Page 1

HTMLlink Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

LISTOPAD 2013

YJNE C K A AT R Z E N T Y P R E W I Ę TA ! NA Ś

Dla wyy m a g a j ą c yc h k o b iee t i m ę ż c z y z n

W yjj ą t k o w e p r o p o zyyc jee do maa kijaa ż u i p iee lęę g n a c j i


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

SPR@WDŹ N OW E KO R ZYŚCI Z ZAKUP ÓW O N LI N E !

!

ZBIERAJ punkty z Twoją Kartą Douglas!

Płać wygodnie bezpośrednio PRZY ODBIORZE! Korzystaj z bezpłatnej przesyłki – już od 199 zł! Wybieraj prezenty dostępne TYLKO ONLINE, ZAWSZE dwie próbki do Twojego zamówienia GRATIS! Korzystaj zawsze i wszędzie – 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę!

Dołącz do ekskluzywnego nego grona miłośniczek piękna i dowiedz się, jak dbać o nie na co dzień. www.facebook.com/PerfumerieDouglasPolska

Śledź nasz kanał na YouTube, by doświadczać piękna jeszcze mocniej. Naucz się wykonywać profesjonalny makijaż, który zachwyca! www.youtube.com/DouglasPolska


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

DRO GI E CZY TELNICZKI Przed nami magiczny czas. Święta, sylwester, Nowy Rok. Chwile, w których najważniejsza jest bliskość kochanych osób i celebrowanie życia. Potraktujcie nasz katalog jak przewodnik po świecie, w którym priorytetem jest piękno i wysublimowana przyjemność. Zainspirujcie się przygotowanymi przez nas wyrafinowanymi zestawami podarunków, poznajcie kosmetyczne nowości i najlepiej sprzedające się perfumy. Cokolwiek wybierzesz, nie pomylisz się.

Zdjęcia: Douglas

Z PRZ YJEMNOS’ CIA˛ Z APAKUJEMY T WOJE KOSME T YKI!

Prezenty kupione w perfumeriach Douglas zyskują niepowtarzalny charakter dzięki wyjątkowo eleganckim opakowaniom.

MAGAZYN DOUGLAS, DOUGLAS POLSKA SP. Z O.O., ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa, tel. 22 330 98 60, douglas@douglas.pl. PROGRAM KARTY DOUGLAS, Infolinia: 801 101 700 lub 22 330 98 98 (pn.–pt.: 9.00–21.00, sob.–niedz.: 10.00–20.00), kartadouglas@douglas.pl, KATALOG DOUGLAS LISTOPAD 2013 WA NY OD 12.11.2013. Oferta na wszystkie przedstawione w magazynie produkty i prezenty dla klientów ważna do wyczerpania zapasów promocyjnych. Oferta dostępna w poszczególnych perfumeriach może się różnić od prezentowanej na zdjęciach. Douglas Polska Sp. z o.o. nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam. ADRESY PERFUMERII dostępne na WWW.DOUGLAS.PL. PROJECT MANAGER: Anna Święcicka (Douglas). 5('$.&-$ 7(.67Ð: 32/6.,&+ , 6.â$' Concept Publishing Polska, www.cppolska.com.pl. Prawa autorskie, przedruk, także fragmentów, tylko za wyraźną zgodą wydawnictwa. Wszystkie treści i obrazy przedstawione w magazynie są objęte ochroną prawną. Rozpowszechnianie i/lub wykorzystywanie bez zgody wydawnictwa jest zabronione. Oferta zawarta w Magazynie „Douglas” jest ważna do wyczerpania zapasów w magazynie Sprzedającego lub do odwołania. Zdjęcia produktów mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu oferowanych produktów, a dane i fotografie umieszczone w oficjalnych materiałach marketingowych są danymi przybliżonymi i mają charakter wyłącznie poglądowy. Ostateczną cenę podaje sprzedawca. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, jest wyłącznie ofertą o charakterze informacyjnym. Redakcja nie zwraca materiałów niezamówionych. Za treść reklam i ogłoszeń powierzonych Redakcja nie odpowiada.


HTMLlink

Vorigelink

Nastepna strona Naechstelink

Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

3x YO U R

PA R

T B E AU N I R TNE

Y

K ASIA Z APAŁA Niepowtarzalne, wyjątkowo kobiece, eleganckie. Takie są kreacje autorstwa utalentowanej projektantki, Kasi Zapały. Jedna z trzech pięknych sukienek wieczorowych może stać się twoją własnością.

