Issuu on Google+

Oferta ważna:

18.06–25.06.2014 r. WWW.REAL.PL

Kiełbasa śląska opak. 450 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 11,09 PLN**

4

99 opak.

but. 1 l

9 1.indd 1

99 szt.

22

95 opak.

Merci

opak. 400 g, 1 kg = 57,38 PLN**

** Cena jednostkowa jednostkow wa

Oliwa Sansa Salvadori

6/3/14 4:18 PM


0

79

1

Jogurt Polski

różne smaki, opak. 150 g, 1 kg = 5,27 PLN**

szt.

Ser gouda plastry

Palma Pa allm alm ma z Mlekovity Mleko ovity

opak. 500 g 1 kg = 21,98 PLN**

Mleko Wypasione UHT 3,2% opak. 1 l

2

17 2.indd 2

opak.

1

szt.

Złota Gouda z dziurami na wagę, 1 kg

na wagę, 1 kg

2

1

99

39

Ser Sokół

2

10

opak. 250 2 g, 1 kg = 5,16 PLN**

49 kg

19

49 opak. op

29

kg

szt.

Jogurt Polski do picia różne smaki, opak. 250 g, 1 kg = 4,76 PLN**

3

49 szt.

Śmietanka UHT 18% opak. 0,5 l, 1 l = 6,98 PLN**

szt.

Ser topiony kostka

różne smaki, opak. 100g, 0g, g, 1 kg g = 14 14,90 , PLN**

Ser Dziurdamer

Javor

na wagę, 1 kg

99

19

18

na wagę, 1 kg

99 kg

14

99 kg ** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

www.real.pl 6/4/14 10:08 AM


Rama Culinesse

opak. 500 ml, 1 l = 9,38 PLN**

4 69 szt.

Mleko smakowe

Jogurt Müller Mix

Deser Müller Riso

2 49

1 69

1 69

różne smaki, opak. 400 g, 1 kg = 6,23 PLN**

szt.

różne smaki, opak. 200 g, 1 kg = 8,45 PLN**

różne smaki, opak. 150 g, 1 kg = 11,27 PLN**

szt.

Flora pro-activ

szt.

2 rodzaje, opak. 225 g, 1 kg = 35,51 PLN**

1

89 szt.

7 99

Margaryna Mleczna

szt.

opak. 250 g 1 kg = 7,56 PLN**

Kefir naturalny opak. 400 g, 1 kg = 3,73 PLN**

3

79 opak.

5 ** Cena jednostkowa

3.indd 3

1

Kurka Wolna Jaja z wolnego wybiegu klasa L opak. 6 szt., 1 szt. = 0,63 PLN**

99 opak.

Kurka Wolna Jaja z wolnego wybiegu klasa M opak. 10 szt., 1 szt. = 0,60 PLN**

49 szt.

Śmietana 12%

Śmietana 18%

1

2

opak. 400 g, 1 kg = 4,98 PLN**

99 szt.

opak. 400 g, 1 kg = 5,98 PLN**

39 szt.

33 6/4/14 3:56 PM


Carte d'Or Algida

różne rodzaje, opak. 450 ml, 1 l = 14,42 PLN**

6 49

opak.

8

Szpinak liście Hortex

5 39

opak.

1 kg = 11,98 PLN** / za 1 opak.**

różne rodzaje, opak. 500 ml 1 l = 16,98 PLN**

opak.

Mieszanka chińska

opak. 450 g

cena regularna

Sorbety Grycan

49

opak. 450 g drugi produkt

2 70 5 opak.

1 kg = 8,98 PLN** / za 2 opak.**

cena regularna

79

opak.

1 kg = 12,87 PLN** / za 1 opak.**

drugi produkt

2 90

opak.

1 kg = 9,65 PLN** / za 2 opak.**

Mieszanka włoska i meksykańska opak. 450 g

19 4

4

4.indd 4

99 kg

cena regularna

Ser Gouda, Edamski bez konserwantów na wagę, 1 kg

4 49

opak.

1 kg = 9,98 PLN** / za 1 opak.**

drugi produkt

2 25

opak.

1 kg = 7,49 PLN** / za 2 opak.**

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

www.real.pl 6/4/14 11:50 AM


7 7 7

49 opak.

49 opak.

49 opak.

Pistacje

opak. 80 g 1 kg = 93,63 PLN**

Orzechy nerkowca ca

opak. 100 g 1 kg = 74,90 PLN**

Migdały łuskane

opak. 100 g 1 kg = 74,90 PLN**

2

29 opak.

