Page 1

2015/2016 | FC Baník Ostrava | FK Dukla Praha

JABLONECKÝ rozhovor

Matěj Hybš Snad mě fanoušci budou brát jako svého str. 8

01.08.14 12:56
ODVETA POHÁRU NA STŘELNICI!

15. března 2016 úterý od 17:30 hodin Stadion Střelnice


JABLONECKÝ

21. kolo

čtvrtfinále

OBSAH Jak to bylo s Baníkem naposledy?

4

PREVIEW: trenér Zdenko Frťala

5

Představení FC Baník Ostrava

6

ROZHOVOR: obránce Matěj Hybš

8

REPORT: Brno jsme doma porazili 3:0

12

REPORT: Smolná prohra 2:1 na Spartě

14

Soupisky

16

Jaké bylo první čtvrtfinále s Duklou Praha?

22

Jizerka lyžovala s dětmi na Severáku

23

Výsledky dorostu a juniorů

26

Rozpis zápasů SYNOT ligy

28

Fotbalový Klub Jablonec, a. s. U Stadionu 4904/5, 466 01, Jablonec nad Nisou tel.: 483 312 139, e-mail: sekretariat@fkjablonec.cz Šéfredaktor: Martin Bergman E-mail: martin.bergman@fkjablonec.cz Externí spolupráce: Vlastimil Cakl, Jan Bendl Sazba a grafická úprava: 2Score s.r.o., hello@2score.cz Foto: Martin Bergman, Michal Vele, Petr Zbranek a archiv FK Jablonec. Tisk: Svoboda Press, s.r.o. Sazečská 8, Praha 10, 108 25 Evidenční číslo: MK ČR E-21816

FKJablonec @FKJablonec fkjablonecofficial fkjablonec www.fkjablonec.cz

21.KOLO | JABLONECKÝ

3


JAK TO BYLO NA PODZIM?

TĚŽKÁ DŘINA VE VÍTKOVICÍCH

FC Baník Ostrava

12

FK Jablonec

(0:1)

Mondek, Machovec, Branky: Ježdík - Beneš, 78. Kukec z pen. - 10. Crnkić, 69. Mingazov. Masopust Ostrava: Pavlenka - Dostál, Kaša, Machovec, Holzer - Lásik (71. Červenka), Ježdík - Mondek (83. Mišák), Kukec, De Azevedo (66. Engelmann) - Narh. Trenér: Radomír Korytář. Jablonec: H: Hrubý - Romera, Pernica, Beneš, Karavaev - Greguš, Hübschman - Crnkić, Pospíšil (90. Rossi), Mingazov (71. Masopust) - Tecl (64. Doležal). Trenér: Jaroslav Šilhavý.

Zápas v Ostravě jsme premiérově odehráli na Městském stadionu ve Vítkovicích a byl pro nás nakonec vítězný. Plnit roli favorita ale nebylo vůbec snadné. První ohrožení domácí branky připravil bývalý Baníkovec Ján Greguš, který parádním volejem protáhl Pavlenku. O chvilku později jsme se dostali do vedení. Dlouhý pas od kapitána Hübschmana našel přesně Crnkiće, který nadvakrát prostřelil Pavlenku a vedli jsme 1:0. V 17. minutě zahrozila také Ostrava, ale nebezpečný útok domácí ofenzivy gólman Hrubý zlikvidoval. O pár minut později zahrával z dobrých pětadvaceti metrů přímý kop Kukec a vydařenou střelou na vzdálenější tyč prověřil gólmana Hrubého. Po změně stran mohl skórovat Greguš, ale jeho pěkný pokus z volného kopu mířil těsně vedle ost ravské

branky. Když už se hráči Baníku dostali na dostřel naší branky, tak situace řešili hodně špatně a nedařilo se jim zaměstnat našeho brankáře. Naopak jsme udeřili my. Martin Pospíšil našel šajtlí na zadní tyči Ruslana Mingazova, který hlavou navýšil naše vedení a málokdo v tu

chvíli počítal s nějakým bodovým ziskem pro domácí. Nicméně o chvíli později jsme naší nedůsledností nabídli domácím možnost snížení z penalty, kterou proměnil Kukec v 78. minutě. Nervózní závěr jsme naštěstí zvládli a odjeli z Ostravy s plným bodovým ziskem.

PETRA PRŮCHOVÁ - TANVALD Prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel Kontakt: 602 151 635

4

JABLONECKÝ

| 21.KOLO


NEMŮŽEME SE BAVIT O NĚJAKÉM PODCEŇOVÁNÍ ZDENKO FRŤALA:

Program 21. kola otevře náš dnešní zápas na Střelnici proti Baníku Ostrava. První dva domácí zápasy na jaře jsme zvládli vítězně a další chceme přidávat. Trenér Zdenko Frťala v rozhovoru hodnotí dosavadní domácí jarní formu a nastíní, co by mohlo na Baník platit. Na jaře máme za sebou dva domácí zápasy a oba byly vítězné. Navíc bez obdržené branky. Jak to hodnotíte?

Hlavní je, že ani jeden z těch zápasů nebyl jednoduchý. Až do první vstřelené branky týmy Jihlavy i Brna odolávaly . To ukazuje, jak je důležité vstřelit první gól. Hra je pak kvalitnější. To, že jsme nedostali góly, je zapříčiněno obrannou prací celého mančaftu, potažmo gólmana, který nás i v zápase s Brnem podržel za stavu 0:0, kdy chytil nebezpečnou standardku od Zavadila.

Trenér Petržela prohlásil, že už jsou jako druholigový tým a počítají se sestupem. Není to třeba jen taková hra, aby je soupeři pak častěji podcenili?

Teď nás čeká Baník Ostrava. Ten je sice na posledním místě, ale po jarních změnách dokáže trápit i favority. Jaký to bude podle vás zápas?

Naši hráči si i sami uvědomují, že musí mít v hlavě jen náš týmový výkon. Co by mohlo podle vás na Baník platit?

Už první kola naznačila, že přebudování mužstva je skoro totální. Všichni hráči, kteří tam jsou, si uvědomují, že hrát za Baník je pro ně čest. I přes postavení v tabulce, kdy nemají co ztratit, je hlava čistější a pořád ta naděje, že se v lize mohou zachránit, v nich je. Myslím si, že znova to

V minulém kole na Spartě jsme podali velmi dobrý výkon, na body to bohužel nestačilo. Byla to taková předzvěst stále se lepšících výkonů?

bude o prvním gólu. Nemůžeme vůbec nic podcenit. To udělal Zlín a těžce na to doplatil.