2x ELIE SA AB Dwie unikalne torebki, dzieła wybitnego projektanta i twórcy perfum, mogą stać się dopełnieniem twojej kreacji. Zarówno czarna kopertówka zamykana na magnes, jak i  delikatna torebka na subtelnym łańcuszku są jak dzieła sztuki. * Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne na stronie www.facebook.com/PerfumerieDouglasPolska


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

3x DERMIK A DR IRENA ERIS

Zwolnij i wypiękniej. Pomoże ci w  tym jeden z  dziesięciu karnetów na ekskluzywne zabiegi w Salon & Spa Dermika o wartości 300 zł.

Zapraszamy cię do krainy przyjemności. Biletem wstępu jest jeden z pięciu voucherów do Instytutów Dr Irena Eris o wartości 300 zł. Dodatkowo otrzymasz szlafrok z wyjątkowo miękkiej bawełny.

2x

18 x

BAT YCKI Zestaw skórzanych akcesoriów zaprojektowanych dla prawdziwego dżentelmena. Jednym z trzech kompletów możesz obdarować swojego ukochanego. Zdjęcia: Kasia Zapała, Douglas, Elie Saab, Dermika, Batycki, Dr Irena Eris, Lalique

5x

K ARTA UPOMINKOWA Do wygrania karta Douglas o wartości 100 zł do wykorzystania w perfumeriach.

3x BAT YCKI Prosta, a jednocześnie szykowna. Maksymalny minimalizm. Jedna z trzech tych skórzanych toreb może pojawić się w twojej garderobie.

2x L ALIQUE Jak najlepiej rozpocząć dzień? Oczywiście szampanem! Niezbędne będą zatem kieliszki do szampana Lalique z kolekcji 100 POINTS. Słynie ona z  niepowtarzalnego kryształu. Kieliszki są częścią tego luksusowego zestawu.


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

AU T Y YO UR PA RT NE R IN BE

PACO RABANNE L ADY MILLION VERSACE YSTA TALL BRIGHT CRYSTAL

Woda perfumowana, 30 ml, nr 538009

219 zł

Woda toaletowa, 30 ml, nrr 256026 2560226

219 zł

175 zł

10 %

149 zł

TU R A B A DACZ Y A I POS UGL AS* DL A O D Y K A RT

DKNY FRESH BLOSSOM DUO BE DELICIOUS

ROBERTO CAVALLI SIGNATURE

Woda toaletowa, 2 x 30 ml, nr 474527

Woda perfumowana, 50 ml, nr 661822

370 zł

280 zł

219 zł

209 zł KENZO ENZO L'EE AU 2 FEMME ME

Zdjęcia: Versace, DKNY, Kenzo, Paco Rabanne, Roberto Cavalli, Calvin Klein

O F E RT Y C E N OW E

PACO RABANNE 1 MILLION

CALVIN KLEIN ENCOUNTER

Woda toaletowa, 100 ml, nr 379750

Wodaa toaletowa, 50 ml,l, nr n 696540

159 zł

319 zł

2399 zł

109 zł

259 zł

179 79 zł zł

Woda toaletowa, 30 ml, nr 678099. Oferta dotyczy również linii L’eau Par Kenzo Pour Femme i Pour Homme 30 ml.

W SZYSTKI E O FE RT Y DO STĘ P NE W DNIACH 12 .11– 2 4.12 LUB DO W YCZER PANIA ZAPAS ÓW. * R ABAT 10% U DZI E L ANY JEST O D CE NY P RO M O CY JNE J.


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

N W Y Ł ĄCZ N A S W DO

UGL

RAPID L ASH : SPEK TAKUL ARNY EFEK T W 6 T YGODNI! Serum wydłużające i pogrubiające rzęsy. Efekty są zauważalne już po 6 tygodniach stosowania. Spodziewany wzrost grubości i długości rzęs sięga nawet 80%.

BOBBI BROWN PERFEKCYJNY MAKIJAŻ* To książka, na którą czekały wszystkie kobiety – 25-letnie doświadczenie Bobbi Brown w świecie makijażu zawarte w jednej, podejmującej w kompleksowy sposób temat publikacji, w której Bobbi hojnie dzieli się swoją wiedzą. Ponad dwieście kolorowych zdjęć, instrukcje krok po kroku i dziesięciopunktowy przewodnik doskonałego makijażu uczą, jak właściwie nałożyć makijaż w ciągu dziesięciu minut, a nawet szybciej!

69,90 zł

Zdjęcia: Rapid Lash, Bobbi Brow Brown, wn, Jenny Gucci, Batycki, Philip Philips Visa Pure, Rouge Bunny Rouge, Douglas

269 zł

Wyjątkowa oferta damskich i męskich kosmetyczek stworzona przez znaną markę Batycki tylko dla Douglas.

