Issuu on Google+

Aktualna gazetka na

oferta handlowa ważna od 27.05 do 02.06.2014

2

29 KG

Arbuz

kraj pochodzenia Hiszpania

S U P E R O F E R TA 6-PAK

Kiełbasa zwyczajna*

PRODUKT KRAJOWY

KOSZT 1 PUSZKI - 1,83 ZŁ

Piwo**

5

99 KG

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.

WARKA 6 x 0,5 l puszka cena za 6-pak koszt 1 l - 3,66 zł

10

99

6-PAK


S U P E R O F E R TA

PRODUKT KRAJOWY

Szynka dymem wędzona*

15

99

Parówki*

PRODUKT KRAJOWY

KG

PRODUKT KRAJOWY

Schab firmowy*

JUBILATKI

13

16

99

99 KG

PRODUKT KRAJOWY

Kabanosiki wiejskie z kurcząt*

9

Kaszanka wieprzowa, kaszanka drobiowa*

99

IDEALNE DO KANAPEK PRODUKT KRAJOWY

LEŚNY

6

KG

PRODUKT KRAJOWY

Ser żółty* EMENTALER RODZINNY, ALPENER

16

99

2

PRODUKT KRAJOWY

99

KG

Ser żółty*

KG

KG

18

99 KG

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

Naszymi dostawcami są: OSM WŁOSZCZOWA, P.H.U. ROBERT OGORZAŁEK, ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY, ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O., SOKOŁÓW SA Z SIEDZ. W SOKOŁ. PODL., SOBSMAK SP. Z O.O., DROBIMEX SP. Z O.O., ZAKŁADY MIĘSNE SILESIA SA, K.Z.D. EXDROB SA.


S U P E R O F E R TA

PRODUKT KRAJOWY

Kalafior

2

99

Nektarynki

KOSZYK 1 KG

kraj pochodzenia Hiszpania

5

3

OPAK.

Pączki z nadzieniem

1 kg

14

KG

NA SŁODKO PRODUKT KRAJOWY

0

OPAK.

PRODUKT KRAJOWY

49

89

99

Chleb

PRODUKT KRAJOWY

Pieczarki

99

Mieszanka studencka

SZT.

Donaty, oponki

SZT. PRODUKT KRAJOWY

DRWALSKI, FITNESS, WIELOZIARNISTY 350 - 450 g koszt 1 kg - od 5,33 zł do 7,11 zł

2

49 SZT.

0

Naszymi dostawcami są: SPÓŁ. OGROD.-HAND. W HENRYKOWIE, P.P.H.U. KOLASIŃSKI, FRUIT M.H. GRZYBOWSKI S.J., NET-PROFIT WARZYWA & OWOCE SP. Z O.O., P.H.U. WITKIEWICZ ZBIGNIEW, AGROPEX SP. Z O.O., PROD. I SPRZ. PIECZAREK UTRACKI, SPÓŁDZ. PROD. GRZYBÓW JADALNYCH, BONA-AGRA SP. Z O.O., HELIO SA, FIRMA CUKIERNICZA M.W. JANCZEWSCY, INTER EUROPOL PIEK. SZWAJCARSKA.

89 SZT.

3


S U P E R O F E R TA

BEZ KOŚCI

Łopatka wieprzowa

9

99

Filet z indyka

PRODUKT KRAJOWY

tacka

KG

Mięso mielone wołowe

PRODUKT KRAJOWY

500 g koszt 1 kg - 17,98 zł

17

8

99

99

KG

PRODUKT MROŻONY

OPAK.

Makrela wędzona*

Flądra strzałozębna* filet mrożony glazura 25%

9

Tulipsy z kurczaka

KG

PRZYSMAKI NA GRILL PRODUKT KRAJOWY

11

99

99

KG

PRODUKT KRAJOWY

Boczek grillowy OLEWNIK

9

99

4

KG

14

99 KG

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej. Naszymi dostawcami są: P.P.H. HERRING BRYGIDA STACHNIUK, KRYMAR PRODUCTS S.C., JAR-FISH SP. J. WSPÓLNICY, SEAMOR SP. Z O.O., Z.P.M.R. KARI, Z.M. ŁUKÓW, Z.M. OLEWNIK, Z.M. GZELLA, Z.M. KANIA, Z.M. GRUPY SOKOŁÓW, Z.M. GRUPY ANIMEX, ANIMEX FOODS SP. Z O.O. S.K.A., PRZEDS. DROB. DROBEX SP. Z O.O., K.Z.D. EXDROB SA, IKO KOMPANIA DROBIARSKA SP. Z O.O., DROSED SA, SUPERDROB, DROBIMEX SP. Z O.O., ZAKŁ. DROBIARS. KOZIEGŁOWY SP. Z O.O., INDYKPOL SA.


