Протокол №4

Page 1

Протокол №4 засідання виборчої комісії з конкурсного відбору на посаду директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) (підготовче засідання) 25.01.2022 р.

08:30 год

м. Калуш

Присутні члени виборчої комісії: Меленюк Т. В. - голова виборчої комісії; Самочко Н. Я. - заступник голови виборчої комісії; Коневич У. В. - секретар виборчої комісії; Височанська У. І. - член комісії; Рогальська А. О. - член комісії; відповідальний за відслідковування^ ходу виборів директора ФККіМ (м. Калуш) від наглядової ради Якимчук М. І.; кандидати на посаду директора коледжу: Квецко О. Я.; Яців Я. П.; спостерігач від кандидата на посаду директора коледжу Квецко О. Я. Кирилович Л. О.; спостерігач від кандидата на посаду директора коледжу Яціва Я. П. Лютак Л. Л.; оператор Сисак Ю. М. представник ЗМІ ТзОВ «Телерадіокомпанія «Калуш» - Якименко С. П.. Порядок денний: 1. Про засвідчення факту готовності приміщення для проведення голосування. 2. Про засвідчення факту цілісності стрічки, якою опечатано сейф, де зберігаються виборчі бюлетені рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року, та наявності в сейфі бюлетенів належної кількості. 3. Про передачу виборчих бюлетенів рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25


січня 2022 року та аркушів списку виборців членам виборчої комісії для забезпечення процедури голосування. 1. СЛУХАЛИ; Меленюк Т. В. - голову виборчої комісії, про засвідчення факту готовності приміщення для проведення голосування. УХВАЛИЛИ: Засвідчити факт готовності приміщення для проведення голосування, зокрема: скринька для проведення голосування опломбована і опечатана належним чином, встановлена у відведеному для цього місці; приміщення обладнане достатньою кількістю кабінок для таємного волевиявлення. Ухвалено одноголосно. 2. СЛУХАЛИ: Меленюк Т. В. - голову виборчої комісії, про засвідчення факту цілісності стрічки, якою опечатано сейф, де зберігаються виборчі бюлетені рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року, та наявності в сейфі бюлетенів належної кількості. УХВАЛИЛИ: Засвідчити факт цілісності стрічки, якою опечатано сейф, де зберігаються виборчі бюлетені рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року, та наявності в сейфі бюлетенів в кількості 101 шт., що відповідає кількості осіб, які мають право брати участь у виборах директора коледжу та включені до списку виборців. Ухвалено одноголосно. 3. СЛУХАЛИ: Меленюк Т. В. - голову виборчої комісії, про передачу виборчих бюлетенів рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року та аркушів списку виборців членам виборчої комісії для забезпечення процедури голосування.


УХВАЛИЛИ: Видати виборчі бюлетені рейтингового голосування для обрання директора Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) 25 січня 2022 року в кількості 101 шт., що відповідає кількості осіб, які мають право брати участь у виборах директора коледжу, та аркуші списку виборців в кількості 3 шт. членам виборчої комісії, уповноваженим працювати зі списком у день голосування. Ухвалено одноголосно. ДОДАТКИ: Реєстр членів виборчої комісії на 1 аркуші в 1 примірнику. Голова виборчої комісії

Т. В. Меленюк

Секретар виборчої комісії

У. В. Коневич


Додаток 1

Реєстр членів виборчої комісії Меленюк Т. В. - голова виборчої комісії; Самочко Н. Я. - заступник голови виборчої комісії; Коневич У. В. - секретар виборчої комісії; Височанська У. І. - член комісії; Рогальська А. О. - член комісії.