Page 1

PEUGEOT

508 RXH


KAŻDA PODRÓŻ JEST NIESAMOWITYM PRZEŻYCIEM

Dzięki marzeniom o wolności i przygodzie narodził się nowy Peugeot 508 RXH. Dzięki czterem trybom napędu, samochód oferuje prawdziwą swobodę przemieszczania się na wszystkich rodzajach nawierzchni. Podróżowanie w atmosferze błogiego spokoju lub obfitujące w emocje, jest teraz możliwe zarówno na bezdrożach jak i w sercu miasta.

Peugeot 508 RXH to prawdziwy pionier w kategorii samochodów typu all road*. Pod śmiałymi i nowoczesnymi liniami nadwozia, kryje się pierwsza na świecie, innowacyjna jednostka hybrydowa HYbrid4 (połączenie silnika wysokoprężnego z silnikiem elektrycznym). Ta wyjątkowa technologia, oferuje ekologiczny tryb jazdy z napędem elektrycznym, pewne i komfortowe prowadzenie oraz zapewnia nowe wrażenia – każda podróż jest niesamowitym przeżyciem. * Samochód na bezdroża


STYLISTYKA PRZYCIĄGAJĄCA SPOJRZENIA Dynamiczna linia nadwozia, szeroko wyprofilowane nadkola oraz wysoki prześwit sugerują wszechstronną naturę tego samochodu. Zarówno silny jak i elegancki, ukazuje nową koncepcję świata pojazdów z napędem na 4 koła.

Czystość linii, podkreślona chromowanymi, satynowymi elementami wykończenia, szklany dach panoramiczny i potrójne pazury świateł LED z przodu, widoczne zarówno w dzień jak i w nocy, tworzą unikalny znak rozpoznawczy, tego rasowego i bezpiecznego samochodu.


KUNSZT WYKONANIA I SZLACHETNA MATERIA Wnętrze oferuje atmosferę ciszy i wyrafinowania. Szlachetne materiały wykończeniowe, wykorzystane z największą precyzją i starannością, występują tutaj w połączeniu z nowoczesną technologią, np. w postaci diodowego podświetlenia zestawu wskaźników i wybranych stref kabiny czy też ergonomicznej i ekskluzywnej dźwigni zmiany biegów. Najwyższa jakość wykończenia widoczna jest w najmniejszym detalu.


HYBRYDA Z SILNIKIEM DIESLA, WYJĄTKOWA TECHNOLOGIA

Innowacyjny silnik hybrydowy HYbrid4 zastosowany w Peugeot 508 RXH, łączy jednostkę elektryczną z silnikiem Diesla, oferując wyjątkowe właściwości podczas jazdy. Najważniejsze z nich to: wysokie osiągi, doskonałe parametry jezdne, prostota użytkowania dzięki czterem trybom jazdy, automatyczne

ładowanie akumulatorów, swoboda przemieszczania się dzięki napędowi na 4 koła oraz cicha praca w trybie jazdy jedynie z napędem elektrycznym.


PODRÓŻOWANIE NA 4 SPOSOBY Peugeot 508 RXH oferuje możliwość dostosowania napędu do rodzaju nawierzchni i warunków.

Do przemieszczania się w mieście, można wykorzystać cichy napęd elektryczny, w terenie napęd na 4 koła, do jazdy dynamicznej tryb sportowy, a do komfortowej tryb automatyczny. Ty dowodzisz i jednocześnie korzystasz z cennego wsparcia.


AWANGARDA TECHNOLOGICZNA Zastosowana w Peugeot 508 RXH, hybrydowa technologia HYbrid4, oferuje maksymalną moc na poziomie 147 kW (200 KM), dzięki połączeniu silnika elektrycznego o mocy 27 kW (37 KM) z silnikiem diesla 2,0 HDi, osiągającego moc 120 kW (163 KM). Zależnie od włączonego trybu jazdy, silniki pracują jednocześnie lub pojedynczo.

- W fazach przyspieszania, optymalnej mocy dostarczają obydwa silniki jednocześnie. - Podczas jazdy po autostradzie, silnik wysokoprężny pełni rolę jednostki napędowej.