Crispy natural chrupiące plasterki owoców i warzyw

różne rodzaje opak. 12g / 15g / 20g 1kg= 190,83 / 152,66 / 114,5 PLN** kraj pochodzenia: Polska

SPRZEDAŻ W KARTONIE 5L CENA ZA KARTON=14,95ZŁ

2

99

** Cena jednostkowa

5.indd 5

litr

Sok tłoczony jabłkowy, jabłkowo-gruszkowy, jabłkowo-marchwiowy karton ~ 5 L kraj pochodzenia: Polska

55 6/4/14 12:56 PM


Kabanosy

różne rodzaje, opak. 80g, Dział Samoobsługi 1 kg = 56,13 PLN**

4

Kiełbasa śląska

Kiełbasa biała parzona

7

5

opak. 500g, Dział Samoobsługi 1 kg = 14,98 PLN**

opak.

99

Frankfurterki parzone

Parówki z szynki

7

4

opak. 250g, Dział Samoobsługi 1 kg = 31,96 PLN**

99 opak.

1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

6

6.indd 6

opak.

Parówkowa z szynki

opak. 330g, Dział Samoobsługi 1 kg = 22,70 PLN**

opak. 220g, Dział Samoobsługi 1 kg = 20,41 PLN**

Wędzonka z kotła

6

opak.

opak. 420g, Dział Samoobsługi 1 kg = 14,26 PLN**

49

25

49

99 kg

7

49 opak.

Szynka z kotła

1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

34

99 kg

49 opak.

Kurczak gotowany

1 kg, Dział Obsługi

26

99 kg

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

www.real.pl 6/2/14 5:08 PM


Przekąska luksusowa wędzona opak. 180g, Dział Samoobsługi 1 kg = 44,39 PLN**

7 99

opak.

Schab od szwagra

Kiełbasa podwawelska

Kiełbasa żywiecka

Kiełbasa żywiecka

12 99

7 99

14 99

opak. 520g, Dział Samoobsługi 1 kg = 24,98 PLN**

1 kg, Dział Obsługi

22 99 kg

szt. 286g, Dział Samoobsługi 1 kg = 27,94 PLN**

opak.

szt. 572 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 26,21 PLN**

szt.

szt.

Parówki z indykiem różne rodzaje, opak. 200g, Dział Samoobsługi 1 kg = 14,95 PLN**

2 Kiełbasa z piersi kurczaka opak. 400 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 22,48 PLN**

8

99 opak.

Parówki rodzinne

opak. 700 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 13,56 PLN**

9

49 opak.

** Cena jednostkowa

7.indd 7

99 opak.

Przysmak szynkowy

Kiełbasa śląska

6

12

opak. 735g, Dział Samoobsługi 1 kg = 17,67 PLN**

szt. 570 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 11,39 PLN**

Kiełbasa z piersi kurczaka 1 kg, Dział Samoobsługi

20,99 / kg

49 szt.

99 opak.

Szynka litewska wieprzowa lub z indyka 1 kg, Dział Obsługi

26

99 kg

77 6/2/14 5:14 PM


Kiełbasa góralska 1 kg, Dział Samoobsługi

10

99 kg

Kiełbasa pieczona z szynki

Kabanosy

opak. 400g, Dział Samoobsługi 1 kg = 19,98 PLN**

7

99 opak.

Szynka konserwowa 1 kg, Dział Obsługi

19

99

opak. 300g, Dział Samoobsługi 1 kg = 23,30 PLN**

5

19

8

8.indd 8

opak.

opak. 280g, Dział Samoobsługi 1 kg = 18,54 PLN**

19 99 kg

Szynka polska

1 kg, Dział Samoobsługi

kg

4 8

Kiełbasa ze spiżarni

99 opak.

6

6

99

99 opak.

opak.

Kiełbaski białe

opak. 300g, Dział Samoobsługi 1 kg = 23,30 PLN**

Kabanosiki

różne rodzaje, opak. 120g, Dział Samoobsługi 1 kg = 41,58 PLN** ** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

www.real.pl 6/2/14 5:20 PM


Krokiety

różne rodzaje, opak. 400 g, 1 kg g = 13,73 PLN**

4

99

Krokiety U Jędrusia różne rodzaje, opak. 1 kg cena od:

opak.

9,99 / opak.

Pierogi

różne rodzaje, opak. 400 g, 1 kg = 9,48 PLN**

Kiełbasa głogowska z szynki

Kiełbasa sołtysa

19 99

18

1 kg, Dział Obsługi

kg

3

1 kg, Dział Samoobsługi

99

79

Pierogi U Jędrusia różne rodzaje, opak. 1 kg cena od:

opak.

8,99 / opak.

Pierogi serowo - jagodowe lub serowo - truskawkowe

kg

opak. 400g, 1 kg = 10,73 PLN**

4 29

Kopytka

opak.