Produkt

Najlepsza jakość w najlepszej cenie.

Deser ZOTT 175 g różne rodzaje cena za szt. koszt 100 g: - z kartą 0,57 zł - bez karty 0,85 zł

Baton mleczny KINDER MLECZNA KANAPKA 28 g koszt 100 g - 4,61 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

0,49

099

1

29

Serek homogenizowany

Carrefour

150 g różne rodzaje cena za szt. koszt 100 g - 0,86 zł

1

29

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

1,48

LEKKIE ŚNIADANIE

Ser twarogowy SMAKOWITY 300 g koszt 1 kg: - z kartą 9,97 zł - bez karty 12,93 zł

Serek wiejski

Jogurt

PIĄTNICA 150 g 2 rodzaje cena za szt. koszt 100 g - 1,06 zł

SOMLEK 400 g różne rodzaje koszt 1 kg - 3,73 zł

1

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

2

1

49

59

0,89 ZŁ

99

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

3,88 ZŁ

4-PAK

50%

DRUGI

Jogurt ACTIVIA 4 x 120 g różne rodzaje cena za dwa 4-paki - 7,49 zł koszt 100 g przy zakupie dwóch 4-paków - 0,78 zł

Jogurt pitny DANONE 300 g różne rodzaje cena za 2 szt. - 2,99 zł koszt 1 kg przy zakupie 2 szt. - 4,98 zł

50%

TANIEJ

PIERWSZY PRODUKT

DRUGI PRODUKT

499

250

KLASA

L

DRUGI

Ser żółty

TANIEJ

PIERWSZY PRODUKT

1

99

50%

DRUGI

Jaja MIZGIER 10 szt. cena za 2 opak. - 5,90 zł koszt 1 szt. przy zakupie 2 opak. - 0,30 zł

DRUGI PRODUKT

1

00

PIERWSZY PRODUKT

DRUGI PRODUKT

393

197

Śmietana MLEKPOL 400 g zaw. tł. 18% koszt 1 kg: - z kartą 5,73 zł - bez karty 6,68 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

2

0,38 ZŁ

29

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

2,67

HOCHLAND plastry 165 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g: - z kartą 2,42 zł - bez karty 3,08 zł

TANIEJ

Kefir SOMLEK 400 ml koszt 1 l: - z kartą 2,48 zł - bez karty 2,98 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

0

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

99

0,20 ZŁ

99 Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

1,19 ZŁ

3

1,09 ZŁ

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

5,08 ZŁ

Z kartą Rodzinka płacisz mniej za swoje zakupy! Teraz dzięki karcie Rodzinka, kupując produkty oznaczone symbolem „Z Rodzinką zyskujesz”, zapłacisz za nie mniej. Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka.

5


ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU

83%

Margaryna

Masło ekstra

OPTIMA CARDIO 400 g koszt 1 kg: - z kartą 29,98 zł - bez karty 38,23 zł

MAZURSKI SMAK 200 g koszt 100 g: - z kartą 1,95 zł - bez karty 2,45 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

3,30 ZŁ

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

1199

389

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

50%

1,00 ZŁ

Z KARTĄ

15,29ZŁ

CENA BEZ KARTY

4,89 ZŁ

DRUGI

TANIEJ

Margaryna FLORA 400 g cena za 2 szt. - 9,74 zł koszt 1 kg przy zakupie 2 szt. - 12,18 zł

PIERWSZY PRODUKT

649

PRODUKT MROŻONY

Kostka topiona

Mleko UHT

SERTOP 100 g różne rodzaje cena za szt.

