Page 1

byz owe bobim leus ju

Winogrona różowe

Napój Coca-Cola 2x2l

luz

cena jedn. – 1,50 zł/l

969

3

5

99

99

kg

kpl.

2 op. za 7,99 zł Żel pod prysznic Palmolive 250 ml różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 15,98 zł/l

2 w cenie 1 4 zł/op. kupując 2 op.

REKLAMA

TV

Oszczędzasz 3,70 zł

2 op. za 15,99 zł Żel do golenia Gillette 200 ml różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. – 39,98 zł/l

REKLAMA

TV

2 w cenie 1 7,99 zł/op. kupując 1 op.

8 zł/op. kupując 2 op.

15,99 zł/op. kupując 1 op.

Więcej ofert 2 w cenie 1 w środku gazetki! Oferta handlowa od 19.09 do 25.09.2013 r., o ile w gazetce nie określono inaczej.


2

Y B M O B JUBILEUSZOWE

63% tłuszczu

Osełka śniadaniowa 270 g

TACKA

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 5,56 zł/kg

1,50 zł/op. kupując 2 op.

2,59 zł/op. kupując 1 op.

2za 3 zł

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

1599 Oszczędzasz 2 zł

Filet z kurczaka

SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

2399

13

99 kg

tacka

Oszczędzasz 5,50 zł

Ser Królewski z Kolna

18

2,25 zł

49

za 1 puszkę

kg

luz lub paczka

4999

Tuńczyk Princes Food 185 g  sosie własnym, w oleju w cena jedn. wsadu – 32,23 zł/kg

4

op.

Oszczędzasz 20 zł

Tabletki do zmywarek Finish 56 szt. c ena jedn. – 0,54 zł/szt. *Otrzymasz w wyciągu CC.

449

3

79 op.

Nektarynki 1 kg koszyk

0,42 zł za 1 szt.

9,99 zł 4,99 zł

Oszczędzasz 5 zł

Jaja Cztery Zboża kl. L 12 szt.

vol. 5,7%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4,50 zł/l

op.

19

Oszczędzasz 0,70 zł

29

99

759

Oszczędzasz 3,40 zł

Piwo Lech Premium 4 x 500 ml

Piwo Lech Shandy Lemon, Orange 4 x 440 ml vol. 2,6%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 5,11 zł/l

+200 = 2 zł w bonach*

dodatkowych punktów

9 zł/kpl. kupując 2 kpl.

Oferta nie dotyczy sklepu: Kostrzyn Wielkopolski, ul. Dworcowa 31.

699 Oszczędzasz 2 zł

4

szt.

m  alina czerwona, malina żółta, aronia, jeżyna bezkolcowa, porzeczka czarna, porzeczka czerwona

4

00

99

Krzew owocowy

11,99 zł/kpl. kupując 1 kpl.

2za 18 zł

Oszczędzasz 1,60 zł

2

100 g

Kabanosy

luz, różne rodzaje i smaki cena jedn. – 24 zł/kg dostępne również Kabanosy 450 g, wieprzowe lub drobiowe – 10,99 zł/op., cena jedn. – 24,42 zł/kg

100 g

SUPERHIT miesiąca

1⁄ 2 ceny

40

TACKA

4

279 Oszczędzasz 0,30 zł

Maślanka Mrągowska 1 l naturalna

60

2

49 op.

Łopatka wieprzowa bez kości

11

99 kg

Oszczędzasz 0,60 zł

Łosoś filet

tacka 200–230 g cena jedn. – 39,99 zł/kg

luz lub paczka

d

...a z tej okazji

4

100 g

00

100 g

c ar konkurs Clublu ne nagrody b inne atrakcyj

W ygra j w ycie

c zk ę


3

REKLAMA

TV

REKLAMA

TV

2 op. za 16,99 zł

2 op. za 3,29 zł

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 18,67 zł/kg

cena jedn. wsadu przy zakupie 2 op. – 10,28 zł/kg

Szynka konserwowa Krakus 455 g 8,50 zł/op. kupując 2 op.

Seler Rolnik 320 g

16,99 zł/op. kupując 1 op.

1,65 zł/op. kupując 2 op.

3,29 zł/op. kupując 1 op.

2 op. za 1,79 zł

Woda Muszyna 1,5 l

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 0,60 zł/l

0,90 zł/op. kupując 2 op.

2 w cenie 1

2 op. za 5,79 zł

Pieczywo chrupkie 3 zboża Wasa 220 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 13,16 zł/kg

2,90 zł/op. kupując 2 op.

1,79 zł/op. kupując 1 op.

5,79 zł/op. kupując 1 op.

2 op. za 5,49 zł

Ananas kostka Giana 580 ml

cena jedn. wsadu przy zakupie 2 op. – 8,07 zł/kg

2,75 zł/op. kupując 2 op.

5,49 zł/op. kupując 1 op.

2 op. za 2,59 zł

Napój jogurtowy Jovi Duet mix 350 g

2 szt. za 1,49 zł

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 3,70 zł/kg

1,30 zł/op. kupując 2 op.

Kukurydza kolba

2,59 zł/op. kupując 1 op.

sztuka

0,75 zł/szt. kupując 2 szt.

®

2 op. za 7,39 zł

2 op. za 26,99 zł

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 4,93 zł/l

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 4,09 zł/kg

Żel do WC Harpic 750 ml 3,70 zł/op. kupując 2 op.

7,39 zł/op. kupując 1 op.

Proszek do prania E 3,3 kg 13,50 zł/op. kupując 2 op.

✩ zrób dowolne zakupy w Tesco z użyciem karty ✩ napisz życzenia dla Tesco ✩ wyślij SMS-a w formie URODZINY.treść życzeń pod nr 71700*

26,99 zł/op. kupując 1 op.

Świętujemy od 29.08 do 2.10.2013 r. Szczegóły na *koszt SMS-a 1,23 zł z VAT

1,49 zł/szt. kupując 1 szt.

2 szt. za 9,99 zł Roślina kwitnąca różne rodzaje

5 zł/szt. kupując 2 szt.

9,99 zł/szt. kupując 1 szt.


W dniach 29.08–2.10

ITY SUPERH Miesiąc a

849

7

49 op.

Oszczędzasz 1 zł

Podpaski Always ultra duo pack 2 x 10 szt. cena jedn. – 0,37 zł/szt., dostępne również inne rodzaje

0,81 zł za 1 rolkę

3499

22

1899

99

12

99

op.

op. Oszczędzasz 12 zł

Płyn do prania tkanin Perwoll 4 l

Oszczędzasz 6 zł

Papier toaletowy Velvet 16 rolek

różne rodzaje cena jedn. – 5,75 zł/l

zapachowy, różne rodzaje

24

99 szt.

Suszarka na pranie

2149

14

99 kpl.

Oszczędzasz 6,50 zł

Zestaw do sprzątania York

4499

31

49 kpl.

104,99 zł 52,49 zł

Oszczędzasz 13,50 zł

Oszczędzasz 52,50 zł

Mop Fiesta

Spin Mop

Zapłać swoje rachunki podczas zakupów w Tesco. Zaoszczędź czas i pieniądze – maksymalna prowizja od każdego rachunku to tylko 1,75 zł! Szukaj kas oznaczonych logo Wygodne Rachunki. Więcej na

Oferta obowiązuje w wybranych sklepach Pełna lista sklepów dostępna na:

. .

Oferta handlowa ważna w dniach 19.09–25.09.2013 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Wszystkie ceny zawierają VAT i wyrażone są w złotych. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów.

1⁄ 2 ceny


Gazetkatesco18  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you