Page 1

Zarządzanie projektami w e-commerce Praktyczne podejście do e-biznesu


Cel szkolenia:

Dowiedz się więcej o tworzeniu business case Jak wdrażać elektroniczne kanały sprzedaży i zarządzać nimi tak, by stanowiły jeden z elementów spójnej strategii rozwoju Twojej firmy. Naucz się planować finansowo Jak wyznaczać wskaźniki KPI, by w przyszłości e-commerce w Twojej firmie był stabilnym źródłem zysków, a nie jednorazowym, potężnym wydatkiem. Przyjrzyj się podejściu procesowemu Jak planować działania operacyjne, by nie popełniać podstawowych błędów, jak optymalizować cenny czas Twoich pracowników i zasoby przeznaczane na e-commerce.

Program szkolenia powstał na bazie 20-letniego doświadczenia autorów w sprzedaży oraz wsparcia sprzedaży, w tym także za pomocą elektronicznych kanałów dystrybucji, w Polsce i na świecie. Szkolenie pod patronatem Izby Gospodarki Elektronicznej.

Jeśli jesteś:

menedżerem lub właścicielem sklepu internetowego menadżerem lub właścicielem firmy chcącej wejść do świata e-commerce przedsiębiorcą zastanawiającym się, jak wykorzystać kanał online w sprzedaży osobą zainteresowaną podniesieniem swoich kwalifikacji …nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

eBusiness Consulting Sp. z o.o.

ul. Londyńska 25, 03-921 Warszawa NIP 113-286-66-59 | KRS: 469349


Wybrane referencje:

Prowadząca warsztaty:

Bartosz Niwinski Regional Manager CE/SE Europe, hybris - an SAP Company Justyna Skorupska świetnie zna rynek e-commerce, jest zawsze na bieżąco i szybko dostrzega nowe trendy. Ma międzynarodowe doświadczenie, a dzięki temu szersze spojrzenie na biznes. Od wielu lat pracuje w branży, ma szerokie kompetencje biznesowe i technologiczne – co w przypadku wdrażania zaawansowanych systemów e-commerce ma duże znaczenie. Angażuje się w tworzenie standardów i edukację rynku, m.in. przez działalność w eCommerce Polska. Współpracując z Justyną zawsze można liczyć na uczciwe, partnerskie relacje biznesowe.

Katrin Jahnke Head of International Business, Omikron/FACT-Finder Justyna to profesjonalistka zarówno w dziedzinie IT, jak i biznesu. Cechuje się przy tym niezwykle pozytywną osobowością. Jestem pełna wiary oraz zaufania co do relacji biznesowych łączących nasze organizacje. Działania i wyniki firmy zarządzanej przez Justynę Skorupską na przestrzeni kilku lat naszej współpracy są wysoce zadowalające.

Justyna Skorupska Ekspertka e-commerce, szczególnie w zakresie tworzenia i wdrażania strategii biznesowych w elektronicznych kanałach sprzedaży. Prezes zarządu spółki eBusiness Consulting, a także dyrektor zarządzająca FACT-Finder Partner Polska, odpowiedzialna za wprowadzenie marki oraz rozwój struktur firmy na polskim rynku dostawców rozwiązań biznesowych dla sektora e-commerce. Skuteczny manager z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem w branży IT. W swojej karierze przeszła przez wszystkie szczeble zarządzania, za każdym razem zajmowała się przy tym przeszkoleniem zespołu i nadaniu mu odpowiednich kompetencji. Jej umiejętność skutecznego nauczania doceniają także firmy, dla których prowadziła indywidualne warsztaty z e-commerce. Jest regularnie zapraszana na konferencje w charakterze prelegentki, a jej prezentacje cieszą się dużą popularnością wśród uczestników.

Patrycja Sass-Staniszewska Członek Zarządu e-Commerce Polska

Szerokie kompetencje w zakresie tworzenia, wdrażania i optymalizacji procesów biznesowych w e-commerce zdobyła w pracy dla polskich i zagranicznych firm oraz korporacji. Dzięki udanej współpracy z klientami takimi jak Conrad Electronic Polska, Credit Agricole, Komfort S.A., Złote Wyprzedaże, Weltbild czy TIM S.A. doskonale zna i rozumie potrzeby biznesowe przedsiębiorstw, zarówno tych z sektora B2B, jak i B2C.

Justyna jest świetna w tym co robi. Ma ogromną wiedzę z zakresu e-commerce. Ponadto jest typowym liderem, potrafi nadać tempo pracy i zachęcić innych do realizowania wyznaczonych celów. Justyna jest nie tylko ekspertem ds. e-commerce ale też praktykiem z sukcesami.