Kiełbasa ze świniobicia

3 49

Frankfurterki

opak. 500 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 19,98 PLN**

opak. 240 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 29,13 PLN**

9 99

6 99

opak.

opak. 400 g, 1 kg = 8,73 PLN**

opak.

opak.

3

99 opak.

Łosoś sałatkowy Koral opak. 90 g, 1 kg = 44,33 PLN**

Małże prowansalskie Abba Pasta z łososiem Superfish

opak. 145 g, 1 kg = 50,00 PLN**

7

25 szt.

** Cena jednostkowa

9.indd 9

opak. 330 g, 1 kg = 33,30 PLN**

10 99 szt.

Łosoś wędzony sałatkowy Koral opak. 200 g, 1 kg = 39,95 PLN**

7

99 opak.

99 6/4/14 12:20 PM


3

19 opak.

3 49

Paluszki włoskie

oliwa, pizza, czosnek, rozmaryn 1opak. = 125g 1 kg = 25,52 PLN**

opak.

Chleby Mestemacher 1 opak. = 500 g, 1 kg = 6,98 PLN**

Bułka Tarta

1 opak. = 400g 1 kg = 7,48 PLN**

4

19

3

49

opak.

opak.

Włoskie paluszki chlebowe oliwa, czarna oliwka 1 opak. = 80g 1 kg = 52,38 PLN**

Hot Dog Bun Boys 1 opak. = 248g 1 kg = 14,07 PLN**

2

99

4

opak.

49 opak.

3

99 opak.

Pumpernikiel , Chleb ze śliwką pełnoziarnisty 1 opak. = 250 g, 1 kg = 15,96 PLN**

Wasa Pieczywo chrupkie

delikatesowe, wieloziarniste 1 opak. = 210g, 1 kg = 21,38 PLN**

Pieczywo chrupkie

sezam, 3 zboża, 1 opak. = 220g 1 kg = 22,68 PLN**

3

99 opak.

Hamburger Bun Boys 6 x 50g 1 opak. = 300g 1 kg = 13,30 PLN**

10 www.real.pl

10

10.indd 10

4

99 opak.

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

6/4/14 1:03 PM


Sękacz w polewie czekoladowej

4

1 opak. = 180g 1 kg = 29,39 PLN**

69 szt.

1 opak. = 200g, 1 kg = 19,95 PLN**

4 99

marmurek, party, bingo, keks, piernik, cytrynowe 1 kg = 14,26 PLN**

szt.

opak.

1 szt. = 300g 1 kg = 15,63 PLN**

Babeczki domowe, bezy Ciasta pakowane

5 29

Ciasto murzynek , fale dunaju

3 99

opak.

Sękacz luz

Sękacz krojony luz

1 kg

luz, 1 kg

24 99 25 99 kg

kg

Tort Kwiat Wanilii 1 szt. = 1000g

27

99 szt.

2

Mozaika mandarynkowa 1 szt. = 650g 1 kg = 16,91 PLN**

10

99

Ciasto: Pupil, Porzeczkowy Nicpoń 1 szt. = 500g 1 kg = 17,98 PLN**

8

99 szt.

** Cena jednostkowa

11.indd 11

szt.

49 opak.

Wafle tortowe kwadrat, okrągłe 1 opak. = 150g 1 kg = 16,60 PLN**

Krajanka waflowa kakaowa, śmietankowa 1 kg = 13,30 PLN**

3

99 opak.

Wafle tortowe mini kółeczka, kwadraciki 1 opak. = 45g 1 kg = 44,22 PLN**

1 99

opak.

11 11 6/4/14 1:07 PM


3W CENIE2 Halls

różne smaki, opak. 33,5 g, 1 kg = 60,30 PLN**

1

oszczędzasz:

0

99 opak.

1 39

92 opak.

kupując 3 opak.

Prince Polo XXL różne smaki, opak. 52 g, Cena regularna za 1 opak.: 1,39 /opak. 1 kg = 26,73 PLN**

1 kg = 17,69 PLN** / za 3 opak.**

Kawa rozpuszczalna Maxwell House różne rodzaje, opak. 200 g, 1 kg = 69,95 PLN**

13 4

19 12.indd 12

opak.

opak.

Ciastka BelVita

różne smaki, opak. od 253 do 300 g, 1 kg od 16,63 do 19,00 PLN**

99 opak.

Excellent Pralines Vobro

opak. 330 g, 1 kg = 60,58 PLN**

opak. 176 g, 1 kg = 22,67 PLN**

3 99

opak.