TWÓJ KUBEK 1l zaw. tł. 3,2%

2

DRUGI PRODUKT

0

39

325

85

Szpinak HORTEX 450 g koszt 1 kg: - z kartą 5,98 zł - bez karty 6,76 zł

Szynka tradycyjna

0,35 ZŁ

KANIA paczkowana kg

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

2

69

3,04

16

LODOWE PRZYSMAKI

Lody

ALGIDA TRIO 1250 ml różne rodzaje cena za opak. koszt 1 l - 7,59 zł

9

49

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

GRYCAN 900 ml - 1,1 l różne rodzaje koszt 1 l: - z kartą od 11,35 zł do 13,88 zł - bez karty od 16,35 zł do 19,98 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

12

CENA BEZ KARTY

6

Z KARTĄ

7,35 ZŁ

Najlepsza jakość w najlepszej cenie.

5,49 ZŁ

49

Z KARTĄ

17,98

Teraz dzięki karcie Rodzinka, kupując produkty oznaczone symbolem „Z Rodzinką zyskujesz”, zapłacisz za nie mniej. Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka.

49

CENA BEZ KARTY

Z kartą Rodzinka płacisz mniej za swoje zakupy! 6

0,86 ZŁ

Produkt

PRODUKT MROŻONY

Lody

BERLINKI 500 g koszt 1 kg: - z kartą 12,98 zł - bez karty 14,70 zł

99

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

PRODUKT MROŻONY

Parówki

Ser pleśniowy

Carrefour

camembert 120 g 4 rodzaje brie 125 g cena za szt. koszt 100 g - od 2,39 zł do 2,49 zł

2

99


ESENCJA SMAKU

Kawa mielona

Kawa rozpuszczalna

Herbata

JACOBS KRÖNUNG 500 g koszt 1 kg - 35,38 zł

NESCAFÉ CLASSIC 200 g koszt 100 g - 8,50 zł

SAGA 1,4 g x 100 torebek koszt 100 g - 3,78 zł

99

29

17

16

69

5

Przekąska wielozbożowa SUNBITES 100 g

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

1

0,89 ZŁ

Guma rozpuszczalna

99

MAMBA 106 g koszt 100 g - 2,54 zł

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

2,88 ZŁ

2

69

Produkt

Najlepsza jakość w najlepszej cenie.

Markizy HIT 220 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g: - z kartą 1,72 zł - bez karty 1,90 zł

Ciastka z nadzieniem

Carrefour

160 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 2,06 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

3

3

29

Wafelek PRINCESSA 33 - 35 g różne rodzaje cena za 3 szt. - 1,98 zł koszt 100 g przy zakupie 3 szt. - od 1,89 zł do 2,00 zł

0,39ZŁ

3

W CENIE

2

099 066

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

79

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

4,18 ZŁ

Czekolada WEDEL 100 g wybrane rodzaje cena za szt.

Praliny MILKA CRISPELLO 140 - 150 g koszt 100 g: - z kartą od 3,99 zł do 4,28 zł - bez karty od 6,25 zł do 6,70 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

5

3,39 ZŁ

99 Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

9,38

Żelki HARIBO 100 g

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

2

0,49 ZŁ

49

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

2,98 ZŁ

2

49

Z kartą Rodzinka płacisz mniej za swoje zakupy! Teraz dzięki karcie Rodzinka, kupując produkty oznaczone symbolem „Z Rodzinką zyskujesz”, zapłacisz za nie mniej. Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka.

7


Zupa błyskawiczna

Przyprawa

VIFON 70 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g: - z kartą 1,56 zł - bez karty 1,93 zł

GALEO 6 - 20 g wybrane rodzaje cena za 3 opak. - 1,98 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - od 3,30 zł do 11,00 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

3

0,26 ZŁ

109

1,35

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

50%

PUDLISZKI 220 g koszt 100 g: - z kartą 1,36 zł - bez karty 1,54 zł

TANIEJ

DR. OETKER 40 g cena za 2 opak. - 4,49 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 5,61 zł

PIERWSZY PRODUKT

DRUGI PRODUKT

299

150

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

Kukurydza konserwowa

DRUGI

Żelfix

2

099 066

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

W CENIE

Chipsy 100 g różne rodzaje cena za opak.

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

2

1

29

0,39 ZŁ

99 Z KARTĄ

3,38 ZŁ

CENA BEZ KARTY

Produkt

Najlepsza jakość w najlepszej cenie.