Zápasy na Spartě z pohledu hostujících mužstev mají jen dva scénáře. Buďto se podělají a působí odevzdaně. Anebo si mohou po zápase se vztyčenou hlavou říct, že pro úspěch udělali maximum. Nás ctí to, že jsme byli pro Spartu těžkým soupeřem a stálo je hrozně úsilí, aby nás porazili. Samozřejmě nás to mrzí, ale teď se musíme soustředit jen na zápas s Baníkem. A od toho se odrazit.

V první řadě liga je o tom, že tam nemůžete podcenit vůbec žádný souboj a žádnou situaci. Natož nějakého soupeře. Takže vůbec nemá cenu se v ligové kvalitě bavit o nějakém podceňování. Když to uděláte, tak za to pak krutě platíte.

Důležitou roli v našich zápasech hrají také fanoušci. Co byste jim před zápasem s Baníkem vzkázal?

Abychom byli maximálně efektivní. Musíme myslet na tým a na to, že jablonecký fanoušek je náročný. My se jejich představy svojí hrou snažíme naplňovat. I když sami dobře víme, že pořád je co zlepšovat. Kdyby člověk propadl nějakému sebeuspokojení, tak by to byla ta největší chyba, co by mohl udělat.

Tak, jak my si posouváme laťku výkonnosti co nejvýš, tak fanoušci nám to ukázali třeba v zápasech v Liberci a na Spartě. Jejich fandění vnímáme a hrozně si toho vážíme. Všichni se musíme zasloužit o to, aby se tady fanouškovské jádro neustále zvětšovalo.

TIPY NA ZÁPAS FK JABLONEC – FC BANÍK OSTRAVA Roman Sokol,

bývalý hráč Jablonce Jablonec mě v zápase se Spartou překvapil. Byl na ní dobře připravený a hrál výborně. Doufám, že v tom budou pokračovat i s Ostravou, která přestože je na posledním místě, se nesmí podcenit. Tipuju 2:0 pro Jablonec a góly dají Tecl a Trávník.

Jan Thorovský,

bývalý hráč Jablonce Očekávám, že se bude hrát na těžkém terénu, a ten bude víc vyhovovat soupeři, ale rozhodne technická převaha našeho mužstva a vyhrajeme 3:1. Góly dají Beneš, Tecl a Doležal.

Roman Skuhravý

bývalý hráč a trenér Jablonce Naši na Spartě podali výborný výkon a škoda toho, že Sparta dala v závěru gól. Podle mého podcenění soupeře nehrozí a nad Ostravou vyhrajeme 3:0. Dva góly dá Tecl, který má vynikající formu, a jeden bych přál Benešovi.

21.KOLO | JABLONECKÝ

5


PŘEDSTAVUJEME FC BANÍK OSTRAVA

Baník zažil katastrofální podzim, získal pouhé čtyři body, které vydoloval v zápasech s Mladou Boleslaví a Olomoucí. Klub se navíc musel obejít bez dočasné přízně svých oddaných fanoušků, kteří bojkotovali klubového majitele. Na konci roku i jim přeci jen svitla naděje na lepší zítřky. Dosavadní majitel Petr Šafarčík prodal klub Václavu Brabcovi, který hodlá slezský klub oddlužit a opět vytáhnout na výsluní. Pomoci k tomu má trenér Vlastimil Petržela, který se na přelomu roku chopil skladby nového mužstva. Pro samotného kouče je nové ligové angažmá po dlouhé době výzvou, avšak v záchranu mladého týmu Baníku nevěří, i když teoretická šance při pohledu na ligovou tabulku stále existuje. „Na zázraky nevěřím, říkal jsem to už dříve, v našem případě to není možné,“ říká Petržela, ačkoliv „nový“ Baník podává pod jeho taktovkou mnohem zodpovědnější výkony a trápí v úvodu jara ligové favority. Na jaře mladý ostravský kádr statečně vzdoroval například na Slavii, jednoznačnou výhrou 3:0 překvapil Zlín, v posledním kole nedokázal udržet slibné vedení

nad Duklou a trenér žehral na nezkušenost svých svěřenců. „Dukla je zkušená, kombinačně a kondičně patří k nejlepším v lize. Přesto nebyla v zápase lepší, utkání by spíše slušela remíza,“ prohodil po zápase zachmuřený Petržela. Trenér, jenž si nebere servítky a baví svými výstupy do médií, poskládal v Ostravě tým mladíků bez větších zkušeností. Právě zkušení hráči Kukec, Pavlenka, Mišák či Francis Narh v zimě Baník opustili. Nové hráče si Petržela vytáhl například z ostravského dorostu jako Šašinku a Granečného, z hostování se vrátili Foltýn, Matěj a Vengřinek, nováčky se stali také Machovec a Vraštil. Baníku se nedaří své solidně rozehrané zápasy dovést

do vítězného konce, v posledních dvou ligových duelech se vždy jeho hráči ujali vedení, jenže na body to ani v jednom případě nestačilo. „Je to o naší nezkušenosti. Naše mužstvo jde ale nahoru, kluci jsou každý trénink lepší a lepší, uvidíme, jak budeme pokračovat,“ říká 62-letý kouč, který vedl i ruský Petrohrad. Našemu soupeři se letos výsostně nedaří na hřišti soupeřů, z deseti zápasů nezískal ani bod, při výmluvném skóre 7:25. Podobně negativní má Baník také dlouhodobou bilanci na jablonecké Střelnici, zvítězit zde se Slezanům nepovedlo už rovných deset let, jediný bod si od té doby z našeho stadionu stačili odvézt jen na jaře 2011 za divokou remízu 3:3.

JAN THOROVSKÝ OSLAVÍ JUBILEJNÍ 70. NAROZENINY V pondělí 14. března 2016 slaví bývalý hráč Jablonce Jan Thorovský své 70. narozeniny. Svou kariéru začínal Písku, pak nastupoval za Liberec a Teplice, aby nakonec zakončil svou kariéru právě u nás v Jablonci. Do týmu přišel v roce 1977 a LIAZ tehdy hrál druhou celostátní ligu. Hrával na pozici útočníka, ale postupem času se přesouval do zadních řad. „Kariéru jsem končil jako asi nejmenší stoper v Evropě. V posledním zápase jsem si ale dal vlastní gól rukou a bohužel jsme díky tomu přišli o postup. Předběhl jsem tím vlastně Maradonu a jeho boží ruku,“ směje se už dnes nešťastnému a zároveň poslednímu momentu své aktivní kariéry Jan Thorovský. Celý klub FK Jablonec přeje všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví! 6

JABLONECKÝ

| 21.KOLO


TABULKA SYNOT LIGY PO 20. KOLE # 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.

Klub FC Viktoria Plzeň AC Sparta Praha FK Mladá Boleslav FC Slovan Liberec SK Slavia Praha FC Zbrojovka Brno 1.FC Slovácko FK Jablonec FK Dukla Praha FC Fastav Zlín Bohemians Praha 1905 FK Teplice 1.FK Příbram FC Vysočina Jihlava SK Sigma Olomouc FC Baník Ostrava

Z

V

R

P

Skóre

B

(rozdíl)

20 19 20 20 20 20 20 20 19 20 20 20 20 20 20 20

16 14 11 10 9 8 8 6 6 7 4 6 6 5 3 2

2 2 5 6 6 4 3 8 7 3 10 4 3 5 7 1

2 3 4 4 5 8 9 6 6 10 6 10 11 10 10 17

42:14 41:12 46:27 33:23 29:18 21:27 26:34 34:26 28:25 23:34 23:27 28:35 23:37 21:37 17:33 17:43

50 44 38 36 33 28 27 26 25 24 22 22 21 20 16 7

28 29 19 10 11 -6 -8 8 3 -11 -4 -7 -14 -16 -16 -26

VÝVOJ POŘADÍ DO 20. KOLA #

7. kolo

8. kolo

9. kolo

10. kolo

11. kolo

12. kolo

13. kolo

14. kolo

15. kolo

16. kolo

17. kolo

18. kolo

19. kolo

20. kolo

21. kolo

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.

21.KOLO | JABLONECKÝ

7


MATĚJ HYBŠ:

SNAD MĚ FANOUŠCI BUDOU BRÁT JAKO SVÉHO Posilou na levý kraj obrany se v závěru zimního přestupního termínu stal Matěj Hybš. Do Jablonce přišel ze Sparty na rok a půl dlouhé hostování. A hned ve svém prvním utkání na Střelnici proti Brnu si připsal gólovou asistenci pro Standu Tecla. Co všechno čeká od svého angažmá v Jablonci a jaké má cíle?

BIO

Jméno a příjmení: Matěj Hybš Datum narození: 3. 1. 1993 Stav: svobodný, přítelkyně Výška a váha: 181 cm, 72 kg Post: levý obránce Počet ligových zápasů: 56 Počet ligových branek: 1 Reprezentace: U16 - U21 Smlouva: 1,5 roku na hostování Poslední klub: AC Sparta Praha

8

JABLONECKÝ

| 21.KOLO


V Jablonci ses objevil až v poslední den přestupního termínu. Proč k tomu nedošlo už před sezónou?

Ve Spartě jsem chtěl bojovat o místo do poslední chvíle. Když jsem však na soustředění ve Španělsku viděl, že šance je malá, tak jsme se s trenérem Ščasným a mým manažerem dohodli, že bude nejlepší, abych šel na hostování. Vybral jsem si Jablonec. A co se týká toho, proč jsem nepřišel dřív, tak v zápase Evropské ligy proti Krasnodaru byl vykartovaný Frýďas (Frýdek). Tím pádem měli na post levého obránce pouze Costu, takže mi slíbili, že mě pustí až po tomto zápase.

Měl jsi i jiné nabídky?

Nějaké nabídky byly. Ale chtěl jsem se zaměřit na mužstva, která mají ambice hrát poháry a to Jablonec splňuje. Vybíral jsem mezi dvěma, třemi kluby a nakonec to dopadlo takhle. Jsem za to rád.

Na hostování jsi přišel na nezvykle dlouhou dobu. Co si od tohoto působení slibuješ?

Spolu s manažerem jsme vybírali mužstvo, které chce hrát skutečně dobrý fotbal. Je tady výborný mančaft, který má své kvality. A co se týká té nezvykle dlouhé doby, to bylo zvoleno úmyslně, abych si tady zvykl a něco tady odvedl. Věřím, že mi hostování na rok a půl pomůže v tom, že mě kluci a fanoušci budou brát jako svého.

Bylo těžké odejít ze Sparty?

Ve Spartě jsem od dorosteneckých let a neodcházelo se mi lehce. Ale vzhledem k situaci jaká nastala, že bych

momentálně ve Spartě šanci hrát nedostal, jsem odchod bral s tím, že mi hostování v jiném klubu může jen a jen prospět. S klukama ze Sparty jsem v kontaktu, a i když budu bydlet tady, tak občas budu jezdit do Prahy a scházet se budeme i nadále.

Přišel jsi na pozici levého obránce. Hrál si ho vždycky?

Levého obránce jsem s levým záložníkem střídal od mala. Asi od 16 let jsem začal pravidelně hrát na levém beku a mám k němu i nejblíž.

Je asi těžké porovnávat podmínky ve Spartě a v Jablonci.

Víme, že Sparta je v Čechách špice i vzhledem ke své historii. Ale co se týče zázemí a těch lidí v realizačním týmu a marketingu tady, tak si myslím, že to bude podobné. Od první chvíle poznávám, že podmínky jsou tady dobrý a jsem tady naprosto spokojený.

Jak tě hráči přijali?

Nebyl v tom žádný problém. Se spoustou kluků se znám třeba z repre. Kolektiv je tady suprový a všechno proběhlo v pohodě.

Patříš k nastupující generaci českého fotbalu, hrál jsi na ME do 21 let v Praze. Jak na turnaj, který se hrál vloni v Česku, vzpomínáš?

Myslím si, že se jen tak někomu nepoštěstí hrát na EURO a ještě k tomu doma. Byla to výjimečná akce, i co se týče celého českého fotbalu. Jsem rád, že jsem mohl být u toho. Hrál jsem všechny tři utkání a je škoda, že jsme nepostoupili dál ze skupiny. Myslím, že jsme neodvedli špatný výkon.

Reprezentace dospělých tě neláká?

Samozřejmě, že láká. Ta motivace tady je, ale člověk musí myslet postupně. Musím

21.KOLO | JABLONECKÝ

9


nejdřív pravidelně hrát ligu a i kvůli tomu jsem šel do Jablonce. Chci se postupně zlepšovat a jednou bych reprezentační dres rád navlékl.

Jablonci se na podzim nedařilo hlavně doma a v zimní přestávce došlo k výměně trenérů. Sledoval jsi tu situaci?

Že tady výsledky mančaftu nebyly takové, jaké by si fanoušci a vedení představovalo, jsem spíš sledoval přes média. Ale pamatuju se, že o mě měl Jablonec zájem už za trenéra Šilhavého. Tenkrát to nevyšlo a nakonec jsem šel do Jihlavy. Doufejme, že teď to bude lepší a divákům ukážeme, že krize byla výjimečná a že domácí zápasy budeme vyhrávat.

10

JABLONECKÝ

| 21.KOLO

Co si myslíš, že je tvou předností a na čem potřebuješ zapracovat?

Takovéhle otázky nemám moc rád. V každém věku je stále co zlepšovat. Jak herně, soubojově, tak i technikou. Musíte na sobě stále pracovat, protože dneska hraje ve světě fotbal každý druhý a všichni chtějí být nejlepší. Konkurence je tady veliká a už nestačí chodit jen na tréninky. Člověk musí ještě trochu trénovat sám.

Máš svůj fotbalový vzor?

V tuhle chvíli už asi ne, ale když jsem byl malý, tak jsem měl některé hráče v pokojíčku na plakátech. Ale v první řadě to byl můj táta, který fotbal také hrával. V letech 20O5 až 2006 se mi moc líbil brazilec

Ronaldinho, který hrál za Barcelonu. Ten se mi líbil vždycky a nenechal jsem si ujít jeho jediný zápas.

Kterému klubu fandíš?

Vždycky jsem měl rád Barcelonu a i Dortmund, ještě když tam hrál Tomáš Rosický.

Jaké máš koníčky?

Je to každá pohybová aktivita, ať už to je tenis, squash a další sporty. Jinak trávím hodně času s přítelkyní, chodíme na procházky se psem.

Tvůj cíl?

Je jednoznačný. Navléknout reprezentační dres a jednou si vyzkoušet zahraniční angažmá.


21.KOLO | JABLONECKÝ

11


ZÁPAS S BRNEM JSME ZVLÁDLI NA JEDNIČKU

FK Jablonec

30

FC Zbrojovka Brno

(1:0)

Branky: Hanousek Kukoľ, Krejčí (oba JIH) 38. a 81. Tecl, 71. Karavaev. Jablonec: Bárta - Karavaev, Kysela, Beneš, Hybš - Hübschman - Trávník (79. Hanousek), Greguš, Pospíšil (84. Wágner), Breda (57. Masopust) - Tecl. Trenér: Zdenko Frťala. Brno: Melichárek - Hyčka, Košťál, P. Buchta, Keresteš - Pašek (78. Škoda), Zavadil, Malík, Lacko (68. Brigant), Lutonský - Vávra (58. Chrien). Trenér: Václav Kotal. Hráč zápasu: Stanislav Tecl

Druhé jarní domácí utkání jsme opět zvládli vítězně. Navíc jsme podruhé v řadě doma udrželi čisté konto. Brněnskou Zbrojovku jsme přehráli a vyhráli po zásluze 3:0. V úvodu zápasu zahrozili hosté, trestný kop matadora Zavadila ale Bárta v jablonecké brance stihl u tyče vyrazit! Jablonec se ve zbytku poločasu na dostřel příliš nedostal, branky se dočkal ale v závěru první půle. Sedm minut před poločasem kde nová akvizice domácích Hybš vyslal do šance Tecla, který se nemýlil! Po změně stran Jablonec kontroloval hru a postupem času přicházely i šance. Tu první zahodil Trávník, který nevyzrál na Melichárka v br-

12

JABLONECKÝ

| 21.KOLO

něnské brance. Uklidňující druhé branky se domácí dočkali v 70. minutě, jablonečtí rychle rozehráli autové vhazování, po akci Tecla se míč odrazil ke Karavaevovi, jehož tečovaná střela zaplula do brněnské branky! Jablonec byl rázem při chuti, Greguš mířil v další příležitosti nad. Gólově se tak prosadil opět až Tecl, který proměnil rychlý brejk po rohu Brna a po krásné kombinaci s Masopustem sám zvýšil skóre na 3:0! Zvýšit jablonecké vedení mohl zblízka před

odkrytou brankou i střídající útočník Wágner, ten ale svou šanci trestuhodně zahodil a přestřelil.


AC Sparta Praha

21

FK Jablonec

(1:1)

Vácha, Zahustel Branky: Rossi, Pernica, Masopust, Greguš, Wágner 39. Lafata, 90. Vácha - 10. Greguš. Sparta: Bičík - Zahustel, Brabec, Holek, Frýdek - Dočkal (86. Konaté), Mareček, Šural, Vácha, Krejčí (90.+1 Mazuch) - Lafata (70. Juliš). Trenér: Zdeněk Ščasný. Jablonec: Bárta - Kysela, Pernica, Beneš, Karavajev – Greguš - Masopust, Rossi, Pospíšil (62. Doležal), Trávník (79. Breda) - Tecl (88. Wágner). Trenér: Zdenko Frťala.

SMOLNÁ PORÁŽKA NA SPARTĚ V ZÁVĚRU ZÁPASU Hráč zápasu: Ján Greguš

Ve 20. ligovém kole nás čekal těžký souboj s aspirantem na titul Spartou Praha. Oproti předpokladům fotbalové veřejnosti jsme byli Spartě více než vyrovnaným soupeřem. V závěru zápasu nás o remízu obral životní trefou Lukáš Vácha. Do zápasu na Letné poslal trenér Zdenko Frťala obměněnou sestavu s Rossim a Masopustem v základu. Jablonec začal na Letné bez bázně a hany, nejdříve zahrozil nebezpečným centrem Trávníka, chvíli poté se zjevil v dobré pozici Pospíšil, levačkou ale trestuhodně minul Bičíkovu branku! V 10. minutě propukla už jablonecká radost, Greguš na první tyči hlavou usměrnil do sítě Trávníkův ideální rohový kop a Jablonec šokoval Letnou. Pražané vystře-

14

JABLONECKÝ

| 21.KOLO

lili poprvé až po půl hodině hry a brankář Bárta pokus Krejčího lapil. Ve 39. minutě jsme chybovali v obraně a nadvakrát se prosadil David Lafata – 1:1. Ve druhém poločase si Sparta postupem času vytvářela tlak, ale naše obrana odolávala. Po hodině hry přišel do hry náš druhý útočník Martin Doležal a chtěli jsme vrátit vedení na naší stranu. V 66. minutě dobře pálil Trávník, ale obrana jeho pokus srazila na roh. Na druhé straně to akro-

baticky zkoušel Šural, ale na míč nedosáhl. V následujících minutách nás dvakrát zachránila branková konstrukce po zakončení Šurala a Marečka. Do úniku se pak dostal na naší straně Breda, ale jeho prudkou střelu obrana nepustila k Bičíkovi. Sparta v posledních vteřinách hrála vabank a všechny hráče poslala k našemu vápnu. Odražený míč po rohu pak z dvaceti metrů napálil do sítě Vácha a rozhodl o šťastné výhře Sparty.


Akce platí od 13. do 19. února 2016. 21.KOLO | JABLONECKÝ

15


FK JABLONEC Sezona 2015/2016

# 1 20 29 30 3 4 5 6 7 8 11 12 13 14 15 16 17 18 19 22 23 24 25 26 27 28

16

Post

Jméno a příjmení

B B B B Z O O O O Z Ú O Z Z Ú O Ú Z Ú O O Z O Z Z Z

Michal Špit Michal Bárta Roman Valeš Vlastimil Hrubý Tomáš Hübschman Luděk Pernica Matěj Hanousek Marek Kysela Matěj Hybš Daniel Rossi Stanislav Tecl David Lischka Ruslan Mingazov David Breda Martin Doležal José Antonio Romera Ondřej Mihálik Michal Trávník Tomáš Wágner Vyacheslav Karavaev Vít Beneš Ján Greguš Petr Rys Martin Pospíšil Vojtěch Kubista Lukáš Masopust

JABLONECKÝ

| 21.KOLO

Kariéra

Narozen

Zápasy

Minuty

Góly

Zápasy

Góly

9.4.1975 15.12.1989 6.3.1990 21.2.1985 4.9.1981 16.6.1990 2.6.1993 10.7.1992 3.1.1993 4.1.1981 1.9.1990 15.8.1997 23.11.1991 4.1.1996 3.5.1990 8.9.1987 2.4.1997 17.5.1994 6.3.1990 20.5.1995 12.8.1988 29.1.1991 15.1.1996 26.6.1991 19.3.1993 12.2.1993

0 4 0 16 18 19 8 11 1 9 19 0 13 4 18 10 1 14 18 19 14 17 0 18 0 18

0 360 0 1440 1620 1697 504 990 90 443 1299 0 876 196 969 864 18 728 687 1710 1180 1199 0 1389 0 845

0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 6 0 3 0 3 0 0 0 4 3 1 3 0 4 0 3

299 29 41 71 155 121 52 58 56 197 95 0 37 4 112 87 5 69 163 48 182 125 3 114 29 84

0 0 0 0 0 9 0 2 1 11 31 0 8 0 28 3 0 5 43 2 12 9 0 17 2 11

14

VZÁJEMNÁ

FK JABLONEC

K CEL

4

83 1

18

remíz

68 NEJLEPŠÍ STŘELCI 2 góly Martin Doležal, Vít Beneš


FC BANÍK OSTRAVA Sezona 2015/2016

#

BILANCE

KEM

3

11

FC BANÍK OSTRAVA 93 5

64 VZÁJEMNÝCH DUELŮ 2 4góly gólyMarek MilanJungr Baroš

Post

Jméno a příjmení

Kariéra

Narozen

zápasy

minuty

góly

zápasy

góly

16

B

František Chmiel

15.6.1997

2

180

0

2

0

30

B

Vojtěch Šrom

3.5.1988

2

180

0

6

0

2

O

Matěj Helešic

12.11.1996

3

22

0

8

0

3

O

Ondřej Sukup

8.12.1988

1

90

0

37

0

5

O

Filip Kaša

1.1.1994

18

1620

0

37

1

6

O

Denis Granečný

7.9.1998

1

90

0

1

0

8

Z

Robert Hrubý

27.4.1994

3

270

1

44

2

9

U

Ondřej Šašinka

21.3.1998

5

272

0

5

0

10

Z

Jan Matěj

4.6.1996

2

53

0

2

0

11

Z

Dyjan Carlos de Azevedo

23.6.1991

15

859

1

45

3

12

O

Tomáš Vengřinek

8.6.1992

1

45

0

17

1

13

Z

Dan Ožvolda

11.10.1996

5

383

0

5

0

14

O

Martin Dostál

23.9.1989

12

1080

1

74

1

17

Z

Karol Mondek

2.6.1991

18

1291

1

18

1

18

Z

Richard Lásik

18.8.1992

13

1027

1

13

1

20

U

Ondřej Pyclík

17.2.1988

0

0

0

1

0

21

Z

Daniel Holzer

18.8.1995

18

1323

1

60

3

22

O

Martin Honiš

26.1.1996

3

218

0

3

0

24

O

Josef Celba

30.1.1995

2

180

0

2

0

25

Z

Tomáš Mičola

26.9.1988

6

398

0

130

24

26

U

Marek Červenka

17.12.1992

10

576

1

21

2

27

Z

Lukáš Vraštil

7.3.1994

3

270

0

14

0

28

O

Martin Kouřil

24.2.1991

7

467

1

21

2

31

U

Jakub Šašinka

2.10.1995

5

51

0

17

1

32

O

Arťom Mešaninov

19.2.1996

2

176

0

2

0

21.KOLO | JABLONECKÝ

17


SKI AREÁL SYNOT KYČERKA: SKVĚLÉ LYŽOVÁNÍ V SRDCI VALAŠSKA! ských pobytech,“ doplnila Magda Pekařová. Kyčerka láká nejen upravenými sjezdovkami a přírodou. Ski areál lemují také nádherná dřevořezbářská díla či nová Kaple svatého Huberta. A na své si přijdou i gurmáni, které čekají tradiční valašské speciality a další lahůdky poctivé české kuchyně v hospodě Kyčerka, která byla vyhlášena nejlepší valašskou hospodou.

V překrásné oblasti Kyčerka ve Velkých Karlovicích je v plném proudu zimní lyžařská sezóna. Milovníci lyžování se zde skutečně mají na co těšit. Ski areál SYNOT Kyčerka totiž nabízí celkem 2440 metrů sjezdových tratí s 9 vleky, které jsou schopny odbavit až 6450 osob za hodinu. Na své si zde přijdou celé rodiny, včetně nejmenších, kterým je určen dětský park se sjezdovkami. Zájemcům je pochopitelně k dispozici půjčovna lyží a snowboardů, běžek i sněžnic, ski servis i zkušený instruktor. „Pro zájemce o výlety na hřebenovku je připravena speciálně upravená rolba nebo sněžný vůz. V kombinaci s průvodcem a výletem na sněžnicích tak zájemci

mohou absolvovat jedinečný zážitek, který jinde v Beskydech nenajdou. Samozřejmostí je bezplatné parkování a možnost občerstvení přímo u lyžařského svahu v iglú či udírně,“ doplnila tisková mluvčí skupiny SYNOT, Magda Pekařová. Jako každý rok, tak i letos je pro malé i velké lyžaře připraven bohatý doprovodný program – např. lyžařské závody pro děti i dospělé, dětský karneval, testování lyží různých značek, zábavné párty, tematické akce, animační programy a noho dalších. „Jako tradičně, i letos je velký zájem o ubytování v penzionu, stylových valašských chalupách i apartmánech. Evidujeme také velkou poptávku po školních lyžař-


Věděli jste, že... Každé kolo SYNOT ligy přinášíme zajímavá fakta ke všem utkáním. Komu se nedaří venku? Kdo nedává góly ve druhých poločasech? To vše a mnoho dalších zajímavých statistických zajímavostí naleznete v unikátní sekci Věděli jste, že.

JAB - OVA

SLO - BNO

… Jablonec porazil v domácím prostředí Baník již čtyřikrát za sebou? Hosté navíc ani v jednom z těchto zápasů nedali gól.

… Libor Došek je ve vzájemných střetnutích Slovácka a Brna nejlepším střelcem obou týmů? Za domácí se trefil třikrát, za Zbrojovku zaznamenal pět branek.

SLA - ZLN

TEP - MBL

… Slavia neztratila nikdy v domácích duelech se Zlínem ani bod? Zlínští hráli na hřišti sešívaných celkem desetkrát, a desetkrát prohráli.

… v posledních třech zápasech Teplic s Mladou Boleslaví padlo celkem patnáct branek? Průměr tedy činí pět gólů na zápas.

PRI - LIB

PLZ - BOH

… již šest zápasů v řadě v duelech Příbrami s Libercem platí, že domácí tým neprohrává? Naposledy skončili domácí bez bodu v červenci 2012.

… jediná výhra pražských Bohemians na hřišti Plzně se zrodila téměř před dvaceti lety? V říjnu 1996 uspěli Vršovičtí na západě Čech 1:0.

DUK - JIH

OLO - SPA

… v zápasech Dukly s Jihlavou se ze sedmi dosavadních soubojů hned čtyřikrát zrodila remíza?

… hráči Olomouce a Sparty inkasovali ve čtyřiceti třech vzájemných soubojích shodně tři červené karty?


LÍBIL SE VÁM NĚJAKÝ INDIVIDUÁLNÍ VÝKON?

S

A YN O T LIG

SYNOT HRÁČ UTKÁNÍ

Chcete ocenit nejlepšího hráče svého mužstva? Pak využijte možnost zvolit hráče utkání, a to ve všech duelech SYNOT ligy!

SYNOT HRÁČI UTKÁNÍ 20. KOLA

Výherci s procenty hlasů mezi ostatními hráči svého klubu

SCHICK

68%

BOH

1:1

TEP

36%

CHUDÝ

HRONEK

68%

JIH

2:1

OLO

25%

FALTA

ZAVADIL

37%

BNO

2:0

ZLN

32%

HOLÝ

ČERMÁK

32%

MBL

2:1

SLA

23%

MEŠANOVIČ

LAFATA

49%

SPA

2:1

JAB

40%

GREGUŠ

KOUBEK

25%

LIB

0:0

SLO

37%

KONÉ

AZEVEDO

51%

OVA

1:2

DUK

26%

BERGER

KOVAŘÍK

44%

PLZ

4:0

PRI

33%

REZEK

2.

VYBERTE ZÁPAS

Oficiální aplikaci SYNOT ligy stahujte z

1.

ZVOLTE SI KLUB

Zvolte svůj oblíbený klub a v 70. minutě každého zápasu vašeho oblíbeného klubu vám přijde notifikace o začátku hlasování.

SYNOT liga

Pokud vám notifikace nepřijde, v menu vyberte položku hráč utkání a zvolte zápas, ve kterém chcete hlasovat.

Zvolte zápas, ve kterém chcete hlasovat o hráči utkání.

www.synotliga.cz/hracutkani

3.

HLASUJTE

Vyberte hráče, pro které chcete hlasovat a stiskněte odeslat hlas.

@Synotliga_CZ


„Dřív mě zajímali kluci v kotli. Teď nespustím oči z kluků na hřišti.”

DOSTANEME VÁS DO HRY

www.synot.cz


PRVNÍ ČTVRTFINÁLE S DUKLOU NEMĚLO VÍTĚZE Slibnou výchozí pozici do odvety čtvrtfinále poháru MOL Cup jsme uhráli na půdě Dukly Praha. V prvním zápase jsme neinkasovali a odvezli jsme si remízu 0:0. Vše se tedy rozhodne v odvetě na Střelnici.

FK Dukla Praha

00

FK Jablonec

(0:0)

Vácha, Zahustel - Rossi, Pernica, Masopust, Greguš, Wágner Dukla: Hroššo – Miloševič, Smejkal, Štetina, Vrzal – Albiach (72. Berger), Marek Hanousek, Daniel Tetour – Mareš (65. Považanec), Manzia, Vašíček (85. Beauguel). Branky:

Jablonec: Bárta – Karavaev, Beneš (69. Pernica), Kysela, Hybš – Hübschman – Trávník, Greguš, Rossi, Hanousek (65. Masopust) – Tecl (85. Wágner).

FK DUKLA PRAHA POST

JMÉNO

NAROZENÍ

B

1

FILIP RADA

5.9.1984

B

29

DAVID TETOUR

18.9.1991 19.4.1987

B

30

LUKÁŠ HROŠŠO

Z

5

MAREK HANOUSEK

6.8.1991

Z

7

JAKUB POVAŽANEC

31.1.1991

Z

8

ALDIN ČAJIČ

11.9.1992

U

9

JEAN-DAVID BEAUGUEL

21.3.1992

U

10

NÉSTOR ALBIACH ROGER

18.8.1992

U

13

TOMÁŠ BERGER

22.8.1985

Z

15

DANIEL TETOUR

17.7.1994

Z

16

RÓBERT KOVAĽ

16.1.1994

O

17

JOSIP JURENDIČ

26.4.1987

U

18

VÁCLAV VAŠÍČEK

10.2.1991

O

19

LUKÁŠ ŠTETINA

28.7.1991

O

20

BRANISLAV MILOŠEVIČ

13.5.1988

U

21

BIDJE MANZIA

24.9.1994

O

22

MICHAL SMEJKAL

21.2.1986

O

23

ONDŘEJ VRZAL

1.3.1987

U

26

JAKUB MAREŠ

26.1.1987

O

27

DOMINIK PREISLER

20.9.1995

O

31

KASPARS GORKŠS

6.11.1981

U

32

MICHAL BREZNANÍK

16.12.1985

Trenér

22

#

JABLONECKÝ

LUBOŠ KOZEL

| 21.KOLO

I přes konečné skóre byl zápas bohatý na šance. Na naší straně měli slušné příležitosti Tecl, Rossi a zejména Greguš, který Hybšovu pobídku jen díky zákroku gólmana Hrošša nepřetavil ve vedoucí branku. Po změně stran zase domácí Mareš orazítkoval tyčku přízemní střelou. Dvacet minut před koncem měli velkou šanci domácí po rohovém kopu. Bárta první zakončení vyrazil a z následné skrumáže u brankové čáry naštěstí Dukla branku nevy těžila. Vrzal byl nepřesný. Závěrečné minuty zápasu pak byly bez většího vzruchu a šancí.

DOSAVADNÍ VÝSLEDKY DUKLY Neratovice – Dukla Táborsko – Dukla Ústí n. L. – Dukla Dukla – Ústí n. L. Dukla – Jablonec

0:4 (0:3) 1:2 (0:0) 0:3 (0:1) 3:0 (2:0) 0:0

DOSAVADNÍ VÝSLEDKY JABLONCE Vyšehrad – Jablonec 0:2 (0:1) Frýdek-Místek – Jablonec 0:2 (0:1) Jablonec – Frýdek-Místek 3:0 (1:0) Dukla – Jablonec 0:0


JIZERKA LYŽOVALA S DĚTMI NA SEVERÁKU První březnová sobota patřila na Severáku v Jizerských horách našim nejmenším fanouškům. Společně s maskotem sovičkou Jizerkou jsme pro členy dětských fanklubů mini i junior připravili zábavné lyžařské dopoledne, které si užily celé rodiny. Nejmenší fanoušci našeho klubu si vyzkoušeli, že nejen fotbal je příjemný sport. Nejdřív si natrénovali pod dohledem profesionálního instruktora jízdu na vleku a vzorně pilovali obloučky cestou dolů. Potom do-

šlo na tréninkové jízdy, kdy si všichni mohli vyzkoušet slalomovou trať. Vrcholem celého programu totiž byl slalomový závod, kde každý předvedl svůj vrcholný výkon. Do závodu se zapojily i další dvě desítky dětí, které

se přihlásily na místě během akce. O překvapení pro malé příznivce FK Jablonec se postarala trojice hráčů Ruslan Mingazov, José Antonio Romera a Petr Rys. Dětem se podepsali a rozdali dárky za účast v naší soutěži.

Více informací o dětských fanklubech FK Jablonec najdete na webu: www.fkjablonec.cz/detsky-fanklub

PŘIJDŤE SI DO BŘÍZEK ZAHRÁT

TENIS, SQUASH A BADMINTON!

www.brizky.cz 603 521 925 Průběžná 22 466 04 Jablonec nad Nisou mapa


www.rengl.cz ÚPLNÁ SVOBODA TISKU

TRADICE SPOLEHLIVOST KVALITA ŠPIČKOVÁ TECHNOLOGIE VYNIKAJÍCÍ ODBORNÍCI FLEXIBILITA SPOLEHLIVOST KVALITA ŠPIČKOVÁ TECHNOLOGIE VYNIKAJÍCÍ ODBORNÍCI TRADICE

■ Největší rotační tiskárna v České republice

s více než 50letou tradicí ■ 5 moderních velkokapacitních rotačních strojů ■ Specializace na vysokonákladový tisk časopisů, katalogů a prospektů, lepenou a šitou vazbu a personalizaci ■ ISO 9001, ISO 12647, ISO 14001, ISO 18001, FSC, PEFC

Svoboda Press, s. r. o. Sazečská 560/8 108 25 Praha 10-Malešice Česká republika

Internet: www.svoboda.cz E-mail: obchod@svoboda.cz Telefon: 266 021 344 Telefon: 266 021 121

Svoboda Press s. r. o. ãlen skupiny Euro-Druckservice GmbH


Detský koutek

1( 2 3

číslo dresu

)+( )= číslo dresu

E

A C

Který z míčů je správný? A B C D E

B

D

Kolik ligových utkání jeste čeká Jablonec v této sezóně včetně toho dnešního?

DĚTSKÝ FANKLUB

Staň se členem jabloneckého fanklubu Junior nebo Mini. Více informací najdete na: www.fkjablonec.cz/permanentky 21.KOLO | JABLONECKÝ

25

Správné odpovědi: 1. 27, 2. E, 3. 10


LIGOVÝ DOROST VYLOUPIL KARVINOU!

V rámci 22. kola nejvyšší dorostenecké soutěže si naši borci připsali cenné vítězství 3:2 v Karviné. Díky vítězství náš tým U19 poskočil v tabulce na 14. příčku. První poločas nezačal náš dorost vůbec dobře a domácí tým měl hlad po úspěchu. Ve 22. minutě otevřel skóre domácí Bialek. Také v dalších minutách tlak domácích nekončil a pět minut před přestávkou zvyšoval na 2:0 Lafitaj. Do druhého poločasu nastoupil Jablonec s pocitem, že nemůže nic ztratit. Odměnou za to byl kontaktní gól ve 47. minutě z kopačky Haitla. Od kontaktní branky se

2 MFK OKD Karviná

(2:0)

3 FK Jablonec

hra srovnala a po hodině hry se blížil obrat v utkání. V 60. minutě rozehrál akci Macík, který nalevo vysunul Schöna, jenž levou stranou vnikl do vápna a podél brankáře vyrovnal stav zápasu na 2:2. V 64. minutě Zezulka rozehrál od středového kruhu trestný kop po faulu na Haitla, přesně našel nalevo ve vápně Lischku, který hlavou poslal míč do ohně, kde se po několika odrazech dostal

k Mičkovi, který ho dopravil potřetí do domácí sítě. Ve zbývajícím čase se otřesení domácí snažili o vyrovnání, ale jablonečtí obětavě náporu odolávali a snahu soupeře mařili. Jablonec si tak z Karviné odvezl cenné vítězství. Další utkání ligy dorostu hraje FK Jablonec v sobotu 12. března od 11 hodin proti Hradci Králové na UMT v Mozartově ulici.

Branky: 22. Bialek, 40. Latifaj - 47. Haitl, 60. Schön, 64. Mička. Jablonec: Klement – Putyera, Macík, Lischka, Kozák – Jelínek (90. Žitka), Vencbauer (63. Zezulka) - Haitl, Heřmánek (43. Mička), Schön – Pelta (70. Hurta).

JUNIORKA NESTAČILA NA MLADOU BOLESLAV

Ve 22. kole Juniorské ligy se v mrazivém počasí představila Mladá Boleslav. Souboj tabulkových sousedů vyzněl lépe pro celek ze středních Čech. Začátek zápasu našim hráčům nevyšel. Hned z první akce hostů zvonila tyč jablonecké branky. V 19. minutě se skóre již měnilo. Hostující Glöckner si při rohovém kopu naběhl na přední tyč a uklidil míč do brány – 1:0. Naši hráči pak přidali na aktivitě a snažili se o brzké vyrovnání. Několik slušných možností ale gólem neskončilo. Nejblíže byli Ondra Mihálik a Jakub

2 FK Jablonec

(0:1)

3 FK Mladá Boleslav

Kuhn. Také začátek druhého poločasu byl z naší strany nepovedený. Hned v 50. minutě zahrával přímý kop Kateřiňák a jeho pokus zamířil až do naší branky. Kontrovat mohl Mihálik, ale jeho dobrá střela jen těsně minula branku. V 71. minutě pak kapitán hostujícího týmu zvýšil na 3:0. Za tři minuty ale Ondřej Mihálik vystihl Wolfovu malou domů, obešel gólmana a snížil na 1:3.

Branka jabloneckého talentu domácí nakopla a za další tři minuty už to bylo jen o gól. Žembův centr odvrátili hosté jen k Janu Dílovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě. Další branku jsme již nepřidali a zůstali jsme poraženi 3:2. V dalším kole čeká naše juniory derby v Liberci! Hraje se v neděli od 15 hodin na UMT ve Frýdlantu.

Branky: 75. Mihálik, 77. Díl – 19. Glöckner, 50. Kateřiňák, 71. Kozma. Jablonec: Řepáň – Štěpánek, Tichý, Novák (84. Kováčik), Munzar, Soukup (63. Díl), Bulíř, Žemba, Mihálik (79. Petržilka), Kuhn (73. Vitkovič), Kubista M.

VELIKONOCE v BABYLONU 26. 3.–27. 3. 2016, Královská zahrada, 10.00—18.00 hodin ŘEMESLNÉ A PRODEJNÍ DÍLNY, bohatý doprovodný program, pohádky pro děti, jarní animační pásmo plné her, písniček a soutěží.

–22.00

Neděle 27. 3. 17.30

ZÁ BAVN Ý VEČE

R

NC EM S HU DB OU A TA pro děti i dospělé


SOUHRN VÝSLEDKŮ MLÁDEŽE V PŘÍPRAVĚ

Naše mládežnická družstva se pilně připravují na start svých soutěží. Podívejte se v přehledu, jak se jim dařilo v uplynulých přípravných zápasech. B dorost

FK Jablonec – FK Varnsdorf 4:0 (1:0) Branky: Pleštil, Benda, Smíšek, Landfeld.

A žáci

Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec 2:2 (2:0) Branky Jablonce: Kolář, Podzimek.

Sestava: Mička - Tichý, Hušek, Jákl, Vostál, Bělina, Petržilka, Havel, Pleštil, Smíšek, Landfeld. Střídali: Kratochvíla, Benda, Jakubec, Hrdlička, Tokár.

Sestava: Gregor - Kobr, Hrušovský, Michálko, Málek, Coufal, Malimánek, Vobejda, Kolář, Podzimek, Rulec. Střídal: Novotný.

FK Jablonec – FK Sedmihorky 14:0

B žáci

C dorost

FK Jablonec – FK Varnsdorf 2:1 (1:1) Branky Jablonce: Kinčl, Macek. Sestava: Florián - Vácha, Ráček, Vostál, Tokár, Jákl, Radimský, Macek, Urbánek, Kinčl. Střídali: Zmeškal, Velich, Pařík, Javůrek M. Štolba.

Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec 1:1 (1:0) Branka Jablonce: Ježek. Sestava: Přibyl - Hušek, Břenek, Efenberk, Zounek, Kočka, Bystřičan, Šikola, Körber, Fidra, Váňa. Střídali: Fiala, Ježek, Bistiak, Devátý, Šálek.

C žáci

FC Tempo Praha – FK Jablonec 8:5 (3:2)

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK JE POVINEN SE SEZNÁMIT S NÁVŠTĚVNÍM ŘÁDEM!

Návštěvní řád je v plném znění ve vývěsce na hlavní tribuně a na webových stránkách klubu www.fkjablonec.cz

Branky Jablonce: Jodas 2, Malý, Řezníček, Polák M. Sestava: Lomský - Malý, Folprecht, Jodas, Hampl, Polák D., Řezníček, Polák M. - Novák, Jandura D., Jandura T.

D žáci

FC Tempo Praha – FK Jablonec 4:15

Ženy

FK Jablonec – SK Baník Libušín 1:1 (0:0) Branky: 68. Srnová – 85. Slámová. Sestava: Srnová (46. Chládková) - Bakešová, Suchánková, Klápšťová, Dupačová - Valentová, Bistiaková, Tatíčková, Chládková (46. Srnová) - Říhová, Tuhá. Střídaly: Baloghová, Balická, Ničová, Janková, Nováková, Mikásková.

Pro aktuální termíny a místa zápasů sledujte klubový web www.fkjablonec.cz.

Objednávk y

Majitelé ZTP karet, kteří si zakoupili permanentní vstupenku na sezónu 2015/2016, si mohou požádat o vydání klubové parkovací karty k Hotelu Sport (vzdálenost na stadion téměř stejná jako z parkoviště Střelnice).

telefon: 483 330 333

Vozíčkáři (ZTP/P), kteří chodí pravidelně na naše utkání, si mohou požádat o parkovací kartu na parkoviště Střelnice, kde jsou vyhrazena 3 místa pro vozíčkáře.

nebo on-line www.zizkuvvrch.cz

Všechny výše uvedené parkovací karty se vydávají pouze po předložení průkazu ZTP a parkovací karty ZTP a pouze majiteli této karty osobně.

21.KOLO | JABLONECKÝ

27


16. KOLO

ROZPIS ZÁPASŮ 2015/2016

S

A YN O T LIG

5. 12.

V

17. KOLO

11. 3.

D

22. KOLO

19. 3.

23. 4.

27. KOLO

4:2

0:1 0: 1

3:3

JABLONECKÝ

30. 4.

1:1 1: 1 | 21.KOLO

V

19. KOLO

3:2

V

23. KOLO

2. 4.

28. KOLO

7. 5.

1:0

D

20. KOLO

1:1 3:0

D

24. KOLO

9. 4.

29. KOLO

11. 5.

1:2

Hracím dnem Synot ligy je sobota. Termín a čas utkání bude upřesněn vedením ligy.

V

2:1

V

25. KOLO

1:0 1:1 1: 1

D

6. 3.8. 29.

0:3 0: 3 16. 4.

V

1:1

2:2 2: 2

1:2 V

27. 2. 12. 3.

1:1

0:2 0: 2

1:2 1: 2 D

20. 5.2. 3.

1:0 1: 0

0:3 0: 3

1:1

28

18. KOLO

2:2

1:2 1: 2

26. KOLO

D

1:2 2:0

2:1

21. KOLO

13. 27.2. 2.

0:0 V

30. KOLO

14. 5.

D


FOTBALOVÁ TOUR

SYNOT TIP

2016

CHALLENGE

Přihlaste se do SYNOT TIP CHALLENGE a vyhrajte zájezd na EURO 2016. Více na challenge.synottip.cz


PLAY-OFF V BÍLÉM!

ŠÁLA 200Kč

TRIKO 100Kč


S U N I R B E M L GA NÉ SÍ Á N L A V P V STERIZO

2 1 A P E N


NIKE.COM/FOOTBALL

Profile for FK Jablonec

Jablonecký gól 21. kola SYNOT ligy  

Zápasový program utkání 21. kola SYNOT ligy FK Jablonec - FC Baník Ostrava.

Jablonecký gól 21. kola SYNOT ligy  

Zápasový program utkání 21. kola SYNOT ligy FK Jablonec - FC Baník Ostrava.

Advertisement