Bombonierka Love&Cherry Vobro

Sweet Roses Vobro

9

8

opak. 187 g, 1 kg = 53,42 PLN**

12 www.real.pl

12

99

99

Ciastka Oreo

99 opak.

opak. 206 g, 1 kg = 43,64 PLN**

99 opak.

Dolce Rosa

czekoladki lub wiśnie w likierze, opak. 96 g, 1 kg = 72,81 PLN**

6

99 opak.

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

6/5/14 9:48 AM


9 2 49

99 opak.

różne smaki , opak. 380 g , 1 kg = 26,29 PLN**

Czekolada Wedel mleczna, gorzka, opak. 100 g + 20 % gratis, 1 kg = 20,75 PLN**

opak.

7

Ptasie Mleczko

1 39

opak.

99 opak.

Czekolada mleczna o smaku Creme Brule, Panna Cotta, Tiramisu, Pierrot, Bajeczny opak. od 287 do 293 g, 1 kg od 27,27 do 27,84 PLN**

Baton Pawełek

różne smaki, opak. 45 g, 1 kg = 30,89 PLN**

Chipsy Lay's

różne rodzaje, opak. od 140 do 150 g, 1 kg od 21,93 do 23,50 PLN**, cena za 1 kg w akcji od 16,43 do 17,61 PLN**

drugi produkt

1 64

cena regularna

3

29

Chrupki Star różne rodzaje, opak. 150 g, 1 kg = 13,27 PLN**

opak.

opak.

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

1

49 opak.

1 99

opak.

Chrupki Cheetos

wybrane rodzaje, opak. od 80 do 100 g, 1 kg od 14,90 do 18,63 PLN**

Mr Snaki

1

99 opak.

** Cena jednostkowa

13.indd 13

Listki wielozbożowe Sunbites

różne smaki, opak. 100 g, 1 kg = 19,90 PLN**

różne smaki, opak. 108 g, 1 kg = 16,57 PLN**

1

79 opak.

13 13 6/5/14 10:01 AM


0

1

79 opak.

Princessa Longa

19 opak.

różne rodzaje, opak. od 44 do 46 g, 1 kg od 25,87 do 27,05 PLN**

Budyń z cukrem Winiary

różne smaki, opak. od 60 do 63 g, 1 kg od 12,54 do 13,17 PLN**

0

79 opak.

9

99 opak.

13 85

Kakao Nesquik

opak.

opak. 600 g, 1 kg = 16,65 PLN**

Kisiel z cukrem Winiary różne smaki, opak. od 77 do 80 g, 1 kg od 9,88 do 10,26 PLN**

18 99

opak.

2

1

1

85 szt.

59 szt.

wybrane rodzaje opak. od 27 g do 30 g, 1 kg od 53,00 do 58,89 PLN**

Fix „Pomysł na...”

wybrane rodzaje, opak. od 30 do 69 g, 1 kg od 26,81 do 61,67 PLN**

14 www.real.pl

14

14.indd 14

4

Sosy standard

7

59 szt.

Przyprawa w płynie Maggi but. 960 ml, 1 l = 7,91 PLN**

19 szt.

Nescafe 3 w 1 różne rodzaje, opak. 360 g, 1 kg = 38,47 PLN**

Nescafe Dolce Gusto

różne rodzaje, opak. od 96 do 270 g, 1 kg od 70,33 do 197,81 PLN**

89 szt.

Zupy „Jak u mamy”

różne smaki opak. od 40 g do 46 g, 1 kg od 62,82 do 72,25 PLN**

Majonez Delikatny

słoik 400 ml 1 l = 10,48 PLN**

1

89 szt.

Rosół kostka

drobiowy, warzywny, na żeberkach, wołowy, opak. 60 g, 1 kg = 31,50 PLN** ** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

6/5/14 11:30 AM


Twój błonnik opak. 225 g, 1 kg = 16,84 PLN**

3 79 szt.

3 39 szt.

Fasolka po bretońsku

opak. 500 g 1 kg = 6,78 PLN**

Ryż Britta

biały, parboiled, opak. 4 x 100 g, 1 kg = 9,98 PLN**

3 99 szt.

1

Ryż biały długoziarnisty Halina

szt.

Zupa kubek pełen smaku

różne rodzaje opak. od 80 g do 100 g 1 kg od 19,90 do 24,86 PLN**

Kasza KusKus

opak. 10 x 100 g 1 kg = 5,99 PLN**

5

99

opak. 250g, 1 kg = 13,16 PLN**

3

99 szt.

3

29 szt.

79 szt.

Pasztet drobiowy rózne smaki, opak. 250 g 1 kg = 15,16 PLN**

1

69 szt.

