Issuu on Google+

jest dla nas jest dla nas jest dla nas najważniejsze. jest dla nas

Twoje zadowolenie Twoje zadowolenie Twoje zadowolenie najważniejsze.

najważniejsze. najważniejsze.

Bądź naszym ekspertem jakości!

Jeśli produkt marki Jeśli produkt marki Jeśli marki Jeśli produkt produkt marki

nie spełni Twoich wszystkich nie spełnioczekiwań, Twoich możesz namoczekiwań, go oddać wszystkich nie spełni Twoich nie Twoich

bez względu bez powód. względu na bez względu na powód. możesz nam go oddać wszystkich oczekiwań, wszystkich oczekiwań, możesz nam go oddać możesz oddać

na powód. Pamiętaj, prosimy

Twoje „świetne, aaach, wyborne, mmm, ale pycha, ekstra, mniaaam” jest dla nas najważniejsze!

by mieć paragon. Pamiętaj, prosimy by mieć paragon. Pamiętaj, prosimy Pamiętaj, prosimy by mieć mieć paragon. paragon. by Dowiedz się jak to działa na www.tesco.pl Dowiedz się jak to działa na www.tesco.pl

Oferta handlowa ważna 2

tygodnie od 3.10 do 16.10.2013 r.

lub do wyczerpania zapasów.


Oszczędzasz 0,60 zł

Bułki Hot-Dog

cena jedn. – 16,21 zł/kg Pieczywo pszenne, wyprodukowane z wyselekcjonowanej mąki pszennej. Idealne bułki na każdą okazję.

240 g

Oszczędzasz 1 zł

449

3

89 op.

Bułeczki mleczne

cena jedn. – 0,50 zł/szt. dostępne również bułeczki mleczne z czekoladą Tesco 10 szt. – 5,99 zł/op., cena jedn. – 0,60 zł/szt. 99

10 szt.

5

4

99 op.

Bądź naszym ekspertem jakości!

Twoje „mniam” jest dla nas najważniejsze

699

5

99 op.

Oszczędzasz 1 zł

Babka marmurkowa lub jogurtowa cena jedn. – 11,98 zł/kg

2

329

2

2

79

79

szt.

op.

Oszczędzasz 0,50 zł

Chleb słonecznikowy

Chleb słonecznikowy 470 g

450 g

cena jedn. – 6,20 zł/kg Chleb w 100% żytni, bogaty w ziarna słonecznika, wypiekany na naturalnym zakwasie, bez dodatku drożdży, polepszaczy i substancji konserwujących.

500 g

489

3

89

Oszczędzasz 1 zł

Bagietka wiejska 360 g cena jedn. – 10,81 zł/kg

szt.

cena jedn. – 5,94 zł/kg

279

2

29 op.

Oszczędzasz 0,50 zł

Chleb razowy 300 g

cena jedn. – 7,63 zł/kg Chleb wyprodukowany z wyselekcjonowanej mąki, bez dodatku drożdży i polepszaczy. Dzięki zastosowaniu specjalnego procesu technologicznego zachowuje świeżość nawet przez kilka dni.

279

2

39 op.

Oszczędzasz 0,40 zł

Chleb wieloziarnisty 400 g

cena jedn. – 5,98 zł/kg Chleb w 100% żytni, bogaty w ziarna, wypiekany na naturalnym zakwasie, bez dodatku drożdży, polepszaczy i substancji konserwujących.

159

0

99 szt.

Oszczędzasz 0,60 zł

Bagietka 210 g

cena jedn. – 4,71 zł/kg


Rodzaj chowu poznasz po kolorze etykiety jaj Chów klatkowy

y Chów ściółkow

Jaja od kur

Jaja od kur

hodowanych w specjalnie przystosowanych

6

99

2

kurnikach

99

op.

op.

Jaja kl. M 6 szt.

spacerujących

po ściółce Jaja od kur z chowu ściółkowego kl. M 10 szt. cena jedn. – 0,70 zł/szt.

cena jedn. – 0,50 zł/szt.

8

99

Wolny wybieg

op.

Jaja od kur

Jaja

biegających

na wolnym powietrzu

kl. XL 10 szt.

cena jedn. – 0,90 zł/szt.

139

1

19

Oszczędzasz 0,20 zł

Smalec

cena jedn. – 5,95 zł/kg

7

99 op.

Jaja od kur z wolnego wybiegu kl. M 6 szt. cena jedn. – 1,33 zł/szt.

3

200 g

op.

70%

Bądź naszym ekspertem jakości!

40%

tłuszczu

tłuszczu

159

1

29 op.

Oszczędzasz 0,30 zł

Margaryna do pieczenia 250 g cena jedn. – 5,16 zł/kg

239

2

29 op.

Oszczędzasz 0,10 zł

Margaryna półtłusta 500 g

cena jedn. – 4,58 zł/kg

Twoje „aaach” jest dla nas najważniejsze


Oszczędzasz 1 zł

Oszczędzasz 0,50 zł

Łosoś norweski

Knedle z owocami 450 g cena jedn. – 7,76 zł/kg

399

899

7

RODUK

99

NY

P

M

RO

T

3

49

100 g

plastry, cena jedn. – 79,90 zł/kg

ŻO

op.

op.

Bądź naszym ekspertem jakości!

Twoje „ale pycha” jest dla nas najważniejsze

439

3

99 op.

Oszczędzasz 0,40 zł

Kopytka

500 g

cena jedn. – 7,98 zł/kg

4

599

4

99

NY

P

RO

M

ŻO

Oszczędzasz 1 zł

Maliny mrożone 300 g

cena jedn. – 16,63 zł/kg

449

3

99 op.

