu pārklājumu, kas, aktīvi atgrūžot netīrumus, noturīgi aizsargā šuves no smērēšanās un ūdens iesūkšanās. Līdzeklis neizskalo šuves un neveicina krāsas izbalēšanu (var tīrīt gan baltus, gan krāsainus savienojumus).

atsvaidzina savienojumu krāsas patīkams citrona aromāts grout cleaner

limescale & rust

remover gel

Unikālā gēla recepte palīdz ātri un sekmīgi novērst akmens, ziepju, rūsas traipu nogulsnes un citu veidu netīrumus, kas nogulsnējas uz sanitārās armatūras. Ar tā palīdzību iepriekšējo spožumu atgūst ne tikai vannas, izlietnes un tualetes podi, bet arī krāni un dušas. Preparāta maigā gēla konsistence ļauj tam iedarboties arī uz ovālas formas virsmām (piem. tualetes podiem). Substances slānis noklāj attīrīto virsmu un ļauj iedarboties ārējiem aktīvajiem līdzekļiem.

CENA:

bK 04

limescale & rust remover gel

42

www.fmworld.com

bk 03

(bez izsmidzinātāja) 7.20 LVL/1 l

TILPUMS: 750ml

3.50 LVL

CENA:

AC 04

1.50 LVL

neaizmirsti to bagātīgi noskalot ar ūdeni! Lietojot preparātu, noteikti uzvelc aizsargājošus cimdus!

maigs apelsīna ziedu aromāts

TILPUMS: 750ml

izsmidzinātājs

UZMANĪBU! Kad virsma ir notīrīta,

nebojā virsmu

(bez izsmidzinātāja) 4.67 LVL/1 l

CENA:

Akmens notīrīšanai no virtuves iekārtām (tējkannas, sildītāji, kafijas automāti utt.) lieto universālo atkaļķotāju (DESCALER all purpose, 35.lpp.).

FM PADOMI

FM PADOMI

līdzeklis ŠUVJU UN SAVIENOJUMU tīrīšanai

5.40 LVL izsmidzinātājs

KOPĒJĀ CENA: 5.00 LVL

Produkty FM GROUP for home są oryginalnymi produktami FM GROUP World

KOPĒJĀ CENA: 6.90 LVL

CENA:

AC 04

1.50 LVL FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

43


GRANULAS CAURUĻU tīrīšanai

Tev. Tavai mājai

PRODUKTI VANNAS ISTABĀM shower cleaner

(līdzeklis dušas kabīņu mazgāšanai)

FM PADOMI

bathroom cleaner

(līdzeklis vannas istabu mazgāšanai)

Nedrīkst

bērt vienā reizē lielu daudzumu granulu. Nelieto šo preparātu caurulēm un sifoniem, kas izgatavoti no alumīnija.

Uzmanību!

Lietojot preparātu, noteikti uzvelc aizsargājošus cimdus.

ideāli piemērotas virtuvei un vannas istabai

drain cleaner grease killer

drain cleaner

bk 02

11.00 LVL/1 kg

SVARS: 500g

CENA:

5.50 LVL

neitralizē taukus

44

www.fmworld.com

B

bath

Preparāts granulās iztīra caurules un sifonus. Satur taukus un virtuves atkritumus šķīdinošas sastāvdaļas. Lieliski novērš nosprostojumus un tiem sekojošu nepatīkamu smaku. Regulāra lietošana nodrošina atbilstošu tīrību un cauruļu caurlaidību.

Tu dievini savu vannas istabu. Tas ir Tavs patvērums, atpūtas oāze, mājas SPA... Tev jābūt pārliecinātam, ka tā visādā ziņā ir pati pilnība. Pasakaini skaista. Neparasti ērta. Perfekti tīra.

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

45


Uzsmidzini uz tīrāmās

virsmas, atstāj uz dažām minūtēm, tad noskalo ar ūdeni. Labākam efektam slaucīšanai izmanto daudzfunkcionālās auduma lapas vai mikrošķiedras audumu DELICAT (atradīsi to katalogā 52.-53..lpp.).

līdzeklis VANNAS ISTABU mazgāšanai

atsvaidzinoša greipfrūta un ķirša smarža

shower

cleaner

Līdzeklis dušas kabīņu mazgāšanai satur aktīvās sastāvdaļas, kas nodrošina ātru un sekmīgu netīrumu likvidēšanu (piem. ziepju nogulsnes, ūdens plankumi, akmens nogulsnes). Līdzeklis rada uz notīrītajām virsmām pārklājumu, kas kavē jaunu netīrumu nosēšanos. Piemērots vannas istabu armatūrām, vannām, emaljētām virsmām, dušas kabīnēm un citām virsmām.

