Page 1

Sokol Vyšehrad Filip Atanasov


Sokol Vyšehrad

Obsah Historie basketbalu……………………………………………………………………………………. str. 2 Historie basketbalu na Vyšehradě…………………………………………………………….. str. 4 Fotogalerie………..………………………………………………………………………………………. str. 7 Rozhovory s hráči………………………………………………………………………………………. str. 14 Rozhovory s trenéry…………………………………………………………………………………… str. 18 Historické tabulky………………………………………………………………………………………. str. 22 Sezóna 2002/2003…………………………………………………………….. str.23 Sezóna 2003/2004…………………………………………………………….. str.28 Sezóna 2004/2005…………………………………………………………….. str.34 Sezóna 2005/2006…………………………………………………………….. str.38 Sezóna 2006/2007…………………………………………………………….. str.44 Sezóna 2007/2008…………………………………………………………….. str.49 Sezóna 2008/2009…………………………………………………………….. str.55

Stránka 2


Sokol Vyšehrad

Historie basketbalu Basketbal vznikl v USA v roce 1891, kdy byl profesor tělocviku dr. James Naismith požádán, aby vymyslel kolektivní sport pro zpestření zimní přípravy hráčů amerického fotbalu. Nakonec přišel s novým sportem. Vytvořil 13 základních pravidel a na protilehlé strany tělocvičny umístil koše na sběr broskví ve výšce 10 stop. Ve své třídě určil dva týmy po osmi hráčích, kteří hráli proti sobě, a toto první utkání skončilo 1:0, kdy jeden z hráčů proměnil střelu ze střední části hřiště. I přesto, že hra nebyla moc dynamická, protože hráči se nemohli pohybovat s míčem, stala se brzy velmi populární a to dokonce tak že v roce 1894 vznikl první profesionální tým. Tento sport se začal rozšiřovat i mimo území USA. Rozšiřoval se hlavně díky studentům, vojákům a námořníkům a už v roce 1904 byl předveden jako ukázkový sport na Olympijských hrách. Populární se stal hlavně v Jižní Americe, kde se konalo první mistrovství už v roce 1930. Kvůli vývoji hry a také kvůli odlišnému vývoji pravidel vznikla v roce 1932 mezinárodní basketbalová federace FIBA a mezi 8 zakládajícími členy bylo i Československo. Basketbal se do České Republiky respektive do Rakouska-Uherska dostal už v roce 1897, kdy ho ve Vysokém Mýtě představil učitel tělocviku Jaroslav Karásek. Česká pravidla vyšla o rok později. Nejúspěšnější tým byl mezi muži Spartak Brno, který už neexistuje. Prosazoval se i v zahraničních soutěží, v 60. letech působil v Eurolize, kde se třikrát dostal do finále, ale nikdy ji nevyhrál. Česká mužská basketbalová reprezentace v roce 1960 na Olympijských hrách vybojovala 5. Místo. Další Olympiádu hrála až v roce 1980. V roce 1946 jsme byli mistři Evropy. A dále jsme byli 6x stříbrní a 5x bronzoví to vše bylo bohužel už před dvaceti lety a od té doby se nám moc nedařilo. Ovšem v posledních letech se výrazně daří ženské reprezentaci jak na národní tak i klubové úrovni nejúspěšnější klub je Gambrinus Sika Brno, který se pravidelně účastní Finalfour evropské ligy. Reprezentace žen vybojovala na OH v Sydney 5. Místo a v roce 2005 vyhráli mistrovství Evropy.

Dr. James Naismith

Stránka 3


Sokol Vyšehrad

Dr. James Naismith

Počátky basketbalu

Stránka 4


Sokol Vyšehrad

Znak Sokola Vyšehrad

Basketbal na Vyšehradě Basketbal na Vyšehradě má základy mezi veslaři, kteří jej ve čtyřicátých letech začali hrát jako doplňkový sport, protože se na Vyšehradě kladl důraz na všestrannost. Ale staré loděnice v Podolí jim neposkytovali dostatek prostoru a tak začali hrát s basketbalisty tehdejšího SK Podolí, kteří jim vyšli vstříc a měli hřiště Na Děkance. Družstvo vedl a vlastně i založil ing. František Mareš tehdy ještě aktivní veslařský reprezentant, který přivedl do klubu další hráče.“Bleskaři“ jak se tehdy Vyšehradským veslařům říkalo, hráli basketbal s velkým nasazením a každý rok postupovali do vyšší soutěže, až už jim nestačilo jejich hřiště Na Děkance a potřebovali hřiště kryté, jak předepisovala pravidla. Opustili Podolí a přesunuli se na Vyšehrad, kde pod křídly Sokola Stavební komunální podnik začala jejich cesta znovu na vrchol, to bylo v roce 1952. Cesta to nebyla jednoduchá, začínali znovu od nejnižší soutěže. K zásadní změně došlo v roce 1955, kdy do Vyšehradu nastoupili zkušení hráči, kteří hráli basketbal v základní vojenské službě. Těchto 8 hráčů vytvořilo jádro týmu, který se během dvou sezón dostal až do nejvyšší soutěže a tam se pět let dokázali udržet. V této době také za Vyšehrad hrál prezident Václav Klaus. Po sestupu do 2. ligy se Vyšehradští nevzdali a ještě několikrát postoupili do nejvyšší ligy, ale bylo to vždy pouze na jednu sezónu. Poté hráli druhou ligu, protože nepatřili mezi nejbohatší kluby, jako byli jejich největší pražští rivalové (Spartak) nebo neměli tak velkou hráčskou základnu (Vysoké školy), kteří brali studenty pražských vysokých škol, kteří v Praze studovali. V této době se Vyšehrad přejmenoval na Slavoj Vyšehrad a hrál pod tímto jménem, až do roku 1991 kdy byl Sokol obnoven. Sokol Vyšehrad zažil největší úspěch v sezóně 1994/1995 kdy byl majitelem Chán a investoval do Vyšehradu velké peníze a tudíž Vyšehrad mohl nakoupit kvalitní hráče, dokonce si mohl dovolit přivést první Američany do české ligy. V této sezóně se Vyšehrad dostal až do finále nejvyšší ligy a zde podlehl týmu Bioveta COOP Banka Brno 1:3 na zápasy. Sokol Vyšehrad má také dlouholetou spolupráci se ZŠ Plamínkové kam chodí na školu většina Vyšehradské mládeže. Také má dlouholetý vztah se sportovním gymnáziem Přípotoční. Největším úspěchem mužů je 2. místo v první lize v sezoně 1994/1995. Poté se muži ještě jednou probojovali do první ligy v sezoně 2001/2002 ale poté znovu sestoupili. V sezoně 2008/2009 vybojovali v druhé nejvyšší lize první místo a tedy postup mezi nejlepší družstva z republiky. Ale největší úspěchy má Vyšehrad v trénování mládeže kde dosahuje vynikajících úspěchů, svůj podíl na tom má také spolupráce s výše uvedenými školami. Mládežnická družstva pravidelně nastupují v nejvyšších soutěžích své kategorie a umisťují se na předních pozicích. V sezoně 2009/2010 budou hráči týmů U16 a U18 nastupovat v extralize, hráči U14 v žákovské lize a minižáci v Pražském přeboru.

Stránka 5


Sokol Vyšehrad

Oficiální webové stránky klubu

Adresa klubu: KK Sokol Vyšehrad Rašínovo nábřeží 24/65 128 00 Praha 2

Sokolovna na Výtoni

Stránka 6


Sokol Vyšehrad

Sokolovna- pohled zvenku

Pohled zevnitř

Stránka 7


Sokol Vyšehrad

Nová hala v Radotíně

Stránka 8


Sokol Vyšehrad

zápas s ČEZ Basketbal Nymburk

Stránka 9


Sokol Vyšehrad

Tým mužů

Trenér mužů Jan Ulrych

Stránka 10


Sokol Vyšehrad

David Špička

Stránka 11


Sokol Vyšehrad

p.Šimek

Rozhovor panem Šimkem basketbalovým pamětníkem Sokola Vyšehrad: Jak jste se dostal k basketbalu? Za války jsem chodil na Vančurovo gymnázium na Smíchově a nám ho v roce 1942 zabrali a my chodili do gymnázia v Křemencově a my jako studenti museli tzv. noční hlídky a my museli asi dvakrát týdně chodit hlídkovat. A protože se nám moc nechtělo a měli jsme tam jednoho kluka, který už hrál basketbal. A jelikož muselo být v noci zatemnění a „ Křemencárna“ byla v uzavřeném prostoru, takže to tam nebylo nikde vidět a my jsme mohli být v tělocvičně a tam jsme hráli. Protože jsem byl z Košíř a tam se hrálo v sokolovně na Klamovce a jelikož tam byl za války Wehrmacht a sokolovna byla zavřená, tak jsme v zimě chodili na Strahov, tam byla tělocvična otevřená a byla zatemňovací, takže jsme tam mohli večer hrát a chodili jsme tam jednou týdně, měli jsme to pronajaté jako Jednota Košíře. A od jara do podzimu jsme hráli venku na hřišti Na Cibulkách v Košířích. Byli to takové ztížené podmínky. Poté jsem hrál pořád za Košíře a po vystudování vysoké školy v roce 1951 jsem nastoupil na vojnu, kde jsem hrál basketbal už na lepší úrovni, zde byli dobří trenéři a hráči z ligy a i zázemí bylo lepší. Druhý rok na vojně jsme byli v Bratislavě a tam jsme hráli druhou nejvyšší ligu. Po návratu z vojny jsem dostal nabídku hrát za Spartu, a jelikož jsem Spartu neměl rád tak jsem hrál za Košíře, ale pouze asi dva zápasy, protože dříve se hrálo za tým podle toho, v jakém oboru člověk pracoval a jelikož jsem vystudoval potravinářskou chemii, ale v Košířích byl Spartak, kde hráli strojaři. A před jedním zápasem za mnou přišel rozhodčí a řekl mi, že nemůžu hrát, jelikož nejsem strojař, ale já jsem se s ním začal hádat, protože ještě existovalo pravidlo, že člověk mohl hrát tam, kde bydlel, pokud nemohl hrát za to svoje zaměstnání.

Jak jste se dostal do Vyšehradu? Po tom zápase za mnou přišel jeden pán a řekl mi, že slyšel o tom, co mi ten rozhodčí udělal a zeptal se mě jestli by jsem nechtěl hrát za Slavoj Vyšehrad, že mě tam znají a že já je určitě taky znám. Na konec se ukázalo, že ten pán dal tomu rozhodčímu 500Kčs, aby mě nenechal hrát, ale to jsem se dozvěděl až asi za pět let. Mě se to na Vyšehradě líbilo tak jsem tu zůstal a to bylo asi v roce 1953. Hrála se tady taky vyšší soutěž a pak jsme taky hráli ligu asi pět let.

Stránka 12


Sokol Vyšehrad Zastával jste taky ve Vyšehradě jinou funkci než funkci hráče? Byl jsem ve výboru jednoty Slavoje Vyšehradu. Tehdy byl Vyšehrad třetí největší jednota v Praze. Pak jsem byl místopředseda Slavoje. A poté jsem dostal nabídku na funkci předsedy jednoty, to bylo asi v roce 1989.

Jaké jste měl největší úspěchy? Mým největším úspěchem bylo to, že jsem hrál za družstvo, které hrálo nejvyšší ligu.

Stránka 13


Sokol Vyšehrad

Rozhovory s hráči

Jan Kefurt-Hráč extraligy U18

Výška Váha Datum narození

184 cm 78 kg 22.4.1992

Jak jsi začínal s basketbalem? S basketbalem jsem začínal jako malý. Do basketbalové přípravky, která byla nedaleko mého bydliště mě rodiče přihlásili ve 2. třídě, to mi bylo 7 let. Jak často trénuješ? Pravidelné tréninky máme 4x týdně. Kromě toho chodím 2x týdně do posilovny a navštěvuji bazén. Prošel jsi ještě jinými týmy než je Sokol Vyšehrad? Ano, začínal jsem v klubu BC Sparta Praha, kde jsem strávil mnoho let. Až poté jsem přestoupil do Sokola Vyšehrad. Tvoje nejsilnější a nejslabší stránka basketbalu? Za nejsilnější bych považoval asi bojovnost. Nejslabší to se těžko určuje, slabších věcí je víc, ale v každé se snažím zlepšovat. Máš ještě jiné záliby kromě basketbalu? V létě se věnuji hlavně streetballu. Taky mám rád posilovnu a jízdu na kole a samozřejmě posezení s přáteli.

