Page 1

d/20 mag listopa

12

• VIP • rozhovory e ž ě t u o s • y tní program ky • věrnos n i v o n • e c ak

01 irace style • insp e e r f • e d i r free

y tipy • trend


SNB G ZEVLIN

Jakou kulišárnu si pro vás snowboards.cz připravil? Počínaje „dneškem“ a konče březnem vás každý měsíc nový SNOWBOARDS.CZ MAG zahrne lavinou novinek ze světa snowboards.cz. I lavinová sonda bude krátká na smršť rozhovorů, tipů na vybrané outfity a místa s nejlepším poježděním. Nebudete ochuzeni ani o školu triků, přehled blížících se akcí a soutěží o stylové ceny. Rubrika SNB KIDS pomůže mamčám vychovat ze svých ratolestí malé snowboards riders (Nevíte, kdo to jsou? Tak otoč list, mámo). Závěrem to nejlepší! SNOWBOARDS.CZ MAG vás bude informovat o nejvykutálenějších slevových akcích našeho e-shopu a prodejny ve Vrchlabí. Checkuj každý první týden v měsíci facebook, web nebo svůj email a můžeš mít třeba nové prkno za hubičku.

Roman Blažek

Pan řídící a majitel společnosti

> majitel společnosti SNOWBOARDS.CZ > dcera Romana Blažka > výrobce značky WESTIGE > aktérka našich SNB KIDS sekcí > má sedmiletou dceru Emu Ahoj Emi, pamatuješ si, kolik ti bylo, když jsi a čtyřletého syna Maxe

Rychlé a bezplatné doručení holubí poštou, trvale nízké ceny, vyřízení objednávky rychlostí Felixe Baumgartnera (a to ani nemusí skákat ze stratosféry), tolik nepříjemné reklamace, výběr ze široké nabídky zboží (vohoz pro ratolesti i pro babičku s dědou), možnost prodeje ve vrchlabském showroomu, servis a skladování, to vše podstupují a opečovávají zaměstnanci snowboards.cz pro spokojenost a pohodlí zákazníků. Každý měsíc vám představíme strůjce toho všeho.

Začínáme nejvyšším

z nejvyšších ...

Bylo mi 5let.

V roce 1999 jsem skončil se závoděním na kole, a přemýšlel jsem, co budu dělat, čím se začnu živit. Snowboard byla pro mě vždy skvělá zábava a měl jsem určité kontakty na výrobce snowboardů, tak jsem si ve Vrchlabí pronajal krámek 50m2 a začal.

Kdo tě učí jezdit na snowboardu? Jde ti to?

Snowboardový e-shop v Čechách, na Slovensku, v Polsku, Rakousku, Německu a Anglii, k tomu prodejna ve Vrchlabí. Zbývá Vám ještě čas na ježdění?

Kněžícká sjezdovka ve Vrchlabí.

01

snowboard1.sk

Na snowboardu mě učil jezdit táta. JO! Máš nějakou oblíbenou sjezdovku, kde nejraději s tátou jezdíš?

Co tě nejvíc baví při ježdění na snowboardu? Rychlá jízda.

Snowboards.cz není jen o snowboardech, ale v nabídce máte i freeski shop a street shop, čeká nás v blízké době ještě nějaké další rozšiřování sortimentu?

Jaký máš prkno? Vybrala sis ho sama? Žluto hnědo oranžové Westige, ano v našem obchodě. Co děláš ráda v létě, když nemůžeš jezdit na snowboardu? Koupu se s kamarády v bazénu.