39,90 zł * Oferta dostępna w szerokiej dystrybucji.

KO N K U R S

1.

2.

PHILIPS VISA PURE: PODSTAWA IDE ALNEJ PODSTAW PIELĘGNACJI! PIELĘGN NACJI! Unikalny system szczoteczki szzczoteczki Visa Pure oczyszcza i sprawia, że skóra staje się w pełni gotowa do kolejnych etapów pielęgnacji.

679 zł

To wstrząsająca historia o morderstwie i  rodzinnych intrygach w największym na świecie domu mody. Opowieść kobiety, która za luksus zapłaciła najwyższą cenę.

Rouge Bunny Roug e – marka kosmety czna, dla której pię – artysta, wizjoner, kno to priorytet. Ro projektant mody. Z i bert Kupisz ch współpracy wynik To firma RBR wspie ło coś zupełnie wyjąt rała Roberta Kupisza kowego. podczas ostatnich czt Za każdym razem ma erech pokazów mo kijaże modelek były dy. perfekcyjnie wykona pokazu. Chcesz poczu ne i dopasowane do ć się jak modelka? tematu Skorzystaj ze świąt Rouge i zrób zakup ecznych ofert Roug y za minimum 250 e Bunny zł, a będziesz mogła wygrać:

BAT YCKI SPECJALNA EDYCJA DL A DOUGL AS

1. Damska 159 zł 2. Męska 199 zł

JENNY GUCCI WOJNY RODZINY GUCCI*

OD PO W IE DZ NA RO KU OD BY Ł PY TA NI E: W K TÓ RY M SI Ę PI ER W SZ Y PO K A Z RO BE RT W SP IE RA ŁA M A KU PI SZ A , K TÓ RY AR K A SW OI M I M AK IJA ŻA M I? Odpowiedź wraz z paragonem należy przysyłać na adres: konkurs@d ouglas.pl Regulamin konkurs u dostępny na stron ie: www.cppolska.com. pl/konkurs_RBR

*mostrami.pl

Ć Ś O OW IE

Nastepna strona Naechstelink


Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

K W I N TE S E N C J A P R ZY JE M N O ŚCI CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

SHISEIDO SHEER&PERFECT FOUNDATION

COLLISTAR MASCARA SHOCK BL ACK

Ultralekki podkład w płynie, który zapewnia promienną cerę i utrzymuje się przez cały dzień. 30 ml, nr 767637

Nadaje rzęsom intensywny kolor, a dzięki wyjątkowej szczoteczce podkręca je. 10 ml, nr 763989

149 zł CHRISTIAN DIOR ROUGE DIOR LIPSTICK

99 zł Y O U R PA RT N E R IN B E A UT Y

Pomadka sprawia, że usta są nawilżone, a kolor trzyma się wyjątkowo długo. 3,5 g, nr 762366

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

145 zł

CL ARINS INSTANT CONCE ALER Płynny korektor minimalizujący zasinienia i rozjaśniający kontur oka. 15 ml, nr 757686

115 zł

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

SENSAI K ANEBO INTERNATIONAL LIF T UP BASE Perfekcyjny podkład pod makijaż, który nadaje twarzy jędrny wygląd. 30 g, nr 754269

179 zł

Zdjęcia: IMAXTREE/FREE, Shutterstock.com, Christian Dior, Shiseido, Collistar, Clarins, SENSAI Kanebo International

HTMLlink


HTMLlink

Vorigelink

ELIE SA AB LE PARFUM INTENSE

CHLOÉ ROSES DE CHLOÉ

Woda perfumowana – zmysłowe zapachy dla świadomych swojej siły kobiet. 30 ml, nr 614387

Woda toaletowa o różanej nucie, której towarzyszą takie składniki, jak: bergamotka, magnolia, białe piżmo, ambra. 30 ml, nr 757744

220 zł

Nastepna strona Naechstelink

Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

239 zł CARTIER BAISER VOLÉ ESSENCE DE PARFUM Woda perfumowana o subtelnym, lecz intensywnym zapachu zmysłowej lilii, uszlachetniona burbońską wanilią. 40 ml, nr 760361

Zdjęcia: Chloé, Gucci, Cartier, Elie Saab, Michael Kors, Douglas

395 zł CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

GUCCI MADE TO ME ASURE

MICHAEL KORS : SPORT Y CITRUS , SE X Y AMBER, GL AM JASMINE

Woda toaletowa o orientalnym zapachu dla mężczyzn, którzy lubią także aromat korzennych przypraw. 30 ml, nr 760946

