Page 1

Doskonały sprzęt wędkarski oraz akcesoria dla mistrzów wędkarstwa dziś i w przyszłości. Zaufaj doświadczeniu światowej marki, której sprzęt jest synonimem jakości i zwycięskich mistrzostw.


ZAWARTOŚĆ Tyczki............................................................ Strona B 4-19 Tyczki Power................................................. Strona B 20-25 Kits & Extensions.......................................... Strona B 26-27 Wędki Typu Margin I Starter.......................... Strona B 28-35 Tyczki Teleskopowe....................................... Strona B 36-37 Bolonki......................................................... Strona B 38-39 Feedery......................................................... Strona B 40-41 Wędki matchowe.......................................... Strona B 42-45 Feedery......................................................... Strona B 44-59 Wędki matchowe.......................................... Strona B 60-61 Feedery......................................................... Strona B 62-65 Kołowrotki.................................................... Strona B 66-79 Akcesoria do wędek..................................... Strona B 80-81 Zanęty.......................................................... Strona B 82-88

Ziarna & Aromaty, Akcesoria ........................ Strona B 88-95 Żyłki.............................................................. Strona B 95-97 Haki.............................................................. Strona B 98-101 Koszyczki zanętowe typu Method................. Strona B 102-110 Koszyczki zanętowe typu Open i Block-end... Strona B 111-112 Ciężarki i akcesoria....................................... Strona B 113-114 Krętliki & akcesoria....................................... Strona B 115-120 Siedziska & Akcesoria................................... Strona B 121-136 Wiadra, Pojemniki & Sita.............................. Strona B 137-139 Rolki, Podpórki Do Topów, Podórki............... Strona B 140-141 Torby, tuby & parasole.................................. Strona B 142-157 Siatki Do Ryb, Podbieraki, Podbieraków ....... Strona B 158-166 Odzież.......................................................... Strona B 167-173 Artykuły promocyjne..................................... Strona B 174

Wędziska wyczynowe Browning - nikt nie robi tego lepiej! Browning od dawna znajduje się w czołówce konstruktorów tyczek. Nasz zespół projektowy łączy w sobie wysoki poziom specjalizacji w produkcji wędzisk z włókna węglowego z praktyczną znajomością „wędkarskiego świata“ dającą bezpośrednią możliwość rozpoznawania czego wędkarze aktualnie oczekują od nowoczesnej tyczki . Wszystkie modele wędzisk Browning przed wprowadzeniem do obrotu są intensywnie testowane „nad wodą“ co gwarantuje, że są to sprawdzone i niezawodne produkty.

Co sprawia, że tyczki firmy są tak wyjątkowe? Pole Protection System (system ochrony tyczki) – chroni sekcje przed uszkodzeniem

Konstrukcja nanowęglowa - mocna i lekka, ale nie krucha

Nareszcie – bez podcinania Tyczki Xitan nie wymagają

Oplot na złączach – przeciwko przedwczesnemu zużyciu

Punkty ustawienia sekcji - dla maksymalnej sztywności

Wzmocnione punkty ucisku – przeciwko słabym punktom

Diamentowe wykończenie powierzchni – gładki i szybki transport

Kwadratowe sekcje ochronne Pole Protector

Zestawy Single Length Kits – bez podcinania, bez tulejek, dodaj gumy i łowisz!

Wszystkie topy XITAN SLK mają taką samą długość i są wyposażone w najwyższej jakości tuleje PTFE, dzięki czemu nie ma potrzeby podcinania, ani utraty długości tyczki. Mamy w ofercie 4 typy SLK (Standard, Extra Power, Short i Long), o różnych średnicach szczytówki, tak aby pasowały do różnych rozmiarów gum. W zestawie również pasujące topy do kubka, z zamontowanymi łącznikami śrubowymi. Nareszcie nie ma potrzeby piłowania nowej tyczki.

Pole Protectors to specjalnie zaprojektowane krótkie sekcje nasadowe. Każda z sekcji Protectors jest zaprojektowana jako integralna część tyczki i posiada wbudowane korki ślizgowe. Dla każdej serii tyczek istnieją osobne, specjalnie zaprojektowane sekcje Protectors, które pasują do każdej sekcji od 5-tej aż do 16m sekcji nasadowej. Chronią one sekcje główne (co jest zwłaszcza użyteczne na środkowych sekcjach o cienkich ściankach) i dają duże możliwości w kwestii długości.“

Wysokiej klasy włókno węglowe, które potrzebne jest aby tyczka była lekka i sztywna, często bywa kruche. Tyczka jest mocna, ale uderzenie o coś twardego lub upuszczenie sekcji może skutkować złamaniem. My używamy włókien nanowęglowych, które powodują, że sekcje są trwalsze!

Poszczególne modele tworzone są w oparciu o ten sam mandryl, dzięki czemu charakteryzują się wysokim poziomem zgodności miedzy seriami i modelami. Jakakolwiek przyszła rozbudowa zestawu będzie wygodna i łatwa.

SPHERE ZER0-G Tyczki Sphere Zero-G to szczyt możliwości projektowych i konstrukcyjnych. Podobnie jak w przypadku wędzisk Sphere Browninga tyczki te stanowią najlepszy produkt jaki można obecnie osiągnąć przy użyciu dostępnych technologii obróbki włókien węglowych. Każdy aspekt tyczek Sphere został udoskonalony - od specjalnie zaprojektowanych topów po ergonomiczne dolne segmenty. Tyczki te zaprojektowano jako wędziska specjalistyczne dla doświadczonych wędkarzy, którzy wiedzą, w jaki sposób wykorzystać wysokie walory użytkowe. Dzięki tym tyczkom można uzyskać przewagę na zawodach.

Tyczki Xitan Advance to flagowe produkty w ofercie Browninga. Są to profesjonalne standardowe tyczki dla wędkarzy, którzy szukają najwyższych walorów użytkowych, najwyższej jakości i całkowitej niezawodności. Wszystkie tyczki Xitan zostały tak zaprojektowane, aby służyły długo i były bardziej wytrzymałe niż typowe „topowe“ tyczki. Mogą być śmiało wykorzystywane do łowienia wszystkimi technikami zestawu skróconego. Cechują się wieloma innowacyjnymi i zaawansowanymi własnościami, które wyróżniają tyczki Browninga. To dzięki tyczkom Xitan łowienie ryb jest czystą przyjemnością.

eX-S ekscytująca seria średniej klasy tyczek korzystająca z tych samych zaawansowanych funkcji znajdujących się w Xitanach - ale w cenach na każdą kieszeń. Są wytrzymałe, trwałe i „wszechstronne“, dadzą użytkownikowi wiele lat niezawodnej radości. Żaden inny producent nie oferuje takiego zakresu wydajności, jakości i cech użytkowych w porównywalnych cenach. 2

Tyczki serii Silverlite zaprojektowano tak, aby dostosować je do sytuacji w której wydajność jest ważniejsza niż wytrzymałość. Są to bardzo sztywne, lekkie i „szybkie“ wędziska. Są one skierowane do doświadczonych wędkarzy, którzy są w stanie zaakceptować pewien kompromis w wytrzymałości, w zamian za mniejszą wagę i większą sztywność. Wędki tej serii charakteryzują się szeregiem cech dostosowanych do potrzeb wyrafinowanego wędkarstwa.

Nazwa Black Magic zawsze była synonimem wytrzymałości i trwałości, a tyczki noszące to słynne logo kontynuują tę tradycję. Wędziska z serii Black Magic są budowane w dopasowaniu do najwyższych standardów i tej samej jakości, wyznaczonych przez Xitan i 2eX-S. To nie są typowe tanie tyczki - to czysta magia! Spares Service Browning utrzymuje wysokie stany częsci zamiennych do bieżących sreii jak I do wielu modeli wycofanych ze sprzedaży. Staramy się utrzymywać ceny na rozsądnym poziomie i zapewniamy usługę szybkiej dostawy. Oferujemy obsługę w postaci helpline’u (poles@zebco-europe.com). Zapytania obsługiwane są przez naszych serwisantów, a dostawy kierowane są do najbliższego sklepu wędkarskiego oferującego sprzęt Browning. 2

podcinania nawet przy największych gumach, nie ma więc strat, ani utraconej długości.

Tyczki Xitan posiadają w widoczny sposób wzmocnione obszary ucisku na sekcjach środkowych, a także na obszarach łokciowych części nasadowych. Są one odporne na zgniecenie podczas rozładunku oraz na pękanie przy uderzaniu. I do tego dobrze wyglądają!

Najwyższe modele tyczek Xitan posiadają węglowe oploty na męskich i żeńskich złączach, które zapobiegają przedwczesnemu ścieraniu i wyszczerbieniom. Oplot na złączach żeńskich zwiększa także wytrzymałość przelotek, co pomaga podczas rozładunku, gdy tyczka znajduje się pod innym ładunkiem.

Sekcje tyczek Xitan posiadają specjalne wykończenie powierzchni ścieranej diamentem dla łatwego “nielepkiego” transportu. Mokre czy suche, tyczkami Xitan łowi się „szybko“. Używamy także minimalnej ilości farby, aby zmniejszyć wagę i zminimalizować „lepkie“ obszary na częściach nasadowych.

Wszystkie sekcje posiadają strzałki wskazujące ich ustawienie wobec siebie, dla maksymalnej sztywności. Sekcje są też ponumerowane dla łatwej identyfikacji oraz posiadają numer elementu, a więc gdy będziesz potrzebował zamówić część zamienną, zawsze dostaniesz właściwą sekcję.

Ergonomicznie wyprofilowane dopalacze ochronne Pole Protector wykonane zostały z zastosowaniem specjalnych procesów przetwarzania włókna węglowego. Segmenty te pozwalają na wygodne łowienie ryb na większej odległości i dodatkowo chronią końce segmentów przed uszkodzeniem.

TACTILE Punkty Precyzyjne

Punkty precyzji – dokładne nęcenie jest kluczem do sukcesu

Części nasadowe wszystkich tyczek Xitan posiadają serię pełnych znaczników średnicowych, które pozwalają na spójne i dokładne łowienie i nęcenie przy użyciu kubka na tyczce.

Tuby ochronne premium

Tyczki Xitan oraz zestawy SLK topkit dostarczane są w tubach ochronnych jakości premium. Są one odporne zarówno na pękanie w niskich temperaturach, jak i wypaczanie w wysokich temperaturach. Twoje wartościowe tyczki zasługują na najlepszą ochronę.

Specjalnie podniesione miejsca na dolnych segmentach tyczki Sphere są łatwo wyczuwalne podczas cofania wędziska. Dokładne łowienie i świetne wyczucie końca dolnych segmentów bez konieczności odwracania się.

Browning Trademarks Licensed From Browning. Podana waga tyczki nie zawiera wagi ewentualnych dodatków takich jak Pole Protektory czy Mini Dopałki.

33


TYCZKI UNIWERSALNE

Nr art. 10211 130 10211 133 10211 162 10211 998 10211 999 10211 987 10211 989 10211 991 10211 992 10211 996

Model Tyczka Set 13 m Cont. Set 17 m UK Dopalacz 14,5 m Dopalacz 16 m Pole Protector 6/7 17 m Dopalacz 1 m Multi Top 3,9/4,5 mm Top do kubka 2,50 m Top 4/1 3,9/4,5 mm

Długość 13,00 m 13,00 m 17,00 m 1,80 m 1,80 m 1,00 m 1,00 m 2,50 m 2,50 m 5,45 m

Sekcje 8 8 10 1 1 1 1 2 2 4

Długość tr. Waga 1,80 m 760 g 1,80 m 760 g 1,80 m 1289 g 1,80 m 260 g 1,80 m 260 g 1,00 m 155 g 1,00 m 225 g 1,75 m 39 g 1,30 m 39 g 1,75 m 162 g

Sphere Zero-G F1 Plus

RCD zł 9176,00 14021,00 22096,00 3183,00 3183,00 531,00 761,00 718,00 463,00 2886,00

Sphere Zero-G F1 plus – Coś nie z tego świata tyczka Sphere Zero-G F1 plus to najlżejsza i najbardziej sztywna tyczka, jaką wprowadzono kiedykolwiek na rynek. Każda tyczka Sphere jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości japońskich mat węglowych, które zostały starannie dobrane tak, aby można było uzyskać optymalną wagę, sztywność i wytrzymałość. Tyczka ta jest sztywniejsza i znacznie lżejsza niż typowe topowe tyczki. Jest to niezrównana tyczka zawodnicza przeznaczona dla doświadczonych wędkarzy wyczynowych, którzy poszukują najlepszych produktów i umieją wykorzystać drzemiący w nich potencjał, co przełoży się na wyniki w zawodach. W tym przypadku nie określamy zakresu stosowanych amortyzatorów, gdyż doświadczeni wędkarze wiedzą, że nie jest to wyznacznik wytrzymałości tyczki. Jednakże wędka ta jest wystarczająco mocna, aby sprostać większości technik połowu zestawem skróconym.

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10211 133 10211 162

Model Top do kubka Short C Set 13 m Cont. 1 1 Set 17 m UK 1 2

Top 4/1 2 –

Top 2/1 2 13

Pole Prot. 1 3

C Section – 2

D Section – 1

Tyczka Sphere Zero-G ma wiele innowacyjnych cech, w tym: - "Multikit”, nowy top, który można stosować jako tradycyjny 2.5m top lub też jako jednoczęściowy top 1.75m bez utraty w długości całej tyczki - “SEPP”, specjalne wersje naszych własnych segmentów ochronnych o przekroju kwadratowym Square Pole Protector, dzięki którym łowienie długą tyczką przy wietrze jest wygodne i stabilne. - “Punkty taktyczne” są to wyczuwalne podczas wysuwania zestawu „wzniesienia” na powierzchni blanku pozwalające na precyzyjne łowienie bez konieczności spoglądania na malowane na tyczce linie. Działają również jako „stop” oznaczając koniec wędziska. - “Dopalacz”, o długości 1m, doskonałej jakości dolnik, który pozwala na przedłużenie wędki do 17m lub też dostosowanie długości do warunków nad wodą np. wysp, przeszkód itp. Sphere Zero-G F1 Plus kluczowe cechy: • Wędka dla doświadczonych, profesjonalnych wędkarzy wyczynowych, którzy chcą mieć najlepszy produkt • Wykonana z najwyższej jakości japońskich mat węglowych z wewnętrznym wzmocnieniem w kluczowych segmentach. • Tyczka gotowa do łowienia o rzeczywistej długości 16m+ w połączeniu z kwadratowymi Pole Protectors. • Bardzo lekka i bardzo sztywna, której walory użytkowe nie zmniejszają się nawet przy rozłożeniu do pełnej długości • Dyskretne wykończenia i minimalistyczne matowe zdobienia pomagają w szybkim i łatwym operowaniu tyczką w każdych warunkach • W zestawie ergonomiczne segmenty ochronne Browninga (SEPP), które ułatwiają i stabilizują tyczkę na wietrze • Wzmocnione węglowo złącza żeńskie oraz męskie w narażonych na większe zużycie segmentach • W zestawie topy Sphere Multikit i top z tuleją Duo-bush, która pozwala wybrać rozmiar szczytówki • Tyczka Sphere Zero-G ma dolniki o tradycyjnej długości 1.85m • Segmenty są kompatybilne z tyczkami Silverlite, a 3 górne segmenty są kompatybilne z wszystkimi tyczkami Xitan.

B4

B5


TYCZKI WYCZYNOWE

Nr art. 10215 110

Model Tyczka Sphere Power Partner

Długość 10,50 m

Sekcje 7

Długość tr. Waga 1,75 m 645 g

RCD zł 3396,00

Tyczka Sphere Power Partner Tyczka Browninga Sphere Zero-G Partner Pole to dla właścicieli tyczek Sphere kolejna propozycja kompatybilnego wędziska . Tyczka o długości 10.5 m jest idealna w sytuacjach, gdy potrzebujemy nieco mocniejszej wędki. Świetna do łowienia przy brzegu, jak również jako tyczka zapasowa - lub po prostu podstawowa tyczka do letniego łowienia na bliższych odległościach. Wykonana z wysokiej klasy włókna węglowego Sphere, więc jest bardzo sztywna i waży tylko 645 gram przy 10,50 m. Może być bezpiecznie używana z dolnymi elementami Sphere i osiągać większą długość. Choć tyczka Power Partner sprzedawana jest jako „goła”, to zawiera top Sphere multi. Obowiązkowa pozycja dla każdego właściciela tyczki Sphere!

Nr art. 10216 115 10216 116 10216 996 10216 905 10216 997 10216 992

Model Sphere Zero-G Power Perfection Set 11,50 m Top Multi L 2/1, 4,5 mm Duo Bush D Section Top 3/1 Top do kubka

Długość 11,50 m 11,50 m 2,75 m 1,60 m 4,15 m 2,75 m

Sekcje 7 7 2 1 3 2

Długość tr. Waga 1,75 m 655 g 1,75 m 655 g 1,75 m 43 g 1,60 m 79 g 1,75 m 97 g 1,75 m 47 g

RCD zł 3821,00 5096,00 637,00 761,00 850,00 425,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. Model 10216 116 Set 11,5 m

B6

Top Multi 1

Top 3/1 Top do kubka 1 1

Pole Prot. 1

Sphere Zero-G Power Perfection Tyczka Browninga Sphere Zero-G Power Perfection przeznaczona jest dla wędkarzy, którzy chcą krótszej tyczki najwyższej jakości. Jest ona doskonała, kiedy podczas zawodów łowi się w odległości 11.5 m, lub też gdy walory użytkowe są ważniejsze niż długość. Sphere Zero-G Power Perfection kluczowe cechy: • Wędka dla doświadczonych, profesjonalnych wędkarzy wyczynowych, którzy chcą mieć najlepszy produkt • Wykonana z najwyższej jakości japońskich mat węglowych z wewnętrznym wzmocnieniem w kluczowych segmentach. W połączeniu z dostarczanymi w komplecie Pole Protectors prawdziwa tyczka o długości 11,5m • Bardzo lekka i bardzo sztywna, której walory użytkowe nie zmniejszają się nawet przy rozłożeniu do pełnej długości • Dyskretne wykończenia i minimalistyczne matowe zdobienia pomagają w szybkim i łatwym operowaniu tyczką w każdych warunkach • Wzmocnione węglowo złącza żeńskie oraz męskie w narażonych na większe zużycie segmentach • W zestawie topy Sphere Multikit i top z tuleją Duo-bush, która pozwala wybrać rozmiar szczytówki • Segmenty są kompatybilne z tyczkami Silverlite, a 3 górne segmenty są kompatybilne z wszystkimi tyczkami Xitan.

B7


TYCZKI WYCZYNOWE

Nr art. 1896 133 1896 134 1896 164 1896 998 1896 999 1896 997

Model Tyczka Set 13 m Cont. Set 16,80 m Commercial Special Dopalacz 14,5 m Dopalacz 16 m/17,5 m Top 4/1 3,9 mm

Długość 13,00 m 13,00 m 16,80 m 1,95 m 1,95 m 5,90 m

Sekcje 8 8 10 1 1 4

Długość tr. Waga 1,95 m 830 g 1,95 m 830 g 1,95 m 1410 g 1,95 m 270 g 1,95 m 320 g 1,50 m 164 g

RCD zł 7646,00 11258,00 14021,00 3821,00 3098,00 2503,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 1896 133 1896 164

Nr art. 10801 130 10801 133 10801 162 10801 998 10801 999 10801 987 10801 996

Model Top do kubka 1/1 piece Top Power C 4/1 Top 2/1 Top Pole Prot. Short C Set 13 m Cont. 1 – – 2 1 1 – Set 16,80 m Commercial Special 1 7 2 – – 3 –

Model Tyczka Set 13 m Cont. Set 16 m UK Dopalacz 14,5 m Dopalacz 16 m Xitan 17 m Dopalacz 1,00m Top 4/1, 4,5 mm

Długość 13,00 m 13,00 m 16,00 m 1,75 m 1,75 m 1,15 m 5,90 m

Sekcje 8 8 10 1 1 1 4

Długość tr. Waga 1,75 m 825 g 1,75 m 825 g 1,75 m 1385 g 1,75 m 260 g 1,75 m 300 g 1,15 m 200 g 1,59 m 175 g

RCD zł 7221,00 11046,00 12958,00 2758,00 2121,00 829,00 2291,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10801 133 10801 162

Zestaw Xitan Extra Power Pack Zestaw pasujący do wszystkich tyczek Xitan dostarczający ekstra mocy w sytuacjach gdy jest to konieczne. Składa się z ekstra wytrzymałych sekcji 1x Xitan C/3 and D/4, plus 4 topy Xitan SLK Power z dużymi otworami.

Nr art. Model 10409 990 Zestaw Xitan Extra Power Pack

B8

Model Set 13 m Cont. Set 16 m UK

Top do kubka 1 1

1/1 piece Top – –

Power C – 2

4/1 Top 2 –

2/1 Top Pole Prot. Short C 1 2 – 9 3 1

Z14-1 13 m Advance Xitan Advance Z14-1 – Najdłuższa i najmocniejsza z dostępnych flagowych tyczek Idąc za sukcesem naszych słynnych tyczek Xitan Z12, Z14-1 ustanawia nowe standardy użytkowe w doskonałym wypośrodkowaniu między sztywnością, wagą a wytrzymałością. Wykonana przy użyciu nowego typu włókna węglowego wzmocnionego krzemem oraz żywic. Tyczka Z14-1 została wykonana jako całkowicie niezawodna, mocna i wytrzymała tyczka zawodnicza, która wystarczy na długo i posłuży wszędzie tam, gdzie będziemy chcieli. Z14-1 została zaprojektowana jako tyczka 16 m bez konieczności stosowania mini dopalaczy lub też robienia trików z bardzo długimi topami. Jest to najdłuższa tyczka z dostępnych na rynku i może być jeszcze wydłużona do ponad 18 m. Używając 2 m jednoczęściowego topu Xitan tyczka Z14-1 nadal ma długość 16m i jest sztywniejsza i lżejsza, tworząc doskonałe wędzisko na komercyjne karpie. Z14 -1 Cechy kluczowe • Wędka adresowana dla poważnych wędkarzy wyczynowych, którzy szukają niezawodnej tyczki o rzeczywistej długości • Pełna 16 m tyczka gotowa do łowienia bez konieczności stosowania mini dopalaczy. Najdłuższa z dostępnych tyczek! • Włókno węglowe w technologii Nano z wzmocnieniem krzemowym nadaje tyczce niezrównanego wyważenia między wagą, sztywnością oraz wytrzymałością. • Lekka i bardzo sztywna, idealnie wyważona i czuła w każdej długości. Możliwość łowienia nawet przy długości ponad 18 m • W zestawie „przyjazne dla łokci"" unikalne dopalacze ochronne Browninga (SQPP) • Wzmocnienia na zakończeniach wszystkich segmentów, które minimalizuję wycieranie się blanku. • Węglowe wzmocnienia w miejscach „chwytu"" na dolnych segmentach w najbardziej narażonych na złamania miejscach. • W zestawie pojedynczy top z tuleją Duo-bush, która pozwala wybrać rozmiar szczytówki • Topy typu Pulla z innowacyjną kierunkową tuleją teflonową, która zapewnia gładką pracę bez ruchomych części • 1 częściowy 2 m top do łowienia karpi w łowiskach komercyjnych - dodatkowa sztywność i większa kontrola nad rybą • Xitan Z14-1 ma dłuższe dolne segmenty o długości 2m, które poprawiają sztywność wędki i jej długość • Pasujące amortyzatory 14/20, z tańszym dodatkowym mocnym segmentem C/3, do bardziej wymagającego łowienia

Xitan Z9-2 Advance Xitan Advance Z9-2 - Nowa odsłona słynnej tyczki z wykorzystaniem najnowszych technologii w obróbce włókien węglowych Całkowicie tyczka Xitan Z9-2 została wykonana przy użyciu najnowszych i najlepszych mat węglowych z dostępnych na rynku. Supernowoczesne materiały w połączeniu z bogatym doświadczeniem firmy Browning w projektowaniu tyczek pozwoliły stworzyć topowe wędzisko, które jest doskonale wyważone i niezwykle lekkie. Jednocześnie ma ono zapas mocy i wytrzymałości, co jest istotne dla współczesnych technik wyczynowych. Pozwala bowiem na hol dużych ryb, które są obecnie stałym elementem zawodów. Jest to doskonała tyczka dla poważnych wędkarzy wyczynowych, którzy wymagają od swojego sprzętu pełnej niezawodności. Tyczka ta nie zawiedzie i ma doskonałe walory użytkowe... na całej długości 17m i więcej. Tyczka cechuje się zaawansowanymi własnościami wędzisk Xitan. Pierwsza tyczka Browninga Z9 stała się już legendą... a Z9-2 przenosi reputację tej wędki na nowy poziom! Z9-2 Cechy kluczowe • Doskonały wybór dla wędkarzy, którzy potrzebują topowej tyczki o świetnych walorach użytkowych • Starannie zaprojektowana pod kątem optymalnej równowagi między wagą, wytrzymałością i sztywnością. • Bardzo lekka i niezwykle sztywna, idealnie wyważona i czuła przy każdej długości do 17m i więcej • Odpowiednia do zawodów wędkarskich na poziomie profesjonalnym, w tym zawodów karpiowych • W zestawie "przyjazne dla łokci" unikalne segmenty ochronne Browninga (SQPP) • Wzmocnienia węglowe na męskich i żeńskich złączach we wszystkich segmentach, które minimalizuję wycieranie się blanku. • Węglowe wzmocnienia w miejscach "chwytu" na dolnych segmentach w najbardziej narażonych na złamania miejscach. • W zestawie pojedynczy top z tuleją Duo-bush, która pozwala dobrać rozmiar szczytówki • Topy typu Pulla z innowacyjną kierunkową tuleją teflonową, która zapewnia gładką pracę bez ruchomych części • Tradycyjna długość dolników tyczki Xitan Z9-2 wynosi 1.85m Segmenty pasują do obecnych i wcześniejszych tyczek Xitan Power • Pasujące amortyzatory 14/20, z tańszym dodatkowym mocnym segmentem C/3, do bardziej wymagającego łowienia

RCD zł 1228,00

B9


TYCZKI UNIWERSALNE

Nr art. 10802 130 10802 133 10802 162 10802 998 10802 999 10802 996

Model Tyczka Set 13 m Cont. Set 16 m UK Dopalacz 14,5 m Dopalacz 16 m Top 4/1, 4,5 mm

Długość 13,00 m 13,00 m 16,00 m 1,75 m 1,75 m 5,90 m

Sekcje 8 8 10 1 1 4

Długość tr. Waga 1,75 m 891 g 1,75 m 891 g 1,75 m 1481 g 1,75 m 290 g 1,75 m 300 g 1,59 m 175 g

Xitan Z8-2 Advance

RCD zł 5521,00 8071,00 9558,00 1356,00 1356,00 1483,00

Xitan Advance Z8-2 – Doskonała wszechstronna tyczka, pełna naszych innowacji i technologii

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. Model Top do kubka 1/1 long Top 10802 133 Set 13 m Cont. 1 – 10802 162 Set 16 m UK 1 –

Nr art. 10409 130 10409 133 10409 162 10409 998 10409 999 10409 996

Model Tyczka Set 13 m Cont. Set 16 m UK Dopalacz 14,5 m Dopalacz 16 4/1 Top 5,5 mm

Długość 13,00 m 13,00 m 16,00 m 1,75 m 1,75 m 5,90 m

Sekcje 8 8 10 1 1 4

Power C – 1

4/1 Top 2 –

Długość tr. Waga 1,75 m 902 g 1,75 m 902 g 1,75 m 1492 g 1,76 m 290 g 1,77 m 300 g 1,60 m 178 g

RCD zł 4883,00 7221,00 7858,00 1356,00 1483,00 1271,00

2/1 Top Pole Prot. Short C 1 2 – 7 3 1

Top do kubka 1/1 long Top C Section 1 – – 1 – 1

4/1 Top 2 –

Z8-2 Cechy kluczowe • Doskonały wybór dla wędkarzy, którzy potrzebują tyczki o wysokich walorach użytkowych, większej wytrzymałości i niezawodności • Wykonana zgodnie z tymi samymi wysokimi standardami co topowe tyczki Xitan Z14 i Z9, ale przy użyciu innych mat węglowych • Lekka, sztywna, dobrze wyważona i niezwykle czuła na każdej długości do 16 metrów. • Odpowiednia do wszelkich technik łowienia z zestawem skróconym, w tym wymagającego łowienia karpi na zawodach • W zestawie "przyjazne dla łokci" unikalne segmenty ochronne Browninga (SQPP) • Wzmocnienia na zakończeniach wszystkich segmentów, które minimalizuję wycieranie się blanku. • Węglowe wzmocnienia w miejscach "chwytu" na dolnych segmentach w najbardziej narażonych na złamania miejscach. • W zestawie pojedyncze topy z tuleją Duo-bush, która pozwala wybrać rozmiar szczytówki • Topy typu Pulla z innowacyjną kierunkową tuleją teflonową, która zapewnia gładką pracę bez ruchomych części • Tradycyjna długość dolników tyczki Xitan Z8-2 wynosi 1.85m • Amortyzatory w rozmiarach 14/20. Segmenty pasują do obecnych i wcześniejszych tyczek Xitan Power

Xitan Z7-2 Power Special Xitan Advance Z7-2 Power Special – Zapas mocy i wytrzymałości - bez nadmiernej wagi!

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. Model 10409 133 Set 13 m Cont. 10409 162 Set 16 m UK

Pierwsza generacja tyczek Xitan Power Z8 była jedną z najlepiej sprzedających się tyczek Browninga. Uznano ją jako mocną i niezawodną, wszechstronną wędkę o wysokich walorach użytkowych. Projekt ten został poddany dalszym usprawnieniom i opracowano całkowicie nową tyczkę Xitan Advance Z8-2. Staranne dobranie najnowszych technologii obróbki włókien węglowych zaowocowało tyczką, która jest zarówno lżejsza jak i sztywniejsza niż jej poprzednik, jednak bez utraty wytrzymałości. Taka też była tyczka Z8. Niezwykła sztywność i lekkość, a jednocześnie wytrzymałość. Tyczka ta posłuży do każdej techniki wędkarskiej i to przez wiele lat. Tyczka Z8-2 ma te same zaawansowane cechy, które można znaleźć w najdroższych modelach tyczek Xitan i dostarcza nieporównywalną jakość i walory użytkowe w swoim przedziale cenowym.

2/1 Top Pole Prot. 1 2 7 3

Tyczka Browninga Xitan Advance Z7-2 została zaprojektowana dla wędkarzy, którzy potrzebują mocniejszej tyczki o wysokich walorach użytkowych, ale mogą zaakceptować jedynie niewielki wzrost wagi i minimalną utratę sztywności. Aby to uzyskać, dolne i środkowe segmenty Z7-2, które najbardziej narażone są na naprężenia podczas holu dużych i walecznych ryb, zostały specjalnie wzmocnione. Jednakże najgrubsze segmenty oraz dolniki zostały wykonane z wysokomodułowego włókna węglowego, podobnie jak w innych tyczkach Xitan. Dzięki zastosowaniu unikalnego wzornictwa, tyczka Z7-2 jest znacznie sztywniejsza i lżejsza niż tradycyjne tyczki typu „Power”. W efekcie uzyskano bardzo mocną tyczką o wysokich walorach użytkowych, która nie ma odpowiednika na rynku i sprawdza się idealnie w każdej sytuacji - zarówno na jeziorach jak i rzekach. Wszędzie tam, gdzie wymagana jest dodatkowa wytrzymałość. Z7-2 Cechy kluczowe • Podstawowy wybór dla wędkarzy, którzy szukają wysokiej jakości i bardzo mocnej tyczki o zaledwie minimalnie większej wadze • Wykonana według tych samych standardów, co inne tyczki Xitan, ale ze specjalnym węglowym wzmocnieniem, który zwiększa jej wytrzymałość • Lżejsza i sztywniejsza niż tradycyjne tyczki typu „power”. Dobrze wyważona i łatwa w operowaniu nawet przy 16 metrach. • Odpowiednia do każdego stylu łowienia, najbardziej wymagających sytuacji, największych ryb i najtrudniejszych warunków. • W zestawie „przyjazne dla łokci” unikalne dopalacze ochronne Browninga (SQPP) • Wzmocnienia na zakończeniach wszystkich segmentów, które minimalizuję wycieranie się blanku. • Węglowe wzmocnienia w miejscach „chwytu" na dolnych segmentach w najbardziej narażonych na złamania miejscach. • W zestawie topy jednoelementowe z dużym otworem i zamontowaną tuleją do uzbrojenia w najgrubsze amortyzatory bez konieczności docinania. • Długość dolnika tyczki Xitan Z7-2 wynosi 1.85m • Do tyczki pasują amortyzatory w rozmiarze 20+. Segmenty pasują do obecnych i wcześniejszych tyczek Xitan Power

Zestaw wydłużający Xitan 17m Pro Zestaw wydłużający wszystkie tyczki Xitan do 17m (do 18m w przypadku Z12 & 14). Składa się ze specjalnej 1m dopałki pasujących do sekcji 14.5 & 16m, plus 2 x 3.9mm/4.5mm Xitan SLK topy Duo. Nr art. Model 10801 990 Zestaw wydłużający Xitan 17m Pro

B10

RCD zł 1271,00

B11


TYCZKI MARGIN

Nr art. 1885 950 1885 952

Model Tyczka Set 9,5 m

Długość 9,50 m 9,50 m

Sekcje 6 6

Długość tr. Waga 1,75 m 475 g 1,75 m 475 g

Xitan Xtreme Margin 9.5 m Revolution

RCD zł 1696,00 1908,00

Xitan Xtreme Margin 9.4m – W pełni zgodna z serią Xitan tyczka do łowienia przy brzegu. Browning Xitan Xtreme Margin jest, jak sama nazwa to sugeruje, wysokiej jakości i bardzo mocną tyczką do łowienia przy brzegu i na tzw „skróta". Wszystkie segmenty mają ścianki o zwiększonej wytrzymałości i widoczne wzmocnienia, a mimo to Xtreme Margin nadal waży mniej niż 500 gram przy długości 8.5m! Jest to prawdopodobnie najlżejsza wędka do łowienia z brzegu na rynku. Każdy segment tyczki Xtreme Margin jest w pełni zgodny z obecnymi i wcześniejszymi modelami Browning Xitan, dlatego wędka ta doskonale uzupełnia ofertę innych tyczek z serii Xitan.

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 1885 952

Model Set 9,5 m

2/1 Top 2

Pole Prot. 1

Xtreme Margin Cechy kluczowe • Doskonały wybór dla tych wędkarzy, którzy szukają bardzo mocnej, a jednocześnie lekkiej wędki do łowienia z brzegu lub na „skróta" • Pełna zgodność segmentów, doskonałe uzupełnienie pozostałych tyczek Browninga z serii Xitan • Wykonana według tych samych standardów, co inne tyczki Xitan, ale ze specjalnym węglowym wzmocnieniem, który zwiększa jej wytrzymałość • W zestawie specjalne segmenty ochronne, które pasują do tyczek o długości 7 i 8.5m. • W zestawie topy jednoelementowe z dużym otworem i zamontowaną tuleją do uzbrojenia w najgrubsze amortyzatory bez konieczności docinania. • Do tyczki pasują amortyzatory w rozmiarze 20+ Segmenty pasują do obecnych i wcześniejszych tyczek Xitan Power

Nr art. 10201 130 10201 132 10201 162 10201 998 10201 999 10201 988 10201 989 10201 997 10201 992 10201 993 10201 991

Model Tyczka Set 13 m Set 16 m Dopalacz 14,5 m Dopalacz 16 m Sekcja regulowana II 14,5/16 m Adjusta Section I 10-12 13 m Top 4/1 3,9 mm Top 2/1 3,0 mm Top 2/1 3,9 mm Top do kubka 2/1 2,70 m

Długość 13,00 m 13,00 m 16,00 m 1,75 m 1,75 m 1,00 m 1,00 m 5,70 m 2,75 m 2,75 m 2,75 m

Sekcje 8 8 10 1 1 1 1 4 2 2 2

Długość tr. Waga 1,80 m 791 g 1,80 m 791 g 1,80 m 1389 g 1,80 m 270 g 1,80 m 328 g 1,00 m 170 g 1,00 m 157 g 1,60 m 153 g 1,60 m 31 g 1,60 m 31 g 1,40 m 33 g

CC Silverlite SL 10-12

RCD zł 8071,00 11258,00 14658,00 3056,00 2078,00 761,00 616,00 2078,00 676,00 676,00 531,00

Tyczki Silverlite Competition Poles - gdy najwyższa wydajnośc jest ważniejsza od najwyższej mocy.W ostatnich latach tyczki musiały stawać się coraz mocniejsze, by sprostać dużym rybom, które są teraz powszechne w większości jezior i rzek. Jednak dodatkowa moc niezmiennie oznacza dodatkową wagę, a więc ostatnia generacja wędek jest także cięższa niż ich poprzedniczki. Firma Browning stwierdziła, że nie wszyscy wędkarze chcą czy potrzebują tyczek "siłowych". Wielu wędkarzy wciąż głównie poluje na małe i średnie "srebrne ryby", a zatem lekka, bardzo sztywna i "szybka" tyczka jest bardziej odpowiednia i pożądana niż niezwykle mocna. Nasze nowe tyczki Silverlite zostały specjalnie zaprojektowane do tego typu łowienia i są znacznie lżejsze i sztywniejsze niż ich odpowiedniki "siłowe". Mają one wiele wspólnych zaawansowanych cech z naszymi najlepszymi na rynku tyczkami Xitan.

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10201 132 10201 162

B12

Model Set 13 m Set 16 m

Top Kits – 7

Top do kubka 1 1

Top 4/1 2 –

Power C – 1

Pole Prot. – 2

Jednak tyczki Silverlite posiadają unikatowe cechy specjalnie zaprojektowane do tego typu tyczek: • 2-częściowe topy z zamocowanymi tulejami, dostępne w średnicach końcówek 3mm i 3,9mm, co pasuje do lekkich pełnych i średnich wydrążonych gum • Kompletny top ma 2,75m długości, więc korekcja na lekkie wydrążone gumy biegnie wzdłuż obu sekcji. Drugie sekcje mają wzmocnione paski, które można nawiercać aby zmienić na boczne topy typu pulla. • Sekcje końcówek topów mają długość 1,6m, a więc są idealne do użycia z lekkimi pełnymi gumami przebiegającymi tylko przez sekcję szczytową, jest to wygodna długość, na której można tyczkę skrócić podczas łowienia w bardzo płytkiej wodzie. • Górne sekcje są dostępne oddzielnie i zapewniają tani sposób na to, aby mieć pod ręką cały gotowy zestaw zakresu do lekkich gum. • Tyczki są wyposażone w sekcję "Adjusta" Pole Protector, którą można łatwo skrócić na długość, tak aby otrzymać tyczkę o długości dokładnie 13 m. • Topy i trzecia sekcja Silverlite pasują (również pod względem długości) do wszystkich tyczek Browning Xitan. Tyczki Silverlite przeznaczone są dla doświadczonych wędkarzy, którzy pożądają korzyści wynikających z lekkości i zwiększonej sztywności, ale też rozumieją że konieczny jest kompromis w kwestii mocy tyczki i są gotowi na to poświęcenie.

B13


TYCZKI WYCZYNOWE

Nr art. 10200 130 10200 132 10200 147 10200 998 10200 999 10200 997

Model Tyczka Set 13 m Set 14,5 m Dopalacz 14,5 m Dopalacz 16 m Top 4/1 3,9 mm

Długość 13,00 m 13,00 m 14,50 m 1,75 m 1,75 m 5,70 m

Sekcje 8 8 9 1 1 4

Długość tr. Waga 1,80 m 819 g 1,80 m 814 g 1,80 m 814 g 1,75 m 280 g 1,75 m 291 g 1,60 m 155 g

CC Silverlite SL 10-08

RCD zł 6371,00 9558,00 9133,00 1228,00 1228,00 2121,00

Tyczki Silverlite Competition Poles - gdy najwyższa wydajnośc jest ważniejsza od najwyższej mocy.W ostatnich latach tyczki musiały stawać się coraz mocniejsze, by sprostać dużym rybom, które są teraz powszechne w większości jezior i rzek. Jednak dodatkowa moc niezmiennie oznacza dodatkową wagę, a więc ostatnia generacja wędek jest także cięższa niż ich poprzedniczki.Firma Browning stwierdziła, że nie wszyscy wędkarze chcą czy potrzebują tyczek "siłowych". Wielu wędkarzy wciąż głównie poluje na małe i średnie "srebrne ryby", a zatem lekka, bardzo sztywna i "szybka" tyczka jest bardziej odpowiednia i pożądana niż niezwykle mocna.Nasze nowe tyczki Silverlite zostały specjalnie zaprojektowane do tego typu łowienia i są znacznie lżejsze i sztywniejsze niż ich odpowiedniki "siłowe". Mają one wiele wspólnych zaawansowanych cech z naszymi najlepszymi na rynku tyczkami Xitan.

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10200 132 10200 147

Model Set 13 m Set 14,50 m

Top 2/1 – 5

Nr art. 10210 130 10210 133 10210 134 10210 998 10210 904 10210 989 10210 997

Model Tyczka Set 13 m Cont. Set 13 m Dopalacz 14,5 m/16 m Sphere/Silverlite Uni Sekcja C Sekcja regulowana I 10-06 13 m Top 4/1 3,9 mm

Top do kubka 1 1

Długość 13,00 m 13,00 m 13,00 m 1,75 m 1,51 m 1,00 m 5,70 m

Sekcje 8 8 8 1 1 1 4

Top 4/1 2 -

Uni-C – 1

Długość tr. Waga 1,75 m 819 g 1,80 m 819 g 1,80 m 819 g 1,75 m 323 g 1,51 m 48 g 1,00 m 163 g 1,60 m 147 g

RCD zł 4033,00 6158,00 6158,00 1016,00 319,00 591,00 1441,00

Pole Prot. – 2

Jednak tyczki Silverlite posiadają unikatowe cechy specjalnie zaprojektowane do tego typu tyczek: • 2-częściowe topy z zamocowanymi tulejami, dostępne w średnicach końcówek 3mm i 3,9mm, co pasuje do lekkich pełnych i średnich wydrążonych gum • Kompletny top ma 2,75m długości, więc korekcja na lekkie wydrążone gumy biegnie wzdłuż obu sekcji. Drugie sekcje mają wzmocnione paski, które można nawiercać aby zmienić na boczne topy typu pulla. • Sekcje końcówek topów mają długość 1,6m, a więc są idealne do użycia z lekkimi pełnymi gumami przebiegającymi tylko przez sekcję szczytową, jest to wygodna długość, na której można tyczkę skrócić podczas łowienia w bardzo płytkiej wodzie. • Górne sekcje są dostępne oddzielnie i zapewniają tani sposób na to, aby mieć pod ręką cały gotowy zestaw zakresu do lekkich gum. • Tyczki są wyposażone w sekcję "Adjusta" Pole Protector, którą można łatwo skrócić na długość, tak aby otrzymać tyczkę o długości dokładnie 13 m. • Topy i trzecia sekcja Silverlite pasują (również pod względem długości) do wszystkich tyczek Browning Xitan. Tyczki Silverlite przeznaczone są dla doświadczonych wędkarzy, którzy pożądają korzyści wynikających z lekkości i zwiększonej sztywności, ale też rozumieją że konieczny jest kompromis w kwestii mocy tyczki i są gotowi na to poświęcenie. Silverlite SL 10-08 jest identyczny jak droższy model SL 10-12 lecz w jego konstrukcji wykorzystano inne gatunki węgla aby zaoferować tyczkę bez nadmiernych kompromisów w zakresie wydajności wędkarzom dysponującym mniejszym budżetem.