POSZCZEGÓLNE FAZY DZIAŁANIA*: - Podczas postoju, np. na czerwonym świetle, obydwa silniki są wyłączone. Dzięki temu, samochód nie zużywa paliwa oraz nie emituje CO2. - Podczas rozruchu i jazdy z małą prędkością, napęd zapewnia silnik elektryczny.

*Zależnie od warunków jazdy.

Zużycie paliwa (l / 100 km) Silnik

Moc

2,0 HDi HYbrid4

120kW/163KM przy 3 850 obr/min + 27kW/37KM

Wartości zużycia paliwa, podane w tabeli obok są wartościami homologowanymi na podstawie przepisów prawa europejskiego obowiązującego wszystkich producentów i wszystkie samochody osobowe sprzedawane w Europie. Wartości te pozwalają na porównanie pojazdów i ułatwiają dokonanie odpowiedniego wyboru. Zużycie

SILNIK ELEKTRYCZNY Jednostka napędowa o mocy 27 kW (37 KM) – idealna w warunkach ruchu miejskiego, a zwłaszcza: • w fazie ruszania, • podczas jazdy z małą prędkością, • w fazie hamowania.

Akumulator umieszczony w tylnej części samochodu pod podłogą bagażnika, jest automatycznie ładowany energią odzyskiwaną w fazie hamowania lub po prostu po zdjęciu nogi z pedału gazu.

STOP & START* Automatyczny system, wykorzystując alternator odwracalny pozwala przełączyć silnik Diesla w stan gotowości i ponownie go uruchomić w odpowiednim momencie, bez jakiejkolwiek zwłoki. W warunkach miejskich pozwala to znacznie ograniczyć zapotrzebowanie na paliwo oraz zredukować poziom emisji zanieczyszczeń.

Rozwiązanie to ma znaczący udział w ograniczaniu zużycia paliwa.

*Zależne od wybranego trybu jazdy.

Emisja CO2 (g / km)

W cyklu miejskim

W cyklu pozamiejskim

W cyklu mieszanym

W cyklu mieszanym

4,0

4,2

4,1

107

paliwa w cyklu miejskim jest uzyskiwane na trasie miejskiej po przejechaniu ok. 4 km. Zużycie paliwa w cyklu pozamiejskim jest uzyskiwane na trasie pozamiejskiej po przejechaniu ok. 7 km. Zużycie paliwa w cyklu mieszanym jest uzyskiwane na całej trasie miejskiej i pozamiejskiej, po przejechaniu ok. 11 km. Wartości te są uzyskiwane w ściśle

SILNIK DIESLA Jest to jednostka wysokoprężna 2,0 HDi 120 kW (163 KM), która zapewnia optymalny napęd: • na długich odcinkach dróg i autostrad, • podczas jazdy poza miastem. Z pojemności 1997cm³ silnik generuje maksymalną moc o wartości 120 kW przy 3850 obr./min. oraz maksymalny moment obrotowy 300 Nm przy 1750 obr./min. Silnik ten jest wyposażony w filtr cząstek stałych (FAP).

określonych warunkach (temperatura, masa, na hamowni podwoziowej itp.), przy założeniu łagodnego i elastycznego stylu jazdy . Rzeczywiste warunki ruchu drogowego, warunki atmosferyczne, stan obciążenia pojazdu, styl jazdy, ciśnienie w oponach, obecność bagażnika dachowego (nawet bez ładunku), intensywne używanie klimatyzacji i/lub

ogrzewania, stan techniczny pojazdu, mogą być przyczyną uzyskiwania innych wartości spalania od wartości homologowanych. Porady dotyczące jazdy ekologicznej, która pozwoli na uzyskanie najlepszych osiągów pojazdu są dostępne na stronie www.peugeot.com.


