Протокол 3

Page 1

Протокол №3 засідання виборчої комісії з конкурсного відбору на посаду директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 24.01.2022 р. м. Калуш Присутні члени виборчої комісії: Меленюк Т. В. – голова виборчої комісії; Самочко Н. Я. – заступник голови виборчої комісії; Коневич У. В. – секретар виборчої комісії; Височанська У. І. – член комісії; Рогальська А. О. – член комісії; відповідальний за відслідковуванням ходу виборів директора ФККіМ (м. Калуш) від наглядової ради Якимчук М. І.; члени організаційного комітету: Стасюк І. З. – голова організаційного комітету; Марищук О. І. – заступник голови організаційного комітету; Криховська Н. І. – секретар організаційного комітету; кандидати на посаду директора коледжу: Квецко О. Я.; Яців Я. П.; спостерігач від кандидата на посаду директора коледжу Квецко О. Я. Кирилович Л. О. Порядок денний: Про виготовлення виборчих бюлетенів рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року. 2. Про засвідчення факту виготовлення виборчих бюлетенів рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року. 3. Про забезпечення зберігання виготовлених виборчих бюлетенів рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року. 1.

1. СЛУХАЛИ: Меленюк Т. В. - голову виборчої комісії, яка повідомила про


необхідність виготовлення виборчих бюлетенів рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року в кількості 101 шт., що відповідає кількості осіб, які мають право брати участь у виборах та включені до списку виборців. ВИСТУПИЛИ: Рогальська А. О., Самочко Н. Я., члени виборчої комісії, які запропонували підтримати вищезазначену пропозицію. УХВАЛИЛИ: Виготовити бюлетені рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року в кількості 101 шт., що відповідає кількості осіб, які мають право брати участь у виборах директора коледжу та включені до списку виборців. Ухвалено одноголосно. Оголошується перерва для виготовлення бюлетенів Після перерви: 2. СЛУХАЛИ: Меленюк Т. В. - голову виборчої комісії, про засвідчення факту виготовлення виборчих бюлетенів рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року. УХВАЛИЛИ: Засвідчити факт виготовлення бюлетенів рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року в кількості 101 шт., що відповідає кількості осіб, які мають право брати участь у виборах директора коледжу та включені до списку виборців. Ухвалено одноголосно. 3. СЛУХАЛИ: Меленюк Т. В. - голову виборчої комісії, яка зазначила, що необхідно забезпечити зберігання виборчих бюлетенів рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року в порядку, передбаченому чинним законодавством та Положенням про виборчу комісію з конкурсного відбору на посаду директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш), затвердженим на засіданні Педагогічної ради коледжу від 15 грудня 2021 року, протокол № 3. УХВАЛИЛИ: Забезпечити зберігання виборчих бюлетенів рейтингового голосування для


обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року в порядку, передбаченому чинним законодавством та Положенням про виборчу комісію з конкурсного відбору на посаду директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш), затвердженим на засіданні Педагогічної ради коледжу від 15 грудня 2021 року, протокол № 3.

Ухвалено одноголосно.

Голова виборчої комісії

Т. В. Меленюк

Секретар виборчої комісії

У. В. Коневич