Wysoko ceniona przez przedstawicieli polskiej branży e-commerce, zaangażowana w edukację rynku i tworzenie jego standardów. Członek komitetu założycielskiego Izby Gospodarki Elektronicznej, w listopadzie 2013 wybrana na Przewodniczącą Rady e-Izby. Prelegentka licznych konferencji branżowych, autorka publikacji, raportów. Prowadzi wykłady z zakresu e-commerce na uczelniach wyższych.

eBusiness Consulting Sp. z o.o.

ul. Londyńska 25, 03-921 Warszawa NIP 113-286-66-59 | KRS: 469349


Harmonogram warsztatów

I. Analiza obecnej sytuacji rynkowej e-commerce 1. Czym na prawdę jest e-commerce? Definicja, otoczenie rynkowe, główni udziałowcy. 2. Nowy rynek czy kolejny kanał sprzedaży? 3. Specyfika polskiego rynku w podziale na branże. 4. Polska na tle Europy – sprzedaż bez barier?

Dzień 1

II. Sprzedaż w handlu elektronicznym 1. Nowe zachowania konsumenckie (ROPO, Customer Journey, ZMOT etc.). 2. Offline vs. Online – integrować czy rozdzielać? (zakresy integracji, multichannel, omnichannel). 3. Sprzedaż przez internet w perspektywie ogólnych procesów przedsiębiorstwa. 4. Obsługa klienta – czy warto się starać?

Godziny: 9:00 – 9:15 poranna kawa

III. Strategia - tworzenie i rozwój biznesu e-commerce. Tworzenie Business Case

9:15 – 11:00 blok zajęć 11:00 – 11: 15 przerwa kawowa 11:15 – 13:00 blok zajęć 13:00 – 13:50 lunch

Warsztat: Jak wdrożyć e-commerce w tradycyjnie działającym przedsiębiorstwie? 1. Korzyści z wdrożenia w online – strategiczne cele i kluczowe KPI. 2. Określenie portfolio produktowego – analiza portfolio produktów i usług oraz sformułowanie Unique Value Proposition (UVP). 3. Grupy docelowe - do kogo i jakimi kanałami chcemy sprzedawać? 4. Zaplanowanie kosztów i przychodów (w tym zasobów).

13:50 – 15:20 blok zajęć 15:20 – 15:35 przerwa kawowa 15:35 – 17:00 blok zajęć

eBusiness Consulting Sp. z o.o.

ul. Londyńska 25, 03-921 Warszawa NIP 113-286-66-59 | KRS: 469349


Harmonogram warsztatów Dzień 2

IV. Zarządzanie internetowym kanałem sprzedaży – aspekty prawne i działania operacyjne e-commerce w ujęciu procesowym 1. Gdzie kończy i zaczyna się proces sprzedaży? 2. Merchandising w e-commerce - pozycjonowanie oferty produktowej i techniki sprzedaży w e-sklepie (skuteczna prezentacja oferty i zarządzanie produktem w sieci). 3. Obsługa klienta i zarządzanie relacjami w ujęciu wykorzystania nowoczesnych technologii. Customer care czy customer excellence? a. Ścieżki klientów, b. płatności, c. budowanie zaufania, d. powiadamianie, e. elementy usability. 4. Jak wykorzystywać efekt ROPO? 5. Praktyczne aspekty wdrożenia nowej dyrektywy konsumenckiej

V. Zaplanowanie funkcjonowania firmy działającej w e-biznesie Warsztat: Budowanie modelu finansowego w e-commerce (m.in. Revenue Builder) 1. Budowanie modelu biznesu (business case) w schemacie rynek, produkt, plan, sprzedaż, zasoby, realizacja kontrola. 2. Określenie KPI – strategia i taktyka. 3. Plan finansowy - Revenue Builder & Cost Control).

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

eBusiness Consulting Sp. z o.o.

ul. Londyńska 25, 03-921 Warszawa NIP 113-286-66-59 | KRS: 469349


Data: Miejsce:

Cena:

27-28 marca Grand Hotel

ul. Sławkowska 5/7, 31-014 Kraków

uczestnictwo w jednym, wybranym dniu szkolenia 450 zł + 23% VAT uczestnictwo w dwóch dniach szkolenia 850 zł + 23% VAT – cena regularna, 750 zł + 23% VAT – cena promocyjna przy rejestracji do 19 lutego Przy zgłoszeniach grupowych prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej wyceny.

Kontakt: Tomasz Lis Business Developer 721 830 025 tomasz.lis@e-bc.pl

eBusiness Consulting Sp. z o.o.

ul. Londyńska 25, 03-921 Warszawa NIP 113-286-66-59 | KRS: 469349

Zarządzanie projektami w e-commerce  

Informacja na temat szkolenia

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you