Page 1

Vzdělávací a rozvojový kurz

JAK SE STÁT ÚSPĚŠNOU LIDSKOU ZNAČKOU?

Unikátní vzdělávací program, který využívá nejmodernějších vědeckých poznatků v

oblasti osobního rozvoje k uvolnění netušeného potenciálu lidských značek.

Filip KAHOUN


Úvod

„Vaše značka je to, co o vás lidé říkají, když zrovna nejste v místnosti“

Jeff Bezos zakladatel Amazon.com Každý z nás představuje pro své okolí značku. Aby naše značka prosperovala a byla úspěšná, je potřeba o ni aktivně pečovat. Konkurence ve světě lidských značek stále roste. O úspěchu už dávno nerozhoduje pouze prestižní vzdělání, odborné znalosti, jazyková výbava nebo praxe. V těchto oblastech bývají síly už dost vyrovnané. Do hry vstupuje stále více osobnost, její charisma a reputace. To je konkurenční výhoda, která dnes velmi často i vítězí. A to nejen v pracovním životě! Abychom byli ve společnosti vnímáni jako silná a úspěšná značka, musíme nejprve takovou značku postavit ve své hlavě. Dokud ji v sobě neuvidíme sami, nemohou ji v nás zákonitě vidět ostatní. A právě tuto schopnost prakticky rozvíjí kurz „JAK SE STÁT ÚSPĚŠNOU LIDSKOU ZNAČKOU?“.


Cíle kurzu

Základní cíle Pomoci účastníkům kurzu vybudovat silnou a úspěšnou osobní značku:  SEBEDŮVĚRA: Ukotvit pozitivní vnímání sebe sama, které určuje vnější obraz naší lidské značky (jak se vnímáme sami, tak nás vnímají i ostatní)  SEBEPOZNÁNÍ: Najít přirozené talenty a silné stránky, na kterých stojí konkureční výhoda každé lidské značky (jak zjistit kondici své značky a uvolnit její nevyužitý potenciál)

 SEBEMARKETING: Nabídnout osvědčené metody, jak svou značku nenásilně a přitom efektivně prezentovat navenek (jak se dobře prodat)

Specifické cíle

Poradit, jak si otevřít ve firmě dveře k profesnímu i kariérnímu RŮSTU

Zasvětit do pravidel efektivní KOMUNIKACE osobní značky v týmu

Ukázat, jak se dá v psychice člověka ukotvit pracovní ÚSPĚCH


Struktura kurzu Kurz se zaměřuje na

4 klíčové oblasti… 1. Psychologie lidských značek Každá značka je vlastně jen spojem několika buněk v naší hlavě. Je tedy dobré vědět, jak fungují značky v psychice člověka, a jakým způsobem se dá ovlivňovat image vaší osobní značky v hlavách ostatních lidí.

2. Inventura vaší současné značky Ještě před tím, než začneme pracovat na posílení vaší lidské značky, je třeba se podívat na to, v jaké kondici se nachází právě teď (například jaké jsou její silné stránky, na kterých se dá stavět). Zmapujeme tedy aktuální situaci vaší lidské značky a zaměříme se na její nevyužitý potenciál.

4. Komunikace lidské značky v týmu 3. Profesní růst lidské značky Úspěch je stavem mysli. Jde o schopnost, které se člověk buď dobrovolně vzdá a pak se celý život vymlouvá na nešťastné okolnosti nebo se jí naučí používat a stane se z něj „klikař“. Ve třetím bloku se zaměříme na to, jak si otevřít ve firmě dveře k profesnímu i kariérnímu růstu.

Komunikace sice není v životě vším, ale je „ukryta“ prakticky za vším. Naše schopnost efektivně komunikovat s druhými lidmi do značné míry utváří naši reputaci. Naučíme se tedy, jak prezentovat svou značku navenek a zejména jak prodat svou dobře odvedenou práci.


Praktický přínos kurzu Co vám tento kurz

přinese? Podrobný návod, jak správně zacházet se svou lidskou značkou…

Jak dosáhnout kariérního a profesního POSTUPU

Jak zvýšit HONDOTU své značky pro firmu

Jak nejlépe „prodat“ své schopnosti a VÝSLEDKY

Jak si zajistit skvělou POVĚST

Jak zjistit KONDICI své osobní značky a její nevyužitý potenciál

…a jak se víc těšit do práce.


O lektorovi Ing. Filip Kahoun, Ph.D. Vystudoval ekonomiku a management na Jihočeské univerzitě. Následně získal v roce 2005 mezinárodně uznávaný doktorát v oboru Marketing na Vysoké škole ekonomické v Praze. Téma, kterým se intenzivně zabýval po celou dobu svého studia, a které se nakonec stalo i námětem pro jeho doktorskou práci, byl marketing lidských značek. Filip Kahoun má bohaté zkušenosti z oblasti strategického marketingu. Deset let působil v nejvyšším vedení nadnárodních korporací jako ředitel marketingu pro ČR a později i pro střední a východní Evropu. Jeho týmy získaly několik prestižních, celonárodních ocenění z oblasti PR, online a marketingové komunikace. V současné době se věnuje marketingovému poradenství, vzdělávacím programům a publikační činnosti.

Skupina

Firma MALL (2013 – 2013)

Role Ředitel marketingu pro CEE

Generali pojišťovna (2009 – 2012)

Ředitel marketingu pro ČR

Česká pojišťovna (2007)

Ředitel přímého prodeje

První Callin agentura (2005 - 2006)

Generální ředitel

CETELEM ČR (2003 - 2005)

Ředitel marketingu pro ČR

Katedra marketingu při VŠE (2002 - 2005)

Přednášející marketingu


Kontakt

+420 602 473 371

filip.kahoun@lidskeznacky.cz

www.lidskeznacky.cz (plánované spuštění 1. 3. 14)

Jak se stát úspěšnou lidskou značkou (pozvánka na kurz)  
Jak se stát úspěšnou lidskou značkou (pozvánka na kurz)  

Unikátní vzdělávací program, který využívá nejmodernějších vědeckých poznatků v oblasti osobního rozvoje k uvolnění netušeného potenciálu li...

Advertisement