225 zł

Wody perfumowane: Sexy Amber – jego główną nutą jest ambra i drzewo sandałowe, Sporty Citrus – to pamarańcza i mandarynka. Glam Jasmine – urzeka jaśminem. 100 ml CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

429 zł


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

YO U R P A RT N

ER IN B E AU T

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

SENSAI K ANEBO INTERNATIONAL ULTIMATE THE EYE CRE AM Luksusowa pielęgnacja dla zapewnienia pięknej i rozświetlonej skóry wokół oczu. Radykalnie minimalizuje oznaki starzenia. Odżywia, spłyca zmarszczki, ujędrnia oraz zmniejsza opuchnięcia i ciemne kręgi, 15 ml, nr 754264

Y

   CL ARINS SÉRUM SUPER LIF T MULTI-RÉGÉNÉRANT CONTOUR DES YEUX Serum regenerujące skórę wokół oczu, zmniejsza opuchnięcia i zmarszczki, ma natychmiastowe i długofalowe działanie napinające, 15 ml, nr 762981

 L A PRAIRIE SKIN CAVIAR LUXE SLEEP MASK Kawiorowa maseczka na noc, która przywraca jędrność, wygładza zmarszczki, uzupełnia poziom nawilżenia oraz poprawia ogólny wygląd skóry, 50 ml, nr 759452

 

Zdjęcia: Shutterstock.com, Shutterstock.c La Prairie, SENSAI Kanebo International, Douglas, Clarins

LUKSUSOWA STR E FA ZE N

Nastepna strona Naechstelink


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

E Y O N E LmaLrka

SHISEIDO IBUKI REFINING MOISTURIZER EMULSION HYDRATANTE Emulsja nawilżająca, która w widoczny sposób poprawia wygląd i kondycję skóry. Intensywnie nawilża, niweluje suchość i szorstkość skóry, zmniejsza widoczność porów oraz niedoskonałości, 75 ml, nr 762113

]ã

ka N o w a to rs na p ro w a d za w e ll e n Yo sy la k to w e j ry n e k św ia i k ty e sm ko t in fu zy jn e d la ko b ie e jn cy a n lą d p ie lę g yg w ła d za ją ce 4 0 + . O d m k ty w n e . e ra sk ó ry. S u p w yg ła d za ją ce . jn ie cy la e w e R e p rz e ci ę tn Ic h p o n a d si ą g n ię to o i śc w ła śc iw o o m a g a n iu d zi ę k i w sp e p ty d ó w, ia p n p rz e n ik a k w a su i lu o n re ti wego o h ia lu ro n cą o m o p za TM KÓ W . NANODYS

RA E I M PRE Z N I E

Zdjęcia: GlamGlow, GlamGlo Shiseido, Yonelle, Douglas

C W YŁĄ UGL AS W DO

YONELLE INFUSION BE AUT Y ELIXIR Infuzyjny Eliksir Piękności, który w zaledwie 15 minut zapewnia ponadprzeciętną gładkość i komfort nawilżenia skóry, 40 ml

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

GL AMGLOW BRIGHTMUD Preparat przeznaczony do pielęgnacji okolic oczu, działa ujędrniająco i rozświetlająco, 12 g

]ã

YONELLE INFUSION LIF T CRE AM N O1

YONELLE INFUSION ANTI-AGE SERUM

Wyjątkowy krem liftingujący, odmładzający wygląd skóry, 55 ml

Infuzyjne serum o działaniu silnie przeciwzmarszczkowym, 30 ml

]ã

]ã

]ã W serii także: INFUSION Rich Night Cream 55 ml, INFUSION Eye Lift Serum 15 ml


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

B E STSE LLE RY! AU T Y YO UR PA RT NE R IN BE

2.

CHRISTIAN DIOR J'ADORE Woda toaletowa, 30 ml, nr 627676

1.

3.

4.

Woda perfumowana, 35 ml, nr 131331

Woda perfumowana, 30 ml, nr 758971

Woda perfumowana, 30 ml, nr 695162

285 zł

199 zł

229 zł

CHANEL COCO MADEMOISELLE

HUGO BOSS BOSS JOUR

L ANCO  ME L A VIE EST BELLE

Zdjęcia: Chanel, Christian Dior, Hugo Boss, Lancôme, Douglas

249 zł


HTMLlink

Vorigelink

6.

8.

CHANEL NO 5

Y VES SAINT L AURENT MANIFESTO

Woda perfumowana, 35 ml, nr 328831

Woda perfumowana, 30 ml, nr 701316

299 zł

249 zł

7.