CC Silverlite SL 10-06 Seria tyczek Silverlite, 10-12 i 10-08, odniosła ogromny sukces, dzięki swojej wytrzymałości i wyważeniu. Dlatego też postanowiliśmy poszerzyć ofertę o wersję ekonomiczną, tak aby szersza rzesza wędkarzy mogła cieszyć się "magią" wędzisk Silverlite. Nowy 10-06 spełnia wszystkie założenia , jest sztywniejszy i lżejszy od innych "kolegów" w tej klasie cenowej. Dodatkowym atutem niższej klasy węglowej 10-06, jest nieznacznie tylko obniżona wytrzymałość w porównaniu do zdecydowanie droższych modeli. To dobry wybór dla wędkarzy preferujących bardziej "siłowe" wędziska zarówno do połowu białorybu jak i rzecznego połowu pełnymi zestawami .

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10210 133 10210 134

B14

Model Set 13 m Cont. Set 13 m

Top Kits – 5

Top do kubka 1 1

Top 4/1 2 –

Uni-C – 1

Pole Prot. – 1

B15


TYCZKI UNIWERSALNE

Nr art. 10203 133 10203 134 10203 162 10203 999 10203 996

Model Tyczka + Pole Protector Set 13 m Set 16 m Dopalacz 14,5/16 m Top 4/1 3,9 mm

Długość 13,00 m 13,00 m 16,00 m 1,75 m 5,90 m

Sekcje 8 8 10 1 4

Długość tr. Waga 1,75 m 846 g 1,75 m 846 g 1,75 m 1436 g 1,75 m 295 g 1,60 m 170 g

²eX-S 60#1

RCD zł 5096,00 7221,00 7221,00 846,00 1398,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10203 134 10203 162

Model Set 13 m Set 16 m

Nr art. 10204 133 10204 134 10204 162 10204 999

Model Tyczka + Pole Protector Set 13 m Cont. Set 16 m Dopalacz 14,5/16 m

Top 4/1 2 –

Długość 13,00 m 13,00 m 16,00 m 1,75 m

Top Kits – 5

Sekcje 8 8 10 1

Top do kubka 1 1

Długość tr. Waga 1,75 m 887 g 1,75 m 887 g 1,75 m 1477 g 1,75 m 295 g

Uni-C – 1

Pole Prot. 2 1

²eX-S 50#1

RCD zł 4033,00 6158,00 6158,00 846,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10204 134 10204 162

Model Set 13 m Set 16 m

Top 4/1 2 –

Nr art. 10205 134 10205 135 10205 147 10205 999 10205 996

Model Tyczka + Pole Protector Set 13 m Cont. Set 14,5 m Dopalacz 14,5/16 m Top 4/1 3,9 mm

Długość 13,00 m 13,00 m 14,50 m 1,75 m 5,90 m

Top Kits – 5

Sekcje 8 8 9 1 4

Top do kubka 1 1

Długość tr. Waga 1,75 m 920 g 1,75 m 920 g 1,75 m 1220 g 1,75 m 300 g 1,60 m 170 g

Uni-C – 1

Pole Prot. 2 1

B16

Model Set 13 m Set 14.5 m

Top 4/1 1 –

Top Kits – 4

Top do kubka 1 1

Uni-C – 1

Wysoka jakość i funkcjonalnośc w atrakcyjnej cenie. Mix różnych komponentów węglowych umożliwił zaoferowanie nam zaoferowanie wędziska o doskonałych parametrach, bez większych ograniczeń jakościowych. Dla znaczącej więkości wędkarzy to wędzisko spełnia wszystkie możliwe wymagania stawiane przez codzienność wędkadkarską, łącznie z holami rekordowych ogromnych karpi i innych okazowych ryb. Spełnia wszystkie wymogi jakościowe stawiane przy produkcji wędzisk z topowej seri Xitan. Widoczne na wszystkich newralgicznych miejscach ( stress points) oraz na łączeniach składów wędziska kołnierze z włókna węglowego zapobiegają przedwczesnemu zużyciu. W zestawie gotowe topy, wyposażone w chroniące je teflonowe ochraniacze. Pod gumy 16. Specjalne dodatkowe uchwyty umożliwiają długie łowienie bez narażanie stwawów łokciowych na urazy będące wynikiem przeciążeń.

²eX-S 40#1

RCD zł 3098,00 4033,00 4033,00 846,00 1016,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10205 135 10205 147

Topowy model serii 2eX-S. 60#1 został skonstuowany z zachowaniem optymalnej równowagi między wytrzymałością a lekkością, co czyni to wędzisko idealnym do różnych technik połowu ryb, poczynając od tych mniejszych a kończąc na okazach. Zawarty w blanku wysokomodułowy węgiel gwarantuje właściwą sztywność i równocześnie niski cięzar własny. Wymogi jakościowe są zgodne z obowiązującymi przy produkcji absolutnie topowych wędzisk serii Xitan. Widoczne na tzw Stress-Points, oraz na łączeniach składów, wzmocnienia z włókna węglowego zapobiegają przedwczesnemu zużyciu materiału. Wędziska 2eX-S są przygotowane do użytku z racji gotowych zestawów topów. Wyposażono je również w nowatorskie rozwiązanie w postaci ochraniaczy zapobiegających przeciążeniom stawów łokciowych łowiącego.

Pole Prot. 2 1

Perfekcyjny Allrounder, stworzony z myślą o wędkarzach łowiących 11,5 oraz 13m tyczkami.Wędzisko z najwyższej półki, w bardzo przyjaznej cenie. Do tej pory nie udawało nam się zaproponować tak wysokiej jakości w takiej cenie. Wymogi jakościowe są zgodne z obowiązującymi przy produkcji absolutnie topowych wędzisk serii Xitan. Widoczne na tzw Stress-Points, oraz na łączeniach składów, wzmocnienia z włókna węglowego, zapobiegają przedwczesnemu zużyciu materiału. Wędziska 2eX-s są przygotowane do łowienia z racji gotowych zestawów topów. Wyposażono je również w nowatorskie rozwiązanie w postaci ochraniaczy zapobiegających przeciążeniom stawów łokciowych łowiącego.

B17


TYCZKI UNIWERSALNE

Nr art. 10206 134 10206 135 10206 136 10206 999

Model Tyczka + Pole Protector Set 13 m Cont. Set 13 m Dopalacz 14,5/16 m

Długość 13,00 m 13,00 m 13,00 m 1,75 m

Sekcje 8 8 8 1

Długość tr. Waga 1,75 m 970 g 1,75 m 970 g 1,75 m 970 g 1,75 m 300 g

²eX-S 30#1

RCD zł 2333,00 3396,00 3396,00 846,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10206 135 10206 136

Model Set 13 m Cont. Set 13 m

Nr art. 10403 133 10403 134 10403 999 10403 996

Model Tyczka Set 13 m Dopalacz 14,5/16 m Top 4/1 5,5 mm

Top 4/1 1 –

Długość 13,00 m 13,00 m 1,75 m 5,90 m

Top Kits – 3

Sekcje 8 8 1 4

Top do kubka 1 1

Długość tr. Waga 1,75 m 966 g 1,75 m 966 g 1,75 m 345 g 1,60 m 185 g

Uni-C – 1

RCD zł 2758,00 3098,00 803,00 1186,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10403 134

Model Set 13 m

Nr art. 10601 800 10601 989

Model Set 8 m ²eX-S Pole Protector 4/5

Tops 2/1 Top do kubka Pole Prot. 4 1 1

Długość 8,00 m 0,90 m

Sekcje 5 1

Długość tr. Waga 1,75 m 352 g 0,90 m 268 g

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10601 800

B18

Model Set 8 m

Tops 2/1 1

Pole Prot. 1

RCD zł 1143,00 170,00

Pole Prot. 2 1

Znakomite połączenie ceny z jakością sprawia, że wędzisko znajdzie uznanie u szerokiej rzeszy wędkarzy. Z racji swojej ogromnej wytrzymałości pokona w holu zarówno mały białoryb jak i rekordowe karpie. Bardzo przystępne ceny części zamiennych sprawiają, że zakup wędziska staje się inwestycją oszczędzającą kieszeń wwędkarza. Widoczne na wszystkich newralgicznych miejscach ( stress points) oraz na łączeniach składów wędziska kołnierze z włókna węglowego zapobiegają przedwczesnemu zużyciu. Wyposażone zostały w specjalne ochraniacze zapobiegające przeciążeniom stawów łokciowych łowiącego, które występują podczas długiego wędkowania. W komplecie zestawy topów, pod gumy 16.

²eX-S Ultra Carp#1 Specjalistyczna wędka karpiowa Browninga z niezwykle udanej serii 2eX-S została zaprojektowana dla wędkarzy, którzy chcą mieć wędkę o większej mocy i wytrzymałości. Jest to bardzo mocna tyczka, która z łatwością poradzi sobie zarówno z mocnym zestawem, jak i dużym karpiem. Ultracarp wykonana jest z tego samego włókna węglowego, co pozostałe tyczki 2eX-s, ale ważne środkowe segmenty zostały dodatkowo wzmocnione oplotem krzyżowym. Dodatkowo najbardziej narażone na uszkodzenia miejsca w pobliżu końców segmentów zostały także wzmocnione, aby uniknąć uszkodzeń wynikających ze zbyt mocnego chwytu lub uderzeń o nogi siedziska czy rolkę. Pomimo niezwykłej wytrzymałości wędka Ultracarp jest lżejsza i sztywniejsza niż typowe tyczki typu "power" w tym przedziale cenowym. Tyczka jest już wyposażona w tuleje, ma topy z dużymi otworami, które mieszczą najgrubsze amortyzatory bez konieczności docinania. Do tyczki pasują amortyzatory w rozmiarze 20+ W zestawie jeden z naszych rewolucyjnych kwadratowych segmentów ochronnych do łatwego i wygodnego łowienia - koniec z bolącym łokciem!

²eX-S Margin#1 Tyczka ²eX-S Margin to 8 metrów czystej mocy, która pozwala na łowienie olbrzymich ryb żerujących przy brzegu. Wędka, która nigdy Cię nie zawiedzie. Podobnie jak wędka ²eX-S Ultracarp, jest to bardzo mocna tyczka, która łatwo poradzi sobie z najcięższymi zestawami. Środkowe segmenty są zewnętrznie wzmocnione oplotem krzyżowym. Dodatkowo najbardziej narażone na uszkodzenia miejsca w pobliżu końców segmentów zostały także wzmocnione, aby uniknąć uszkodzeń wynikających ze zbyt mocnego chwytu lub uderzeń o nogi siedziska czy rolkę. Wszystkie segmenty tyczki pasują do każdej tyczki Browninga z serii ²eX-S i Xitan. Incl. 1x 2/1 Kit 5,5mm. Do tyczki pasują amortyzatory w rozmiarze 20+ .

B19


TYCZKI POWER

Nr art. 10407 115 10407 117 10407 130 10407 132 10407 999 10407 904 10407 996 10407 991 10407 994 10407 995

Model Tyczka Set 11,5 m Tyczka Set 13 m Dopalacz 14,5/16 m Adapter do topów Top 3/1 Top do kubka uni 2/1 Top 2/1 Top Uni Pulla 2/1, 4,5 mm

Długość 11,50 m 11,50 m 13,00 m 13,00 m 1,85 m 1,50 m 4,05 m 2,60 m 2,60 m 2,60 m

Sekcje 7 7 8 8 1 1 3 2 2 2

Długość tr. Waga 1,85 m 671 g 1,85 m 671 g 1,85 m 972 g 1,85 m 972 g 1,85 m 286 g 1,52 m 68 g 1,52 m 109 g 1,45 m 30 g 1,45 m 49 g 1,45 m 56 g

RCD zł 4033,00 4883,00 4883,00 7858,00 1483,00 506,00 1271,00 425,00 591,00 463,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10407 117 10407 132

Model Set 11,5 m Set 13 m

Nr art. 10408 115 10408 117 10408 130 10408 132 10408 999 10408 996

Model Tyczka Set 11,5 m Tyczka Set 13 m Dopalacz 14,5/16 m Top 3/1

Top 2/1 2 –

Długość 11,50 m 11,50 m 13,00 m 13,00 m 1,85 m 4,05 m

Sekcje 7 7 8 8 1 3

Top 3/1 – 4

Top do kubka 1 1

Długość tr. Waga 1,85 m 727 g 1,85 m 727 g 1,85 m 1026 g 1,85 m 1026 g 1,85 m 307 g 1,52 m 109 g

RCD zł 2758,00 3183,00 3098,00 5521,00 1101,00 931,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10408 117 10408 132

Model Set 11,5 m Set 13 m

Top 2/1 1 –

Top 3/1 – 3

Top do kubka 1 1

Hyper Carp Competition HCC 90 Hypercarp Competition HCC 90 - Najlepsza zawodnicza tyczka karpiowa Nowa seria tyczek Hypercarp Competition została specjalnie zaprojektowana dla wędkarzy, którzy biorą udział w zawodach, gdzie łowi się duże karpie na mocny sprzęt. Choćby na francuskich karpodromach. Wędki są na tyle wytrzymałe, że idealnie nadają się także do łowienia silnych ryb, jak brzany w dużych rzekach. Tyczka HCC 90 jest najwyższym modelem z tej serii i została zaprojektowana specjalnie dla tych wędkarzy, którzy poszukują najlepszego sprzętu. Tyczka jest sztywniejsza i bardziej czuła niż typowe tyczki tego typu. Sztywność blanku zapewnia bezpośredni kontakt z zestawem i w efekcie zmniejsza ilość straconych ryb! Doskonale wyważona we wszystkich długościach wędka HCC90 jest najwyższej jakości tyczką zawodniczą, która zachowuje się jak „zwykła” tyczka - ale z niezwykle dużym zapasem mocy. HCC 90 Cechy kluczowe • Pierwszoplanowy wybór dla wędkarzy wyczynowych, którzy łowią duże karpie oraz inne silne ryby • Tyczka o realnej długości 13m (i 16m) „gotowa do łowienia” – nie ma potrzeby docinania topów lub ich regulacji • Najwyższej jakości włókno węglowe ze specjalnym wewnętrznym wzmocnieniem, które zwiększa wytrzymałość przy minimalnym zwiększeniu wagi. • Zewnętrzny oplot krzyżowy na wszystkich złączach żeńskich, co wzmacnia ścianki segmentu i chroni przed uszkodzeniem złącza • W zestawie topy jednoelementowe z dużym otworem i zamontowaną tuleją do uzbrojenia w najgrubsze amortyzatory. • Topy z zamontowanymi nowymi, dużymi tulejami kątowymi Browning typu pulla, które mieszczą amortyzatory 4mm+ • Tyczki HCC oraz topy pasują do wszystkich tyczek Xitan Browninga oraz kilku starszych modeli • Do tyczki pasują amortyzatory w rozmiarze 20+

Hyper Carp Competition HCC 70 Hypercarp Competition HCC 70 – Wysokiej jakości tyczka karpiowa o świetnych walorach użytkowych Nowa seria tyczek Hypercarp Competition została specjalnie zaprojektowana dla wędkarzy, którzy biorą udział w zawodach, gdzie łowi się duże karpie na mocny sprzęt. Choćby na francuskich karpodromach. Wędki są na tyle wytrzymałe, że idealnie nadają się także do łowienia silnych ryb, jak brzany w dużych rzekach. Tyczka HCC 70 wykonana jest zgodnie z najwyższymi standardami oraz posiada te same zaawansowane cechy, co topowa tyczka HCC90 jednak za niższą cenę, dopasowaną do szerszego grona użytkowników. Do wykonania modelu 70 użyto nieco innego włókna węglowego. Jednakże wędka została tak zaprojektowana, aby zachować czułość przy jednoczesnym dobrym wyważeniu, co jest ważne dla tego typu wędzisk, zwłaszcza przy popularnej długości 11.5m. Zmienione włókno węglowe oznacza także, że HCC70 jest nieco mocniejsza niż model 90, co jest także zaletą dla tych wędkarzy, którzy przedkładają moc i wytrzymałość tyczki nad jej wagę. HCC70 Cechy kluczowe • Idealny wybór dla wędkarzy wyczynowych, którzy łowią duże karpie oraz inne silne ryby Tyczka o realnej długości 11.5m (i 13m) “gotowa do łowienia” – nie ma potrzeby docinania topów lub ich regulacji • Możliwość przedłużenia do 14.5 i 16m • Najwyższej jakości włókno węglowe ze specjalnym wewnętrznym wzmocnieniem, które zwiększa wytrzymałość przy minimalnym zwiększeniu wagi. • Zewnętrzny oplot krzyżowy na wszystkich złączach żeńskich, co wzmacnia ścianki segmentu i chroni przed uszkodzeniem złącza • W zestawie topy jednoelementowe z dużym otworem i zamontowaną tuleją do uzbrojenia w najgrubsze amortyzatory. • Topy z zamontowanymi nowymi, dużymi tulejami kątowymi Browning typu pulla, które mieszczą amortyzatory 4mm+ • Tyczki HCC oraz topy pasują do wszystkich tyczek Xitan Browninga oraz kilku starszych modeli • Do tyczki pasują amortyzatory w rozmiarze 20+

B20

B21


TYCZKI POWER

Nr art. 1958 130 1958 133 1958 999 1958 998 1958 991 1958 994 1958 996 W195 823

Model Tyczka Set 13 m Dopalacz 14,5 m Mini Dopalacz Top Puller Top Puller Top 4/1 Pulla Sekcja C HC-60-130

Długość 13,00 m 13,00 m 1,85 m 0,75 m 2,45 m 2,45 m 5,30 m 1,50 m

Sekcje 8 8 1 1 2 2 4 1

Długość tr. Waga 1,85 m 1145 g 1,85 m 1145 g 1,85 m 310 g 0,75 m 216 g 1,45 m 48 g 1,45 m 50 g 1,75 m 214 g 1,50 m 69 g

RCD zł 3396,00 4033,00 1143,00 234,00 425,00 548,00 1823,00 574,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 1958 133

Model Set 13 m

Length 13,00 m

Puller Top Top do kubka Mini Extension 2 1 1

Hyper Carp HC 60-130 Hypercarp HC60–130 - Tyczki Hypercarp to bardzo mocne tyczki na ekstremalne sytuacje! Wszystkie tyczki z serii Hypercarp to specjalistyczne wędki przeznaczone do łowienia największych karpi na mocny sprzęt. Warto nabyć taką tyczkę, kiedy zwykłe tyczki typu „power" okazują się za słabe. Wędki wykonano przy użyciu wysokiej jakości włókna węglowego, którego kluczową rolą jest uzyskanie odpowiedniej sztywności. Jednakże ścianki segmentów oraz połączenia zostały znacząco pogrubione i wzmocnione, aby wyeliminować słabe punkty. Tyczki Hypercarp są nieco cięższe od zwykłych tyczek, ale są dobrze wyważone i łatwe w użyciu przy pełnej długości. Bez względu na wielkość ryb - Hypercarp Cię nie zawiedzie!HC60-130 to najwyższy model z serii Hypercarp. Tyczka ta jest zadziwiająco lekka i sztywna, jak na tak mocną i wytrzymałą wędkę. Doskonałe wyważenie sprawia, że tyczka ta zachowuje swoją czułość i wytrzymałość na całej długości 13 m i więcej. Jest najwyższej jakości tyczką specjalistyczną o wysokich walorach użytkowych - nie należy jej mylić z typowymi grubymi i „miękkimi" mocnymi tyczkami. HC60 -130 Cechy kluczowe • Tyczka przeznaczona specjalnie do łowienia największych karpi na najmocniejszy sprzęt • Tyczka jest gotowa do łowienia, bez konieczności docinania topów, dostępne przedłużenia do 14.5m • Wykonana z wysokiej jakości włókna węglowego, które nadaje jej sztywność i czułość bez utraty wytrzymałości • Zwiększona wytrzymałość ścianek i grubość złączy we wszystkich segmentach eliminuje potencjalne słabe miejsca • W zestawie topy jednoelementowe z dużym otworem i zamontowaną tuleją do uzbrojenia w najgrubsze amortyzatory. • Segment przejściowy, który pozwala zastosować topy od tyczek Browning Xitan i HCC • Do tyczki pasują dowolne amortyzatory Wielkość łowionych ryb - nieograniczona!

Nr art. 1959 115 1959 118 1959 994 1959 995 1959 996 1959 998 W195 923

Model Tyczka Set 11,5 m 2/1 Top Multi Purpose Top Puller Top 4/1 Mini Dopalacz Pulla Sekcja C HC-40-115

Długość 11,50 m 11,50 m 2,45 m 2,45 m 5,30 m 0,90 m 1,50 m

Sekcje 7 7 2 2 4 1 1

Długość tr. Waga 1,85 m 990 g 1,85 m 990 g 1,45 m 49 g 1,45 m 52 g 1,75 m 230 g 0,95 m 248 g 1,50 m 71 g

RCD zł 1908,00 2248,00 463,00 463,00 1271,00 234,00 463,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 1959 118

Model Set 11,5 m

Length 11,50 m

Puller Top Top do kubka Mini Extension 1 1 1

Hyper Carp HC 40-115 Hypercarp HC60-115 - Tyczki Hypercarp to bardzo mocne tyczki na ekstremalne sytuacje! Wszystkie tyczki z serii Hypercarp to specjalistyczne wędki przeznaczone do łowienia największych karpi na mocny sprzęt. Warto nabyć taką tyczkę, kiedy zwykłe tyczki typu „power"" okazują się za słabe. Wędki wykonano przy użyciu wysokiej jakości włókna węglowego, którego kluczową rolą jest uzyskanie odpowiedniej sztywności. Jednakże ścianki segmentów oraz połączenia zostały znacząco pogrubione i wzmocnione, aby wyeliminować słabe punkty. Tyczki Hypercarp są nieco cięższe od zwykłych tyczek, ale są dobrze wyważone i łatwe w użyciu przy pełnej długości. Bez względu na wielkość ryb - Hypercarp Cię nie zawiedzie!Tyczka HC40-115 to środkowy model serii Hypercarp. Starannie dobrana waga segmentów pozwoliła nadać tyczce HC40 akceptowalną lekkość i sztywność jak na tyczkę o tak dużej mocy i wytrzymałości. Łatwa w obsłudze na pełnej długości. Jest jednak niesamowicie skuteczna po skróceniu, co świetnie sprawdza się, gdy musimy zatrzymać rybę. HC40 -115 Cechy kluczowe • Tyczka przeznaczona specjalnie do łowienia największych karpi na najmocniejszy sprzęt • Tyczka jest gotowa do łowienia, bez konieczności docinania topów, dostępne przedłużenia do 13m • Wykonana z wysokiej jakości włókna węglowego, które nadaje jej sztywność i czułość bez utraty wytrzymałości • Zwiększona wytrzymałość ścianek i grubość złączy we wszystkich segmentach eliminuje potencjalne słabe miejsca • W zestawie topy jednoelementowe z dużym otworem i zamontowaną tuleją do uzbrojenia w najgrubsze amortyzatory. • Segment przejściowy, który pozwala zastosować topy od tyczek Browning Xitan i HCC • Do tyczki pasują dowolne amortyzatory Wielkość łowionych ryb - nieograniczona!

B22

B23


TYCZKI POWER

Nr art. 10404 950 10404 952 10404 999 10404 996

Model Tyczka Set 9,5 m Dopalacz 11 m Top 3/1

Długość 9,50 m 9,50 m 1,85 m 3,90 m

Sekcje 6 6 1 3

Długość tr. Waga 1,85 m 811 g 1,85 m 811 g 1,85 m 276 g 1,53 m 118 g

RCD zł 1143,00 1908,00 548,00 846,00

+++KONFI GURACJA ZE STAWÓW+++ Nr. art. 10404 952

Nr art. 10405 600

Model Set 9,5 m

Model Tyczka

Top 3/1 1

Długość 6,00 m

Sekcje 4

Top do kubka 1

Długość tr. Waga 1,80 m 285 g

RCD zł 744,00

Hyper Carp HC 20 Hypercarp HC60-950 - Tyczki Hypercarp to bardzo mocne tyczki na ekstremalne sytuacje! Wszystkie tyczki z serii Hypercarp to specjalistyczne wędki przeznaczone do łowienia największych karpi na mocny sprzęt. Warto nabyć taką tyczkę, gdy zwykłe tyczki typu "power" okazują się za słabe. Wędki wykonano przy użyciu wysokiej jakości włókna węglowego, którego kluczową rolą jest uzyskanie odpowiedniej sztywności. Jednakże ścianki segmentów oraz połączenia zostały znacząco pogrubione i wzmocnione, aby wyeliminować słabe punkty. Tyczki Hypercarp są nieco cięższe od zwykłych tyczek, ale są dobrze wyważone i łatwe w użyciu przy pełnej długości. Bez względu na wielkość ryb - Hypercarp Cię nie zawiedzie! HC20-950 to tyczka z serii Hypercarp adresowana dla początkujących. Idealna dla tych, którzy nie muszą mieć długiej wędki. Cechuje sie tymi samymi właściwościami, co droższe modele HC40 i 60 i jest niezrównana, jeśli łowimy w bliskiej odległości i używamy tyczki w pobliżu zaczepów. HC20-950 Cechy kluczowe • Tyczka przeznaczona specjalnie do łowienia największych karpi na najmocniejszy sprzęt • Tyczka jest gotowa do łowienia, bez konieczności docinania topów, dostępne przedłużenia do 13m • Zwiększona wytrzymałość ścianek i grubość złączy we wszystkich segmentach eliminuje potencjalne słabe miejsca • W zestawie topy jednoelementowe z dużym otworem i zamontowaną tuleją do uzbrojenia w najgrubsze amortyzatory. • Segment przejściowy, który pozwala zastosować topy od tyczek Browning Xitan i HCC • Do tyczki pasują dowolne amortyzatory Wielkość łowionych ryb - nieograniczona!

Hyper Carp Brutale Hypercarp Brutale 6m tyczka typu Margin – “Nie bierzemy jeńców !!!” Jak wskazuje to nazwa, Brutale jest najmocniejszą tyczką do łowienia z brzegu dostępną na rynku. Pozwala ona przy użyciu najmocniejszego sprzętu na zatrzymanie największego karpia w każdych warunkach i na każdym łowisku. Możesz śmiało łowić olbrzymie ryby żerujące przy brzegu, a jakakolwiek weźmie na Twoją przynętę, tyczka Brutale Cię nie zawiedzie. HC Brutale 6m Cechy kluczowe • Bardzo mocna i gotowa do łowienia bez docinania szczytówek • Wszystkie segmenty są zgodne z dłuższymi tyczkami Hypercarp, więc może służyć za tyczkę zapasową • W zestawie topy jednoelementowe z dużym otworem i zamontowaną tuleją do uzbrojenia w najgrubsze amortyzatory. • Do tyczki pasują dowolne amortyzatory. Wielkość łowionych ryb - nieograniczona!

B24

B25


TOPY I MINI DOPAŁKI SPHERE ZER0-G

Tyczki Sphere i Silverlite zostały wyprodukowane przy użyciu tej samej matrycy, tak więc wszystkie wymienione akcesoria i sekcje mogą być używane w obu seriach. Topy Xitan również mogą być używane w tych tyczkach. Wszystkie części są wykonywane z tą samą wysoką jakością jak wędziska do których zostały zaprojektowane.

Tyczki Xitan i ²eX-S zostały wyprodukowane przy użyciu tej samej matrycy, tak więc większość części i akcesoria mogą być stosowane w obu seriach . Topy Silverlite i Sphere również mogą być również używane w tych tyczkach. Wszystkie części są wykonywane z tą samą wysoką jakością jak wędziska do których zostały zaprojektowane.

Xitan / ²eX-S Pole Protectors kwadratowe Nasze unikalne sekcje ochronne Pole Protector o kwadratowym przekroju takie same jak dostarczane z tyczkami Advance oraz ²eX-S. Pasujące do wędzisk 13m oraz 14,5/16m. Plus okrągłe, dwustronne sekcje pasujące do elementów od E/5 do 11m. Chronią tyczkę przed uszkodzeniem zakończeń i dają możliwość regulacji długości.

Sphere/Silverlite Pole Protectors Nasze unikalne sekcje ochronne Pole Protector o kwadratowym przekroju pasujące do wędzisk 13m oraz 14,5/16m dostarczane z tyczkami Sphere, plus okrągła wersja dla 9/11m Waga 230 g

Sekcje 1

Długość tr. 1,00 m

RCD zł 616,00

1896 988 Xitan Advance Pole Protector kwadratowe II

0,85 m

10211 986 Ergonomic Pole Protector III

1,00 m

230 g

1

1,00 m

616,00

1896 989 Xitan Advance Pole Protector kwadratowe III

0,85 m

10211 987 Pole Protector 6/7

1,00 m

155 g

1

1,00 m

531,00

10203 989 ²eX-S Pole Protector kwadratowe II

0,85 m

Topy z tulejami takie same jak oferowane w setach, wraz z Multitopem Sphere przeznaczonym do grubszych amortyzatorów i większych ryb.

Uniwersalne sekcje C w wersji krótkiej i długiej pasujące do wszystkich modeli Nr art. Model 10211 905 Sphere/Silverlite Short C 10210 904 Sphere/Silverlite Uni Sekcja C

Nr art. Model 10211 991 Multi Top 3,9/4,5 mm

Długość 2,50 m

Waga 39 g

Sekcje 2

Długość tr. 1,75 m

RCD zł 718,00

Długość tr. 0,85 m

RCD zł 548,00

220 g

1

0,85 m

548,00

225 g

1

0,85 m

548,00

215 g

1

0,85 m

531,00

Xitan Advance Topy

Xitan/²eX-S Topy Power

Najwyższej jakości topy dostarczane z tyczkami Advance. Wersje puller i standard (z taśmą do nawiercania). Specjalne, wewnętrzne tulejki teflonowe umożliwiają dobranie rozmiaru szczytówki.

Super mocne topy wyposażone w tuleje dostarczane z tyczkami ²eX-S pole i Xitan Margin. Dostępne w 2 długościach z 3 średnicami szczytówki. Wszystkie posiadają taśmy do nawiercania.

Nr art. Model 10801 982 SLKa Match Kit 2/1 3,0 mm

Długość 2,60 m

Waga 40 g

Sekcje 2

Długość tr. 1,40 m

RCD zł 425,00

10801 983 SLKa Top Duo 2/1 3.9/4.5mm

2,60 m

40 g

2

1,40 m

446,00

Nr art. Model 10205 994 SLKe-P Top 2/1, 3,9mm

Długość 2,60 m

Waga 55 g

Sekcje 2

Długość tr. 1,45 m

RCD zł 319,00

10205 995 SLKe-P Top 2/1, 4,5 mm

2,60 m

55 g

2

1,45 m

319,00

10205 997 SLKe-P Kit 2/1, 5,5 mm

2,60 m

55 g

2

1,45 m

319,00

Waga 36 g

Sekcje 1

Długość tr. 1,00 m

RCD zł 276,00

10201 992 Top 2/1 3,0 mm

2,75 m

31 g

2

1,60 m

676,00

10801 993 SLKa Top Duo Pulla 2/1 3.9/4.5mm

2,60 m

46 g

2

1,40 m

548,00

10203 993 SLKe-L Top 2/1, 3,0mm

3,00 m

52 g

2

1,60 m

446,00

10201 993 Top 2/1 3,9 mm

2,75 m

31 g

2

1,60 m

676,00

10801 994 SLKa Top Pulla 2/1 5.5mm

2,60 m

46 g

2

1,40 m

548,00

10203 984 SLKe-L Top 2/1, 3,9mm

3,00 m

52 g

2

1,60 m

446,00

1,51 m

48 g

1

1,51 m

319,00

10216 996 Top Multi L 2/1, 4,5 mm Duo Bush

2,75 m

43 g

2

1,75 m

637,00

1896 991 SLKs 1 Elementowy Top 4.5mm

1,90 m

40 g

1

1,90 m

489,00

10203 985 SLKe-L Top 2/1, 4,5 mm

3,00 m

52 g

2

1,60 m

446,00

Sphere/Silverlite Topy do kubka

Dopalacz o długości 1m wydłużający tyczke do 17m, plus sekcja regulowana, która można dociąć do precyzyjnej długości.

W dwóch długościach umożliwiających dopasowanie do wersji topów. Wyposażone w standardowe zamocowanie śrubowe pasujące do kubków Browninga i niektórych modeli innych producentów.

10210 989 Sekcja regulowana I 10-06 13 m

Sekcje 1

Długość 1,00 m

Sphere/Silverlite Dopalacze & Sekcje regulowane

Nr art. Model 10211 989 17 m Dopalacz 1 m

Długość Waga 0,85 m 216 g

Długość 1,00 m

Sphere/Silverlite Topy Sphere/Silverlite C-Sections

Nr art. Model 1896 987 Xitan Advance Pole Protector I kwadratowy

Nr art. Model 10211 985 Ergonomic Pole Protector II

Długość 1,00 m

Waga 225 g

Sekcje 1

Długość tr. 1,00 m

RCD zł 761,00

1,00 m

163 g

1

1,00 m

591,00

10201 988 Sekcja regulowana II 14,5/16 m

1,00 m

170 g

1

1,00 m

761,00

10201 989 Adjusta Section I 10-12 13 m

1,00 m

157 g

1

1,00 m

616,00

Nr art. Model 10211 992 Top do kubka 2,50 m

Długość 2,50 m

Waga 39 g

Sekcje 2

Długość tr. 1,30 m

RCD zł 463,00

10201 991 Top do kubka 2/1 2,70 m

2,75 m

33 g

2

1,40 m

531,00

10216 992 Top do kubka

2,75 m

47 g

2

1,75 m

425,00

Xitan / ²eX-S Topy do kubka

Xitan / ²eX-S Sekcje Power Tanie sekcje Power C w wersji krótkiej i długiej do wszystkich tyczek. Sekcje Power C są lekkie wiec nie maja wpływu na wyważenie wędziska. Użyteczne szczególnie wtedy, gdy potrzebujemy dodatkowej wytrzymałości . Nr art. Model 10203 904 Sekcja Power Uni-C 10203 905 Short Uni-SC

Długość 1,50 m

Waga 53 g

Sekcje 1

Długość tr. 1,50 m

RCD zł 315,00

0,75 m

33 g

1

0,75 m

242,00

W trzech długościach umożliwiających dopasowanie do wersji topów. Wyposażone w standardowe zamocowanie śrubowe pasujące do kubków Browninga i niektórych modeli innych producentów. Nr art. Model 10203 991 SLKe-P Top do kubka 2/1 2,60 m

Długość 2,60 m

Waga 49 g

Sekcje 2

Długość tr. 1,45 m

RCD zł 319,00

10203 992 SLKe-L Top do kubka 2/1 3,0 m

3,00 m

52 g

2

1,60 m

319,00

1896 992 SLKs 1 Elementowy Top do kubka

1,90 m

40 g

1

1,90 m

489,00

Xitan Pole Protectors Specjalnie zaprojektowane krótkie sekcje nasadowe. Pole Protectors są dwustronne i pasują do każdej sekcji od 5* aż do dolnika. Wbudowane korki ślizgowe chronią sekcje przed wyszczerbieniami i pękaniem. Dają także użyteczne opcje długości tyczek. Te Pole Protectors są w pełni kompatybilne z poprzednimi tyczkami Xitan, np. Z9.

B26

Nr art. Model 1883 988 Xitan Pole Protector 5/6

Długość 0,75 m

Waga 113 g

Sekcje 1

Długość tr. 0,75 m

RCD zł 340,00

10205 989 Xitan Pole Protector 6/7

0,80 m

275 g

1

0,80 m

276,00

10601 989 ²eX-S Pole Protector 4/5

0,90 m

268 g

1

0,90 m

170,00

Browning Topkit Adapter Section

Xitan Dopalacze i Sekcje Regulowane

Specjalna sekcja „D” – short adapter. Pozwala na dopasowanie do tyczki Browninga topów innych znanych producentów. Pasuje do topów o średnicy 18mm.

Dopalacz o długości 1m wydłużający tyczke Advance do 17m, plus sekcja regulowana do 13m, która można dociąć do precyzyjnej długości.

Nr art. Model 10211 904 Topkit Adapter Section D 18 > 22m

Długość 22 cm

Waga 5,8 g

Sekcje 1

RCD zł 106,00

Nr art. Model 10801 987 Xitan 17 m Dopalacz 1,00m

Długość 1,15 m

Waga 200 g

Sekcje 1

Długość tr. 1,15 m

RCD zł 829,00

1883 987 Xitan 13m Sekcja Regulujaca

1,10 m

230 g

1

1,10 m

425,00

B27


TYCZKI WYCZYNOWE Black Magic® Classic Powraca legendarna seria wędzisk Black Magic Put-In 1,2,3. Wytrzymałość i odporność tamtych wędzisk zyskała ogromne uznanie min wśród wędarzy łowiących "z ręki", i ceniących sobie ich bezkompromisową moc. Mimo upływu czasu, nadal znakomicie służą łowiącym. Też z tych oto powodów wprowadamy Black Magic do oferty na 2016r pod nazwą "Classic". Zostały wyprodukowane w tym samym reżimie technologicznym, co legendarni poprzednicy.

+ + + KONFI GU R AC JA Z E STAW ÓW + + + Nr. art. 10002 112

Model Set 11,00 m

Długość 11.00 m

Top 3/1 1

Pole Prot. 1

Nr art. 10002 110 10002 112 10002 989 10002 999 10002 994

Model Tyczka Set 11 m Pole Protector II Dopalacz 12,5 m Kit 3/1

Długość 11,00 m 11,00 m 0,70 m 1,52 m 2,24 m

Sekcje 9 9 1 1 3

Długość tr. Waga 1,52 m 650 g 1,52 m 650 g 0,70 m 83 g 1,52 m 185 g 0,96 m 26 g

RCD zł 2248,00 2333,00 446,00 871,00 446,00

Black Magic® II Gold Black Magic Gold to wędzisko najwyższej klasy, stworzone dla wędkarzy ceniących sobie połączenie lekkości, smukłości i wytrzymałości wędziska z jego najwyższą jakością. Wykonana w reżimie technologicznym obowiązującym przy produkcji najdroższej,absolutnie topowej serii Xitan. Gotowa do natychmiastowego łowienia, zestawy topów wyposażone zostały w wkładki. Dzięki dodatkowym składom długość wędziska można przedłużyć do 13 i więcej metrów. Opcjonalne dopałki wydłużają tyczkę do 12,5 metra i więcej.

+ + + KONFI GU R AC JA Z E STAW ÓW + + + Nr. art. 10209 113 10209 114 10209 127

B28

Model Set 11 m Set 11,00 m Set 12,50 m

Top 4/1 1 – –

Top do kubka 1 1 1

Top 2/1 Pole Prot. – – 2 1 3 1

Nr art. 10209 110 10209 113 10209 114 10209 127 10209 999 10209 989 10209 994 10209 995 10209 996

Model Tyczka Set 11 m Cont. Set 11 m Set 12,5 m Dopalacz 11/12,5 m Pole Protector Uni Kit 2/1 Top do kubka 2/1 Top 4/1 4,5 mm

Długość 11,00 m 11,00 m 11,00 m 12,50 m 1,75 m 0,85 m 2,60 m 2,60 m 5,50 m

Sekcje 7 7 7 8 1 1 2 2 4

Długość tr. Waga 1,75 m 760 g 1,75 m 760 g 1,75 m 760 g 1,75 m 1015 g 1,75 m 315 g 0,85 m 158 g 1,50 m 60 g 1,50 m 60 g 1,49 m 178 g

RCD zł 1823,00 2546,00 2121,00 2546,00 425,00 234,00 247,00 268,00 914,00

B29


TYCZKI POWER Black Magic ® Carp Black Magic Carp to niewiarygodnie mocny i wytrzymały bat z tradycjami nazwy Black Magic. Rekordowe karpie, duże, silne liny i waleczne brzany są godnymi przeciwnikami dla tych wędek. Znakomita relacja jakości do ceny. Przygotowany pod gumy do 20+

+ + + KONFI GU R AC JA Z E STAW ÓW + + + Nr. art. 10401 113

Model Set 11,00 m

Długość 11,00 m

Top 2/1 1

Nr art. 10401 110 10401 113 10401 994 10401 996

Model Tyczka Set 11 m Top Power 2/1 Top 4/1

Długość 11,00 m 11,00 m 3,00 m 6,00 m

Sekcje 7 7 2 4

Długość tr. Waga 1,82 m 958 g 1,82 m 958 g 1,59 m 70 g 1,61 m 240 g

RCD zł 1016,00 1101,00 234,00 680,00

Black Magic ® Margin + + + KONFI GU R AC JA Z E STAW ÓW + + + Nr. art. 10600 802

Model Set 8,00 m

Długość 8,00 m

Top 2/1 2

Bardzo mocna tyczka brzegowa skonstruowana zgodnie z tradycją Black Magic. Bardzo sztywna i niezwykle lekka, biorąc pod uwagę jej moc i wytrzymałość. Wystarczająco silna do każdego rozmiaru gum i ryb każdej wielkości. Posiada bardzo dużą średnicę szczytówki, a zatem nie wymaga przycinania nawet do największych gum, dzięki czemu nie ma utraty długości tyczki. Czysta magia Black Magic ! Nr art. 10600 800 10600 802 10600 993

Model Tyczka Set 8 m Top 2/1

Długość 8,00 m 8,00 m 2,40 m

Sekcje 6 6 2

Długość tr. Waga 1,55 m 790 g 1,55 m 790 g 1,30 m 72 g

RCD zł 340,00 463,00 111,00

Battle Carp 1000 Bardzo mocna tyczka w świetnej cenie. Idealna do łowienia karpi, ale także do pozostałych technik łowienia zestawem skróconym.