Smalec z mięsem

opak. 130 g, 1 kg = 13,00 PLN**

Oliwa extra virgin Borges Fruity, Smooth, but. 750 ml, 1 l = 35,32 PLN**

26 49 szt.

1 89 szt.

Zupy Tao-Tao wybrane rodzaje, opak. 80 g, 1 kg = 23,63 PLN**

Sos chilli Tao-Tao light, z pestek winogron, but. 500 ml, 1 l = 37,18 PLN**

18

59 szt.

** Cena jednostkowa

15.indd 15

Oliwa

Oliwa

Oliwa

pure, estra lite, z pestek winogron, but. 1 l,

extra virgine, but. 250 ml, 1 l = 41,56 PLN**

10

39 szt.

25

69 szt.

wybrane rodzaje, but. od 200 do 220 g, 1 kg od 29,95 do 32,95 PLN**

6

59 szt.

0

99 szt.

Zupa błyskawiczna z makaronem różne rodzje, opak. 25 g 1 kg = 39,60 PLN**

15 15 6/3/14 2:30 PM


Olej z dodatkiem przypraw

Makaron

różne rodzaje, but. 250 ml, 1 l = 19,96 PLN**

świderki, kokardki, rurki, spaghetti, oapk. 400 g, 1 kg = 10,73 PLN**

4

4 99

29

szt.

szt.

Olej Kujawski "3 ziarna" but. 750 ml, 1 l = 11,99 PLN**

8 99 szt.

2 29 szt.

Makaron

Olej z przyprawami w saszetkach

wybrane formy, opak. 250 g, 1 kg = 9,16 PLN**

wybrane rodzaje, opak. 30 ml 1 kg = 29,66 PLN**

0 89 szt.

4

59 szt.

5 99

Makaron

gniazda wstażki, nitki, łazanka do zup/dań opak. 500 g, 1 kg = 9,18 PLN**

szt.

Olej Kujawski but. 1 l

Papryka marynowana żółta lub czerwona, słoik 600 g, po odcieku 270 g, 1 kg = 19,22 PLN**

5

Ryżż dziki Ry

opak. o p 2 x 100 g 1 kg = 70,95 PLN**

19

14

szt.

19 szt.

Marchewka, buraczki, lub kapusta zasmażana, słoik 480 g, 1 kg = 7,69 PLN**

3

69 szt. Dynia lub śliwki w occie

Pesto

basilico, rosso, słoik 160 g, 1 kg = 31,19 PLN**

4

99 szt.

16 www.real.pl

16

16.indd 16

sloik od 480 do 500 g, po odcieku 220 do 270 g 1 kg od 15,14 do 18,59 PLN

3

89 szt.

Ryż biały długoziarnisty opak. 4 x 100 g, 1 kg = 6,98 PLN**

2

79 szt.

Kasza gryczana, jaglana, kuskus

opak. od 300 do 400 g 1 kg od 8,97 do 11,97 PLN 1 kg = 8,98 PLN**

3

59 szt.

Makarony

różne formy, opak. 500 g, 1 kg = 6,78 PLN**

3

39 szt.

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

6/4/14 1:11 PM


Chrzan Luksusowy

słoik 180 g, 1 kg = 15,50 PLN**

2 79 szt.

6

99 szt.

Przyprawy

Majonez Kielecki

wybrane rodzaje, opak. od 6,6 do 33 g, 1 kg od 54,24 do 271,21 PLN**

słoik 500 ml, 1 l = 13,98 PLN**

1 79 szt.

Mieszanki przypraw

Musztarda Delikatesowa

Musztarda Delikatesowa słoik 1020 g 1 kg = 6,46 PLN**

wybrane rodzaje opak. od 20 do 30 g, 1 kg od 66,33 do 99,50 PLN**

4 59

6 59

1 99

słoik 540 g 1 kg = 8,50 PLN**

szt.

4 99 szt.

Tuńczyk w kawałkach

Sardynka

w sosie własnym, w oleju, puszka 170 g, 1 kg = 32,29 PLN**

puszka 110 g, w oleju, w pomidorach 1 kg = 29,91 PLN**

5

3

49 szt.

** Cena jednostkowa

17.indd 17

szt.

szt.

29 szt.

Tuńczyk sałatkowy w oleju, w wodzie, opak. od 129 do 130 g, 1 kg od 38,39 do 38,69 PLN**

Dania gotowe

Szprot Winter

w oleju, w pomidorach puszka 110 g, 1 kg = 36,27 PLN**

3

99 szt.

6

klopsiki, pulpety, fasolka, gołąbki, bigos, słoik 500 g, 1 kg = 8,78 PLN**

29 szt.