Velmi blízká je mi cyklistika a značka Scott. Vyrábíme horská a treková kola Westige, proto chystám bike shop. Máte sedmiletou dceru Emičku, která nás bude doprovázet snb sekcí, kde čtenářům poradíme jak začínat s malými snowboarďáky. Nastalo období, kdy se rozhodovala mezi lyžemi a snowboardem nebo se automaticky vydala po vzoru svého táty? Ne ne, Ema to měla a má jednoduché. Spolu jezdíme na snowboardu, s mámou na lyžích. Myslím, že jí baví obojí stejně. Podporujete mladé nadějné jezdce, co byste doporučil těm začínajícím? Nejsem ten, co by radil, možná akorát užívejte sněhu, hor a volnosti pohybu na snowboardu. O tom by asi snowboarding měl být, není to o značkách snowboardů a hadrů, jak si mnoho lidí myslí.

SNOWBOARDS.CZ na Facebooku

poprvé začala jezdit na snowboardu?

Jak se zrodil nápad snowboardového shopu?

Prodejna ve Vrchlabí je jen příjemná zábava a zpestření. E-shopy a výroba zabere většinu času, ale když jsou dobré podmínky pro svezení tak si čas vždycky najdu.

V hlavních rolích aneb Kdo za tím vším stojí

Emička Blažková (7let)


SNB A COOLN

v e t e v a v o NK jako PU

i n a v o z y l alpskeho „Kamarádi, kteří nejsou lyžaři, o mně říkají, že snad i „seru“ sněhové koule, protože o tom bílým nesmyslu mluvím pořád,“ říká čtyřiatřicetiletý skicrossař Zdenda Šafář. Vystudovaný magistr ze Svobody nad Úpou, donedávna skicrossový reprezentant ČR, nyní trenér sjezdového lyžování, milovník tvrdé hudby a svého červeného downhillového Specialized FSR XC kola se v roce 2010 probojoval mezi 32 nejlepších na světě a zazávodil si na olympiádě v kanadském Vancouveru. Za svůj nejlepší sportovní úspěch považuje 14. místo z Mistrovství světa v Deer Valley. Proč jsi přešel ke skicrossu? Skicross jsem zkusil poprvé v roce 2002 a hned mě to chytlo, je to mnohem víc adrenalinu. Přímý kontakt s dalšími závodníky na trati je něco úplně jinačího než jízda na čas. Také je to mnohem komplexnější sport. Start, nerovnosti, skoky, klopené zatáčky, a to všechno ve čtyřech současně na trati. To ti prostě pod tlakem vžene adrenalin do žil. Navíc je to trochu jinačí skupina lidí. Já jsem vždycky říkal, že Skicross je mnohem větší PUNK než alpské lyžování!!!

V čem se liší tréninky sjezdaře a tréninky skicrossaře? Sport je komplexnější – tréninky jsou komplexnější. Na lyžích se jezdí víc v parku na překážkách (skoky, vlny, klopené zatáčky) a trénují se starty. Jezdí se více na rozbitých terénech a tudíž i mimo sjezdovky. V tyčích se jezdí všechno mimo slalom, ale nejvíc obří slalom a trochu klouzavky SG, DH, jde hlavně o to, naučit se klouzat, to se ve Skicrossu moc hodí, ale na druhou stranu musí člověk umět řezaný i sunutý oblouk.

Zkoušel jsi někdy snowboarding? Zkoušel a docela jsem i jezdil a skákal, ale nebylo na to moc času a po problémech s bederní páteří jsem na SNB už nikdy nestál.

Máš na seznamu ještě jiné adrenalinové sporty, kterými si zpestřuješ život? Baví mě horolezení a downhill kolo. Skoro mě mrzí, že jsem si ho nepořídil dřív. Je to super doplněk ke skicrossovému tréninku!

02

snowboard1.sk

Jaké máš plány do budoucna? Zůstat v oblasti lyžování? Nějaký čas asi jo. Hodně jsem se toho v lyžařském světě naučil a baví mě to předávat dál, takže budu nějaký čas trénovat a třeba se i vrátím ke skicrossu jako trenér, ale to všechno ukáže čas.

Co bys doporučil začínajícím mladým lyžařům, kterým se zalíbila stejná disciplína? Ať lyžují s elánem a dávají do toho své srdce, snaží se pořád zlepšovat a přemýšlet nad vším, co s tím souvisí. Není to jen na sněhu, je to celý život! Hlavně to nikdy nevzdávat, protože ono to prostě jde!!!