+ + + KONFI GU R AC JA Z E STAW ÓW + + + Nr. art. 10400 102

B30

Model Set 10 m

Top 2/1 2

Nr art. 10400 100 10400 102 10400 992

Model Długość Tyczka 10,00 m Set 10 m 10,00 m 2/1 Top 2,90 m

Sekcje 6 6 2

Długość tr. Waga 1,80 m 919 g 1,80 m 919 g 1,51 m 86 g

RCD zł 548,00 676,00 191,00

B31


TYCZKI WYCZYNOWE Aggressor Pro Canal Wędka Aggressor Pro Canal to fantastyczne uzupełnienie naszej serii węglowych tyczek dla początkujących. Nr art. 10207 110 10207 950 10207 993

Model Tyczka Tyczka Top 3/1

Długość 11,00 m 9,50 m 1,90 m

Sekcje 8 7 2

Długość tr. Waga 1,70 m 954 g 1,70 m 624 g 1,50 m 75 g

RCD zł 718,00 633,00 212,00

Aggressor Carp II Nowa i udoskonalona wersja tyczki Browninga Aggressor Carp. Mocna i wytrzymała tyczka, którą można łowić ryby dowolnej wielkości. Użyte do jej produkcji włókno węglowe zostało tak dobrane, aby zrównoważyć wagę i wytrzymałość tyczki. Nr art. 10406 950 10406 993 10406 999

Model Tyczka Top 3/1 Dopalacz 11 m

Długość 9,50 m 2,90 m 1,60 m

Sekcje 8 3 1

Długość tr. Waga 1,60 m 870 g 1,22 m 50 g 1,60 m 355 g

RCD zł 548,00 123,00 196,00

Pit Bull Dostarczane z zamontowanym amortyzatorem, są więc „gotowe do użycia”

"Gotowe do pracy" silne tyczki - dołącz tylko przypon i jesteś gotowy do wędkowania! Dostępne w długościach 4 & 6 metrów, obie tyczki są silne, ale niezbyt ciężkie. Pit Bull 4m wyposażony jest w gumy odpowiednie dla żyłki 4 do 8lb i ostro walczących ryb, takich jak karp i lin. Wersja 6m zawiera dodatkowo zestaw top-kit z lżejszymi gumami, odpowiedni na małe ryby, takie jak okoń i leszcz. Obi tyczki są sprzedawane w sztywnej tubie transportowej. Nr art. 1871 400 1871 600 1871 994

Model Długość Tyczka + Top 2/1 4,00 m Tyczka + Top 2/1 6,00 m Top 2 (bez amortyzatora) 2,00 m

Sekcje 4 6 2

Długość tr. Waga 1,17 m 240 g 1,17 m 550 g 1,00 m 64 g

RCD zł 174,00 315,00 34,00

Argon Nowa seria krótkich tyczek do łowienia pełnymi zestawami. Smukłe, wytrzymałe i poręczne w łowieniu. Wędki Argona są najlepszym wyborem dla węd-karzy preferujących krótkie dystanse. Pusty segment szczytowy pozwala na zamontowanie amortyzatorów gumowych, bez konieczności skracania jego długości. Nr art. 10001 600 10001 750 10001 900

B32

Model Argon Argon Argon

Długość 6,00 m 7,50 m 9,00 m

Sekcje 5 6 7

Długość tr. Waga 1,67 m 425 g 1,72 m 664 g 1,72 m 930 g

RCD zł 340,00 425,00 548,00

B33


TYCZKI MARGIN Margin Mauler II Nasza całkowicie unikatowa tyczka brzegowa “hit ‘n hold”, która zdobyła reputację jako najsilniejsza tyczka brzegowa na rynku! Każda wielkość ryby i każdy rozmiar gum - Mauler sobie poradzi! Mauler posiada równoległą sekcję środkową, którą można założyć lub zdjąć, tak aby można było używać sekcji dolnej, która posiada przeciwpoślizgowe uchwyty EVA, na 2 różnych długościach. Sekcja szczytowa ma dużą średnicę i nie wymaga przycinania nawet do najmocniejszych gum na rynku. Nr art. 10605 500 10605 993

Model Tyczka Top Puller 2/1

Długość 5,00 m 2,45 m

Sekcje 4 2

Długość tr. Waga 1,34 m 395 g 1,34 m 85 g

RCD zł 306,00 145,00

Aggressor Margin Tyczka typu margin z zauważalnie wzmocnionymi sekcjami. Oznaczony punkt nawiercania na sekcji B pozwala na zastosowanie tulejek typu „pulla”. Blank jest szczególnie wytrzymały i odporny na zgniatanie w dolnej części sekcji B i C pozwala na bezpieczny hol nawet dużych karpi. Nr art. 10604 700 10604 993

Model Tyczka Top 2/1

Długość 7,00 m 2,20 m

Sekcje 6 2

Długość tr. Waga 1,45 m 578 g 1,15 m 49 g

RCD zł 425,00 128,00

Exciter "Exciting", wielofunkcyjna tyczka odpowiednia do każdego typu łowienia. Mocna, dobrze wyglądająca, niezawodna i o doskonałej relacji jakość-cena. Perfekcyjna tyczka na początek, albo dla tych z ograniczonym budżetem. Nr art. 1497 650 1497 800 1497 993

Model Tyczka Tyczka Top 2/1

Długość 6,50 m 8,00 m 2,15 m

Sekcje 5 6 2

Długość tr. Waga 1,55 m 590 g 1,55 m 870 g 1,40 m 24 g

RCD zł 238,00 289,00 60,00

Black Magic® SLF Tele Doskonała seria wędzisk do łowienia z pełnym zestawem. Black Magic SLF lekko leży w dłoni i ma bardzo szybką akcję. Wędka pozwala zatrzymać także większe ryby podczas holu. Występuje w długościach 5, 6, 7, 8 i 9 m, co pozwala dostosować się do każdej sytuacji. Nr art. 10007 100 10007 500 10007 600 10007 700 10007 800 10007 900

B34

Model Długość Black Magic® SLF Tele 10,00 m Black Magic® SLF Tele 5,00 m Black Magic® SLF Tele 6,00 m Black Magic® SLF Tele 7,00 m Black Magic® SLF Tele 8,00 m Black Magic® SLF Tele 9,00 m

Sekcje 9 5 6 7 7 8

Długość tr. Waga 1,40 m 530 g 1,40 m 150 g 1,40 m 200 g 1,40 m 260 g 1,40 m 330 g 1,40 m 420 g

RCD zł 1696,00 574,00 761,00 888,00 1101,00 1398,00

B35


TYCZKI TELESKOPOWE Argon Tele Niezwykła teleskopowa wędka o zaskakującej cenie. Jeśli chcemy łowić szybko niewielkie ryby w pobliżu brzegu jest to przysłowiowy as w rękawie. Nr art. 10006 500 10006 600 10006 700

Model 500 F 600 F 700 F

Długość 5,00 m 6,00 m 7,00 m

Sekcje 5 6 7

Długość tr. Waga 1,14 m 212 g 1,14 m 298 g 1,14 m 379 g

RCD zł 174,00 230,00 276,00

Exciter Tele Wartościowa alternatywa dla okazjonalnego wędkarza. Dzięki większej zawartości włókna szklanego w tylnej części, model ten jest niesamowicie tani, a także, dzięki kombinacji materiałów, wytrzyma zdarzające się niewłaściwe użytkowanie niedoświadczonego wędkarza. Nr art. 10000 500 10000 600

Model Długość Exciter Tele 5,00 m Exciter Tele 6,00 m

Sekcje 5 6

Długość tr. Waga 1,15 m 341 g 1,15 m 494 g

RCD zł 145,00 174,00

Exciter Power Tele Silne i trwałe węglowe teleskopy w szeregu najpopularniejszych długości. Exciter Power Tele posiada akcję i moc wystarczającą do komfortowego lłapania nawet dużych i ostro walczących ryb. Nr art. 10003 500 10003 600 10003 700

Model Exciter Power Tele Exciter Power Tele Exciter Power Tele

Długość 5,00 m 6,00 m 7,00 m

Sekcje 5 6 7

Długość tr. Waga 1,14 m 295 g 1,14 m 395 g 1,14 g 519 g

RCD zł 174,00 221,00 285,00

Basalt Ultra Tele Idealna tyczka dla początkujących. Praktycznie nie do połamania podczas normalnego użycia.

B36

Seria ultra wytrzymałych teleskopowych tyczek wyprodukowanych z użyciem nowych kompozytów, które w porównaniu z tradycyjnymi materiałami, nadają wędce niewiarygodną sztywność. Nr art. 1884 400 1884 500 1884 600 1884 700 1884 800

Model Basalt Ultra Tele Basalt Ultra Tele Basalt Ultra Tele Basalt Ultra Tele Basalt Ultra Tele

Długość 4,00 m 5,00 m 6,00 m 7,00 m 8,00 m

Sekcje 4 5 6 7 8

Długość tr. Waga 1,15 m 185 g 1,15 m 330 g 1,15 m 480 g 1,15 m 660 g 1,15 m 880 g

RCD zł 136,00 179,00 234,00 276,00 340,00

B37


BOLONKI Silverlite Bolo 10-14 Gdy produkujesz najwyższej klasy wędki, tak jak firma Browning, powinieneś udowodnić swe doświadczenie w segmencie bolonek. Silverlight Bolo 10-14 to nowy model flagowy: Superlekka, szybka i sztywna, z wysokiej jakości wykończeniem – od uchwytu kołowrotka po przesuwne przelotki dwóch najwyższych sekcji, które są zamontowane na węglowych tulejkach. Nr art. 1998 600 1998 700 1998 800

Model Silverlite Bolo 10-14 Silverlite Bolo 10-14 Silverlite Bolo 10-14

Długość 6,00 m 7,00 m 8,00 m

Sekcje 6 7 8

C.W. Długość tr. Waga 30 g 1,40 m 268 g 30 g 1,40 m 362 g 30 g 1,40 m 485 g

RCD zł 1021,00 1256,00 1611,00

Silverlite Bolo 10-08 Niedroga siostra wędki Silverlight Bolo 10-14: wersja 10-08 to zupełnie nowa bolonka, która ma nieco mocniejszą akcję, a jednocześnie wciąż jest niezwykle lekka w dłoni. Wyposażona w przelotki SIC i wykończona przy użyciu najnowocześniejszego modułowego włókna węglowego. Wszystkie łączniki przelotek są uszczelnione żywicą epoksydową. Nr art. 1979 600 1979 700 1979 800

Model Silverlite Bolo 10-08 Silverlite Bolo 10-08 Silverlite Bolo 10-08

Długość 6,00 m 7,00 m 8,00 m

Sekcje 6 7 8

C.W. Długość tr. Waga 30 g 1,45 m 272 g 30 g 1,45 m 387 g 30 g 1,45 m 513 g

RCD zł 821,00 939,00 1056,00

Black Magic® SLF Bolo Wędka ta łączy w sobie zalety bardzo szybkiej i lekkiej bolonki z dużą mocą przydatną podczas holu. Może być używana zarówno w szybkim prądzie z ciężkimi spławikami, jak i na kanałach, gdzie kluczowe jest szybkie zacinanie.

Nr art. 12700 500 12700 600 12700 700 12700 800

B38

Model Black Magic® SLF Bolo Black Magic® SLF Bolo Black Magic® SLF Bolo Black Magic® SLF Bolo

Długość 5,00 m 6,00 m 7,00 m 8,00 m

Sekcje 5 6 7 7

C.W. Długość tr. Waga 25 g 1,30 m 240 g 25 g 1,30 m 310 g 25 g 1,30 m 470 g 25 g 1,40 m 530 g

RCD zł 382,00 506,00 591,00 761,00

B39


FEEDERY Nowe wędki SPHERE są naprawdę nie z tego świata. Wędki zostały opracowane z użyciem najwyższej dostępnej jakości węgla o każdy inny aspekt ich konstrukcji został tak zaprojektowany, aby wyprodukować produkt, który jest tak "perfekcyjny", jak tylko jest to możliwe. Wszystkie wędki SPHERE zawierają:- Najcieńszy, najlżejszy z możliwych blank z wysokiej klasy węgla - Specjalne "szkieletowe" przelotki SIC o niskim współczynniku tarcia – najlżejsze z możliwych. - Unikatowy ergonomiczny uchwyt zmniejszający wagę, który przenosi więcej "wyczucia" na wędkarza. Wędki SPHERE wyglądają i działają lepiej niż jakiekolwiek inne wędki na rynku. Wierzymy, że są to najbardziej zaawansowane wędki jakie można dostać.

Sphere Spliced-Tip River Specjalistyczne wędziska spławikowe z serii Sphere przeznaczone do łowienia w rzekach. Obie wędki mają 50 cm końcówki z pełnego włókna węglowego, które ostrożnie należy łączyć z częścią szczytową. Tworzy to bardzo szybką i sztywną akcję konieczną do podniesienia żyłki oraz kontroli zestawu w płynącej wodzie, a jednocześnie miękka szczytówka pozwala zastosować cienkie żyłki i małe haczyki. Są to doskonałe wędki rzeczne, a wersja 4.72m zachowuje się znacznie lepiej niż tradycyjne wędki do metody bolońskiej. Podobnie jak we wszystkich wędkach Sphere, użyliśmy najwyższej jakości blanki węglowe oraz elementy wykończeniowe. Każdy aspekt tej wędki został starannie opracowany, aby był tak doskonały, jak to możliwe. Bardzo lekka, bardzo cienka i uzbrojona w niezwykle ergonomiczną, zmniejszającą wagę rękojeść, która pozwala poczuć najdrobniejszy ruch zestawu. Nr art. 12005 410 12005 470

Model Sphere Spliced-Tip River Sphere Spliced-Tip River

Długość 4,11 m / 13,6'' 4,72 m / 15,6''

Sekcje 3 3

C.W. Długość tr. Waga 30 g 1,41 m 150 g 30 g 1,61 m 175 g

RCD zł 1823,00 1993,00

Sphere Match Odległościówki Sphere, podobnie jak wszystkie inne modele z tej serii zostały opracowane z użyciem węgla najwyższej dostępnej jakości i najlepszego osiągalnego osprzętu. Każdy aspekt ich konstrukcji został tak zaprojektowany, aby otrzymać produkt, który jest tak "perfekcyjny", jak tylko jest to możliwe. Wędziska te są: ultra lekkie, ultra cienkie, wyposażone w unikatowy ergonomiczny uchwyt o obniżonej wadze przenoszący więcej "wyczucia" na wędkarza, uzbrojone w specjalne przelotki SIC o niskim współczynniku tarcia – najlepsze i najlżejsze z możliwych. Sphere Match charakteryzują się akcją medium, jednak jakość zastosowanego węgla i konstrukcja blanku pozwalają na zastosowanie ich w szerokim spektrum technik wędkarskich: od rzutów ciężkimi waglerami na jeziorach, aż po lekkie łowienie przy brzegu z zastosowaniem finezyjnych zestawów. Są to najbardziej zaawansowane, uniwersalne odległościówki. Naprawdę „NE Z TEGO ŚWIATA”! Nr art. 1499 390 1499 420

B40

Model Sphere Match Sphere Match

Długość 3,90 m / 13' 4,20 m / 14'

Sekcje 3 3

C.W. Długość tr. Waga 30 g 1,37 m 149 g 30 g 1,48 m 157 g

RCD zł 1696,00 1781,00

B41


WĘDKI MATCHOWE

Sphere Pellet Waggler Z uwagi na wiele próśb, rozszerzyliśmy serię wędzisk spławikowych Sphere o 2 częściową wędkę Pellet Waggler o długości 3.3m. Wędka ta ma niezwykle mały przekrój i jest niewiarygodnie lekka - waży poniżej 150 g. Dzięki temu stałe rzucanie zestawem, które jest konieczne w tej technice, jest mniej męczące i łatwiejsze. Blank ma klasyczną, paraboliczną akcję, jednak dzięki użytym wysokomodułowym włóknom węglowym wędka jest dość sztywna, co pomaga w podrywaniu żyłki z wody. Wędka została skrupulatnie przetestowana, aby była pewność, że ma idealną moc do poradzenia sobie z karpiami na zawodach. Podobnie jak w przypadku wszystkich wędzisk Browninga z serii Sphere, wędka Pellet Waggler jest wykończona zgodnie z najwyższymi standardami i ma specjalną ergonomiczną rękojeść Sphere.

Nr art. 12002 330

Model Sphere Pellet Waggler

Długość 3,30 m / 11'

Sekcje 2

C.W. Długość tr. Klasa żyłki Waga 25 g 1,68 m 3 - 6+ lbs 134,18 g

RCD zł 1526,00

Sphere Hot Rod Silver Edition Specjalistyczna wędka starannie opracowana pod kątem łowienia małych ryb na lekki sprzęt, lekkie żyłki i małe haczyki. Wędka ta jest bardzo lekka i ma bardzo cienką pełną szczytówkę węglową, która została wklejona w główny blank wędki. Dzięki temu wędka ma bardzo szybką akcję z niezwykle czułą szczytówką, która zmniejsza ryzyku spięcia i utraty ryby. Wędka ta jest tak czuła, że z powodzeniem możemy stosować żyłki w granicach 0.07mm. Wędka ta jest udanym produktem zespołu Browninga Hotrods, który tworzą ekspercie tego typu łowienia. Doskonale spisała się podczas łowienie na kanałach i małych rzekach we wschodniej Anglii. Wędka ta została określona mianem "Silver Edition", aby uhonorować 25 lecie współpracy zespołu Hotrods z marką Browning.

Nr art. 12000 345

B42

Model Hot Rod Silver Edition

Długość 3,45 m / 11,3"

Sekcje 2

C.W. Długość tr. Klasa żyłki 12 oz / 0 - 5 g 1,79 m - 2 lbs

Waga 127 g

RCD zł 1526,00

B43


FEEDERY

Sphere Braid Special Specjalistyczny feeder z serii Sphere zaprojektowany do łowienia z plecionkami lub wstępnie naciągniętymi żyłkami. Wędka w części środkowej i szczytowej jest bardziej miękka, co eliminuje ryzyku spięcia ryby, gdy łowimy gatunki o miękkich pyskach jak krąpie czy leszcze. Jednakże dolnik zachowuje swoją moc, dzięki której możliwe jest zarzucanie średnimi koszyczkami na większe odległości. Przelotki o niskiej podatności na tarcie pozwalają na ciche rzuty plecionką bez irytującego odgłosu ocierania plecionki o przelotki podczas ściągania zestawu. Podobnie jak we wszystkich wędkach Sphere, użyliśmy najwyższej jakości blanki węglowe oraz elementy wykończeniowe. Każdy aspekt tej wędki został starannie opracowany, aby był tak doskonały, jak to możliwe. Bardzo lekka, bardzo cienka i uzbrojona w niezwykle ergonomiczną, zmniejszającą wagę rękojeść, która pozwala poczuć najdrobniejszy ruch zestawu. W zestawie 4 szczytówki z węgiel dopasowane do akcji i zadań jakie ma ta wędka spełniać. Nr art. 12004 360

Model Długość Sphere Braid Special 3,60 m / 12'

Nr art. 12004 360

Model Sphere Braid Special

Sekcje 3

C.W. Długość tr. Waga 50 g 1,29 m 145 g

RCD zł 1611,00

szczytówki w zestawie 0,5oz, 0,75oz, 1oz, 1,5oz

Sphere Feeder

Szytówki Sphere Nr art. 1498 001 1498 002 1498 003 1498 004 1498 005 1498 006 1498 007 1498 008 1498 009 1498 010 1498 011 1498 012

B44

Model Włókno Szklane Włókno Szklane Włókno Szklane Włókno Szklane Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel

Długość 60,00 cm 60,00 cm 60,00 cm 60,00 cm 60,00 cm 60,00 cm 60,00 cm 60,00 cm 60,00 cm 60,00 cm 60,00 cm 60,00 cm

Akcja 0,50 oz 0,75 oz 1,00 oz 1,50 oz 1,00 oz 1,50 oz 2,00 oz 3,00 oz 4,00 oz 5,00 oz 0,75 oz 0,50 oz

Sphere Feeder, podobnie jak wszystkie inne modele z tej serii zostały opracowane z użyciem węgla najwyższej dostępnej jakości i najlepszego osiągalnego osprzętu. Każdy aspekt ich konstrukcji został tak zaprojektowany, aby otrzymać produkt, który jest tak „perfekcyjny”, jak tylko jest to możliwe. Wędziska te są: ultra lekkie, ultra cienkie, wyposażone w unikatowy ergonomiczny uchwyt o obniżonej wadze przenoszący więcej „wyczucia” na wędkarza, uzbrojone w specjalne przelotki SIC „szkieletowej konstrukcji” o niskim współczynniku tarcia – najlepsze i najlżejsze z możliwych. Najlepsze wędki do łowienia z koszyczkiem zanętowym. Świetna jakość blanków SPHERE pozwoliła nam na stworzenie małej serii wędek, które przeznaczone są do szerokiego zakresu sytuacji łowienia z koszyczkiem zanętowym. Węglowa jakość blanków dodaje wiele metrów do zarzutu i poprawia precyzję zarzucania poprzez minimalizację ruchów bocznych gdy wędka jest obciążona. Jednak blanki te są wystarczająco elastyczne, aby bezpiecznie walczyć z rybami takimi jak płoć, bez obawy o wyciągnięcie haczyka. W zestawie z 4 końcówkami, które dają zarówno czułość wskazywania brań, jak i trwałość podczas zarzucania. Nr art. 1498 330 1498 361 1498 390 1498 391 1498 420 1498 421

Model L M M MH MH H

Nr art. 1498 330 1498 361 1498 390 1498 391 1498 420 1498 421

Model L M M MH MH H

Długość 3,30 m / 11' 3,60 m / 12' 3,90 m / 13' 3,90 m / 13' 4,20 m / 14' 4,20 m / 14'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 2 70 g 1,74 m 149 g 3 80 g 1,29 m 160 g 3 80 g 1,38 m 189 g 3 100 g 1,38 m 210 g 3 100 g 1,48 m 258 g 3 145 g 1,48 m 278 g

RCD zł 1356,00 1526,00 1611,00 1696,00 1866,00 1993,00

szczytówki w zestawie 0,75 oz, 1 oz, 1.5 oz, 2 oz, 0,75 oz, 1 oz, 1.5 oz, 2 oz, 0,75 oz, 1 oz, 1.5 oz, 2 oz, 1 oz, 1.5 oz, 2 oz, 3 oz 1.5 oz, 2 oz, 3 oz, 4 oz 2 oz, 3 oz, 4 oz, 5 oz

B45


FEEDERY Sphere Bomb Sphere Bomb, podobnie jak wszystkie inne modele z tej serii zostały opracowane z użyciem węgla najwyższej dostępnej jakości i najlepszego osiągalnego osprzętu. Każdy aspekt ich konstrukcji został tak zaprojektowany, aby otrzymać produkt, który jest tak „perfekcyjny”, jak tylko jest to możliwe. Wędziska te są: ultra lekkie, ultra cienkie, wyposażone w unikatowy ergonomiczny uchwyt o obniżonej wadze przenoszący więcej „wyczucia” na wędkarza, uzbrojone w specjalne przelotki SIC „szkieletowej konstrukcji” o niskim współczynniku tarcia – najlepsze i najlżejsze z możliwych. Wędka o miękkiej akcji optymalna do łowienia na odległości do 30 m z bombą, lub metodą lekką i z konwencjonalnymi koszyczkami zanętowymi. Najwyższej jakości blank jest wystarczająco miękki, aby bezpiecznie używać go z cienkimi żyłkami i małymi haczykami, ale posiada rezerwy mocy w sekcji nasadowej, do ujarzmiania większych i zacieklej walczących ryb, gdy to konieczne. W zestawie z 4 szklanymi końcówkami, które dają zarówno czułość wskazywania brań, jak i trwałość pozwalającą sprostać wymaganiom łowienia karpi. Nr art. 1498 300 1498 301

Model Sphere Bomb +10% Power

Nr art. 1498 300 1498 301

Model Sphere Bomb +10% Power

Długość 3,00 m / 10' 3,00 m / 10'

Sekcje 2 2

C.W. Długość tr. Waga 25 g / 3 - 6 lbs 1,60 m 133 g 35 g / 3 - 6 lbs 1,60 m 133 g

RCD zł 1186,00 1186,00

szczytówki w zestawie 0,50 oz, 0,75 oz, 1 oz, 1.5 oz 0,50 oz, 0,75 oz, 1 oz, 1.5 oz

Champion‘s Choice Silverlite Feeder Pro

Champion's Choice Silverlite Pro Quiver Tip Nr art. 12214 001 12214 002 12214 003 12214 004 12214 005 12214 006

B46

Model Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel

Długość Akcja 63,00 cm 0,5 oz 63,00 cm 0,75 oz 63,00 cm 1 oz 63,00 cm 1,5 oz 63,00 cm 2 oz 63,00 cm 3 oz

Seria wędzisk opracowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów, a przynajmniej tych, którzy do tego miana aspirują. Seria „Silverlite Pro” to efekt dużego zapotrzebowania na wędziska służące łowieniu na międzynarodowych zawodach. Wędki te spełniają wszystkie specjalne wymagania profesjonalistów. O wygranej w zawodach często decydują pojedyncze ryby, których nie można stracić. Wędka jest bardzo miękka podczas holu, ale ma wystarczającą moc, by doskonale kontrolować rybę. Mimo lekkości jest bardzo wytrzymała. Przelotki SIC "szkieletowej konstrukcji" zostały pożyczone z serii Sphere i doskonale współgrają z blankiem. Wędka ta ma lekkość wędki odległościowej, a moc Feddera. Sseria ta jest połączeniem wszystkich cech różnych modeli wędzisk. Bardzo lekki węglowy uchwyt kołowrotka Alps Rapid MVT to najnowsze osiągnięcie technologiczne. Precyzyjnie przenosi wibracje z blanku, co umożliwia szybką reakcję wędkarza. Kołowrotek przytrzymywany jest bezpiecznie w dwóch miejscach za pomocą dwóch nakrętek. Wędka leży doskonale w ręce i pozwala łowić przez wiele godzin bez wysiłku. Szczytówka ma średnicę zaledwie 2.2 mm, dzięki czemu jest bardzo czuła i wskazuje doskonale nawet najdelikatniejsze brania. Nr art. 12214 330 12214 360 12214 390

Model Champion's Choice Silverlite Pro 3-3 Champion's Choice Silverlite Pro 3-6 Champion's Choice Silverlite Pro 3-9

Nr art. 12214 330 12214 360 12214 390

Model Champion's Choice Silverlite Pro 3-3 Champion's Choice Silverlite Pro 3-6 Champion's Choice Silverlite Pro 3-9

Długość 3,30 m / 11' 3,60 m / 12' 3,90 m / 13'

Sekcje 2 3 3

C.W. Długość tr. Waga 55 g 1,68 m 151 g 60 g 1,25 m 162 g 80 g 1,35 m 189 g

RCD zł 1058,00 1186,00 1313,00

szczytówki w zestawie 0.5 oz, 0.75 oz, 1 oz 0.5 oz, 0.75 oz, 1 oz 1 oz, 1.5 oz, 3 oz

B47


FEEDERY Black Viper II MK12 Idealny dla wędkarzy wymagających nieco "mocniejszego" federa, ta pozornie potężna 12 '/ 3,6 m wędka przeznaczona jest do połowu przy użyciu średnich koszyczków zanętowych na odległościach do około 60m na jeziorach, rzekach i wielkich kanałach. Smukły blank, z wysokiej jakości włókna węglowego posiada moc w środkowych i dolnych odcinkach, co pozwala na "wystrzelenie" koszyczka zanętowego z dużą celnością. Jednak zachowuje on delkatniejszy górny odcinek, do zabawy z rybami przy bliskiej odległości. Smukły, lekki i wyglądający dobrze, z osprzętem najwyższej jakości. Nr art. 12204 360

Model Black Viper II MK12

Nr art. 12204 360

Model Black Viper II MK12

Długość 3,60 m / 12'

Sekcje 3

C.W. Długość tr. Waga 80 g 1,26 m 276 g

RCD zł 846,00

szczytówki w zestawie 0.75, 1.0, 1.5 oz

Black Viper II MK13

Black Viper 2 zapasowe szczytówki Nr art. 12204 001 12204 002 12204 003 12204 004 12204 005 12204 006 12204 007 12204 008 12204 009 12204 010 12204 011 12204 012

Model Włókno Szklane Włókno Szklane Włókno Szklane Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel

Długość Akcja 0,60 m 0,5 oz 0,60 m 0,75 oz 0,60 m 1 oz 0,60 m 1,5 oz 0,70 m 1 oz 0,70 m 1,5 oz 0,70 m 2 oz 0,70 m 3 oz 0,70 m 4 oz 0,70 m 5 oz 0,70 m 6 oz 0,70 m 7 oz

Oferujemy dwa różne wersje wędki 13’/3,90m Black Viper. Standardowa MK13 ma średnie parametry działania typowe dla wędek 13' i doskonale nadaje się do powolnie płynących rzek i jezior, przy typowych odległościach zarzucania 30 do 80. Łagodne parametry działania pozwalają na używanie lekkich haczyków bez żadnych obaw. Model Black Viper MK13 “S” to bardziej specjalistyczna wersja o szybkiej akcji, która zapewnia zapas mocy do zarzucania na odległość do około 100 m bez poświęcania akcji pozwalającej na zabawę z rybą. Dynamiczny blank wykonuję całą pracę podczas zarzucania - oznacza to mniej wysiłku wędkarza. Wędkarze mniej doświadczeni w zarzucaniu na duże odległości mogą osiągnąć świetne rezultaty. Obie wędki są zbalansowane pod względem długości i spisują się i wyglądają świetnie. Całą seria posiada najwyższej jakości osprzęt. Nr art. 12204 390 12204 391

Model Black Viper II MK13 Black Viper II MK13 S

Nr art. 12204 390 12204 391

Model Black Viper II MK13 Black Viper II MK13 S

Długość 3,90 m / 13' 3,90 m / 13'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 3 100 g 1,35 m 315 g 3 140 g 1,35 m 340 g

RCD zł 931,00 956,00

szczytówki w zestawie 1.5, 2.0, 3.0 oz 2.0, 3.0, 4.0 oz

Black Viper II MK14 Podobnie jak Black Viper MK13, wersja 14’/4,2m jest również dostępna w dwóch rodzajach. Standardowy model Black Viper MK14 to najdoskonalsze narzędzie do zarzucania. Daleko, jeszcze dalej ... najdalej - już nigdy nikt nie pobije Twojej odległości ! Blank z wysoko modułowego węgla jest mocny i zaprojektowany do wygodnego zarzucania do odległości od 70 do 120 m. Nasze dynamiczne wzornictwo blanków w całej serii eliminuje potrzebę brutalnych, agresywnych zarzutów. Celne zarzucanie do ponad 100 m jest przy użyciu tych wędek jednocześnie realistyczne i łatwo osiągalne. Wersja Black Viper MK14 “S” jest prawdziwą potęgą, posiadającą te same atrybuty jak standardowa wędka MK14, ale z jeszcze większą mocą w przypadku, kiedy potrzebne duże, mocno obciążone koszyczki zanętowe. Nr art. 12204 420 12204 421

Model Black Viper II MK14 Black Viper II MK14 S

Nr art. 12204 420 12204 421

Model Black Viper II MK14 Black Viper II MK14 S

Długość 4,20 m / 14' 4,20 m / 14'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 3 120 g 1,45 m 355 g 3 160 g 1,45 m 375 g

RCD zł 1058,00 1101,00

szczytówki w zestawie 2.0, 4.0, 5.0 oz 3.0, 4.0, 5.0 oz

Black Viper II MK15 W ekstremalnych zastosowaniach koszyczków zanętowych model Black Viper MK15 jest w swoim żywiole: Pomimo swojej lekkiej wagi i zdumiewająco smukłego blanku, wędka ta ma tyle siły, że żaden pojemnik zanętowy nie jest zbyt ciężki! Z łatwością obsłuży koszyczki zanętowe o wadze ponad 250 g. To sprawia, że ​​model Black Viper MK15 jest idealny do dużych rzek kontynentalnych, takich jak Dunaj, Ren i Men.

B48

Nr art. 12204 450

Model Black Viper II MK15

Nr art. 12204 450

Model Black Viper II MK15

Długość 4,50 m / 15'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 3 250 g 1,56 m 429 g

RCD zł 1186,00

szczytówki w zestawie 3.0, 4.0, 5.0 oz

B49


FEEDERY King Feeder Ultralight/Braid Seria tych feederów została stworzona z myślą o stosowaniu plecionki, co wymagało wypracowania maksymalnie miękkej akcji by zapobiec wypinaniu się zdobyczy. Równocześnie blank o wysokiej zawartości węgla ma wystarczającą moc, pozwalającą na użycie koszyczków zanętowych i pozwala na sparowanie ataków walczącego np rekordowego leszcza. Nr art. 12201 331 12201 360

Model King Feeder Ultralight/Braid King Feeder Ultralight/Braid

Nr art. 12201 331 12201 360

Model King Feeder Ultralight/Braid King Feeder Ultralight/Braid

Długość 3,30 m / 11' 3,60 m / 12'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 2 30 - 60 g / 3 - 6 lbs 1,68 m 213 g 2 30 - 60 g / 3 - 6 lbs 1,25 m 230 g

RCD zł 681,00 681,00

szczytówki w zestawie 0.75 oz, 1.0 oz, 1.5 oz 1 oz, 1.5 oz, 2 oz

King Feeder Multi-Length

King Feeder Szczytówka wymienna Nr art. 12201 001 12201 002 12201 003 12201 004 12201 005 12201 006 12201 007

Model Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel

Długość 0,70 m 0,70 m 0,70 m 0,70 m 0,70 m 0,70 m 0,70 m

Akcja 1 oz 1,5 oz 2 oz 2,5 oz 3 oz 4 oz 5 oz

Te niezwykle smukłe i lekkie feedery posiadają klasyczną dla swojego typu akcję średnią, predysponującą je do łowienia na średnich dystansach, zarówno na jeziorach jak i na wodach o lekkim uciągu nurtu. Wędka o długości 3.60m jest idealnie stworzona do połowu krąpi z lekkimi zestawam. Mocniejszy model posiada większy zapas mocy w dolniku, pozwalający na wyrzut ciężkich koszyczków zanętowych. Model krótszy jest przystosowany do włączenia dodatkowego składu, dzięki któremu zwiększa się długość kija do 3,30 lub 3,90m. Nr art. 12201 330 12201 361 12201 362 12201 363

Model Długość King Feeder Multi-Length 3,30 - 3,90 m King Feeder Light/Stillwater 3,60 m / 12' King Feeder Medium/River 3,60 m / 12' King Feeder Power/River 3,60 m / 12'

Nr art. 12201 330 12201 361 12201 362 12201 363

Model King Feeder Multi-Length King Feeder Light/Stillwater King Feeder Medium/River King Feeder Power/River

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 2 60 g / 3 - 6 lbs 1,35 m 250 g 3 80 g / 3 - 6 lbs 1,25 m 252 g 3 100 g / 3 - 8 lbs 1,25 m 249 g 3 140 g / 5 - 10 lbs 1,25 m 265 g

RCD zł 757,00 681,00 757,00 757,00

szczytówki w zestawie 1 oz, 1.5 oz, 2 oz 1 oz, 1.5 oz, 2 oz 1.0 oz, 1.5 oz,2.0 oz 2oz, 3oz, 4oz

King Feeder Distance/River Te wędziska należą do mocniejszych przedstawicieli feederowej rodziny King. Lekkie a zarazem smukłe blanki wykazują wystarczającą moc do połowów z ciężkim koszyczkiem lub na wodach o silnym uciągu. Równocześnie blanki posiadają właściwą amortyzację, pozwalającą na bezpieczny hol, np dużego leszcza bez obawy wypięcia się ryby z zestawu. Nr art. 12201 390 12201 391

Model King Feeder Distance/River King Feeder Distance/Power

Nr art. 12201 390 12201 391

Model King Feeder Distance/River King Feeder Distance/Power

Długość 3,90 m / 13' 3,90 m / 13'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 3 100 g / 3 - 8 lbs 1,36 m 289 g 3 140 g / 3 - 8 lbs 1,36 m 314 g

RCD zł 834,00 834,00

szczytówki w zestawie 1.5 oz, 2.0 oz, 3.0 oz 2 oz, 3 oz, 4 oz

King Feeder Ultra Distance Królowie dużych dystansów. Dwa mocarne feedery, zdolne do posyłania koszyczków za linię horyzontu. Idealne do połowów na szybkich rzekach, gdzie długość wędziska pozwala zarówno na utrzymanie linki nad linią wody, jak również na kontrolowanie holu ryby. Opracowane na potrzeby wędkarzy łowiących na dużych odległościach.

B50

Nr art. 12201 420 12201 421

Model King Feeder Ultra Distance King Feeder Ultra Distance Power

Nr art. 12201 420 12201 421

Model King Feeder Ultra Distance King Feeder Ultra Distance Power

Długość 4,20 m / 14' 4,20 m / 14'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 3 120 g / 3 - 8 lbs 1,46 m 370 g 3 160 g / 3 - 8 lbs 1,46 m 399 g

RCD zł 910,00 987,00

szczytówki w zestawie 1 oz, 1.5 oz, 2 oz 1 oz, 1.5 oz, 2 oz

B51


FEEDERY Black Magic® SLF Stillwater Feeder M Doskonały zestaw do feedera z optymalnie dobranym stosunkiem ceny do jakości. W szczególności atrakcyjne są cienkie, niewiele ważące przelotki SIC. Wędki te mają także wąskie blanki z wsuwanymi złączami, co zwiększa czułość wędki. Wędziska mają uchwyt kołowrotka Fuji. Nigdy nie było lepszych feederów w tym segmencie cenowym. Modele Stillwater są idealnie dopasowane do łowienia w jeziorach i kanałach. Nr art. 12208 330 12208 360

Model Długość Black Magic® SLF Stillwater Feeder M 3,30 m / 11' Black Magic® SLF Stillwater Feeder M 3,60 m / 12'

Sekcje 2 3

C.W. Długość tr. Waga 80 g 1,71 m 219 g 90 g 1,26 m 262 g

Nr art. 12208 330 12208 360

Model szczytówki w zestawie Black Magic® SLF Stillwater Feeder M 0.5oz 60cm, 0.75cm 60cm, 1.0oz 60cm Black Magic® SLF Stillwater Feeder M 0.75oz 60cm, 1.0cm 60cm, 1.5oz 60cm

RCD zł 528,00 604,00

Black Magic® SLF River Feeder MH

Black Magic® SLF Quivertip Nr art. 12208 001 12208 002 12208 003 12208 004 12208 005 12208 006 12208 007 12208 008 12208 009 12208 010 12208 011

Model Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel

Długość 70,00 cm 70,00 cm 70,00 cm 70,00 cm 70,00 cm 70,00 cm 70,00 cm 60,00 cm 60,00 cm 60,00 cm 60,00 cm

Akcja 0,5 oz 0,75 oz 1 oz 1,5 oz 2 oz 3 oz 4 oz 0,5 oz 0,75 oz 1,00 oz 1,50 oz

Doskonały zestaw do feedera z optymalnie dobranym stosunkiem ceny do jakości. W szczególności atrakcyjne są cienkie, niewiele ważące przelotki SIC. Wędki te mają także wąskie blanki z wsuwanymi złączami, co zwiększa czułość wędki. Wędziska mają uchwyt kołowrotka Fuji. Nigdy nie było lepszych feederów w tym segmencie cenowym. Modele river idealnie pasują do łowienia w średnio i szybko płynących rzekach. Nr art. 12209 360 12209 390 12209 420

Model Black Magic® SLF River Feeder MH Black Magic® SLF River Feeder MH Black Magic® SLF River Feeder MH

Długość 3,60 m / 12' 3,90 m / 13' 4,20 m / 14'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 3 120 g 1,26 m 288 g 3 120 g 1,35 m 310 g 3 120 g 1,46 m 335 g

Nr art. 12209 360 12209 390 12209 420

Model Black Magic® SLF River Feeder MH Black Magic® SLF River Feeder MH Black Magic® SLF River Feeder MH

szczytówki w zestawie 0.75oz 60cm, 1.0cm 60cm, 1.5oz 60cm 1.5oz 70cm, 2.0cm 70cm, 3.0oz 70cm 1.5oz 70cm, 2.0cm 70cm, 3.0oz 70cm

RCD zł 604,00 681,00 681,00

Black Magic® SLF Feeder Distance Doskonały zestaw do feedera z optymalnie dobranym stosunkiem ceny do jakości. W szczególności atrakcyjne są cienkie, niewiele ważące przelotki SIC. Wędki te mają także wąskie blanki z wsuwanymi złączami, co zwiększa czułość wędki. Wędziska mają uchwyt kołowrotka Fuji. Nigdy nie było lepszych feederów w tym segmencie cenowym. Modele Distance pasują idealnie do łowienia na dalekich odległościach, gdzie konieczne jest bardzo dalekie zarzucenie koszyczka zanętowego.

B52

Nr art. 12210 390 12210 420

Model Black Magic® SLF Feeder Distance Black Magic® SLF Feeder Distance XT

Długość 3,90 m / 13' 4,20 m / 14'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 3 150 g 1,65 m 326 g 3 160 g 1,46 m 383 g

Nr art. 12210 390 12210 420

Model Black Magic® SLF Feeder Distance Black Magic® SLF Feeder Distance XT

szczytówki w zestawie 2.0oz 70cm, 3.0cm 70cm, 4.0oz 70cm 2.0oz 70cm, 3.0cm 70cm, 4.0oz 70cm

RCD zł 681,00 757,00

B53


FEEDERY Jens Koschnick World Champion Feeder Wędkarz Browninga Jens Koschnick dzięki tej wędce został drużynowym mistrzem świata parami. Niezwykle wytrzymały blank jest wąski, lekki i oferuje wędkarzowi niezwykle paraboliczną akcję. Jens uważa, że jest to najbardziej uniwersalna wędka w naszej ofercie. Niezależnie od tego, czy łowisz leszcze i płocie z użyciem najlżejszych koszyczków zanętowych i bardzo miękkich szczytówek, czy też używasz ciężkich koszyków do łowienia hybryd w Irlandii, albo łowisz na Metodę w łowiskach komercyjnych - ta wędka Ciebie nie zawiedzie. Dzięki miękkiej akcji, Feeder World Champion może być także używany z plecionką. Jest to doskonała wędka do łowienia na odległości do 50 m i rzutów obciążeniem do 50 g. Dostępne długości 3.30 m (11’) i 3.60 m (12’).

Jens Koschnick World Champion Feeder Spare Tip Nr art. 12211 001 12211 002

Model Węgiel Węgiel

Długość Akcja 60,00 cm 0,75 oz 60,00 cm 1,00 oz

Nr art. 12211 330 12211 360

Model Jens Koschnick World Champion Feeder Jens Koschnick World Champion Feeder

Długość 3,30 m / 11' 3,60 m / 12'

Sekcje 2 2

C.W. Długość tr. Waga 50 g 1,69 m 165 g 50 g 1,84 m 180 g

Nr art. 12211 330 12211 360

Model szczytówki w zestawie Jens Koschnick World Champion Feeder 0,75 oz, 1,0 oz Jens Koschnick World Champion Feeder 0,75 oz, 1,0 oz

RCD zł 659,00 676,00

Hyper Carp Method Doskonale dopasowana wędka do Metody. Seria ta błyskawicznie zdobyła wielu fanów. Smukły, szybki blank wędzisk Hyper Caro Method został podzielony na trzy segmenty, aby uzyskać optymalne parametry użytkowe. Część szczytowa zaskakuje cienkimi ale mocnymi węglowymi szczytówkami, które wskazują najbardziej delikatne brania. Dzięki temu nawet najbardziej ostrożne ryby nie mogę niczego podejrzewać. Dolnik z rękojeścią ma zaskakującą moc, która pozwala na precyzyjne rzuty bez większego wysiłku oraz kontrolę nad nawet największym karpiem. Z kolei część środkowa płynnie przenosi drgania, tworzy idealne połączenie miedzy pozostałymi częściami oraz zapobiega spinaniu się ryb w trakcie holu. Dodatkową zaletą jest to, że wszystkie szczytówki z tej serii pasują także do wędzisk z serii World Champion.

