Page 1

Maluje się piękna Wielkanoc!

Oferta handlowa od 3.04 do 19.04.2014 r., oferta art. przemysłowych dostępna do wyczerpania zapasów.

HIT

14999

64

99

Oszczędzasz 85 zł Zestaw obiadowy Luminarc 18 elementów

kpl.

6 x talerz głęboki, 6 x talerz obiadowy, 6 x talerz deserowy Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

HIT 897 Oszczędzasz 1,98 zł

Czekolada Wedel 3 x 100 g

różne rodzaje, cena jedn. – 23,30 zł/kg

6

5599

99 kpl.

21

99

34 zł Naczynie żaroodporne Termisil 5,1 l Oszczędzasz

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

szt.


szeroki wybór sztucznych kwiatów, ceny od 0,39 zł do 13,99 zł

2

22,99 zł

Stroik w donicy nr 7

0,39 zł

9,99 zł

Żonkil pojedynczy

Stroik w donicy Żonkil

sztuczny

każdy produkt

każdy produkt

1

3

99 zł

Produkty do koszyczka

solniczka, pojemnik na chrzan, kurczak, baranek

99

Dekoracje wielkanocne

różne wzory

każdy produkt

3

5

99 szt.

Oferta ze strony 2 ważna do wyczerpania zapasów.

Palma wielkanocna 55 cm

12

Koszyczek wiklinowy szt. ażurek wysokość: 20 cm

99

szerokość: 20 cm

8

49

Dekoracje wielkanocne

różne wzory

35 h

99

25 h

szt. Koszyczek

wiklinowy

w  ysokość: 22 cm średnica: 14 cm

2

99 szt.

Znicz wielkanocny z barankiem 100 g

d ostępny również Znicz wielkanocny z barankiem duży, czas palenia 45 h – 6,99 zł/szt.

4

99 szt.

Znicz pisanka mały szkło 135 g

d ostępny również Znicz pisanka duży szkło 170 g – 6,99 zł/szt.


3

3

49 szt.

3

49

Talerz na jajka różne kolory

Kieliszek na jajko F&F Basics kolory: zielony, biały

szt.

17

99

Zestaw szklanek 6 szt. r óżne kolory cena jedn. – 3 zł/szt.

24

kpl.

99 szt.

199

0

99

Obrus z nadrukiem 110 cm x 160 cm

Oszczędzasz 1 zł

d ostępny również Obrus z nadrukiem 50 cm x 100 cm – 12,99 zł/szt.

Świeczka mała jajko

szt.

różne kolory

kartki wielkanocne od 0,39 zł do 6,99 zł

2

49 op.

Serwetki papierowe z motywem wielkanocnym

999

5

99 szt.

Oszczędzasz 4 zł

Osłonka ceramiczna ø 13 cm

r óżne kolory dostępna również Osłonka szklana Gracja różne kolory – 11,99 zł/szt. 6,99 zł/szt.

0

99 op.

Nasiona rzeżuchy

Oferta ze strony 3 ważna do wyczerpania zapasów.

33 x 33 cm 20 szt.

3-warstwowe, różne wzory cena jedn. – 0,12 zł/szt.


Dom gotowy na święta

4

299

1

99 kpl.

Oszczędzasz 1 zł

Foremki papierowe Korona 2,5 cm x 4 cm 100 szt.

42,99 zł 21,49

c ena jedn. – 0,02 zł/szt. dostępne również: Foremki papierowe Korona 2,5 cm x 6 cm 100 szt. – 4,99 zł/kpl. 3,49 zł/kpl. Foremki papierowe Korona 3,5 cm x 7 cm 75 szt. – 4,99 zł/kpl. 3,49 zł/kpl.

12

ceny

Oszczędzasz 21,50 zł

Zestaw pojemników na żywność

17 elementów

599

3

99 szt.

Oszczędzasz 2 zł

Blacha do chleba SNB 35 cm x 11 cm x 7,5 cm

mniej niż

1⁄ 2 ceny

3449

Oszczędzasz 17,50 zł

16

99

Garnek emaliowany głęboki biały ø 16 cm

d ostępne również: Garnek emaliowany biały głęboki ø 20 cm – 47,49 zł/szt. 23,49 zł/szt. Garnek emaliowany biały głęboki ø 24 cm – 64,49 zł/szt. 29,99 zł/szt.

szt.

1999

13

99 szt.

Oszczędzasz 6 zł

Oferta ze strony 4 ważna do wyczerpania zapasów.