SNB t eam

Martin

Jezdí: snowboarding Věk: 24 Bydliště: Vrchlabí

Výbava: WESTIGE („…jsem nadmíru spokojen“) Nejoblíbenější parky: Horní Mísečky, Špindl, Stubai, Dachstein Nejoblíbenější triky: Ollie a FS 720

SNOWBOARDS.CZ podporuje svými produkty mladé a zkušené jezdce, které spojuje vášeň pro snowboarding nebo freeskiing. Snowpark, adrenalin a parta kamarádů je jim vlastní a tráví s nimi spoustu času. V každém čísle SNOWBOARDS MAG vám představíme jednoho z jezdců SNOWBOARDS.CZ.

O Martinovi: má dvouletého syna Matěje; v létě zazimovává prkno a přesedá na paraglide Asi jako každý horal jsi začínal na lyžích. Kdy a jak jsi přičuchl ke snowboardingu? Přesně tak, začínal jsem na lyžích. Pak si ale kamarád pořídil snowboard a párkrát mi ho půjčil. Hrozně se mi to zalíbilo a k Vánocům jsem si prkno doslova vyškemral. Dají se naše české snowparky vyrovnat těm zahraničním, nebo je tam stále rozdíl? Dá se srovnat jen pár snowparků v Čechách, např. Špindl nebo Pec. Alpy jsou Alpy, a pokud chceš pořádně skákat, je lepší vyrazit do parku v zahraničí. Co se týče rejlů, je to asi jedno, kde šmidlikáš. Co takhle freeride, máš chvilky, kdy zabrousíš do prašanu? Rozhodně si rád zajezdím v prašanu, když Krakonoš sesype pár desítek centimetrů čerstvého pudru. Dozvěděli jsme se na tebe, že máš syna Matěje. Přitom ke snowboardingu děláš ještě paragliding. Není to už moc adrenalinu a nebezpečí najednou? Mám rád adrenalin, ale pokud používáš hlavu, tak to zase tak nebezpečné není a je to super relax. Za poslední 2 roky, co mám Matěje, jsem tyto sporty trošku omezil, ale přesto bez nich nemůžu být. Už se malý Matěj potatil a vyzkoušel si jízdu na prkně, nebo má svou premiéru stále ještě před sebou? Letos ho poprvé postavíme na lyžičky, ať si vůbec zvykne na ten pohyb. Pokud to půjde, vyzkoušíme i snowboard. Ale rozhodnutí nechám na něm. Budu rád, když se bude věnovat jakémukoliv sportu, a vždycky bude mít mou podporu. Jen doufám, že si nevybere balet :)

03

snowboard1.sk


SNB S TA G E

Oprášit, namazat, seřídit nou aneb Co s materiálem před sezo

Přiznejte se, kolik z vás si po odtání poslední vločky sněhu tzv. zazimovalo svou zimní výbavičku? Moc nás nebude! V následujících pár bodech se od profesionálů z MONTANY dozvíte, proč a jak se starat o materiál. Proč pečovat o naše ski a snb?

Bezpečnost

Udržované ski a snb nářadí: > přesně reaguje na změnu směru > je jednodušeji ovladatelné > má vysokou jízdní stabilitu a kluznost > je bezpečnější

FIS Desatero pro pohyb na sjezdovce

Co zkontrolovat před první jízdou? > Vrchní skelet – zkontrolujte otřepy a praskliny laminátu, hlubší raději nechte opravit. >

Pnutí ski/snb – díky těžkému zatížení může docházet k vlastní distorzi ski/snb, kontrolu lze provést sevřením lyží k sobě v jejich polovině. Nezahlédnete-li žádný průsvit, gratulujeme, vaše lyže není distorzní. V opačném případě se poraďte se servisními pracovníky.