Stránka 14


Sokol Vyšehrad Jaké jsou největší úspěchy, kterých jsi dosáhl a kterých bys chtěl dosáhnout? Za největší úspěch považuji reprezentaci Prahy na letní Olympiádě dětí a mládeže, kde jsme obsadili krásné 3. místo. Dosáhnout bych chtěl samozřejmě co nejvýš, to bych chtěl asi každý, ale zatím mým cílem je zahrát si Mattoni NBL, pak se kdyžtak uvidí.

Výška Váha Datum narození

181 cm 67 kg 26.6.1994

Radek Úlehla-hráč extraligy U16, kapitán družstva Jak jsi začínal s basketbalem? Na základní škole Plamínková jako kroužek. Jak často trénuješ? 4x týdně Prošel jsi ještě jinými týmy než je Sokol Vyšehrad? Ne Tvoje nejsilnější a nejslabší stránka basketbalu? Vždy je co zlepšovat. Máš ještě jiné záliby kromě basketbalu? Počítač,filmy,seriály ... Jaké jsou největší úspěchy, kterých jsi dosáhl a kterých bys chtěl dosáhnout? Mistr republiky U14.Určitý cíl nemám, prostě hrát basket.

Stránka 15


Sokol Vyšehrad

Výška Váha Datum narození

184 cm 74 kg 7.10.1992

Jan Toběrný- hráč extraligy U18, kapitán družstva Jak jsi začínal s basketbalem? Bylo to ještě na prvním stupni základní školy, kde jsem chodil do basketbalového kroužku. Dřív sem to měl spíše jako zálibu, nyní už to beru jako samozřejmost každodenní součást života. Jak často trénuješ? Tréninky máme 4x týdně s tím, že volno připadá na čtvrtek. Náš trenér velmi dbá na fyzickou přípravu, tudíž si s ním o víkendu jdeme občas zaběhat na Vyšehrad nebo zajdeme do posilovny. Prošel jsi ještě jinými týmy než je Sokol Vyšehrad? Ne. A nechystám se to v nejbližší době měnit. Tvoje nejsilnější a nejslabší stránka basketbalu? Řekl bych, že jsem na tom rychlostně velmi dobře, což je v basketbalu důležité. Sice nejsem zas tak vysoký, ale o to víc pracuji na výskoku a rozhodně budu muset zlepšit střelbu. Máš ještě jiné záliby kromě basketbalu? Kámoši, počítač, holky… Jaké jsou největší úspěchy, kterých jsi dosáhl a kterých bys chtěl dosáhnout? No, nechystám se do NBA, což tvrdí většina “hvězd” z ostatních klubů:D, jeden z úspěchů byl, že jsem byl vybrán do reprezentace Prahy na LODM, kde jsem získal mnoho zkušeností a spolu s týmem jsme vybojovali 3. místo samozřejmě bych chtěl v basketbalu dojít co nejdál.

Stránka 16


Sokol Vyšehrad

Výška Váha Datum narození

195 cm 75 kg 25.3.1992

Tomáš Haltmar-hráč kategorie U18 Jak jsi začínal s basketbalem?

Hrát basket, jsem začal ve druhé třídě a dostal jsem se k tomu úplně náhodou. Ve škole začínaly kroužky a basket mě tam zaujal, ze všeho nejvíc, tak jsem si řekl, že to zkusím a už jsem u toho zůstal. Jak často trénuješ? Tréninky mám 4x týdně + posilovna, tak že každý den mám něco. Prošel jsi ještě jinými týmy než je Sokol Vyšehrad? Od malička pořád hraji za Vyšehrad. Tvoje nejsilnější a nejslabší stránka basketbalu? Nejsilnější je střelba za 2 a 3 body, nejslabší hra 1 na 1, protože se dostávám ze zranění kolene. Máš ještě jiné záliby kromě basketbalu? Občas si zahraji volejbal, fotbal a další kolektivní sporty. Jaké jsou největší úspěchy, kterých jsi dosáhl a kterých bys chtěl dosáhnout? Největší úspěch byl Mistr ČR v kategorii u14 a někdy v budoucnu bych si chtěl českou nejvyšší soutěž a spíš se je, hrát Euroligu.

Stránka 17


Sokol Vyšehrad

Výška Váha datum narození

183 cm 78 kg 2.2.1992

Dominik Adášek- hráč kategorie U18 Jak jsi začínal s basketbalem? S basketbalem jsem začal na doporučení jednoho kamaráda, byla to v brzkém věku, takže jsem zkoušel různé sporty (fotbal, hokej), ale basketbal mě zaujal nejvíce a proto ho stále hraju už skoro 10 let.

Jak často trénuješ? Tréninky máme 4 krát týdně, výjimečně 5 krát. Dny volna prokládám různě posilovnou nebo i bazénem, takže víceméně se snažím každý den moje tělo fyzicky nějak zapojit.

Prošel jsi ještě jinými týmy než je Sokol Vyšehrad? Začínal jsem s basketbalem ve Kbelích, kde jsem odehrál 2 sezony za nejmladší kategorii a posléze už jenom Vyšehrad.

Tvoje nejsilnější a nejslabší stránka basketbalu? No řekl bych, že fyzické předpoklady se dají určitým způsobem natrénovat, ale nejvíce slabina je myslím psychika, která je pro basketbal nesmírně důležitá.

Máš ještě jiné záliby kromě basketbalu? Hraní na kytaru, chození do klubů - tancování.

Jaké jsou největší úspěchy, kterých jsi dosá6hl a kterých bys chtěl dosáhnout? Největší úspěch mám v tom, že stále můžu hrát basketbal na vysoké úrovni a chtěl bych s tím pokračovat, co nejdéle to půjde.

Stránka 18


Sokol Vyšehrad

Rozhovory s trenéry

Radek Treml-trenér kategorie U16 + U18 Jak jste se dostal k trénování a jak dlouho se mu věnujete? K trénování jsem se dostal v roce 1992,kdy jsem musel ze zdravotních důvodů ukončit kariéru hráče.První dvě sezóny jsem v tehdejších VŠ Praha(nyní USK Praha)dělal asistenta trenérovi V.Jaloveckému (nyní jsme se opět sešli na Vyšehradě!) a od sezóny 1993/1994 jsem vedl jako hlavní trenér dorostence a nepřetržitě trénuji až do letošní sezóny.Po sezóně 1994/1995,když jsme získali titul Mistrů ČR v mladším dorostu jsem oslovil P.Sušera,zda by mi nechtěl pomáhat s trenérskou prací,který na tuto nabídku kladně zareagoval a tak od září 1995 jsme vídáni jako společná trenérská dvojice až dodnes,tedy již patnáctou sezónu!!!

Jak dlouho působíte v Sokole Vyšehrad? Asi během ledna 1998 jsem byl osloven výborem Sokola Vyšehrad,zda bych nechtěl trénovat v jejich klubu a neboť na USK Praha nebyla zrovna dobře rozjetá práce s mládeží,tak jsem nezaváhal ani na chvilku a od sezóny 1998/1999 působím v Sokole Vyšehrad,kde každoročně pracuji s několika družstvy mládeže od těch nejmenších a jsem velmi rád,že dále můžu předávat své zkušenosti dalším adeptům basketbalu.Rovněž jednu sezónu jsem vedl družstvo mužů v národní lize a byla to velmi dobrá zkušenost(vypadli jsme až ve finále s týmem BK Sadská).

Jakých úspěchů se Sokolem Vyšehrad si nejvíce vážíte? Tak samozřejmě vždy potěší zisk medaile ale strašně si cením každého hráče,který to dotáhne co nejdál,ale hlavně mi nejvíce těší,když na trenéra mládeže si vzpomenou hráči i po několika letech,to je takové velké poděkování za práci,kterou jsme jim věnovali!!!! Jak jste spokojen se sezonou 2008/2009? Uplynulá sezóna nedopadla úplně dle našich představ. Tým juniorů si své cíle splnil a jeho čtvrtfinálová série se Sokolem Pražským, i když skončila vyřazením 1:3 ,byla skvělým zakončením sezóny. Horší situace nastala u týmu kadetů, kde mnohá zranění klíčových hráčů a nedostatek hráčů

Stránka 19


Sokol Vyšehrad zapříčinil nepostup do play-off. Jediným kladem bylo vystoupení M.Bernátha na ME div.A,kde patřil k nejlepším hráčům našeho družstva.

Jak vidíte nadcházející sezonu? V nadcházející sezóně máme stále stejné cíle.vychovávat hráče pro mužský basketbal,hrát svůj rychlý,agresivní basketbal a dostat týmy do 10.místa extraligové tabulky. U minižákovských týmů bych si přál lepší spolupráci z řad rodičů a hlavně více dětí při náborech!!!

Jaké si myslíte, že jsou hlavní výhody Vyšehradu oproti jiným týmům a naopak jaké nevýhody? Toto je dosti složitá otázka,jednou z velkých výhod je bezesporu to,že na Vyšehradě se pracuje s 95% se svými odchovanci a je radost se dívat v kategorii juniorů,jak hrají hráči,kteří před 9 lety byli v přípravce klubu. To je opravdu moc hezká podívaná a zároveň poděkování všem trenérům ve Vyšehradu, že hráči stále hrají za svůj klub!!! Nevýhoda nebo spíše problém nastává v posledních letech s náborem nových hráčů do přípravky a to je momentálně největší problém k řešení v klubu!!!

Petr Ulrych- trenér U14 Jak jste se dostal k trénování a jak dlouho se mu věnujete? Trénování basketbalu mi bylo nabídnuto Sokolem Vyšehrad před třemi roky. Začínal jsem výpomocí u ligového družstva U16B a od začátku nové sezony jsem začal trénovat žáky U14.

Stránka 20


Sokol Vyšehrad

Jak dlouho působíte v Sokole Vyšehrad? Ve Vyšehradě působím jako hráč od svých 8let. Jakých úspěchů se Sokolem Vyšehrad si nejvíce vážíte? Osobních úspěchů si nejvíce cením dvou postupů do žákovské ligy. Zároveň pokládám jako úspěch zapracování některých hráčů do kategorie U16.

Jak jste spokojen se sezonou 2008/2009? V sezoně 2008/2009 jsem nebyl spokojen především s přístupem hráčů k basketbalu. Nejvíce nás brzdili častá nedisciplinovanost v podobě různých neúčastí z důvodů chat, zájezdů a ostatních důvodů, někdy především z důvodu rodičů, ale i hráčů. Tyto důvody zapříčinily to, že jsme v sezoně byli kompletní jen vzácně. Podotýkám, že jako kompletní tým jsme předváděli velmi kvalitní výkony a mohli jsme se rovnat s těmi nejlepšími. Jak vidíte nadcházející sezonu? Tuto sezonu vidím opět jako velkou výzvu. Budeme se snažit připravit hráče co nejlépe a dosáhnout co nejlepších výkonů. Výsledky ostatních družstev ukazují, že liga bude velmi vyrovnaná a bude záležet opět především na hráčích, aby co nejméně zameškávali tréninky a věnovali basketbalu co nejvíce času. Jaké si myslíte, že jsou hlavní výhody Vyšehradu oproti jiným týmům a naopak jaké nevýhody? Výhodou Vyšehradu je především tradice a výsledky z minulých let, které ukazují, že za sebou máme úspěchy a basket děláme na vysoké úrovni. Velká výhoda je také spolupráce se sportovní školou Plamínkové a Přípotoční. Velkým problémem je především výrazná konkurence klubů v Praze, kde existuje na malém prostoru velké množství kvalitních týmů bojující v těch nejvyšších soutěží. Některé jiné kluby sbírají členskou základu po celém kraji, ale v Praze se o relativně málo hráčů většinou na území hlavního města perou 4 vysoce postavené kluby a spousta menších.

