Page 1

Vzdělávací a rozvojový kurz

JAK SE STÁT ÚSPĚŠNOU LIDSKOU ZNAČKOU?

Unikátní vzdělávací program, který využívá nejmodernějších vědeckých poznatků v

oblasti osobního rozvoje k uvolnění netušeného potenciálu lidských značek.

Filip KAHOUN


Úvod

„Vaše značka je to, co o vás lidé říkají, když zrovna nejste v místnosti“

Jeff Bezos zakladatel Amazon.com Každý z nás představuje pro své okolí značku. Aby naše značka prosperovala a byla úspěšná, je potřeba o ni aktivně pečovat. Konkurence ve světě lidských značek stále roste. O úspěchu už dávno nerozhoduje pouze prestižní vzdělání, odborné znalosti, jazyková výbava nebo praxe. V těchto oblastech bývají síly už dost vyrovnané. Do hry vstupuje stále více osobnost, její charisma a reputace. To je konkurenční výhoda, která dnes velmi často i vítězí. A to nejen v pracovním životě! Abychom byli ve společnosti vnímáni jako silná a úspěšná značka, musíme nejprve takovou značku postavit ve své hlavě. Dokud ji v sobě neuvidíme sami, nemohou ji v nás zákonitě vidět ostatní. A právě tuto schopnost prakticky rozvíjí kurz „JAK SE STÁT ÚSPĚŠNOU LIDSKOU ZNAČKOU?“.


Cíle kurzu

Základní cíle Pomoci účastníkům kurzu vybudovat silnou a úspěšnou osobní značku:  SEBEDŮVĚRA: Ukotvit pozitivní vnímání sebe sama, které určuje vnější obraz naší lidské značky (jak se vnímáme sami, tak nás vnímají i ostatní)  SEBEPOZNÁNÍ: Najít přirozené talenty a silné stránky, na kterých stojí konkureční výhoda každé lidské značky (jak zjistit kondici své značky a uvolnit její nevyužitý potenciál)

 SEBEMARKETING: Nabídnout osvědčené metody, jak svou značku nenásilně a přitom efektivně prezentovat navenek (jak se dobře prodat)

Specifické cíle

Poradit, jak si otevřít ve firmě dveře k profesnímu i kariérnímu RŮSTU

Zasvětit do pravidel efektivní KOMUNIKACE osobní značky v týmu

Ukázat, jak se dá v psychice člověka ukotvit pracovní ÚSPĚCH


Struktura kurzu Kurz se zaměřuje na

4 klíčové oblasti… 1. Psychologie lidských značek Každá značka je vlastně jen spojem několika buněk v naší hlavě. Je tedy dobré vědět, jak fungují značky v psychice člověka, a jakým způsobem se dá ovlivňovat image vaší osobní značky v hlavách ostatních lidí.

2. Inventura vaší současné značky Ještě před tím, než začneme pracovat na posílení vaší lidské značky, je třeba se podívat na to, v jaké kondici se nachází právě teď (například jaké jsou její silné stránky, na kterých se dá stavět). Zmapujeme tedy aktuální situaci vaší lidské značky a zaměříme se na její nevyužitý potenciál.

4. Komunikace lidské značky v týmu 3. Profesní růst lidské značky Úspěch je stavem mysli. Jde o schopnost, které se člověk buď dobrovolně vzdá a pak se celý život vymlouvá na nešťastné okolnosti nebo se jí naučí používat a stane se z něj „klikař“. Ve třetím bloku se zaměříme na to, jak si otevřít ve firmě dveře k profesnímu i kariérnímu růstu.

Komunikace sice není v životě vším, ale je „ukryta“ prakticky za vším. Naše schopnost efektivně komunikovat s druhými lidmi do značné míry utváří naši reputaci. Naučíme se tedy, jak prezentovat svou značku navenek a zejména jak prodat svou dobře odvedenou práci.


Praktický přínos kurzu Co vám tento kurz

přinese? Podrobný návod, jak správně zacházet se svou lidskou značkou…

Jak dosáhnout kariérního a profesního POSTUPU

Jak zvýšit HONDOTU své značky pro firmu

Jak nejlépe „prodat“ své schopnosti a VÝSLEDKY

Jak si zajistit skvělou POVĚST

Jak zjistit KONDICI své osobní značky a její nevyužitý potenciál

…a jak se víc těšit do práce.


O lektorovi Ing. Filip Kahoun, Ph.D. Vystudoval ekonomiku a management na Jihočeské univerzitě. Následně získal v roce 2005 mezinárodně uznávaný doktorát v oboru Marketing na Vysoké škole ekonomické v Praze. Téma, kterým se intenzivně zabýval po celou dobu svého studia, a které se nakonec stalo i námětem pro jeho doktorskou práci, byl marketing lidských značek. Filip Kahoun má bohaté zkušenosti z oblasti strategického marketingu. Deset let působil v nejvyšším vedení nadnárodních korporací jako ředitel marketingu pro ČR a později i pro střední a východní Evropu. Jeho týmy získaly několik prestižních, celonárodních ocenění z oblasti PR, online a marketingové komunikace. V současné době se věnuje marketingovému poradenství, vzdělávacím programům a publikační činnosti.

Skupina

Firma MALL (2013 – 2013)

Role Ředitel marketingu pro CEE

Generali pojišťovna (2009 – 2012)

Ředitel marketingu pro ČR

Česká pojišťovna (2007)

Ředitel přímého prodeje

První Callin agentura (2005 - 2006)

Generální ředitel

CETELEM ČR (2003 - 2005)

Ředitel marketingu pro ČR

Katedra marketingu při VŠE (2002 - 2005)

Přednášející marketingu


Kontakt

+420 602 473 371

filip.kahoun@lidskeznacky.cz

www.lidskeznacky.cz (plánované spuštění 1. 3. 14)


Jak se stát úspěšnou lidskou značkou (pozvánka na kurz)  

Unikátní vzdělávací program, který využívá nejmodernějších vědeckých poznatků v oblasti osobního rozvoje k uvolnění netušeného potenciálu li...

Advertisement
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you