> Vázání – otestujte dotažení všech šroubů a vypínací mechanismus (montáž i kontrolu vázání doporučujeme přenechat na odbornících). > Skluznice – ono oblíbené parafinování je potřeba provést alespoň před zimou a po zimě, přeci jenom po bílé vysušené skluznici to nejede. Rýhy a škrábance nejsou tragédií, ale větší a hluboké předejte do rukou odborníků. >

Hrany – obě hrany by měly mít hladký povrch (je to pro vaši bezpečnost a pohodlí při jízdě). Zejména důležité je kontinuální úhlování (celkový úhel by neměl přesahovat 88,5°) v celé délce hrany (od špičky až k patě).

04

snowboard1.sk

1. Buďte ohleduplní na ostatní lyžaře a snowboardisty. 2. Přizpůsobte rychlost a způsob jízdy svým schopnostem. 3. Zvolte bezpečnou jízdní stopu tak, abyste nikoho neohrozili. 4. Předjíždějte, jen když máte dostatek prostoru. 5. Nevjíždějte a nerozjíždějte se bez rozhlédnutí. 6. Zbytečně se nezdržujte na úzkých nepřehledných místech. 7. Při pěším výšlapu či sestupu se držte okraje sjezdovky. 8. Respektujte značení a signalizaci. 9. Jako každý lyžař nebo snowboardista jste povinni, v případě úrazu, poskytnout první pomoc. 10. V případě úrazu (ať jste svědek, účastník či odpovědná osoba) jste povinni prokázat své osobní údaje.

Letos poprvé Kam vyrazit? První vločky jsou za námi, ale první oficiální ježdění máme stále před sebou. Připravili jsme pro vás pár tipů kam vyrazit, až napadne to ideální množství. Pokud chcete být opravdu na prvním otevřeném svahu, nezbude vám nic jiného, než vyrazit do výše položených středisek.

Skiareály

> Skiresort Černá hora-Pec > Horní Mísečky > Novako – Boží Dar > Klínovec

Snowparky

> Horní Mísečky > Pink Snowpark Benecko > Klínovec


SNB F AS H I ON AND DESIGN

Lamar Pixie 11/12 Co takhle něco pro mladé dámy? Luxusní design all mountain snowboardu je ideální jak pro sjezdovky a prašan, tak pro triky v parku.

LaMar

Ušetříte: 4.200,-

6.990,-

2.790,-

ikonou snowboardingu

včetně DPH

Skater Bert Lamar dostal nabídku stát se členem teamu snow-

boardové legendy Toma Simse. Jako nejmladší závodník vyhrál rovnou tři závody Světového poháru a právoplatně mu tak náleží celkový titul Světového poháru Halfpipe. Píše se rok 1989 a Bert ve své garáži mění snowboardový průmysl. Na světě je značka LaMar, která se zásluhou kontroverzních reklam a šikovného průkopníka Berta stává dominou sjezdovek. Zvučná jména snowboardových profíků, jako je Mike Ranquet, Kevin Jones, Jimmy Halopoff, Wes Makepeace, Megan Pischke a ještě třeba Tricie Byrnes, se stala sponzorovanou tváří LaMaru. Snowboardový průmysl je již 20 let terorizován snb prkny, botami a vázáním ikony snowboardingu a jeho značkou LAMAR. Pro SNOWBOARDS.CZ je ctí nabízet svým zákazníkům výrobky Berta Lamara, a podpořit tak jeho několikaleté snažení. LaMar podléhá stylovému designu a kvalitě. Vybírejte na e-shopu a v kamenné prodejně SNOWBOARDS.CZ ze spousty akčních nabídek.

