Page 1

Uživatelský KINPO vám pomůže prodat cokoliv Registrace a publikování inzerátů ZDARMA

manuál

Partnerský web Trutnovinek = vysoká navštěvovanost

Slevový modul ve stylu slevových portálů

Největší inzertní portál na Trutnovsku

Akční nabídky, reality, práce, auta, bazar

www.kinpo.cz


Představujeme

Kinpo je inzertní portál

určený firmám z Trutnovského regionu. Nabízí moduly pro zadávání akčních nabídek, realit, aut, pracovních nabídek, řádkové inzerce pro fyzické osoby a speciální slevový modul. Samozřejmostí takového portálu je také katalog firem.

Využijte potenciál Trutnovinek

, nejnavštěvovanějšího zpravodajského portálu v regionu. Trutnovinky měsíčně navštíví okolo 120 000 návštěvníků a řádková inzerce patřila k nejnavštěvovanějším rubrikám. Měsíčně si ji prohlédlo na 17 000 návštěvníků. Od října je tato rubrika přesměrována na Kinpo.cz a tím pádem získá inzertní portál i vysokou návštěvnost hned po spuštění.

Nenechte si ujít

tento prodejní nástroj pro své podnikání! I pokud neprodáváte reality nebo auta, můžete využít modul Akčních nabídek pro propagaci slev, nových produktů a služeb, otevření nové prodejny, výprodeje atd.

Registrace a užívání je zdarma. V roce 2012

zavedeme placený profil, který bude nadstavbou bezplatného účtu a umožní vkládat více firemních nabídek, využívat bannery nebo rozšířený firemní zápis. O těchto novinkách budete včas informováni. Zapište si své přihlašovací údaje, abyste je nezapomněli! Jméno: Heslo: Kontakt: Xantipa Agency s.r.o., Bulharská 66, Trutnov tel: 499 941 941, e-mail: info@xantipa.eu

www.kinpo.cz


1\ Registrace www.kinpo.cz/Register.aspx Na Kinpu je předregistrováno zhruba tisíc firem. Pokud chcete se svým profilem pracovat, je poprvé nutné firmu zaregistrovat znova. K tomu slouží výše uvedený odkaz. Je nutné vyplnit červeně zvýrazněné položky, které jsou povinné. Nepovinné údaje si pak můžete doplnit po schválení registrace a přihlášení ve svém profilu. Důležitou položkou je Hlavní kontakt. Tato osoba získá oprávnění vytvářet inzeráty a ve firemním profilu pak může vytvářet další kontaktní osoby (makléře, prodejce, personalisty), které mohou být připojeny k inzerátům. Registrace je chráněna bezpečnostním prvkem. Stačí opsat čísla tří kostek. Po odeslání registrace musíte vyčkat, než agentura vaši firmu schválí a přiřadí hlavnímu kontaktu oprávnění ke vkládání inzerátů. V pracovní době by to mělo trvat jen několik minut, mimo pracovní dobu do druhého dne. Po odeslání registrace i po schválení firmy budete informování e-mailem, pokud ho uvedete u Hlavního kontaktu.

2\ Přihlášení www.kinpo.cz/Login.aspx Přihlásit se můžete vpravo nahoře nebo v menu v sekci Registrovat. Zde je možnost získat znovu heslo, pokud jste ho zapomněli (www.kinpo.cz/ Forgotten.aspx). Po úspěšném přihlášení se dostanete na svůj profil, kde můžete editovat informace o své firmě, přidávat kontaktní osoby, inzeráty a akční nabídky.

3\ Firemní profil Pokud máte zpřístupněný rozšířený profil, můžete si po přihlášení doplnit údaje v položkách horního menu. Zde je k dispozici doplnění otvíracích (pracovních) hodin či změna loga. Doplnit také můžete chybějící kontaktní údaje z registrace a také gps souřadnice, pokud chcete, aby návštěvníci Kinpa u vašeho firemního zápisu viděli i mapu s umístěním.

4\ Kontaktní osoby Tato část slouží k vytvoření databáze lidí, kteří mohou být přiřazeni k inzerátům v oblasti realit, aut či pracovních nabídek. Kontaktních osob můžete vytvořit libovolný počet. Výchozí kontakt můžete jen přejmenovat, ale nejde zrušit, protože je nositelem oprávnění ke vkládání inzerátů.

www.kinpo.cz


5\

Akční nabídky

Tento modul je určen všem firmám, které jeho prostřednictvím mohou propagovat speciální akce, výprodeje, nové služby nebo produkty, slevy atd. V základní verzi má firma k dispozici jednu akční nabídku. Formulář pro přidání nabídky obsahuje Nadpis, platnost od – do, text nabídky a možnost připojit k nabídce obrázek z disku. Platnost je uvedena proto, aby v systému nezůstávaly neaktuální akční nabídky. Na Kinpu se pak návštěvníkům zobrazují jen nabídky aktuální na daný den. Po uplynutí platnosti akční nabídky je nutné ji smazat, pokud chcete zadat novou. V nadpisech akčních nabídek nepoužívejte samá velká písmena. Vyhrazujeme si právo takové nabídky mazat.

6\

Inzeráty

Po kliknutí na Nový inzerát se dostanete do formuláře. V pravém horním rohu je přepínač pro nabídku Reality – Práce – Auta. Každý formuláře je jiný, tak dejte pozor, jaký formulář vyplňujete. Povinné údaje mají červenou barvu, nepovinné se zobrazí, jen pokud je vyplníte. U všech inzerátů můžete přidat i obrazovou přílohu. Počet vytvořených inzerátů není nijak omezen. Staré inzeráty můžete mazat, ale není to nutné. Systém sám odstraní inzeráty po 60 dnech od jejich vložení. V nadpisech inzerátů nepoužívejte samá velká písmena. Vyhrazujeme si právo takové inzeráty mazat.

7\ Bazar Pro vkládání inzerátů do bazarového modulu není nutné se registrovat. Inzeráty můžete vložit přímo na adrese www.kinpo.cz/BazaarEdit.aspx. Vytvořený inzerát se nezobrazí hned, podléhá schválení administrátorem. Schvalování inzerátů probíhá jednou až dvakrát denně, takže inzerát se běžně zobrazí až druhý den. Systém automaticky odstraní inzeráty starší 60 dnů od schválení. V nadpisech inzerátů nepoužívejte samá velká písmena. Vyhrazujeme si právo takové inzeráty mazat.

8\ Slevový modul Tento modul není možné využívat přímo z profilu firmy. Pokud máte zájem o jeho využití, kontaktujte svého obchodního zástupce ve firmě Xantipa Agency s.r.o. na telefonu 499 941 941 nebo na e-mailu info@xantipa.in Slevová akce vyžaduje individuální domluvu ohledně toho, jak dlouho bude sleva na webu k dispozici, kolik kupónů půjde do prodeje, kde se dá sleva čerpat atd, proto není možné její fungování popsat zde. Zákazníci mohou platit převodem na účet nebo osobně v agentuře Xantipa. Ta si za zprostředkování prodeje účtuje běžný poplatek. Slevový modul je výborný nástroj, který ihned změní peníze investované do reklamy na přímé zákazníky.

www.kinpo.cz

KINPO - uživatelský manuál  

KINPO - uživatelský manuál

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you