NY

P

M

RO

T

RODUK

ŻO

2za 8zł

Oszczędzasz 0,50 zł

Zapiekanka

cena jedn. – 9,98 zł/kg

4 zł/op. kupując 2 op.

Truskawki mrożone 400 g

699

5

99 op.

220 g

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 18,18 zł/kg

4,49 zł/op. kupując 1 op.

Oszczędzasz 1 zł

Pizza na cienkim cieście 320 g

quattro formaggi, ham cena jedn. – 18,72 zł/kg

NY

P

op.

T

M

RO

RODUK

T

RODUK

ŻO


639 399 Oszczędzasz 0,60 zł

Patisony

cena jedn. wsadu – 9,69 zł/kg

Oszczędzasz 0,90 zł

3

Żurawina do mięsa 314 ml

39

720 ml

cena jedn. wsadu – 18,30 zł/kg

op.

299

2

49

Oszczędzasz 0,50 zł

Buraczki kulki

cena jedn. wsadu – 9,96 zł/kg

500 g

op.

2

1

99

op.

op.

Oszczędzasz 0,60 zł

Oszczędzasz 0,40 zł

Buraczki zasmażane 500 g

Seler sałatkowy 314 ml

cena jedn. – 4,78 zł/kg

Oszczędzasz 0,70 zł

Oliwki

op.

239

39

299

5

49

cena jedn. wsadu – 13,72 zł/kg

899

6

99 op.

Oszczędzasz 2 zł

Pomidory suszone 314 ml

cena jedn. wsadu – 45,10 zł/kg

340 g

czarne, zielone, zielone z papryką cena jedn. wsadu – 23,58 zł/kg

459

3

89 op.

Bądź naszym ekspertem jakości!

569

5

29 op.

Oszczędzasz 0,40 zł

Olej rzepakowy 1l

Twoje „och” jest dla nas najważniejsze

5


Oszczędzasz 0,50 zł

399

Ciasteczka śniadaniowe 300 g

2

99

cena jedn. – 18,30 zł/kg

op.

599

5

49

Oszczędzasz 1 zł

Minibiszkopty z nadzieniem w czekoladzie 125 g

op.

cena jedn. – 23,92 zł/kg

Bądź naszym ekspertem jakości!

Twoje „mniam” jest dla nas najważniejsze

459

3

99 op.

399

Oszczędzasz 0,60 zł

Rurki waflowe w czekoladzie mlecznej

cena jedn. – 31,92 zł/kg

Oszczędzasz 1 zł

Markizy Choko’s 176 g

125 g

cena jedn. – 16,99 zł/kg

6

17

99 op.

Kawa ziarnista 500 g cena jedn. – 35,98 zł/kg

NOWOŚĆ

9

99

Kawa Crema 100 g cena jedn. – 99,90 zł/kg

op.

15

49 op.

Kawa rozpuszczalna Original 200 g, Gold 200 g cena jedn. – 77,45 zł/kg

2

99 op.


Oszczędzasz 0,70 zł

Sok pomarańczowy 2l cena jedn. – 2,65 zł/l

599

5

29 op.

549

4

149

79

249

1

99

Oszczędzasz 0,50 zł

Napój

Oszczędzasz 0,70 zł

Sok jabłkowy 2l

op.

2l

różne rodzaje, cena jedn. – 1 zł/l

cena jedn. – 2,40 zł/l

1

19

op. Oszczędzasz 0,30 zł

op.

Napój Go for Fun 250 ml

różne smaki, cena jedn. – 4,76 zł/l

7 Herbata piramidki 20 tb. różne rodzaje i gramatury

3

5

Herbata czarna 75 tb. x 2 g

99

różne rodzaje cena jedn. – 39,93 zł/kg

op.

99 op.

Bądź naszym ekspertem jakości!

2

79 op.

Herbata owocowa 20 tb. x 2 g

różne rodzaje, cena jedn. – 69,75 zł/kg

Twoje „super” jest dla nas najważniejsze


Bądź naszym ekspertem jakości!

Twoje „świetne” jest dla nas najważniejsze

899

7

99 op.

1499

Oszczędzasz 1 zł

Koncentrat do płukania tkanin 2l różne rodzaje cena jedn. – 4 zł/l

Oszczędzasz 1 zł

499

3

99 op.

Płyn uniwersalny

9

99 op.

599

1l

4

różne rodzaje dostępny również płyn uniwersalny 1 l + 500 ml gratis cena jedn. – 2,66 zł/l Wkrótce produkt dostępny w nowych opakowaniach.

99 op.

Oszczędzasz 5 zł

Płyn do prania tkanin 2l

różne rodzaje cena jedn. – 5 zł/l

Oszczędzasz 1 zł

Ręcznik kuchenny najdłuższy 2 rolki cena jedn. – 2,50 zł/rolka

3-warstwowy

399

2

99

399

3

19

Oszczędzasz 2 zł

Granulki do udrożniania rur 1 kg Wkrótce produkt dostępny w nowym opakowaniu.

999

7

99 op.

op.

op.

Oszczędzasz 0,80 zł

Płyn do dezynfekcji WC 1l

Płyn do mycia naczyń różne rodzaje

różne rodzaje

Oferta obowiązuje w wybranych sklepach Pełna lista sklepów dostępna na:

399

Oszczędzasz 1 zł

. .

Oferta handlowa ważna w dniach 3.10–16.10.2013 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach katalogu. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Wszystkie ceny zawierają VAT i wyrażone są w złotych. Zdjęcia umieszczone w katalogu mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów.

1l

Oszczędzasz 0,40 zł

Worki na śmieci

3

59

35 l x 20 szt.

cena jedn. – 0,18 zł/szt., dostępne również worki na śmieci 60 l x 15 szt., cena jedn. – 0,24 zł/szt.

op.


Katalog produktów tesco