Makaron LUBELLA PEŁNE ZIARNO 400 g wybrane rodzaje cena za opak. koszt 1 kg: - z kartą 8,45 zł - bez karty 9,45 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

0,40

338 Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

3,78 ZŁ

Deser dla dzieci GERBER 130 g wybrane rodzaje cena za 3 szt. - 6,18 zł koszt 100 g przy zakupie 3 szt. - 1,58 zł

3 3

W CENIE

09

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

2

2

06

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

Oliwa z oliwek

Carrefour

Olej

extra vergine 750 ml koszt 1 l - 17,32 zł

KUJAWSKI 1l

12

5

99

79 Sos na ciepło ŁOWICZ 520 g różne rodzaje cena za szt. koszt 1 kg: - z kartą 8,83 zł - bez karty 10,35 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

4

0,79 ZŁ

59 Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

5,38

Z kartą Rodzinka płacisz mniej za swoje zakupy! 8

Teraz dzięki karcie Rodzinka, kupując produkty oznaczone symbolem „Z Rodzinką zyskujesz”, zapłacisz za nie mniej. Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka.

Majonez KIELECKI 310 ml koszt 1 l: - z kartą 13,84 zł - bez karty 14,77 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

4

0,29 ZŁ

29 Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

4,58 ZŁ


4-PAK

Produkt

Piwo** REDD’S 0,4 l butelka bezzwrotna cena za 2 szt. - 5,84 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 7,30 zł

Piwo** HARNAŚ 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 4,50 zł

Piwo smakowe** CHAT 0,5 l puszka różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 4,58 zł

50%

DRUGI

TANIEJ

8

99

PIERWSZY PRODUKT

389

4-PAK

Napój ZŁOTY POTOK 2l różne rodzaje koszt 1 l - 1,25 zł

2

2

29

DRUGI PRODUKT

195

49

6-PAK Napój gazowany

Woda mineralna

ZBYSZKO 1,75 l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l: - z kartą 1,54 zł - bez karty 1,82 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.

2

CISOWIANKA 6 x 1,5 l różne rodzaje cena za 6-pak koszt 1 l - 0,86 zł

7

69

0,49 ZŁ

69

Z KARTĄ

3,18 ZŁ

CENA BEZ KARTY

Napój gazowany PEPSI, 7 UP, MIRINDA, MOUNTAIN DEW 1l różne rodzaje cena za 3 szt. - 7,58 zł koszt 1 l przy zakupie 3 szt. - 2,53 zł

3

W CENIE

2

379 253

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

Woda smakowa niegazowana ŻYWIEC ZDRÓJ 1,5 l różne rodzaje koszt 1 l - 1,59 zł

2

39

Syrop OWOCOWA SPIŻARNIA 420 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l: - z kartą 10,21 zł - bez karty 10,92 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

4

0,30

29

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

4,59

Sok, nektar FORTUNA 1l wybrane rodzaje

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

3

0,89

49 Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

4,38 ZŁ

Z RODZINKĄ

Napój ZYSKUJESZ TYMBARK ASEPTIC 2l wybrane rodzaje cena za szt. koszt 1 l: - z kartą 1,50 zł - bez karty 1,86 zł

2

0,72 ZŁ

99 Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

3,71 ZŁ

Z kartą Rodzinka płacisz mniej za swoje zakupy! Teraz dzięki karcie Rodzinka, kupując produkty oznaczone symbolem „Z Rodzinką zyskujesz”, zapłacisz za nie mniej. Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka.

9


Produkt

Najlepsza jakość w najlepszej cenie.

Płyn do pielęgnacji podłóg PRONTO 750 ml różne rodzaje koszt 1 l: - z kartą 13,99 zł - bez karty 16,24 zł

Ręczniki papierowe

Carrefour 4 rolki

Papier toaletowy VIVO GRITE 12 rolek

5

99

4

29

Mleczko do czyszczenia CIF 700 ml różne rodzaje koszt 1 l - 11,41 zł

7

99

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

1,69 ZŁ

1049

Z KARTĄ

12,18ZŁ

CENA BEZ KARTY

Spray do mebli PRONTO 250 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 39,96 zł

9

99

10 PRAŃ Płyn do płukania tkanin

Płyn do mycia naczyń

E 2l różne rodzaje koszt 1 l - 5,00 zł

LUDWIK 1 kg różne rodzaje cena za szt.