1

5 2

3

4 6

INFORMACJE DOSTĘPNE NA BIEŻĄCO 7” kolorowy ekran LCD, umieszczony na desce rozdzielczej, przekazuje w czasie rzeczywistym informacje na temat wybranego trybu napędu, poziomu naładowania akumulatorów oraz pracy silników (rys. 1 – 4). Zestaw wskaźników (rys. 5), zawiera między innymi widoczny po lewej stronie wskaźnik mocy, który pokazuje zakres optymalnych parametrów jazdy (ECO). Po prawej stronie

zestawu, znajduje się tradycyjny licznik prędkości. Centralnie umieszczona matryca, wyświetla informacje dotyczące ustawienia regulatora i ogranicznika prędkości, komputera pokładowego, wybranego trybu jazdy, a także stanu naładowania akumulatora i pracy silników.

4 TRYBY JAZDY DOPASOWANE DO POTRZEB 1

Tryb ZEV – tylko napęd elektryczny

2

Tryb AUTO – optymalna jazda w ruchu miejskim

3

Tryb SPORT – jazda dynamiczna

4

Tryb 4WD – napęd na 4 koła

5

Zestaw wskaźników i matryca

6

Pokrętło wyboru trybu jazdy

AUTO* Pełną kontrolę nad napędem, przejmuje elektronika, optymalnie wykorzystując moc silnika spalinowego i jednostki elektrycznej. Wybór trybu AUTO jest zalecany w celu uzyskania optymalnych proporcji pomiędzy zużyciem paliwa a osiągami.

SPORT* Charakteryzuje się szybszą zmianą przełożeń w wyższym zakresie prędkości obrotowych silnika. W tym trybie jazdy, kierowca ma do dyspozycji pełną moc obydwu silników jednocześnie.

4WD* Tryb napędu na 4 koła, zapewnia lepszą przyczepność przy niskich prędkościach, poprzez jednoczesne dostarczanie stałego napędu na wszystkie 4 koła: silnik Diesla napędza koła przednie, natomiast silnik elektryczny napędza koła tylne.

ZEV* W trybie ZEV (Zero Emission Vehicle), główną rolę odgrywa silnik elektryczny, dzięki czemu samochód staje się ekologiczny, nie emitując hałasu ani zanieczyszczeń. Tryb ten, najlepiej sprawdza się w ruchu miejskim. *Zależnie od warunków jazdy.


GOTOWY SPEŁNIAĆ NAJSKRYTSZE PRAGNIENIA Przestronny, z bogatą ofertą wyposażenia poprawiającego komfort i jakość prowadzenia… Peugeot 508 RXH zapewnia wszystko co potrzebne w czasie podróży. W każdej chwili potrafi dostarczyć wyjątkowych przeżyć i niepowtarzalnych emocji.


Bogaty i zaskakujący: Peugeot 508 RXH odkrywa swoje zalety w miarę pokonywania kolejnych kilometrów... CZTEROSTREFOWA KLIMATYZACJA: INDYWIDUALNY KOMFORT NA ŻYCZENIE* Zamiast automatycznej klimatyzacji dwustrefowej, Peugeot 508 RXH może być wyposażony w klimatyzację czterostrefową umożliwiającą sterowanie temperaturą nawiewu, niezależnie przez pasażerów i kierowcę. * Wyposażenie dostępne w opcji.

WYPOSAŻENIE AUDIO I NAWIGACJA SATELITARNA: POZWÓL SIĘ POPROWADZIĆ Peugeot 508 RXH w standardzie wyposażony jest w najnowszej generacji system audio z nawigacją satelitarną WIP Nav 2. System składa się z: nawigacji satelitarnej zawierającej mapy Europy, radia CD MP3, 7-calowego kolorowego ekranu o wysokiej rozdzielczości, zestawu głośnomówiącego z funkcją Bluetooth® oraz wejść USB/AUX. Sterowanie odbywa się za pomocą przełączników umieszczonych na desce rozdzielczej oraz konsoli środkowej lub za pomocą przycisków przy kierownicy,

obsługujących najważniejsze funkcje systemu. Złącze USB/AUX znajduje się w schowku, w podłokietniku środkowym i umożliwia między innymi podłączenie przenośnych odtwarzaczy muzycznych. W przypadku podłączenia urządzenia zewnętrznego przez wejście USB, wszystkie informacje wyświetlane są na ekranie centralnym, a obsługa poszczególnych funkcji odtwarzacza odbywa się z kierownicy.