Hyper Carp Method Quiver Tip Nr art. 12216 002 12216 001 12216 003

B54

Model Węgiel Węgiel Węgiel

Długość Akcja 59,00 cm 1,00 oz 59,00 cm 0,75 oz 59,00 cm 1,50 oz

Nr art. 12216 300 12216 330 12216 360 12216 361

Model Hyper Carp Method Hyper Carp Method Hyper Carp Method Hyper Carp Method Distance

Nr art. 12216 300 12216 330 12216 360 12216 361

Model Hyper Carp Method Hyper Carp Method Hyper Carp Method Hyper Carp Method Distance

Długość 3,00 m / 10' 3,30 m / 11' 3,60 m / 12' 3,60 m / 12'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 2 60 g 1,52 m 180 g 2 60 g 1,68 m 200 g 3 80 g 1,24 m 240 g 3 100 g 1,24 m 250 g

RCD zł 542,00 571,00 614,00 643,00

szczytówki w zestawie 0,75 oz, 1,0 oz, 1,5 oz 0,75 oz, 1,0 oz, 1,5 oz 0,75 oz, 1,0 oz, 1,5 oz 0,75 oz, 1,0 oz, 1,5 oz

B55


FEEDERY Argon Feeder 3 m (10’) Argon Method Feeder to doskonała wędka do bardzo popularnej Metody. Wyposażona jest w bardzo czułe szczytówki z włókna szklanego, które świetnie sygnalizują brania, a jednocześnie są na tyle wytrzymałe, aby wyholować z łatwością dużego karpia powyżej 10 kg. Jednocześnie wędka ta ma bardzo płynną akcję, dzięki której spięcie ryby jest prawie niemożliwe. Nigdy wcześniej nie było na rynku wędziska do Metody tak wysokiej jakości w tak atrakcyjnej cenie. Nr art. 12215 300

Model MT

Nr art. 12215 300

Model MT

Długość 3,00 m / 10'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 2 10 - 50 g 1,54 m 230 g

RCD zł 318,00

szczytówki w zestawie 0.75 oz,1.0 oz,1.5 oz

Argon Feeder Wędziska Argon Stillwater Feeder dostępne są w dwóch długościach (3.30 m i 3.60 m). Ich płynna, a jednoczęsnie szybka akcja sprawia, że doskonale pasują do łowienia feederem w jeziorach i kanałach. Uzbrojenie feederów Argon jest także na wysokim poziomie. Wędki mają przelotki SIC i wysokiej jakości uchwyt kołowrotka oraz rękojeści korkowe i z Duplonu. Nr art. 12215 330 12215 360

Model ST ST/R

Nr art. 12215 330 12215 360

Model ST ST/R

Długość 3,30 m / 11' 3,60 m / 12'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 2 25 - 75 g 1,70 m 279 g 3 20 - 60 g 1,25 m 290 g

RCD zł 347,00 390,00

szczytówki w zestawie 0.75 oz,1.0 oz,1.5 oz 1.0 oz, 1.5 oz, 2.0 oz

Argon Feeder

Argon Quivertip Nr art. 12215 001 12215 002 12215 003 12215 004 12215 005 12215 006 12215 007 12215 008

B56

Model Włókno Szklane Włókno Szklane Włókno Szklane Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel Węgiel

Długość Akcja 54,00 cm 0,75 oz 54,00 cm 1 oz 54,00 cm 1,5 oz 54,00 cm 1 oz 54,00 cm 1,5 oz 54,00 cm 2 oz 54,00 cm 3 oz 60,00 m 4 oz

Cztery modele z serii Argon River Feeder to idealne wędziska na każdą sytuację nad rzeką - od łowienia płoci na małych rzekach, po łowienie brzan w bystrym prądzie. Dzięki feederom Argon River jesteś zawsze dobrze przygotowany. Wędka Argon River LD pozwala nawet na dalekie rzuty najcięższymi koszykami zanętowymi. Solidny blank ma wystarczający zapas mocy aby łatwo zatrzymać dużą brzanę. Uzbrojenie feederów Argon jest także na wysokim poziomie. Wędki mają przelotki SIC i wysokiej jakości uchwyt kołowrotka oraz rękojeści korkowe i z Duplonu.

Nr art. 12215 361 12215 362 12215 390 12215 391

Model R R/D R/D R/LD

Nr art. 12215 361 12215 362 12215 390 12215 391

Model R R/D R/D R/LD

Długość 3,60 m / 12' 3,60 m / 12' 3,90 m / 13' 3,90 m / 13'

Sekcje 3 3 3 3

C.W. 30 - 90 g 40 - 120 g 30 - 90 g 50 - 150 g

Długość tr. Waga 1,26 m 288 g 1,27 m 268 g 1,36 m 329 g 1,36 m 336 g

RCD zł 397,00 419,00 441,00 470,00

szczytówki w zestawie 1.0 oz, 1.5 oz, 2.0 oz 1.0 oz, 2.0 oz, 3.0 oz 1 oz, 2 oz, 3 oz 2 oz, 3 oz, 4 oz

B57


FEEDERY W roku 2010 firma Browning była jedną z pierwszych oferujących nowe style krótkich wędek, które złamały monopol wędek tradycyjnej długości na łowiskach komercyjnych. Nasze wędki Force 8’ Wand i 9’ Micro Waggler sprzedawały się świetnie i wkrótce zaczęły być kopiowane. Jeszcze bardziej ulepszyliśmy naszą konstrukcję, aby pozostać "na czele wyścigu". Wynikiem jest nasza seria 13 wędek Commercial King. Wędki te oparte są na niezwykle cienkich i lekkich blankach z pełnego węgla wysokiej klasy. Dokładnie przemyśleliśmy każdy aspekt wędki, nie tylko jej akcję. Są absolutnie perfekcyjne i wyglądają świetnie! Wędki te zwykle kosztują POŁOWĘ tego, co wędki podobnej jakości od innych producentów. Uważamy, że nie da się znaleźć wędek o podobnych parametrach za tę cenę. Na rok 2015, seria Commercial King została jeszcze bardziej udoskonalona i dopracowana.

Commercial King² Wand Wypróbuj jeden z tych modeli, a już nigdy więcej nie użyjesz długiej wędki! Najlepsze wędki do łowienia szczytowego na krótkie odległości. Długość 8’ (2,45m) znacznie polepsza precyzję i niesamowicie szybko wyciąga ryby. Wybaczająca akcja przelotowa, ale siła w nasadzie, także ta wędka może napełnić całą siatke. Wersja F1 jest około 20% bardziej miękka i doskonała do zimowego łowienia karpia z lekką żyłka i małymi haczykami. Obie wyposażone są w 3 szklane szczytówki (0,5 oz, 1 oz, 1,5 oz).

Nr art. 1877 245 1877 246 1877 270

Model Commercial King² Wand Commercial King² Wand F1 Commercial King² Wand XL

Nr art. 1877 245 1877 246 1877 270

Model Commercial King² Wand Commercial King² Wand F1 Commercial King² Wand XL

Długość 2,45 m / 8,1" 2,45 m / 8,1" 2,70 m / 9'

Sekcje 2 2 2

C.W. 3 - 8 lbs 2 - 4 lbs 3 - 8 lbs

Długość tr. Waga 1,28 m 170 g 1,28 m 155 g 1,41 m 190 g

RCD zł 319,00 319,00 361,00

szczytówki w zestawie 0.5 oz, 1 oz, 1.5 oz 0.5 oz, 1 oz, 1.5 oz 0.5 oz, 1 oz, 1.5 oz

Commercial King² Bomb Klasyczna 10‘ (3,0m) dwuczęściowa „bomba“. Wędka, której można użyć praktycznie do wszystkiego - koszyczek zanętowy, bomba, metoda, łowienie zimowe, czy duże letnie połowy. Wystarczająco mocna na karpia, ale też wystarczająco wybaczająca dla skimmerów, lekkich żyłek i małych haczyków. Krótki uchwyt dla łatwego użytkowania. Wyposażona w 3 szklane szczytówki (1,0 oz, 1,5 oz, 2,0 oz). Nr art. 1878 300

Model Commercial King² Bomb

Nr art. 1878 300

Model Commercial King² Bomb

Długość 3,00 m / 10'

Sekcje 2

C.W. 3 - 6 lbs

Długość tr. Waga 1,55 m 220 g

RCD zł 425,00

szczytówki w zestawie 1.0 oz, 1.5 oz, 2 oz

Commercial King² Carp Feeder Klasyczna wędka o przelotowej akcji do łowienia na średnie odległości. Ta 2-częściowa wędka posiada moc w sekcji nasadowej, która wystarczy do szybkiego zarzucania i wyciągania ryb, ale zachowuje płynniejszą akcję w środkowej części, aby wyeliminować wyrwania haczyków przy walce z ostro „odjeżdżającym“ karpiem na krótkich odległościach. Odpowiednia do koszyczków zanętowych do około 40gr, przyponów do 0,22mm i jest wyposażona w 3 szklane szczytówki (1,0 oz, 1,5 oz, 2,0 oz).

B58

Nr art. 1878 330

Model Długość Commercial King² Carp Feeder 3,30 m / 11'

Nr art. 1878 330

Model Commercial King² Carp Feeder

Sekcje 2

C.W. 3 - 8 lbs

Długość tr. Waga 1,70 m 255 g

RCD zł 446,00

szczytówki w zestawie 1.0 oz, 1.5 oz, 2 oz

B59


WĘDKI MATCHOWE Commercial King² Micro Waggler Długie wędki - któż ich potrzebuje? Nowa pozycja obowiązkowa dla wędkarzy komercyjnych: Krótkie uchwyty i lekkie jak piórko wagi sprawiają, ze te krótkie wędki są niesamowicie szybkie i dokładne. Są po prostu nie do pobicia na krótkie i średnie dystanse. Wędka 9’ (2,70m) jest niewiarygodnie mocna i bardzo szybko ujarzmia nawet duże ryby. Wersja F1 10‘ (3,0m) jest około 20% bardziej miękka i doskonała do mniejszych spławików, lżejszych żyłek i mniejszych haczyków. Te wędki są naturalnymi partnerami naszych modeli serii Wand. Nr art. 1879 270 1879 300

Model Waggler Waggler F1

Długość 2,70 m / 9' 3,00 m / 10'

Sekcje 2 2

C.W. Długość tr. Waga 20 g 1,40 m 160 g 10 g 1,55 m 170 g

RCD zł 276,00 315,00

Commercial King² Pellet Waggler 2-częściowe, 11‘ (3,30m) wędki o perfekcyjnej akcji parabolicznej „non-lock“. Krótsze niż normalnie uchwyty pozwalają na szybkie przesuwanie wędki przy technikach „feed-cast-feed“. Wędka średnia ma standardową akcję dla spławików do 12gr. Wersja Power jest około 15% sztywniejsza do sytuacji, gdzie wchodzą w grę większe spławiki, większe ryby, czy większe ciężarki! Nr art. 1879 330 1879 331

Model Długość Medium 3,30 m / 11' Power 3,30 m / 11'

Sekcje 2 2

C.W. Długość tr. Waga 20 g 1,70 m 190 g 30 g 1,70 m 205 g

RCD zł 340,00 340,00

Commercial King² Carp Tickler Rewolucyjna nowa koncepcja wędki, która przenosi "krótkie" komercyjne wędziska na nowy poziom. Wędki Tickler to praktycznie wędziska jednoczęściowe o długości 2.1 m. które składa się podczas transportu poprzez proste wsunięcie drgającej szczytówki, umieszczenie haczyka w specjalnej tubie i mocne skręcenie żyłki. Wszystko znajduje się na miejscu bez konieczności stosowania jakichkolwiek opasek lub nasadek. Wędka może być rozłożona i przygotowana do łowienia w mniej niż 10 sekund - i złożona równie szybko - bez irytujących splątań i uszkodzonych szczytówek, które zwykle ulegają uszkodzeniu podczas transportu tradycyjnych dwuczęściowych wędek. Ponieważ wędka jest jednoczęściowa i nie ma żadnych złączy, jej akcja jest idealna. Ponadto długość 2.1m wpływa na poprawność rzutu w porównaniu z wędkami o długości 2.4m i pozwala na bardzo szybkie holowanie nawet dużych ryb. Nawet jeśli już przekonałeś się do krótszych wędzisk, warto spróbować jednej z nich, a nigdy już nie wrócisz do trudnych w składaniu "długich" wędzisk o długości 2.4 czy 2.7m. Dostępne w dwóch wersjach, dostosowanych do łowienia karpi/F1 lub też łowienia latem/zimą.

B60

Nr art. 12206 220 12206 221 12206 001 12206 002

Model Carp F1 Commercial King Tickler Quiver Tip Commercial King Tickler Quiver Tip

Nr art. 12206 220 12206 221 12206 001 12206 002

Model Carp F1 Commercial King Tickler Quiver Tip Commercial King Tickler Quiver Tip

Długość 2,20 m / 7' 2,20 m / 7' 53,00 cm 53,00 cm

Sekcje 1+1 1+1

C.W. Długość tr. Akcja 50 g / 3 - 8 lbs 1,70 m 35 g / 2 - 4 lbs 1,70 m 0,5 oz 1,0 oz

Waga 140 g 135 g

RCD zł 382,00 382,00

szczytówki w zestawie 0.50 oz,1 oz 0.50 oz,1 oz

B61


FEEDERY Commercial King² Quickfish Całkowicie nowa koncepcja, która pozwala na złożenie wędki i jej przygotowanie do łowienia w mniej niż 15 sekund. Eliminuje irytujące plątanie się lub też przypadkowe uszkodzenia szczytówek podczas transportu i składania klasycznych 2 lub 3 częściowych wędzisk. Wystarczy włożyć szczytówkę, rozsunąć dolny segment teleskopowy i można łowić. Jedyne w swoim rodzaju połączenie długiej części szczytowej oraz rozkładanego dolnika tworzy wędkę o idealnej parabolicznej akcji bez przesztywnień. Specjalnie zaprojektowana tuba do przechowywania haczyków chroni i zapobiega przed zaczepianiem się haczyka o pokrowiec i utrzymuje w porządku zestaw końcowy. Wędziska CK Quickfish dostępne są w 2 długościach 10'/3m wędka Bomb i 11'/3.3m wędka Carp Feeder, obie doskonale nadają się łowienia na Metodę. Jak wszystkie wędki z serii CK, mają doskonałą akcję, wysokiej jakości uzbrojenie oraz są wspaniale wykończone.

Nr art. 12205 300 12205 330

Model Bomb Feeder

Nr art. 12205 300 12205 330

Model Bomb Feeder

Długość 3,00 m / 10' 3,30 m / 11'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 3 3 - 6 lbs 1,70 m 150 g 4 20 - 60 g 1,56 m 184 g

RCD zł 442,00 463,00

szczytówki w zestawie 1,0oz, 1,5oz 1,0oz, 1,5oz

Black Magic® Competition Match Nowe, bardzo lekkie wędki spławikowe przeznaczone do łowienia różnej wielkości ryb. Idealne do łowienia wagglerem. Ta cienka i bardzo lekka wędka ma progresywną akcję, dzięki której nawet większe ryby można wyholować na lekkie żyłki. Idealna, wszechstronna wędka do lekkiego łowienia na rzekach i jeziorach.

Nr art. 12001 390 12001 420

Model Black Magic® Competition Match Black Magic® Competition Match

Długość 3,90 m / 13' 4,20 m / 14'

Sekcje 3 3

C.W. Długość tr. Waga 20 g 1,36 m 190 g 20 g 1,45 m 216 g

RCD zł 315,00 357,00

Black Magic® Competition Pellet Waggler Piękna, lekka i cienka 2-częściowa wędka o klasycznej „pełnej” akcji, koniecznej do łowienia karpi lub większych ryb. Wykonana w oparciu o najwyższej jakości elementy wykończeniowe. Wędka ma krótką rękojeść. Oczywiście standardowa moc Black Magic. Jest to także doskonała wędka do łowienia w małych rzekach i jeziorach. Nr art. 12003 330

Model Black Magic® Competition Pellet Waggler

Długość 3,30 m / 11'

Sekcje 2

C.W. Długość tr. Waga 20 g / 3 - 8 lbs 1,56 m 295 g

RCD zł 242,00

Black Magic® C-Distance II Dłuższa wersja feederów Black Magic Competition do łowienia na bardzo dalekich odległościach lub na szybko płynących rzekach. Wytrzymały blank, który poradzi sobie w trudnych sytuacjach.

B62

Nr art. 12222 390

Model Black Magic® C-Distance II

Nr art. 12222 390

Model Black Magic® C-Distance II

Długość 3,90 m / 13'

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 1+1 120 g 1,37 m 447 g

RCD zł 376,00

szczytówki w zestawie 3oz, 4oz

B63


FEEDERY Black Magic® C-Picker II Zestaw trzech węglowych wędzisk, przeznaczonych zarówno do połowu średniej wielkości karpi jak i do lekkiego feederowego łowienia w rzece. 8' model, pozwala na precyzyjne łowienie na dystansie do 25m, wersja 10'i 11' przeznaczona jest do średniocięzkiego feederowego łowienia lub do łowienia koszyczkiem w technice Metody. Sprawdza się w połowach wielu gatunków ryb, zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Nr art. 12220 250 12220 300 12220 330

Model Picker Bomb Bomb

Nr art. 12220 250 12220 300 12220 330

Model Picker Bomb Bomb

Długość 2,50 m / 8,2" 3,00 m / 10' 3,30 m / 11'

Sekcje 2 2 2

C.W. Długość tr. Waga 50 g 1,30 m 210 g 80 g 1,54 m 262 g 80 g 1,70 m 297 g

RCD zł 217,00 253,00 303,00

szczytówki w zestawie 1oz, 2oz 1oz, 2oz 1oz, 2oz

Black Magic® C-Stillwater L II Feedery klasy Allround. Te węglowe feedery sprostają każdemu zadaniu. Jeżeli szukacie Państwo wędziska na na rzekę lub na jezioro, proszę wybrać jeden z modeli. Są odpowiednio wytrzymałe by służyć jako ciężkie feedery a równocześnie wystarczająco miękkie, by na krótkich dystansach właściwie reagować w czasie holu ryby.

Black Magic® C-II Feeder Tip Nr art. 12220 001 12220 002 12220 003 12220 004

Model Włókno Szklane Włókno Szklane Włókno Szklane Węgiel

Długość 62,00 cm 62,00 cm 62,00 cm 62,00 cm

Akcja 1 oz 2 oz 3 oz 4 oz

Nr art. 12221 360

Model Długość Black Magic® C-Stillwater L II 3,60 m / 12'

Nr art. 12221 360

Model Black Magic® C-Stillwater L II

Sekcje 3

C.W. Długość tr. Waga 80 g 1,25 m 340 g

RCD zł 325,00

szczytówki w zestawie 1oz, 2oz

Black Magic® C-River M II Feedery klasy Allround. Te węglowe feedery sprostają każdemu zadaniu. Jeżeli szukacie Państwo wędziska na na rzekę lub na jezioro, proszę wybrać jeden z modeli. Są odpowiednio wytrzymałe by służyć jako ciężkie feedery a równocześnie wystarczająco miękkie, by na krótkich dystansach właściwie reagować w czasie holu ryby. Model River Feeder jest mocniejszym wędziskiem, które bez uszczerbku wybaczy błędy wędkarza.

B64

Nr art. 12222 360

Model Długość Black Magic® C-River M II 3,60 m / 12'

Nr art. 12222 360

Model Black Magic® C-River M II

Sekcje C.W. Długość tr. Waga 3 100 g 1,28 m 398 g

RCD zł 354,00

szczytówki w zestawie 1oz, 3oz

B65


Z PRZEDNIM HAMULCEM

Sphere MgTi

Dane Techniczne:

Fantastyczna seria kołowrotków matchowych i feederowych, z korpusem magnezowym. Rotor został wzmocniony włóknem węglowym, tytanowa oś jest niezniszczalna a wodzik zabezpieczony tytanową powłoką w celu zapewnienia długotrwałego użytkowania. W tej wyjątkowej serii odnajdzie się właściwy kołowrotek do każdej metody połowy białorybu.

Nr art. 0317 020 0317 030 0317 040 0317 050

B66

Model 920 930 940 950

m / mm Przełożenie 100 / 0,15 5,0:1 100 / 0,20 5,0:1 110 / 0,20 4,6:1 140 / 0,20 4,6;1

Nawój Łożyska Siła ham. Waga 82 cm 9 6,4 kg / 14 lbs 240 g 92 cm 9 6,4 kg / 14 lbs 250 g 89 cm 9 7,7 kg / 17 lbs 338 g 95 cm 9 7,7 kg / 17 lbs 343 g

RCD zł 759,00 759,00 795,00 795,00

··Rotor wykonany z węgla C4LF™ ··Ultra lekka obudowa z magnezu ··Przedni hamulec z węglowymi tarczami Magnum ··Korba o obniżonej średnicy ··Rolka nawijająca powlekana azotkiem tytanu z systemem anti-twist ··Gruby kabłąk poprawiający wyważenie ··Extra mocna oś główna ze stali nierdzewnej ··Szpula z duraluminium w anodowanym brzegiem i antypoślizgowym rdzeniem ··Zapasowa szpula z antypoślizgowym rdzeniem do plecionek ··Dwubiegowy system posuwu szpuli ··Szybki nawój ··Bezstopniowe łożysko oporowe ··Klips z zabezpieczeniem żyłki Zap. szpula 0988 126 0988 127 0988 128 0988 129

Model Szpula zap. Sphere MgTi 920 Szpula zap. Sphere MgTi 930 Szpula zap. Sphere MgTi 940 Szpula zap. Sphere MgTi 950

Materiał Alu Alu Alu Alu

King WS FD

Dane Techniczne:

Jedną z najważniejszych zalet tej serii kołowrotków jest system Wormschaft zapewniający optymalne nawijanie na szpulę linki. Korpus w calości metalowy gwararantuję długotrwałe użytkowanie, a Triple Gear Drive znacząco zwiększa przełożenie, czyniąc te kołowrotki wiernymi i zaufanymi partnerami dla wędkarzy łowiących metodą feederową.

Nr art. 0336 030 0336 040

Model 730 740

m / mm Przełożenie 180 / 0,16 5,0:1 240 / 0,16 5,0:1

Nawój Łożyska Siła ham. Waga 71 cm 7 5,0 kg / 11 lbs 270 g 91 cm 7 5,9 kg / 13 lbs 390 g

RCD zł 643,00 715,00

··Elektronicznie wyważany rotor o obniżonej wadze (LWR) ··Aluminiowy korpus i pokrywy boczne ··Przedni hamulec wielotarczowy o dużej powierzchni roboczej ··Obrabiana cyfrowo korba ze stali nierdzewnej ··Rolka nawijająca z systemem zapobiegającym skręcaniu się żyłki ··Gruby kabłąk poprawiający wyważenie ··Wytrzymała, wzmocniona przekładnia ślimakowa ··Płytka aluminowa szpula zapasowa ··Ślimakowy system posuwu szpuli ··Bezstopniowe łożysko oporowe

Zap. szpula 0988 130 0988 131

Model Szpula zap. King WS 730 Szpula zap. King WS 740

Materiał Alu Alu

B67


Z PRZEDNIM HAMULCEM

W zestawie podwójna korba

Xitan MF

Xitan MF Slow Gear

Imponujący kołowrotek z dużą średnica szpuli do odległościówki. Bardzo gładki i progresywny system hamulca węglowego i węglowa korbka, z dodatkową podwóją korbką w zestawie, zaspokoją nawet najbardziej wymagających wędkarzy wyczynowych. Specjalnie zaprojektowany zacisk żyłki posiada ochronną powłokę, która zapobiega uszkodzeniom żyłki. Rolka prowadząca posiada łożyska kulkowe, co sprawia, ze kołowrotek jest niebywale płynny i mocny.

Nr art. 0287 030 0287 040

B68

Model 930 940

m / mm Przełożenie 150 / 0,18 6.0:1 150 / 0,23 6.0:1

Nawój Łożyska Siła ham. Waga 105 cm 9 5,9 kg / 13 lbs 289 g 110 cm 9 5,9 kg / 13 lbs 305 g

RCD zł 556,00 570,00

Dane Techniczne: ··Precyzyjnie regulowany przedni hamulec ··Łożyskowana rolka nawijająca zapobiegająca skręcaniu się żyłki ··Płytka aluminiowa szpula ··Płytka aluminowa szpula zapasowa ··Bezstopniowe łożysko oporowe

Zap. szpula 0988 115 0988 116

Model match match

Materiał Alu Alu

Imponujący kołowrotek z dużą średnica szpuli do odległościówki. Bardzo gładki i progresywny system hamulca węglowego i węglowa korbka, z dodatkową podwóją korbką w zestawie, zaspokoją nawet najbardziej wymagających wędkarzy wyczynowych. Specjalnie zaprojektowany zacisk żyłki posiada ochronną powłokę, która zapobiega uszkodzeniom żyłki. Rolka prowadząca posiada łożyska kulkowe, co sprawia, ze kołowrotek jest niebywale płynny i mocny.

Nr art. 0287 130 0287 140

Model 930 SG 940 SG

m / mm Przełożenie 150 / 0,18 5,0:1 150 / 0,23 5,0:1

Nawój Łożyska Siła ham. Waga 86 cm 9 5,9 kg / 13 lbs 286 g 89 cm 9 5,9 kg / 13 lbs 302 g

RCD zł 556,00 570,00

Dane Techniczne: ··Wyważany rotor charakteryzujący się płynną pracą ··Precyzyjnie regulowany przedni hamulec ··Łożyskowana rolka nawijająca zapobiegająca skręcaniu się żyłki ··Gruby kabłąk poprawiający wyważenie ··Gładko pracująca przekładnia z precyzyjnym nawojem ··Płytka aluminiowa szpula ··Płytka aluminowa szpula zapasowa ··Bezstopniowe łożysko oporowe

Zap. szpula 0988 115 0988 116

Model match match

Materiał Alu Alu

B69


Z PRZEDNIM HAMULCEM

Black Viper MK FD Black Viper Long Ranger

Dane Techniczne:

Kołowrotek Monster Feeder Reel: W przypadku łowienia z koszyczkiem zanętowym na bardzo długie dystanse, potrzebny jest odpowiednio duży kołowrotek o wystarczającej szybkości holowania dla sprawdzenia przynęty i uzupełnienia koszyczka. Jednocześnie elementy przekładni wykonano w wystarczającej wielkości, które wytrzymują duże naprężenia wytwarzane ciągłym holowaniem z obciążeniem. Najlepsza broń dla wędkarzy łowiących z koszyczkiem zanętowym na dużych dystansach.

Nr art. 0311 055

B70

Model 855

m / mm Przełożenie 300 / 0,16 4,6:1

Nawój Łożyska Siła ham. Waga 94 cm 8 8,2 kg / 18 lbs 558 g

RCD zł 681,00

··Wyważany rotor charakteryzujący się płynną pracą ··Przedni hamulec wielotarczowy o dużej powierzchni roboczej ··Obrabiana cyfrowo korba ze stali nierdzewnej ··Rolka nawijająca z systemem zapobiegającym skręcaniu się żyłki ··Wytrzymała, wzmocniona przekładnia ślimakowa ··Ultra lekka, szkieletowa szpula ··Bezstopniowe łożysko oporowe

Zap. szpula 0988 132

Model Szpula zap. Black Viper LR 855

m / mm Materiał 300 / 0,16 Alu

Firma Browning ma duże doświadczenie w produkcji specjalistycznego sprzętu wędkarskiego, zaprojektowanego specjalnie do łowienia feederem na duże odległości, co jest powszechne w kontynentalnej Europie. Black Viper MK 850 FD to przykład specjalistycznego kołowrotka naszpikowanego specjalnymi właściwościami do łowienia z koszyczkiem zanętowym na średnie i duże odległości. Użyto tu wyrafinowanych przekładni ślimakowych, aby zapewnić bezwysiłkowe holowanie i perfekcyjny nawój żyłki - co jest ważne zwłaszcza przy zarzucaniu na duże odległości z użyciem plecionek. Jest to dodatkowo wzmocnione przez dużą, szeroką i płytką szpulę, która może być perfekcyjnie wypełniona, bez potrzeby używania dużego zapasu. Reasumując, jest to specjalnie zaprojektowany produkt, który przebije osiągami konwencjonalne kołowrotki do tego stylu wędkowania.

Nr art. 0308 050

Model 850

m / mm Przełożenie 300 / 0,16 5,5:1

Nawój Łożyska Siła ham. Waga 105 cm 8 5,9 kg / 13 lbs 430 g

RCD zł 604,00

Dane Techniczne: ··Elektronicznie wyważany rotor o obniżonej wadze (LWR) ··Przedni hamulec wielotarczowy o dużej powierzchni roboczej ··Obrabiana cyfrowo korba ze stali nierdzewnej ··Łożyskowana rolka nawijająca zapobiegająca skręcaniu się żyłki ··Wytrzymała, wzmocniona przekładnia ślimakowa ··Aluminiowa szpula o długim skoku Long Stroke™ ··Aluminiowa zapasowa szpula ··Ślimakowy system posuwu szpuli ··Bezstopniowe łożysko oporowe

Zap. szpula 0988 124

Model m / mm Materiał Szpula zap. Black Viper MK FD850 300 / 0,16 Alu

B71


Z WOLNYM BIEGIEM

Black Viper MK BF

Dane Techniczne:

Kolejny członek rodziny Black Viper MK 850 BF ponadwymiarowych kołowrotków, o tym samym specjalistycznym wzornictwie, cechach i przekładni ślimakowej co dwa pozostałe kołowrotki w serii, ale zawierający system wolnego biegu. Alternatywa dla konwencjonalnych kołowrotków z funkcją wolnej szpuli, przeznaczonych dla karpiarzy. Doskonały do łowienia na duże odległości z cieńszymi żyłkami lub plecionkami na gatunki takie jak leszcz i lin.

Nr art. 0309 050

B72

Model 850

m / mm Przełożenie 300 / 0,16 5,5:1

Nawój Łożyska Siła ham. Waga 105 cm 8 5,9 kg / 13 lbs 470 g

RCD zł 757,00

··Elektronicznie wyważany rotor o obniżonej wadze (LWR) ··Przedni hamulec wielotarczowy o dużej powierzchni roboczej ··Precyzyjnie regulowany mechanizm wolnego biegu ··Obrabiana cyfrowo korba ze stali nierdzewnej ··Łożyskowana rolka nawijająca zapobiegająca skręcaniu się żyłki ··Wytrzymała, wzmocniona przekładnia ślimakowa ··Aluminiowa szpula o długim skoku Long Stroke™ ··Aluminiowa zapasowa szpula ··Ślimakowy system posuwu szpuli ··Bezstopniowe łożysko oporowe

Zap. szpula 0988 125

Model Szpula zap. Black Viper BF850

Materiał Alu

Black Magic® Max Distance

Dane Techniczne:

Łowienie feederem na odległości 100 m? Jakiś czas temu nie do pomyślenia, a teraz to standardowa odległość dla wielu profesjonalistów. Jednak zamiast zadowalać się tradycyjnym kołowrotkiem surfcastingowym, powinni przyjrzeć się Black Magic Distance. Jeszcze nie było bardziej bezkompromisowego kołowrotka feeder do ekstremalnych odległości zarzucania. Mechanizm, pojemność żyłki, wzornictwo szpuli, moc przełożenia - wszystko zostało zoptymalizowane do tego konkretnego celu. Momentalnie wywarł wrażenie na wedkarzach testowych.

Nr art. 0344 060

Model 760

m / mm Przełożenie 230 / 0,30 4,9:1

Nawój Łożyska Siła ham. Waga 94 cm 7 7,0 kg / 15 lbs 565 g

RCD zł 425,00

··Wyważany rotor charakteryzujący się płynną pracą ··Wielostopniowy system hamulcowy o powiększonym rozmiarze ··Obrabiana cyfrowo korba ze stali nierdzewnej ··Rolka nawijająca z systemem zapobiegającym skręcaniu się żyłki ··Gruby kabłąk poprawiający wyważenie ··Aluminiowa szpula o długim skoku Long Stroke™ ··Ślimakowy system posuwu szpuli ··Bezstopniowe łożysko oporowe

Zap. szpula 0988 136

Model m / mm Szpula zap. BM Distance 760 230 / 0,30

B73


Z PRZEDNIM HAMULCEM

Backfire II FD Zgrabna, ale funkcjonalna nowa edycja kołowrotków matchowych firmy Browning, które odniosły największy sukces w ostatnich latach. Ich niesamowita cechą jest płytka szpula o dużej średnicy, co minimalizuje irytujące skręcanie sie żyłki, które powoduje splątanie, co często się zdarza przy używaniu grubszych żyłek na małych szpulach. Duża szpula przyczynia się też do zwiększenia odległości zarzucania. Zwarty i perfekcyjny kołowrotek do pelletów, bomb lub łowienia z małym koszyczkiem zanętowym.

Nr art. 0285 030 0285 040

B74

Model 830 840

m / mm Przełożenie 180 / 0,20 5.1:1 130 / 0,30 5.1:1

Nawój Łożyska Siła ham. 95 cm 8 6,8 kg / 15 lbs 97 cm 8 11,3 kg / 25 lbs

Waga 285 g 360 g

RCD zł 327,00 340,00

Backfire II BF

Dane Techniczne: ··Wytrzymała obudowa z nylonu ··Wzmocniony przedni hamulec wielotarczowy ··Obrabiana cyfrowo korba ze stali nierdzewnej ··Głęboka aluminiowa szpula ··Płytka aluminowa szpula zapasowa ··Nawój żyłki S-curve ··Bezstopniowe łożysko oporowe

Zap. szpula 0988 109 0988 110

Model m / mm Materiał Szpula zap. Backfire II FD830 180 / 0,20 Alu Szpula zap. Backfire II FD840 130 / 0,30 Alu

Posiada całe wyposażenie naszego kołowrotka Backfire FD, z dodatkową zaletą w postaci niezawodnego systemu wolnej szpuli. Zwolennicy kołowrotków z wolnym biegiem mają wybór między dwoma rozmiarami Backfire, większy jest idealny do ciężkich koszyczków zanętowych i ciężkich spławików. Duża szpula powoduje, że odległość zarzucania przy grubej żyłce zwiększa się o kilka metrów.

Nr art. 0286 030 0286 040

Model 830 840

m / mm Przełożenie 190 / 0,25 5.1:1 180 / 0,30 5.1:1

Nawój Łożyska Siła ham. Zapasowa szpula 95 cm 8 4,5 kg / 10 lbs 0988 111 / 0988 112 97 cm 8 4,5 kg / 10 lbs 0988 113 / 0988 114

Waga 381 g 390 g

RCD zł 281,00 281,00

Dane Techniczne: ··Wytrzymała obudowa z nylonu ··Wzmocniony przedni hamulec wielotarczowy ··Precyzyjnie regulowany mechanizm wolnego biegu ··Obrabiana cyfrowo korba ze stali nierdzewnej ··Głęboka aluminiowa szpula ··Płytka aluminowa szpula zapasowa ··Nawój żyłki S-curve ··Bezstopniowe łożysko oporowe

Zap. szpula 0988 111 0988 112 0988 113 0988 114

Model głęboka match głęboka match

m / mm Materiał 190 / 0,25 Alu 100 / 0,20 Alu 180 / 0,30 Alu 140 / 0,20 Alu

B75


Z PRZEDNIM HAMULCEM

Black Magic® FD

Dane Techniczne:

Dobrej jakości i trwały kołowrotek z przednim hamulcem ze wszystkimi zaawansowanymi elementami potrzebnymi przy łowieniu większych ryb. Bardzo gładki i mocny mechanizm jest niezawodny gdy rośnie adrenalina - te kołowrotki cię nie zawiodą. Te kołowrotki dobrze wyglądają dzięki łagodnemu, eleganckiemu wykończeniu, które pasuje do naszych rewelacyjnych wędek Hybrid.

Nr art. 0342 020 0342 030 0342 040

B76

Model 420 430 440

m / mm Przełożenie 155 / 0,16 5,1:1 120 / 0,22 5,1:1 120 / 0,28 4,8:1

Nawój Łożyska Siła ham. Waga 59 cm 4 4,5 kg / 10 lbs 260 g 62 cm 4 4,5 kg / 10 lbs 275 g 64 cm 4 6,4 kg / 14 lbs 355 g

RCD zł 252,00 252,00 260,00

··Grafitowe korpus ··Precyzyjnie regulowany przedni hamulec ··Obrabiana cyfrowo korba ze stali nierdzewnej ··Rolka nawijająca z systemem zapobiegającym skręcaniu się żyłki ··Gruby kabłąk poprawiający wyważenie ··Mocna przekładnia ··Aluminiowa szpula z utwardzonym brzegiem zapewniającym dalsze rzuty ··Zapasowa szpula ··Nawój żyłki S-curve ··Bezstopniowe łożysko oporowe

Zap. szpula 0988 133 0988 134 0988 135

Model Szpula zap. Black Magic® FD 420 Szpula zap. Black Magic® FD 430 Szpula zap. Black Magic® FD 440

Black Magic® BF

Dane Techniczne:

Płynna praca oraz mechanizm wolnego biegu kołowrotka Black Magic BF jest praktycznie nie do pobicia. Idealny kołowrotek do łowienia feederem na łowiskach karpiowych, gdzie wymagany jest sprzęt o wysokich walorach użytkowych, który bez problemu poradzi sobie z dużymi obciążeniami. Niezwykle wszechstronny dzięki mechanizmowi wolnej szpuli.

Nr art. 0353 030 0353 040

Model 630 640

m / mm Przełożenie 180 / 0,20 5,0:1 200 / 0,25 4,6:1

Nawój Łożyska Siła ham. Waga 71 cm 6 6,0 kg / 13 lbs 338 g 90 cm 6 7,5 kg / 17 lbs 428 g

RCD zł 425,00 446,00

··Precyzyjnie regulowany przedni hamulec ··Precyzyjnie regulowany mechanizm wolnego biegu ··Obrabiana cyfrowo korba ze stali nierdzewnej ··Rolka nawijająca z systemem zapobiegającym skręcaniu się żyłki ··Mocna przekładnia ··Aluminiowa szpula o długim skoku Long Stroke™ ··Zapasowa szpula ··Nawój żyłki S-curve ··Bezstopniowe łożysko oporowe

Zap. szpula 0987 078 0987 079

Model Materiał Szpula zap. Black Magic® BF 630 Nylon Szpula zap. Black Magic® BF 640 Nylon

B77


Z PRZEDNIM HAMULCEM

Commercial King

Dane Techniczne:

Bardzo kompaktowe a jednocześnie mocne kołowrotki zaprojektowane pod kątem naszych wędzisk Commercial King. Mniejszy rozmiar nie przeciąży lekkich i krótkich wędzisk. Płytka szpula, szybko składana rączka, czuły przedni hamulec, bezpieczny plastikowy klips na szpuli.

Nr art. 0356 030 0356 040

B78

Model m / mm Przełożenie CK 2-430 180 / 0,16 5,2:1 CK 2-440 220 / 0,16 5,2:1

Nawój Łożyska Siła ham. Waga 75 cm 4 5,0 kg / 11 lbs 245 g 81 cm 4 5,0 kg / 11 lbs 303 g

RCD zł 231,00 252,00

··Grafitowy rotor ··Grafitowe korpus ··Precyzyjnie regulowany przedni hamulec ··Składana aluminiowa korba ··Gruby kabłąk poprawiający wyważenie ··Mocna przekładnia ··Aluminiowa szpula o długim skoku Long Stroke™ ··Zapasowa szpula ··Nawój żyłki S-curve ··Bezstopniowe łożysko oporowe

Zap. szpula 0988 139 0988 140

Model Szpula zap. CK2-430 Szpula zap. CK2-440

Argon FD

Dane Techniczne:

Idealny kołowrotek do naszych wędzisk odległościowych i feederów dla początkujących. Może się wydawać tani, ale pracuje bez problemów! Ponadto także świetnie wygląda! Jesteśmy przekonani, że kołowrotki te ustanowią nowe rekordy sprzedaży.

Nr art. 0347 030 0347 040

Model 330 340

m / mm Przełożenie 150 / 0,20 5,2:1 180 / 0,25 5,2:1

Nawój Łożyska Siła ham. Waga 69 cm 3 4,5 kg / 10 lbs 290 g 72 cm 3 4,5 kg / 10 lbs 408 g

RCD zł 130,00 144,00

··Precyzyjnie regulowany przedni hamulec ··Rolka nawijająca zapobiegająca skręcaniu się żyłki ··Aluminiowa szpula o długim skoku Long Stroke™ ··Zapasowa szpula ··Nawój żyłki S-curve

Zap. szpula 0988 137 0988 138

Model Szpula zap. Argon 330 FD Szpula zap. Argon 340 FD

B79


RÓŻNE Mocowanie śrubowe kompatybilne z innymi

Kubki zanętowe Kubki do tyczek są teraz dozwolone na zawodach zgodnie z regulaminem CIPS, co sprawia, że są niezbędne do wszystkich form wędkowania. Dostępne w zestawie zawierającym najpopularniejsze rozmiary. Oznaczone miarką mil-litre, aby umożliwić precyzyjne odmierzenie pokarmu. Kubki mocuje się za pomocą dołączonych adapterów, lub za pomocą specjalnych zestawów cupping kits (lub power kits). Zestaw zawiera 100ml, 150ml, 250ml. Nr art. 6789 003

Korki do Tyczki Nigdy nie będziesz miał wystarczającej ilości korków do zabezpieczania tyczek, topów czy dopalaczy.