Forma do muffinów Korona

6199

12

179,99 zł 89,99 zł Oszczędzasz

ceny

90 zł

Zestaw garnków z czarnymi rączkami

12 elementów

42

99 szt.

Oszczędzasz

19 zł

Patelnia Tefal Just ø 24 cm


5

4999

34

99 szt.

Oszczędzasz

7999

49

• moc: 180 W • pojemnik do mieszania ze skalą (0,5 l) • uchwyt do zawieszania • zawieszenie ścienne z elementem mocującym

99 szt.

30 zł

Oszczędzasz

Czajnik

15 zł

Blender Clatronic SM3081

JK29

12999

84

21999

99

Oszczędzasz

45 zł

szt.

Mikser Zelmer 481.4 • moc: 400 W • 5 prędkości • funkcja turbo

5999

99

Oszczędzasz

szt.

80 zł

Maszynka do mielenia Zelmer 687.5

 • moc: 500 W • dwa sitka o średnicy 4 mm i 8 mm • nożyk • popychacz • nasadka masarska do kiełbas i krokietów w zestawie

12900

41

89

99

99

szt.

Oszczędzasz

139

szt. Oszczędzasz 39,01 zł

18 zł

Odkurzacz Mas OK1240

Suszarka na pranie 20 m

• moc: 1400 W • pojemność: 2 l

1999

13

99

6

99 szt.

Oszczędzasz 5 zł

Pojemnik na pranie 27 l różne kolory

Oszczędzasz 6 zł

Mop Coral

d ostępny również Wkład do mopa Salsa – 9,99 zł/szt. 6,99 zł/szt.

Oszczędzasz

30 zł

Telefon GSM Samsung E1200

• ekran 1,52“ • pamięć: 32 MB • wymiary: 108 x 45 x 13,5 mm • rozdzielczość: 128 x 128 pikseli • czas rozmów: do 7 godz.

29

99 szt.

Poduszka

70 cm x 80 cm

7999

49

99 szt.

Oferta ze strony 5 ważna do wyczerpania zapasów.

szt.

1199


Dla Ciebie i domu

6

ę i s l a e ło! i z d ę b , j O

5

4

99

99

1

49

szt.

szt.

szt.

„Wielkanoc zajączka” i „Wielkanoc kurczaczka”

Pistolet na wodę 23 cm

książeczki sztywnostronicowe o tematyce wielkanocnej dla najmłodszych

różne kolory

Pistolet na wodę 13 cm różne kolory

9

19

99

99 szt.

szt.

Pistolet na wodę 28 cm

7

99

Pistolet na wodę pompowany 38 cm

różne kolory

szt.

różne kolory

Oferta na zabawki wodne ważna do 14.04.2014 r.

dostępne również inne tytuły z tej serii Wszystkie przepisy są zilustrowane pięknymi zdjęciami, są sprawdzone i łatwe do wykonania.

3999 Oszczędzasz

16 zł

Wielka wywrotka plażowa

Seria książek Kuchnia Polska „Potrawy wielkanocne”

23

99 szt.

• wymiary: 34 x 22 x 15 cm

3499 Oszczędzasz 10,50 zł

Huśtawka z zabezpieczeniem dla najmłodszych

24

49 szt.

Oferta ze strony 6 ważna do wyczerpania zapasów.

• wymiary: 36 x 40 x 31 cm

8

99 szt.

„Z modlitwy czerpać siłę. Modlitewnik Jana Pawła II” lub „Jan Paweł II. Jak jest ze mną? Pomoc w rachunku sumienia”

34

99 szt.

2299

00

Oszczędzasz 200 zł

Motorower Bassa WM50

• wymiary: 1870 x 770 x 970 mm • silnik 4-suwowy, chłodzony powietrzem • poj. 48 cm³ • moc maks. 2,04 KM • prędkość maks. 45 km/h • rozruch elektryczny/nożny • liczba miejsc: 2 • hamulec przód/tył: bębnowy • obręcze stalowe • koło 17” Dostępny w wybranych sklepach. Lista sklepów dostępna na

2099

00 szt.

Książka „Jan Paweł II. Jestem bardzo w rękach Bożych”

Książka to zbiór notatek, które miały być spalone, zgodnie z testamentem papieża. Te notatki, choć są zapisem chwil, wykraczają poza granice życia Jana Pawła II, przenosząc nas tam, gdzie to co ludzkie i to co Boże łączy się w wymiarze świętości.


7

849

5

99

Oszczędzasz 2,50 zł

Rękaw do pieczenia Jan Niezbędny 4 m

op.

cena jedn. – 1,50 zł/m

599

3

99

Oszczędzasz 2 zł

Papier Jan Niezbędny 8 m

op.

cena jedn. – 0,50 zł/m

4999 399

3

49

Oszczędzasz 0,50 zł

Worki na śmieci z taśmą ściągającą 60 l x 10 szt.

op.

cena jedn. – 0,35 zł/szt.

Tabletki do zmywarek Finish All in One 56 szt. c ena jedn. – 0,52 zł/szt. dostępne również Tabletki do zmywarek Finish Classic 76 szt., cena jedn. – 0,38 zł/szt.

Oszczędzasz 21 zł

PEWNIAK

PEWNIAK

Zmywak kuchenny Jan Niezbędny 5 szt. + 2 szt. cena jedn. – 0,57 zł/szt.

4

Płyn do mycia naczyń Ludwik 1,5 kg

6

różne rodzaje, cena jedn. – 4,33 zł/kg

19

99 op.

1239

9

op.

Oszczędzasz 2,40 zł

Szampon do prania dywanów Vanish 500 ml cena jedn. – 19,98 zł/l

Oszczędzasz

10 zł

Kapsułki do prania Persil 15 szt.

cena jedn. – 1,33 zł/szt. dostępny również Żel do prania Persil 1,46 l, cena jedn. – 13,69 zł/l

op.

PEWNIAK

50

2999

99

28

99

Mleczko czyszczące Ludwik 960 ml cena jedn. – 7,29 zł/l

7


Dodają świętom smaku

8

Śliwki suszone

1

luz cena jedn. – 16,90 zł/kg

69

20%

100 g

4

29

389

1

2

op.

49

49 op.

Kajmak masa krówkowa 380 g + 20% gratis

100 g

Oszczędzasz 1,40 zł

Żurawina suszona

różne smaki, cena jedn. – 9,33 zł/kg

cena jedn. – 24,90 zł/kg

Morele suszone

100 g

luz cena jedn. – 14,90 zł/kg

249 Oszczędzasz 0,60 zł

Cukier puder 500 g

cena jedn. – 3,78 zł/kg

1

89 op.

2 op. za 5,89 zł

Ananas plastry w syropie lekko słodzonym Giana 580 ml

2 1

w cenie

cena jedn. wsadu przy zakupie 2 op. – 8,66 zł/kg

2,95 zł/op. kupując 2 op.

5,89 zł/op. kupując 1 op.

1

30 kpl.

429

3

Cukier wanilinowy Dr. Oetker 3 x 16 g

09

cena jedn. – 27,08 zł/kg

lub Proszek do pieczenia Dr. Oetker 3 x 30 g

op.

cena jedn. – 14,44 zł/kg

129

Oszczędzasz 1,20 zł

Cukier drobny 1 kg

0

99

Oszczędzasz 0,30 zł

Aromat do ciasta Dr. Oetker 9 ml różne smaki, cena jedn. – 110 zł/l

op.

Brzoskwinie w syropie lekko słodzonym Giana 850 ml

2za 9 zł

cena jedn. wsadu przy zakupie 2 op. – 9,57 zł/kg

4,50 zł/op. kupując 2 op.

6,99 zł/op. kupując 1 op.


9

tylko w

NOWOŚĆ

2 op. za 2,29 zł

Żurek domowy koncentrat Kowalewski 320 ml

NOWOŚĆ

2 1

w cenie

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 3,58 zł/l

1,15 zł/op. kupując 2 op.

2,29 zł/op. kupując 1 op.

5

50

Przyprawa Vegeta 350 g

cena jedn. – 15,71 zł/kg

2

39

PEWNIAK

Zupy Winiary XXL

B arszcz biały, Żurek cena jedn. np. Barszcz biały Winiary 99 g – 24,14 zł/kg

op.

2,89 zł

2,69 zł

Oszczędzasz 0,20 zł

Groszek Bonduelle 400 g cena jedn. wsadu – 11,21 zł/kg

3,69 zł

3,49 zł

Oszczędzasz 0,20 zł

Kukurydza Bonduelle 340 g

cena jedn. wsadu – 12,03 zł/kg

2,99 zł

2,69 zł

Oszczędzasz 0,30 zł

Regulamin dostępny na

Kukurydza Bonduelle 170 g cena jedn. wsadu – 19,21 zł/kg

2,29 zł Groszek Bonduelle 200 g cena jedn. wsadu – 17,62 zł/kg

Odpowiedzi wraz z dowodem zakupu prześlij na adres: Bonduelle Polska S.A., ul. Puławska 303, 02-785 Warszawa do dnia 19.04.2014 r.


Małe przyjemności

10

Oszczędzasz 2 zł

Ciasteczka z marmoladą 1 kg

999

799

7

6

99

49

op.

op.

Oszczędzasz 1,50 zł

Babeczki słodkie 330 g cena jedn. – 19,67 zł/kg

Oszczędzasz 0,50 zł

599

5

49

Pierniki w czekoladzie 500 g cena jedn. – 10,98 zł/kg

op.

899

1499

5

99

Oszczędzasz 3 zł

Ciastka Milka

różne rodzaje i gramatury

Oszczędzasz 4 zł

Torcik chałwowy 400 g

op.

6

Jajko niespodzianka 3 x 25 g

cena jedn. – 93,20 zł/kg

99 op.

cena jedn. – 27,48 zł/kg

drugi za

1⁄ 2

99 op.

10

ceny

2 op. za 13,49 zł

Milky Way Magiczne Gwiazdki 117 g

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 57,65 zł/kg

pierwszy

drugi

8 4 99

50

op.

op.


11

Oszczędzasz 2 zł

6

Herbata Lipton piramidki 20 tb. x 1,7 g

99

4

99

różne rodzaje, cena jedn. – 146,76 zł/kg

op.

Oszczędzasz 1 zł

Kakao DecoMorreno 150 g

cena jedn. – 39,93 zł/kg

15

99

699

5

99

Kawa Tchibo Exclusive 500 g

op.

op.

c ena jedn. – 31,98 zł/kg dostępna również Kawa Tchibo Exclusive 200 g, cena jedn. – 79,95 zł/kg

1,5   l

369

2

99

Oszczędzasz 0,70 zł

Napój Costa 2 l

p omarańcza, jabłko, multiwitamina cena jedn. – 1,50 zł/l

op.

9

99

Napój Coca-Cola 2 x 2 l cena jedn. – 2,50 zł/l

Woda Żywiec Zdrój 7 szt. x 1,5 l + 1,5 l gratis

kpl.

g azowana, niegazowana cena jedn. – 0,99 zł/l

11

83 kpl.

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

2za 16 zł Piwo Warka 4 x 500 ml

vol. 5,7%, puszka, cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4 zł/l Oferta nie dotyczy sklepów: Kostrzyn Wielkopolski, ul. Dworcowa 31 i Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 1

8 zł/kpl. kupując 2 kpl.

9,99 zł/kpl. kupując 1 kpl.

2 zł

za 1 puszkę

PEWNIAK

8

80 zł

Piwo Perła Export 4 x 500 ml

vol. 5,6%, puszka, cena jedn. – 4,40 zł/l

2,20 zł za 1 puszkę


12

2

99 op.

Żurek, Barszcz biały 500 ml cena jedn. – 5,98 zł/l

7

49

Oszczędzasz 0,50 zł

399

3

49

Majonez Wyśmienity 400 g

op.

cena jedn. – 8,73 zł/kg

Kiełbasa biała 500 g cena jedn. – 14,98 zł/kg

op.

199

1

59 op.

Oszczędzasz 0,40 zł

5

Chrzan tarty 170 g

79

cena jedn. – 9,35 zł/kg

op.

Jaja kl. M 15 szt. cena jedn. – 0,39 zł/szt.

Ogórki konserwowe 860 g cena jedn. wsadu – 7,12 zł/kg

3

Kapusta kwaszona 1 kg

5

99 op.

29 op.

1

69 op.

Groszek konserwowy 400 g

cena jedn. wsadu – 7,04 zł/kg

199

1

79 op.

249 Oszczędzasz 0,20 zł

Ćwikła z chrzanem 280 g cena jedn. – 6,39 zł/kg

Oszczędzasz 0,20 zł

Kukurydza konserwowa 340 g cena jedn. wsadu – 16,36 zł/kg

2

29 op.


Robert Mak ło

13

cz wi

poleca

Kaczka duszona z grzybami

Składniki • 1 kaczka • 1 łyżka oleju • 1 łyżka masła • 100 ml słodkiego sherry lub madery • 1 cebula

• 500 g prawdziwków lub podgrzybków (poza sezonem – mrożonych) • 100 ml kwaśnej śmietany • 1 pęczek natki pietruszki • sól • pieprz

Przygotowanie

9

99 kg

Kaczka świeża Pekin paczka

Kaczkę dzielimy na 6 części, nacieramy solą i pieprzem, obsmażamy ze wszystkich stron na oleju, rumieniąc. Przekładamy do rondla, podlewamy winem i odrobiną wody, dusimy pod przykryciem ok. 2 godz. na wolnym ogniu, w razie potrzeby podlewając jeszcze nieco wodą. Ostudzoną kaczkę obieramy z kości, z sosu spod kaczki usuwamy nadmiar tłuszczu. W osobnym naczyniu rozgrzewamy masło, szklimy drobno posiekaną cebulę, dodajemy pokrojone w plastry grzyby, wlewamy odtłuszczony sos spod kaczki i dusimy na małym ogniu ok. 10 min. Dodajemy posiekaną natkę pietruszki i śmietanę, zagotowujemy, doprawiamy do smaku solą i pieprzem, wkładamy kawałki kaczki, podgrzewamy, podajemy np. z kluseczkami. Więcej nowych przepisów na

Jeśli produkt marki nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go nam oddać, a my zwrócimy Ci pieniądze. Ta zasada dotyczy również świeżych produktów na kilogramy lub sztuki. Wystarczy, że masz paragon. Szczegóły na Kiełbasa myśliwska 250 g cena jedn. – 31,96 zł/kg

7

99 op.

Oszczędzasz 1 zł

649

5

49

Kabanosy wieprzowe 180 g

cena jedn. – 30,50 zł/kg

op.

Oszczędzasz 2 zł

Kiełbasa wiejska

Pierś kurczęca wędzona

paczka

paczka

2199

19

99

22

99

kg

kg

999

7

99

Oszczędzasz 2 zł

Kiełbasa krakowska sucha 275 g wieprzowa, drobiowa; cena jedn. – 29,05 zł/kg

op.


14

999

3

99 szt.

Zioła w doniczkach

Oliwa Extra Virgin 500 ml

mięta, kolendra, pietruszka, bazylia

8

99

Oszczędzasz 1 zł

cena jedn. – 17,98 zł/l

op.

659

4

99 op.

Oszczędzasz 1,60 zł

Olej rzepakowy 1l

3

99

Sałatka

F lorencka 140 g, cena jedn. – 28,50 zł/kg Wenecka 160 g, cena jedn. – 24,94 zł/kg Toskańska 130 g, cena jedn. – 30,69 zł/kg

op.

8

99

Łosoś wędzony na ciepło p orcja, różne rodzaje cena jedn. – 71,92 zł/kg

125 g

Oszczędzasz 0,60 zł

Chleb razowy 400 g

Chleb słonecznikowy 450 g

cena jedn. – 4,98 zł/kg Chleb z wyselekcjonowanej mąki, na zakwasie, bez dodatku drożdży. Nie zawiera polepszaczy. Dzięki zastosowaniu specjalnego procesu produkcyjnego to pieczywo zachowuje dłużej świeżość (nawet kilka dni).

op.

cena jedn. – 5,98 zł/kg

Chleb w 100% żytni, bogaty w ziarna słonecznika. Wypiekany na naturalnym zakwasie bez dodatku drożdży, polepszaczy i substancji konserwujących.

1

99 op.

2za 9 zł

11

49 op.

Filety śledziowe po wiejsku

cena jedn. wsadu – 31,05 zł/kg

Filety śledziowe à la matjas 600 g

250 g

w oleju cena jedn. wsadu przy zakupie 2 op. – 22,50 zł/kg

4,50 zł/op. kupując 2 op.

4,99 zł/op. kupując 1 op.

329

2

Oszczędzasz 0,50 zł

279

2

29 op.

Chleb wieloziarnisty 400 g cena jedn. – 5,73 zł/kg

Chleb w 100% żytni, bogaty w ziarna. Wypiekany na naturalnym zakwasie bez dodatku drożdży, polepszaczy i substancji konserwujących.

69 op.


15

Robert Mak ło

2

99 op.

Wiórki kokosowe 200 g

cz wi

poleca

cena jedn. – 14,95 zł/kg

3

99

Mazurek bośniacki

op.