Stránka 21


Sokol Vyšehrad

Historické tabulky Největší úspěchy v nejvyšších soutěží dané kategorie od sezóny 1998/1999 Žáci (U14) 1998/1999- 1. Místo 1999/2000- 2.místo 2000/2001- 1. Místo 2006/2007- 1.místo

Kadeti (U16) 2000/2001- 2.místo 2001/2002- 3.místo 2002/2003- 2.místo 2003/2004- 3.místo

Junioři (U18) 2003/2004- 1.místo 2004/2005- 2.místo 2005/2006- 2.místo 2006/2007- 4.místo Muži 2002/2003- 3.místo 2003/2004- 3.místo 2007/2008- 3.místo 2008/2009- 1.místo

VysvětlivkyPZ-počet zápasů FA-celkem faulů BOD-celkem bodů TRO-celkem trojek PBNZ-průměrný počet bodů na zápas TRHS-trestné hody střílené TRHD-trestné hody dané %THR-% proměněných trestných hodů

Stránka 22


Sokol Vyšehrad

Sezóna 2002/2003

DOROSTENECKÁ LIGA - ML. DOROSTENCI - SOKOL VYŠEHRAD B Celkově obsadili 8. místo JMÉNO AL-SAFADI Radvan BLAHOUT Petr BOHÁČ Michal DVOŘÁK Martin FRANK Martin HÁJEK Martin HEMMY Pavel HOFMAN Jan HRUBÝ Martin KOUDELKA Pavel KUNC Marek KYSILKA Zbyněk MARTÍNEK Lukáš MAŘÍK Lukáš NAVRÁTIL Martin SÁGL Milan SEJREK Daniel TYRNA Jaroslav UHER Tomáš VYSKOČIL Martin ZEMLIČKA Jiří celkem

ROČ 1986 1988 1986 1987 1988 1987 1987 1987 1987 1987 1987 1987 1986 1989 1988 1987 1987 1986 1986 1987 1987 87.0

VÝŠ 192 179 184 188 180 195 187 178 171 188 180 194 182 187 190 188 188 204 185 164 177 184.8

VÁH 78 69 67 65 69 82 71 65 68 78 74 98 70 63 80 86 65 77 63 57 71 72.2

PZ 4 19 1 7 13 15 2 16 18 7 13 13 7 7 11 20 16 1 10 10 10 22

FA 14 22 0 21 23 26 2 10 39 14 12 41 19 6 33 35 25 1 18 6 11 17.2

BOD 46 45 14 42 127 59 48 35 239 48 15 184 116 11 114 298 32 20 35 9 31 1568

Stránka 23

TRO 8 11 0 0 10 0 5 3 56 1 0 1 14 0 5 0 0 0 1 0 0 5.23

PBNZ 11.50 2.37 14.00 6.00 9.77 3.93 24.00 2.19 13.28 6.86 1.15 14.15 16.57 1.57 10.36 14.90 2.00 20.00 3.50 0.90 3.10 71.27

TRHS 5 0 7 9 30 35 6 10 35 9 14 78 25 10 30 78 10 2 10 2 12 18.95

TRHD 4 0 4 4 21 23 5 2 25 5 5 39 14 5 19 42 4 2 6 1 3 10.59

% TRH 80.00% 0.00% 57.14% 44.44% 70.00% 65.71% 83.33% 20.00% 71.43% 55.56% 35.71% 50.00% 56.00% 50.00% 63.33% 53.85% 40.00% 100.00% 60.00% 50.00% 25.00% 55.88%


Sokol Vyšehrad

EXTRALIGA - ML. DOROSTENCI - SOKOL VYŠEHRAD A Celkově obsadili 2.místo JMÉNO AL-SAFADI Radvan BOHÁČ Michal DVOŘÁK Martin FRANK Martin HÁJEK Martin HEMMY Pavel CHOCHOLATÝ Jakub KALÁB Tomáš KOUDELKA Pavel KYSILKA Zbyněk MALÝ Jakub MARTÍNEK Lukáš NAVRÁTIL Martin NOVÁK Ondřej SNAJDAUF Jan TYRNA Jaroslav UHER Tomáš celkem

ROČ 1986 1986 1987 1988 1987 1987 1986

VÝŠ 192 184 188 180 195 187 192

VÁH 78 67 65 69 82 71 80

PZ 6 20 26 21 3 22 16

FA 6 56 58 17 3 49 28

BOD 25 238 86 41 1 419 104

TRO 2 11 1 3 0 42 3

PBNZ 4.17 11.90 3.31 1.95 0.33 19.05 6.50

TRHS 4 88 17 29 2 108 53

TRHD 3 55 13 18 1 65 33

% TRH 75.00% 62.50% 76.47% 62.07% 50.00% 60.19% 62.26%

1986 1987 1987 1986 1986 1988 1986 1987 1986 1986 86.6

204 188 194 183 182 190 182 177 204 185 188.6

93 78 98 77 70 80 64 62 77 63 74.9

26 18 2 27 3 14 24 18 27 5 30

94 19 1 82 1 11 23 15 85 3 18.4

307 71 0 373 8 22 84 52 409 8 2248

2 2 0 15 0 1 4 2 27 0 3.83

11.81 3.94 0.00 13.81 2.67 1.57 3.50 2.89 15.15 1.60 74.93

95 15 2 137 0 9 34 28 96 3 24.00

63 5 0 82 0 3 22 14 68 2 14.90

66.32% 33.33% 0.00% 59.85% 0.00% 33.33% 64.71% 50.00% 70.83% 66.67% 62.08%

Stránka 24


Sokol Vyšehrad

DOROSTENECKÁ LIGA - ST. DOROSTENCI - SOKOL VYŠEHRAD B Celkově obsadili 8. místo JMÉNO AL-SAFADI Radvan BOHÁČ Michal DVOŘÁK Martin HÁJEK Martin HEMMY Pavel HRUBÝ Martin CHOCHOLATÝ Jakub KALÁB Tomáš KOUDELKA Pavel KYSILKA Zbyněk LEKIČ Dušan MARTÍNEK Lukáš NOVÁK Ondřej RŮŢIČKA Petr SÁGL Milan SEJREK Daniel SLANINA Richard SNAJDAUF Jan SVOBODA František TYRNA Jaroslav UHER Tomáš celkem

ROČ 1986 1986 1987 1987 1987 1987 1986 1986 1987 1987 1984 1986 1986 1984 1987 1987 1984 1987 1984 1986 1986 86.0

VÝŠ 192 184 188 195 187 171 192 204 188 194 196 182 182 194 188 188 177 177 188 204 185 188.4

VÁH 78 67 65 82 71 68 80 93 78 98 90 70 64 86 86 65 78 62 78 77 63 76.1

PZ 5 10 20 11 12 9 11 11 13 6 13 11 20 9 2 2 5 11 12 10 3 22

FA 0 26 34 16 20 7 19 42 20 12 37 20 28 27 1 2 6 22 41 19 3 18.3

BOD 2 126 111 13 227 17 82 108 50 49 147 70 141 126 4 0 21 42 296 107 10 1749

Stránka 25

TRO 0 7 0 0 24 5 1 1 3 0 6 7 6 6 0 0 0 3 21 5 0 4.32

PBNZ 0.40 12.60 5.55 1.18 18.92 1.89 7.45 9.82 3.85 8.17 11.31 6.36 7.05 14.00 2.00 0.00 4.20 3.82 24.67 10.70 3.33 79.50

TRHS 0 39 23 10 39 2 46 28 20 22 49 23 40 32 0 0 2 18 90 23 6 23.27

TRHD 0 27 9 5 21 2 25 17 9 13 23 13 23 24 0 0 1 11 61 16 4 13.82

% TRH 0.00% 69.23% 39.13% 50.00% 53.85% 100.00% 54.35% 60.71% 45.00% 59.09% 46.94% 56.52% 57.50% 75.00% 0.00% 0.00% 50.00% 61.11% 67.78% 69.57% 66.67% 59.38%


Sokol Vyšehrad

EXTRALIGA ST. DOROSTENCI - SOKOL VYŠEHRAD A Celkově obsadili 8. místo JMÉNO BOHÁČ Michal HEMMY Pavel JUKLÍČEK Martin KONIG Jakub KŘAPA Michal LEKIČ Dušan MERTA Stěpán MULIČ Zlatan NEČÁSEK Jiří NOVÁK Oto RŮŢIČKA Petr SKORPIL Michal SLANINA Richard SVOBODA František TESAŘ Martin TYRNA Jaroslav celkem

ROČ 1986 1987 1984 1985 1985 1984 1984 1985 1985 1985 1984 1984 1984 1984 1984 1986 84.8

VÝŠ 184 187 203 181 180 196 199 193 200 196 194 185 177 188 194 204 191.3

VÁH 67 71 88 68 76 90 85 79 88 75 86 79 78 78 77 77 78.9

PZ 1 4 20 24 20 23 21 22 16 16 14 8 3 22 5 1 25

FA 1 3 45 68 47 67 80 34 24 43 24 13 3 57 10 0 20.8

BOD 6 34 204 143 66 173 375 425 128 208 75 60 2 181 2 0 2082

Stránka 26

TRO 0 2 0 6 9 4 34 21 1 22 5 1 0 9 0 0 4.56

PBNZ 6.00 8.50 10.20 5.96 3.30 7.52 17.86 19.32 8.00 13.00 5.36 7.50 0.67 8.23 0.40 0.00 83.28

TRHS 4 10 77 45 16 53 76 96 31 78 12 11 0 63 0 0 22.88

TRHD 4 6 28 31 11 33 57 60 23 40 6 7 0 44 0 0 14.00

% TRH 100.00% 60.00% 36.36% 68.89% 68.75% 62.26% 75.00% 62.50% 74.19% 51.28% 50.00% 63.64% 0.00% 69.84% 0.00% 0.00% 61.19%


Sokol Vyšehrad

2. LIGA MUŽI - SOKOL VYŠEHRAD A Celkově obsadili 3. místo JMÉNO BENÍŠEK Jiří

ROČ 1983

VÝŠ 199

VÁH 88

PZ 28

FA 40

BOD 163

TRO 4

PBNZ 5.82

TRHS 32

TRHD 23

% TRH 71.88%

KAISER Robert

1980

194

90

32

75

618

28

19.31

162

100

61.73%

KALICHER Martin

1983

200

82

18

16

58

0

3.22

16

10

62.50%

KODYS Jakub

1983

183

73

17

53

117

10

6.88

42

33

78.57%

KRÁLÍK Jakub

1981

192

78

8

15

13

0

1.63

2

1

50.00%

LENÁRT Tomáš

1979

196

85

3

3

0

0

0.00

0

0

0.00%

LIPOLD Ondřej

1982

200

95

31

79

216

11

6.97

58

43

74.14%

LÍZÁLEK Petr

1976

196

92

31

101

291

24

9.39

95

49

51.58%

LOULA Marek

1976

185

77

11

23

59

7

5.36

24

12

50.00%

MERTA Štěpán

1984

199

85

13

10

110

12

8.46

25

18

72.00%

MIKEŠ Viktor

1983

204

110

27

55

211

21

7.81

26

20

76.92%

NENADÁL Adam

1975

202

97

32

61

416

14

13.00

121

84

69.42%

PETŘÍK Tomáš

1981

210

105

28

31

105

0

3.75

26

21

80.77%

ŠTĚPÁNEK Jan

1983

190

73

32

58

333

25

10.41

115

90

78.26%

VLASÁK Jan

1983

186

84

17

50

87

4

5.12

47

25

53.19%

ZEMAN Petr

1982

193

86

17

25

49

1

2.88

16

10

62.50%

celkem

22.1

195.6

87.5

34

20.4

2846

4.74

83.71

23.74

15.85

66.79%

Stránka 27


Sokol Vyšehrad

Sezóna 2003/2004

ŢAK. LIGA - ML. ŢÁCI - SOKOL VYŠEHRAD Celkově obsadili 14. místo JMÉNO Bartůněk Jakub Dvořák Jan Fikrle David Haffner Marek Havlas Jan Joura Jan Kebza Adam Kos Jakub Mach Martin Novák Martin Pavlík Vojtěch Semela Adam Schuster Jan Šmůla Marek Tesařík Martin Třešňák Michal Tůma Daniel Vaňátko Tomáš Večerka Jakub Vilímec Jan Volný Petr CELKEM

ROČ VÝŠ VÁH P 1990 162 47 K 1990 190 75 P 1990 180 69 P 1990 172 50 R 1990 165 52 K 1990 183 65 P 1990 167 49 K 1990 156 40 K 1990 174 57 P 1990 174 58 K 1990 184 65 P 1990 173 57 P 1990 159 42 K 1990 162 47 K 1990 164 50 K 1990 178 56 K 1990 165 48 R 1990 167 55 K 1990 164 49 R 1990 160 46 K 1990 175 68 P 170.2 54.5