Kubek Multi Innowacyjny wariant kubka pozwalający dostarczyć kulki zanętowe (na górze) i luźne cząstki lub przynęty (na dole) we właściwe miejsce w wodzie. Krawędź kubka została zaprojektowana tak, aby zminimalizować ryzyko przypadkowego wysypania się przynęty. Nr art. 6789 004

Zawartość 250 ml

Nr art. 6787 001

Długość 20,5 mm

Ø 20,5 mm

6787 002

24,5 mm

24,5 mm

6787 003

27,0 mm

27,0 mm

6787 004

32,0 mm

32,0 mm

6787 005

35,0 mm

35,0 mm

6787 006

38,5 mm

38,5 mm

6787 007

40,0 mm

40,0 mm

6787 008

41,0 mm

41,0 mm

Nr art. Model 1680 006

6787 009

42,5 mm

42,5 mm

6787 010

44,0 mm

44,0 mm

6787 011

46,5 mm

46,5 mm

Szczytówki węglowe – puste Dostarczane w opakowaniach po 10 lub jako cały zestaw w formie ekspozycji ściennej. Długość 80 cm

Ø 4,6 mm

Ø 2,20 - 4,60 mm

1680 007

80 cm

5,0 mm

2,20 - 4,90 mm

1680 008

100 cm

5,3 mm

2,40 - 5,30 mm

1680 009

110 cm

6,0 mm

2,80 - 5,60 mm

1680 005 Set

Pokrowiec na Szczytówki Praktyczna torba do przechowywania zapasowych szczytówek. Wykończona twardym materiałem dla optymalnej ochrony delikatnych szczytówek. Posiada zamek błyskawiczny. Materiał: 100% Nylon Nr art. 8518 026

Długość 80 cm

Xitan Osłona sekcji

Xitan Korek do tyczki Mini Kubki Lekkie, proste i bardzo praktyczne kubki w wersji mini. 2 nowe rozmiary posiadają szerokie wcięcia, ułatwiające montaż na szczytówkach o średnicach do 6.5mm. Dostępne w 3 wielkościach. Opakowanie zawiera 2 sztuki. Nr art. Model 6789 010 Małe & Średnie 6789 011 Duże

B80

Duże korki z pianki EVA, które chronią końce szerszych segmentów przed stłuczeniem i innymi uszkodzeniami. Dostępne w 3 podstawowych rozmiarach. Jednakże samo złącze korka jest nieco zwężone, więc pianka może być ściśnięta i będzie pasować do segmentów o różnych średnicach.

Seria piankowych korków chroniących złącza tyczek. Pasują do męskich złączy i chronią końce segmentów przed uszkodzeniem. Ponadto utrzymują żeńskie złącza w czystości. Występują w rozmiarach, które pasują do tyczek Browninga i większości popularnych tyczek na rynku. Korki powinny zostać zabezpieczone klejem. Nr art. 6704 005

Ø 16,5 mm

6704 006

18 mm

6704 007

21 mm

6704 008

25 mm

Nr art. 6704 001

Ø 42 mm / 45 mm

6704 009

30 mm

6704 010

36 mm

6704 002

45 mm / 47 mm

6704 011

39 mm

6704 003

47 mm / 50 mm

6704 012

41 mm

Zestaw do czyszczenia tyczki Xitan Zbiór 3 szczotek na długich, sztywnych drutach, które pozwalają utrzymać w czystości wnętrze segmentów tyczek. Zestaw zawiera szczotki w 3 rozmiarach do segmentów o różnych średnicach. Nr art. 6625 999

B81


ZANĘTY

Zanęta M7

Zanęta No. 1

Zanęta Grand Slam

Najbardziej wszechstronna zanęta w serii Champions Choice. No. 1 można używać jako mieszanki podstawowej ze wszystkimi naszymi innymi zanętami. Nadaje się do bardzo suchego użycia jako wybuchowa mieszanka do koszyczka zanętowego lub po rozpuszczeniu w wodzie do użycia na jeziorach i rzekach. Mieszanka jest z sukcesem używana od lat przez zespół Browning Team, co jest świadectwem jej jakości. Ciemny kolor pochodzi od wyłącznie naturalnych mączek. Lekko gorzkawy aromat tej zanęty przytrzymuje ryby na stanowisku wędkarskim przez dłuższy czas. Rozmiar granulek: średni - drobny.

Brązowa zanęta do wabienia ławic leszczy. Słodka zanęta, która jest zarówno intensywnie przyciągająca, jak i wysoce przylegająca, co sprawia, że jest idealna do mieszania z dużymi ilościami przynęty i/lub cząstek. Grand Slam jest szczególnie skuteczna przy użyciu w połączeniu z posiekanymi robakami i kasterami. Nawet duże okazy leszczy pozostają na stanowisku wędkarskim przez długi okres czasu. Rozmiar granulek - duży. Przyleganie: silne.

Legendarna holenderska zanęta feeder do użycia na jeziorach i rzekach. Na wody stojące, M7 należy nasączać przez godzinę przed łowieniem i przesiać przez średniej wielkości sito, aby zachować jej wybuchowość. Na rzeki, M7 należy zamoczyć wieczorem przed dniem łowienia, aby prawidłowo się zatapiała, bez pływających cząstek unoszonych w dal z prądem. Delikatnie nawilż ponownie przed łowieniem i przesiej przez średniej wielkości sito. W przypadku M7, nawet najmniejsze ilości zanęty potrafią utrzymać duże grupy ryb na stanowisku wędkarskim przez długi okres czasu. Zanęta jest bardzo sycąca i posiada słodki zapach i smak. Rozmiar granulek - duży.

Nr art. 3970 001

Nr art. 3970 015

Nr art. 3970 002

Zawartość 1 kg

Zawartość 1 kg

Zawartość 1 kg

Zanęta River Uniwersalna zanęta o bardzo silnych właściwościach wiążących i długotrwałym efekcie działania, odpowiednia na białoryb. Duże rzeki z dużą ilością łodzi są doskonałym miejscem użycia zanęty River. Można ją łączyć z dużymi ilościami ziaren, aby ryby przez długi czas żerowały w obrębie łowiska. Jej unikatowa kombinacja aromatów szybko ściąga ryby z dużych odległości. Rozmiar ziarenśredni.

Nr art. 3970 003

Zawartość 1 kg

Ulepszona formuła

B82

Zanęta Etang

Zanęta Canal

Zanęta Big Fish

Zanęta Black Magic®

Idealna zanęta do użycia na stawach, jeziorach i wolno płynących wodach. Wysoka zawartość kruszonych konopi i zastosowanie wysokiej jakości składników smakowych wabią ryby nawet z dużych odległości. Dodanie wody umożliwia mieszanie zanęty z kasterami, ochotką czy jokersem, a zmieszana na sucho działa w wodzie przez wiele godzin. Rozmiar ziaren - mały.

Canal charakteryzuje się wyraziście aromatycznym zapachem, któremu nie oprze się duża płoć, leszcz i krąp. Zanęta jest wykonana z najwyższej jakości okruchów chleba wzbogaconych aromatem pieczeniowym i posiada niski współczynnik saturacji. Canal jest perfekcyjny do użycia z ochotką i jokerem, ponieważ nie posiada żadnych składników solnych, które uszkodziłyby żywą przynętę. Ta brązowa zanęta o niskiej zawartości składników odżywczych doskonale pasuje na wszystkie typy kanałów. Rozmiar ziaren - średni.

Ciężka, jasnożółta zanęta na duże ryby takie jak leszcz, lin i karp. Silne właściwości wiążące i długotrwała efektywność zapewniają, że zanęta ta, przytrzyma w łowisku duże grupy ryb przez dłuższy czas. Zanętę najlepiej zmieszać z dużymi ilościami cząstek takich jak białe robaki, kastery, czerwone robaki i żwir. Słodki migdałowy zapach sprawia, ze niemal nie mogą się jej oprzeć duże okazy. Big Fish jest odpowiednia do użycia na dużych rzekach i jeziorach. Zanętę najlepiej zmieszać na mokro, aby otrzymać bezwładną mieszankę, lubianą przez duże ryby. Rozmiar granulek - duży.

Zanęta na najtrudniejsze warunki! Bardzo ciemny, niemalże czarny kolor sprawia, że ta zanęta jest perfekcyjna do łowienia w przezroczystych wodach. Specjalna kolorystyka sprawia, że Black Magic® nadaje się idealnie na jezioro czy koryto rzeki, prowadząc ryby prosto do miejsca nęcenia i utrzymując je tam. Black Magic® posiada wysoce aktywne składniki, którym szczególnie płoć nie może się oprzeć. Wybrana kombinacja atraktorów sprawia, ze jej zapach i smak jest atrakcyjny dla wszystkich typów ryb srebrnych. Rozmiar granulek - średni.

Nr art. 3970 004

Nr art. 3970 005

Nr art. 3970 006

Nr art. 3970 007

Zawartość 1 kg

Zawartość 1 kg

Zawartość 1 kg

Zawartość 1 kg

B83


ZANĘTY

Zanęta Tench Zanęta Gardons

Zanęta Red Roach

Specjalnie opracowana do łowienia większych płoci na kanałach i rzekach, Gardons posiada idealne właściwości wabienia i utrzymywania dużych okazów na twoim stanowisko wędkarskim i sprawienia, że będą chciały wciąż żerować. Z niewieloma aktywnymi składnikami, ryby koncentrują się bezpośrednio na miejscu nęcenia. Wyraźny aromat przypraw korzennych jest nie do odparcia dla dużych płoci i leszczy. Rozmiar granulek - duży. Przyleganie: średnie.

Niezrównana zanęta na płocie. Bogata czerwień zanęty zapewnia zalety nie do pobicia na kolorowych wodach i wiosną. Do Red Roach używane są wyłącznie najlepszej jakości składniki. Wyraźny zapach prażonych konopi połączony ze specjalną mieszaniną dodatków jest nie do odparcia dla dużych płoci i leszcza skimmera. Red Roach można używać na wolno płynących kanałach i wodach stojących i jest ona idealna do użycia z ochotką. Rozmiar granulek - średni. Przyleganie: średnie.

Nr art. 3970 011

Nr art. 3970 012

Zawartość 1 kg

Zawartość 1 kg

Unikalna mieszanka „Tench” z serii zanęt zawodniczych "Champions Choice", została specjalnie przygotowana w celu przyciągania do łowiska linów, posiada równocześnie magiczny wpływ na ogromne leszcze i karpie. Właściwości wiążące zanęty Tench zostały dostosowane do maksymalizacji współczynnika brań w wodach stojących i wolno płynących. Dzięki zawartości drobnej mączki rybnej zanęta charakteryzuje się ciemną barwą. Rybi aromat z subtelnym dodatkiem słodkiego biszkopta szybko zwabia duże sztuki i utrzymuje je w łowisku przez długi czas. Podczas opracowywania formuły tej zanęty naszemu testerowi udało się złapać lina o wadze ponad 2,1 kg oraz dwucyfrowe leszcze! Wielkość ziaren: średni, Siła wiązania: średnia. Nr art. 3970 020

Zawartość 1 kg

Zanęta All Seasons Doskonała, wszechstronna zanęta w serii zanęt Champions-Choice. Intensywny aromat tej kombinacji przypraw szczególnie przyciąga płocie, leszcze i krąpie do stanowiska wędkarskiego. Lekko ciemny kolor pochodzi od wyłącznie naturalnych pokarmów i przypraw. Te składniki osiągają skuteczną równowagę pomiędzy potrzebami łowienia zimowego, gdy ryby są nieco wybredne, a łowieniem podczas cieplejszych miesięcy, gdy napełniają swe głodne pyski. Prawdziwa uniwersalna mieszanka na wszystkie typy wód. Rozmiar granulek - średni-drobny. Nr art. 3970 064

Zawartość 1 kg

Zanęta Crispy Carp

B84

Zanęta Easy Cheesy

Zanęta Sweet Breams

Opracowana na łowienie brzany na dużych rzekach, wyraźny zapach parmezanu jest nie do odparcia dla brzany. Easy Cheesy zawiera duże cząstki czerwonego pokarmu, które są powoli uwalniane z kulek zanęty do prądu rzecznego, przyciągając ryby z dużych odległości. Silne właściwości wiążące zanęty zapewniają długotrwały efekt, przytrzymując ryby w strefie nęcenia. Zanęta może też unieść duże ilości żywej przynęty i cząstek. Rozmiar granulek - duży. Przyleganie: bardzo silne.

Zanęta o żywym żółtym kolorze, do wabienia ławic dużych leszczy. Sweet Breams posiada unikatowy zapach migdałów, któremu leszcz po prostu nie może się oprzeć. Głównie do użycia w miesiącach letnich, zanęta posiada dobre właściwości wiążące, co sprawia, ze jest idealna do wabienia i przytrzymywania ławic na jeziorach i dużych rzekach. Rozmiar granulek - duży. Przyleganie: silne.

Jeśli chodzi o selektywne nęcenie dużych ryb takich jak karp czy leszcz, a następnie utrzymanie ich na stanowisku wędkarskim przez długi okres czasu, idealna jest gruboziarnista zanęta z dużą ilością cząstek. Crispy Carp dobrze się wiąże i dzięki temu pozwala na włączenie do mieszanki dużych ilości dodatkowego luźnego pokarmu. Dzięki swemu jasnemu kolorowi i intensywnemu aromatowi owocowemu, zanęta ta jest idealna gdy spodziewasz się dużej ilości dużych ryb. Do naszej zanęty Crispy Carp używamy wyłącznie najwyższej jakości składników, co jest tradycją Browning. Specjalną cechą są płatki kukurydziane, co daje zanęcie niepowtarzalny wygląd.

Nr art. 3970 013

Nr art. 3970 014

Nr art. 3970 040

Zawartość 1 kg

Zawartość 1 kg

Zawartość 1 kg

B85


ZANĘTY

B86

Zanęta Method BBQ Black Halibut

Zanęta Method BBQ Red Krill

Zanęta Black Monster

Zanęta Spicy Thunder

Ciemna zanęta z uderzającym, naturalnym rybnym aromatem. Wynika to z dużej zawartości drobno zmielonej mączki rybnej wzmocnionej dodatkową porcją oleju rybnego. Kombinacja ta magicznie przyciąga karpie do łowiska. Wystarczy dodać wody, wcisnąć do koszyczka i rozpocząć połów!

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kryla, zanęta ta przybiera uderzający czerwony kolor, który sam z siebie przyciąga ryby do łowiska. W testach Red Krill udowodnił swoją skuteczność.

Gruboziarnista, czarna zanęta z nutą wanilii. Idealna na płynące wody, gdy duże ryby są ostrożne i nie podpłyną do jasnych miejsc nęcenia. W szczególnych sytuacjach, ta zanęta przyciąga specjalne ryby.

Ciemna zanęta z mocną nutą pikantnej wanilii, która w połączeniu ze zmielonymi konopiami doprowadza ryby do szaleństwa. Ciemnobrązowy kolor nie płoszy nawet najostrożniejszych ryb. Odpowiednia do lekko płynących rzek lub kanałów, przyciąga ryby gdy wszystkie inne odmiany zanęt zawiodą.

Nr art. Kolor 3970 076 ciemnobrązowy

Nr art. Kolor 3970 077 czerwony

Nr art. 3970 070

Nr art. 3970 071

Zawartość Smak 1 kg Black Halibut

Zawartość Smak 1 kg Red Krill

Zawartość 1 kg

Zawartość 1 kg

Zanęta Method BBQ Sweet Magnum

Zanęta Method BBQ Green Mussel

Zanęta Wild Black River

Zanęta Boombastic Bream

Słodka żółta kukurydza! Formuła zanęty odpowiednia na wyjątkowe karmienie. Dzięki swoim specjalnym składnikom mieszanka z łatwością uwalnia się z koszyka zanętowego i tworzy doskonałą, mocno przyciągającą ryby chmurę. Idealna na duże okazy białorybu i karpie.

Jeśli zanęta wzbogacona jest hojną porcją małży i mączki rybnej, złapanie ryby jest właściwie pewne! Mieszanka łatwo oddziela się od koszyczka zanętowego tworząc w toni piękną chmurę i przyciągając karpie nawet z dużej odległości. Wystarczy dodać wody, wymieszać i zacząć łowienie!

Ciemna zanęta o dość specyficznym aromacie dzięki użyciu kopry zaprawionej melasą i PV 1. Gdy zanęta jest mokra, kolorowe cząstki nadają jej unikatowego wyglądu, tworząc bardzo widoczny dywan żerowy dla ryb. Dzięki temu ryby pozostają na stanowisku wędkarskim nawet po kilku godzinach. Bez dodatkowych aromatów, pozwalają wędkarzowi dodać swoje ulubione zapachy do zanęty.

Słodka, żółta i niesamowicie przyciągająca! Idealna zanęta gdy w menu jest leszcz, krąp i orfa, a ty chcesz wypełnić swą siatka do przetrzymywania ryb po brzegi. Przyjemny aromat jest powodowany użytymi mączkami, bez użycia dodatków. Dzięki temu wędkarz może dodać swoje ulubione zapachy. Użycie słodkiego herbatnika sprawi, że zanęta będzie się szczególnie nadawać do wody płynącej.

Nr art. Kolor 3970 078 żółty

Nr art. Kolor 3970 079 zielony

Nr art. 3970 072

Nr art. 3970 073

Zawartość Smak 1 kg Słodki Magnum

Zawartość Smak 1 kg Green Mussel

Zawartość 1 kg

Zawartość 1 kg

B87


ZANĘTY

Zanęta Stillwater Surprise

Zanęta Mad Roach

Zanęta o niesamowitej konsystencji, fantastycznym żółtym kolorze i mnóstwem cząstek. Uwalnia się szczególnie szybko z koszyczka zanętowego, aby utworzyć bardzo atrakcyjny dywan, utrzymujący większą ilość ryb na stanowisku wędkarskim przez dłuższy okres czasu. Bez dodatków, co pozwala wędkarzowi na danie upustu swej wyobraźni.

Czarna zanęta, szczególnie odpowiednia do łapania płoci na wodach stojących. Czy ryby są ostrożne i nie chcą zostać w jasnym miejscu nęcenia? To są sytuacje, w których na scenę wkracza nasza Mad Roach. Lekki aromat mleczny daje zanęcie słodką nutę, a mielone konopie działają jak magnes na płocie.

Nr art. 3970 074

Nr art. 3970 075

Zawartość 1 kg

Zawartość 1 kg

Method BBQ Extreme Powder Halibut

Method BBQ Extreme Powder Krill

Silnie skoncentrowany proszek zawierający mielone pelety halibutowe. Nadaje zanęcie dodatkowego zastrzyku zapachów oraz białek. Wystarczy dodać jedną do dwóch łyżeczek na 1 kg zanęty. Wabi ryby w łowisko, gdy wszystko inne zawiedzie.

Silnie skoncentrowany proszek zawierający mielone pelety z kryla. Nadaje zanęcie dodatkowego zastrzyku zapachów oraz białek. Wystarczy dodać jedną do dwóch łyżeczek na 1 kg zanęty. Nadaje się także wtedy, gdy chcemy zwiększyć atrakcyjność słodkiej zanęty.

Nr art. Kolor 3803 001 czarny

Nr art. Kolor 3803 002 czerwony

Zawartość Smak 300 g Halibut

Zawartość Smak 300 g Krill

Słodzik Krazy 'Krazy Sweetner' to idealne rozwiązanie do słodzenia zanęty. Karp, leszcz, lin i inne ryby srebrzyste uwielbiają słodki smak. Krazy Sweetner jest wiele razy słodszy od zwykłego cukru, i jest sporządzony z sacharyny sodowej (około 300 razy słodszej niż cukier), NHDC (około 1,500 razy słodszej) i naturalnych, intensywnie słodzących ekstraktów roślinnych. W przeciwieństwie do innych słodzików, Krazy Sweetner nie ma zwyczajowego gorzkiego posmaku. Zalecane dawkowanie: 1 mała łyżeczka na ok. 1-3 litry zanęty. Nr art. 3935 015

Zawartość 400 ml

Klej do Robaków Krazy

Prezenter do zanęt, Browning Łatwa do złożenia wystawka sklepowa, wykonana z trwałego, zadrukowanego kartonu mieszcząca do 8 stojących torebek z atrakcyjnej serii zanęt Browning. Ogromnie zwiększa sprzedaż. Zanęty nie są zawarte w zestawie. Nr art. 9963 010

B88

Krazy Glue' świetnie nadaje się do formowania robaka białego w małe kulki. Wystarczy oczyścić trociny z robaka oraz, aby osiągnąć maksymalne rezultaty, oczyścić środkiem Browning Champions Choice ‘Krazy Clean’. Następnie dodać odrobinę wody, ale nie zamaczać zbytnio robaka. Następnie posyp powierzchnię preparatem Krazy Glue. Powoli zlep ze sobą robaki tak, aby utworzyć pożądany rozmiar kulki. Można też dodać wcześniej odrobinę grysu, aby kulki były cięższe. Po zakończeniu, kulki szybko rozbiją się w wodzie. Nr art. 3935 010

Zawartość 400 ml

Method BBQ Extreme Powder GLM

Method BBQ Extreme Powder Sweet Corn

Silnie skoncentrowany proszek zawierający mielone pelety z małży. Nadaje zanęcie dodatkowego zastrzyku zapachów oraz białek. Wystarczy dodać jedną do dwóch łyżeczek na 1 kg zanęty. Kiedy po jakimś czasie brania zaczną być coraz słabsze, ten proszek sprawi, że ryby znów zaczną żerować!

Ekstrakt kukurydziany sprawia, że proszek ten trudno porównać z czymś innym. Wystarczy dodać jedną do dwóch łyżeczek na 1 kg zanęty. W magiczny sposób wabi prawie każdy gatunek ryb w miejsce nęcenia.

Nr art. Kolor 3803 003 zielony

Nr art. Kolor 3803 004 żółty

Zawartość Smak 300 g Green Lip Mussel

Zawartość Smak 300 g Kukurydza

B89


AROMATY W PROSZKU

Gorzkie migdały

Karmelowe Toffi

Spicy Gardon

Super Wanilia Wątroba Drobiowa

Truskawka

Brasem Orange

Laktoza

Green Mussel

Atraktory w proszku stały się niezbędne dla wędkarstwa wyczynowego. Pozwalają one zanęcie na szybką adaptację do zmieniających się warunków wodnych. Nowy zapach w łowisku może wpędzić ryby z zamkniętym pyskiem z powrotem w szał żerowania. Seria CC Power Additive jest wynikiem wieloletniego doświadczenia naszych wędkarzy testowych, którzy skrupulatnie tworzyli ich recepturę. Wykorzystaj ich doświadczenie, a zwiększenie brań masz gwarantowane.

Ser/Krab / czerwony

Słodka Wanilla / przejrzysty

Miękki Pelet Haczykowy Nasz pelet posiada właściwości idealne do bezpośredniego stosowania jako przynęta na białoryb i karpiowate. Wysoka skuteczność i łatwość użycia!

Ser

Spicy

Halibut

Biała Czekolada

Mussel

Truskawka

Śmietanka Waniliowa

Monster Krab

Monster Mussel / zielony

Nowa seria dipów o atrakcyjnych aromatach. Relatywnie bardziej płynne jak na obecne trendy, w celu ułatwienia szybkiego zamaczania i szybkiego uwalniania aktywnych składników pod wodą.

B90

Czosnek

Marcepan / żółty/brązowy

Match & Feeder Dip

Zawartość 30 ml

Monster Krab

Ø Zawartość Wątroba Drobiowa Ananas Guma Balonowa Green Mussel Monster Krab Czosnek 6 mm 80 g 3903 001 3903 002 3903 003 3903 004 3903 005 3903 006 8 mm 80 g 3903 101 3903 102 3903 103 3903 104 3903 105 3903 106

Zawartość Gorzkie migdały Karmelowe Toffi Spicy Gardon Super Wanilia Truskawka Brasem Orange Laktoza Słodka Przekąska 250 g 3927 001 3927 002 3927 003 3927 004 3927 005 3927 006 3927 007 3927 008

Guma Balonowa / pomarańczowa

Guma Balonowa

Słodka Przekąska

Atraktor w proszku Champion's Choice

Wątroba Extreme / brązowy

Ananas

Wątroba Extreme Guma Balonowa Słodka Wanilla Marcepan Ser/Krab Monster Mussel brązowy pomarańczowa przejrzysty żółty/brązowy czerwony zielony 3900 001 3900 002 3900 003 3900 004 3900 005 3900 006

Hybrid Chewies Miękkie pellety to udowodniona przynęta "zabójca" i to nie tylko na karpia, ponieważ leszcz, lin, a nawet duża płoć wyrobiły sobie na nie smak. Hybrid Chewies mają 8 mm i dostępne są w ośmiu kombinacjach smak/kolor, zostały gruntownie przetestowane tak, aby były odpowiedniej konsystencji i twardości na haczyk i przypon z włosem. Zapakowane w zamykanych, oszczędzających miejsce pudełkach po 100 g - doskonałe, gdy wędkarz chce mieć wybór różnych przynęt pod ręką. Ø Zawartość Ser Spicy Mussel Truskawka Halibut Biała Czekolada Śmietanka Waniliowa Monster Krab 8 mm 100 g 3974 001 3974 002 3974 003 3974 004 3974 005 3974 006 3974 007 3974 008

B91


AROMATY W PŁYNIE

Gorzkie migdały

Wątroba

Czosnek

Super Wanilia

Monster Krab

B92

Czosnek / biały/naturalny

Mini-Pop-Up Bolies, doskonałe do łowienia w technice Metody. Okazowe leszcze, brzany i liny nie oprą się takiej pokusie. Kulki są wstępnie przewiercone.

10 mm

Zawartość Akcja 30 g plywający 30 g

plywający

Wątroba Drobiowa Ananas Guma Balonowa Mussel Monster Krab Czosnek brązowe żółte pomarańczowa zielony czerwony biały/naturalny 3902 101 3902 102 3902 103 3902 104 3902 105 3902 106 3902 201

3902 202

3902 203

3902 204

3902 205

3902 206

Guma Balonowa / pomarańczowa

Wątroba Drobiowa / brązowe

Ananas / żółte

Guma Balonowa / pomarańczowe

Monster Krab / czerwony

Czosnek / biały/naturalny

Mussel / zielone

Monster Krab / czerwony

Czosnek / białe

Mussel Monster Krab Czosnek zielony czerwony biały/naturalny 3901 104 3901 105 3901 106 3901 204

Ø 8 mm

Ananas / żółte

Mini Boilies są niezastąpione w łowieniu techniką Metody, wszędzie tam gdzie karp, lin, leszcz i brzana stanowią główną zdobycz wędkującego. Kulki Browning Mini Boilies, są gotowe do użycia, przewiercone i dostępne w 2 rozmiarach: 8 i 10 mm.

60 g

Monster Krab / czerwony

Mini Pop-up, nawiercona

Mini kulka prot, nawiercona

10 mm

Mussel / zielony

Aromaty w sprayu. Idealne aby nadać mini-kulkom proteinowym dodatkowego przyciągania, zwłaszcza naszym bezsmakowym Neon Pop Up Marbles. W 6 wypróbowanych, zaufanych i bardzo popularnych smakach.

Mussel / zielony

Zawartość 60 g

Guma Balonowa / pomarańczowa

Marble Dust

Wątroba Drobiowa / brązowe

Ø 8 mm

Ananas / żółte

Halibut

Zawartość Gorzkie migdały Czosnek Super Wanilia Wątroba Monster Krab Halibut 100 ml 3928 025 3928 026 3928 027 3928 028 3928 029 3928 030

Wątroba Drobiowa Ananas Guma Balonowa Akcja brązowe żółte pomarańczowa tonący 3901 101 3901 102 3901 103 tonący 3901 201 3901 202 3901 203

Wątroba Drobiowa / brązowe

3901 205

3901 206

Mini Boilie Neon, nawiercone Kiedy łowiąc na Metodę potrzebujemy jasnych, kolorowych przynęt, z pomocą przychodzą nasze Neon Minis z otworami. Połączenie sześciu wybranych zapachów i kolorów pozwala wzbudzić ciekowaść u nawet ostrożnych ryb i skłonić je do brania. Ø 10 mm

Zawartość 60 g

Wątroba Drobiowa Ananas Guma Balonowa Mussel Monster Krab Czosnek brązowe żółte pomarańczowe zielone czerwony białe 3905 001 3905 002 3905 003 3905 004 3905 005 3905 006

B93


ZIARNA

Naturalny / naturalny

Słodka Wanilla / żółty

Chili / czerwony

Czosnek / naturalny

Black Magic® Gold Mono

Konopie Każdy wędkarz zna magiczną moc konopi w wabienia wielu gatunków ryb. Bez względu na to, czy jest to tylko dodatek do zanęty, czy też sama przynęta, konopie są niezastąpione. Nasze aromatyzowane wersje zawierają wysokiej jakości mieszankę zapachów, które zwielokrotniają siłę wabienia. Dla lepszego przechowywania dostępne w pojemnikach wielokrotnego użytku. Naturalny Słodka Wanilla Chili Czosnek Zawartość naturalny żółty czerwony naturalny 300 g 3800 001 3800 002 3800 003 3800 004

Silikonowy Uchwyt do Przynęt

Koniec meczarni podczas prób wepchniecia pelletu do opaski. Odpuść sobie to zadanie, a wędkowanie da ci więcej przyjemności. Dołączone po 10 sztuk z każdego rozmiaru S, M, L wysoko rozciągliwych pasków pelletowych.

Nr art. 6608 003

Nr art. 6325 010

Igła do kulek Małe metalowe igły do uzbrjania włosa w mini kulki. Przyneta trzyma się jak przyklejona. Najszybszy sposób. Nr art. 6602 010

B94

Ilość 20 szt

Nr art. 2220 017

Ø 0,17 mm

Długość 680 m

Waga Kolor 2,05 kg / 4,50 lbs ciemnobrązowa

2220 019

0,19 mm

680 m

3,00 kg / 6,60 lbs ciemnobrązowa

2220 021

0,21 mm

640 m

3,65 kg / 8,00 lbs ciemnobrązowa

Plecionka Black Magic® Gold Jakość Black Magic, wielosplotowa plecionka do łowienia feederem. Doskonała cena, niezawodna i długotrwała. Pomaga w dalekich rzutach i poprawia sygnalizację brań. Nr art. 2337 008

Ø 0,08 mm

Długość Waga Kolor 150 m 3,3 kg / 7,5 lbs czarny

2220 023

0,23 mm

610 m

4,35 kg / 9,60 lbs ciemnobrązowa

2337 010

0,10 mm

150 m

3,6 kg / 8 lbs czarny

2220 027

0,27 mm

490 m

5,70 kg / 12,60 lbs ciemnobrązowa

2337 012

0,12 mm

150 m

4,5 kg / 10 lbs czarny

Szczypce do gumek do pelletu

Praktyczna złączka z paskiem silikonowym do utrzymywania haczyka i zamontowanej igły do kulki proteinowej. Ilość 5 szt

Jakość Black Magic, uniwersalna żyłka na wygodnych dużych szpulach. Sprawdzona żyłka w dobrej cenie, dopasowana do każdego stylu łowienia, zarówno na spławik, jak i feeder.

Opaski do Pelletu

Pompka do pelletu

100% czysty lateks, naturalne kolory, cienkie ściany wysoka rozciągliwość to cechy tych opasek do pelletów w 3 najpopularniejszych rozmiarach.

Minęły już czasy, gdy przygotowanie pelletów do zastosowania zajmowało wieczność. Dzięki Browning Pellet Pump, w dosłownie kilka sekund pływające, twarde pellety nasączają się wodą i stają się miękkie i elastyczne. Po prostu umieść pellety i wodę w pojemniku, zamknij wieko i usuń powietrze z pojemnika za pomocą tłoka pompy. Następnie wciśnij zawór na wieku i wpuść z powrotem powietrze. Pellety są już gotowe a wieko można zdjąć. Niezbędne narzędzie dla wszystkich wędkarzy słodkowodnych.

Nr art. 3968 010

Ø 4 mm

Ilość 30 szt

3968 011

7 mm

30 szt

3968 012

10 mm

30 szt

Cenex Feeder Gum Wysokiej jakości guma absorbująca naprężenia. Wszechstronna i dobra do wiązania. Nr art. 6235 108

Ø 0,80 mm

Długość 10 m

Nr art. 8062 001

Zawartość 0,50 l

B95


ŻYŁKI

Twoja ulubiona żyłka w nowym opakowaniu.

Żyłka Cenex Low Stretch Specjalistyczna, wstępnie rozciągnięta żyłka do feedera. Wyjątkowo niska rozciągliwość tej żyłki zwiększa wykrywalność brań gdy łowimy na dużych odległościach, jest więc łatwiejszą w użyciu alternatywą dla plecionek. Odporna na ścieranie z gładkim wykończeniem powierzchni. Nr art. 2231 014

Ø 0,14 mm

Długość 150 m

Waga Kolor 2,10 kg / 4,60 lbs czarny

Żyłka Cenex Classic

Nasza dobrze sprawdzona i popularna żyłka Cenex jest bardzo giętka i zapewnia perfekcyjną prezentację przynęty, co gwarantuje pomoc w złapaniu większej ilości ryb. Jest jednak również uważana za jedną z mocniejszych żyłek o małej średnicy dostępnych na rynku. Wybór poważnych wędkarzy zawodowych. Nr art. 2238 006

Ø 0,06 mm

Długość 50 m

Waga Kolor 0,45 kg / 1,00 lbs brązowy

2231 016

0,16 mm

150 m

2,65 kg / 5,80 lbs czarny

2238 007

0,07 mm

50 m

0,55 kg / 1,20 lbs brązowy

2231 018

0,18 mm

150 m

3,15 kg / 6,90 lbs czarny

2238 008

0,08 mm

50 m

0,75 kg / 1,60 lbs brązowy

2231 020

0,20 mm

150 m

3,85 kg / 8,50 lbs czarny

2238 010

0,10 mm

100 m

1,00 kg / 2,20 lbs brązowy

Żyłka Cenex Method Plecionka Cenex Feeder, tonąca Tonąca plecionka. Okrągły profil dla optymalnego kontaktu podczas łowienia feederem. Włókna z Teflonu zapewniają właściwości tonące. Waga Kolor 4,55 kg / 10,00 lbs szary/zielony

RCD zł 145,00

Ø 0,20 mm

Długość 150 m

Waga Kolor 3,65 kg / 8,10 lbs kamuflaż

2231 022

0,22 mm

150 m

4,85 kg / 10,70 lbs czarny

2238 012

0,12 mm

100 m

1,55 kg / 3,40 lbs brązowy

2241 022

0,22 mm

150 m

4,70 kg / 10,40 lbs kamuflaż

0,24 mm

150 m

6,10 kg / 13,40 lbs czarny

2238 014

0,14 mm

100 m

2,05 kg / 4,50 lbs brązowy

2225 010

0,10 mm

150 m

5,45 kg / 12,00 lbs szary/zielony

145,00

2241 024

0,24 mm

150 m

5,80 kg / 12,80 lbs kamuflaż

2231 026

0,26 mm

150 m

7,15 kg / 15,70 lbs czarny

2238 016

0,16 mm

100 m

2,60 kg / 5,70 lbs brązowy

2225 012

0,12 mm

150 m

6,80 kg / 15,00 lbs szary/zielony

145,00

2241 026

0,26 mm

150 m

6,80 kg / 15,00 lbs kamuflaż

Pierwotnie zaprojektowana do do budowy przyponów i zestawów, ta super nowoczesna i super jakości żyłka z kopolimeru jest specjalnie stworzona na wymagające sytuacje z dużymi rybami. Żyłka oferuje niesamowitą odporność na ścieranie, siłę węzłów i wytrzymałość na zrywanie, ale jest bardzo giętka, co pozwala na perfekcyjną prezentację przynęty. Supersilna, superwytrzymała i supergiętka.

Długość 150 m

Nr art. 2241 020

2231 024

Żyłka Cenex Hybrid Power

Ø 0,08 mm

Żyłka w kolorze kamuflaż (trzy odcienie) o wysokiej trwałości. Idealna do połowu metodą, zarówno podczas zawodów jak i podczas wypraw po rekordy. Właściwie niezbędna w każdej sytuacji gdy potrzebujesz niezawodnej żyłki nie straszącej ryb. Bardzo szybko tonąca - jak ciężarek!

Nr art. 2225 008

Twoja ulubiona żyłka w nowym opakowaniu.

B96

Twoja ulubiona żyłka w nowym opakowaniu.

Żyłka Cenex Feeder Wysokiej jakości żyłka ze specjalnie wygładzaną powierzchnią zwiększającą odległość rzutów, poprawiającą hol i sprawiającą, że żyłka Cenex Feeder jest bardzo odporna na ścieranie. Średnio rozciągliwa, tonąca jest wyjątkowo wiotka, co powoduje że, jest to doskonały wybór również do spławika (w szczególności na średnich i dużych dystansach). Nr art. 2226 014

Ø 0,14 mm

Długość 150 m

Waga Kolor 1,80 kg / 4,00 lbs czarny

2226 016

0,16 mm

150 m

2,25 kg / 5,00 lbs czarny

2226 018

0,18 mm

150 m

2,70 kg / 6,00 lbs czarny

Nr art. 2240 012

Ø 0,12 mm

Długość 100 m

Waga Kolor 1,70 kg / 3,70 lbs przeźroczysta

2226 020

0,20 mm

150 m

3,35 kg / 7,40 lbs czarny

2240 014

0,14 mm

100 m

2,55 kg / 5,60 lbs przeźroczysta

2226 022

0,22 mm

150 m

4,40 kg / 9,70 lbs czarny

Żyłka Cenex Fluoro Carbon Niewidzialny w wodzie, najwyższej jakości Fluorocarbon do budowy przyponów czy zestawów. Starannie dobrany pod względem giętkości, wytrzymałości na rozerwanie i wytrzymałości węzła. Nr art. 2230 011

Ø 0,11 mm

Długość 50 m

Waga Kolor 1,25 kg / 2,70 lbs przeźroczysta

2240 016

0,16 mm

100 m

3,00 kg / 6,60 lbs przeźroczysta

2226 024

0,24 mm

150 m

5,35 kg / 11,80 lbs czarny

2230 013

0,13 mm

50 m

1,60 kg / 3,50 lbs przeźroczysta

2240 018

0,18 mm

100 m

3,90 kg / 8,50 lbs przeźroczysta

2226 026

0,26 mm

150 m

5,80 kg / 12,80 lbs czarny

2230 015

0,15 mm

50 m

2,10 kg / 4,60 lbs przeźroczysta

2240 020

0,20 mm

100 m

4,20 kg / 9,20 lbs przeźroczysta

2226 028

0,28 mm

150 m

6,20 kg / 13,70 lbs czarny

2230 017

0,17 mm

50 m

2,95 kg / 6,50 lbs przeźroczysta

B97


HAKI Z PRZYPONEM Feeder Big Fish Przypon

Feeder Sensitive Przypon

Uniwersalne przypony do koszyczków zanętowych z mocnymi haczykami Mustad i sprawdzoną żyłką Cenex. Idealne na leszcza i inne zadziorne ryby słodkowodne. Haczyk: Mustad 60345NP-BR.

Lekkie haczyki do koszyczków zanętowych firmy Mustad na sprawdzonej żyłce Cenex. Mogą być nawet używane z pinką lub ochotką gdy ryby są wybredne. Haczyk: Mustad 60005NP-RB.

Nr art. 4705 008

Ø 0,22 mm

Rozm. haka 8

4705 010

0,22 mm

4705 012

0,20 mm

4705 014

Długość 60 cm

Waga 10 lbs / 4,5 kg

Ilość Kolor 8 szt brązowy

Nr art. 4710 014

Ø 0,14 mm

Rozm. haka 14

Długość 60 cm

Waga 4 lbs / 1,9 kg

Ilość Kolor 8 szt czerwony

10

60 cm

7,5 lbs / 3,5 kg

8 szt brązowy

4710 016

12

60 cm

6 lbs / 2,8 kg

8 szt brązowy

4710 018

0,12 mm

16

60 cm

3 lbs / 1,5 kg

8 szt czerwony

0,12 mm

18

60 cm

2 lbs / 1 kg

0,18 mm

14

60 cm

5 lbs / 2,3 kg

8 szt brązowy

8 szt czerwony

4710 020

0,12 mm

20

60 cm

2 lbs / 1 kg

8 szt czerwony

4705 016

0,16 mm

16

60 cm

4 lbs / 1,9 kg

4705 108

0,22 mm

8

100 cm

10 lbs / 4,5 kg

8 szt brązowy

4710 022

0,10 mm

22

60 cm

2 lbs / 1 kg

8 szt czerwony

8 szt brązowy

4710 114

0,14 mm

14

100 cm

4 lbs / 1,9 kg

4705 110

0,22 mm

10

100 cm

8 szt czerwony

7,5 lbs / 3,5 kg

8 szt brązowy

4710 116

0,12 mm

16

100 cm

3 lbs / 1,5 kg

4705 112

0,20 mm

12

8 szt czerwony

100 cm

6 lbs / 2,8 kg

8 szt brązowy

4710 118

0,12 mm

18

100 cm

2 lbs / 1 kg

4705 114

0,18 mm

8 szt czerwony

14

100 cm

5 lbs / 2,3 kg

8 szt brązowy

4710 120

0,12 mm

20

100 cm

2 lbs / 1 kg

4705 116

0,16 mm

8 szt czerwony

16

100 cm

4 lbs / 1,9 kg

8 szt brązowy

4710 122

0,10 mm

22

100 cm

2 lbs / 1 kg

8 szt czerwony

Feeder Master Przypon Wszechstronne przypony do koszyczków zanętowych z niezwykle ostrymi haczykami Mustad i sprawdzoną żyłką Cenex. Haczyk: Mustad 60332NP-BR. Nr art. 4709 010

Ø 0,16 mm

Rozm. haka 10

Długość 60 cm

Waga 5 lbs / 2,3 kg

Ilość Kolor 8 szt brązowy

4709 012

0,14 mm

12

60 cm

4 lbs / 1,9 kg

8 szt brązowy

4709 014

0,14 mm

14

60 cm

4 lbs / 1,9 kg

8 szt brązowy

4709 016

0,14 mm

16

60 cm

3 lbs / 1,5 kg

8 szt brązowy

4709 018

0,12 mm

18

60 cm

3 lbs / 1,5 kg

8 szt brązowy

4709 020

0,12 mm

20

60 cm

2 lbs / 1 kg

8 szt brązowy

4709 110

0,16 mm

10

100 cm

5 lbs / 2,3 kg

8 szt brązowy 8 szt brązowy

Gdy musisz zwiększyć rozmiar podczas łowienia z koszyczkiem zanętowym, ten haczyk Mustad z klipsem do białego robaka będzie zawsze najlepszym wyborem. Haczyk: Mustad 60346NP-BR.

4709 112

0,14 mm

12

100 cm

4 lbs / 1,9 kg

4709 114

0,14 mm

14

100 cm

4 lbs / 1,9 kg

8 szt brązowy

4709 116

0,14 mm

16

100 cm

3 lbs / 1,5 kg

8 szt brązowy

Nr art. 4711 010

Ø 0,25 mm

Rozm. haka 10

4709 118

0,12 mm

18

100 cm

3 lbs / 1,5 kg

8 szt brązowy

4711 012

0,22 mm

12

75 cm

12 lbs / 5,6 kg

6 szt brązowy

4709 120

0,12 mm

20

100 cm

2 lbs / 1 kg

8 szt brązowy

4711 014

0,22 mm

14

75 cm

12 lbs / 5,6 kg

6 szt brązowy

Feeder Method Przypon z opaską do pelletu Krótkie przypony do metody z żyłką Cenex. Mocny haczyk Mustad da sobie radę nawet z karpiem. Z opaską do pelletu na włosie. Haczyk: Mustad 60342NP-BR.