TECHNOLOGIA DŹWIĘKU: WIERNA REPRODUKCJA, NIEWIARYGODNA JAKOŚĆ W standardzie, Peugeot 508 RXH wyposażony jest w system Arkamys - nowoczesną technologię cyfrowego przetwarzania dźwięku, która gwarantuje jego najwyższą jakość. Jeśli chcesz przenieść się do świata Hi-Fi, Peugeot 508 RXH oferuje dostępny w opcji zestaw JBL z 10 głośnikami i wzmacniaczem o mocy 500W. W skład 10 głośników wchodzi między innymi głośnik centralny oraz subwoofer montowany w bagażniku.


wyświetlacz komputera

System audio i nawigacja satelitarna

pokładowego

WIP Nav 2

System bezkluczykowego

Wyświetlacz systemu

dostępu do pojazdu (ADML)

Head-Up Display (VTH)

Inteligentny, innowacyjny i intuicyjny - Peugeot 508 RXH wykorzystuje technologie najnowszej generacji, których zadaniem jest informować, wspomagać i ułatwiać prowadzenie samochodu, przy jak najmniejszym wysiłku kierowcy.

DOSTĘP I ROZRUCH BEZ KLUCZYKA (ADML)*: NA RZECZ WIĘKSZEJ SWOBODY Peugeot 508 RXH proponuje zastąpienie klasycznych kluczyków systemem identyfikacji elektronicznej, pozwalającym na dostęp i rozruch bez użycia kluczyka. Elektroniczny klucz to element identyfikacyjny przechowywany w kieszeni lub w torebce, który umożliwia automatyczne otwarcie pojazdu oraz uruchomienie i zatrzymanie pracy silnika przez naciśnięcie przycisku Start/Stop. Dotknięcie klamki przy wysiadaniu z pojazdu wystarczy do jego zablokowania. * Wyposażenie dostępne w opcji.

ZAUTOmATYZOWANA SKRZYNIA BIEGÓW Ten typ skrzyni biegów, oferuje komfort zmiany przełożeń w trybie automatycznym lub przyjemność ręcznej zmiany biegów, za pomocą łopatek umieszczonych przy kierownicy.

Dźwignia zmiany biegów (na zdjęciu poniżej), o nowoczesnej stylistyce, elegancka i ergonomiczna, stanowi dopełnienie technicznego designu wnętrza.

WYŚWIETLACZ SYSTEMU HEAD-UP DISPLAY (VTH): W ZASIĘGU WZROKU, POD KONTROLĄ System zapewnia kierowcy bezpieczny dostęp do najważniejszych informacji dotyczących parametrów jazdy, bez konieczności odrywania wzroku od drogi. Informacje wyświetlane są w kolorze, na przezroczystej składanej płytce umieszczonej przed przednią szybą, w polu widzenia kierowcy. System przekazuje w ten sposób informacje dotyczące prędkości, ustawień regulatora / ogranicznika prędkości oraz wskazówki systemu nawigacji satelitarnej.

ASYSTENT PARKOWANIA System sprzężony jest z czujnikami parkowania przodem i tyłem. Dokonuje on pomiaru przestrzeni wokół samochodu i przekazuje na wielofunkcyjny ekran informacje na temat możliwości parkowania na dostępnej wolnej przestrzeni oraz stopnia trudności planowanego manewru.


PODUSZKI POWIETRZNE Ochronę pasażerów podczas kolizji zapewnia 6 poduszek powietrznych, w tym: 2 poduszki czołowe, 2 przednie poduszki boczne i 2 kurtynowe poduszki powietrzne chroniące pasażerów na przednich i tylnych siedzeniach.

ZAGŁÓWKI Nowe zagłówki przednich foteli z wewnętrzną regulacją ustawiają się precyzyjnie na wymaganą wysokość pomimo braku nacięć na prętach. Wielkość i portfelowy kształt, pozwalają zagłówkom ustawić się jak najbliżej głowy osoby siedzącej, aby zapewnić najlepszy poziom ochrony.