aizsargfiltrs pret netīrumu nosēdumiem shower cleaner

neparasti iedarbīgs cleaner

Lieliskais daudzfunkcionālais vannas istabu mazgāšanas līdzeklis bez grūtībām notīra vannas istabu armatūru, emaljētas virsmas, keramikas izstrādājumus, dušas kabīnes, kā arī citas mākslīgo materiālu virsmas, neatstājot uz tām pēdas. Tā aktīvās sastāvdaļas sekmīgi novērš ziepju nosēdumus, ūdens plankumus, tauku traipus un citus netīrumus, bet unikālās kopjošās un spīdumu piešķirošās vielas rada vannas istabas armatūrām un keramikai skaistu spīdumu. Līdzeklī esošās silīcija dioksīda nanodaļiņas iekļūst vissīkākajās virsmu spraugās, tā likvidējot arī vismazākos netīrumus.

svaigs, noturīgs citrusu aromāts

ba 02

bathroom cleaner

CENA: 46

www.fmworld.com

TILPUMS: 750ml

5.00 LVL

CENA:

AC 04

1.50 LVL

ba 01

(bez izsmidzinātāja) 6.67 LVL/1 l

TILPUMS: 750ml

izsmidzinātājs

nomazgātās virsmas pārslauki ar daudzfunkcionālajām auduma lapām (tās atradīsi kataloga 53.lpp).

bathroom

(bez izsmidzinātāja) 6.67 LVL/1 l

CENA:

Labāka efekta sasniegšanai

FM PADOMI

FM PADOMI

līdzeklis DUŠAS KABĪŅU mazgāšanai

5.00 LVL izsmidzinātājs

KOPĒJĀ CENA: 6.50 LVL

KOPĒJĀ CENA: 6.50 LVL

CENA:

AC 04

1.50 LVL FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

47


Tev. Tavai mājai

PRODUKTI TUALETEI

gēls TUALETES mazgāšanai

lemon wc cleaning gel (gēls tualetes mazgāšanai)

lemon wc cleaning gel

Gadījumos, kad tualetes pods ir ļoti netīrs, uzlej gēlu un nogaidi dažas minūtes. Tad noberz ar birsti, uzmanoties, lai nesaskrāpētu virsmu. Lieto gumijas cimdus!

Biezais gēls ir paredzēts dažādu sanitāro iekārtu mazgāšanai. Sekmīgi novērš akmens, rūsas nogulsnes, ūdens nosēdumus, tauku traipus un citus netīrumus. Nomazgātās virsmas kļūst atkal spīdošas, viegli noskalojas, neatstāj traipus, nešvīkā virsmas, saglabājas svaiga, patīkama smarža.

lemon wc cleaning gel

FM PADOMI

viegli aizskalojams

t 01

6.80 LVL/1 l

TILPUMS: 750ml

Tualete ir neiralģiska vieta. Kā jutīgs lakmusa papīrs, kas liecina par Tavā mājā valdošo higiēnas līmeni. Sistemātiska tualetes tīrīšana un dezinfekcija nav kaprīze, tās ir rūpes par Tavu un Tavu tuvinieku veselību.

48

5.10 LVL

TOILET

T

CENA:

www.fmworld.com

svaiga citronu smarža FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

49


Tev. Tavai mājai

AKSESUĀRI

MIKROŠĶIEDRAS AUDUMA CIMDS

POLISHING mitten (mikrošķiedras auduma cimds)

DELICAT cloth

(mikrošķiedras audums)

MULTI FUNCTION roll wipes (daudzfunkcionālās auduma lapas)

Mikrošķiedras auduma

cimds ir universāls. Ar to var tīrīt virtuves virsmas, biroja mēbeles, lustras un vannas istabu flīzes. Lieliski piemērots arī automašīnas virbūves un pulēšanai un salona tīrīšanai. Pirms smalku virsmu pulēšanas vispirms jānotīra lielāki netīrumi, lai nesašvīkātu virsmu.

mitten

Mākslīgajam zamšam līdzīgā struktūra sastāv no bārkstīs savītiem miljoniem mikrošķiedru, kas ļauj auduma cimdam perfekti visu notīrīt, arī sīkākos putekļus. Neatstāj traipus un pūkas. Notīra arī grūti aizsniedzamas vietas. Lieliski noder smalku virsmu pulēšanai. Ir ideāli piemērots alerģiskiem cilvēkiem.

polishing mitten

CENA:

FM PADOMI

polishing

AC 01

10.00 LVL

bārkstis, kas ļauj notīrīt plašāku virsmu

Praktiski un neaizvietojami. Precīzi tīra, pilnīgi noslauka, izcili pulē, un pats galvenais – samazina ķīmisko produktu lietošanu. Tie kļūs par neaizstājamiem palīgiem tavā mājā.