5. Zdjęcia: Giorgio Armani, Chanel, Calvin Klein, Yves Saint Laurent, Thierry Mugler, Chloé, Douglas

Nastepna strona Naechstelink

Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

GIORGIO ARMANI SI

CALVIN KLEIN EUPHORIA

Woda perfumowana, 30 ml, nr 753266

Woda perfumowana, 30 ml, nr 212 212316

219 zł

249 zł

9. THIERRY MUGLER ANGEL Woda perfumowana, 25 ml, nr 537811

269 zł

10. CHLOÉ SEE BY CHLOÉ Woda perfumowana, 30 ml, nr 726716

195 zł


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

B E STSE LLE RY!

Nastepna strona Naechstelink

3.

GIORGIO GIO ARM ARMANI ACQ ACQUA DI G GIÒ HOM HOMME

Woda to toaletowa, 50 ml, nnr 836627

269 zł 26

1.

2.

4.

PACO RABANNE INVICTUS

PACO RABANNE 1 MILLION

Woda toaletowa, 50 ml, nr 753760

Woda toaletowa, 50 ml, nr 379793

Woda toaletowa, 50 ml, nr 211978

229 zł

229 zł

275 zł

DIOR HOMME

Zdjęcia: Paco Rabanne, Giorgio Armani, Dior, Douglas

Y YO UR PA RT NE R IN BE AU T


HTMLlink

Vorigelink

6.

8.

HERMÈS TERRE D'HERMÈS

Y VES SAINT L AURENT L'HOMME

Woda toaletowa, 50 ml, nr 237966

Woda toaletowa, 40 ml, nr 549631

289 zł

5.

229 zł

7.

CHANEL BLEU DE CHANEL

MONT BL ANC LEGEND

Woda toaletowa, 50 ml, nr 544728

Woda toaletowa, 50 ml, nr 602140

219 zł

289 zł

Zdjęcia: Chanel, Hermès, Yves Saint Laurent, Mont Blanc, Versace, Givenchy, Douglas

Nastepna strona Naechstelink

Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

9.

10.

VERSACE EROS

GIVENCHY GENTLEMEN ONLY

Woda toaletowa, 50 ml, nr 719127

Woda toaletowa, 50 ml, nr 733661

279 zł

255 zł


HTMLlink

Vorigelink

Nastepna strona Naechstelink

Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

ŚW I ĄTECZN E I N SP I R ACJE PUPA CL ARINS

Zestaw do makijażu Pupart Pocket.

Zestaw: mascara Wonder Black 7 ml, baza wygładzająco-rozświetlająca pod makijaż 4 ml, rozjaśniający krem energetyzujący do skóry wokół oczu 3 ml oraz kosmetyczka, nr 766463

79 zł PUPA Zestaw: Diva's Kit – Diva's Lashes Mascara, minikredka multiplay oraz kosmetyczka.

105 zł

64 zł

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

NY X

109,90 zł NY X Paleta do makijażu, Box of Smokey Look, nr 582184 CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

139,90 zł

Zdjęcia: Clarins, Douglas, Pupa, NYX, Shutterstock.com

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

Paleta do makijażu, Nude on Nude, nr 629484


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

L'ORÉAL É REVITALIF T Zestaw L'Oréal Revitalift Laser X3: płyn micelarny, krem na dzień i krem pod od oczy, nr 786131

97,90 zł

A RT N E R YO U R P

TY I N B E AU

GRACE COLE WHITE FIG & GRAPE Ultimate Rejuvenation: żel do mycia cia ciała 150 ml, płyn do kąpieli 150 ml, kryształki kąpielowe 100 g, masło do ciała, 100 ml, myjka 30 g, nr 781951 51

119 zł ISADORA

Zdjęcia: L'Oréal, Dermika, Grace Cole, Isadora, Douglas

Zestaw Build Up Extra Volume mascara z eye-linerem.

60 zł

DERMIK A Zestaw Mesotherapist: krem liftingujący na dzień i serum odnawiające przeciw oznakom starzenia, nr 783792

109 zł


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

CH W I L A O DDECH U 5.

4.

3.

IN B E A U T Y YO U R PA R T N E R

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

2. 6.

7.

1. Balsam do kąpieli z linii New York o zapachu wanilii, 140 ml, 29,90 zł, nr 781000, 2. Balsam do kąpieli z linii Nostalgic o zapachu morskiej bryzy, 200 ml, 35  zł, nr 781357, 3. Balsam do kąpieli z linii Nostalgic o zapachu morskiej bryzy, 200 ml, 29 zł, nr 781360, 4. Zestaw kąpielowy z linii Engel o zapachu aloesu: żel pod prysznic 165 ml, balsam do ciała 100 g, sól do kąpieli 30 g, 59 zł, nr 692131, 5. Balsam do kąpieli z linii Paris o zapachu kokosu, 255 ml, 29,90 zł, nr 780967, 6. Zestaw kąpielowy z linii Nostalgic o zapachu wanilii: żel pod prysznic 140 ml, balsam do ciała 140 ml, gąbka, 25 zł, nr 781352, 7. Mydło w kształcie aniołka w zestawie z perłowymi kuleczkami do kąpieli, 9 zł, nr 711667.