B98

Przypon Feeder Trophy Fish

Nr art. 4706 010

Ø 0,22 mm

Rozm. haka 10

Długość 10 cm

Waga 10 lbs / 4,5 kg

Ilość Kolor 8 szt brązowy

4706 012

0,20 mm

12

10 cm

7,5 lbs / 3,5 kg

8 szt brązowy

4706 014

0,18 mm

14

10 cm

6 lbs / 2,8 kg

4706 016

0,18 mm

16

10 cm

6 lbs / 2,8 kg

4706 018

0,16 mm

18

10 cm

5 lbs / 2,3 kg

Długość Waga Ilość Kolor 75 cm 12 lbs / 5,6 kg 6 szt brązowy

Przypon Feeder Method Push Stop Krótkie przypony, do łowienia w systemie Metody, wiązane na żyłce Cenex. Z Push-Stop na włosie do bezproblemowego zakładania przynęty. Bezzadziorowy hak. W zestawie igła do montażu Push-Stop. Nr art. 4704 012

Ø 0,22 mm

Rozm. haka 12

Długość 10 cm

Waga 10 lbs / 4,50 kg

Ilość Kolor 8 szt brązowy

8 szt brązowy

4704 014

0,22 mm

14

8 szt brązowy

4704 016

0,22 mm

16

10 cm

10 lbs / 4,5 kg

8 szt brązowy

10 cm

10 lbs / 4,50 kg

8 szt brązowy

4704 018

0,22 mm

18

8 szt brązowy

10 cm

10 lbs / 4,50 kg

8 szt brązowy

Przypon Feeder Method z igłą do kulki

Przypon Feeder Method Push Stop

Krótkie przypony do metody z żyłką Cenex. Mocny haczyk Mustad da sobie radę nawet z karpiem. Z igłą do pelletu na włosie. Haczyk: Mustad 60342NP-BR.

Krótkie przypony, do łowienia w systemie Metody, wiązane na żyłce Cenex. Z Push-Stop na włosie do bezproblemowego zakładania przynęty. W zestawie igła do montażu Push-Stop.

Nr art. 4706 110

Nr art. 4707 010

Ø 0,22 mm

Rozm. haka 10

Długość 10 cm

Waga 10 lbs / 4,5 kg

Ilość Kolor 8 szt brązowy

4706 112

0,20 mm

12

10 cm

7,5 lbs / 3,5 kg

8 szt brązowy

4707 012

4706 114

0,18 mm

14

10 cm

6 lbs / 2,8 kg

8 szt brązowy

4707 014

4706 116

0,18 mm

16

10 cm

6 lbs / 2,8 kg

8 szt brązowy

4707 016

4706 118

0,16 mm

18

10 cm

5 lbs / 2,3 kg

8 szt brązowy

4707 018

Ø 0,22 mm

Rozm. haka 10

Długość 10 cm

Waga 10 lbs / 4,5 kg

Ilość Kolor 6 szt brązowy

0,20 mm

12

10 cm

7,5 lbs / 3,40 kg

6 szt brązowy

0,18 mm

14

10 cm

6 lbs / 3,0 kg

6 szt brązowy

0,18 mm

16

10 cm

6 lbs / 3,0 kg

6 szt brązowy

0,16 mm

18

10 cm

5 lbs / 2,30 kg

6 szt brązowy

B99


HAKI Z PRZYPONEM

Przypon Feeder Method Power Pellet Band Krótkie przypony , do łowienia w systemie Metody, wiązane na żyłce Cenex. Z opaską pelletową do bezproblemowego zakładania przynęty. Haki Mustada. Nr art. 4708 010

Ø 0,25 mm

Rozm. haka 10

Długość 10 cm

Waga 12 lbs / 5,00 kg

Ilość Kolor 6 szt brązowy

4708 012

0,22 mm

12

10 cm

10 lbs / 4,5 kg

6 szt brązowy

Nr art. 4710 216

Ø 0,12 mm

Rozm. haka 16

Długość 60 cm

Waga 1,10 kg / 2,5 lbs

Ilość Kolor 5 szt czerwony

4708 014

0,22 mm

14

10 cm

10 lbs / 4,5 kg

6 szt brązowy

4710 218

0,12 mm

18

60 cm

1,10 kg / 2,5 lbs

5 szt czerwony

4708 016

0,20 mm

16

10 cm

7,5 lbs / 3,40 kg

6 szt brązowy

4710 220

0,12 mm

20

60 cm

1,10 kg / 2,5 lbs

5 szt czerwony

Przypon Feeder Waggler/Feeder Pellet Band Przypony Allround z monofilu Cenex. Wyposażone w opaski przynętowe. Haki bezzadziorowe. Do metody feederowej i spławikowej.

Przypon Method Push Stop – Plecionka Krótkie przypony do Metody z bardzo miękkiej plecionki. Z stoperami push stop na włosie dla łatwego mocowania przynęt. Bezzadziorowe.

Nr art. 4713 012

Ø 0,18 mm

Rozm. haka 12

Długość 30 cm

Waga 6,5 lbs / 3,00 kg

Ilość Kolor 8 szt brązowy

4713 014

0,18 mm

14

30 cm

6,5 lbs / 3,00 kg

8 szt brązowy

Nr art. 4720 012

Rozm. haka 6

Ø przyponu 0,12 mm

Długość Waga Ilość Kolor 10 cm 6,4 kg / 14 lbs 3 szt brązowy

4713 016

0,18 mm

16

30 cm

6,5 lbs / 3,00 kg

8 szt brązowy

4720 014

4

0,14 mm

10 cm

7,3 kg / 16 lbs

3 szt brązowy

4713 018

0,18 mm

18

30 cm

6,5 lbs / 3,00 kg

8 szt brązowy

4720 112

8

0,12 mm

10 cm

6,4 kg / 14 lbs

3 szt brązowy

Przypon Big Fish FC

Braid Feeder Leader Method Boilie Needle

Uniwersalne przypony feederowe z mocnymi haczykami Mustad oraz niewidocznym materiałem przyponowym z fluorocarbonu. Doskonałe do połowu leszczy oraz innych ryb spokojnego żeru. Haczyki: Mustad 60345NP-BR

Krótkie przypony do Metody z bardzo miękkiej plecionki. Włos zakończony igłą do prostego zamocowania przynęty. Wytrzymałe haczyki Mustad.

Nr art. 4705 212

Ilość Kolor 5 szt brązowy

Nr art. 4721 012

Rozm. haka 6

Ø przyponu 0,12 mm

Waga 2,7 kg / 6,0 lbs

Długość Waga Ilość Kolor 10 cm 6,4 kg / 14 lbs 3 szt brązowy

Ø 0,19 mm

Rozm. haka 12

Długość 60 cm

4705 214

0,16 mm

14

60 cm

1,90 kg / 4,0 lbs

5 szt brązowy

4721 014

4

0,14 mm

10 cm

7,3 kg / 16 lbs

3 szt brązowy

4705 216

0,14 mm

16

60 cm

1,45 kg / 3,0 lbs

5 szt brązowy

4721 112

8

0,12 mm

10 cm

6,4 kg / 14 lbs

3 szt brązowy

Przypon Master FC Wszechstronne przypony feederowe z bardzo ostrymi haczykami Mustad i niewidoczną w wodzie żyłką fluorocarbonową. Haczyki: Mustad 60332NP-BR.

B100

Przypon Sensitive FC Lekkie haczyki feederowe od Mustada z niewidoczną w wodzie żyłką z fluorocarbonu. Mogą być nawet stosowane z pinką lub ochotką, kiedy ryby stają się bardzo nieufne. Haczyki: Mustad 60005NP-RB.

Nr art. 4709 212

Ø 0,16 mm

Rozm. haka 12

Długość 60 cm

Waga 1,90 kg / 4,0 lbs

Ilość Kolor 5 szt brązowy

Braid Feeder Leader Method Pellet Band Krótkie przypony do Metody z bardzo miękkiej plecionki. Włos zakończony gumką do peletu do prostego zamocowania przynęty. Wytrzymałe haczyki Mustad.

4709 214

0,14 mm

14

60 cm

1,45 kg / 3,0 lbs

5 szt brązowy

4709 216

0,12 mm

16

60 cm

1,10 kg / 2,5 lbs

5 szt brązowy

Nr art. 4722 012

Rozm. haka 6

Ø przyponu 0,12 mm

4709 218

0,12 mm

18

60 cm

1,10 kg / 2,5 lbs

5 szt brązowy

4722 014

4

0,14 mm

10 cm

7,3 kg / 16 lbs

3 szt brązowy

4709 220

0,12 mm

20

60 cm

1,10 kg / 2,5 lbs

5 szt brązowy

4722 112

8

0,12 mm

10 cm

6,4 kg / 14 lbs

3 szt brązowy

Długość Waga Ilość Kolor 10 cm 6,4 kg / 14 lbs 3 szt brązowy

B101


DO METODY

Koszyk Xenos Wolno Tonący

Koszyk Xenos

Black Magic® Method Feeder

Black Magic® Method Feeder - Zestaw

Koszyczki do metody w atrakcyjnej cenie i gramaturze 20, 30 lub 50 g. Nowy kształt z większą powierzchnią kontaktową.

Zestaw przelotowych koszyków do metody, free-running składający się z 2 x 30g oraz 2 x 30g feederów płaskich oraz pasującej formy odpowiedniej dla zanęty lub pelletów. Tylna strona opakowania posiada ilustracje i instrukcję stosowania.

Nr art. 6680 020

Waga 20 g

Ilość 20 szt

6680 030

30 g

20 szt

6680 050

50 g

20 szt

Nr art. 6680 999

Ilość 4 szt

Nr art. 6607 020

B102

Długość 6,0 cm

Szerokość 3 cm

Waga 20 g

6607 030

6,0 cm

3 cm

30 g

6607 050

6,0 cm

3 cm

50 g

6607 080

6,0 cm

3 cm

80 g

Nr art. 6679 030

Długość 4,0 cm

Waga 30 g

6679 040

4,0 cm

40 g

6679 050

4,0 cm

50 g

6679 060

4,0 cm

60 g

6679 080

4,0 cm

80 g

Taki sam wzór jak koszyk Xenos, ale z niezwykłą innowacją: można kontrolować prędkość opadania koszyka, co umożliwia łapanie ryb również blisko powierzchni lub w toni Xenos. Wolno Tonący pozwala łapać ryby niezależnie od głębokości na jakiej się znajdują! Nie jest to możliwe w przypadku konwencjonalnych koszyków zanętowych. Ta metoda jest niezwykle skuteczna szczególnie w przypadku nowoczesnych metod połowu karpi, również na łowiskach komercyjnych. Pływająca kula w którą wyposażono ten koszyk zastępuje ołowiany ciężarek. Kula posiada zamykany korkiem otwór przez który za pomocą śrucin możemy regulować wyporność (prędkość tonięcia). Koszyk bez śrucin będzie pływał. Nr art. 6679 010

Długość 4,0 cm

Waga 12,5 g

Koszyk Coated , brązowy L

Koszyk Hydrus Method Całkowicie nowy, innowacyjny model „otwartego“ koszyka do metody doskonale utrzymującego zanętę podczas rzutu, nie posiadający poprzeczek lub drutów mogących zablokować lub zasłonić przynętę. Doskonała prezentacja przynęty za każdym razem.

Ten model koszyka zanętowego z tworzywa sztucznego możemy zarzucać na duże dystanse, a na brzegu oferuje dodatkową funkcjonalność. W kilka sekund możemy wymienić ciężarek o aerodynamicznym kształcie. Innowacyjna konstrukcja pozwala na wypełnienie koszyka dużą ilością zanęty, która jest zabezpieczona przed wypadnięciem podczas rzutu. Specjalne otwory na dnie koszyka ułatwiają uwolnienie zawartości w wodzie.

Wytrzymałe koszyki zanętowe, których wzorzysta, kolorowa powłoka powoduje, że stają się w przeźroczystej wodzie niewidzialne dla ryb. Dostępne w wielu kolorach, rozmiarach i wagach.

Matryca Hydrus Method Matryca do zanęty pasująca do nowego koszyczka zanętowego Browning Method Feeder. Giętka silikonowa konstrukcja. Nr art. 6607 999

Nr art. 6656 020

Długość Ø Rozmiar 3,5 cm 2,8 cm L

Waga Kolor 20 g brązowy

Koszyk Coated, brązowy M Wytrzymałe koszyki zanętowe, których wzorzysta, kolorowa powłoka powoduje, że stają się w przeźroczystej wodzie niewidzialne dla ryb. Dostępne w wielu kolorach, rozmiarach i wagach.

6656 030

3,5 cm

2,8 cm

L

30 g brązowy

6656 040

3,5 cm

3,0 cm

L

40 g brązowy

Nr art. 6657 020

6656 060

4,0 cm

3,0 cm

L

60 g brązowy

6657 030

2,5 cm

2,4 cm

M

30 g brązowy

6656 080

4,0 cm

3,0 cm

L

80 g brązowy

6657 040

2,5 cm

2,4 cm

M

40 g brązowy

6656 100

4,0 cm

3,0 cm

L

100 g brązowy

6657 060

2,5 cm

2,4 cm

M

60 g brązowy

Długość Ø Rozmiar 2,5 cm 2,4 cm M

Waga Kolor 20 g brązowy

B103


PLASTIKOWE Wykonane z niezniszczalnej stali nierdzewnej!

Koszyk Jet Innowacyjny koszyczek zanętowy o "odrzutowej" konstrukcji. Ładunek zanęty jest szybko wypłukiwany podczas holowania. Niesamowite właściwości zarzucania.

Koszyk Speed Baiter Koszyk zanętowy Standard Big Pit

Big Pit Inline Dość duży koszyk zanętowy z dużymi otworami. Wewnętrzne fałdy utrzymują bezpiecznie zanętę. Wewnątrz rurka do przeprowadzenia żyłki. Nr art. 6621 220

Długość 3 cm

Ø Rozmiar 2,5 cm M

Waga 20 g

Ilość 1 szt

6621 225

3 cm

2,5 cm

M

25 g

6621 230

3 cm

2,5 cm

M

6621 240

3 cm

2,5 cm

M

Wyjątkowo duży koszyczek zanętowy z dużymi otworami. Wewnętrzne ożebrowanie skutecznie zapobiega szybkiemu wypłukiwaniu zanęty. Materiał: Tworzywo Sztuczne Nr art. 6621 020

Długość Ø Rozmiar 3 cm 2,5 cm M

Wariant klasycznego szybkiego koszyczka zanętowego o większej siateczce drucianej, która uwalnia przynętę niezwykle szybko. Zaprojektowany na dni, gdy brania przychodzą szybko! Nr art. 6636 030

Długość Ø Waga 3,4 cm 2,6 cm 30 g

Nr art. 6606 020

Długość 2,5 cm

Ø Rozmiar 3 cm S

Waga 20 g

6606 030

2,5 cm

3 cm

S

30 g

6606 040

2,5 cm

3 cm

S

40 g

6606 060

2,5 cm

3 cm

S

60 g

Waga 20 g

Ilość 1 szt

6636 040

3,4 cm

2,6 cm

40 g

6606 080

2,5 cm

3 cm

S

80 g

6636 050

3,4 cm

2,6 cm

50 g

6606 120

4 cm

3 cm

L

20 g

6621 025

3 cm

2,5 cm

M

25 g

1 szt

6636 060

3,4 cm

2,6 cm

60 g

6606 130

4 cm

3 cm

L

30 g

1 szt

6621 030

3 cm

2,5 cm

M

30 g

1 szt

6636 070

3,4 cm

2,6 cm

70 g

6606 140

4 cm

3 cm

L

40 g

30 g

1 szt

6621 040

3 cm

2,5 cm

M

40 g

1 szt

6636 080

3,4 cm

2,6 cm

80 g

6606 160

4 cm

3 cm

L

60 g

40 g

1 szt

6621 050

3 cm

2,5 cm

M

50 g

1 szt

6636 100

3,4 cm

2,6 cm

100 g

6606 180

4 cm

3 cm

L

80 g

Dodano mniejsze rozmiary

Koszyk Window UKWF

B104

Koszyk zanętowy Large Big Pit

Big Pit Koszyk Mini

Wyjątkowo duży koszyczek zanętowy z dużymi otworami. Wewnętrzne ożebrowanie skutecznie zapobiega szybkiemu wypłukiwaniu zanęty. Materiał: Tworzywo Sztuczne

Mniejsza wersja większego brata. Doskonałe plastikowe koszyczki zanętowe z dużymi otworami. Wewnętrzne fałdy utrzymują bezpiecznie zanętę.

Nr art. 6621 120

Długość 4 cm

6621 125

4 cm

3 cm

6621 130

4 cm

6621 150

4 cm

6621 160

4 cm

Ø Rozmiar 3 cm XL

Ulepszona wersja naszego wyjątkowego i popularnego Window Feeder. Wypełnij robakami, zamknij okienko i jesteś gotowy do zarzutu! Konstrukcja z ciężarkiem w części końcowej oznacza łatwe i dokładne zarzucanie i pozwala robakom szybko uciec, gdy już są na dnie.

Waga 20 g

Ilość 1 szt

Nr art. 6621 315

Długość 2,4 cm

Waga 15 g

Nr art. 6628 020

Długość 5,0 cm

Ø Rozmiar 2,6 cm L

XL

25 g

1 szt

6621 320

2,4 cm

20 g

6628 035

5,0 cm

3 cm

XL

30 g

1 szt

6621 325

2,4 cm

25 g

6628 050

5,0 cm

2,6 cm

L

3 cm

XL

50 g

1 szt

6621 330

2,4 cm

30 g

6628 135

3,8 cm

2,2 cm

M

3 cm

XL

60 g

1 szt

6621 340

2,4 cm

40 g

6628 145

3,8 cm

2,2 cm

M

45 g

2,6 cm

L

Koszyk Window CWF Druga, wielofunkcyjna wersja naszego koszyczka zanętowego Window z okienkiem otwartym na stałe. Wypełnij dowolną przynętą, zamknij okienko zanętą i zarzuć. Rurka posiada drugie okienko, które można otworzyć w sytuacji szybkiego opróżniania.

Waga 20 g

Ilość 1 szt

35 g

1 szt

Nr art. 6629 020

50 g

1 szt

6629 035

5,0 cm

2,6 cm

35 g

1 szt

35 g

1 szt

6629 050

5,0 cm

2,6 cm

50 g

1 szt

1 szt

6629 070

5,0 cm

2,6 cm

70 g

1 szt

Długość Ø Waga 5,0 cm 2,6 cm 20 g

Ilość 1 szt

B105


KOSZYKI ZANETOWE Dostępne w prezenterach - zobacz na kolejnych stronach

Koszyk zanętowy Window Classic

Koszyk Specialist

Nowa, ulepszona wersja naszego klasycznego, chronionego patentem koszyka zanętowego Window Feeder. Może być używany na dwa sposoby - można wypełnić go robakami i obrócić tuleję, aby zamknąć okno lub wypełnić koszyk dowolnym ziarnem i za pomocą zanęty zakleić okno co pozwoli na jego szybkie opróżnienie. Ciężarek na końcu pozwala na długie rzuty. Materiał: Tworzywo Sztuczne

Specjalny koszyczek zanętowy do użycia w płynącej wodzie, o płaskim wzornictwie, który pozwala ciężarkowi bardzo dobrze przytrzymywać sie dna. Pozwala to wędkarzowi na używanie mniejszych ciężarków niż zwykle.

Nr art. 6622 020

Długość 4,4 cm

Waga Kolor 20 g zielony

6623 035

5,3 cm

35 g zielony

6623 050

5,3 cm

50 g zielony

6624 035

5,8 cm

35 g zielony

6624 050

5,8 cm

50 g zielony

Wykonane z niezniszczalnej stali nierdzewnej!

Wykonane z niezniszczalnej stali nierdzewnej!

Nr art. 6667 020

Koszyk zanętowy Window - Prezenter W zestawie każdy koszyk 20x 6622 020, 6623 035, 6623 050, 6624 035, 6624 050 Nr art. 6624 999

Materiał Kolor Tworzywo Sztuczne zielony

Niezwykle trwałe ze względu na wzbogacenie ołowiem

Długość Ø Waga 3,0 cm 3,0 cm 20 g

Koszyk Specialist Specjalny koszyczek zanętowy do użycia w płynącej wodzie, o płaskim wzornictwie, który pozwala ciężarkowi bardzo dobrze przytrzymywać sie dna. Pozwala to wędkarzowi na używanie mniejszych ciężarków niż zwykle.

6667 030

3,0 cm

3,0 cm

30 g

Nr art. 6667 080

Długość Ø Waga 3,0 cm 3,0 cm 80 g

6667 040

3,0 cm

3,0 cm

40 g

6667 081

5,0 cm

5,0 cm

80 g

6667 041

5,0 cm

5,0 cm

40 g

6667 101

5,0 cm

5,0 cm

100 g

6667 050

3,0 cm

3,0 cm

50 g

6667 121

5,0 cm

5,0 cm

120 g

6667 051

5,0 cm

5,0 cm

50 g

6667 141

5,0 cm

5,0 cm

140 g

6667 060

3,0 cm

3,0 cm

60 g

6667 161

5,0 cm

5,0 cm

160 g

6667 061

5,0 cm

5,0 cm

60 g

6667 181

5,0 cm

5,0 cm

180 g

Wykonane z niezniszczalnej stali nierdzewnej!

Koszyk Wire Match Te druciane koszyczki zanętowe są praktycznie niezniszczalne. Drut i pętla są wtopione w ciężarek, co daje jednoczęściowy koszyczek zanętowy, którego nie można zniszczyć - perfekcyjny do powtórnych zarzuceń i utrudnionych warunków Nr art. 6662 010

B106

Długość Ø Waga 4,0 cm 4,0 cm 10 g

Koszyk Easy Speed

6662 020

4,0 cm

4,0 cm

20 g

6662 021

4,5 cm

4,5 cm

20 g

6662 030

4,0 cm

4,0 cm

30 g

6662 031

4,5 cm

4,5 cm

30 g

6662 040

4,0 cm

4,0 cm

40 g

6662 041

4,5 cm

4,5 cm

40 g

6662 042

6,0 cm

6,0 cm

40 g

Nr art. 6669 020

6662 051

4,5 cm

4,5 cm

50 g

6669 030

3,5 cm

2,5 cm

30 g

Nr art. 6609 005

6662 061

4,5 cm

3,0 cm

60 g

6669 040

3,5 cm

2,5 cm

40 g

6609 008

2,5 cm

2,0 cm

8g

6662 062

6,0 cm

6,0 cm

60 g

6669 050

3,5 cm

2,5 cm

50 g

6609 010

2,5 cm

2,0 cm

10 g

6662 082

6,0 cm

6,0 cm

80 g

6669 060

3,5 cm

2,5 cm

60 g

6609 015

2,5 cm

2,0 cm

15 g

6662 102

6,0 cm

6,0 cm

100 g

6669 080

3,5 cm

2,5 cm

80 g

6609 020

2,5 cm

2,0 cm

20 g

Idealny koszyczek zanętowy do łowienia na ekstremalne odległości. Można go używać na bardzo różnych zbiornikach. Tylni środek ciężkości gwarantuje doskonałe właściwości lotu. Długość Ø Waga 3,5 cm 2,5 cm 20 g

Koszyk zanętowy Landi Wykonany z stali nierdzewnej, mały i lekki koszyczek zanętowy. Do połowów na płyciznach i krótkich dystansach. Długość Ø Waga 2,5 cm 2,0 cm 5 g

B107


ZESTAWY KOSZYKÓW

B108

Koszyk Wire Match, mały - Prezenter

Koszyk Wire Match, średni - Prezenter

Koszyk Feeder Specialist, M - Prezenter

Koszyk Specialist, XL - Prezenter

każde 6x 6662 010, 020, 030, 040, 051, 061

każde 6x 6662 021, 031, 041, 051, 062, 082

każde 6x 6667 020, 030, 040, 050, 060, 080

każde 5x 6667 041, 051, 061, 081, 101, 121

Nr art. 6662 997

Nr art. 6662 998

Nr art. 6667 998

Nr art. 6667 999

Ilość 36 szt

Ilość 36 szt

Ilość 36 szt

Ilość 30 szt

Koszyk Wire Match, XL - Prezenter

Koszyk Easy Speed - Prezenter

Koszyk Coated, M - Prezenter

Koszyk Jet - Prezenter

każde 6x 6662 021, 031, 042, 062, 082, 102

każde 6x 6669 020, 030, 040, 050, 060, 080

każde 6x 6657 020, 040, 060 6657 120, 140, 160

6x 30 g, 40 g, 60 g (S), 6x 30 g, 40 g, 80 g (L)

Nr art. 6662 999

Nr art. 6669 999

Nr art. 6657 999

Nr art. 6606 999

Ilość 36 szt

Ilość 36 szt

Ø Rozmiar Kolor 3,0 cm M brązowy + zielony

Ø 2,8 cm

B109


ZESTAWY KOSZYKÓW

Pojemnik z ciężarkami Micro Nr art. 6010 013

Big & Specimen Fish - Feeder Set (barbed)

Big & Specimen Fish - Feeder Kit (barbless)

12 częściowy zestaw akcesoriów, z 4 koszyczkami i 8 przyponami feederowymi

12 częściowy zestaw akcesoriów, z 4 koszyczkami i 8 przyponami feederowymi, z hakami bezzadziorowymi.

Nr art. 6678 995

Nr art. 6678 996

Zestaw ciężarków

Zestaw ciężarków

7 rozmiarów, od 8 do SSG.

5 rozmiarów, od 12 do 8.

Nr art. Model 6010 998 Match

Nr art. Model 6010 999 Micro

Rozmiar Waga 13 0,013 g

6010 012

12

0,019 g

6010 011

11

0,028 g

6010 010

10

0,040 g

6010 009

9

0,056 g

6010 008

8

0,070 g

6010 007

7

0,088 g

6010 006

6

0,112 g

6010 005

5

0,135 g

6010 004

4

0,177 g

6010 003

3

0,221 g

6010 002

2

0,271 g

6010 001

1

0,295 g

6010 000

0

0,390 g

6010 200

2/0

0,425 g

6010 300

3/0

0,470 g

6010 400

4/0

0,677 g

6010 500

AAA

0,690 g

6010 600

SG

1,180 g

6010 800

SSG

1,770 g

bezołowiowe

B110

Carp Method Feeder - Full Kit

Zestaw Gruntomierzy 8, 15, 20g

12 częściowy zestaw akcesoriów, z 4 koszyczkami i 8 przyponami feederowymi. Model bez zadziorów.

11 częściowy zestaw akcesoriów do feederowej Metody, z 2 koszyczkami zanętowymi, przyrządem do formowania kształtu zanęty, 8 przyponami z opaskami pelletowymi. Model bez zadziorów.

Praktyczny zestaw trzech najbardziej popularnych rozmiarów gruntomierzy w konstrukcji bezołowiowej, z plastikowymi wkładkami ochraniającymi haczyki podczas mocowania do przyponu.

Nr art. 6678 998

Nr art. 6678 999

Nr art. 6036 999

Bream & Other Silverfish Feeder Set (barbed)

Bream & Other Silverfish Feeder Kit (barbless)

12 częściowy zestaw akcesoriów, z 4 koszyczkami i 8 przyponami feederowymi Nr art. 6678 997

Portfel na Przypony Praktyczny do przenoszenia gotowych przyponów. Dostępne również w długości 15cm, idealne do przyponów do Metody! Nr art. 6603 003

Długość 25 cm

6603 002

35 cm

6603 004

40 cm

6603 006

15 cm

B111


AKCESORIA

Stopery Push M

Feeder Link Pro

Krętlik Easy Swap

Poręczna i popularna pomoc przy szybkim montażu mini-kulek proteinowych, pelletów lub ziaren na przypon z włosem.

Koraliki łączące

Koszyczki do metody w atrakcyjnej cenie i gramaturze 20, 30 lub 50 g. Nowy kształt z większą powierzchnią kontaktową.

Praktyczny boczny system montażowy z ustawionymi na gotowe stoperami linki. Wystarczy zawiązać i do dzieła! np. do stosowania ze spławikami.

Nr art. 6608 001

Nr art. 3371 001

6608 002

Długość Kolor 7 mm przejrzysta 9 mm

przejrzysta

3371 002

Rozmiar Ilość medium 10 szt large

10 szt

H1570

Nr art. Model 6690 001 S

H2570

6690 002 SM

Ilość 3 szt 3 szt

Nr art. 6147 001

Krętlik Instant Snap Łączenie krętlików do wielu zastosowań włącznie z szybko zmienianymi feederami pływającymi, bombami itd.

Długość Ilość 27 mm / 17 mm 5 szt

Nr art. 6147 002

Długość Ilość 22 mm / 17 mm 5 szt

Portfel na Przypony - okrągły Alternatywny sposób przechowywania przyponów, bez względu na długość, bez skręcania i plątania. Okrągłe szpule EVA przechowywane w twardej tubie z zapinana osłoną z Cordury, chroniące linkę przed działaniem warunków pogodowych. Nr art. 8518 027

Długość 220 mm

Ø 45 mm

Przypon Specialist Feeder

Zestaw Bait Stop Zmontowany zestaw, w komplecie z przyponem typu push-stop i silikonowym baitholderem, związany miękką plecionką. Nr art. 6608 010

Długość 15 mm

Ilość 2 szt

6608 011

21 mm

2 szt

Przypon Feeder I

Krętlik/Łącznik Method

Ważne narzędzie podczas nęcenia za pomocą przyponu push-stop z przynętą.

Idealny zestaw feederowy opracowany przez wędkarzy specjalistów z Browning Team Denmark. Całkowicie eliminuje plątanie. Feedery można wymieniać natychmiastowo.

Amortyzator wstrząsów, specjalnie zaprojektowany przez zespół Browning Team

Łącznik do szybkiej wymiany podczas łowienia "na metodę".

Nr art. 6602 040

Nr art. 6619 002

Nr art. 6619 001

Nr art. 6123 002

Igła Push Stop Długość Ø Ilość 3 cm 1 mm 1 szt

Długość 15 mm

Ilość 3 szt

Nowsza, poprawiona wersja.

Wiertło Push Stop

Krętlik Quick Change

Ważne narzędzie do wstępnego nawiercania twardych przynęt, w celu nęcenia za pomocą przyponu push-stop.

Xitan Super Stoper - owalny

Specjalistyczne krętliki do przyponów spławikowych. W tej wersji oczko wypełniono pierścieniem SIC.

Nr art. 3155 005

Rozmiar M

Ilość 10 szt

Nr art. 6143 001

Długość 22 mm

3155 006

L

10 szt

6143 002

24 mm

Nr art. 6602 041

Długość 3 cm

Ø 1,5 mm

Ilość 1 szt

King Feeder Micro Swivels Bardzo małe i niepozorne krętliki baryłkowe do wielu zastosowań.

Krętlik ze stoperem

Nr art. 6200 001

Rozmiar 8

Waga 19 kg

Ilość 20 szt

Nr art. 6691 001 6691 002

B112

Rozmiar Ilość medium 5 szt large

5 szt

Rozmiar Ilość small 5 szt medium

5 szt

Peg Cleaner Sprytny ciężarek z dwoma ostrzami. Pozwala wędkarzowi usunąć roślinność z łowiska przy pomocy wędziska feederowego.

6200 002

10

14 kg

20 szt

H8360

6200 003

12

9 kg

20 szt

Nr art. Model 6668 080 M

Waga 80 g

Ilość 1 szt

H9360

6200 004

14

4 kg

20 szt

6668 120 L

120 g

1 szt

Przypon Feeder II Wypróbowany i przetestowany system pomagający uniknąć plątania linki podczas wędkowania w stylu feeder: Pierścień pętlowy z linką obrotową. Nr art. 6620 001

Ø 2,5 mm

B113


AKCESORIA

Przypon Kosch MH Najlżejszy przypon dostępny na rynku dopuszczony do stosowania międzynarodowymi przepisami wyczynowymi. Poczyniono wszystkie możliwe oszczędności w zakresie wagi celem zachęcenia nawet najbardziej podejrzliwych ryb do brań. System bazuje na 10 metrowym, specjalnie zaprojektowanym przyponie. Dostępny w dwóch wersjach grubości żyłki: 0,22mm (dystans łowienia do 30 metrów) oraz 0,26mm (do 60 metrów). Nr art. 6620 002

Długość 10 m

Ø 0,26 mm

Rozm. haka 16

Haczyki 1

Ilość 3 szt

Wypychacz/Rozplątywacz węzłów

Przypon Kosch M Najlżejszy przypon dostępny na rynku dopuszczony do stosowania międzynarodowymi przepisami wyczynowymi. Poczyniono wszystkie możliwe oszczędności w zakresie wagi celem zachęcenia nawet najbardziej podejrzliwych ryb do brań. System bazuje na 10 metrowym, specjalnie zaprojektowanym przyponie. Dostępny w dwóch wersjach grubości żyłki: 0,22mm (dystans łowienia do 30 metrów) oraz 0,26mm (do 60 metrów).

Wypychacz

Nr art. 6620 003

Długość 10 m

Ø 0,22 mm

Rozm. haka 16

Haczyki 1

Ilość 3 szt

Wiązarka do Haczyków II

Elastyczny, bardzo skuteczny plastikowy wypychacz.

Przypony bardzo łatwo się zawiązują. Albo nie jest zawsze konieczna ich wymiana. Dzięki narzędziu do rozwiązywania węzłów, rozwiązanie masz na wyciągnięcie ręki. W zestawie doskonale zaprojektowany wypychacz Browning.

Cudowne akcesorium: zasilana baterią wiązarka do haczyków, która pomaga uniknąć godzin zmagań z końcową częścią zestawu wędkarskiego. Tworzy czyste węzły z zachowaniem optymalnej ochrony linki podczas wiązania. Zasilanie: 2xAAA (nie dołączone)

Nr art. 6300 001

Nr art. 6325 001

Nr art. 9912 004

Długość 19 cm

Ilość 1 szt

RCD zł 206,00

Licznik ryb Licznik ryb

Klasyczny boczny przypon z koszykiem typu window feeder, powszechnie stosowany do połowu małych ryb w Holandii i Irlandii. Bezpośrednia sygnalizacja brań umożliwia natychmiastowe zacięcie.

Wariant przykręcany, który można mocno zamontować z wykorzystaniem standardowego mocowania, na skrzynkach siedzeniowych i platformach.

Niezbędny, gdy potrzebujesz mieć kontrolę nad ilością lub wagą ryb w Twojej sieci. Zwłaszcza użyteczny w Wielkiej Brytanii, gdzie na każdą sieć dozwolone są pewne określone ilości.

Nr art. 6620 004

Nr art. 9890 015

Nr art. 9890 010

Przypon Paternoster Kosch

Długość 10 m

Ø 0,26 mm

Rozm. haka 16

Haczyki 1

Ilość 1 szt

Przyrząd do pętelek Łatwy sposób, aby otrzymać mocne i jednakowe wymiary pętli na przyponach itd. Nr art. 6325 013

B114

B115


WAGI I TAŚMY

Waga cyfrowa Match Dokładne i niezawodne ważenie zdobyczy to najważniejszy element każdej imprezy wędkarskiej. Ta cyfrowa waga Browning czyni tę czynność bardzo łatwą i szybką. Zasilanie: 2xAAA (nie dołączone) Nr art. 9890 013

Interwał 5g

Maksymalne obciążenie 25 kg

żółty

fioletowy

zielony

żółty fluo

zielony fluo

różowy

pomarańczowy

czerwony

RCD zł 191,00

Obcinarka Deluxe Praktyczny obcinacz do linki. Sprawdza się przy wiązaniu zestawów lub przyponów. Nr art. 6409 002

Nożyce do plecionki Ostre, cienkie nożyce do trudnej do przecinania plecionki, ale dobre także do ucinania i przycinania czegokolwiek innego. Nr art. 6409 001

Amortyzatory Super Visibility Kolorowe Amortyzatory o wysokiej wydajności, długiej żywotności i ogromnej rozciągliwości.

6m

Ø Ocena żółty fioletowy zielony żółty fluo zielony fluo różowy pomarańczowy czerwony 0,60 mm 2 6003 009 0,70 mm 3 6003 010

Fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich wędkarzy, którzy regularnie odwiedzają komercyjne zbiorniki z karpiami. Wszystkie ważne narzędzia w jednym bezpiecznym opakowaniu, w tym płytka do przechowywania przyponów umieszczona wewnętrznie. Zawiera dwa wiertełka do kulek proteinowych i pelletów, nawlekacz, rozwiązywacz węzłów, trzy igły do kulek proteinowych, wypychacz, nożyce do plecionki, kleszcze i trzy przebijaki do przynęt, a także 10 igieł do płytki z przyponami.

6m

0,80 mm

4

6m

0,90 mm

5

6m

1,00 mm

6

6m

1,20 mm

8

6m

1,40 mm

10

6m

1,60 mm

12

6m

1,80 mm

14

Nr art. 6603 001

6m

2,10 mm

16

Zestaw narzędzi Match Carp

B116

RCD zł 168,00

Długość 6m

6003 006 6003 007 6003 008 6003 001 6003 002 6003 003 6003 004 6003 005

B117


AMORTYZATORY

różowy

niebieski

limonkowy zielony

pomarańczowa

hunter green

rocket red

różowy

blue/pearl

żółty

Xitan Microbore Pole Elastic Amortyzatory Xitan Microbore mają parę głównych zalet nad tradycyjnych amortyzatorami pustymi w środku. Środkowy otwór o mniejszej średnicy oznacza, że Xitan Microbore jest o około 30% cieńszy i lżejszy niż odpowiadający mu standardowy wentyl, a jednocześnie zachowuje ten sam współczynnik rozciągliwości 7x. Amortyzator Microbore porusza się bardziej płynnie pod obciążeniem i jest odporny na spłaszczenie podczas nacisku na tuleję. Ponadto w testach okazał się bardziej trwały. Mniejsze rozmiary są idealne do połowu drobnych ryb i hybryd F1. Długość 3m 3m 3m 3m

białe

zielony

pomarańczowy

3m 3m

Ø Ocena limonkowy zielony pomarańczowa różowy blue/pearl hunter green rocket red 1,30 mm 3-5 6350 001 1,50 mm 5-7 6350 002 1,90 mm 7-9 6350 003 2,30 mm 9-13 6350 004 2,70 mm 13-17 6350 005 3,00 mm 17-21 6350 006

Średni rozmiar pasuje idealnie do topów Browning'a

Dacron Connector Bardzo kompaktowa konstrukcja dakronowego łącznika do tyczek z jasnymi tulejami z miękkiej gumy w kształcie tulipana, która pokryje nawet największe węzły elastyczne. Nr art. 6008 013

Ilość 4 szt

PTFE lined Pulla - Koraliki czerwony

janoniebieski

burgundy

Amortyzator "Stretch 7" Najlepsza guma z pustym rdzeniem dostępna na rynku. Chirurgiczna jakość, 100% naturalna, lateksowa guma o współczynniku rozciągania 7 razy swej pierwotnej długości. Idealnie okrągła z małym wewnętrznym wydrążeniem, które eliminuje pęcherzyki powietrza, i z wykończeniem powierzchni, które zapewnia niezwykle gładkie działanie. W 10 popularnych rozmiarach, które obejmują wszystkie zastosowania w przypadku łowienia tyczką. Długość 3m 3m 3m 3m 3m 3m 3m 3m

B118

Ø Ocena różowy niebieski żółty białe zielony pomarańczowy czerwony janoniebieski burgundy 1,70 mm 4+ 6085 001 1,90 mm 6+ 6085 002 2,10 mm 8+ 6085 003 2,30 mm 10+ 6085 004 2,50 mm 12+ 6085 005 2,70 mm 14+ 6085 006 3,10 mm 18+ 6085 007 3,50 mm 20+ 6085 008

3m

4,00 mm

25+

3m

4,50 mm

30+

6085 009 6085 010

Koraliki stopujące do amortyzatorów z tuleją teflonową. Niezbędny element każdego topa typu pulla. Średnica stopera powinna być ok. 0,5-1 mm mniejsza niż średnica amortyzatora. Na przykład: stoper 1,6 mm pasuje do amortyzatora (pustego) o średnicy 2,3 mm.

Łączniki Xitan Superbright Trwale łączniki do tyczek w szerokim zakresie rozmiarów i jasnych kolorach. 5 w opakowaniu z przewodnikiem rozmiarów gum.

Korki do tyczki

Nr art. 6189 001

Ø 1,9 mm

Ilość 3 szt

6189 002

2,3 mm

3 szt

6189 003

2,6 mm

3 szt

6189 004

3,0 mm

3 szt

6189 005

3,5 mm

3 szt

Nr art. 6064 001

Długość 9,0 mm

Ø 3,30 mm

Ilość 5 szt

6189 006

4,0 mm

3 szt

6064 002

13,5 mm

3,40 mm

5 szt

6189 010

1,0 mm

3 szt

6064 003

18,0 mm

4,00 mm

5 szt

Nr art. Model 6026 001 mały

Ø 13,5 mm

Ilość 3 szt

6189 011

1,3 mm

3 szt

6064 004

17,0 mm

5,00 mm

5 szt

6026 002 medium

20,0 mm

2 szt

6189 012

1,6 mm

3 szt

6064 005

20,6 mm

6,00 mm

5 szt

6026 003 duży

28,5 mm

2 szt

Korki do gumy zestawowej z kluczem do regulacji naprężenia. Dostępne w dwa różnych średnicach. Dostarczane jako zestaw z 3 lub 2 kluczami i wyciągaczem.

B119


ŁĄCZNIKI I KORKI

Tuleje zewnętrzne z czarnego PTFE Xitan

Korek do Tyczki Xitan Advance Najnowszy projekt korków do gumy. Większy rozmiar drabinki pozwala na nawinięcie amortyzatora o większej średnicy i pozwala na łatwiejsze jego rozwijanie niż w przypadku standardowych korków. Średnica 21,5 mm pasuje idealnie do topów Browning’a, dzięki możliwości przycinania może zostać dopasowana do topów o innych rozmiarach. Nr art. 6026 005

Ø Rozmiar Ilość 21,5 mm M 2 szt

Wykonane z lekkiego czarnego PTFE, te wewnętrzne tuleje do tyczek szybko zmniejszą tarcie, mają też cienkie ścianki, aby utworzyć jak największy otwór. Czarny kolor sprawia, że te topy wyglądają bardzo elegancko! 2 tuleje w opakowaniu, które posiada przewodnik po wymiarach, tak aby rozmiar pasujący do szczytówki można było sprawdzić bez wyjmowania tulei z opakowania.