ADAPTACYJNE ŚWIATŁA DROGOWE* W nocy, specjalna kamera analizuje w sposób ciągły warunki jazdy (mijane pojazdy, pojazdy jadące przed nami, oświetlone obszary zabudowane) i gdy to tylko możliwe włącza światła drogowe, aby zapewnić jak najlepszy poziom widoczności.

KIERUNKOWE REFLEKTORY BIKSENONOWE* Peugeot 508 RXH może być wyposażony w kierunkowe reflektory bi-ksenonowe, które zarówno w trybie świateł mijania jak i świateł drogowych, znacząco poprawiają widoczność w nocy lub podczas złej pogody, a także zapewniają oświetlenie skraju drogi podczas pokonywania zakrętów.

BEZPIECZEŃSTWO

* Wyposażenie dostępne w opcji.

UKŁAD HAmULCOWY I ESP Peugeot 508 RXH zapewnia doskonałe parametry dynamiczne oraz wysoki poziom bezpieczeństwa czynnego, dzięki zastosowaniu systemu elektronicznej kontroli stabilności ESP. ESP jest nadrzędnym systemem obejmującym dodatkowo pojedyncze funkcje, takie jak: system zapobiegający blokadzie kół (ABS), system antypoślizgowy (ASR), elektroniczny rozdzielacz siły hamowania (REF i CBC), wspomaganie hamowania awaryjnego (AFU), system zapobiegania gaśnięciu silnika (MSR) jak również inteligentny system kontroli trakcji ułatwiający poruszanie się po nawierzchniach o słabej przyczepności.

ELEKTRYCZNY HAmULEC POSTOJOWY (FSE) Elektryczny hamulec postojowy łączy funkcję automatycznego hamowania po wyłączeniu silnika (również na skutek zadławienia) i zwolnienia hamulca przy ruszaniu z funkcją tradycyjnego hamulca ręcznego, zaciąganego przy pomocy dźwigni na czas postoju. Funkcja Hill Assist związana z FSE pozwala na chwilowe zahamowanie pojazdu (na 2 sekundy), aby umożliwić bezpieczne ruszenie podczas podjazdu pod górę.

PEUGEOT CONNECT SOS* Peugeot rozwija na terenie Europy usługę połączenia alarmowego. W sytuacjach, gdzie liczy się każda minuta, masz wsparcie w postaci usługi PEUGEOT CONNECT SOS, która umożliwia szybkie reagowanie. Automatyczne połączenie alarmowe : w przypadku aktywowania poduszek powietrznych lub pirotechnicznego napinacza pasów bezpieczeństwa, pojazd bez ingerencji kierowcy, automatycznie wysyła sygnał alarmowy.

REGULATOR / OGRANICZNIK PRĘDKOŚCI Regulator umożliwia utrzymanie stałej prędkości, natomiast ogranicznik pozwala zaprogramować wartość prędkości, której nie wolno przekroczyć. Funkcje te mogą być sterowane za pośrednictwem przycisków na wielofunkcyjnej kierownicy.

PEUGEOT CONNECT SOS, lokalizuje samochód, nawiązuje połączenie telefoniczne z osobami znajdującymi się w pojeździe i wysyła stosowne służby ratunkowe. Komunikacja może się odbywać w ojczystym języku właściciela pojazdu. Połączenie alarmowe, uruchamiane ręcznie: niezależnie czy jest świadkiem czy ofiarą niebezpiecznego zdarzenia (zasłabnięcia, napadu), kierowca może

natychmiast nawiązać połączenie z centralą PEUGEOT CONNECT SOS. W tym celu, wystarczy wcisnąć (na 3 sekundy) przycisk SOS, umieszczony na desce rozdzielczej. System PEUGEOT CONNECT SOS, jest aktualnie dostępny w 10 krajach europejskich (we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Szwajcarii i Austrii). W 2012 roku zostanie uruchomiony w Wielkiej Brytanii, Danii i w Polsce. * Usługa PEUGEOT CONNECT SOS, będzie dostępna w zależności od wyposażenia pojazdu, na warunkach i zgodnie z zasadami jej użytkowania zaakceptowanymi podczas zamawiania pojazdu, dostępnymi w salonach sprzedaży.