3.390,včetně DPH

Lamar Click 11/12 Model Clik potěší všechny milovníky jibování. Kdo z pánů holduje rychlé a lehké jízdě s dostatkem popu a zamlouvá se mu sleva 60 %? 8.490,-

Ušetříte: 5.100,-

Což takhle … Lamar Rally Mini RC AntiCam 10/11

Lamar Cranium 11/12

Pro začínající malé snowboarďáky je tu Lamar Rally Mini RC AntiCam, který je vyráběný stejnou technologií jako pro dospělého a zkušeného ridera. Díky Bi-Axial laminátu je prkno pružné, a učení tak bude zábava. A sleva? 62 % je pecka, ne?

Pánové určitě ocení perfektní desku se skvělým designem a dokonalou konstrukcí. Rychlejší, lehčí a odolnější Cranium vás dostane hned po první jízdě. A co teprve, když k tomu máte 61% slevu? 8.490,-

5.990,-

Ušetříte: 5.200,-

Ušetříte: 3.700,-

2.290,-

3.290,-

včetně DPH

včetně DPH

2.490,včetně DPH

1.990,včetně DPH

Lamar Freeride white 11/12

Lamar Express white 11/12

Nepropadli jste, pánové, trendům barvených doplňků a raději upřednostňujete kvalitní jízdu? Tyto černo-bílé snb boty mají vše, aby konkurovaly těm nejbarevnějším botám na svahu.

Kvalitou, rozumnou cenou a jednoduchým designem (nyní ještě o 43 % levnější) zaujmou dámské Lamar Express white snb boty. Ocení je především jezdkyně, které rády ukazují své snowboardové umění.

4.490,-

Ušetříte: 2.000,-

2.390,včetně DPH

3.490,-

Lamar Fri Mini blue/white 10/11 Lamar Shocker white/black 11/12 Pánové, toužíte po vázání s odolnou kovovou konstrukcí, ale zároveň aby bylo dostatečně pevné a stabilní pro rychlou jízdu? Hurá, našli jste! Model je ve dvou barevných provedeních. Nezapomeňte na slevu 56 %! 5.490,-

05

snowboard1.sk

Ušetříte: 1.500,-

Ušetříte: 3.100,-

1.490,včetně DPH

Speciálně navržené snowboardové vázání pro juniorské jezdce. Celkově nastavitelné vázání má posuvnou opěrku paty, vypolstrované strapy pro větší pohodlí mladého jezdce a ráčny s plynulým, dlouhým chodem. Využijte 40% slevy, a udělejte tak svým ratolestem radost. 2.490,-

Ušetříte: 1.000,-


DS SNB KI

Naučte své ratolesti padat Padat by měly vždy s rukama v pěst. Padají-li dopředu, měly by padat na předloktí. Padají-li dozadu, měly by mít roztažené ruce. Nikdy si nesmí dávat ruce pod tělo (hrozí zde zlomenina). Pokud pokládá prkno na sníh, vždy vázáním dolů (snowboard nemá brzdičky jako lyže).

V úplném začátku začněte jízdu pouze s přední nohou ve vázání a zadní mu na volno položte vedle zadního vázání (z vnitřní strany). Tímto stylem se dají naučit veškeré základy pro jízdu. Začněte na úplné rovině. Ukažte mu, jak se otočit ze sedu s prknem, jak chodit s prknem s přední nohou ve vázání (podobné jízdě na skateboardu), jak stoupat do kopečka s přední nohou ve vázání. Prostě ty úplné začátky. Dítě si tím snowboard trochu ošahá a je u toho celkem zábava. Potom přejděte na lehký kopeček zakončený rovinou. Postavení nohou bude stále stejné. Dítě si postavte do směru jízdy. Sedněte si k němu na sníh a kolenem zajistěte prkno před ujetím. Budete mít dost času zkontrolovat základní postavení dítěte. Pak pouze odstraňte své koleno a vida - dítě jede. Toto cvičení opakujte, dokud si dítě nebude jisté. Zkuste si s ním i základ oblouku. Stejné základní postavení, jen s tím rozdílem, že má nataženou přední ruku. Důležitá je rotace těla. Začíná od hlavy a ramen přes tělo, boky a dále pokračuje do nohou a snowboardu. Toto ovšem vašemu dítěti říkat nemusíte. Prostě musí snowboardu nějak říct, kam zatočit. A to mu ukáže rukou. Čili kam ukazuje ruka, tam musí jet snowboard. Důležité je si pohlídat, aby ruka byla v rovině s rameny. Otočení rukou a rameny musí být hodně výrazné. Jinak se efekt otočení prkna nedostaví. Až si budou v tomto postavení jistí, můžete přejít na větší kopec. V tuto chvíli už bude jezdit s oběma nohama ve vázání. Nejprve je nutné naučit ho sesouvání dolů svahem na přední i zadní hraně. Začínejte na zadní hraně. Obě ruce natažené v předu (jako když je náměsíčné), váha těla je uprostřed A pomalu sesouvat dolů. Dítě se učí pracovat s hranou. Ukažte mu, jak v tomto postavení zastaví (práce kotníků a kolen). Až si bude v této jízdě jisté, dělejte to samé na přední hraně.