Migdały łuskane 100 g cena jedn. – 39,90 zł/kg

Składniki Placek: • 11 białek • 250 g cukru pudru • 125 g orzechów laskowych • 125 g migdałów • 50 g gorzkiej czekolady • masło do wysmarowania formy • mąka do posypania formy

Lukier: • 150 g cukru pudru • 3 łyżeczki mleka • 1 łyżka masła • kopiata łyżeczka kawy rozpuszczalnej

Przygotowanie Białka ubijamy z cukrem pudrem na bardzo sztywną pianę, mieszamy delikatnie ze zmielonymi, wcześniej sparzonymi i obranymi z łupek orzechami laskowymi i zmielonymi wraz z łupkami migdałami oraz drobno posiekaną czekoladą. Masę nakładamy do wysmarowanej masłem i wysypanej mąką tortownicy. Pieczemy w piekarniku nagrzanym do ok. 150ºC 45-60 min. Ucieramy w misce cukier puder z gorącym mlekiem, roztopionym masłem i kawą, ciepły lukier rozprowadzamy op. po wierzchu i bokach ostudzonego, wyjętego z formy mazurka. Dekorujemy wierzch sparzonymi, obranymi z łupek orzechami Orzechy laskowe laskowymi i migdałami oraz kandyzowaną skórką pomarańczową.

2

4

39

59

op.

Rodzynki 150 g

cena jedn. – 15,93 zł/kg

100 g

cena jedn. – 45,90 zł/kg

Więcej nowych przepisów na

Jeśli produkt marki nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go nam oddać, a my zwrócimy Ci pieniądze. Ta zasada dotyczy również świeżych produktów na kilogramy lub sztuki. Wystarczy, że masz paragon. Szczegóły na Mąka tortowa 1 kg

Oszczędzasz 1 zł

Cukier trzcinowy 500 g

1

d ostępne również: Mąka luksusowa Tesco 1 kg – 1,69 zł/op. Mąka poznańska Tesco 1 kg – 1,69 zł/op. Mąka krupczatka Tesco 1 kg – 2,29 zł/op.

49

cena jedn. – 8,58 zł/kg

op.

529

4

29 op.

1

39 op.

Margaryna do pieczenia 250 g cena jedn. – 5,56 zł/kg

299 Oszczędzasz 0,30 zł

Mąka ziemniaczana 500 g cena jedn. – 5,38 zł/kg

2

op.

3

49

69 Ciasto francuskie cena jedn. – 12,69 zł/kg

275 g

op.


Malujestrona się piękna Wielkanoc! Słodka świąt

349

1

Baranek cukrowy Jantex 100 g cena jedn. – 19,90 zł/kg

Oszczędzasz 1,50 zł

99 szt.

469

3

49

0

79

369

2

szt.

0

49

29 kpl.

Oszczędzasz 1,20 zł

szt.

Zając Cosmo 70 g cena jedn. – 49,86 zł/kg

Oszczędzasz 1,40 zł

Oszczędzasz 0,30 zł

Zestaw Baranek, Kurka, Zając z jajeczkami 50 g

Zając Wolność 30 g cena jedn. – 16,33 zł/kg

cena jedn. – 45,80 zł/kg

529 5

49

3

kpl.

Oszczędzasz 1,60 zł

2

49

39

299

Oszczędzasz 2,50 zł

Zestaw świąteczny Inco 180 g cena jedn. – 19,39 zł/kg

1

69

3

69

3

99

Zając Eurovita 70 g cena jedn. – 52,71 zł/kg

szt.

kpl.

Oszczędzasz 1,30 zł

kpl. Zestaw świąteczny Wolność 70 g

cena jedn. – 24,14 zł/kg

Oszczędzasz 1,10 zł

Zestaw pisanek Cosmo 80 g cena jedn. – 29,88 zł/kg

899

6

99

Oszczędzasz 2 zł

Czekolada Kinder 200 g cena jedn. – 34,95 zł/kg

2199

1699

14

11

99

99

kpl.

Oszczędzasz

7 zł

Koszyczek ze słodyczami Rakpol

Oferta obowiązuje w wybranych sklepach Pełna lista sklepów dostępna na:

op.

699

kpl.

Oszczędzasz

5 zł

Kubek z czekoladami Rakpol

. .

Oferta handlowa ważna w dniach 3.04–19.04.2014 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach katalogu. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Wszystkie ceny zawierają VAT i wyrażone są w złotych. Zdjęcia umieszczone w katalogu mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów.

5

99

Oszczędzasz 1 zł

Toffifee 125 g

cena jedn. – 47,92 zł/kg

op.

Tesco 3 19