Gulasz wieprzowo - wołowy

słoik 500 g 1 kg = 12,58 PLN**

4

39 szt.

17 17 6/4/14 1:08 PM


Karma dla psa Butcher's różne smaki, opak. 150 g, 1 kg = 13,27 PLN**

1 99 szt.

natural nutrition

Karma dla kota Butcher's

Sucha karma dla kota Butcher's

różne smaki, opak. 400g, 1 kg = 6,98 PLN**

2

Karma dla psa Butcher's +

różne smaki, opak. 2 kg 1 kg = 4,50 PLN**

opak.

różne smaki, opak. 3 kg, 1 kg = 4,66 PLN**

różne smaki, puszka 400g, 1 kg = 8,23 PLN**

8 99

79

Sucha karma dla psa Butcher's

3 29 13 99

opak.

szt.

opak.

Przy Przyprawy Przy yp marynaty lub lu bm do potraw do p grillowych gril gr illlo Prymat P Pr rym ym rróżne óżne rrodzaje opak. opa k. 20 2 g, 1 kg kg = 59,50 5 PLN**

1 19 szt.

Pieczarki marynowane

4

39 szt.

Pieczarki marynowane Smak

słoik 290g, po odcieku od 160 do 210 g 1 kg od 20,90 do 27,43 PLN 1 kg = 27,44 PLN**

18 www.real.pl

18

18.indd 18

słoik 690 g, po odcieku 400 g, 1 kg = 17,98 PLN**

7

19 szt.

Marynaty w płynie Mieszanki przypraw do grilla różne rodzaje opak. od 20 do 30 g Przyprawy grill różne rodzaje, opak. 75 g 1 l = 15,87 PLN**

1

19 szt.

1 kg od 33,00 do 49,50 PLN** 1 kg = 49,50 PLN**

0

99 szt.

różne rodzaje, tuba 80 g, 1 kg = 58,63 PLN**

4

69 szt.

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

6/4/14 1:14 PM


15 99

Karma dla kota Felix

różne smaki, opak. 10 x 100 g + 2 x 100 g gratis, 1 kg = 13,33 PLN**

opak.

14

49 opak.

Karma dla kota Whiskas

różne smaki, opak. 10 x 100 g + 2 x 100 g gratis, 1 kg = 12,08 PLN**

2

79 szt.

Sucha karma dla kota Crunchy & Soft

Karma dla kota Kitekat

różne smaki, opak. 800g , 1 kg = 12,49 PLN**

różne smaki, puszka 400 g, 1 kg = 6,98 PLN**

9 99

opak.

Przysmak dla psów Friskies

3

Przysmak dla kota Dreamies

29

różne smaki, opak. 60 g 1 kg = 54,83 PLN**

opak.

10

99 opak.

Sucha karma dla kota Perfect Fit

Dental Fresh,Dental Delicious kurczak opak. 110 g, 1 kg = 36,27 PLN**

różne rodzaje, opak. 750 g, 1 kg = 14,65 PLN**

3 99

opak.

Sucha karma dla psa Friskies różne smaki, opak. 3 kg + 500g GRATIS, 1 kg = 4,85 PLN**

16 99 kg

Makaron dla psa Casti

opak. 3 kg 1 kg = 4,66 PLN**

12

17

99 opak.

99 opak.

** Cena jednostkowa

19.indd 19

Żwirek silikonowy dla kota Casti naturalny, opak. 3,8 l, 1 l = 3,42 PLN**

Żwirek drewniany Casti

zbrylający, opak. 7 l, 1 l = 17,99 PLN**

15

9

99 opak.

99 opak.

Żwirek silikonowy dla kota Casti lawendowy, opak. 3,8 l, 1 l = 4,21 PLN**

Żwirek drewniany Casti

niezbrylający, opak. 7 l, 1 l = 1,43 PLN**

13 99

opak.

8 99

opak.

Żwirek bentonitowy dla kota Casti

zbrylający, różne zapachy, opak. 5 l, 1 l = 1,80 PLN**

19 19 6/4/14 1:15 PM


Polędwica drobiowa

szt. 300 g, Dział Samoobsługi, 1 kg = 21,63 PLN**

6 Jogurt typ grecki

49 szt.

2

99 szt.

99 opak.

różne rodzaje

6 99

szt.

4

opak. 200g, Dział Samoobsługi, 1 kg = 14,95 PLN**

Pojemnik do żywności

opak. 1 kg 1 kg = 6,99 PLN**

1 99

Parówki wieprzowe

szt. 400 g, Dział Samoobsługi, 1 kg = 12,48 PLN**

Twaróg na sernik

dwa rodzaje, opak. 340 g, 1 kg = 5,85 PLN**

Mielonka tyrolska

4 99

szt.

szt.

DRUGIZA

GROSZ

Żel do mycia dla dzieci

opak. 500 ml, 1 l = 15,98 PLN** za 1 szt.**, 1 l = 8,00 PLN** za 2 szt.**

Żel do golenia

Pianka do golenia

4

3

dwa rodzaje, opak. 200 ml, 1 l = 24,95 PLN**

7 99 szt.

99 szt.

dwa rodzaje, opak. 200 ml, 1 l = 17,45 PLN**

49 szt.

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

Szczoteczka do zębów Flexo X

miękka, średnia, opak. 1 szt. 1 szt. = 3,69 PLN** cena regularna

3

69 szt.

Sól do zmywarek drugi produkt

1 85 szt.

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

20 www.real.pl

20

20.indd 20

Tabletki do zmywarek

karton 1,5 kg, 1 kg = 2,66 PLN**

regular, lemon, opak. 80 szt. 1 szt. = 0,19 PLN**

3

14

99 opak.

99 opak.

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

6/3/14 12:10 PM


Panga

Tilapia T Ti lapi pia a

Orzeszki ziemne solone

12 99

16 99

5 99

filet bez skóry, opak. 1 kg 1 kg = 12,99 PLN**

opak.

3W CENIE2

oszczędzasz:

DRUGIZA

GROSZ

szt.

kupując 3 szt.

1 kg = 13,25 PLN** / za 3 szt.**

Wafel w czekoladzie

różne smaki, opak. 40g, Cena regularna za 1 szt.: 0,79 /szt. 1 kg = 19,75 PLN**

opak. 250 g, 1 kg = 6,20 PLN**

1

1

3

99 szt.

** Cena jednostkowa

21.indd 21

99 szt.

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

parboiled opak. 4 x 100 g, 1 kg = 4,98 PLN**

mielonka, golonka, gulasz angielski, puszka 300 g, 1 kg = 13,30 PLN**

DRUGIZA

GROSZ

1

Ryż

Konserwa mięsna

opak.

1

Makaron nitka 3-jaj.

opak.

opak.

Kasza manna błyskawiczna

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

55

opak. 500 g, 1 kg = 11,98 PLN**

Przyprawa uniwersalna do potraw

opak. 200 g, 1 kg = 9,95 PLN** za 1 szt.**, 1 kg = 5,00 PLN** za 2 szt.**

0 79

0 53

filet bez skóry, opak. 1 kg 1 kg = 16,99 PLN**

79 szt.

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

Chipsy

różne smaki, opak. 225 g, 1 kg = 13,29 PLN**

99 szt.

Karma dla psa

różne smaki, puszka 1240 g, 1 kg = 3,22 PLN**

3

opak. 400 g, 1 kg = 4,48 PLN** za 1 szt.**, 1 kg = 2,25 PLN** za 2 szt.**

99 szt.

2

99 opak.

Woda mineralna różne rodzaje, but. 1,5 l 1 l = 0,59 PLN**

0

89 szt.

21 21 6/4/14 1:16 PM


17

49 szt.

Krem do ciała Fruttini

różne rodzaje, opak. 500 ml, 1 l = 34,98 PLN**

Krem koncentrat do rąk Tołpa Planet of Nature

Dezodorant Adidas

różne rodzaje, opak. 150 ml, 1 l = 53,27 PLN**, opak. 50 ml, 1 l = 159,80 PLN**

opak. 75 ml 1 l = 106,53 PLN**

7 99

8 99

szt.

szt.

Szampon do włosów Adidas różne rodzaje, opak. 400 ml, 1 l = 22,48 PLN**

7 99 8 99 szt.

szt.

Płyn do kąpieli i pod prysznic Cleo Multimilk różne rodzaje, opak. 400 ml 1 l = 22,48 PLN**

Woda toaletowa Puma Jam Woman różne rodzaje, opak. 20 ml, 1 l = 1399,50 PLN**

27

99 szt. Chusteczki uniwersalne Velvet

3

59 opak.

Chusteczki higieniczne Velvet różne rodzaje, opak. 9 x 10 szt.

różne rodzaje, opak. 130 szt.

Mydło szare Barwa

opak. 100 g 1 kg = 10,90 PLN**

1

09 szt.

Żel antybakteryjny do rąk Clean Hands opak. 100 ml, 1 l = 49,90 PLN**

4

22 www.real.pl

22

22.indd 22

3

99 opak.

Chusteczki uniwersalne Velvet 2 rodzaje, opak. 170 szt.

99 szt.

4

99 opak.

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

6/4/14 1:17 PM


Balsam lub woda po goleniu Nivea

Pianka do golenia Nivea

Balsam do ciała Nivea

8 49

15 99

różne rodzaje, opak. 100 ml, 1 l = 199,90 PLN**

różne rodzaje, opak. 200 ml, 1 l = 42,45 PLN**

19 99 szt.

szt.

Szampon do włosów Nivea

różne rodzaje, opak. 250 ml, 1 l = 27,96 PLN**

różne rodzaje, opak. 400 ml, 1 l = 23,73 PLN**

6 99

9 49 szt.

Krem do pielęgnacji twarzy Perfecta Dekoder Genów Młodości

opak.

różne rodzaje, opak. 225 ml, 1 l = 62,18 PLN**

19 99

13 99

Antibacterial, Active, opak. 15 szt.,

opak. 120 szt., 110 szt.

4

opak.

** Cena jednostkowa

23.indd 23

szt.

Chusteczki odświeżające Cleanic

Płatki kosmetyczne Cleanic Pure Effect, Sensitive

99

Peeling do ciała Perfecta SPA

różne rodzaje, opak. 50 ml, 1 l = 399,80 PLN**

szt.

2

szt.

Żel pod prysznic Nivea

szt.

99

różne rodzaje, opak. 400 ml, 1 l = 39,98 PLN**

Chusteczki odświeżające Cleanic Travel Pack opak. 40 szt.

4

19 opak.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy Perfecta Bio Laser różne rodzaje, opak. 2 x 30 ml, 1 l = 333,17 PLN**

Masło do pielęgnacji ciała Perfecta SPA różne rodzaje, opak. 225 ml 1 l = 39,96 PLN**

19 99

opak.

8 99 szt.

23 23 6/2/14 5:16 PM


1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

2ZA5zł

Woda Żywiec Zdrój

2ZA6zł

Miłosław Pilzner

Kup 2 szt. za 5 zł

500 ml

Miłosław Niefiltrowane 500 ml

gazowana, lekko gazowana, 1,5 l PET, 1 l = 1,13 PLN**

1

4ZA10zł

69 szt.

W ofercie: Miłosław Pilzner, Miłosław Niefiltrowane, Miłosław Marcowe.

Fortuna Mirabelka 500 ml

1 78

oszczędzasz:

2

Kup 1 2 szt. 006 złPiwo Fortuna za

oszczędzasz:

50

3

Piwo Miłosław

Pilzner, Marcowe, Niefiltrowane, Fortuna 0,5 l but.zw., Wiśniowa Cena regularna 500 ml za 1 szt.: 3,39 /szt. 1 l = 6,78 PLN**

szt.

kupując 2 szt. 1 l = 5,00 PLN** /za 2 szt.**

18

różne rodzaje, 0,5 l but.zw., Cena regularna W ofercie: Fortuna Wiśniowa, 1 l = 6,00 PLN** zaMirabelka, 1 szt.: 3,59 /szt. Fortuna Śliwkowa, Fortuna /za 2 szt.** Fortuna Miodowe, Fortuna 1 lCzarne. = 7,18 PLN**

szt.

kupując 2 szt.

196

oszczędzasz:

2 50 szt.

kupując 4 szt. 1 l = 1,67 PLN** /za 4 szt.**

Woda gazowana smakowa Żywiec Zdrój

różne smaki, 1,5 l PET, Cena regularna za 1 szt.: 2,99 /szt. 1 l = 1,99 PLN**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

Napoje Ice Tea Next Tymbark cytryna/limonka i brzoskwinia PET 1,5 l, 1 l = 1,73 PLN**

2 Pepsi Cola, Mirinda, 7UP, różne rodzaje, 2 x 2 l, PET, 1 l = 2,00 PLN**

7 2

99

1

89 szt.

59 szt.

Napoje gazowane Pepsi różne rodzaje, puszka 0,33 l, 1 l = 5,73 PLN**

opak.

29 szt.

Napoje energetyczne Rockstar różne rodzaje, puszka 0,25 l, 1 l = 9,16 PLN**

1

69 szt.

Lemoniada Kubuś Play

cytryna, pomarańcza PET 0,4l, 1 l = 4,23 PLN** ** Cena jednostkowa

Oferta handlowa nr 26/2014

www.real.pl 24.indd 24

Wszystkie ceny w gazetce zawierają podatek VAT. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Sprzedaż tylko w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniom gospodarstwa domowego. Przepraszamy za ewentualne błędy drukarskie. Promocja „Drugi za 1 grosz” oraz akcja „Weź więcej wydaj mniej” dotyczy max. 20 szt. produktów na 1 paragonie, w dowolnym miksie wariantów, jeśli nie określono innaczej.

6/5/14 11:04 AM


Real2