50

www.fmworld.com

unikāla mākslīgā zamša struktūra Cimda izmēri: apm. 20x27 cm Tīrošās virsmas izmērs: 20x22 cm

Pēdējo reizi katalogā

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

produkti pieejami, kamēr preces ir krājumā

15


Lai nesabojātu mikrošķiedras

struktūru, auduma mazgāšanai nedrīkst izmantot balinātājus un audumu mīkstinošus līdzekļus.

ideāli piemērots tiem, kam ir alerģija

delicat

Uzmanību! Pirms smalku

virsmu pulēšanas vispirms ir jānotīra lielākie netīrumi, lai tie nesašvīkātu virsmu.

cloth

Unikāla auduma DELICAT vafeļu veida struktūra nodrošina, ka materiāls perfekti pulē un nosusina tīrītos priekšmetus, neatstājot traipus, plankumus un pūkas. Audumā izmantotā mikrošķiedra var uzsūkt pat 7 reizes vairāk ūdens nekā sver pati, tāpēc audums ir piemērots kā dvielis stikla un porcelāna slaucīšanai. Mikrošķiedras audumi lielā mērā samazina ķīmisko līdzekļu patēriņu, jo to īpašā struktūra tīra virsmas ar tīru ūdeni vai arī sausā veidā. Tajā pašā laikā mikrošķiedras audumu tīrības uzturēšana ir ļoti vienkārša, tās var mazgāt temperatūrā līdz 60ºC ar rokām vai mašīnā.

delicat cloth

CENA:

daudzfunkcionālās AUDUMA LAPAS ērts rullis, papīra dvieļu izmērs absorbējoša atveru sistēma multi

function

Pievērs uzmanību, ka

daudzfunkcionālās auduma lapas ir satītas ērtā papīra dvieļu izmēram atbilstošā rullī, tāpēc tās var novietot uz papīra dvieļiem paredzētā turētāja.

roll wipes

34 lapas

FM PADOMI

FM PADOMI

MIKROŠĶIEDRAS AUDUMS

Daudzfunkcionālās auduma lapas ir piemērotas dažāda veida mājsaimniecības virsmu tīrīšanai. To unikālā atveru sistēmas struktūra veicina ūdens, eļļas substanču, detergentu un krāsu absorbciju. Auduma lapas ir izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem, neatstāj traipus un nešvīkā tīrāmās virsmas. Tās ir perforētas, kas ļauj viegli noplēst nepieciešamo lapu daudzumu. Pēc izskalošanas tās var lietot atkārtoti.

AC 02

9.00 LVL

multi function roll wipes

CENA:

AC 03

9.30 LVL

perfekta apdare Izmēri: 40x40 cm

52

www.fmworld.com

Vienas lapas izmērs: 23x39 cm

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

53


auto ideāls

iedomājies

Fot. za: www.media.daimler.com

Tu visu kontrolē. Augsti apgriezieni, maksimāla dzinēja jauda. Oriģināls dizains, spīdoša virsbūve.

Perfekta tīrība. Gribi, lai tā būtu mūžīgi. Tagad tas ir tik vienkārši. www.fmworld.com

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti


Tev. Tavai automašīnai

AUTO KOSMĒTIKA

līdzeklis VADĪBAS PANEĻU kopšanai

COCKPIT care spray (līdzeklis vadības paneļu kopšanai)

ALUMINIUM RIM cleaner (līdzeklis alumīnija disku tīrīšanai)

ORGANIC DIRT remover (līdzeklis organisku netīrumu notīrīšanai)

kavē plastikāta bojāšanās pocesu

Salonus visērtāk tīrīt ar mikrošķiedras auduma cimdu (POLISHING mitten, 51.lpp.). Pēc rūpīgas notīrīšanas ir vērts parūpēties par patīkamu smaržu un piekārt virs vadības paneļa gaisa aromatizatoru. Vari izvēlēties trīs patīkamus aromātus sievietēm (FM 25, FM 81 vai FM 147) un vienu vīriešiem (FM 52).

