FK Jablonec

31

1.FC Slovácko

(1:0)

Branky: 16. Tecl, 50. Masopust, 66. Doležal - 88. Došek. Jablonec: : Hrubý - Karavaev, Pernica, Kysela, Hybš - Masopust (67. Trávník), Hübschman, Greguš, Mihálik - Tecl (82. Wágner), Doležal (70. Pospíšil). Trenér: Zdenko Frťala. Slovácko: Heča - Reinberk, Rada, Hofmann, Šimko (61. Došek) - Biolek (74. Hlúpik), Šumulikoski, Daníček (61. Havlík), Valenta, Civič - Diviš. Trenér: Svatopluk Habanec. Hráč zápasu: Stanislav Tecl

SLOVÁCKO JSME DOMA PORAZILI 3:1! Na jarní domácí bodové zisky jsme navázali také v utkání se Slováckem. To sice doma porazilo Spartu, ale od té doby se herně i výsledkově trápilo. Na Střelnici se ale hosté museli smířit s porážkou 3:1. Na domácím hřišti jsme chtěli odčinit debakl 1:6 z předchozího kola na Dukle a od začátku jsme měli proti Slovácku navrch. Už v sedmé minutě skončila Pernicova hlavička na tyči. V 16. minutě už se skóre změnilo, když Hübschman našel volného Tecla a ten prostřelil brankáře Heču. Domácí útočník mohl po půlhodině hry přidat další gól, ale tentokrát brankáře Slovácka nepotrestal. Druhý poločas začal podobně jako ten první. V 50. minutě se po rohu dostal k míči Masopust a akrobaticky překonal Heču. Akci dva na jednoho poté nevyužili

14

JABLONECKÝ

| 28.KOLO

Mihálik s Teclem, ale Jablonec to mrzet nemuselo, protože v 66. minutě se k míči po Mihálikově ráně do tyče dostal Doležal a přidal třetí gól do-

mácích. Branky se nakonec dočkalo i Slovácko - v 88. minutě se o ni postaral střídající Došek, který tak uzavřel skóre na 3:1.