Tuleje wewnętrzne z czarnego PTFE Xitan Wykonane z lekkiego czarnego PTFE, te wewnętrzne tuleje do tyczek szybko zmniejszą tarcie, mają też cienkie ścianki, aby utworzyć jak największy otwór. Czarny kolor sprawia, że te topy wyglądają bardzo elegancko! 2 tuleje w opakowaniu, które posiada przewodnik po wymiarach, tak aby rozmiar pasujący do szczytówki można było sprawdzić bez wyjmowania tulei z opakowania. Ø 3,60 mm

Ilość 2 szt

6062 002

4,00 mm

2 szt

6062 003

4,20 mm

2 szt

2 szt

6062 004

4,50 mm

2 szt

4,50 mm

2 szt

6062 005

4,90 mm

2 szt

6063 005

5,00 mm

2 szt

6062 006

5,20 mm

2 szt

6063 006

5,10 mm

2 szt

6062 007

5,40 mm

2 szt

Nr art. 6063 001

Ø 3,00 mm

Ilość 2 szt

6063 002

3,50 mm

2 szt

6063 003

4,00 mm

6063 004

Nr art. 6062 001

CC Siedzisko Wyczynowe Siedziska Browning Maxi-Lite Seatboxes – nowoczesne, dobrze wyglądające i bardzo praktyczne. Nowa seria siedzisk firmy Browning zastała starannie zaprojektowana tak, by były kompaktowe, lekkie, ale żeby jednocześnie zapewniały mnóstwo miejsca na przypony i sprzęt wędkarski. Główna rama siedziska jest bardziej kompaktowa i niższa niż podobne modele. Sprawia to, że większa grupa wędkarzy łatwiej znajdzie sobie wygodną pozycję do siedzenia. Nowy, kasetowy styl podnóżka jest kompaktowy i lekki, ale sprawia też, że siedzisko jest stabilne i bezpieczne. Siedzisko Competition dostarczane jest z krótkimi, regulowanymi nogami zupełnie nowej konstrukcji przeznaczonymi dla wędkarzy, którzy łowią głównie z platform. Noga ta ma obniżoną możliwość regulacji wysokości, ale utrzymuje siedzisko bardzo nisko nad ziemią i jest ogólnie bardziej kompaktowa niż nogi pełnej długości. Dostępne są również (osobno) regulowane nogi o standardowej długości.

Tulejka owalna Pulla

Prowadnica amortyzatora Mieszczą się wewnątrz połączenia topa, aby powstrzymać tarcie amortyzatora wewnątrz segmentu. Miękka część zewnętrzna z pianki EVA moze zostać ściśnięta, aby dopasować się do średnicy złącza. Środek wykonany z czystego teflonu dla perfekcyjnie płynnej pracy amortyzatora.

Nowa, innowacyjna konstrukcja kierunkowych tulei bocznych. Wewnętrzny kształt tulei eliminuje wszelkie ostre kąty i zapewnia zupełnie gładką i niezawodną pracę, bez żadnych ruchomych części. Wbudowane w najwyższej jakości PTFE i wyposażone w przewodnik nawiercania, dla łatwego montażu. Nr art. Model 6002 005 L

Ø - 4,5 mm

Ilość 2 szt

6002 006 XL

- 6,0 mm

2 szt

Siedzisko Maxi-Lite Competition składa się z: • Tacka pod siedzenie 20mm • Szuflada otwierana bocznie, głębokość 35mm: • 2x20mm tacki na zestawy • Tacka głeboka 80mm: • Krótkie nogi nowej konstrukcji o wielokrotnej regulacji Dostępne są również dodatkowe tacki. Nr art. 8017 001

RCD zł 2121,00

Rozmiar 1 (11mm) pasuje do łączeń 9mm do 11mm Rozmiar 2 (14mm) pasuje do łączeń 12mm do 14mm Rozmiar 3 (19mm) pasuje do łączeń 11mm do 19mm

B120

Nr art. 6340 001

Ø 11 mm

Ilość 2 szt

6340 002

14 mm

2 szt

6340 003

19 mm

2 szt

Szuflada Boczna Nr art. 8017 107

Szerokość Wysokość Glebok. 41 cm 9 cm 28,5 cm

Pokrywa RCD zł 382,00

Nr art. 8017 108

Szerokość Wysokość Glebok. 41 cm 2 cm 28,5 cm

RCD zł 166,00

B121


KOMBAJNY

Podpórka do feedera Xitan X Pasek Transportowy Nr art. 8017 101

RCD zł 101,00

Nr art. Model 8006 125 XL

Długość 60 cm

RCD zł 101,00

8006 126 L

25 cm

79,00

8006 127 S

10 cm

57,00

8006 128 zagięta

25 cm

86,00

25 mm 30 mm 36 mm

Tacka boczna Xitan X Side Tray std Stabilna boczna tacka z dodatkową nogą. Wygodne rozmiary pozwalają zmieścić ją w przedniej kieszeni typowej torby transportowej. Nr art. 8006 120

Długość 51 cm

Szerokość 40 cm

RCD zł 274,00

CC Siedzisko Feeder 25 mm 30 mm 36 mm

Siedziska Browning Maxi-Lite Seatboxes – nowoczesne, dobrze wyglądające i bardzo praktyczne. Nowa seria siedzisk firmy Browning zastała starannie zaprojektowana tak, by były kompaktowe, lekkie, ale żeby jednocześnie zapewniały mnóstwo miejsca na przypony i sprzęt wędkarski. Główna rama siedziska jest bardziej kompaktowa i niższa niż podobne modele. Sprawia to, że większa grupa wędkarzy łatwiej znajdzie sobie wygodną pozycję do siedzenia. Nowy, kasetowy styl podnóżka jest kompaktowy i lekki, ale sprawia też, że siedzisko jest stabilne i bezpieczne. Zupełnie nowa konstrukcja regulowanej krótkiej nogi jest przeznaczona dla wędkarzy, którzy łowią głównie z platform. Noga ta ma obniżoną możliwość regulacji wysokości, ale utrzymuje siedzisko bardzo nisko nad ziemią i jest ogólnie bardziej kompaktowa niż nogi pełnej długości. Dostępne są również regulowane nogi o standardowej długości. Pudełko Maxi-Lite Feeder Box zawiera: • Tacka pod siedzenie 20mm • Dwie głębokie szuflady otwierane z przodu • Średnia tacka 40mm • Pokrywa na tacki • Konwencjonalne długie, regulowane nogi Nr art. 8017 002

RCD zł 2036,00

Pojemnik na Drabinki

Tacka Boczna Standardowa

Tacka do przechowywania szpul, w komplecie z zestawem 13 szpul przyponowych. Zaprojektowane tak, aby perfekcyjnie pasowały do tacek siedzisk firmy Browning i wielu innych marek. Szpule mają 18 cm długości, z przesuwanymi haczykami po obu stronach, co pozwala na przechowywanie na każdej szpuli 2 zestawów.

Nr art. 8017 113

Nr art. 8019 110

Szerokość 62 cm

Glebok. 53 cm

RCD zł 274,00

Długość 26,5 cm

Szerokość 18 cm

Ilość 15 szt

RCD zł 90,00

25 mm 30 mm 36 mm

Kaseta Nr art. Model 8017 102 Kaseta

B122

Szerokość Wysokość Glebok. Ilość 41 cm 2 cm 28,5 cm 2 szt

Tacka boczna XL Xitan X z osłoną

RCD zł 166,00

8017 103 Kaseta

41 cm

4 cm

28,5 cm

1 szt

166,00

8017 104 Kaseta

41 cm

6 cm

28,5 cm

1 szt

234,00

8017 105 Kaseta

41 cm

8 cm

28,5 cm

1 szt

247,00

8017 121 Dolna część

41 cm

8 cm

28,5 cm

1 szt

166,00

Duża i stabilna tacka boczna z osłoną, chroniącą przynęty. Nieużywaną osłonę można zdjąć. Zawiera dwie dodatkowe nogi.

Szuflada Przednia Nr art. 8017 106

Szerokość Wysokość Glebok. 41 cm 8 cm 28,5 cm

RCD zł 506,00

Nr art. 8006 121

Długość 65 cm

Szerokość 45 cm

RCD zł 462,00

B123


KOMBAJNY

Wózek Cruiser Formuła 1 wśród taczek. Stabilna trójkołowa konstrukcja, pozwalająca na wygodne pchanie bez potrzeby unoszenia. W nierównym terenie można taczkę nieco unieść i równocześnie popychać do przodu. Łożyskowane koła. Dla większej wygody wysokość uchwytów jest regulowana. Zwarta budowa. Po zdemontowaniu, łatwa do złożenia i przetransportowania. Między rurkami u podstawy konstrukcji został zainstalowany praktyczny pojemnik do przechowywania odzieży. Współpracuje z siedziskami Browning i innymi o podobnej budowie. Nr art. 8705 007

Siedzisko Xitan Compact

Długość 87,00 cm

Szerokość 47,00 cm

Waga 13,5 kg

RCD zł 931,00

Siedzisko Compact Xitan to alternatywna propozycja dla wędkarzy poszukujących lżejszych i bardziej uniwersalnych rozwiązań. Rama siedziska Compact jest o około 25% lżejsza niż w innych modelach Xitan. Regulowana na wysokość górna część umożliwia ułożenie tacek nad ramą, a zmienna odległość pomiędzy podnóżkiem i siedziskiem pozwala na komfortowe dopasowanie do wzrostu wędkarza. Siedzisko wyposażono również w wysuwaną platformę zapewniającą sztywność i stabilność . Compact Box jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi elementami siedzisk serii Xitan, można więc zastosować dodatkowe szuflady, aby w pełni dostosować siedzisko do potrzeb każdego wędkarza. Nr art. 8017 003

B124

RCD zł 1526,00

Noga Krótka

Noga Długa

Nr art. 8017 109

Nr art. 8017 110

Długość 35 - 55 cm

RCD zł 144,00

Długość 52 - 82 cm

Xitan X Side Tray Organizer Boxes

Przedłużka nogi

Nr art. 8006 133

Nr art. 8017 119

Ilość RCD zł 5 szt 72,00

Długość 14 cm

Ø 25 mm

Ilość RCD zł 1 szt 39,00

RCD zł 151,00

B125


AKCESORIA DO SIEDZISK 25 mm 30 mm 36 mm

25 mm 30 mm 36 mm

25 mm

Uchwyt do siatki Xitan X, prosty Uchwyt do siatki Xitan X, zagięty Nr art. 8006 115

RCD zł 79,00

Zestaw 2 podpórek pod tyczkę. Miękkie wykończenia dla ochrony tyczki. Nr art. 8006 116

25 mm 30 mm 36 mm

RCD zł 180,00

Uchwyt do siatki i akcesoriów Nr art. 8017 117

Długość 30 cm

8017 118

20 cm

25 mm 30 mm 36 mm

Ramię z pianką EVA

Rozmiar RCD zł L 67,00 S

Nr art. 8017 114

67,00

Długość RCD zł 49 cm 79,00

25 mm 30 mm 36 mm

25 mm

Podpórka Xitan X, prosta

Podpórka do topów Xitan X 6

Uchwyt na Akcesoria

Uchwyt do siatki Xitan X, zagięty

Nr art. 8006 117

Nr art. 8006 113

Nr art. 8017 111

Nr art. 8006 114

Długość 50 cm

RCD zł 94,00

25 mm 30 mm 36 mm

RCD zł 115,00

25 mm 30 mm 36 mm

Podpórka do topów Xitan X 10

Podpórka do topów Xitan X 12 Nr art. 8006 119

Długość 63 cm

RCD zł 173,00

Długość 78 cm

Długość RCD zł 36 cm 45,00

25 mm

Nr art. 8006 118

25 mm 30 mm 36 mm

RCD zł 94,00

25 mm

RCD zł 195,00

25 mm 30 mm 36 mm

Podpórka Tyczki Xitan X 25mm

B126

25 mm

Uchwyt do akcesoriów Xitan X

Trwały balkon na tyczkę pasujący do nóg o średnicy 25mm. W pełni regulowany.

Nr art. Model RCD zł 8006 124 Uchwyt do akcesoriów 55,00

Nr art. Model 8006 122 25 mm

RCD zł 339,00

8006 134 Adapter 25-36 mm

8006 123 36 mm

361,00

75,00

Tacka boczna uniwersalna Średniej wielkości, praktyczne prowadnice, dostosowane do siedzisk Browninga i innych, z 25mm rozstawem nóżek. Nr art. 8017 116

Długość 41 cm

Szerokość 38 cm

RCD zł 180,00

Tacka do zanęty Nr art. 8017 115

Długość 61 cm

Szerokość 40 cm

RCD zł 231,00

B127


FOTELE

Fotel King Feeder Bardzo stabilny, w pełni regulowany i wygodny fotel feederowy. W zestawie duża składana boczna tacka, którą po złożeniu można przechować pod siedzeniem. Dodatkowo torba transportowa na ramię. Nr art. 8002 001

Waga 11,36 kg

RCD zł 927,00

Fotel Feeder Lekkie i praktyczne krzesło do stacjonarnego łowienia odległościówką czy feederem. Wytrzymałe oparcie z regulowanym nachyleniem zapewnia optymalny komfort siedzenia. Wszechstronna regulacja. Nogi o średnicy Ø 25m. Siedzisko jest wyściełane wygodną tapicerką. Pod siedzeniem znajduje się płytka, wysuwana przegródka do przechowywania. Krzesło wyposażone jest w pokrowiec z materiału. Nr art. 8018 001

Waga 6,2 kg

Ilość 1

RCD zł 656,00

Podnóżek Uniwersalny Podnóżek pasujący do wszystkich foteli feederowych Browninga. W pełni regulowany, w zestawie z nogami. Nr art. 8002 101

B128

Długość 60 cm

Szerokość 42,50 cm

RCD zł 445,00

B129


AKCESORIA DO SIEDZISK 25 mm

Pojemnik King Feeder

Siedzisko Xitan Roto

Boczna skrzynia o dużej pojemności z otwieranym na zawiasach wieczkiem. Zapewnia pełną ochroną przed słońcem zarówno przynęt jak i sprzętu. Nr art. 8001 001

B130

Długość 55 cm

Ø 25 - 30 cm

Szerokość Wysokość 40 cm 20 cm

RCD zł 451,00

Miękkie obrotowe krzesełko z składanym oparciem i 4 nóżkami z regulowaną wysokością. Średnica nóżek pozwala na zamontowanie na krzesełku dodatkowych 25mm elementów wyposażenia. Nr art. 8010 001

RCD zł 901,00

Siedzisko Xitan Roto Deluxe

Siedzisko Xitan Roto SB Top

Bardzo wygodna wersja naszego popularnego fotela feederowego. Składane siedzenie jest grubo podbite, dzięki czemu nawet najdłuższa zasiadka jest jak marzenie.

Nadstawka z składanym oparciem, dopasowana do wszystkich siedzisk Xitan i Black Magic

Nr art. 8003 001

Nr art. 8010 002

Waga 8,82 kg

RCD zł 1014,00

RCD zł 646,00

B131


KOMBAJNY

Siedzisko Black Magic® Compact Nowa wersja wyjątkowo praktycznego i komfortowego siedziska wędkarskiego. Lekkiego i wygodnego. Składane i miękkie oparcie zapewnia duży komfort siedzenia. W komorze głównej zamykana półka. 3 duże, zewnętrzne kieszenie z suwakami. Wystarczająco dużo miejsca na cały potrzebny osprzęt. Możliwość regulacji wysokości każdej z 4 nóżek, co pozwala na idealne wypoziomowanie siedziska na nierównym gruncie. W komplecie łatwo demontowalne kółka i uchwyt do transportu. Materiał: 100% Poliester Nr art. 8016 001

Szerokość Wysokość 42 cm 52 cm

RCD zł 1004,00

Black Magic® Easy Box Lekkie siedzisko o prostej konstrukcji z pojemną komorą na dnie, gdzie można przechować kołowrotki i inny sprzęt. Idealna dla początkujących i okazjonalnych wędkarzy, których nie interesują kosmiczne technologie, lecz sprawdzony i pewny sprzęt. Zintegrowana tacka boczna. Nr art. 8004 001

Długość 58 cm

Waga 5,7 kg

RCD zł 643,00

Siedzisko Black Magic® Ultralight Comfort

B132

Tacka Easy Black Magic®

Szuflada przednia Black Magic®

Nr art. 8004 101

Nr art. 8004 102

Długość 29 cm

Szerokość Wysokość 41 cm 4 cm

RCD zł 144,00

Długość 29 cm

Szerokość Wysokość 41 cm 9 cm

RCD zł 346,00

Nowa wersja wyjątkowo praktycznego i komfortowego siedziska wędkarskiego. Lekkiego i wygodnego. Składane i miękkie oparcie zapewnia duży komfort siedzenia. W komorze głównej zamykana półka. 3 duże, zewnętrzne kieszenie z suwakami. Wystarczająco dużo miejsca na cały potrzebny osprzęt. Możliwość regulacji wysokości każdej z 4 nóżek, co pozwala na idealne wypoziomowanie siedziska na nierównym gruncie. W komplecie łatwo demontowalne kółka i uchwyt do transportu. Materiał: 100% Poliester Nr art. 8016 002

Szerokość Wysokość 42 cm 42 cm

RCD zł 715,00

B133


FOTELE 25 mm

Fotel Black Magic® Comfort Poręczny i bardzo wygodny fotel. Regulowana długość nóg pozwala na ustawienie fotela pod kątem lub też na nierównym podłożu. W zestawie użyteczna tacka boczna, która pasuje z obu stron fotela i mieści się w tylnim panelu fotela. Skręcane mocowania pozwalają także na zamontowanie innych akcesoriów jak podpórki pod wędki. Materiał: 100% Nylon Nr art. 9902 001

Długość 40 cm

Szerokość Wysokość Waga 50 cm 80 cm 5,5

RCD zł 462,00

Wózek składany Black Magic® Deluxe Bardzo poręczna, mocna i jednocześnie łatwa do złożenia taczka transportowa. Pozwala przewieźć nawet największe siedziska, ale zajmuje mało miejsca po złożeniu.

Tacka boczna Bait Protector

Nr art. 8702 001

Nr art. 8017 120

Długość 45 cm

Szerokość Wysokość Waga 55 cm 1,05 m 4,9 kg

RCD zł 282,00

Materiał: 100% Poliester Długość 62 cm

Ø 25 mm

Szerokość Wysokość 42 cm 10 cm

RCD zł 686,00

Małe kółka ułatwiają transport

25 mm

Pojemnik na przynęty

Bolące plecy mogą teraz przejść do przeszłości, dzięki temu praktycznemu wózkowi Browning. Odpowiednio mocny, żeby pomieścić cały twój sprzęt, a jednocześnie tak mały, że po złożeniu z łatwością mieści się w bagażniku samochodu. W zestawie również wysokiej jakości pokrowiec.

Fantastyczne kwadratowe pudełko na przynęty ze szczelnie zamykaną pokrywą. Nie ma ucieczki dla robaków, a myszy nie dostaną się do środka. Pojemnik pochodzi z rynku spożywczego, gdzie musi spełnić najsurowsze kryteria. Niezwykle dobra relacja jakość/cena, warto zainwestować w cały zestaw. Duży pojemnik przystosowany do przechowywania żywności z szczelnie zamykanym wieczkiem. Idealny do ochrony przed myszami suchych przynęt, takich jak zanęty, pellety, itp. Przydatny również do transportu zwilżonej zanęty chroniąc przed wysuszeniem.

Nr art. 8705 002

Nr art. 8514 009

Wózek Match

B134

Wysokość Glebok. Waga 55 cm 50 cm 6 kg

RCD zł 332,00

Długość 37 cm

Wysokość Zawartość 20 cm 17 l

Big Pit Tacka boczna głęboka Duża tacka boczna z podniesionymi brzegami, które zmniejszają ryzyko przewrócenia się i spadnięcia sprzętu z tacki podczas łowienia. Bardzo użyteczna, kiedy stanowisko znajduje się nad wodą. Nr art. 8005 001

Długość 55 cm

Ø 25 - 30 mm

Szerokość 40 cm

RCD zł 252,00

B135


PODPÓRKI 25 mm

Podpórka do feedera M Kompaktowy, trwały uchwyt do feedera, do montowania przy siedzisku. Materiał: Alu Nr art. 8204 003

Długość 60 - 90 cm

Wysokość 10 cm

RCD zł 101,00

25 mm

Podpórka do Feedera, długa Podpórka Feederarm Long to doskonałe uzupełnienie podpórki Feederarm M. Większa długość, 2-punktowe mocowanie oraz nie kolebiące się rurki o kwadratowym przekroju sprawiają, że podpórka ta nadaje się idealnie do łowienia na wodzie płynącej. Nr art. 8408 001

Długość Ø 80 - 135 cm 25 - 30 mm

RCD zł 267,00

Wiadra na zanętę

Wiadro z pokrywką i miską

Nr art. 8514 005

Nr art. 8514 010

Zawartość RCD zł 17 l 44,00

Zawartość 30 l

RCD zł 123,00

25 mm

Uchwyt do topów Ta praktyczna podpórka pomieści do 4 topów. Można ją złożyć do mniejszych rozmiarów, co ułatwia transport w pokrowcu z wędkami. Łączenie umożliwia regulację kąta nachylenia w zależności od potrzeb, co oznacza, że podpórkę można łatwo używać w trudniejszym terenie.

Nr art. 8408 002

Długość 80 cm

Ø 25 - 30 mm

RCD zł 202,00

25 mm 30 mm 36 mm

25 mm

Multi Bait Waiter Uchwyt do Feedera Prosty uchwyt na wędki do szybkiego odkładania niewykorzystywanej wędki lub topu np. podczas odhaczania ryby. Do montażu dla systemów nóżkowych 25 mm. Nr art. 8202 001

B136

RCD zł 55,00

Tę boczną tackę można złożyc na czas transportu. Mieści 6 pudełek na przynęty Black Magic. Teraz wędkarz ma zawsze pod ręką szeroki wybór przynęt.

Nr art. 8007 001

Ø 25 - 36 mm

RCD zł 115,00

Okrągłe sito 3 różne wielkości oczek. Pasuje do wiadra 17l 8514 005 lub 8514 010. Nr art. 8706 001

Ø 33 cm

Oczko 6 x 6 mm

8706 002

33 cm

4 x 4 mm

8706 003

33 cm

2 x 2 mm

8706 005

36 cm

4 x 4 mm

B137


PUDEŁKA NA PRZYNĘTY

Pudełko na przynęty Pudełko na robaki

Black Magic® Pudełko na robaki

Black Magic® Pudełko na przynęty

4-ostrzowe nożyce do robaków

Nowoczesne pudełko na żywe przynęty. Szczelne zamknięcie w postaci perforowanej przykrywki pozwoli bezpiecznie przechować ochotkę, białe robaki itp.

Nowoczesne pudełko na przynęty. Szczelne zamknięcie zapewni ochronę przez wyschnięciem przynęt takich jak pellet, kulki, kukurydza itp.

Po sukcesie naszego siekacza do robaków dodaliśmy do oferty nożyce do robaków z czterema ostrzami. Idealne narzędzie do siekania dużych ilości robaków do luźnego podawania.

Nr art. 8172 015

B138

Ilość 1 szt

Zawartość 0,75 l

Nr art. Model 8172 016 Particle

Ilość 1 szt

Zawartość 0,75 l

8172 017 Groundbait

1 szt

3,00 l

Nr art. 6531 002

Pudełka na przynęty

Pudełko na przynęty

Pudełko na przynęty

Nr art. 8172 001

Nr art. 8172 002

Nr art. 8172 003

Zawartość 0,6 l

Zawartość 1,25 l

Pudełko na przynęty

Pudełko na przynęty

Nr art. 8172 005

Nr art. 8172 006

Zawartość 1,00 l

Zawartość 1,50 l

Mieszadło do zanęty Zoptymalizowany model. Dociera do najdalszych zakątków miski do mieszania Z 8 mm trzonem, pasującym do popularnych wiertarek. Nr art. 6501 003

Wysokość Glebok. 30 cm 14 cm

RCD zł 106,00

Zawartość 2,50 l

Mieszadło do zanęty Innowacyjna mieszarka do zanęty, która szczególnie sprawdza się w przypadku dużych objętości zanęty. Nr art. 6501 004

Wysokość Glebok. 29 cm 12 cm

RCD zł 119,00

Sierp Narzędzie służące do oczyszczania dna łowiska z zaczepów, roślinności i trzcin. Montaż na sztycy. Nr art. 6327 003

Długość 15 cm

B139


PODPÓRKI

Podpórki do topów Burgundowa podpórkaz pianki EVA. Na 6 topów. Nr art. 8203 021

Dostarczane w parach.

Miernik odległości rzutu Przyrząd dzięki któremu każdy rzut wykonany zostanie dokładnie na taką samą odległość, przydatny w szczególności, gdy używamy kilku wędek ustawionych na ten sam dystans. Precyzyjne rzuty dużo łatwiejsze i dokładniejsze niż liczenie obrotów kołowrotka czy odmierzanie żyłki wzdłuż brzegu. Zestaw składa się ze sztyc wyposażonych w szpulki chroniące żyłkę oraz taśmy mierniczej. Nr art. 8204 004

Długość 70 cm

Ilość 1 szt

RCD zł 204,00

Podpórka do topów 12 topów

Trójnóg

Zestaw składający się z dwóch podpórek (przednia o cieńszej średnicy niż tylna). Nr art. 8203 011

RCD zł 119,00

Trójnóg wzmocniony Bardzo wytrzymały trójnóg. Stoi bardzo pewnie przy każdej pogodzie.

Na twardym, nierównym podłożu, trójnóg jest najlepszym rozwiązaniem do montowania podpórek na wędki. Rozszerzany w trzech miejscach, z hakiem do zawieszenia ciężarków stabilizujących. 48cm - 108cm.

Nr art. 8201 017

Nr art. 8201 008

Wysokość Waga 55 - 95 cm 1,5 kg

RCD zł 127,00

Wysokość Waga 42 - 88 cm 1,3 kg

RCD zł 127,00

Rolka Flat Bed Podpórka do feedera, deluxe

Podpórka do feedera

Nr art. Model 8202 018 Deluxe

Nr art. 8203 012

Tradycjonalny i popularny model płaskiej podpórki na wędki z rolkami. Sekcje 2-rolkowe zapewniają szeroką strefę "docelową" i efektywnie działają jako 2 rolki po dwukrotnym zagięciu. Dobrej jakości, lekka, ale bardzo stabilna dzięki szerokości rolek i szerokiego kąta nóg teleskopowych. W zestawie pokrowiec do przenoszenia.

Długość 32 cm

Nr art. 8201 027

Szerokość Wysokość Waga 56 cm 50 - 80 cm 1,57 kg

RCD zł 519,00

Górna krawędź w kształcie litery V

Podpórka do feedera Nr art. 8203 013

B140

Długość 35 cm

Pole Catcher

Rolka W Pole

Mała siatka do ochrony sekcji tyczki. Wiodąca krawędź w kształcie litery V pozwala na umieszczenie tyczki na górze bez ryzyka sturlania się.

Nowy model płaskiej podpórki z rolkami, łączący najlepsze aspekty podpórek płaskich i w kształcie litery V. Unikatowy kształt litery W zawsze przesuwa tyczkę nieco na boczną stronę przy skracaniu. Eliminuje to ryzyko złamania sekcji tyczek podczas silnych wiatrów, gdy są one przewiewane po podpórce lub z niej zwiewane. Sekcje 2-rolkowe zapewniają szeroką strefę "docelową" i efektywnie działają jako 2 rolki po dwukrotnym zagięciu. Posiada teleskopowe składane nogi, w zestawie z pokrowcem do przenoszenia.

Nr art. 8201 010

Nr art. 8201 026

Szerokość Wysokość Waga 56 cm 50 - 80 cm 1,57 kg

RCD zł 544,00

B141


POKROWCE NA WĘDKI

Black Magic® Torba Cooler

Black Magic® Pokrowiec na wędki, medium Wyściełany pokrowiec na wędki z suwakiem na całej długości. Wyposażony w obszerną kieszeń na kołowrotki, wyściełane pasy na ramie i uchwyt. Dostępny w 2 wielkościach. Materiał: 100% Nylon

Wysokiej jakości, wyłożona folią, torba termiczna. Nieodzowna do przechowywania w czasie upałów, zarówno przynęt jak i napojów oraz prowiantu. Materiał: 100% Nylon

Nr art. 8527 009

Nr art. 8527 012

Długość 150 cm

Szerokość Wysokość 18 cm 8 cm

RCD zł 187,00

Długość 30 cm

Szerokość Wysokość 18 cm 20 cm

RCD zł 191,00

Black Magic® Pojemnik Deluxe Black Magic® Pokrowiec na wędki, długi Wyściełany pokrowiec na wędki z suwakiem na całej długości. Wyposażony w obszerną kieszeń na kołowrotki, wyściełane pasy na ramie i uchwyt. Dostępny w 2 wielkościach. Materiał: 100% Nylon

Wysokiej jakości, wielozadaniowa, funkcjonalna torba wędkarska. Wyściełana komora główna oraz półsztywna pokrywa zapewniają maksymalną ochronę. Wyposażona w 3 obszerne zewnętrzne kieszenie zamykane suwakiem, uchwyty oraz miękki i komfortowy pas na ramię. Materiał: 100% Nylon

Nr art. 8527 016

Nr art. 8527 013

Długość 170 cm

Szerokość Wysokość 8 cm 18 cm

RCD zł 212,00

Black Magic® Mieszalnik składany, duży Materiał: 100% Nylon Nr art. 8527 010

Ø 35 cm

RCD zł 55,00

Długość 40 cm

Szerokość Wysokość 27 cm 30 cm

RCD zł 234,00

Compact Rod Holdall Kompaktowy 3 komorowy pokrowiec na wędziska. Mnóstwo miejsca do przechowywania nie tylko sprzętu ale i osprzętu. Duża przednia kieszeń na parasol wędkarski. Wygodne uchwyty i miękki pas na ramię. Materiał: 100% Nylon Nr art. 8527 015

Długość 175 cm

Szerokość Wysokość 11 cm 8 cm

RCD zł 119,00

Black Magic® Torba na procę Praktyczna torba do przechowywania 3 lub więcej proc zanętowych. Posiada dodatkową, zapinaną suwakiem kieszeń do przechowywania rezerwowych gum i innych akcesoriów. Materiał: 100% Nylon Nr art. 8527 011

B142

Długość Wysokość RCD zł 25 cm 8 cm 38,00

B143


POKROWCE NA WĘDKI

Black Magic® Mata do odhaczania Wodoodporana mata do odhacznia zdobyczy z praktyczną skalą do mierzenia. Łatwa do złożenia i użycia w postaci wodoodpornej poduszki na siedisku lub do komfortowego siedzenia na brzegu. Materiał: 100% Nylon Nr art. 8517 042

Black Magic® Pokrowiec Match

Długość 75 cm

Szerokość 45 cm

Ilość 1 szt

RCD zł 102,00

Black Magic® Torba Compact Carryall

Pokrowiec na wędki/tyczki w wygodnym rozmiarze, odpowiednio duży do większości potrzeb wędkarza. Duża przegroda pojedyncza z łatwością pomieści 6+ dużych tub na wędki i posiada osobne kieszenie przednie na parasol i podpórki etc. Gumowane podłoże, komfortowo wyściełane uchwyty oraz pasek. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

Wszystkie te same cechy, co w przypadku torby medium, ale z wymiarami głównej przegrody zmniejszonymi o 25%, dzięki czemu jest to kompaktowa, łatwa do przenoszenia torba. Perfekyjna dla tych, którzy wolą mniejsze torby, lub noszą mniej sprzętu. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

Nr art. 8527 001

Nr art. 8527 004

Długość 1,85 cm

Pojemnosc / tuby 6-8

RCD zł 212,00

Długość 40 cm

Szerokość Wysokość 50 cm 20 cm

RCD zł 145,00

Black Magic® Pokrowiec na siatkę Compact Identyczny wzór, co w przypadku torby Multi Net Carrier, ale z pojedynczą, zapinaną na suwak przegrodą na siatkę, plus przednia kieszeń z zamykaną na klip pokrywą na kosz podbieraka, matę do ważenia lub matę do odhaczania etc. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester Nr art. 8527 005

Długość 55 cm

Szerokość Wysokość RCD zł 47 cm 10 cm 77,00

Black Magic® Pokrowiec na siatkę Multi Net

Idealny dla wędkarza, który chce lub potrzebuje nosić mniej. Wszystkie te same cechy, co w przypadku pokrowca Medium, ale jest nieco węższy, mieszczący 4+ duże tuby. Dwie kieszenie przednie na parasol i podpórki etc. Gumowane podłoże, komfortowo wyściełane uchwyty oraz pasek. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

Torba do przenoszenia siatek w tradycyjnym stylu z trwałego materiału z gumowaną podstawą, która zapobiega zużyciu. Dwie duże, zapinane na suwak przegrody główne na kilka siatek, plus użyteczna osobna kieszeń przednia, z zamykaną pokrywą na kosz podbieraka, matę do ważenia lub matę do odhaczania etc. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

Nr art. 8527 002

Nr art. 8527 006

Black Magic® Pokrowiec Compact

B144

Długość 1,85 cm

Pojemnosc / tuby 4-6

RCD zł 212,00

Długość 55 cm

Szerokość Wysokość RCD zł 47 cm 19 cm 94,00

B145


TORBY

Black Magic® Mieszalnik składany Idealny rozmiar i głębokość na mieszanie 1kg zanęty. Składa się na płasko, więc jest łatwy w przenoszeniu. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester Nr art. 8527 008

Ø 25 cm

RCD zł 38,00

Xitan Torba na Zestawy Ta praktyczna torba mieści zestawy do tyczki i chroni je przed uszkodzeniem w trakcie transportu nad wodę. Ten niewielki, cudowny sposób do przechowywania ma z przodu wsuwane przegrody, które mieszczą 6 tacek z drabinkami oraz komorę w górnej części z miejscem na akcesoria oraz 2 dodatkowe tacki z drabinkami. Dzięki temu w torbie tej zmieścić można 104 drabinki z zestawami. Użyteczna pomoc w wyszukiwaniu różnego rodzajów zestawów bez marnowania cennego czasu nad wodą. Zawartość nie są zawarte. Materiał: 100% Nylon

Black Magic® Pokrowiec na akcesoria/kołowrotek Wielofunkcyjny pokrowiec zapinany u góry na suwak, o 1001 zastosowań. Posiada przesuwane przegrody wewnętrzne, także można go adaptować do różnych celów. Wystarczająco duży na 2 kołowrotki lub 1 kołowrotek plus wiele zapasowych szpul. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester Nr art. 8527 007

Długość Wysokość Glebok. RCD zł 26 cm 15 cm 10 cm 47,00

Nr art. 8526 030

Długość 28 cm

Szerokość Wysokość 20 cm 21 cm

RCD zł 191,00

Xitan Pokrowiec Advance Multi-Pocket Mega Profesjonalny pokrowiec dołączany do topowych tyczek Browninga. Odrobinę powiększony, co pozwala przewozić duże tuby bez zapinania zamków na siłę i przecierania szwów. Gruby, wytrzymały, wodoodporny zewnętrzny, który całkowicie chroni wędki i tyczki. Dodatkowo wzmocniony gumą spód oraz mocne zamki. Ma 1 długą kieszeń z przodu na sztyce do podbieraka itp. oraz 2 krótsze kieszenie na mini dopalacze oraz boczną kieszeń na parasol. Wersja Mega mieści 12 dużych tub w dwóch komorach i jest to idealna wielkość dla tych wędkarzy, którzy lubią zabierać wszystko nad wodę! Materiał: Torba: 30% Poliester, 70% Polychlorid. Wypełnienie: EPE. Podszewka: 100% Poliester. Nr art. 8528 001

Długość 1,90 m

Pojemnosc / tuby 12

RCD zł 463,00

Xitan Competition Pokrowiec na tyczki Inteligentne pokrowce na wędki/tyczki. Każdy z nich został delikatnie przewymiarowany w celu zapobieżenia naciągnięcia suwaków oraz posiada dużą i głęboką kieszeń przednią na długi suwak, w której można przenosić długie i nieporęczne akcesoria. Boczny kołczan umożliwia przenoszenie parasola na zewnątrz głównego pokrowca. Pokrowce posiadają gumową wzmocnioną podstawę zabezpieczającą przed zużyciem. Ten model pomieści nawet ponad 12 tub. 12-tubowa wersja "Mega" ma dwie komory główne, obie z suwakami na całej długości. Ma dużą pojemność i jest idealnym wyborem dla wędkarzy, którzy lubią nosić absolutnie wszystko! Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

B146

Nr art. 8526 002

Długość 1,85 m

Pojemnosc / tuby 12

RCD zł 459,00

8526 005

2,05 m

12

463,00

Xitan Pokrowiec Advance Multi-Pocket Large

Xitan Pokrowiec Xitan Protecta Rigid

Profesjonalny pokrowiec dołączany do topowych tyczek Browninga. Odrobinę powiększony, co pozwala przewozić duże tuby bez zapinania zamków na siłę i przecierania szwów. Gruby, wytrzymały, wodoodporny zewnętrzny, który całkowicie chroni wędki i tyczki. Dodatkowo wzmocniony gumą spód oraz mocne zamki. Ma 1 długą kieszeń z przodu na sztyce do podbieraka itp. oraz 2 krótsze kieszenie na mini dopalacze oraz boczną kieszeń na parasol. Wersja większa mieści 6-8 dużych tub w jednej komorze i jest to idealny rozmiar dla większości wędkarzy. Materiał: Torba: 30% Poliester, 70% Polychlorid. Wypełnienie: EPE. Podszewka: 100% Poliester.