PZ FA BOD TRO PBNZ TRHS TRHD %TRH 20 4 67 1 3.35 30 14 46.67% 18 17 179 9.94 71 21 29.58% 3 1 0.00 22 40 190 3 8.64 82 27 32.93% 2 2 2 1.00 2 2 100.00% 15 40 170 11.33 77 34 44.16% 1 0.00 3 4 0.00 14 38 112 1 8.00 55 27 49.09% 20 34 99 4.95 26 9 34.62% 1 0.00 22 31 128 5.82 51 24 47.06% 1 0.00 15 28 46 3.07 16 4 25.00% 1 0.00 14 33 76 3 5.43 26 11 42.31% 22 54 120 5 5.45 39 13 33.33% 18 29 52 2.89 14 4 28.57% 16 16 18 1.13 7 0 0.00% 20 41 64 3.20 25 6 24.00% 3 4 11 3.67 4 1 25.00% 22 18.9 1334 0.59 60.64 23.86

Stránka 28

8.95 37.51%


Sokol Vyšehrad

DOR. LIGA - ML. DORCI - SOKOL VYŠEHRAD "B" Celkově obsadili 9. místo JMÉNO Hemmy Pavel Hladík Tomáš Hofman Jan Hrubý Martin Chyba Pavel Kolomý Michal Koudelka Pavel Kunc Marek Laţan Jakub Mařík Lukáš Patočka Karel Ságl Milan Sejrek Daniel Skokánek Jiří Sobotka Jan Staněk Lukáš Stočes Jakub Šedivý Matěj Šmůla Petr Štěpánek Martin Tůma Lukáš Vaňous Štěpán Vyskočil Martin Zemlička Jiří CELKEM

ROČ VÝŠ VÁH P 1987 190 76 R 1988 187 76 P 1987 178 65 R 1987 171 68 R 1988 190 78 K 1988 187 61 K 1987 188 78 K 1987 180 74 R 1988 192 80 P 1989 187 63 R 1987 186 71 P 1987 188 86 P 1987 188 65 P 1987 175 60 K 1988 180 69 K 1988 181 66 R 1988 185 72 K 1988 192 68 K 1988 184 72 K 1988 195 83 P 1987 180 85 R 1988 181 76 R 1987 178 57 R 1987 177 71 R 184.2 71.7

PZ FA BOD TRO PBNZ TRHS TRHD %TRH 2 5 43 5 21.50 14 6 42.86% 3 4 12 4.00 3 2 66.67% 10 11 38 1 3.80 19 11 57.89% 2 8 28 7 14.00 3 1 33.33% 6 2 6 1.00 17 21 86 1 5.06 21 11 52.38% 8 19 107 5 13.38 45 22 48.89% 7 8 17 2.43 4 3 75.00% 1 3 2 2.00 14 46 87 6.21 51 31 60.78% 2 3 4 2.00 14 33 242 1 17.29 64 45 70.31% 9 31 60 3 6.67 14 7 50.00% 15 41 149 19 9.93 40 24 60.00% 2 1 5 2.50 2 1 50.00% 15 26 56 5 3.73 21 13 61.90% 8 15 69 4 8.63 24 15 62.50% 10 12 43 4 4.30 9 3 33.33% 20 50 238 1 11.90 86 41 47.67% 12 13 26 2.17 13 6 46.15% 20 35 100 13 5.00 29 13 44.83% 4 1 4 1.00 17 17 46 2.71 21 6 28.57% 15 21 72 4.80 22 10 45.45% 22 19.4 1540 3.14 70.00 22.95 12.32 53.68%

Stránka 29


Sokol Vyšehrad

EXTRALIGA - ML. DORCI - SOKOL VYŠEHRAD Celkově obsadili 3. místo JMÉNO Blahout Petr Dvořák Martin Frank Martin Hájek Martin Hanzlík Zdeněk Hemmy Pavel Hofman Jan Hrubý Martin Hubálek Michal Koudelka Pavel Mařík Lukáš Motejl Filip Navrátil Martin Ságl Milan Sejrek Daniel Skokánek Jiří Šnajdauf Jan

ROČ VÝŠ VÁH P 1988 179 69 R 1987 192 73 R 1988 182 73 R 1987 195 82 R 1987 195 90 K 1987 190 76 R 1987 178 65 R 1987 171 68 R 1987 192 87 R 1987 188 78 K 1989 187 63 R 1987 195 93 P 1988 190 80 K 1987 188 86 P 1987 188 65 P 1987 175 60 K 1987 177 62 R

PZ FA BOD TRO PBNZ TRHS TRHD %TRH 20 26 67 11 3.35 19 10 52.63% 25 61 211 1 8.44 41 32 78.05% 21 44 183 14 8.71 45 37 82.22% 17 32 59 3.47 12 9 75.00% 6 19 71 13 11.83 5 4 80.00% 25 68 591 49 23.64 200 116 58.00% 1 2 2.00 17 16 47 9 2.76 8 4 50.00% 6 20 96 6 16.00 17 12 70.59% 25 60 182 18 7.28 63 40 63.49% 5 4 7 1.40 9 5 55.56% 13 27 99 7.62 13 7 53.85% 2 5 2 1.00 25 50 263 10.52 47 35 74.47% 4 8 8 2.00 4 2 50.00% 7 10 15 2 2.14 2 1 50.00% 23 53 89 6 3.87 33 21 63.64%

CELKEM 186.0 74.7 25 20.1 1992 5.16 79.68 20.72 13.40 64.67% TRENÉR : ULRYCH Jan ASISTENT : HOŠEK Jan

Stránka 30


Sokol Vyšehrad

DL - ST. DORCI - SOKOL VYŠEHRAD "B" Celkově obsadili 12. místo JMÉNO Blahout Petr Boháč Michal Dvořák Martin Frank Martin Hájek Martin Hofman Jan Hrubý Martin Chocholatý Jakub Kolomý Michal Koudelka Pavel Martínek Lukáš Novák Ondřej Ságl Milan Sejrek Daniel Skokánek Jiří Šedivý Matěj Šmůla Petr Šnajdauf Jan CELKEM

ROČ VÝŠ VÁH P 1988 179 69 R 1986 190 75 K 1987 192 73 R 1988 182 73 R 1987 195 82 R 1987 178 65 R 1987 171 68 R 1986 194 85 K 1988 187 61 K 1987 188 78 K 1986 185 75 R 1986 184 69 K 1987 188 86 P 1987 188 65 P 1987 175 60 K 1988 192 68 K 1988 184 72 K 1987 177 62 R 184.9 71.4

PZ FA BOD TRO PBNZ TRHS TRHD %TRH 18 37 121 13 6.72 20 14 70.00% 5 15 84 6 16.80 33 20 60.61% 9 24 77 1 8.56 31 24 77.42% 8 14 99 8 12.38 31 25 80.65% 19 53 88 4.63 19 12 63.16% 3 2 0.00 16 27 80 16 5.00 18 12 66.67% 10 18 128 12.80 65 38 58.46% 3 2 2 0.67 17 49 260 25 15.29 102 71 69.61% 2 2 5 2.50 4 3 75.00% 10 23 131 4 13.10 40 25 62.50% 19 40 245 2 12.89 63 45 71.43% 8 13 19 2.38 7 5 71.43% 13 13 48 6 3.69 8 4 50.00% 2 2 2 1.00 6 11 14 2.33 4 2 50.00% 10 31 56 5 5.60 20 9 45.00% 21 17.9 1459 4.10 69.48 22.14 14.71 66.44%

Stránka 31


Sokol Vyšehrad EXTRALIGA ST. DORCI - SOKOL VYŠEHRAD Celkově obsadili 1. místo JMÉNO Boháč Michal Dvořák Martin Frank Martin Hemmy Pavel Hrstka Jan Chocholatý Jakub Kaláb Tomáš Konig Jakub Křapa Michal Malý Jakub Mulič Zlatan Nečásek Jiří Novák Ondřej Tyrna Jaroslav

ROČ VÝŠ VÁH P 1986 190 75 K 1987 192 73 R 1988 182 73 R 1987 190 76 R 1985 175 72 K 1986 194 85 K 1986 205 97 P 1985 183 73 R 1985 183 81 R 1986 190 80 R 1985 195 85 K 1985 200 97 K 1986 184 69 K 1986 205 82 P

PZ FA BOD TRO PBNZ TRHS TRHD %TRH 23 40 168 7 7.30 51 27 52.94% 11 10 28 2.55 2 2 100.00% 10 3 29 4 2.90 7 5 71.43% 25 44 448 42 17.92 121 68 56.20% 6 3 7 1 1.17 12 10 29 2.42 11 7 63.64% 22 72 140 1 6.36 36 23 63.89% 12 17 55 2 4.58 15 9 60.00% 3 2 4 1.33 18 38 119 9 6.61 63 40 63.49% 22 34 331 16 15.05 86 53 61.63% 25 48 261 2 10.44 66 41 62.12% 12 8 21 3 1.75 3 2 66.67% 25 65 381 16 15.24 125 91 72.80%

CELKEM 190.6 79.9 25 15.8 2021 4.12 80.84 23.44 14.72 62.80% TRENÉR : TREML Radek ASISTENT : SUŠER Pavel

Stránka 32


Sokol Vyšehrad

2. LIGA MUŽI - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 3. místo JMÉNO Beníšek Jiří Burda Petr Gregor František Kaiser Robert Kalicher Martin Klapal Martin Králík Jakub Lipold Ondřej Malý Ladislav Mikeš Viktor Mulič Zlatan Myška Jan Petřík Tomáš Štěpánek Jan Zeithaml Jiří Zeman Petr

ROČ VÝŠ VÁH P 1983 202 90 P 1978 196 87 K 1978 204 92 P 1980 194 92 K 1983 200 82 K 1980 185 73 R 1981 192 78 R 1982 200 95 K 1984 184 79 R 1983 204 114 P 1985 195 85 K 1981 197 82 K 1981 206 100 P 1983 190 73 R 1983 187 83 R 1982 193 86 K

PZ FA BOD TRO PBNZ TRHS TRHD %TRH 25 46 127 1 5.08 40 24 60.00% 30 100 562 101 18.73 83 57 68.67% 24 38 168 5 7.00 41 27 65.85% 29 70 386 15 13.31 82 55 67.07% 2 2 5 2.50 3 1 33.33% 30 64 366 21 12.20 68 51 75.00% 4 4 6 1.50 4 0 0.00% 17 40 233 8 13.71 69 53 76.81% 27 36 152 13 5.63 71 53 74.65% 30 94 407 28 13.57 73 49 67.12% 2 0.00 9 21 30 3 3.33 6 5 83.33% 17 21 45 2.65 17 7 41.18% 20 23 94 3 4.70 42 37 88.10% 27 30 36 1 1.33 14 11 78.57% 7 10 12 1.71 5 4 80.00%

CELKEM 195.6 86.9 30 20.0 2629 6.63 87.63 20.60 14.47 70.24% TRENÉR : ULRYCH Jan ASISTENT : Ing. KOULA Pavel

Stránka 33


Sokol Vyšehrad

Sezóna 2004/2005 ŢÁKOVSKÁ LIGA - ST. ŢÁCI - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 8. místo JMÉNO Bartůněk Jakub Civín Jan Dvořák Jan Fikrle David Haffner Marek Joura Jan Kebza Adam Mach Martin Novák Martin Pavlík Vojtěch Řezanka Jan Semela Adam Šmůla Marek Tůma Daniel Vaňátko Tomáš Večerka Jakub Vilímec Jan CELKEM Trenér : HOŠEK Jan

ROČ 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1990

VÝŠ 170 172

VÁH 50 60

193 177 192 175 187 174 194 175 180 175 172 177 172 174

77 58 75 59 63 66 70 59 60 50 55 60 50 60

178,7

60,8

P R R R P K P K K K R R K K R K R R

PZ 15 13 19 17 18 17 13 20 16 8 15 19 12 19 3 12 14

FA 13 14 46 48 43 41 13 70 28 6 14 33 7 40 7 8 23

BOD 53 16 250 111 150 190 17 171 33 13 58 83 26 92 11 7 43

TRO

22

454

1324

24

Stránka 34

2 10

5

3 1 1 2

PBNZ 3,53 1,23 13,16 6,53 8,33 11,18 1,31 8,55 2,06 1,63 3,87 4,37 2,17 4,84 3,67 0,58 3,07

TRHS 27 8 80 38 64 81 14 81 19 4 6 31 17 26 4 4 13

TRHD 15 4 42 15 34 48 7 42 11 1 1 10 7 16 3 1 9

%TRH 55,56% 50,00% 52,50% 39,47% 53,13% 59,26% 50,00% 51,85% 57,89% 25,00% 16,67% 32,26% 41,18% 61,54% 75,00% 25,00% 69,23%

60,18

517

266

51,45%


Sokol Vyšehrad

EXTRALIGA ML. DORCI - SOKOL VYŠEHRAD Celkově obsadili 6.místo

JMÉNO

ROČ

Blahout Petr Frank Martin Chyba Pavel Knyř Oldřich Kolomý Michal Kučera Vít Mařík Lukáš Masopust Jan Noţíř Alfons Stočes Jakub Šedivý Matěj Široký Jan Šmůla Petr Záruba Matěj Zavadil Jiří

1988 1988 1988 1989 1988 1989 1989 1988 1988 1988 1988 1988 1988 1989 1989

CELKEM

VÝŠ

VÁH

PZ

FA

196 182 192 203 198

86 70 81 88 84

26 20 4 6 26

187 194 192 195 185 190 178 193 190 205

74 77 81 81 75 75 62 83 82 90

192, 0

79,3

TR O 30 38

PBN Z 10,23 16,65 4,00 1,00 4,85

TRH S 91 103 6 3 31

TRH D 54 69 4 0 18

%TRH

79 32 5 13 69

BO D 266 333 16 6 126

25 26 16 5 18 2 5 26 19 2

79 69 17 6 32 3 5 76 39 2

186 198 99 20 96 2 14 375 53 1

8 13 23

7,44 7,62 6,19 4,00 5,33 1,00 2,80 14,42 2,79 0,50

73 85 8 4 41 2 10 185 27 2

48 55 6 4 22 2 8 105 13 1

65,75% 64,71% 75,00% 100,00% 53,66% 100,00% 80,00% 56,76% 48,15% 50,00%

26

526

179 1

114

68,88

671

409

60,95%

Trenér : ULRYCH Jan Asistent : HOŠEK Jan

Stránka 35

2

59,34% 66,99% 66,67% 0,00% 58,06%


Sokol Vyšehrad

DOR. LIGA - ST. DORCI - SOKOL VYŠEHRAD "B" Celkově obsadili 7.místo JMÉNO Běloch Tomáš Blahout Petr Chyba Pavel Frank Martin Hájek Martin Hrubý Martin Knyř Oldřich Kolomý Michal Koudelka Pavel Kučera Vít Kunc Marek Kysilka Zbyněk Mařík Lukáš Novák Ondřej Skokánek Jiří Šmůla Petr Stočes Jakub Tůma Lukáš Ulrych Petr Vyskočil Martin Záruba Matěj

ROČ 1988

VÝŠ

VÁH

P R

PZ 1

FA 2

BOD 11

TRO 1

PBNZ 11,00

TRHS

TRHD

%TRH

50 1 34 20 36

29 0 25 11 28

58,00% 0,00% 73,53% 55,00% 77,78%

18

15

83,33%

1988 1988 1988 1987 1987 1989 1988

196 192 182 203 183 203 198

86 81 70 90 77 88 84

K K R P R P P

19 6 11 16 11 6 22

55 1 21 46 24 2 54

220 6 137 87 127 2 82

33

1

11,58 1,00 12,45 5,44 11,55 0,33 3,73

1987

184

84

K

11

20

139

21

12,64

48

18

37,50%

1989 1987 1987

187 183 197

74 78 89

R K P

19 4 5

36 1 16

84 4 112

6

4,42 1,00 22,40

30

16

53,33%

43

20

46,51%

1989 1986 1987 1988 1988 1987 1987 1987

194 184 186 193 185 186 194 186

77 69 75 83 75 86 80 73

K R K R R R K R

16 2 9 22 18 2 6 9

41 3 26 72 42 2 4 6

81 10 88 296 110 4 4 16

11 1 12 4 9

5,06 5,00 9,78 13,45 6,11 2,00 0,67 1,78

25 2 28 120 48 4

14 1 18 64 31 2

56,00% 50,00% 64,29% 53,33% 64,58% 50,00%

2

0

0,00%

1989

190

82

K

18

24

58

3,22

22

12

54,55%

190,3

80,0

76,27

531

304

57,25%

CELKEM Trenér : ULRYCH Jan

22

49 1678 8 Asistent : HOŠEK Jan, KAISER Robert

Stránka 36

18 17

134


Sokol Vyšehrad

EXTRALIGA ST. DORCI - SOKOL VYŠEHRAD "A" Celkově obsadili 3.místo JMÉNO Boháč Michal Dvořák Martin Frank Martin Hájek Martin Hanzlík Zdeněk Hemmy Pavel Hrubý Martin Hubálek Michal Kaláb Tomáš Koudelka Pavel Kysilka Zbyněk Malý Jakub Novák Ondřej Ságl Milan Skokánek Jiří Šmůla Petr Šnajdauf Jan Tyrna Jaroslav CELKEM Trenér : TREML Radek

ROČ 1986 1987 1988 1987 1987 1987 1987 1987 1986 1987 1987 1986 1986 1987 1987 1988 1987 1986

VÝŠ 190 199 182 203 201 190 183 193 205 184 197 188 184 186 186 193 180 205

VÁH 80 85 70 90 85 84 77 85 98 84 89 80 69 79 75 83 70 92

P K P R P K R R K P K P R R K K R R K

PZ 17 20 4 4 14 5 16 19 26 18 15 23 14 25 17 1 17 6

FA 40 60 12 13 25 9 14 58 103 27 40 88 21 25 22

TRO 5 4 4

18 19

BOD 116 115 22 14 218 59 44 324 304 108 84 250 80 150 46 2 47 107

191,6 81,9 29 Asistent : SUŠER Pavel

594

2090

Stránka 37

TRHS 55 26 4 4 31 25 24 114 76 34 46 138 16 35 18

TRHD 29 19 2 2 23 17 16 88 53 22 23 86 9 26 13

%TRH 52,73% 73,08% 50,00% 50,00% 74,19% 68,00% 66,67% 77,19% 69,74% 64,71% 50,00% 62,32% 56,25% 74,29% 72,22%

2 4

PBNZ 6,82 5,75 5,50 3,50 15,57 11,80 2,75 17,05 11,69 6,00 5,60 10,87 5,71 6,00 2,71 2,00 2,76 17,83

28 45

17 31

60,71% 68,89%

122

72,07

719

476

66,20%

29 6 4 28 7 14 1 8 5 1


Sokol Vyšehrad

2. LIGA MUŽI - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 4.místo JMÉNO

ROČ

VÝŠ

VÁH

P

PZ

FA

BOD

T PBN TRH TRH %TRH R Z S D O 14 8,36 70 51 72,86% 3 3,56 6 5 83,33% 71 16,1 136 97 71,32% 2 11,7 35 30 85,71% 8 1 8,60 107 72 67,29%

Beníšek Jiří Brabenec Filip Burda Petr

1983 1983 1978

202 183 197

95 81 92

P R K

36 9 33

110 11 99

301 32 532

Chán Aleš

1980

215

111

P

9

15

106

Junek Vladimír Kaiser Robert

1982

211

99

P

35

118

301

1980

194

108

K

3

5

34

1

Kaláb Tomáš Klapal Martin

1986 1980

205 185

98 72

P R

7 36

14 83

24 413

28

Lipold Ondřej Malý Ladislav

1982 1984

198 180

110 73

P R

6 35

12 47

19 469

35

Merta Štěpán Mikeš Viktor

1984 1983

200 205

91 110

K P

8 34

14 75

34 575

4 56

Mulič Zlatan Nečásek Kiří Novák Oto

1985 1985 1985

197 200 191

85 97 88

K P R

14 1 2

17

3

6

53 2 5

Štěpánek Jan Tyrna Jaroslav Zeithaml Jiří

1983 1986

190 205

85 92

R K

24 3

36 7

219 9

10

1983

183

73

R

11

12

26

196,7

92,2

38

681

3154

CELKEM

Trenér : TREML Radek Asistent : KOULA Pavel

Stránka 38

11,3 3 3,43 11,4 7 3,17 13,4 0 4,25 16,9 1 3,79 2,00 2,50

5

3

60,00%

6 64

4 51

66,67% 79,69%

7 142

3 108

42,86% 76,06%

6 92

4 71

66,67% 77,17%

24

12

50,00%

1

1

9,13 3,00

56 6

51 3

100,00 % 91,07% 50,00%

1

2,36

8

7

87,50%

227

83,0 0

771

573

74,32%


Sokol Vyšehrad

Sezóna 2005/2006 ŢÁK. LIGA - ML. ŢÁCI - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 7.místo JMÉNO Adášek Dominik Bernáth Michal Burian Miroslav Hlavačka Petr Hliňák Tomáš Kefurt Jan Krajíček Petr Filip Lukš Martin Mašlej Jiří Mészáros Pavel Mihalčik Jan Musil Jan Najman Matouš Pospíšil Jan Prenka Roko Schmiedt Martin Šraier Kryštof Toběrný Jan

ROČ 1992 1993 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1992

VÝŠ 178 164 176 197 171 179 186 169 172 153 175 174 178 168 184 164 185 168

VÁH 62 47 64 89 63 69 79 60 55 40 57 50 69 52 79 56 76 59

P R P R R R R R R R K K P R R R R R R

PZ 13 5 10 8 13 14 4 8 12 1 6 5 10 8 12 14 12 12

FA 34 5 2 3 41 34 5 11 11 1

BOD 206 14 14 2 151 125 4 7 15

TRHS 84 4 4 2 40 38

TRHD 48 2 4 0 16 21

%TRH 57,14% 50,00% 100,00% 0,00% 40,00% 55,26%

4 4

2 3

50,00% 75,00%

4

1

25,00%

2

PBNZ 15,85 2,80 1,40 0,25 11,62 8,93 1,00 0,88 1,25 0,00 0,17 0,00 2,70 0,25 5,58 3,43 8,25 6,67

4 2 17 17 25 32

1 0 3 4 5 16

25,00% 0,00% 17,65% 23,53% 20,00% 50,00%

10

61,57

281

126

44,84%

1

1

1 2 17 3 27 26 34 35

27 2 67 48 99 80

CELKEM 175 62,6 14 291 862 Trenér : Ing. POSTRÁNECKÝ František Asistent : ULRYCH Jan Neúplná tabulka. Výsledky jsou výrazně zkresleny, chybí 8 zápasů!

Stránka 39

TRO 6


Sokol Vyšehrad

EXTRALIGA ML. DORCI - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 5. místo JMÉNO Černý Daniel Dvořák Jan Fikrle David Haffner Marek Kašpárek Michal Klatovský Tomáš Knyř Oldřich Kučera Vít Lukšík Martin Mach Martin Mařík Lukáš Nejtek Tomáš Němeček Jan Semela Adam Šlemr Michal Záruba Matěj Záruba Matěj CELKEM Trenér : TREML Radek

ROČ 1989 1990 1990 1990 1989 1990 1989 1989 1991 1990 1989 1989 1989 1990 1990 1989 1989

VÝŠ 184 196 197 187 184 177 202 188 184 190 194 181 180 188 190 193 193

VÁH 73 79 83 64 73 70 89 78 67 68 75 61 70 65 78 85 85

P P P P K R K P R K K K R R K P P P

PZ 16 14 2 24 10 8 11 26 7 24 26 7 20 1 24 26 4

FA 22 12 3 28 6 4 14 84 2 62 67 6 38 1 79 80 8

BOD 25 42 2 77 3 14 5 505 7 198 328 9 70

TRO

271 224 22

18

188,4 73,6 Asistent : SUŠER Pavel

26

516

1802

82

Stránka 40

7 1 1 11 6 32 6

PBNZ 1,56 3,00 1,00 3,21 0,30 1,75 0,45 19,42 1,00 8,25 12,62 1,29 3,50 0,00 11,29 8,62 5,50

TRHS 22 12

TRHD 13 6

%TRH 59,09% 50,00%

17 10 13 4 189 10 83 112 6 6

8 3 3 0 148 3 52 80 3 2

47,06% 30,00% 23,08% 0,00% 78,31% 30,00% 62,65% 71,43% 50,00% 33,33%

75 68 9

45 36 4

60,00% 52,94% 44,44%

69,31

636

406

63,84%


Sokol Vyšehrad

DOR. LIGA - ST. DORCI - SOKOL VYŠEHRAD "B" Obsadili 2.místo ve skupině A JMÉNO Blahout Petr Černý Daniel Dvořák Martin Hájek Martin Chyba Pavel Kašpárek Michal Knyř Oldřich Kolomý Michal Kučera Vít Mach Martin Mařík Lukáš Masopust Jan Němeček Jan Noţíř Alfons Stočes Jakub Široký Jan Šmůla Petr Ulrych Petr Záruba Matěj

ROČ 1988 1989 1987 1987 1988 1989 1989 1988 1989 1990 1989 1988 1989 1988 1988 1988 1988 1987 1989

CELKEM Trenér : TREML Radek Pavel

VÝŠ 195 184 198 197 192 184 202 195 188 190 194 192 180 195 185 178 190 194 193

VÁH 89 73 89 88 81 73 89 80 78 68 75 85 70 81 75 67 77 80 85

P P P P P K R P P R K K K R P R R K K P

PZ 23 1 21 14 21 1 1 25 20 20 22 12 20 4 4 28 23 25 22

FA 53 3 62 56 13

BOD 265 6 297 98 91 6 3 72 361 62 287 70 43 6 7 120 252 21 89

TRO 38

190,8 79,1 28 556 2156 Asistent : ULRYCH Jan, SUŠER

3 31 46 37 38 15 27 4 2 34 63 24 45

Stránka 41

TRHS 72

TRHD 45

%TRH 62,50%

8 5 1 1

PBNZ 11,52 6,00 14,14 7,00 4,33 6,00 3,00 2,88 18,05 3,10 13,05 5,83 2,15 1,50 1,75 4,29 10,96 0,84 4,05

56 30 32 4 4 17 153 30 57 10 20 2 10 34 95 21 37

40 20 17 2 3 8 119 13 40 6 10 0 5 22 53 6 20

71,43% 66,67% 53,13% 50,00% 75,00% 47,06% 77,78% 43,33% 70,18% 60,00% 50,00% 0,00% 50,00% 64,71% 55,79% 28,57% 54,05%

119

77,00

684

429

62,72%

13 4

6 1 33 8 1


Sokol Vyšehrad

EXTRALIGA ST. DORCI - TJ SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 1. místo JMÉNO Blahout Petr Dvořák Martin Frank Martin Hájek Martin Hanzlík Zdeněk Hemmy Pavel Hrubý Martin Hubálek Michal Koudelka Pavel Kučera Vít Kysilka Zbyněk Mařík Lukáš Ságl Milan Skokánek Jiří Šmůla Petr CELKEM Trenér : ULRYCH Jan

ROČ 1988 1987 1988 1987 1987 1987 1987 1987 1987 1989 1987 1989 1987 1987 1988

VÝŠ 195 198 186 197 200 190 183 193 184 188 199 194 187 186 190

VÁH 89 89 68 88 89 85 77 87 84 78 99 75 87 75 77

191,3 83,1 Asistent : KOULA Pavel

P P P R P K R R R K R P K R R K

PZ 2 9 16 13 6 15 5 14 10 9 16 5 15 14 14

FA 1 19 16 36 14 28 5 46 12 11 49 12 33 18 27

BOD 4 54 153 35 69 308 12 258 38 33 112 14 175 61 52

TRO

16

327

1378

116

Neúplná tabulka. Výsledky jsou zkresleny, chybí 12 zápasů!

Stránka 42

1 25 13 24 1 44 1 1 2 4

PBNZ 2,00 6,00 9,56 2,69 11,50 20,53 2,40 18,43 3,80 3,67 7,00 2,80 11,67 4,36 3,71

TRHS 4 15 33 4 4 77 4 57 10 16 47 5 39 24 38

TRHD 4 11 24 3 2 58 3 42 7 12 26 4 27 15 22

%TRH 100,00% 73,33% 72,73% 75,00% 50,00% 75,32% 75,00% 73,68% 70,00% 75,00% 55,32% 80,00% 69,23% 62,50% 57,89%

86,13

377

260

68,97%


Sokol Vyšehrad

2. LIGA MUŽI - TJ SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 4.místo JMÉNO Beníšek Jiří Frank Martin Hájek Martin Hemmy Pavel Jakeš Martin Kaláb Tomáš Klapal Martin Kysilka Zbyněk Malý Ladislav Merta Štěpán Mikeš Viktor Mulič Zlatan Nečásek Jiří Novák Oto Štěpánek Jan Tomanec Jan Tyrna Jaroslav

ROČ 1983 1988 1987 1987 1985 1986 1980 1987 1984 1984 1983 1985 1985 1985 1983 1985 1986

CELKEM Trenér : JALOVECKÝ Václav

VÝŠ 205 186 197 190 195 206 185 199 180 200 205 197 200 197 186 204 206

VÁH 96 68 88 85 88 99 72 99 73 91 115 85 99 89 79 105 91

P P R P R K R R P R K P K R R R R P

PZ 18 8 2 20 21 5 4 2 21 2 24 20 4 5 25 19 20

FA 41 13 7 35 71 9 5 1 38 67 27 7 6 53 66 30

BOD 136 31 6 249 148 33 23 2 315 8 344 131 4 6 323 231 114

TRO 3 4 20 26 1 35 48 9 1 13 18 2

196 89,5 25 476 2104 180 Asistent : ULRYCH Jan, KOULA Pavel

Neúplná tabulka. Výsledky jsou zkresleny, chybí 9 zápasů!

Stránka 43

PBNZ 7,56 3,88 3,00 12,45 7,05 6,60 5,75 1,00 15,00 4,00 14,33 6,55 1,00 1,20 12,92 12,16 5,70

TRHS 38 10 2 90 31 15 4

TRHD 29 7 0 73 18 9 2

%TRH 76,32% 70,00% 0,00% 81,11% 58,06% 60,00% 50,00%

76 6 54 28

54 6 38 12

71,05% 100,00% 70,37% 42,86%

6 119 57 32

1 96 39 18

16,67% 80,67% 68,42% 56,25%

84,16

568

402

70,77%


Sokol Vyšehrad

Sezóna 2006/2007 ŢÁK. LIGA - CHLAPCI U14 - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 1. místo JMÉNO Bernáth Michal Bohadlo Antonín Čermák Vavřinec Haltmar Tomáš Hampejs Martin Hostinský Jan Choutka Jan Jiránek Pavel Kahoun Jan Kurhajec Jan Lukáš Ladislav Mesároš Marek Pastyřík David Šustr Václav Úlehla Radek

ROČ 1993 1994 1994 1993 1993 1993 1995 1993 1993 1993 1993 1993 1994 1993 1994

CELKEM Trenér : TREML Radek

VÝŠ 186 148 180 184 181 178 151 165 169 165 171 160 154 182 157

VÁH 65 34 48 61 55 50 36 55 50 73 60 54 36 58 44

P P R P K P K R R K K K R R P R

PZ 25 25 16 23 25 13 12 23 13 4 21 19 1 3 25

FA 77 43 6 39 41 10 3 61 11 1 15 9 1 2 19

BOD 555 138 13 342 307

TRO 34 1

20 227 26 1 44 30

1 14 1

6 91

32

5

168,7 51,9 25 338 1800 88 Asistent : SUŠER Pavel, KLAPAL Martin

Stránka 44

PBNZ 22,20 5,52 0,81 14,87 12,28 0,00 1,67 9,87 2,00 0,25 2,10 1,58 0,00 2,00 3,64

TRHS 119 30 2 74 62 4 7 107 8 4 20 5

TRHD 71 17 1 44 27 0 5 47 1 1 10 0

%TRH 59,66% 56,67% 50,00% 59,46% 43,55% 0,00% 71,43% 43,93% 12,50% 25,00% 50,00% 0,00%

2 24

2 12

100,00% 50,00%

72,00

468

238

50,85%


Sokol Vyšehrad

ŢÁK. LIGA - CHLAPCI U16 - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 5. místo ve skupině A JMÉNO Adášek Dominik Atanasov Filip Bottger Dominik Červeňák Jan Hliňák Tomáš Chvátal Karel Jiřinec Jakub Kefurt Jan Kotek David Lukšík Martin Moucha Šimon Najman Matouš Prenka Roko Rón František Sedláček Jan Suchánek Martin Šraier Kryštof Toběrný Jan Vojnovič Daniel Ţabka Michal CELKEM Trenér : HOŠEK Jan Daniel

ROČ 1992 1991 1991 1991 1992 1991 1991 1992 1991 1991 1991 1992 1992 1991 1991 1991 1992 1992 1991 1991

VÝŠ 178 192 196 187 172 172 197 179 160 189 162 178 184 164 180 180 185 168 180 188

VÁH 62 75 76 74 64 52 78 69 50 74 42 69 79 46 60 74 76 59 60 94

179,6 66,7 Asistent : TŮMA

P R R K P R R K R R K R R R R R R R R K P

PZ 19 11 13 13 5 9 14 15 5 15 13 3 4 11 19 2 8 14 17 17

FA 48 25 33 25 4 11 35 23 7 31 9 8 4 10 41 2 7 26 42 31

BOD 193 50 125 44 15 34 268 44 20 174 41

20

422

1537

Stránka 45

20 30 186 1 24 59 91 118

TRO 8 1 2 15

11 2

2 7

1 3

52

PBNZ 10,16 4,55 9,62 3,38 3,00 3,78 19,14 2,93 4,00 11,60 3,15 0,00 5,00 2,73 9,79 0,50 3,00 4,21 5,35 6,94

TRHS 72 30 33 9 8 14 59 12 12 54 21

TRHD 49 10 18 2 3 6 41 10 4 35 9

%TRH 68,06% 33,33% 54,55% 22,22% 37,50% 42,86% 69,49% 83,33% 33,33% 64,81% 42,86%

9 19 28 4 20 26 11 53

6 6 9 1 10 8 6 30

66,67% 31,58% 32,14% 25,00% 50,00% 30,77% 54,55% 56,60%

76,85

494

263

53,24%


Sokol Vyšehrad

DOR. LIGA - ST. DORCI - SOKOL VYŠEHRAD "B" Obsadili 6.místo ve skupině A JMÉNO Černý Daniel Dvořák Jan Haffner Marek Kašpárek Michal Kučera Vít Mach Martin Mařík Lukáš Novák Martin Novák Ondřej Pavlík Vojtěch Řezanka Jan Semela Adam Šlemr Michal Šmůla Marek Šmůla Petr Tůma Daniel Ulrych Lukáš Večerka Jakub Záruba Matěj CELKEM Trenér : TREML Radek

ROČ 1989 1990 1990 1989 1989 1990 1989 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1990 1988 1990 1989 1990 1989

VÝŠ 184 200 192 184 188 196 194 184 181 199 184 190 193 187 190 180 180 188 193

VÁH 73 93 71 73 78 80 75 74 75 73 69 71 82 63 77 70 67 67 85

P P P K R R K K K K P R K P K K R K K P

PZ 13 10 18 13 8 16 1 11 1 15 16 10 11 19 8 16 20 15 6

FA 39 28 39 16 22 55 2 12

BOD 90 66 186 101 164 183 22 36

TRO 2

17 17 14 34 47 21 40 33 23 15

40 82 8 157 133 119 94 36 46 44

1 7 1 13 3 1 9 3

188,8 74,5 22 Asistent : SUŠER Pavel

474

1607

64

Stránka 46

10 6 5 2 1

PBNZ 6,92 6,60 10,33 7,77 20,50 11,44 22,00 3,27 0,00 2,67 5,13 0,80 14,27 7,00 14,88 5,88 1,80 3,07 7,33

TRHS 18 11 117 26 76 83 6 15

TRHD 8 4 56 17 60 42 6 9

%TRH 44,44% 36,36% 47,86% 65,38% 78,95% 50,60% 100,00% 60,00%

4 33 6 42 74 43 33 38 8 8

0 15 3 28 40 24 21 15 2 4

0,00% 45,45% 50,00% 66,67% 54,05% 55,81% 63,64% 39,47% 25,00% 50,00%

73,05

641

354

55,23%


Sokol Vyšehrad

EXTRALIGA ST. DORCI - TJ SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 4. místo JMÉNO Blahout Petr Černý Daniel Frank Martin Kašpárek Michal Knyř Oldřich Kolomý Michal Kučera Vít Mach Martin Mařík Lukáš Nejtek Tomáš Němeček Jan Široký Jan Šlemr Michal Šmůla Marek Šmůla Petr Záruba Matěj CELKEM Trenér : ULRYCH Jan Pavel

ROČ 1988 1989 1988 1989 1989 1988 1989 1990 1989 1989 1989 1988 1990 1990 1988 1989

VÝŠ 195 184 186 184 202 195 188 196 194 181 180 178 193 187 190 193

VÁH 89 73 68 73 89 80 78 80 75 61 70 67 82 63 77 85

189,1 75,6 Asistent : KOULA

P P P R R P P R K K R R R P K K P

PZ 28 6 14 4 10 28 27 15 28 15 6 28 18 10 28 19

FA 54 1 28 2 7 75 98 21 69 18 3 32 28 11 79 51

BOD 144 4 146 4 6 95 475 58 336 15 2 176 114 21 366 73

TRO 25

28

577

2035

123

Stránka 47

7

15 48 1 16 8 3

PBNZ 5,14 0,67 10,43 1,00 0,60 3,39 17,59 3,87 12,00 1,00 0,33 6,29 6,33 2,10 13,07 3,84

TRHS 44

TRHD 31

%TRH 70,45%

64 2

49 0

76,56% 0,00%

36 204 23 108 7 2 37 47 13 185 37

19 158 14 78 4 0 26 28 9 99 25

52,78% 77,45% 60,87% 72,22% 57,14% 0,00% 70,27% 59,57% 69,23% 53,51% 67,57%

72,68

809

540

66,75%


Sokol Vyšehrad

2. LIGA MUŽI - TJ SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 5.místo JMÉNO Dvořák Martin Frank Martin Hájek Martin Hemmy Pavel Jakeš Martin Jiráň Aleš Juklíček Martin Kučera Vít Kysilka Zbyněk Lepold Martin Lipold Ondřej Malý Ladislav Mařík Lukáš Merta Štěpán Mulič Zlatan Peterka Martin Skokánek Jiří Šmůla Petr Štěpánek Jan Tomanec Jan CELKEM Trenér : ULRYCH Jan

ROČ 1987 1988 1987 1987 1985 1983 1984 1989 1987 1983 1982 1984 1989 1984 1985 1987 1987 1988 1983 1985

VÝŠ 198 186 197 190 195 181 204 188 199 186 200 180 194 200 197 196 195 190 193 204

VÁH 89 68 88 85 88 75 98 78 99 76 95 74 75 91 85 87 80 77 79 105

P P R P R K R P R P R P R K K K P K K R R

PZ 24 9 30 29 18 7 17 15 7 10 21 12 16 5 1 15 10 4 30 17

FA 50 13 86 72 49 14 36 28 9 19 51 18 20 3

BOD 85 40 88 437 169 85 64 62 28 24 260 104 61 26

36 26 3 73 54

67 50 10 463 288

TRO 1 2 49 20 12

1 11 11 7 5

4 39 17

193,7 84,6 30 660 2411 179 Asistent : Mgr. JALOVECKÝ Václav, Ing. KOULA Pavel

Stránka 48

PBNZ 3,54 4,44 2,93 15,07 9,39 12,14 3,76 4,13 4,00 2,40 12,38 8,67 3,81 5,20 0,00 4,47 5,00 2,50 15,43 16,94

TRHS 17 24 13 142 43 19 29 27 7 12 80 34 11 6

TRHD 14 18 8 108 33 11 10 22 4 5 53 27 8 5

%TRH 82,35% 75,00% 61,54% 76,06% 76,74% 57,89% 34,48% 81,48% 57,14% 41,67% 66,25% 79,41% 72,73% 83,33%

10 24 4 162 68

9 16 4 135 49

90,00% 66,67% 100,00% 83,33% 72,06%

80,37

732

539

73,63%


Sokol Vyšehrad

Sezóna 2007/2008 ŽÁK. LIGA - CHLAPCI U14 - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 16. místo JMÉNO

ROČ.

VÝŠ

VÁH

P

PZ

FA

BOD

TRO

PBNZ

TRHS

TRHD

%TRH

Bohadlo Antonín

1994

153

36

K

22

65

294

24

13,36

91

48

52,75%

Čermák Vavřinec

1994

183

50

P

22

57

212

7

9,64

52

31

59,62%

Choutka Jan

1995

156

40

R

22

18

180

28

8,18

46

34

73,91%

Jelínek František

1996

160

40

K

9

8

20

1

2,22

9

3

33,33%

Klimpera Tomáš

1995

165

49

P

6

9

8

0

1,33

8

2

25,00%

Kysilka Miroslav

1994

170

71

P

8

16

21

0

2,63

17

9

52,94%

Méri Lukáš

1994

185

54

P

8

5

11

0

1,38

2

1

50,00%

Pastyřík David

1994

163

40

K

18

16

65

3

3,61

14

8

57,14%

Pavouček Dominik

1995

158

41

K

5

0

8

0

1,60

0

0

0,00%

Svoboda Lukáš

1994

156

47

K

19

0

16

0

0,84

5

2

40,00%

Tomrle Lukáš

1995

156

38

R

22

38

85

7

3,86

32

16

50,00%

Úlehla Radek

1994

163

49

R

22

68

380

17

17,27

98

59

60,20%

164,0

46,3

300

1300

87

374

213

56,95%

CELKEM TRENÉR

Treml Radek

ASISTENT

Stránka 49

Sušer Pavel,Haltmar Tomáš


Sokol Vyšehrad

LIGA - CHLAPCI U16 - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 17. místo JMÉNO Čermák Vavřinec Gusakov Aleksey Hampejs Martin Hostinský Jan Hruša Filip Chládek Dan Kahoun Jan Kefurt Jan Kurhajec Jan Lukáš Ladislav Mesároš Marek Mihalčík Jan Musil Jan Plíšek Zdeněk Prenka Roko Schmiedt Martin Šraier Kryštof Úlehla Radek CELKEM TRENÉR

ROČ. 1994 1993 1993 1993 1992 1992 1993 1992 1993 1993 1993 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1994

VÝŠ 183 172 184 174 175 176 175 181 170 176 165 178 187 187 187 174 187 163 177,4 KLAPAL Martin

VÁH 50 61 60 55 62 61 57 74 74 61 55 64 65 76 91 64 72 49 63,9

P P K P K K R K K K P R P P P P R K R

PZ 8 5 3 18 3 15 18 4 10 5 14 12 18 10 11 2 6 6

FA BOD 5 21 3 3 5 26 32 42 4 2 41 129 23 146 9 44 13 14 9 41 5 32 26 54 56 90 7 16 22 67 2 1 19 83 7 18 288 829 ASISTENT

Stránka 50

TRO 1 1 0 1 0 10 9 1 2 0 1 1 2 0 0 0 1 1 31

PBNZ 2,63 0,60 8,67 2,33 0,67 8,60 8,11 11,00 1,40 8,20 2,29 4,50 5,00 1,60 6,09 0,50 13,83 3,00

TRHS TRHD %TRH 0 0 0,00% 0 0 0,00% 21 12 57,14% 28 7 25,00% 2 0 0,00% 67 43 64,18% 44 27 61,36% 10 7 70,00% 14 4 28,57% 20 11 55,00% 8 5 62,50% 31 9 29,03% 29 12 41,38% 13 6 46,15% 30 15 50,00% 2 1 50,00% 37 14 37,84% 8 3 37,50% 364 176 48,35% SUŠER Pavel,TREML Radek


Sokol Vyšehrad

EXTRALIGA - CHLAPCI U16 - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 6. místo JMÉNO

ROČ.

VÝŠ

VÁH

P

PZ

FA

BOD

TRO

PBNZ

TRHS

TRHD

%TRH

Adášek Dominik

1992

180

70

R

30

54

490

35

16,33

97

65

67,01%

Bernáth Michal

1993

191

68

P

29

93

454

26

15,66

91

56

61,54%

Haltmar Tomáš

1993

189

68

K

19

15

69

2

3,63

13

7

53,85%

Hampejs Martin

1993

184

60

P

30

53

183

1

6,10

61

34

55,74%

Jiránek Pavel

1993

171

56

R

16

31

33

0

2,06

21

11

52,38%

Kahoun Jan

1993

175

57

K

2

0

1

0

0,50

4

1

25,00%

Kefurt Jan

1992

181

74

K

30

50

185

3

6,17

24

18

75,00%

Lukáš Ladislav

1993

176

61

P

17

16

28

1

1,65

12

5

41,67%

Mašlej Jiří

1992

184

58

K

11

12

27

0

2,45

6

1

16,67%

Najman Matouš

1992

184

73

K

2

0

1

0

0,50

2

1

50,00%

Šraier Kryštof

1992

187

72

K

19

32

53

3

2,79

28

12

42,86%

Táborský Josef

1992

189

74

K

28

107

324

44

11,57

73

35

47,95%

Toběrný Jan

1992

177

60

R

26

64

209

15

8,04

93

46

49,46%

Úlehla Radek

1994

163

49

R

9

2

20

3

2,22

7

3

42,86%

CELKEM

180,8

64,3

529

2077

133

532

295

55,45%

TRENÉR

TREML Radek

ASISTENT

Stránka 51

SUŠER Pavel,


Sokol Vyšehrad

LIGA - CHLAPCI U18 - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 4.místo JMÉNO Adášek Dominik Atanasov Filip Bakule Tomáš Červeňák Jan Chvátal Karel Kotek David Mach Martin Méri Ondřej Moucha Šimon Novák Martin Novák Ondřej Papoušek Radan Pavlík Vojtěch Rón František Sedláček Jan Semela Adam Suchánek Martin Šmůla Marek Tůma Daniel Večerka Jakub Vojnovič Daniel Ţabka Michal CELKEM TRENÉR

ROČ. 1992 1991 1991 1991 1991 1991 1990 1991 1991 1990 1990 1991 1990 1991 1991 1990 1991 1990 1990 1990 1991 1991

VÝŠ VÁH 180 70 194 82 165 52 196 79 182 65 176 60 200 85 187 69 172 52 185 76 182 74 181 70 201 77 175 59 182 73 194 81 193 90 191 69 184 74 189 72 185 70 191 90 185,7 72,2 Ing.TŮMA Daniel

P R P R P K R K K R K K K P R K K P R R K K P

PZ 2 16 5 9 9 9 1 7 9 18 18 3 3 12 5 13 2 3 11 12 10 15

FA BOD 4 11 37 66 3 6 19 17 8 11 10 24 3 20 1 5 5 19 45 155 29 64 2 8 3 16 24 85 12 58 40 101 2 5 14 70 34 165 37 176 14 20 18 89 364 1191 ASISTENT

Stránka 52

TRO 0 0 0 0 0 0 3 0 1 12 5 0 0 3 2 3 0 6 12 1 1 0 49

PBNZ 5,50 4,13 1,20 1,89 1,22 2,67 20,00 0,71 2,11 8,61 3,56 2,67 5,33 7,08 11,60 7,77 2,50 23,33 15,00 14,67 2,00 5,93

TRHS 10 16 0 5 4 10 4 2 6 41 11 2 0 37 16 32 2 26 22 43 6 44 339 HOŠEK Jan,

TRHD 7 10 0 3 3 6 3 1 4 25 3 0 0 24 6 16 1 18 17 25 3 25 200

%TRH 70,00% 62,50% 0,00% 60,00% 75,00% 60,00% 75,00% 50,00% 66,67% 60,98% 27,27% 0,00% 0,00% 64,86% 37,50% 50,00% 50,00% 69,23% 77,27% 58,14% 50,00% 56,82% 59,00%


Sokol Vyšehrad

EXTRALIGA - CHLAPCI U18 - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 10.místo JMÉNO

ROČ.

VÝŠ

VÁH

P

PZ

FA

BOD

TRO

PBNZ

TRHS

TRHD

%TRH

Adášek Dominik

1992

180

70

R

5

10

9

2

1,80

4

1

25,00%

Böttger Dominik

1991

196

77

P

23

20

58

2

2,52

20

10

50,00%

Dvořák Jan

1990

199

94

P

22

30

154

1

7,00

30

21

70,00%

Haffner Marek

1990

193

75

K

25

69

366

6

14,64

142

84

59,15%

Hubálek Jan

1990

187

72

R

6

18

74

9

12,33

10

9

90,00%

Jiřinec Jakub

1991

195

77

P

30

66

265

3

8,83

63

38

60,32%

Lukšík Martin

1991

189

75

K

25

29

168

13

6,72

42

25

59,52%

Mach Martin

1990

200

85

K

29

81

351

4

12,10

150

89

59,33%

Pavlík Vojtěch

1990

201

77

P

8

6

15

0

1,88

4

3

75,00%

Řezanka Jan

1990

186

72

R

25

35

89

7

3,56

31

22

70,97%

Sedláček Jan

1991

182

73

K

22

34

75

1

3,41

22

14

63,64%

Šlemr Michal

1990

193

87

K

6

17

90

5

15,00

32

15

46,88%

Šmůla Marek

1990

191

69

R

29

81

374

27

12,90

158

110

69,62%

Tůma Daniel

1990

184

74

R

24

32

72

4

3,00

24

14

58,33%

Večerka Jakub

1990

189

72

K

14

21

38

0

2,71

2

0

0,00%

191,0

76,6

549

2198

84

734

455

61,99%

CELKEM

Stránka 53


Sokol Vyšehrad

2. LIGA MUŽI - TJ SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 3.místo

JMÉNO Dvořák Martin Formánek Jiří Frank Martin Hájek Martin Hemmy Pavel Hrubý Martin Jakeš Martin Juklíček Martin Kučera Vít Kysilka Zbyněk Lipold Ondřej Mach Martin Malý Ladislav Mařík Lukáš Skokánek Jiří Široký Jan Šmůla Petr Štěpánek Jan CELKEM TRENÉR

ROČ. 1987 1975 1988 1987 1987 1987 1985 1984 1989 1987 1982 1990 1984 1989 1987 1988 1988 1983

VÝŠ 198 210 187 200 191 190 196 205 190 198 200 200 181 195 195 179 192 194 194,5 ULRYCH Jan

VÁH 90 103 74 95 86 86 89 94 83 98 95 85 74 77 82 70 79 84 85,8

P P P R P K K K P R P P K R K K R K K

PZ 18 19 3 26 26 6 16 10 4 8 26 5 17 22 8 20 26 18

FA BOD 43 105 14 77 1 2 79 114 60 384 3 10 24 80 8 15 6 11 7 14 67 455 7 11 25 209 48 153 1 6 20 80 72 121 30 169 515 2016 ASISTENT

Stránka 54

TRO 3 2 0 1 41 0 11 0 1 0 13 1 19 16 0 8 0 7 123

PBNZ 5,83 4,05 0,67 4,38 14,77 1,67 5,00 1,50 2,75 1,75 17,50 2,20 12,29 6,95 0,75 4,00 4,65 9,39

TRHS TRHD %TRH 21 16 76,19% 17 15 88,24% 0 0 0,00% 26 16 61,54% 122 81 66,39% 8 6 75,00% 23 17 73,91% 4 1 25,00% 3 0 0,00% 10 4 40,00% 91 66 72,53% 4 4 100,00% 60 44 73,33% 43 27 62,79% 4 2 50,00% 12 8 66,67% 56 33 58,93% 36 32 88,89% 540 372 68,89% Mgr.JALOVECKÝ Václav,I


Sokol Vyšehrad

Sezóna 2008/2009 ŽÁK. LIGA - CHLAPCI U14 - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 14. místo JMÉNO Donaire Marcelo Paulo Dúha Matěj Fremut Tomáš Hejný Ivan Choutka Jan Jelínek František Klasna Jan Klimpera Tomáš Koutecký Tomáš Kunc Matěj Lazič Djordič Matuška Kristián Palla Ondřej Pavouček Dominik Pfeferle Tomáš Tomrle Lukáš CELKEM TRENÉR

ROČ. 1996

VÝŠ 159

VÁH 59

P R

PZ 2

FA 3

BOD 6

TRO 2

PBNZ 3,00

TRHS 0

TRHD 0

%TRH 0,00%

1995 1996 1996 1995 1996 1996 1995 1995 1995 1995 1995 1995 1995

171 156 162 167 165 150 177 161 157 158 172 162 169

68 40 42 50 48 35 59 38 45 49 77 44 49

P R P R K R P K R K P K P

9 20 16 17 21 12 16 6 19 7 18 3 14

11 23 9 52 63 4 68 7 47 3 37 1 36

9 131 17 193 199 9 200 6 87 13 112 0 124

0 1 0 30 6 2 0 0 6 0 0 0 1

1,00 6,55 1,06 11,35 9,48 0,75 12,50 1,00 4,58 1,86 6,22 0,00 8,86

2 62 11 63 97 4 101 2 33 8 29 0 25

1 24 5 39 33 1 36 0 13 3 10 0 13

50,00% 38,71% 45,45% 61,90% 34,02% 25,00% 35,64% 0,00% 39,39% 37,50% 34,48% 0,00% 52,00%

63 46 50,8

P K

2 22

1 0 61 231 426 1337 ASISTENT

0 24 72

0,00 10,50

0 29 207

0,00% 61,70% 42,77%

1995 1995

166 163 163,4 Ulrych Petr

Stránka 55

0 47 484 Ulrych Lukáš,


Sokol Vyšehrad

EXTRALIGA - CHLAPCI U16 - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 9. místo JMÉNO

ROČ.

VÝŠ

VÁH

P

PZ

FA

BOD

TRO

PBNZ

TRHS

TRHD

%TRH

Bernáth Michal

1993

191

68

P

24

68

532

27

22,17

191

127

66,49%

Bohadlo Antonín

1994

163

46

K

26

41

141

12

5,42

33

23

69,70%

Čermák Vavřinec

1994

193

60

P

27

37

171

13

6,33

34

22

64,71%

Haltmar Tomáš

1993

194

72

K

24

35

145

34

6,04

15

11

73,33%

Hampejs Martin

1993

187

66

P

30

115

487

2

16,23

187

119

63,64%

Hostinský Jan

1993

177

59

K

16

14

14

0

0,88

14

8

57,14%

Choutka Jan

1995

167

50

R

25

18

68

11

2,72

36

25

69,44%

Klimpera Tomáš

1995

177

59

P

2

4

3

0

1,50

6

3

50,00%

Kurhajec Jan

1993

170

74

K

5

5

2

0

0,40

4

2

50,00%

Lukáš Ladislav

1993

176

61

P

26

62

216

6

8,31

109

62

56,88%

Méri Lukáš

1994

185

54

P

9

5

6

0

0,67

4

2

50,00%

Pavouček Dominik

1995

169

49

P

1

0

2

0

2,00

0

0

0,00%

Tomrle Lukáš

1995

163

46

K

14

8

31

5

2,21

0

0

0,00%

Úlehla Radek

1994

174

60

R

16

29

99

4

6,19

37

21

56,76%

177,6

58,9

441

1917

114

670

425

63,43%

CELKEM TRENÉR

Treml Radek

ASISTENT

Stránka 56

Sušer Pavel ,


Sokol Vyšehrad

LIGA - CHLAPCI U18 - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 19. místo JMÉNO Atanasov Filip Bakule Tomáš Červeňák Jan Chvátal Karel Kefurt Jan Kotek David Méri Ondřej Mihalčík Jan Moucha Šimon Musil Jan Papoušek Radan Prenka Roko Rón František Suchánek Martin Šraier Kryštof Vojnovič Daniel Ţabka Michal CELKEM TRENÉR

ROČ. 1991 1991 1991 1991 1992 1991 1991 1992 1991 1992 1991

VÁH 86 58 79 65 77 60 69 64 52 65 75

P P R P K K R K P R P K

PZ 17 13 4 16 2 13 12 3 17 13 1

FA 48 23 10 26 5 26 6 4 35 28 3

187 91 175 59 194 109 187 72 185 70 187 94 183,9 73,2 Ing.TŮMA Daniel

P R P K K P

14 12 12 2 4 8

13 44 18 136 22 43 3 13 7 16 5 63 282 918 ASISTENT

1992 1991 1991 1992 1991 1991

VÝŠ 192 170 196 182 184 176 187 178 172 187 187

Stránka 57

BOD 73 27 30 88 30 31 13 3 239 67 2

TRO 0 3 0 5 4 3 0 1 19 0 0

PBNZ 4,29 2,08 7,50 5,50 15,00 2,38 1,08 1,00 14,06 5,15 2,00

TRHS 24 13 8 9 4 6 14 0 74 10 2

TRHD 5 4 4 5 2 0 5 0 42 7 0

%TRH 20,83% 30,77% 50,00% 55,56% 50,00% 0,00% 35,71% 0,00% 56,76% 70,00% 0,00%

0 16 1 0 0 0 52

3,14 11,33 3,58 6,50 4,00 7,88

0 18 22 2 4 17 227

0 10 8 1 2 9 104

0,00% 55,56% 36,36% 50,00% 50,00% 52,94% 45,81%

,


Sokol Vyšehrad

EXTRALIGA - CHLAPCI U18 - SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 6. místo JMÉNO Adášek Dominik Bernáth Michal Böttger Dominik Jiřinec Jakub

ROČ. 1992 1993 1991 1991

VÝŠ 180 191 196 195

VÁH 70 68 77 77

P R P P P

PZ 28 11 30 30

FA 70 9 88 79

BOD 338 35 450 402

TRO 33 1 12 8

PBNZ 12,07 3,18 15,00 13,40

TRHS 118 9 156 98

TRHD 87 6 110 66

%TRH 73,73% 66,67% 70,51% 67,35%

Kefurt Jan Lukšík Martin Moucha Šimon

1992 1991 1991

184 189 172

77 75 52

K K R

28 30 3

38 60 0

36 403 11

0 34 0

1,29 13,43 3,67

10 93 4

6 57 3

60,00% 61,29% 75,00%

Papoušek Radan Rón František Sedláček Jan

1991 1991 1991

187 175 182

75 59 73

K R K

20 24 30

24 16 92

35 47 227

1 5 18

1,75 1,96 7,57

16 14 56

12 8 29

75,00% 57,14% 51,79%

Toběrný Jan Ţabka Michal

1992 1991

182 187

70 94

R P

20 20

32 13

57 73

8 0

2,85 3,65

16 24

5 15

31,25% 62,50%

CELKEM

185,0

72,3

521

2114

120

614

404

65,80%

TRENÉR

ULRYCH Jan

ASISTENT

Stránka 58

TREML Radek,SUŠER Pavel


Sokol Vyšehrad

2. LIGA MUŽI - TJ SOKOL VYŠEHRAD Obsadili 1.místo

JMÉNO Dvořák Martin Frank Martin Hájek Martin Hemmy Pavel Hrubý Martin Jakeš Martin Juklíček Martin Kučera Vít Kysilka Zbyněk Lipold Ondřej Malý Ladislav Mařík Lukáš Skokánek Jiří Skořepa Michal Široký Jan Šmůla Marek Šmůla Petr Velenský Jakub CELKEM TRENÉR

ROČ. 1987 1988 1987 1987 1987 1985 1984 1989 1987 1982 1984 1989 1987 1981 1988 1990 1988 1979

VÝŠ 199 187 199 191 189 196 203 190 198 198 181 195 192 198 178 191 192 185 192,3 ULRYCH Jan

VÁH 95 74 100 92 92 89 98 83 98 102 74 77 81 108 77 69 79 75 86,8

P P R P K K K P R P P R K K P R R K R

PZ 9 2 20 26 18 4 10 11 13 26 7 8 14 26 26 15 21 7

FA BOD 16 40 1 5 21 37 56 467 22 79 8 19 8 24 24 82 14 19 62 330 10 114 19 42 18 46 60 399 53 157 36 45 38 72 21 97 487 2074 ASISTENT

Stránka 59

TRO 0 1 0 52 12 5 0 4 0 11 17 3 7 44 23 2 0 18 199

PBNZ 4,44 2,50 1,85 17,96 4,39 4,75 2,40 7,45 1,46 12,69 16,29 5,25 3,29 15,35 6,04 3,00 3,43 13,86

TRHS 11 0 4 144 37 0 12 28 9 111 24 18 4 128 23 21 23 23 620

TRHD %TRH 8 72,73% 0 0,00% 3 75,00% 105 72,92% 27 72,97% 0 0,00% 6 50,00% 26 92,86% 5 55,56% 85 76,58% 21 87,50% 13 72,22% 3 75,00% 95 74,22% 16 69,57% 11 52,38% 12 52,17% 17 73,91% 453 73,06% Mgr. JALOVECKÝ Václav,Ing.KOULA Pavel

Profile for Filip Atanasov

vystup na web  

vystup projektu na web

vystup na web  

vystup projektu na web

Advertisement