Zdjęcia: IMAXTREE/FREE, Bartek Molga

1.


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

1. Vivian Gray – mydło do kąpieli, 250 ml, 29,90 zł, 2. Vivian Gray – mydło do kąpieli, 250 ml, 29,90 zł, nr 767944, 3. Vivian Gray – balsam do ciała, 250 ml, 34,90 zł, nr 767946, 4. J.S. Douglas Söhne – Lawenda i Tymianek – balsam do ciała, 250 ml, 39 zł, nr 759553, 5. J.S. Douglas Söhne – Lawenda i Tymianek – żel po prysznic, 250 ml, 39 zł, nr 759561, 6. Saszetka zapachowa do ubrań, 25 zł, nr 781154, 7. Kąpielowy zestaw z linii WINDSOR & ROSE o zapachu białej herbaty: żel pod prysznic 90 ml, balsam do ciała 90 ml, złota kosmetyczka, 45 zł, nr 712101, 8. Zawieszka zapachowa do ubrań, 19 zł, nr 781163, 9. Kąpielowy zestaw z linii WINDSOR & ROSE o zapachu białej herbaty: żel pod prysznic 165 ml, balsam do ciała 165 ml, sól do kąpieli 100 g, 55 zł, nr 712100, 10. 6 szt. perłowych kuleczek w woreczku z organzy, 12 zł, nr 781023.

3. CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

7.

9.

2.

1.

8.

10. 4.

5.

Zdjęcia: Bartek Molga

6. 1. 8 szt. perełek erełek do kąpieli, 12 zł, nr 711692, 692, 2. Vivian Gray, mydło do kąpieli, eli, 250 ml, 29,90 zł, nr 767935, 3. Płyn do kąpieli, 500 ml, 35 zł, nr 780937, 4. Zestaw doo kąpieli: żel pod prysznic 2500 ml, balsam do ciała 250 ml,, 49 zł, nr 750193, 5. Płyn do kąpieli pieli z linii Scarlette o zapachu wiśni, śni, 200 ml, 29 zł, nr 781240, 6. Żel pod prysznic z linii Amber,r, 730 ml, 29 zł, nr 781373, 7. Kostka do kąpieli o zapachu aloesu, oesu, 30 g, 12 zł, nr 781016, 8. Płyn do kąpieli o zapachu wiśni, śni, 130 ml, 25 zł, nr 781233.

3.

5.

6.

2. CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

8. 4.

1.

7.


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

DERMIK A PASSIONÉ BODY

DO

29,90 zł

Perfumowany krem Anti-Aging do ciała, 200 ml, nr 681086

DOUGL AS ABSOLUTE LIPS Błyszczyk do ust Giulia, 8 ml, nr 693511

GRACE COLE BOUTIQUE ORCHID AMBER & INCENSE

29,90 zł

Relaksujący płyn do kąpieli, 500 ml, nr 704909

CZ N IE W YŁĄ UGL AS O D W

29,90 , zł

CZ N IE W YŁĄ UGL AS O D W

29,90 zł

DO

59 zł NYY X Paleta do makij makijażu Love in Paris, nr 776343

49,90 49 90 zł L'ORÉAL PARIS Mascara Volume Million Lashes Excess Black 9 ml, Superliner Slim Intense Black, nr 786127

59 zł

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

GRACE COLE BOUTIQUE UE WILD FIG & PINK NK CEDAR Żel do mycia rąk oraz raz balsam do pielęgnacji rąk, rąk 2 x 500 ml, nr 781757 757

59 zł CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

Zdjęcia: Douglas Absolute, Douglas, Dermika, Grace Cole, L'Oréal, NYX, IMAXTREE/FREE

P R EZENT DL A NIEJ


HTMLlink

Vorigelink

Nastepna strona Naechstelink

Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

COLLISTAR

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

Zestaw: mascara Shock, kredka do oczu Designe nr 101 oraz kosmetyczka, nr 759311

DO

99 zł

99 zł GRACE COLE

GRACE COLE

Zestaw świąteczny do pielęgnacji ciała Eastern Spa True Relaxation.

Zestaw świąteczny do pielęgnacji ciała Infinite Relaxation.

92 zł

99 zł

Zdjęcia: Grace Cole, Collistar, Iceberg, Douglas Beauty System

ICEBERG WHITE

COLLISTAR

Woda toaletowa, 30 ml

Zestaw Collistar: głęboko nawilżający krem do ciała 400 ml, przeciwzmarszczkowy krem do rąk 50 ml oraz kosmetyczka, nr 759319

129 zł

129 zł CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

DOUGL AS BE AUT Y SYSTEM Zestaw: Pro-Age Lifting Eye Cream 15 ml, Clean & Neat Gentle Eye Make-up Remover, nr 772356

129 zł

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

DO

129 zł


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

P R EZENT DL A NIEGO DO

29,90 zł COLLISTAR PAL ZILERI UOMO Dezodorant, 150 ml

29,90 zł BODYY FARM M CZ N IE W YŁĄ UGL AS O D W

Żel pod prysznic, ysznic, 250 ml

29,90 90 zł 59 zł

INTESA ACTION

GRACE COLE HOMME KEEP IT CLE AN

Balsam przeciwzmarszczkowy z liposomami, pianka do golenia z awokado 50 ml, dezodorant 150 ml ylang ylang oraz saszetka podróżna.

Zestaw dla mężczyzn, żel pod prysznic oraz szampon z kosmetyczką.

59 zł CK FREE

59 zł

1. Il eaquidest, eaquiddes esstt, int inntt aborporrovit abboorrpo abo ab rppo porrro rrro rovvit viiitt ex ex eatemped eate eate ea ttem eem mped ppeeedd minciti miinc m ncittii umenihilit um uume mennih me niih ihil hiili illilitit idissunt id t omnis, om om mni mn nniis, 2. nis 2. Desequi Deese D Des eseeqq odi quam, ut as molorpo repratem commolo repero totam, 3. Ulpa cuptaŻelcoritiam pod prysznic, tatia quatur turr moluptat, m moolu llup uupptat taatt, 4. ta 4. Eptas Eppta ptta tas sinus siinnnuus con coonn niminctur nnim im imin inncctu inc tur a coritas ccooorrita cor itita tas dunt, dunt, 5. Ibuss nonem nonem nem m simagnim siim maaaggn ut200 mag quemldolorrum idi corecea volore dunti untis nihillaut parum hilloria accum eat. Ximagnitaspe Ximagn nitasp spe sp pe et, eett, nnobit obi oob bbiiitt mi, mi, ommos omm om mmos mmo os di di ipsam, iipppssaam, ips m, 6. m 6. Quatis Quuat Q u tis as soluptaqui solu olupptaq ullatatiore ataatttiiore at orree denient or de dennie niiieenntt quianti quia nus eat atur sinciis.

39,90 zł

Zdjęcia: Collistar, Body Farm, Grace Cole, Douglas, CK Free, Intesa

DO


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

DO

GRACE COLE HOMME MORNING HOMM AF TER ESSENTIALSS

99 zł ME XX FRESH MAN FRES

Zestaw dla mę mężczyzn: żel pod prysznic, szampon oraz płyn do kąpieli z kosmetyczką. ką.

Zestaw: wo woda toaletowa 550 ml i dezodoran dezodorant 150 ml

92 zł

99 zzł COLLISTAR ACQUA AT TIVA ASSOLUTA CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

Woda toaletowa, 50 ml, nr 710801

Zdjęcia: Grace Cole, Douglas, Collistar, Mexx, Iceberg, Douglas Men's System

99 zł ICEBERG BURNING ICE Woda toaletowa, 50 ml

129 zł

COLLISTAR Zestaw: tonizujący żel pod prysznic 250 ml, pianka do golenia do skóry wrażliwej 200 ml, kosmetyczka elegancka Piquadro, nr 759334

129 zł

DO

DOUGL AS MEN'S SYSTEM

Krem przeciwzmarszczkowy, 50 ml, nr 682288

129 zł

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

129 zł

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

M AR ZENIA O DCZY TANE SENSAI K ANEBO INTERNATIONAL

CL ARINS Zestaw Multi-Active: krem odmładzający na dzień 50 ml, serum odnawiające na pierwsze zmarszczki 10 ml, bogaty krem odmładzający na noc 15 ml oraz kosmetyczka, nr 765979

Zestaw SENSAI Kanebo International Cellular Performance Cream: krem do twarzy Cellular Performance 40 ml, aktywator pielęgnacji Prime Solution 10 ml, intensywna pielęgnacja ust Total Lip Treatment 5 ml, nr 762104 

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

COLLISTAR

ES ESTĒE L AUDER

Zestaw: biorewitalizujący krem do twarzy 50 ml, przeciwzmarszczkowe mleczko do demakijażu 50 ml, przeciwzmarszczkowy tonik do demakijażu 50 ml oraz kosmetyczka, nr 759147

Zesta Zestaw: Revitalizing Supreme Crème na noc 50 ml, nowość Repa Reparator r1 15 ml, Revitalizing Supreme Eye 5 ml, Perfectly Clea Clean Multi-Action Foam Cleanser 50 ml, nr 760339

Zdjęcia: Clarins, SENSAI Kanebo International, Collistar, Estēe Lauder, Douglas

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podglšdu

Nastepna strona Naechstelink

Y O U R PA RT N E R IN B E A UT Y CZ N IE W YĹ Ä„ UGL AS W DO

EELIE SA AB Z Zestaw: woda perfumowana IIntense 50 ml, Prestige woda pperfumowana Intense, 10 ml, nnr 756280

 Zdjęcia: Getty Images/FPM, Givenchy, Elie Saab, Balenciaga, Roberto Cavalli, alli, Douglas

ROBERTO R C CAVALLI NERO Z Zestaw: woda perfumowana 50 ml, bbalsam do ciała 75 ml, nnr 779026

GIVENCHY ANGE OU D DÉMON É MON MO LE SECRE TZestaw: woda perfumowana ana 50 ml, balsam do ciała 75 ml, şell pod prysznic 75 ml, nr 7661511

 BALENCIAGA FLORABOTANICA Zestaw: woda perfumowana 50 ml, balsam do ciała 100 ml, nr 779060CZ N IE W YĹ Ä„ UGL AS O D W


HTMLlink

Vorigelink Poprzednia strona

Powrót do podgl¹du

Nastepna strona Naechstelink

P R E ZE N T Y TY R IN B E A U E N T R A P YO U R

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

MO MONT O NT BL ANC

L LOLITA LLEMPICK A

CZ N IE W YŁĄ UGL AS W DO

P zakupie dowolnePrzy ggo zapachu marki Lolita LLempicka otrzymasz w prezencie wodę perffumowaną Elle L'aime o pojemności 5 ml. O Oferta obowiązuje od 220.11 do wyczerpania zzapasów.

Przy zzakupie akupie dowoln dowolnego eggo zapachu pacchu marki Montt Blanc ncc otrzymasz w prezencie ezencie wodę perfumowaną mowaną Legen Legend nd Womann o pojemnoś pojemności ści 4,5 ml.

CL ARINS

Oferta obowiązuje wiązuje odd 20.11 do wyczerpania czerpania zapasów.

ARTDECO RABAT

Oferta obowiązuje od 12.11 do wyczerpania zapasów.

20% Na kosmetyki do makijażu marki Artdeco (na system magnetyczny). Oferta obowiązuje od 12.11 do wyczerpania zapasów.

REVLON

2+1

DR IRENA ERIS

Przy zakupie 2 produktów marki Revlon trzeci, w najniższej cenie, gratis.

Przy zakupie dowolnego kosmetyku marki Dr Irena Eris z serii Platinum Men otrzymasz w prezencie żel do mycia ciała i włosów 125 ml.

Oferta obowiązuje od 12.11 do wyczerpania zapasów.

Oferta obowiązuje od 12.11 do wyczerpania zapasów.

Zdjęcia: Douglas, Mont Blanc, Lolita Lempicka, Artdeco, Revlon, Dr Irena Eris

Przy zakupie Double Serum marki Clarins otrzymasz w prezencie kosmetyczkę z dwiema miniaturami z linii Multi-Active/Extra-Firming.


HTMLlink Powrót do podgl¹du

Vorigelink Poprzednia strona

Nastepna strona Naechstelink

POWRÓT DO TRADYCYJNEJ SZTUKI KOSMETYCZNEJ

Witaminy

Olejek Shea

INTENSYWNA PIELĘGNACJA I DELIKATNA OCHRONA Aksamitnie gładka i jedwabiście miękka. Taka będzie Twoja skóra, jeśli sięgniesz po najnowszą linię pielęgnacyjną kosmetyków zawierających naturalne składniki. Olejek Shea pozyskiwany z orzechów afrykańskich drzew zapewni Ci nie tylko wspaniały zapach, ale także wygładzi wszelkie nierówności. Obecne w kosmetykach witaminy A i E wzmocnią odporność skóry, a przede wszystkim opóźnią proces starzenia się.


HTMLlink Powr贸t do podgl鹿du

Vorigelink Poprzednia strona

Douglas  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you