Nowa konstrukcja pokrowca na tyczki, która porządkuje i całkowicie chroni tyczkę, topy oraz segmenty zapasowe. Pokrowiec ma w jednej z komór 8 tub o przekroju kwadratowym, z których każda mieści 2 x 2/1 elementowe topy oraz dużą kwadratową tubę na zapasowe segmenty. Duża przednia kieszeń na mini dopalacze, sztycę do podbieraka itp. Posiada niski zamek, co ułatwia dostęp do krótszych przedmiotów. Górne otwarcie zamykane na zamek. Pokrowiec wyposażono w pas na ramię oraz rączkę transportową. Materiał: 100% Nylon

Nr art. 8528 003

Nr art. 8526 029

Długość 1,90 m

Pojemnosc / tuby 6+

RCD zł 425,00

Długość 190 cm

Pojemnosc / tuby 3

RCD zł 506,00

B147


POKROWCE NA WĘDKI

Xitan Pokrowiec In-Line Bardzo sztywne, twarde pokrowice które kompletnie chronią złożone wędki. Ponadwymiarowe kieszenie na kołowrotek zmieszczą duże kołowrotki, ale także pozwolą na ułożenie kilku wędek "w jednej linii" - znacznie bardziej zwarte rozwiązanie niż tradycyjne szerokie pokrowce na wiele wędek. Pokrowce posiadają zamki błyskawiczne na całej długości, dla łatwego dostępu. Rozmiar mały mieści do 2 wędek, rozmiar duży do 3 wędek. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester Nr art. 8526 008

Długość 1,80 m

Pojemnosc / tuby 2

RCD zł 234,00

8526 006

1,80 m

3

234,00

Xitan Competition Pokrowiec na tyczki Inteligentne pokrowce na wędki/tyczki. Każdy z nich jest delikatnie przewymiarowany w celu zapobieżenia naciągnięcia suwaków oraz posiada dużą i głęboką kieszeń przednią na długi suwak, w której można przenosić długie i nieporęczne akcesoria. Boczny kołczan umożliwia przenoszenie parasola na zewnątrz głównego pokrowca. Pokrowce posiadają gumową wzmocnioną podstawę zabezpieczającą przed zużyciem. 6-tubowa wersja posiada kieszeń z zamkiem błyskawicznym na całej długości. Ten model pomieścić nawet ponad 6 tub i jest dobrym wyborem dla typowego wędkarza. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester Nr art. 8526 001

Długość 1,85 m

Pojemnosc / tuby 6

RCD zł 382,00

8526 004

2,05 m

6

412,00

Xitan Stiffy Pokrowiec na pojedyńczą wędkę Nowy wygląd lekkiego futerału na gotowe wędki. Zamiast suwaków na całej długości, które mogą uszkodzić lub uciąć żyłkę, te futerały na wędki mają układ typu zip-flap. Wędki są w łatwy sposób wsuwane w tubę zabezpieczającą, następnie nad kołowrotkiem zamykana i zasuwana jest pokrywa z wbudowanym etui na kołowrotek. 100% zabezpieczenie wędki, kołowrotka i żyłki. W komplecie z pasem do przenoszenia. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester Nr art. 8526 022

Długość 1,55 m

Pojemnosc / tuby 1

RCD zł 187,00

Xitan Pokrowiec Hardshell Multirod Półsztywny, zamykany na suwak, pokrowiec na 2 zmontowane wędziska. Dostępny w 3 różnych wielkościach, w tym również w specjalnej krótszej wersji przeznaczonej pod wędziska King Wand i Micro Waggler. Materiał: 100% Poliester Nr art. Model 8526 025 mini

Długość 140 cm

Szerokość 17 cm

RCD zł 187,00

8526 026 medium

165 cm

17 cm

212,00

8526 027 długi

180 cm

17 cm

234,00

Xitan Large Competition Pokrowiec na wędziska

B148

Pokrowiec ultimate match: Torba na wędki Combo może pomieścić 6 uzbrojonych wędek (dwie w każdej sekcji) i wszystkie akcesoria. Sekcje na wędki są obite i zapewniają 100% zabezpieczenie sprzętu wędkarskiego. Pasy na ramię są przymocowane do torby tak, że pokrowiec idealnie pasuje do pleców podczas noszenia. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

Xitan Pokrowiec na topy, utwardzony

Nr art. 8526 003

Nr art. 8526 028

Długość 1,65 m

Przegrody 3

RCD zł 400,00

Półsztywny, zamykany na suwak, wewnatrz wyściełany pokrowiec do pełnej ochrony zmontowanych zestawów spławikowych topów. Materiał: 100% Nylon Długość 170 cm

Ø 8 cm

RCD zł 149,00

B149


POKROWCE NA WĘDKI

Xitan Compact Pole Holdall Poręczny i pojemny pokrowiec na tyczkę dla wędkarzy, którzy nie chcą nosić powiększonych bagaży. Pojemność około 6 tub jest wystarczająca do przenoszenia tyczki oraz wielu topów i dodatkowych elementów. Duża otwierana klapa z drugim otwarciem na zamek niżej daje dostęp do krótszych przedmiotów. Wysokiej jakości, łatwy do czyszczenia, wytrzymały materiał z ochronną warstwą na spodzie. Materiał: Nylon Nr art. 8535 001

Długość 190 cm

Szerokość Wysokość 25 cm 20 cm

RCD zł 268,00

Xitan Torba Method

Pokrowiec na Siatkę Black Magic®

Praktyczna torba, przeznaczona na potrzeby wędkarzy posługujących się podczas łowienia feederową Metodą. 2 plastikowe pudełka w zestawie, do tego 2 wewnętrzne kieszenie. W sumie 4 pojemniki. Dno i wierzch torby z sztywnego tworzywa. Materiał: 100% Poliester

Praktyczna i wygodna wodoodporna torba na siatki. Zmieści 2 siatki i kosz do podbieraka. Bardzo wytrzymały, łatwy do wyczyszczenia plastik z podklejonymi szwami. Chroń swój samochód i swoje siatki. Materiał: 210D PVC

Nr art. 8526 015

Nr art. 8445 001

Długość 40 cm

Szerokość Wysokość 30 cm 30 cm

RCD zł 519,00

Długość 60 cm

Szerokość Wysokość RCD zł 55 cm 5 cm 68,00

Xitan Advance Protecta Pokrowiec X-Long Nowa konstrukcja pokrowca na tyczki, która porządkuje i całkowicie chroni tyczkę, topy oraz segmenty zapasowe. Pokrowiec mieści w jednej komorze 3 duże tuby na tyczkę. Druga komora ma 10 mniejszych tub o przekroju kwadratowym do przechowywania wielu topów oraz tubę na zapasowe elementy itp. Znajduje się tu także trzecia komora o pełnej długości z dodatkowym otwarciem na zamek poniżej. Wersja X-Long pokrowca Protector przeznaczona jest do tyczek z dłuższymi elementami dolnika, jak tyczki Browninga Z10/12/14 i 16, a tuby na topy zajmują pełną długość pokrowca, więc zmieszczą długie 1 częściowe topy itp. Materiał: Nylon Nr art. 8536 001

Długość 205 cm

Szerokość Wysokość 25 cm 20 cm

RCD zł 635,00

Xitan Pokrowiec Advance Protecta Bezpieczny i wygodny sposób przechowywania i transportu topów do tyczki. Pokrowiec zawiera 8 sztywnych kwadratowych tub na topy oraz jedną większą tubę, w której można przetrzymywać inne zapasowe elementy, np. segmenty środkowe. Tuby na topy są wystarczającą duże, aby zmieściły 2 typowe topy wkładane „jeden w jeden”. Wytrzymały, łatwy do czyszczenia materiał zewnętrzny z zapinaną na zamek klapką dla łatwego dostępu. Materiał: 100% Nylon Nr art. 8537 001

B150

Długość 1,50 m

Szerokość Wysokość 20 cm 20 cm

RCD zł 510,00

Xitan Modular Torba na Akcesoria

Xitan Modular Torba na Akcesoria

Modularny system toreb Xitan zawiera szereg pasujących do siebie elementów, tak że mniejsze torby dokładnie pasują wewnątrz większych. W ofercie dostępne są torby Xitan Modular Accessory w różnych rozmiarach, aby zmieścić różne elementy wyposażenia. Wysokiej jakości, łatwy do czyszczenia, wytrzymały materiał z ochronną warstwą na spodzie. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Polyester

Modularny system toreb Xitan zawiera szereg pasujących do siebie elementów, tak że mniejsze torby dokładnie pasują wewnątrz większych. W ofercie dostępne są torby Xitan Modular Accessory w różnych rozmiarach, aby zmieścić różne elementy wyposażenia. Wysokiej jakości, łatwy do czyszczenia, wytrzymały materiał z ochronną warstwą na spodzie. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Polyester

Nr art. Model 8570 001 L 8570 002 M

Długość 54 cm 27 cm

Szerokość Wysokość 18 cm 22 cm 18 cm

11 cm

RCD zł 221,00 145,00

Nr art. Model 8570 003 S

Długość 13 cm

Szerokość Wysokość RCD zł 18 cm 8 cm 68,00

B151


COOLERY

Xitan Torba Cooler Modular Modularny system tereb Xitan zawiera szereg pasujących do siebie elementów, tak że mniejsze torby dokładnie pasują wewnątrz większych. Torba termiczna jest grubo podbita i wyłożona folią dla maksymalnej izolacji termicznej. Mieści 6 dużych pojemników na przynęty. Wysokiej jakości, łatwy do czyszczenia, wytrzymały materiał z ochronną warstwą na spodzie. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Polyester Nr art. 8570 006

Długość 54 cm

Szerokość Wysokość 18 cm 22 cm

RCD zł 221,00

Xitan Torba na Rolki

Xitan Torba Mega Competition

Xitan Torba Large Competition

Bardzo długa i duża torba z pełnym zamkiem do przechowywania rolek do tyczki, nóg do siedzisk i platform oraz innych bardzo długich elementów wyposażenia. Wysokiej jakości, łatwy do czyszczenia materiał z ochronną warstwą na spodzie. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Polyester

Torby Xitan zostały opracowane dla nowoczesnego wędkarstwa wyczynowego, w przypadku którego na wyprawę zabiera się zwykle dużą ilość sprzętu. Mocny materiał oraz wysokiej jakości klamry i zapięcia są gwarancją na to, że torby są niezawodne, nawet gdy są wypełnione po brzegi. Posiadają dodatkowe funkcje,tj. uchwyty boczne dla wygodniejszego załadunku i wyładunku z samochodu. Model XL: Żadna inna torba nie oferuje większej pojemności. Z usztywnianym dnem zapewniającym zachowanie kształtu w każdym czasie. Dwie boczne kieszenie oraz duża kieszeń na siatkę (np. na więcej niż jedną siatkę) z przodu. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

Torby Xitan zostały opracowane dla nowoczesnego wędkarstwa wyczynowego, w przypadku którego na wyprawę zabiera się zwykle dużą ilość sprzętu. Mocny materiał oraz wysokiej jakości klamry i zapięcia są gwarancją na to, że torby są niezawodne, nawet gdy są wypełnione po brzegi. Posiadają dodatkowe funkcje,tj. uchwyty boczne dla wygodniejszego załadunku i wyładunku z samochodu. Model L: Mniejsza o około jedną trzecią, świetna torba dla wędkarzy wyczynowych - nie jest ani za mała ani za duża, do przenoszenia całego niezbędnego sprzętu na łowiski. Również posiada wzmacniane dno, dwie kieszenie boczne oraz sekcję na siatkę. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

Nr art. 8526 009

Nr art. 8526 010

Nr art. 8571 001

Długość 110 cm

Szerokość Wysokość 25 cm 30 cm

RCD zł 247,00

Długość Wysokość Glebok. 60 cm 50 cm 45 cm

RCD zł 276,00

Długość Wysokość Glebok. 58 cm 43 cm 36 cm

RCD zł 251,00

Xitan Torba składana Nowy wzór futerału wędkarskiego, 3 komorowy, z oddzielnymi przegrodami pozwalającymi na uporządkowane i przejrzyste przechowywanie wędzisk. Do tego 2 zamykane na suwak kieszenie, dające możliwość bezpiecznego pochowania tych drobnych i najdrobniejszych elementów wyposażenia. Doskonałe rozplanowanie wnętrza futerału pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni do zapakowania i przechowywania całego osprzętu wędkarskiego. Materiał: 100% Poliester Nr art. 8526 024

Długość 60 cm

Szerokość Wysokość Przegrody 42 cm 45 cm 3

RCD zł 480,00

Xitan Feeder Tip Bag Pełna ochrona delikatnych zapasowych szczytówek do feedera. Torba zawiera serię sztywnych tub z PVC, dzięki którym możemy szczytówki przechowywać osobno. Pozwala to ochronić przelotki oraz cienkie końcówki. Wytrzymały, łatwy do czyszczenia materiał zewnętrzny z zapinaną na zamek klapką dla łatwego dostępu. Materiał: Nylon Nr art. 8570 007

B152

Długość 75 cm

Szerokość Wysokość 10 cm 3 cm

Pojemnosc / tuby 12

RCD zł 145,00

Xitan Torba Medium Match

Xitan Torba Feeder

Średniej wielkości model z głęboką sekcją przednią do przechowywania tacek bocznych lub kilku siatek etc. i dwiema bocznymi kieszeniami. Również z uchwytami do noszenia i regulowanym paskiem do noszenia. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

Duży torba zaprojektowany specjalnie dla wędkarzy feeder. Ze wzmocnionym spodem, dwoma kieszeniami bocznymi, dużą kieszenią przednią i, oczywiście, dużą przegrodą główną. Zintegrowana ochrona przed deszczem, duży wyściełany pasek do noszenia oraz dwa uchwyty do wyjmowania z samochodu. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

Nr art. 8526 011

Nr art. 8526 021

Długość 45 cm

Szerokość Wysokość 25 cm 55 cm

RCD zł 191,00

Długość 70 cm

Szerokość Wysokość 30 cm 40 cm

RCD zł 298,00

B153


TORBY

Xitan Ochronny rękaw na wędki Bardzo efektywna i tania alternatywa na ochronę uzbrojonych wędek w transporcie. Każda paczka zawiera długie wyściełane rękawy, które są zabezpieczone paskami neoprenowymi i rzepami. Żadne inne paski nie są potrzebne! 2 sztuki w opakowaniu. Materiał: Polychlorid Nr art. 8518 030

RCD zł 42,00

Osłona Rod Protector

Opaska na wędki na rzep

Nadmuchiwana ochrona dla wędek podczas transportu, np. dla bolonek. Materiał: Polichlorek

Rozciągliwe paski neoprenowe z dużym rzepem. Zestaw dwóch pasków w każdym opakowaniu. Materiał: Neopren

Nr art. 8517 040

Nr art. 8523 018

RCD zł 47,00

RCD zł 19,00

Xitan Wodoodporna troba na siatkę Xitan Torba Ultra Cool Bait Niezbędna torba do transportowania świeżej przynęty nad wodę, przy każdej pogodzie. Użyteczna oczywiście także do przechowywania posiłku wędkarza... Pokryta folią dla izolacji. Mieści do 6 x 1l pudełek na przynęty. Dodatkowa część górna na osobne przechowywanie ochotki i jokera. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester Nr art. 8526 013

Długość Wysokość Glebok. 38 cm 30 cm 26 cm

RCD zł 174,00

Kompletnie wodoodporny sposób na transport mokrych siatek. Nasze torby są wykonane z najwyższej jakości nylonu, który jest odporny na przedwczesne zużycie i pękanie - nie należy ich mylić z tańszymi produktami na rynku. Materiał: 30% Poliester, 70% Polychlorid Nr art. 8406 001

Długość 55 cm

8406 002

55 cm

Szerokość Wysokość 15 cm 55 cm 30 cm

55 cm

RCD zł 234,00 272,00

Xitan Zestaw pojemników na przynęty Xitan Mieszalniki do zanęty

Xitan Mieszalniki do zanęty

Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

Duży, wodoodporny pojemnik pomocny przy układaniu przynęt na tacce bocznej. Z trzema małymi i jednym średnim pudełkiem. Materiał łatwy w czyszczeniu. Materiał: 30% Poliester, 70% Polychlorid

Nr art. 8526 017

Nr art. 8526 018

Nr art. Model 8400 040 5 szt wodoodporne

Ø 20 cm

RCD zł 47,00

Ø 30 cm

RCD zł 55,00

Xitan Pokrowiec na akcesoria/kołowrotek Xitan Mieszalniki do zanęty

Do przechowywania kołowrotków, zapasowych szpul, kleszczy, koszyczków zanętowych, katapult etc... Pokrowiec ten ma niezliczoną ilość zastosowań. Zamykany na zamek błyskawiczny. Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester

Materiał: 70% Polychlorid, 30% Poliester Nr art. 8526 019

B154

Ø 40 cm

RCD zł 64,00

Nr art. 8526 016

Szerokość Wysokość RCD zł 19 cm 10 cm 47,00

Długość 27,5 cm

Szerokość Wysokość Ilość 33,5 cm 8 cm 1 szt

RCD zł 272,00

Xitan Zestaw pojemników na zanętę Duża, wodoodporna torba do transportu zanęt. Z dwoma dużymi, osobnymi pudełkami. Materiał łatwy w czyszczeniu. Materiał: 30% Poliester, 70% Polychlorid Nr art. Model 8400 041 3 szt wodoodporne

Długość 27,5 cm

Szerokość Wysokość Ilość 33,5 cm 8 cm 1 szt

RCD zł 234,00

B155


AKCESORIA DO SIEDZISK Pasuje do nóg o średnicy 25 oraz 36mm

Xitan Pojemnik na zanętę Miska na zanętę z uchwytem do zamocowania do siedziska. Łatwe w czyszczeniu dzięki wodoodpornemu materiałowi, który łatwo się pierze. Materiał: 30% Poliester, 70% Polychlorid Nr art. Model 8400 042 okrągłe, wodoodporne

Ø 25 cm

Wysokość Ilość 15 cm 1 szt

RCD zł 204,00

Pasuje do nóg o średnicy 25 oraz 36mm

Xitan Pojemnik na zanętę Kwadratowa miska na zanętę z uchwytem do zamocowania do siedziska lub platformy wędkarskiej. Łatwe w czyszczeniu dzięki wodoodpornemu materiałowi, który łatwo się pierze. Materiał: 30% Poliester, 70% Polychlorid Nr art. Model Długość 8400 043 prostokątne, wodoodporne 20 cm

Szerokość 30 cm

Ilość 1 szt

RCD zł 234,00

Parasol Xitan Match Czasami niebo po prostu się otwiera. Ale z parasolami Browninga pozostaniesz suchy nawet podczas prawdziwego oberwania chmury. Duży parasol o średnicy 2.5m ma tradycyjną konstrukcję, a jednocześnie jest lekki i ma praktycznie niezniszczalny szkielet z włókna szklanego. Materiał: 100% Nylon Nr art. 9977 001

Ø 2,50 m

RCD zł 370,00

Tuby ochronne premium Te tuby ochronne najwyższej jakości są odporne zarówno na pękanie w niskich temperaturach, jak i wypaczaniu w wysokich temperaturach. Twoje wartościowe tyczki i wędki zasługują na najlepszą ochronę. Nr art. 8510 010

Długość 2,05 m

Ø 6 cm

RCD zł 102,00

8510 011

1,60 m

4 cm

47,00

8510 012

1,60 m

6 cm

85,00

Najwyższej jakości, odporne na uderzenia nawet przy niskich temperaturach

Parasol Xitan Mega Match W łowieniu wyczynowym koniecznym elementem wyposażenia są również parasole. Choć niektóre nie są wystarczająco duże lub wytrzymałe, aby zapewnić wędkarzowi odpowiednią ochronę. Dlatego też parasol Xitan Mega Match spełnia doskonale wszystkie oczekiwania wędkarza. System Nubrollie, średnica 3m, nylon 420D, pokryty PU, podklejone szwy, sztyca ze stali nierdzewnej i mocowanie do podłoża. Materiał: 100% Nylon Nr art. 9978 001

B156

Ø 3,00 m

RCD zł 463,00

B157


PARASOLE BROLLY

Siatka Xitan Silverfish X-Strong

Parasol, Browning Czasami niebo się otwiera. Ale dzięki parasolom Browning, możesz być suchy nawet podczas najcięższych ulew. Duży, burgundowy parasol o konwencjonalnym wzornictwie wzbogacony w stosunku do poprzednich lat dodatkowo o pokrycie PCV oraz wzmocnienie.

Wysokiej jakości siatka do przetrzymywania drobnych ryb. Bardziej poręczna wersja siatki karpiowej Xitan X-Strong. Wytrzymała siatka z metalowymi obręczami zewnętrznymi, które eliminują przetarcia na rogach. Górna obręcz z bardzo mocnym jednoczęściowym mocowaniem bez żadnych ruchomych części, które mogłyby zawieść.

Nr art. 9972 250

Nr art. 7050 001

Ø Długość tr. 2,50 m 1,35 m

RCD zł 361,00

Długość 2,50 m

Szerokość Wysokość Oczko 40 cm 50 cm 2 x 2 mm

RCD zł 425,00

Siatka Xitan X-Strong Carp Wysokiej jakości siatka do obfitych połowów. Wytrzymała karpiowa siatka z metalowymi obręczami zewnętrznymi, które eliminują przetarcia na rogach.

Siatka King Feeder – szybkoschnąca

Nr art. 7014 001

Długość 2,50 m

Siatka wykonana z szczególnie szybko schnącego materiału. W całości powlekane metalowe obręcze.

7014 002

3,00 m

40 cm

50 cm

2 x 2 mm

421,00

7014 003

3,50 m

40 cm

50 cm

2 x 2 mm

459,00

Szerokość Wysokość Oczko 40 cm 50 cm 2 x 2 mm

RCD zł 383,00

Siatka Black Magic® Standard Siatki do przechowywania ryb w 4 długościach i jakości Black Magic. W górnej części siatka z oczkami 6 mm, w dolnej części siatka karpiowa. Mocne, zabezpieczone obręcze. Metalowa obręcz na górze z mocowaniem. Poręczna po złożeniu, szybko wysycha. Szerokość Wysokość Oczko 40 cm 50 cm 6 x 6 mm

RCD zł 170,00

Nr art. 7062 001

Długość 4,00 m

Szerokość Wysokość Oczko 50 cm 40 cm 6 x 6 mm

RCD zł 548,00

Siatka Rubber Mesh W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie: siatka z powlekanym gumą materiałem. Optymalna ochrona dla ryb połączona z niemal natychmiastowym schnięciem. Także niesamowicie odporna na zużycie, bardzo trwała.

Nr art. 7015 001

Długość 2,50 m

7015 002

3,00 m

40 cm

50 cm

6 x 6 mm

183,00

Nr art. 7041 350

Długość 3,50 m

Ø 50 cm

Oczko 6 x 6 mm

RCD zł 361,00

7015 003

3,50 m

40 cm

50 cm

6 x 6 mm

200,00

7041 400

4,00 m

50 cm

6 x 6 mm

404,00

Siatka Starter Siatka Black Magic® Standard

B158

Okrągła siatka do przetrzymywania ryb o dobrej relacji jakość/cena, z niezwykle szybkoschnącego materiału. Idealna dla początkujących. Długość do 5m. Nr art. 7005 200

Długość 2,00 m

Ø 50 cm

Oczko 4 x 4 mm

RCD zł 102,00

Siatka jakości Black Magic. Mocna, antyzaczepowa siatka karpiowa na całej długości. Mocne, zabezpieczone obręcze. Metalowa obręcz na górze z mocowaniem. Idealna do obfitych połowów.

7005 250

2,50 m

50 cm

4 x 4 mm

111,00

7005 300

3,00 m

50 cm

4 x 4 mm

119,00

Nr art. 7016 001

7005 350

3,50 m

50 cm

4 x 4 mm

127,00

7005 400

4,00 m

50 cm

4 x 4 mm

136,00

Długość 3,00 m

Szerokość Wysokość 40 cm 50 cm

RCD zł 208,00

B159


SIATKI

Siatka Black Magic ® Space Saver Kompaktowy, szybkoschnący i lekki w transporcie. Wytrzymałe i trwałe siatki, przyjazne rybom. W części środkowej szerokie oczka, w częsci dolnej oczka karpiowe. Solidne, powlekane kółka metalowe, które bez dodatkowego obciążenia szybko zatapiają siatkę. Inowacyjne lączenie śrubowe, bez ruchomych części, które mogą ulec podczas łowienia, zagubieniu. Dostępny w 3 wielkościach, w znakomitej relacji ceny do jakości. Nr art. 7011 250

Długość 2,50 m

Szerokość Wysokość 50 cm 40 cm

7011 300

3,00 m

50 cm

40 cm

404,00

7011 400

4,00 m

50 cm

50 cm

446,00

Pit Bull Tele Pro Sztyca teleskopowa Prosty, mocny i trwały teleskopowy uchwyt do podbieraka. Doskonała wartość. Nr art. 7177 200

Długość 2,00 m

Waga Materiał 196 g Włókno Szklane

Sekcje 2

Długość tr. 1,15 m

RCD zł 89,00

7177 250

2,50 m

276 g

Włókno Szklane

3

1,15 m

98,00

7177 300

3,00 m

313 g

Włókno Szklane

3

1,15 m

102,00

RCD zł 382,00

Sztyca Commando Power Net Trwały uchwyt podbieraka, który imponuje swą niesamowitą relacją jakość-cena. Nr art. 7178 200

Waga Materiał 220 g Włókno Szklane

Sekcje 2

Długość tr. 1,14 m

RCD zł 102,00

7178 300

3,00 m

357 g

Włókno Szklane

3

1,15 m

127,00

7178 400

4,00 m

512 g

Włókno Szklane

4

1,15 m

162,00

Sztyca Xitan Strong 'n Long

Ciężarek do siatki Przykręca się do pierścienia siatki. Z pewnością najprostsza metoda na obciążenie siatki bez narażania ryb w siatce. Nr art. 6069 200

Długość 2,00 m

Długa sztyca najwyższej jakości. Lekka rękojeść. Znakomity wybór dla wędkarzy poszukujących wyjątkowo wytrzymałej i niezawodnej sztycy. Nr art. 7104 500

Waga 200 g

Długość 5,00 m

Waga 440 g

Materiał Węgiel

Sekcje 4

Długość tr. 1,35 m

RCD zł 676,00

Sztyca Black Magic ® T/A Power Wytrzymałość i jakość Black Magic - 3 m sztyca węglowa do podbieraka. Idealna w każdej sytuacji. Lekka, sztywna i mocna z bezpiecznym mocowaniem z mosiądzu. Pewnie posłuży przez wiele lat.

Black Magic Power Carp - uchwyt ®

Nr art. 7110 330

Długość 3,3 m

Waga 290 g

Sekcje 3

Długość tr. 1,24 m

RCD zł 234,00

7110 440

4,4 m

460 g

4

1,24 m

315,00

Bardzo mocna i bardzo sztywna sztyca węglowa o długości 4m. Wykonana z 4 części. Ma krótką część gwintowaną, którą możną zdjąć, aby umieścić rybę w siatce. Dodatkowo 1m dopalacz, który pozwala na operowanie sztycą o długości 3 lub 4 metrów. Gwintowane mocowanie ma mosiężny wkład wbudowany w tuleję ze stali nierdzewnej, a dla zachowania 100% wytrzymałości jest dodatkowo przynitowany. Nr art. 7180 400

Długość 4,00 m

Waga 540 g

Sekcje 4

Długość tr. 1,50 m

RCD zł 548,00

Sztyca Black Magic ® Ultra Power Ten uchwyt wykonany zgodnie z tradycją Black Magic jest dwuczęściowy, rozkładany, wykonany ze specjalnej wzmocnionej mieszanki węgla, dzięki czemu jest niezwykle mocny i sztywny, a jednocześnie lekki. Najsilniejszy uchwyt, jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. Nr art. 7179 270

B160

Długość 2,70 m

Waga 318 g

Materiał Węgiel

Sekcje 2

Długość tr. 1,47 m

RCD zł 297,00

B161


SZTYCE PODBIERAKÓW

Sztyca Xitan Ultra Sztywna Specjalnie zaprojektowana sztyca do podbierania większych ryb. Większa średnica górnej części sprawia, że sztyca jest bardzo sztywno, więc nie wygnie się pod obciążeniem. - podbieranie jest szybkie i łatwe. 2 częściowa nasadowa sztyca o długości 2.8 m wykonana z wysokiej jakości włókna węglowego. Jest lekka i ma specjalną wkręcaną głowicę z mosiądzu. Dostępna także w wersji 3-częściowej Xitan Duo-length z dodatkową górną częścią wydłużającą sztycę do 4 m. Nr art. 7115 280

Długość 2,80 m

Waga 250 g

Sekcje 2

Długość tr. 1,51 m

RCD zł 421,00

Sztyca Xitan Ultra Sztywna- Dwie Długości Specjalnie zaprojektowana sztyca do podbierania większych ryb. Może być używana jako bardzo sztywna 2-częściowa sztyca o długości 2.8 m, która nie ugnie się pod obciążeniem lub też możliwe jest wydłużenie sztycy do 4 m poprzez dodanie górnej części bez znaczącej utraty sztywności. Wysokiej jakości włókno węglowe jest bardzo lekkie, a sztyca ma wkręcaną głowicę mosiężną w drugiej części.

Kosz podbieraka River

Black Magic ® Monyl

Nr art. 7115 400

Nr art. 7017 003

Nr art. 7017 004

Długość 4,00 m

Waga 420 g

Sekcje 3

Długość tr. 1,51 m

RCD zł 633,00

Black Magic® Szybkoschnąca Nr art. 7017 001

B162

Długość 55 cm

Szerokość 45 cm

Glebok. Oczko RCD zł 38 cm 5 x 5 mm 98,00

Black Magic® Camo Mesh width 2x2mm, bottom 5x5mm Nr art. 7017 002

Długość 55 cm

Szerokość 45 cm

Glebok. Oczko 38 cm 2 x 2 mm

RCD zł 106,00

Długość 55 cm

Szerokość 45 cm

Glebok. Oczko RCD zł 30 cm 20 x 20 mm 94,00

Długość 55 cm

Szerokość 45 cm

Glebok. Oczko RCD zł 25 cm 6 x 6 mm 94,00

Kosz podbieraka Carpa Pro Hair Rig

Kosz podbieraka Carpa Pro Standard

Nr art. 7017 005

Nr art. 7017 006

Długość 50 cm

Szerokość 45 cm

Glebok. Oczko RCD zł 28 cm 2 x 2 mm 85,00

Długość 50 cm

Szerokość 45 cm

Glebok. Oczko RCD zł 28 cm 6 x 6 mm 85,00

B163


KOSZE PODBIERAKÓW

Kosz podbieraka Black Magic ® Competition Kosz podbieraka Carpa Pro Speed

Proste, mocne siatki z miękką siateczką przyjazne rybom. Doskonała jakość i wartość.

Nr art. 7017 007

Nr art. 7029 001

Długość 50 cm

Szerokość 45 cm

Glebok. Oczko RCD zł 28 cm 8 x 8 mm 85,00

Długość 55 cm

Szerokość 45 cm

Oczko 3 x 3 mm

Kosz podbieraka Black Magic ® Compact

Podbieraki z siateczką pokrytą lateksem. Długotrwałe, szybkoschnące, delikatne dla ryby i odporne na haczyki!

Proste, mocne siatki z miękką siateczką przyjazne rybom. Doskonała jakość i wartość.

Nr art. 7029 042

Długość 50 cm

Szerokość 38 cm

7029 043

60 cm

48 cm

30 cm

L

5 x 5 mm

106,00

7029 044

60 cm

48 cm

35 cm

XL

5 x 5 mm

119,00

B164

Długość 44 cm

Szerokość 38 cm

Glebok. Oczko RCD zł 24 cm 2 x 2 mm 51,00

Kosz podbieraka Power Gold

Głowica podbieraka na duże ryby. Bardzo mocna, z nieco większą ramą, ale także z głębszą siateczką niż przeciętna, bezpiecznie mieszczącą nawet największe ryby, bez dramatów. Dobra również do łowienia z wysokich brzegów, gdzie ryba może uwolnić się z płytszych siatek.

Te głowice podbieraków o idealnym rozmiarze, mocne, lekkie i dobrze wyglądające, wszystkie posiadają metalowe bloki, mosiężne gwinty i ramę w kształcie litery D dla całkowitej niezawodności. Dostępne w 2 rozmiarach “Power Carp Gold”.

Nr art. 7029 049

Kosz podbieraka No-Snag Latex

Nr art. 7029 050

Kosz podbieraka Hypercarp

Glebok. Rozmiar Oczko 28 cm M 5 x 5 mm

RCD zł 94,00

Długość 65 cm

Szerokość 60 cm

Glebok. Oczko 40 cm 4 x 4 mm

RCD zł 102,00

Nr art. 7029 027

Długość 55 cm

Szerokość 45 cm

7029 028

60 cm

50 cm

Glebok. Oczko 28 cm 4 x 4 mm 30 cm

6 x 6 mm

Kosz podbieraka Commercial King Dobrej jakości mocne siatki z modnymi okrągłymi oczkami. Różne rozmiary oczek na spodnich i bocznych panelach pozwalają na łatwe przesuwanie siatki po wodzie. Bardzo wyraźny kolor metaliczny. Nr art. Model 7029 046 Carp Scooper

Długość 50 cm

Szerokość 40 cm

Glebok. Oczko RCD zł 28 cm 2 x 4 mm 93,00

Carp-Mega Net Head Nr art. 7029 017

Długość 70 cm

Szerokość 65 cm

Glebok. 75 cm

Oczko 15 x 2 mm

RCD zł 106,00

B165


KOSZE PODBIERAKÓW

Xi-Dry Polar Kurtka

Kosz podbieraka Hyper Carp Kosz podbieraka zaprojektowany z myślą o większych karpiach. Każdy element dobrany został pod kątem maksymalnej wytrzymałości. Ramę wykonano z solidnego metalu, co pozwala na bezpieczne unoszenie ryby. Duża siatka nie zatrzymuje wody, a jej kształt pomaga w utrzymywaniu ryby bez ruchu. Nr art. 7029 060

Szerokość Wysokość Glebok. Oczko 52 cm 60 cm 57 cm 25 x 25 mm

RCD zł 123,00

Kosz podbieraka Black Magic®, składany, trójkątny Wysokiej jakości podbierak Black Magic, który składa się do poręcznych rozmiarów i jest łatwy do noszenia. Dostępna też wersja okrągła Nr art. 7060 001

Długość 55 cm

Szerokość Wysokość Oczko RCD zł 55 cm 40 cm 6 x 8 mm 68,00

Gwarancja utrzymania ciepła i suchości nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Całkowicie wodoodporny i oddychający materiał zewnętrzny o parametrach 12000mm. Grube wypełnienie, które zapewnia ciepło bez krępowania ruchów podczas łowienia. Wytrzymały produkt wysokiej jakości z odpinanym kapturem, ochronnymi mankietami oraz mocnymi zamkami oraz wieloma innymi cechami, dzięki którym mamy zapewnioną długotrwałą ochronę od zjawisk atmosferycznych. Materiał: 100% Nylon, powlekany Poliuretanem. Gramatura: 280 g/m² Nr art. 8974 002

Rozmiar M

Xi-Dry Polar Ogrodnicznki Gwarancja utrzymania ciepła i suchości nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Całkowicie wodoodporny i oddychający materiał zewnętrzny o parametrach 12000mm. Grube wypełnienie, które zapewnia ciepło bez krępowania ruchów podczas łowienia. Wytrzymały produkt wysokiej jakości z wzmocnieniami na kolanach i siedzeniu, z mocnymi zamkami i wieloma innymi cechami, dzięki którym mamy zapewnioną długotrwałą ochronę od zjawisk atmosferycznych. Materiał: 100% Nylon, powlekany Poliuretanem. Gramatura: 280 g/m²

RCD zł 931,00

Nr art. 8973 002

Rozmiar M

RCD zł 803,00

8974 003

L

931,00

8973 003

L

803,00

8974 004

XL

931,00

8973 004

XL

803,00

8974 005

XXL

931,00

8973 005

XXL

803,00

8974 006

XXXL

931,00

8973 006

XXXL

803,00

wodoodporność 10000 mm

wodoodporność 5.000 mm

Black Magic® Kombinezon Thermal Jakościowy, 2-częściowy kombinezon wędkarski Black Magic. Wodoodporny, oddychający z miękkim podszyciem dla izolacji termicznej. Kurtka pełnej długości z odpinanym kapturem i regulowanymi mankietami. Podszyte ogrodniczki z regulowanymi paskami i długimi zapięciami na nogawkach. Kombinezon zapewnia ciepło i suchość w każdych warunkach pogodowych. Materiał: 100% Polyester, with PU coating.. Gramatura: 180 g/m²

Kosz podbieraka Black Magic®, składany, okrągły Wysokiej jakości podbierak Black Magic, który składa się do poręcznych rozmiarów i jest łatwy do noszenia. Dostępna też wersja trójkątna Nr art. 7061 001

B166

Długość 40 cm

Ø 50 cm

Glebok. Oczko RCD zł 40 cm 6 x 8 mm 77,00

Nr art. 8982 002

Rozmiar M

Xi-Dry WR 10 Kurtka Gustowna, wodoodporna kurtka dla wymagającego wędkarza. Oddychająca, zapobiega poceniu się i późniejszemu wychłodzeniu. Materiał: 100% Nylon, powlekany Poliuretanem. Gramatura: 140 g/m²

RCD zł 718,00

Nr art. 8916 002

Rozmiar M

RCD zł 548,00

8982 003

L

718,00

8916 003

L

548,00

8982 004

XL

718,00

8916 004

XL

548,00

8982 005

XXL

718,00

8916 005

XXL

548,00

8982 006

XXXL

718,00

8916 006

XXXL

548,00

B167


KURTKI wodoodporność 10000 mm

Xi-Dry Kurtka polarowa

Black Magic® Kombinezon przeciwdeszczowy

Wysokiej jakości trójwarstwowowa kurtka polarowa. Odporna na wilgoć, wiatroszczelna. Na ramionach i na siedzeniu wstawki z zmywalnego nylonu, które chronią materiał polarowy przed zabrudzeniem zanętą czy śluzem ryb. Kurtka została na plecach przedłużona w celu ochrony, podczas zasiadki, dolnej części ciała. Materiał: 100% Poliester. Gramatura: 390 g/m²

Xi-Dry WR 10 Ogrodniczki

Koszulka dryfit

Gustowne, wodoodporne spodnie dla wymagającego wędkarza. Oddychające, Chronią przed poceniem się i późniejszemu wychłodzeniu Materiał: 100% Nylon, powlekany Poliuretanem. Gramatura: 140 g/m²

Klasyczne Dryfit-Polo, oparte na wzornictwie odzieży Xi-dry. Szybkoschnący materiał zapewniający komfort noszenia w ciepłych porach roku. Materiał: 100% Nylon (materiał Dry Fit). Gramatura: 180 g/m²

Lekki, 2 częściowy, odporny na wodę i wiatr kombinezon z kapturem. Spakowany, zajmuje bardzo malo miejsca w torbie wędkarskiej. Niezawodna ochrona przed mżawką i deszczem w okresie jesienno-letnim. Materiał: 70% Poliester, 30% PCW. Gramatura: 70 g/m²

Nr art. 8919 002

Nr art. 8917 002

RCD zł 506,00

Nr art. 8915 002

Nr art. 8924 002

Rozmiar M

RCD zł 506,00

Rozmiar M

Rozmiar RCD zł M 98,00

Rozmiar Ilość Kolor M 1 szt czarny

RCD zł 191,00

8919 003

L

506,00

8917 003

L

506,00

8915 003

L

98,00

8924 003

L

1 szt czarny

191,00

8919 004

XL

506,00

8917 004

XL

506,00

8915 004

XL

98,00

8924 004

XL

1 szt czarny

191,00

8919 005

XXL

506,00

8917 005

XXL

506,00

8915 005

XXL

98,00

8924 005

XXL

1 szt czarny

191,00

8919 006

XXXL

506,00

8917 006

XXXL

506,00

8915 006

XXXL

98,00

8924 006

XXXL

1 szt czarny

191,00

wodoodporność 10000 mm

B168

Xi-Dry WR 10 Spodnie

Bluza z kapturem

Spodnie Thermo

Praktyczne wodoodporne spodnie nakładane na wierzchnią odzież. Oddychające, zapobiegają poceniu się i późniejszemu wychłodzeniu. Materiał: 100% Nylon, powlekany Poliuretanem. Gramatura: 140 g/m²

Klasyczna sportowa bluza z kapturem, oparta na wzornictwie odzieży Xi-Dry. Zapewnia miłe ciepło w przejściowych porach roku. Materiał: 80% Bawełna, 20% Poliester. Gramatura: 340 g/m²

Te ekonomiczne spodnie chronią odzież wędkarza przed wilgocią i pyłem, np. z zanęty. Spodnie składają się do bardzo niewielkich rozmiarów. Materiał: 100% Nylon. Gramatura: 70 g/m²

Nr art. 8918 002

Nr art. 8909 002

RCD zł 255,00

Nr art. 8929 002

Rozmiar M

RCD zł 340,00

Rozmiar M

Rozmiar Ilość Kolor RCD zł M 1 szt czarny 77,00

Bluza Szykowny i modny Sweatshirt, z wysokim kołnierzykiem. Wyjątkowy komfort noszenia. 100% bawełna. Materiał: 100% Bawełna. Gramatura: 340 g/m² Nr art. 8904 002

Rozmiar Kolor M czarny

RCD zł 276,00

8918 003

L

340,00

8909 003

L

255,00

8929 003

L

1 szt czarny

77,00

8904 003

L

czarny

276,00

8918 004

XL

340,00

8909 004

XL

255,00

8929 004

XL

1 szt czarny

77,00

8904 004

XL

czarny

276,00

8918 005

XXL

340,00

8909 005

XXL

255,00

8929 005

XXL

1 szt czarny

77,00

8904 005

XXL

czarny

276,00

8918 006

XXXL

340,00

8909 006

XXXL

255,00

8929 006

XXXL

1 szt czarny

77,00

8904 006

XXXL

czarny

276,00

B169


KOSZULKI POLO

Koszulka polo

T-Shirt Exclusive

T-Shirt Classic

Szykowne i modne Polo. Wyjątkowy komfort noszenia. 100% bawełna. Materiał: 100% Bawełna. Gramatura: 220 g/m²

Czarny T-Shirt z wysokiej jakości bawełny. Materiał: 100% Bawełna. Gramatura: 220 g/m²

Biały T-Shirt, w cenionej jakości Browninga, jedyny słuszny wybór przy bardzo słonecznej pogodzie. Materiał: 100% Bawełna. Gramatura: 220 g/m²

Nr art. 8905 002

RCD zł 170,00

Nr art. 8906 002

RCD zł 127,00

Nr art. 8907 002

Rozmiar Kolor M czarny

8905 003

L

czarny

170,00

8906 003

8905 004

XL

czarny

170,00

8905 005

XXL

czarny

170,00

8905 006

XXXL

czarny

170,00

Rozmiar Kolor M czarny L

czarny

127,00

8907 003

8906 004

XL

czarny

127,00

8906 005

XXL

czarny

127,00

8906 006

XXXL

czarny

127,00

Rozmiar Kolor M białe

RCD zł 115,00

L

białe

115,00

8907 004

XL

białe

115,00

8907 005

XXL

białe

115,00

8907 006

XXXL

białe

115,00

Fartuch Match Nowy model z osobnymi sekcjami na nogi, które dołącza się osobno. Daje większą swobodę ruchu twoim nogom! Materiał: 100% Poliester. Gramatura: 105 g/m² Nr art. 9789 005

RCD zł 127,00

Czapka z daszkiem Materiał: 100% Bawełna. Gramatura: 340 g/m² Nr art. Model 9788 042 Tartan

Spodniobuty Black Magic®

T-Shirt

B170

Przyciągające wzrok t-shirty z wysokiej jakości bawełny. Materiał: 100% Bawełna. Gramatura: 180 g/m²

T-Shirt Classic

Nr art. 8922 000

T-Shirt w piaskowym kolorze, w cenionej jakości Browninga, dyskretny i niezauważalny na łowisku. Materiał: 100% Bawełna. Gramatura: 220 g/m²

Rozmiar Kolor RCD zł XS czarny 94,00

Neoprenowe spodniobuty Black Magic z bieżnikowanymi podeszwami o wysokiej przyczepności. Produkowane z 4,5mm podwójnie powlekanego neoprenu. Spojone szwy z ukrytą linią ściegu zostały dodatkowo od wewnątrz zabezpieczone taśmą uszczelniającą. Buty w całości wyściełane neoprenem. W 100% wodoodporne. Wzmocnione kolana. Materiał: Tkanina: 90% neopren, 10% nylon. Kolor: czarne. Gramatura: 22 g/m²

8922 001

S

czarny

94,00

8922 002

M

czarny

94,00

Nr art. 8908 002

8922 003

L

czarny

94,00

8908 003

L

piaskowy

115,00

Nr art. 9318 040

8922 004

XL

czarny

94,00

8908 004

XL

piaskowy

115,00

9318 042

42/43

czarny

382,00

8922 005

XXL

czarny

94,00

8908 005

XXL

piaskowy

115,00

9318 044

44/45

czarny

382,00

8922 006

XXXL

czarny

94,00

8908 006

XXXL

piaskowy

115,00

9318 046

46/47

czarny

382,00

Rozmiar Kolor M piaskowy

RCD zł 115,00

Rozmiar Kolor 40/41 czarny

RCD zł 382,00

Czapka z daszkiem Materiał: 100% Bawełna. Gramatura: 340 g/m² Nr art. 9788 043

B171


CZAPKI

szary

niebieski

czerwony

Czapka Winter Warmer Czapka zimowa Colle dla fanów Browning, która chroni uszy przed chłodem podczas wiatru i zimna. Materiał: 100% Nylon/100% Poliester. Gramatura: 340 g/m²

Czapka Browning CC

Nr art. 9788 056

Nr art. 9788 061

9788 057

Rozmiar RCD zł L 94,00 XL

Materiał: 100% Bawełna

94,00

ciemnoszary

Hobo Cap

Royal Cap

Materiał: 100% Bawełna

Materiał: 100% Bawełna

Nr art. 9788 065

Nr art. 9788 066

Okulary przeciwsłoneczne Full Contact Spełniają dwie funkcje: po pierwsze chronią oczy wędkarza przez szkodliwymi promieniami UV, a po drugie poprawiają widoczność spławika lub szczytówki feedera itd. Wysoka jakość z polaryzacyjnymi szkłami. W zestawie twarde etui i szmatka do czyszczenia. szary niebieski czerwony ciemnoszary 8910 001 8910 007 8910 002 8910 003

Browning Daszek

Browning Daszek

Materiał: 100% Bawełna

Materiał: 100% Bawełna

Nr art. Kolor 9788 068 czarny H22320

Nr art. Kolor 9788 069 biały H32320

RCD zł 136,00 145,00

Okulary przeciwsłoneczne Red Heat Stylowe okulary przeciwsłoneczne z efektem polaryzacyjnym. Absolutny mus dla wszystkich wędkarzy. Okulary przeciwsłoneczne nie tylko chronią oczy przed promieniami słonecznymi, dzięki efektowi polaryzacyjnemu pozwalają też wędkarzowi dostrzec w wodzie rybę, którą inaczej by przegapił. Nr art. 8910 012

B172

RCD zł 162,00

B173


BANERY

Naklejka Browning

Browning Baner

Nr art. 9949 044

Materiał: 100% Nylon Nr art. 9963 503

Szerokość Wysokość 200 cm 80 cm

Ręcznik Materiał: 100% Bawełna Nr art. 9789 003

Stojak do wędzisk Browning Nr art. 9963 501

B174

Szerokość Wysokość Glebok. 60 cm 105 cm 43 cm

RCD zł 149,00

Szerokość Wysokość 15 cm 7,5 cm

9949 043

24 cm

15 cm

9971 956

42 cm

10 cm

Ręcznik "Wipe It" Wygodny, wielofunkcyjny ręcznik. Rozciąga się do wymiarów 30 x 30 cm. Wielokrotnego. Materiał: 100% Bawełna Nr art. 9789 999

Szerokość Wysokość 30 cm 30 cm

Ilość 30 szt

Flaga Browning Zawiera flagę, maszt, podstawkę i torbę. Nr art. 9966 052

Szerokość Wysokość 60 cm 260 cm

Profile for FishPoint.pl

BROWNING - Katalog 2018  

Katalog produktów BROWNING na rok 2018 (wersja PL)

BROWNING - Katalog 2018  

Katalog produktów BROWNING na rok 2018 (wersja PL)

Profile for fishpoint
Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded