Протокол №4

Page 1

Протокол № 4 засідання організаційного комітету з проведення виборів директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 12.01.2022 р. Кількість осіб у Організаційному комітеті - 5. Присутні: 1. Стасюк І. 3. - голова комітету. 2. Марищук О. І. - заступник голови комітету. 3. Криховська Н. І. - секретар комітету. 4. Милимук Я. П. - член комітету. Відсутня: 1. Шандерик Д. Л. - член комітету.

Порядок денний: 1. Про затвердження списку виборців з числа штатних працівників, які не є педагогічними працівниками для участі у рейтинговому голосуванні на виборах директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш). 2. Різне. 1. СЛУХАЛИ: Стасюка Ігоря Зіновійовича - який був присутній на виборах Представників з числа штатних працівників, які не є педагогічними працівниками для участь у виборах директора коледжу, і довів до відома членів Організаційного комітету інформацію про підсумки таємного голосування, згідно протоколу від 11.01.2022 р. № 2 засідання виборчої комісії з числа штатних працівників, які не є педагогічними працівниками. ВИСТУПИЛИ: 1. Криховська Наталія Ігорівна запропонувала затвердити список виборців з числа штатних працівників, які не є педагогічними працівниками


для участі у рейтинговому голосуванні на виборах директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш), відповідно до квоти (10 осіб) та результатів голосування. УХВАЛИЛИ: 2. Затвердити список виборців з числа штатних працівників, які не є педагогічними працівниками для участі у рейтинговому голосуванні на виборах директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) (Додаток 1).

2. СЛУХАЛИ: 1. Милимука Ярослава Петровича, який наголосив на необхідності проведення зборів трудового колективу закладу освіти з метою публічного обговорення стратегій розвитку Коледжу від кандидатів на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти. ВИСТУПИЛИ: Марищук Ольга Іванівна запропонувала обрати дату зборів трудового колективу —20 січня 2022 року об 1130в аудиторії 42. УХВАЛИЛИ: 2. Провести збори трудового колективу Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 20 січня 2022 року об 1150 в аудиторії 42 з метою публічного обговорення стратегій розвитку Коледжу від кандидатів на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти.

Голова комітету Секретар комітету

І. 3. Стасюк


Додаток 1 Затверджено Організаційним комітетом протокол від 12.01.2022 р. №4 Стасюк І. 3.

у/

Список виборців з числа штатних працівників, які не є педагогічними працівниками, для участі у рейтинговому голосуванні на виборах директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш): 1. Марищук Ольга Іванівна 2. Ріжко Віра Іванівна 3. Сисак Михайло Романович 4. Носенко Іван Васильович 5. Милимук Ярослав Петрович 6. Корнага Марія Василівна 7. Дутчин Олег Павлович 8. Мельник Мар’яна Ігорівна 9. Коневич Уляна Василівна 10. Криховська Наталія Ігорівна