4

9

99

49

Z KARTĄ

28,58ZŁ

GLADE BY BRISE aerozol 300 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l: - z kartą 16,63 zł - bez karty 22,27 zł

39

3 0

W CENIE

59

Z KARTĄ

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

0

2

39

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

Z kartą Rodzinka płacisz mniej za swoje zakupy! 10

2289

RADICAL zapas 40 g różne rodzaje cena za 3 szt. - 1,18 zł koszt 100 g przy zakupie 3 szt. - 0,98 zł

1,29 ZŁ

5,68

5,69 ZŁ

Odświeżacz powietrza

TYTAN 700 g koszt 1 kg: - z kartą 6,27 zł - bez karty 8,11 zł

4

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

CZYSTA ŁAZIENKA

Płyn do WC

CENA BEZ KARTY

REX 4 kg koszt 1 kg: - z kartą 5,72 zł - bez karty 7,15 zł

CENA BEZ KARTY

Kostka do WC

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

Proszek do prania

Teraz dzięki karcie Rodzinka, kupując produkty oznaczone symbolem „Z Rodzinką zyskujesz”, zapłacisz za nie mniej. Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka.

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

4

1,69 ZŁ

99

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

6,68 ZŁ


DLA MĘŻCZYZN Żel do golenia NIVEA 200 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 100 ml: - z kartą 4,49 zł - bez karty 7,49 zł

Żel pod prysznic NIVEA 500 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 19,98 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

8

9

99

Dezodorant STR8 150 ml koszt 100 ml: - z kartą 6,66 zł - bez karty 8,39 zł

6,00 ZŁ

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

9

98

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

14,98

99

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

2,59 ZŁ

12,58 ZŁ

Pieluchy HELEN HARPER 44 - 56 szt. różne rozmiary cena za opak.

21

29

Produkty do stylizacji włosów TAFT 200 - 250 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 100 ml: - z kartą od 3,92 zł do 4,90 zł - bez karty od 5,67 zł do 7,09 zł

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

4,39 ZŁ

979

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

14,18 ZŁ

Pasta do zębów

Szczoteczka do zębów COLGATE MAX WHITE 1 szt. + 1 szt. GRATIS

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

Z RODZINKĄ ZYSKUJESZ

Z KARTĄ

10,48 ZŁ

5

2,29 ZŁ

99

1,99 ZŁ

849

CENA BEZ KARTY

COLGATE TOTAL 100 ml cena za szt.

Z KARTĄ

CENA BEZ KARTY

8,28 ZŁ

Z kartą Rodzinka płacisz mniej za swoje zakupy! Teraz dzięki karcie Rodzinka, kupując produkty oznaczone symbolem „Z Rodzinką zyskujesz”, zapłacisz za nie mniej. Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka.

11


Mydło toaletowe DOVE 100 g cena za 2 szt. - 5,22 zł koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - 2,61 zł

Krem do twarzy NIVEA 50 ml wybrane rodzaje koszt 100 ml - 19,98 zł

50%

DRUGI

TANIEJ

9

99

PIERWSZY PRODUKT

348

174

Płyn do płukania jamy ustnej

Szampon do włosów

LISTERINE 500 ml różne rodzaje koszt 1 l - 21,70 zł

ELSEVE 400 ml koszt 1 l - 32,48 zł

12

10

99

Z KARTĄ SENIORA płać mniej za swoje zakupy w Carrefour

DRUGI PRODUKT

85

Szukaj produktów oznaczonych w gazetce i sklepie.

W każdy wtorek, robiąc zakupy za minimum 50 zł, otrzymasz rabat do 10% na całe zakupy*. za wydane: otrzymasz e-Kupon: 50 - 99,99 zł – 5 zł 100 - 149,99 zł – 10 zł 150 - 199,99 zł – 15 zł…* Jeśli ukończyłeś 60 lat, zgłoś się do Punktu Obsługi Klienta w sklepie, wypełnij formularz i odbierz swoją KARTĘ SENIORA.

Pamiętaj, że tylko z kartą Rodzinka kupisz je taniej.

*Maksymalna wartość e-Kuponu Carrefour dziennie wynosi 30 zł brutto. Oznacza to, że e-Kupony nie będą przyznawane powyżej kwoty 300 zł brutto wydanej przez Seniora w ciągu 1 dnia. Więcej informacji w regulaminie programu oraz na www.carrefour.pl

• CARREFOUR NIE PROWADZI SPRZEDAŻY HURTOWEJ SKLEP Z AKTUALNĄ OFERTĄ GAZETKI ��� ZNAJDŹ NA carrefour@galluppolska.pl

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ani akwizycji. Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Podane ceny zawierają VAT.

1S22v1C


Carefour market