rady a tipy pro malehO(lou) snowbordaka n ebo snowborda cku

Děti jsou stvoření jemná a křehká. A ač se traduje, že děti vydrží vše, není tomu tak. Musíme s nimi zacházet opatrně, i zdánlivě nepatrný čin či výrok jim může natolik otrávit jakoukoli zábavu (nemluvíme pouze o snowboardingu), že už ji nikdy nebudou chtít dělat. Proto moje první rada zní: Nikdy je do ničeho nenuťte a nechtějte z nich mít hned olympioniky.

Všechno je jednou poprvé Každý začátek jakéhokoli sportu je pro děti velká radost, ale také velký strach. Je tedy velmi důležité děti psychicky podporovat a chválit a chválit a chválit. Systém „já snad o něj zlomím hůlku“ opravdu nefunguje.

Dobře míněné rady pro odvážné rodiče: S dítětem nezačínejte jezdit na snowboardu před 4. rokem, dítěti se dotváří chrupavky a klouby. V první řadě zjistěte jeho přední nohu. Sledujte ho, jak se klouže po ledu. Nohu, kterou má první, je ta přední. Stejně tak funguje lehké postrčení. Dítě vždy půjde instinktivně jednou nohou jako první . Ale ani toto není pravidlo. Teprve v průběhu získávání zkušeností přijde na to, která noha je přirozenější. Je důležité dítěti vysvětlit techniku pádu a zvedání. Děti jsou hodně vizuální. Nemá cenu je zatěžovat technickým výkladem. Vše názorně ukazujte.

06

snowboard1.sk

A teď už oblíbený „padající list“. Opět začínejte na zadní hraně. Základní postavení jako při sesunu, ale váhu přenášíme z jedné nohy na druhou. Dítě zjistí, že kam dá váhu těla, tam jede prkno. Dohlédněte, aby dítě s přenášením váhy nespěchalo. Na jednu nohu, pomalu doprostřed a pomalu na druhou . Vše dítěti nejdříve ukazujte. V lepším případě jeďte současně s ním. A opět, až si bude jisté, přidejte přední hranu.

Technika malého snowboardového potěru: Základní postavení - váha na přední noze, pokrčená kolena, ramena ve směru jízdy. S výjimkou padajícího listu je vždy váha na přední noze! Myslím, že toto pro začátek určitě postačí. Tímto způsobem je malý snowboardista schopen sjet celou sjezdovku, takže hurá na to! A to nejdůležitější - pevné nervy a buďte trpěliví.

RADY SNB MAMINKY ZUZKY: Můj kluk je jako čert z krabičky, ale respektuji ho. Respektujte tedy i své děti. Pokud zrovna nechtějí sesouvat svah, ale koulovat se, nechte je. Hory by měly být hlavně zábava pro vás i vaše malé snowboarďáky.