STWORZONY DO JAZDY MIEJSKIEJ Peugeot 508 RXH wykazuje tyleż samo cech obieżyświata co mieszczucha. Doskonale adaptuje swoje parametry do środowiska miejskiego, wykorzystując tryby napędu elektrycznego ZEV lub AUTO, o czym przekonasz się pokonując kolejne przecznice i skrzyżowania.


NOWY STYL PORUSZANIA SIĘ PO MIEŚCIE W mieście, Peugeot 508 RXH najlepiej czuje się z napędem elektrycznym, dlatego dominującą rolę odgrywają tutaj 2 tryby jazdy dostosowane do warunków ruchu miejskiego.

Tryb AUTO, w inteligentny sposób wykorzystuje do napędu na zmianę silnik spalinowy i silnik elektryczny, stosownie do potrzeb. Natomiast tryb ZEV, pozwala cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami jakie zapewnia napęd elektryczny, oferując jazdę w ciszy, bez wibracji i bez emisji CO2. To całkowicie nowy styl poznawania miasta.


KOMFORT W KAŻDYM WYMIARZE Każdy element wnętrza Peugeot 508 RXH, został starannie zaprojektowany z myślą o stworzeniu praktycznej i komfortowej przestrzeni dla kierowcy i pasażerów.

SIEDZENIA Przednie siedzenia podgrzewane i sterowane elektrycznie, oprócz wysokich walorów stylistycznych, mają zapewnić kierowcy i pasażerowi komfort i skuteczne trzymanie boczne podczas pokonywania zakrętów. W przypadku zamówienia opcjonalnej tapicerki skórzanej lub Alcantary, kierowca otrzymuje dodatkowe wyposażenie zapewniające komfort, w postaci funkcji masażu oraz pamięci ustawienia fotela.

Peugeot 508 RXH oferuje również dodatkowe możliwości regulacji długości siedziska przednich foteli, dzięki ich ruchomym, przednim krawędziom. Adekwatnie do poziomu jakości przednich siedzeń, również tylna kanapa zapewnia przytulne i komfortowe podróżowanie.

SCHOWKI Komfortowe i praktyczne wnętrze Peugeot 508 RXH to także liczne, starannie zaprojektowane schowki i udogodnienia, umilające czas spędzany na pokładzie. Jest to między innymi klimatyzowany schowek przed pasażerem, dwa uchwyty na napoje z przodu i dwa z tyłu, kieszeń na butelkę w każdych drzwiach, schowek pod podłokietnikiem oraz wyjmowana popielniczka.


PRZESTRZEŃ I ŚWIATŁO Szklany dach panoramiczny o powierzchni 1,62m2, rozciąga się aż do tylnych miejsc, oferując pasażerom wrażenie nieograniczonej przestrzeni oraz naturalne oświetlenie wnętrza kabiny. Jako element zewnętrznej stylizacji nadwozia, dodaje jego sylwetce dynamiki i nowoczesności. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu pasażerów, dach wyposażony jest w elektrycznie sterowaną roletę, umożliwiającą osłonięcie wnętrza

np. przed nadmierną ilością promieni słonecznych. Możliwość ustawienia jej w 5 różnych położeniach, gwarantuje pełny komfort regulacji stosownie do potrzeb. Bagażnik o pojemności 423 litrów (400 dm3 wg normy VDA), wyposażono w praktyczne rozwiązania zwiększające jego funkcjonalność. Jeden ruch wystarczy aby zwiększyć przestrzeń

bagażową, składając oparcie tylnej kanapy całkowicie lub częściowo w konfiguracji 1/3 – 2/3, za pomocą specjalnych dźwigni umieszczonych po obu stronach bagażnika. Ponadto, dwie szyny, zamontowane na podłodze bagażnika, umożliwiają zainstalowanie dodatkowych akcesoriów organizujących przestrzeń bagażową.

Peugeot 508 RXH może również zostać wyposażony w praktyczny system elektrycznego otwierania i zamykania pokrywy bagażnika, sterowany bezpośrednio z pilota bądź ze stanowiska kierowcy lub przyciskiem umieszczonym na pokrywie bagażnika.


TAPICERKI I WYKOŃCZENIE WNĘTRZA TAPICERKA SKÓRZANA NAPPA LAmA TRAmOTANE / ALCANTARA LAmA

TAPICERKA SKÓRZANA NAPPA FRISSON


TAPICERKA SKÓRZANA NAPPA TRAmONTANE

TAPICERKA PÓŁSKÓRZANA mITYFLASH TRAmONTANE


KOLORY NADWOZIA TAPICERKA PÓŁSKÓRZANA mITYFLASH GUERANDE

Peugeot 508 RXH jest dostępny w 6 kolorach do wyboru.

mETALIZOWANE

Brązowy Calern

PERŁOWY

Biały Nacre

Szary Thorium

Szary Haria

Czarny Perla Nera

Felga aluminiowa 18" Archipel

Felga aluminiowa 17" Chorus

NIEmETALIZOWANY

Biały Banquise

FELGI Peugeot 508 RXH może być wyposażony w aluminiowe felgi 17’’ lub 18’’, dostępne w standardzie lub jako wyposażenie opcjonalne. Felga aluminiowa 18" Grand Angle


UMOWY SERWISOWE OPTIWAY

AKCESORIA Dostosuj Peugeot 508 RXH do swoich potrzeb, korzystając z bogatej oferty akcesoriów. Aby uzyskać pełną informację na temat dodatkowego wyposażenia, skontaktuj się z punktem handlowym sieci Peugeot.

Proponujemy Państwu następujące rodzaje umów:

7

1

2

4

5

3

6

1

Demontowalny hak holowniczy

2

Gumowe dywaniki

3

Wykładzina bagażnika

4

Zewnętrzna osłona progu bagażnika

5

Osłony progów drzwi

6

Akcesoria do montażu na szynach w bagażniku : przegrody, pasy, belki teleskopowe

7

Uchwyt na 3 rowery, mocowany do haka holowniczego

www.peugeot.pl Bardziej szczegółowe dane na temat modelu Peugeot 508 RXH, konfigurator i wszelkie inne możliwe informacje na temat dostępnych kolorów, obsługi, opcji i danych technicznych dostępne są na stronie internetowej.

“Przedłużenie Gwarancji" dzięki której okres ważności gwarancji może być przedłużony na kolejne lata.

“Obsługa” zapewniającą bezpłatne wykonanie przeglądów okresowych Peugeot.

“Przedłużenie Gwarancji Plus Obsługa" łącząca korzyści z dwóch w/w umów.

“Utrzymanie” zapewniającą bezpłatne wykonanie przeglądów okresowych oraz wymianę części zużywających się eksploatacyjnie.

WSZYSTKO, CO NALEŻY WIEDZIEĆ O ORYGINALNYCH CZĘŚCIACH ZAMIENNYCH Peugeot to jednorodny i spójny zespół elementów, zaprojektowanych i zdefiniowanych przez markę, aby zagwarantować Państwu jednocześnie bezpieczeństwo i niezawodność. Ta doskonała zgodność części

jest owocem kunsztu i doświadczenia firmy Peugeot. Dlatego też Peugeot udziela swojej gwarancji wyłącznie na Oryginalne Części Zamienne Peugeot.

KTO SFINANSUJE ZAKUP TWOJEGO PEUGEOT? Kredyt Peugeot od 4 kwietnia 2005 roku jest oferowany przez Banque PSA Finance Oddział w Polsce należący do Grupy PSA Peugeot Citroën. Banque PSA Finance oferuje

swoje usługi finansowe w 23 krajach świata i jest częścią drugiego co do wielkości koncernu samochodowego w Europie. Banque PSA Finance Oddział

w Polsce łączy w sobie międzynarodowe doświadczenie wraz ze znajomością polskich realiów prawno-finansowych, co pozwala oferować produkty

kredytowe na zakup samochodów odpowiadające najbardziej wymagającym klientom.


PP/DM - maj. 2012 nakład 10 000

iejsce na pieczątke koncesjonera

PEFC/10-31-1420

www.peugeot.pl

Peugeot 508rxh