care spray

Līdzeklis perfekti tīra un kopj care virsmu spray un plastikāta vadības paneļa elementus automašīnas iekšpusē. Pateicoties elektriskos lādiņus neitralizējošajām sastāvdaļām, tiek bremzēta atkārtota putekļu nosēšanās. Notīrītā virsma iegūst vieglu spīdumu, preparāta sastāvā esošās vielas kopj mākslīgo materiālu virmas, kavējot plastikāta bojāšanos.

cockpit care spray au

FM PADOMI

cockpit

01

22.50 LVL/1 l

auto

TILPUMS: 300ml

Tavs mērķis ir tīrība. Nākamās lappuses Tev norādīs visīsāko un drošāko ceļu. Dosies ar mums?

CENA:

6.75 LVL

novērš putekļu nosēšanos piešķir delikātu spīdumu

56

www.fmworld.com

FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

57


līdzeklis ORGANISKU NETĪRUMU notīrīšanai

Alumīnija diskus centies notīrīt, kad tie ir atdzisuši, nekad to nedari tūlīt pēc ilgstoša brauciena. Ja maini diskus ziemas periodā, rūpīgi tos notīri un noslauki pirms novietot glabāšanā uz vairākiem mēnešiem.

Nekad neskrāpē no virsbūves piekaltušus organiskas izcelsmes netīrumus, jo vari sabojāt laku. Lieto preparātu un nogaidi, kamēr netīrumi izšķīst paši. Lieto preparātu katrreiz, kad dodies uz mazgātavu – rūpīgi izsmidzini līdzekli uz netīrajām vietām, ūdens zem spiediena to ātri noskalos. Uzmanību! Izvairies lietot preparātu, ja virsma ir uzsilusi vai saulē uzkarsusi, nepieļauj, ka preparāts uz virsmas nožūst.

nebojā laku

lieliski šķīdina netīrumus

aluminium

organic

cleaner

remover

rim

Preparāts lieliski notīra dubļus no diskiem un uzlikām un netīrumus, kas rodas ekspluatācijas laikā, piem., nosēdumus uz bremžu klučiem. Nebojā laku. Var lietot arī tērauda, hromētiem un lakotiem diskiem.

FM PADOMI

FM PADOMI

līdzeklis ALUMĪNIJA DISKU tīrīšanai

dirt

Aktīvās preparāta sastāvdaļas sekmīgi likvidē netīrumus, ko rada kukaiņi, kā arī citus organiskas izcelsmes netīrumus uz stikliem, automašīnas virsbūves, buferiem un reflektoriem. Likvidē arī noturīgus, piekaltušus netīrumus.

neskrāpē piešķir skaistu spīdumu aluminium rim cleaner

nebojā virsbūvi

au 02

organic dirt remover au

(bez izsmidzinātāja) 11.47 LVL/1 l

TILPUMS: 750ml

CENA:

CENA: 58

www.fmworld.com

TILPUMS: 750ml

8.60 LVL

izsmidzinātājs

CENA:

AC 04

1.50 LVL

03

(bez izsmidzinātāja) 11.47 LVL/1 l

8.60 LVL izsmidzinātājs

KOPĒJĀ CENA: 6.70 LVL

KOPĒJĀ CENA: 13.50 LVL

CENA:

AC 04

1.50 LVL FM GROUP FOR HOME produkti ir oriģinālie FM GROUP World produkti

59


PĀRDOŠANAS SALONS, PASŪTĪJUMU NODAĻA K.Barona iela 13/15, Rīga 3.st. 34.kab. Tālr.: 00371 67362003 Fakss: 00371 67362004 e-pasts: info@fmgroup.lv Mājas lapa: www.fmgroup.lv SŪDZĪBU PIEŅEMŠANA Mob. tālr.: 00371 26494915 e-pasts: info@fmparfum.lv

Tavs Izplatītājs

FM GROUP Latvia ©

FM GROUP Latvia WWW.FMWORLD.COM 2010 a p r ī l i s

LAT 01 Visas tiesības aizsargātas. Aizliegts pavairot. Mūsu oriģinālo produktu atdarināšana tiks uzskatīta par negodīgu konkurenci.

www.fmworld.com

FM FOR HOME  

Ķermenim, Mājai, Mašīnai, telpām, membelēm, metāla un dārgmetala tīrīšanai Gaisa atsvaidzinātāji aerosoli.Mikroškiedru tīrāmie audumi.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you