A kdyz je nejhur, parek v rohliku vzdycky zabere

PĚT DOBŘE MÍNĚNÝCH RAD 1. Buďte v klidu a v pohodě. Děti chytají naše rozpoložení. 2. Prokládejte cvičení hrou. V lepším případě zapojte cvičení do hry. 3. Pokud budete mít pocit, že je vaše dítě „kopítko“, vydržte. 4. 5.

Většinou se to zlomí z minuty na minutu.

Dbejte na bezpečnost – helma, brýle, páteřák. I chrániče kyčlí nejsou k zahození (více v příštím vydání). Chvalte, chvalte, chvalte a zase chvalte.


P SNB VI

Chcete získat zlatou kartu s možností nákupu s minimální 20% slevou, a stát se tak VIP zákazníkem? Nezkoušíme na vás žádné nové triky, ale opravdu, s VIP zákaznickou kartou můžete získat spoustu výhod (nekecáme, sleva 20 % na vše může být vaše, čtěte dál). Co vás čeká a nemine:

> výběr z nových kolekcí na e-shopu i v kamenné prodejně s pocitem

minimálně 20% slevy (z doporučených maloobchodních cen),

> aktuální informace o dění ve SNOWBOARDS.CZ (soutěže, akce,

výprodeje, novinky),

> navrch odměna za věrnost v podobě reklamních dárků. 07

snowboard1.sk

Nehledejte v tom „bondovku“, stačí udělat 3 jednoduché kroky a karta je vaše! 1. krok > Staňte se fanouškem SNOWBOARDS.CZ na FACEBOOKU. 2. krok > Zařiďte si zákaznický účet na SNOWBOARDS.CZ. 3. krok > Zažádejte o kartu prostřednictvím formuláře. Do 3 týdnů od registrace vám Česká pošta doručí VIP zákaznickou kartu, nebojte se ji rozbalit a použít. Nedočkavci nemusí čekat na poštmistra a mohou využít slev ihned! Nejdéle 2 pracovní dny po registraci obdržíte na e-mail číslo karty (16 místný kód), které vzápětí můžete použít pro svůj nákup.


SNB KI APRES

STREET ARENA Zveme vás na historicky první největší STREET/SKATE/SNB veletrh v Čechách. Street Arena spojuje svět nakupování toho nejlepšího street, skate a snowboard sortimentu s možností zažít atmosféru světového veletrhu. Navštivte náš SNOWBOARDS.CZ stánek 17.–18. listopadu 2012 na pražském Výstavišti v Holešovicích a uslyšíte DJ LUCKY BOYe neboli Lukáše Souhradu, k tomu v happy hours doplníte tekutiny osvěžujícím energetickým nápojem VENGA a uvidíte fantastickou exhibici jízdy na jednokolce. Do programu je zařazena i velká exhibice na hlavní stage, těšit se tak můžete na nezapomenutelnou podívanou. Speciální akce čeká na naše VIP zákazníky. Vyhoďte si z kopejtka a přijďte nás navštívit do víru velkoměsta!

Soutež a vyhrávej! Měli jste už možnost vyzkoušet lahodné nápoje VENGA? Ne? Máte je mít! Stačí zodpovědět následující 2 otázky a být mezi pěti prvními. Pak je balení nápojů (po šesti kusech) vaše! Jak jednoduché. A ujišťujeme vás, že chutnají opravdu skvěle! Zasedni k počítači a najdi odpovědi na následující otázky:

1) Kolik druhů nápojů VENGA naleznete na českém trhu? 2) Jaké tři podmínky musíte splnit pro získání VIP karty SNOWBOARDS.CZ? (Co takhle si přečíst SNB VIP sekci?) Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@snowboards.cz do 30. 11. 2012. K odpovědi připojte své jméno, adresu a telefonní kontakt. Svou účastí poskytujete internetovému e-shopu snowboards.cz souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů pro marketingové účely.

08

snowboard1.sk

GOOD LUCK!

Newsletter_ARSNB_SK  

Newsletter_ARSNB_SK

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you